Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Nový ceník a Magazín Skylink

V novém čísle je už nový ceník či přesněji, je tam již uváděná cena za 12 měsíců skutečně za celých 12 měsíců, ale je škrtnutá a červeně je tam akční nabídka za cenu 11 měsíců, Je to stejná cena , která platila či ještě platí doteď. Ale líp to vypadá, když je něco v akci :))) Tak že se vlastně nic nemění jen je to jinak napsané. Mimochodem mají akci na HBO 12 měsíců za cenu 10. Rovněž opět vrátili Novu do hlavního sloupečku Hd programy mají velkou cenu. A celkově časopis zkrátili. Program už má jen 4 stránky místo 6 jo šetřit se musí.

cariada
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 1 068
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 84
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nový ceník a Magazín Skylink

Ted jsem si casopis prohledl na Skylinku a Ja tam nevidim balik Smart, který se pripravuje a ma platit od 1.3.2016. Je to ještě puvodni cenik, protože ten casopis plati do 28.2.2016. Zcela novy cenik bude v casopisu podle me az od pristiho cisla a tam uz by nemela byt uvadena cena za rocni predplatne se slevou na 1 mesic. Takto to tvrdil J.G. v jednom clanku. Mozna, ze se tak nestane a nechaji to jako doposud.-)

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 935
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nový ceník a Magazín Skylink

Abych te uklidnil, tak cena za rocni predlatne s 1 mesicem gratis bude platit nadále u všech placenych balicku i po 1.3.2016. To ale asi uz vis.-)

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 935
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nový ceník a Magazín Skylink

přesně tak všechno zůstane při starém. Ještě jsem si porovnával současný a nový magazín a je to tam v současném je jen černá cena za 11 měsíců a v novém už je cena za 12 měsíců , která je přeškrtnutá a nahrazena akční červenou cenou za 11 měsíců i na stránkách už to mají stejně a je tam i ceník od 1.3. kde balík Smart je.

cariada
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 1 068
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nový ceník a Magazín Skylink

No, právě že na www stránkách je cena při ročním předplatném jen za 11 měsíců uvedena u ceníku platného od 1.4.2015. Ale v ceníku od 1.3.2016 nic takového není, je tam napsáno pouze cena se násobí počtem měsíců (ani sloupec s cenou za 12 měsíců tam není uveden)

jirka67
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 816
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nový ceník a Magazín Skylink

Nejdůležitější asi v tuto chvíli je, co vlastně v tom balíku Smart bude. A to stále nevíme...

0,8WFreesat+5E+13E+19E+16E+23ESkylink+28E+42E + UPC Kabel

palermo67
Registrace: 8/2011
Příspěvků: 1 006
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nový ceník a Magazín Skylink

Pro mě konečně pozitivní, že na první stranu daly JOJ CINEMA a další řekl bych atraktivnější programy a nemusím je hledat někde vzadu i tak třeba Relax, TV Noe, TA 3, by na první straně taky nemuseli být jsou tam daleko sledovanější programy.

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nový ceník a Magazín Skylink

Proto je to přeškrtané a označené 2 hvězdičkami za tuto cenu je možné to předplatit do konce února. Od 1.3. už ta výhoda 1 měsíce nebude viz nový ceník.

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nový ceník a Magazín Skylink

No myslim si, ze uz je nejvyšší cas zveřejnit programovou nabidku nového baliku Smart u Skylinku. Muj typ je, ze tam budou tyto programy ještě s programy baliku Mini: AMC, NGC, Disney, Leo, Sport5, mozna ještě Filmbox, Nova sport1 HD, Discovery.cz? :)))

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 935
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nový ceník a Magazín Skylink

Bobsen-ale tam nikde není napsané, že to platí do konce února, tam je u 2 hvězdiček napsané akční nabídka a ta bude prakticky stále stejná, ale zároveň je tam možnost to různě měnit,ale vždy tě tam nějakou slevu dají, protože na to lidi slyší včetně mě.

cariada
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 1 068
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nový ceník a Magazín Skylink

Kedze odkazy na konkurenciu sa nesmu davat tak si zadaj do googla novy cennik skylink 2016 a je tam jasne napisane ze predplatne na rok sa nemeni.

Dreambox DM500, DM600, Strong DM2100, Gibertini 100AL, Maximum E-85.

iko
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 149
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nový ceník a Magazín Skylink

kde je sakra uz ten novy balicek smart? proc o tom pisou kdyz nikde neni.

sioga_bs
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 280
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nový ceník a Magazín Skylink

http://read.skylink.sk/sk-03-2016

casopis online :-)

nech sa dari, ahoj ;)

Vzdát se je horší než být poslední.

alfasex
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 4 077
Odpověď v diskusním vlákně
 

@alfasex

V online časopise 03-2016 o obsahu a cene nového balíčka Smart ani zmienka aj keď by mal platiť od 1.3.2016... :))) :))) :)))

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 049
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nový ceník a Magazín Skylink

Mají v podstate jeste par dnu cas na zverejneni obsahove nabídky nového baliku Smart. Když byl u známého na prodejne minuly tyden od Skylinku, tak rikal, ze ještě nevedi co bude v tom novem baliku za programy, krome jiz zminovaneho obsahu programu z Mini baliku. No snad pristi tyden by jsme se to uz konecne mohli dozvědět.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 935
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nový ceník a Magazín Skylink

A co baliček sport od Digi?

jiri55
Registrace: 7/2015
Příspěvků: 365
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jiri55

Ten se v balíčku Smart od Skylinku určitě neobjeví :))

iMIRo
Registrace: 4/2012
Příspěvků: 173
Odpověď v diskusním vlákně
 

Na sport

balíček digi jsem hodně zvědav.Hlavně co provedou těm ovečkám co už odchytili za 500,-. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nový ceník a Magazín Skylink

Ja bych to videl na cenu kolem 400,- se zakladem u DIGI TV.-)

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 935
Odpověď v diskusním vlákně
 

Hobo

Myslím že to o moc levnější nebude.Ten názor od Imiro je správnej.To nás nikoho nenapadlo.

jiri55
Registrace: 7/2015
Příspěvků: 365
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nový ceník a Magazín Skylink

Můžou přidat Novu sport v HD a bude to dražší jak 500.

jiri55
Registrace: 7/2015
Příspěvků: 365
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

Možná ty jim říkáš ovečky, ale pokud někdo má zájem sledovat kvalitní fotbal, rád si ho zaplatí. Komu se to zdá moc, má smůlu ;)

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kvasňaku

Máš dobrý názory i rady ale hobo to nemyslel zle.Dnes má přijet technik mě vyzkoušet modul tak jestli mě půjde nova cígi v modulu tak si jí taky objednám

jiri55
Registrace: 7/2015
Příspěvků: 365
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jiri55

Nový modul Nové Digi by měl fungovat ve většině satelitních přijímačů. Samozřejmě je dobré, že ti to technik vyzkouší, abys měl jistotu ;)

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kvasnaku

Víš já mam zkušenost z starou digi kdy modul mi ve Wantagi nešel tak chci mít jistotu .Štve mě to zapínání a vypínání.Ale jinak to 500 kilo za ten sport je OK.Ale ten úpis na 2roky mě sere.

jiri55
Registrace: 7/2015
Příspěvků: 365
Odpověď v diskusním vlákně
 

kvasnak

Velmi dobře víš,že mám kromě jiného i starou Digi.Ale stále čekám i přes dvě nabídky ze zákaznické linky na migraci.A jak je vidět dělám dobře.PL mám La ligu také takže červen rozhodne ne?Nic jiného bych tam od nich stejně nesledoval. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 84
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra