Diskuse

, sekce: DVB-S přijímače

topfield TF7700HSCI zmatený diplej

Dobrý den všem. Známí mi donesl dva tyto přijímače. Jeden nechodil vůbec (elyty ve zdroji). Vše jsem naladil, vše v pořádku jede. Vzal jsem druhý a zapnul. Na displeji naběhlo L234 a pak se displej zbláznil. Problikává, jsou vidět skoro všechny segmenty a vůbec nereaguje. Zdroj jsem prošel, nic. Zkusil jsem z toho druhého, stejný. Chtěl bych se pokusit do něho nahrát nový soft, ale našel jsem jen pro usb a to jde jen za chodu přijímače. Neví prosím někdo kde sehnat nějakej program a soft, abych to mohl nahrát přes rs232. Nebo radu, co s tím. Díky za každé info.
uživatel
MaxellX2
Registrace: 8/2012

RE: topfield TF7700HSCI zmatený diplej

zadej do vyhledávače "TFD-Down (Ver. 2.04)" a zkus ten loader použít pro nahrání softu(ten bys měl u "topfíldů" najít taky).Jestli bude loader použitelný i s ID234,to už si fakt nepamatuju.

Nejjednodušší řešení i toho nejsložitějšího problému bývá zpravidla to nejlepší.
uživatel
táhlovej PM aktivní
Registrace: 3/2005

mám dva loudery ale co vím tak to jede s obojím ID.
Dokonce se jaksi měnilo ID ani už nevím proč ?
Pokud nenajdeš se ozvi
uživatel
tonek
Registrace: 1/2009

Zavada nemusi byt vzdy jenom ve zdroji.Chyba muze byt i na hlavni desce.I tam muzou byt vadny kondiky a nejen to. ;)
uživatel
HYPER PM aktivní
Registrace: 11/2010

MaxellX2

Pokud máš dva kusy, tak prohoď desku čelního panelu, ale u tvé udávané závady jsem měl z 99% chybu vždy ve zdroji.
Stejně jsou v něm jen tři desky.
Softwarem to nebude :-/

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)
uživatel
Delta1 PM aktivní
Registrace: 6/2007

v nejhorším případě

to dones do opravny,kde umí opravit více,než výměnu kondíků R^ :laughing: R^
uživatel
pierrepetr
Registrace: 5/2006

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního Fóra