Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: LCD, plazmy, CRT...

Jak mohu nahrávat na LG?

Ahoj lidi. Měl bych takový dotaz jestli byste mi mohli pomoct, jak nahrávat na LG. Pravděpodobně je důležité, abych měl HDD větší jak 40GB, že? A je nutné ho mít v pvním portu. Ale co dál? Kde najdu tu funkci nahrávat? Jinak mám takovou příručku LG webos 2.0, ale kapitolu SMART TELEVIZOR docela nechápu. A sice, je tu odstavec ZÁZNAM, který se dělá přes LG time machine zřejmě. Což taky nevím kde je. Potom tu je živé přehrávání a pak plánovač. Když tedy dám plánovač a dám nějaký pořad, tak mi to nahraje? A jak dám to živé přehrávání? To musím ten pořad nahrávat? Fakt jsem z toho hodně zmatený :D :( Díky za jakoukoliv pomoc.

TV, kterou mám:http://www.shop-mania.cz/televize/p-lg-43lh560v-52963631#pps LG 43LH560V

Staci mi jidlo a satelitni televize, a preziju i v jeskyni. Sleduju prevazne jen sport - hlavne fotbal, tenis, sipky. A pokud nebezi zadny sport, tak sleduju hokej :P (to vite, obrovsky fanousek fotbalu)....

Lolem123
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jak mohu nahrávat na LG?

Nechci Tě strašit, ale možná, že tato TV nahrávání neumožňuje, přestože je chytrá, viz. Technické parametry k této TV na Datartu.

mibo1949
Registrace: 1/2013
Příspěvků: 228
Odpověď v diskusním vlákně
 

Lolem123

Nahrávání TV vysílání Ne :(

2 x Vantage 8000S + 160 HDD, Vantage HD 7100,Technisat HD8SX ,T-90,Multibeam E 85,parabola 100 Al

karxyz
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 192
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Lolem123

No pokial chcem záznam prehrávať asi ho musím najprv nahrať, alebo nie ?
Nechcem ťa hneď na začiatku zhnusiť, ale skôr ako TV kúpim si zistím jej možnosti, prípadne si nechám poradiť... ;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 049
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Lolem123

Tu nič iné nezostáva, iba učiť sa, učiť sa a učiť sa!
Síce nepoznám tento tvoj typ tv, ale, čo ti bráni v tom, pre začiatok, strčiť tam USB kľúč a skúšať podľa návodu? Samozrejme externý HDD je "vyšší level", je lepší a rýchlejší! Tu doporučujem aj správne naformátovanie záznamového média pred prvou nahrávkou! Doporučujem formát NTFS! ;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jak mohu nahrávat na LG?

No já mám také TV LGLA660S a zkoušel nahrávat tak vtom nebyl problém jenže mněl externí HDD500GB a při první instalací ho musíš v TV formátovat ti to nabídne pri vsunutí do vrchního označeného červeného usb.A pak se stane ten průser že ho pak tvůj PC notas už neuvydí nerozpozná.Takže HDD jde použít jen na nahrávaní a přehrávání z tvéTV.Samo že toto formátování jde zvrátit.

Vu+DUO 4K SE,BlackHole 3.1.0H.Octagon SF8008 OpenAtv6,4 100 Emme Esse 100.Motor DIGIPOWER SG2100A.85E-30w.TV65Samsung QE65Q80T.Dab anténa VATEN DAB 10PZ.

ROSTA
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 697
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ROSTA

;)
No trošku nesúhlasím, lebo pokiaľ ten tv pracuje napr.pod linuxom, tak by sa mal dať ten HDD otvoriť v OS od linuxu a taktiež po istých úpravách v Registroch aj pod Windowsom! ;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jak mohu nahrávat na LG?

V linuxe sa otvorí a do windowsu stačí nainštalovať program ext2fsd.exe a bez problémov to číta.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 061
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra