Televizní program - paket Digi TV

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
12:30 Sama doma SKRYTÉ TITULKYznakový jazykLivefull HD

Být doma neznamená se nebavit. Kaleidoskop nápadů
14:00 Doktorka Quinnová II SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Dr. Quinn - Medicine Woman II) Kdo neumí ukolébavky Romantický příběh mladé lékařky, která nalezne svůj domov na Divokém západě. Americký seriál (1993-1998). Hrají: J. Seymourová, J. Lando, Ch. Allen, S. Toovey, E. Floresová a další (45 min)
14:45 Rytíř SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
S "dospělejma" je děsná práce! Povídka z oblíbeného cyklu Bakaláři 1986. Hrají: N. Konvalinková, P. Zedníček, O. Mikšíček, M. Šimáček a další. Scénář I. Bednář. Kamera R. Milič. Režie H. Bočan
logo stanice ČT 2 ČT 2
12:35 Příběhy domů: Pohled kláštera SKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: DOKUMENT
Dokument o neobvyklých historických proměnách původně ženského kláštera v obci Pohled na Havlíčkobrodsku (2007). Režie R. Sedláček
12:55 Ekonomie dobra a zla SKRYTÉ TITULKY

Světově uznávaný ekonom Tomáš Sedláček čerpá nové perspektivy pro svůj obor z odkazu předků (2010). Režie M. Mahdal
13:15 Modrá planeta: Předmluva SKRYTÉ TITULKY

žánr: DOKUMENT
Fascinující výpravy do podmořského světa. Dokumentární cyklus BBC
logo stanice ČT 24 ČT 24
12:33 Studio ČT24

Aktuální rozhovory na aktuální témata v ČR i ve světě. Možnost přerušení vysílání v důsledku přímých přenosů z významných akcí
13:00 Zprávy SKRYTÉ TITULKY
13:03 Studio ČT24

Aktuální rozhovory na aktuální témata v ČR i ve světě. Možnost přerušení vysílání v důsledku přímých přenosů z významných akcí
logo stanice ČT Sport ČT Sport
12:25 Sportovní zprávy Live

žánr: SPORT
Aktuální informace ze světa sportu
12:50 Tenis: French Open 2016 Livefull HD

žánr: SPORT
Výběr nejzajímavějších utkání grandslamového turnaje v Paříži
18:00 Deník NHL full HD

žánr: SPORT
Každý den všechny góly a důležité situace z NHL
logo stanice Nova Nova
12:35 Sue Thomas: Agentka FBI II (11) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Sue Thomas: F. B. Eye II) Sue Thomas je od malička hluchá a přesto se stala přední agentkou FBI. Při plnění náročných úkolů jí pomáhá věrný přítel - pes. Druhá řada amerického seriálu podle skutečné události (2003). V titulní roli Deanne Bray. Dále hrají Y. Bisson, R. Peters, M. Gomes, E. Okuma a další.
13:40 Dr. House IV (11) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(House M. D. IV) Někdo mrzne, někdo taje Tentokrát musí dr. House léčit pacientku na dálku. Jedná se o lékařku pracující na arktické stanici. U ní došlo k podivným stavům nevolnosti a stavům blízkým kolapsu organismu. Zprvu jsou House s týmem přesvědčeni, že ženě selhávají ledviny, následně se přiklánějí k rakovině... Čtvrtá řada amerického seriálu (2007). V hlavní roli Hugh Laurie, dále hrají J. Morrison, O. Epps, L. Edelstein, J. Spencer, R. S. Leonard a další.
14:30 Dr. House IV (12) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(House M. D. IV) Nikdo se nemění House má léčit ženu, která zkolabovala na své svatbě. Celá věc je specifická v tom, že nevěsta pracovala v zábavním průmyslu a náhle konvertovala k Chasidské církvi, protože si za manžela brala chasidského žida. House je přesvědčen, že se nikdo nemůže až tak náhle změnit a že žena tají užívání drog a sexuální život tak, jak to je v zábavním průmyslu obvyklé... Čtvrtá řada amerického seriálu (2007). V hlavní roli Hugh Laurie, dále hrají J. Morrison, O. Epps, L. Edelstein, J. Spencer, R. S. Leonard a další.
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
12:20 Teleshopping
12:50 90210: Nová generace IV (19) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(90210 IV) Nové zážitky a nové lásky na staré adrese. Léto a prázdniny končí a na Annie, Dixona a jejich přátele čeká velká životní změna - univerzita. Čtvrtá řada amerického seriálu (2011-2012). Hrají S. Grimes, R. Estes, J. Garth, S. Doherty, L. Loughlin a další.
13:40 Království II (5) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(Reign II) František se stal králem Francie a Marie královnou. V zemi však vypukl mor a vzrůstají nepokoje mezi katolíky a protestanty. Francie stojí na počátku občanské války a intriky se stupňují... Druhá řada amerického seriálu (2013). Hrají A. Kane, M. Follows, T. Regbo, T. Coombs, C. Sinden, C. Stasey a další.
logo stanice Prima Prima
12:25 Policie Hamburk VI (22) STEREOaudio description

žánr: SERIÁL
Kočičí vrah z Wandsbeku Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce... Německý kriminální seriál (2011). Hrají M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další (44 min)
13:25 Návrat komisaře Rexe X (10) STEREOSKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: SERIÁL
Vykradač hrobů Po předčasném penzionování se Rex opět aktivně zapojuje do policejní práce, tentokrát v ulicích Říma. Pro svého nového páníčka, komisaře Fabbriho, je neocenitelným osobním strážcem a parťákem při řešení složitých kriminálních případů... Rakousko-italský kriminální seriál (2009). Hrají K. Capparoni, D. Zichová, P. Abellaová a další (46 min)
14:35 Castle na zabití II (3) STEREO

žánr: SERIÁL
Tvář módního týdne Castle a Beckettová musejí vyšetřit vraždu nadějné modelky. K té došlo během Týdne módy v New Yorku. Prostředí modelingu okamžitě poskytne několik podezřelých... Americký kriminální seriál (2009). Hrají N. Fillion, S. Katicová, J. Huertas a další (41 min)
logo stanice Prima COOL Prima COOL
12:25 Letečtí stíhači v boji II (12) STEREOfull HD

žánr: SERIÁL
Letci z Tuskegee Podívejte se na rekonstrukce slavných leteckých bitev z pohledu tehdejších pilotů i dnešních odborníků. Tentokrát uvidíte letku černošských pilotů, kteří si navzdory všem předsudkům vydobyli právo stát se stíhacími letci USA... Americký dokumentární seriál (2007) (45 min)
13:25 Simpsonovi X (20) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Stařec a moře průšvihů Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1998 - 1999) (22 min)
13:55 Simpsonovi X (21) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Za peníze si Monty lásku nekoupí Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1998 - 1999) (22 min)
logo stanice STV 1 STV 1
12:25 Dámsky klub STEREOPremiéraod 12 roků

Radosti a starosti nielen zo sveta žien. Dámsky klub je denný magazín o ženách pre ženy, ktorý vám ponúka rady, postrehy, námety, odpovede na otázky a problémy, ktoré trápia súčasnú ženu.
14:00 Jazdi Hlavou STEREOReprízaod 12 rokůfull HD

Jazda nesprávnym smerom Séria krátkych publicistických šotov, určená všetkým účastníkom cestnej premávky. (2015)
14:05 Postav dom , zasaď strom STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezenífull HD

Magazín rád a inšpirácií na voľný čas. (2014)
logo stanice STV 2 STV 2
12:35 Mikro-príšery (1/4) STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 7 rokůfull HDaudio description

žánr: DOKUMENT
Dokumentárna séria (Veľká Británia 2013)
13:25 Demontáž jadrových elektrární: Úloha nemožná? STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 rokůaudio description

žánr: DOKUMENT
Investigatívny dokument (Francúzsko 2012)
14:30 Kinorama STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků

žánr: FILM
Magazín zo sveta filmu
logo stanice TV Fanda TV Fanda
12:35 Teleshopping
12:55 MT Melsungen - THW Kiel

Záznam utkání 32. kola německé házenkářské Bundesligy
14:30 Teleshopping
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
10:55 Otec Braun (14) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Pfarrer Braun) Kromě práce a poslání je jeho velkou zálibou luštění kriminálních případů. A toho si na venkově užívá až až... Německý krimi seriál (2003-12). Hrají O. Fischer, H. Jochmann, A. Wannek, P. H. Brix, H. M. Rehberg, G. von Sohlern a další. Režie W. F. Henschel (88 min)
13:10 Julie a Nikolas (160) Premiéra

žánr: SERIÁL
(Sturm der Liebe) Pokračování německého romantického seriálu (2014). Hrají J. Newrkla, J. Hartmann, M. Seefried, N. Warmuth, S. Koch a další
14:20 Soudkyně Barbara STEREO

Skutečné příběhy ze soudních síní. Nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá - soudkyně Barbara rozhoduje, kde je pravda
logo stanice Markíza Markíza
12:05 Kobra 11 XVII. (12) STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůfull HDaudio description

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, Nemecko (2012). Hrajú: E. Atalay, T. Beck.
více informací Matthias Schubert je prepustený na víkend z väzenia. Má ho vyzdvihnúť jeho dcéra, ktorá však nedorazí. Matthias ide do jej bytu, kde nájde spúšť a stopy krvi. Nakoniec je prepadnutý mužom, ktorý sa tu ukrýva. Pri bitke ho Matthias v sebaobrane vyhodí z okna a jeho telo dopadne priamo pred Bena a Semira...
13:05 Monk VIII. (6, 7) STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůaudio description

žánr: SERIÁL
Detektívny seriál, USA (2009). V hlavnej úlohe T. Shalhoub.
více informací 6 Muž, ktorý požiadal o ruku servírku Callie Esterhausovú, ju tesne potom vyhodí z balkóna hotelovej izby. Na druhom konci mesta a o pár hodín skôr sa Natalie s Monkom chystajú pozrieť divadelné predstavenie, v ktorom vystupuje Julie. Natalie je nervózna a jej nervozita sa ešte stupňuje, keď v jednej z lóží zahliadne obávaného kritika Johna Hannigana. Cestou domov narazí Monk s Natalie na kapitána Stottlemeyera a poručíka Dishera, ktorí vyšetrujú smrť Callie, a Monk sa zapája do vyšetrovania. Natalie ide na druhý deň za Hanniganom, ktorý označil herecký výkon jej dcéry za nevýrazný. Kritik odmietne vo svojej recenzii čokoľvek zmeniť, Natalie si však uvedomí, že kritik má rovnakú kolínsku, akú zacítila na mieste vraždy Callie. Hannigan chodil do reštaurácie, kde obsluhovala Callie. Natalie učiní jasný záver, že ju zabil. Nikto jej ale neverí, ani Monk. Hannigan má predsa alibi, videli ho v divadle. Natalie ale trvá na tom, že nemohol byť na celom predstavení, inak by Jullin výkon neoznačil za nevýrazný...
více informací 7 Staršiu ženu zabije baseballová lopta odpálená z ihriska. O niekoľko dní neskôr nájdu vnúčatá v jej byte balíček. Je v ňom bábika voodoo, ktorá má k hlave prilepenú malú baseballovú loptu. Natalie je vydesená, ale Monk, ktorý dostane vyšetrovanie na starosť, odmieta brať jej teórie o magickej moci voodoo vážne. Potom polícia nájde v byte golfistu, ktorého zabil blesk, ďalšiu voodoo figúrku. Tentoraz je k nej prilepený blesk. A objaví sa ďalší prípad. Mladá žena našla svojho strýka mŕtveho. Dostal infarkt, keď otvoril zásielku, v ktorej bola bábika voodoo s prilepeným zlomeným srdiečkom. A ďalšiu bábiku dostane Natalie. Monk sa ju snaží upokojiť, ale Natalie na voodoo verí, pred rokmi totiž voodoo kňaz predpovedal smrť jej manžela.
15:00 Bez servítky - Farma STEREOod 12 rokůfull HD

Kulinársky súboj náročných hostiteľov pokračuje! Denná reality šou o varení predstaví päť rôznych ľudí, ktorí si navzájom ochutnávajú a hodnotia svoje špeciality. Každý večer sa jeden z nich stáva hostiteľom a súperí o priazeň svojich hostí. Hodnotia jedlo, jeho prezentáciu aj celkovú atmosféru '- bez servítky. Nevynechajú žiaden detail, lebo kvalitné stolovanie, to je umenie. Nenechajte si ujsť špeciálne týždne so súťažiacimi z úspešnej reality šou Farma.
logo stanice TV DOMA TV DOMA
11:05 Kúsok zo mňa (107, 108) STEREODUOSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Romantický seriál, Turecko (2015). Hrajú: Ö. Deniz, H. Şendilová, B. K. Yaşarogluová.
více informací Strhujúci turecký príbeh boja náhradnej matky o dieťa, keď sa riadením osudu dozvie, že ide o jej vlastné biologické dieťa. Príbeh sa ešte viac skomplikuje, keď sa zamiluje do otca svojho dieťaťa...
více informací O seriáli: Bohatá rodina Yorukhanovcov tlačí na svojho staršieho syna Kahramana (Özcan Deniz), aby im zabezpečil vnuka - dediča. Keď však jeho žena Defne má problémy s otehotnením, nájdu náhradníčku v Elif (Hatice Şendil). Mladé dievča zúfalo potrebuje peniaze, rodinou sa preto ľahko nechá presvedčiť. Keď však neskôr zistí, že biologickou matkou dieťaťa je ona, začne o neho bojovať. Všetko ešte viac skomplikuje láska, ktorá sa rozhorí medzi Elif a Kahramanom, zatiaľ čo mocná rodina sa púšťa do protiútoku a odmieta sa vzdať svojho dediča.
více informací Zaujímavosti: V hlavnej úlohe Elif hviezdi populárna turecká herečka Hatice Şendil, ktorú si diváci televízie Doma zamilovali ako Dilu v rovnomennom tureckom seriáli.
více informací Ústrednej mužskej roly Kahramana sa zhostil charizmatický Özcan Deniz, ktorý je vo svojej domovine nielen známym hercom, ale aj obľúbeným spevákom.
více informací Seriál nesie v origináli názov Kaderimin Yazildigi Gün, čo v doslovnom preklade znamená „Deň, keď bol napísaný môj osud“.
13:50 Ordinácia v ružovej záhrade STEREOod 12 roků

žánr: SERIÁL
Rodinný seriál, SR (2011).
14:45 Víťazstvo lásky (77, 78) STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Telenovela, Mexiko (2010-2011). Hrajú: V. Ruffová, W. Levy, M. Perroniová, D. Olivera.
více informací 77 Lekár informuje Victoriu a Maxa, že Fernandu musia operovať a že jej stav je veľmi zlý a nevie zaručiť, že operáciu prežije. Rodolfo Padilla so slzami v očiach obviňuje Victoriu zo synovej smrti a prisahá jej pomstu. Maria Desamparada trvá na tom, že pôjde do nemocnice podporiť Maxa, ale Nati si nemyslí, že je to dobrý nápad, lebo Victoria by ju mohla vyhodiť a Ximena by mohla urobiť ešte niečo horšie. Ximena oznámi Guillermovi, že Fernanda mala nehodu a je vo veľmi vážnom stave a Max volá Osvaldovi a ten sa zrejme čoskoro vráti. Keby sa tak stalo, Osvaldo by mohol odhaliť podvod, ktorý voči nemu spáchal a skončil by vo väzení. Guillermo múdro a aby zabránil strate Osvaldovej dôvery predstiera starostlivosť o Victoriu a ich deti. Maria Desamparada prichádza do nemocnice presne vo chvíli, keď z nej vychádza Roxana s Ximenou. Maria Desamparada objíme Maxa a ponúkne mu podporu, ale odchádza, aby mu nespôsobila ešte ďalšie problémy. Maria Desamparada povie Nati, že cíti k Fernande nevysvetliteľnú náklonnosť. Akoby bola sestra, ktorú nikdy nemala. Max povie Guillermovi, že budú potrebovať viac krvi a chce vedieť, či sa naňho môže spoľahnúť. Cruz a Fabian sa ponúknu ako darcovia. Otec Juan Pablo ponúkne Victorii svoju podporu. Ona reaguje, že jej dcéru môže zachrániť iba Boh a že on, ktorý je k Bohu bližšie, by ho mal poprosiť o záchranu Fernandy. Otec Juan Pablo to však robil celý čas a je si istý, že Fernanda bude v poriadku. Fernanda sa preberie, ale necíti si nohy. Lekár informuje Victoriu a Maxa, že Fernanda je mimo nebezpečenstva, ale už nikdy nebude chodiť.
více informací 78 Pani Bernarda sa zverí otcovi Juanovi Pablovi, že všetky zlé veci, ktoré sa Victorii stali, sú trestom, za ktorý môže on, za to, že opustil svoj kňazský stav. Varuje ho, aby sa vrátil alebo to bude ľutovať do konca svojho života. Juan Pablo jej povie, že neodišiel z kňazstva, len požiadal o dočasné suspendovanie, aby mohol pomôcť svojej dcére. Victoria sa sťažuje, že jej dcéra môže ostať ochrnutá. Otec Juan Pablo ju presviedča, že Boh ju neopustil, jej dcéra stále žije, i keď ten mladý muž, ktorý bol s Fernandou, zomrel. Pani Bernarda povie Padillovi, že má plán pomsty voči Victorii, aby trpela ešte viac. Victoria sa so slzami v očiach zverí otcovi Juanovi Pablovi, že Boh ju opustil. Juan Pablo s ňou však nesúhlasí. Boh jej doprial zázrak, o ktorý tak dlho prosila, mala ho na dosah, ale nebola schopná ho rozoznať. Poradí jej, aby hľadala útočisko v Bohu, premohla svoju pýchu a naučila sa odpúšťať. Tiež aby sa pomodlila k Bohu, nech jej dovolí rozoznať ten zázrak, ktorý nezbadala. Max chce, aby s Victoriou čo najšetrnejšie povedali Fernande o jej hendikepe. Victoria však nechce, aby sa o tom ktokoľvek dozvedel. Lekár povedal, že existuje nádej a ona to nevzdá. Pani Bernarda povie Victorii, že počula o nehode jej dcéry a prišla, aby videla, ako trpí. A všetko, čo sa jej stalo je trest boží, lebo ukradla Bohu jeho služobníka. Kvôli nej Juan Pablo opustil kňazský stav. Bernarda pokračuje, že ak ju nepotrestá Boh, urobí tak ona sama. Varuje ju, nech sa raz a navždy drží od Juana Pabla ďaleko. Victoria si to však nevie predstaviť, keďže majú spolu dcéru, ktorá ich bude spájať už navždy. Jedného dňa bude veľmi šťastná s oboma svojimi dcérami a dokáže jej, že je dobrá matka. Juan Pablo povie svojej matke, že išiel s Mariou Desamparada k lekárovi na ultrazvuk a videl jej vnuka/vnučku a že opätovne uveril, že Boh je láska. Keďže Bernarda, jeho vlastná matka, je tým človekom, ktorý ho zranil najviac a pokračuje v tom odmietaním jeho dcéry. Victoria vyhodí Mariu Desamparada z Fernandinej izby a povie jej, že preklína deň, keď ju stretla, lebo odvtedy sa na jej rodinu valí jedno nešťastie za druhým. Maria Desamparada však tvrdí, že jedného dňa oľutuje všetky urážky a poníženia, ktoré jej uštedrila. Padilla s krikom obviní Fernandu z Federicovej smrti. Max oponuje, že jeho syn bol ten, ktorý šoféroval. Victoria považuje za jediného človeka vinného za smrť jeho syna Padillu, čo však neznamená, že ju jeho smrť teší. Max od otca Juana Pabla zúrivo vyžaduje vysvetlenie toho, prečo chcel byť v blízkosti Marie Desamparada a zanechal kňazské povolanie. Je veľmi prekvapený, keď mu Juan Pablo prezradí, že Maria Desamparada je jeho dcéra.
logo stanice JOJ JOJ
12:00 Noviny o 12:00
12:50 Česko Slovensko má talent od 12 roků

Najlepšie talenty, šokujúce a dojímavé príbehy. Najúspešnejší program TV JOJ sa vracia v novej sérií. Víťaz získa 100 000,- eur a jedinečnú cestu okolo sveta. Porota: Lucie Bílá, Jaro Slávik, Martin Dejdar. Moderátori: Martin Pyco Rausch, Jakub Prachař Réžia: Jeffo Minařík
15:50 Nákupné maniačky Premiéraod 12 roků

žánr: SERIÁL
Nastylovať sa za 2 hodiny a 400 eur dokážu len skutočné nákupné maniačky. Ale len jedna z nich môže byť tá pravá! S komentárom skúseného štylistu sledujeme päť žien počas jedného týždňa a uvidíme, ktorá z nich splní svoje úlohy najlepšie. Denný seriál Nákupné maniačky je súťažná televízna šou, spájajúca ženy rôzneho veku, vzdelania a výzoru, ktoré majú spoločnú vášeň - nakupovanie. Ich úloha znie priam rozprávkovo - v časovom limite 2 hodín musia minúť 400 eur a nakúpiť za ne oblečenie a doplnky, pomocou ktorých vytvoria outfit na zvolenú tému. Hodnotiť sa budú nielen navzájom, ale svoje pozorné a neúprosné oko na ne upriami aj profesionálny štylista. Najvyšší počet bodov potom určí víťazku týždňa, ktorá získa nielen celý svoj nákup, ale aj 500 eur v hotovosti. Novinkou je “víťazka štylistu“, ktorú za svoju favoritku označí štylista. Súťažiaca, ktorej svoje sympatie prejaví konkrétny štylista, získa luxusný autorský šperk z dielne Mariána Hornyaka. Slovenská lifestylová reality šou (2016).
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2016