Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Skylink

Zbohom Skylink

Tak sa mi po dva a pol roku pokazila karta Ice(neviem čo sa mohlo stať), po mailovaní a ozaj dlhom telefonovaní mi povedali aby som im kartu poslal, tajne som dúfal že mi ju za mierny poplatok vymenia. Prišla mi pôvodná karta, neopraviteľná, tak som sa pýtal čo ďalej. Mám si kúpiť novú kartu, zaplatený serpo ešte polroka na ňu nepresunú, ani mi nevrátia. Aby som si kupoval už tretiu kartu,(CS Link, potom výmena) na to sa fakt vybodnem a oželiem HD programy.

satoshi
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 204
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 193
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zbohom Skylink

Správné rozhodnutí. Stejnak to žádné HD programy nejsou, v základu jsou české a slovenské pseudo-HD stanice.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zbohom Skylink

Pokial je toto pravda, taketo sluzby nepatria do europy, pani z Luxu! Rv

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zbohom Skylink

Neboj za chvilu sem pridu obhajovaci skylinku a budu ti tvrdit ze to je tvoja chyba a nie skylinku a mal si si davat na kartu pozor a ze skylink nie je charita a podobne keci.A pridu pekne v poradi...

Od zajtra reagujem len na toho, ktorý za to nestojí ! ...a kompersor4 je môj brat :)

dtnl
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 832
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zbohom Skylink

Neklamem, na požiadanie upnem niekde foto mailovej komunikácie. Inak, kolega mal problém s Freesat kartou, vyplnil kontaktný formulár, za pol hodinu mu zavolala slečna, trochu sa ho povypytovala a posielame vám novú kartu. Zadarmo.
Tak som si myslel že Skylink to má nejako podobne.

satoshi
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

Co na to Joscer?

Pokud je ta karta po záruce, ještě bych pochopil, že si máš koupit za svoje novou výměnu, ale očekával bych že ti na ni přesunou to nedočerpané serpo... Pokud je to tak jak píšeš, jsou to šmějdi! Docela by mě zajímal na tohleto názor strýca Joscera. Ten má odpověď na všechno ohledně Skylinku (pardon, dnes M7, on rád chytá za slovíčka...)

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 280
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zbohom Skylink

Tak teda niekam upni tu komunikaciu so Skylinkom ;) Nech maju vsetci moznost si precitat konkretne odpovede, to bude rozhodne najlepsie R^ Bez uplnych informacii to bude diskusia na styl krcmovej debaty :laughing: :laughing: :laughing:

Traky
Registrace: 8/2013
Příspěvků: 773
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zbohom Skylink

"Výměna" zřejmě nestačí. Kdyby stačila karta výměna, tak by s tím přesunem nemusel být problém.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

zveřejni to

ven s tím všechno a úplně, ať se tu nemlátí prázdná sláma...

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 280
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zbohom Skylink

Zajtra ráno to sem dám, prepis hovorov bohužiaľ nie, a to bolo najzábavnejšie, pár minút hudbička, potom mi slečna čítala všetky údaje, čakal som aj číslo topánok, potom sa spájala s technikom, centíky z kreditu sa pomaly odsýpali. Povedala že mi zavolá, jasné že som na druhý deň musel volať ja. A znovu dokola ten istý proces. :( Nakoniec mi povedali: Tak nám to pošlite.

satoshi
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zbohom Skylink

Joscer ti maximálně tak začne žbleptaty ty jeho kydy o Travel Channel HD..

polulin
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 2 534
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zbohom Skylink

Podla mna osobne, je aj debata o nejakej zaruke zvrhlost. Akukolvek inu kartu poslu automaticky, este aj blbu bankovu alebo parkovaciu, len pri skylinku sa operuje s nejakou zarukou, navyse ked sa plati za jej spravu ? Co je to za nezmysel? ;P

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zbohom Skylink

liquere - jasně, ale to neřešme a berme to tak jak to je - M7 kartu si kupuješ takže je tvoje a po záruce je to tvůj problém ale to nedočerpané serpo je problém !!! pokud to tak je... počkejme na doslovné zveřejnění

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 280
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zbohom Skylink

Podobny problem sa tu v minulosti riesil:

https://www.parabola.cz/forum/topic-76552/

Samozrejme ak dojde k fyzickemu poskodeniu alebo strate tak vymena nie je zdarma a podla niektorych odpovedi v uvedenom vlakne nie je vymena zdarma ani v pripade UPC, citujem:

"Ani u UPCDirect/Freesat to nieje zadarmo
1.) Zmluvná pokuta za náhradu poškodenej alebo stratenejsmart karty 30,00 €
1.) Smluvní pokuta za výměnu poškozené nebo ztracené smart karty 750,00 Kč"

Takze ak niekto svojou blbostou kartu strati alebo fyzicky poskodi tak asi nemoze ocakavat bezplatnu vymenu :laughing: :laughing: :laughing:

Traky
Registrace: 8/2013
Příspěvků: 773
Odpověď v diskusním vlákně
 

satoshi

posli mi PM, foto mailovej komunikacie - upnem sem do albumu, ok?

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zbohom Skylink

"Tak sa mi po dva a pol roku pokazila karta Ice(neviem čo sa mohlo stať)..." - o fyzickém poškození nic nepíše, berme to tak že karta sama odešla" to se může stát, nicméně pokud je po záruce, je to jedno, jde hlavně o ten serpo a taky jestli mu řekli že si má koupit kartu výměna nebo úplně novou full M7 ???

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 280
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zbohom Skylink

Je rozdiel, ci si kartu mechanicky poskodis mimo boxu, alebo proste odide........stale by som to nedaval do jednej roviny.A strata je uz uplne ine kafe...........

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zbohom Skylink

Dobre, ale už tím že kartu prodávají do vlastnictví tak je to po záruce nemusí zajímat, co se s ní stalo, tak to prostě je, ale mě víc zajímá jestli mu jako jejich zákazníkovi vůbec nabídli kartu výměna, nebo jen novou plnou kartu, a jak je to s tím ne/převodem nedočerpaného serpa

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 280
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zbohom Skylink

Vidim to tak ako lance, karta je majetkom zakaznika a co s nou je po ukonceni zaruky nikoho nemusi zaujimat. Ked si kupim akykolvek tovar s 2 rocnou zarukou tak tiez po dvoch rokoch nikoho nezaujima, ze ci je nefunkcny a pripadnu opravu si platim sam. Alebo mi snad nefunkcny telefon po dvoch rokoch vyrobca/predajca vymeni zdarma?

Ina situacia moze byt u operatorov, kde je zakaznik viazany a karta je majetkom operatora. Tam aj po uplynuti dvoch rokov a v pripade, ze karta nie je fyzicky poskodena zakaznik dostane bezplatnou vymenou novu, v pripade poskodenia alebo straty samozrejme za vymenu plati.

So serpom je to otazne, mali by mu ho previest na novu kartu alebo vratit, otazka je, ze co je v zmluvnych podmienkach.

Sam ako zakaznik som sa v mnohych pripadoch bil o svoje prava, ale museli byt opodstatnene. Nikto nemoze chciet nieco na co nema pravo. Mam zato, ze Skylink ma v pripade problemu s kartou pravdu, ale servisny poplatok by mal preniest na novu kartu alebo vratit.

A uz je len na zakaznikovi, ze ci ostane alebo odide k inemu operatorovi, nastastie ma kazdy moznost volby
:laughing: :laughing: :laughing:

Traky
Registrace: 8/2013
Příspěvků: 773
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zbohom Skylink

Ved to je dilema, lebo ked je karta zakaznikova v poriadku, potom by nemal este platit za jej spravu, ale len za sluzby objednane.Toto si zamotali v M7 sami, samozrejme vo svoj prospech.JE to mackopes. Ale snad sa dozvieme ako to bolo a vela ludi urcite nebude kupovat drahu kartu len preto lebo sa pokazi po zaruke, to urcite nie.

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zbohom Skylink

Za férové bych považoval, kdyby mu nabídli kartu výměna (byť by si ji měl koupit v případě nefunkčnosti karty po záruce) a k tomu převod nedočerpaného serpa, jinak je to zlodějina. Myslím ale, že ve VOP mají přímo napsáno, že se serpo nevrací v podsatě nikdy :( nechce se mi to hledat.... Co by bylo min slušné asi netřeba diskutovat... zejména v případě, kdy karta prostě sama odejde (což podle vyjádření tazatele i sami posoudili...?)

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 280
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zbohom Skylink

divné. mal som na predajni podobný problém a kartu poslali naspäť s tým, že je po záruke. ale s tým, že za 20€ vedia urobiť náhradu karty a presunúť na ňu služby z poškodenej, alebo inak nefunkčnej karty.

noces
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 771
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zbohom Skylink

Jen aby se nejednalo o podobný případ, který mi kdysi popisoval technik od Digi. Jedna rodina mu neustále reklamovala nefunkční kartu, ze které si odstranili čip, protože jim kdosi řekl, že jim potom půjde full nabídka grátis.

DVBT1
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 1 774
Odpověď v diskusním vlákně
 

DVBT1

a byli to naši? :-)

pf09
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 3 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zbohom Skylink

Naši z Indie.

DVBT1
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 1 774
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE:Zbohom Skylink

Zlatá O2Tv žádné karty... :))

O2Tv,VU+ Zero,Hliník 85cm IBU Twin 19.2E+23.5E Panasonic TH 42PX80.

Saták1
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 3 291
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 193
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra