na den:
[ PREVIEW ] logo Skylink logo freeSAT by UPC Direct logo Digi TV

PARABOLA.CZ > TV PROGRAM > PAKET DIGI TV

ČT 1 ČT 1
 21:35  Poklad byzantského kupce černobíleSKRYTÉ TITULKYfull HD
*žánr: FILM

Kapitán Exner a půvabná studentka řeší záhadnou vraždu, která souvisí s cenným archeologickým nálezem (1966). Hrají: J. Vala, G. Vránová, J. Sovák, L. Lipský, V. Šmeral, J. Libíček, V. Lohniský, J. Kemr a další. Scénář: V. Erben, Z. Podskalský a I. Novák. Kamera R. Stahl. Režie I. Novák (94 min)

 23:12  Losování Šťastných 10 a Šance
*

milion

 23:15  Hercule Poirot SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

(Agatha Christie´s Poirot) Dvojnásobný zločin Ta okradená slečna zjevně mnoho rozumu nepobrala. David Suchet v hlavní roli britského seriálu, natočeného podle literární předlohy Agathy Christie (1990). Dále hrají: H. Fraser, P. Jackson, P. Moranová, C. Milmoeová, E. Grayová, M. Shannon, A. Garwoodová, A. Kotz a další. Režie Richard Spence (51 min)

ČT 2 ČT 2
 21:50  Past černobíleSKRYTÉ TITULKY
*žánr: FILM

Uvězněná členka odboje netuší, co na ni gestapo přichystalo. Vlasta Chramostová ve své první velké filmové roli (1950). Dále hrají: M. Tomášová, M. Holub, V. Ráž, O. Krejča a další. Scénář M. Drtílek a V. Gajer. Kamera V. Hanuš. Režie M. Frič (93 min)

 23:25  Sestřička Jackie III (3/12) SKRYTÉ TITULKYPremiéraod 18 roků
*žánr: SERIÁL

(Nurse Jackie III) Hraj na mě Je silná i zranitelná a její život je plný protikladů. Americký seriál z nemocniční pohotovosti (2011). Hrají: E. Falcová, E. Bestová, P. Schulze, P. Facinelli, M. Weverová a další. Režie Paul Feig

 23:55  Přežít! SKRYTÉ TITULKY
*žánr: DOKUMENT

Odsouzen k smrti na Everestu. Britská série dramatických rekonstrukcí (Opakování 23.7./ČT2)

ČT 24 ČT 24
 22:00  Události, komentáře SKRYTÉ TITULKY
*

Komentované zpravodajství České televize. Aktéři klíčových událostí odpovídají na aktuální otázky

 22:56  Předpověď počasí SKRYTÉ TITULKY
*

Souhrn meteorologických informací

 23:00  Zprávy ve 23
*

Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě

ČT Sport ČT Sport
 22:40  Sportovní zprávy Live
*

Aktuální informace ze světa sportu

 23:00  S ČT sport na vrchol
*

aneb nová chuť cyklistiky

 23:10  Triatlon: Ironman 2014 Německo Záznam
*

Záznam závodu z německého Frankfurtu nad Mohanem


NOVA NOVA
 22:50  Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII (6)
*žánr: SERIÁL

(Law and Order: Special Victims Unit XIII) Elitní jednotka detektivů pátrá a prozkoumává stinné stránky newyorského podsvětí. Soudně stíhá různé sexuálně zaměřené zločiny. Mezitím se všichni členové policejní jednotky snaží řešit své vlastní problémy osobního života. Třináctá řada amerického kriminálního seriálu (2012). V hlavní roli Daniel Pino a Mariska Hargitay. Dále hrají K. Giddish, R. Belzer, Ice-T a další.

 23:45  Kriminálka Anděl II STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description
*žánr: SERIÁL

Pistole Loupežná vražda starých manželů je další ze série sofistikovaných loupeží, jichž se podle dostupných důkazů účastnil i policista. Takové případy smí vyšetřovat jen Inspekce Policie České republiky. Proto musí detektivové přibrat do týmu důstojnici poněkud nevlídných způsobů, která se navíc při pátrání pečlivě rozhlíží, kterého z detektivů by odlovila do svého týmu. Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010). Hrají M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzlík, T. Vilišová, M. Havelka, H. Čermák, M. Kavan, N. Vicenová, P. Červinka, R. Vejdovec, E. Stárková a další. Režie I. Pokorný

 00:50  Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (20) STEREO
*žánr: SERIÁL

(Law and Order: Criminal Intent VI) Playgirl Známá striptérka a vdova po bilionáři čeká se svým managerem dítě. Krátce po porodu však za záhadných okolností umírá její starší syn po vypití smrtelného koktejlu. Zdá se, že jeho smrt souvisí s majetkovými poměry jeho matky... Americký krimi seriál (2006). Hrají V. D´Onofrio, K. Erbe, E. Bogosian, L. Hendrix a další.

NOVA CINEMA NOVA CINEMA
 21:50  Už tady nežijeme 16/9
*žánr: FILM

(We Don't Live Here Anymore) Nejlepší přátelé Mark Ruffalo a Peter Krause přednášejí na malé univerzitě na severozápadě USA. Jejich manželky Laura Dernová a Naomi Watts se starají o děti a o domácnost. Vztahy manželských párů se ale ocitají v krizi a vzájemně se začínají proplétat v milostném čtyřúhelníku... Americko-kanadské drama (2004). Dále hrají S. Charles, H. Page, J. Bishop, A. Rothwell a další. Režie J. Curran (101 min)

 23:45  Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (8) STEREO
*žánr: SERIÁL

(Law and Order: Criminal Intent V) Na ulici je nalezena mrtvá žena s rozříznutým břichem. První stopy naznačují, že dívka zřejmě pašovala ve střevech drogy. Posléze je nalezen mrtvý i přítel dívky. Byl předávkovaný heroinem. Jenže ani jeden drogy neužíval... Speciální vyšetřovací tým si však poradí i s tím nejzávažnějším zločinem. Americký krimi seriál (2005). Hrají Ch. Noth, J. Sheridan, A. Sciorra, C. B. Vance a další

 00:35  Teleshopping
PRIMA PRIMA
 22:05  Přešlapy (7) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

David pozve své kamarády na firemní večírek, kde se Jana opije a urazí Davidovu šéfovou. Natálie po ní žádá omluvu, ale Jana se omlouvat nechce. Pro Davida je to zkouška jejich přátelství. Radka svěří Karolíně tajemství. Hrají Z. Norisová, F. Blažek, J. Schneiderová, D. Novotný, S. Norisová, D. Matásek a další. Režie K. Šulajová (50 min)

 23:20  Myšlenky zločince VIII (22) STEREOPremiéraod 18 roků
*žánr: SERIÁL

V Detroitu došlo ke dvěma brutálním vraždám manželských párů a agenti speciálního týmu FBI jsou požádáni o pomoc. Když začnou sestavovat profil pachatele, je nalezena další oběť... Americký krimiseriál (2013). Hrají J. Mantegna, P. Brewsterová, S. Moore a další (42 min)

 00:15  Spravedlnost v krvi III (4) STEREOPremiéraod 18 roků
*žánr: SERIÁL

Dokud nás smrt nerozdělí Během odjezdu na utajovanou svatbu je zastřelena nevěsta. Podle svědků střílel neznámý Afroameričan z projíždějícího auta. Policie zjistí, že auto bylo kradené a pasažéři na sobě měli barvy známého gangu... Americký seriál (2012). Hrají T. Selleck, D. Wahlberg, B. Moynahanová, W. Estes a další (41 min)

PRIMA COOL PRIMA COOL
 22:40  Pohřbena zaživa STEREOod 18 roků
*žánr: FILM

(Buried Alive) Studenti Rene a Zane vyrazí s kamarády na víkend na starý rodinný ranč v poušti. Netuší, že dům skrývá strašné tajemství. Výlet se mění v noční můru... Americký horor (2007). Hrají L. Rachelová, S. Sandvoss, T. Jay a další. Režie R. Kurtzman (91 min)

 00:30  The Big Bang Theory VII (19)
*žánr: SERIÁL

The Indecision Amalgamation Oblíbený seriál, jak jej chcete - v angličtině s titulky! Zatímco se Rajesh trápí pocitem viny, když se snaží randit se dvěma ženami najednou, Penny zápasí se svou důstojností. I Sheldon řeší jedno zásadní dilema... Americký sitcom (2014). Hrají J. Parsons, J. Galecki, S. Helberg, K. Nayyar, K. Cuocová a další (19 min)

 00:50  Jmenuju se Earl II (16) STEREO
*žánr: SERIÁL

Černá dáma wrestlingu Joy se dozví, že dívka, kterou od dětství nenáviděla, je její nevlastní sestra... Americký komediální seriál (2007). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další (21 min)

STV 1 STV 1
 22:20  Piráti - stratený poklad (2/8) STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 15 roků
*žánr: SERIÁL

Janésov poklad Španielsky dobrodružný seriál Réžia: Jorge Coira, Jorge Saavedra Účinkujú: Óscar Jaenada, Pilar Rubio, Silvia Abascal, Miguel Ortiz, Aitor Mazo (Španielsko 2012)

 23:35  Prefíkaná banda IV (1/6) STEREOReprízaod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Britský kriminálny seriál o skupine podvodníkov z Londýna, špecializovaných na vysoko sofistikované podvody. Réžia: Alrick Riley, Otto Bathurst, Roger Goldby, Bharat Nalluri Účinkujú: Robert Vaughn, Robert Glenister, Adrian Lester, Jaime Murray, Marc Warren (Veľká Británia 2012)

 00:25  Nash Bridges (77) STEREOReprízaod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Sanfranciské blues Americký kriminálny seriál. (USA 1999)

STV 2 STV 2
 22:40  Borgiovci III. (1/10) STEREOPremiéraod 18 roků
*žánr: SERIÁL

Historický seriál o jednom z najfascinujúcejších rodov minulosti, rode Borgiovcov. Réžia: Neil Jordan Účinkujú: Jeremy Irons, François Arnaud, Holliday Grainger, Sean Harris, Colm Feore, Peter Sullivan (Kanada, Maďarsko, Írsko 2013)

 23:30  Kvarteto STEREOReprízabez omezení
*

Magazín krajín Višegrádskej štvorky.

 23:55  České milovanie STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 18 roků
*

O láske smrteľnej Príbehy ľudí, ktorí chceli spáchať samovraždu - kvôli láske. Réžia: Malina Morgerstern Oliver (Česká republika 2009)

TV FANDA TV FANDA
 22:50  Milénium (17)
*žánr: SERIÁL

(Millennium) Bývalý agent FBI Lance Henriksen se stěhuje z Washingtonu zpět do rodného Seattlu. Lance má zvláštní schopnost, která mu umožňuje dostat se do myslí vrahů a vidět jejich očima. Ve Washingtonu se připojuje do tajné organizace Milénium, která sdružuje lidi s nadpřirozenými schopnostmi v boji proti zločinu... Americký kriminální seriál (1996). Dále hrají M. Gallagher, B. Tiplady,T. O´Quinn, K. Cloke, P. Outerbridge, N. Malthe a další

 23:40  Městečko South Park VII (14) STEREO16/9od 18 roků
*žánr: SERIÁL

(South Park VII) Čtyři výtečníci a bojí se jich půl Colorada! Sedmá řada amerického animovaného seriálu pro dospělé (2003)

 00:10  Fight Club News (21/2014) Premiéra
*

Magazín o českém a slovenském MMA, Muay Thai a K1

TV BARRANDOV TV BARRANDOV
 22:00  Tři muži na zabití SKRYTÉ TITULKYPremiéra
*žánr: FILM

(Trois hommes a abattre) Alain Delon v roli osamělého hrdiny bojujícího proti nepříteli, jehož tvář dlouho ani nezná... Francouzský kriminální film (1980). Dále hrají D. Di Lazzaro, M. Auclair, P. Roberts, L. Chardonnet, F. Atkine a další. Režie J. Deray (93 min)

 00:05  Odvážná hyena II SKRYTÉ TITULKY
*žánr: FILM

(Long teng hu yue) Jackieho Chana čeká souboj s nejsilnějším soupeřem, se kterým se kdy setkal. Hongkongský akční film (1983). Dále hrají Hui Lou Chen, D. Shek, J. Tien, A. Wai, Shi-Kwan Yen a další. Režie J. Chan a Wei Lo (88 min)

 01:50  Legenda Van Damme (8) STEREO
*žánr: SERIÁL

(Jean Claude Van Damme: Behind Closed Doors) Herecká ikona, legenda bojových umění a hrdina hollywoodských akčních filmů dovolil kamerám absolutní přístup do jeho zvláštního světa. Závěr britského seriálu (2011)

MARKÍZA MARKÍZA
 22:30  Sherlock a Watsonová (10) STEREOPremiéraSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Kriminálny seriál, USA (2012). Hrajú: J. L. Miller, L. Liuová, A. Quinn. Sherlock je privolaný k vyšetrovaniu lúpeže do zdanlivo nepreniknuteľného trezoru, ktorý nazvali „Leviathan“. Joan je príjemne prekvapená, keď sa Sherlock stretne s jej rodinou a obhajuje jej rozhodnutie pracovať pre neho. 16.00 Myšlienky vraha VI. *12 (16:9 2x stereo SD) Kriminálny seriál, USA-Kanada (2010-2011). Hrajú: T. Gibson, J. Mantegna, S. Moore, P. Brewsterová. Po sérii záhadných vrážd, Prentissová podozrieva jej starého nepriateľa. Bojí sa o bezpečnosť tímu, lebo on je veľmi blízko.

 23:25  Dva a pol chlapa VII. (11) STEREOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůaudio description
*žánr: SERIÁL

Sitkom, USA (2009-2010). Hrajú: Ch. Sheen, J. Cryer, A. T. Jones.

 23:50  Teória veľkého tresku V. (22) STEREOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůfull HDaudio description
*žánr: SERIÁL

Sitkom, USA (2011-2012). Hrajú: J. Galecki, J. Parsons, K. Cuocová.

TV DOMA TV DOMA
 21:30  Fatmagul (131, 132) STEREOPremiéraSlovenskyod 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

Romantický seriál, Turecko (2010-2012). Hrajú: B. Saatová, E. Akyürek, F. Çelik. Po tom, ako súd rozhodol o zadržaní Jašaranovcov, prežíva rodina Fatmygül obrovskú radosť. Fatmagül si po všetkých prežitých udalostiach už ani netrúfa v sebe živiť nádej. Teraz iba v tichosti čaká na ukončenie tohto procesu. Jašaranovci dostali veľkú ranu. Erdoan a Selim sa z televízie dozvedeli, že Münir a Rešat boli zatknutí, a dobre vedia, že teraz je rad na nich. Teraz bude pre nich útek oveľa náročnejší. Po únose sa Fatmagül ešte viac uzatvorí sama do seba, a tým Kerima ešte viac poštve proti Mustafovi. Snaha Kerima a Fahrettina vystopovať Mustafu prinesie ovocie. Mustafa si uvedomuje, že ho onedlho vypátrajú, avšak nehodlá sa vzdať až do poslednej chvíle. Po tom, ako sa zistí, že Selim s Erdoanom ušli, po nich začne pátrať polícia. Erdoan má nový plán, ktorým chce polícii prejsť cez rozum. Mustafova rana naberá každou chvíľou na závažnosti a on sa snaží z posledných síl uniknúť polícii. Mustafov koniec sa však neodvratne blíži.

 23:30  Ezel (123, 124) STEREOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 15 roků
*žánr: SERIÁL

Seriál, Turecko (2009-2011). Hrajú: K. Imirzalioglu, C. Dereová, Y. Özsener, B. Falay, S. Avciová. 123 Ezel, Tefo a Ali v tichosti pochovajú Ramiza. Držia to v tajnosti a Ezel prisahá pomstu. Kenanova nočná mora za posledných 30 rokov je preč. No na druhej strane nie je šťastný, že Ramiza zabil. Cengiz oslavuje a prehovorí Kenana, aby Kayu zamestnal vo svojej spoločnosti. Azad sa po smrti otca psychicky zrúti. Ezel, Ali a Tefo sa stretnú s Cengizom, Kayom a Temmuzom. Cengiz ich donúti priznať porážku a Ezel to akceptuje. Ezel sa zdôverí Alimu a Tefovi, že len prináša smrť ľuďom v jeho okolí. Prikáže im odísť a žiť svoje vlastné životy bez neho. Kenan tuší, že Ezel je zdrvený a teda aj zraniteľný a chce ho čo najskôr zabiť. Cengiz s ním nesúhlasí, ale Kenan sa už rozhodol. Ezel chce ochrániť Bade a preto sa s ňou rozíde. 124 Temmuzovi chlapi idú po Ezelovi. Tefo sa chystá navštíviť Ezela, no ten sa mu vyhne. Ezelovi sa podarí Temmuzových chlapov zabiť. Cengiz príde za Eysan a pochváli sa jej že vyhral. Nevidí žiadne prekážky medzi nimi dvoma. No Eysan sa prizná, že chce byť s Kenanom. Jej city k nemu sú pravé. Na počesť Kayu do firmy prichádza celý manažment v zložení Kenan, Eysan, Kaya a Cengiz. Zrazu sa objaví Ezel a začne sa s Kenanom hádať. Ezel žiada Kenana, aby ho taktiež zabil, lebo bez Ramiza sa cíti osamelo. Kenan cíti zadosťučinenie a nechá Ezela ísť. No pre Ezela to bolo len divadlo a v tom zmätku sa mu podarí Kayovi strčiť do vrecka otrávenú žuvačku. Stretnutie manažmentu začne. Kaya si dá do úst žuvačku a zomrie. Kenan je z toho zhrozený. Ezel vyhľadá Cengiza a vyhráža sa mu. Ezel cíti silu a prisahá, že prišiel jeho čas pomstiť sa.

 01:25  Priatelia MONOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Sitkom, USA (1994-1995). Hrajú: J. Anistonová, C. Coxová, L. Kudrowová.

JOJ JOJ
 22:30  Finder: Šiesty zmysel (4) Premiéraod 12 roků
*žánr: SERIÁL

(The Finder - Swing and a Miss) Isabel chodí so známym bejzbalovým hráčom Frankom Haywoodom. Ten si najme Waltera, aby mu našiel medailón pre šťastie, ktorý mu niekto ukradol. Walter je presvedčený, že Frank klame, ale kvôli Isabel prípad vezme. Čo v skutočnosti športovcovi ukradli a prečo? Vojnový veterán Walter Sherman získal v Iraku reputáciu ako elitný stopár. Keď mu výbuch bomby natrvalo poškodil mozog, z armády ho prepustili. V civile však zistí, že vďaka svojmu zraneniu sa jeho vyhľadávacie schopnosti ešte zlepšili. Nadobudol výnimočnú schopnosť vypátrať čokoľvek - dokáže nájsť stratené predmety, nezvestných ľudí alebo zločincov na úteku pred zákonom. Jednoducho nájde zásadné spojitosti a prepojenia tam, kde by ich nikto iný nevidel a ani nehľadal. Občas je na škodu, že nájde viac, než ľudia očakávajú... Usadí sa v Key West a rieši mysteriózne prípady. Pomáhajú mu majiteľ baru Leo Knox, federálna šerifka Isabel Zambadaová a podmienečne prepustená tínedžerská zlodejka Willa Mondayová, ktorej schopnosti sú v tíme vítané. Americký komediálno-kriminálny seriál (2012). Hrají G. Stults, M. Hassonová, M. Masöhnová M. Clarke Duncan a ďalší. Réžia: Kevin Hooks

 23:30  Lovci väzňov (7) od 15 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

(Breakout Kings I. - Fun with Chemistry) Moderní Bonnie a Clyde sú na úteku z väzenia a páchajú jeden zločin za druhým. Tím lovcov je im po niekoľkých vraždách policajtov na stope a veria, že ich chytia skôr, ako budú znovu zabíjať. Tím lovcov však nenaháňa zločincov sám, pretože chytiť ich chcú policajné jednotky aj agenti FBI... Aby dopadli unikajúcich zločincov, skúsení šerifovia využijú služby bývalých trestancov, ktorým sa úspešne podarilo ujsť z väzenia. Kto sa najlepšie vžije do mysle väzňa na úteku? Bývalý úspešný utečenec z väzenia! Americký kriminálny seriál (2011). Hrajú L. Alonso, D. Lombardozzi, B. Nevinová, M. Goodwin, N. Steinwedellová, J. Simpson a ďalší. Réžia Gloria Muziová

 00:30  Ochrana svedkov IV. (8) Premiéraod 12 roků
*žánr: SERIÁL

(In Plain Sight IV. - Kumar vs Kumar) Od roku 1970 presunul Federálny program na ochranu svedkov tisícky svedkov - zločincov aj nevinných ľudí - na rôzne miesta po celej zemi. Všetky tieto osoby majú jeden spoločný znak, ktorým sa líšia od ostatných obyvateľov, a tým je, že si niekto želá ich smrť. Dnes sa federálna šerifka Mary Shannonová musí postarať o bezpečnosť hinduistickej rodiny, ktorá striktne dodržiava svoje prísne tradície a komplikuje tým program na svoju ochranu. Mary Shannonová pracuje v najutajovanejšej jednotke polície, v Programe ochrany svedkov, ako federálna šerifka. Jej úlohou je pomôcť im začať nový život, v ktorom musia zabudnúť na to, že kedy mali rodinu, priateľov, známych či prácu. Začínajú od nuly a pre mnohých to nie je vôbec ľahké. Mnohí si nechcú pripustiť, že ak nedodržia prísne pravidlá programu, ohrozia nielen svoj život, ale aj životy svojich najbližších. Niektorí z nich sú profesionálnymi kriminálnikmi, iní sú však iba náhodnými svedkami zločinov. Mary musí svoju prácu utajiť aj pred svojou rodinou, čo komplikuje všetky vzťahy. Americký kriminálny seriál (2011). Hrajú: M. McCormacková, F. Weller, N. Hiltzová, P. Ben-Victor, C. de la Fuente, L. A. Warrenová, J. Malina a ďalší Réžia: Michael Fields

JOJ PLUS JOJ PLUS
 22:45  Masaker v Nórsku: Myseľ vraha Premiéraod 12 roků
*žánr: FILM

(Norway Massacre: The Killer's Mind) V piatok 22. júla 2011 zažilo Nórsko najsmrteľnejší útok od skončenia druhej svetovej vojny, ktorý ohromil celý svet. Centrom hlavného mesta Osla otriasol výbuch bomby, ktorý si vyžiadal 8 obetí. No udalosti, ktoré sa udiali potom, boli ešte šokujúcejšie. Brutálny masový vrah Anders Behring Breivik postrieľal na ostrove Utöya 69 nevinných obetí - prevažné detí, ktoré tu boli na tábore. Ako mohol vykonať takýto nehorázny zločin? Ako sa mu podarilo vyrobiť bombu a vyhnúť sa bezpečnostnej kontrole? A hlavne, prečo polícii tak dlho trvalo, kým ho zastavila? Tento dokumentárny film prináša jedinečný materiál a výpovede svedkov, ktorí prežili jeho vražedné vyčíňanie. Sleduje Breivika od chvíle, kedy nastražil bombu pred budovou úradu vlády v Osle až po jeho zatknutie na ostrove o tri hodiny neskôr. Film tiež rozpráva o tých, ktorí prišli o život a čo sa malo urobiť, aby sa tomuto strašnému činu zabránilo. Nórsko - britský dokumentárny film (2012)

 23:45  Letecké katastrofy VII. (2) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(Mayday VII. - Lockerbie) Epizóda rekonštruuje haváriu lietadla spoločnosti Pan Am nad škótskym Llockerbie (21. december 1988), pri ktorej zahynulo zomrelo 243 pasažierov a 16 členov posádky, ako aj 11 ľudí zasiahnutých padajúcimi troskami. Po havárii nasledovalo intenzívne vyšetrovanie, ktoré potvrdilo predpoklad, že na palube lietadla bola bomba, ktorú nastražili líbyjskí tajní agenti na priamy pokyn Muammara Kaddáfího... Dokumentárne rekonštrukcie, ktoré nám priblížia priebeh najznámejších leteckých nehôd prostredníctvom obrazových a zvukových archívnych materiálov, výpovedí svedkov, pozostalých, leteckých odborníkov a vyšetrovateľov. Kanadský dokumentárny seriál (2009). Hrajú S. Bogaert, P. J. Haworth, S. Sullivan, K. Bodanisová a ďalší. Komentár: S. Bogaert. Réžia: George D´Amato

 00:45  Zločinci III. (20/20) Premiéraod 15 roků
*žánr: SERIÁL

(Very Bad Men III.) Kanadský hraný dokumentárny seriál rekonštruuje najzávažnejšie kriminálne prípady a záhady posledného desaťročia. Predátori, klamári a majstri podvodov sú všade. Seriál odhaľuje príbehy skutočných kriminálnych prípadov na základe nahrávok, výpovedí kľúčových členov polície, rodiny, priateľov či samotných obetí. Každá epizóda detailne popisuje prípady podvodov, bigamie, zločinov z vášne, vrážd a vplyv zabijakov na život obetí. Kanadský hraný dokumentárny kriminálny seriál (2009). Hrajú: B. Williams, B. Anderson, B. Matthewsová, L. Ozerová, J. Sarsfield, S. J. Bruchet a ďalší. Réžia: Bonny Lou Wagnerová

Legenda: bez omezení...bez věkového omezení, od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let, od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let, od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let, od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let, STEREO...stereo, MONO...mono, DUO...vysílání s duálním zvukem, SURROUND SOUND...Surround sound, DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround, DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital, 16/9...obrazový formát 16:9, SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309), TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky, znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči, audio description...audio description (zvukový popis), MHP...MHP (interaktivní aplikace), poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici, černobíle...černobílé vysílání, full HD...pořad v nativním HD rozlišení, Live...přímý přenos, Záznam...záznam, Premiéra...premiéra, Repríza...repríza, Česky...česky, Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2014

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity