Pravidla
Parabola.cz nezodpovídá za příspěvky uvedené v tomto Fóru. Vyhrazujeme si právo smazat témata i reakce, které obsahují vulgární výrazy, nadávky, skrytou reklamu na firmu, web, službu, témata netýkající se satelitního, kabelového či terestrického příjmu nebo poškozují dobré jméno serveru parabola.cz. Přispívat do Fóra mohou jen zaregistrovaní přihlášení čtenáři. Registrace je zdarma.
» Celé znění pravidel.
Pravidla - konec
Informace
DNES!
* TÉMAT: 12
* REAKCÍ: 69
VČERA!
* TÉMAT: 6
* REAKCÍ: 61
Informace - konec
Reklama
Golden Media
Reklama - konec

userUživatel: nepřihlášenýBanányCitrónyBlack listvýhody registrovaného uživateleVýhodyregistraceRegistracepřihlásit sePřihlásitnápovědaNápověda
Diskusní fórum
 POZOR: NEMŮŽETE SE ÚČASTNIT DISKUSÍ. NEJSTE PŘIHLÁŠEN.

TÉMA

Datum přidání: 17.11.2013, 12:24.48 , Sekce: DVB-S přijímače

Topic Téma: topfield TF7700HSCI zmatený diplej
Dobrý den všem. Známí mi donesl dva tyto přijímače. Jeden nechodil vůbec (elyty ve zdroji). Vše jsem naladil, vše v pořádku jede. Vzal jsem druhý a zapnul. Na displeji naběhlo L234 a pak se displej zbláznil. Problikává, jsou vidět skoro všechny segmenty a vůbec nereaguje. Zdroj jsem prošel, nic. Zkusil jsem z toho druhého, stejný. Chtěl bych se pokusit do něho nahrát nový soft, ale našel jsem jen pro usb a to jde jen za chodu přijímače. Neví prosím někdo kde sehnat nějakej program a soft, abych to mohl nahrát přes rs232. Nebo radu, co s tím. Díky za každé info.
REAKCE

Datum přidání: 17.11.2013, 13:36.32

žadný smajlík RE: topfield TF7700HSCI zmatený diplej
zadej do vyhledávače "TFD-Down (Ver. 2.04)" a zkus ten loader použít pro nahrání softu(ten bys měl u "topfíldů" najít taky).Jestli bude loader použitelný i s ID234,to už si fakt nepamatuju.

Nejjednodušší řešení i toho nejsložitějšího problému bývá zpravidla to nejlepší.

Datum přidání: 17.11.2013, 17:56.47

mám dva loudery ale co vím tak to jede s obojím ID.
Dokonce se jaksi měnilo ID ani už nevím proč ?
Pokud nenajdeš se ozvi

Datum přidání: 17.11.2013, 18:02.46

Zavada nemusi byt vzdy jenom ve zdroji.Chyba muze byt i na hlavni desce.I tam muzou byt vadny kondiky a nejen to. ;)

Datum přidání: 17.11.2013, 20:00.18

žadný smajlík MaxellX2
Pokud máš dva kusy, tak prohoď desku čelního panelu, ale u tvé udávané závady jsem měl z 99% chybu vždy ve zdroji.
Stejně jsou v něm jen tři desky.
Softwarem to nebude :-/

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)

Datum přidání: 17.11.2013, 22:53.26

žadný smajlík v nejhorším případě
to dones do opravny,kde umí opravit více,než výměnu kondíků R^ :laughing: R^

zpět Zpět na předchozí stránku
root Fóra Zpět na hlavní stránku diskusního Fóra

Parabola.cz

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity