Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Ignorantský SKYLINK

Už niekolko tyždnov mailujem sliz...ku otazky:kedy budu opäť spustene programy Novy v HD?Zaradite Primu MAX do vašej ponuky a bude v HD?atd.Po odoslaní mailu nabehne info:najneskôr do 12 hodin vaš dotaz bude zodpovedany.DOTERAZ ANI NA JEDEN MAIL NEODPOVEDALI.ASI 12 HODIN U NICH JE 3týždne a viac.IGNORANTI!!!

Melog
Registrace: 4/2015
Příspěvků: 273
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 63
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

A čo Ti nato maju odpovedať?

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 064
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

Oni to nevědí, stagnují dohody s TV společnostmi.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

No vidíš, a já mám na zařazení těchto programů zcela opačný názor.

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

NECH ASPON NAPIšU NEMAME ZAUJEM šIRIT TIETO PROGRAMY LEBO VYSIELATEľ ICH NEPOSKYTUJE ZDARMA...MY CHCEME VšETKO ZADARMO A TY PLAť SERPO.

Melog
Registrace: 4/2015
Příspěvků: 273
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

Tak serpo neplať a hlavně to na nás už nekřič. Měl by si za to dostat ban.

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

Už si sa vykričal. Už Ti je lepšie? Ved to mas vsade skoro v kazdom clanku aj tu.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 064
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

Ta nabídka HD pořadů je stále slabá. Zlepšilo se to, ale je to stale nekonzistentní. Například Nova Cinema (v primetimu):
Dnes - nic; zítra - dva pořady; pozítří - nic; středa - nic

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

Zase je to tu Nova hd a spol ať to tam ani nedávají stačí krásné SD na ten brak mě to vůbec nechybí bylo by lepší kdyby dali v HD Telku a Smíchov to jsou tak kvalitní programy který jsou nedoceněný.Doufám že semnou budete souhlasit.

1 x Cryptobox 752hd combo,VU+ solo 4k,Octagon 4k,Samsung 46UE7000,Philips 55pus8303,multifocus 23,5E, 19,2E,13E,9E,1W a 1x parabola 16E,23,5e ,dvb-t2 k.21,31 orf,k. 26,33,40,46 cz muxy,k.23,55,56,57 sk muxy

kanon69
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 1 789
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

Česko má za Polskem ztrátu jedné dekády v zavádění formátu 16:9 a v HD vysílání. Kdyby na Fanoušovi nebyla Válka skladů a Kobra 11, tak tam není v HD taky skoro nic.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

Ignorantský SKYLINK#2

Koupil jsem si dvě kary skylink mám zaplacený poplatek asi ještě na rok vyprší přiští rok asi před vanocemi. Předpokládal jsem že když si v dalším období nezaplatím ,že karta bude stale aktivní a až budu chtít a nebo na to mít tak tento přízpěvek zaplatím a karta pujde dál. Byl jsem velice překvapen kdž kamoš přišel a říká mi přišla mi SMS od skylinku že moji kartu zrušily jelikož jsem neuhradil zák.poplatek. Jak je tohle možné když za karty ktere jsme zakoupily před léty asi za 1600 přibližně a slibyli jste jedina televize bez poplatků a neže jste zavedly nějaké zakl.servisní popltky ktere stále zvyšujete a to je vrchol když za karty ktere jsme koupily ještě při nepoužívání třeba z finančních důvodů bez uvedení důvodu jen tak zrušíte. Jsem zvědavý co mi na tenhle dotaz a za jak dlouho odpovíte. Samozřejmě to co píše zde zákazník ohledně Nova ,Cinema a Fanda HD by mě take zajimalo jestly tyto programy pujdou ještě někdy v HD.

bobabobr
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 1
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

Nic není zadarmo! To že platíš 1620Kč ročně za příjem tzv. veřejnoprávní TV Ti ani neprijde. Tak proč se tu masírovat službami, které mít nemusíš, a když je chceš - zaplať!A je asi jedno, jestli se to jmenuje koncesionářský nebo servisní poplatek.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

Tak jim napis že jde jinam i když jim to je fuk tak ja bych už nešel k nim ani omylem. stejne to dotlačí k placeni balíčku protože se zakl.balík srovna s mini kde bude tak maly rozdíl že si radeji lidi koupí mini balík a nebo skončí na DVB-T.
Ja treba beru sepro za to že muzu koukat na slovaky.

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

Kartu je možné znovuaktivovat za 299 Kč. Nebo prodat a přeregistrovat. A Nova s klony HD :laughing:

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

Poplatek za ČT je mnohem vyšší, protože k tomu musíš připočítat zlodějský rozhlasový poplatek, kterému se nelze žádným myslitelným způsobem vyhnout.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

toothpick

Máš pravdu, celkem je to 2160Kč. Takže o kolik je dražší serpo než nevyhnutelný rozhlasový poplatek?

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

Sotva o pár korun. Největší gauner v tomto státě je Český rozhlas. Skutečně firma, která šíří zlo a nekalé obchodní praktiky.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

jO, TREFA !

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

Samé plačky na skylink...Neplatte a nekoukejte

Zavřít!! Rv

Femr, to bylo natáčení..... dnes TBS 5925 na 105cm a SG2100, 85E - 30W,olomoucký kraj, W98, W2000, WXP, Vista,W7(64) na plátno 250cm.

Kamil_k4
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 3 838
Galerie: Kamil_k4
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kamil_k4

Souhlas úplný ať to neplatí a mají klid se pořád něčeho domáhat.

1 x Cryptobox 752hd combo,VU+ solo 4k,Octagon 4k,Samsung 46UE7000,Philips 55pus8303,multifocus 23,5E, 19,2E,13E,9E,1W a 1x parabola 16E,23,5e ,dvb-t2 k.21,31 orf,k. 26,33,40,46 cz muxy,k.23,55,56,57 sk muxy

kanon69
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 1 789
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

Na tento email nelze odeslat odpověď - pro Vaše případné dotazy použijte některý z Kontaktních formulářů.

Dobrý den pane,

Vysílatel programů skupiny Nova nedodržel komerční dohodu. V současné době nám tak nezbývá jiná možnost než řešit tuto záležitost právní cestou, která je bohužel časově náročná. Prosíme naše zákazníky o trpělivost a pevně věříme, že se HD programy skupiny Nova do nabídky Skylinku brzy vrátí. HD programy Novy byly součástí balíčku Digital HD, který byl automaticky poskytován zdarma k balíčku Digital. Na kompenzaci nevzniká žádný nárok.

Děkujeme, že využíváte služeb Skylink
S přáním hezkého dne
Jiří Ševčík

Dreambox DM900,Sony BRAVIA KD65AF8 OLED

Pepik71
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 568
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

Opět odpověď ve stylu plivnutí na zákazníka. :fuming:
Dále nevím, kdy že Skylink poskytoval něco zdarma? :O

Old Master
Registrace: 1/2005
Příspěvků: 687
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

Oni nemůžou zveřejňovat detaily svých dohod s televizí Nova a průběh vyjednávání. To je neprofesionální.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: HD v podani CZ/SK kanalu...

Souhlas s toothpick, nabidka HD na CZ/SK kanalech je totalne tristni!!! Takove háádé, pak postrada docela smysl vubec distribuovat, jeste na drahe sat kapacite a lidi jsou za tohle jeste ochotni platit serpo :O V placenych balikach je to uz o necem jinem diky zahranicnim stanicim ruznych zanru R^

DVB-T2+0.8W+19.2E+23.5E~freeSAT+O2tv

vilda016
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 238
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

Protože u nás je především tlak na kvalitu dabingu, takže když Nova odvysílá starší film ve formátu 4:3, tak může mít nejenom čisté svědomí. Ale navíc ještě pocit, že diváky rozmazluje kvalitou :laughing:

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

Dabing je to nejvetsi zlo! Lidi by se aspon naucili jazyky, napr porady jen titulkovat, ale tak nechavaji jen vydelat dabing. studiim a za hranicema se domlouvaji rukama/nohama...

DVB-T2+0.8W+19.2E+23.5E~freeSAT+O2tv

vilda016
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 238
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 63
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra