Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

uhd tv v obchodě

Psal jsem,že si chci koupit uhd philips dnes jsem navštívil electroworld tam mi ji nedoporučili prý si mám vzít LG, měli tam na obrazovkách jen dema 4k tak šlo vše pěkně, když jsem se ptal zda jde pustit něco ze satelitu v hd tak to prý mají zakázané.Návštěva datartu -philips má prý špatný soft android, lg má špatné barvy vyblité černou neumí- prý si mám vzít samsung.Tak, aby se vtom teda někdo vyznal. :( :(

dal1
Registrace: 10/2012
Příspěvků: 134
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 41
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: uhd tv v obchodě

na porovnání si každej musí projít pár krámů, a nekupovat si Samsung nebo LG jen pro to, abych měl něco extra, na to nehraju, Samsunga za 22 mám a netuším, co bych chtěl na ní ještě lepšího, snad ne repro pouze 2,0 , ale 2,1, excelentní bedna v relaci 20 tis

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

@konas

no do sony bych nešel,maj super ku.r.v.í.t.ka a po dvou letech nejsou díly

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 990
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: uhd tv v obchodě

Přečti si TVfreak a neposlouchej hlavně taliána se šrotem Finlux

Dreambox Two,parabola 100 cm,motor SG 2100,TV Sony OLED XR55A83K,Skylink Kombi+,Netflix

Antoš
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 2 310
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antoš

pokud útočíš na mě,nejsem prodavač,ani nijak spjat s finlux,pouze mám velice dobré zkušenosti s těmito a rád je doporučím dalším,protože vím,co doporučuji,chápu,že lobi samšuntů je daleko silnější a komu není rady,tomu není pomoci,napiš co máš doma a je nám všem jasno,fríííík

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 990
Odpověď v diskusním vlákně
 

@konas

matíska má dcera,to snad jezdí na vzduch

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 990
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: uhd tv v obchodě

vezmi si niečo z ALZY a do 14 dní to môžeš vrátiť. Za ten čas si stihneš vyskúšať, čo potrebuješ ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 257
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: uhd tv v obchodě

Mám UHD LG 60", 7-čková rada. Obraz oko britva, myslím tým blue ray a kvalitné HD. UHD pozerám cez YouTube väčšinou len dokumenty, obraz nádhera. Čierna je čierna, aj ostatné ako má byť. To sú moje skúsenosti, tak posúď sám, vyber si. V predajni chcú predať, lebo z toho žijú, tak im never, najlepšie ak máš možnosť priniesť si vlatnú nahrávku na USB a nech ti to pustia. Ja som vyberal cca rok TV, netlačilo ma to a odskúšal som všetko čo sa dalo a kde sa dalo. Tvár sa že ideš kúpiť, budú k tebe ochotný a potom povedz že si to ešte doma doštuduješ na nete a choj vyskúšať inde.

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 422
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

S tím Sony nevím. U Elvie si můžeš zaplatit až 5 let záruky, čili Elvia díly mít bude.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 909
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Měl jsem 15 Finluxů na starosti v práci, co byly v kancelářích. Byly to ovšem ty nejlevnější 32", co se dávají do hotelů, ale za 6 let nebyl s jediným problém. O tom Matesovi bych Ti něco napsal, na co dát majzla, aby se předešlo velkému maléru, ale sem to nejde.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 909
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: uhd tv v obchodě

Ja mám doma Panasonic DX780 a spokojnosť, určite by som sa byť tebou pozrel aj na Sharp, nový osmičkoví rad vyzerá dobre, nie len obraz ale aj zvuk, ktorý teraz u Panasonicu trocha postrádam. HD Sharp som ma sedem rokov a obraz aj zvuk super a bez závad, teraz Sharp stále fachčí u dcéry, samozrejme bez závad. Ale ako tu píšu podaktorý, ťamťung ani omylom.

daali
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 96
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: uhd tv v obchodě

Proč asi v obchodě rádi nabízejí podřadnou značku Samšunt?

Myslím, že je to jasné, tato značka dává při odběru bonusy.
Např. obchod zakoupí 3 TV Samšunty a prodavač zdarma dostane zajímavý dárek.
To se to pak ty šroty prodávají, co?

VU+ Ultimo4K, PurE2, parabola MBeam 85 a LCD Panasonic TV TX-L39E6E. Karta T-Mobile ICE, Tunery 2x4SAT + 2xDVB-T2/C Dříve také a Solo4K, Xtrend ET8000, Clarke Tech ET9000, HDBOX9200,.....

Jjezevec
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 253
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: uhd tv v obchodě

Na webu parabola.cz je zakázáno:

1) chovat se neslušně
kohokoliv urážet, pomlouvat, vyhrožovat, vyjadřovat se hrubě, vulgárně, spamovat či zveřejňovat odkazy na weby, nedodržovat pokyny moderátorů, komolit názvy produktů a služeb

Dreambox Two,parabola 100 cm,motor SG 2100,TV Sony OLED XR55A83K,Skylink Kombi+,Netflix

Antoš
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 2 310
Odpověď v diskusním vlákně
 

To Antoš

Snad to nebude tak zlé.

Celý příspěvek je jen slušný názor na něco, co se praktikuje v ČR - tj. zvýhodňování a úplatky. Dělal jsem v obchodě, a dárky pro prodejce byly téměř na denním pořádku. To není pomluva, ale skutečnost.

Snad jedině ty překlepy by mohly vadit.

VU+ Ultimo4K, PurE2, parabola MBeam 85 a LCD Panasonic TV TX-L39E6E. Karta T-Mobile ICE, Tunery 2x4SAT + 2xDVB-T2/C Dříve také a Solo4K, Xtrend ET8000, Clarke Tech ET9000, HDBOX9200,.....

Jjezevec
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 253
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: uhd tv v obchodě

A co říkate na značku Hisence UHD viděl tuto značku v prodejně uhlopříčku 55 palců a srovnával z LG a Samsungem ze stejným programem HD a podle mně se tentokrát i z hodl z prodavačem že Hisence mněla obraz ostřejší prokreslenější cenová relace kolem 20 tís.Sám mám LG příště by popřemýšlel nad touto značkou Tv.

Vu+DUO 4K SE,BlackHole 3.1.0H.Octagon SF8008 OpenAtv6,4 100 Emme Esse 100.Motor DIGIPOWER SG2100A.85E-30w.TV65Samsung QE65Q80T.Dab anténa VATEN DAB 10PZ.

ROSTA
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 697
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ROSTA

take jsem na Hisense koukal.obraz ma jednoznacne nejlepsi.nevim jak je to s funkcema.ale.velke ALE.je to Cinsky produkt a delaj to ve z Plzni.takze nevim.funkce budou na ozdobu.a jak dlouho to vydrzi.? 😂

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: uhd tv v obchodě

Hlavně jsem u Hisense nenašel víc než 50Hz panel. Ale možná jsem špatně hledal. Příslib do budoucnosti to ale jistě bude.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 909
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 41
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra