Televizní program - paket Digi TV

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
09:50 Na cestě po Buenos Aires SKRYTÉ TITULKY

žánr: DOKUMENT
S Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem do města s přirozenou elegancí, kde se mísí vůně gigantických steaků s temperamentem lidí nade vše milujících tango a fotbal (2006). Režie M. Kučera
10:35 Kluci v akci SKRYTÉ TITULKYfull HD

Květnová inspirace a vaření s bylinkami, chřestem a jahodami. Připravil M. Froyda
11:05 Vyprávěj SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

žánr: SERIÁL
Něco končí, jiné začíná Svatba. Závěrečný díl oblíbeného seriálu, který sledoval osudy rodiny Dvořákových a jejich přátel. Hrají: R. Vojtek, A. Kerestešová, V. Freimanová, S. Skopal, H. Vagnerová, J. Nosek, L. Šteflová, J. Bernášková, M. Hádek, L. Štěpánková, A. Stanková, O. Veselý, V. Žilková, Z. Adamovská a další. Scénář R. Merkner. Kamera M. Schinabek. Režie: B. Arichtev, M. Dolenský a J. Steiger-Antošová (52 min)
logo stanice ČT 2 ČT 2
09:45 Schůzky s orlem DUOSKRYTÉ TITULKY

žánr: DOKUMENT
Tam, kde už si příroda nedokáže pomoci sama, musí přiložit ruku k dílu člověk a za účelem záchrany populace vzácného dravce se naučit, jak to chodí při orlích námluvách. Německo-francouzský dokument
10:40 Cestománie SKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Island - Mezi živly a duchy Výprava do země sopek, gejzírů a ledovců, kde se pěstují banány a lidé nepřestávají věřit v pohádkové bytosti (2003). Připravil J. Mančuška
11:10 Postřehy odjinud SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

Sardinie očima Jaroslava Skalického Provrtané podzemí
logo stanice ČT 24 ČT 24
10:00 Zprávy v 10 SKRYTÉ TITULKY
10:28 Studio ČT24

Aktuální zpravodajství v politice, ekonomice, kultuře i sportu, komentáře, analýzy, specializované informace o životě lidí v jiných světadílech, v byznysu a na burze
12:00 Zprávy ve 12 SKRYTÉ TITULKY

Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě
logo stanice ČT Sport ČT Sport
08:35 Futsal: Chance Futsal liga Záznamfull HD

žánr: SPORT
Záznam druhého finálového utkání Chance Futsal ligy
10:50 Studio fotbal - Extra

žánr: SPORT
Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové SYNOT ligy
11:15 M ČR juniorů v akrobatickém rock Záznam

žánr: SPORT
and rollu 2015 Náchod Záznam z domácího šampionátu, který je zároveň soutěží o Pohár města Náchod
logo stanice Nova Nova
10:05 Ordinace v růžové zahradě 2 (578) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: SERIÁL
Překvapení za překvapením Prokopův otec nechá zmlátit Bělu. Mázlovi dochází dech při mejdanech s mladou milenkou. Nové příběhy nejsledovanějšího českého seriálu (2015). Hrají Z. Adamovská, P. Rychlý, J. Čenský, D. Morávková, R. Fiala, P. Kikinčuk, M. Zounar, V. Zavřel, B. Holiček, J. Stryková a další. Režie J. Chlumský
11:25 Dva a půl chlapa IX (16) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Two and a Half Men IX) Charlie na své cestě do Paříže zahyne a Alan musí řešit nečekané problémy. Zjistí, že Charlieho dům je zatížen třemi hypotékami a navíc nedokáže splnit poslední přání Charlieho. Když hodlá bratrovy ostatky rozptýlit na pláži, narazí na neznámého muže, který se představí jako miliardář Walden Schmidt a právě se pokoušel spáchat sebevraždu ve vlnách oceánu. Od té chvíle se Alanův život změní v jedno velké dobrodružství... Devátá řada amerického seriálu nově s Ashtonem Kutcherem. (2011). Dále hrají J. Cryer, A. T. Jones, C. Ferrell, H. Taylor, J. Greer a další.
11:50 Tescoma s chutí STEREO16/9

Tipy na víkend s Ivanem Vodochodským. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
09:40 Odložené případy II (3) STEREO

žánr: SERIÁL
(Cold Case II) Zbitá žena předá vyšetřovatelům starý film se záznamem zločinu a tvrdí, že je za něj odpovědný její manžel. Všechny oběti si zaslouží, aby jejich vrazi byli dopadeni a tak se sympatická detektivka Kathryn Morris pouští do vyšetřování 25 let starého případu vraždy mladé dívky... Americký kriminální seriál (2004). Dále hrají T. Barry, J. Finn, J. Ratchford a další.
10:30 Susedia (11, 12) STEREO

žánr: SERIÁL
Do domu, kde bydlí František Stromokocúr a jeho manželka Zuzana se nastěhuje László Komárom spolu se svojí manželkou Ildikó. Ani František, Lászlův najlepší přítel, ani Zuzana z toho nejsou zpočátku nadšení. Ale postupem času si na sebe zvyknou. Nadšená z toho je jen sousedka Marta, která v tom vidí velkou příležitost najít si konečně partnera. Jenže obě rodiny mají ustavičné problémy, které musí vzájemně řešit... Slovenský komediální seriál (2006). Hrají P. Marcin, A. Kraus, V. Ráková, Z. Tlučková, M. Sládečková a další. Režie P. Marcin a T. Jančo (V původním znění - slovensky)
11:40 Teleshopping
logo stanice Prima Prima
10:20 Julie Lescautová IX (2) STEREOSKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: SERIÁL
Zlatá mládež Sympatická policejní komisařka Julie Lescautová je zpět a řeší další zapeklité případy francouzského podsvětí... Francouzský kriminální seriál (2011). Hrají V. Genestová, G. Gabriel, J. Lauretová a další (91 min)
12:25 Wolffův revír IV (2) SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Malá smrt Mladá žena je zastřelena v koupelně svého domu. Krádež drahocenného šperku ukazuje na loupežnou vraždu... Německý kriminální seriál (1997). Hrají J. Heinrich, K. Pönitz, G. Wameling, N. Seiffertová, P. Fricke, R. Grauwillerová a další. Režie B. Stephan (47 min)
13:30 Komisař Rex II (13) SKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: SERIÁL
Tři vteřiny do smrti Komisař Moser bojuje ve vídeňských ulicích s nebezpečnou ruskou mafií... Německý kriminální seriál (1994). Hrají T. Moretti, W. Bachofner, K. Markovics a další. Režie B. Fürneisen (47 min)
logo stanice Prima COOL Prima COOL
09:55 Kdo přežije: Samoa (8) STEREO

Peklo na zemi Další řada tvrdé soutěže, ve které trosečníci doslova bojují o přežití, vodu, jídlo a náčiní, které jim usnadní život. A v neposlední řadě o výhru! Americká soutěž (2009) (43 min)
10:55 Autosalon STEREOfull HD

Světové novinky, nelítostné testy, koncepty budoucnosti v tradičním motoristickém magazínu (50 min)
12:15 Výjimeční II (12) STEREO

žánr: SERIÁL
V utajení Parish útočí na elektrické věže v okolí. Zjevně má v plánu něco většího. Doktora Rosena napadne spojitost se dnem, kdy Parish zjistil, že je také Alfa... Americko-kanadský sci-fi seriál (2012). Hrají D. Strathairn, R. Cartwright, W. Christie, A. Ghanizadaová a další (42 min)
logo stanice STV 1 STV 1
09:50 Policajné oddelenie (71) STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků

žánr: SERIÁL
Vydieranie na pľaci Taliansky kriminálny seriál. Réžia: Maria Renato De Účinkujú: Simone Corrente, Isabella Ferrariová, Claudia Pandolfiová, Ricky Memphis, Daniela Morozziová (Taliansko 2004)
10:50 Duel STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení

Vedomostná súťaž s jedným moderátorom a dvoma hráčmi.
11:20 5 proti 5 STEREOReprízaod 12 roků
logo stanice STV 2 STV 2
10:05 Svet zvierat III STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení

žánr: DOKUMENT
Strážcovia rajských vtákov Dokumentárny cyklus (Nemecko 2012)
10:35 Rómsky magazín Reprízabez omezení
11:00 Fokus právo MONOznakový jazykReprízabez omezení

Relácia o právnom povedomí.
logo stanice TV Fanda TV Fanda
09:10 Chicago Blackhawks - Anaheim Ducks

žánr: SPORT
Záznam hokejového zápasu zámořské NHL
11:10 Teleshopping
11:25 Premier League Darts 2015 - Londýn

Záznam nejprestižnější evropské soutěže v šipkách (Anglie)
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
09:05 Rychlá hra STEREO

Jednoduché otázky, atraktivní ceny. Hra, ve které můžete rychle vyhrát. Přímý přenos (90 min)
10:55 Dva světy Premiéra

žánr: FILM
(Les Deux mondes) Francouzský obchodník cestuje časem a o mnoho století zpět osvobodí utlačovaný kmen... Francouzsko-belgická komedie (2007). Hrají B. Poelvoorde, N. Lindinger, P. Elso, C. Mouchet, A. Jover a další. Režie D. Cohen (105 min)
13:35 Doktor z hor (18) SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Der Bergdoktor) Příběhy venkovského lékaře z tyrolského Sonnensteinu. Oblíbený německý seriál (1992-1997). Hrají G. Lippert, H. Krassnitzer, A. Zagaria, E. Fuchs, M. Guggenberger a další
logo stanice Markíza Markíza
09:45 Ordinácia v ružovej záhrade STEREOod 12 roků

žánr: SERIÁL
Rodinný seriál, SR (2009).
11:00 Chlapi neplačú STEREOod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Rodinný seriál, SR (2015). Hrajú: T. Maštalír, D. Kavaschová, A. Bárta, P. Vajdová, D. Jamrich.
více informací Roman z pomsty zablokuje Nore všetky karty a zakáže jej prístup do fabriky. Juraj pred Renátou obviní Kristiána z krádeže jej šperkov. Svetozár sa rozhodne Alžbetu požiadať o ruku.
12:05 Dr. House III. (19) STEREOPremiéraSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Seriál, USA (2006-2007). Hrajú: H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Morrisonová.
logo stanice TV DOMA TV DOMA
10:10 V náručí diabla (60) STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Telenovela, Španielsko-USA (2009-2010). Hrajú: J. Canela, G. Espinová, M. Varoni.
11:30 Zakázaná láska (119, 120) STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Romantický seriál, Turecko (2008-2010). Hrajú: B. Saatová, K. Tatlitug, N. Çehreová, S. Yöntem.
více informací Tvrdenie Hilmiho Önala o jeho manželke a Behlülovi, Adnana veľmi rozzúri. Ako premýšľa nad krokmi, ktoré je potrebné podniknúť, mení sa prvotný šok a neskorší hnev postupne na podozrenie, ktoré si nechce ani len pripustiť. Nihal nerozumie správaniu Bihter a veľmi ju to znepokojuje. Aj Behlül si všíma, že vzťah medzi Bihter a Nihal nie je dobrý. Adnan je rozhodnutý, vyrovnať si s Hilmim účty a zničiť jeho biznis. Adnan si neuvedomuje, že Hilmiho tvrdenia by mu mali otvoriť oči. Adnan sa však odhodlá, všímať si detaily a poskladať si sám chýbajúce kúsky skladačky. Aj napriek všetkým nebezpečenstvám sú Bihter s Behlülom odhodlaní, nevzdať sa svojej lásky a prežívať ju spoločne. Nihal vôbec necíti Behlülovu blízkosť, čo ju veľmi frustruje. Na svoje otázky si dáva odpovede sama a snaží sa samu seba presvedčiť, že je to naozaj tak, ako si myslí ona. Katya sa stáva svedkom dôverného rozhovoru medzi Peyker a Bihter. Peyker prichádza upozorniť Bihter na Hilmiho tvrdenia, o ktorých sa dozvedel už aj Adnan. Táto správa vyvolá medzi Bihter a Behlülom obavy. Aj napriek vzrušeniu z nastávajúcej večere s Çetinom Özderom, Firdevs aj naďalej sleduje správanie svojej dcéry. Vášeň medzi Bihter a Behlülom znova rozdúcha plameň v ich srdciach, a tak do ich života vstúpia nové otázniky....
13:40 Ordinácia v ružovej záhrade STEREOod 12 roků

žánr: SERIÁL
Rodinný seriál, SR (2009).
logo stanice JOJ JOJ
09:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie (10) od 12 roků

žánr: SERIÁL
Nálada u Jana a Moniky je taká hustá, že by sa dala krájať. Jano trávi viac času mimo domu, konkrétne u speváčky Marianny. Hoci jeho vzťah s Mariannou baví, Marianne je jeho priveľký záujem skôr na príťaž. V druhej Kubíčkovskej rodine je nálada oveľa uvoľnenejšia. Tomáš sa chystá na svoju prvú službu za volantom taxíku a Mirka chce, aby jej frajer prespal u nich doma. Igor sa snaží vypátrať niečo viac o otcovi Adelinej dcérky Richardovi a stretne sa s Lenkou. Slovenský seriál (2009). Hrajú: J. Koleník, Z. Fialová, M. Miezga, D. Mórová, R. Luknár, A. Geislerová, K. Svarinská, B. Stanková, Ľ. Paulovič, J. Króner, M. Ondrík, L. Latinák, Z. Mauréry a ďalší. Réžia: T. Jančo
10:50 Súdna sieň SKRYTÉ TITULKYod 12 roků

Zabila si ma! Navrhovateľka Mira Vančíková je úradníčka v banke a chce sa rozviesť. Kedysi bola do Tomáša šialene zaľúbená a robila všetko pre to, aby on cítil to isté. Keď sa tak stalo, karty sa zrazu otočili. Odporca Tomáš Vančík bol kedysi typom zlého chlapca, keď však stretol Miru, zmenil sa. No potom v manželstve zažil veľký šok.... Súdne prípady zo Slovenska plné emócii, ktoré sú inšpirované skutočnosťou (2011). Účinkujú: J. Buršáková, R. Kuric, K. Jesenská, M. Vančová, L. Goduš, J. Miškolciová, J. Saukulič, M. Turan a ďalší. Réžia: I. Predmerský
12:00 NOVINY O 12:00
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2015