Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink nejdeu HD programy

Zdravim, jak urcite vite skylink predelaval parametry pro programy, mam problem ze mi nejdou naladit Nova HD, Prima HD, Nova sport HD ... uz sem zkousel vsechno ale nevim si rady, satelit mam primo v televizi Samsung UE40ES6800( ma satelitni tuner) nemam zadny vedlejsi prijimac. V tv proste nevim co mam udelat aby mi to slo hlavne asi bude problem ze musim zadavt frekvenci 5/6 coz tam nikde nemuzu najit ani zadat. Dik za rady

steli
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 16
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 74
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Nejsem si zcela jistý, ale ani v seznamu tp tuším nelze editovat FEC a měla by se přepnout sama. Každopádně zkus proladit pouze tento tp, nebo klidně celou TV znova. Ale tady to vidím spíše na parabolu naladěnou podle polohy kopyt..

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

proč znovu?

https://www.parabola.cz/forum/topic-81065/ R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Tv jsem zkousel celou znovu ladit a nic nepomohlo

steli
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

v nejhorším

si šmariajosef koupíš krabičku,jak radí tomík254,ale tomu nevěř R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

to sem mi nechce

steli
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

steli

tak bojuj při každém výmyslu šítlingu R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

A co 12207 ta naladit jde?
Můžeš ještě zaplatit někomu kdo asi tak za minutu pozná kde je problém. Ale je to tvoje věc. Koukání do zdi je přece jen taky alternativa.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

no asi to tak dopadne, pac co ctu tak jina cesta nevede

steli
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

steli

vede,ale je delší R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

a jak? tak mi porad ne? na to tu cekam :)

steli
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

steli

víš co říkal V.I.Lenin? R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

Skylink nejdeu HD programy

Humax hdci 5000 s problémy stejnými ale nakonec běhá vše .... HD box 9105 naprosto bez problémů

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

jednoduše

o čem se nepíše,nemá problém R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

To teda byly rány

myslím ty rady co z Vás vypadli.Celej Šitlink jede,všechno co je v 5/6 jede a a von ,že odborník pozná kde je chyba.To se Vám to směje,když máte servisní karty,ale co my chudáci s zabudovaným satemv TV ? :crying: :crying: :crying:

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Proč nejdou ty programy v narvané na freq.11 797 může bejt více variant:špatné naladění paraboly,špatný CA modul,který neumí pracovat správně z TV po přeladění na FEC 5/6 na dané freq.,ale hlavní a největší problém je u Skylinku,že je zákazníci nezajímají ve smyslu,že všichni doma nevlastní v totu chvíli kvalitní a nové věci,tak aby to fungovalo jak má.

Schettl
Registrace: 3/2011
Příspěvků: 81
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

A pred preladením všetko fungovalo? Pokiaľ áno, tak by som problém videl v doladení paraboly (FEC 5/6 je náchylnejšie na presné naladenie paraboly) alebo stačí trošku pootočiť LBN okolo jeho osi na parabole. Trošku myslím do 1 cm.

4K Box HD61; parabola 80 cm; Twin monoblock 4.3

Crescenzio
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Hlavně že elitě v Beneluxu to šlape OK :laughing: Rv

Skylink//4,8°+13°+16°+19.2°+23,5°+39°+42°+0,8°w+30°w//Octagon SX88+ SE WL,Octagon sx8 HD One

jackino
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 5 212
Galerie: jackino
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Hlavně FEC 5/6 je už strop a některé starší přijímače s tím mají problém i po nastavení paraboly.

Schettl
Registrace: 3/2011
Příspěvků: 81
Odpověď v diskusním vlákně
 

Oblbování posluchačů

Pochopitelně program Prima HD, Nova HD a.j. po přeladění v přijímačích Ariva 200, Technisat HD 8 SX, i Cord HD zatím nejedou. Někdy naběhnou a následně vytuhnou. A takto to je u všech sat přijímačů provozovaných s moduly Mascom Irdeto CW (fialový nápis sver. m1.27) a dalším EUROCAM CW i Technicrypt B2C. Je to perfektní akce Šíttlinku jak vyřadit z provozu staré sat. přijímač a moduly CW i když jim platíme balíčky a SP. Chcešli-HD kup si nový přijímač a modul Irdeto Šíttlink redy, vždyť jich máme plné sklady a ty posluchaši máš balík kačáků. Zatím to donesly programy HD a kdy příjdou na řadu další. Asi nás donutí řešit problematiku Linuxama a náhradním provozovatelem. Kdo na těchto stránkách tvrdí, že mu v starším přijímači s modulem CW jedou po ,posledním přeladění uvedené programy tak se vědomě mýlí. Možná, že je ze Šíttlinku, nebo se tím živí. Jediná cesta jsou opravné FW od výrobců přístrojů a modulů. Ale proč byx to dělali, když mají plné sklady novějších výrobku Šííttlink redy. Pevné nervy.

rybarz47
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 24
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Vykaslite sa na FEC, nejdete do Viedne na openball? ;)

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

topfield 7700

Tak jsem vyměnil ci modul a frekvence 11797 12207 fungujou. v euronicsu jsem koupil BEN Electronic IRDETO SMIT . stál 1000 kč. díky za radu

macumacu
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 39
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Přesně tak,rybarz47.Mě ty programy CT Sport HD,NOVA HD,PRIMA HD,taky jdou chvilku a pak se seknou,tak nevím asi se přesunu na kabel od UPC.Protože už si mě docela nechce investovat za něco co mě možná půjde a když jo tak nevím jak dlouho?

Schettl
Registrace: 3/2011
Příspěvků: 81
Odpověď v diskusním vlákně
 

macumacu

Přesně tyhle 2 jsem musel vyřadit (sekaly se)a nahradit úplně novým neotionem CI+ a hraje HD jen Markíza a čt 1 hd.Už se opravdu vypltí těch 4,5 dolaru rusákum,je levnější :crying: :laughing:

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

mam SmarCAM CI Plus do ted slapalo vse bez sebemensich problemu, az ted mi nejdou je ty co sou na frekvenci 5/6, tak fakt nevim kazdy pise neco jineho takze jak to vidim tak nikdo nic nevi :O

steli
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

Re: Skylink nejdeu HD programy

Steli, ale oni (myšleno odborníky) všichni vědí. Lze vyřešit jednoduše novým recevrem Šíttlink redy a novým modulem Irdeto Šíttlink redy. To byl totiž smysl celého slavného přelaďování. Všichni odborníci vědí, drží hubu a krok, vždyť je to dobře živí. Pevné nervy.

rybarz47
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 24
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 74
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra