Xtrend

Konec prodeje ICE karet Skylink

logo Česko-slovenská satelitní platforma Skylink oznamuje, že v nejbližší době ukončí velkoobchodní prodej přístupových karet Skylink v provedení ICE.

Největší poskytovatel satelitní televize v České republice a na Slovensku, Skylink, ukončí ke dni 31. 7. 2011 velkoobchodní distribuci přístupových karet Skylink Standard a Standard HD v provedení ICE (Irdeto CryptoWorks Embedded). Posledním termínem pro objednání těchto karet je pátek 29. 7. 2011.

Rok po zahájení prodeje karet Irdeto je již na trhu dostatečný sortiment kvalitních HD přijímačů s dekodérem Irdeto nesoucích certifikát Skylink READY. Není proto potřeba dekódovací karty typu ICE dále nabízet.

V nabídce Skylinku nadále zůstávají nové karty Skylink Standard HD v provedení Irdeto (IR) a karty Skylink Výměna v provedení ICE. Velkoobchodní ceny karet se nemění.

PR Skylink
30.6.2011

Tisk článku

Tisk článku

|Titulka webu parabola.cz

Titulka parabola.cz

|Komentáře článku - vypnuto!

Komentáře

|
 

Ohodnoťte:

Kvalitní článekŠpatný článek Známka: 2,38 Počet známek: 34

Další články v rubrice

  • 24.11.2014, 14:24 - Programy FilmBox v nabídce Skylinku i další tři roky
    FilmBox International a satelitní platforma Skylink (M7 Group) rozšířili dohodu o vysílání portfolia programů FilmBox pro Českou republiku a Slovensko o další tři roky.
  • 06.11.2014, 16:25 - Skylink spustil maďarský balíček z pozice 9E
    Abonenti satelitní platformy Skylink mohou nově přijímat balíček maďarských programů z nové orbitální pozice 9°E - tedy ze satelitu Eutelsat 9A. Programy z této pozice jsou automaticky dostupné na všech Irdeto kartách Skylink s aktivním Maďarským balíčkem
  • 05.11.2014, 13:49 - Skylink zkracuje promo KOMPLET na nových kartách na 14 dní
    Operátor satelitní platformy Skylink omezí programovou ochutnávku balíčku KOMPLET na nově registrovaných kartách. Od 1.1.2015 bude na nově registrovaných kartách Skylink všech typů zkrácena doba promo nabídky placených programů ze 2 měsíců na 14 dní.

Parabola.cz

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity