Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem VKV/FM

Kiss rádia - sloučení

Ahoj Všem, ode dnes v našem regionu už není Kiss proton (region Plzeň), ale centrální Kiss-Praha. Píšu jen koment, tohle rádio jsem prakticky poslouchal od jeho vzniku a oblíbené moderátory si myslím má každý v tom svém regionu. Prostě už není ono a zřejmě nikdy nebude. Pravděpodobně bude i více lidí kteří budou svoje předvolby přelaďovat, protože potlačení regionalisty na úkor centralizace prostě není asi úplně dobrým řešením, to potvrdila i jiná historie.. Tento koment je jen konstatování, nikoho neurážím, nic po nikom nechci a ani nečekám nijakou odpověď, každý ať si přebere po svém ... mně se zkrátka po mém oblíbeném rádiu stýská a to je vypnuté jen necelý den.. :-/

Pájík
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 334
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kiss rádia - sloučení

To slučování začalo 1.4.2017 Já poslouchal právě pražské Kiss98. Bohužel po odchodu Marcela Šůchy a dalších moderátorů už to nebylo ono. Nicméně poslouchám současné Kiss. Výhoda je, že hraje prakticky ve všech krajích a nemusím pořád ladit nějaké jiné. Nicméně souhlas s tím, že regionální duch zmizel. Zůstaly jen regionální reklamy :)

Vantage HD7100TS, HDD WD My Book 500GB, Strong SG2100, Diablo 2.3,Skylink, Digi TV, Freesat. Díky za každý nový HD program.

alda10
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 812
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kiss rádia - sloučení

A víte,kolik peněz ušetří? A kolik lidí je najednou bez práce? To by třeba zajímalo mě,víc než program nového rádia KISS. :((

jerzy
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 2 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kiss rádia - sloučení

Ahoj Všem, asi jsem to špatně napsal a příspěvek vyzněl ve špatném světle. Samozřejmě se to týká v první řadě mých oblíbených moderátorů, kteří už u mikrofonů nebudou a to mně prostě velmi tíží. Muzika je jedna věc, ale dobří moderátoři, kteří umí dobře podat a pobavit je věc druhá. Moderátoři mi chybět velmi budou a proto jsem vlastně tenhle článek vůbec do diskuze napsal. Muzika se možná změní, rádio už nebude Kissproton, ale na Moderátory se nezapomíná..a moc jim přeji, aby se zas chopili mikrofonu, protože to je to, co by měli prostě dělat dál..

Pájík
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 334
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kiss rádia - sloučení

Je to spatne i u nas na Morave. Bohuzel, musim rici, ze budoucnost je jasna. Kdyz si trochu zavestime...
Je pred nami digitalizace radii a prechod z FM do DAB je celkem blizko. Takze praxe, ze bude mit radio svuj vysilac se svym pokrytim a vykonem jiz nebude bezna. Budou vytvoreny DAB site po vzoru televizni digitalizace. Nikdo nemuze vyloucit, ze budete mozna mit moznost v jedne lokalite poslouchat vsechna regionalni ceska radia. Tak jak na satelitu nebo v kabelovce. A tak do budoucna nastava otazka, mam tam mit X Kiss radii v ruznych mutacich, nebo jen jeden silny Kiss, pripadne s zanrovymi odnozemi??? Da se ocekavat, ze neco podobneho muze nastat i s Hitradii. nemusime chodit daleko, Fajn radia taky pohlcuji regionalni. Berte to jen jako zamysleni... Samozrejme na prvnim miste jsou vzdy penize...

Skylink CZ, Skylink SK v šuplíku, HBO Max + SkyShowtime

faust
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 130
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra