Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem DVB-T

DVB-T2 s poplatněná

Tak podle vyjádření TV NOVA v DVB-T2 bez poplatku už jen programy ČT. Tak to jsem zvědavej co na to všicni příznivci pozemního signálu, kdyby tomu opravdu tak mělo být.

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 70
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

Všichni příznivci pozemního signálu by chvíli nadávali a někteří by oprášili paraboly a přešli by k satelitu. Montéři a obchodníci se sat technikou budou mít zase na čas co dělat.

sirda
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 2 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

Co na to Češi? Každý bude koukat na to, na co bude chtít a co si zařídí a uvidí toho tolik, kolik to bude mít pro něj hodnotu a co bude chtít pro příjem obětovat a zaplatit. Přeci není tv nic důležitého, co by měl někdo dotovat a musela by to být nutnost a nebo povinnost, aby to měli všichni doma. Pokud bude mít tv málo diváků, bude se podbízet, pokud dost, nechá si zaplatit. Zákon nabídky a poptávky by měl asi platit všude. Internet si taky najdu ten, který mi vyhovuje a nákupy dělám tam, kam jsem ochoten jít, podle vzdálenosti ceny nabídky. Když chci větší nabídku, najedu víc km.

Lulu
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 60
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nova nepřekvapí

Nova jde po penězích jako býk po rudém hadru. Jen mě překvapuje, že mluví za další televize. Myslím, že pokud by zpoplatnil své vysílání Barrandov tak bude sledovanost nula. Věřím, že Nova prachy chce a to vyjádření má jejich názor na zpoplatnění "omluvit". Takové to: Ano zpoplatníme, ale zpoplatnit chtějí všichni.

iMIRo
Registrace: 4/2012
Příspěvků: 173
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

a ešte tu bude skupina "nadšencov" DVB-T2 (viď rady a diskuzie z posledných ca 7 dní) ktorí si nakúpia resp. poradia nezorientovaným nákup super prístrojov za lacný groš, ktoré "toho vědí mnohem víc". Ich jedinou chybou je, že nemajú sloty/čítačky na kartu platenej TV, takže budú vedieť všeličo okrem prijmu DVB-T2.

Táto skupina tu bude vyplakávať o tom aký je svet zlý a poskytovatelia TV vysielania nenažraní, pretože budú musieť nové boxy hodiť do smeti.

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

Nic vic nez zbozne prani Novy, aby nic krome CT nebylo v DVB-T2 bez poplatku.

ivovi0
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 693
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

Bohuzel se obavam, ze lidi by byli ochotni za tu jejich soustavnou reklamu v pohode i platit.

Mikek
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

No nevim jestli je jen přání Novy ale řekl bych, že to tak opravdu bude a možná jsem škodolibej ale já kvůli těm co zaházely karty a paraboly protože někdo třeba chce nějaký SP tak bych si to i přál aby to tak bylo. A to budou muset ještě měnit nebo doplnit zařízení.

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

Jeden blbec z Novy něco plácne a technické servery to papouškují jako praštění. Mimochodem, co na Nově kdo sledujete??

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

Ještě,že jsem si zapkatil ty karty do 2022 :laughing: R^ :laughing: poz§stalí budou koukat zadara :8)

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 492
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

Podle toho jak píšu,to bude asi už brzo :(( ;) :((

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 492
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

Spoplatnit by chceli. Ale iba chceli. Budu radi, ked v t2 ich bude prijimat aspon 20% obyvatelstva v cr, nie ze by este platili.
A este za niejaku blbu novu.
Ludom sa oci otvaraju a novu a podobne programy sleduju iba ludia s malym iq. S vyssim iba sporadicky, alebo vôbec.

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 428
Odpověď v diskusním vlákně
 

Paradoxně by to mohlo televizi prospět.

ČT by tím mohla zase získat na svém významu a mohla by dostat prostor pro zkvalitnění svojí produkce. Je to ovšem otázka kvality vedení a samotných lidí v ČT. Výsledek samozřejmě může být i zcela opačný. Zánik prostředí komerčních televizí může vést ČT k hlubokému kvalitativnímu propadu, což už by ovšem byla katastrofa!

Uvědomění si vlastní neznalosti je klíčem k poznání!

Enik
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 2 655
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

Jen to urychlí přechod diváků od satelitní a pozemní TV k internetu. Vývoj jde neuvěřitelně rychle dopředu. Proč se dívat na reklamy, neustále bojovat se změnami (přesuny kanálů, změny kódování, nutnosti pořízování nového hardware) když už dnes se lze podívat na cokoliv a kdykoliv.

Fuba 85, Inverto Black Premium, SG-2100A Moteck, Skystar HD2, HTPC

pavsla
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 509
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

sirda

Zapomeň, za ty capiny co jsou na všech stanicích Novy bych nezaplatil ani haléř. Tyto stanice vůbec nesleduji a žádném případě mě nechybí. Pouze na Smíchově se občas podívám na Aj múdry schybí když tam na to narazím při přepínání a podobně.

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

Lulu

"Co na to Češi?"

Čechu, jako Moravákovi mě je úplně jedno co na to Češi!

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

Já myslím, že i Nova se vycuká. Peoplemetry jsou všude a spíš bude protlačovat prodloužení SD zadarmo i DVB-T2.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

BOBSEN

Pravý Čech z Čech, když skape koza mě tak musí aj sousedovi jinak to nepřežiji.

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

To je všechno jen dělostřelecká příprava na vystrašení lidí, operátorů, autorských svazů...
Výsledek bude jako vždycky u nás, někde uprostřed.
Ještě čekám informaci, že pak vystoupí z peoplemetrového měření, protože z obchodního hlediska bude podstatný počet placených přístupových karet a ne kolik lidí se dívá.

DVB-T CZ,SK,AT DVB-S 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero DVB-C Itself, IPTV-Smartlabs, DAB-CZ,AT,SK, FM-CZ,SK,AT 5prvekH, 3prvekV

omar3
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 1 662
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

Počítejme s tím, že vše bude zpoplatněno, O2 už začalo. Tak je to všude ve světě, za vše navíc se musí platit. A za privátní TV především.

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 542
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

Možná je všechen ten povyk zbytečný a BOBSEN se jen překlepl. Místo s poplatnĕná ( sic! ) má asi být zpoplantaná, jak to výstižně nazývá hdpe...
:)))

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

matchboxx

Normální člověk nebude nikdy platit za komerční slátaniny. Já si platím ale jedině za stanice typu Cinemax, HBO, Film Europe, dětské stanice, sportovní a podobně. To bych musel úplné pako abych platil za hnusnou komerci plnou reklam které jsou přerušovány filmem a podobně.

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

rs505

BOBSEN se jen nepřeklepnul ale to celý on, Je věčný provokatér. škodolibec a podobně. Jeho heslo je opravdu to, že když skape koza mě, tak musí i sousedovi jinak je to tragédie.

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

@matchboxx - v Rakousku jedou v DVB-T a v DVB-T2 pojedou privatni TV zdarma (i kdyz budou v kodu), Servus zdarma i v HD.

ivovi0
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 693
Odpověď v diskusním vlákně
 

podla mna,

kto z vysielatelov privatnych tv by nechcel, aby divak platil? avsak ked bude malo predplatitelov, nieco pustia to aj GRATIS...
verejnopravna tv bude za koncesie a sukromne tv po case v dvb-t2 budu tak isto niektore gratis, ak sa neujme spoplatnenie. pretoze divak bez sukromnych tv v dvb-t2 moze existovat v pohode, lenze sukromne tv bez divakov budu vsak existovat TAZKO...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 s poplatněná

To je zajímavá logika.....V DVB-T současný model funguje normálně ke spokojenosti všech, a v T2 to nejde? Změní se pouze kódování, nic víc..... Takže vůbec není důvod něco v T2 kódovat, když v T1 se taky 10 let nekódovalo. Je to jen vychcanost některých televizních skupin!

0,8WFreesat+5E+13E+19E+16E+23ESkylink+28E+42E + UPC Kabel

palermo67
Registrace: 8/2011
Příspěvků: 1 006
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 70
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra