Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

Něco pro pobavení!!!

Zdravím,reagoval jsem na Fb na zařazení programu Prima Max do nabídky Digi TV.Zkopíruji vám sem můj názor a pak odpověď nějaké asi slečny Romany z Digi.Já: S takovou velkou slávou nám všem oznamujete, jak jste přidali Primu Max, ale v SD mazanici v roce 2016, to snad ne? To jste ji snad ani neměli do rastru přidávat.Odpověď Romany:Dobré dáno, Dalibore. SD, tedy standard definition, je zcela standardní rozlišení. Dlouhá řada našich klientů preferuje tuto kvalitu, protože je pro ně na starších TV uživatelsky příjemnější a naopak u stanic, které vysíláme jn v HD evidujeme požadavky na zařazení stanice i v SD kvalitě. Kanály v HD rozlišení s sebou zároveň nesou i vyšší náklady, což by znamenalo zvýšení ceny jednotlivých balíčků. To je cesta, kterou se vydávat nechceme. Věřím, že si uvedená stanice najde své fanoušky a jsme rádi, že jsme mohli žádostem klientů vyhovět a kanál do nabídky přidat. Díky za pochopení. Pěkný den. Romana - FB Tým Nové DIGI.No co dodat. ;P

dalis
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 90
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 65
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Mnĕ to přijde spíš k pláči... :-/

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dalis

Zlatý Skylink! :) :) :)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dalis

Des a hroza, v dnešnej dobe obhajovať SD mazanice...To snád ani nemohli myslieť vážne.
Bože kde to žijeme.Niekde sa pomaličky bude rozbiehať 4K a u nás je štandardom SD :laughing: :laughing: :laughing: :O

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Tak svým způsobem má slečna pravdu. Ale pravdu máte i vy. V hd je budoucnost, to všichni víme, ale je pravda, že spoustu lidí neřeší sd a hd. A přiznám se, že to neřeším ani já. Kolikrát se dívám na film v sd rozlišení a až později si uvědomím, že jsem mohl přepnout na hd verzu. Asi je to o zvyku, nebo nemám tak citlivé oči, nevím, jak to odůvodnit. Faktem je, že je mi to jedno. A věřím, že je to jedno i více lidem. Chápu vás, fanoušky tv techniky, že to prožívate a je to tak v pořádku, ale zase chapejte, že někdo zapne telku na hodinu nebo dvě denně, koukne na zprávy nebo jednou za čas na film nebo sport a takový člověk moc neřeší hd.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Taky mám doma neřešitelný problém,manželka nechce hd,neb ji vadí 4:3,jakmile je starší film-už skučí,tak jsem ji dal sd a sobě jsem hd posunul na vyšší čísla,mám klid,na druhou stranu to chápu-proč se dívat na černé pruhy,upravit to sice jde,kdo by se stím furt otravoval! :O

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

@spyko

Taky mi vadí 4 : 3. Pouze jednou mi to nevadilo, ale to už je dávno. 28. března 1969 :)))

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pobavilo

Tak toto mě doopravdy pobavilo R^ :)))

roxman
Registrace: 4/2016
Příspěvků: 74
Odpověď v diskusním vlákně
 

@spyko

Sice ten problém se 4:3 nemám, ale zato se dá na tom problému tvojí ženy najít pozitivum. Až nebude SD, nebude se koukat na telku R^

Nehřeš slovem; neber si nic osobně; nevytvářej si domněnky; dělej vše, jak nejlépe dovedeš. (Don Miguel Ruiz)

mirasat
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 3 044
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

a stejne vitezoslavne nam oznamily ze bude PremierLigue na Digi 😀 ale nikdo nevi jestli SD nebo HD 😀

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Třeba si zákazníci vyžádají SD verzi :-)

pf09
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 3 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Je třeba se zeptat slečny Romany v jakém rozlišení to hodlají vysílat.

sirda
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 2 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

jj, co cakat od vlastnika LAMA ENERGY GROUP :laughing: :laughing: :laughing:

Lamy pre lamy :)))

Slovenska Digi patri nemeckym Telekomunistom.

To je jedno, je to vysmech Rv Rv Rv

Traky
Registrace: 8/2013
Příspěvků: 773
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Tak jsem si vzpoměl na spoustu poznatků z poslední doby,spoustě lidi stačí ten šlágr a čt 24,které nejsou HD,při tom co se vyskytuje na ostatních programech-včera v 22 minutách na barandově 6 reklam a to při detektívce Rv Rv :crying:

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

HD, SD- to je uplne jedno, ked obsah je na ho..o.

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 428
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Kasr

tak,tak,jediné na co se dá koukat,je na sport5 ráno okresní výchočeskej motoráček s kamerou,tam není reklama žádná :laughing: :8) :laughing:

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Mám na půdě dobře fungující Teslu Lotos z roku 1952,to by mohl být s Digi dobrý pár.Ale zapnout 3 minuty před zprávama,žhaví se elektronky!

kamter
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Mě taky ten formát 4:3 v HD vadí a na TV plazmách možný výpal části panelu. Jak to bude v 4K ?? Rv :lookaround:

CES
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 4 385
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kamter

omyl,Lotos přišel mnohem později,až cca 56-58,v roce 53 byla malá obrazovka s čočkou,54 pak s rádiem atd

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

korko

A víš co za tv měli v roce 53 v USA ?

CES
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 4 385
Odpověď v diskusním vlákně
 

spyko

ono obraz 4:3 sa dá pozerať aj bez tých čiernych pruhov. ešte tak sa naučiť ovládanie menu v telke .

vusolo 4 K . blackhole 3.0.8.

oneeeee
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 7 489
Odpověď v diskusním vlákně
 

korkoran

Ano,omlouvám se za nepřesnou informaci,na TV mám položen záruční list i doklad o placení,tedy 24.12.1962,domácí potřeby Krásná Lípa,výr.Tesla Pardubice.

kamter
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Staci kraje obrazovky nafarbit na bielo a nebudu cierne pruhy. :)))

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 428
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kasr

No bude na to stačit Latex ? :laughing: R^ :laughing:

CES
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 4 385
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Tak u mně byl soused který je v důchodu ING.a má Digi TV a řekl mi že nevydí rozdíl v TV mezi SD a HD má novější telku HDTV 50 palců.Tak mně to trošku zarazilo.prostě starší lidé nevydí ten rozdíl :( .Jinak to prohlášení paní z Digi TV hrozné.Já říkám pokrok nezastavíš.

Vu+DUO 4K SE,BlackHole 3.1.0H.Octagon SF8008 OpenAtv6,4 100 Emme Esse 100.Motor DIGIPOWER SG2100A.85E-30w.TV65Samsung QE65Q80T.Dab anténa VATEN DAB 10PZ.

ROSTA
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 697
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Nevydí..to se jen tak nevidí... :laughing: :laughing: :laughing: ..fuj hnus velebnosti...

Famaval 110,E85,Andrew 180x200,Zero 4k,TBS 5927, Zlínský kraj - Kroměříž

Danny10
Registrace: 11/2012
Příspěvků: 1 214
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 65
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra