Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

skylink eurosport

na 11,992 h 27500 3/4
na chvílku tam bol oznam o preladení takže asi dnes tam bude MGM možno

🇸🇰

Jupi
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 17 338
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 41
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink eurosport

jj a ve sprave na strankach Skylinku je komplet zapis a vse v poradku...
btw. nemela vymena tech karet byt automaticka?

Mikei
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

Mikei

no tuším bola výmena ale to bolo už strašne dávno
skús im poslať email

🇸🇰

Jupi
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 17 338
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink eurosport

Tyhle staré bílé karty - to problém. Pokud máš Mutli a nejede ti Eurosport, tak hned volej skylink a vyřiď si nápravu.
I když jsem někde čehl, že ta anabáze z ESP na 23,5 byly právě proto, že na 19,2 nemohli mít u eurosportu tolik CAID-ů, protože je holanĎani na něco taky potřevovali a že teď by by tam měly být všechny od Skylinku, tzn. 0D03,0D0F,0D70,ale asi ne. Ty máš asi CAID 0D03 (zjistíš mimochodem přečtením zápisů na své Skylink kartě)

šibal
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 572
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink eurosport

..ale můžu se plést, nevím který CAID patří ke které kartě (tzn. tu co máš-"stará bílá", pak je "modrá" a pak "nová bílá"

šibal
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 572
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink eurosport

ok ok;) ja Vam moc dekuju za pomoc a zkusim tam brknout...uvidime, co se dozvim.

Mikei
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink eurosport

už aby tam bylo MGM

Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB S2X/DVB T2/DVB C 1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black Ultra 1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra relé Spaun SUR 211 F, TV Sony

fpsfps
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 1 978
Odpověď v diskusním vlákně
 

Eurosport nejde

Mám modrú kartu Skylink CAS 0D70 a Eurosport mi takisto nejde na pozícii Astra 19,2°, kmitočet 12 344 MHz. Multi mám zaplatené, všetko ostatné ide v poriadku, nemecký Eurosport na 12 227 MHz ide. Čím by to mohlo byť? :(

Richard21
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 383
Odpověď v diskusním vlákně
 

Eurosport nejde

Po zavolaní na zákaznícky servis Skylink-u som sa dozvedel, že môj satelitný prijímač Topfield TF6000CR potrebuje upgrade firmvéru, aby mi išiel Eurosport na pozícii 19,2°E, 12 344 MHz. :fuming:

Richard21
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 383
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink eurosport

Richard21: Ten samý problém , taky mám aktivní multi vše jede jen eurosport z 19,2E je tma černá obrazovka německý eurosport jde.Mám přístroj comag sl100hd. moc se my nezdá že by to bylo firemwarem. mám novější a nejde.

martykula
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 76
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink eurosport

martykula: Na svojom Topfielde TF6000CR som upgradoval firmware z ver.60 na ver.77 a už mi Eurosport ide na Astra 19,2°E, 12 344 MHz. Zlepšila sa aj reakcia sat. prijímača na diaľkové ovládanie. Je to oveľa rýchlejšie. Som spokojný. :)

Richard21
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 383
Odpověď v diskusním vlákně
 

Firmware Topfielde TF6000CR

Prosím, popište podrobně postup nahrání nového firmware. I odkud se dá stáhnout. Díky ;P ;)

jnholy
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

Upgrade firmware Topfield TF6000CR

jnholy: Potrebuješ počítač so sériovým portom (9M) male-samec-9×kolík, sériový kábel Laplink (9F/9F)female-samica-na obidvoch koncoch 9 dierok a satelitný prijímač Topfield TF6000CR (ten má RS-232 (9M)male-samec-9×kolík). Najprv si zistíš akú verziu Topfielda máš. Menu-Informace-IRD stav. Prvý riadok systémové ID a podľa toho stiahneš správnu verziu firmware. http://www.antenex.cz/public/index.php?&direction=0&order=&directory=Receivery/Topfield/TF%206000CR Počítač a Topfield prepojíš sériovým káblom. (obidva vypnuté zo zásuvky)Zapneš počítač a spustíš program TFD-Down.exe. Stiahneš ho tu: http://www.antenex.cz/public/index.php?&direction=0&order=&directory=Receivery/Topfield/Ostatn%ED%20programy Po spustení programu TFD-Down.exe vyberieš tlačítko (Find)a nájdeš firmware (súbor TF6000CR_v77_*****.tfd, ktorý si predtým stiahol a máš ho uložený na disku. Teraz stlač tlačítko (Download)a zapni Topfield do zásuvky. Začne prenos (ukazovateľ v programe TFD-Down prebehne do konca), ale ty počkaj dovtedy, kým sa na displeji Topfielda nezobrazí END. Teraz vytiahni Topfield zo zásuvky a odpoj sériový kábel. Pripoj koaxiálny kábel k satelitu, SCART kábel k TV a satelitný prijímač zapni. Vyber Menu-Instalace-Obnovit tovární nastavení. Po tejto obnove sa ti všetko zmaže, takže budeš musieť opäť všetko nastaviť. (znovu naladiť a zatriediť všetky programy, poprípade nastaviť audio a video nastavenia.) Bolo by dobré si tie hlavné nastavenia pred upgradom firmware niekde zapísať, aby si potom nemal problém to nastaviť.

Richard21
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 383
Odpověď v diskusním vlákně
 

Richard21:

Díky za pomoc !! :))

jnholy
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

Upgrade FW

Richard21:

Ahoj ... delal jsem upgrade presne podle toho co pises nebo presne podle navodu v anglictine. Oba navody jsou vesmes stejne.
Problem je takovy. Propojim STB a PC, Spustim PC, Spustim program, vyberu firmware, pripojim STB do elektriky a ... a ... a ... NIC. STB se normalne spusti a program v PC nic nedela. Mam krizeny (crosswired) seriovy kabel. Neni problem v tom krizenym? COM1 port mam v BIOSu PC nastaveny na AUTO a ve windows je normalne funkcni.
Ja uz nevim co s tim. Mam TF6000CR. Absolutne nechapu proc tam vyrobce nedal USB!!! Novy FW potrebuji. Nejde Eurosport CZ, prej to resi problemy se zabrzdenym dalkovym ovladacem a pod ... prosim poradte nekdo na email nebo sem. Diky.

selma
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 1
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink eurosport

nastavit správný Com port.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

Upgrade firmware pre Topfield TF6000CR

1.Musíš mať rovnako nastavené porty v počitači a v programe TFD-Down.(Ja mám COM3).
2.Program TFD-Down ide pod WIN98/WINme
Ja to robím nasledovne:
a.,Mam notebook s OS WIN XP,kábel USB-RS232 a redukciu RS232-RS232(samica-samica),Null modem kábel.
b.Kábel USB-RS232 pri prvom použití treba inštalovať ako nový hardware.Je k tomu malé instal.CD.Po naištalovaní mi dalo COM3.
c.Treba nastaviť kompatibilitu programu TFD-Down:pravým tlač.myši klik.na TFD-Down-vlastnosti-kompatibilita,atd.Dostaneš WIN 98.

d.V programe TFD-down tiež nastaviť na taký port,aký dalo po inštal.kábla
Potom by to už malo ísť.Trvá to asi 3 min.

claudia
Registrace: 12/2009
Příspěvků: 9
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 41
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra