Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

Openbox s3 CI HD - naformátování USB disku

Dobrý den.Zakoupil jsem si 2 HD příjímače Openbox s3 CI a s3 mini.Mám u obou stejný problem.Nemohu naformátovat USB disk a tudíž mi nejde nahrávání na disk.Mám zapojený jen USB kabel do televize, hraje bez problemů. Jelikož jsem tam měl starý software,nemohl jsem do menu a změnit kódovací system, protože v menu chyběl Podmíněný přístup.Nahrál jsem poslední soft 124,v příjímači mám CI modul s kartou Freesat a dále kartu Skylink.Postupoval jsem přesně podle návodu:Menu-Nastavení systemu-OK-a dále při zvolení HDD info,které nemá žádné podkolonky mi vyskočil čistý list na obrazovce s nápisem Žádné informace. A dále jsem se nepohnul.Nevím, co dělám špatně,je to stejné u obou příjímačů.Jestli se má v Nastavení ještě něco doplnit, nevím si rady.Dle manuálu se má po zvolení HDD info na obrazovce objevit "uda,udb,udc,ude", ale toto tam nenaskakuje, takže zde jsem skončil i po uvedení do Továrního nastavení.Asi dělám něco špatně. Děkuji předem za případnou radu.

Hansi1
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 300
Odpověď v diskusním vlákně
 

Openbox s3 CI HD - naformátování USB disku (# 28)

Naformatovat disk v pc ste skusal a az potom format primacom

ivan22
Registrace: 4/2008
Příspěvků: 489
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Openbox s3 CI HD - naformátování USB disku

Ani keď stlačíš tlačítko nad červeným, nič nenaskočí? uda1
Usb vložiť do openu do zadného vstupu,menu,systémové nastavenie,hdd info a tam naskočí uda.Ok, dole červené Format Fat,zelené Format Ntfs žlté disk setup.po stlačení žltého recording a time shift zapnuť ,uložiť. Ja mám len recording zapnutý

Openbox S2 HD, SS2,

jank
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 919
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Hansi1

Keď dáš továrne nastavenie vymaže ti len všetky programy a nastavenia, nie však posledný software ktorý si do prijímača nahral...Tieto prijímače majú viac nezmyselných označení v menu. Menu HDD info nie je asi jednoducho výrobcom použité, tak tam žiadne informácie nehladaj. Ak chceš informácie čo je nahraté na HDD máš ich predsa v tabulke po stlačení PLAY na dialkovom. A ak chceš nahrávať, zapni si v prvom rade nahrávanie v menu prístroja... ;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 049
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Openbox s3 CI HD - naformátování USB disku

Ivan 22
Děkuji za radu, naformátované a uložené už to mám (uda1 (FAT 32) R T), chci se jen zeptat, jestli mám mít při nahrávání vždy USB v příjímači, jinak je v menu zase čistá stránka, funguje to jen se zastrčenou USB. Jedinou chybou je, že při zkoušce nahrávání nesvítí vpředu nic, tak nevím, jestli to nahrává.Musím na chvíli odejít, tak to zatím nechám nahrávat,jestli tam něco bude.

Hansi1
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 300
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Openbox s3 CI HD - naformátování USB disku

asi nemáš nastavené nahravanie...čítaj predchádzajuci,hdd info,žlté...

Openbox S2 HD, SS2,

jank
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 919
Odpověď v diskusním vlákně
 

hansi1

nerozumím jazyku tvého kmene:
na čo chceš nahrávať, keď sa pýtaš či máš mať USB pri nahrávaní v prijímači ak nie na USB HDD zastrčený do USB prijímača?

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

Dagy2

Pro pochopení.Mému kmeni už je 73 let,takže možná je něco nesrozumitelné.Ale pokusím se to uvést na srozumitelnou míru,nevím si s tím rady.Mám tam software 117.Když tam dám flasch disk,je vše v pořádku.Když bych to chtěl nainstalovat na disk v příjímači,vyndám flešku,dojdu v menu k HDD info, dál jen bílá obrazovka a nápis Žádné informace.Mohu dál mačkat žluté tlačítko a cokoliv jiného,nic se nezobrazí.Když jsem tam dal flešku,vše fungovalo, i nahrávání,ale jen na flešku.Jinak se nemohu dále pohnout,nevím,jestli to je software,nebo nefunguje něco jiného.

Hansi1
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 300
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Openbox s3 CI HD - naformátování USB disku

To bude tým , že Openbox S3 nemá vstavaný HDD :8)

Cahors 52E-28E, T90 23E-9E, Gib100 1W+5W, Gib100 rotor, Zero4K, Octagon

P 222
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 714
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra