Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

TV LCD LG LM670S youtube

Chci se zeptat, zda jde nekomu prohlizec youtube na tomto modelu TV z roku 2012. Volal mi znamy, ze mu to nejde, ze pry byla ukoncena podpora. Tak me napadlo zda to vyresi novejsi verze sw v TV. Pokud vim, tak snad byla ukoncena podpora Skype. Diky za informci.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 935
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV LCD LG LM670S youtube

Tyhle YouTube už nikdy nepoběží, myslím že YouTube změnilo kódování a výrobci to hodili přes palubu. Mám jednoho z té doby samsunga a i když tam to YouTube dostanu nelegálně, stejně nepřehraje

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV LCD LG LM670S youtube

Před nějakým časem při zapnutí YouTube běželo upozornění,že skončí podpora,je to škoda,alespoň u nás doma se to používalo docela často.

Rosici
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 53
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV LCD LG LM670S youtube

Mnĕ zase na Samsungu model 2015 probĕhlo oznámení, že od 12. 7. 2017 končí twitter.
Pořád se nĕco dĕje... ;)

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV LCD LG LM670S youtube

Ano,přesně tak.Já mám Sony model 2011 který jsem kupoval jako tzv.chytrou tv,ale postupně skončila podpora pro Skype,Facebook,You Tube. Ještě že jsem si nekoupil tu kameru na Skype původně za 2500,- ani později ve výprodeji za 500,-. Výrobci lákají na spoustu funkcí,které postupně přestávají fungovat. Holt se musí prodávat nové televize. Já to vyřešil multimediálním přehrávačem. Stejně obsluha těch předinstalovaných aplikací v tv nestála za nic.

acce
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 1 032
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV LCD LG LM670S youtube

Souhlas, uz to tak asi bude, ze se vyrobci za cas rozhodnou dal nepodporovat nektere služby v smart tv u starsich modelu. Potrebuji prodat novejsi rady, které jsou samozrejme po technicke strance vylepseny. Jinak dik vsem za informace.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 935
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV LCD LG LM670S youtube

jj, z chytré telky mi udělali hloupou, já tedy stahuji do noťase a s programem Mezzmo z něj udělám server a všechny telky si obsah sami berou, klidně všechny tři najednou R^

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra