Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem satelitů

Antik sat padl, už jde ve share

Tak padl i antiksat, nyní ti jenž mají share sledovat cinemaxy v hd.
Cracknul to stejný server který prolomil novou digi sk.

Qquiderr
Registrace: 5/2014
Příspěvků: 1 505
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 36
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antik sat padl, už jde ve share

Co to sem tahas takový jak jsi ty tu škodí a všem okolo!Evropská unie bu...t!!! Rv zavřete téma!

frenk2
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 812
Odpověď v diskusním vlákně
 

frenk2

ty si nějaký chytrý

poklopec

pokl
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 922
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antik sat padl, už jde ve share

frenk2:
skus nejaké lano, snáď vydrži :)))

Cage
Registrace: 11/2012
Příspěvků: 298
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antik sat padl, už jde ve share

nemam satelit,cize nepouzivam cardsharing..ale pouzivam iptv m3u playlisty a antiksat-košice mam playlist už 2 roky a stale funkčny :) takisto digislovakia..mam digisat playlist..čiže nič vzlom,ale ja sa vždy len zasmejem,ked tu niekto pise,že niečo padlo :))) kto je šikovny si vie zohnat všetko a už davno všetko funguje

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antik sat padl, už jde ve share

Co já vím, tak sami přestali párovat. Takže se to dalo čekat...

Hu5400
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 401
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antik sat padl, už jde ve share

Kudelskému se to nějak sype................

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

jožko

tema je o sharingu a nie o tom či sa tvoja stará mama vie korčuľovať .
a už si to tu písal. daj niečo nové .

vusolo 4 K . blackhole 3.0.8.

oneeeee
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 7 489
Odpověď v diskusním vlákně
 

@oneeeee

v podstate aj toto je sharing ale nie cardsharing..cize tažko tebe niečo písat a vysvetlovat...len reagujem,že programy z antiku sa už daju dostat dávno,nie že teraz niečo padlo..

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antik sat padl, už jde ve share

netáraj. už aj pred rokom niečo išlo. teraz toho ide viac . viac machúľ. :laughing:

vusolo 4 K . blackhole 3.0.8.

oneeeee
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 7 489
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Ja to už mám 5 rokov /myslím Antik/ :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 058
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

neviem ci mysliš ale cardsharing alebo ich iptv playlist?ja ho mam asi cca 2 roky..ale ja už tie playlisty vsetky co mam ani nepouzivam..uz nevenujem tolko casu televizii...jedine co pozeravam su len športove a dokumentarne programy..ine programy ma už nejako prestalo bavit..mam asi fatk všetky sk-cz programy čo na našom trhu máme!!! a ztoho pozeravam asi len 12 programov

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Čo Ty máš by som to IPTV nenazval. Sú to kradnuté linky z boxov získané obyčajným portscanningom. Fungujú dovtedy kým majiteľ nato nepríde. Streamy a cardsharing sú 2 rozdielne veci. Ináč som čakal, že si všimneš niečo v mojom prípevku :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 058
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antik sat padl, už jde ve share

Já jsem zkoušel Digi a opravdu to fungovalo. Na 16.st. nemám parabolu.

Vždy může být hůř....

Jimmy
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 923
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Niesu to žiadne kradnute linky z boxov.Myslim to tak,že nie nejakeho jednotlivca čo streamuje linky...ale sú to rôzne iptv služby,ktore poskytuju programy už dlhe roky a nemenia svoje linky...ako napriklad (magiogo,antikgo,poda,freedom,m-zone,planet.a.s atd atd) tieto playlisty mi už idu 2 roky,bez jednoho vypadku a bez jedneho seknutia...potom su samozrejme aj sat linky..to mam napriklad ten digislovakia a to su linky nejakeho cloveka,,ale idu mi uz 3 mesiace,čize majitelovi to asi tiež nejako neprekáža..uz som to tu raz pisal..ja sa venujem tomu cca 3 roky..ja nemam nejaky plalyist co najdes niekde na webe zverejnení co funguje 2 dni..už sa dá ziskat dokonca aj playlist z skylinklive..vsetky programy pekne zadarmo.

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Mne tie playlisty akosi nefungujú. Môžeš poradiť cez súkromné správy? VLC mám stiahnuté.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 985
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Mne to zbytočne vysvetluješ, ja viem ako si sa k tomu dostal. Neviem načo to tu vyťahuješ vždy, že Ty máš všetko zadarmo. Teš sa tomu a pozeraj.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 058
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

tak asi zbytocne ti to tu nevystvetlujem,ked mi napises,ze to nemam iptv alebo ze to su kradnute nejake linky z boxov :)) ved samozrejme,ze je to kradnute a mam to vsetko zadarmo,ale nie nejake sat linky,ktore streamuje nejaky jednotlivec..toto su playlisty z normalnych iptv operatorov co poskytuju svoje služby ludom už dlhe roky..playlist prestane fungovat az vtedy,ked sluzba prejde na novu domenu a zmení server (zatial magiogo,m-zone,poda nemeneli linky uz 2 roky) freedom presiel na nove,ale lahko sa ich dalo zlomit..a nevytahujem sa,len reagujem na diskusiu..ze šikovnym ludom patri svet..pokial budu mat iptv operatori takto nezabezpecene servery,tak piratstvo tu bude vždy..a už sa tomu ani netešim..zo začiatku áno..ako som spominal už s avenujem TV menej..mám asi cca 12 oblubenych programov a tie pozeravam..ostatne su už mimo mňa..

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

admin

by měl tyhle témata o nelegálním příjmu zamykat a trestat.

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antik sat padl, už jde ve share

Jo udělejte je to paskvil jeden chytřejší jak druhy díky!

frenk2
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 812
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antik sat padl, už jde ve share

tiež si myslim,ze by to tu nemuselo byt..ale pokial nedá niekto sem nejaký link.nedáva tu navody kde to najde alebo ako to spravi..nedáva sem nejakú stránku,ktorá poskytuje sharing atd atd tak nič neporušil..sme proste na forum..v sekcii diskusia...či ludia nemozu diskutovat aj o nelegalnych veciach?

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Presne tak, nikto nedaval navod ani sa nedotazoval na moznosti nelegalneho prijmu cz/sk paketov. Je to iba info, ze nieco ide obist.

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 428
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antik sat padl, už jde ve share

Kasr

Ak ide len o info, tak to Qquiderrove je dost nepresne, kedze ten jeho server dokopy nic "necrackol". O tom, ze antiksat je rozchoditelny sa aj tu na parabola.cz pisalo pred 2 mesiacmi.

https://www.parabola.cz/clanky/6115/antik-sat-konec-parovani-dekodovacich-karet-conax/

No a co sa tyka digi, chodi v ramci studijnych ucelov cca polroka.
Ziadny mimoriadny objav ameriky sa teda nekona, akurat to len zbytocne provokuje ludi z druhej strany vid vyjadrenia predstavitelov skylinku ohladom predajcov

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antik sat padl, už jde ve share

Je sice pravdou, ze ked sa zverejmi moznost nelegalneho prijmu, tak protistrany prijmu opatrenia, ale niekedy je pre nich vyhodnejsie prestat parovat a mat viac abonentov s tym, ze par ludi bude pouzivat k prijmu ich platformy sharing.
Ja osobne sharing pouzivam vinimocne, aj to nie na nasich a free, ale mojim hlavnym prijmom po dvbt je skylink, ale keby som musel pouzit parovany stb s kartou, pripadne skylink ready, tak zostalo by iba dvbt! Aj tak v tv je hov... Su ine moznosti, ako si sprijemnit volny cas. Sice tv mi bezi velku cast dna, ale iba ako kulisa.
Dnesne tv stanice aj ta uz dnes nic poriadne nedavaju. Serialy s radoby hercami (ze vraj celebrity), reality show so scenarom! a kvanta reklamy.
Mne vôbec nebude vadit, ked budem musiet odist od satelitu iba k dvbt. O nic nepridem. Na tv malo zmysel sa divat pred par rokmi (aj na markizu), dnes uz nie.

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 428
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antik sat padl, už jde ve share

"že šikovným ludom patrí svet", ted z toho budu mít komplexy minimálně měsíc...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 089
Odpověď v diskusním vlákně
 

jožko

Zdarec ,obdivuji tvoji odvahu a bud rád a děkuj bohu ,že tě admin nedal ovoce tak na 5 let ,co tady rozebíráš takové věci? Za prve nejsi v tomto zdaleka jediný a za druhé tohle tady vůbec neprobírej a nech si to pro sebe.Rozum si snad už dostal.Čau. :lookaround:

marksony
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 822
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 36
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra