na den:
[ PREVIEW ] logo Skylink logo freeSAT by UPC Direct logo Digi TV

PARABOLA.CZ > TV PROGRAM > PAKET DIGI TV

ČT 1 ČT 1
 19:00  Události SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description
*žánr: ZPRÁVY

Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě

 19:45  Branky, body, vteřiny SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description
 19:57  Losování Sportky a Šance
ČT 2 ČT 2
 18:55  Příchod barbarů: Langobardi SKRYTÉ TITULKY
*žánr: DOKUMENT

Divocí nájezdníci zasadili římské říši poslední úder - a pak vytvořili v severní Itálii nové království. Americký dokumentární cyklus

 19:40  Postřehy odjinud SKRYTÉ TITULKYaudio description
*

Skotsko očima Petra Voldána Šperky z vřesu

 19:50  Zprávy v českém znakovém jazyce znakový jazyk
ČT 24 ČT 24
 19:00  Události SKRYTÉ TITULKYaudio description
*

Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě

 19:44  Sněhové zpravodajství
 19:46  Branky, body, vteřiny SKRYTÉ TITULKYaudio description
ČT Sport ČT Sport
 19:35  Biatlon: Světový pohár 2014/2015 Záznam
*

Slovinsko Záznam závodu mužů na 15 km s hromadným startem ze slovinské Pokljuky

 20:30  Biatlon: Světový pohár 2014/2015 Záznam
*

Slovinsko Záznam závodu žen na 12,5 km s hromadným startem ze slovinské Pokljuky

 21:30  Sportovní zprávy Live
*

Aktuální informace ze světa sportu


NOVA NOVA
 19:30  Televizní noviny STEREO16/9
*žánr: ZPRÁVY

Sportovní noviny, Počasí

 20:20  Next STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY
*žánr: FILM

Kouzelník Nicolas Cage je obdařen schopností vidět do budoucnosti a tím určovat správný tok budoucího času. Dostane se na mušku agentce FBI Julianne Moore, která se novodobého mesiáše snaží využít k tomu, aby zabránila teroristům v jaderném atentátu... Americký akční film (2007). Dále hrají J. Biel, Th. Kretschmann, T. Kittles a další. Režie L. Tamahori (87 min)

 21:55  Comeback STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYaudio description
*žánr: SERIÁL

Heavy Christmas Dokonce i Ozzák se těší na Vánoce, jenom mu vadí, že tyhle svátky poslední dobou moc vyměkly. S Lexou se dohodnou, že je letos patřičně přitvrdí. Obchod s cédéčky před svátky jenom kvete. Všichni chtějí technokoledy Křečka Mirečka. Štědrý večer se blíží. Dostane Iva pod stromeček další zimní bundu od Vietnamců? Zpochybní Lexa existenci Ježíška? Jak se zachová hurikán Dalibor? Populární český sitkom (2008). Hrají T. Matonoha, M. Dejdar, K. Leichtová, D. Batulková, M. Doležalová, M. Ruml, S. Babčáková a J. Žáček.

NOVA CINEMA NOVA CINEMA
 19:05  Lovci zločinců (11) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(Person of Interest) Jim Caviezel je bývalý agent CIA, který je považován za mrtvého. Krátce poté, co se vrátí zpět do New Yorku, jej kontaktuje záhadný miliardář, který vynalezl program pro předpovídání kriminální činnosti. Společně se tak staví do cesty zločinu, který se ještě nestal... Americký kriminální seriál (2011). Dále hrají T. P. Henson, K. Chapman, M. Emerson, R. J. Burke a další.

 20:00  Zakletá Ella 16/9
*žánr: FILM

(Ella Enchanted) Díky víle, která dala Anne Hathaway do života poslušnost, musí udělat vše, co jí kdo přikáže. Ve chvíli, kdy jí zemře matka a otec se podruhé ožení, už nedokáže snášet nenávist od svých nevlastních sester a rozhodne se vyhledat vílu a požádat ji o zrušení kouzla. Jenže cestou potká prince a její plány se zkomplikují... Irsko-americko-britský film (2004). Dále hrají H. Dancy, C. Elwes, V. A. Fox, J. Lumley, A. McArdle a další. Režie T. O´Haver (87 min)

 21:45  Nájemní zabijáci 16/9od 18 roků
*žánr: FILM

(Assassination Games) Jean-Claude Van Damme to umí s nožem a Scott Adkins je špičkový odstřelovač. Tito dva naprosto odlišní muži a zároveň nejlepší nájemní zabijáci na světě se musí spojit, aby zlikvidovali hlavu drogového kartelu... Americký akční thriller (2011). Dále hrají K. Chapman, I. Kaye, A. French, M. Higgs, S. Celea, K. Van Varenberg a další. Režie E. Barbarash (92 min)

PRIMA PRIMA
 19:25  Krimi zprávy STEREO16/9Premiéra
 19:40  Divácké zprávy STEREOPremiéra
*

Zprávy z nejzajímavějších záběrů od vás! Díváte se, sledujete, natáčíte a my vše odvysíláme, abyste se mohli opět dívat. Stačí se jen zapojit a sdílet!

 19:55  VIP zprávy STEREO16/9Premiéra
PRIMA COOL PRIMA COOL
 19:30  Simpsonovi XXI (11) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Výhra za všechny prachy Homer má šťastný den. Sice nechá Marge ve štychu na svatbě příbuzných, zato ale vsadí do loterie a vyhraje milion dolarů. Ze strachu z Marge se však k výhře bojí přiznat, čehož okamžitě využije Bart... Americký kultovní animovaný seriál (2010) (21 min)

 20:00  King Kong STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: FILM

(King Kong) Jack Black chce natočit film na tajemném ostrově, který lidské oko nikdy nespatřilo. Vydává se tedy s celým štábem a začínající herečkou na dobrodružnou cestu, z níž se možná nikdy nevrátí. Podle legendy totiž na ostrově žije obrovská nestvůra... Americko-německo-novozélandský velkofilm (2005). Dále hrají A. Brody, N. Wattsová, T. Kretschmann a další. Režie P. Jackson (180 min)

 23:35  Dexter VIII (11) STEREOPremiéraod 18 roků
*žánr: SERIÁL

Ten starý Dexter Dexter složitě váhá mezi tím, jestli s Hannah a synem odletí z Miami, anebo zda jednou provždy skoncuje se Saxonem... Americký kriminální seriál (2013). Hrají M. C. Hall, J. Carpenterová, D. Harrington a další (51 min)

STV 1 STV 1
 19:00  Správy RTVS STEREOPremiérabez omezení
 19:50  Góly - body - sekundy STEREOPremiérabez omezení
 20:10  Počasie STEREOPremiérabez omezení
STV 2 STV 2
 19:35  Andyho dobrodružstvá s dinosaurami STEREOPremiérabez omezení
*žánr: SERIÁL

Britský dobrodružno-edukatívny seriál pre deti. (Veľká Británia 2014)

 19:50  100 názorov 2014 Premiérabez omezení
*

Dana Košická Rodina, deti, partnerstvo .

 19:55  Správy v slovenskom posunkovom jazyku STEREOznakový jazykPremiérabez omezení
TV FANDA TV FANDA
 19:30  Star Trek: Nová generace (6) Premiéra
*žánr: SERIÁL

(Star Trek: The Next Generation V) Posádka vesmírné lodi Enterprise-D se pod velením kapitána Jeana-Luca Picarda vydává na svou misi, na níž mnohdy závisí bezpečnost Hvězdné federace planet jakož i celého vesmíru... Pátá řada amerického kultovního scifi seriálu. (1992) Hrají P. Stewart, J. Frakes, L. V. Burton, M. Dorn a další.

 20:20  Lovci zločinců II (21) STEREO16/9Premiéra
*žánr: SERIÁL

(Person of Interest II) Jim Caviezel je bývalý agent CIA, který je považován za mrtvého. Krátce poté, co se vrátí zpět do New Yorku, jej kontaktuje záhadný miliardář, který vynalezl program pro předpovídání kriminální činnosti. Společně se tak staví do cesty zločinu, který se ještě nestal... Americký kriminální seriál (2012). Dále hrají T. P. Henson, K. Chapman, M. Emerson, R. J. Burke a další.

 21:10  Lovci zločinců II (22) STEREO16/9Premiéra
*žánr: SERIÁL

(Person of Interest II) Jim Caviezel je bývalý agent CIA, který je považován za mrtvého. Krátce poté, co se vrátí zpět do New Yorku, jej kontaktuje záhadný miliardář, který vynalezl program pro předpovídání kriminální činnosti. Společně se tak staví do cesty zločinu, který se ještě nestal... Závěr druhé řady amerického kriminálního seriálu (2012). Dále hrají T. P. Henson, K. Chapman, M. Emerson, R. J. Burke a další.

TV BARRANDOV TV BARRANDOV
 19:00  Velkolepé století III (77) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

(Muhteşem Yüzyil) Třetí řada tureckého výpravného seriálu (2012). Hrají H. Ergenç, M. Uzerli, N. Çehre, O. Yalabik, S. Ergeç a další

 20:10  Nejlepší přítelkyně Premiéra
*žánr: FILM

(Best Friends) Megan Gallagher žije krásný život se svoji rodinou. Do doby, než její nejlepší přítelkyně přepadla nezkrotná touha ukrást pro sebe všechno, co jí závidí... Kanadský thriller (2005). Dále hrají C. Mink, B. Hope, L. Ranger, B. Wilson a další. Režie M. Scott (91 min)

 22:00  Barrandovská Sedmička Premiéra
*žánr: FILM

Na Barrandově se narodil český film, Sedmička zase zná osudy našich slavných. Barrandovská Sedmička - každou neděli z legendárního místa o českých celebritách a jejich životech

MARKÍZA MARKÍZA
 19:00  Televízne noviny STEREOPremiéra
 20:00  Športové noviny STEREOPremiéra
 20:10  Počasie STEREOPremiéra
TV DOMA TV DOMA
 17:55  Zlaté Vianoce 2 STEREODUOSlovenskyod 12 roků
*žánr: FILM

(3 Holiday Tails) Rodinná komédia, USA (2011). Réžia J. Menendez. Hrajú: J. Gonzalová, K. Stablesová, K. C. Clyde, A. Millsová, B. Davison.
Manželia Rod a Katherine sa presťahujú na Floridu spolu s ich zlatým retrieverom a zároveň sa ujmú ďalších psíčkov vrátane troch šteniatok. Keď zistia, že ich známi sa rozišli a chystá sa úplne iná svadba, rozhodnú sa, dať ich dokopy s pomocou psov. Romantická komédia nadväzuje na predošlý film Zlaté Vianoce.

 20:00  Vianoce naruby STEREODUOSlovenskyod 12 roků
*žánr: FILM

(Christmas with the Kranks) Komédia, USA (2004). Réžia J. Roth. Hrajú: T. Allen, J. L. Curtisová, D. Aykroyd, E. Sullivan, Ch. Marin.
Potom, čo ich jediná dcéra Blair opustila rodinné hniezdo, rozhodli sa Luther a Nora Krankovci (Tim Allen a Jamie Lee Curtis) predísť vianočnému smútku na výletnej lodi a nadchádzajúce sviatky tak vymazať z kalendára. Ich rozhodnutie bojkotovať tradície obrátilo naruby celé okolie. Blair sa totiž na Štedrý deň ozýva a na večeru chystá priviesť aj nečakaného hosťa - svojho nového snúbenca. Krankovci majú iba 12 hodín, aby sa im podaril zázrak: usporiadať spoločne so svojimi susedmi oslavu, na ktorú sa nezabúda!

 22:00  Štyridsiatka na krku STEREODUOPremiéraSlovenskyod 12 roků
*žánr: FILM

(Flirting with Forty) Romantická komédia, USA-Kanada (2008). Réžia M. Salomon. Hrajú: H. Locklearová, R. Buckley, V. Williamsová.
Jackie, rozvedená matka dvoch detí, chce osláviť štyridsiate narodeniny na Hawaji. Nečaká však, že na nádhernom ostrove prežije románik s omnoho mladším inštruktorom surfovania, ktorý jej ukáže, že život nekončí.

JOJ JOJ
 19:30  Veľké Noviny TV Joj Live
 20:15  Šport Live
 20:25  Najlepšie počasie
JOJ PLUS JOJ PLUS
 18:55  Haló (5, 6) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

Úspešná zábavná show ako ju nepoznáte. Keď vás tyranizuje svokra alebo pes, poradí vám Hesso Jašterák. Pretože cez Hessa a jeho pexesá sa vám prihovárajú nebesá. Pri paródiách na obľúbené seriály žiadna televízna nitka neostane suchá... Slovenská zábavná show / sketch show (2013). Účinkujú: M. Kubovčík, Z. Šebová, S. Malachovský, L. Schrameková, R. Pomajbo, J. Tabaček a ďalší. Réžia: D. Dangl

 20:15  Koniec sveta na Vianoce od 15 roků
*žánr: FILM

(12 Disasters of Christmas) Na Vianoce sa na oblohe nečakane zjaví temná hviezda, ktorá je podľa mnohých predzvesťou Súdneho dňa. Vzápätí sa po celom svete rozpútajú prírodné katastrofy a masívne zemetrasenia. Celé mestá sú zničené a zdá sa, že skutočne nastal deň zúčtovania. Jedinou nádejou na odvrátenie katastrofy je dievča s výnimočnými schopnosťami, ktorej otec verí, že práve ona je Vyvolená. Rozzúrení obyvatelia mesta sú naopak presvedčení, že túto pohromu zapríčinila. Nebude ľahké presvedčiť ich, že sa musia spojiť a spoločne zachrániť svet. Kanadský sci-fi film (2012). Hrajú E. Quinn, M. Apanowiczová, H. Elissová, R. Critchlow, A. Airlie, R. Grantham a ďalší. Réžia: Steven R. Monroe (121 min)

 22:15  Pasca v džungli od 15 roků
*žánr: FILM

(Rescue Dawn) Vietnamská vojna naberá na sile. Bojuje v nej aj americký pilot Dieter Dengler, ktorý od detstva sníval o tom, že bude letcom. Sen sa mu splnil, keď sa dostal k vojenskému letectvu. Na úplne prvej misii nad územím Laosu ho však zostrelia a on sa ocitne v pasci džungle ďaleko od svojej jednotky. Čoskoro ho zajmú laoskí vojaci a odvedú do zajateckého tábora, kde vládnu kruté podmienky. Stretne sa tu aj s dvoma ďalšími Američanmi, Duaneom a Geneom, ktorí sú v zajatí už dva roky. Dieter časom pochopí, že jedinou nádejou na prežitie je iba starostlivo pripravený útek. Hoci nevie, kde sa tábor nachádza a ako ujde, jedno vie určite - boj o život nevzdá... Americký vojnový film (2006). Hrajú Ch. Bale, S. Zahn, J. Davies, Z. Grenier, M. Bell, T. Huss, P. Healy, T. „Ka-Ge“ Mulvilai, Y. Muenwaja, S. Wongwiroj a ďalší. Réžia W. Herzog

Legenda: bez omezení...bez věkového omezení, od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let, od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let, od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let, od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let, STEREO...stereo, MONO...mono, DUO...vysílání s duálním zvukem, SURROUND SOUND...Surround sound, DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround, DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital, 16/9...obrazový formát 16:9, SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309), TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky, znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči, audio description...audio description (zvukový popis), MHP...MHP (interaktivní aplikace), poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici, černobíle...černobílé vysílání, full HD...pořad v nativním HD rozlišení, Live...přímý přenos, Záznam...záznam, Premiéra...premiéra, Repríza...repríza, Česky...česky, Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2014

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity