Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Karta ČT Prima zpět na kartu Skylink

Lze provést konverzi karty, zpět na kartu Skylink?

Hurikán1
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 101
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Karta ČT Prima zpět na kartu Skylink

Hurikán1-copak už jsi našetřil na serpo?,tak dotaz na Primu a skylink řeší tvůj problém za minutu

marakesh
Registrace: 11/2013
Příspěvků: 317
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Karta ČT Prima zpět na kartu Skylink

Jen mě to zajímá nic víc ;)

Hurikán1
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 101
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Karta ČT Prima zpět na kartu Skylink

pokud se tady najde další kaskadér,který vyměnil skylink kartu za 2000kč a 600kč výměna za Primu,jistě si pokecáte,nikoho ve svém okolí neznám

marakesh
Registrace: 11/2013
Příspěvků: 317
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Karta ČT Prima zpět na kartu Skylink

ano lze, stačí si na ní aktivovat nějaký balík, nejsem si jist jak je to tedka, ale vim že šlo z čt/prima karty udelat skylink.

Qquiderr
Registrace: 5/2014
Příspěvků: 1 505
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Karta ČT Prima zpět na kartu Skylink

Qquiderr-kde si to jako má aktivovat?,u primy?,se skylinkem už nemá nic společného a prima balíčky nenabízí

marakesh
Registrace: 11/2013
Příspěvků: 317
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Karta ČT Prima zpět na kartu Skylink

přes skylink.

Qquiderr
Registrace: 5/2014
Příspěvků: 1 505
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Karta ČT Prima zpět na kartu Skylink

Ptal jsem se skylink a to je odpověd až budete chtít převést ČT kartu, zpět na kartu Standardní, stačí pouze uhradit Servisní poplatek a karta se převede zpět.

cmelak
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 175
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Karta ČT Prima zpět na kartu Skylink

pošli mi ju a ja ti pošlem skylink kartu-myslim to važne R^

par32
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 976
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Karta ČT Prima zpět na kartu Skylink

twl. ono existuje prima karta? hmm, tak to zni lakave, ma nekdo tu kartu treba zakladatel vlakna? na jejich strankach z 2013 sem nasel ze jdou tyto Prima family, Prima COOL a Prima love. a co prima zoom?

sioga_bs
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 280
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Karta ČT Prima zpět na kartu Skylink

Pánové, všechno špatně:
http://www.skylink.cz/prakticke-informace-a-kontakty/dekodovaci-karty#Karty+Skylink

Citace:
"Dekódovací karta Skylink ČT

Tato dekódovací karta umožňuje příjem jen programů České televize (CT HD, ČT1, ČT2, ČT Sport) a nekódovaných televizních stanic. To vše bez omezení doby aktivace. Rozšíření programové nabídky je možné po uhrazení doplatku 1 400 Kč. Poté má karta stejné vlastnosti, jako karta Skylink Standard HD M7."

Takže nejen 2.000,-(za kartu) + 600,-(výměna), ale teď ještě + 1.400,-(rozšíření) = tedy celkem: 4.000,-peněz :O
U Prima karty to bude stejné.
Trochu drahá Skylink karta, nebo ne? :laughing:

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

kokun

Jenže to co tu cituješ se týká karet, které byly rovnou prodávané jako karty ČT, a tedy ne za cenu plnohodnotné karty (teda doufám, že se nemýlím).
Vlákno je podle mě o tom, zda lze kartu původně plnohodnotnou (a tedy pořízenou za plnou cenu) po degradaci na kartu Prima vrátit zpět do stavu plnohodnotného. A když ano, tak JAK.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Karta ČT Prima zpět na kartu Skylink

Myslím si, že se jim nevyplatí to zkoumat, takže ten doplatek bude i tak. Měl sis to rozmyslet a basta.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

joscer

A kdo je jako karty ČT (Prima) prodával?

Podle mně jde o karty (původně plnohodnotný Skylink) převedené (bezplatně) na karty jen ČT (jen Prima) - které by dnes chtěl Hurikán1 převézt nazpět (virtuelně) na plněhodnotnou kartu Skylink.
Nebo jsem to špatně pochopil?

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Karta ČT Prima zpět na kartu Skylink

ČT stála 600. Prima jen jak píšeš.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

Tomik535

"ČT stála 600. Prima jen jak píšeš."

Jo, ty ČT karty se takto prodávaly. Stejně tak jako existovaly pouze jednoroční karty.
Kdo z nich chtěl (dříve) udělat plněhodnotnou kartu Skylink, tak taky musel doplácet.
Nwm, jestli i dnes bude stačit doplatit těch 1.400,-Kč, aby se karta stala plněhodnotnou, ale asi ano :((

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Karta ČT Prima zpět na kartu Skylink

Mně jde (v tomto vlákně) o to, že existuje ten poplatek 1.400,-Kč (za rozšíření !!!) a že to nelze provést bezplatně, jak tu někteří prezentovali.

Jako např.:
Qquiderr - "ano lze, stačí si na ní aktivovat nějaký balík, nejsem si jist jak je to tedka, ale vim že šlo z čt/prima karty udelat skylink."

cmelak - "Ptal jsem se skylink a to je odpověd až budete chtít převést ČT kartu, zpět na kartu Standardní, stačí pouze uhradit Servisní poplatek a karta se převede zpět."

Možná snad jen jako promo akce, při zakoupení nějakého balíčku to Skylink nějak zohlední :lookaround:

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Karta ČT Prima zpět na kartu Skylink

Celý vlákno je naprosto zbytečný, úplně by stačilo, kdyby si jeho zakladatel na Skylink zavolal a hned má relevantní informace. Místo toho se tady vedou drby o lejně :D

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra