na den:
[ PREVIEW ] logo Skylink logo freeSAT by UPC Direct logo Digi TV

PARABOLA.CZ > TV PROGRAM > PAKET DIGI TV

ČT 1 ČT 1
 07:50  Eliška a její rod (7/7) černobíleSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Utopenec Olga Scheinpflugová, Jiří Sovák a Josef Kemr v závěrečné části komediálního seriálu (1966). Dále hrají: J. Schmitzer, J. Bláha, I. Janžurová, M. Willig a další. Scénář J. Dietl. Kamera V. Opletal. Režie F. Filip (60 min)

 08:50  O Ptáku Ohniváku SKRYTÉ TITULKY
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Pohádka o tom, jak chytrá liška pomohla princi ochránit zlatá jablka a jak se i její zásluhou oženil (1980). Hrají: I. Luťanský, V. Freimanová, J. Bek, V. Ráž, M. Hrubešová, O. Vízner a další. Na motivy pohádky K. J. Erbena napsala K. Kuršová. Kamera V. Štinglová. Režie L. Koutná (46 min)

 09:35  Všechnopárty SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description
*

Zábavná talk show Karla Šípa (2013). Hosté: H. Pawlowská, O. Synek a A. Stropnická. Kamera J. Špelda. Režie V. Polesný

ČT 2 ČT 2
 07:30  Studio Kamarád
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Prázdniny na kouzelném paloučku Studia Kamarád pokračují. Těšte se na Žížaláky, Makovou panenku, Brášky, Ovečku Shaun a dobrodružství Krtka. Kamarádi, máme vás rádi!

 09:00  Náš venkov: Když se zlaté lány SKRYTÉ TITULKYaudio description
*

sklidí... Jeden svátek, jedna tradice a přece odlišné oslavy. Za slavnostmi dožínek poputujeme do vesnic Kněžpole a Palkovice (2010). Režie J. Dadák

 09:20  Ta naše dechovka
*

Jan Slabák představí dechovou kapelu Vysočinka (2007). Režie P. Ryšavý

ČT 24 ČT 24
 07:00  Studio 6 víkend
*

Zpravodajský náskok do nového dne. Ranní infoservis ČT

 10:34  World Stories SKRYTÉ TITULKY
*

Příběhy, reportáže a témata, která hýbou světem.

 11:00  Zprávy SKRYTÉ TITULKY
ČT Sport ČT Sport
 08:00  Panorama Live
*

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

 08:30  S ČT sport na vrchol SKRYTÉ TITULKY
*

aneb Nová chuť cyklistiky

 08:45  Cyklistika: Vuelta 2014
*

Denní zpravodajství z průběhu jednoho z nejprestižnějších etapových cyklistických závodů světa


NOVA NOVA
 08:05  Ďábel se třemi zlatými vlasy STEREO16/9
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(Der Teufel mit den drei goldenen Haaren) Aby si chudý mládenec Hans mohl vzít za ženu královskou dceru, jak mu to předurčil osud, musí splnit přetěžký úkol, přinést tři zlaté vlasy z hlavy ďábla. Ten už po dlouhou dobu sužuje zemi... Německá pohádka (2009). Hrají B. Baptiste, I. Bendin, S. Boden, B. Ferun, B. Furcht, Th. Giegerich, F. Karl a další. Režie H. -G. Bücking (74 min)

 09:35  Dva a půl chlapa (17) STEREO
*žánr: SERIÁL

(Two and a Half Men) Charlie Sheen je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se jeho bratr Alan, který se právě rozvádí, k němu nastěhuje. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... Americký seriál (2003). Dále hrají J. Cryer, M. Hinkle, A. T. Jones, H. Taylor a další.

 10:00  Waylonova výchova STEREO16/9
*žánr: FILM

(Raising Waylon) Poppy Montgomery a Thomas Gibson se po smrti svých přátel dozvídají, že se mají postarat o jejich devítiletého kluka. Nejenže ti dva mladí lidé spolu nežijí, ale žádný z nich ani k rodičovství neinklinuje. Nakonec závazek přijmou, ale zdaleka netuší, jaké nástrahy budou muset překonávat... Americko-novozélandská komedie (2004). Dále hrají J. Bergman, D. Roberts, K. Browne, T. Wright, E. Hawthorne, S. Brady a další. Režie S. Pillsbury (86 min)

NOVA CINEMA NOVA CINEMA
 07:50  Nemocnice Chicago Hope VI (18) STEREO
*žánr: SERIÁL

(Chicago Hope VI) Nová doktorka Carla Gugino posílí tým lékařů chicagské nemocnice, kde medicína dělá zázraky, kde život a smrt, láska a beznaděj, jsou na denním pořádku... Finálová řada amerického seriálu (1999)

 08:45  Vražedná čísla III (6) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(Numbers III) Na koňském závodišti umírá na následky bodné rány mladík krátce poté, co vsadil na jednoho z koní. K případu je přivolán Don, ale zároveň i FBI, která má podezření na páchání organizovaného zločinu na závodišti... Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2006). Hrají D. Krumholtz, R. Morrow, J. Hirsch, A. Ballard, P. MacNicol, N. Rawat a další.

 09:35  Odložené případy (2) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

(Cold Case) V roce 1983 zemřela žena hasiče při výbuchu balíčku, který dostala. Protože pachatel má být propuštěn na svobodu, dcera zavražděné požádala Lilly Rush, aby případ znovu prověřila... Americký kriminální seriál (2003). V hlavní roli Kathryn Morris. Dále hrají T. Barry, J. Finn, J. Ratchford a další

PRIMA PRIMA
 08:15  Autosalon 16/9Premiérafull HD
*

Světové novinky, nelítostné testy, koncepty budoucnosti v tradičním motoristickém magazínu (50 min)

 09:35  Top Gear 2011 STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiéra
*

Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků. Vizuálně působivé představení vozů je doprovázeno odlehčeným komentářem, který zaujme nejen technické nadšence. Závod auta s rychlovlakem, fotbal s auty a mnoho dalších šílených nápadů. A k tomu všemu nesourodá a zároveň skvěle se doplňující trojice vtipných moderátorů. Britský magazín (2011). Moderují J. Clarkson, J. May, R. Hammond a další (51 min)

 10:45  G-Force: Jednotka chlupatého nasazení STEREO
*žánr: FILM

(G-Force) Skupinka tří speciálně vycvičených morčat a jednoho krtka má za úkol zachránit svět před zrůdnými plány na globální vyhubení, které zosnoval zákeřný obchodník se zbraněmi... Americká komedie (2009). Hrají B. Nighty, W. Arnett, K. Garnerová a další. Režie H. H. Yeatman Jr. (85 min)

PRIMA COOL PRIMA COOL
 08:20  Stav ohrožení I (5) STEREOfull HD
*žánr: SERIÁL

Osudoví spojenci Velitel únosců Francis tentokrát volá své bývalé ženě a chce po ní, aby otrávila šéfa CIA. Ona ale netuší, že se Francis chce dostat do jeho mobilu a otrávení je jen zástěrka... Americký akční seriál (2014). Hrají G. Andersonová, D. Mulroney, R. Taylorová a další (41 min)

 09:10  Stav ohrožení I (6)
*žánr: SERIÁL

Už přichází Prezidentův syn Kyle se chce pokusit o útěk. Se svým plánem se svěří Beth Ann, která vše poví otci. Dívka stále netuší, že její otec je hlavním organizátorem celého únosu... Americký akční seriál (2014). Hrají G. Andersonová, D. Mulroney, R. Taylorová a další (41 min)

 10:05  Heuréka - město divů IV (20) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Obrovský skok Heuréku začnou sužovat vesmírné anomálie. Černé díry by se měly objevit a zase zmizet ve zlomku sekundy, jenže nemizí vůbec... Americký fantastický seriál (2011). Hrají C. Ferguson, S. Richardsonová, J. Morton a další (43 min)

STV 1 STV 1
 08:00  RÁNO S TRPASLÍKMI: Velikáni dejín (1/20) STEREOPremiérabez omezení
*žánr: SERIÁL

Makabejci: Príbeh Chanuky Americký vzdelávací animovaný seriál pre deti aj dospelých. (USA 1997)

 08:30  Trpaslíci STEREOReprízabez omezení
*

Zábavný program pre deti. Účinkujú: Lenka Libjaková , Martin Kollár, Ondrej Lenárth, Natália Kajzerová, Ivo Bis, Peter Lupták, Martina Slobodová a ďaľší Réžia: Vladimír Kriško Pôvodný formát RTVS. Tešia sa na Vás Chichot Veselý, Emo Tikon Smutný, Pusa Božteková, Smajla Prekvapená, Kuli Okulár, Sväťo Dobrík a Anjelinka Čertíková.

 08:50  Fidlibum STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení
*

Škriatok Fidlibum a jeho kamaráti hľadajú odpovede na všetky detské "Prečo?" (2013)

STV 2 STV 2
 08:00  Živá panoráma STEREOPremiérabez omezení
 08:30  Televíkend STEREOReprízabez omezení
 08:55  Vláčik do stanice víťazstvo MONOReprízaod 12 roků
*žánr: FILM

Televízny film, adaptácia poviedky Miloša Krnu. Príbeh železničiara na úzkokoľajnej trati v horách, odohrávajúci sa v posledných dňoch pred oslobodením. Réžia: Milan Semík Účinkujú: Jozef Kroner, Ida Rapaičová, Marián Sotník, Vladimír Obšil, František Javorský (Československo 1985)

TV FANDA TV FANDA
 08:05  World of Freesports
*žánr: DOKUMENT

Dokument o extrémních sportech

 08:30  Beach Volleyball Grand Slam Stare Jablonki STEREO16/9full HD
*

Záznam 1. ženského semifinále volejbalového turnaje Grand Slam Stare Jablonki (Polsko)

 09:35  Beach Volleyball Grand Slam Stare Jablonki STEREO16/9full HD
*

Záznam 2. ženského semifinále volejbalového turnaje Grand Slam Stare Jablonki (Polsko)

TV BARRANDOV TV BARRANDOV
 08:10  Drtivá porážka (9) STEREO
*

(Wipeout) Každý musí zvládnout sérii překážek, vyhraje ten nejlepší. Kanadská verze game show (2011)

 09:30  Mladý Indiana Jones: Pouštní anabáze Premiéra
*žánr: SERIÁL

(The Adventures of Young Indiana Jones: Daredevils of the Desert) Předtím než svět stvořil Indiana Jonese, Indiana Jones objevoval svět... Americký dobrodružný seriál (1999). Hrají S. Patrick Flanery, H. Ford, J. Wright, C. Carrier, L. Owen a další (79 min)

 11:20  Kašpárku, vař! Premiéra
*

Šéfkuchař Radek Kašpárek vás ve své show zasvětí do tajů moderní gastronomie

MARKÍZA MARKÍZA
 08:10  Megamozog STEREOSlovenskyod 12 rokůfull HD
*žánr: FILM

(Megamind) Rodinná komédia, USA (2010). Réžia T. McGrath. „Megamozog“ nebol vždy darebák. Keď ho rodičia na vlastnej planéte nasadili do vesmírneho vozidla a poslali do sveta, bol celkom roztomilé bábätko. Ku svojej smole však pristál na Zemi, priamo uprostred väzenského dvora. A pretože riaditeľ väznice na úpenlivé prosby väzňov, či si môžu toho drobčeka nechať, reagoval kladne, získal Megamozog hneď niekoľko otcov so zločineckými sklonmi, ktoré mu budú úspešne niekoľko rokov odovzdávať. Dospelý Megamozog trávi všetok čas tým, že provokuje hrdinského Metromana, najmä prostredníctvom pravidelných únosov a dômyselného týrania jeho priateľky, rozkošnej televíznej reportérky Roxanne Ritchieovej. Zo vzájomnej konfrontácie vždy odchádza tento génius zločinu porazený a ponížený. Berie to však športovo a všetky neúspechy považuje len za cestu k vytýčenému cieľu - definitívnemu zničeniu Metromana. Keď sa mu to nakoniec podarí, s hrôzou si uvedomí, že ďalej nemá pre čo žiť. Dobro bolo porazené - a čo teraz? Verný asistent Poskok (zubatá rybička v tele robota) má našťastie plán - čo takto vytvoriť nového superhrdinu, proti ktorému by sa dalo bojovať? Realizácia tejto myšlienky má ale katastrofálne následky. Z plánovaného Titana sa stane ešte väčší gauner než Megamozog, takže ten musí urobiť zásadné rozhodnutie. Začne sa pre zmenu správať ako kľuďas, alebo nechá krásnu Roxanne a celé mesto napospas zloduchovi, ktorého sám stvoril?

 09:55  2 baby na mizine II. (20) STEREOPremiéraSlovenskyod 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

Sitkom, USA (2012-2013). Hrajú: K. Denningsová, B. Behrsová.

 10:20  Mačky a psy STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: FILM

(Cats & Dogs) Rodinná komédia, USA (2001). Réžia L. Guterman. Hrajú: J. Goldblum, E. Perkinsová, A. Pollock, M. Margolyesová. V pradávnej bitke medzi mačkami a psami zašla jedna z mačiek príliš ďaleko. Kitty Galore, bývalá agentka mačacej špiónskej organizácie, sa dala na zlú cestu a vymyslela diabolský plán, ktorým si chce podmaniť nielen psích nepriateľov, ale aj svojich bývalých mačacích kamarátov. Prišiel čas, aby mačky a psy prvý krát spojili svoje sily a zachránili seba aj celé ľudstvo...

TV DOMA TV DOMA
 08:25  Karavan šou STEREOod 12 roků
*

Ivan Tásler a Vera Wisterová v Austrálii.

 09:00  Veštiareň STEREOod 12 roků
*

Problémy s láskou, vzťahmi, v práci vám pomôžu vyriešiť naši renomovaní veštci.

 10:00  V siedmom nebi V. (19, 20) STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Rodinný seriál, USA (2000-2001). Hrajú: S. Collins, C. Hicksová, B. Watson, D. Gallagher, J. Bielová.

JOJ JOJ
 08:00  Noc v múzeu od 7 roků
*žánr: FILM

(Night at the Museum) Čo sa deje v noci za uzamknutým vchodom múzea? Exponáty ožívajú a divoko vyvádzajú! Podarí sa nočnému vrátnikovi dostať chaos pod kontrolu? Posvätné siene Prírodovedného múzea sú plné tých najúžasnejších exponátov - divoko vyzerajúcich prehistorických stvorení, neľútostných starovekých bojovníkov, dávno vymiznutých kmeňov, afrických zvierat a legendárnych historických hrdinov - tí všetci tu nehybne stoja, navždy zmrazení v čase. Alebo nie? Ben Stiller ako dobromyseľný rojko Larry s vďakou prijme zamestnanie nočného strážnika v Prírodovednom múzeu. Larry veľmi rýchlo zistí, že po zotmení všetky exponáty ožívajú a divoko vyvádzajú. Je z toho zúfalý, a tak sa obráti na Robina Williamsa ako prezidenta Teddyho Roosevelta, aby mu nočný chaos v múzeu pomohol dostať pod kontrolu... Americká komédia (2006). Hrajú: B. Stiller, R. Williams, O. Wilson, C. Guginová, D. V. Dyke, M. Rooney, B. Cobbs, J. Cherry, R. Gervais, K. Raver, R. Malek, P. Favino, Ch. Q. Murphy, S. Coogan, M. Peck, M. Harrison, P. Rudd, A. Meara, M. Peters, B. Garrett, a ďalší. Réžia. Shawn Levy (120 min)

 10:30  Dom snov IX. (20, 21) Premiéraod 12 roků
*

Rodina Dunningovcov (Extreme Makeover Home Edition IX. - Dunning Family 1+2) Tím dizajnérov pod vedením Ty Penningtona postaví nový dom aj skladisko potravín pre potreby rodiny Dunningovcov, ktorá nezištne pomáha ľuďom v núdzi. Poskytuje jedlo, prístrešie a pomoc nešťastníkom, ktorí to skutočne potrebujú a nie vlastnou vinou sa ocitli v životných problémoch. Ďalšie prekvapenie pre rodinu, ktorá sa venuje charite, pripraví Meredith Vieiraová, známa moderátorka televíznych súťažných šou a šéfkuchár Michael Symon. Šéf tímu návrhárov, architektov a štylistov vyberie rodinu, ktorá sa už po siedmich dňoch môže radovať z kompletnej rekonštrukcie starého bývania alebo z novo postaveného domu. Tvorcovia zvyčajne vytipujú rodinu, ktorá obnovu svojho príbytku už skutočne potrebuje ako soľ a ktorá prežila zaujímavý, pohnutý, často však smutný či nešťastný životný príbeh. Vybrané rodiny sú svojou účasťou v televíznej šou v podstate odmeňované. Keď tím odborníkov dorazí na miesto, odošle rodinku na sedemdňovú luxusnú dovolenku a práce na jej dome sa začínajú. Odborníci vytvoria architektonický návrh a interiérový návrh domu vrátane riešenia pre záhradu a okolité pozemky. Potom prizvú stavbyvedúceho so stovkou šikovných pracantov. Remeselnícke a stavebné práce, ktoré by za normálnych okolností trvali aj celý polrok, robotníci jednoducho stihnú vykonať za sedem dní! Americká reality show (2011). Účinkujú: T. Pennington, P. Hemmisová, M. Moloney, J. Littlefield a ďalší. Hostia: Meredith Vieiraová, Michael Symon. Moderátor: Ty Pennington. Réžia: Colin Donahue

 12:25  Nové bývanie
*

Splníme Vaše sny o bývaní.

JOJ PLUS JOJ PLUS
 07:30  EUROMINÚTY Premiéraod 12 roků
*

Zábavná vedomostná relácia pre všetkých!

 08:45  Kúzelníci z Waverly III. od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(Wizards of Waverly Place III.) Zoznámte sa s Alex, Justinom a Maxom! Sú to celkom normálne, obyčajné deti z New Yorku, až na jedno veľké tajomstvo - sú to čarodejnícki učni z Waverly. Pripravte sa na ich nové kúzelnícke kúsky! Na prvý pohľad celkom obyčajná rodina Russovcov žije v New Yorku, kde vlastní reštauráciu a jej členovia riešia celkom bežné životné problémy. V skutočnosti však všetci skrývajú veľké tajomstvá. Deti Justin, Alex a Max sú kúzelníci, ktorých v tomto remesle vzdeláva ich vlastný otec Jerry - bývalý čarodejník. Ale iba jedno dieťa si bude môcť v dospelosti ponechať svoju zázračnú magickú moc. O tom, kto to bude, sa medzi nimi rozhodne v čarodejníckom súboji, keď dosiahnu osemnásť rokov. Americký rodinný komediálny fantazijný seriál (2009). Hrajú: D. DeLuise, M. Canals-Barreraová, S. Gomezová, D. Henrie, J. T. Austin, J. Stoneová a ďalší. Réžia: Victor Gonzales

 09:35  Simpsonovci VI. (5) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(The Simpsons VI.) Najslávnejší animovaný seriál pre celú rodinu. Satirická paródia na život americkej strednej vrstvy. Americký komediálny animovaný seriál (1994).

Legenda: bez omezení...bez věkového omezení, od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let, od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let, od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let, od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let, STEREO...stereo, MONO...mono, DUO...vysílání s duálním zvukem, SURROUND SOUND...Surround sound, DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround, DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital, 16/9...obrazový formát 16:9, SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309), TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky, znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči, audio description...audio description (zvukový popis), MHP...MHP (interaktivní aplikace), poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici, černobíle...černobílé vysílání, full HD...pořad v nativním HD rozlišení, Live...přímý přenos, Záznam...záznam, Premiéra...premiéra, Repríza...repríza, Česky...česky, Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2014

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity