Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

ariva 202E - jaký soft na ICE kartu

Mohl by mě někdo doporučit jaký a kde mám stahnou soft. na arivu 202e aby mě šlakarta ICE?
Díky

soldado
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 144
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ariva 202E - jaký soft na ICE kartu

ja myslim ze na strance: http:// tvuj_prodejce.cz/ najdes vsechno co potrebujes ..

medik
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 150
Odpověď v diskusním vlákně
 

medik

chovas se jak i.diot. Prodavas jen jine? Kdyz nechces poradit, diskutovat, ci vyvratit nereaguj.

Až nabudeš jakýchkoli vědomostí, bez činu jsi hloupý

juzek
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 2 651
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ariva 202E - jaký soft na ICE kartu

google a "ariva 202E firmware" a máš to,
používam A202E_20120228_1.16B4_patch ale sú aj novšie.

vador
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 317
Odpověď v diskusním vlákně
 

medik

kurna fogo, bez uz do r.i.t.i, vsak jsi pred nedavnem tu svou proflaklou prezdivku odhlasil, admine jeden muze a ostatni nemohou, co to je za pofiderni syśtem

rj45
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 419
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ariva 202E - jaký soft na ICE kartu

Ok, jestli na A202E_20120228_1.16B4_patch karty ICE chodí tak tam dám tuto.
Dík

soldado
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 144
Odpověď v diskusním vlákně
 

@juzek

kua ajty predavas tie kramy ? tipnu si ze nakupujes priamood luterana

@rj45

tudle-nudle co zase vyplakavas ? jakou "prezdivku"" ? jakej fogo ? trpis snad nejakou paranojou ?? Rv

medik
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 150
Odpověď v diskusním vlákně
 

medik

Pokud tak trapně odpoví každý zde na položenou otázku můžou se tyhle stránky zavřít.A po napomenutí si ještě dovolíš zde uraženě reagovat. ;P

Zgemma H9 combo-OpenATV 6.4.Parabola no name AL 112/97,motor DG 240S,2x karta Freesat,tv LG 65QNED91Q/ 55FUC8160 Finlux s modulem Smit Cl+.Příjem pozic 80E - 45W.

Jarous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 910
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ariva 202E - jaký soft na ICE kartu

karta UPC ICE a 3x ariva 202 na lokálnej LAN - vedie tadiaľto cesta? ďakujem za serióznu odpoveď

Pokoj a bratská láska...

disdzo
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 501
Odpověď v diskusním vlákně
 

medik

nezapomen podat hlaseni, vsak ty vis kam Rv

rj45
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 419
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ariva 202E - jaký soft na ICE kartu

v téhle arivě snad šlape ICE karta s každým FW ne? zkoušel jsem to jak v ofic tak i v patch.

FUBA DAA 850 28.2E, 23.5E, 19,2E, 13E | VU+ SOLO 4K, VU+ ZERO, Sky+ HD Amstrad DRX890 | Sky UK, SkyLink

killors
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 1 603
Odpověď v diskusním vlákně
 

killors

Tak,tak ICE s každým patch, IRDETO tiež,len po zapnutí prijímača mu trvá cca 10 sekúnd, kým ju načíta. Inak OK.

vw1
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 423
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ariva 202E - jaký soft na ICE kartu

kua v poslednej dobe je to tu same vyplakavanie a nadavanie na skylink, lenze 90 % problemov je v HW u uzivatela . akakolvek ariva nie je kompaktibilna s ICE kartami pretoze pominuc to ze je to conax embeded citacka naviac je aj hodne odflaknuta. ten kto ma moznost merat velmi lahko zisti,ze na kartu miesto 3,575xx Mhz default ide cez 6 Mhz a po prepnuti v menu na 3,6 je to aj tak 3,7 az 3,9 MHz a tu je pociatok vsetkych problemov . pokial nesedia hodiny do karty sa zvacsa nedostane uplna EMM a tym padom karta sa nedokaze aktualizovat.. A to sa nerozpisujem ani o sharringu a nefunkcnom emm update cez lan siet a pod finticky ... ale hura do kupy, za cenu okolo 60 eciek aj do pekla a nasledne vyplakavatna parabola.cz

@Jarous
tohle je dizkusni forum,ne somrak forum.. takze dizkudujeme a ne somrujeme info a taky necakame ze nas niekto vytiahne zo sraciek a ariva s ice kartou (nevhodné slovo) je
@rj45
lufteranko uz je vyhuleny, ked si preliezol z jeho fora sem ??

medik
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 150
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ariva 202E - jaký soft na ICE kartu

poslední firmware je A202E_20120708_1.18B6_patch.zip [5.84 MiB] ,v arivách chodí karty bez problémů

Dreambox 7000,Dreamsky 6200,Illusion M2S-motor SG2100-5W-75E-Gital-Skylink

toto
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 648
Odpověď v diskusním vlákně
 

medik

1.Co já prodávám do toho ti je .... víš co.
2. Na skylink se nadává převážně pro chování poskytovatele
3. Zasíráš forum zbytečnými poznámkami
ty víš nač má arivu? Ptal se na sharing? Tak zkus machrovat s fintičkami ve vlákně kde se o tom diskutuje

Až nabudeš jakýchkoli vědomostí, bez činu jsi hloupý

juzek
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 2 651
Odpověď v diskusním vlákně
 

medik

no mediku, doslo ti snad strelivo? a luteran to je ale prece svuj pritel ve zbrani, stejny kuliferda jako ty. no a tom somrovani ty zejmena radeji pomlc.

rj45
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 419
Odpověď v diskusním vlákně
 

@rj45

ne nedoslo, ale drzim sa zasady: Nikdy sa nehádaj s blbcom, pretože sa veľmi ľahko može stať, že si Vás ľudia pomýlia ..
to plati jak pre Lufterana tak pre Teba ..

BTW: skus mi pripomenut čo som somroval od Teba .. to vies 4 kriziky, tak uz mam aj nejake to pravo pozabudnut :)) ale typujem ze ted dojelo strelivo i Tobe .. takze supem hodit mrtveho brouka :laughing: :laughing:

medik
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 150
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ariva 202E - jaký soft na ICE kartu

Vidím, že sa tu v arivách vyznáte... mohol by mi niekto odpovedať aj na moju otázku? :

karta UPC ICE a 3x ariva 202 na lokálnej LAN - vedie tadiaľto cesta? ďakujem za serióznu odpoveď

Pokoj a bratská láska...

disdzo
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 501
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ariva 202E - jaký soft na ICE kartu

nie nevedie .. spravna cesta je 3x karta a 3x CI modul

medik
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 150
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ariva 202E - jaký soft na ICE kartu

mediku, nevím proč 3xCI modul. Arivu jsem koupil loni na podzim s ICE kartou, zapnul, zastrčil kartu a od té doby jede bez jakýchkoliv problémů. Za celou dobu ani 1x restart, nebo jiná závada.

maggi
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 26
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medik

vis co, me strelivo nemohlo dojit protoze jsem nevojak, ale s tim druhym co o nem porad pises urcite sedite ve stejnem vlaku, mozna pouze v jinem kupe.
co jsi somroval to musis vedet nejlepe ty sam, ale ja byt tebou zalezu do toho sveho satservisu a nevystrcim hodne dlouho nos.

rj45
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 419
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra