na den:
[ PREVIEW ] logo Skylink logo freeSAT by UPC Direct logo Digi TV

PARABOLA.CZ > TV PROGRAM > PAKET DIGI TV

ČT 1 ČT 1
 15:55  Televizní legendy SKRYTÉ TITULKYfull HD
*

Miroslav Donutil a jeho hosté v zábavné show, která divákům přiblíží historii vzniku televizní zábavy. V pořadu plném smíchu spoluúčinkují: L. Sobota, F. R. Čech, L. Skořepová, M. Bočanová, H. Zagorová, M. Chodúr a mnoho dalších. Režie M. Čech

 17:10  Cestománie SKRYTÉ TITULKY
*žánr: DOKUMENT

Spojené arabské emiráty - Svět mužů Chcete vidět ledovou plochu uprostřed pouště? Býčí zápasy, velbloudí dostihy? To všechno najdete v zemi, kde je ropa levnější než voda (2001). Scénář a režie R. Motyčka

 17:40  Černé ovce SKRYTÉ TITULKYPremiéra
*

Nebojte se bojovat za svá práva - pomůžeme vám! Reportáže, testy, rady

ČT 2 ČT 2
 15:40  Generál Patton: Krev a kuráž SKRYTÉ TITULKYfull HD
*žánr: DOKUMENT

Američané vstoupili do války na Západní frontě vyloděním v Maroku 8. listopadu 1942. Jednu ze tří invazních skupin vedl generál George S. Patton. Americká dokumentární rekonstrukce

 16:25  Vesmír: Kosmické díry SKRYTÉ TITULKYfull HD
*žánr: DOKUMENT

Černé, bílé, červí díry... Jsou jen pouhou fantazií, nebo vědeckým faktem? Americký dokumentární cyklus

 17:10  Pán času IV DUOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

(Doctor Who IV) Konec cesty Tajemný Doktor cestuje hlubinami vesmíru i času. Kultovní britský sci-fi seriál (2008). Hrají: D. Tennant, C. Tateová, B. Piperová, F. Agyemanová, J. Barrowman, E. Sladenová, E. Mylesová, P. Wiltonová, J. Bleach, B. Cribbins, J. Kingová a další. Režie Graeme Harper (64 min)

ČT 24 ČT 24
 15:35  Studio ČT24
*

Aktuální rozhovory na aktuální témata v ČR i ve světě. Možnost přerušení vysílání v důsledku přímých přenosů z významných akcí

 16:00  Zprávy v 16 znakový jazyk
*

Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě

 16:30  Zprávy SKRYTÉ TITULKY
ČT Sport ČT Sport
 15:55  Téma pro hosty ČT sport znakový jazykaudio description
*

Diskusní pořad Michala Dusíka

 16:25  Basketbal: Austrálie - Litva Live
*

Přímý přenos utkání základní skupiny na MS v basketbalu mužů ze Španělska

 18:30  Basketbal: USA - Nový Zéland Live
*

Přímý přenos utkání základní skupiny na MS v basketbalu mužů ze Španělska


NOVA NOVA
 15:20  Ordinace v růžové zahradě 2 (104) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYaudio description
*žánr: SERIÁL

Peklo, nebo ráj, ale napořád Dalibor se kvůli Daniele řítí do problémů. Pavla chce odjet hledat Petra a Lukáše. Další příběhy oblíbených hrdinů populárního seriálu TV Nova (2009). Hrají J. Šťastný, M. Bahul, B. Munzarová, M. Plánková, P. Rychlý, P. Štěpánek, J. Langmajer, I. Jirešová, L. Zahradnická, M. Bittnerová, J. Pejchal, M. Zoubková, J. Vlasák, V. Zavřel, J. Smutná a další. Režie I. Macharáček

 16:35  Dva a půl chlapa (19) STEREO
*žánr: SERIÁL

(Two and a Half Men) Charlie Sheen je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se jeho bratr Alan, který se právě rozvádí, k němu nastěhuje. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... Americký seriál (2003). Dále hrají J. Cryer, M. Hinkle, A. T. Jones, H. Taylor a další.

 17:00  Odpolední Televizní noviny STEREO16/9
*žánr: ZPRÁVY

Sportovní noviny, Počasí

NOVA CINEMA NOVA CINEMA
 15:35  Pouto mlčení 16/9full HD
*žánr: FILM

(Bond of Silence) Katyin manžel se vydává o silvestrovské noci k sousedovi přerušit divokou párty, kterou pořádá sousedův syn. Domů se však už nikdy nevrátí. Vypadá to, že zemřel na infarkt, ovšem vzápětí je zjištěno, že šlo o násilnou smrt... Americké drama (2010). Hrají Ch. McDermott, K. Raver, G. Grunberg, M. Apanowicz, H. Ramm a další. Režie P. Werner (84 min)

 17:15  Tajemství kruhu (16) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(The Secret Circle) Čarodějka Cassie Blake se po náhlé a záhadné smrti své matky stěhuje ke své babičce do malého městečka Chance Harbor ve Washingtonu. Zdá se, že zde není čarodějkou pouze ona. Navíc zjistí, že je součástí tajemného klanu a hlavní postavou ve staletí trvající bitvě dobra se zlem... Britt Robertson v hlavní roli amerického seriálu (2011). Dále hrají Th. Dekker, Ph. Tonkin, Sh. Hennig, J. P. Kennedy, G. Harold a další.

 18:10  Martial Law - Stav ohrožení I (2) STEREO
*žánr: SERIÁL

(Martial Law I) Sammo Law, vynikající policajt a instruktor bojových umění ze Šanghaje, přijíždí do L. A. spolu se svojí studentkou, aby vypátral šéfa zločineckého podsvětí a nebezpečného zabijáka, se kterým má nevyřízené účty. V L. A. ho však nečekají jen zlatavé pláže a filmové hvězdy, ale především boj i s dalšími zločinci... Americký krimi seriál (1998). Hrají Sammo Hung Kam-Bo, K. Hu, A. Hall, L. Mandylor, G. Egolf, T. Wright, G. Siner, M. Bailey Smith a další.

PRIMA PRIMA
 15:30  Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II (12) STEREO
*žánr: SERIÁL

Potíže s bratrem Rizzoliová a Islesová pátrají po bankovních lupičích, kteří zastřelili jednoho ze zaměstnanců. Mezi podezřelými se ocitá i Janin bratr Tommy... Americký kriminální seriál (2011). Hrají A. Harmonová, S. Alexanderová, J. Bridges a další (41 min)

 16:25  Návrat komisaře Rexe X (2) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Mrtvá mezi delfíny Po předčasném penzionování se Rex opět aktivně zapojuje do policejní práce, tentokrát v ulicích Říma. Pro svého nového páníčka komisaře Fabbriho je neocenitelným osobním strážcem a parťákem při řešení složitých kriminálních případů... Rakousko-italský kriminální seriál (2009). Hrají K. Capparoni, D. Zichová, P. Abellaová a další (46 min)

 17:30  Odpolední zprávy STEREOPremiéra
PRIMA COOL PRIMA COOL
 15:10  Bořiči mýtů II (16) STEREO
*žánr: SERIÁL

Moderátoři Jamie a Adam se pokoušejí potvrdit nebo vyvrátit nejrůznější mýty, které už řadu let kolují světem... Americký dokumentární seriál (2004) (50 min)

 16:15  Ztraceni II (16) STEREO
*žánr: SERIÁL

Celá pravda Skupina lidí, kteří přežili havárii letadla a zůstali uvězněni na ostrově plném tajemných jevů, se pokouší sehnat pomoc a najít cestu domů. Většina z nich má více či méně děsivou minulost, která pomalu začíná ovlivňovat současnost... Kultovní americký seriál (2004 - 2010). Hrají M. Fox, E. Lillyová, T. O´Quinn, D. Monaghan a další (42 min)

 17:10  Jmenuju se Earl IV (1) STEREO
*žánr: SERIÁL

Poslední klapka Earl kdysi ukradl těžce nemocnému chlapci poníka. Když zjistí, že je dosud naživu, rozhodne se mu splnit sen - natočit film... Americký komediální seriál (2008). Hrají J. Lee, E. Suplee, J. Presslyová, N. Velazquezová, E. Steeples a další (21 min)

STV 1 STV 1
 14:55  Prefíkaná banda VIII (5/6) STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiéraod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Britský kriminálny seriál o skupine podvodníkov z Londýna, špecializovaných na vysoko sofistikované podvody. Réžia: Alrick Riley, Otto Bathurst, Roger Goldby, Bharat Nalluri Účinkujú: Robert Vaughn, Robert Glenister, Adrian Lester, Jaime Murray, Marc Warren (Veľká Británia 2012)

 16:00  Správy RTVS STEREOPremiérabez omezení
 16:25  Poklady sveta STEREOReprízabez omezení
*žánr: DOKUMENT

Sieň nezávislosti vo Filadelfii - hlas slobody, USA Nemecký dokumentárny seriál. (Nemecko 2003)

STV 2 STV 2
 15:50  Ukrajinský magazín MONOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYReprízabez omezení
*

Publicistická relácia zo života ukrajinskej národnostnej menšiny žijúcej na Slovensku.

 16:20  Profesionál STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků
*

Magazín o živote a výcviku príslušníkov OS SR.

 16:45  Fokus zdravie znakový jazykPremiéraod 12 roků
*

Publicistická relácia o rôznych ochoreniach, ich príznakoch, príčinách vzniku, súčasnej diagnostike, aktuálnej liečbe i možnej prevencii.

TV FANDA TV FANDA
 15:15  Kobra 11 IV (4) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

(Alarm für Cobra 11 IV) Zločin na čtyřech kolech - pašeráci cigaret, obchodníci s holkami, drogoví baroni a zloději aut! Další příběhy speciálního oddílu dálniční policie! Čtvrtá řada německého krimi seriálu (1999). Hrají E. Atalay, R. Steinke, M. Semmelrogge, I. von Bergen a další

 16:00  Hvězdná brána: Hluboký vesmír II (19) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(Stargate Universe II) Posádka lodi konečně přichází na pravý smysl mise Destiny. Kromě toho se také musí potýkat s nástrahami venku i uvnitř lodi z důvodu příchodu Luciánské aliance... Kanadsko-americký sci-fi seriál (2009). Hrají R. Carlyle, E. Levesque, L. Ferreira, B. J. Smith, D. Blue a další

 16:50  Teleshopping
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
 15:15  Pod bílými plachtami: Koncert na rozloučenou STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: FILM

(Unter weißen Segeln: Abschiedsvorstellung) Slavný klavírista se domníval, že vážně onemocněl. Před svojí smrtí chtěl usmířit bývalé manželky a pozval je na výlet luxusní lodí do Egypta. Německý romantický film (2005). Hrají M. Degen, G. von Weitershausen, C. Messner, R. Schreiner, I. Naujoks a další. Režie W. Bannert (88 min)

 17:15  Kurňa, co to je? STEREO
*

Páni Zedníčci v akci. Strejda Pavel, synovec Kuba. Jaké tajemné předměty s nimi odhalíme v oblíbeném zábavném pořadu?

 18:30  Naše zprávy STEREO
MARKÍZA MARKÍZA
 15:35  Dva a pol chlapa IX. (1) STEREOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

Sitkom, USA (2011-2012). Hrajú: A. Kutcher, J. Cryer, A. T. Jones.

 16:00  Myšlienky vraha VII. (20) STEREOPremiéraSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Kriminálny seriál, USA-Kanada (2011-2012). Hrajú: T. Gibson, J. Mantegna, S. Moore, M. G. Gubler.
Vražda dvoch mužov v Rapid City, v Južnej Dakote, znamená pre tím pracovnú cestu do Black Hills. Je zrealizovaná rituálnym spôsobom, no identifikáciu profilu sťažuje množstvo prírodných katastrof zo životného prostredia.

 17:00  Prvé Televízne noviny STEREOPremiéra
TV DOMA TV DOMA
 14:15  Nezvestná (93, 94) STEREOPremiéraSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Telenovela, Čile (2010). Hrajú: C. Siachoqueová, G. Porras, S. Smithová, R. Mateos,V. Poseová.
93: Mariano spovedá Jose Angela ohľadom jeho sexuálnej orientácie. Je nahnevaný, že celé tie roky klamal nielen jemu, ale aj Vivianu a preto sa rozhodne ho vyhodiť z Altamira Enterprises. Cristobal dá Marianovi vedieť, že zmaril jeho atentát na Bruna. Navštívi tiež Bruna a Ceciliu a ukáže im video, kde Bruno priznáva svoj pomer s Elisou. Prosí ich, aby svojim deťom povedali pravdu, ináč to bude musieť urobiť on. Nicolas ponúkne Marianovi svoju pomoc. Má nápad ako sa zbaviť Bruna bez akýchkoľvek stôp. Danna mala ďalší deň, v ktorom Cecilia vystrelila na Elisu. Eduardo a Flor ďalej nechcú žiť v dome s rodičmi.
94 Eduardo a Flor sa vzbúrili proti vlastným rodičom a odchádzajú z domu. Danna porozprávala Marianovi o sne, ktorý mala. Je si istá, že vrahom ich dcéry je Cecilia. Mariano sa rozzúri a žiada ju, aby si už nikdy nedovolila očierňovať jeho rodinu. Keďže vidí, že od manžela sa jej podpory nedostane požiada znovu o rozvod. Detektívka Castaňedová si dohodne s Brunom stretnutie bez Cecilie. Ponúkne mu dohodu, keď bude svedčiť proti svojej manželke. Za pár rokov by sa dostal z väzenia a bude môcť byť so svojimi deťmi. Keď sa to dozvie Cecilia je celá bez seba.

 16:05  Druhý dych STEREOod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Romantický seriál, SR (2011). Hrajú: J. Lieskovská, B. Deák, E. Tarageľová, M. Minichová, K. Mikulčík.
Karin a Paľo odišli na výlet, ktorý zorganizovala Lenka s Viktorovou pomocou. Viktora šokuje telefonát - Karin a Paľo mali nehodu! Timea sa chystá do Londýna na stavebnícky veľtrh. Sprevádzať by ju mal Daniel, no ten odmieta. Šakal si však želá niečo iné...

 17:05  Ženy z rodu Gilmorovcov IV. (20) STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Rodinný seriál, USA (2003-2004). Hrajú: L. Grahamová, A. Bledelová.
Luke je deprimovaný rozpadom svojho manželstva a pomáha si počúvaním motivačnej kazety. Vtedy pochopí, kto je jeho spriaznená duša. Lukova sestra Liz sa váti do mesta a oznámi, že sa s T.J.om idú brať. Luke nájde Jessa a presvedčí ho, aby sa zúčastnil svadby. Lorelai je v strese, lebo deň otvorenia ich penziónu Vážka sa blíži. Rory predstiera nezáujem, keď jej Lorelai hovorí o hádke Deana so svojou ženou Lindsay.

JOJ JOJ
 15:25  NÁKUPNÉ MANIAČKY Premiéraod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Nastylovať sa za 4 hodiny a 500 eur dokážu len skutočné nákupné maniačky. Ale len jedna z nich môže byť tá pravá! S komentárom skúseného stylistu sledujeme päť žien počas jedného týždňa a uvidíme, ktorá z nich splní svoje úlohy najlepšie. Denný seriál Nákupné maniačky je súťažná televízna šou, spájajúca ženy rôzneho veku, vzdelania a výzoru, ktoré majú spoločnú vášeň - nakupovanie. Ich úloha znie priam rozprávkovo - v časovom limite 4 hodín musia minúť 500 eur a nakúpiť za ne oblečenie a doplnky, pomocou ktorých vytvoria outfit na zvolenú tému. Hodnotiť sa budú nielen navzájom, ale svoje pozorné a neúprosné oko na ne upriami aj profesionálny stylista. Najvyšší počet bodov potom určí víťazku týždňa, ktorá získa nielen celý svoj nákup, ale aj 500 eur v hotovosti. Slovenská denná reality šou (2014).

 16:25  TOP STAR Premiéraod 12 roků
*

Najznámejšie osobnosti, najväčšie párty a udalosti, o ktorých sa hovorí.

 17:00  NOVINY O 17:00 Live
JOJ PLUS JOJ PLUS
 15:50  Ničitelia mýtov III. od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(Mythbusters III.) Aj vy si myslíte, že keď spadne chlieb na zem natretou stranou, nie je to náhoda? Alebo že vás môže škatuľka s obrúskami položená pod zadným oknom auta pri zrážke zabiť? To sú len dva z mnohých prípadov povier, mýtov predsudkov aj domnelých právd, ktoré sa snaží vyvrátiť či potvrdiť dvojica bývalých hollywoodskych expertov na filmové triky. Páni Jamie Hyneman a Adam Savage spolu s tímom asistentov opakujú pokusy dovtedy, kým sú si istí, že mýtus spoľahlivo vyvrátili alebo nie. A to je väčšinou napínavé, poučné a zábavné, pričom každá z epizód seriálu prináša rozuzlenie až troch alebo viacerých známych alebo menej známych povier a mýtov. Americký komediálny dokumentárny seriál (2003-2014). Účinkujú: J. Hyneman, A. Savage, R. Lee, K. Byronová, T. Belleci, G. Imahara a ďalší. Réžia: A. Dallowová, T. Lentreová, L.G. Williamsová a ďalší

 16:55  Faktor strachu III. (6) od 12 roků
*

(Fear Factor USA III.) Máte dosť odvahy prekonať svoje fóbie? Bojíte sa výšok? Zjete za vysokú odmenu naozaj čokoľvek? Súťažiacim tejto mimoriadne úspešnej adrenalínovej šou odvaha a pevný žalúdok rozhodne nechýbajú! V každom kole sú vystavení extrémnemu fyzickému a psychickému tlaku a musia prekonať svoj vlastný strach. V každej epizóde šesť odvážlivcov plní tri až štyri extrémne úlohy, ktoré si vyžadujú veľa odvahy a pevný žalúdok. Ale nielen to, úlohy sa musia splniť v čo najkratšom čase! Neúspešní súťažiaci sú na konci z ďalších bojov vyradení. Na víťaza čaká zaslúžená odmena vo výške 50 000 dolárov. Americká reality show (2001-2006). Moderátor: Joe Rogan

 18:00  C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. (1/22) od 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

(CSI XII. - 73 Seconds) Ted Danson ako nový šéf tímu CSI v Las Vegas D. B. Russell vyšetruje prestrelku v električke a záhadnú smrť lovca jeleňov... Tím CSI dostáva nového nadriadeného. Je ním D.B. Russell, veterán medzi súdnymi vedcami, ktorý si stále dokáže udržať pocit úžasu z výsledkov vedeckej práce. Pochádza zo Seattlu z rodiny bývalých hippies. Celý život vášnivo číta kriminálne romány a na každý prípad vraždy sa pozerá ako na spleť zaujímavých ľudských príbehov a osudov, ktoré si zaslúžia, aby o nich ľudia ďalej rozprávali alebo ich spísali do kníh. Jeho odhodlanie k práci a neochvejná dôvera k tímu je to pravé, čo potrebuje lasvegaská kriminálka, aby sa spamätala z predchádzajúcich udalostí. A hoci Russella spočiatku prijali s nedôverou, tím sa znovu zomkýna a prijme medzi seba aj nováčika - mladú vyšetrovateľku Morgan Brodyovú, ktorá prišla zo CSI Los Angeles. V prvom spoločnom prípade tím CSI vyšetruje hromadnú divokú prestrelku v električke s viacerými smrteľnými zraneniami. Jediný nezranený svedok je malý chlapec, ktorý však nedokáže vypovedať, lebo je v hlbokej psychickej traume - jeho mama v kritickom stave. Nick sa pokúša s chlapcom nadviazať kontakt, ale márne. Napokon sa to podarí Russellovi, ktorý tak dokáže od chlapca získať informácie, čo potrebujú. A práve tie vyšetrovateľov posunú správnym smerom... Elitná jednotka forenzných expertov a detektívov z kriminalistickej divízie Las Vegas pod vedením nového šéfa D.B. Russella rieši prípady vrážd na základe perfektného vyšetrenia miesta zločinu a náročnej vedeckej analýzy nájdených stôp v druhom najlepšie vybavenom laboratóriu v USA. Pod jeho prístrojmi potom nájdené dôkazy prehovoria jasnou rečou a prezradia znalcom dostatok informácii o páchateľoch. Pomstia tých, čo už hovoriť nedokážu - obete zločinov. Americko-kanadský kriminálny seriál (2011). Hrajú T. Danson, M. Helgenbergerová, G. Eads, J. Foxová, P. Guilfoyle, E. Szmanda, R. D. Hall, W. Langham, D. Berman, E. Harnoisová, M. Vann a ďalší. Réžia: Alec Smight

Legenda: bez omezení...bez věkového omezení, od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let, od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let, od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let, od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let, STEREO...stereo, MONO...mono, DUO...vysílání s duálním zvukem, SURROUND SOUND...Surround sound, DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround, DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital, 16/9...obrazový formát 16:9, SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309), TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky, znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči, audio description...audio description (zvukový popis), MHP...MHP (interaktivní aplikace), poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici, černobíle...černobílé vysílání, full HD...pořad v nativním HD rozlišení, Live...přímý přenos, Záznam...záznam, Premiéra...premiéra, Repríza...repríza, Česky...česky, Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2014

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity