Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem DVB-T

Amiko X-Finder

Chtěl bych se zeptat poté co na ostravsku spustili DVB-T2 jsem zkoušel příjem na tomto přístroji a bohužel žádný signál, že nebude obraz mi je jasné, ale ten tuner by měl alespoň najít programy když je ve specifikaci DVB-T2 dá se stím neco dělat?
uživatel
markriz
Registrace: 1/2006
Odpověď v diskusním vlákně

amiko x-finder

prijmacu amiko je cela rada ale takovy typ neznam ...jestli nema kodek 265 tak se nedivim ze to nefachci,,,jamam tez amiko a ume to fici bez problemu-
uživatel
venous
Registrace: 9/2016

amiko x-finder

Na podobném stroji - Golden Media Multibox - DVB-T2 multiplex naladí i změří, ale programy v něm zařadí do sekce Radio a zvuk i těch TV stanic funguje, obraz samozřejmě ne.
uživatel
PavelK

RE: Amiko X-Finder

Pavelk co to máš za klávesnici?nejdou ti některá písmenka.Já jsem Havlíčkův Brod. Tak až pustí Jihlavu jinak jsem na tom zrovna tak mám Goden Media Unibox Triplex 3tunery jeden terestrika T2. Bohužel neumí Hevc 265. Tak ,že jenom naladí a bez obrazu. Už se těším na ten signál.Ale řešit to honem nebudu.
uživatel
koax
Registrace: 2/2008

je toto https://www.alza.cz/amiko-x-finder-2-d4671831.htm?kampan=adw1_dsa-alza_Elektronika-Televize_c_9062899_1t1&gclid=Cj0KEQjw2-bHBRDEh6qk5b6yqKIBEiQAFUz29q0fbD0hhs5S-9_jgNWjKgnlsxKi0KRX6NuBtn_djg4aAqkB8P8HAQ
uživatel
markriz

@venous

ty si Bobo nejak mimo!!!..:-)

Opensat 9900...AB CryptoBox HD 650...Amiko 8360...
uživatel
jsivak
Registrace: 3/2006

Amiko X-Finder

markiz- podívej se do seznamu radií jestli se ti to tam nenaladil jen zvuk,u Profinder Combo DVB-S/S2/T/T2/C finder je to v seznamu radií :(
uživatel
slune
Registrace: 8/2006

Dreamsky TSC 100 HEVC naladí-obraz OK ;) :)))

HD BOX 9200, Showbox Vitamin PRO E2, Skylink komplet, Panasonic 42PX80, parabola E85 multifocus
uživatel
drobeček

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra