Xtrend

V Česku a na Slovensku může odstartovat TV Regina

Na českém a slovenském trhu může začít vysílat nový kanál v českém jazyce - TV Regina. Stanice bude přinášet krom jiného lifestylové pořady. Vysílání bude šířeno přes satelit.

Společnost Saavedramedia spol. s r.o. z Prahy získala satelitní vysílání od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na posledním 20. zasedání konaném 5.11.2013. Satelitní licence platí 12 let.

Licence umožňuje společnosti šířit program pod názvem TV Regina. Stanice má vysílat poradenství a vzdělávání zajímavou, zábavnou formou, životní styl, volnočasové aktivity, zábava a talk show.

TV Regina bude vysílat 24 hodiny denně v češtině na území Česka a Slovenska.

RRTV zároveň informoval regulační úřad členského státu Evropské unie - Slovensko, že na Slovensku může být poskytován program TV Regina.

Regulátor na stejném zasedání udělil licenci společnosti Chello Central Europe pro program s názvem C8. Půjde o kanál, který bude přinášet pořady pro děti a mládež, filmy a seriály, sportovní pořady, dokumenty a relace o gastronomii a životním stylu se zaměřením na širokou veřejnost. Kanál bude vysílat v maďarštině a poskytován na maďarském trhu.

C8 bude vysílat od 20:00 do druhé hodiny ranní.

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zároveň informuje maďarského regulátora médií, že na jejím území může vysílat program C8 s českou licencí.

redakce
parabola.cz
7.11.2013

Tisk článku

Tisk článku

|Titulka webu parabola.cz

Titulka parabola.cz

|Komentáře článku - vypnuto!

Komentáře

|
 

Ohodnoťte:

Kvalitní článekŠpatný článek Známka: 2,38 Počet známek: 21

Další články v rubrice

  • 19.01.2015, 16:27 - EbS a EbS+ - kanály Evropské unie přecházejí do HD
    Televizní programové služby Evropské unie (EU) - Europe by Satellite (EbS) a EbS+ přecházejí na vysílání ve vysokém rozlišení. Poprvé se programy EbS HD a EbS+ HD divákům představí 26. ledna 2015.
  • 12.01.2015, 14:51 - Slovak Sport TV3 ukončí k 15.1.2015 vysílání
    Provozovatel skupiny Slovak Sport TV připravuje změnu ve své rodině sportovních kanálů. Dne 15.1.2015 bude ukončeno vysílání třetího programu Slovak Sport TV3. Přenosy z této stanice se přesunou na první a druhý program Slovak Sport TV.
  • 31.12.2014, 20:02 - Startuje dětský kanál RiK. Kde jej naladíme?
    Na slovenském trhu zahajuje vysílání další kanál. Komerční vysílací skupina JOJ spouští na Nový rok dětský kanál s názvem RiK. Program je od počátku dostupný i pro satelitní diváky.

Parabola.cz

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity