Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Program TV Nova pouze na nové frekvenci

Skylink bude TV Nova na staré frekvenci postupně vypínat již od 1.12.2009 tak, aby nedošlo k nezvládnutelnému množství telefonických dotazů k přeladění na Zákaznický servis Skylinku.
Noví zákazníci resp. nově registrované karty nyní dostávají autorizační oprávnění pouze pro Novu na nové frekvenci 12 070 MHz. Prosíme montážníky a prodejce, aby s tímto faktem již počítali a nové přijímače prodávali s nastavením "settingu" dle nových frekvencí.

🇸🇰

Jupi
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 17 338
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 46
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Program TV Nova pouze na nové frekvenci

Určite to Digi berie zo Skylinku, keď bola teraz nedávno nočná odstávka Kamzíka, tak nebol obraz ani v Digi.

PeterHumax
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 6 324
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PeterHumax

Týká se to signálu Novy nebo jiných programů?

Uvidíme, uslyšíme :) Snad :)

redakce
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 2 276
Odpověď v diskusním vlákně
 

@redakcia

No boli odstavené 2 TP (12565H a 11797H), týka sa to programov, ktoré sú na týchto dvoch TP a Digi ich šíri. S tou Novou som si nie istý, ale podľa mňa to berú zo Skylinku, nakoľko berú program Nova Cinema. :-) A tipol by som si, že berú momentálne signál Novy z 11992H... :)))

PeterHumax
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 6 324
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Program TV Nova pouze na nové frekvenci

Nova Cinema je distribuční signál. Tam problém není. Podobně jako u stanic JOJ, JOJ+, STV, Markíza, Doma atd.

Uvidíme, uslyšíme :) Snad :)

redakce
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 2 276
Odpověď v diskusním vlákně
 

King:

Firmy Digi se nechci zastávat, ale přebírání signálů od CS Linku nebo Skylinku mohou mít smluvně ošetřené, takže legální.

Válku s blbcem nelze vyhrát, nicméně je nutné ji vést. (J. Werich)

technikTKR
Registrace: 6/2004
Příspěvků: 6 771
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Program TV Nova pouze na nové frekvenci

len tak mimochodom,preco sa nemozu len na parabole.cz uvadzat odkazy na stranky ,ale len nevhodne slovo

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 108
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Program TV Nova pouze na nové frekvenci

jak na které ;)

Dreambox,HD Box 9105+,NXP 256,Mystique SaTiX-S2 Sky V2 USB

satmam
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 971
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Program TV Nova pouze na nové frekvenci

Omlouvám se, myslel jsem to přesně tak, jak vysvětlil Babui... Reakci jsem napsal rychle a ne zcela srozumitelně... ;)

Žádejme kvalitu, ne kvantitu.

PetrT
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 2 577
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Program TV Nova pouze na nové frekvenci

co tu pořad řešite? přeladte na 12070 a je to

miku
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

Program TV Nova pouze na nové frekvenci

Vy máte teda problémy,když to vidím!!!!,že tady pořád s takovými blbovinami otravujete,to snad není možné,to si nedovedete sami doma srovnat takové pitomosti,kdyby to bylo něco zajímavého,tak nic neřeknu,ale to to--,už toho nechte :zombie: :zombie: je to protivné!!! Rv

Dreambox 800HD se,OPTIMUS OS1 plus,Optimus OS1, VU+zero, 3x SG2100 motor, paraboly GILBERTINY 105,FUBA 90,MASCOM 90,

hery
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 6 052
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Program TV Nova pouze na nové frekvenci

25 hodin od chvíle, kdy reagoval poslední - miku. až napadlo tebe napsat příspěvek a mně tuhle doušku. nejsme oslíci? :)))

knawi
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 2 411
Odpověď v diskusním vlákně
 

knawi

Né,že nejsme oslíci kolego,ale jsme pitomci,když tady stále vidím/skylink nejde,Nova cimena má jinou frekvenci,Nova už brzo nejede atd./To je přece (nevhodné slovo)ina první třídy,stačí dát google kouknout na vyhledávání a vše je ok.Nebo jsi taky zastánce lenochu,tomu nemůžu k tvým schopnostem,znalostem ani snad uvěřit.Každý si má v první řadě poradit sám,nebo máš jiný názor???

Dreambox 800HD se,OPTIMUS OS1 plus,Optimus OS1, VU+zero, 3x SG2100 motor, paraboly GILBERTINY 105,FUBA 90,MASCOM 90,

hery
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 6 052
Odpověď v diskusním vlákně
 

hery,knawi

Taky si připadam jako u blbých na písku. Jak dlouho se o tom ví, že bude přesun pozic? Řekl bych, že minimálně dva měsíce.
Některý lidi jsou neuvěřitelně lenivý a pohodlný a se vším čekaji až na poslední chvíli, nebo ještě déle.

Jeden případ za všechny:

Včera jsem byl u kamaráda, který si koupil před časem TV Piooner 50 pl. KURO za 65 tisíc a půl roku na ni koukal jen na DVB-T, tak jsem mu jako zkušenější nabídl HD Vantage 7100 kvuli lepšímu využití tak kvalitního panelu.
Včera jsem jen tak nahlédl do obýváku a jeho manželka sledovala zprávy na Nově a místo toho, aby tam měla Novu HD ze Skylinku, tak tam sledovala MAZANINU z Intelsatu.
Tak jsem jí řekl ať si přepne do favoritního seznamu Skylink HD, tak mi odpověděla, že je to moc přepínání a že jí stačí tohle.
Tak jsem sklopil hlavu a odešel :fuming:

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hery

Máš pravdu. Za extra lenocha se nepovažuju ale když mě mnoho věcí už tak dlouho trvá! A to to přestože tomu věnuju tolik úsilí! Pak se zeptám, pro znalé samo připitoměle, pro ně to je banální problém, určitě si taky říkají, že jsem lenoch. A já mám pocit, že než se ptát, raději držet pár facek. A to je důvod, že se neptám a spíš tady hloupě moralizuju, samozřejmě nevhodně a hlavně zbytečně. Jinak jsem rád, že aspoň takovýho koně na stará kolena mám a že to zatím jde. Měj se fajn, přát ať se ti daří nemusím, cák se ti nedaří?!

knawi
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 2 411
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

Hezký příběh! Zřejmě, zvláště vy znalejší, musíte být velmi udivení, jak se v podstatě lehkomyslně a nevděčně většina lidí k vyspělý technice chová. Přitom jsou schopní vydat, jak píšeš, nemálo peněz. To už souvisí s tím, že jsou snobové a nakupují nikoli podle svých potřeb a dovedností ale draze. Ostatně, taky jsem si pořídil Octagona, naštěstí se už prokousávám, zvlášť proto, že je o něm hodně info a rad. Hodně úspěchů, šikovníku!

knawi
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 2 411
Odpověď v diskusním vlákně
 

knawi

Bohužel je to přesně tak jak píšeš. Tím spíš mě to trápí, že to je muj dobrej kamarád...

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Program TV Nova pouze na nové frekvenci

Určitě mu dokážeš velmi účinně a působivě objasnit, že s tvojí radou a trochou snahy, bude mít zvuk a obraz, který budou návštěvy obdivovat! Když už mu nejde o normální rozumnější využití toho, co má.

knawi
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 2 411
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Program TV Nova pouze na nové frekvenci

Spíš mám pocit, že pro návštěvy je daleko působivější to, co mám zadarmo a načerno, než HD obraz a kvalitní zvuk.

Je to jejich věc, at se třeba pos.... ;)

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Program TV Nova pouze na nové frekvenci

no jo, jsme trochu jinde, než jsme si mysleli a než si o sobě myslíme. přesto mládeži R^

knawi
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 2 411
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Program TV Nova pouze na nové frekvenci

Co by jim asi poradil Přemek Podlaha ?

CES
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 4 385
Odpověď v diskusním vlákně
 

CES

Přemek : NIC víc,nic míň,běžte konečně něco dělat!!!!! a není to nic čemu by se nanaučili,aspoň myslím pro ASTRA3,23,E skylink,vždyť má kartu každý koupenou,ježiš maria,dál se nemíním vyjadřovat!!!

Dreambox 800HD se,OPTIMUS OS1 plus,Optimus OS1, VU+zero, 3x SG2100 motor, paraboly GILBERTINY 105,FUBA 90,MASCOM 90,

hery
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 6 052
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 46
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra