Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: freeSAT by UPC Direct

VU+ uno 4k + VU+ Zero + freesat + remote channel

Čaute, islo by zdielanie freesatu cez remote channel stream converter z VU+ uno 4k na prijímači VU+ Zero. Freesat používa ICE Irdeto kartu. Nebolo by asi treba ani CA modul na freesat kartu, všakže? Možno by to išlo cez uni čítačku vo VU+ uno 4k, však?
uživatel
kombajn59
Registrace: 10/2009
Odpověď v diskusním vlákně

RE: VU+ uno 4k + VU+ Zero + freesat + remote c...

Áno, bez CA modulu v čítačke.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra, Formuler F1, X mini solo 3, Xspeed LX1, Amiko 8250+, Optibox Anaconda HD
uživatel
petersk
Registrace: 6/2012

RE: VU+ uno 4k + VU+ Zero + freesat + remote c...

A išlo by, potiahlo by to cez remote channel stream converter z VU+ uno 4k aj na troch prijímačoch VU+ Zero?
uživatel
kombajn59
Registrace: 10/2009

tip pre ďalšie vlákno

kombajn, ešte je Antik SAT. Zrušili párovanie, tam budeš môcť tiež streamovať.
Nebolo by lepšie si za 1.50 a 3 EUR zobrať 3 prijímače aj s kartou a namiesto streamovaného nezmyslu mať ľubovoľný program na každom mieste?
uživatel
Dagy2
Registrace: 11/2010

@kombajn59

To streamovanie riešiš každý mesiac? Už Ti to tu bolo popísané jasne. Darmo tu budeš spomínať čím ďalej tým drahšie boxy, podstata je vždy rovnaká. Ak chceš plnohodnotne /bez hociakých obmedzení/ streamovať na 3 boxy a na serveri pozerať, tak potrebuješ 4 fyzické tunery /zvládne to hociaký linuxový box/. FBC tuner som skúšal len raz a nešlo mi to nastreamovať takto, len nahrávať 4 programy naraz.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra, Formuler F1, X mini solo 3, Xspeed LX1, Amiko 8250+, Optibox Anaconda HD
uživatel
petersk

@kombajn59

Takže podľa mňa z VU+ uno 4K nenastreamuješ plnohodnotne na 3 VU+ Zero.

uživatel
petersk

@Dagy2

Tak neviem, či to sem určite patrí, ale napr. zdieľanie 5 ks CRB650HD cez switch úplne v pohode a navzájom nezávisle ...
uživatel
Dzordzo
Registrace: 8/2007

dzordzo

Co je to "zdielanie cez switch a navzájom nezávisle"? Není v tom ani sranda, ani ironie, jenom se ptám, nevím totiž, co si mám pod tím představovat...

Všechno zlé, je k něčemu dobré a všechno dobré je k něčemu zlé /obzvlášt na vu-čkach .../
uživatel
tukan
Registrace: 10/2005

dzordzo

pripájam sa k tukanovi. Totiž kombajn založil už vlákno ku každému poskytovateľovi, zostáva len antik. A doteraz mu nikto funkčnú zostavu neporadil tak, aby v paneláku platili len jednu kartu...
uživatel
Dagy2
Registrace: 11/2010

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra