Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Technika

přestal vycházet SAT a DVB-T magazín

U konkurence se píše,cituji:Na dotaz u vydavatele mě bylo sděleno,že včetně č.8 přestal vycházet SAT a DVB-T magazín a bude zřejmě v insolvenci.Škoda a já ho sháním po tabácích. :((

O2Tv,VU+ Zero,Hliník 85cm IBU Twin 19.2E+23.5E Panasonic TH 42PX80.

Saták1
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 3 291
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 62
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: přestal vycházet SAT a DVB-T magazín

Konkurencí myslíš digizone.cz?

gliderman
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 752
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: přestal vycházet SAT a DVB-T magazín

No, nelze se čemu divit. Kromě skvělých recenzí od Saxona tam nebylo nic, co by člověk nenašel na netu.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: přestal vycházet SAT a DVB-T magazín

Tlačené médiá to majú všeobecne ťažké, aj pri denníkoch či týždenníkoch pre širokú verejnosť, tieto špecializované časopisy len prežívajú...

LuboTS
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 1 800
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: přestal vycházet SAT a DVB-T magazín

To by byla škoda, já si ho kupuji pravidelně od roku 2005. :crying:

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 890
Odpověď v diskusním vlákně
 

co se tam

dozvíš? R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

Tak mě osobně to hodně pomohlo když jsem se sat příjmu začal věnovat v 17-ti letech. Díky tomu jsem si sám nastavil parabolu a vše fungovalo ke spokojenosti.Nehledě na spoustu zajímavých článků a recenzí. R^

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 890
Odpověď v diskusním vlákně
 

Antonio20

no nevím kolik ti je dnes,pak nemohu dovodit,ale pro mě jako časopis skončil někde před deseti lety,dnes si ho přečtu asi během pěti minut a nic,co bych potřeboval nenacházím,proto taky končí,nic co by stálo za přečtení už spoustu let chybí R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: přestal vycházet SAT a DVB-T magazín

No dnes je mi 26, a taky tam vidím, že ta úroveň se postupem roků jaksi vytrácela ale pořád má u mě cenu si ho kupovat.Díky tomu jsem se dozvěděl spoustu věcí a hodně se naučil.Rád bych kdyby vycházelo něco podobného na tuto tématiku ale jak již zde bylo naznačeno v době internetu se tištěná forma bude hůř prosazovat.

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 890
Odpověď v diskusním vlákně
 

Antonio20

já taky nemám radost,taky bych rád časopis na slušné úrovni R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

Antonio20

Jsem předplatiletel již několik let.Když jsem číslo 8 nedostal urgoval jsem jej u distributora a bylo mi sděleno: Dostali jsme od vydavatele dopis,že číslo 8 nevyjde je změna majitele a přžedplatitelům budou zaslány omluvné dopisy s tím,že další číslo již vyjde a bude posunuto předplatné. Tolik z telefonátu distributora a to je Česká pošta.Uvidíme co bude dál.

sono
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 108
Odpověď v diskusním vlákně
 

Sono

Díky za info, budu rád když se dočkám dalšího čísla. ;)

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 890
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: přestal vycházet SAT a DVB-T magazín

Ještě mě napadla alternativa a to polský Satkurier.Pár čísel už jsem přečetl a obsahově je to dobrý časopis, samozřejmě pro ty kterým polština nevadí a rozumí ji. :8) R^

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 890
Odpověď v diskusním vlákně
 

jo to je

jiný level,ten náš je dnes plevel a samá podplacená recenze a reklama na to co nikdo nechce R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: přestal vycházet SAT a DVB-T magazín

Jj satkurier je super, jen ta cena u nás, já si ho kupoval v securitechu v Praze tuším že za cca 160kč. :O

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 890
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: přestal vycházet SAT a DVB-T magazín

Odoberám ho, alebo odoberal som ho? :(( škoda, od vzniku časopisu do jeho konca som si ho pravidelne kupoval, alebo predplácal. Inak, pamätáte sa časopisy, "satelit" a "parabola" ? Každý týždeň som čakal kedy výjdu obidva. Neviete niekto kde by sa dali zohnať v nejakej elektronickej podobe? Po čase by som si aj niektoré čísla veľmi rád prelistoval.

### Vu duo 4 K SE### Zgemma H9 twin SE###

Tami
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 3 037
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: přestal vycházet SAT a DVB-T magazín

Sám za sebe můžu říci, že jsem nikdy žádnou podplacenou recenzi nedělal, co jsem napsal jsem nikdy nemusel kvůli inzerentovi měnit. Navíc jsem si většinou témata a přístroje vybíral sám. Ten časopis byl podle mého určen hlavně pro fanoušky digitální TV atd a ne pro profíky v oboru.
Přesto si myslím, že se v časopise objevovali zajímavé články o moderních komponentech STA (R.Novák) a další poučné články od pánů Bradáče, Šimíka atd.
Tudíž mi přijde kritika od nicka Pierepetr dost nepřiměřená, ale co taky čekat od těchto sociálních for, co člověk to názor...
;)

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: přestal vycházet SAT a DVB-T magazín

Také jsem jej kdysi kupoval, no časem jeho kvalita dosti klesla. Stal se z toho brak. (ono také platí že nic netrvá věčně, všechno má svůj vzestup a pád). Navíc na internetu jde najít téměř vše.
Nebude mi chybět.

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: přestal vycházet SAT a DVB-T magazín

Tak číslo 9 by mělo vyjít 15. září.

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 890
Odpověď v diskusním vlákně
 

Saxon

o tvých článcích konkrétně nic nepíšu,i když mě znáš,že bych se klidně veřejně do tebe obul,zatím netřeba,každopádně celkově časopis úrovní horší a horší z odstupem času,je to samozřejmě dáno i srovnáním informací,které jsou dnes běžně dostupné na internetu,což dříve taky nebylo R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pierre

Taky jsem to tak nemyslel, klidně si kritiku od tebe vezmu, však víš, že si tě vážím. Jinak bych ani nereagoval. Jen mi to přišlo trochu nefer k tem pánům, ktere jsem jmenoval.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

Saxon

jasně,nechci to brát všechno zpátky,prostě nemám výhrady konkrétně ,ale celková úroveň je jinde,než před deseti léty,tam někde mě už časopis přestal oslovovat,právě dnes jsem si asi šest čísel zpátky vzal na prodejně zadarmo,měli toho štusy a sami prodavači říkali,že to nikdo nechce ani zadarmo,že je to doslova max. na vytření(nevhodné zadní části),asi tak,to je jen můj pohled,možná nějakým začátečníkům v oboru tam nějaké počtení bude R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

Každopádně, kdo má zájem

o pár starších čísel: https://cs.publero.com/title/sat-dvb-t-magazin

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

těžký život

časopisu,když si to každý může stáhnou např tady
http://www.ulozto.cz/hledej?q=SAT+%26+DVB-T+magaz%C3%ADn,
je to stejné,jako céda a DVD ,kdo si dnes koupí originál? R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pierre

Musíš si taky uvědomit, ze jsi měl pred deseti lety v oboru DVB taky jinou uroveň a znalosti nez máš ted. Oslovovalo tě toho víc, nez dnes.
Dnes jsem například četl recenzi měříciho přístroje na webu Digizone, za to provedení bych se styděl do holé zadnice, tam jim zajdu umýt hlavu. :-))

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

Saxon

no jasně,taky píšu,že některé začátečníky to může oslovovat,každopádně tištěná forma to má dnes těžké všeobecně,malý zájem vede k útlumu a ukončení vydávání,taky to je sponzorováno,což je na časopise vidět,ale do nekonečna to nemůže fungovat,ale stačilo,už to nebudeme řešit R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 62
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra