Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

Plugin my tube

Chlapi,má tu někdo zkušenost s pluginem my tube u DM800HD ?Než se do toho pustím chtěl jsem vědět zda vůbec jde,jelikož se dovídám protichůdné informace.

DM900-DM800HD-DM800se-DM8000-2x SG2100

DVB
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 285
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Plugin my tube

Tak si to odskúšaj a podel sa so skúsenosťami.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 061
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Plugin my tube

Je to práce na dva dny, je lepší založit vlákno a trochu o tom "pokecat", promin tu ironii...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 089
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

Na dva dni? Áno máš pravdu, mne to trvalo 3 dni :))) :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 061
Odpověď v diskusním vlákně
 

Plugin mytube

hm asi tu jsem špatně ,nebo se mě to jen zdá ?Myslel jsem že to forum je tu na to získat nějaké ty informace a ne komentovat kolik dní je na co třeba.

DM900-DM800HD-DM800se-DM8000-2x SG2100

DVB
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 285
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Plugin my tube

Nezdá se Ti to, nainstalovat plugin je otázka 20 sekund, návod doufám nepotřebuješ /dali by jsme Ti ho, kdybys řekl, jaký máš image/, jseš tady víc jak 10 let a potřebuješ "konzultovat" takovouhle krávovinu, kterou můžeš sám vyzkoušet? Forum není na to, aby Ti tady pracně někdo vypisoval informace, které si můžeš sám velice rychle najít na netu. Tu parabola.cz jsi našel jak?...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 089
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Plugin my tube

my tube nepoznam, ale youtube plugin funguje R^

Zgemma H9S, Octagon SF8008, uClan Ustym 4K Pro

kratos
Registrace: 4/2008
Příspěvků: 585
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Plugin my tube

MyTube je starsi typ pluginu pro Youtube, vetsi moznosti poskytuje zminovany youtube plugin, samozrejme prehrava videa bez reklam, perfektni vyhledavani, moznost napojeni na svuj ucet, dokaze ukladat videa na HDD, dokaze nastavit rozliseni. Program funguje v podstate na vsech Enigma2 Linux je nenarocny velikost cca kolem 600Kb...

gsmobil
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 485
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Plugin my tube

No asi tak,plugin you tube jsem dosud nikdy nepoužíval a to ani u DM7000 ,no a google prohlížeč samosebou mám a používám nicméně jsem tam nenašel ani na you tube samotném nic podrobnějšího kolem instalace a navíc se dočetl spíše negativní infa z různých for hlavně pak cizích,tady vidím je to obdobné .Já myslel že naopak mytube je plugin novějšího rázu a you tube staršího ale budiž at tak či onak než jsem se chtěl pustit do zkoušení a experimentování ,chtěl jsem raději na jistotu.
Ty pluginy totiž jdiou střídavě proměnno protože you tube na tom prý cosi změnili a plugin se stal nefunkční.Jinak pro Tukana,mám newnigma2 a DM800se /kl/a to že tu jsem 10 let neznamená že musím vše umět a vědět.Vyhovoval by mě Image co už má v základě plugin mytube abych se vyhnul komplikacím a následnému trápení.

DM900-DM800HD-DM800se-DM8000-2x SG2100

DVB
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 285
Odpověď v diskusním vlákně
 

to DVB

Promin i můj ostrejší ton, ale v poslední době je to tady samé "napiště mi, vysvětlete mi, popiště krok za krokem", přito stačí jenom hledat na netu. Není nad to, když si člověk vyzkouší opravdu sám na svém stroji, co "to dělá". Nainstalovat, popřípadě smazat to je otázka sekund. Hodně závisí na imagi, na aktuální verzi atd. Třeba už to SE na konci je oproti 800 "rozdíl". V základním image to možná někdo měl, ale nevidím důvod, proč by to tam měli dávat. Každý si upravý svůj image ke svému obrazu, to je základní myšlenka "extensions" pluginů. Někdo tam rve kdejakou kravinu a diví se, že se mu to potom seká...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 089
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Plugin my tube

Ne v poslední době je to tady samej hňup jako seš ty Rv

VU+UNO 4K se VTi , Xtrend ET8000 HD (2 x DVB-S2) OpenATV 6.3 ,Samsung UE40C7000 , Samsung UE65NU8002, Denon AVR-X1600H + Polk T50, T30, T15

miky
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 861
Odpověď v diskusním vlákně
 

to miky

:))) :))) :)))

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 089
Odpověď v diskusním vlákně
 

To:Tukan

Takže jsem se nakonec v googlu a všech možných dostupných informací dozvěděl že ten plugin pro youtube už v současné době na E2 nefunguje ,takže mě tak trochu taháš za nos a trochu si ze mě střílíš ale i s tím se musí počítat co se dá dělat,takže děkuji za dezorientaci.

DM900-DM800HD-DM800se-DM8000-2x SG2100

DVB
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 285
Odpověď v diskusním vlákně
 

to DVB

Nepoužívám ho, ale dal jsem si "tu práci" ho nainstalovat. Kecal jsem, nebylo to 20sekund, ale 25. Normálně funguje /poslední aktualizovaný openATV 6.0/. Raději budeš hledat a zabíjet čas, místo toho, aby sis to sám vyzkoušel, nechápu...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 089
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Plugin my tube

Tukan se ti snaží vysvětlit , že tihle fórum není o satelitní technice a tomu podobných věcech. Ale teď je hlavně o tom jak nejvíc promluvit Skylink. Že tukan. Lovení stanic a to co tu bylo dřív nikoho teď nezajímá. Teď sí Tu zde každý honí ego že tukan. Našel sí fórum o satelitní technice v Google. A ty jsi mu poradil na výbornou. Ale bohužel tohle se děje na více fórech. Asi si měl najít fórum o pečení, možná by se i něco dověděl.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Plugin my tube

No tak abych pravdu řekl ,nevím ted jestli se tu probírá výuka /kádrování/či by nebylo smysluplnější se vyjadřovat raději k jádru věci a podstatě založeného vlákna.
To:Tukan ,to žes instaloval úspěšně nějaký plugin you tube je sice hezké a v tomto ohledu ti děkuji za prvotní info ,nicméně jsem to zkoušel ale nejde mi to což má možná na svědomí to že by chtělo zmínit na který Image a DMko jsi to zkoušel instalovat což je zdá se dost podstatná věc kterou jsi nezmínil.
Na druhou stranu pokud to tady někomu dělá potíž mi věcněji poradit pak nikoho nenutím se k tomu vyjadřovat ,chtěl jsem jen vědět zda a který plugin youtube funguje a na čem to používá nebo je odzkoušeno.

DM900-DM800HD-DM800se-DM8000-2x SG2100

DVB
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 285
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Plugin my tube

Ale zmínil, musíš číst i to, co je v závorkách, na DM-ku nezáleží, ale bylo to konkrétně na 525 /dnes ráno/, funguje i na 800 a 500 /instalace před měsícem/...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 089
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Plugin my tube

Nevěřím,nikomu co jsem se ptal to na DM800 nejde,pokud máš teda konkrétní link funkčního pluginu pro /download/ tak mi ho přece můžeš poslat,budu zvědav ,jinak vše ostatní je plácání do vody.

DM900-DM800HD-DM800se-DM8000-2x SG2100

DVB
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 285
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra