Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

digislovakia v CZ

Zdravim.Nieje tu nahodou niekto kto býva v CZ a má digislovakia?naladili ste si to v pohode?nemáte s tym nejake problemy,výpadky?Lebo kamarat pracuje v Zline a chcel by si tam dat TV od digislovakia.Chcel si dat Digi.cz ale bohužial tam Ligu majstrov môže pozerat len v utorok na Ct sporte,takto by mal aj v stredu Rtvs a mal by program aj Digisport4..čiže by videl LM aj tam..

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 52
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: digislovakia v CZ

Csak to je to iste co digicz ale freesat to je ta ista pozicia

loop12
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: digislovakia v CZ

No na to na co si tady hraješ je toto dotaz.................

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

@loop12

co je to to iste?? on si chcel dat digi.cz ale som mu poradil nech si da radsej digislovakia..ma to tusim aj lacnejsie ako digi.cz a ide mu hlavne o ten program digisport 4 aby mohol chytat v cz..lebo keby mal digi.cz tak digisport4 nechýta...sa pytam či tu nahodou niekto nieje čo má digislovakia v cz?

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: digislovakia v CZ

Nemám - i když jsem uvažoval, že bych si ji pořídil (třeba z týchž důvodů a i té ceně).
Jenže je podmínkou registrace na SK občana. Před lety jsem takto měl já kartu SL (kvůli SK programům) na kámoše z Nemšovej a on zase kartu (kvůli CZ progr.) na mně.
Jenže tehdy se nic neplatilo (jednalo se o pouhou registraci), ale tady je nutnost měsíčních plateb na Slovensko, což je pro mně trošku komplikace.

Jen nechápu, v čem by měl být "tvůj" problém - příjem ze satelitu přece hranice SK/CZ nijak neovlivňuje :O

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kokun

Mna len kamarat poprosil aby som sa opytal,že či tu nieje nahodou niekto,kto má digislovakia v cz,že aké ma s tym skusenosti a či nema nahodou nejake výpadky..ano registracia musi byt na SK občana..len uvažoval,že čo spravit..či si dať operatora v CZ alebo radsej tú digislovakia...cenovo je lepšia ta digislovakia a ide mu hlavne oto aby mal SK stanice a aby mu neblokovali tu rtvs,ked sa hra lm a aby mal digisport4..diky za názor uvidim ako sa rozhodne

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

jozko

Pochopili sme, ze chce Digisport 4 a musi si dat Digi Sk, ale kedze obe sluzby zabezpecuje jedna firma, tento prispevok je maximalne od veci...

milosza001
Registrace: 2/2013
Příspěvků: 565
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: digislovakia v CZ

Bože můj.....

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milosza001

ale prečo?jednoducho som chcel nájsť človek ktory žije v CZ a má digislovakia...čo sa mi doteraz ani nepodarilo najst...chcel som len vediet odneho či nemal nahodou nejake problemy s tym alebo niečo čo hodnotí negativne...ale ako vidím tu v každej jednej tému musi niekto napisať niečo odveci a niekto kto nemá s touto temou nič spoločné..to sa človek nemôže opytat či tu nieje náhodou niekto,kto žije v CZ a má digislovakia??nejako som ti tym ubližil,že si sa musel ohlasit?ako aj Habr?sa čudujem,že tu admin neháva take spamy..

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: digislovakia v CZ

Ty tvoje spamy by měl mazat, to je fakt.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

nevidím žiadny problém - pokrytie signálom je OK, takže stačí už len výhľad na družicu pre parabolu ...
TIR-áci si to berú do truckov po celej Európe ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 258
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dzordzo

diky ;)

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: digislovakia v CZ

problém by mohol byť pri IPTV - tam je obojstranná komunikácia, preto je to možné bloknúť napr. pre doménu v CZ, ale príjem sat. signálu je len o downloade - pokiaľ signál prejde cez dekódovaciu časť (karta, modul, prijímač), neoveruje sa už oprávnenie spätne. Počul som síce o možnosti geolokácie, ale neviem o tom, že by to niektorý provider používal (sú radi za každého platiaceho zákazníka, takže keby aj boli námietky, asi by hrali mŕtveho chrobáka až pokiaľ by to šlo - väčší problém je vysielanie programov poskytovateľa na území, kde to nie je povolené a predsa sa to robí :-).

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 258
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dzordzo

Dakujem pekne!!ja sa moc dotoho nevyznam..nemám satelitnu TV,tak som sa chcel len opytat či tam nahodou nemozu byt nejake negatíva aby kamoš dotoho zbytočne nešiel...konečne nejaký normalny človek,čo reaguje na tému..lebo Bretah musí napisat do každeho prispevku niečo múdre aby bol vidiet...tu asi nieje ani jedna tema,kde on niečo nenapisal..bud niečo odveci alebo nejaky výmysel a nezmysel..

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: digislovakia v CZ

Když už jsme u toho:
I kdybych našel nějakého známého (také jsem o tom uvažoval) na Slovensku a on si to na sebe zaregistroval - OK. Zaregistruje, pošle mi kartu. Ale jak s měsíčními poplatky? Kdyby chodily z mé banky v ČR tak to asi poznají, že to nechodí ze Slovenska. Ale chtít po známém, aby to on platil na Slovensku a já mu posílal peníze z ČR - to určitě ne.

jirka67
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 816
Odpověď v diskusním vlákně
 

jirka67

musiš sa nato opytat,ale myslim si,že by im asi bolo jedno z akej banky a z akej krajiny by im prišli tie peniaze..podstatné je to aby to bolo zaregistrované na človeka s trvalym pobytom na slovensku..a neuvažoval si to vyplatit v hotovosti naraz?zobrat viazanost na 24 mesiacov,ten kamarat to zaplati v hotovosti naraz všetko..ty dáš jemu peniaze a tym to končí..

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

jozko

a ten kamos zo zlina nevie pisat,ked ty sa v tom ako hovoris nevyznas. nebolo by lepsie aby komunikoval priamo?

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dagy2

on ani nevie čo to je parabola.cz...keby tu bol zaregistrovany tak samozrejme,že tu diskutuje on..zas príspevok uplne odveci :((

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: digislovakia v CZ

no já se rozhodnu až ke konci roku - jak to dopadne s právy na ATP tenis, zda bude SuperTennis HD zakodovany v Tivusat, zda si nepořídit Poláky (tam přesně nevím, kde vysílají WTA a ATP).... Otazníků je více, budu řešit na začátku r. 2017 :-)
Ale Digislovakia možná bude mít vše pěkně pohromadě. Pak bych možná požádal ze známosti Dagyho, když už oba máme to ISIO STC, co? ;) :)

jirka67
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 816
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jirka67

no uvidime ako to dopadne..na 90% vyzera,že ATP bude na programoch digisport...a na digisport4 by malo byt WTA len pre slovakov...čiže tá digisport4 je pre CZ velmi dobrý ťah ;) by si mal všetko..Premier league,La Liga,Liga Majstrov,ATP,WTA,Cesky hokej,Cesky futbal

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milosza001

Nove Digi patria pod ine firmy a uplne inym majitelom. Slovensku ma Telekom a cesku Lama Energy.

Traky
Registrace: 8/2013
Příspěvků: 773
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Ty nemáš Digi? :O :8) Podle tvých příspěvků bych odhadl, že ji má celá rodina do pátého kolena. Nechápu. Ale asi už chápu... tak nic.

pf09
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 3 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pf09

Mám magio tv už 4 roky..a to,že niečomu nechápeš nieje uteba nič netradične...človek čo má IQ 10 nemôže chápať všetkému

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Urážet umíš, ale na Blacklist kvůli tobě nepůjdu. Já jen, že se tak fundovaně vyjadřuješ k Digi a přitom ji nemáš. No nic. PS: O své IQ nemám strach a tvé řešit je ztráta času.

pf09
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 3 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pf09

ok.Dakujeme že si zas napisal do dalšej temy svoje mudre reči a môžeš ist pisat komenty do dalšich tém.S bretahom si môžeš podat ruky..v každej jednej teme máte uplne nezmyselne a trápne pripomienky..to,že sa fundovane vyjadrujem k digi je moja vec..mám nato dôvod.ked tu bude nejaka téma o O2 Tv tam sa môžeš veselo vypisat..ved O2 TV ma zas tvoja cela rodina..to su tvoji milačikovia...ak ťa táto tema nezaujala a netrápi,tak ja neviem načo máš nutkanie sa vyjadrovať a písať?fakt obdivujem admina,že tu neháva takychto ludi,ktorí len náročky zneprijemnuju ludom diskusie..

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Já měl O2tv-air pár měsíců, proto jsem se k ní vyjadřoval. A všude jsem nedoporučoval, stejně jako Digi. Ty všude píšeš o něčem, co ani nemáš a jen přitakáváš dawisovi, který si ji aspoň pořídil. Toť vše a dobrou. Nechci ti znepříjemňovat další diskusi, ale trošku slušnosti by nezaškodilo. :)

pf09
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 3 399
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 52
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra