Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Nejde TELKA a SMICHOV

Mám teprve krátkou dobu go sat gs 7060 hdi a nejde mne telka a smichov, předtím jsem měl mascoma a byl jsem velice spokojen u toho se mají programy ladit automatický ale jsou tam zbytečně prázdna místa, prostě nejsem spokojen.

feldy
Registrace: 6/2016
Příspěvků: 17
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde TELKA a SMICHOV

Vymaž si programy a spusti FastScan - Telka a Smichov sa sťahovali. Prázdne miesta nie sú zbytočné, sú pre nové programy, aby sa poradie starých nemuselo meniť ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 258
Odpověď v diskusním vlákně
 

Vymazání programů nepomůže!

Je to problém FW v přijímači. Je nutné buď ručně změnit SR na příslušném transponderu nebo reinstalovat celý přijímač přes tovární nastavení.

Uvědomění si vlastní neznalosti je klíčem k poznání!

Enik
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 2 655
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde TELKA a SMICHOV

doporučil by som naladiť si to po svojom a vykašlať na celý rychloscan.
a bude spokojnosť

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dagy2

lenže to už dnes nedokáže každý ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 258
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde TELKA a SMICHOV

Vyhoď ten nekompatibilní plastokřáp s emerickým procesorem, co neutáhne ani nahrávání aniž by se nesekal a kup si opravdový satelitní příjímač.

Martin79
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 1 696
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde TELKA a SMICHOV

jo je stále vidět že satelit zabudovaný v TV třeba panasonik ( 6 let ho mám ) JE SUPER A BEZ PROBLÉMŮ ,jenom , že si musím doladit programy sám ručně a já to rád udělám aspon vím kam nový program chci dát . :laughing:

standa111
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 1 664
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde TELKA a SMICHOV

Ručně nsladit programy je možno na jakémkoli přijímači i starším než 6 let.

sirda
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 2 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

Dagy2

Přesně. Přeladění na tomto typu s emerickým procesorem ručně naprosto bezproblémů.

sirda: to víš, Staník s jeho úžasným panasonikem se nám zase probudil ze zimního spánku. A když už se probudil tak zase musel plácnout nějakou kravinu. :crying:

Cryptobox 752 Combo,DVB-S Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1.9E,1W,5W + 39E,42E,46E,52E + 26E. DVB-T2 MUX 21,22,23,24.

BIDLO
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 6 179
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra