Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

1 x karta Skylink CZ + 1 x karta Skylink SK

Takže to tu máme znova, abychom mohli sledovat CZ i SK programy, tak je zapotřebí zase mít dvě karty jako tomu bylo před mnoha lety, jednu na region CZ a druhou na region SK, a nebo je v tom ňáký problém?
Uvažuji že bych koupil k jedné kartě Skylink region SK, druhou kartu Skylink kterou bych zaregistroval na jiné příjmení, a na ní by byl region CZ?
Nebo objednat druhou kartu NEXT, a na každé kartě mít jiný region?

Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB S2X/DVB T2/DVB C 1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black Ultra 1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra relé Spaun SUR 211 F, TV Sony

fpsfps
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 1 978
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 106
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 1 x karta Skylink CZ + 1 x karta Skylink S...

já teda nevím, těžko ale můžeš mít na Next jiný region než na hlavní kartě, když Next se oficiálně smí používat jen ve stejné domácnosti s hlavní kartou.

jirka67
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 814
Odpověď v diskusním vlákně
 

@fpsfps

Musíš k tomu ale mít dvě adresy-cz+ sk tím tedy 2 účty,

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 486
Odpověď v diskusním vlákně
 

tak zdá sa

že sa pomaly zobúdzajú ďalší užívači tohto prevádzkovateľa.
Viď tiež dnešné "spravodajské" www na slovensku.
Najviac sa mi páči, že je tam cenník serpo 3.69EUR a v texte sa píše, že zákazníci na slovensku už platia skoro 5EUR. :laughing:
Zrejme tento web už vie toho viacej než ostatní...

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

@fpsfps

nejde to s kartou Next aby si na ni měl jiný region,než hlavní karta.Karta Next ti pouze umožní sledovat programy,které máš na kartě hlavní.Prostě máš takový "klon" hlavní karty.Nic na kartě Next nemůžeš měnit...

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 855
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 1 x karta Skylink CZ + 1 x karta Skylink S...

Dvě adresy jsou nesmysl, sám mám na jednu adresu karty s různým regionem. Skylink bere stát, kde se to používá a ne nějakou adresu uvedenou při registraci, která s užíváním nemusí vůbec souviset.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dagy2

Keď zaplatíš od 1.3.2017 ročnú olatbu, tak je to skoro tých 5€.

Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.

letas
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 3 147
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 1 x karta Skylink CZ + 1 x karta Skylink S...

no jo, tie baby co dvihaju telefony a upratovaka ma pozlateny mop, lebo serpo nie je poplatok za balicek .... :laughing:

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 1 x karta Skylink CZ + 1 x karta Skylink S...

Můžeš to mít na jednom účtu, ale za CZ region musíš platit v korunách, za SK region v eurech.

Boss
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 68
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Dočkáš času jako husa klasu.Já měl na svém účtě 6 karet ,3xsk, 3x cz
Už je mám všechny přehozené do cz reg podle bydliště a nikdo se mě na nic neptal Rv Rv

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 486
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

jak píše "kapitán"-je to otázka času.Já vyl v první vlně přehození regionu...Také se mne nikdo na nic neptal ... ;P ;P

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 855
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 1 x karta Skylink CZ + 1 x karta Skylink S...

Ano, návrat o deset let zpátky.
Je to sice řešení, ale s finančního hlediska do budoucna takové hloupé řešení.
Jenom ideální příležitost Skylinku jak si více namastit kapsu!🤑

Old Master
Registrace: 1/2005
Příspěvků: 687
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 1 x karta Skylink CZ + 1 x karta Skylink S...

namasti sa akurat nejaky sharing.Minimum ludi bude platit jednu cesku a jednu slovensku upratovacku. :-/

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

@letas

OK, už to ani neregistrujem. Už je to o ničom aj so serpo.

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

@liquere

přesně jak píšeš.pro mnohé lidi je to na tváženou.Mi je to vcelku fuk-i to bereme z pozemáku a na konec Mrkízi jsem moju už psychicky připravil ... :laughing: :laughing: :laughing:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 855
Odpověď v diskusním vlákně
 

pre dagy2

3.69 je len sipo alebo inkaso prepočitaj ročne

jojo38
Registrace: 9/2007
Příspěvků: 105
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Máš pravdu a môžem len potvrdiť... Možno si to niektorí mýlia s emailovou adresou pri registrácii... Tá môže byť rovnaká pre CZ aj SK, no rozhodná je adresa bydliska... Bydlisko na Slovensku automaticky SK region a bydlisko v Čechách automaticky CZ region a platba a výška platby v príslušných menách... Od samého začiatku keď polo potrebné mať dve karty, mám jednu na dcéru žijúcu v Čechách, tak som si na nej zaplatil pos.aný poplatok na 2 roky kartou zo slovenského účtu v Čk ešte pred zmenou od 1.3., nevýhodnou hlavne pre Slovákov... ;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 041
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 1 x karta Skylink CZ + 1 x karta Skylink S...

Neviem, či by som Skylinku platil de facto 2x za to isté. Ja mám Skylink CZ a Freesat SK

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 253
Odpověď v diskusním vlákně
 

Re: SK CZ region

No vzhledem k tomu, že skylink mám pouze kvůli tomu, abych mohl sledovat slovenské programy, neboť všechny ostatní české přijímám přes DVB-T, tak pokud dojde k přepnutí karty do CZ regionu, tak pro mě vlastně končí důvody proč si dále platit Skylink a budu nucen se také poohlédnout po nějakém "alternativním řešení" jak se k slovenským programům dostat. Stejně je to paradox - existuje řada možností, jak sledovat programy podle mého přání neoficiální cestou. Vzhledem k tomu, že nejsem právě zastánce nelegálních praktik, rozhodl jsem se pro legální řešení - zakoupení karty Skylink a předplacení programů v rámci SK regionu. Avšak pokud nám bude legalní příjem znemožněn, co dalšího zbývá pokud mám zájem nadále slovenské programy sledovat ? Jediným řešením je nějaká nelegální cesta. Takže vlastně místo placení peněz oficiálním distributorům a provozovatelům je získá někdo, kdo se na nich jen a jen přiživuje. Tak to má opravdu logiku ! Kdo bude chtít své oblíbené programy i nadále sledovat, tak si k nim nějakou cestu v dnešní době internetových možností vždycky najde. A dle mého názoru na tom budou tratit jen a jen vysílatelé a distributoři programů...

erkis
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 106
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dzordzo

Prečo dvakrát to isté ? Pos.aný poplatok mám výhodný pre CZ region, ktorý je pre mňa aj zaujímavejší a na SK region si zalatím raz za čas nejaký balíček... ;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 041
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

@erkis

No, právě rozhodnutím vysílatelů se stalo to, že z (podle tebe) legálního příjmu se stává příjem nelegální a proto se dělá geoblokace. A jestli ti vysílatelé budou tratit, to už je otázka. Co má Markíza z toho, že se její programy vysílají v ČR? Co teda ztratí?

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@erkis

Logiku v nezmysle platnom od 1.3. nehladaj, tá špeciálne u SkyLinku neplatí už nejakú dobu... ;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 041
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

počítaj trochu, ak príde Skylink o platiacich klientov (napr. prechodom k Ukrajine) len preto, aby klient mal všetky programy čo chcel (na šarikovi asi pôjdu všetky), bude aj podiel na poplatkoch pre Markízu zrejme nižší ako doteraz ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 253
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 1 x karta Skylink CZ + 1 x karta Skylink S...

Ono skor ako raritu a zmenu programu a aj kvoli jazyku vela ludi pozera ceske na slovensku a opacne. Ale nic neziskaju tym, ked budu len na svojom uzemi, lebo ten co nepozeral reklamu na nove alebo markize, ten ju nebude pozerat ani teraz, len preto lebo nema to co zvykol pozerat.To je uplne pomylena logika.Ked som nepozeral reklamu na nove, tak bude ju pozerat na markize, lebo vypli novu? :laughing: :laughing:

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 1 x karta Skylink CZ + 1 x karta Skylink S...

ale keď si to tak človek uvedomí, tak toto všetko sa deje len kvôli "tárajúcim reklamám" ktoré nás nútia sledovať.

jklajban
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 782
Odpověď v diskusním vlákně
 

@liquere

Keď už som musel strpieť reklamu a to je jedno či na Nove, alebo Markíze využil som ju na niečo roumnejšie a zmysluplnejšie... Takže ju nebudem pozerať ani po skomplikovaní príjmu, aj keď mňa sa to osobne nedotkne... ;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 041
Galerie: Maneto
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 106
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra