Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Premier League, kde od novej sezóny?

Kým prebiehalo Euro 2016, absolútne nikto to neriešil, teda aspoň myslím. Teraz je však situácia iná a snáď sa prejavia Davis a podobní. Otázka teda znie, na akej stanici v ČR a na akej na Slovensku budeme môcť sledovať zápasy Premier League od začiatku najbližšej sezóny? Zatiaľ vieme len to, že práva má česká Digi, tá však nemá možnosť zápasy aj vysielať. Takže... Čo sa bude diať? :-)

LuboTS
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 1 785
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 53
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier League, kde od novej sezóny?

Bude se čekat.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier League, kde od novej sezóny?

nic se měnit nebude,PL opět na digisportech!

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier League, kde od novej sezóny?

To jistě. Na ksichtbůku už ztrácíš nervy, jak se s nimi nikdo nechce dohodnout, a tady máš jasno.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier League, kde od novej sezóny?

Match tv R^

Čím tupější je oko, tím dále sahá dobro!

Paulus
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 445
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier League, kde od novej sezóny?

přímo z digisportu mám info,že nejpozději příští týden budou o PL informovat...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Ty tvoje informace primo z digi.... Proc se t teda s nima dohadujes o arenaspoetech kdyz iz ted zase vis ze to bude na digisportech? A uz digi zvladla preladit frekvence dIstribicniho signalu CT ktery prebira ze Skylinku?

keramik
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 596
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier League, kde od novej sezóny?

Jojo, vysílání Premier League v jednání, balíček Sport+ v jednání, IPTV v jednání a o Nova Sportech se snad ani nebudu raději zmiňovat ;) Tyhle amatéry nám byl čert dlužen ..

Maxik23
Registrace: 5/2013
Příspěvků: 356
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier League, kde od novej sezóny?

za kazdeho pocasi jedine na O2TV ;)

LadaOva
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 127
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier League, kde od novej sezóny?

Cavte. Cez vikend zacina nasa futbalova sutaz. Neviete ci to budu tento rok niekde vysielat? Alebo tv prava za 400 000eur su pre kazdeho pridrahe??? :scared:

dalko
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 984
Odpověď v diskusním vlákně
 

dalko

jeden zápas z každého kola odvysílá Dvojka ;)

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

ATP 2017

dawis77: Tvým vyjádřením se fakt nedá věřit. V květnu jsi říkal, že komentátor Bidermann jasně napsal na twitteru, že přenosy tenisu ATP na Nova sport letos končí. Dobře, všechny jsi zblbnul, že to koupila Nová Digi a že to brzy zveřejní - to bylo v květnu. Máme polovinu července a majitel práv na ATP je stále neznámý.
Dokonce i na https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_majitel%C5%AF_televizn%C3%ADch_pr%C3%A1v_na_sportovn%C3%AD_p%C5%99enosy_v_%C4%8CR
už chvíli psali, že ATP bude mít Digi a nyní je to smazané? Můžeš nám tedy vysvětlit, proč to tak je? Když všechno víš?
Díky

jirka67
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 816
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier League, kde od novej sezóny?

Zítra je tiskovka o2 k o2 Sportu a novým programům ...........

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier League, kde od novej sezóny?

ano je tiskovka,ale nebude se týkat obsahu-žádné nové sportovní akvizice oznamovat zítra na te tiskovce nebudou!Protože ani nic nemají....

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier League, kde od novej sezóny?

Akorát tvoje zbožné přání. Víš kulové ..

Maxik23
Registrace: 5/2013
Příspěvků: 356
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier League, kde od novej sezóny?

Maxik23-ale vím,však uvidíš zítra :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier League, kde od novej sezóny?

Maxik23-říkám ti podruhé že zítřejší tiskovka 02 se nebude vůbec týkat oznámování nějakých nových sportovních akvizic!Chápeš?

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier League, kde od novej sezóny?

na te tiskovce oznámí kdy spustí ten 02 TV Fotbal(i když nevím na co) a že se přejmenuje 02 Sport na 02 TV Sport.Opravdu co se týče obsahu tak o tom zítřejší tiskovka není!

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Nevíš, prosím, jestli se na zítřejší tiskovce O2 budou oznamovat nĕjaké nové sportovní akvizice? Dík!

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

Premier League v Tandberg na 7°E

Je celkem pravděpodobné, že master feedy z PL budou dostupné na 7e v systému Tandberg (caid 1010) ... na kmitočtech kolem 10970-10990v sr 19200 se v minulé sezóně distribuovaly všechny feedy k zápasům ... v angličtině. Signál byl slabší, určitě to chtělo 100 cm parabolu ...

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 802
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier League, kde od novej sezóny?

https://www.parabola.cz/zpravicky/26376/portugalske-pay-tv-budou-sdilet-sportovni-prava/

A takto se budou domlouvat Lamich s Kellnerem i Glisníkem - viď Davide :)))

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier League, kde od novej sezóny?

Doporučuji vyčkat do doby, než bude vše známo.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

keramik

A uz digi zvladla preladit frekvence dIstribicniho signalu CT ktery prebira ze Skylinku?

Lamáci ještě nepřišli na to že se přelaďuje? To je dobrý. :laughing: :laughing: :laughing: Tak to mě u toho jejich kabaretu ani nepřekvapuje.

Cryptobox 752 Combo,DVB-S Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1.9E,1W,5W + 39E,42E,46E,52E + 26E. DVB-T2 MUX 21,22,23,24.

BIDLO
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 6 179
Odpověď v diskusním vlákně
 

:-D :-D

Dobrý den, nefungují nám české programy, to si musíme nějak přeladit sami a jak? Děkuji.
1 komentář

Komentáře
DIGI TV Czech Republic
DIGI TV Czech Republic Dobrý den, Miluše. U kanálů České televize evidujeme krátkodobý výpadek a intenzivně pracujeme na jeho odstranění. Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti. Pěkný den, Petr - FB tým Nové DIGI.
To se mi líbí ? Odpovědět ? 11 červenec v 15:22

Miluše Nechvátalová
Miluše Nechvátalová Děkuji moc, tam píší něco o přeladění kanálů, tak jsem myslela, že budeme ladit :)))
To se mi líbí ? Odpovědět ? 11 červenec v 15:30

DIGI TV Czech Republic
DIGI TV Czech Republic Miluše Nechvátalová Děkujeme Vám za informaci. Tento problém stále řešíme. Ještě jednou se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. Pěkný den, Petr - FB tým Nové DIGI.
To se mi líbí ? Odpovědět ? 11 červenec v 16:21

Josef Jílovec
Josef Jílovec Miluše Nechvátalová :
To byla hláška pro zákazníky jiné služby. :-)
To se mi líbí ? Odpovědět ? 8 hod

Miluše Nechvátalová
Miluše Nechvátalová Děkuji, já jak mi někdo píše, že mám něco aktualizovat, udělat upgrade nebo vypnout /zapnout , tak hned poslechnu a pak se divím, že mi nic nefunguje :D No, škoda, že se nám obraz stále seká i po SMS s číslem karty a po továrním nastavením....Třeba při penaltě nebo matchballu v tenise, je to kolikrát o zdraví :D
To se mi líbí ? Odpovědět ? 7 hod

DIGI TV Czech Republic
DIGI TV Czech Republic Dobré ráno, Miluše. Zašlete mi prosím do soukromé zprávy číslo Vaší smlouvy. Ráda situaci prověřím. Romana - FB Tým Nové DIGI :laughing: :laughing:

keramik
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 596
Odpověď v diskusním vlákně
 

keramik

ulevilo se ti?

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

@keramik

To si ještě pročti O2 Sport facebook jak tam perlí exhibicionista který ani o2 tv nemá.............to jsou perly.

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 53
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra