Televizní program - paket Digi TV

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
17:40 Za trnkovým keřem SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: FILM
Tomáš Holý v roli malého Vaška hlavním hrdinou dalších dobrodružství z šumavských lesů (1980). Dále hrají: G. Valach, J. Brejchová, J. Kemr, V. Sloup, L. Frej a další. Scénář: J. Pohl, V. Gajer a A. V. Sekyrová. Kamera R. Milič. Režie V. Gajer (72 min)
18:55 Události za okamžik a počasí SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

žánr: ZPRÁVY
Hlavní události a předpověď počasí
19:00 Události SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

žánr: ZPRÁVY
Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě
logo stanice ČT 2 ČT 2
17:20 Trabantem z Austrálie do Asie (3/12) SKRYTÉ TITULKYfull HD

Zlatokopeckou stezkou Cestovatel Dan Přibáň se svou posádkou na dosud nejnáročnější expedici
17:50 Jižní Pacifik: Křehký ráj DUOSKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: DOKUMENT
Více než šedesát procent průmyslově vylovených ryb pochází z Tichého oceánu. Stejně jako ty ostatní, ani tento prakticky nikdo účinně nechrání. Dokumentární cyklus BBC
18:45 Večerníček SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Vynálezce Alva
logo stanice ČT 24 ČT 24
14:00 Studio ČT24

Aktuální zpravodajství v politice, ekonomice, kultuře i sportu, komentáře, analýzy, specializované informace o životě lidí v jiných světadílech
17:55 Předpověď počasí SKRYTÉ TITULKYaudio description

Souhrn meteorologických informací uplynulých 24 hodin a prognóza vývoje počasí na příští dny
18:00 Zprávy SKRYTÉ TITULKYaudio description
logo stanice ČT Sport ČT Sport
16:45 Hokej: Světový pohár 2016 Záznamfull HD

žánr: SPORT
Záznam 1. semifinálového utkání Světového poháru z Toronta
18:50 Hokej: Světový pohár 2016 Livefull HD

žánr: SPORT
Přímý přenos 2. semifinálového utkání Světového poháru z Toronta
21:40 Studio fotbal - Dohráno Livefull HD

žánr: SPORT
Výsledky, reportáže z utkání a nejdůležitější momenty uplynulého kola fotbalové ePojisteni.cz ligy
logo stanice Nova Nova
16:20 Byl jednou jeden polda SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Ladislav Potměšil jako major Maisner už ví, jak na to. Vše, co potřebuje znát, pečlivě nastudoval z amerického seriálu. Vypátrat agenta FBI v policejní škole je tak pro něj hračka... Český film (1995). Dále hrají R. Hrušínský ml. , S. Krainová, M. Moravec, J. Synková, P. Martincová, J. Sypal a další. Režie J. Soukup (83 min)
18:05 Hospoda (50) SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Kukátko Do hospůdky tři schůdky - z hospody tři schody. Český seriál (1995). Účinkují P. Nárožný, J. Menzel, J. Kanyza, B. Poloczek, L. Potměšil, J. Dvořák, L. Lipský, P. Vondruška, V. Knop, Z. Bydžovská a J. Krytinář. Režie J. Dudek
18:45 Comeback STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: SERIÁL
Změna je pivo Ozzáka postihla největší katastrofa jeho života. Hospoda U jezevce se bude bourat, místo ní má být fastfood! Ozzák se z protestu připoutá se k barpultu, Lexa se k němu přidá. Tomáš si zoufá z připoutaného bratra, a aby toho nebylo málo, ukradnou mu obstarožní bicykl - dar od Ally Pugačevy. Jediný spokojený člověk je kupodivu Simona, které už šestnáctihodinové šichty v hospodě lezly krkem... Populární český sitcom (2010). Hrají M. Dejdar, T. Matonoha, K. Leichtová, D. Batulková, M. Doležalová, M. Ruml, S. Babčáková, J. Žáček
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
14:30 Pán prstenů: Společenstvo prstenu STEREO16/9full HD

žánr: FILM
(The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring) Krutovládce Sauron touží získat magický prsten, s jehož pomocí může stát neomezeným pánem. Zabránit mu v tom může jen odvážný Elijah Wood a jeho Společenstvo. Devět neohrožených se proto vydává na nebezpečnou cestu plnou nástrah... Novozélandsko-americký velkofilm (2001). Dále hrají I. McKellen, S. Astin, O. Bloom a další. Režie P. Jackson (171 min)
18:10 Vzpomínky IV (6, 7) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(Unforgettable IV) Carrie Wellsová je bývalá policejní vyšetřovatelka, která trpí vzácným onemocněním. Její paměť je tak dokonalá, že se do ní navždy vryje každičké místo i rozhovor. Pamatuje si úplně všechno - až na jedinou věc: na detaily ze dne, kdy byla zavražděna její sestra. Od té doby se Carrie zoufale snaží uniknout své minulosti, ale když dojde k vraždě v domě, kde bydlí, nečekaně se setkává se svým bývalým milencem a parťákem, newyorským detektivem Alem Burnsem. Navzdory protichůdným citům k Alovi se rozhodne připojit k jednotce při vyšetřování zločinů. Jediné, co potřebuje, je vzpomenout si... Čtvrtá řada amerického kriminálního seriálu (2015) Hrají: Hrají: Michael Gaston, Poppy Montgomery, Kevin Rankin, John Sharian (40 min)
20:00 Vyvolený 16/9full HD

žánr: FILM
(Unbreakable) Jako jediný přežil Bruce Willis tragickou havárii vlaku a nemá ani škrábnutí! Ale děsivá nehoda přesto změnila jeho život... Americký thriller (2000). Dále hrají S. L. Jackson, R. W. Penn, S. T. Clark a další. Režie M. Night Shyamalan (100 min)
logo stanice Prima Prima
17:35 Prostřeno! Poslední večeře STEREOPremiérafull HD

Poslední večeře v Prostřeno! Dojde k odpuštění hříchů? Jak soutěžící zvládnou společné sledování pořadu? Znovu u jednoho stolu, tváří v tvář pravdě a svým rivalům! A i tentokrát dojde na lámání chleba... (50 min)
18:55 Zprávy FTV Prima STEREOPremiéra
19:25 Krimi zprávy STEREOPremiéra
logo stanice Prima COOL Prima COOL
15:40 Asterix a Obelix: Mise Kleopatra STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(Astérix & Obélix: Mission Cléopatre) Kleopatra se vsadí s Caesarem, že stihne vybudovat za tři měsíce nový velkolepý královský palác, jaký svět ještě neviděl. Splnit tento nadlidský výkon mají pomoci také Asterix s Obelixem. Francouzská rodinná komedie (2002). Hrají G. Depardieu, M. Bellucciová, Ch. Clavier a další. Režie A. Chabat (104 min)
17:55 Simpsonovi XXIII (9) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Duch Vánoc příštích Bart a Líza v daleké budoucnosti řeší problémy s potomky a z Homera je kupodivu příkladný dědeček. Avšak svět zdaleka není takový, jako býval za starých dobrých časů... Americký kultovní animovaný seriál (2011) (21 min)
18:30 Simpsonovi XXIII (10) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Otázky Homera Simpsona Po nepříjemném incidentu v letadle se z Homera vyklube nový symbol americké střední třídy. Získává vlastní show v televizi a celý národ čeká, koho vybere jako příštího prezidenta... Americký kultovní animovaný seriál (2012) (21 min)
logo stanice STV 1 STV 1
17:40 Hurá do záhrady SKRYTÉ TITULKYPremiérabez omezení

Magazín o záhrade a všetkom, čo s ňou súvisí, v novej koncepcii, s novými odborníkmi.
18:15 Tajomstvo mojej kuchyne SKRYTÉ TITULKYPremiérabez omezení

Kamila Magálová, Pavel Pospíšil a ich hostia prezrádzajú svoje najlepšie recepty.
19:00 Správy RTVS STEREOznakový jazykPremiérabez omezení
logo stanice STV 2 STV 2
16:45 Hokej - Tipsport liga SKRYTÉ TITULKYLivePremiérabez omezení

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky Priamy prenos .
19:45 Sága rodu Forsytovcov (4) STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 rokůfull HDaudio description

žánr: SERIÁL
Anglický seriál. Adaptácia románu Johna Galsworthyho, ktorý bol za toto dielo ocenený Nobelovou cenou za literatúru. Účinkujú: Damian Lewis, Rupert Graves, Gina McKeeová, Corin Redgraveová, Ian Gruffudd a ďalší. (Spojené štáty americké, Veľká Británia 2002)
20:40 Wolf Hall STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiéraod 15 rokůfull HDaudio description

žánr: SERIÁL
Anna Regina Dôverný portrét Thomasa Cromwella, poradcu kráľa Henricha VIII. Televízny seriál vznikol na základe rovnomenného románu Hilary Mantelovej, oceneného prestížnou Bookerovou cenou. Človek je človeku vlkom... Réžia: Peter Kosminsky Účinkujú: Mark Rylance, Damian Lewis, Claire Foy, Thomas Brodie-Sangster, Joss Porter (Veľká Británia 2015)
logo stanice TV Fanda TV Fanda
17:00 Sandokan se vrací

žánr: FILM
(Tigre é ancora viva: Sandokan alla riscossa!, La) Město Mompracem bylo kdysi svobodné, ale teď trpí pod nadvládou krutého sultána. Jen Sandokan může pomoci městu získat ztracenou svobodu zpět. Ten však žije v ústraní a nechce už nikdy bojovat. Statečná Jamilah se přesto rozhodne, že ho najde a přesvědčí ho, aby Mompracemu pomohl... Italský dobrodružný film (1977). Hrají K. Bedi, T. A. Savoy, Ph. Leroy, M. Foschi, S. Borghese a další. Režie S. Sollima (117 min)
19:25 Ripleyho věřte nevěřte II (2) STEREO

žánr: DOKUMENT
(Ripley's Believe It or Not II) Neuvěřitelní lidé s neuvěřitelnými schopnostmi. Neskutečné zajímavosti a rekordy všeho druhu. Nevěříte? Věřte! Druhá řada amerického dokumentu (2001)
20:20 Arrow IV (5) Premiéra

žánr: SERIÁL
(Arrow IV) Star City čelí nové hrozbě. Ve městě se objevuje zločinecká organizace zvaná Duchové, v jejichž čele stojí záhadný Damien Darhk. Oliver, který žije spokojený rodinný život s Felicity, je povolán do akce a se svým týmem má opět plné ruce práce. Čtvrtá řada amerického akčního seriálu (2015). Hrají: Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Willa Holland, Emily Bett Rickards, John Barrowman, Paul Blackthorne, Grant Gustin, Brandon Routh, Audrey Marie Anderson a další. (40 min)
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
17:20 Nebezpečné vztahy Premiéra

Láska je krásná věc. Dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné životní příběhy, které začínaly jako idylka a v troskách končí v našem studiu
18:30 NAŠE ZPRÁVY STEREO

První televizní zprávy v Česku
18:55 EXPLOZIV krimi STEREO
logo stanice Markíza Markíza
16:40 Atletiko Cvernofka STEREOod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Nový komediálny seriál, SR (2016). Hrajú: S. Malachovský, R. Luknár, R. Jakab, M. Hilmerová, R. Štúr.
více informací Nová doba: Cvernofka kúpila nového hráča. Svojrázny Trnavčan Leoš prevráti všetko naruby.
17:50 Horná Dolná STEREOod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Komediálny seriál, SR (2016). Hrajú: P. Polnišová, P. Sklár, Z. Šebová, M. Kubovčík, M. Majeský, P. Brajerčík.
více informací Pašeráci: Tereza má konkurenciu - Bystro si otvorí vlastnú krčmu!
19:00 Televízne noviny STEREOPremiérafull HD
logo stanice TV DOMA TV DOMA
15:55 Katie Ffordová: Kúsok z teba STEREODUOSlovenskyod 12 rokůfull HDaudio description

žánr: FILM
(Katie Fforde: Ein Teil von dir) Romantický film, Nemecko (2012). Réžia H. Metzger. Hrajú: A. Szyszkowitzová, T. Bergmann, C. do Regová, D. Hollinderbäumer, A. Milo.
více informací Od Thomasa chcela Vivien jediné '- aby jej zachránil život. Nepoznajúc pravdu jej však daroval oveľa viac... Lásku!
18:00 Nečakaná láska STEREODUOSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: FILM
(Surprised by Love) Romantický film, Kanada (2015). Réžia R. Iscove. Hrajú: H. Burtonová, P. Campbell, A. Craven, M. Stewart, T. Conway.
více informací Josie Mayfieldová (Hilarie Burton), úspešná obchodníčka pracujúca v prosperujúcej firme svojho otca, si myslí, že jej priateľ Richard (Aaron Craven) je dokonalý muž - príťažlivý, úspešný a ambiciózny. Problém je v tom, že Josieni rodičia, Joseph a Claire (Malcom Stewart a Wanda Cannon), majú opačný názor. Keď sa Josie stretne s Gridleym (Paul Campbell), bezstarostným voľnomyšlienkarom a jej starou stredoškolskou láskou (ktorý je do Josie stále zamilovaný), Richard vymyslí plán, aby zapôsobil na Josiinych rodičov: Gridley bude Josiinym partnerom na blížiacej sa oslave 40-teho výročia svadby jej rodičov. Keď Joseph a Claire uvidia Josie s "lúzrom", dajú čokoľvek za to, aby sa vrátila k Richardovi. Aspoň taký je plán...
20:00 Podvedená STEREODUOPremiéraSlovenskyod 15 roků

žánr: FILM
(Betrayed) Thriller, USA (2013). Réžia J. Stimpson. Hrajú: A. Schullová, Ch. Hofheimer, H. Ozsan, L. Adamsová, J. McCaffrey.
více informací Tehotná Julie (Amanda Schull) sa vydáva so svojím priateľom Trentom (Charlie Hofheimer) do malého mestečka na romantickú dovolenku. Od samého začiatku má pocit, že ich niekto sleduje. Jej priateľ je unesený, Julie je v ohrození života a dostane výhražné správy so žiadosťou o výkupné. Na políciu sa však obrátiť nemôže. Je nútená kontaktovať svojho manžela, s ktorým sa práve rozvádza ...
logo stanice JOJ JOJ
17:40 Nové bývanie Premiéra

Spolu s realitnými maklérmi a moderátorom Vladom Voštinárom ponúkneme účastníkom relácie tri možnosti na nové bývanie. Záujemcovia si postupne prehliadnu vytipované byty či domy, zhodnotia všetky klady a zápory a následne si vyberú tú možnosť, ktorá im najviac vyhovuje. V relácii sa dozvieme aj mnohé užitočné informácie a rady, ktoré by sme si nemali dať ujsť. V každej epizóde nám odborník poradí rôzne zaujímavosti ohľadom bývania, napríklad, čo je dôležité skontrolovať pri kupovaní staršieho rodinného domu alebo bytu, aké sú najčastejšie chyby v elektroinštaláciách, ako sa popasovať s problémovými strechami. Moderuje: Vlado Voštinár. Slovenská lifestylová reality-šou (2016)
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV Joj
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2016