Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

ADMINE, ADMINE

Ano, Admnie, podporuj tady urážení, ponižování, frajeřiny, vytahování se nad druhé, atd, atd, a když se chce slušný člověk bránit, tak to blokneš. Takže celá diskuze na parabole z odborného a informačního hlediska je podle mne na HOVNO a strč si ji klidně třeba do (nevhodné slovo)E! To Ti píše jinak slušný člověk, kterého jsi NASRAL skoro k infaktu.

peti
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 56
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 60
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ADMINE, ADMINE

Myslím, že Ti prospěje pár dní na izolaci, aby Ti náhodou ta žilka opravdu nepraskla..

Sony XR77A83J + Sony HT-ZF9, T-Mobile Sat M, O2TV Sport Plus, Netflix, Disney+, Xbox Series X, Sony PlayStation 5, Nvidia Shield Pro.. Howgh

Scruffy
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ADMINE, ADMINE

Novoregistrovany peti nepochopil fungovanie a nepisane pravidla tejto spolocnej komunity. :)))

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 516
Odpověď v diskusním vlákně
 

urážení, ponižování, frajeřiny, vytahování se nad

Ale pochopil: urážení, ponižování, frajeřiny, vytahování se nad druhé, kteří se v dobrém úmyslu ptají na to, co neznají a nevědí, či chtějí poradit. Když se na něco zeptají(podle "zdejších odborníků" na triviálnost) co nevědí, jsou okamžitě terčem posměchu a nadávek ostatních "odborníků". Tak takové fungování, teda neberu!

peti
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 56
Odpověď v diskusním vlákně
 

ale vždyť

ti tam za 22 hodin napsalo tisíce lidí,všichni to totiž vědí líp,než oficiální stránka R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 999
Odpověď v diskusním vlákně
 

peti

tady je to jako na vojně,každý musí být nejprve bažant,pak teprve mazák.Tak to funguje v celém světě kolem nás :( :((( :O

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

korko

myslím,že nemáš pravdu,já se vůbec nedívám na datum registrace,až poté,co se začne čílit R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 999
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ADMINE, ADMINE

Tady už dlouho žádný odborník na sat. techniku nechodi,
je tady jenom drbání o ničem.

Cvik dělá mistra.

ladinek
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 405
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

Překlepl ses. Ne tisíce, ale 2, ale ani jeden k věci. Takže je mi jasné, že to neví nikdo, stačí a hotovo. A není třeba hodnotit, zda moje otázka byla chytrá nebo b-l bá.

peti
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 56
Odpověď v diskusním vlákně
 

peti

no trvalo ti to,než jsi pochopil a na hodnocení nech ty druhé R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 999
Odpověď v diskusním vlákně
 

admine

Peti je tu od prosince, po dvou letech jsem si díky mé skleróze nemohl vzpomenout na heslo, tak se musel narodit peti. Ale před 3 lety to tu bylo trochu jiné a slušnější.

peti
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 56
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ADMINE, ADMINE

Ta druhá registrace se bude hodit, až peti půjde do báně :)))

Jste největšími pokrytci, jaké svět kdy poznal. Dovoláváte se hodnot, jimiž pohrdáte a po nichž bezohledně a cynicky šlapete

Jackal
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 242
Odpověď v diskusním vlákně
 

peti

Hele, když tady položíš dotaz, který obsahuje základní informace, většinou Ti někdo poradí. Ale dotaz typu: Proč mi nejde karta M7 v uni čtečce, navíc zodpovězený dvakrát, během 3 dnů, už někoho vytočí. Podívej se na zive poradnu, a pak srovnávej.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

konas

je fakt, že jsem se tu za ta léta něco málo dozvěděl, jinak bych do dneška se bavil na TV Šlágr, zprávy poslechl na čt 24, pomodlil se s TV Noe a šel spát. Ale za těch 14 dní těch urážek, a nejen na mne, tu bylo víc než dost. :fuming:

peti
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 56
Odpověď v diskusním vlákně
 

Jackal

To bych si musel napřed vzpomenout, kam jsem ten lístek s heslem dal.

peti
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 56
Odpověď v diskusním vlákně
 

****

Mějte se tu, Filmboxu extra HD začla Králova řeč.

peti
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 56
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ADMINE, ADMINE

Pokud přestaneš klást stupidní otázky vhodné pro placenou tv zábavu a použiješ mozek správným směrem, možná najdeš způsob, jak heslo obnovit.

Jste největšími pokrytci, jaké svět kdy poznal. Dovoláváte se hodnot, jimiž pohrdáte a po nichž bezohledně a cynicky šlapete

Jackal
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 242
Odpověď v diskusním vlákně
 

peti

Opakuju, kdyš se zeptáš kvalifikovaně, někdo Ti určitě odborně poradí. Když budeš úplný laik, musíš to uvést v dotazu. Když to neuděláš, tak pár lidí si bude myslet, že si děláš legraci a zareagují podrážděně.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ADMINE, ADMINE

.. a je to diskusia sa môže zmazať.. Tu sa netreba nasi@rať ale číťat ,niekedy sa človek dozvie niečo aj mimo riadkov (a nie len tu) ;) Ja už som sa to naučil po rokoch taktiež podobných útrap :(( A hlavne biť odolný na všetko okrem choroby (na niektoré ani vakcína nepomôže) :zombie: HOWK..

VU+ SOLO 2 TWIN*FORMULER F4 turbo**TBS 8922 PCI DVB S-2**tiahlovy motor ..53.V -- 30.Z.**Visiosat BIGSAT 23.5e,19.e,13.e,0.8w..ForNow ;) **/ **ASTROMETA DVB T/2/FM/DAB+ USB.

vladenko
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 305
Odpověď v diskusním vlákně
 

peti

A doplním, zadáš li dotaz, na který, když zadáš do Goo..., Ti vyběhnou hned tři položky řešení, tak na všech fórech přivádí leckoho do běsu.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

peti

""7) vytvářet nové účty - jeden uživatel = jeden nick, tedy každý uživatel má právo vlastnit pouze jeden nick. To znamená, že pokud je uživatel z diskuse vyloučen NEMÁ právo zakládat nové registrace""
to bych pominul,pro příště,až tě schvátí zase ta choroba z porcelánu,kontaktuj vlastníka webu a ten ti pravděpodobně umožní vytvořit nové heslo,bye R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 999
Odpověď v diskusním vlákně
 

Peti

Môžem vedieť ten problém, aký ťa vytočil do nepríčetnosti ?
Ako chápem, že niekto naštve, ale hneď takto zostra.. A práve po nás moderátoroch??

Octagon 8008 mini Karty SKY DE, Skylink Astra 19.2E,23.5E,Thor 0.8W

Mego
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 928
Odpověď v diskusním vlákně
 

Mego

https://www.parabola.cz/forum/topic-87678/

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 999
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pierre

Ok,to súhlasím, dik za odkaz, práve som to pozeral, ale rád by som vedel niečo viac od zakladateľa témy... Buď nás dobre otituluje, alebo dostanem aj bližšiu odpoveď... No každopádne tá dvojitá registrácia nie je správna...

Octagon 8008 mini Karty SKY DE, Skylink Astra 19.2E,23.5E,Thor 0.8W

Mego
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 928
Odpověď v diskusním vlákně
 

peti

To akože si takto strašne nahnevany zato že ti blokli tu nezmyselnu temu?
Predpokladam že si si niečo silne šlahol.....
Admin ti môže blokovať tvoju relnu ip-vieš o tom?

par32
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 976
Odpověď v diskusním vlákně
 

mego, par32

1.)Pokud se nedostanu žádným způsobem na původní registraci a při obnově hesla dostávám hlášku, že e-mail není registrovaný, tak pro mne tato registrace neexistuje.
2.)ve škole na mne koukal z obrázku Tonda Novotný, musel jsem i leccos vysvětlovat nenápadným pánům v koženém kabátě , např. co dělají ty 52prvkové hrábě na střeše otočené na Německo (tehdy západní), takže jsem na dost zvyklý. Ale když admin tady strpí urážení a ponižování za otázku, a chci to vysvětlit (ty závorky jsem tam psal sám),a na to téma blokne, je horší než cenzura a ta NĚCO dokázala.
3.) Pokud je nějaká skupina nebo komunita se stejným zájmem, tak jsem nikdy nezažil, že by si nadávali atd. tak, jak tady. Ať to bylo v jakémkoli oboru či koníčku.
4.) V mém oboru (nejsem učitel ani profesor) jsem vyškolil a vyučil desítky lidí a vydal jim oprávnění či osvědčení, ale nikdy jsem se NIKOMU nesmál, na tož abych ho ponižoval či urážel, když se zeptal na jakoukoliv věc, ani když nevěděl při přezkoušení.

Tak se pak nedivte, že mě vezme děs, když někdo začne mimo téma hodnotit mou otázku, jako b-l-bou a na to admin blokne téma. Nechápu.

peti
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 56
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 60
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra