na den:
[ PREVIEW ] logo Skylink logo freeSAT by UPC Direct logo Digi TV

PARABOLA.CZ > TV PROGRAM > PAKET DIGI TV

ČT 1 ČT 1
 05:59  Studio 6 Premiéra
*žánr: ZPRÁVY

Zpravodajský náskok do nového dne. Ranní infoservis ČT

 08:45  Vše o vaření SKRYTÉ TITULKYfull HD
*

S Bárou Vyskočilovou se o jídle, pití a stolování dozvíte všechno, co vás zajímá. Režie M. Liška

 09:05  Polopatě SKRYTÉ TITULKYfull HD
*

Moderní hobby magazín Filipa Čapky. Užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu. Nejnovější trendy pro vaši inspiraci

ČT 2 ČT 2
 05:59  Dobré ráno Livefull HD
*

Startovací dávka energie! Ranní show České televize

 08:30  Kouzelná školka znakový jazyk
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Pohádky a povídání pro nejmenší k podívání

 09:00  Tajemství mrtvých mužů: Co se SKRYTÉ TITULKY
*žánr: DOKUMENT

stalo s Raoulem Wallenbergem? Švédský diplomat, který osobně zachránil tisíce Židů, zmizel na konci války v rukou sovětské tajné policie. Americký dokumentární cyklus

ČT 24 ČT 24
 05:59  Studio 6
*

Zpravodajský náskok do nového dne. Ranní infoservis ČT

 08:45  Studio 6 II
*

Zpravodajský náskok do nového dne. Ranní infoservis ČT

 10:00  Zprávy v 10 SKRYTÉ TITULKY
ČT Sport ČT Sport
 08:00  Panorama Live
*

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

 08:30  Hokej: HC Kometa Brno - BK Mladá Záznam
*

Boleslav Záznam utkání Tipsport extraligy v ledním hokeji

 10:55  Téma pro hosty ČT sport znakový jazykaudio description
*

Diskusní pořad Michala Dusíka


NOVA NOVA
 05:55  Snídaně s Novou STEREO16/9
*žánr: ZPRÁVY

Váš náskok po celý den

 08:50  Novashopping
 09:10  Ulice (2712) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYaudio description
*žánr: SERIÁL

Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál (2014). Režie K. Hanzlík

NOVA CINEMA NOVA CINEMA
 07:55  Ten, kdo tě chrání III (5) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(The Guardian III) Ani to, že je synem prominentního právníka nezachrání Nicka Fallina před důsledky střetu se zákonem. Kvůli drogám je odsouzen k veřejně prospěšné práci. Stává se z něho ochránce dětí, jimž nepřály šťastné životní okolnosti. Nickovo svědomí se opět po dlouhé době probouzí a on se musí rozhodnout, zda bude dál zastupovat obžalovanou mládež, nebo mocné a bohaté klienty... Třetí řada amerického seriálu (2003). V hlavní roli Simon Baker, dále hrají D. Coleman, A. Rosenberg, E. Leerhsen, W. Moniz, R. Sbarge, Ch. Malik a další.

 08:45  Dallas II (3) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

Christopher se snaží vypátrat důkazy, které by spojily Pamelu s Tommyho tajemným zmizením. John Ross začne skrze svou matku Sue Ellen uskutečňovat plán na převzetí Ewing Energies. Na Southfork se vrátí Elenin bratr Drew, který chce těžit ropu na jejich starém pozemku, avšak čeká ho nemilé překvapení. Ann poctí Harrise svou návštěvou... Americký seriál (2013). Hrají J. Metcalfe, J. Henderson, J. Brewster, J. Gonzalo, B. Strong, M. Pileggi, E. Bell, P. Duffy, L. Gray, L. Hagman a další.

 09:35  Vražedná čísla VI (1) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(Numbers VI) Donův tým je pověřen, aby zajistil bezpečnost při politickém shromáždění aktivisty Benjamina Polka. Již při přípravách se jeho lidé dostanou do těžké palby. Polka však trvá na svém vystoupení. FBI se tedy pokouší přijít na to, kdo je za útokem... Šestá řada amerického kriminálního seriálu (2009). Hrají R, Morrow, D. Krumholtz, J. Hirsch, D. Bruno, N. Rawat a další.

PRIMA PRIMA
 07:45  M*A*S*H (224) SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji jim nechybí humor a odvaha, vlastnosti, bez kterých by situaci jen stěží přežili... Americký válečný seriál (1972 - 1982). Hrají A. Alda, J. Farr, L. Switová a další (23 min)

 08:35  M*A*S*H (225) SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji jim nechybí humor a odvaha, vlastnosti, bez kterých by situaci jen stěží přežili... Americký válečný seriál (1972 - 1982). Hrají A. Alda, J. Farr, L. Switová a další (24 min)

 09:05  M*A*S*H (226) SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji jim nechybí humor a odvaha, vlastnosti, bez kterých by situaci jen stěží přežili... Americký válečný seriál (1972 - 1982). Hrají A. Alda, J. Farr, L. Switová a další (24 min)

PRIMA COOL PRIMA COOL
 07:55  Ztraceni V (15) STEREO
*žánr: SERIÁL

Následuj vůdce Skupina lidí, kteří přežili havárii letadla a zůstali uvězněni na ostrově plném tajemných jevů, se pokouší sehnat pomoc a najít cestu domů. Většina z nich má více či méně děsivou minulost, která pomalu začíná ovlivňovat současnost... Kultovní americký seriál (2004 - 2010). Hrají M. Fox, E. Lillyová, T. O´Quinn a další (42 min)

 08:45  Teleshopping
 09:10  Futurama VII (3) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Krutá aplikace Mámina společnost uvádí na trh nový model telefonu auPhone. Celá posádka si novinku koupí a Bender s Fryem se hned vsadí, kdo získá víc fanoušků prostřednictvím aplikace Twitcher. Poražený musí skočit salto do bazénu plného zvratků oboustranné mimozemské kozy... Americký kultovní animovaný seriál (2010) (21 min)

STV 1 STV 1
 07:45  Doktorka Quinnová VI STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Všetko na čom záleží Americký seriál o sympatickej lekárke, ktorá si už zvykla na svoj nový domov na ďalekom Západe. Účinkujú: Jane Seymourová, Joe Lando, Chad Allen, Jessica Bowmanová, Shawn Toovey (USA 1996)

 08:30  Správy RTVS STEREOznakový jazykReprízabez omezení
 09:20  Poklady sveta II. STEREOReprízabez omezení
*žánr: DOKUMENT

Ayautthaya, hlavné mesto Siamu , Thajsko Nemecký dokumentárny seriál. (Nemecko 2003)

STV 2 STV 2
 08:00  Živá panoráma STEREOPremiérabez omezení
 08:30  Pre materské školy STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Fidlibumove rozprávky Škriatok Fidlibum uvádza rozprávky pre najmenších sprevádzané jednoduchými fyzikálnymi a chemickými pokusmi alebo výtvarnými nápadmi.

 08:55  Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo STEREOReprízaod 7 roků
*žánr: SERIÁL

Lasica Slovenský animovaný seriál s ekologickým poslaním pre deti a dospelých. Réžia: Jarmila Rusinková (2013)

TV FANDA TV FANDA
 08:00  Hranice nemožného IV (9) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(Fringe IV) Podivné události a nehody, terorstické činy, při kterých zůstává rozum stát - to vše musí vyřešit agentka Olivia. Čtvrtá řada americko-kanadského seriálu (2011). Hrají A. Torv, J. Jackson, J. Nicole, J. Noble, L. Reddick a další

 08:40  Nejlepší sporťáky Ameriky (4) STEREO16/9
*žánr: DOKUMENT

(Ultimate Car Build Off) Nejlepší týmy amerických automechaniků soutěží v kompletní přestavbě nudných ojetých aut na originální motorové skvosty... Americká dokumentární reality show (2012)

 09:30  Skotsko-Anglie
*

Záznam přátelského fotbalového utkání

TV BARRANDOV TV BARRANDOV
 08:15  Červené růže (173) Premiéra
*žánr: SERIÁL

(Rote Rosen) Německý romantický seriál (2011). Hrají S. Valencia, T. Nindel, B. Antonius, G. Hungbauer, M. Fuchs a další

 09:25  Stefanie (20) SKRYTÉ TITULKYPremiéra
*žánr: SERIÁL

(Für alle Fälle Stefanie) Pacienti občas potřebují radu a povzbuzení... Sestřička Stefanie je odhodlaná pomoci každému. Německý seriál (1995-1998). Hrají K. Waligura, W. Schmitt, U. Mai, Ch. Schobesberger, K. Mikoleit a další

 10:45  Navarro (4) SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Případy jednoho pařížského komisařství. Francouzský krimi seriál (1989-2007). Hrají R. Hanin, M. Vaudaux, E. Boidron, J. Martial, C. Allégret a další (84 min)

MARKÍZA MARKÍZA
 06:00  Teleráno STEREOPremiéra
 08:30  Búrlivé víno od 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

Časom všetko dozrie. Rodinný seriál, SR (2014). Hrajú: E. Horváth ml., N. Pocisková, J. Loj, M. Hilmerová, M. Kramár.
Luteránová už nechce zachraňovať Ritu, ale svoj život. Eva nesúhlasí s Lauriným odchodom zo školy. Mirka sa vráti a je príjemne prekvapená z Inge a Tibora. Rita Michalovi odhalí Baxovu dedičskú podmienku.

 09:40  Ordinácia v ružovej záhrade STEREOod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Rodinný seriál, SR (2007).

TV DOMA TV DOMA
 07:10  Nate Berkus: Krajšie bývanie STEREOPremiéraSlovenskyod 12 roků
*

Talkshow o tom, ako žiť krajšie.

 08:25  Sudkyňa Hatchettová STEREOSlovenskyod 12 roků
*

Príbehy zo súdnej siene.

 08:55  Veštiareň STEREOod 12 roků
*

Problémy s láskou, vzťahmi, v práci vám pomôžu vyriešiť naši renomovaní veštci.

JOJ JOJ
 07:40  Súdna sieň SKRYTÉ TITULKYod 12 roků
*

Starý na tragači Cyril Mikota dovolil svojmu susedovi Alojzovi Sobotkovi prechádzať cez jeho pozemok, aby sa dostal do svojej záhrady. Zriadili takzvané vecné bremeno, ale situácia sa zmenila a dohoda medzi dvoma dnes už bývalými kamarátmi sa nedodržiava. Preto musí o všetkom rozhodnúť súd. Bude môcť Alojz aj naďalej chodiť cez Cyrilov pozemok, alebo bude konečne využívať novú cestu? Celá dedina je už na Alojza poriadne nahnevaná, pretože nielen v noci robieva hurhaj a bordel, ale pre euro by si nechal zničiť aj celú rodinu. Súdne prípady zo Slovenska plné emócií, ktoré sú inšpirované skutočnosťou (2011). Účinkujú: J. Mendel, I. Gontko, J. Štubniak, M. Vais, K. Homola, M. Vagaday, T. Kaňuch, E. Nečníková a ďalší. Réžia: Braňo Mišík

 08:55  Súdna sieň SKRYTÉ TITULKYod 12 roků
*

Hypochonder Niekedy ani 35-ročné manželstvo nezaručuje, že dvaja ľudia po svojom boku zostarnú a budú si užívať spoločný dôchodok plnými dúškami. Pani Zdenka už svojho manžela nemôže od istej doby ani vystáť a prekáža jej na ňom všetko, aj to, že dýchajú spoločný vzduch. Veľkú úlohu v ich krachujúcom vzťahu zohráva aj údajný hypochondrizmus jej manžela. Aká je skutočná pravda? Kto preháňa a kto hovorí pravdu? Sledujte Súdnu sieň a dozviete sa viac! Súdne prípady zo Slovenska plné emócii, ktoré sú inšpirované skutočnosťou (2014). Hrajú: J. Buršáková, R. Názlerová, J. Štubniak, A. Harmatová, K. Jamarik, M. Kuttner, V. Trsťanová a ďalší. Réžia: Braňo Mišík

 09:55  Panelák XIV. (53) SKRYTÉ TITULKYod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Zlatý klinec Ivana je ochotná stráviť Štedrý večer s Hoffou a Jakubom. Má to však jeden háčik... K Dušanovi prichádza Soňa so zaujímavým návrhom. Frederik súhlasí s adopciou druhého dieťaťa, má však podmienku - Denisa s ním musí spávať... Miesto, kde to žije. Prvý slovenský denný seriál (2014). Námet a scenár: A. Kraus. Réžia: A. Kraus, V. Csudai, R. Fábian, L. Hanulák, A. Horečná

JOJ PLUS JOJ PLUS
 07:10  EUROMINÚTY Premiéraod 12 roků
*

Zábavná vedomostná relácia pre všetkých!

 08:25  Modrí templári III. (18) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(Blue Bloods III. - No Regrets) Keď za bieleho dňa zastrelia na ulici muža, ktorý nemal nepriateľov a nikdy nikomu nedal dôvod, aby sa mu pomstil, detektív Danny Reagan si kladie otázku, či to nebola náhoda. Onedlho však zastrelia ďalšieho človeka a medzi oboma vraždami znova nik nenachádza súvislosti. Keď príde o život tretí človek, prokurátorka Erin tvrdí, že spojitosť konečne našla. Medzitým Frank Reagan pomáha svojmu dávnemu priateľovi, bývalému astronautovi, vyliečiť sa z alkoholizmu a pochôdzkar Jamie Reagan zavedie malého chlapca, ktorý sa túla ulicami so stopami krvi na šatách, späť k jeho rodine. Príbehy rodiny newyorských policajtov, ktorí majú spravodlivosť k krvi. Rodina Reaganovcov je už po niekoľko generácií neodmysliteľne spojená s newyorským policajným zborom. Frank Reagan je policajný náčelník, Danny ostrieľaný detektív, Erin asistentka okresného prokurátora a najmladší Jimmy pochôdzkar, ktorý vstúpil do zboru aj napriek tomu, že úspešne absolvoval právo na prestížnej univerzite. Ich príbehy sú previazané tajným vyšetrovaním bratstva „Modrý templár“, nelegálnej skupiny, ktorá pôsobí vo vnútri policajného zboru a je podozrivá zo špinavých, protizákonných praktík a korupcie. Americký rodinný kriminálny seriál (2013). Hrajú: T. Selleck, D. Wahlberg, B. Moynahanová, W. Estes, A. Carlsonová, L. Cariou a ďalší. Réžia: David Barrett

 09:25  Stratené duše IV. (9) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(Ghost Whisperer IV.) Jim alias Sam medzitým býva u Melindy, ale jeho pamäť sa stále ešte nevrátila a tiež nevie, či si skutočne želá späť svoj starý život. Brigáduje vo firme, ktorá vypratáva starý dom na okraji mesta. Zažije pri tom záhadné veci - z ničoho nič ho otravuje nedefinovateľná bolesť ramien a objaví bábiku s oddelenými končatinami. Melinda tuší, že za tým je nejaký duch... Jennifer Love Hewittová ako Melinda vládne neobyčajnou schopnosťou načúvať hlasom mŕtvych. Vie, že jedine ona môže pomôcť dušiam zosnulých ľudí, ktoré nemôžu nájsť pokoj a odísť za večným svetlom. Od duchov, ktorí blúdia medzi nebom a zemou, odovzdáva dôležité správy žijúcim ľuďom. Americký mysteriózny seriál (2008). Hrajú: J. L. Hewittová, D. Conrad, C. Manheimová, J. Kennedy a ďalší. Réžia: James Chresseanthis

Legenda: bez omezení...bez věkového omezení, od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let, od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let, od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let, od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let, STEREO...stereo, MONO...mono, DUO...vysílání s duálním zvukem, SURROUND SOUND...Surround sound, DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround, DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital, 16/9...obrazový formát 16:9, SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309), TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky, znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči, audio description...audio description (zvukový popis), MHP...MHP (interaktivní aplikace), poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici, černobíle...černobílé vysílání, full HD...pořad v nativním HD rozlišení, Live...přímý přenos, Záznam...záznam, Premiéra...premiéra, Repríza...repríza, Česky...česky, Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2014

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity