Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Životnost nahrávky

Pěkné slunečné dopoledne přeji.
Prosím o odpovědi na otázku : Jak dlouho vydrží (měsíce, týdny, ..)
U zakódované nahrávky přijímačem Skylink Ready u nahrávky z Freesatu a Skylinku. Jak nejdéle někomu vydržela. Prosím co nejpřesněji z praktické zkušenosti. Zatím mám zkušenosti pouze s nazakódovanými nahrávkami.
Děkuji za případné názory.

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 86
Odpověď v diskusním vlákně
 

HiFiOK

No to záleží aký HDD máš,malo by to vydržať dlho.Osobne mám externý HDD Western Digital 500GB už roky rokúce,je to taký obrík,ale stále šlape.Využívam ho denno denne a musím povedať,že ide jak hodinky.Ak myslíš nahrávku na USB to netuším.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 617
Odpověď v diskusním vlákně
 

HiFiOK

Tie Skylink ready prijímače netuším ak si konkrétne myslel iba na ne.Snád ti niekto poradí R^

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 617
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Životnost nahrávky

Asi jsem to špatně napsal.
Kdy (co nejpřesněji) už nepůjde nahrávka přehrát z důvodu nových zápisů na kartě. S nezakódovanými nahrávkami samozřejmě zkušenosti mám.

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Životnost nahrávky

No to ti napisu naprosto presne, vubec nepouzivej nahravani zakodovane jinak je to hotova loterie, co se tyka zmen klicu to je interni zalezitosti operatora. Ostatne ani skylink ready pristroje ani linux pristroje zakodovane nahravky nedelaji.

koudelka
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 830
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Životnost nahrávky

No pokial viem vacsina ready boxov to ma tak, ze pri nahravani dekoduje nahravku a zaroven ju zasifruje.. Cize zapisy a zmeny klucov by nemali mat vplyv na zivotnost, co sa tyka kodovania operatora je nahravka dekodovana, len box ju nasledne zasifroval vzhladom k ochrane prav...
Ale nemusi to byt u vsetkych boxov takto. Myslim ze napr Technistar SIR nahraval kodovanu nahravku a dekodoval ju az pri prehravani... Gosat alebo humax dekoduju a sifruju cize tam napr by nemal byt problem

noces
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 771
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Životnost nahrávky

Ja som z tým nikdy na VU+ Solo2 a VU+ Zero problémy nemal.Ponahrával som toho už dosť so zakódovaných kanálov a šlape to bezproblémov aj v PC R^

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 617
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Životnost nahrávky

Přeložte tu otázku do slovenštiny. Kostik jí nerozuměl.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Životnost nahrávky

Právě o ty s certifikátem Skylink Ready mi jde (např. Humax IRHD 5 100, Cs Box, Topfield, Go Sat a další.)

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Životnost nahrávky

Tak nějak.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

HiFiOK

V tom nepôžem slúžiť keďže ich prijímače nepoužívam a ani nikdy používať nebudem.
Tomik535
Rozumel som,neboj sa,tak babo raď keď si tak chytrí a rýpeš :8)

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 617
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Životnost nahrávky

Kostíku, ten samý HDD také vlastním a už mi více než rok nejde a to jsem jej používal vzácně.

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Životnost nahrávky

TF7700HDPVR s ext.HDD nahrávky mám víc jak rok a vpohodě. R^

hoss
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 488
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Životnost nahrávky

hoss, ale ten jsem na strákách Skylinku v seznamu certifikovaných nenašel. Je opravdu Skylink Ready?

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Životnost nahrávky

Osobně bych doporučoval linux přístroje anebo něco co má kartu v modulu - technisat technistar S2(to pro ty co preferují funkci fast scan). Nahrávky jsou pak použitelné dál, rozkodované. Nahrávky z přístrojů skylink ready jsou k ničemu :).

Dolfino
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 98
Odpověď v diskusním vlákně
 

HiFiOK

Ten typ už se nevyrábí,ale já ho používám na Skylink,Nc+ a není špatný!Koupil jsem ho za 1900 Kč a přidal jsem 1TB HDD a šlape. R^

hoss
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 488
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Životnost nahrávky

Dolfino, s nahrávkami z přístrojú i NeSkylink NeReady zkušenosti mám. Bohužel jsem nucen zjistit jak je to ze Skylink Ready. Já vím že to jsou krámy.

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Životnost nahrávky

Co tady vlastně řešíš? Nahrávka ti vydrží tak dlouho, dokud se nepotentuje samotnej přijímač nebo připojenej HDD.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Životnost nahrávky

Poldo, chceš mi snad napsat že nahrávku pořízenou na přijímači s certifikátem Skylink Ready například Humaxu IRHD z Prima HD přehraju třeba za rok a s aktuálnímy zápisy na kartě SkyLink ICE ?

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Životnost nahrávky

Presne tak, ako píše PoldaS. Nahrávky sú "párované" pri certifikácií Irdeto prijímač-úložisko (USB key, HDD). Nič so zmenou kľúčov to nemá spoločné. Nahrávky sú prehrateľné stále, ale len na tom zariadení, na ktorom boli vytvorené.

golfLC
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 233
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Životnost nahrávky

No dobře golfLC, ale v seznamu certifikovaných jsou tyto stroje označené jako nepárované.

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Životnost nahrávky

Nepárované s kartou.

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Životnost nahrávky

Aha, blbě jsem tentokrát já s tím párováním pochopil

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Životnost nahrávky

hifi: veď som ti to písal hore ale asi si nepochopil..
polda má pravdu

noces
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 771
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Životnost nahrávky

noces, jenže ty jsi uváděl slova jako neměli, nemusí a neměl. Takže asi žádná praktická zkušenost.

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Životnost nahrávky

to máš pravdu :-)
ale koudelka písal, že ready prijímače nenahrávajú nahrávku kódovanú a šušká sa, že koudelka má k skylinku blizko :)
Podla mňa súčasné Ready boxy nenahrávajú kódovane, napr zmienený Gosat a Humax určite nie. Staršie "bývalé" ready boxy niektoré kódovane nahrávali. Technistar SIR, Topfieldy 2050 a pod.. 100% istotou ale naozaj nemám.

noces
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 771
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 86
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra