Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Mejl ze SkyLinku

Vážený zákazníku,
Vaše satelitní karta č. xxxxxxxxx není dlouhodobě aktivní pro příjem programů z nabídky Skylink, a to z důvodu neuhrazeného Servisního poplatku. Začátkem listopadu 2014 tedy bude definitivně deaktivována.
Aktuální stav na Vaší satelitní kartě si můžete ověřit zde. Nebo se přihlaste do nové Zákaznické zóny Skylink, kde můžete na své kartě rychle a snadno spravovat všechny služby Skylink.
Máte-li zájem o její aktivaci, stačí jen uhradit Servisní poplatek (498 Kč/rok), a to nejpozději do 31. 10. 2014. Pokyny k platbě naleznete v závěru tohoto emailu.

Tohle hraničí s vydíráním.Za tu kartu jsem řádně zaplatil,to že ji teď nevyužívám je moje věc. Nemůžou ji přece definitivně znefunkčnit.

Sony KD-55XE9005 , DreamBox 8000HD

FAB5
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 388
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 79
Odpověď v diskusním vlákně
 

Dělají

bububu bych řekl nic víc. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 371
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

taky mi to dneska přišlo Vážený zákazníku,
Vaše satelitní karta č. xxxxxxxxxxx není dlouhodobě aktivní pro příjem programů z nabídky Skylink, a to z důvodu neuhrazeného Servisního poplatku. Začátkem listopadu 2014 tedy bude definitivně deaktivována.
Aktuální stav na Vaší satelitní kartě si můžete ověřit zde. Nebo se přihlaste do nové Zákaznické zóny Skylink, kde můžete na své kartě rychle a snadno spravovat všechny služby Skylink.
Máte-li zájem o její aktivaci, stačí jen uhradit Servisní poplatek (498 Kč/rok), a to nejpozději do 31. 10. 2014. Pokyny k platbě naleznete v závěru tohoto emailu.

Al Bunda
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 77
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

taky mi to přišlo

Al Bunda
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 77
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Výpalníci, jinak se to nazvat nedá. V Čechách se tomuto způsobu hrdě říká vstřícnost zákazníkům. Nech si z ní udělat ČT kartu, anebo ji hoď do koše a máš pokoj.

DM920 UHD, Panasonic TX-55JZ980E - ORF - ČT karta

Kibicak
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 1 074
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nemůžou ji přece definitivně znefunkčnit.

Reaktivační poplatek
299 Kč

Reaktivační poplatek slouží k obnovení služeb na kartách Skylink Irdeto, u kterých došlo k trvalé deaktivaci po té, co nedošlo k úhradě Servisního poplatku déle než 1 rok.

bububu :zombie:

tonek
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 6 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

FAB5

Ahoj,to nebude definitivně.Jen do doby kdy zaplatíš aktivaci(myslím 299 kč) a samozřejmě servisní poplatek

jm57
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 427
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Pokud nemíním další rok využít kartu tak jsem v klidu.Za rok doufám že tem znovuaktivační poplatekza 299 kč nezvednou.

Ufones
Registrace: 5/2010
Příspěvků: 1 917
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Já taky mám kartu kterou už asi rok nepoužívám.Tak jsem zaplatil sms-kou servisní poplatek na 10dní a mám zase jeden rok pokoj,aniž mi hrozí deaktivace.

jm57
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 427
Odpověď v diskusním vlákně
 

to bylo jen

přátelské upozornění,kdyby ti to vypnuli rovnou,taky tady budeš nadávat?
jm57-tak to souhlasím R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 990
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ jm57

Dik za radu R^ , SMS zabrala. Kartu mam jen jako zalohu, mam 2 karty freesat a az na CTart jsem spokojenej.

Sony KD-55XE9005 , DreamBox 8000HD

FAB5
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 388
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Taky mi to dorazilo já jim na tu novu dlabu!

Openbox S2 mini HD+,Amiko mini combo

Digi tv
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 284
Odpověď v diskusním vlákně
 

pro @ jm57

Můžeš hodit odkaz na tu sms-ku,na Skylinku jsem nic nenašel?

charlie
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 95
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Tak nevím,zda mě tady nebudou pro tu adresu banánovat.Ale najdeš to-Skylink-praktické informace-servisní poplatek

jm57
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 427
Odpověď v diskusním vlákně
 

pro @ jm57

Díky už jsem to našel,i to je řešení pokud je karta jen jako záloha.

charlie
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 95
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Nějak to placení smskou nemohu taky najít.

Zgemma H9 combo-OpenATV 6.4.Parabola no name AL 112/97,motor DG 240S,2x karta Freesat,tv LG 65QNED91Q/ 55FUC8160 Finlux s modulem Smit Cl+.Příjem pozic 80E - 45W.

Jarous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 890
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Skylink-praktické informace-servisní poplatek-jak zaplatit

jm57
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 427
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pro Jarous

Skylink-praktické informace-Servisní polatek-Jak zaplatit servisní poplatek

charlie
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 95
Odpověď v diskusním vlákně
 

nebo na závěr

Na 10 dní - 25 Kč - týká se pouze plateb přes SMS (Rychlé, ale krátkodobé řešení na 10 dní - zasláním textové SMS v ceně 25 Kč na číslo 90211 s textem zprávy „SP číslodekódovacíkarty“.)

upozorňuji na VELKÁ PÍSMENA a MEZERU mezi nimi a číslem !!!

tonek
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 6 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Tohle se tu řešilo už docela dávno kdy poprvé carda vypustil zprávu o reaktivačním poplatku. Ještě jsem se tehdy ptal, zda se jako "poslední datum" může počítat i výměna karty (bylo to před datem plánovaného ukončení výměn do 31.8), což jsem si raději sám prakticky ověřil (mí dva skalní příznivci to pochopitelně nevěděli) a už tehdy se tu přišlo na tu smsku. Ale to nevadí, hlavně když to opět dobře dopadlo :-)
Mimochodem datum výměny se počítá.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

pocet kariet so zaplatenym serpo zrejme zdaleka nezodpoveda povodnym predstavasm M7 group a tak to este skusaju takymto zufalym sposobom.. tak mojich 6 kariet ostane nadalej lezat v sufliku tak ako doteraz a je mi uplne jedno ako ich bude grupa m7 vo svojej databaze evidovat :)

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

No každopádně si nebudou dobrovolně kazit statistiky, takže si na ně v pravý čas určitě vzpomenou ;)

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

FAB5, Fibicak a další!

Nechápu ty vaše řeči o vydírání, výpalnictví a tak podobně! Skylink se prostě zeptal, jako každý slušný obchodník, zdali si nechcete zaplatit serpo a vás to vytáčí k "nepříčetnosti"? Co je na tom divného? Když si u pekaře koupíte chleba a on se vás zeptá, jestli si nekoupíte ještě pár houstiček, tak vás to taky vytočí a budete mlít o výpalném a vydírání?

Tondach
Registrace: 3/2004
Příspěvků: 1 537
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ Tondach

R^ R^ R^ R^ R^ R^

4K Box HD61; parabola 80 cm; Twin monoblock 4.3

Crescenzio
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Prej se slušně zeptal:

"Začátkem listopadu 2014 tedy bude definitivně deaktivována."

To je teda slušnost na úrovni, jardovi strčit kartu mezi půlky, nejlíp naležato :)))

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Je to jako u předplacený karta na mobil.
Pokud nedas kredit á rok, nebo jak dlouho platí tak ji taky deaktivujou a trvale. Tam byl snad jen pouhy měsíc na případnou reaktivaci.
Tak proč by to nemohli dělat taky.

zdrk15
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 476
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 79
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra