Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

AB CryptoBox 650, současné nahrávání a přehrávání

Zdravím, potřebuji zjistit informaci, zda tento přístroj (satelitní přijímač AB CryptoBox 650) umí současně z jednoho USB vstupu nahrávat na flash disk a současně z druhého USB vstupu přehrávat obsah z jiné flashky na TV. Tuto informaci jsem se prakticky nikde v různých recenzích, nejen na tento přijímač, nedozvěděl, případně mi unikla. Děkuji za pomoc, Luděk

Dubansky
Registrace: 1/2012
Příspěvků: 11
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dubansky

Zkoušel jsem to ,ale bohužel se mi to nepovedlo.Kup si 2 kusy asi za 4tis. a půjde to.

ALEXCZ
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 810
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dubansky

To by si teda veľa chcel, veru! Mám taký dojem, že ani pri combo stb (652HD) nedokáže box z jedného tuneru nahrávať a z toho druhého tuneru nezávisle sledovať akýkoľvek iný program???!!! A keď toto stb nedokáže, tak je na 99,9% isté, že nedokáže spracovávať naraz signál z jedného tunera - ten čo nahráva a zároveň spracovávať signál z externého vstupu! ;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dubansky

Tak opravujem môj predpoklad - na CB652HD sa síce dá pozerať aj signál z DVB-T/T2, keď nahrávam z DVB-S/S2, ale to na veci nič nemení! Jednoducho ten tvoj stb nieje na takúto kombináciu (viz. tvoj úvodný príspevok) hw a sw vybavený!
Najideálnejším riešením je použiť další stb! Napr. ja ich mám doma 5ks, samozrejme rôzne značky, rôzne hw vybavenie a je to prosté - aj keby 3 stb čisto teoreticky niečo nahrávali, stále si môžem pozrieť niečo iné na niektorom z tých zvyšných dvoch! ;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

tak to zase dokáže ta 652ka z jednoho tuneru nahrávat a z druhého sledovat.Ale jak správně píšeš,je potřeba mít minimálně 2přístroje na problém, který řeší Dubansky.

ALEXCZ
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 810
Odpověď v diskusním vlákně
 

Děkuji za informace

Děkuji všem za informace. Tuto nepodporovanou funkcionalitu mi potvrdili včera i přímo ze servisu AB-COM. Luděk

Dubansky
Registrace: 1/2012
Příspěvků: 11
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra