Pravidla
Parabola.cz nezodpovídá za příspěvky uvedené v tomto Fóru. Vyhrazujeme si právo smazat témata i reakce, které obsahují vulgární výrazy, nadávky, skrytou reklamu na firmu, web, službu, témata netýkající se satelitního, kabelového či terestrického příjmu nebo poškozují dobré jméno serveru parabola.cz. Přispívat do Fóra mohou jen zaregistrovaní přihlášení čtenáři. Registrace je zdarma.
» Celé znění pravidel.
Pravidla - konec
Informace
DNES!
* TÉMAT: 7
* REAKCÍ: 100
VČERA!
* TÉMAT: 18
* REAKCÍ: 169
Informace - konec
Reklama
Golden Media
Reklama - konec

userUživatel: nepřihlášenýBanányCitrónyBlack listvýhody registrovaného uživateleVýhodyregistraceRegistracepřihlásit sePřihlásitnápovědaNápověda
Diskusní fórum
 POZOR: NEMŮŽETE SE ÚČASTNIT DISKUSÍ. NEJSTE PŘIHLÁŠEN.

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
TÉMA

Datum přidání: 19.12.2008, 21:29.46

Topic Jak naformatovat externi disk na FAT32?
koupil jsem si externi disk Seagate, ale Visty mi umozni naformatovat pouze na NTFS nebo jakesi exFat. A pro nahravani z Topfield 7700 potrebuji FAT32, jak jsem se zde docetl. Takze jak na to? A jde pak i na FAT32 nainstalovat ten podpurny software k disku? To by melo jit, umi to delat backupy atd .. o to bych kvuli nahravani ze SAT nerad prisel :)
Autor: uživatel eelke

REAKCE

Datum přidání: 19.12.2008, 21:33.29

Reply RE: Jak naformatovat externi disk na FAT32?
Western Digital má na svém webu utilitku, která to dokáže. Předpokládám, že Seagate na tom bude obdobně.
Autor: uživatel technikTKR

Datum přidání: 19.12.2008, 21:43.30

Program fat32format, můžu poslat.
Autor: uživatel pekad

Datum přidání: 19.12.2008, 21:45.45

Ale Seagate HDD mi s TF 7700 nefungoval. Pořídíl jsem pak WD My Book 500GB a jede na 100% a format na FAT32 jsem dělal v Topfieldu.
Autor: uživatel pekad

Datum přidání: 19.12.2008, 21:49.11

ok diky ja uz si to nekde stahnu. jen koukam ze FAT32 ma omezeni 4Gb na soubor, to je blby, to na tom nebudu moci prenaset vetsi soubory, treba HD obsah ...

S Toppym to ale vyzkousim jestli pujde, nekupoval jsem jej primarne kvuli nahravani ze SAT, pokud to nepujde, pouziju jej "normalne" na prenaseni dat a backup.

Datum přidání: 19.12.2008, 21:58.54

tady máš FAT32Formatter pro velké disky. Ten WD je opravdu nejlepší a zatím fungoval se vším, sám se navíc uspává.
http://www.super-sat.org//index.php?&direction=0&order=mod&directory=Kosc@m/programme%20%20%20%20%20HD7400CI
Autor: uživatel RAFI007

Datum přidání: 19.12.2008, 22:06.26

diky moc .. a nejde externi disk rozdelit na dva oddily ze bych jeden mel NTFS a druhy FAT32?

Datum přidání: 19.12.2008, 22:39.32

jde to externma programama na spravu disku jen nevim jestli tam neni omezeni na velikost 132gb u fat32 .jinak nahravka jde bezproblemu pri nahravani nastavit aspon u drema na jak velke dily to ma rozdelovat
Autor: uživatel sta

Datum přidání: 19.12.2008, 23:19.33

http://www.peklo.biz/usb/ - tady je utilitka co pouzivam k plne spokojenosti
Autor: uživatel Lucifer

Datum přidání: 19.12.2008, 23:52.48

Reply @eelke
V pohodě rozdělíš, jestli chceš, pošlu zítra sw, napiš mejl.
Autor: uživatel decmen

Datum přidání: 20.12.2008, 00:07.09

Vo Viste cmd.exe format /?
a mas tam vsetko.
Autor: uživatel gogo1

Datum přidání: 20.12.2008, 04:02.50

V XP, ovl. pan.--nástroje pro správu--správa počítače--správa disků--najet na disk 1,2 nebo co to bude, na myši pravou-- vytvořit a dál podle navigace
Autor: uživatel netace

Datum přidání: 20.12.2008, 06:56.08

XP nemam mam Visty ,) ale uz mam diky jednomu programku disk rozdeleny, tj. 400GB je NTFS, 65GB je FAT32 tak uvidime co na to rekne Topfield, jestli vubec pozna takhle rozdeleny disk :) vyzkousim v utery, dam vedet.

Datum přidání: 20.12.2008, 15:00.52

Reply partition magic
Partition Magic 8 - na formátovanie, delenie a zmeny fat je toto skvelý program. Taktiež Hirens 9.3 boot(možno je už aj vyššia verzia) je program na formátovanie nového disku. Bez problému sa to dá nájsť cez torrenty.:-))
Autor: uživatel Citron

Parabola.cz

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity