na den:
[ PREVIEW ] logo Skylink logo freeSAT by UPC Direct logo Digi TV

PARABOLA.CZ > TV PROGRAM > PAKET DIGI TV

ČT 1 ČT 1
 20:00  Old Shatterhand SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HD
*žánr: FILM

Vinnetou a jeho věrný přítel bojují proti zlotřilému plukovníkovi, jenž se spolčil s bandity. Film na motivy románů Karla Maye vznikl v koprodukci Západního Německa, Jugoslávie, Francie a Itálie (1964). Hrají: P. Brice, L. Barker, R. Wolter, D. Laviová a další. Režie Hugo Fregonese (114 min) (opakování 30.7./ČT1)

 22:00  Smrt talentovaného ševce SKRYTÉ TITULKY
*žánr: FILM

Jiří Kodet jako kapitán Exner hledá vraha a řeší záhady, k nimž dochází na starém zámku. Přepis detektivního románu Václava Erbena (1982). Dále hrají: A. Hardt, K. Chromík, J. Boušková, M. Zounar, K. Augusta, V. Kratina a další. Scénář V. Erben a J. Schmidt. Kamera J. Macák. Režie J. Schmidt (82 min)

 23:23  Losování Šťastných 10 a Šance
*

milion

ČT 2 ČT 2
 20:00  Dějiny světa (4/8) DUOSKRYTÉ TITULKYPremiéra
*žánr: DOKUMENT

Doba předávání vědomostí. Dokumentární cyklus BBC (opakování 31.7./ČT2 a 3.8./ČT2)

 21:00  Letecké katastrofy: Útěk z pekla SKRYTÉ TITULKY
*žánr: DOKUMENT

2. srpna 2005 přistával v bouři a dešti plně obsazený Airbus A-340 společnosti Air France na letišti v Torontu. Piloti podcenili nástrahy počasí, stroj vyjel z dráhy a okamžitě začal hořet. Jen zázrakem se všem lidem na palubě podařilo uniknout. Kanadský cyklus dokumentárních rekonstrukcí (Opakování 31.7./ČT2 a 5.8./ČT2)

 21:50  Kočár do Vídně černobíleSKRYTÉ TITULKY
*žánr: FILM

Válka má své vlastní zákony: buď zabiješ, nebo budeš zabit. České filmové drama podle námětu Jana Procházky (1966). Hrají: I. Janžurová, J. Hanzlík, L. Munzar, V. Ptáček, I. Niederle, J. Žák a další. Scénář J. Procházka a K. Kachyňa. Režie K. Kachyňa (76 min)

ČT 24 ČT 24
 20:05  Hyde Park Civilizace
*

James W. Rice, planetární geolog, šéf průzkumných misí na Marsu, NASA

 21:00  Zprávy SKRYTÉ TITULKY
 21:03  Ekonomika ČT24 SKRYTÉ TITULKY
*

Hlavní ekonomický pořad zpravodajského programu ČT24. Ekonomické aktuality, erudovaní hosté ve studiu

ČT Sport ČT Sport
 20:25  Letectví: Red Bull Air Race 2014 Záznamfull HD
*

Polsko Záznam čtvrtého závodu z polské Gdyně

 22:00  Sportovní zprávy Live
*

Aktuální informace ze světa sportu

 22:15  Svět motorů audio description
*

Nejdůležitější motoristické akce uplynulého týdne


NOVA NOVA
 20:20  Chalupáři (6) SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Smírčí soudce Bývalý kontrolor Jiří Sovák coby detektiv amatér sleduje stopu a úspěšně vyřeší případ krádeže v místním zemedělském družstvu. Všeuměl Josef Kemr zase v roli diplomata mistrně zvládne situaci, která hrozí skončit výbuchem... Oblíbený komediální seriál (1975). Dále hrají J. Bohdalová, I. Prachař, H. Maciuchová, J. Hlaváčová, J. Vinklář, J. Schmitzer, V. Menšík, G. Vránová, J. Větrovec a další. Scénář F. Vlček a V. P. Borovička. Kamera R. Stahl. Režie F. Filip

 21:10  Víkendové prázdniny STEREO16/9Premiérafull HD
*

Moje první taneční Taneční kurz od začátku do konce. Mládež se učí tančit z donucení i z lásky. Jaký tanec je nejobtížnější naučit? Kolikatery šaty vystřídá za kurz taneční mistrová? A proč na začátku chlapci přebývají?

 21:45  Kriminálka Miami (3) STEREO
*žánr: SERIÁL

(CSI Miami) Konečně v suchu Několik překvapených rybářů našlo v žaludku žraloka lidskou ruku i s kusem trupu. Ukáže se, že oběť byla zastřelena, a když si žralok ukousl svůj podíl, ještě žila. Vyšetřování se ujímá Horatio se svým týmem a zakrátko naleznou druhou oběť. Dívka, která s prostřelenou nohou vykrvácela na moři, k nim připluje na gumovém člunu potištěném azbukou... Americký seriál s Davidem Carusem v hlavní roli (2002). Dále hrají K. Alexander, R. Cochrane, E. Procter, A. Rodriguez a další.

NOVA CINEMA NOVA CINEMA
 20:00  Nebezpečná sopka
*žánr: FILM

(Volcano) Mladý vulkanolog Chris Martin po průzkumu v italském letovisku zjišťuje, že město stojí na aktivní sopce a katastrofu dokonce předpovídá i starověká legenda. Starosta však veškeré varování kvůli nežádoucím zprávám pro turisty odmítá. Jenže kopec nad městem náhle začíná chrlit žhavé magma... Bulharsko - kanadsko - britský katastrofický film (2004). Dále hrají A. Elia, M. Alton, S. M. Lane, J. Beattie a další. Režie M. Roper (87 min)

 21:45  Romantici 16/9
*žánr: FILM

(The Romantics) Sedm přátel z vysoké školy se schází v domě na pobřeží, aby zde společně oslavili sňatek Anny Paquin a Joshe Duhamela. Za svědka si nevěsta zvolila svou kamarádku a bývalou spolubydlící z koleje Katie Holmes. Ta však měla v době studií s ženichem vášnivou aférku a zdá se, že city ještě nevychladly... Americké drama (2010). Dále hrají E. Wood, M. Akerman, J. Strong, A. Brody, C. Bergen a další. Režie G. Niederhoffer (97 min)

 23:30  Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (12) STEREO
*žánr: SERIÁL

(Law and Order: Criminal Intent V) Do moře z letadla vypadne tělo ženy, která byla pohlavně zneužita. Vychází najevo, že v poslední době se v blízkosti velkých evropských letišť našla těla čtyř neznámých žen černé pleti. Od počátku vyšetřování je podezřelý psychicky nevyrovnaný Duane, který pracuje na letišti... Americký krimi seriál (2005). Hrají V. D´Onofrio, K. Erbe, J. Sheridan, C. B. Vance a další.

PRIMA PRIMA
 20:15  Nahá pastýřka černobíle
*žánr: FILM

Před 200 lety se na ronovském zámku ztratil vzácný obraz zavražděné vévodkyně. Dávno ztracené umělecké dílo však i v současnosti přitahuje zločin... Český kriminální film (1966). Hrají K. Höger, J. Petrovická, B. Šmída, V. Menšík, J. Skopeček a další. Režie J. Mach (91 min)

 22:05  Přešlapy (9) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

David je rozhodnutý věnovat se víc Daníkovi a rodině a rozhodně si nechce hledat novou práci. Petr se dozví, že se Jana s Adamem líbali, a dá Adamovi pěstí. Radka chce říct Adamovi, že ho stále miluje, a nachází ho ve společnosti dvou polonahých dívek. Hrají Z. Norisová, F. Blažek, J. Schneiderová, D. Novotný, S. Norisová, D. Matásek a další. Režie K. Šulajová (50 min)

 23:20  Myšlenky zločince VIII (23) STEREOPremiéraod 18 roků
*žánr: SERIÁL

Aaron si chce užít volný víkend v New Yorku se synem a přítelkyní. Dovolenou přeruší Aaronův mladší bratr Sean, který ho upozorní na podivná úmrtí. Policie je uzavřela jako předávkování drogami, ale okolnosti jsou víc než podezřelé... Americký krimiseriál (2013). Hrají J. Mantegna, P. Brewsterová, S. Moore a další (40 min)

PRIMA COOL PRIMA COOL
 20:15  Top Gear XIX (4) STEREOSKRYTÉ TITULKYfull HD
*

Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků. Vizuálně působivé představení vozů je doprovázeno odlehčeným komentářem, který zaujme nejen technické nadšence. A k tomu všemu nesourodá a zároveň skvěle se doplňující trojice vtipných moderátorů... Britský magazín (2013). Moderují J. Clarkson, J. May, R. Hammond a další (52 min)

 21:20  Teorie velkého třesku VII (23) STEREOPremiéra
*žánr: SERIÁL

Gorilí exces Penny vyhodí z natáčení filmu, což ji přinutí vážně se zaobírat budoucností. Rajesh potká svou přítelkyni Emily na rande s jiným mužem. Howard a Bernadette se starají o paní Wolowitzovou, která má zlomenou nohu, a je to tvrdá dřina... Americký sitcom (2014). Hrají J. Parsons, J. Galecki, S. Helberg, K. Nayyar, K. Cuocová a další (19 min)

 21:45  Partička STEREOPremiéra
*

Improvizační show, kde je zábava tak hustá, že by se dala krájet. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět, jak si konečně dělá někdo srandu ze "Suchoše a Geni", konkrétně tedy jejich kolegové Igor Chmela, Ondřej Sokol a Daniel Dangl. A jak takové trápení bavičů vypadá? Uvidíte v Partičce! (35 min)

STV 1 STV 1
 20:20  Nikto nie je dokonalý STEREOod 12 roků
*

Milan "Junior" Zimnýkoval, Marcel Forgáč a ich hostia v talk show, ktorá vás presvedčí, že nikto nie je dokonalý. Hostia : Diana Mórová a Emil Horváth.

 21:20  Kapitán Cain (3/8) STEREOPremiéraod 15 roků
*žánr: SERIÁL

Útočník Francúzsky kriminálny seriál. Réžia: Bertrand Arthuys Účinkujú: Debrandt Bruno, Delarmeová Julie, Pellegeay Frédéric, Smadi Wolfman, Suarez Anne (Francúzsko 2011)

 22:20  Piráti - stratený poklad (3/8) STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 15 roků
*žánr: SERIÁL

Odvážne ženy Španielsky dobrodružný seriál Réžia: Jorge Coira, Jorge Saavedra Účinkujú: Óscar Jaenada, Pilar Rubio, Silvia Abascal, Miguel Ortiz, Aitor Mazo (Španielsko 2012)

STV 2 STV 2
 20:05  Prečo chudoba? STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků
*žánr: DOKUMENT

Animovaná história Dejiny chudoby v humorne ladenom animovanom i dokumentárnom filme. (Dánsko, Francúzsko, India, Japonsko, Spojené štáty americké, Spolková republika Nemecko, Veľká Británia, Švédsko 2012)

 21:00  Letné kino na Dvojke: Rozhovor MONOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYReprízaod 15 roků
*žánr: FILM

Thriller inšpirovaný aférou Watergate od Francisa Forda Coppolu, jednej z najdôležitejších postáv Nového Hollywoodu. Réžia: Francis Ford Coppola Účinkujú: Gene Hackman, John Cazale, Allen Garfield, Frederic Forrest, Harrison Ford, Michael Higgins, Elizabeth Mac Rae, Teri Garr (USA 1974)

 22:55  Borgiovci III. (2/10) STEREOPremiéraod 18 roků
*žánr: SERIÁL

Historický seriál o jednom z najfascinujúcejších rodov minulosti, rode Borgiovcov. Réžia: Neil Jordan Účinkujú: Irons Jeremy, François Arnaud, Holliday Grainger, Sean Harris, Colm Feore, Peter Sullivan (Kanada, Maďarsko, Írsko 2013)

TV FANDA TV FANDA
 20:20  Kriminálka New York II (10) STEREO
*žánr: SERIÁL

(CSI: NY II) Policisté vyšetřují zabití mladé ženy na profesionálních bruslařských závodech. Zpru vše nasvědčuje tomu, že žena podlehla zraněním ze rvačky. Výsledky pitvy však uřčí zcela jinou příčinu smrti. Americký krimi seriál (2005). Hrají G. Sinise, E. Cahill, C. Giovinazzo, H. Harper, M. Kanakaredes a další

 21:10  Kriminálka New York II (12) STEREO
*žánr: SERIÁL

(CSI: NY II) Při módní přehlídce zkolabuje a následně zemře modelka. Pitva poté ukáže, že příčinou smrti byly následky nadýchání extáze. Za několik hodin se najde tělo jiné modelky, která byla zabita úderem plechovky do zátylku... Americký krimi seriál (2005). Hrají G. Sinise, E. Cahill, C. Giovinazzo, H. Harper, M. Kanakaredes a další

 22:00  Zachraň mě IV (3) STEREO16/9Premiérafull HD
*žánr: SERIÁL

(Rescue Me IV) Teroristické útoky na Světové obchodní centrum navždy změnily osudy lidí z 62. newyorské požární jednotky, kteří tehdy přišli o mnoho kolegů a přátel. Příběhy novodobých hrdinů riskujících život pro záchranu ostatních ve čtvrté řadě americkém seriálu (2007) Hrají D. Leary, M. Lombardi, J. McGee, S. Pasquale, A. Roth, J. Scurti a další

TV BARRANDOV TV BARRANDOV
 20:10  Rosamunde Pilcher: Láska z nebes SKRYTÉ TITULKYPremiéra
*žánr: FILM

(Rosamunde Pilcher: Zu hoch geflogen) Dana ze smrti svého manžela, pilota záchranné služby, obviní jeho kolegu. Muže, který vstoupí do jejího života a zamiluje se... Německý romantický film (2013). Hrají K. Dörfer, A. Freund, A. Houghton, S. Japp, Ch. Mayn a další. Režie S. Bartmann (89 min)

 22:00  Kdo nastaví kůži STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiéra
*žánr: FILM

(Pour la peau d´un flic) Alain Delon v roli soukromého detektiva bojuje sám proti gangsterům... Francouzský kriminální film (1981). Dále hrají A. Parillaud, D. Ceccaldi, X. Depraz, J. Rispal, A. Alane a další. Režie A. Delon (103 min)

 00:15  Tenkrát v Číně
*žánr: FILM

(Wong Fei Hung) Vystačí si Jet Li s dokonalým kung-fu proti nabitým zbraním zločineckých gangů, kteří přišly do Číny za obchodem? Hongkongský akční film (1991). Dále hrají B. Yuen, R. Kwan, J. Cheung, K. Cheng a další. Režie H. Tsui (129 min)

MARKÍZA MARKÍZA
 20:30  Extrémne premeny: Druhá šanca na život STEREOPremiéraSlovenskyod 12 roků
*

Najnovšia séria obľúbenej reality show o chudnutí, USA (2013). Pätnásť veľmi obéznych ľudí robí veľké zmeny životného štýlu so zámerom schudnúť a zachrániť si zdravie. V priebehu ich celoročnej cesty, hostiteľ a tréner Chris Powell pracuje spoločne s účastníkmi s cieľom naučiť ich nové, zdravé návyky a prekonať emocionálne a psychologické problémy, ktoré ich môžu brzdiť.

 22:30  Sherlock a Watsonová (13) STEREOPremiéraSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Kriminálny seriál, USA (2012). Hrajú: J. L. Miller, L. Liuová, A. Quinn. Niekto začal vraždiť členov civilného tímu a Sherlock aj napriek tomu, že bol suspendovaný chce prípad vyriešiť. Watsonová sa snaží zmieriť Sherlocka s Gregsonom. 16.00 Myšlienky vraha VI. *12 (16:9 2x stereo SD) Kriminálny seriál, USA-Kanada (2010-2011). Hrajú: T. Gibson, J. Mantegna, S. Moore, P. Brewsterová. Tím FBI sa vydá do Severnej Karolíny kde našli ťažko zranenú ženu, ďalšia je nezvestná a vyzerá to tak, že obetí je viac.

 23:20  Dva a pol chlapa VII. (16) STEREOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůaudio description
*žánr: SERIÁL

Sitkom, USA (2009-2010). Hrajú: Ch. Sheen, J. Cryer, A. T. Jones.

TV DOMA TV DOMA
 20:30  Šiesty zmysel (13) STEREOPremiéraSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Kriminálny seriál, USA (2011-2012). Hrajú: P. Montgomeryová, D. Walsh, M. Gaston. V internátnej izbe Hollisterovej univerzity je nájdené nehybné telo študenta Milesa Novaka. Podozrenie padá na Jacka Healyho, vrátnika, ktorý používal Milesovu identitu. Healy tvrdí, že bol s Milesom priateľ a krátko pred smrťou sa mu zdôveril, že chce zo školy odísť. Pri pátraní po Milesovom zmiznutom počítači narazí Carrie a Al na Jonasa Hellera. Jonas má po tele rovnaké znaky mučenia ako našli pri Milesovi. Prisahá, že Milesa nezabil. Carrie odnesie počítač expertke Tanyi Sitkowskej, ktorá objaví video zachytávajúce mučenie členov bratstva Omega Theta Rho. Vodca bratstva Colin Marsh všetko popiera. Tanya však nájde aj inú stopu - Miles chcel kontaktovať úrady kvôli informáciám o pašovaní kokaínu. Carrie sa rozhodne navštíviť bratstvo a získať ďalšie potrebné informácie. Preberie sa však po autonehode, pri ktorej je obvinená z riadenia motorového vozidla pod vplyvom alkoholu. Je si istá, že ju Colin nadrogoval. Ďalšie stopy vedú do Toronta. Vysoká hotovosť pripísaná na účet bratstva potvrdzuje, že niečo nie je v poriadku. Carrie napokon zistí, že bratstvo uzavrelo v Toronte obchod na dovoz tričiek, ktoré boli namočené v kokaíne a potom sa v miestnej čistiarni odevov extrahovali. Už ostáva len zatknúť jej majiteľa...

 21:30  Fatmagul (139, 140) STEREOPremiéraSlovenskyod 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

Romantický seriál, Turecko (2010-2012). Hrajú: B. Saatová, E. Akyürek, F. Çelik.

 23:30  Ezel (131, 132) STEREOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 15 rokůaudio description
*žánr: SERIÁL

Seriál, Turecko (2009-2011). Hrajú: K. Imirzalioglu, C. Dereová, Y. Özsener, B. Falay, S. Avciová. 131. Ali sa hnevá na Ocaka a chce ho zabiť, no Ezel mu v tom zabráni. Sebnem viní Aliho za Tefovu smrť. Na Tefov pohreb príde aj Bade. Ezel sa jej znovu snaží vysvetliť, že kvôli jej bezpečnosti sa nemôžu stretávať. Sľúbi jej, že ju vyhľadá, keď bude po všetkom, no Bade nesúhlasí. Aliho rozčúli, keď uvidí kyticu kvetov od Kenana. Ten sa záhadne vyparí. Azad nikde nemôže nájsť Aliho a začne sa obávať, kde je. Ezel jej sľúbi, že ho ochráni, no Azad mu už neverí. Eysan požiada Cengiza, aby čo najskôr opustil ich dom. No on bez Cana nechce odísť. Eysan mu ponúkne, že Cana môže vidieť kedykoľvek bude chcieť. Ezel nájde Aliho pred Kenanovým domom. Ezel pošle Cengizovi čierny veniec a Temmuzovi bombu. Cengiz spanikári a s Temmuzom povedia Alimu kde nájde Kenana. Chcú ho tam prilákať a zabiť. Ezel hľadá Ocaka a nakoniec ho objaví v centre mládeže. 132. Cengiz cez Eysan zistí, kde je Kenan a oznámi to Temmuzovi. Can je veľmi sklamaný, že sa jeho rodičia rozvádzajú. Zavolá Ezelovi a pýta si adresu Mumtaz. Temmuz vie, že Ezel na neho nachystal pascu a on zase pripraví pascu pre Aliho. Eysan si príde po Cana a Ezel ju poprosí o pomoc zničiť Kenana. Sebnem povie Azad, že ide domov, no predávkuje sa drogami a zaspí na ulici. Azad začne rodiť, no nevie sa dovolať Alimu. Našťastie príde Bade, zavolá sanitku a zavolá Ezelovi. Ali príde do hotela, kde má byť Kenan. Pasca je pripravená a všetci na neho čakajú. Eysan povie Kenanovi, že hľadá Cana a nemôže sa s ním stretnúť. Kenan odíde z hotela. Ali má pri sebe Tefov telefón. Ezel to vie a preto mu naň zavolá. Ali už takmer padne do pasce, no keď sa dozvie, že Azad rodí, hneď sa vyberie za ňou. Narodí sa mu syn Tevfik.

JOJ JOJ
 20:30  Rodinka úžasných (3) od 15 roků
*žánr: SERIÁL

(No Ordinary Family - No Ordinary Ring) Jim, samozvaný bojovník proti zločinu, má prácu - chytá zlodejov prsteňa svojej manželky a zničí pritom honosnú svadobnú slávnosť. Telepatka Daphne prečítala priateľkinu myseľ a nechtiac jej vyklopila, čo sa dozvedela. Hups... 14-ročný JJ žiada od sestry Daphne, aby zoskenovala myseľ jeho spolužiačky, chce totiž vedieť, či ju sexuálne priťahuje. Na prvý pohľad Powellovci vyzerali ako obyčajná typická americká rodina. Doteraz. Po nehode lietadla v Amazónii sa však ich životy radikálne zmenili, pretože každý z nich získal nejakú superschopnosť. Otec Jim nadobudol fyzickú supersilu a stal sa z neho dobrovoľný ochranca zákona a bojovník proti zločinu. Mama Stephanie získala superrýchlosť a už konečne dokáže zladiť rodinný život, domáce práce a 80-hodinový týždenný pracovný čas špičkovej vedkyne. 16-ročná dcéra Daphne získala telepatické schopnosti a dokáže čítať myšlienky cudzích ľudí. Zo 14-ročného syna JJ-a, ktorý mal doteraz veľké problémy so školou a učením, sa stal supergénius. Americký komediálny seriál (2010). Hrajú: M. Chiklis, J. Benzová, K. Panabakerová, J. Bennett, R. Malco, A. Reeserová, S. Collins, J. Stewart, J. Antoon a ďalší. Réžia: Terry McDonough

 21:30  Vtierka Castle V. (5) od 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

(Castle V. - Probable Cause) Keď rituálne a extrémne sadisticky zavraždia Tessu Hortonovú, zamestnankyňu poisťovacieho makléra Loyda Kurtzmana, nájdené dôkazy prekvapivo nevedú k jej ženatému milencovi, ale ukazujú priamo na spisovateľa Ricka Castlea. Ten však odmieta všetky podozrenia, že obeť poznal, ba dokonca s ňou mal románik. Aj keď nik z policajného tímu v jeho vinu neverí, podľa protokolu ho musia zatknúť ako jediného podozrivého. Vtedy sa na scéne objaví pomstychtivý sériový vrah Jerry Tyson, známy z prípadu 3XK. Tyson prezlečený do policajnej uniformy s odznakom sa zrazu vynorí vo väzení pred celou, v ktorej sedí Castle a vyhráža sa mu, že pobyt vo vyšetrovacej väzbe neprežije. Situácia si vynúti veľmi radikálne riešenie... Úspešný spisovateľ Rick Castle má všetko, na čo si spomenie - od slávy cez peniaze a, samozrejme, oddané obdivovateľky. Spolu s pôvabnou detektívkou Kate Beckettovou rieši záhadné prípady vrážd. Americký kriminálny seriál (2012). Hrajú: N. Fillion, S. Katicová, S. Sullivanová, M. C. Quinnová, J. Huertas, S. Dever, R. Santiago-Hudson, T. Jonesová, P. Johnson Jeraldová a ďalší. Réžia: John Terlesky

 22:30  Finder: Šiesty zmysel (5) Premiéraod 12 roků
*žánr: SERIÁL

(The Finder - The Great Escape) Nový prípad zavedie pátrača Waltera medzi iluzionistov. Pri predstavení v kasíne sa kúzelníkovi nevydarí premiéra nového triku a jeho asistentka Angelica bez stopy zmizne. Počas obrovského zmätku niekto vymení hotovosť v trezore kasína za falošné bankovky. Na predstavenie kúzelníka Prestona Millera v kasíne sa prišiel pozrieť agent z Las Vegas. Preston sa dohodne so svojou asistentkou Angelicou, že mu ukážu nový atraktívny trik zvaný Fénix. Angelica si oblečie krídla a vlezie do veľkej debny, ktorú Preston nechá levitovať nad pódiom a potom vzplanúť. Vyslovením zaklínadla sa mali plamene uhasiť, ale debna horí stále viac a viac. Preston si myslí, že jeho asistentka zhorela v debne, ale ukáže sa, že tam nie je a bez stopy zmizla. Walter nájde tajné dvere, ktoré vedú do chodby ústiacej k trezoru za recepciou kasína. Niekto v ňom vymenil peniaze za falošné bankovky. Walter spolu s agentkou tajnej služby a políciou hľadá nielen Angelicu, ale aj falšovateľov peňazí. Stopy vedú medzi študentov výtvarných umení a cestu k páchateľom im lemujú ďalšie mŕtvoly... Vojnový veterán Walter Sherman získal v Iraku reputáciu ako elitný stopár. Keď mu výbuch bomby natrvalo poškodil mozog, z armády ho prepustili. V civile však zistí, že vďaka svojmu zraneniu sa jeho vyhľadávacie schopnosti ešte zlepšili. Nadobudol výnimočnú schopnosť vypátrať čokoľvek - dokáže nájsť stratené predmety, nezvestných ľudí alebo zločincov na úteku pred zákonom. Jednoducho nájde zásadné spojitosti a prepojenia tam, kde by ich nikto iný nevidel a ani nehľadal. Občas je na škodu, že nájde viac, než ľudia očakávajú... Usadí sa v Key West a rieši mysteriózne prípady. Pomáhajú mu majiteľ baru Leo Knox, federálna šerifka Isabel Zambadaová a podmienečne prepustená tínedžerská zlodejka Willa Mondayová, ktorej schopnosti sú v tíme vítané. Americký komediálno-kriminálny seriál (2012). Hrají G. Stults, M. Hassonová, M. Masöhnová M. Clarke Duncan, T. Hemingway, J.F. Daley a ďalší. Réžia: Seith Mann

JOJ PLUS JOJ PLUS
 20:45  C.S.I.: Kriminálka Miami IV. (21, 22) Premiéraod 12 roků
*žánr: SERIÁL

(CSI: Miami IV. - Dead Air, Open Water) Únosca manželky finančníka žiada výkupné päť miliónov dolárov. Komu volala unesená žena o pomoc, keď uväznená v kufri auta volila na mobile nesprávne číslo? David Caruso ako poručík Horatio Caine vedie elitnú jednotku súdnych vedcov z Floridy, ktorá vyšetruje prípady vrážd na základe perfektného vyšetrenia miesta zločinu a analýzy nájdených dôkazov. Ľudia môžu klamať, dôkazy nikdy! Americký kriminálny seriál (2006). Hrajú D. Caruso, E. Procterová, A. Rodriguez, K. Alexanderová, J. Togo, E. La Rueová a ďalší. Réžia Sam Hill

 22:40  Planéta bez ľudí ŠPECIÁL od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(Life After People Special) Ako bude vyzerať planéta Zem po vymretí ľudstva? Ak by ľudstvo náhle zmizlo, čo by sa s našou planétou stalo? Zišlo vám niekedy na um, čo by sa stalo, keby celé ľudstvo náhle zmizlo? Čo by po nás vlastne zostalo, respektíve, zostalo by niečo? Ako by sa správali vypustené zvieratá, smrtiace vírusy a rastliny? Budú moria oplývať rybami? Čo sa stane s elektrárňami? Zmenia sa na časované bomby, až sa zastavia? Otrávia Zem naveky? Ako dlho by existovali najznámejšie stavby planéty a s akou silou by na opustené mestá zaútočili prírodné živly? A kto by prevzal po ľuďoch vládu na Zemi? Dokumentárny seriál Život po ľuďoch práve taký pohľad ponúka. Od prvého dňa až po milión rokov po zmiznutí človeka. Pomocou animácie a pohľadov vedcov divákov prenesie do sveta, kde sa ľudská populácia rovná nule. A na základe faktov a teórií seriál predstaví možné scenáre, ktoré Zem po ľuďoch čakajú. Niektoré z nich vyvolajú údiv, s inými sa dá polemizovať. Všetky však presvedčia o to, že život tu bol pred nami a bude aj po nás... Americký dokumentárny sci-fi seriál (2008). Réžia: David de Vries

 00:35  Letecké katastrofy VII. (3) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(Mayday VII. - Blown Apart) Dňa 8. septembra 1989 lietadlo Convair 580, patrice spoločnosti Partnair, počas letu 394 prestalo byť nad Severným morom ovládateľné a havarovalo. Po páde na hladinu zahynulo 55 ľudí. Vyšetrovanie ukázalo, že haváriu zapríčinili vibrácie vertikálneho stabilizátora a uvoľnenie chvostového krídla, ktoré bolo pripevnené neštandardnými a pre lietadlo absolútne nevhodnými skrutkami. Dokumentárne rekonštrukcie, ktoré nám priblížia priebeh najznámejších leteckých nehôd prostredníctvom obrazových a zvukových archívnych materiálov, výpovedí svedkov, pozostalých, leteckých odborníkov a vyšetrovateľov. Kanadský dokumentárny seriál (2009). Hrajú S. Bogaert a ďalší.

Legenda: bez omezení...bez věkového omezení, od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let, od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let, od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let, od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let, STEREO...stereo, MONO...mono, DUO...vysílání s duálním zvukem, SURROUND SOUND...Surround sound, DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround, DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital, 16/9...obrazový formát 16:9, SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309), TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky, znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči, audio description...audio description (zvukový popis), MHP...MHP (interaktivní aplikace), poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici, černobíle...černobílé vysílání, full HD...pořad v nativním HD rozlišení, Live...přímý přenos, Záznam...záznam, Premiéra...premiéra, Repríza...repríza, Česky...česky, Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2014

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity