Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Openbox S3 mini - 3 kusy - sekání obrazu

Dobrý den, poradí někdo? Parabola - LNB (4výstupy) 19,2 a 23,5 - tři přijímače Openbox HD 3 mini. V obýváku mám zapnuto - jdu do ložnice a zapínám v obýváku se mi sekne obraz. Pokud zapnu nebo vypnu nějaký přístroj, tak se ten co běží sekne. (to neplatí pro volné kanáliý CT24 nebo na 19,2) Na všech karta skylink. Zkoušel jsem vše dát na jednu zásuvku a žádná změna. Může být chyba v LNB diseqt??? Děkuji za jakoukoliv radu. :((

Satelit amatér

Pacanda
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 121
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Openbox S3 mini - 3 kusy - sekání obrazu

Může, je to tvůj problém, tak to zkus sám, protože to nikdo jiný nemůže vyzkoušet, jelikož nemá ten tvůj, možná vadný LNB!
Ozvi se, prosím, jak jsi dopadl. Jistě by to zajímalo víc satmenů!

migr
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 384
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Openbox S3 mini - 3 kusy - sekání obrazu

To som tiez vide!

satan
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 197
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Openbox S3 mini - 3 kusy - sekání obrazu

niečo podobné som riešil minulý rok . tiež 3 kusy , dva išli v pohode , ale ako sa zapol ten tretí tie dva začali mrznúť ,poprípade aj celkom vypadli . postupne sme vymenili konvertor , káble ,dali napájanie z rovnakej fázy , ukostrili všetky prímače na spoločnú zem , použili oddeľovacie transformátory no stále nič nepomáhalo. pomohlo až keď sme na tretí prímač (ten čo rušil tie prvé dva) dali samostatnú konzolu + tanier + LNB teda úplné galvanické oddelenie od tých dvoch . zatiaľ funguje ! tu máš taký drobný popis toho čo všetko sa dá robiť . prajem veľa zdaru a pevné nervy . ( a ver mi dá sa urobiť oveľa viac je to len otázka ako dlho ťa to bude baviť a či to bude pre teba výzva )

Urobiť čokoľvek blbovzdorným je nemožné, pretože blbci sú nesmierne vynaliezaví. (Murphy)

Boris
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 264
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Openbox S3 mini - 3 kusy - sekání obrazu

Monoblok vyhoď , použi multifeed + 2 LNB QUAD a 3 DiSEqC 2-1 prepínače a nebudeš mať problém.

dylan
Registrace: 9/2007
Příspěvků: 103
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Openbox S3 mini - 3 kusy - sekání obrazu

Už se tu psalo, že bývá problém v kontaktech ve čtečce karty. Zkus podložit kartu. Prý tam začli dávat příliš tvrdé kontakty, které nedoléhají.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 909
Odpověď v diskusním vlákně
 

Dík za rady

Dík za rady, zítra nebo v neděli budu zkoušet. (budu mít pučený jiný quad 19,2+23,5 a samostatný) Hlavně potřebuji 23,5, tak tam pak, když to nepůjde zkusím pouze jednoduchý Quad a uvidíme. Dám vědět jak to dopadlo

Satelit amatér

Pacanda
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 121
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Openbox S3 mini - 3 kusy - sekání obrazu

A my sme nedávno mali podobný prípad, pridávali sme druhý openbox, klasické zdielanie lan a robilo to problémy-ten bez karty zamrzal, keď sa vypol a zapol hlavný.Po preskúmaní všetkého sme vymenili konvertor a bolo po probléme.Konvertor klasika twin.

Tv Panasonic 40DS400E, sat 120cm,motor 75e-27w,napevno 36e, 23e, 19e, 1w, 30w,prijímače Golden media 9080, Openbox s3ci, Cryptobox 650, na pamiatku môj prvý Openbox 810.

romannitra
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 223
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Pacanda

použij quad monoblok Inverto black a bude po problému

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 280
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pacanda

Všem moc děkuji za rady, vyměnil jsem konventor dal ten quad monoblok inverto black a opravdu již vše běží dle představ. Ještě jednou moc děkuji PACANDA

Satelit amatér

Pacanda
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 121
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra