na den:
[ PREVIEW ] logo Skylink logo freeSAT by UPC Direct logo Digi TV

PARABOLA.CZ > TV PROGRAM > PAKET DIGI TV

ČT 1 ČT 1
 19:00  Události SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description
*žánr: ZPRÁVY

Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě

 19:45  Branky, body, vteřiny SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description
 19:57  Losování Sportky a Šance
ČT 2 ČT 2
 18:55  Tajemství mrtvých mužů: Co se SKRYTÉ TITULKY
*žánr: DOKUMENT

stalo s Raoulem Wallenbergem? Švédský diplomat, který osobně zachránil tisíce Židů, zmizel na konci války v rukou sovětské tajné policie. Americký dokumentární cyklus

 19:40  Postřehy odjinud SKRYTÉ TITULKYaudio description
*

Tyrolsko očima Marie Woodhamsové V náruči Achenského jezera

 19:50  Zprávy v českém znakovém jazyce znakový jazyk
ČT 24 ČT 24
 19:00  Události SKRYTÉ TITULKYaudio description
*

Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě

 19:44  Počasí v evropských metropolích
 19:46  Branky, body, vteřiny SKRYTÉ TITULKYaudio description
ČT Sport ČT Sport
 18:00  Hokej: HC Oceláři Třinec - HC Live
*

Kometa Brno Přímý přenos utkání hokejové Tipsport extraligy komentují Michal Dusík a David Moravec. Buly hokej živě uvádějí Jiří Hölzel a David Pospíšil

 21:40  Studio fotbal - Dohráno Live
*

Ohlédnutí za uplynulým kolem fotbalové Synot ligy

 22:25  Sportovní zprávy Live
*

Aktuální informace ze světa sportu


NOVA NOVA
 19:30  Televizní noviny STEREO16/9
*žánr: ZPRÁVY

Sportovní noviny, Počasí

 20:20  Kriminálka Anděl IV (13) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HDaudio description
*žánr: FILM

Letiště Nevlastní syn správce malého sportovního letiště je nalezen mrtvý. Vražda souvisí s dlouhodobými spory mezi piloty z bývalého Svazarmu a lidmi z firmy na adrenalinové zážitky. Propletenec vztahů nakonec vede k další vraždě... Nová řada kriminálních případů inspirovaných skutečnými událostmi (2014). Hrají M. Taclík, D. Švehlík, J. Pidrmanová, H. Dvořáková, M. Novotný, Z. Adamovská, M. Stropnický, M. Hofmann a další. Režie J. Chlumský

 21:30  Comeback STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYaudio description
*žánr: SERIÁL

Modelka Iva a Saša si nechaly udělat fotky na pas. Tomáš okamžitě pojal podezření, že se Iva chystá zdrhnout za kopečky. Vodou na jeho mlýn se stane dopis z pařížské modelingové agentury, který Iva dostane. Stojí v něm, že přijali její přihlášku a žádají ji o další fotografie. Iva nechápe a Tomáš protestuje. Stane se Iva skutečnou modelkou? Paříž má na dosah ruky... Původní český sitcom (2008). Hrají T. Matonoha, M. Dejdar, K. Leichtová, D. Batulková, M. Doležalová, M. Ruml, S. Babčáková, J. Žáček

NOVA CINEMA NOVA CINEMA
 19:05  Lovci zločinců (3) STEREO16/9Premiéra
*žánr: SERIÁL

(Person of Interest) Po návratu z Iráku do civilního života se gang bývalých vojáků pustí do vykrádání bank. John Reese mezi ně pronikne právě před jejich poslední loupeží v archívu s důkazy newyorské policie. Když ukradenou složku se jménem Elias předají vůdci gangu, začne po nich bezhlavě střílet. Reese se pokusí muže sledovat, ale brzy ho najde zavražděného... Americký kriminální seriál (2011). Hrají J. Caviezel, T. P. Henson, K. Chapman, M. Emerson, R. J. Burke a další.

 20:00  Muži v naději STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYfull HD
*žánr: FILM

Může být nevěra základem šťastného manželství? Šarmantní bonviván Rudolf je o tom přesvědčen a tvrdí, že ženská má mít pocit, že o chlapa musí bojovat a nesmí se nudit. Rudolf svou divokou teorii s úspěchem uplatňuje v každodenní praxi a to s neutuchajícím elánem, který je u čerstvého šedesátníka záviděníhodný. O to víc pak nechápe naivitu svého nesnesitelně korektního zetě Ondřeje, který pro samé svědomité plnění povinností nevnímá, jak nebezpečně se jeho žena Alice začíná nudit... Česká komedie (2011). Hrají J. Macháček, B. Polívka, P. Hřebíčková, V. Kerekes, S. Stašová, L. Langmajer a další. Režie J. Vejdělek (110 min)

 22:25  Černý úsvit STEREOod 18 roků
*žánr: FILM

(Black Dawn) Údajně mrtvý agent CIA Steven Seagal se záhadně objevuje v hledáčku zpravodajské služby poté, co se objeví zpráva, že pomáhá teroristům s přípravou nového jaderného útoku. Možnost, že zabrání explozi a ještě očistí své jméno, se rovná zázraku... Americký akční film (2005). Dále hrají T. Davies, J. Pyper-Ferguson, J. Stone, N. Davidoff a další. Režie A. Gruszynski (91 min)

PRIMA PRIMA
 18:55  Zprávy FTV Prima STEREOPremiéra
 20:15  Vinaři (13) STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiérafull HD
*žánr: SERIÁL

Tour de Burčák Vinohrady jsou sklizené a Křeticemi se nese libá vůně čerstvého burčáku. Každoroční tandemový závod Tour de Burčák se blíží a jednotlivé týmy ladí formu. Komediální seriál s příchutí vína (2014). Hrají V. Postránecký, J. Smutná, T. Kostková, J. Paulová, M. Táborský, T. Matonoha, L. Langmajer, L. Benešová, Z. Junák, J. Brožek, A. Fialová, A. Vaculčiaková, T. Materna, P. Nečas, R. Nebřenský a další. Režie D. Režie V. Moravec (55 min)

 21:30  TGM: Talkshow Geni a Míši STEREOPremiérafull HD
*

Talkshow 21. století, ve které Michal Suchánek a Richard Genzer přicházejí každý týden se zajímavými hosty. Nejen slavné tváře vám moderátoři představí v jiném světle, než jak jste na ně byli zvyklí. Těšte se na netradiční večer, kde není nouze o zajímavé bonusy. Režie Ondřej Sokol (50 min)

PRIMA COOL PRIMA COOL
 19:30  Simpsonovi XVIII (10) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Akvamanželka Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (2006 - 2007) (21 min)

 20:00  Tron: Legacy STEREOPremiéra
*žánr: FILM

(Tron: Legacy) Po dvaceti letech nachází Sam zmizelého otce, geniálního programátora, ve virtuálním světě. Ale dostat se zpět do reality není tak jednoduché, jak si představoval. Čeká na něj rafinovaný a nemilosrdný protivník... Americký dobrodružný sci-fi film (2010). Hrají J. Bridges, G. Hedlund, O. Wildeová a další. Režie J. Kosinski (120 min)

 22:45  Dexter VIII (7) STEREOPremiéraod 18 roků
*žánr: SERIÁL

Kodex oblékání Dexter začne sledovat Hannah, aby zjistil, proč se vrátila zpátky do Miami. Zároveň přijme Zacha jako svého chráněnce, kterému chce vštípit kodex... Americký kriminální seriál (2013). Hrají M. C. Hall, J. Carpenterová, D. Harrington a další (51 min)

STV 1 STV 1
 19:00  Správy RTVS STEREOPremiérabez omezení
 19:50  Góly - body - sekundy STEREOPremiérabez omezení
 20:10  Počasie STEREOPremiérabez omezení
STV 2 STV 2
 19:25  Večerníček MONOReprízabez omezení
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Hlinené rozprávky Animovaný seriál večerníčkov o neobyčajnej hrudke hliny Hliňovi Miňovi a jeho nerozlučnej kamarátke Handre Sandre. (1994)

 19:35  Rozprávky na dobrú noc STEREOReprízabez omezení
*žánr: SERIÁL

Animovaný seriál pre najmenších. (Francúzsko 2000)

 19:40  Trpaslíci STEREOPremiérabez omezení
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

SMAJLIFITKO - radostný pohyb - rozprávková trojka Zábavný program pre deti. Účinkujú: Lenka Libjaková , Martin Kollár, Ondrej Lenárth, Natália Kajzerová, Ivo Bis, Peter Lupták, Martina Slobodová a ďaľší Pôvodný formát RTVS

TV FANDA TV FANDA
 19:30  Star Trek: Nová generace (5) Premiéra
*žánr: SERIÁL

(Star Trek: The Next Generation IV) Posádka vesmírné lodi Enterprise-D se pod velením kapitána Jeana-Luca Picarda vydává na svou misi, na níž mnohdy závisí bezpečnost Hvězdné federace planet jakož i celého vesmíru... Čtvrtá řada amerického kultovního scifi seriálu. (1991) Hrají P. Stewart, J. Frakes, L. V. Burton, M. Dorn a další.

 20:20  Lovci zločinců II (13) STEREO16/9Premiéra
*žánr: SERIÁL

(Person of Interest II) Jim Caviezel je bývalý agent CIA, který je považován za mrtvého. Krátce poté, co se vrátí zpět do New Yorku, jej kontaktuje záhadný miliardář, který vynalezl program pro předpovídání kriminální činnosti. Společně se tak staví do cesty zločinu, který se ještě nestal... Americký kriminální seriál (2012). Dále hrají T. P. Henson, K. Chapman, M. Emerson, R. J. Burke a další.

 21:10  Lovci zločinců II (14) STEREO16/9Premiéra
*žánr: SERIÁL

(Person of Interest II) Jim Caviezel je bývalý agent CIA, který je považován za mrtvého. Krátce poté, co se vrátí zpět do New Yorku, jej kontaktuje záhadný miliardář, který vynalezl program pro předpovídání kriminální činnosti. Společně se tak staví do cesty zločinu, který se ještě nestal... Americký kriminální seriál (2012). Dále hrají T. P. Henson, K. Chapman, M. Emerson, R. J. Burke a další.

TV BARRANDOV TV BARRANDOV
 19:00  Velkolepé století III (49) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

(Muhteşem Yüzyil) Třetí řada tureckého výpravného seriálu (2012). Hrají H. Ergenç, M. Uzerli, N. Çehre, O. Yalabik, S. Ergeç a další

 20:10  Čas minulosti SKRYTÉ TITULKYPremiéra
*žánr: FILM

(Past tense) Desetiletou Sáru sužují noční můry, v nichž se ji pokouší zavraždit neznámý muž. Její matka se rozhodne děsivé vize prověřit a dostává do klubka lží a tajemství, která neměla být nikdy odhalena... Kanadský thriller (2006). Hrají P. Trickey, M. Rogers, A. Fast, A. Hough, D. Rhodes a další. Režie P. Buitenhuis (95 min)

 22:10  Barrandovská Sedmička STEREOPremiéra
*žánr: FILM

Na Barrandově se narodil český film, Sedmička zase zná osudy našich slavných. Barrandovská Sedmička - každou neděli z legendárního místa o českých celebritách a jejich životech

MARKÍZA MARKÍZA
 19:00  Televízne noviny STEREOPremiéra
 20:00  Športové noviny STEREOPremiéra
 20:10  Počasie STEREOPremiéra
TV DOMA TV DOMA
 17:50  Láska na druhý pokus STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: FILM

(Of Only) Romantický film, USA-VB (2004). Réžia G. Junger. Hrajú: J. Love Hewittová, P. Nicholls, L. Davenportová, T. Wilkinson.
Samantha a Ian, taký obyčajný párik. Ona ho miluje a urobila by pre neho všetko. On ju asi tiež miluje, ale nedáva jej to moc najavo. Nedokazuje jej, ako veľmi mu na nej záleží, berie ju jednoducho ako súčasť svojho života, ale neváži si ju tak, ako by mal, čo Sam celkom ubližuje. Miesto, aby jej povedal, že ju miluje, z jeho úst vyjdú len slová o tom, ako ju zbožňuje. Sam už ďalej nemieni takto trpieť a cez všetku lásku, ktorú k nemu chová, sa s ním rozhodne rozísť. Jedného osudného večera nastúpi do taxíka a odíde, lenže nie ďaleko, skoro do nej narazí auto a ona zomrie. V tej chvíli si on ešte len uvedomí, ako veľmi ju miloval, lenže už je neskoro ... alebo nie je?

 20:00  Tanec ulice STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: FILM

(Stomp the Yard) Tanečný film, USA (2007). Réžia S. White. Hrajú: C. Short, M. Goodová, Ne-Yo, D. Henson, B. White.
Mladý breakový tanečník DJ nedokáže počas pouličnej bitky zabrániť smrti svojho brata. Opúšťa predmestie Los Angeles a sťahuje sa k strýkovi a tete do Atlanty, kde nastúpi na univerzitu. Tu sa zoznámi s netradičnou disciplínou "steppingom", v ktorej sa miešajú prvky hip-hopu a stepu. Na univerzite spolu súperia dve skupiny stepperov, kde jedna z nich už sedem rokov obhajuje titul majstrov. DJ sa pripojí k druhej skupine, aby im pomohol titul získať.

 22:30  Tanec v srdci STEREOPremiéraSlovenskyod 12 roků
*žánr: FILM

(Go for It!) Romantický film, USA (2011). Réžia C. Marron. Hrajú: A. Garcia, A. Bandiero, J. Jinarová, D. Denicola, L. Alegria.
Láska k tancu zachráni sebavedomie mladej študentky.

JOJ JOJ
 19:30  Veľké Noviny TV Joj Live
 20:15  Šport Live
 20:25  Najlepšie počasie
JOJ PLUS JOJ PLUS
 19:20  Kukátko od 12 roků
*žánr: SERIÁL

Dve sociálne odlišné „rodiny“ bývajú na tom istom poschodí jedného domu. Sociálne slabšia rodina Kurejovcov (Lukáš Latinák a Petra Polnišová) a ich „single“ sused (Juraj Kemka). Práve u neho, aby nebol tak sám vo veľkom dizajnovom byte, bývajú podnájomníci Marián (Robo Jakab) a Šeron (Agi Kubíková). Každá rodina má síce svoje vlastné radosti a starosti, ale práve bývaním na jednom poschodí sa ich životy spájajú. Nemalou mierou k tomu prispieva domovník Ščibrány (Majo Miezga). Napriek tomu, že ide o sitkom, herci nemajú konkrétne texty a musia na mieste improvizovať. Aj keď sa im to darí, Dano Dangl im to s radosťou komplikuje nečakanými pokynmi priamo cez vysielačku do ucha. To spôsobuje veľa nečakaných komických situácií, ktoré sú nadstavbou na improvizovaný dej sitcomu. V neposlednom rade ovplyvňujú dej aj diváci v hľadisku svojím hlasovaním. V neposlednom rade ovplyvňujú dej aj diváci v hľadisku svojím hlasovaním. Slovenský javiskový sitcom (2014). Hrajú Lukáš Latinák, Petra Polnišová, Robo Jakab, Juraj Kemka, Agi Gubíková, Marian Miezga, Dano Dangl, Marián Čekovský

 20:15  22 výstrelov od 15 rokůfull HD
*žánr: FILM

(22 Bullets/L´Immortel) Táto krv sa nikdy nezmyje! Strhujúci príbeh inšpirovaný realitou francúzskeho podsvetia v Marseille. Po dlhej a úspešnej kariére v marseillskej mafii sa Charly Mattei rozhodol žiť usporiadaným životom a venovať sa iba manželke a svojim dvom deťom. Tri roky to fungovalo, ale potom ho jeho minulosť dostihla. Niekto sa rozhodol, že bude lepšie, keď bude Charly mŕtvy. Jedného rána ho v podzemnom parkovisku prepadnú maskovaní muži a prevŕtajú ho dvadsiatimi dvoma guľkami v kaluži krvi. Na prvý pohľad vyzerá mŕtvy. Na počudovanie, Charly streľbu zázrakom prežije, hoci lekári ho upozornia, že už nikdy v živote nebude hýbať pravou rukou. Preto sa musí naučiť písať a pracovať ľavačkou. A samozrejme aj strieľať. Po odchode z nemocnice sa snaží nájsť všetkých mužov, ktorý ho na parkovisku postrelili a kruto si s nimi vybaviť účty. To, pravdaže, neujde pozornosti polície. O prípad sa zaujíma najmä mladá inšpektorka, ktorej mafiánsky boss Tony Zacchia zastrelil manžela a hľadá vinníka. Čoskoro je Charlymu, ktorý po sebe na mieste činu nechá mafiánov zastrelených dvoma guľkami - jednou do hlavy a jedno do srdca, na stope. Komplikácie nastanú, keď unesú Charlyho deti a boss sa mu vyhráža zabitím syna. Charly sa však nevzdáva... Francúzsky akčný thriller (2010). Hrajú J. Reno, K. Merad, M. Foisová, J.-P. Darroussin, J. Starr, D. Lundh, R. Berry, G. Wrightová, C. Gensac, G. Gouix a ďalší. Réžia: Richard Berry

 22:45  Shadowboxer od 18 roků
*žánr: FILM

Dvaja nájomní vrahovia - Mikey a Rose - nikdy nezaváhajú pri plnení vražednej úlohy. Nie sú však iba profesionálnymi partnermi, ale spája ich čosi viac - Rose je nielen Mikeoyvou nevlastnou matkou, ale aj milenkou. Keď im brutálny šéf podsvetia zadá, aby zabili jeho tehotnú milenku, v Rose sa prebudí posledný kúsok svedomia. Možno aj preto, že ju ovplyvňuje jej smrteľná choroba. A tak s Mikeyom obeť zachránia. Pre všetkých troch to však znamená začať drsný život utečencov. Rose a Mikey vedia, že svoju zlú minulosť napravia jedine tak, že svoju „rodinu“ ochráni pred číhajúcim nebezpečenstvom... Americký kriminálny film (2005). Hrajú: C. Goodnig Jr., H. Mirrenová, V. Ferlitová, M. Grayová, J. Gordon-Levitt, Mo´Nique, S. Dorff, M. Higgins, T. Pasch a ďalší. Réžia: L. Daniels (93 min)

Legenda: bez omezení...bez věkového omezení, od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let, od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let, od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let, od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let, STEREO...stereo, MONO...mono, DUO...vysílání s duálním zvukem, SURROUND SOUND...Surround sound, DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround, DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital, 16/9...obrazový formát 16:9, SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309), TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky, znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči, audio description...audio description (zvukový popis), MHP...MHP (interaktivní aplikace), poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici, černobíle...černobílé vysílání, full HD...pořad v nativním HD rozlišení, Live...přímý přenos, Záznam...záznam, Premiéra...premiéra, Repríza...repríza, Česky...česky, Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2014

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity