Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

sat tv samsung led 3d smart a skylink ice -problem

zdravim. mam jeden problem. kamos si koupit novou televizi a rozhodl se ze si poridi satelitni televizi. ze zacatku bylo vsechno v poradku nez doslo k situaci vlozeni karty do televize. problem je v tym ze televize kartu zahadnym zpusobem proste neprecte. bohuzel presny typ televize neznam (vim jen ze je to led tv smart 3d uhlopricka okolo jednoho metru) ca modul irdeto smit ci+ skylink ready a karta fungl nova skylink standard hd m7 ice, ale bylo pro me velkym prekvapenim ze cislo karty zacinalo cisly 1 010... )ja pocital s klasickym cislem 4 2... :D) no a televize pise chybu e06-4 chyba smartkarty tudis predpokladam ze telka zahadnym zpusobem necte kartu. ca modul dle infa cte celkem v pohode (v menu je info o seriovym cislem.. ze se jedna o irdeto modul atd) ale v infu pro kartu je jen zprava "chyba smartkarty" musis se priznat ze jsem jeste nikomu neinstaloval kartu pres ca modul a tudis se vas chci zeptat jestli se treba modul musi nejak sparovat s kartou (mimochodem karta bezproblemove slapala v arive102e a kvuli prvnimu pouziti jsem na ni nechal schvalne poslat vsechny zapisy). kartu jsem daval temer stoprocentne spravne. setkal se nekdo s takovym problemem? a kdyz uz jsem u toho mohl by mi nekdo vysvetlit co znamena pin pro cicam? diky. jeste jsem chtel vyskouset vzit si moji kartu sebou (ktera zacina cislem 4 2.. a je ice) jestli treba tuhle kartu nenacte modul ale to az zitra. diky moc za odpovedi

Zdravím Vás!

bobo2
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 615
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 68
Odpověď v diskusním vlákně
 

otázka jak

vyšitá pro dodavatele a příjemce po-ser,zítra budeš chytřejší,jak se poprat s novou kartinkou R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: sat tv samsung led 3d smart a skylink ice...

pre istotu by som skusil este vlozit kartu do modulu naopak (avsak stale cipom smerom dovnutra modulu), aby sme vylucili tuto hardwarovu moznost :)

Gibertini 125cm na polarmounte (30W - 50E) + IBU LNB, SuperJack 18" HARL 3618+, pozicioner Amiko GBOX V2000, Vu+ Solo2, Open BlackHole image.

seattle
Registrace: 11/2013
Příspěvků: 500
Odpověď v diskusním vlákně
 

Téma: sat tv samsung led 3d smart a skylink

Číslo karty je správné. Když je karta nová, má karta zaplacený registrační poplatek 1000Kč a SERPO 498Kč??

pepa12
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 211
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: sat tv samsung led 3d smart a skylink ice...

vsechno je zaplaceni bo v arive vsechno fungovalo (od ct1 az po hbo) a kartu jsem tam skousel dat tak i tak. prvne defakto cipem dolu ale docetl jsem se ze musi byt cipem nahoru tak jsem ji nechal cipem nahoru. po patrani po internetu se mi tato vec potrvdila protoze jsem nasrl nespocet obrazku jak ma byt karta spravne vlozena. ...jenom ji ta televize (nebo modul) nechce nacist akorat nevim proc....

Zdravím Vás!

bobo2
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 615
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: sat tv samsung led 3d smart a skylink ice...

Nedávej ji do Smitu, ale do modulu Synaps nebo Neotion, některé nové modely Samsungu se chovají přesně tak, jak popisuješ, modul vidí, ale kartu v něm ne. Takže vyměň modul.

Dejte mě lidi a já to /možná/ udělám...

wolf
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 441
Odpověď v diskusním vlákně
 

wolf

takze vymetim modul rikas? je jedno jestli synaps nebo neotion? hlavne jeden z nich? nevim ale myslis ze by ho byli schopni prodejci vymenin nebo bozuzelo koupit proszte jeste jeden. nenavidim skylink ready nenavidim!!!!!! zlaty uni ctecky....

Zdravím Vás!

bobo2
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 615
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: sat tv samsung led 3d smart a skylink ice...

Hlavně bych doporučoval externí tuner, obrazově vždy lepší.

Dolfino
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 98
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: sat tv samsung led 3d smart a skylink ice...

@Delfín : to by som rozhodne netvrdil s takou istotou.

@bobo : Napriek pravidlám vyber a zasuň CAM a potom kartu do TV za prevádzky , zvyčajne to zaberie , ak nie , tak bledomodrý Neotion to istí .

Cahors 52E-28E, T90 23E-9E, Gib100 1W+5W, Gib100 rotor, Zero4K, Octagon

P 222
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 714
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: sat tv samsung led 3d smart a skylink ice...

Tvrdím to s jistotou, řídím se tím co jak se vyjadřují zákaznici. Samozřejmě na přetřes může přijít to jaký externí tuner. Používám dreambox, technisat, humax, schwaiger. U některých šrotů to opravdu je jinak, ale to si netroufám nazvat tunerem :).

Dolfino
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 98
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: sat tv samsung led 3d smart a skylink ice...

Modul nevidi kartu - asi je v modulu blbe vlozena... Jelikoz existuji "jen" ctyri moznosti vlozeni, tak bych je vyzkousel a v jednom (jedinem) pripade se to chyti :-)

008
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 333
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: sat tv samsung led 3d smart a skylink ice...

zkoušel jsem Smit na několika řadách Samsungů a všude to bylo ok. Spíš bych tento konkrétní případ viděl a) chybně vložená karta do modulu b) vadný mocul (fiunguje v jiné TV v pohodě?)

pejvl2
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 532
Odpověď v diskusním vlákně
 

fergus

zase náhoda a zase u samšuntu,sakra je to možné? R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: sat tv samsung led 3d smart a skylink ice...

Hotovo, 2. roky již zde o tom píšem, nekupovat, nebo nepoužívat sat. tuner v tv.. Sat. rec. je ok. Komu není radno - tomu není pomoci. !!!! !!!
:))) R^ :)))

CES
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 4 385
Odpověď v diskusním vlákně
 

CES.........

o čem bychom kecali R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

CES to

se jedná o lidi,který nejsou na parabole,nejprve koupí,pak se teprve ptají Rv :lookaround:

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 492
Odpověď v diskusním vlákně
 

korkoran

to je taky ostuda,přece každý je nejchytřejší a umí si snad koupit televizi,proč by se ptal předem?,prodavač mu jistě poradí to,z čeho má nejlepší vejvar a to se vyplatí R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

Kolego, nám je jasno, hot jsou zde " hňupi" co po koupi TV se sat. tunerem, nebo dvb-t, ihned prodají EXTER dodavatelé HD-PVR signálu, "" OTÁZKA"" z jakého rozhodnutí.. !!! A potom spláčou nad výdělkem. :))) R^ :)))

CES
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 4 385
Odpověď v diskusním vlákně
 

CES.........

taky to jsou zbytečné krámy,nejlepší je přeci hifivěž,gramodesku bych na to nepoložil R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: sat tv samsung led 3d smart a skylink ice...

CES a Pierre: bla bla bla bla

rodra
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 251
Odpověď v diskusním vlákně
 

rodra

a co jsi vypotil právě ty? R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

Tak třeba není hifivěž jako hifivež ;)

rodra
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 251
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kolegové

Nic rodra zde vypotil pouze blábol bez podkladu. A tím zde dnes končím, nechci se dostat do citronové plantáže. :))) R^ :)))

CES
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 4 385
Odpověď v diskusním vlákně
 

CES, ces

To chápu, je to celé nakyslé.

rodra
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 251
Odpověď v diskusním vlákně
 

CES.........

no abych se nemusel přimlouvat za amnestii,ale souhlas,bylo to od něho hodnotné víc ,než naše bláboly R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

Je fajn, že to berete s nadhledem. :)))

rodra
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 251
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 68
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra