Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

nový satelitní přijímač

Dobrý večer páni. Mám asi 8 let technisat digit hd sx8. Běží bez jediné závady. Otázka zní: Koupim-li si nový třeba ty Vučka nebo Technisat či dm vyšší řady budu mít lepší obraz protože jsou tam třeba nová, jiná již lepší střeva? TV Full hd filipes běží též těch 8 let bez jedié závady. Dík Jeníček.
uživatel
jenicek
Registrace: 5/2007
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 28
Odpověď v diskusním vlákně

@jenicek

Pokud ti běží v pohodě tak si ho nech dokud neodejde sám. Je to dost dobrá mašina, vlastním ho taky takže vím o čem je řeč.
uživatel
BOBSEN
Registrace: 9/2010

RE: nový satelitní přijímač

jasný ale otázka zněla jinak. :))
uživatel
jenicek

Jestli bude lepší obraz ? To asi ne, ale VU+ 4K mají jednu výbornou věc, kterou nemá žádný jiný přijímač a sice FBC tunery, které umožňují současné nahrávání více pořadů. V tom se jim (zatím), žádný jiný přijímač nevyrovná !

47PFL5603D, VU+ DUO, Ariva 202E
uživatel
Děda Petr
Registrace: 10/2007

jenicek

mám HDS2X (povedzme že zrovnateľný s tvojim HD8S) z roku 2008 a Technicorder STC z roku 2015.
- obraz je veľmi porovnateľný aj keď je tu upscale do 1080p. Obraz je trochu iný, rozdiel poznáš ale len pri priamom prepnutí medzi vstupmi na TV z jedného na druhý. takže kupovať niečo nové z tohto dôvodu nemá zmysel
- výbava vo výstupoch je skoro rovnaká, u starčekov je navyše SCART pre videorecorder (asi zbytočne) u STC je možnosť nastaviť rozdielne zvuk v HDMI a SPDIF výstupe. To sa mne náramne hodí.
- strihové služby nahrávok sú identické

čo som teda získal navyše:
- HbbTV
- combo tunery DVB-S/T/C takže namiesto 2xSAT mám 2xSAT+2xT/C
- viac funkcií v EPG, t.j. okrem klasiky ukladania EPG do pamäte je u nového modelu hľadanie pomocou textových reťazcov, 28 dní EPG, špeciálny timer pre seriálové nahrávky, funkciu now/next rozšírenú o 2x prime time, väčšia pamäť na EPG
- ovládanie pomocou APP mobilu, u starých šlo len programovať timer
- povedzme že WEB rozhranie a službu watchmi
- možnosť všetkých možných formátov u HDD a nahrávanie na NAS
- 1GB Ethernet
- zrejme nižšia spotreba el.energie

Tak asi tak.
uživatel
Dagy2
Registrace: 11/2010

To Děda Petr

Tak v tomto máš pravdu""" VU+ 4K mají jednu výbornou věc, kterou nemá žádný jiný přijímač a sice FBC tunery, které umožňují současné nahrávání více pořadů."""Ale len v tomto.Ozaj čo chceš na tých viacerých tuneroch nahrávať,Skylink-humus-žiadny program nestojí za nejaký záznam,ale to je vec vkusu ak je ešte o ničom,len to že to má nabúchané rôzne aplikácie,výborný obraz,ale to je asi tak všetko,je to predčasné.Nech sa darí.

DM-800 SE-DM-500SD-Golden Interstár-UNI-BOX-9060-Motor DIGIPOVER-SG-2100S,parabola Gibertini 100cm,točím kam chcem a kopa iných šuntov.
uživatel
vladoholu
Registrace: 6/2009

Co víc potřebuješ od satelitního přijímače ? - len to že to má nabúchané rôzne aplikácie,výborný obraz

Vu+Solo 4K,TBS 5925,parabola 100 cm, motor SG 2100, TV Samsung UE55JS8502 SUHD, Skylink Kombi, HBO HD,EVOLVEO Android Box H4
uživatel
Antoš
Registrace: 8/2007

Děda Petr

Otázka je jak dlouho nám to vícenásobné nahrávání vydrží vzhledem k avizovanému ukončení podpory ICE karet.Respektive konec CAID 0D96.

Vu+ Solo 4K + Emme Esse 125 Al
uživatel
Badis2
Registrace: 4/2015

Jeníčku, Ty jsem občas příjdeš, něco z Tebe "vyšplechne" a my Ti máme odpovídat. Tak sem chodívej denně a nebudeš se muset ptát, protože už to tady bylo mnohokrát. A stejně si myslím, že si děláš legrácky...

Všechno zlé, je k něčemu dobré a všechno dobré je k něčemu zlé /obzvlášt na vu-čkach .../
uživatel
tukan
Registrace: 10/2005

@jenicek

S Vu+4k určite neprouhlopiš,najlepšie sú prispevky,čo to videli len na obrázku... R^ :laughing: :laughing: :laughing:

Vu+UNO4k,Vu+SOLO,Vu+ZERO, DM800HDseWIFI, DM800HDS3,STABHH100, par.Famaval 80,LnB-IBUTWIN,NORDIX-koax,LEDTVSONY,JVC,LCD TOSHIBA...
uživatel
mat
Registrace: 1/2006
Galerie: mat

@mat

Otázkou k čemu dnes 4K,než se to pořádně rozjede tak to budou vysluhující dědečkové + nějakou kvalitní 4K TV ta příjde až s Oled a to všechno má minimálně 3-5 let ještě čas.
uživatel
BOBSEN
Registrace: 9/2010

Technisat

Nazdar! Technisaty považuji pro běžné konzumenty za s nejlepším obrazem.
Měl jsem a jsou ještě v provozu 3. Před Vánoci jsem se rozvášnil a dojel do Rokycan pro kombo 4K. Už při prvním spuštění bylo zřejmé, že i HD může být ještě lepší. No a pak i DVBT i rakouské DVBT2. Kdo má "love" nazbyt a
nebo na ně nekouká doporučuji a 4K promo nedočkavým napoví jak to bude.
Všelikerý Zdar přeje MM!
uživatel
MMG45
Registrace: 10/2009

MMG45

a na akom zobrazovadle sa kocháš?
uživatel
Dagy2
Registrace: 11/2010

Tukane chodím jsem pravidelně , to za prvé a vejšplechty já mužu považovat i ty Tvé. Věc názoru.Myslím že otázku co jsem položil tu ještě nebyla.A za druhé nemusím přeci každý den na něco odpovídat či něco psát, když tomu určitému nerozumím.
uživatel
jenicek

Jinak pane Tukane abych si jen dělal legrácky tak ač zasloužilý rentier nemám čas 24 hodin sedět na parabole,
uživatel
jenicek

Jeníček

Tak začni tím, že napíšeš, jaký máš zobrazovač, bez toho je to všechno výšplech a kdyby si sem chodil, tak bys věděl, že to tady bylo nedávno. A neříkej mi pane Tukane, vzhledem k mému věku Ti tykám, tak očekávám to stejné od Tebe a kdo co dělá je tady taky každému jedno, nic ve zlým...

Všechno zlé, je k něčemu dobré a všechno dobré je k něčemu zlé /obzvlášt na vu-čkach .../
uživatel
tukan

P.S. Počítej s tím, že Filipes Ti odejde se "vyvenčit" a už se nevrátí, tak můžeš klidně napsat o novém zobrazovači, velikost, značka, cena, systém, může být v jakémkoliv pořadí...

uživatel
tukan

Zobrazovač chlapi přece napsal hned v úvodu--Full HD Filipes. Na konkrétním čísle, a řadě, snad nezáleží....
uživatel
palermo67
Registrace: 8/2011

Děkuji Palermo67 , čteš nebo čtete řádně teda pro Tukana philips 42 PFL 7862 fulhd.A jak mám vědět Tvuj, Váš věk Tukane? Mě bylo 60 letos.a co.A muj dotaz je určitě lépe hodicí se sem , než třeba kde najdu ,že arsenál hraje tam a tam a podobné věci.Tak prosím Tukane kolik je Ti, Vám roku abychom se všichni zdvořile oslovovali,
uživatel
jenicek

Projed si diskusi za poslední půl rok a tam najdeš odpovědi na svoje otázky, Tvůj styl komunikace a vyjadřování mi prostě nevyhovuje...

uživatel
tukan

Laskavě netykat Tukane.
uživatel
jenicek

Jinak mě nevyhovuje spousta stylu a komunikace lidí i ve všedním životě, ale holt tak už to chodí. Není člověk ten aby se zalíbil lidem všem.
uživatel
jenicek

jeničku

tady se tyká normálně
uživatel
pierrepetr
Registrace: 5/2006

Jestli chceš, tak mi tykej a jak chceš mi říkej... :)))
Na mene nezáleží a ani na veku... :)))
uživatel
rs505
Registrace: 11/2009

nikto ti nepovie nie 😀
uživatel
jam fm
Registrace: 10/2016

jenicek: Z jeho příspěvků čiší značná provokace a není to poprvé... Buď se snaží vyvolat flame nebo se všem záměrně vysmívá a dělá ze sebe očividně člověka nižší inteligence, která by nezvládla ani registraci na fóru. Jeho záměr mi uniká, ale radši bych na něj do budoucna nereagoval.

meduzka.sat at džýmajl.com. Skylink + CS pack, HD Suisse, MTV unlimited. Visio Big Bisat, 8xALPS Quad, Vantage HD8000, CAM PHILIPS CW + CAM VIACCESS, HD Seagate Pipeline 5OOGB internal .
uživatel
meduzka
Registrace: 1/2006
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 28

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra