Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Nejde setobox

Dobrý den přeji. Obracím se na vás po doporučení syna, že mi tady určitě pomůžete vyřešit problém co mi nastal. Před asi dvěma lety jsem zakoupil od místního anténáře a televizáka přijímací box na satelit. Platil jsem mu měsíčně dvě stovky a šlo mi hodně programů. V létě to přestalo fungovat a on už prý nemá smlouvu s tou firmou co to tady vysílala. Musel jsem se vrátit ke starý anténě, ale tam už nejsou všechny programy, jen Nova a Prima a jsou duchovatý. Nemáte někdo radu kam se obrátit aby mi to za ty dvě stovky zase fungovalo? Děkuji velice.

DědaLojza
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 128
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 68
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

co jsem říkal. už je tady zase. jaivan is back

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

Trapný pokus testovat admina

Trapné!!

ralw
Registrace: 1/2005
Příspěvků: 199
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

Ale pánové to bude asi nějaký omyl nebo nepovedený žert. Skutečně mám tenhle problém a je mi líto ten setobox i s anténou vyhazovat a tak doufám že se tady najde někdo ochotný mi pomoci. Syn tomu taky nerozumí a já jsem starší pán a tyhle věci mě míjejí. Budu vděčný všem, kteří mi chtějí pomoci.

DědaLojza
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

S.P.A.M.

Obrať se na svého prodejce.

polulin
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 2 534
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

Poprosím Vás ešte o uvedenie mena a celej adresy toho "antenára". Potom tu určite nájdeme spôsob ako Vám pomôcť...

90°E-45°W: TBS6903 Profi,Gibertini 150,QARL 3636+,Amiko GBOX V2000,Twin Inverto Black Ultra,Cavel KF114,Gigabyte GA-AX370-Gaming K7,AMD Ryzen 5 2600X,G Skill FlareX F4-3200C14-8GFX,Gigabyte GV-RX560 Gaming OC-4GD,Sound Blaster Z,Samsung SyncMaster U28E59

DDR
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 406
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

si mel piratsky DIGI to uz dneska nejede ten technik si na tobe namastil kapsu tak at ti vcil koupi treba CSLINK OR SKYLINK:-)

tanabe
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 1 806
Odpověď v diskusním vlákně
 

Tady ti poradí i dodají kody.

http://www.plbohnice.cz/

pat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 3 105
Galerie: pat
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

Na toho prodejce jsem se obracel hned jak mi přestali jít ty programy ze satelitu, ale on už nemá smlouvu. Nabízel mi i jiný boxy ale ty stojí hodně peněz anebo se měsíčně platí víc. Chtěl bych to mít zase za ty dvě stovky asi tak.

DědaLojza
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

TAK TO MAS SMULU:-)

tanabe
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 1 806
Odpověď v diskusním vlákně
 

DědaLojza

Nejak ti nerozumieme.Nerobíš si hádam srandu!

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

kostik123

obycejna provokacka:-)

tanabe
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 1 806
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

Vím že mám smůlu, dyť mi nejdou už od léta. Je teda nějaká jiná firma co to provozuje? Jsem od Benešova.

DědaLojza
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

Tak si objednej org.Digi TV za 260kš měsíčně.

milord
Registrace: 12/2005
Příspěvků: 719
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

jo presne tak digi za 260kc a nemusis platit nic navic vse dostanes gratis a mas programy cos mel pred tim

tanabe
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 1 806
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

objednej si od nich telefonicky tu samoinstalační sadu. příde ti domů poštou během pár dní maximálně:
http://cz.digi.tv/purchase.html

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

Děkuju, to by za těch 260 korun šlo. Půjdou tam i ty chorvatský, srbský a maďarský sporty? Kůli nim sem to hlavně měl,mě ten náš fotbal moc nebaví.

DědaLojza
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

to ani ne. ale v dnešní době už tam máš jako náhradu i digisport sk

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

ten "antenar" Vam predal box na ktorom bezalo digi na cierno,a to uz skoncilo lebo presli na ine kodovanie,cize nejedna sa o ziadnu zmluvu toho antenara so ziadnym poskytovatelom,jednoducho len klame..ostava Vám zakupit si kartu skylink-cslink,kde su SK-CZ programy zadarmo,a za rozsireny (multibalik) sa plati,9euro mesacne..ovsem pri predpokladu ze ten Vas prijimac ma vobec citacku na karty..jo a este treba otocit aj parabolu inym smerom..ina moznost nieje.

freee
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 555
Odpověď v diskusním vlákně
 

DědaLojza

Asi sa budeš musieť uspokojiť z Digisport SK,Nova Sport,ČT4,Sport 1 CZ,a neviem či v CZ ponuke ide aj krachujúca STV3.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

Tak fuj a hanba takýmto ľuďom. To už je absolútny vrchol všetkých vrcholov! Nie, že montovali verejne ľuďom možnosť v tej dobe "pirátskych" a načierno prijímaných programov v EMU šírených a pôsobiacich legálne na danom území , ale ešte za to aj inkasovali mesačne nemalé peniaze a vôbec nejaké peniaze. Pozatvárať všetkých až sa s toho poserú kur.y zlodejské špekulantské... Tak to Vás pekne využil ten zlodej "antenár". Si to vypočítajte koľko ste mu zaplatili za ten čas a choďte si tvrdo vymáhať naspäť neprávom inkasované peniaze. Ide tu o závažný trestný čin a Vy to tu s takýmto kľudom ešte aj napíšete? Rozmýšľate vôbec aspoň trochu?

90°E-45°W: TBS6903 Profi,Gibertini 150,QARL 3636+,Amiko GBOX V2000,Twin Inverto Black Ultra,Cavel KF114,Gigabyte GA-AX370-Gaming K7,AMD Ryzen 5 2600X,G Skill FlareX F4-3200C14-8GFX,Gigabyte GV-RX560 Gaming OC-4GD,Sound Blaster Z,Samsung SyncMaster U28E59

DDR
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 406
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

ano alebo dat si napr digi,a platit im mesacne..

freee
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 555
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

A to mi zůstane navíc ten můj setobox? Já bych ho chtěl využít, jen ho vždycky propojit s notbukem a nechat obnovit licenci jako normálně dřív. Samoinstalovat to já neumím, raději aby někdo přijel. To se tam dá taky objednat?

DědaLojza
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

tam uz ziadny notebook nebudete potrebovat staci zakupit tu kartu..niekoho si na to zavolajte kto Vam to spojazdní,Vy to asi nezvladnete..nic v zlom..

freee
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 555
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

to si můžeš taky objednat, že příde někdo ten komplet namontovat. ale v takovém případě budeš čekat určitě možná až do vánoc (eurosport 2 je tam taky)

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

no lol:-) pc umis propojit se settoboxem ale jinak tomu nerozumis:-) pak nechapu za cosi platil ty 2 kila kdyz sis tam tahal kody sam KECALE:-) :laughing:

tanabe
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 1 806
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 68
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra