Televizní program - paket Digi TV

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
14:05 Darmošlap z Nemanic a princezna SKRYTÉ TITULKY

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Terezka Pohádka o smutném království a veselém malíři (1983). Hrají: V. Kratina, V. Freimanová, J. Bek, V. Žehrová, J. Langmiler, J. Přeučil, V. Hrubý, V. Sloup a další. Scénář J. Žáček. Kamera V. Štinglová. Režie S. Simonová (55 min)
15:05 Král Králů černobíleSKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
Jiří Sovák v komedii o českém montérovi, který se nedopatřením stal vládcem cizí země (1963). Dále hrají: M. Kopecký, J. Bohdalová, V. Brodský, V. Taub, J. Němeček, I. Prachař, J. Kemr, Z. Řehoř, E. Kohout, J. Skopeček a další. Scénář J. Mucha. Kamera V. Huňka. Režie Martin Frič (91 min)
16:40 Zdivočelá země (30/45) SKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
Už víme, kdo je udavačem. Ale na statku to ještě neví nikdo. V hlavní roli bývalého západního pilota Maděry Martin Dejdar (2008). Dále hrají: J. Hubinská, H. Vagnerová, F. Tomsa, F. Cíl, Z. Fric, J. Wehrenberg, V. Chalupa, J. Zdeněk, R. Kalvoda, J. Teplý, M. Hádek, J. Schmitzer, O. Brousek ml., J. Dvořák, F. Němec a další. Scénář J. Stránský a H. Bočan. Kamera V. Holomek. Režie H. Bočan (53 min)
logo stanice ČT 2 ČT 2
14:45 Ostrovy snů: Réunion SKRYTÉ TITULKY

žánr: DOKUMENT
Návštěva tropického ostrova, který je kouskem Evropy mezi Asií a Afrikou. Francouzský dokument
15:40 Ztracená města starověku (1/3) SKRYTÉ TITULKY

žánr: DOKUMENT
Kdysi to byly významné metropole mocných států. Pak na ně svět zapomněl. Britský dokumentární cyklus
16:35 Na plovárně s Tomášem Holubem SKRYTÉ TITULKY

Rozhovor Marka Ebena s českým katolickým knězem, generálním sekretářem České biskupské konference. Režie J. Hojtaš
logo stanice ČT 24 ČT 24
14:30 @online SKRYTÉ TITULKY

Magazín, který mapuje internetový rozměr zpravodajských témat. Prozradí, co nejvíc zaujalo české uživatele internetu, o kterých kauzách nejčastěji diskutovali, ale třeba také to, jaká videa a fotky si získaly největší pozornost
15:00 Zprávy SKRYTÉ TITULKY
15:05 Historie.cs SKRYTÉ TITULKY

Cyklus diskusí předních historiků ke kontroverzním tématům československých i českých dějin
logo stanice ČT Sport ČT Sport
14:30 Archiv Z: ČSSR - SSSR

Klasická bitva ČSSR-SSSR plná zvratů, krásných gólů a dramatických momentů. Životní zápas Františka Černíka, který legendárního brankáře Treťjaka pokořil třemi góly. Zápas MS zmizel na 37 let z televizního archivu, v němž se nedochovaly ani ukázky gólů. Ve třetí třetině totiž sovětští hráči vyvolali konflikt, do kterého se zapojily i obě střídačky. Utkání se bude vysílat poprvé od reprízy 7.5.1978. Zkrácený záznam doplní vzpomínkami František Černík, Bohuslav Ebermann, Josef Augusta a Jan Zajíček. Redaktor Robert Záruba, režie Charilaos Karadžos
16:45 Tři trenéři

Bouzek - Sýkora - Pitner: tojice hokejových trenérů, která se zasloužila o rozvoj českého hokeje
17:00 Deník NHL

Každý den všechny góly a důležité situace z NHL
logo stanice Nova Nova
13:25 Ten svetr si nesvlíkej SKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
Spořádané soužití Ivy Janžurové a Petra Nárožného je vážně otřeseno, když se objeví zpráva o nemanželském dítěti hlavy rodiny. Česká komedie (1980). Dále hrají Z. Bydžovská, M. Vladyka, S. Zázvorková, Z. Řehoř a další. Režie Z. Míka (75 min)
15:00 Evoluce STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(Evolution) Obrovský meteorit dopadl na Zemi. Kámen ožívá a z jednobuněčných organismů se závratným tempem líhnou ohromné obludy. David Duchovny, Orlando Jones a Julianne Moore musejí v zájmu lidstva spolupracovat na záchraně civilizace... Americká sci-fi komedie (2001). Dále hrají S. W. Scott, T. Levine, D. Aykroyd a další. Režie I. Reitman (93 min)
16:55 Jak svět přichází o básníky SKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
Gymnazisté Pavel Kříž a David Matásek mají umělecké ambice, jeden skládá verše a druhý je zhudebňuje. Společně se rozhodnou zorganizovat divadelní představení a do příprav zapojit i čelné osobnosti města. Český film (1982). Dále hrají M. Šafránková, F. Filipovský, J. Císler, J. Somr a další. Režie D. Klein (87 min)
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
14:05 Grace, kněžna monacká

žánr: FILM
Píše se rok 1956 a monacký kníže Rainier III. právě požádal o ruku hvězdu stříbrného plátna Grace Kelly. V Monaku probíhá svatba století a Grace opouští vše, co dosud znala, aby začala nový a šťastný život po boku svého šarmantního manžela... Koproduční film Francie, USA, Belgie a Itálie (2014). Hrají N. Kidman, T. Roth, M. Ventimiglia, P. Posey, P. Vega, F. Langella a další. Režie O. Dahan (98 min)
16:05 Vojín Benjaminová

žánr: FILM
(Private Benjamin) Nejlepším lékem na nepovedené manželství je armáda. To si zpočátku myslela Goldie Hawn, ale skutečnost byla zcela jiná. Místo vlastního pokoje, perfektních šatů a výletů do přírody, musela absolvovat tvrdý výcvik. A potkala tady dalšího muže... Americká komedie (1980). Dále hrají E. Brennan, A. Assante, R. Webber, S. Wanamaker, B. Barrie a další. Režie H. Zieff (106 min)
18:05 Sue Thomas: Agentka FBI II (1, 2) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Sue Thomas: F. B. Eye II) Sue Thomas je od malička hluchá a přesto se stala přední agentkou FBI. Při plnění náročných úkolů jí pomáhá věrný přítel - pes. Druhá řada amerického seriálu podle skutečné události (2003). V titulní roli Deanne Bray. Dále hrají Y. Bisson, R. Peters, M. Gomes, E. Okuma a další.
logo stanice Prima Prima
13:30 Big Ben IV (9) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Oslnivá krása Ben vyšetřuje velmi neobvyklou smrt známého plastického chirurga. Do vyšetřování i tentokrát rozhodujícím způsobem zasáhne energická paní Resi... Německý kriminální seriál (2003). Hrají O. Fischer, K. Jacobová, R. Drexelová, S. Schwartz a další. Režie W. F. Henschel (94 min)
15:45 Vraždy v Midsomeru V STEREOSKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: SERIÁL
Vražedný závod Šéfinspektor Barnaby vyšetřuje vraždu mladíka, ke které došlo během tradičního školního závodu. Na povrch přitom vyplouvá mnoho dalšího... Britský kriminální seriál (2001). Hrají J. Nettles, D. Casey, J. Wymarková, L. Howardová, H. Bonneville, G. Crowden a další. Režie P. Smith (99 min)
18:00 Teď vaří šéf! STEREOPremiéra

Tajemství dokonalých chutí! Tradiční i exotické recepty v rukou skutečného mistra Zdeňka Pohlreicha! Využijte šance vařit jako on! Sledujte nové díly oblíbeného pořadu Teď vaří šéf! Režie F. Majer (37 min)
logo stanice Prima COOL Prima COOL
14:10 Konspirační teorie II (7) STEREO

žánr: SERIÁL
Únik ropy v Mexickém zálivu Bývalý námořník, zápasník a guvernér Minnesoty Jesse Ventura podrobuje kritické analýze tvrzení, že únik ropy v Mexickém zálivu byl dobře plánovanou nehodou s cílem zbohatnout... Americký seriál zabývající se oblíbenými konspiračními teoriemi (2010) (43 min)
15:10 Simpsonovi IX (24) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Ztracená Líza Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1997 - 1998) (22 min)
15:40 Simpsonovi IX (25) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Rození líbači Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1997 - 1998) (22 min)
logo stanice STV 1 STV 1
14:55 Zlatá klasika: Boj o Moskvu (2/4) MONOReprízaod 12 roků

žánr: FILM
Vojnový veľkofilm. Réžia: Jurij Ozerov Účinkujú: Juozas Budraitis, Konstantin Stepankov, Jaroslav Drbohlav, Svatopluk Matyáš, Miroslav Bezdíček (Československo, Maďarsko, NDR, ZSSR 1985)
16:30 Nikto nie je dokonalý STEREOReprízaod 12 roků

Milan "Junior" Zimnýkoval, Marcel Forgáč a ich hostia v talk show, ktorá vás presvedčí, že nikto nie je dokonalý.
17:45 Hurá do záhrady Premiérabez omezení

Magazín o záhrade a všetkom, čo s ňou súvisí, v novej koncepcii, s novými odborníkmi.
logo stanice STV 2 STV 2
14:00 Prstene pre dámu MONOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků

žánr: FILM
Dráma z obdobia stredoveku približujúca tragický osud Jimény, vdovy po slávnom španielskom hrdinovi El Cidovi. Réžia: Yvonne Vavrová Účinkujú: Anna Javorková, Ján Kroner, Ivan Romančík, Monika Hilmerová, Božidara Turzonovová, František Kovár a ďalší (1999)
15:25 UNESCO V TERCHOVEJ STEREOPremiérabez omezení

Galaprogram Jánošíkových dní 2014. (2014)
16:30 Anjeli strážni STEREOReprízabez omezení

Anjeli strážni Emílie Hrabovec Talkshow Aleny Heribanovej.
logo stanice TV Fanda TV Fanda
14:35 Teleshopping
15:00 Mistrovství světa v rallycrossu - Portugalsko Live

Přímý přenos 1. závodu mistrovství světa v rallycrossu (Montalegre)
17:15 Nová cestománie (10) STEREO

Francie: Zářivé barvy Provence Napříč krajem levandule, četníků ze Saint Tropez a hraběte Monte Christa. Režie J. Patková (2004)
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
14:20 Pod bílými plachtami: Koncert na rozloučenou STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(Unter weißen Segeln: Abschiedsvorstellung) Slavný klavírista se domníval, že vážně onemocněl. Před svojí smrtí chtěl usmířit bývalé manželky a pozval je na výlet luxusní lodí do Egypta. Německý romantický film (2005). Hrají M. Degen, G. von Weitershausen, C. Messner, R. Schreiner, I. Naujoks a další. Režie W. Bannert (88 min)
16:20 Columbo (8) SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Peter Falk v roli geniálního detektiva Los Angeleské policie, který vyřeší každý případ. Americký krimi seriál (1968-2003) (93 min)
18:30 Naše zprávy STEREO
logo stanice Markíza Markíza
14:35 Transformers 3 STEREODUOSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: FILM
(Transformers: Dark of the Moon) Akčný film, USA (2011). Réžia M. Bay. Hrajú: S. LaBeouf, J. Duhamel, J. Turturro, R. Huntingtonová-Whiteleyová, J. Malkovich.
více informací V originálnom názve nesie tretí diel Transformers podtitul " Temná strana Mesiaca " . Práve tu pred rokmi posádka prvej americkej mesačnej expedície Apollo 11 objavila mimozemské vesmírne plavidlo a múdro si to nechala pre seba, respektíve pre tajné služby. Podľa Autobotov, ktorí už dvakrát dokázali ochrániť pozemšťanov pred ničivou inváziou ich zlých konkurentov Deceptikonov, to bola ale zásadná chyba. Chyba, ktorá by mohla zničiť celú našu civilizáciu, pokiaľ nám Autoboti znovu nepomôžu. Okrem starých známych plecháčov na čele s optimom Prímom a Bumblebeom sa na scénu vracia ich najväčší ľudský spojenec Sam ( Shia LaBeouf ), životom a bitkami s robotmi ostrieľaný mladý muž, ktorý najviac zo všetkého chce konečne začať žiť normálny život. Bohužiaľ už nie po boku krásavice Mikaely ( Megan Fox ), ktorá bola z dôvodov, ktoré poznajú len Megan / režisér Bay / predstavitelia Paramountu , vyškrtnutá zo scenára. Sama a jeho hormóny našťastie scenárista Ehren Kruger dlho zaháľať nenechá, keď mu do cesty prihrá Carly ( modelka Rosie Huntington - Whiteley ). Tá sa nanešťastie stane príčinou Samovho ďalšieho angažmán v nekonečnom súboji medzi Autobotmi a Deceptikonmi. Tí sa totiž rozhodli zlikvidovať celé Chicag , v ktorom sa Carly práve vyskytuje, a tak sa Sam chtiac - nechtiac musí do tohto mesta vydá , aby sa ju pokúsil zachrániť. A aj celú ľudskú rasu.
17:45 Domov na kľúč STEREOPremiéraod 12 roků

Nová relácia. Odborníci vám pomáhajú nájsť kľúč k vysnívanému bývaniu
18:25 Kredenc STEREOod 12 roků

Zábavná šou. Účinkujú: P. Polnišová, Z. Šebová, M. Kubovčík, S. Malachovský a ďalší.
logo stanice TV DOMA TV DOMA
12:35 V Údolí divých ruží: Láska z testamentu STEREOPremiéraSlovenskyod 12 roků

žánr: FILM
(Im Tal der Wilden Rosen: Vermächtnis der Liebe) Romantický film, Nemecko-Kanada (2007). Réžia D. Kehler. Hrajú: Ch. Beyerhausová, F. Fitz, P. Bongartz, M. Peitschová.
více informací Romantický príbeh z roku 1896... Mestské dievča, Julie Mossová, sa po smrti svojej tety vydá na ďalekú cestu, aby vyhľadala muža menom Anthony Carter, ktorého by si mala čoskoro vziať za manžela. Julie sa ocitne na rozľahlej vidieckej farme, ale, bohužiaľ, k stretnutiu s Carterom nedôjde. Od jeho syna Justina sa dozvie, že otec pred pár týždňami zomrel. Mladá žena sa rozhodne aj napriek tomu zotrvať a všetko staviť na jednu kartu. Vzdá sa pokojného, i keď trochu nudného života v Londýne a zostane takmer na kraji sveta, aby tu, v horách, medzi ovcami, viac spoznala šarmantného muža, hoci to nebol Antony Carter... Julie si veľmi rýchlo zvyká na nové prostredie a zbližuje sa s Justinom. Napriek tomu, že je mladý, v živote to nemal ľahké. Pred troma rokmi opustil Chicago, kde pôsobil ako maklér, a vrátil sa domov, aby otcovi pomáhal so statkom. Za manželku si vzal Suzannu, ktorá vážne ochorela a už niekoľko rokov ju navštevuje v sanatóriu.. Julie bola spomenutá v otcovom testamente a Justin má pochybnosti, či jej nejde iba o majetok. Napriek počiatočnej nedôvere sa mu táto žena začína čoraz viac páčiť...
15:15 Katie Ffordeová: Láska v New Yorku STEREODUOSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: FILM
(Katie Fforde: Eine Liebe in New York) Romantický film, Nemecko (2014). Réžia H. Metzger. Hrajú: B. Hanusrichterová, R. Ifrah, C. von Renner, I. Baulitz, E. Madsen.
více informací Jessica žije v New Yourku na Wal Street a stará sa o brata, ktorý má zvláštnu krvnú skupinu. Nájde darcu a aby ho udržala v krajine, vydá sa zaňho, aj keď nie z lásky. To ešte netuší, že si s ním berie aj celý húf jeho blízkych...
17:20 Ako uloviť družičku STEREODUOSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: FILM
(Wedding Crashers) Romantická komédia, USA (2005). Réžia D. Dobkin. Hrajú: O. Wilson, V. Vaughn, R. McAdamsová, I. Fisherová, J. Seymourová, Ch. Walken.
více informací Na akcii sa John a Jeremy "zavesia" na družičky Claire a Gloriu, aby v ich tieni uskutočnili svoj diabolský plán. Následná gigantická recepcia predčí očakávania všetkých prítomných. Jeremy úspešne zvádza Gloriu, zatiaľ čo Johnov flirt s Claire je náhle neočakávane prekazený jej priateľom Sackom. John, ktorý sa do Claire zamiloval, sa pokúša prehovoriť Jeremyho, aby tentoraz zabudli na svoje pravidlá a prijali pozvanie na chatu rodiny Clearyových. Tam duo kamarátov prostredníctvom mnohých trapasov a zámen zistí, že rodina Clearyovcov je úplne nefunkčná a poučia sa o láske a priateľstve.
logo stanice JOJ JOJ
13:40 Super Tanker od 12 roků

žánr: FILM
V prísne utajenom vládnom zariadení na Aljaške sa v sklade ukrýva jedno z najtemnejších tajomstiev studenej vojny. Látka, ktorá pochádza z meteoritu, má rovnaké vlastnosti ako antihmota. Ak by sa uvoľnila, spustila by reťazovú reakciu, ktorá by zničila celý svet. Zaoceánsky supertanker preváža túto veľmi nebezpečnú mimozemskú substanciu, aby ju „pochoval“ v Mariánskej priekope - najhlbšom mieste na zemskom povrchu - s plánom, že látka tak zmizne bez stopy. Ťažkosti nastanú, keď do plavidla udrie nevyspytateľná vlna a nestála látka sa uvoľní do okolia. Záchranná čata musí dostať loď na miesto určenia a tam ju potopiť, inak hrozí celosvetová katastrofa... Americký akčný sci-fi thriller (2011). Hrajú V. Binev, C. Blue, S. Brownová, B. Cross, O. Davis, L. Frager, T. Hewitt, E. Klaynová, J. S. Lando, J. Laskowski a ďalší. Réžia J. S. Lando (90 min)
15:30 To bude boj! od 12 roků

žánr: FILM
(This Means War) Ako ľahko môže zo súboja o vysnívané dievča vzísť tretia svetová vojna? Chris Pine a Tom Hardy, zvyčajní predstavitelia akčných a drsných hrdinov, po prvýkrát excelujú v komediálnych úlohách. Špión proti špiónovi! Dvaja špičkoví tajní agenti Tuck a FDR Foster sa zaľúbia do tej istej slečny a v tej chvíli sa ich veľké priateľstvo skončí. Ani jeden z nich sa svojej lásky nechce vzdať a obaja o ňu bojujú profesionálnymi prostriedkami tajných služieb. Lauren sa rozhodne chodiť s oboma chlapcami naraz, samozrejme, bez najmenšej potuchy, že sa poznajú a navyše sú špičkovými agentmi CIA. Obaja rivali pravidelne vyrážajú do premyslených špiónskych útokov s jediným cieľom - čo najväčšmi strápniť a skaziť rande toho druhého. Súboj dvoch dobre vyzbrojených agentov sa stupňuje. Ako to všetko môže dopadnúť? A koho si ich spoločná láska, slečna Lauren Scottová, nakoniec vyberie? Americká akčná komédia (2012) Hrajú: Reese Witherspoonová, Chris Pine, Tom Hardy, Til Schweiger, Angela Bassettová, Chelsea Handlerová a ďalší. Réžia: McG - Joseph McGinty Nichol (150 min)
17:55 NOVÉ BÝVANIE Premiéra

Splníme Vaše sny o bývaní.
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2015