Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

Výpověď smlouvy-přijímač

Zdravím, nemáte někdo zkušenost? Není přístroj (Humax) vlastně můj? Podle smouvy když u nich vydržím déle než rok, tak by už měl být můj, ne? Byla na to kdysi akce, jsem u nich už dva a půl roku.

klik1
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 20
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výpověď smlouvy-přijímač

No jestli jak píšeš to máš ve smlouvě, tak je Tvůj, ale moc tomu nevěřím, že by tam něco takového bylo. O tom k čemu by Ti byl po vypovědění smlouvy ani nemluvím.

milanm
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 771
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výpověď smlouvy-přijímač

Po ukončení zmluvy musíš všetko vrátiť ( prímač, parabola, LNB, držiak na stenu ). Zariadenie je majetkom DIGI ty ho máš iba v prenajme. Jedine že si ho kúpil hneď pri podpise zmluvy.

dobi
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 29
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výpověď smlouvy-přijímač

Ve smlouvě je psaná cena, kterou je třeba zaplatit, buď hotově, na 12 měsíčních splátek a nebo při dodržení smouvy bude odpuštěna. Třeba je tady někdo s podobnou smlouvou a má nějakou zkušenost. Přístroj si určitě nechat nechci :) , ale odpadla by mi o něj starost .

klik1
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 20
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výpověď smlouvy-přijímač

přijímač musíš vrátit! při uzavření smlouvy na rok za něj jistě nemusíš platit, ale je to majetek digi-tv. takhle je to myšlený

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výpověď smlouvy-přijímač

a jak psal dobi - musíš vrátit úplně všechno (snad kromě koaxiálu :))) ) a na vlastní náklady. nikdo si pro to nepříde, jedině bys mu musel zaplatit cestu. a nebo se s nima můžeš domluvit a tu venkovní část (parabola, držák, lnb) si odkoupit za 500 Kč

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výpověď smlouvy-přijímač

srat na ně-přivezli,tak ať si odvezou :laughing:

papay
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 601
Odpověď v diskusním vlákně
 

vortimond (10.12.2009, 08:28.18):

Smlouva je uzavřená na dobu neurčitou, pouze je tam podmínka min. doby užívání 1 rok.

Válku s blbcem nelze vyhrát, nicméně je nutné ji vést. (J. Werich)

technikTKR
Registrace: 6/2004
Příspěvků: 6 771
Odpověď v diskusním vlákně
 

papay:

Jo - a namontovali, tak ať odmontujou, ne? :laughing:

Válku s blbcem nelze vyhrát, nicméně je nutné ji vést. (J. Werich)

technikTKR
Registrace: 6/2004
Příspěvků: 6 771
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výpověď smlouvy-přijímač

A netreba zabudnut ani na scart kabel ten v liste ktory mi prisiel nebol uvedeny a v predajni ho vyzadovali tak som ho musel dokupit.

mirekk
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 8
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výpověď smlouvy-přijímač

A baterky v dálkovém ovládání nechtěli? :laughing:

Válku s blbcem nelze vyhrát, nicméně je nutné ji vést. (J. Werich)

technikTKR
Registrace: 6/2004
Příspěvků: 6 771
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výpověď smlouvy-přijímač

u mna taky po roku ze mi to ostava tak neviem :-/

Azbox Premium HD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 Hd Pvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE

wwwe
Registrace: 5/2009
Příspěvků: 4 782
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výpověď smlouvy-přijímač

Zrovna dnes mi prislo vyjadreni k vypovedi:
1. zarizeni odinstalujete vy a odevzdate technikovi /rozmontovanou parabolu,LNB,drzak,set-top-box,scartkabel/ nebo jej zaslete do naseho skladu - neplatite nic
2. technikovi donesete jen set-top-box s ovladacem a zaplatite 530,- za single nebo 710 za twin
3. zkontaktujete technika, ktery vam to odinstaluje - zaplatite dle dohody
Jenom nevim, proc po me chcou dalsich 260,- kdyz na posledni fakture kterou jsem platil, je obdobi 12/09 - smlouva je ukoncena ke dni 31.12.09. Volat tam uz nebudu, nestoji mi to za to, stejne mi vypoved napoprve neuznali protoze nebyla vlastnorucne podepsana.

Madness
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 95
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výpověď smlouvy-přijímač

Pokud jste po podpisu smlouvy krome jakyhosi manipulacniho poplatku 200,- nic neplatil /pred 2 lety tusim jeste nebyl/, musite vse vratit.

Madness
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 95
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výpověď smlouvy-přijímač

Uvidím co napíšou...

klik1
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 20
Odpověď v diskusním vlákně
 

vrácení DIGI zařízení...

Taky jsem s DIGI ukončil spolupráci už v lednu 2009,dodnes mám jejich přístroj doma.Poslaly mi taky stejné vyjádření - vrátit nebo zaplatit jinak soudní vymáhání.. No poslali nám i tel.číslo na asi zdejšího technika-ten s nimi nechce mít už nic společného-prý to mám hodit do lomu.Volal jsem znova k nim,co s tím-další tel. číslo na jiného technika.Opět pro ně už neděla a nebude-prý neplatí.Poslal jsem jim E-mail že bych jim opravdu rád zařízení vrátil,ale opravdu nevím kam.S tím,že je připravené /zabalené v orig.krabici/ pro dalšího potencionálního zákazníka spol.DIGI TV.. Připojil jsem jim i tel.čísla na nás-aby se mohli s námi domluvit na čas vyzvednutí-vše zatím marně-zatím se nikdo neozval.. Nechápu tuto společnost! Rv Rv Rv

esik33
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 183
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra