Televizní program - paket Digi TV

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
11:40 Černé ovce SKRYTÉ TITULKY

Nebojte se bojovat za svá práva - pomůžeme vám! Reportáže, testy, rady
12:00 Zprávy ve 12 SKRYTÉ TITULKY

žánr: ZPRÁVY
Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě
12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), SKRYTÉ TITULKY

žánr: ZPRÁVY
Události v regionech plus (Brno, Ostrava)
logo stanice ČT 2 ČT 2
11:30 Folklorika SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

Slezská beseda Tradici typických slezských tanců, které byly poprvé uvedeny před více než sto lety, udržuje poslední hrstka nadšenců. Režie I. T. Grosskopfová
12:00 Lodě, které psaly historii: Askoy DUOSKRYTÉ TITULKY

žánr: DOKUMENT
II. - plachetnice Jacquesa Brela Slavný šansoniér miloval moře a lodě. Francouzský dokumentární cyklus
12:45 Království divočiny: Zvířecí DUOSKRYTÉ TITULKY

legrácky (3/10) Co vše bychom se dozvěděli, pokud by zvířátka myslela a mluvila jako lidé. Satirické skeče BBC
logo stanice ČT 24 ČT 24
10:30 Studio ČT24

Aktuální zpravodajství v politice, ekonomice, kultuře i sportu, komentáře, analýzy, specializované informace o životě lidí v jiných světadílech, v byznysu a na burze
12:00 Zprávy ve 12 SKRYTÉ TITULKY

Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě
12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy SKRYTÉ TITULKY

Souhrn meteorologických informací uplynulých 24 hodin a prognóza vývoje počasí na příští dny
logo stanice ČT Sport ČT Sport
10:15 Fotbal: Bayern Mnichov - Atlético Záznamfull HD

žánr: SPORT
Madrid Záznam odvetného semifinálového utkání Ligy mistrů UEFA
12:05 Panorama Live

žánr: ZPRÁVY
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
12:25 Sportovní zprávy Live

žánr: SPORT
Aktuální informace ze světa sportu
logo stanice Nova Nova
11:15 Co na to Češi STEREO16/9full HD

Nová zábavná show je tady! Zasoutěžte si společně s dvěma týmy, které mají za úkol co nejlépe odhadnout, jak na různé jednoduché otázky z každodenního života odpovědělo sto oslovených Čechů
12:00 Polední Televizní noviny STEREO16/9

žánr: ZPRÁVY
Sportovní noviny, Počasí
12:30 Tescoma s chutí STEREO16/9

Pečeme s Ivetou Kořínkovou a Pavlínou Bersziovou. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
11:25 Pohřešovaní III (4) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(Missing III aka 1-800-Missing III) Dívka Jess mívá jasnovidecké sny, v nichž spatřuje neznámé lidi v nesnázích. Spolupracuje proto s agentkou FBI Nicole Scott při řešení komplikovaných případů únosů nebo hledání pohřešovaných osob.... Třetí řada kanadského seriálu (2005). V hlavních rolích Caterina Scorsone a Vivica A. Fox. Dále hrají J. Louis, M. Consuelos a další
12:15 Teleshopping
12:40 90210: Nová generace IV (9) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(90210 IV) Nové zážitky a nové lásky na staré adrese. Léto a prázdniny končí a na Annie, Dixona a jejich přátele čeká velká životní změna - univerzita. Čtvrtá řada amerického seriálu (2011-2012). Hrají S. Grimes, R. Estes, J. Garth, S. Doherty, L. Loughlin a další.
logo stanice Prima Prima
10:25 Místo činu: Brémy (5) STEREO

žánr: SERIÁL
Vraždy z lásky Pátrání po vrahovi libanonského prostituta vede přímo k elektrikáři Leonovi. Navíc se objeví souvislost s vraždou jiného muže v Lübecku, kde shodou okolností Leon v té době také byl. Leon přiznává, že oba muže znal a měl s nimi poměr, ale vraždy odmítá. Případ má nečekané rozuzlení... Německý krimiseriál (2005). Hrají S. Postelová, O. Mommsen, C. Renschkeová a další (89 min)
12:25 Policie Hamburk VI (6) STEREOaudio description

žánr: SERIÁL
Výpadek Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce... Německý kriminální seriál (2011). Hrají M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další (44 min)
13:25 Návrat komisaře Rexe IX (2) STEREOSKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: SERIÁL
Ráže 7,65 Po předčasném penzionování se Rex opět aktivně zapojuje do policejní práce, tentokrát v ulicích Říma. Pro svého nového páníčka komisaře Fabbriho je neocenitelným osobním strážcem a parťákem při řešení složitých kriminálních případů... Rakousko-italský kriminální seriál (2009). Hrají K. Capparoni, D. Zichová, P. Abellaová a další (48 min)
logo stanice Prima COOL Prima COOL
10:50 Hvězdná brána III (21) STEREO

žánr: SERIÁL
Křišťálová lebka Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotka vyráží na záchrannou misi na planetu Abydos... Americký seriál (1999). Hrají R. D. Anderson, M. Shanks, A. Tappingová, Ch. Judge, D. S. Davis a další (43 min)
11:50 Top Gear XXII (2) STEREOSKRYTÉ TITULKYfull HD

Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků. Vizuálně působivé představení vozů je doprovázeno odlehčeným komentářem, který zaujme nejen technické nadšence. Závod auta s rychlovlakem, fotbal s auty a mnoho dalších šílených nápadů. A k tomu všemu nesourodá, a zároveň skvěle se doplňující trojice vtipných moderátorů. Britský magazín (2015). Moderují J. Clarkson, J. May, R. Hammond a další (53 min)
12:55 Jmenuju se Earl IV (24) STEREO

žánr: SERIÁL
Slovo Boží Když se Earl setká s pastorem Greenem, zjistí, že ho má na svém seznamu dokonce několikrát... Americký komediální seriál (2009). Hrají J. Lee, E. Suplee, J. Presslyová, N. Velazquezová, E. Steeples a další (21 min)
logo stanice STV 1 STV 1
11:20 5 proti 5 SKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků

Rodinná zábavná súťaž s moderátorom Andrejom Bičanom, v ktorej súťažiaci hľadajú najčastejšie odpovede stovky Slovákov na tie najjednoduchšie otázky.
12:00 Správy RTVS STEREOPremiérabez omezení
12:25 Dámsky klub STEREOPremiéraod 12 rokůfull HD

Radosti a starosti nielen zo sveta žien. Dámsky klub je denný magazín o ženách pre ženy, ktorý vám ponúka rady, postrehy, námety, odpovede na otázky a problémy, ktoré trápia súčasnú ženu.
logo stanice STV 2 STV 2
11:20 Na ľudovú nôtu 2002 MONOReprízabez omezení

Záznam programu Huslička hrajte, nožičky tancujte z Podroháčskych folklórnych slávností 2002 v Zuberci. (2002)
12:00 Živá panoráma STEREOPremiérabez omezení
12:25 ArtSpektrum Reprízabez omezení

Kultúrna panoráma
logo stanice TV Fanda TV Fanda
11:30 New York Islanders - Tampa Bay Lightnig

Záznam zápasu vyřazovací části zámořské hokejové NHL
13:20 Teleshopping
13:40 Agenti S.H.I.E.L.D. (19) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(Agents of S. H. I. E. L. D.) Existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou. Vzniká tak nový tým specializovaných agentů tajné organizace S. H. I. E. L. D. , kteří se s touto realitou musí utkat. Americký Sci-Fi seriál z dílny společnosti Marvel (20013). Hrají C. Gregg, M. - Na Wen, Ch. Bennet, E. Henstridge, I. De Caestecker a další.
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
10:55 Otec Braun (18) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Pfarrer Braun) Kromě práce a poslání je jeho velkou zálibou luštění kriminálních případů. A toho si na venkově užívá až až... Německý krimi seriál (2003-12). Hrají O. Fischer, H. Jochmann, A. Wannek, P. H. Brix, H. M. Rehberg a další. Režie W. F. Henschel (89 min)
13:10 Julie a Nikolas (144) Premiéra

žánr: SERIÁL
(Sturm der Liebe) Pokračování německého romantického seriálu (2014). Hrají J. Newrkla, J. Hartmann, M. Seefried, N. Warmuth, S. Koch a další
14:20 Soudkyně Barbara STEREO

Skutečné příběhy ze soudních síní. Nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá - soudkyně Barbara rozhoduje, kde je pravda
logo stanice Markíza Markíza
11:45 Kobra 11 XVI. (11) STEREODUOSKRYTÉ TITULKYPremiéraSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, Nemecko (2011). Hrajú: E. Atalay, T. Beck.
12:50 Monk VI. (6, 7) STEREOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůaudio description

žánr: SERIÁL
Detektívny seriál, USA (2007-2008). V hlavnej úlohe T. Shalhoub.
více informací 6 Troy syn, Monkovho psychiatra Dr. Krogera, a jeho kamaráti nájdu v zaparkovanom aute mŕtveho muža. Vo vozidle sú tiež prázdne vrecia od peňazí z bankovej lúpeže. Troy nájde mapu, na ktorej je jedno miesto označené krížikom. Mladíci sa domnievajú, že tam budú ukryté peniaze, a tak sa vypravia za Monkom, aby im pomohol mapu rozlúštiť. Napovedajú mu, že ide o školskú hru, a že na hodinách anglickej literatúry práve preberajú Stevensonov Ostrov pokladov. Monk aj s Natalie sa s nimi vypravia poklad hľadať. Monk ich úspešne vedie podľa mapy k cieľu, čo je opustený lom. Chlapci odvážajú Monka a Natalie domov, aby sa pre svoj poklad mohli sami vrátiť neskôr. Peňazí však nie je toľko, koľko čakali. Navyše, na druhý deň už Monk všetko o bankovej lúpeži vie...
více informací 7 Frisco Fly, maskovaný muž, ktorý lozí po výškových budovách v San Franciscu, sa pri jednom výstupe zrúti. S ťažkými zraneniami je prevezený do nemocnice, kde sa ukáže, že je to Harold Krenshaw, pacient Dr. Krogera. Keď sa Monk dozvedá o Haroldovi, nechce tomu veriť - Harold má ešte viac fóbií než Monk, ako by mohol byť tým slávnym pavúčím mužom? Ide za ním do nemocnice, ale Harold tvrdí, že je skutočne Frisco Fly. Medzitým je nájdený obhorený vrak auta s mŕtvym mužom vo vnútri. Je to akrobat Victor Grajna, a prehliadka jeho bytu ukáže, že to on bol tým pavúčím mužom. Teraz je rad na Monkovi, aby rozplietol tento neuveriteľne zamotaný prípad.
14:45 Farma STEREOod 12 rokůfull HD

Najúspešnejšia a najdlhšie vysielaná reality šou na slovenskom trhu sa vrátila na obrazovky televízie Markíza už po siedmy raz. Nič však nebude také, ako predtým. Tentokrát sa na Farme zíde naozaj netradičná a mimoriadne zaujímavá zostava súťažiacich, ktorých si diváci obľúbili v predchádzajúcich sériách. Desať exfarmárov sa pokúsi opäť zabojovať o atraktívnu výhru vo výške 50-tisíc eur, no nebude to žiadna prechádzka ružovou záhradou. Čakajú na nich najnáročnejšie podmienky, aké doteraz zažili!
logo stanice TV DOMA TV DOMA
11:15 Kúsok zo mňa (81, 82) STEREODUOSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Romantický seriál, Turecko (2015). Hrajú: Ö. Deniz, H. Şendilová, B. K. Yaşarogluová.
více informací Strhujúci turecký príbeh boja náhradnej matky o dieťa, keď sa riadením osudu dozvie, že ide o jej vlastné biologické dieťa. Príbeh sa ešte viac skomplikuje, keď sa zamiluje do otca svojho dieťaťa...
více informací O seriáli: Bohatá rodina Yorukhanovcov tlačí na svojho staršieho syna Kahramana (Özcan Deniz), aby im zabezpečil vnuka - dediča. Keď však jeho žena Defne má problémy s otehotnením, nájdu náhradníčku v Elif (Hatice Şendil). Mladé dievča zúfalo potrebuje peniaze, rodinou sa preto ľahko nechá presvedčiť. Keď však neskôr zistí, že biologickou matkou dieťaťa je ona, začne o neho bojovať. Všetko ešte viac skomplikuje láska, ktorá sa rozhorí medzi Elif a Kahramanom, zatiaľ čo mocná rodina sa púšťa do protiútoku a odmieta sa vzdať svojho dediča.
více informací Zaujímavosti: V hlavnej úlohe Elif hviezdi populárna turecká herečka Hatice Şendil, ktorú si diváci televízie Doma zamilovali ako Dilu v rovnomennom tureckom seriáli.
více informací Ústrednej mužskej roly Kahramana sa zhostil charizmatický Özcan Deniz, ktorý je vo svojej domovine nielen známym hercom, ale aj obľúbeným spevákom.
více informací Seriál nesie v origináli názov Kaderimin Yazildigi Gün, čo v doslovnom preklade znamená „Deň, keď bol napísaný môj osud“.
13:50 Ordinácia v ružovej záhrade STEREOod 12 roků

žánr: SERIÁL
Rodinný seriál, SR (2011).
14:50 Víťazstvo lásky (45, 46) STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Telenovela, Mexiko (2010-2011). Hrajú: V. Ruffová, W. Levy, M. Perroniová, D. Olivera.
více informací 45 Pedro povie Victorii, že poslal Osvalda nafotiť nejaké scény na pláž na celý víkend a žena, ktorá dvihla telefón, je maskérka. Pedro povie Guillermovi, že mohol dostať Osvalda do vážnych problémov a niekedy má pocit, že práve o to mu ide. Guillermo ho pokrytecky ubezpečí, že Osvaldo je jeho najlepší priateľ. Podľa Pedra to však niekedy tak nevyzerá. Ximena má strach z tehotenských nevoľností. Rozhodne sa preto, že Max si ju musí vziať čím skôr. Victoria chce rozdeliť Mariu Desamparada a Maxa. Medzičasom si Osvaldo užíva v Acapulcu s Lindou. Padilla so synom si prichádzajú zaplávať do domu rodiny Sandovalovej. Fernanda je už dosť opitá a Cruz jej už nechce dovoliť v pití pokračovať. Padilla naňho vytiahne zbraň. Prichádza Fabian s políciou a Padillu zadržia. Nahnevaná Fernanda plánuje Cruza vyhodiť. Opýta sa Federica, či nejdú na políciu zachrániť jeho otca. Federico však povie, že keď zatkli jeho, otec ho tam nechal, aby dostal príučku. On urobí otcovi to isté. Max a Maria Desamparada si užívajú svoju lásku na pláži v Miami. Fernanda nastúpi do Federicovho auta. Stále popíjajú alkohol, čo má za následok vážnu autonehodu.
více informací 46 Fernanda a Federico majú autonehodu, ale našťastie vyviaznu bez zranení. Oscar objedná Federicovi taxík domov a varuje Fernandu, aby to už neriešila. Linda sa opýta Osvalda, čo sa stalo, že má Victorie plné zuby. Či je dôvodom to, že venuje viac času svojej práci než jemu. Osvaldo prezradí, že ide o niečo iné. Zdá sa, že Victoria pred ním skrýva veľké tajomstvo. Linda chce vedieť, či on nemá žiadne tajomstvá. Nahnevaný Osvaldo však neskrýva žiadne tajomstvá a už o tom nechce počuť. Pedro povie Ofelii o svojom pocite. Zdá sa mu, že Guillermo Osvalda nenávidí a snaží sa ho pred Victoriou očierniť. Ofeliu to však nahnevá. Neverí, že by sa Guillermo odvážil Osvalda nejako poškodiť bez ohľadu na to, že aj keď bola Leonela jeho milenka, nechala ho pre Osvalda, čo spôsobilo, že o ňu obaja bojovali. Draho však za to zaplatila. Oscar povie Fernande, že má všetko, čo potrebuje, aby bola, šťastná, ale vyzerá to tak, že robí všetko, aby sa zničila. Chce vedieť, či ju baví sledovať otca svojho snúbenca, ako ohrozuje záhradníka zbraňou a či považuje za zábavné, ak sa niekto pozerá smrti do očí. Fernanda sa mu zverí, že jej chýba matkina láska. Niekedy má pocit, že si uzurpuje miesto niekoho iného a že by chcela, aby jej mama toľko nepracovala a venovala jej viac času. Oscar ju chápe. Chápe aj to, čím si prechádza a chce, aby vedela, že sa naňho môže vždy spoľahnúť. Pani Bernarda nechá urobiť testy DNA, aby sa potvrdilo, či je Maria Magdalena skutočne dcérou Victorie a Juana Pabla. Keď si Cruz uvedomí, že Juanjo je rozhodnutý ísť Lindu hľadať do Veracruzu, takmer mu povie celú pravdu, ale v tom momente sa zjaví pán Napo. Maria Desamparada a Max oslavujú svoje víťazstvo v kanoistickej súťaži a pobozkajú sa. Victoria a Ximena ich s hnevom sledujú. Max žiarli, lebo počas súťaže Joaquin nespustil z Marie Desamparada oči. Preto si priveľa vypije, čo Ximena využije na to, aby sa dostala do jeho izby a zviedla ho.
logo stanice JOJ JOJ
10:50 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich (8) od 12 roků

Šéfkuchár Zdeněk Pohlreich vo svojej šou je síce tvrdým a nemilosrdným kritikom, ktorý si často nekladie servítku pred ústa, ale jeho rady majú cenu zlata. Pohľad do zákulisia kuchýň českých reštaurácií, kde Zdeněk Pohlreich objavuje nielen neduhy a nedostatky kuchárskych výkonov, jedál, jedálnych lístkov a služieb, ale podrobí kritike aj samotných majiteľov reštaurácií a ich podnikateľské zámery. Samozrejme, bude sa snažiť každému čo najlepšie poradiť a pomôcť, ale vždy zaujme nekompromisný postoj k úhlavným nepriateľom dobrej kuchyne, akými sú umelé prípravky na dochutenie jedál, pokrmy z prášku, nečerstvé a nekvalitné suroviny či oblohy jedál. Česká kuchárska reality šou (2009-2010).
12:00 Noviny o 12:00
12:55 Súdna sieň SKRYTÉ TITULKYod 12 roků

Detský tábor Pán Šimon vlastní rekreačné zariadenie v Tajove, kde sa konajú aj detské tábory. Dnes žaluje syna pána Leopolda Kazana, ktorý mu počas pobytu v jeho areáli spôsobil škody vo výške 12.000 eur. Maloletý vraj zničil, čo sa dalo. Ale je vôbec možné, aby jeden malý chlapec spôsobil až také rozsiahle škody na majetku? Súdne prípady zo Slovenska plné emócii, ktoré sú inšpirované skutočnosťou (2014). Hrajú: J. Buršáková a ďalší. Réžia: B. Mišík
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2016