Televizní program - paket Digi TV

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
23:10 Kriminalista SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: SERIÁL
(Der Kriminalist) Hacker Sympatický policista s ohromující důkladností jde po stopách každého případu. Německý kriminální seriál (2006-15). Hrají: Ch. Berkel, J. Rieke, A. Blomeierová, S. Anbehová, C. Holfelderová a další. Režie Christian Görlitz (59 min)
00:10 AZ-kvíz SKRYTÉ TITULKYfull HD

Soutěž pro každého
00:35 Banánové rybičky SKRYTÉ TITULKY

Zábavná talk show Haliny Pawlowské, tentokrát na téma "jazyk" (2007). Spoluúčinkují P. Němcová a P. Kříž. Režie H. Pawlowská a K. Czaban
logo stanice ČT 2 ČT 2
23:40 Gangster z Manchesteru DUOSKRYTÉ TITULKYod 18 roků

žánr: DOKUMENT
Autorský investigativní dokument o muži, který vládne podsvětí Manchesteru. Scénář a režie Donal McIntyre
01:20 Piráti od Černého moře TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY

žánr: DOKUMENT
Vyděděnci společnosti touží najít na břehu moře bájný poklad, jehož úžasné obrysy vidí na dně své sklenice rakije. Bulharský dokument (V původním znění s titulky)
02:15 Uchem jehly SKRYTÉ TITULKYfull HD

Setkání Zbigniewa Czendlika se zpěvákem a podnikatelem Karlem Štědrým (2012). Režie L. Cmíral
logo stanice ČT 24 ČT 24
23:40 Události v kultuře SKRYTÉ TITULKYaudio description

Každodenní souhrn nejdůležitějšího a nejzajímavějšího dění v naší i světové kultuře
00:00 Zprávy SKRYTÉ TITULKY
00:10 Události v regionech SKRYTÉ TITULKY

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji
logo stanice ČT Sport ČT Sport
23:45 Česká pokerová tour SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: SPORT
Magazín o jedné z nejpopulárnějších karetních her současnosti
00:30 Tenis: Rogers Cup 2016 Livefull HD

žánr: SPORT
Vybrané utkání turnaje WTA z kanadského Montrealu
02:00 Tenis: Rogers Cup 2016 Livefull HD

žánr: SPORT
Vybrané utkání turnaje WTA z kanadského Montrealu
logo stanice Nova Nova
23:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV (24) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Law and Order: Special Victims Unit XIV) Její případ Rollinsová v městském parku narazí na podivného exhibicionistu. Muž má spálená bříška prstů, a tak se nedá provést daktyloskopické porovnání s databází zločinců. Státní zástupce se snaží muže zdržet ve vazbě co nejdéle. Mezitím policisté odhalí mužovu pravou identitu. Je to sexuální deviant a vrah, který díky své šikovnosti zatím unikl každému trestu... Závěr čtrnácté řady amerického kriminálního seriálu (2012). Hrají M. Hargitay, D. Pino, R. Belzer, D. Florek, Ice-T, K. Giddish, R. Esparza a další.
00:20 Dr. House VIII (8) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(House M. D. VIII) Nebezpečí paranoie Přímo při soudním jednání prokurátor zkolabuje a vypadá to, že se jedná o infarkt. Ten ale testy vyloučí, proto House posílá svůj tým do prokurátorova domu. Tam objeví kryt plný zbraní, o kterém nevěděla ani jeho manželka. Jenže mužův stav se stále zhoršuje a lékaři nemají vysvětlení... Americký seriál (2011). Hrají H. Laurie, R. S. Leonard, O. Epps, J. Spencer, P. Jacobson, O. Annable, Ch. Yi a další.
01:15 Dr. House VIII (9) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(House M. D. VIII) Lepší polovička House léčí pacienta, který vedle příznaků Alzheimerovy choroby také začal zvracet krev. House se s Foremanem nemohou dohodnout na diagnóze. Komunikace s pacientem je vzhledem k jeho onemocnění omezena na minimum a ani jeho manželka nedokáže lékařům pomoci... Americký seriál (2011). Hrají H. Laurie, R. S. Leonard, O. Epps, J. Spencer, P. Jacobson, O. Annable, Ch. Yi a další.
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
22:00 Donucen ke zločinu 16/9od 18 roků

žánr: FILM
(Entitled, The) Život Kevina Zegerse se obrátí vzhůru nohama, když se rozhodne unést trojici mladistvých a pomocí výkupného zachránit svou rodinu. Věci se ale vymknou kontrole, když se jeho psychotičtí partneři přestávají ovládat a je prolita krev. Mladíkův dokonalý plán se začíná bortit jako domeček z karet a on musí bojovat, aby zůstal o krok vpředu ve vlastní, šílené hře... Kanadský thriller (2011). Dále hrají V. Garber, L. Vandervoort, D. Bostick, D. Miligan, T. Maslany, S. McHattie, R. Liotta, J. Bregar a další. Režie A. Woodley (88 min)
23:50 Noční směna (5) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(Night Shift, The I) Vítejte na noční směně v nemocnici San Antonio Memorial, kde každou noc tým doktorů bojuje o životy svých pacientů a kde žádná noc není právě klidná, protože občas i nějaký ten kanadský žertík dokáže odlehčit napjatou situaci... Americký seriál (2014). Hrají E. Macken, J. Flint, K. Leung, B. Fehr, JR Lemon, R. Bailey Jr. a další
00:50 Policie Battle Creek (10) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(Battle Creek I) Poněkud drsný venkovský detektiv je nucen začít na svých případech spolupracovat s agentem FBI, hezounem s vybraným chováním. Detektiv z nuceného partnerství není nikterak nadšený, musí však uznat, že jejich spolupráce, která je založena na rozdílných metodách, a hlavně rozdílném přístupu k vyšetřovaným, nese úspěchy. Jen kdyby ho kolega tolik nerozčiloval. Americký kriminální seriál (2015) Hrají: Dean Winters, Josh Duhamel, Aubrey Dollar, Rick Gonzalez, Damon Herriman, Liza Lapira, Janet McTeer, Kal Penn, Dustin Ybarra a další. (40 min)
logo stanice Prima Prima
22:55 Prostřeno! STEREOfull HD

Zábavná porce vašeho oblíbeného pořadu Prostřeno! Tento týden navštívíme Moravskoslezský kraj. Jak si soutěžící poradí s přípravou večeře, kdo se stane nejlepším hostitelem a dostane šanci získat výhru ve výši 50 000 korun? Sledujte své oblíbené Prostřeno! od začátku až do konce (42 min)
23:55 Místo činu: Mnichov (5) STEREO

žánr: SERIÁL
Ztracené dítě Komisaři vyšetřují vraždu muže, který žil jen se svým mentálně postiženým synem. Někdo ho zabil těžítkem... Německý kriminální seriál (2005 - 2013). Hrají M. Nemec, U. Wachtveitl, M. Fitz a další (89 min)
01:45 Policie Hamburk VIII (2) STEREOfull HDaudio description

žánr: SERIÁL
Nový velitel Na okrsek přichází nový velitel. Čeká ho případ muže, který byl neprávem odsouzený za vraždu státní zástupkyně... Německý kriminální seriál (2013). Hrají M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další (44 min)
logo stanice Prima COOL Prima COOL
22:45 Moucha II STEREOSKRYTÉ TITULKYod 18 roků

žánr: FILM
(The Fly II) Smrtí vědce Setha Brundlea neskončila hrozba zrůdné transformace, neboť na svět přichází jeho syn. Chlapec sice žije v ústavu obklopen vědci, ale ani ti nedokážou zabránit jeho hrůzné proměně... Americký thriller (1989). Hrají E. Stoltz, D. Zunigová, L. Richardson, H. Cross, G. Chalk a další. Režie Ch. Walas (101 min)
00:55 Partička STEREO

Improvizační show, kde je zábava tak hustá, že by se dala krájet. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět, jak si konečně dělá někdo srandu ze "Suchoše a Geni", konkrétně tedy jejich kolegové Igor Chmela, Ondřej Sokol a Daniel Dangl. A jak takové trápení bavičů vypadá? Uvidíte v Partičce! (33 min)
01:35 American Horror Story: Asylum (5) STEREOod 18 roků

žánr: SERIÁL
Jsem Anna Franková 2/2 Kit je přistižen, jak se miluje s Grace. Sestra Jude se rozhodne oba sterilizovat. Do sanatoria přichází pan Brown, který se představí jako manžel údajné Anny Frankové, a chce si ji odvést. To se doktoru Ardenovi vůbec nelíbí... Americký hororový seriál (2012). Hrají Z. Quinto, J. Fiennes, J. Langeová, J. Cromwell a další (41 min)
logo stanice STV 1 STV 1
23:00 Kapitán Cain II. (6/8) STEREOPremiéraod 15 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Zlý chlapec Francúzsky kriminálny seriál. Réžia: Bertrand Arthuys Účinkujú: Debrandt Bruno, Delarmeová Julie, Pellegeay Frédéric, Smadi Wolfman, Suarez Anne (Francúzsko 2014)
23:55 Inšpektor Lynley VI. (3/4) STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 rokůaudio description

žánr: SERIÁL
Poznaj nepriateľa svojho 1/2 Anglický kriminálny seriál. (Veľká Británia 2007)
00:45 Largo (16/39) STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků

žánr: SERIÁL
Akčný krimi seriál. Účinkujú: Paolo Seganti, Sydney Penny, Diego Wallraff, Serge Houde, Geordie Johnson (USA 2001)
logo stanice STV 2 STV 2
23:40 Rímska ríša STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 15 roků

žánr: SERIÁL
Arkham Historický seriál Chod dejín určujú vyvolení. Réžia: Kim Manners, John Gray Účinkujú: Vincent Regan, Jonathan Cake, Emily Blunt, CHRIS EGAN, James Frain, SANTIAGO CABRERA (USA 2005)
00:20 Správy RTVS znakový jazykPremiérabez omezení
06:40 Správy - Hírek Reprízabez omezení
logo stanice TV Fanda TV Fanda
22:05 Kobra 11 VIII (14, 15) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: SERIÁL
(Alarm für Cobra 11 VIII) Dva komisaři, Erdogan Atalay a Christian Oliver, startují na plný plyn, aby spolu s kolegy hájili zákon a pořádek na dálnicích. Německý krimi seriál (2004). Dále hrají Ch. Schwab, C. N. Wiese, D. Huhn a další
23:55 Arrow III (7) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
Milionářský syn Oliver Queen přežije jako jediný ztroskotání rodinné jachty. Po pěti letech nedobrovolného pobytu na opuštěném ostrově se, považován za mrtvého, vrací do Starling City, kde začíná žít život dvou identit. Ve dne je bohatým dědicem, pod rouškou noci se však vydává bojovat se zločinem a nespravedlností... Třetí řada amerického akčního krimi seriálu. Hrají S. Amell, K. Cassidy, D. Ramsey, W. Holand, C. Donnell a další (2014)
00:45 UFC Ultimate Insider (21/2016) STEREO16/9full HD

Magazín ze zákulisí soutěže Ultimate Fighting Championship (UFC)
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
21:25 Pomsta nebo láska (107, 108) STEREOPremiéra

žánr: SERIÁL
(Dila Hanim) Aniž to ze začátku věděla, zamilovala se Dila do vraha svého manžela... Bude láska silnější než nenávist? Dramaticko-romantický seriál (2012). Hrají H. Sendil, E. Petekkaya, H. Darcan, E. Senkan, N. Memili a další. Režie O. Tan
00:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X (8) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Law & Order: Special Victims Unit X) Případy elitní jednotky detektivů, která se zaměřuje na zločiny newyorského podsvětí. Americký krimi seriál (2008). Hrají M. Hargitay, Ch. Meloni, D. Florek, Ice-T, R. Balzer a další
01:15 NAŠE ZPRÁVY STEREO

První televizní zprávy v Česku
logo stanice Markíza Markíza
23:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. (21, 22) STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůaudio description

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, USA (2009-2010). Hrajú: M. Harmon, M. Weatherly, P. Perretteová, S. Murray.
více informací Posadnutosť: Pred nemocnicou takmer narazí do sanitky aj s pacientom prichádzajúce vozidlo. Vodič je už mŕtvy a ukáže sa, že sestrou obete je televízna reportérka. Od jej producenta sa vyšetrovatelia dozvedajú, že jej pred dvoma týždňami pri dopravnej nehode zahynul priateľ a ona sa stala vykonávateľkou jeho závetu, ktorý zahŕňa aj staré kníhkupectvo... Pohraničie: V kufri auta, ktoré sa práve začalo na vrakovisku šrotovať, bola nájdená mŕtvola muža. NCIS zistí, že obeťou je Ray Collins, ktorý počas pôsobenia v Afganistane čelil viacerým obvineniam...
01:30 Tajomstvo kruhu čarodejníc (12) STEREODUOSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Seriál, USA (2011-2012). Hrajú: B. Robertsonová, T. Dekker, P. Tonkinová, S. Hennigová.
02:10 Dva a pol chlapa IV. STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Sitkom, USA (2006-2007). Hrajú: Ch. Sheen, J. Cryer, A. T. Jones.
více informací 14. Charlie a Berta nie sú nadšení z prítomnosti Alana, preto sa Charlie rozhodne, že ho dá dokopy s novou susedkou Danielle. 15. Alan sa cez internet zoznámi so ženou a zdá sa, že všetko je v poriadku. No až do momentu, keď u nej strávi noc. Rose oznámi Charliemu, že sa sťahuje do Londýna.
logo stanice TV DOMA TV DOMA
23:05 Bostonské vraždy IV. (3) STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, USA (2013-2014). Hrajú: A. Harmonová, S. Alexanderová, J. Bridges, L. Thompson Young.
více informací Na večierku na počesť darcov kostnej drene sa Maura zoznámi s mladým lekárom a strávi s ním časť noci. Muž je ale na druhý deň nájdený mŕtvy. Ukáže sa, že nebol lekár, ale drogový díler a vyhadzovač. Maura je podozrivá z vraždy ...
00:00 Krok za krokom STEREODUOČeskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Sitkom, USA (1996-1997). Hrajú: P. Duffy, S. Somersová.
více informací Najlepšia rodinná zábava a jeden z najobľúbenejších sitcomov Slovákov, to je Krok za krokom. Carol, Frank a ich šesť detí sú zárukou toho, že dom bude vždy plný a televízni diváci sa budú zabávať.
01:00 2 baby na mizine STEREODUOSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Sitkom, USA (2012-2013). Hrajú: K. Denningsová, B. Behrsová.
více informací II. - 19 '- Dočasné rozptýlenie Keď dievčatám skrachovala firma, Caroline už nechce o muffinoch ani počuť. Potom ale príde Max s nápadom, že by mohli dievčatá na čas skúsiť brigádu v poisťovni. To sa Caroline zapáči a absolvuje od Max školenie, ako sa na takejto brigáde správať. Čoskoro sa jej zmocní myšlienka, že zamestnanecké istoty nie sú vôbec na škodu, a rozhodne sa získať vo firme stále miesto. Keď sa jej to podarí, ponúkne Max miesto svojej asistentky. Hneď v prvý pracovný deň však príde studená sprcha v podobe obvinenia, že sexuálne obťažovala Max. Po okamžitom vyhodení Caroline pochopí, že ich spoločná budúcnosť je naozaj v muffinoch ...
více informací II. - 20 '- Veľká diera Caroline sa nie príliš lichotivo vyjadrí na adresu jedálne a Han ju za to okamžite vyhodí. Zúfalá Max sa snaží oboch uzmieriť, ale u oboch naráža na neskutočnú tvrdohlavosť. Sophie sa pozve na návštevu k Olegovi a toho prepadne zúfalstvo. Jeho byt je totiž zariadený ako byt sukničkára z 80. rokov, keď vrcholila sexuálna revolúcia. Caroline sa rozhodne pribehnúť na pomoc a ponúkne Olegovi, že jeho byt prerobí. Z brlohu neresti sa tak stane byt vyzerajúci, ako by v ňom žil Oleg so svojou starou matkou. Medzitým sa Max rozhodne uzmieriť Caroline s Hanom stoj čo stoj a pod zámienkou pozvania na návštevu odvedie Hana do bytu Olega, kde sa nachádza Caroline.
logo stanice JOJ JOJ
23:00 Kosti XI. (5) Premiéraod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
(Bones XI. - The Resurrection in the Remains) Akú spojitosť majú dve vraždy, ktoré delí dvesto rokov? Čo majú spoločné americká študentka medicíny a anglický generál, ktorého zabili v 18. storočí, ale ich telá ležia vedľa seba v podzemí kostola? Keď si v opustenom starom kostole skupina vysokoškolákov urobí bujarý halloweensky večierok, jeden zo študentov sa prepadne zhnitou podlahou a objaví mŕtvolu mladej ženy. Vedecký tím doktorky Brennanovej objaví v podzemí kostola ešte jednu mŕtvolu - v železnej rakve z 18. storočia leží bezhlavé telo odeté v červenej uniforme britského vojaka z koloniálnych čias. Čo robia tieto dve mŕtvoly vedľa seba? Ženské telo patrí 26-ročnej študentke medicíny Sarah Lippmanovej, ktorá je nezvestná dva dni. Rada študovala temné stránky histórie a v svojej školskej skrinke má starú knihu so znakom, ktorý je totožný so znakom na 200-ročnej železnej truhle s britským vojakom. Zo Sleepy Hollow pricestujú agentka FBI Abbie Millsová a historik Ichabod Crane. Zaujímajú sa o bezhlavé telo vojaka v červenej uniforme. Môže totiž znamenať dôležitú stopu v sérii nevyriešených vrážd v Sleepy Hollow, ktorú práve vyšetrujú. Angela zistí, že mužom bez hlavy je generál William Howe, prefíkaný a krutý britský vojak, ktorého mali podľa historických záznamov upáliť v Twickenhame neďaleko Londýna. Pri pátraní po spojitostiach medzi oboma vraždami, ktoré delí dvesto rokov, sa Jeffersonský tím dostane do nebezpečenstva života. Ale ani to nezabráni Boothovi a Brennanovej, aby si zo seba ustavične strieľali a vymýšľali stále nové halloweenske prekvapenia a žartíky. Ak chcete objasniť vraždu, musíte pátrať až do špiku kostí obete! Brilantná súdna antropologička Dr. Temperence "Bones" Brennanová vládne výnimočnou schopnosťou odhaliť stopy ukryté v kostiach obete. Aj preto pomáha FBI vyšetrovať vraždy, pri ktorých sú štandardné metódy na identifikáciu pozostatkov mŕtveho neúčinné. Sledujte napínavú prácu vedcov, ktorým nechýba humor a ľudskosť aj napriek tomu, že pracujú v morbídnom svete plnom krutých a hrôzostrašných zločinov. Americký mysteriózny kriminálny seriál (2015). Hrajú E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová, T.J. Thyne, T. Taylorová, J. Boyd, C. Belcherová, C. Gallová, N. Baharieová, T. Mison a ďalší. Réžia: Chad Lowe
00:00 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet (3) Premiéraod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
(CSI: Cyber - Killer En Route) V bočnej uličke na okraji Bostonu nájdu v ranných hodinách zavraždeného vojenského špecialistu na kybernetickú bezpečnosť. O niekoľko dní rovnako zavraždia mladú ženu. Obidve obete pred smrťou použili namiesto klasického taxíka internetovú dopravnú službu ZOGO, ktorej stačí zadať na mape v mobile polohu a auto príde za klientom, kdekoľvek sa nachádza. V mobilnej aplikácii si klient môže skontrolovať meno vodiča a podrobnosti o pristavenom vozidle. Vrah si zrejme vyberá svoje obete z databázy klientov dopravnej služby ZOGO, ktorej riadiaci softvér nabúral a ovládol. Vybraným klientom zruší ich originálnu objednávku v systéme taxislužby a príde po nich sám so svojím autom. Jeho klienti však cestu neprežijú, v bočnej uličke ich zavraždí. Prečo si však vybral práve tieto dve obete a kto bude ďalšou? Detektívi z oddelenia kybernetických zločinov FBI musia bojovať s časom, aby stihli zachrániť životy ďalším ohrozeným ľuďom, pretože šialený vrah - taxikár na nich už čaká... Špeciálna agentka Avery Ryanová pracuje na ústredí FBI vo Virgínii ako kyberpsychologička a vedie oddelenie pre vyšetrovanie prípadov z oblasti kybernetických zločinov. Spolu so svojím tímom rieši rafinované kyberzločiny, ktoré sa začínajú v hlave, odohrávajú na webe a zhmotňujú v reálnom svete. Jej spolupracovníkmi sú bývalý špeciálny agent námorníctva Elijah Mundo, odborník na hackerstvo Daniel Krumitz, bývalí hackeri Raven Ramirezová a Brody Nelson, ako aj zástupca riaditeľa FBI, Simon Sifter. Ich úlohou je riešiť prípady vrážd, sexuálnych zločinov, lúpeží a vydierania realizovaných pomocou internetu, ale aj kyberkrádeže, hackerské útoky a ďalšie podobné prípady spadajúce pod vyšetrovacie právomoci FBI. V 2. sérii seriálu sa k nim pripojí aj bývalý šéf laboratória kriminálky v Las Vegas, D.B. Russell, ktorý do FBI nastupuje ako riaditeľ forenzného laboratória novej generácie. Americký kriminálny seriál (2015). Hrajú: P. Arquetteová, P. MacNicol, J. Van Der Beek, S. Moss, H. Kiyoková, Ch. Koontz, S. Blakemore, M. Irby a ďalší. Réžia: Richard J. Lewis
01:05 Klamári (9) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(Lie To Me I. - Life Is Priceless) Dr. Lightman vyšetruje, kto mohol vedieť o pochybeniach pri výstavbe budovy, pretože kvôli nim sa stavba zrútila a zasypala troch robotníkov. Tim Roth ako dr. Lightman je popredný svetový expert na odhaľovanie lží pomocou sledovania ľudskej mimiky, mikrovýrazov a gest. Dokonale dokáže analyzovať tvár, reč tela, hlas a reč, vďaka čomu vie rozpoznať pravdu. Analýzou výrazov tváre môže čítať aj pocity - od ukrývanej nenávisti cez sexuálnu príťažlivosť až po žiarlivosť. Tieto výnimočné schopnosti sú zároveň aj prekliatím v jeho osobnom živote, pretože aj rodina a priatelia klamú rovnako ľahko ako zločinci. Vo svojej spoločnosti The Lightman group, s ktorou spolupracujú napríklad FBI či CIA, spolu so svojimi kolegami odhaľuje rôzne zločiny a priznania. Americký kriminálny seriál (2009). Hrajú: T. Roth, K. Williamsová, B. Hines, M. Raymundová, M. Phifer, H. McFarlandová a ďalší. Réžia: Clark Johnson
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2016