na den:
[ PREVIEW ] logo Skylink logo freeSAT by UPC Direct logo Digi TV

PARABOLA.CZ > TV PROGRAM > PAKET DIGI TV

ČT 1 ČT 1
 20:00  Neviditelní (9/13) SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HDaudio description
*žánr: SERIÁL

Jak je možné, že jeziny propadly Laušmanově kouzlu? Berou přece prášky proti chlapům. Aniž to tušíme, žijí mezi námi. Není to pohádka - je to realita. Premiéra komediálního seriálu. Hrají: J. Bartoška, J. Langmajer, L. Sobota, I. Chýlková, L. Vlasáková, K. Hádek, B. Poláková, S. Babčáková a další. Kamera M. Gábor. Scénář a režie R. Bajgar (56 min) (opakování 3.11./ČT1)

 21:00  13. komnata Jana Kačera SKRYTÉ TITULKYPremiéraaudio description
*žánr: DOKUMENT

Uznávaný režisér i herec zažil kvůli svým nesmiřitelným postojům politickou perzekuci, která zabrzdila jeho kariéru v době největší slávy a úspěchu. Připravili L. Hostačná a J. Mudra (opakování 2.11./ČT1, 3.11./ČT1 a 4.11./ČT1)

 21:29  Losování Šťastných 10 a Šance
*

milion

ČT 2 ČT 2
 20:00  Zázračná planeta: Kouzla přírody DUOSKRYTÉ TITULKYPremiéra
*žánr: SERIÁL

Travnaté pláně Tentokrát se vydáme za nosorožci, antilopami, vlky či klokany v nejrůznějším prostředí a na odlišných světadílech. Cyklus z kolekce BBC Earth (opakování 1.11./ČT2 a 6.11./ČT2)

 20:55  Panství Downton IV (9/10) SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HD
*žánr: SERIÁL

(Downton Abbey IV) Pletichy, romance a tužby členů aristokratické rodiny i jejich služebnictva v době velkých společenských proměn dvacátých let minulého století. Premiérová pokračování cenami ověnčeného britského kostýmního seriálu (2013). Hrají: H. Bonneville, M. Smithová, E. McGovernová, M. Dockeryová a další. Režie Jon East (44 min) (opakování 3.11./ČT1)

 21:45  Zločin III (9/10) SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HD
*žánr: SERIÁL

(Forbrydelsen III) Vyšetřovatelka Sarah Lundová pátrá po pravdě o starém případu, která se skrývá ve spleti osobních tragédií, za zájmy vlivné korporace i v pozadí politických pletich. Poslední série z dánského krimi seriálu ověnčeného mezinárodními cenami (2011). Hrají: S. Grabolová, N. Lie Kaas, M. Suurballe, A. W. Berthelsen, H. Fagralidová a další. Režie Hans Fabian Wullenweber (59 min)

ČT 24 ČT 24
 20:05  Hyde Park SKRYTÉ TITULKY
*

Naše zprávy a vaše názory. První interaktivní zpravodajství v ČR

 21:00  Zprávy SKRYTÉ TITULKY
 21:03  Ekonomika ČT24 SKRYTÉ TITULKY
*

Hlavní ekonomický pořad zpravodajského programu ČT24. Ekonomické aktuality, erudovaní hosté ve studiu

ČT Sport ČT Sport
 20:40  Basketbal: FC Barcelona GE LivePremiérafull HD
*

Turow Zhořelec Přímý přenos utkání základní skupiny Evropské ligy v basketbalu mužů

 22:45  Sportovní zprávy Live
*

Aktuální informace ze světa sportu

 23:00  Florbal: Česko - Švýcarsko Záznam
*

Záznam florbalového utkání žen na turnaji Euro Floorball Tour 2014, který se koná na Podvinném Mlýně v Praze


NOVA NOVA
 20:20  Snowboarďáci STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HD
*žánr: FILM

Kamarádi Vojta Kotek a Jiří Mádl odjíždí na hory, aby se naučili jezdit na snowboardu. Věří, že si užijí skvělý týden a tajně doufají, že se díky své nové imagi konečně také zamilují. Jenže skutečnost se značně liší... Český film (2004). Dále hrají E. Geislerová, J. Langmajer, L. Vondráčková, B. Seidlová, M. Klírová, P. Tomicová, V. Zawadská, V. Freimanová, O. Brousek ml. a další. Režie K. Janák (100 min)

 22:30  96 hodin STEREO16/9
*žánr: FILM

(Taken) Dcera bývalého agenta tajné služby Liama Neesona cestuje s kamarádkou do Paříže. Hned první den jsou obě dívky uneseny albánskými obchodníky s bílým masem. Otec, který ví, že místní policie mu nepomůže, okamžitě vyráží do Francie po stopách nebezpečných zločinců. Jeho rozhodnutí, najít dceru za každou cenu, nemůže nic zastavit... Francouzsko-americko-britský akční film (2008). Dále hrají M. Grace, L. Orser, J. Gries, H. Valance, D. Warshofsky, K. Cassidy, X. Berkeley, O. Rabourdin a další. Režie P. Morel (90 min)

 00:20  Kriminálka Miami IV STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(CSI: Miami IV) Jeden z nás CSI vyšetřuje smrt několika mužů v jednom ze sídel gangu. Na místě nešťastně vybuchne nastražený granát a zabije mladého kolegu z týmu. Práci CSI ztěžuje i pátrání federálů přímo v jejich kancelářích, kteří je obviňují z krádeže 12ti tisíc amerických dolarů, které zmizely z obálky s důkazy a navíc je jasné, že někdo uvnitř týmu je zrádce... Závěr čtvrté řady amerického krimi seriálu (2005). Hrají D. Caruso, K. Alexander, E. Procter, A. Rodriguez, S. Milos a další.

NOVA CINEMA NOVA CINEMA
 20:00  Je to i můj život 16/9
*žánr: FILM

(My Sister's Keeper) Když Cameron Diaz a Alecu Baldwinovi onemocní dcerka Kate leukémií, život celé rodiny se změní. A protože nikdo z rodiny není vhodným dárcem, rozhodnou se zachránit život Kate tím, že si "pořídí" další dítě. A tak se narodila Anna. Dítě ze zkumavky, které rodiče sice milují, ale už od narození slouží jako dodavatel genetického materiálu pro svou starší sestru... Americké drama (2009). Dále hrají A. Breslin, J. Patric, H. Wahlquist, S. Vassilieva, J. Cusack a další. Režie N. Cassavetes (100 min)

 22:05  Halloweenská noc STEREO16/9od 18 roků
*žánr: FILM

(Trick 'r Treat) Mladý pár zjistí, že se nevyplácí sfoukávat svíčku v dýni před půlnocí, vysokoškolský profesor vede tajný život sériového vraha, panna z vysoké školy možná konečně potká toho pravého, skupinka adolescentů zajde při svých žertech trochu moc daleko a starého osamělého muže navštíví neobyčejný koledník. Všichni ale mají jedno společné: zkusí přežít nejděsivější noc roku... Americko-kanadský horor (2007). Hrají D. Baker, R. Aytes, Q. Lord, L. Lee Smith, M. Delain, T. Penikett, B. Kelly a další. Režie M. Dougherty (79 min)

 23:45  Neodvratná pomsta STEREO16/9od 18 roků
*žánr: FILM

(Wrong Turn at Tahoe) Jeden z méně významných členů podsvětí Vincent na základě falešné hlášky od jednoho ze svých dealerů zabije jiného dealera. Avšak v tu chvíli bohužel ani v nejmenším netuší, že onen zabitý pracoval pro největšího mafiánského bosse široko daleko. Ten se mu vzápětí pomstí zabitím jeho ženy... Americký krimi film (2009). Hrají H. Keitel, C. Gooding Jr. , L. Varela, M. Ferrer, A. Meneses, J. Messner a další. Režie F. Khalfoun (87 min)

PRIMA PRIMA
 20:15  Zrození planety opic STEREOPremiéra
*žánr: FILM

(Rise of the Planet of the Apes) Will se snaží najít lék na Alzheimerovu chorobu. Testy provádí na šimpanzech, kteří mají díky použitému přípravku vysokou inteligenci. Jednoho z mláďat se dokonce ujme a vychovává ho jako člověka. To je poté schopno utéct z útulku, do něhož se shodou nešťastných okolností dostane, a spolu s ostatními šimpanzy začít žít samostatně... Americký sci-fi film (2011). Hrají J. Franco, A. Serkis, J. Lithgow a další. Režie R. Wyatt (101 min)

 22:25  Červený drak STEREOod 18 roků
*žánr: FILM

(Red Dragon) Bývalý vyšetřovatel Will Graham (Edward Norton) je požádán o pomoc při vyšetřování případu vyvraždění dvou rodin. V pátrání po bestiálním vrahovi mu nedokáže lépe pomoci nikdo jiný než Hannibal Lecter (Anthony Hopkins), který si odpykává svůj doživotní trest za zdmi jednoho z nejstřeženějších vězení v zemi... Americký thriller (2002). Dále hrají R. Fiennes, H. Keitel, E. Watsonová a další. Režie B. Ratner (120 min)

 01:05  Krvavý román od 18 roků
*žánr: FILM

Vydejte se spolu s Josefem Váchalem a jeho nejslavnějším dílem, parodií na pokleslé čtivo své doby, na nejrůznější barvitě vylíčená místa. Do české hájovny, do knížecího sídla v Barceloně, do pařížského nevěstince nebo do amsterodamské krčmy... Český hororový film (1993). Hrají R. Hrušínský ml., B. Hrzánová, V. Freimanová a další. Režie J. Brabec (96 min)

PRIMA COOL PRIMA COOL
 20:15  Graceland I (10) STEREOPremiéra
*žánr: SERIÁL

Skrytá kamera Graceland je luxusní sídlo na jihokalifornské pláži, které se stalo základnou pro elitní agenty FBI, DEA a celní stráže. Premiant mezi absolventy akademie FBI Mike Warren se těší na prestižní post ve Washingtonu. Místo toho je ale nečekaně poslán do Gracelandu. Nemá jen potírat zločin, ale i ohlídat svého šéfa Paula Briggse. Tento legendární agent je podezřelý z nezákonných aktivit... Americký krimiseriál vycházející ze skutečných událostí (2013). Hrají A. Tveit, D. Sunjata, V. Ferlitová a další (42 min)

 21:20  Graceland I (11) STEREOPremiéra
*žánr: SERIÁL

Královský hrad Graceland je luxusní sídlo na jihokalifornské pláži, které se stalo základnou pro elitní agenty FBI, DEA a celní stráže. Premiant mezi absolventy akademie FBI Mike Warren se těší na prestižní post ve Washingtonu. Místo toho je ale nečekaně poslán do Gracelandu. Nemá jen potírat zločin, ale i ohlídat svého šéfa Paula Briggse. Tento legendární agent je podezřelý z nezákonných aktivit... Americký krimiseriál vycházející ze skutečných událostí (2013). Hrají A. Tveit, D. Sunjata, V. Ferlitová a další (43 min)

 22:20  Návrat vraždících bestií STEREOPremiéraod 18 roků
*žánr: FILM

(Return of the Killer Shrews) Na odlehlém ostrově se natáčí reality show. Starý kapitán, který měl doručit potřebné věci, by odsud zase co nejrychleji zmizel. A jeho temné obavy o číhajícím nebezpečí se brzy naplní. Filmový štáb se stane terčem útoku neznámých krvežíznivých bestií... Americký horor (2012). Hrají J. Schneider, B. Davidson, J. Best a další. Režie S. Latshaw (81 min)

STV 1 STV 1
 20:50  Milujem Slovensko Premiéraod 12 roků
*

Súťažno-zábavná šou, v ktorej sa dozviete všeličo o našom milovanom Slovensku.

 22:20  Majster šarkanov STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYReprízaod 15 roků
*žánr: FILM

Dráma o priateľstve podľa bestselleru Khaleda Hosseiniho. Réžia: Marc Forster Účinkujú: Khalid Abdalla, Atossa Leoni, Shaun Toub (Čína, Spojené štáty americké 2007)

 00:20  Nikto nie je dokonalý STEREOReprízaod 12 roků
*

Milan "Junior" Zimnýkoval, Marcel Forgáč a ich hostia v talk show, ktorá vás presvedčí, že nikto nie je dokonalý. Hostia : Róbert Jakab a Juraj Kemka.

STV 2 STV 2
 20:05  Najvńčšia jaskyňa na svete STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení
*žánr: DOKUMENT

Dokument o najvńčšej jaskyni na svete, ktorá sa nachádza vo Vietname (Veľká Británia 2010)

 21:00  Správy a komentáre - Komunálne voľby 2014 Premiérabez omezení
*žánr: ZPRÁVY

Diskusie kandidátov na primátorov krajských miest. Trenčín.

 22:00  Kino na Dvojke: Purpurová ruža z Káhiry MONOReprízaod 15 roků
*žánr: FILM

Komédia Woodyho Allena. Réžia: Woody Allen Účinkujú: Mia Farrow, Jeff Daniels, Danny Aiello, Dianne West (USA 1985)

TV FANDA TV FANDA
 20:20  Kriminálka Las Vegas II (15) STEREOPremiéra
*žánr: SERIÁL

(CSI II) Lasvegaská kriminalistická divize vedená umíněným kapitánem Paulem Guilfoylem a svérázným Williamem L. Petersenem řeší případy, které by každé jiné oddělení vzdalo. Při své náročné práci využívá nejnovějších vědeckých analýz a zločinci tak nemají šanci... Americký seriál (2001). Dále hrají M. Helgenberger, G. Dourdan, J. Fox a další.

 21:10  Kriminálka Las Vegas II (16) STEREOPremiéra
*žánr: SERIÁL

(CSI II) Kriminalisté pod vedením kapitána Paula Guilfoyla a Williama L. Petersena řeší smrt hokejisty, který byl zabit při zápase. Není vyloučeno, že šlo o čin žárlivého doktora. Zárověň jsou ale povoláni k případu saxofonisty, kterého někdo zavraždil v klubu... Americký seriál (2001). Dále hrají M. Helgenberger, G. Dourdan, J. Fox a další.

 22:00  Strážce pořádku III (12) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(Justified III) Timothy Olyphant je klasický muž zákona. Příliš nemluví, a když jedná, tak to stojí za to. Jeho nekonvenční metody jsou však některým lidem proti srsti... Třetí řada amerického akčního seriálu (2012). Dále hrají: J. Carter, J. Pitts, N. Searcy a další

TV BARRANDOV TV BARRANDOV
 20:10  Stopy života (2) Premiéra
*žánr: SERIÁL

Ašský chlapec Neobyčejné příběhy, které přivedly obyčejné lidi až do ordinace psychiatra v nejlépe obsazeném českém seriálu posledních dvaceti let (2014). Hrají K. Brožová, I. Andrlová, M. Vladyka, M. Vašut, J. Kačer, T. Fischerová, P. Trávníček, O. Navrátil a další. Režie T. Magnusek

 21:15  Tajemství Lubomíra Lipského Premiéra
*

Jak žije legenda české herecké školy? Co všechno prožil, co ho těšilo a trápilo? O svých tajemstvích promluvil on sám i jeho nerozluční kamarádi Jan Skopeček a Ladislav Trojan. Jaký je Lubomír Lipský kolega prozradí Květa Fialová, Oldřich Vízner, Jan Hrušínský a Kryštof Hádek. A od jeho vnuků se dozvíme, jak se s dědou žije pod jednou střechou

 22:00  Intim s Heidi Janků Premiéra
*

Stačí mít vyvinutý instinkt... Týdeník o lidské intimitě a všem, u čeho se možná trochu začervenáte

MARKÍZA MARKÍZA
 20:30  Farma - Duel od 12 roků
*

Kto opustí farmu?

 22:15  Doktori (3) STEREOPremiéraod 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

Srdcu nerozkážeš. Seriál, SR (2014). Hrajú: A. Bárta, J. Révai, J. Bárdos.

 23:45  Mentalista IV. (11) STEREOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

Kriminálny seriál, USA (2011-2012). Hrajú: S. Baker, R. Tunneyová, T. Kang, O. Yeoman, A. Righettiová.

TV DOMA TV DOMA
 20:25  Smotánka STEREOod 12 roků
*

Nevšedný svet kľúčovou dierkou.

 21:00  Mesto anjelov STEREOPremiéraSlovenskyod 12 rokůfull HD
*žánr: FILM

(City of Angels) Romantický film, USA-Nemecko (1998). Réžia B. Silberling. Hrajú: N. Cage, M. Ryanová, D. Franz, A. Braugher.
Anjeli skutočne chodia medzi nami a držia nad nami ochrannú ruku. Čo sa však stane, keď sa anjel strážny zamiluje do mladej ženy, nad ktorou má bdieť? Anjel Seth (Nicolas Cage) odvedie z nemocnice malé dievča, ktoré zomrelo napriek snahám lekárov zachrániť ju. Svojmu priateľovi Cassielovi (Andre Braugher) sa Seth zverí, že závidí ľuďom schopnosť prežívať radosť aj bolesť, vnímať chute či dotyky. Zároveň sa prizná, že by chcel byť viditeľný, aby mohol ľuďom viac pomáhať. Cassiel však jeho myšlienky nechápe. Seth však neprestajne sleduje Maggie (Meg Ryanová), ktorú stále trápi nešťastná operácia jej ďalšieho pacienta. Jedného dňa však Maggie prekvapí Setha, keď ho zahliadne a dokonca aj osloví. Obľúbeným miestom anjelov je knižnica, kde môžu načúvať myšlienkam ľudí, a práve tu sa Maggie opätovne stretáva so Sethom. Dvojica spolu strávi príjemné chvíle, ktoré Maggie prinesú tak veľmi potrebný pokoj na ďalšiu operáciu. Pacient Messenger však vycíti prítomnosť anjela a povie mu, že sa ešte nechystá zomrieť. Ešte väčším prekvapením je však pre Setha zistenie, že Messenger tiež býval anjelom. Z lásky k svojej súčasnej manželke sa ale rozhodol byť človekom. Maggie sa pokúša vyzvedieť, kto je jej nový tajomný priateľ, odmieta však uveriť Sethovmu priznaniu, že je nadpozemskou bytosťou. Večer ale cíti jeho prítomnosť a vďaka jeho objatiu sa jej podarí prekonať vrodenú nespavosť a zaspať. Messenger jej neskôr prezradí, že Seth je skutočne anjel, že sa do nej zaľúbil a že potrebuje jej lásku, aby sa dokázal vzdať večnosti...

 23:15  Diablov advokát (9) STEREOPremiéraSlovenskyod 15 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

Seriál, USA (2012-2013). Hrajú: R. Taylorová, D. Annable, T. O'Quinn, V. Williams, H. Mattsson.
Šesť rokov po náhodnom zakopnutí pri výkope z ruky Marcusa Alvareza, čo stálo tím šancu dostať sa do playoff, hľadá maskot klubu Hawks Phil Kirkman spôsob, ako sa ospravedlniť za kliatbu, ktorú, podľa názoru všetkých, uvalil na tím. Ale posledná vec, ktorú kouč Purnell chce, aby Sports Illustrated predstavil vo svojej cover story o klube Hawks, je Phil a jeho „Kirkmanova kliatba“ nad hráčmi. A hoci Dani trvá na tom, že jeho strach z toho, že ho bude nenávidieť celý New York je neopodstatnený, jeden výlet do ulíc s Philom v nej vyvolá pochybnosti, že sa asi mýli. Medzitým Ray Jay a Lindsay žobrú, aby počas schôdzky svojej mamy s J.D. mohli ostať cez noc sami doma a provokatívne sexuálne narážky TK vytvárajú napätie medzi ním a reportérkou Vivicou Stevensovou.
Napriek námietkam kouča Purnella privedie Dani Phila na tréning, aby ukončila všetky reči o kliatbe. Keď si však Marcus vyvrtne nohu v členku ako dôsledok Philovho ospravedlnenia, každý zvaľuje vinu na Dani. Ale po predložení svojich argumentov sa Dani podarí presvedčiť Marcusa a Purnella, aby Phila uznali, hoci odmietajú jeho žiadosť o návrat do pozície maskota. Medzitým Dani poskytne svojim deťom šancu dokázať, že môžu ostať v noci samé a TK sa úprimne snaží o odškodnenie, čo umožní Vivice spoznať, že za svojím fyzickým vzhľadom macha skrýva dobré srdce.
Keď sa Dani rozhodne prestať sa strachovať o svoje deti a užiť si večer s J.D., odmietne zdvihnúť telefón Ray Jayovi a Lindsay, ktorí jej volajú, že v dome je lupič. Keďže sa nemôžu dovolať mame, Ray Jay zavolá TKa, ktorý so sebou privedie aj Vivicu. Keď Matt upozorní Dani, že sa v Marcusovom dome neohlásene ukázal Phil, Dani má podozrenie, že chce spáchať samovraždu. Dani beží na strechu, kde nájde Phila, ako sa pripravuje na skok a presvedčí ho, aby vyhľadal pomoc pri liečbe Aspergerovho syndrómu, kvôli ktorému sa cíti nechcený. Nakoniec Dani zistí, že tým „lupičom“ bol holub, ktorý vletel dnu cez otvorené okno a preruší vzťah s J.D., keďže si uvedomí, že jej deti a tím by stáli v ceste spôsobu života, aký by si on s ňou predstavoval.

JOJ JOJ
 20:30  Deň po tom od 12 roků
*žánr: FILM

(The Day After Tomorrow) Výskumy klimatológa Dennisa Quaida naznačujú, že globálne otepľovanie spustilo prudkú a katastrofálnu zmenu zemskej klímy. Na celej zemeguli vládnu prudké zmeny počasia - v Tokiu padali krúpy vo veľkosti grapefruitu, na Havaji zúril hurikán, v Dillí napadol sneh a cez L. A. sa prehnala séria ničivých tornád. Globálne otepľovanie posunulo planétu na pokraj novej doby ľadovej. Keď vedcov 17-ročný syn Jake Gyllenhaal uviazol v New Yorku, otec sa rozhodne syna zachrániť. Ani on však nie je pripravený na to, čo sa stane - jemu, jeho synovi a jeho planéte... Americký katastrofický film (2004). Hrajú D. Quaid, J. Gyllenhaal, I. Holm, E. Rossumová, S. Wardová, D. Mihok, J. O. Sanders, A. Nichols, A. Smith, K. Welsh a ďalší. Réžia R. Emmerich (120 min)

 23:15  Kuriér (12/12) od 15 roků
*žánr: SERIÁL

(Transporter: The Series - Give the Guy a Hand) Frank čaká na torontskom parkovisku na zásielku. Začnú sa však diať podivné náhody a Frank tuší, že sa dostal do pasce. Zatkne ho polícia a obvinia ho zo zločinu, ktorý nespáchal. Až vo väzení si Frank uvedomí, že jeho práca sa možno začína až teraz, čo sa napokon potvrdí, keď ho skorumpovaný policajt Ryder so svojím učenlivým partnerom Stanwickom prepustia a Frank nájde vo svojom osobnom majetku obálku. Konečne je to zásielka, ktorú má prepraviť. Frank však poruší jedno zo svojich pravidiel a nazrie dnu - je tam vložená ľudská ruka. Papierik s číslami ho zavedie do fitness centra uprostred veľkej stavebnej plochy, kde balík odovzdá majiteľke Ophelie. Nerozumie však tomu, prečo je Ophelie k nemu chladná. Až neskôr pochopí, že ruka patrila jej otcovi Chandlerovi, čo bol signál, aby okamžite predala svoju telocvičňu stavebnému podnikateľovi Adamovi Smithovi. Frank sa rozhodne Ophelie a jej otcovi Chandlerovi okamžite pomôcť a zorganizuje ich útek z Kanady. Kanadsko-francúzsko-americko-nemecký akčný kriminálny seriál (2012). Hrajú: Ch. Vance, A. Osvártová, F. Berléand, W. deVry, S. Edwards, J. Keltz, K. Peelová, P. J. Saunders a ďalší. Réžia: T.J. Scott

 00:20  Halloween II. od 18 roků
*žánr: FILM

Zlo má nový osud. Michael Myers sa vracia v desivom pokračovaní remaku klasického hororu, aby v rodnom Haddonfielde v Illinois dokončil svoju krvavú prácu. Laurie Strodeová zastrelila sériového vraha Michaela Myersa, pričom sama utrpela ťažké zranenia. Po roku od tragických udalostí býva u šerifa Bracketta s jeho dcérou Annie a prenasledujú ju desivé sny. Netuší, že Myers, ktorého telo v osudnú noc zmizlo, ožil, a pri potulkách mestom pokračuje vo svojom krvavom diele. Blíži sa Halloween a do svojho rodného Haddonfieldu v Illinois vkročí brutálny vrah s obhorenou maskou a dlhým nožom. Nezastaví sa pred ničím, veď musí dokončiť neuzavreté rodinné záležitosti súvisiace s jeho pochmúrnou minulosťou. Od tých čias síce vyrástli v meste noví a odvážni hrdinovia, ale podarí sa im dnes prežiť dostatočne dlho, aby zastavili neživého a nezastaviteľného démona? Americký horor (2009). Hrajú S. Taylor-Comptonová, T. Mane, M. McDowell, B. Durif, Sh. Moon Zombieová, Ch. Wright Vanek, O. Spencerová, D. Harrisová, R. Riehle, M. Kidderová a ďalší. Réžia Rob Zombie (101 min)

JOJ PLUS JOJ PLUS
 20:45  Kravaťáci II. (5, 6) Premiéraod 12 roků
*žánr: SERIÁL

(Suits II. - Break Point, All In) Mike rieši svoj prvý významnejší prípad. A hneď pozná, že môže dopadnúť ako Harvey, ktorého podviedol jeho vlastný klient. Mike dostane za úlohu vyriešiť svojprávnosť mladého úspešného tenistu, ktorému jeho otec pre nízky vek bráni v kariére. Mike v tomto prípade vidí šancu, ako ukázať, že už aj on dorástol na veľké prípady. Než však bude žiadať o uznanie plnoletosti klienta, snaží sa - aj vďaka svojim osobným skúsenostiam - o to, aby sa mladík so svojím otcom dohodli. Dohoda padá na neústupnosti otca. V tejto situácii prichádza mladík s nápadom, že ak sa otcovi odporuje, vždy sa rozhnevá a stane sa násilníckym. To zaberie na súde. Mike mu uverí aj vďaka správe z nemocnice. Ale veľmi skoro pochopí, že otec žiadny kolaps synovi nezapríčinil a sfalšovanú správu podvrhol mladíkov manažér. Mike sa s manažérom rozíde v zlom... Dvaja právnici, jeden vysokoškolský diplom. Geniálny mladík s fotografickou pamäťou Mike Ross, ktorý aj bez právnického diplomu získal miesto asistenta hviezdneho advokáta Harveya Spectera na Manhattane, pomáha svojmu šéfovi riešiť nové prípady. V špičkovej advokátskej kancelárii však môžu pracovať len absolventi Harvardovej univerzity, a tak je len otázkou času, kedy sa prevalí Mikeovo tajomstvo, že nemá žiadne vysokoškolské vzdelanie. Americký komediálny seriál (2012) Hrajú: G. Macht, P. J. Adams, R. Hoffman, M. Markleová, S. Raffertyová, G. Torresová, D. Constabile a ďalší. Réžia: Christopher Misiano

 22:40  Jánošík - Pravdivá história od 15 roků
*žánr: FILM

Príbeh o láske, priateľstve, hľadaní šťastia a o osude, nad ktorým sa len ťažko dá zvíťaziť. Najúspešnejší slovenský film roku 2009. V našom príbehu stretávame Jura Jánošíka ako vojaka povstaleckého Rákocziho vojska, ktoré bojuje proti cisárovi. Počas jednej bitky sa dostane do zajatia a pre zmenu ho začlenia do cisárskej armády. Novú službu začína na bytčianskom zámku, kde správca zámku Krištof Ugronovič väzní slávneho zbojníckeho kapitána Tomáša Uhorčíka. Medzi oboma mladými mužmi sa rýchlo rozvinie priateľstvo a Jánošík pomôže Uhorčíkovu pri úteku. Ten z vďaky daruje Jánošíkovmu otcovi vykúpenia syna z armády a Jánošík sa po rokoch vracia do rodnej Terchovej. S Uhorčíkom zostanú v kontakte a keď sa Tomáš rozhodne oženiť a zanechať zbojnícke remeslo, vyberie si Jánošíka za svojho nástupcu v družine. Juro sa stane novým zbojníckym kapitánom a veľmi sa preslávi, lebo zbojníci sa zvyknú o časť lupu podeliť s chudobnými. Ľudia majú nového hrdinu, o ktorom sa začnú rozprávať už za jeho života legendy. Poľsko-slovensko-česko-maďarský historický film (2009. Hrajú: V. Jiráček, I. Martinka, M. Zebrowski, T. Pauhofová, S. Z. Cannerová, M. Labuda, G. Bírová, R. Krajčo, M. Krátky a ďalší. Réžia: A. Hollandová, K. Adamiková (150 min)

 01:40  Luxusná spoločníčka od 18 roků
*žánr: FILM

(Call Me: The Rise and Fall of Heidi Fleiss) Životopisný príbeh dcéry váženého losangeleského lekára, ktorá sa preslávila v prostredí organizovanej prostitúcie ako „Madame Hollywood“ a skončila vo väzení, kde strávila tri roky za prostitúciu a kupliarstvo. Heidi Fleissová bola dospievajúce dievča zo slušne situovanej a váženej rodiny losangeleského lekára Dr. Paula Fleissa. Odjakživa mala záľubu v starších mužoch, a tak ju sexuálny apetít čoskoro doviedol do sveta luxusných call-girls. Cez režiséra Ivana Nagya sa zoznámila so slávnou Madame Alex, od ktorej sa rýchlo naučila všetkým trikom remesla a napokon jej lukratívny a úspešne rozvíjajúci sa obchod prebrala do svojich rúk. Všetci zákazníci ju poznali ako Madame Hollywood a nikdy nepredpokladala, že za prostitúciu a kupliarstvo skončí za mrežami. A v tom okamihu ju nikto z jej slávnych a zazobaných zákazníkov zrazu nepoznal, dokonca sa od nej odvrátila aj rodina... Kanadský film (2004). Hrajú J.-L. Siglerová, S. Rubinek, E. Vaugierová, I. Tracey, N. Maltheová, C. Bernsen, B. Frickerová, R. Davi, B. Mankuma a ďalší. Réžia Ch. McDougall (120 min)

Legenda: bez omezení...bez věkového omezení, od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let, od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let, od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let, od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let, STEREO...stereo, MONO...mono, DUO...vysílání s duálním zvukem, SURROUND SOUND...Surround sound, DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround, DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital, 16/9...obrazový formát 16:9, SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309), TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky, znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči, audio description...audio description (zvukový popis), MHP...MHP (interaktivní aplikace), poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici, černobíle...černobílé vysílání, full HD...pořad v nativním HD rozlišení, Live...přímý přenos, Záznam...záznam, Premiéra...premiéra, Repríza...repríza, Česky...česky, Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2014

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity