Xtrend

V Česku a na Slovensku může odstartovat TV Regina

Na českém a slovenském trhu může začít vysílat nový kanál v českém jazyce - TV Regina. Stanice bude přinášet krom jiného lifestylové pořady. Vysílání bude šířeno přes satelit.

Společnost Saavedramedia spol. s r.o. z Prahy získala satelitní vysílání od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na posledním 20. zasedání konaném 5.11.2013. Satelitní licence platí 12 let.

Licence umožňuje společnosti šířit program pod názvem TV Regina. Stanice má vysílat poradenství a vzdělávání zajímavou, zábavnou formou, životní styl, volnočasové aktivity, zábava a talk show.

TV Regina bude vysílat 24 hodiny denně v češtině na území Česka a Slovenska.

RRTV zároveň informoval regulační úřad členského státu Evropské unie - Slovensko, že na Slovensku může být poskytován program TV Regina.

Regulátor na stejném zasedání udělil licenci společnosti Chello Central Europe pro program s názvem C8. Půjde o kanál, který bude přinášet pořady pro děti a mládež, filmy a seriály, sportovní pořady, dokumenty a relace o gastronomii a životním stylu se zaměřením na širokou veřejnost. Kanál bude vysílat v maďarštině a poskytován na maďarském trhu.

C8 bude vysílat od 20:00 do druhé hodiny ranní.

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zároveň informuje maďarského regulátora médií, že na jejím území může vysílat program C8 s českou licencí.

redakce
parabola.cz
7.11.2013

Tisk článku

Tisk článku

|Titulka webu parabola.cz

Titulka parabola.cz

|Komentáře článku - vypnuto!

Komentáře

|
 

Ohodnoťte:

Kvalitní článekŠpatný článek Známka: 2,38 Počet známek: 21

Další články v rubrice

  • 13.08.2014, 11:00 - Motorvision HD expanduje na český a slovenský trh
    Marketingová a distribuční společnost CHANNELS, s.r.o. začala na českém a slovenském trhu nabízet zcela nový televizní kanál Motorvision HD. Stanice vysílá 24hodin denně, v HD kvalitě.
  • 23.07.2014, 14:42 - Turner testuje nový FTA kanál TruTV na 28,2E
    Americký koncern Turner Broadcasting, který je provozovatelem takových stanic jako Cartoon Network, Boomerang či TCM, spustí pro diváky ve Velké Británii nový bezplatný kanál. Půjde o stanici pod názvem TruTV, která je populární v USA.
  • 23.06.2014, 18:35 - RTVS spouští audio popisy u kanálů Jednotka a Dvojka
    Slovenský veřejnoprávní vysílatel RTVS (Rozhlas a televize Slovenska) rozšiřuje svoje služby pro satelitní diváky na satelitu Astra 3B (23,5°E) a zavádí audio description.

Parabola.cz

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity