Pravidla
Parabola.cz nezodpovídá za příspěvky uvedené v tomto Fóru. Vyhrazujeme si právo smazat témata i reakce, které obsahují vulgární výrazy, nadávky, skrytou reklamu na firmu, web, službu, témata netýkající se satelitního, kabelového či terestrického příjmu nebo poškozují dobré jméno serveru parabola.cz. Přispívat do Fóra mohou jen zaregistrovaní přihlášení čtenáři. Registrace je zdarma.
» Celé znění pravidel.
Pravidla - konec
Informace
DNES!
* TÉMAT: 0
* REAKCÍ: 10
VČERA!
* TÉMAT: 10
* REAKCÍ: 107
Informace - konec
Reklama
Golden Media
Reklama - konec

userUživatel: nepřihlášenýBanányCitrónyBlack listvýhody registrovaného uživateleVýhodyregistraceRegistracepřihlásit sePřihlásitnápovědaNápověda
Diskusní fórum
 POZOR: NEMŮŽETE SE ÚČASTNIT DISKUSÍ. NEJSTE PŘIHLÁŠEN.

TÉMA

Datum přidání: 02.09.2011, 14:02.56 , Sekce: LCD, plazmy, CRT...

Topic Téma: Připojení internetu k Tv Panasonic L42E30E
Koupil jsem si televizi Panasonic L42E30E.Abych mohl používat služby VIERA,potřebuji připojit internet.Zkoušel jsem to kabelem,ale nedaří se mi to.Když připojim kabel k notebooku vše funguje.Zkouším různá nastavení připojení,ale stále to nejde.Prosím o radu kde dělám chybu.Za odpovědˇpředem děkuji. :((
REAKCE

Datum přidání: 02.09.2011, 14:55.52

žadný smajlík RE: Připojení internetu k Tv Panasonic L42E30E
Treba pouzit Router
napr: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=50237

Datum přidání: 02.09.2011, 15:14.22

ja uvažujem o tomto module, má s nim niekto praktické skusenosti? http://www.electroworld.sk/product/tv-dvd-video/multimedialne-centra/ST600/st600-lg-smart-tv-modul

Datum přidání: 02.09.2011, 15:21.26

Ved k kalasonicu musi byt cesky navod,ci nie?Aky mas internet?Mas na nom nejake obmedzenia?Kolko zariadeni pripajas naraz?Mas router alebo iny IP vibrator?Kde robis chybu,kto to vie,mozno to nie je chyba pouzivas MAC filter,kto to ma vediet?

Datum přidání: 02.09.2011, 17:51.41

Strč RJ kabel do routeru a do TV, router vypni a zapni /napájení/, potom v TV najdi menu, kde je něco jako SÍŤ, nastavení sítě, obnovit internetový obsah. V každý televizi je to jinak. Možná budeš muset síť v menu TV povolit. Jestli to nepude, tak se připoj notebookem do routeru a mrkni, jak to máš v routeru nastavený, jakej rozsah adres atd. Možná budeš nuset povolit v routeru Mac adresu TV.

Když to naskočí, tak by se Ti měly v menu TV objevit další objekty v síti, např. noťasy, mobily atd.

I když jsi chytrý, možná přijde někdo ještě chytřejší

Datum přidání: 02.09.2011, 18:34.38

žadný smajlík zdorek
V návodu tv- zapojení internetu to začíná na straně63,nemáš návod -stáhni si ho z internetových stránek Panasonicu. R^

Panasonic TX-P42S30+LG 42 LM 670S+Technisat digit isio s+Skylink +kombi+HBO standart
Autor: admin petr33

Datum přidání: 02.09.2011, 20:12.24

žadný smajlík @zdorek
Ahoj, máš dotaz typu "nejde mi nastartovat auto, co s tím"? Příčin může být 1000+1. Jestli nerozumíš síťařině, tak si pozvi někoho známého, kdo se v tom vyzná. Maximálně můžeš zkusit vše povypínat a znovu zapnout (včetně routeru/modemu, může mít registrovanou MAC adresu notebooku).

Datum přidání: 03.09.2011, 18:04.15

žadný smajlík něco chce a pak
se ani ne/uráčí ozvat, třeba to zajímá taky další.A kolik mu zde poradilo.Poslední dobou se stává že slušnost má asi dovolenou,není to poprvé ani naposled, pak ať se dotyční příště nediví že na ně bude"kašláno". Rv :-/ :lookaround:

Datum přidání: 03.09.2011, 18:20.20

žadný smajlík jo doba
se změnila dost lidí sem frkne dotaz aniž má o dané problematice ánung a starejte se, dotyčný si v klidu počká třeba v hospůdce u pivsona a ať se někdo chytne.A někdy se rozčílí že mu není odpovězeno.A kolikrát stačí použít vyhledávače či stránky výrobce,či se spojit a providerem.Např. ten návod jsem našel za cca2min a čtení mi trvalo cca 5min a můžu instalovat. ;)

Panasonic TX-P42S30+LG 42 LM 670S+Technisat digit isio s+Skylink +kombi+HBO standart
Autor: admin petr33

Datum přidání: 03.09.2011, 18:25.14

Já jsem v úterý koupil stejný typ, ale 37ku. Připojil k internetu a vše OK. Při prvním spuštění se nastaví IP adresa (TV si tento krok vyžádá sama, ale dá se přeskočit a nastavit později), TV si z routeru (DHCPka) řekne o nějakou volnou a přednastaví ji. Já teda mám vše doma na síti ze statickými adresami, tak jsem zadal ručně tu, kterou jsem televizoru přidělil. No a maká to v pohodě.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

Datum přidání: 04.09.2011, 20:05.40

žadný smajlík odpověď
Omlouvám se na reakce.Přijel jsem až dnes ze sl,cesty.Zkusil jsem znovu postup podle návodu a musel jsem změnit v televizoru sofware.Teď jde vše OK.Děkuji za rady. ;)

Datum přidání: 04.09.2011, 20:15.37

Zajímavé,jak jsi změnil soft bez sítě. :)))

zpět Zpět na předchozí stránku
root Fóra Zpět na hlavní stránku diskusního Fóra

Parabola.cz

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity