Xtrend

Konec prodeje ICE karet Skylink

logo Česko-slovenská satelitní platforma Skylink oznamuje, že v nejbližší době ukončí velkoobchodní prodej přístupových karet Skylink v provedení ICE.

Největší poskytovatel satelitní televize v České republice a na Slovensku, Skylink, ukončí ke dni 31. 7. 2011 velkoobchodní distribuci přístupových karet Skylink Standard a Standard HD v provedení ICE (Irdeto CryptoWorks Embedded). Posledním termínem pro objednání těchto karet je pátek 29. 7. 2011.

Rok po zahájení prodeje karet Irdeto je již na trhu dostatečný sortiment kvalitních HD přijímačů s dekodérem Irdeto nesoucích certifikát Skylink READY. Není proto potřeba dekódovací karty typu ICE dále nabízet.

V nabídce Skylinku nadále zůstávají nové karty Skylink Standard HD v provedení Irdeto (IR) a karty Skylink Výměna v provedení ICE. Velkoobchodní ceny karet se nemění.

PR Skylink
30.6.2011

Tisk článku

Tisk článku

|Titulka webu parabola.cz

Titulka parabola.cz

|Komentáře článku - vypnuto!

Komentáře

|
 

Ohodnoťte:

Kvalitní článekŠpatný článek Známka: 2,38 Počet známek: 34

Další články v rubrice

  • 13.01.2015, 06:58 - Skylink: Proběhla další vlna přeladění
    Operátor satelitní platformy Skylink provedl další přeladění některých SD a HD programů. Změny se tentokrát týkají i žádaných stanic jako Nova HD a Prima HD. Mění se také vysílací parametry dvou transpondérů.
  • 07.01.2015, 17:53 - Skylink: Přelaďte si 12 SD a HD programů
    Operátor satelitní platformy Skylink vyzval své klienty, aby si v nejbližší době přeladili 12 programů v SD a HD rozlišení pro nepřerušený příjem stanic v dalším období. Přeladění se týká i klíčových stanic jako ČT1 HD, ČT Sport HD, NOVA HD a Prima HD.
  • 06.01.2015, 06:46 - Skylink: Maďarské TV skončily na 23,5E, CSTV, Spektrum HD na novém TP
    Skylink ukončil šíření maďarských stanic na pozici 23,5°E. Zahájeno šíření stanic CSTV (Kino CS, Doku CS, Muzika CS), Spektrum HD, HBO HD, HBO Comedy z nové frekvence.

Parabola.cz

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity