na den:
[ PREVIEW ] logo Skylink logo freeSAT by UPC Direct logo Digi TV

PARABOLA.CZ > TV PROGRAM > PAKET DIGI TV

ČT 1 ČT 1
 20:00  Nevinné lži SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HDaudio description
*žánr: FILM

Na dně skleničky Namlouvá si, že žije šťastně a svobodně, ale potřebuje k tomu větší než malé množství alkoholu. Každý má někdy důvod neříct pravdu. Hrají: S. Majer, T. Vilhemová, L. Vlasáková, L. Noha, J. Novotný, M. Daniel a další. Scénář J. Prušinovský. Kamera M. Diviš. Režie B. Sláma (78 min)

 21:20  168 hodin SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HD
*žánr: ZPRÁVY

Události týdne očima zpravodajství České televize (opakování 22.9./ČT1)

 21:54  Losování Šťastných 10 a Šance
*

milion

ČT 2 ČT 2
 20:00  Rvačka v Panamě SKRYTÉ TITULKY
*žánr: FILM

(Du Rififi a Paname) Jean Gabin ví, že podsvětí má svá neúprosná pravidla. Francouzský koprodukční thriller (1965). Dále hrají: G. Raft, C. Brasseur, D. Ceccaldi, M. Bozzufi, N. Tillerová, M. Darcová, G. Froebe a další. Scénář a režie Denys de la Pattelliere (94 min)

 21:40  Velikáni filmu: Sophia Lorenová - 80 let : Manželství po italsku SKRYTÉ TITULKY
*žánr: FILM

(Matrimonio all'italiana) Sophia Lorenová a Marcello Mastroianni ve slavné italské komedii, nominované na Oscara. Co vše musí podstoupit prostá žena, aby dostala k oltáři zhýralého boháče? (1964). Dále hrají: T. Scaranová, A. Puglisi, G. Ridolfi, M. Tolová, V. Moricone a další. Režie Vittorio De Sica (98 min)

 23:20  Královna Versailles z Las Vegas SKRYTÉ TITULKYPremiéra
*žánr: DOKUMENT

Jejich nové sídlo mělo být největší a nejhonosnější v USA. Pak přišla krize a miliardářská rodina se ocitla skoro na dně. Dánský dokument (opakování 23.9./ČT2)

ČT 24 ČT 24
 20:05  Horizont ČT24
*

Pořad zahraniční redakce o dění ve světě. Klade důraz na původní tvorbu vlastních zpravodajů a bohaté agenturní zpravodajství, využívá nejmodernější postupy, televizní žánry i technologie.

 21:00  Zprávy SKRYTÉ TITULKYaudio description
 21:05  World Stories SKRYTÉ TITULKY
*

Příběhy, reportáže a témata, která hýbou světem.

ČT Sport ČT Sport
 18:00  Buly - hokej živě: HC Slavia Praha Livefull HD
*

- HC Sparta Praha Přímý přenos utkání Tipsport extraligy v ledním hokeji

 21:40  Studio fotbal - Dohráno Live
*

Ohlédnutí za uplynulým kolem fotbalové Synot ligy

 22:25  Vodní slalom: MS 2014 USA Záznamfull HD
*

Záznam finálových soutěží z amerického Deep Creeku


NOVA NOVA
 19:30  Televizní noviny STEREO16/9
*žánr: ZPRÁVY

Sportovní noviny, Počasí

 20:20  Kriminálka Anděl IV (4) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HDaudio description
*žánr: FILM

Jachtklub U opuštěné lodi na řece je nalezena utopená elitní jachtařka. Její tělo nese stopy násilí. Podezření padne jak na členy jachtklubu, tak na nedaleké obyvatele hausbótů nebo mladého alternativce, který tady dealuje trávu. Vyšetřování se ale nakonec stočí jiným směrem. Nová řada kriminálních případů inspirovaných skutečnými událostmi (2014). Hrají M. Taclík, D. Švehlík, J. Pidrmanová, H. Dvořáková, M. Novotný, Z. Adamovská, M. Stropnický, M. Hofmann a další. Režie J. Fuit

 21:35  Comeback STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYaudio description
*žánr: SERIÁL

Křeslo Pacovským dosloužila stará dobrá pohovka. Jenže kde vzít peníze na novou, když obchod s hudbou vázne. Ale Tomáš a Iva mají štěstí, sehnali novou pohovku za velmi nízkou zaváděcí cenu. Jenže Ozzákovi ta stará bytostně chybí. Měl v ní už svůj důlek, takže se při sezení nekácel, ani když přišel z hospody... Původní český sitcom (2008). Hrají T. Matonoha, M. Dejdar, K. Leichtová, D. Batulková, M. Doležalová, M. Ruml, S. Babčáková, J. Žáček. Hrají T. Matonoha, M. Dejdar, K. Leichtová, D. Batulková, M. Doležalová, M. Ruml, S. Babčáková, J. Žáček

NOVA CINEMA NOVA CINEMA
 20:00  Válka světů 16/9full HD
*žánr: FILM

Na planetu Zemi se řítí nebezpečí nepředstavitelného rozsahu. Má podobu mimozemských predátorů, kteří se rozhodli zlikvidovat civilizaci. Lidé, včetně rodiny Toma Cruise, se musí semknout, pokud mají mít alespoň minimální šanci na svou záchranu. Americký sci-fi film (2005). Dále hrají D. Fanning, M. Otto, T. Robbins, J. Chatwin a další. Režie S. Spielberg (106 min)

 22:15  Umění války 3: Odplata 16/9od 18 roků
*žánr: FILM

(The Art of War III: Retribution) Mezinárodní diplomacie se dostává do úzkých. Do služby je proto povolán agent Neil Shaw, aby jí pomohl. Je vyslán na tajnou misi, při které musí zabránit severokorejským teroristům získat jadernou bombu. Jeho úkol se ale stíží ve chvíli, kdy se snaží zachránit svou kolegyni. Dostává se do křížové palby, po které je obviněn z vraždy. Musí na vlastní pěst pátrat po teroristech, kteří chtějí jadernou bombu odpálit na mírové konferenci. Americký akční film (2009). Hrají A. 'Treach' Criss, S. Hi Lee, S. Rhee, T. Toda, C. Shim, L. Lee a další. Režie G. Lively (85 min)

 00:00  Patty Hewes: Nebezpečná advokátka V (5) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(Damages V) Bezohlednému miliardáři, který s pomocí finančních machinací ožebračil většinu svých zaměstnanců, se postaví tváří v tvář neústupná elitní advokátka Patty Hewes a její asistentka, čerstvá absolventka práv, Ellen. Společně pak rozpoutají válku bez pravidel, ve které manipulace, lži, výhružky a podvody jsou zbraně na obou stranách... Pátá řada amerického krimi seriálu s Glenn Close a Rose Byrne v hlavní roli (2011). Dále hrají T. Danson, N. Bean, Z. Ivanek, Z. Booth a další.

PRIMA PRIMA
 19:55  VIP zprávy STEREO16/9Premiéra
 20:15  Vinaři (4) STEREOPremiérafull HD
*žánr: SERIÁL

Klip Do Křetic přijíždí filmový štáb natočit propagační klip a zachytit pravou moravskou pohodu. Natočit to, zdá se, nebude až tak jednoduché, protože filmaře pánbůh talentem neobdařil... Komediální seriál s příchutí vína (2014). Hrají V. Postránecký, J. Smutná, T. Kostková, M. Táborský, T. Matonoha, L. Benešová, Z. Junák, J. Brožek, A. Fialová, A. Vaculčiaková, T. Materna, P. Nečas, R. Nebřenský, S. Nováková, J. Vlas a další. Režie V. Moravec (55 min)

 21:30  TGM: Talkshow Geni a Míši STEREOPremiérafull HD
*

Talkshow 21. století, ve které Michal Suchánek a Richard Genzer přicházejí každý týden se zajímavými hosty. Nejen slavné tváře vám moderátoři představí v jiném světle, než jak jste na ně byli zvyklí. Těšte se na netradiční večer, kde není nouze o zajímavé bonusy. Režie Ondřej Sokol (50 min)

PRIMA COOL PRIMA COOL
 20:00  Bournův mýtus STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: FILM

(The Bourne Supremacy) Hrdina filmu Agent bez minulosti se vrací! Bývalý profesionální zabiják Jason Bourne dál prchá před svou minulostí, která jej opět dohání... Americko-německý thriller (2004). Hrají M. Damon, F. Potenteová, B. Cox, J. Stilesová a další. Režie P. Greengrass (104 min)

 22:20  Drákula (8) STEREOPremiéraod 18 roků
*žánr: SERIÁL

Přijď zemřít Lady Jayne zjistila, že upír řádící v Londýně je legendární Drákula. Mina je napadena Davenportovými muži a Jonathan přišel na to, že Grayson lže a podvádí a je dost možné, že stojí za všemi vraždami, které se v poslední době udály... Americký hororový seriál (2013). Hrají J. R. Meyers, T. Kretschmann, J. De Gouwová a další (43 min)

 23:20  Živí mrtví I (6) STEREOod 18 roků
*žánr: SERIÁL

TS-19 Rick a skupina si užívají luxusu Střediska pro kontrolu chorob, jako jsou horká sprcha nebo víno. Poslední přítomný vědec je seznámí s procesem, jak se z člověka stane nemrtvý. Klid ale nenajdou na dlouho... Kultovní americký hororový seriál (2010). Hrají A. Lincoln, S. W. Calliesová, L. Holdenová a další (44 min)

STV 1 STV 1
 19:50  Góly - body - sekundy STEREOPremiérabez omezení
 20:10  Počasie STEREOPremiérabez omezení
 20:20  Veliteľ vzbúrencov (1/2) STEREOReprízaod 15 roků
*žánr: FILM

Dobrodružný film. Réžia: Paolo Poeti Účinkujú: Daniele Liotti, Rea Raffaella, Danilo Brugia (Taliansko 2012)

STV 2 STV 2
 20:00  Dielo z depozitára STEREOPremiérabez omezení
*

V krátkych cykloch predstavujeme diela a ich autorov uložené v depozitároch rôznych slovenských galérií. Jozef Dóka mladší - Plagáty

 20:10  Dokumentárny klub: Messner STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků
*žánr: DOKUMENT

Dokumentárny film o jednej z najväčších horolezeckých osobností - Reinholdovi Messnerovi. Réžia: Andreas Nickel Účinkujú: Reinhold Messner (Nemecko 2012)

 21:55  Na ceste po Česku STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiéraod 12 roků
*žánr: DOKUMENT

Na ceste po Českej Kanade Dokumentárna séria (Česká republika 2011)

TV FANDA TV FANDA
 19:30  Star Trek: Nová generace (18) Premiérafull HD
*žánr: SERIÁL

(Star Trek: The Next Generation I) Posádka vesmírné lodi Enterprise-D se pod velením kapitána Jeana-Luca Picarda vydává na svou misi, na níž mnohdy závisí bezpečnost Hvězdné federace planet jakož i celého vesmíru... Americký kultovní scifi seriál. (1987) Hrají P. Stewart, J. Frakes, L. V. Burton, M. Dorn a další.

 20:20  Lovci zločinců (20) STEREO16/9Premiéra
*žánr: SERIÁL

(Person of Interest) Reese s Finchem dostávají varování týkající se Tommyho Claye. Ten pracuje pro bezpečnostní agenturu převážející cennosti. Finch předpokládá, že vůz bude přepaden. Reese proto do této agentury nastupuje jako nováček. Ve chvíli, kdy se ve voze převáží platina v hodnotě 1. 25 miliónů dolarů, auto exploduje... Americký kriminální seriál (2011). Hrají J. Caviezel, T. P. Henson, K. Chapman, M. Emerson, R. J. Burke a další.

 21:05  Lovci zločinců (21) STEREO16/9Premiéra
*žánr: SERIÁL

(Person of Interest) Finch nechce Reese do nového případu zatahovat, protože by uněho mohl vyvolat špatné vzpomínky, a rozhodne se využít pomoci detektiva Fusca. V nebezpečí je Karen Garnerová, která je stíhána kvůli změně identity. Finch, jenž po ní pátrá, ale vzápětí narazí na Reese, jenž ho nechtěl nechat dělat na případu samotného... Americký kriminální seriál (2011). Hrají J. Caviezel, T. P. Henson, K. Chapman, M. Emerson, R. J. Burke a další.

TV BARRANDOV TV BARRANDOV
 19:00  Velkolepé století II (65) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

(Muhtesem Yuzyil) Druhá řada tureckého výpravného seriálu (2011-2012). Hrají H. Ergenç, M. Uzerli, N. Çehre, O. Yalabik, S. Ergeç a další

 20:10  Unesené dítě STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiéra
*žánr: FILM

(Stolen Child) Mladí manželé si adoptovali vytoužené děvčátko z východní Evropy. Nadšení a radost vystřídá odhalení nebezpečného tajemství, jak se k nim dítě dostalo... Americký thriller podle skutečnosti (2012). Hrají T. Allen, T. Arnold, B. Barnholtz, C. Bernsen, I. Bieda a další. Režie M. Feifer (81 min)

 21:55  Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV (13) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

(Law & Order: Special Victims Unit IV) Případy elitní jednotky detektivů, která se zaměřuje na zločiny v newyorském podsvětí. Americký krimi seriál (2002-2003). Hrají M. Hargitay, Ch. Meloni, D. Florek, Ice- T, R. Belzer a další

MARKÍZA MARKÍZA
 20:00  Športové noviny STEREOPremiéra
 20:15  Počasie STEREOPremiéra
 20:30  Žoldnier SKRYTÉ TITULKYPremiéraSlovenskyod 15 roků
*žánr: FILM

(Hummingbird) Akčný thriller, USA-VB (2013). Réžia S. Knight. Hrajú: J. Statham, A. Buzeková, V. McClurová, B. Wong, G. Ryanová.

TV DOMA TV DOMA
 20:00  Ako prísť o muža za 10 dní STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: FILM

(How to Lose a Guy in 10 Days) Romantická komédia, USA-Nemecko (2003). Réžia D. Petrie. Hrajú: K. Hudsonová, M. McConaughey, A. Goldberg, B. Neuwirthová.
Andie (Kate Hudsonová) je redaktorkou populárneho časopisu. Má pre neho napísať živú reportáž, založenú na osobnej skúsenosti, o tom, ako odplašiť aj toho najzamilovanejšieho chlapa v priebehu desiatich dní. Nemohla si však vybrať horšiu „vzorku“ ako je Benjamin (Matthew McConaughey). Je síce pr´ťažlivý, ale možno o to viac dravejší agent reklamnej agentúry, ktorý sa práve stavil so šéfom, že zlomí srdce každej, na ktorú ukáže, len aby získal lukratívnu zákazku. Tých dvoch nespojila náhoda, a tak bitka sledovaná starostlivo z oboch strán „zasvecovanými“, môže začať. Andie vie, ako na to. Rýchle nasťahovanie k novému priateľovi, umocnené milostnou zdržanlivosťou, zásadné premeny jeho bytu, vrátane ružových koberčekov v kúpeľni, nákup štvornohého “miláčika“, plač, hysterické scény na verejnosti i pred jeho kamarátmi... lenže nič nezaberá. Benjamin všetko chápe, všetko ospravedlňuje, ku všetkému je tolerantný. Nie je to nakoniec naozajstná láska...?

 22:30  Striptíz STEREOSlovenskyod 15 roků
*žánr: FILM

(Striptease) Thriller, USA (1996). Réžia A. Bergman. Hrajú: D. Moorová, A. Assante, B. Reynolds, V. Rhames, R. Patrick.
Ambiciózna herečka Demi Mooreová sa predstaví v úlohe tanečnice Erin Grantovej, ktorá v súdnom procese príde vďaka intrigám svojho bývalého muža o prácu i o právo vychovávať svoju dcéru. A pretože túži dostať dieťa späť a potrebuje peniaze na odvolací proces, nechá sa zamestnať ako striptérka v jednom z mnohých nočných klubov v Miami. Je evidentné, že striptérku robí len pre peniaze a je zmätená, bezmocná a nešťastná, keď prežije scénu absolútnej hanby pred vlastnou dcérou, ktorá ju uvidí pri práci. Malé dieťa síce nie je schopné vycítiť celú pravdu, o to viac však divák prežíva tieto chvíle s matkou, ktorá zložito bojuje nielen o dcéru, ale aj sama so sebou.

 01:00  Ako prísť o muža za 10 dní STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: FILM

(How to Lose a Guy in 10 Days) Romantická komédia, USA-Nemecko (2003). Réžia D. Petrie. Hrajú: K. Hudsonová, M. McConaughey, A. Goldberg, B. Neuwirthová.
Andie (Kate Hudsonová) je redaktorkou populárneho časopisu. Má pre neho napísať živú reportáž, založenú na osobnej skúsenosti, o tom, ako odplašiť aj toho najzamilovanejšieho chlapa v priebehu desiatich dní. Nemohla si však vybrať horšiu „vzorku“ ako je Benjamin (Matthew McConaughey). Je síce pr´ťažlivý, ale možno o to viac dravejší agent reklamnej agentúry, ktorý sa práve stavil so šéfom, že zlomí srdce každej, na ktorú ukáže, len aby získal lukratívnu zákazku. Tých dvoch nespojila náhoda, a tak bitka sledovaná starostlivo z oboch strán „zasvecovanými“, môže začať. Andie vie, ako na to. Rýchle nasťahovanie k novému priateľovi, umocnené milostnou zdržanlivosťou, zásadné premeny jeho bytu, vrátane ružových koberčekov v kúpeľni, nákup štvornohého “miláčika“, plač, hysterické scény na verejnosti i pred jeho kamarátmi... lenže nič nezaberá. Benjamin všetko chápe, všetko ospravedlňuje, ku všetkému je tolerantný. Nie je to nakoniec naozajstná láska...?

JOJ JOJ
 19:30  Veľké Noviny TV Joj Live
 20:15  Šport Live
 20:25  Najlepšie počasie
JOJ PLUS JOJ PLUS
 19:05  LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT (12/12) Premiéraod 12 roků
*

Juraj z programu Mama, ožeň ma túži po láske, po láske na celý život a myslí si, že ju dokáže stretnúť aj v televízií. O jeho srdce bojuje 14 dievčat, ktoré Juraj postupne vyraďuje. Do rozstrelu sa dostávajú vždy 2 dievčatá - jedna od neho dostane prázdnu škatuľku a vypadáva, druhá získa škatuľku s prsteňom a postupuje ďalej. Slovenská romantická zoznamovacia šou (2013)

 20:30  Bournovo ultimátum od 12 rokůfull HD
*žánr: FILM

(The Bourne Ultimatum) Jason Bourne, bývalý elitný agent CIA, si postupne skladá čriepky svojho života a postupne odhaľuje, že jeho minulosť skrýva rad temných miest. Teraz už konečne stojí na prahu riešenia vlastnej životnej hádanky - bol zabijakom v službách mocnej skupiny vnútri tajných služieb. Z Moskvy prechádza celou Európou až do marockého Tangeru a napokon do New Yorku. Jason sa opäť musí brániť pred vlastnými ľuďmi, ktorí ho chcú za každú cenu zabiť. V ich čele tentoraz stojí Noah Vosen, výkonný riaditeľ programu Blackbriar, poskytujúceho utajenej zložke CIA rozsiahle nelegálne právomoci. Vosen so svojím tímom je prostredníctvom najmodernejšej techniky unikajúcemu Bourneovi ustavične v pätách a likviduje všetkých „nepohodlných“ ľudí v jeho okolí. Bývalý špión má však spojencov vnútri organizácie - pomáhajú mu operátorka Nicky Parsonsová a agentka Pamela Landyová. Bourne nakoniec zistí svoje pravé meno a pochopí, ako ho zmanipulovali, aby sa stal zabijakom v štátnych službách... Americko-nemecký akčný thriller (2007). Hrajú: M. Damon, P. Considine, E. Ramirez, J. Stilesová, B. Cox, Ch. Cooper, D. Strathaim, J. Allenová, D. Brühl, S. Glenn, C. Stinton a ďalši. Réžia: P. Greengrass (121 min)

 22:50  Strelení od 15 roků
*žánr: FILM

(Bulletproof) Bláznivá komédia o policajtoch, darebákoch a priateľstve, ktoré časom strpkne. Polícia nasadí jedného zo svojich najlepších mužov, černošského detektíva Jacka Cartera, do akcie proti priekupníkovi kradnutých áut. Jack má za úlohu preniknúť prostredníctvom zlodeja áut Archieho Mosesa až k bossovi priekupníckemu gangu Frankovi Coltonovi. Jack si čoskoro získa Archieho dôveru a ku Coltonovi sa dostane. O niečo neskôr sa úplnou náhodou Jackova pravá identita prezradí a v nasledujúcej prestrelke ho Archie nechtiac postrelí. Jack je však nezmar, po dlhom liečení, pri ktorom mu pomáhala Traci sa vráti späť k svojej práci. Teraz má dopraviť Archieho na súd. Kde má svedčiť proti Coltonovi. Problémy nastanú hneď na letisku, keď eskortu prepadne Coltonova banda. To je však len začiatok komplikácií, problémy sa vŕšia a situácia nakoniec donúti Jacka a Archieho, aby ťahali za jeden povraz. Celkom nenápadne sa z nich stanú priatelia, ktorí si vzájomne chránia krk pred prenasledovateľmi... Americká akčná kriminálna komédia (1996). Hrajú: D. Wayans, A. Sandler, J. Caan, J. Swenson, J. Farentino, K. Wilsonová, L. McCoy, A. Covert, B. Nunn, M. Roberts a ďalší. Réžia: Ernest R. Dickerson

Legenda: bez omezení...bez věkového omezení, od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let, od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let, od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let, od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let, STEREO...stereo, MONO...mono, DUO...vysílání s duálním zvukem, SURROUND SOUND...Surround sound, DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround, DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital, 16/9...obrazový formát 16:9, SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309), TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky, znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči, audio description...audio description (zvukový popis), MHP...MHP (interaktivní aplikace), poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici, černobíle...černobílé vysílání, full HD...pořad v nativním HD rozlišení, Live...přímý přenos, Záznam...záznam, Premiéra...premiéra, Repríza...repríza, Česky...česky, Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2014

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity