Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

Go sat 7056HDi

Dobrý den , prosím o radu ! :) vlastním přijímač go sat 7056 hdi a při sledování jakéhokoliv hd kanálu se mi občas obraz jako by rozpadne třebas jen nějaká čast a zase to běží dál normálně a po čase znova a tak pořád dokola ! :) na sd kanálech to nedělá tak nevím co s tím je! jen doplním že předtím jsem měl na stejné parabole zapojený přijímač ferguson hf8900 hd ! a ten šel bez problémů ! prosím o radu ! děkuji vám všem moc za odpovědi ! :)

ondra700
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 493
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 98
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

Kolko rokov ma parabola? Mohla sa pohnut, staci malo.

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

ta výměna přijímače byla naráz ! odpojil jsem ferdu připojil go sat a zlobí to takhlen ! tak s parabolou asík nic nebude si myslím , jedině teda že by go sat měl nějakou jinou citlivost oproti ferdoj !

ondra700
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

Ano má. Na použité konvertory.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

Ondra700

Myslím si také že je to špatně nastavenou parabolou.Asi je Ferda více citlivý než Go sat.Všimni si kdy ti to kostičkuje jestli při horším počasí zataženo.Uvydíš jestli ti při silnějším dešti nevypadne úplně obraz.

Vu+DUO 4K SE,BlackHole 3.1.0H.Octagon SF8008 OpenAtv6,4 100 Emme Esse 100.Motor DIGIPOWER SG2100A.85E-30w.TV65Samsung QE65Q80T.Dab anténa VATEN DAB 10PZ.

ROSTA
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 697
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

to právě že to dělá i tedkon při slunečném počasí bez jediného mráčku !

ondra700
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

Jasně jestli to kostičkuje i za dobrého slunečného počasí tak při zatažené obloze to musí už pomalu vypádávat obraz černá obrazovka.HD programi jsou hodně citlivé na naladění paraboly stačí pohnout milimetřík.Vyzkošej jen zatlačit na parabolu zlevé či pravé strany nebo i zvrchu ze spodu jestli to není špatně nastavenou elevací jestli se ti nezvětší kvalita signálu teda nevím kde máš umístěnou parabolu a jakou velikost vyhovující je kolem 8Ocm.

Vu+DUO 4K SE,BlackHole 3.1.0H.Octagon SF8008 OpenAtv6,4 100 Emme Esse 100.Motor DIGIPOWER SG2100A.85E-30w.TV65Samsung QE65Q80T.Dab anténa VATEN DAB 10PZ.

ROSTA
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 697
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

parabolu mám 80cm , ale že s ferdou to šlo bez problémů i za horšího počasí ! a ten go sat prostě obraz se jako by rozpadne ale to jen třebas v určité části obrazu bez nějakého škviknutí ve zvuku a jde zase dál ! a po chvilce se to opakuje ! jen hd kanály to dělají

ondra700
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

Zkus vypnout automatickou aktualizaci kanálů v menu

Hlavně klídek...

broncek
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 377
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

Sám ho nemám, ale kdesi jsem to četl, jinak to je možná v menu jako Dynamic Channel Management ?...

Hlavně klídek...

broncek
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 377
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

dobře zkusím to , a dám vědět jestli to pomohlo :) jinak nevím už teda čím by to mohlo být ! napadlo mě jestli prostě tenhle přijímač není slábý na hd ale to asík je blbost že ? :)

ondra700
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

Go sat 7056

Mám stejný problém jako ondra 700. Pozoruji to od přeladění Skylinku. Taky má Gosat 7056 hd. myslím, že mám dobře naladěnou parabolu. Gosat ukazuje na 11797 sílu 80%, kvalitu 98%. Novu jsem už vzdal přeladil na SD. Rozkostičkování se dělá nepravidelně, někdy i 1x za 5 min, někdy vypadnu na 3 sec zvuk. Aktualizaci mám vypnutou, FEC na 5/6 přeladěn, co radíte dál :(

prl30
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 2
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

přesně tak prl30 ! taky nevím co dál , dělá to hlavně nova přesně tak ! asík to chce opravdu poštelovat tu parabolu pořádně jinak nevím už ! :((

ondra700
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

Jedine co vam ostava je skontrolovat parabolu, skusit posledny soft pokial ho nemate a ked nic nepomoze bombardovat toho kto to certifikoval.....co ine?

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

mno asi jo no , jak jsem říkal ferda mě normálně běhal , je fakt teda že mi ukazoval signál na tom fec 5/6 někde kolem 60% ale tedkon když tam mám ten go sat tak ten ukazuje vše skoro naplno ! i přesto ty vady v tom obraze jsou pořád ! :(

ondra700
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

to ja ti verim, len tie teplomery ukazuju ako to programator naprogramoval, cize na tej iste parabole moze 5 boxov ukazovat kazdy nieco ine -.....;)

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

já vím že může mno , tak pak mám ten měřák ještě ten satfinder jak se šroubuje přímo k parabole tak podle toho by to šlo nastavit né ? myslím přesněji teda než podle těch měřáků v boxu ! :lookaround:

ondra700
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

2x Gosat 7056HDi, 80 cm parabola - obraz SD aj HD bezchybny aj za velmi zleho pocasia. Spominany DCM/Fastscan nema s "kostickovanim" nic spolocne, prejavi sa skor oneskorenymi reakciami ovladania (po chvilke prejde, ked skonci doladovanie).

Chybu by som videl v nastaveni paraboly (vratane spravneho natocenia konvertora) alebo v rozvode (kable, koncovky).

Skus sa pohrat s tanierom alebo odskusaj prijimac u niekoho kto to ma na 100% spravne nastavene, ak bude chyba aj tak prijimac reklamuj :8)

Traky
Registrace: 8/2013
Příspěvků: 773
Odpověď v diskusním vlákně
 

ondra

Zkus polozit dotaz do diskuze na gosat.cz, odpovídá tam zástupce distributora.

sirda
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 2 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

to už jsem zkoušel tak uvidím co odpoví , ale už tam takových otázej je více a pořád ta samá odpověd ! seřiďte si parabolu ! zajímavé že s ferdou na té samé parobole nebyl jediný problém že ! :lookaround:

ondra700
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

Kdysi jsem řešil podobný problém, ale s GoSat 7055HDi. Všechny HD programy chodily na Humax 2000HDCI i na TV Sony se satelitním tunerem zcela bez problému, ale GoSat na HD programech s modulaci 8PSK kostičkoval a vypadával. Všichni radili, abych donastavil anténu, nebo si zavolal někoho s měřákem. U obou chodících zařízení nebylo potřeba anténu nastavit nijak přesně, a vše bylo OK. U Go sat jsem parabolu nastavoval "po chlupech". Chvíli se zdálo, že je to OK, a za chvíli zase kostičky a výpadky. Pak jsem vyměnil LNB za jiný typ a vše chodí i s GOSat jako z praku. A to mohu nastavit parabolu s tím jiným LNB i pro GoSat téměř jen tak "halabala" a žádné kostičkování ani výpadky. Ověřené mám "LNB Smart TT Twin 0,1dB Titanium Edition" a také "Univerzal Monoblock 4.3°Twin LNB Mascom" (a také jeden singl velmi starý chodil zcela OK).

Standa3
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 701
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

Můžu potvrdit že uvedený typ nemá s Novou HD absolutně žádný problém. R^

Cryptobox 752 Combo,DVB-S Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1.9E,1W,5W + 39E,42E,46E,52E + 26E. DVB-T2 MUX 21,22,23,24.

BIDLO
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 6 179
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

No podle toho, co píše Standa3, tak by možná stálo za to zkusit jiný LNB. Kdoví co tam ten stávající posílá za harmonické, které třeba Gosatu nevoní...

Hlavně klídek...

broncek
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 377
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

no tak mám ještě jednu parabolu s jiným lnb tak to mám zkusit teda co říkáte ? a je to opravdu tím lnb ? díky moc všem za snahu pomoct! ;) R^

ondra700
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

No jestli máš tuto možnost, tak to určitě zkus, nic tě to nebude stát a aspoň se posuneš dál, i když to nebude tím LNB. Teda já bych to vyzkoušel...

Hlavně klídek...

broncek
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 377
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

mám tu možnost , mám na baráku ještě jednu parabolu pro pc kde mám sat kartu ! a v pc mě jde nova hd i ostatní programy v poho bez problémů ! tak to zkusím napojit na ni no ten go sat a uvidíme :)ale to lnb je starší teda už mno, nežli to na které ten go sat mám napojen tedkon ! :lookaround:

ondra700
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 493
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 98
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra