Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.11.2008, 08:41.16

Topfield 7700 - oficiální, neoficiální dovoz

Čaute!
Můžete mi někdo seriozně odpovědět, jaký je rozdíl v oficiálně a neoficiálně dovezeném Topfieldu?
uživatel
kakamil
26.11.2008, 09:35.13

RE: Topfield 7700 - oficiální, neoficiální dov...

topfield nevím. ale většinou sériový číslo, cz návod a možný problémy se zárukou
uživatel
vortimond
26.11.2008, 12:06.27

kakamil

v casopisu SAT & DVBT byl ted k tomu kratky clanek.
1. na tyto prijimace se nevztahuje podpora firmy Topfield pro CR.
2. na tyto prijimace nelze vztahovat zaruku u oficialniho dovozce.
3. v soucasnosti a hlavne v budoucnosti nebude pro tyto prijimace dostupny inovovany firmware.
4. oficialne zakoupene a dovezene prijimace si lze na strankach Topfieldu zaregistrovat a prodlouzit bezplatny zarucni servis a po skonceni prodlouzene zaruky ziskat bezproblemovy pozarucni servis.
uživatel
Rambo
26.11.2008, 12:16.48

To jsou ale bláboly

1 . Co to je podpora ? Kde má adresu Topfiel ČR ?
2. Ze zákona je záruka 2 roky , někteří dovozci dávají záruku 3 roky .
3. Orginální Cryptoworks , to snad né to bude zákazník každý rok potřebovat aktualizovat firmware ?
4. jak se nakupuje neoficiálně , to by mně zajímalo . Asi mají Korejci dvoje dveře nebo dvě linky ve své továrně , jednu pro ČR a druhou pro zbytek světa :laughing:
uživatel
lubos3nec
26.11.2008, 12:24.50

lubos3nec

oficialni dovozce a servis pro CR
ANTENEX SERVIS
Žateckých 12
140 00 Praha 4

Telefon 241 400 741, 241 400 742
Fax 261 222 550
E-mail: antenex@antenex.cz
www: www.antenex.cz
navic i na svých stránkách i po registraci prodlužují záruku na 3 roky.
A pokud tě to zajímá, kup si ten časopis č. 11/2008
uživatel
Rambo
26.11.2008, 12:30.11

Rambo

oficialni dovozce a servis pro CR : hledal jsme na stránkách Tofield a nic takého jsem tam nenašel
A co když zrovna ten ANTENEX je neoficiálním dovozcem :zombie:
uživatel
lubos3nec
26.11.2008, 12:45.25

lubos3nec

najeď si na www.topfield.cz, dále o společnosti a tam už máš kontakty a adresy
uživatel
Rambo
26.11.2008, 12:50.54

RE: Topfield 7700 - oficiální, neoficiální dov...

evropskou unii na ne !!!!!
uživatel
bublajs
26.11.2008, 12:57.48

RE: Topfield 7700 - oficiální, neoficiální dov...

@Rambo
nepřeháněj :O :-/

Dvouletá záruka i jinde zakoupených přijímačů je naprosto jasná. Problémy v záruce zákazník neřeší u oficiálního dovozce, nýbrž u prodejce. A prodejce to potom řeší u svého dodavatele!
Co se týče aktualizace, tak od Antenexu jsem nikdy neviděl nic extra, co by nešlo sehnat na ofic webu Topfieldu, nebo u němců, dokonce bych řekl, že němci si aktualizaci vydupou u výrobce rychlej než sám Antenex, jelikož jejich odběry jsou x krát vyšší!! :lookaround:
Servis po záruce udělá kdokoli např. Zorbas!

Prostě je to jedno, důležité je nakupovat u osvědčených prodejců!! Nikoli na tržnici!! :))) :)))
uživatel
Zip
26.11.2008, 13:06.47

zip

podívej, já bych si taky nekoupil satelit u vetnamců. jen vím že mi Antenex prodloužil záruku na tři roky. a když chci update, dokážu si ho najít i u Němců. a pokud vím tak Antenex i prodává přijímače.Ale jinak souhlasím, když chceš mít klid, zajdi si k osvědčeným prodejcům.
uživatel
Rambo
26.11.2008, 13:33.33

Rambo : Zloděj volá chyťe zloděje !!!

doménu Topfield.cz nemá registrovanou ani Topfield Korea ani Antenex ,tak ten tvůj odkaz si můžeš ....
A tak můj názor tedy stále platí :
Antenex je nebo není ne-oficiální dovozce ....
uživatel
lubos3nec
26.11.2008, 13:38.09

RE: Topfield 7700 - oficiální, neoficiální dov...

Z neoficiálně dovezeného Topfieldu Antenex nemá vůbec nic, proto se jí to nelíbí. Už jsem to tady jednou psal, měl jsem problém se svým Topíkem /dovezeným "neoficiálně" z Dubaje/ a obrátil jsem se na Antenex, no a byl to "velký problém". Přivezte, za týden se na to někdo podívá bez záruky, stejně tyhle stroje neopravujeme atd. Zorbas opravil "skoro" na počkání k mé naprosté spokojenosti a hlavně bez blbých keců typu "tak tohle bude problém". Pokud kupuješ venku levněji, bereš riziko, že se to posere. Je to Tvoje volba..., při přístrojích, které tady na trhu ani nejsou, je to jediná volba...
uživatel
tukan
26.11.2008, 13:49.29

lubos3nec

hele možná se tam vejde tobě. no spíš určitě. A jinak Antenex je.
uživatel
Rambo
26.11.2008, 15:22.42

RE: Topfield 7700 - oficiální, neoficiální dov...

takze firma antenex je oficialni servis topfield pro ceskou republiku ?? jestli ano a dela problemy pri zarucni oprave prijimace koupeneho v zahranici, tak by se o tom mel dozvedet nekdo z TOPFIELD CO.LTD aby tam udelal poradek. co kdybych po letech zivota v zahranici presidlil do ČR a muj prijimac koupeny v zahranici se rozbil ? je zajimave , ze u mnoha vyrobcu neni problem a je jedno jestli je to auto nebo elektronika, tady nekdo zjevne nema co na praci.
uživatel
bublajs