Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Aktivovány balíčky Smart místo Mini

Pro zákazníky, kteří mají balíček Mini u Skylinku: Už funguje balíček Smart a všechny programy, které tam jsou navíc oproti Mini. Děkuji Skylinku, že zbytečně nečeká do 1. července.

iMIRo
Registrace: 4/2012
Příspěvků: 173
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Aktivovány balíčky Smart místo Mini

no alebo je to proste len zase nejaký bordel a nebolo sa tým potrebné chváliť.
mne idú dva mesiace u mini programy z balíka multi....

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

Potvtrzuji tuto informaci.

Dnes jsem u 2 zákazníků dělal "ladění" a obou už dnes naběhl místo balíčku MINI balíček SMART. Že by to překlopili o "servisní noci".

VU+ SOLO 4K (2xDVB-S2+ DVB-T2/C HEVC), EDISON OS NINO+ Combo (DVB-S2+ DVB-T2/C HEVC), Toroidal T90 1W-19E-23E, 49" 4K Panasonic.

jkaval
Registrace: 3/2008
Příspěvků: 77
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Aktivovány balíčky Smart místo Mini

Které programy jsou navíc v Smartu oproti Mini,to jejich třídění balíčků je velice nepřehledné.....proč tam nejsou uvedeny programy Balíčku Digital + programy,které obsahují další balíčky....Mini Smart Multi atd. nejspíš proto proč dělat něco jednoduše,když to jde třídit složitě a nesrozumitelně Rv

sat amatér
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 349
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Aktivovány balíčky Smart místo Mini

ladění jednoduché----kdo umí ten umí a kdo neumí ču.. R^

papay
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 601
Odpověď v diskusním vlákně
 

@papay

pokud to bylo na mě tak střílíš naslepo....ladit umím,ale snad víš,že se tam naladí i spousta jiných kódovaných programů,které je nutné smazat....bla,bla,bla.....(ps snad víš,že to třídění balíčků bylo dřív přehlednější a zákazníci nebyli obtěžováni nekonečným přeladováním,které skončí krachem vysílatele....pokud platím za telefon tak chci telefonovat když to potřebuji a to samé platí o televizi,když platím tak se chci dívat a technické problémy mě nezajímají :(

sat amatér
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 349
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra