Diskuse

, sekce: CS Link, Skylink

refresh karty skylink

velmi prosím o refresh SKYLINK kartu,přestali mi fungovat většina programu ze základní nabídky,jde pouze CT1,2 a prima,nova a nova HD
číslo karty 03436816457942 .předem dík R^
uživatel
latino
Registrace: 1/2006

RE: refresh karty skylink

mas to zaslane, inak refresh si vies vykonat aj sam prihlasenim na svoj uzivatelsky ucet na skylinku
uživatel
quick123
Registrace: 12/2008

to:latino

Take jsem ti to poslal!!! Cau

damba Vantage 8000 S, DreamSky 256 HD, WaveFrontier T90, 8x LNB
uživatel
damba PM aktivní
Registrace: 6/2007

mockrát děkuji. R^
uživatel
latino

všem Vám děkuji. R^
uživatel
latino

Já tomu pořád nerozumím, proč ty refreše děláte. Pokud je přijímač v pořádku a správně procházejí EMM, tak to musí naběhnout do pár minut samo. Pokud neprocházejí, tak nepomůže ani sto refreší. Leda žeby procházely nespolehlivě a soustavným bombardováním se to tam nějak protlačilo. To je ale způsob poněkud nešťastný...
uživatel
visper
Registrace: 5/2008

TO: visper, souhlas, avšak když si někdo neznalý koupí např. Topfield nebo i Homecast ..s licencovaným Cryptoworks a neprojdou mu zápisy..myslím že s tím prostě nic jiného dělat nemůže..lidem to nevysvětlíš že si mají koupit něco 3x dražšího a že pak jsou zápisy korektní..spíš si myslím že se něco stalo před cca asi 2 měsíci..těch lidí co jim neprošli zápisy totiž bylo kvanta a různé přijímače.. do této doby bylo vše cca 3 roky O.K. tak jak je to možné že teď najednou spoustě lidí zápisy nedojdou?...refresh tu situaci momentálně řeší..snad nebude se zápisy problém teda i příště..snad.. :-/
uživatel
Pájík

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního Fóra