Televizní program - paket Digi TV

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
00:20 Schimanski SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Zločin a trest Proslulý bývalý komisař odhaluje korupci v řadách policie. Epizoda z německého kriminálního cyklu (2011). Hrají: G. George, H. Jaenicke, B. Tauber, D. Schulzová a další. Režie Thomas Jauch (89 min)
01:50 Televizní memoáry Gustava Broma SKRYTÉ TITULKY

Brněnským televizním archivem provází legenda české populární a jazzové hudby (1994). Režie R. Chudoba
02:55 Pod pokličkou SKRYTÉ TITULKY

Jezte jídlo s vlákninou, hemoroidy pominou (2007). Co všechno nevíme a víme o tom, co pijeme a jíme
logo stanice ČT 2 ČT 2
23:50 Zločin III (5/10) SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: SERIÁL
(Forbrydelsen III) Vyšetřovatelka Sarah Lundová pátrá po pravdě o starém případu, která se skrývá ve spleti osobních tragédií, za zájmy vlivné korporace i v pozadí politických pletich. Poslední série z dánského krimi seriálu ověnčeného mezinárodními cenami (2011). Hrají: S. Grabolová, N. Lie Kaas, M. Suurballe, A. W. Berthelsen, H. Fagralidová a další. Režie Natasha Arthyová (59 min)
00:50 Zločin III (6/10) SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: SERIÁL
(Forbrydelsen III) Vyšetřovatelka Sarah Lundová pátrá po pravdě o starém případu, která se skrývá ve spleti osobních tragédií, za zájmy vlivné korporace i v pozadí politických pletich. Poslední série z dánského krimi seriálu ověnčeného mezinárodními cenami (2011). Hrají: S. Grabolová, N. Lie Kaas, M. Suurballe, A. W. Berthelsen, H. Fagralidová a další. Režie Natasha Arthyová (59 min)
01:50 Vězněm v cizině (5/10) SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: DOKUMENT
Chile: útěk z vězení. Zážitek horší než zlý sen. Cyklus britských dokumentárních rekonstrukcí
logo stanice ČT 24 ČT 24
00:10 Hyde Park Civilizace

Věda a současná civilizace. Interaktivní pořad - prostor pro vaše otázky a komentáře
01:08 Reportéři ČT SKRYTÉ TITULKY

Kauzy a reportáže s Markem Wollnerem
01:46 Týden v regionech SKRYTÉ TITULKY

Nejdůležitější události týdne v Jihomoravském a ve Zlínském kraji
logo stanice ČT Sport ČT Sport
00:20 Deník NHL full HD

žánr: SPORT
Každý den všechny góly a důležité situace z NHL
00:55 Boby: SP 2015/16 Německo Záznamfull HD

žánr: SPORT
Záznam 1. jízdy dvojbobu mužů z německého Altenbergu
01:55 Boby: SP 2015/16 Německo Záznamfull HD

žánr: SPORT
Záznam 2. jízdy dvojbobu mužů z německého Altenbergu
logo stanice Nova Nova
00:25 Upíři od 18 roků

žánr: FILM
(Vampire Bats) Vědkyně Lucy Lawless se zapletla do vyšetřování vraždy studenta, jehož tělo bylo tajemně zbaveno krve. S pomocí svého manžela brzy přijde na šokující tajemství a společně se rozhodnou zastavit útočící zlo dříve, než zahubí úplně vše... Americký thriller (2005). Dále hrají D. Neal, L. Waite, T. Bottoms, T. Plana, J. Stroup a další. Režie E. Bross ( 86 min)
02:00 Novashopping
02:15 Prásk STEREO16/9full HD

Nikdo neví o celebritách více než my! Vstupte s námi do života hvězd. Moderuje G. Partyšová
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
00:40 Na rozcestí STEREO16/9

žánr: FILM
(Not Easily Broken) Když se Dave a Clarice před lety brali, byli plni snů a nadějí, věřili, že jejich láska vydrží na věky a vše zlé vždy překonají. Osud jim však do cesty postavil řadu překážek... Americké drama (2006). Hrají M. Chestnut, T. P. Henson, M. Quinlan, K. Hart, W. Harris a další. Režie B. Duke (96 min)
02:30 Teleshopping
02:45 S ledovým klidem STEREO16/9

žánr: FILM
(The Cold Light of Day) Mladý obchodník Will přijíždí do Španělska, aby strávil pár dní na plachetnici se svými rodiči, s mladším bratrem a jeho přítelkyní. Poblíž malebného letoviska však dochází k nečekanému dramatu. Willovi blízcí byli uneseni a on má jen několik hodin na to, aby svou rodinu našel, odhalil vládní tajemství a spojitost únosu s tajemstvím svého otce... Americký akční film (2012). Hrají H. Cavill, V. Echegui, B. Willis, S. Weaver, J. Mawle, C. Goodall, R. Gavron, E. Hamilton a další. Režie M. El Mechri (84 min)
logo stanice Prima Prima
23:55 Doktor Jekyll a pan Hyde STEREOod 18 roků

žánr: FILM
(Dr. Jekyll and Mr. Hyde) Dr. Jekyll, vynikající vědec uznávaný celou vědeckou komunitou, vyvine prostředek, který způsobí převrat v lidské přirozenosti. Vyzkouší ho sám na sobě a pomocí této látky prodělá děsivou proměnu... Britský horor (2002). Hrají J. Hannah, D. Warner, K. Shirleyová a další. Režie M. Phillips (97 min)
02:10 Smrtící triky STEREOod 18 rokůfull HD

žánr: FILM
(F/X - Murder by Illusion) Odborník na filmové triky Rollie Tyler je požádán policií o pomoc při předstírané "vraždě" důležitého svědka. Expert nabídku přijme, ale dostane se tím do potíží, při kterých půjde o jeho skutečný život... Americký film (1985). Hrají B. Brown, B. Dennehy, D. Venoraová, C. De Young, M. Adams a další. Režie R. Mandel (105 min)
04:15 Vraždy v Midsomeru XIV STEREOSKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: SERIÁL
Smrt závodníka Inspektor John Barnaby, bratranec Toma Barnabyho, se ujímá vyšetřování případu dvou zavražděných mladíků. Správný detektivní čich mu napovídá, že tyto vraždy budou souviset s dávnou minulostí... Britský kriminální seriál (2011). Hrají N. Dudgeon, J. Hughes, B. Jackson a další. Režie R. Holthouse (89 min)
logo stanice Prima COOL Prima COOL
00:45 RE-PLAY STEREOfull HD

Herní magazín o novinkách na počítačové scéně. Recenze, rozhovory, novinky, triky, preview... Přesně to, co máte rádi a na co čekáte. Hrajte s námi! (25 min)
01:20 Applikace STEREOfull HD

Magazín o novinkách ve světě mobilních aplikací. Testy, recenze, rozhovory, novinky, tipy, triky... Proměňte svůj telefon nebo tablet v našlapaného pomocníka! To nejzajímavější ze světa aplikací! Moderují M. Tuček a I. Frühlingová (26 min)
01:55 Graceland I (5) STEREOfull HD

žánr: SERIÁL
Zelená láska Graceland je luxusní sídlo na jihokalifornské pláži, které se stalo základnou pro elitní agenty FBI, DEA a celní stráže. Premiant mezi absolventy akademie FBI Mike Warren se těší na prestižní post ve Washingtonu. Místo toho je ale nečekaně poslán do Gracelandu. Nemá jen potírat zločin, ale i ohlídat svého šéfa Paula Briggse. Tento legendární agent je podezřelý z nezákonných aktivit... Americký krimiseriál vycházející ze skutečných událostí (2013). Hrají A. Tveit, D. Sunjata, V. Ferlitová a další (44 min)
logo stanice STV 1 STV 1
23:10 MacKennovo zlato STEREOReprízaod 12 rokůfull HD

žánr: FILM
Klasický western. Réžia: J.Lee Thompson Účinkujú: Gregory Peck, Omar Sharif, Telly Savalas, Camilla Spary, Keenan Wynn, Julie Newmar (USA 1969)
01:15 Elisa z Rivombrosy III (8/8) STEREOReprízaod 12 roků

žánr: SERIÁL
Taliansky romantický seriál o vytúženej láske, ktorá vzdoruje všetkým konvenciám vtedajšej doby. Účinkujú: Vittoria Puccini, Alessandro Preziosi, Jane Alexander, Luca Ward, Antonella Fattori (Taliansko 2007)
03:10 Toskánska vášeň II (18/14) STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Taliansky romantický seriál o láske, ktorá vznikla medzi členmi dvoch znepriatelených rodín. Réžia: Raffaele Mertes Účinkujú: Safroncik Anna, Roberto Farnesi, Luca Capuano, Giorgia Wurth, Karin Proia (Taliansko 2013)
logo stanice STV 2 STV 2
00:30 Správy RTVS znakový jazykPremiérabez omezení
01:20 ArtSpektrum STEREOReprízabez omezenífull HD

Kultúrna panoráma
06:25 Geo report STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení

Škótsko Séria cestopisných reportáží z celého sveta (Francúzsko, Spolková republika Nemecko 2011)
logo stanice TV Fanda TV Fanda
00:10 K.O.Night (692) STEREO16/9full HD

Galavečer bojových sportů
01:05 European Poker Tour 2015 (43) STEREO16/9Premiérafull HD

Záznam nejzajímavějších her prestižní evropské série v pokeru
01:55 Na pokraji smrti STEREO

žánr: FILM
(Half Past Dead) Agent FBI Steven Seagal je v nově otevřené věznici Alcatraz v přísném utajení jako obyčejný odsouzenec. Chce pomstít smrt své ženy a zachránit rukojmí a vězně před komandem, které hledá ukryté zlato. Americko-německý akční thriller (2002). Dále hrají J. Rule, C. Christian, N. Peeples, B. Weitz, M. Chestnut a další. Režie D. M. Paul (93 min)
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
00:40 Vtip za stovku!

Václav Vydra, Michal Novotný a Ruda z Ostravy uvádějí soutěž, kde vítězný vtip dostane speciální prémii
01:55 Neuvěřitelný týden STEREO

Chcete vědět, jak to bylo doopravdy? Petr Jablonský se svými hosty shrne události uplynulého týdne
03:05 NAŠE ZPRÁVY STEREO

První televizní zprávy v Česku
logo stanice Markíza Markíza
22:45 Lovec policajtov STEREODUOSlovenskyod 15 rokůfull HD

žánr: FILM
(Exit Wounds) Akčný film, USA (2001). Réžia A. Bartkowiak. Hrajú: S. Seagal, I. Washington, DMX, J. Hennessyová.
více informací Päťdesiat kíl zabaveného heroínu ešte včera odpočívalo v uzamknutom, snáď najprísnejšie stráženom policajnom sklade v Detroite. Dnes však po heroíne niet ani stopy a nikto nevie, kam sa vyparil. Isté je len to, že niekto je bohatší o päť miliónov dolárov. A ten niekto možno nosí policajnú uniformu. Na policajtov to nevrhá dobré svetlo a celá situácia nahráva na smeč ľuďom, ktorí s policajtmi nikdy neboli zadobre. Presne takým je aj obchodník s drogami Latrell Walker (DMX), ktorý sa len utvrdí v tom, že policajti sú banda predajných, skorumpovaných a podplatiteľných gaunerov. Myslí si to však len do chvíle, než sa objaví Orin Boyd (Steven Seagal). Vtedy zistí, že nič nie je také, ako to na prvý pohľad vyzerá. A dvojica má naozaj plné ruky práce.
01:00 Matrix Revolutions STEREODUOSlovenskyod 15 rokůfull HD

žánr: FILM
(The Matrix Revolutions) Akčný thriller, USA (2003). Réžia: L. Wachowski, A. Wachowski. Hrajú: K. Reeves, C. A. Mossová, L. Fishburne, H. Weaving, M. Bellucciová.
více informací V záverečnej časti trilógie vedie armáda Zionov, podporovaná odvážnymi civilnými dobrovoľníkmi, neúprosný boj, aby odvrátila inváziu Sentinelu. Zostávajúce ľudské pokolenie bojuje nielen o holé životy, ale o budúcnosť ľudstva samotného. Neznámy prvok otrávi mužstvo a ničivého plánu Smitha sa okamžite zmocní Bane, člen konvoja. Každým ďalším okamihom sila rastie. Smith je za hranicou kontroly robotov a teraz hrozí zničenie ich ríše, reálneho sveta Matrixu.
více informací Veštkyňa ponúka Neovi (Keanu Reeves) svoje rady. Prijíma ich s vedomím, že jej slová môžu byť iba ďalšou klamnou rovinou veľkého systému Matrix. S pomocou Niobe volí Neo a Trinity (Carrie-Anne Mossová) ďalekú cestu, na akú sa ešte nikdy žiaden človek nepodujal - nebezpečnú cestu nad zemou, až do vnútra hrozivého mesta robotov. V tejto mechanizovanej metropole sa Neo stretáva tvárou v tvár s najvyššou mocou sveta robotov.
03:25 Lovec zločincov I. (23) STEREODUOSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Akčný seriál, USA (2011). Hrajú: J. Caviezel, M. Emerson, T. P. Hensonová, K. Chapman.
logo stanice TV DOMA TV DOMA
00:00 Ľudia, ktorých poznám STEREOSlovenskyod 15 roků

žánr: FILM
(People I Know) Film, USA-Nemecko (2001). Réžia D. Algrant. Hrajú: A. Pacino, K. Basingerová, R. Klein, T. Leoniová, R. O'Neal.
více informací Eli býval eso v PR obore-dokázal sprostredkovať stretnutia s dôležitými ľuďmi,vytvoriť im image.Behom rokov sa z neho stal starý,uťahaný chlap.Práve teraz sa zapletie do vraždy mladej herečky...
02:10 Čierna vdova STEREOSlovenskyod 15 roků

žánr: FILM
(Praying Mantis) Thriller, USA (1993). Réžia J. Keach. Hrajú: J. Seymourová, B. Bostwick, Ch. Allen, F. Fisherová.
více informací Slobodný muž tajne dúfa, že konečne našiel ženu svojich snov. Netuší, že Jane Seymourová je síce šarmantná a inteligentná, ale aj veľmi nebezpečná... FBI pátra po vrahyni, ktorá počas svadobnej noci zabila už piatich svojich manželov. Úspešný podnikateľ sa zoznámi a zblíži s pôvabnou Lindou, ktorá ho tak očarí, že nedbá ani na varovania svojej švagrinej Betty a rozhodne sa, že si ju vezme za manželku. V tej chvíli netuší, že sa stane ďalšou obeťou diabolského plánu šialenej, v detstve týranej Lindy, ktorá chladnokrvne odstráni z cesty nielen Donovu bývalú priateľku i jeho švagrinú Betty, ale cestou na svadobný obrad sa pokúsi zabiť i Donovho syna Bobbyho...
03:35 Môj nový tučný život IV. (11) STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Komediálny seriál, USA (2012). Hrajú: M. Choová, B. Elliottová, J. Hurst, K. Leveringová.
logo stanice JOJ JOJ
00:40 Kód Navajo od 15 roků

žánr: FILM
(Windtalkers) 8. decembra 1941, deň po Pearl Harboure, vyhlasujú Spojené štáty vojnu Japonsku. Elitné námorné jednotky boli zaktivizované, aby zahájili boje v Pacifiku. Bitky, v ktorých nezáležalo iba na bojovej stratégii a kvalite zbraní, ale tiež na chytrosti a pripravenosti vojakov. V roku 1942 bolo do americkej armády k námorníctvu naverbovaných niekoľko stoviek Navajov. Tí boli prvotriedne vyškolení na kódovanie strategických správ vo svojom jazyku a stali sa tak tajnými zbraňami proti nepriateľovi. Odvážneho seržanta Joe Endersa stretávame vo vojenskom lazarete. Na Šalamúnových ostrovoch bol ťažko zranený a nepočuje na jedno ucho. Scéna, pri ktorej k zraneniu došlo, sa mu stále ako film vracia späť. Joe je rozhodnutý vrátiť sa za každú cenu na bojisko, čo sa mu za pomoci zamilovanej sestričky podarí. Pridelia ho k mariňáckej jednotke a spoločníkom na život a na smrť sa mu stáva Navajo Ben Yahzee. A bojovým heslom je príkaz: "Kód Navajo nesmie byť v žiadnom prípade prezradený." Americký vojnový thriller (2002). Hrajú: N. Cage, A. Beach, Ch. Slater, R. Willie, P. Stormare, N. Emmerich, M. Ruffalo, B. Van Holt, F. O´Connorová a ďalší. Réžia: J. Woo (150 min)
03:20 Inkognito od 12 roků

Kto som? Čo som? Uhádnite! Máš netradičné zamestnanie a chceš, aby o ňom každý vedel? Alebo pracuješ v klasickej profesii a chceš našich hostí potrápiť? Osobnosti zo sveta šoubiznisu hádajú netradičné povolania hostí a na záver sa snažia uhádnuť meno pozvanej celebrity bez toho, aby ju videli a počuli. Najúspešnejší projekt ranej histórie televízie JOJ sa na obrazovkách po prvý raz objavil v septembri 2003 a vďaka diváckej priazni sa vo vysielaní udržal až do 28. júna 2007. Dovedna sa za štyri roky odvysielalo až 175 častí. Slovenská súťažno-zábavná šou (2015). Moderuje: Vlado Voštinár Účinkujú: Zdenka Studenková, Jozef Vajda, Michal Hudák, Zuzana Šebová
04:20 Noviny TV Joj
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2015