Televizní program - paket Digi TV

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
21:50 Samotáři SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: FILM
Jitka Schneiderová, Saša Rašilov, Jiří Macháček a Ivan Trojan v komedii o mladých lidech, kteří se snaží na konci 20. století uprostřed velkoměsta nalézt lásku (2000). Dále hrají: L. Mitevska, M. Křen, D. Sedláková, H. Maciuchová, F. Němec, Z. Suchý, E. Černá a další. Scénář P. Zelenka a O. Dabrowská. Kamera R. Řeřicha. Režie D. Ondříček (105 min)
23:40 Komisař Moulin SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Commissaire Moulin) Zelený medvěd Rytíř francouzské policie Yves Rénier se nikdy nevzdává. Epizoda z francouzského kriminálního cyklu (1990). Dále hrají: C. Michu, D. Simenonová, L. Charpentierová, F. Lax a další. Režie Yves Rénier (87 min)
01:05 Manéž Bolka Polívky SKRYTÉ TITULKY

Spoluúčinkují: H. Vondráčková, A. Goldflam, V. Redl se skupinou, originální pohybové divadlo Veselé skoky, J. Pecha, Barin a Fretti (2005). Režie R. Chudoba
logo stanice ČT 2 ČT 2
20:00 El Dorado DUOSKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
John Wayne a Robert Mitchum uprostřed rančerské války v Texasu. Klasický americký western (1966). Dále hrají: J. Caan, Ch. Holtová, P. Fix, A. Hunnicutt, M. Careyová, R. G. Armstrong, Ch. George, E. Asner a další. Režie Howard Hawks(122 min) (Opakování 15.2./ČT2)
22:05 Velikáni filmu: Mike Nichols : Hlava 22 SKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(Catch - 22) Dokud nebudeš ležet bradou vzhůru, musíš bojovat! Americká satira na válku podle stejnojmenného románu Josepha Hellera (1970). Hrají: A. Arkin, M. Balsam, A. Perkins, O. Welles, A. Garfunkel, R. Benjamin, M. Sheen, J. Voight a další. Režie Mike Nichols(117 min)
00:05 Krehká identita SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HD

Další osobitý film kontroverzní režisérky Zuzany Piussi o pseudonárodních buditelích a nejasné podobě národního sebepřijetí Slováků (opakování 16.2./ČT2)
logo stanice ČT 24 ČT 24
21:05 Horizont ČT24

Pořad zahraniční redakce o dění ve světě. Klade důraz na původní tvorbu vlastních zpravodajů a bohaté agenturní zpravodajství, využívá nejmodernější postupy, televizní žánry i technologie
22:00 Zprávy SKRYTÉ TITULKY
22:05 Newsroom ČT24 SKRYTÉ TITULKY

Týdeník o nejdůležitějších událostech českých i zahraničních médií. Moderátor Luboš Rosí představí názory přímých aktérů událostí a mediálních odborníků, analýzy nových trendů i pohledy do zákulisí médií
logo stanice ČT Sport ČT Sport
21:15 Studio fotbal - Dohráno Livefull HD

žánr: SPORT
Ohlédnutí za uplynulým kolem fotbalové SYNOT ligy
22:05 Sportovní zprávy Live

žánr: SPORT
Aktuální informace ze světa sportu
22:20 Boby: MS 2016 Rakousko Záznamfull HD

žánr: SPORT
Záznam soutěže družstev z rakouského Iglsu
logo stanice Nova Nova
21:30 Střepiny STEREO16/9Premiérafull HD

Nazýváme věci pravými jmény
22:10 Skandální odhalení STEREO16/9od 18 rokůfull HD

žánr: FILM
(Disclosure) Pozor na vášnivé šéfky, zvlášť pokud jsou bývalé milenky, jako Demi Moore! Kariéra, manželství a budoucnost mohou být ohroženy. To brzy pozná i Michael Douglas... Americký film (1994). Dále hrají D. Sutherland, C. Goodall, R. Maffia a další. Režie B. Levinson (121 min)
00:40 Kriminálka Las Vegas IV STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(CSI IV) Jako motýl Lasvegaská vyšetřovací divize, vedená zkušeným tandemem Paul Guilfoyl a Wiliam L. Petersen vyšetřují drsný případ mladé ženy a jejího přítele. Stopy vedou policisty neomylně do nemocnice, kde obě oběti pracovaly... Epizoda ze čtvrté řady amerického seriálu (2003). Dále hrají M. Helgenberger, G. Dourdan, G. Eads, J. Fox a další.
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
20:00 Trust 16/9od 18 roků

žánr: FILM
(Trust) Čtrnáctiletá Annie se po dvouměsíčním dopisování, chatování a volání zamiluje do tajemného Charlieho. I když se ze šestnáctiletého mladíčka vyklube skoro čtyřicátník, Annie věří, že jí miluje. Jenže netuší, že jde o hledaného pedofila, který pouze touží připravit dívku o panenství... Americký thriller (2010). Hrají C. Owen, C. Keener, L. Liberato, J. Clarke, V. Davis, N. Emmerich, G. Michaels a další. Režie D. Schwimmer (95 min)
22:05 Návrat do domu hrůzy 16/9

žánr: FILM
(Return to House on Haunted Hill) Amanda Righetti nechce uvěřit, že její sestra spáchala sebevraždu a začne pátrat po pravých příčinách její smrti. Postupně se dozvídá čím dál děsivější pravdu o zlu, jenž pochází z budovy bývalé léčebny, ve které našlo smrt několik desítek pacientů... Americký horor (2007). Dále hrají C. Vincent, E. Palladino, T. Riley, S. Pacey a další. Režie V. Garcia (78 min)
23:40 Laskavý dotek II (3) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(Client List, The II) Georgiin "masážní" salón se dostává do problémů a jeho vedení je na čas svěřeno půvabné Jennifer Love Hewitt. Jejím úkolem je postarat se o chod salónu, ale v prvé řadě má střežit notes, který obsahuje jména všech klientů. Jennifer si začala budovat vztah s Evanem, po Kylově návratu se však situace komplikuje... Americký seriál (2013). Dále hrají L. Devine, C. Egglesfield, R. Field, A. Lagano, B. Hallisay, C. Shepherd a další.
logo stanice Prima Prima
21:35 Ano, šéfe!

Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Kdo by neznal Bolka Polívku! Málokdo však ví, že valašský král provozoval na své farmě v Olšanech restauraci. Těšte se na duel Zdeněk vs. Bolek. Uvádí Zdeněk Pohlreich (50 min)
22:50 Láska nezná hranic (1/2) STEREOod 18 roků

žánr: FILM
(Wir sind das Volk) Východoněmecký novinář Andreas Wagner utekl v roce 1983 přes Berlínskou zeď do NSR. Po letech se za ním chce vypravit i jeho přítelkyně a šestiletý syn, kterého nikdy neviděl. Jejich cesta však nebude snadná... Německý film (2009). Hrají A. Klingová, H. W. Meyer, M. Köberlin a další. Režie T. Berger (95 min)
00:55 Zrozeni k zabíjení? V (6) STEREOPremiéraod 18 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Peter Sutcliffe Brutální sérioví vrazi jsou mnohdy pro psychology a vyšetřovatele záhadou. Co je dohnalo k ohavným zločinům? Nebo se jako zabijáci už narodili? Britský dokumentární seriál (2014) (45 min)
logo stanice Prima COOL Prima COOL
20:00 Kull dobyvatel STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(Kull the Conqueror) Bájný příběh otroka Kulla, který se stal králem Valusie a bojoval proti démonům zla a zotročujícím tyranským zákonům... Americký dobrodružný film (1997). Hrají K. Sorbo, T. Carrereová, T. I. Griffith, R. Brocksmith a další. Režie J. Nicolella (92 min)
22:05 Dexter VIII (6) STEREOod 18 roků

žánr: SERIÁL
Kousek sebe Debra pomáhá svému šéfovi v pátrání. A doktorka Vogelová naléhá na Dextera, aby nezabíjel Zacha Hamiltona bez důkazů... Americký kriminální seriál (2013). Hrají M. C. Hall, J. Carpenterová, D. Harrington a další (53 min)
23:15 Souboj bijáků (6) STEREO

žánr: FILM
Tři dvoučlenné týmy musejí splnit úkoly související s nejznámějšími filmy světové kinematografie. Kdo je dokončí jako první, vyhraje kufřík peněz a výlet po filmových lokacích... Americká reality show (2013) (45 min)
logo stanice STV 1 STV 1
21:25 Zátoka nádejí III. (5/12) SKRYTÉ TITULKYPremiéraod 12 rokůaudio description

žánr: SERIÁL
Kanadský romantický seriál, ktorý vznikol na základe knižnej predlohy americkej autorky Debbie Macomberovej. Réžia: Martin Wood Účinkujú: Andie MacDowell, Neal Dylan, Teryl Rothery, Sarah Smyth, Corey Sevier (Kanada 2015)
22:10 Zátoka nádejí III. (6/12) SKRYTÉ TITULKYPremiéraod 12 rokůaudio description

žánr: SERIÁL
Kanadský romantický seriál, ktorý vznikol na základe knižnej predlohy americkej autorky Debbie Macomberovej. Réžia: Martin Wood Účinkujú: Andie MacDowell, Neal Dylan, Teryl Rothery, Sarah Smyth, Corey Sevier (Kanada 2015)
22:50 Agatha Christie : Poirot STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků

Veľká štvorka Kultová postava Poirot z pera Agathy Christie opäť ožíva. Réžia: Andy Wilson, Macdonald Hettie Účinkujú: David Suchet, Hugh Fraser, Philip Jackson, Moran Pauline, Yelland David (Veľká Británia 2013)
logo stanice STV 2 STV 2
20:50 Wallander STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 15 rokůfull HD

žánr: FILM
Vrahovia bez tváre Britsko-švédsky kriminálny cyklus podľa detektívnych románov Henninga Mankella Réžia: Macdonald Hettie Účinkujú: Kenneth Branagh, Sarah Smart, Richard McCabe, Jeany Spark, Sadie Shimmin, Tom Hiddleston (Veľká Británia, Švédsko 2010)
22:20 Malé životné etudy MONOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYReprízaod 15 rokůfull HD

žánr: FILM
Dráma o mužovi, ktorý sa dobrovoľne vzdal priviligenovaného života svojej excentrickej hudobníckej rodiny. Réžia: Bob Rafaelson Účinkujú: Jack Nicholson, Karen Black, Billy Green Bush (USA 1970)
23:55 Správy RTVS znakový jazykPremiérabez omezení
logo stanice TV Fanda TV Fanda
20:20 Gotham (21, 22) Premiéra

žánr: SERIÁL
(Gotham I) Vydejte se do legendárního Gothamu v době, kdy ještě mladý Bruce Wayne neoblékal pod rouškou tmy oblek slavného Batmana a James Gordon byl ještě mladým začínajícím idealistickým detektivem. Poznejte Gotham, ve kterém vyrůstá nechvalně známý Penguin či půvabná Catwoman. Americký krimi seriál (2014). Hrají B. McKenzie, D. Logue, J. P. Smith, C. Bicondova, R. Taylor a další
22:00 Strážce pořádku IV (13) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(Justified IV) Timothy Olyphant je klasický muž zákona. Příliš nemluví, a když jedná, tak to stojí za to. Jeho nekonvenční metody jsou však některým lidem proti srsti... Čtvrtá řada amerického akčního seriálu (2013). Dále hrají: J. Carter, J. Pitts, N. Searcy a další
22:50 Strážce pořádku V (1) STEREO16/9Premiérafull HD

žánr: SERIÁL
(Justified V) Timothy Olyphant je klasický muž zákona. Příliš nemluví, a když jedná, tak to stojí za to. Jeho nekonvenční metody jsou však některým lidem proti srsti... Pátá řada amerického akčního seriálu (2014). Dále hrají: J. Carter, J. Pitts, N. Searcy a další
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
20:20 Kriminálka Istanbul (4) STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiéra

žánr: SERIÁL
(Mordkommission Istanbul) Smrt galeristy Se smyslem pro spravedlnost, vždy okouzlující komisař Mehmet Özakin bojuje proti zločinu v turecké metropoli. Německý krimi seriál (2008-2010). Hrají E. Sander, O. Ortega Sánchez, I. Üner, E. Alkan, T. Dogan a další (88 min)
22:05 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III (1, 2/23) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Law & Order: Special Victims Unit III) Případy elitní jednotky detektivů, která se zaměřuje na zločiny newyorského podsvětí. Americký krimi seriál (2001-02). Hrají M. Hargitay, Ch. Meloni, D. Florek, Ice-T, R. Balzer a další
00:00 NAŠE ZPRÁVY STEREO

První televizní zprávy v Česku
logo stanice Markíza Markíza
20:40 Hriešny tanec STEREODUOČeskyod 12 rokůfull HD

žánr: FILM
(Dirty Dancing) Romantický film, USA (1987). Réžia E. Ardolino. Hrajú: P. Swayze, J. Greyová, C. Rhodesová, J. Orbach.
22:45 Mysli ako muž STEREODUOPremiéraSlovenskyod 15 rokůfull HD

žánr: FILM
(Think Like a Man) Romantická komédia (117''), USA (2012). Réžia Tim Story. Hrajú: M. Ealy, J. Ferrara, M. Goodová, R. Hallová, K. Hart.
01:20 Hriešny tanec STEREODUOČeskyod 12 rokůfull HD

žánr: FILM
(Dirty Dancing) Romantický film, USA (1987). Réžia E. Ardolino. Hrajú: P. Swayze, J. Greyová, C. Rhodesová, J. Orbach.
logo stanice TV DOMA TV DOMA
20:00 Únos Natasche Kampuschovej STEREODUOSlovenskyod 15 roků

žánr: FILM
(3096 Days) Film, Nemecko (2013). Réžia S. Hormannová. Hrajú: A. Campbellová-Hughesová, T. Lindhardt, A. Pidgeonová, T. Dyrholmová, D. Molloyová.
22:15 Let´s dance STEREOod 12 roků

Obľúbená tanečná show.
01:05 Katy Perry: Kúsok zo mňa STEREOSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: FILM
(Katy Perry: Part of Me) Hudobný film, USA (2012). Réžia: D. Cutforth, J. Lipsitzová.
logo stanice JOJ JOJ
20:35 Práskač od 15 roků

žánr: FILM
(Snitch) Ako ďaleko ste schopní zájsť, aby ste zachránili svojich blízkych? Film sa inšpiroval skutočnými udalosťami z 80. rokov. Zúfalý otec berie spravodlivosť do vlastných rúk, aby zachránil svojho syna pred nespravodlivým trestom a vyslobodil ho z väzenia. Votrie sa do nebezpečného drogového kartelu a zároveň spolupracuje s políciou ako informátor. Ponúkne prokuratúre, že odhalí veľkú rybu z drogového biznisu. Spojí sa s bývalým dílerom Danielom a rozbehne nebezpečnú a riskantnú operáciu, ktorá ho môže stáť život. Majiteľ stavebnej firmy John Matthews sa dozvie od bývalej manželky Sylvie, že ich osemnásťročného syna Jasona zatkli pre drogy. Mladík totiž sľúbil kamarátovi Craigovi, že prevezme zásielku s extázou. Bola to však pasca, a teraz mu hrozí desať až tridsať rokov väzenia. Otec sa rozhodne, že pre synovu záchranu urobí všetko na svete, aj keby ho to stálo život. Spojí s ambicióznou prokurátorkou Joanne Keeghanovou, ktorá kandiduje do Kongresu. Tá môže Jasonovi znížiť trest, ak bude spolupracovať a dohodí spravodlivosti väčšiu rybu. Lenže mladík nikoho z drogového gangu nepozná a ani nechce udávať. Otec sa preto ponúkne namiesto neho. Spojí sa s bývalým dílerom Danielom a rozbehne nebezpečnú a riskantnú operáciu. Keďže John ako stavbár vlastní nákladné autá, navrhne polícii zaujímavý obchod. Infiltruje sa medzi členov drogového gangu, na svojich autách bude prevážať zásielky drog a políciu bude informovať, z akého zdroja pochádzajú. Zároveň bude rozkrývať sieť drogového kartelu. Napokon sa mu podarí votrieť sa až do blízkosti samotného narkobaróna prezývaného El Topo. Ako dopadne tento šialený plán na záchranu syna? Americký akčný kriminálny thriller (2013). Hrajú: Dwayne Johnson, Susan Sarandonová, Melina Kanakaredesová, Rafi Gavron, Jon Bernthal, Barry Pepper, Benjamin Bratt, Harold Perrineau, Michael Kenneth Williams, Nadine Velazquezová, Lela Lorenová, JD Pardo, Kym Jacksonová, Dane Rhodesová, Doris Morgadová, Richard Cabral a ďalší. Réžia: Ric Roman Waugh (150 min)
23:00 Mimo zákona od 18 roků

žánr: FILM
(Beyond Justice / Throwdown) Jaxon Stones je mladý, sebavedomý a úspešný obhajca, ktorý si nedokáže prestaviť život bez alkoholu a rád pristúpi aj na špinavú prácu, ak je dobre zaplatená. V bare sa zoznámi s príťažlivou Amandou Torresovou, ktorej prisľúbi, že za úplatok dostane jej brata Juana z väzenia. Juana odsúdili za vraždu, ku ktorej sa priznal a cíti sa byť vinný. Keď však Jaxon otvorí jeho prípad, ukáže sa, že nie je taký jednoduchý, akým sa zdal na začiatku a jeho stopy vedú do hrôzostrašného sveta sexuálneho zotročovania unesených žien. Keď sa aktéri zapletú s mimoriadne brutálnym gangom pašerákov žien a obchodníkov s ľudským mäsom, jedno je isté. Aj právnik bude musieť prekročiť hranicu zákona, aby zachránil život sebe aj svojmu klientovi. Americký akčný kriminálny thriller (2014). Hrajú: Timothy Woodward Jr., Vinnie Jones, Misha Bartonová, Danny Trejo, Luke Goss, Erin Marie Hoganová, Jerry G. Angelo, Basil Hoffman, Sammy Durraniová, Said Faraj a ďalší. Réžia: Timothy Woodward Jr.(121 min)
00:55 Kickboxer 2: Cesta späť od 18 roků

žánr: FILM
(Kickboxer 2: The Road Back) Kickboxer David chce pomstiť smrť svojho brata aj priateľa, ktorých zabil bezcitný zápasník. Druhý diel filmovej série je ďalšou vstupenkou do arény, kde sa konajú brutálne súboje v kickboxe. Zmrzačený bezcitný a surový zápasník Tong Po nedokázal zniesť porážku od Američana Kurta Sloana, a tak ho po víťaznom zápase brutálne zavraždil. O tom sa dozvie Kurtov mladší brat David, ktorý vedie v Spojených štátoch rodinný podnik - telocvičňu, kde učí mladých zápasníkov bojové umenia. Keď Tong Po zabije v zápase Davidovho najtalentovanejšieho žiaka Briana, David to už nevydrží a rozhodne sa vražednému monštru pomstiť, hoci vo svojej podstate filozofiu pomsty neuznáva. Vyzve thajského kráľa arény na boj na život a na smrť... Americký akčný film (1991). Hrajú: S. Mitchell, P. Boyle, H. McComb, M. Qissi, D. Chan a ďalší. Réžia: Albert Pyun (87 min)
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2016