Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

Výpověd u Digi TV

Zdravím, prosím Vás, jak nejlépe provédst výpověd u digi tv? Strýc, na kterého bylo DIGI psáno zemřel.Vím akorát to,že měsíčně platil 260kč na sipu. DIGI mi vnucuje přeregistraci na moje jméno s úvazkem na 2 roky,což se mi moc nelíbí,když to chci jednoduše zrušit. Co vše se vrací a nejlépe kam? Předem děkuji všem za rozumné odpovědi.

ToZla93
Registrace: 7/2014
Příspěvků: 110
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 92
Odpověď v diskusním vlákně
 

ToZla93

Pokiaľ strýc zomrel, zanikla aj zmuva u Digi TV, tým pádom si ani nemôžu nárokovať vrátenie zariadenia, lebo nemaju od koho...

milosza001
Registrace: 2/2013
Příspěvků: 565
Odpověď v diskusním vlákně
 

milosza001

Díky za radu,mě o ten jejich zázračný humax box sd nejde,ani o tu zrezlou parabolu. Jen mě zaráží to,že když jsem zaslal informaci o úmrtí strýce na jejich email,tak mi prvně začli nabízet novou smlouvu. Když jsem se jich zeptal,jestli mi poskytnou zdarma HD box v té původní ceně 260kč měsíčně,tak začali že ne,že HD box si musím zaplatit, natož jsem reagoval tím,že tedy od nich odejdem,co je nutné k odstoupení,když strýc zemřel (digi tv měl cca 6 let). Oni napsali,že to není možné,že musím podepsat novou smlouvu na 2 roky za 260kč a ponechají mi původní zařízení. Pravdu máte s tím,že když zemřel,tak kdo za něj zaplatí na sipu Digi Tv? Není tam něco v tom,že to vše automaticky připadá na pozůstalé?

ToZla93
Registrace: 7/2014
Příspěvků: 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

Už to neřeš, leda bys to digi sám chtěl

Strýc zemřel, SIPO bude zrušeno, nebo to budeš za něj platit až do tvé smrti? Napiš jim, ať si přijedou pro zařízení pokud ho chtějí, zbytek jsou jen kydy na úrovni všech společností, které tady v česku oj.bávají lidi. Nech si hlavně vystavit předávací protokol o tom, cos jim vrátil.

dvb.cz
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 342
Odpověď v diskusním vlákně
 

a co takhle navštívit

jejich stránky?
Třeba toto?http://cz.digi.tv/documents/digitv-gtc111001.pdf
Jenom chtít.

fitipaldi
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 240
Odpověď v diskusním vlákně
 

Výpověd u Digi TV

SIPO se automaticky zruší v případě smrti? No já jim o to jejich digi nestojím,nabídku pořádnou neudělají a 260 kč za kvalitu horší než u dvb-t? Má tu někdo zkušenost,když nezaplatil digi? odvezli si to? Mě bylo řečeno,že když strýc zemřel,budu muset si to převídst na sebe,což nechci a pak teprve po 2 letech si to můžu zrušit. Takže chlapi,dík za rady a když někoho ještě něco napadne,tak at sem písne zkušenost. Napíšu jim tedy to,že at si pro digi přijedou,protože strejc už jim to těžko zaplatí.

ToZla93
Registrace: 7/2014
Příspěvků: 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

fitipaldi

to jsem četl, nic tam není o případě smrti

ToZla93
Registrace: 7/2014
Příspěvků: 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

ježíššmarjá

přečti si ten odkaz co sem ti dal a tam je to
co máš dělat!!!!
Ten je směrodatný!!!

fitipaldi
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 240
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výpověd u Digi TV

Článek 13
Zánik Smlouvy
13.4.10 je v úpadku, vstoupil do likvidace, na jeho majetek byl vyhlášen konkurs,
případně byl konkurs na jeho majetek zamítnut pro nedostatek majetku, na
majetek Uživatele byla nařízení exekuce nebo Uživatel zemřel.

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výpověd u Digi TV

tak jim nic nevracej a počkej s čím přijdou, uvidíš.
přece tě nezastřelí.

fitipaldi
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 240
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výpověd u Digi TV

Aby neargumentovali s tím že majetek byl převeden na dědice a to i s případnými břemeny, ale fakt je ten že nový majitel (dědic) s nimi smlouvu uzavřenou nemá. Hlavně nic nepodepisovat, ale na každou akci reagovat, aby to nedošlo až k soudu.

člověk
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 1 103
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výpověd u Digi TV

jestli zemřel tak, je špatný ale je pryč, nic bych s tím nedělal,nechal bych to být, to není Tvůj problém,je to problém jejich a si s tím poradí. Ty s nimi smlouvu nemáš tak si akorát můžou trhnout nohou. :8)

Dreambox 800HD se,OPTIMUS OS1 plus,Optimus OS1, VU+zero, 3x SG2100 motor, paraboly GILBERTINY 105,FUBA 90,MASCOM 90,

hery
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 6 052
Odpověď v diskusním vlákně
 

fitipaldi

super,díky! no snad mě nezastřelí nebo neudělí nějaké sankce :( to bych jako fakt nerad. Takže tu složenku co ted přijde na strýca nemám platit? Mě jde hlavně o to,že abych neplatil nějakou nesmyslnou pokutu. Nemám s tímto vůbec zkušenosti,ale díky za rady!

ToZla93
Registrace: 7/2014
Příspěvků: 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

aby si měl klidné spaní

tak vem ten jejich superzázrak sd přijímač+zrezlou antenu+lnb+držák +kartu a odnes to prvnímu -nejbliššímu dealerovi a dej mu to proti podpisu.A zaplatíš ještě těm komediantům že jim to strčíš pod"rypák"tuším 200ká.
Tak jsem to udělal já, a je klid. :)

fitipaldi
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 240
Odpověď v diskusním vlákně
 

fitipaldi

tak abych měl klidné spaní,tak to tak udělám. Jen na těch jejich super stránkách nevidím,kde mají dealery a kam ten šrot jim mám dovízt. Bydlím Lukavec u Pacova a nevím kde si to stréc sehnal. jediný co asi dávali je sd přijímač + zrezlou parabolu s lnb.(mimochodem tu montovali na stožár od el. vedení,což mi dříve nedocvaklo,že by to tak být nemělo) dále nějaký čínský koax + kartu. Scart nevím jestli kupoval strejda nebo ho dávali oni. Budu rád, když mi tu někdo zanechá ty kontaktní místa,kam to dovízt. Nejradši bych to dovezl do sběrnýho dvoru,tam vše patří,poněvadž si myslím,že to nemá hodnotu ani 50kč.

ToZla93
Registrace: 7/2014
Příspěvků: 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

To ToZla93

Nič nepodnikaj,všetko čo si tu čítal sú len kydy,zástancov DIGI.Ak strýc umrel,zaniklo všetko,zmluva z DIGI a platetenie SIPO a pod.Ty si im to slušne oznámil,že strýc umrel a tým to pre teba končí,si im predsa oznámil,že nemieniš v tom pokračovať,nie si priamy dedič,to ostatné je len vydieranie/výpalníctvô/.Počkaj čo urobia,či si prídu pre vybavenie,alebo im to hodíš do zberného dvora.Nech sa darí.

DM-800 SE-DM-500SD-Golden Interstár-UNI-BOX-9060-Motor DIGIPOVER-SG-2100S,parabola Gibertini 100cm,točím kam chcem a kopa iných šuntov.

vladoholu
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 1 043
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výpověd u Digi TV

Elektro Laňka
Provozovna:
nám. Trčků z Lípy 38, 58291 Světlá nad Sázavou
Telefon:603904898
Technik pro okresy:Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Jihlava

Dreambox Two,parabola 100 cm,motor SG 2100,TV Sony OLED XR55A83K,Skylink Kombi+,Netflix

Antoš
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 2 310
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výpověd u Digi TV

Ak sa predsa len rozhodneš vrátiť to haraburdie,skús pohľadať zmluvu ktorú strýko s nimi uzavrel.Tam je presne spísané čo treba vrátiť.Väčšinou to býva príjimač+karta,LNB,parabola a držiak.Príjimač treba vrátiť aj so SCART káblom.

thud
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 114
Odpověď v diskusním vlákně
 

zavolej si

nejbližšího jejich montážníka,vše ti ochotně řekne R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 999
Odpověď v diskusním vlákně
 

TO zlato90

Za prve se Tě to opravdu netýká.Za druhé a to POZOR ! ! Od roku 2005 se takovéto věci řeší výhradně přes nejbližší český telekomunikační úřad,podle zákona o telekomunikacích 129/2005 ,ten je asi pro tebe v českých Budějicích s tel. číslem 386104111,velmi ochotně tyto věci vyřizují svými právníky.

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

korko

ty mu dáváš,jako pozůstalý toto řešit nemusí,jen chce mít pokoj, tak se stará,kde to vrátit R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 999
Odpověď v diskusním vlákně
 

ToZla93

vladoholu má naprostou pravdu, Ty jsi jim slušně oznámil o co jde a tím Tvoje role končí. Za tu dobu co Tvůj strýc DiGi užíval se ty krámy několikrát zaplatily. Udal bych jim akorát termín dokdy si je mají smontovat a šmytec.

zgemma h7s, t-90 rozsah 39E-1W, fix paraboly 46E, 5W, 36E

gunter
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 3 000
Galerie: gunter
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierperko

ale vidíš,že si neví rady,tak mu radím,co už mám za sebou s Českou sítí v Plzni.Na ČTŮ mu kvalitně poradí,co má nebo nemá dělat,jsou tu takové fígle v zákonech,že i když se Tě to netýka,tak např. všechna korespondence musí být doporučená a s dodejkou,sám dop.dopis nestačí.Mohl bych o tom napsat román.

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

korko

jasně,nic není nemožné R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 999
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výpověd u Digi TV

proč se tady o tom tak rozepisujete on nemá s digi smlouvu a tím to končí, konec, nemá s tím žádné komplikace ani nemusí nic vracet,on smlouvu nemá, ať si Ti blbečci s digi poradí. Je to jejich problém!!!

Dreambox 800HD se,OPTIMUS OS1 plus,Optimus OS1, VU+zero, 3x SG2100 motor, paraboly GILBERTINY 105,FUBA 90,MASCOM 90,

hery
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 6 052
Odpověď v diskusním vlákně
 

hery

po hodně dlouhé době s tebou musím souhlasit R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 999
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 92
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra