Televizní program - paket Digi TV

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
14:50 Po stopách hvězd SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Obrazový životopis slavných - tentokrát Hany Maciuchové - na kterou se aktuálně můžete těšit ve vysílání ČT v seriálu Nemocnice na kraji města (2008). Režie Š. Šedivá
15:20 V zámku a podzámčí SKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
Jana Brejchová a Martin Růžek v televizním filmu podle klasického díla Boženy Němcové (1981). Dále hrají: P. Haničinec, J. Satoranský, V. Freimanová, L. Havelková, M. Mikuláš, S. Budínová, O. Sklenčka, L. Pešek, J. Hlaváčová, L. Mrkvička, L. Geprtová, D. Kolářová, B. Bezouška, J. Pleskot a další. Scénář O. Zelenka. Kamera A. Barla. Režie L. Ráža (105 min)
17:10 Horákovi SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Mezi Marsem a Venuší Chybovat může každý. Úsměvný seriál o složitém fungování moderní rodiny (2006). Hrají: I. Bareš, L. Benešová, N. Boudová, J. Šulcová, J. Hraběta, H. Vagnerová, J. Prachař, J. Chromeček a další. Režie T. Krejčí a K. Šulajová (52 min)
logo stanice ČT 2 ČT 2
14:45 Učitelé z hvězd SKRYTÉ TITULKYfull HD

Překvapivá svědectví podávají nejen vesničané, ale i vojenští piloti, starostové měst a vládní expert na jev UFO. Scénář a režie V. Poltikovič
15:45 Špion (2/6) DUOSKRYTÉ TITULKYPremiérafull HD

žánr: SERIÁL
(Spy) Krycí název: Bezdomovec Tajným agentem Jejího Veličenstva na zapřenou. Premiérová řada britského rodinného sitcomu (2011). Hrají: D. Boyd, J. Wright, M. Baynton, R. Cavalierová, T. Goodman-Hill, R. Statonová, D. Wellsová, R. Lindsay a další. Režie Ben Taylor
16:10 Život savců: Hmyzožraví savci (2/10) SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Budeme cestovat po celém světě, abychom poznali, jak rozmanití a úchvatní savci jsou. Nejrozsáhlejší přírodovědný cyklus BBC posledních let
logo stanice ČT 24 ČT 24
14:00 Studio ČT24

Aktuální zpravodajství v politice, ekonomice, kultuře i sportu, komentáře, analýzy, specializované informace o životě lidí v jiných světadílech
17:55 Předpověď počasí SKRYTÉ TITULKYaudio description

Souhrn meteorologických informací uplynulých 24 hodin a prognóza vývoje počasí na příští dny
18:00 Zprávy SKRYTÉ TITULKYaudio description
logo stanice ČT Sport ČT Sport
13:10 Cyklistika: Tour de France 2015 Livefull HD

žánr: SPORT
Přímý přenos 2. etapy nejslavnějšího cyklistického etapového závodu
17:40 Horská kola: SP 2015 Švýcarsko Záznamfull HD

žánr: SPORT
Záznam závodu mužů v cross country ze švýcarského Lenzerheide
19:35 Světová letní univerziáda 2015 full HD

žánr: SPORT
Jižní Korea Zpravodajství z průběhu soutěží v jihokorejském Kwangdžu
logo stanice Nova Nova
13:00 Lepší už to nebude STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(As Good as It Gets) Podivínský spisovatel Jack Nicholson a Helen Hunt, usoužená číšnice s těžce nemocným synem, se potkávají, aby jeden druhému úplně převrátili život. Americká romantická komedie (1997). Dále hrají G. Kinnear, C. Gooding Jr. , S. Ulrich, Sh. Knight a další. Režie J. L. Brooks (129 min)
15:50 Policejní akademie 2: Jejich první nasazení SKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(Police Academy 2: Their First Assignment) Čerstvé absolventy akademie čeká první nasazení proti gangu kresličů graffiti. Úkol je jasný, obnovit pořádek v 16. okrsku! A tak se pustili do práce a ulici proměnili v oázu chaosu... Americká komedie (1985). Hrají S. Guttenberg, B. Smith, D. Graf, M. Winslow a další. Režie J. Paris (81 min)
17:30 Flynn Carsen: Návrat do dolů krále Šalamouna STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(The Librarian 2) Neohrožený knihovník Noah Wyle se vydává do africké divočiny za tajemstvím legendárního Šalamounova pokladu. Cestou potká krásnou archeoložkou Gabrielle Anwar a společně poklad naleznou, jenže v patách mají záhadné padouchy... Americký dobrodružný film (2006). Dále hrají B. Newhart, J. Curtin, R. Foxworth a další. Režie J. Frakes (88 min)
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
13:40 Natalee Hollowayová STEREO16/9

žánr: FILM
(Natalee Holloway) V roce 2005 se parta vysokoškolských studentů vydala na výlet do Aruby. Nevinný večer s přáteli se brzy změní v tragédii, když se Natalee Hollowayová nedostaví ke zpátečnímu letu domů. Natalee zmizí beze stopy a pro její rodinu nastává děsivá noční můra... Americké drama (2009). Hrají T. Pollan, G. Show, C. Dent, A. Gumenick, A. Wylie, A. Gordon a další. Režie M. Salomon (84 min)
15:20 Harry Potter a Kámen mudrců STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(Harry Potter and the Sorcerer's Stone) Harry nastupuje do prvního ročníku kouzelnické školy a čeká ho dobrodružství, které si nedokázal představit ani ve svých nejsmělejších snech. Musí se utkat se zlým čarodějem Voldemortem! Americko-britský film (2001). Hrají D. Radcliffe, E. Watson, R. Grint, R. Harris, M. Smith a další. Režie Ch. Columbus (139 min)
18:10 Sue Thomas: Agentka FBI II (21, 22) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Sue Thomas: F. B. Eye II) Sue Thomas je od malička hluchá a přesto se stala přední agentkou FBI. Při plnění náročných úkolů jí pomáhá věrný přítel - pes. Druhá řada amerického seriálu podle skutečné události (2003). V titulní roli Deanne Bray. Dále hrají Y. Bisson, R. Peters, M. Gomes, E. Okuma a další.
logo stanice Prima Prima
13:45 Big Ben I (6) SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Smrt v pivovaru Komisař Berghammer byl vždy náruživým konzumentem pivního moku. Tentokrát však musí do pivovaru služebně... Německý seriál o svérázném "XXL" detektivovi (1996). Hrají O. Fischer, K. Jacobová, M. Lindnerová, R. Basedow a další (95 min)
15:50 Vraždy v Midsomeru VIII STEREOSKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: SERIÁL
Tajemný sklep Detektiv Tom Barnaby a seržant Dan Scott jsou zavoláni k přešetření sebevraždy advokáta Nicka Turnera, který se zabil pádem z terasy. Hned od počátku ale mají podezření, že mohlo jít o vraždu... Britský kriminální seriál (2004). Hrají J. Hopkins, J. Nettles, J. Wymarková a další. Režie S. Hellingsová (94 min)
18:00 Rozpal to, šéfe! STEREO

Obávaný šéf i uctívaný rádce. Drsný mistr kuchař, který se na svém statku mění v usměvavého hostitele. S chutěmi dokáže doslova kouzlit! S přehledem nasytí hladové koňáky, obětavé hasiče i ty nejmlsnější děti. A když na statku, tak na čerstvém vzduchu! Na grilu, z poctivých surovin! Zdeněk Pohlreich je prostě nejlepší! Režie F. Kölbel (36 min)
logo stanice Prima COOL Prima COOL
15:10 Simpsonovi XIX (13) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Skrytá identita Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (2007 - 2008) (21 min)
15:40 Simpsonovi XIX (14) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Sranda na objednávku Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (2007 - 2008) (21 min)
16:10 Mise na Mars STEREO

žánr: FILM
(Mission To Mars) Během první výpravy na Mars ztratí Země kontakt s posádkou. Na její záchranu je vyslána další mise, kterou však zasáhne roj mikrometeoritů. V blízkosti neovladatelné lodi se naštěstí nachází funkční vesmírná sonda. Astronauty čeká nelehký úkol, musejí se dostat k sondě, přistát s ní na Marsu, a poté se i vrátit v pořádku zpět na Zemi... Americký dobrodružný vědeckofantastický film (2000). Hrají G. Sinise, T. Robbins, E. Nealová a další. Režie B. de Palma (109 min)
logo stanice STV 1 STV 1
13:55 Agatha Christie : Poirot STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků

Nemý svedok Kultová postava Poirot z pera Agathy Christie opäť ožíva. Réžia: Edward Bennett Účinkujú: David Suchet, Norma Westová, Ann Morrishová, Hugh Fraser (Veľká Británia 1996)
15:40 Zlatá klasika: Ján Hus MONOReprízaod 12 roků

žánr: FILM
Historický veľkofilm. Réžia: Otakar Vávra Účinkujú: Zdeněk Štěpánek, Karel Höger, Jan Pivec, Vlasta Matulová, Ladislav Pešek (Československo 1954)
17:35 Cyril a Metod Apoštoli Slovanov STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 rokůfull HD

žánr: FILM
PRAVDIVÝ PRÍBEH ZRODU NAŠEJ KULTÚRY. Koprodukčný film prináša príbeh kresťanskej, kultúrnej i politickej misie solúnskych bratov Cyrila a Metoda a zároveň oboznamuje diváka s počiatkami šírenia kresťanstva na Veľkej Morave, teda v našich krajinách v horizonte rokov 826 - 885. (Česká republika, Slovenská republika 2013)
logo stanice STV 2 STV 2
13:15 Cyklistika - Tour de France LivePremiérabez omezení

2. etapa - Utrecht - Neeltje Jans Priamy prenos . (Francúzsko 2015)
18:00 Folklórny festival Východná - BOHATSTVO KRÁSY Premiérabez omezení

Galaprogram 61. ročníka Folklórneho festivalu Východná.
19:30 Večerníček MONOReprízabez omezení

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Myši na scénu (1995)
logo stanice TV Fanda TV Fanda
15:00 Mistrovství světa v rallycrossu - Švédsko Live

Přímý přenos 6. závodu mistrovství světa v rallycrossu (Höljes Motorstadion)
17:00 Ripleyho věřte nevěřte (9) STEREOPremiéra

žánr: DOKUMENT
(Ripley's Believe It or Not I) Neuvěřitelní lidé s neuvěřitelnými schopnostmi. Neskutečné zajímavosti a rekordy všeho druhu. Nevěříte? Věřte! Americký dokument (2000)
17:55 Znáš mé jméno STEREO16/9

žánr: FILM
(You Know My Name) Kdysi býval Cromwell poklidným městem, které se díky těžbě ropy začalo závratnou rychlostí rozrůstat. Do Oklahomy ovšem nezamířili pouze seriózní obchodníci, ale i podvodníci, zloději, hazardní hráči a pašeráci alkoholu a drog. Jediný, kdo může v Cromwellu opět nastolit pořádek, je legendární muž zákona, šerif Bill Tilghman... Americký western (1999). Hrají S. Elliott, A. Howard, J. Gammon a další. Režie J. K. Harrison (96 min)
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
14:25 Drtivá porážka V (5) STEREO

(Totally Wipeout V) Každý musí zvládnout sérii překážek, vyhraje ten nejlepší. Britská verze game show (2010-11)
15:50 Kouzelný kolotoč

žánr: FILM
(Sprung! The Magic Roundabout) Florence se vinou zlého kouzla ocitá v ledovém vězení. Její přátelé se vydají na nebezpečnou cestu za její záchranou... Britsko-francouzský animovaný film (2005) (79 min)
17:30 Drtivá porážka V (6) STEREOPremiéra

(Totally Wipeout V) Každý musí zvládnout sérii překážek, vyhraje ten nejlepší. Britská verze game show (2010-11)
logo stanice Markíza Markíza
13:25 Johnny English sa vracia STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůfull HDaudio description

žánr: FILM
(Johnny English Reborn) Komédia, USA-VB-Francúzsko (2011). Réžia O. Parker. Hrajú: R. Atkinson, G. Andersonová, D. West, R. Piková, D. Kaluuya.
více informací Po poslednej "nehode" sa Johnny English dobrovoľne uchýlil do tibetského kláštora, kde hľadá okrem vnútorného pokoja aj esprit pravého bojovníka. Až tu si ho nájdu materské tajné služby, ktoré sa práve rútia do veľkého problému. Na oficiálnu návštevu Veľkej Británie sa chystá čínsky premiér, pre ktorého to má byť podľa zaručených informácií posledná cesta v jeho živote, ak nepočítame cestu na cintorín. A pretože sa šéfka MI17 nemôže na nikoho spoľahnúť, lebo sa to v jej revíri len tak hemží dvojitými agentmi, ktorí sú do plánovaného atentátu zapojení, staví všetko na jednu kartu - na Johnnyho Englisha.
15:30 Pestúnka v akcii STEREODUOSKRYTÉ TITULKYPremiéraSlovenskyod 12 roků

žánr: FILM
(The Spy Next Door) Rodinná komédia, USA (2009). Réžia B. Levant. Hrajú: J. Chan, A. Vallettová, M. Carrollová, W. Shadley, A. Foleyová.
17:30 Susedia STEREOod 12 roků

žánr: SERIÁL
Najúspešnejší slovenský seriál.
logo stanice TV DOMA TV DOMA
13:45 Leto v Marrákeši STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 roků

žánr: FILM
(Ein Sommer in Marrakesch) Romantický film, Nemecko (2010). Réžia G. Weinreuter. Hrajú: J. Speidelová, P. Sattmann, W. Tarasjanz, L. Helmová, M. Moinzadeh.
více informací Marrakesh: Klenot zafarbený do ružova pred zasneženým pohorím Atlas. V tomto romantickom meste by chcela Tina usporiadať svadbu pre svoju dcéru Annu a jej lásku od detsva Markusa. Veľkým prekvapením však pre Tinu je, že jej snúbencom je Berber Karim. Anna ho spoznala počas štúdia architektúry v Nemecku a rozišla sa kvôli nemu s Markusom. Tine sa zrúti celý svet, bojí sa, že Annu stratí kvôli jej neznámemu svetu. A skutočne '- strýko ženícha Rafiq, chce prevziať organizáciu svadby. Má to byť tradičná barbarská svadba. Tina je z toho rozčúlená a Abbin otec, Tinin ex-manžel Rudi, jej v tomto konflikte nie je žiadnou oporou. Zatiaľ čo Rudi je „nad vecou“, medzi Tinou a Rafiqom vypukne tvrdý spor o to, podľa ktorých obyčajov a tradícií sa svadba má konať...
15:40 Inga Lindströmová: Splnený sen STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: FILM
(Inga Lindström: Der Traum vom Siljansee) Romantický film, Nemecko (2014). Réžia U. Witte. Hrajú: A. Nejarriová, M. Grüsser, M. Rönnebecková, R. Schöne.
více informací Elin sa pre lásku svojho muža vzdala veľkého sna stať sa zverolekárkou. Náhle zdedí so sestrou stajňu, kde prežila krásne detstvo. Váhá nad jej predajom a splnením dávneho sna.
17:40 Drahý John STEREODUOSKRYTÉ TITULKYPremiéraSlovenskyod 12 roků

žánr: FILM
(Dear John) Romantický film, USA (2010). Réžia L. Hallström. Hrajú: Ch. Tatum, A. Seyfriedová, D. Andrews, S. Porter.
více informací Ako už to tak býva, na začiatku ich vzťahu zohrala obrovskú úlohu náhoda. Bez nej by sa pravdepodobne nestretli, natoľko odlišné bolo ich zázemie. John Tyree (Channing Tatum) slúži u Zelených baretov, špeciálne jednotky americkej armády, a do rodnej Južnej Karolíny ho priviedol opušťák, počas ktorého si chce oddýchnuť od stresu z neustálej bojovej pohotovosti a tiež stráviť nejaký čas s otcom. Idealistická študentka Savannah Curtis (Amanda Seyfried) si tú pre zmenu užíva prázdniny v honosnom rodinnom sídle. Z nesmelého oťukávanie sa po dvoch spoločne strávených týždňoch vyvinula láska ako trám. Ani jedného z nich by do tej doby nenapadlo, že by si na inom človeku dokázali vypestovať takú závislosť. Lenže dovolenka, respektíve prázdniny musia raz skončiť. Vídajú sa len sporadicky, po 11. septembri sa Johnova vojenská misia na Blízkom Východe neustále predlžuje. Dobu odlúčenia musí milenci zmierňovať korešpondenciou, nežné dotyky nahrádzajú len slová z listového papiera. Kým Savannah má obrovský strach a zúfalo čaká na každý ďalší list, ktorý potvrdí, že je stále nažive, John sa trápi, pretože nevie, či má uprednostniť túžbu po Savannah alebo profesionálnu zodpovednosť voči svojej krajine. Všetko navyše ešte sťaží nečakaná tragédia, ktorá vzťah páru vystaví tej najväčšej skúške.
logo stanice JOJ JOJ
13:15 Černí baroni od 12 roků

žánr: FILM
(Černí baroni) Pavel Landovský ako Major Terazky vedie svoj šík pétépákov od jednej opletačky k ďalšej v ústrety svetlým zajtrajškom. Humorné historky o vojakoch a dôstojníkoch v pomocných technických práporoch v 50. rokoch minulého storočia presvedčia každého o tom, že aj na chmúrne stránky našej histórie sa môžeme pozerať s nadhľadom a humorom. Čo bolo, to bolo... Epizodická komédia vznikla podľa slávneho zakázaného románu Miloslava Švandrlíka, ktorý sa v 70. a 80. rokoch minulého storočia síce nevydával, ale o to väčšmi sa neoficiálne šíril a čítal. Česká komédia (1992). Hrajú P. Landovský, B. Poloczek, A. Švehlík, J. Schmitzer, M. Donutil, R. Hrušínsky ml., V. Postránecký a ďalší. Réžia Z. Sirový (120min.)
15:25 12 kôl od 12 roků

žánr: FILM
(12 Rounds) Detektív Danny Fischer sa pri policajnej akcii v New Orleanse chystá zatknúť nebezpečného zločinca Milesa Jacksona aj s jeho mnohomiliónovým lupom. Jackson sa aj so svojou priateľkou dá na útek, skončí v putách, ale jeho priateľka nešťastnou náhodou príde o život. Miles z jej smrti viní Dannyho a sľúbi mu odplatu. Presne po roku si detektív vypočuje znepokojujúci telefonát od Milesa, v ktorom mu zločinec stručne povedané povie - oko za oko, zub za zub. Miles ušiel z väzenia a prichystal pre Dannyho nebezpečnú hru na dvanásť kôl s takmer nerozlúštiteľnými úlohami a hádankami, ktoré však musí všetky splniť. V opačnom prípade príde jeho priateľka Molly, ktorú Miles uniesol, o život. Danny, ktorému Miles už zničil dom a auto, sa púšťa do zdolávania týchto čudesných dvanástich kôl bez istého výsledku... Americký akčný thriller (2009). Hrajú: J. Cena, A. Gillen, A. Scottová, S. Harris, B. White, G. Menendez, T. Coleová, K. Clements, T. Davis, N. Gomez, B. Decaro a ďalší. Réžia: R. Harlin (151 min)
17:50 DOVOLENKA S JOJ Premiéra

Žrebovanie letnej hry s Najlepším počasím.
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2015