na den:
[ PREVIEW ] logo Skylink logo freeSAT by UPC Direct logo Digi TV

PARABOLA.CZ > TV PROGRAM > PAKET DIGI TV

ČT 1 ČT 1
 11:10  Otec Brown (8/10) DUOSKRYTÉ TITULKYPremiérafull HD
*žánr: SERIÁL

(Father Brown) Maska smrti Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Premiérová řada britského detektivního seriálu, inspirovaného literárním dílem G. K. Chestertona (2013). Hrají: M. Williams, H. Speer, S. Cusacková, A. Price, N. Carrollová, S. Gonetová, F. Spencer-Longhurstová, S. Boxer, M. Dexter, P. O’Connor, J. Baggs a další. Režie Matt Carter (46 min)

 12:00  Z metropole (Praha), SKRYTÉ TITULKYaudio description
*žánr: ZPRÁVY

Týden v regionech (Brno, Ostrava)

 12:25  Hobby naší doby SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HDaudio description
*

Jiřina Bohdalová v půlhodince inspirací a zajímavostí pro volný čas

ČT 2 ČT 2
 11:00  Tajemství mrtvých mužů: Hitlerovy SKRYTÉ TITULKY
*žánr: DOKUMENT

vlčí smečky Úloha, kterou sehrály nacistické ponorky v bitvě o Atlantik, patří k největším odhalením z dějin druhé světové války. Americký dokumentární cyklus

 11:45  Druhá světová válka v barvě: DUOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: DOKUMENT

Sovětský válečný stroj V létě 1943 byly Hitlerovy armády na východní frontě na ústupu. Drtila je mohutná palba sovětského dělostřelectva a tankové útoky vedené Rudou armádou. Britský dokumentární cyklus

 12:35  Babylon SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HDaudio description
*žánr: DOKUMENT

Kde žiju a proč? Jedinečná dokumentární řada osudů těch, kteří nosí nálepku cizinec

ČT 24 ČT 24
 11:05  Archiv ČT24 SKRYTÉ TITULKY
*

Přináší střihové dokumenty k aktuálním i nadčasovým tématům. Vychází z Československých filmových týdeníků z let 1945-1989 a z archivu zpravodajství České televize.

 11:31  Retro SKRYTÉ TITULKY
*

Mobilní telefony se v devadesátých letech staly jedním ze symbolů doby. Dívejte se, jak se přenosné skříňky měnily v malé přístroje do kapsy.

 12:00  Zprávy ve 12 SKRYTÉ TITULKY
*

Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě

ČT Sport ČT Sport
 10:40  Česko-Slovenská Tipsport Miss Záznam
*

Aerobic Záznam finálového večera letošního ročníku nejvýznamnější soutěže v oblasti krásy a sportu z Ostravy

 12:00  Panorama Live
*

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

 12:20  Motorismus: Tahače 2014 -
*

Mistrovství Evropy Reportáž ze závodů evropského šampionátu závodních tahačů ze španělské Jaramy a francouzského Le Mans


NOVA NOVA
 10:50  Koření STEREO16/9Premiérafull HD
*

Všechny vůně světa Planeta je místo, kde se dějí věci, o kterých se vám ani nezdá. Pojďte se dívat...

 11:45  Rychlovky Ládi Hrušky STEREO16/9Premiérafull HD
*

To nejlepší z receptů gurmánského experimentátora.

 11:55  Eva tropí hlouposti černobíleSKRYTÉ TITULKYfull HD
*žánr: FILM

Nataša Gollová nenechá svých ztřeštěných nápadů, dokud neodhalí tajemství záhorské růže. Český film (1939). Dále hrají O. Nový, Z. Baldová, E. Nollová, G. Hilmar, M. Májová, J. Gruss a další. Režie M. Frič (85 min)

NOVA CINEMA NOVA CINEMA
 11:10  Teleshopping
 11:30  Zítra se vdávám STEREO16/9
*žánr: FILM

(He's the one or not aka Demain je me marie) Přípravy na svatbu nevěsty Manon vrcholí, když náhle vrazí do pohledného mladika, který jí vyzná lásku. Mladá žena jeho vyznání považuje za bláznovství a odmítne ho. Vše se zdá být v pořádku, dokud jí jeji nastávající nepředstavi sveho nejlepšího přítele... Francouzská komedie (2010). Hrají D. Chanéac, S. Stévenin, J. - Ch. Chagachbanian, C. Jacob, F. Renaud, M. - Ch. Adam a další. Režie V. Giovanni (90 min)

 13:15  Válka světů 16/9full HD
*žánr: FILM

(War of the Worlds) Na planetu Zemi se řítí nebezpečí nepředstavitelného rozsahu. Má podobu mimozemských predátorů, kteří se rozhodli zlikvidovat civilizaci. Lidé, včetně rodiny Toma Cruise, se musí semknout, pokud mají mít alespoň minimální šanci na svou záchranu. Americký sci-fi film (2005). Dále hrají D. Fanning, M. Otto, T. Robbins, J. Chatwin a další. Režie S. Spielberg (106 min)

PRIMA PRIMA
 09:55  Tanec na vlnách STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: FILM

(Out to Sea) Charlie přemluví starého přítele Herba k výletu na luxusní jachtě. Zatají mu však, že si na lodní lístek budou muset během plavby vydělat jako taneční instruktoři... Americká komedie (1997). Hrají W. Matthau, J. Lemmon, D. Cannonová a další. Režie M. Coolidgeová (102 min)

 12:10  Pumpaři od Zlaté podkovy SKRYTÉ TITULKY
*žánr: FILM

Nový zaměstnanec čerpací stanice Jiří Bartoška se seznamuje s pracovní náplní i s různými praktikami jak snadno přijít k penězům... Česká komedie (1978). Dále hrají J. Vinklář, M. Moravec, J. Krampol, B. Hausnerová, J. Přeučil a další. Režie O. Fuka (85 min)

 14:10  Discopříběh
*žánr: FILM

Kominický učeň Rudolf Hrušínský ml. si bezstarostně užívá svého mládí, což často přivádí k zuřivosti jeho otce i mistra... Česká hudební komedie (1987). Dále hrají L. Potměšil, K. Vochoč, J. Krausová, P. Nový, M. Slováková, J. Bobková a další. Režie J. Soukup (82 min)

PRIMA COOL PRIMA COOL
 11:15  Procitnutí (2) STEREOod 18 roků
*žánr: SERIÁL

Mrňous Detektiv Britten i jeho žena mají odlišné reakce na situace, které jim připomínají syna. A Rexovi ve světě, v němž žije jen s otcem, máma prostě chybí. Britten mu ji ani přes všechnu snahu nedokáže nahradit. Navíc zjišťuje, že Rex měl svá tajemství... Americký mysteriózní seriál (2012). Hrají J. Isaacs, L. Allenová, S. Harris a další (42 min)

 12:10  RE-PLAY STEREOPremiérafull HD
*

Herní magazín o novinkách na počítačové scéně. Recenze, rozhovory, novinky, triky, preview... Přesně to, co máte rádi a na co čekáte. Hrajte s námi! (25 min)

 12:45  Applikace STEREOPremiérafull HD
*

Magazín o novinkách ve světě mobilních aplikací. Testy, recenze, rozhovory, novinky, tipy, triky... Proměňte svůj telefon nebo tablet v našlapaného pomocníka! To nejzajímavější ze světa aplikací! Moderují M. Tuček a I. Frühlingová (26 min)

STV 1 STV 1
 11:20  Tanečná akadémia II. (8/26) STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení
*žánr: SERIÁL

Puto Austrálsky seriál o študentoch baletu tanečnej akadémie. Účinkujú: Xenia Goodwin, Jordan Rodrigues, Alicia Banit, Dena Kaplan (Austrália 2012)

 11:55  On air SKRYTÉ TITULKYPremiéraod 12 roků
*

Informačný týždenník o novinkách vo vysielaní RTVS.

 12:25  Toskánska vášeň II (7/14) SKRYTÉ TITULKYPremiéraod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Taliansky romantický seriál o láske, ktorá vznikla medzi členmi dvoch znepriatelených rodín. Réžia: Raffaele Mertes Účinkujú: Safroncik Anna, Roberto Farnesi, Luca Capuano, Giorgia Wurth, Karin Proia (Taliansko 2013)

STV 2 STV 2
 10:30  Miss Aerobic - finále Premiérabez omezení
 12:05  5 minút po dvanástej STEREOPremiéraod 12 roků
*

JA MILUJEM, TY MILUJEŠ Diskusný ring pre teenegerov a všetkých okolo nich.

 13:05  Nebojme sa slovenčiny STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení
*

Vedieť dobre po slovensky je "in".

TV FANDA TV FANDA
 10:15  F.C. Inter Milán - AS Saint-Étienne
*žánr: SPORT

Záznam zápasu Evropské ligy UEFA

 12:10  New Jersey Devils - Dallas Stars
*

Záznam zápasu zámořské hokejové NHL

 14:00  Teleshopping
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
 09:20  Začít znovu STEREO
*žánr: FILM

(Redemption) Po skončení americké občanské války se vydaly jižanské rodiny hledat nový domov. Jejich boj o přežití začíná... Americký historický film (2011). Hrají D. Burke, J. Smith, A. Chambers, S. Vorspan, M. Neves, A. Silveyra a další. Režie J. P. Stachura (98 min)

 11:55  Kašpárku, vař! STEREOPremiéra
*

Šéfkuchař Radek Kašpárek vás ve své show zasvětí do tajů moderní gastronomie

 12:10  Perry Mason (7) SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Slavný advokát se svou sekretářkou Dellou Street a detektivem Paulem Drakem rozlousknou i ten nejsložitější právnický oříšek. Americký seriál (1985-95). V titulních rolích R. Burr, B. Hale a W. Katt (92 min)

MARKÍZA MARKÍZA
 10:05  Bláznivá strela 2 (1): Vôňa strachu STEREOPremiéraSlovenskyod 12 roků
*žánr: FILM

(The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear) Komédia, USA (1991). Réžia D. Zucker. Hrajú: L. Nielsen, P. Presleyová, G. Kennedy, O. J. Simpson, R. Goulet.
Po veľkom úspechu Bláznivej strely z roku 1988 sa tvorcovia filmu rozhodli nakrútiť pokračovanie. Bláznivý poručík Frank Drebin (Leslie Nielsen) tentoraz prenasleduje priemyslového magnáta, ktorý sa pomocou rôznych trikov pokúša presvedčiť prezidenta USA, aby namiesto alternatívnych energií podporoval atómovú technológiu. Americká energetická politika sa totiž mala v budúcnosti riadiť podľa projektu doktora Mainheimera, ktorý jednoznačne preferuje alternatívne zdroje tejto životodarnej sily. Šéf naftovej spoločnosti, úlisný elegán Hapsburg (Robert Goulet), má však diametrálne odlišný názor a kvôli ziskom sa nezastaví pred ničím, takže prezidentov geniálny plán je ohrozený už v samom počiatku. Aj v pokračovaní tejto mimoriadne bláznivej komédie, uvidíme okrem nenapodobiteľného Leslieho Nielsena aj príťažlivú Priscillu Presleyovú.

 11:50  Pán prsteňov: Dve veže STEREOSlovenskyod 12 rokůfull HD
*žánr: FILM

(The Lord of the Rings: The Two Towers) Dobrodružný film, USA-Nový Zéland (2002). Réžia P. Jackson. Hrajú: E. Wood, S. Astin, V. Mortensen, O. Bloom, S. Bean, L. Tylerová, C. Blanchettová.
Druhý diel filmovej ságy o nebezpečnom putovaní, ktorého cieľom má byť zničenie prekliateho prsteňa moci začína tam, kde prvý skončil. Hlavným hrdinom je opäť Frodo (Elijah Wood). Ten získal od svojho príbuzného Bilba magický prsteň, po ktorom túži temný Sauron. Z tohto dôvodu sa dostal do samotného centra súboja medzi silami svetla a temnôt. Frodo ako vodca spoločenstva, zloženého z jeho priateľov, kúzelníka, Elfa, trpaslíka a ďalších pomocníkov, pokračuje v ceste na vrchol sopky, aby tu prsteň raz a navždy zničil. Prvý diel bol nominovaný na Zlatý glóbus a získal AFI. Vďaka záujmu divákov prekročil zisk 350 miliónov dolárov a predovšetkým presvedčil priaznivcov knihy, že tento dnes už klasický príbeh sa dá úspešne sfilmovať. V nezmenenej zostave vám teraz tvorcovia predkladajú druhý diel fantastického putovania.

 15:35  Nebezpečne blonďavá STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: FILM

(Major Movie Star) Komédia, USA (2008). Réžia S. Miner. Hrajú: J. Simpsonová, V. A. Foxová, S. Guttenberg, A. Garciová, O. Rulinová.
Skrachovaná herecká hviezda Megan náhodou príde o 15 miliónov dolárov. Zo zúfalstva straty majetku a v alkoholickom opojení dostane geniálny nápad: prihlásiť sa k armáde, pretože tam dobre platia. Z neúspešnej herečky sa stáva úspešná vojačka...

TV DOMA TV DOMA
 10:40  Môj nový tučný život III. (8) STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Komediálny seriál, USA (2011). Hrajú: M. Choová, B. Elliottová, J. Hurst, K. Leveringová.

 11:55  Sen pre dievča, ktoré nespí STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: FILM

(Dream for an Insomniac) Romantická komédia, USA (1996). Réžia T. DeBartolo. Hrajú: I. Skyeová, J. Anistonová, M. Astin, M. Landes, S. Cassel.
Dievča,trpiace chronickou nespavosťou si stanovila vysoký štandard o tom,ako má vyzerať jej nastávajúci.Nájde takého,no zistí,že má priateľku. Odcestuje do L.A.a očakáva,že ju on bude nasledovať...

 14:00  Nezvestní II. (1, 2) STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Kriminálny seriál, USA-Kanada (2004-2005). Hrajú: V. A. Foxová, C. Scorsoneová, M. Consuelos.

JOJ JOJ
 10:55  Starostove starosti od 12 roků
*žánr: FILM

(Welcome To Mooseport) Gene Hackman ako bývalý prezident USA Monroe Eagle Cole a Ray Romano ako miestny inštalatér Handy Harrison stoja pred búrlivým súbojom o miesto starostu v mestečku Mooseport v Maine. Miestny inštalatér sa razom tak ocitne v stredobode záujmu nielen médií, ale celého národa, pretože sa odvážil kandidovať proti bývalému prezidentovi. Cole nemôže uveriť, že kandiduje spoločne s mužom, ktorý opravuje jeho toalety. Nech už vyhrá ktokoľvek, jedna vec je istá - toto mesto je pre oboch mužov príliš malé... Americká komédia (2004). Hrajú: G. Hackman, R. Romano, M. G. Hardenová, M. Tierneyová, Ch. Baranskiová, F. Savage, R. Torn, J. Rothman, W. Robson a ďalší. Réžia: D. Petrie (112 min)

 13:25  Námorná akadémia od 12 roků
*žánr: FILM

(Annapolis) Mladý staviteľ lodí a amatérsky boxer Jake Huard vyrastá bez matky a oproti domu má cez prístav slávnu námornú akadémiu. Rád by sa na ňu dostal, hoci jeho študijné výsledky patria skôr k tým priemerným. Napokon sa mu sen splní, ale to je len začiatok mimoriadne náročnej cesty. Jake je na pokraji síl a takmer už v prvom ročníku školu opustí, ale rozhodne sa uspieť za každú cenu. A keďže má boxerský talent, náležite ho využije proti svojmu hlavnému mučiteľovi, zákernému Coleovi. Americký film (2006) Hrajú: J. Franco, V. Shannon, M. Foley, J. Parrack, D. Wahlberg a ďalší. Réžia: J. Lin (121 min)

 15:50  V SIEDMOM NEBI od 12 roků
*

Veľké príbehy obyčajných ľudí Všetci snívame. O novom dome, dovolenke, svadbe, alebo aj o maličkosti, ktorú si z rôznych príčin nemôžeme dovoliť. Často však zo všetkého najviac potrebujeme nádej. Možno máte v hlave nápad, ako potešiť blízkeho človeka, ale nemáte prostriedky a šancu realizovať ho. Televízia JOJ prichádza s rodinnou reláciou, v ktorej je populárny slovenský moderátor Vilo Rozboril pripravený množstvu snívajúcich splniť, čo im na očiach vidí. A hoci život sa vrátiť nedá a o vlastnom zdraví nerozhodujeme vždy my sami, aj vďaka relácii V siedmom nebi sa na celom Slovensku môžu diať zázraky! Vďaka spolupráci s nadáciou Ľudia ľuďom každý týždeň uvidíte trojicu veľkých príbehov obyčajných ľudí. Príbehy, ktoré napísal sám život. Príbehy, ktoré vyčaria úsmev na vašej tvári, ale často aj rozplačú celé Slovensko. Uvidíte aj známe osobnosti, ktoré príbehy snívajúcich prežijú na vlastnej koži spolu s nimi. Slovenská rodinná show Vila Rozborila (2014). Moderátor: Vilo Rozboril. Réžia: Peter Núňez, Martina Cyprichová, Ivan Holub, Braňo Ramacsay, Matej Babulič

JOJ PLUS JOJ PLUS
 11:00  Planéta bez ľudí II. (6) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(Life After People II.) Uvidíme, čo sa stane s lokalitami spojenými s letnými i zimnými dovolenkami a oslavami sviatkov. Továrne na pyrotechniku vybuchujú, vianočné stromčeky v lesných škôlkach rastú bez kontroly, skutočné soby sa musia prispôsobiť zmenám, alebo zomrieť. Výletné lode sa potápajú, horské dráhy a podobné atrakcie sa rozpadajú, najexkluzívnejšie dovolenkové strediská miznú bez stopy... Zišlo vám niekedy na um, čo by sa stalo, keby celé ľudstvo náhle zmizlo? Čo by po nás vlastne zostalo, respektíve, zostalo by niečo? Ako by sa správali vypustené zvieratá, smrtiace vírusy a rastliny? Ako dlho by existovali najznámejšie stavby planéty a s akou silou by na opustené mestá zaútočili prírodné živly? A kto by prevzal po ľuďoch vládu na Zemi? Dokumentárny seriál Život po ľuďoch práve taký pohľad ponúka. Od prvého dňa až po milión rokov po zmiznutí človeka. Pomocou animácie a pohľadov vedcov divákov prenesie do sveta, kde sa ľudská populácia rovná nule. A na základe faktov a teórií seriál predstaví možné scenáre, ktoré Zem po ľuďoch čakajú. Niektoré z nich vyvolajú údiv, s inými sa dá polemizovať. Všetky však presvedčia o to, že život tu bol pred nami a bude aj po nás... Americký dokumentárny sci-fi seriál (2010).

 12:20  Joe Kidd od 12 roků
*žánr: FILM

Joe Kidd je bývalý lovec ľudí a tvrdý chlapík, ktorý sa v čase americko-mexickej vojny na americkom juhozápade zaplietol do násilného konfliktu o pôdu. Mexickí obyvatelia, ktorých zbavili práva na pozemky a všetky záznamy o ich majetku zničili, sa vzbúria. Na čele s Louisom Chamom, charizmatickým mexickým vodcom, sa so zbraňou v ruke domáhajú svojich práv a žiadajú pozemkovú reformu. Bohatý statkár Frank Harlan má tiež záujem o tieto pozemky a chce veci riešiť po svojom. Najme si skupinu zabijakov, aby zlikvidovali Mexičanov a od Joe Kidda chce, aby mu pomohol vystopovať Chamu. Joe Kidd nechce mať spočiatku s celou vecou nič do činenia, ale keď mu Chama ukradne kone a vyhráža sa jeho priateľom, dochádza mu trpezlivosť. Americký western (1972). Hrajú: C. Eastwood, R. Duvall, J. Saxon, D. Stroud, P. Koslo, Gr. Walcott, D. Van Patten, J. Martinez a ďalší. Réžia: John Sturges

 14:05  DA VINCI - SVET ZÁZRAKOV od 12 roků
*

Vedecko-zábavný magazín Da Vinci - svet zázrakov vás každý pracovný deň prevedie úžasným svetom prírodných javov, fascinujúcimi obrázkami zo živočíšnej ríše, veľkými víziami a jedinečnými objavmi. Moderátor Dárius Haraksin vás vezme na cesty do minulosti, budúcnosti, do vesmíru aj do mikrokozmu. Veda nebola nikdy populárnejšia ako dnes. Slovenský vedecko-zábavný magazín / docutainment (2013). Moderuje: D. Haraksin

Legenda: bez omezení...bez věkového omezení, od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let, od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let, od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let, od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let, STEREO...stereo, MONO...mono, DUO...vysílání s duálním zvukem, SURROUND SOUND...Surround sound, DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround, DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital, 16/9...obrazový formát 16:9, SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309), TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky, znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči, audio description...audio description (zvukový popis), MHP...MHP (interaktivní aplikace), poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici, černobíle...černobílé vysílání, full HD...pořad v nativním HD rozlišení, Live...přímý přenos, Záznam...záznam, Premiéra...premiéra, Repríza...repríza, Česky...česky, Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2014

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity