Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Markíza vypne svoje programy 1.3. v Čr

Stanice skupiny CME v Česku a na Slovensku zamezují nelegálnímu šíření svých stanic.
Televizní skupina Markíza potvrdila, že 1. března 2017 od 5:00 musí byt v České republice vypnuty její kanály, k jejichž šíření neudělila operátorům souhlas. Týká se to všech distributorů - kabelových, satelitních i placených televizí. „Vypnutí volně šířených stanic jsme stanovili na 1. března 2017. Diváky o tomto kroku budeme informovat jak my, tak nepochybně i samotní distributoři,“ informoval Zdeněk Ryšavý, technický ředitel skupiny Markíza.

Volně šířené stanice skupiny Markíza jsou podle televize v Česku distribuovány bez souhlasu skupiny, proto Markíza nutí operátory, aby jejich šíření ukončili. Jde o stanice Markíza, Doma a Dajto. Českým divákům je ale naopak k dispozici kanál Markíza International, který přináší pořady skupiny Markíza. Kanál Markíza International zahájil v České republice své vysílání na začátku loňského roku. Markíza ho uváděla právě proto, aby zamezila nelegálnímu šíření svých stanic.

Podobně postupuje i televizní skupina Nova na Slovensku. Také tam by mělo dojít k vypnutí stanic, které jsou šířeny bez souhlasu skupiny Nova, k 1. březnu 2017. Jde především o stanice Nova, Nova Cinema a Fanda. Rovněž Nova uvedla na Slovensku stanici pro slovenské diváky se svými pořady. Kanál Nova International odstartoval na začátku roku 2017. Nova v průběhu roku informovala, že na Slovensku chce šířit právě jen kanál Nova International a stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

cariada
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 1 057
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markíza vypne svoje programy 1.3. v Čr

Nova Int. Je tady od 1.2.2016 ne 2017

honegero
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 252
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markíza vypne svoje programy 1.3. v Čr

Taky by mě zajímalo, co na to distributoři kromě upozornění provedou s cenou balíčků a SP? Zlevní, nebo snad zdraží dle hesla "Za méně muziky více peněz"?

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 769
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

Proč by měli zlevnit?

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

Markíza vypne svoje programy 1.3. v Čr (# 323)

Ať si strčí Markízu a spol někam dávají tam jedno velké H , Nova a spol druhé H. Rv

atrapssss
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 239
Odpověď v diskusním vlákně
 

BOBSEN

Mizí programy.Míň programů,míň peněz. :8)

Vu+Solo4K/TechnoTrend S2-3650 CI DVB-S2/Emme Esse 125 Al

Badis2
Registrace: 4/2015
Příspěvků: 452
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Badis2

On ti někdo nabízel SK programy oficiálně? Jak ti můžou vzít něco co oficiálně nikdy nebylo?

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markíza vypne svoje programy 1.3. v Čr

Novu International nech si nechajú! Nemám ju naladenú a ani ju ladiť nikdy nebudem! Keď sa zbláznili a chcú blokovať svoje programy na CZ a SK, tak sa budeme pozerať na iné programy. A som zvedavý, aké budú mať potom prijmi z reklamy nenažranci Rv

MinionJedi
Registrace: 3/2015
Příspěvků: 241
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

Servisní poplatek je za služby spojené s příjmem satelitní televize, samotné programy poskytuje Skylink grátis.

sirda
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 2 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markíza vypne svoje programy 1.3. v Čr

Ještě by to chtělo na hranicích rušičky signálu jak to bylo za totáče u západních hranic. Pak to bude dokonalé.

Fakt kocourkov.Nedivím se, že lidi přecházejí na share, kde lze sledovat jak plnou nabídku ČR, tak i SK.

Vždy může být hůř....

Jimmy
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 922
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sirda

Podle mne SP = balíček digital HD s xy počtem programů, podle Tebe za zaplacení SP můžeš za odměnu sledovat xy počet programů. V každém případě se počet xy od 1.3. sníží. Není logické, že když vypiješ xy počet piv, zaplatíš xy krát 21 Kč, a pokud vypiješ xy mínus 1 pivo, zaplatíš o 21 Kč méně?

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 769
Odpověď v diskusním vlákně
 

@BOBSEN

To mi jako chceš naznačit, že tady: http://cz.freesattv.tv/userfiles/cz/Programovy_pruvodce.pdf
si ze mne dělal Freesat pudel a lhal mi? V tom případě by měla být smlouva neplatná.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 769
Odpověď v diskusním vlákně
 

Bobsen

to je blbe ze v zozname kanalov to bolo neoficialne ...... :bomb:

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

Co ti dal Freesat netuším protože mě nezajímá ale Skylink pro ČR oficiálně nikdy SK programy nenabízel, takže ti logicky za ně nemůže snížit cenu.

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

Podle ceníku Skylinku je balíček digital za O Kč měsíčně, balíček digital HD Skylink v nabídce nemá.

sirda
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 2 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

BOBSEN

Ano. Skylink.

Vu+Solo4K/TechnoTrend S2-3650 CI DVB-S2/Emme Esse 125 Al

Badis2
Registrace: 4/2015
Příspěvků: 452
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markíza vypne svoje programy 1.3. v Čr

idealne by bolo keby vypli aj na Slovensku

jeesl
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 28
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Badis2

Můžeš dát odkaz kde Skylink nabízí oficiálně SK programy pro ČR?

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sirda

"Distributoři" není jen Skylink!
Už Tě vidím, jak odcházíš spokojeně z restaurace v kapse s EET účtenkou po zaplacení plné ceny 70 Kč za menu: hovězí polévka, smažený řízek, brambor, když Ti donesl číšník jen polévku a suché brambory s odůvodněním, že před hospodou je zákaz vjezdu a tak nedovezli maso. :))

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 769
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markíza vypne svoje programy 1.3. v Čr

já osobně jsem doufal, že to bude jako u Joj, která vypla jen hlavní kanál a ostatní jdou dál. Tady to vypadá, že vypnou všechno. 1.3. budem chytřejší co půjde co už ne. Přitom by stačilo jen koupit práva na obě země a podle kde je registrovaná karta vysílat reklamu pro danou zemi a divák by o nic nepřišel a tv by měli peníze z reklam z obou zemí.

cariada
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 1 057
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markíza vypne svoje programy 1.3. v Čr

hold doteraz sa tu konal podvod potrebovali nalákať ovečky a keď to mohol testovať Skylink pridali sa aj iný v začiatkoch si zato ešte nechali aj platiť NOVA HD na SK karte stála prepočte 20€

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markíza vypne svoje programy 1.3. v Čr

Manželka bude mamrat-ikdyž mě Markíza netočí,UPC kabel asi dá inter,bude ji to muset stačit,faktem je,že už tv u mne nijak nezabírá-kriminálka,dokumenty,sem tam zapomenutý film,většinou net nebo stažené z netu+hbbtv,na Markízu rychle zapomenu! :O

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 864
Odpověď v diskusním vlákně
 

BOBSEN

Skylink/MultiHD/všeobecné programy/Markíza

Vu+Solo4K/TechnoTrend S2-3650 CI DVB-S2/Emme Esse 125 Al

Badis2
Registrace: 4/2015
Příspěvků: 452
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

Ale SP u Skylinku není a nikdy nebyl poplatek, jehož výše byla stanovena na konkrétní počet programů, kdežto cena menu v restauraci je dána za konkrétní skladbu jídla.
Takže tvé přirovnání velmi kulhá.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

Re: Markíza vypne volné šíření

Na satelitech asi ne zde jsou v kodu a platíme je i v česku.Nevidím důvod obav.

zdenička
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 352
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markíza vypne svoje programy 1.3. v Čr

cariada@ Tak ty práva kup a nebude co řešit. Jinak je to o ničem a nechápu ten humbuk okolo, když třeba ORF tady přes SAT taky legálně nezískám a nikdy jsem ani získat nemohl. U těch Slováků může být člověk rád, že to aspoň nějakou dobu šlapalo a teď holt nastupuje stav, co tady měl být odjakživa.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 177
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra