Televizní program - paket Digi TV

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
00:50 Banánové rybičky SKRYTÉ TITULKY

Zábavná talk show Haliny Pawlowské, tentokrát na téma "jak přežít objevy" (2002). Spoluúčinkují A. Koenigsmark a V. Martinová. Režie P. Ryšavý a K. Czaban
01:20 Objektiv SKRYTÉ TITULKYfull HD

Magazín zahraničních zajímavostí
01:45 Toulavá kamera SKRYTÉ TITULKYfull HD

Mozaika z regionů
logo stanice ČT 2 ČT 2
00:55 Sestřička Jackie V (4/10) SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Nurse Jackie V) Ztracená děvčata Je silná i zranitelná a její život je plný protikladů. Americký seriál z nemocniční pohotovosti (2013). Hrají: E. Falcová, E. Bestová, P. Schulze, P. Facinelli, M. Weverová a další. Režie Romeo Tirone
01:20 Folklorika SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

Čí je ta pěsnička? Jak asi vznikaly lidové písně dřív a jak vzniká "lidová" písnička dnes? Režie M. Rychlíková
01:45 Babylon SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

žánr: SERIÁL
Natallie Makovikova vrací svému novému domovu jeho lásku tím, že zachraňuje jeho historické památky. Cyklus životních osudů těch, kteří žijí jinde, než jsou jejich kořeny
logo stanice ČT 24 ČT 24
01:00 Záznam z jednání schůze PS PČR SKRYTÉ TITULKY
06:59 Studio 6

Zpravodajský náskok do nového dne. Ranní infoservis ČT
09:00 Studio 6 II

Zpravodajský náskok do nového dne. Ranní infoservis ČT
logo stanice ČT Sport ČT Sport
00:15 Horská kola: MS 2016 Česko Záznamfull HD

žánr: SPORT
Záznam závodu cross-country týmových štafet z Nového Města na Moravě
01:45 Fotbal: EURO 2016 Záznamfull HD

žánr: SPORT
Záznam čtvrtfinálového utkání evropského fotbalového šampionátu
03:30 Branky, body, vteřiny SKRYTÉ TITULKYaudio description
logo stanice Nova Nova
00:40 Dr. House VI (21) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(House M. D. VI) Balast House navštíví svého psychologa dr. Nolana. Líčí mu případ, kdy byla do nemocnice přivezena žena se ztrátou paměti. Tým se rozhodl na základě přístroje monitorujícího činnost srdce, který měla žena v rámci pravidelného běhání u sebe, vypátrat, odkud pochází... Šestá řada amerického seriálu (2009). V hlavní roli Hugh Laurie, dále hrají L. Edelstein, R. S. Leonard, J. Morrison, O. Epps, J. Spencer a další.
01:30 Dr. House VI (22) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(House M. D. VI) Pomozte House se od Cuddyové dozvídá, že v centru Trentonu spadl jeřáb. Vyrazí k zásahu a zjišťuje, že na stavbě vládne chaos. Jeřábník se omlouvá, že si na vteřinku musel zdřímnout. House má však podezření, že muž trpí neurologickou poruchou... Závěr šesté řady amerického seriálu (2009). V hlavní roli Hugh Laurie, dále hrají L. Edelstein, R. S. Leonard, J. Morrison, O. Epps, J. Spencer a další.
02:15 Dva a půl chlapa VI (4) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Two and a Half Men VI) Charlie Sheen je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se jeho bratr Alan, který se právě rozvádí, k němu nastěhuje. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... Šestá řada amerického seriálu (2008). Hrají J. Cryer, M. Hinkle, A. T. Jones a další.
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
00:45 Dokonalá skrýš 16/9od 18 roků

žánr: FILM
(Stash House) Manželé Sean Faris a Briana Evigan se nastěhují do nového vysněného domu, ale po krátkém čase zjistí, že ve zdech je ukryto velké množství drog. V pasti vlastního domova se ocitají v obklíčení ozbrojeného souseda Dolpha Lundgrena, jehož drogový gang touží "dokonalou skrýš" vyplenit... Americký thriller (2012). Dále hrají J. Huertas, A. Ochse, R. Holden, C. Michaelson a další. Režie E. Rodriguez (96 min)
02:20 Těsně vedle STEREO16/9

žánr: FILM
(The Heartbreak Kid) Až na svatební cestě Ben Stiller zjistil, že našel tu pravou. Dotyčná dáma ale bohužel nebyla jeho novomanželka... Americká romantická komedie (2007). Dále hrají M. Akerman, M. Monaghan, J. Stiller a další. Režie B. a P. Farrelly (109 min)
04:10 Vražedná práva (2) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(How To Get Away with Murder I) Annalise Keating (Viola Davis) - charismatická profesorka trestního práva a nebezpečná obhájkyně i těch nejhorších zločinců, si každý rok vybírá skupinu nejlepších studentů, kteří dostanou šanci pracovat v její advokátní kanceláři. O tuto prestižní pozici spolu soupeří několik studentů: sympaťák Wes Gibbins, drzá a ambiciózní Michaela Pratt, lstivý frajírek Connor Walsh, idealistka Laurel Castillo a Asher Millstone, chlapec z bohaté rodiny. Práce pro Annalise je životní příležitost, taková, která může navždy změnit jejich život... a to je přesně to, co se stane, když se připletou k vražednému spiknutí. Americký kriminální seriál (2014). Režie: Michael Offer. Hrají: Viola Davis, Alfred Enoch, Aja Naomi King, Matt McGorry, Jack Falahee, Karla Souza, Liza Weil, Tom Verica, Katie Findlay, Michael Gaston, Billy Brown a další. (45 min)
logo stanice Prima Prima
01:05 Místo činu: Kolín (24) STEREOfull HD

žánr: SERIÁL
Na světle světa Komisaři kolínské policie vyšetřují vraždu syna mocného podnikatele. Mezi podezřelými je i žena státního zástupce, jejich nepřímého nadřízeného... Německý kriminální seriál (2013). Hrají K. J. Behrendt, D. Bär, G. M. Schmeidová a další (89 min)
02:50 Policie Hamburk VII (17) STEREOaudio description

žánr: SERIÁL
Nevěstino tajemství Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce... Německý kriminální seriál (2012). Hrají M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další (44 min)
03:35 Komisař Rex II (10) SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

žánr: SERIÁL
Vůně smrti Komisař Moser je na stopě sňatkového podvodníka - a vraha... Německý kriminální seriál (1994). Hrají T. Moretti, W. Bachofner, K. Markovics a další. Režie H. Werner (46 min)
logo stanice Prima COOL Prima COOL
00:55 Firefly (4) STEREOfull HD

žánr: SERIÁL
Loď duchů Serenity při svých cestách narazí na loď plující vesmírem, kterou nikdo neovládá. Mal se rozhodne loď prozkoumat, ale když zjistí, že posádku zabili Plenitelé, rád by rychle vypadl... Kultovní americký sci-fi seriál (2002). Hrají N. Fillion, G. Torresová, A. Baldwin a další (43 min)
01:45 Lovci duchů VI (19) STEREOod 18 roků

žánr: SERIÁL
Nejdražší maminka Napravená upírka Lenore řekne bratrům, ve kterém městě najdou Evu, matku všech. Sourozenci se vyzbrojí nábojnicemi s Fénixovým popelem a s Bobbym a Castielem vyrážejí na lov. Městečko je ale plné strašidel. Čeká je tuhý boj... Americký hororový seriál (2008). Hrají J. Padalecki, J. Ackles a další (40 min)
02:25 Firefly (4) STEREOfull HD

žánr: SERIÁL
Loď duchů Serenity při svých cestách narazí na loď plující vesmírem, kterou nikdo neovládá. Mal se rozhodne loď prozkoumat, ale když zjistí, že posádku zabili Plenitelé, rád by rychle vypadl... Kultovní americký sci-fi seriál (2002). Hrají N. Fillion, G. Torresová, A. Baldwin a další (43 min)
logo stanice STV 1 STV 1
00:25 Diagnóza: Vražda STEREOReprízaod 12 roků

žánr: SERIÁL
Vraždy v nemocnici Americký kriminálny seriál. Účinkujú: Dick van Dyke, Victoria Rowellová, Barry van Dyke, Charlie Schlatter, Michael Tucci (USA 1993)
01:10 Tajomstvo mojej kuchyne SKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení

Kamila Magálová, Pavel Pospíšil a ich hostia prezrádzajú svoje najlepšie recepty.
01:50 Extrémni experti STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 7 rokůfull HD

žánr: DOKUMENT
Dokumentárna vedecko-populárna séria (Francúzsko 2012)
logo stanice STV 2 STV 2
00:25 Futbal - EURO 2016 STEREOZáznamPremiérabez omezenífull HD

štvrťfinále (Francúzsko 2016)
02:10 Správy RTVS znakový jazykPremiérabez omezení
02:55 ArtSpektrum STEREOReprízabez omezenífull HD

Kultúrna panoráma
logo stanice TV Fanda TV Fanda
00:45 Arrow II (13) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
Milionářský syn Oliver Queen přežije jako jediný ztroskotání rodinné jachty. Po pěti letech nedobrovolného pobytu na opuštěném ostrově se, považován za mrtvého, vrací do Starling City, kde začíná žít život dvou identit. Ve dne je bohatým dědicem, pod rouškou noci se však vydává bojovat se zločinem a nespravedlností... Druhá řada amerického akčního krimi seriálu. Hrají S. Amell, K. Cassidy, D. Ramsey, W. Holand, C. Donnell a další (2013)
01:30 Wimbledon 2016

žánr: SPORT
Záznam vybraného zápasu 4. hracího dne nejslavnějšího tenisového turnaje
03:30 Závěr vysílání
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
00:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X (16) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Law & Order: Special Victims Unit X) Případy elitní jednotky detektivů, která se zaměřuje na zločiny newyorského podsvětí. Americký krimi seriál (2008). Hrají M. Hargitay, Ch. Meloni, D. Florek, Ice-T, R. Balzer a další
01:25 NAŠE ZPRÁVY STEREO

První televizní zprávy v Česku
02:05 EXPLOZIV STEREO

žánr: FILM
Krimi, události, zábava
logo stanice Markíza Markíza
23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. (19, 20) STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůaudio description

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, USA (2008). Hrajú: M. Harmon, M. Weatherly, C. de Pablo, P. Perretteová.
více informací Hra na schovávačku: V dome na námornej základni sa pod posteľou chlapca nájde nabitá zbraň, z ktorej sa nedávno strieľalo a na jej hlavni sú zvyšky mozgu. Chlapec tvrdí, že zbraň našiel na ihrisku v kanáli. NCIS má však o jeho tvrdeniach pochybnosti a preto zamiera pozornosť aj na jeho kamarátov Zana a Travisa. Zane prizná, že zbraň našiel Travis hneď vedľa mŕtvoly. Abby zisťuje, že pred štyrmi rokmi bol rovnakou zbraňou zabitý zamestnanec pošty. Chlapci privedú vyšetrovateľov na miesto nálezu, tam však ostal už len kus ucha... Približný odhad: Kort žiada Gibbsa o láskavosť, ktorú mu dlží a dohodne si s ním stretnutie. Keď Gibbs dorazí na miesto, nájde tu dvoch mŕtvych mužov. Kort tvrdí, že sa jedná o mužov, ktorí pracujú pre hľadaného zločinca Jonathana Siravu. Podľa všetkého by sa Sirava mal ešte ukázať. Gibbs preto privolá svoj tím. Dočkajú sa však iba jeho účtovníka. Ten je ochotný hovoriť len výmenou za imunitu.
01:30 Šiesty zmysel II. (12) STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, USA (2013-2014). Hrajú: P. Montgomeryová, D. Walsh, M. Gaston.
02:20 Kobra 11 XIX. (7) STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůfull HDaudio description

žánr: SERIÁL
Akčný seriál, Nemecko (2014). Hrajú: E. Atalay, V. Kiefer.
více informací Mŕtvi sa nevracajú: Pri prenasledovaní obchodníkov s drogami zahliadne Alex prízrak z minulosti. Díler, ktorý Alexovi a Semirovi utiekol, mal údajne prísť o život pred rokmi pri zatýkaní. Ale ak žije, žijú možno aj údajní policajti, ktorí vtedy dostali Alexa do väzenia. Semir s Alexom sa vydávajú po nebezpečnej stope, ktorá vedie do temnej minulosti Alexa Brandta...
logo stanice TV DOMA TV DOMA
00:55 Krok za krokom MONOČeskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Sitkom, USA (1994-1995). Hrajú: P. Duffy, S. Somersová.
více informací Najlepšia rodinná zábava a jeden z najobľúbenejších sitcomov Slovákov, to je Krok za krokom. Carol, Frank a ich šesť detí sú zárukou toho, že dom bude vždy plný a televízni diváci sa budú zabávať.
01:35 Mike a Molly V. STEREODUOSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Sitkom, USA (2014-2015). Hrajú: M. McCarthyová, B. Gardell, R. Wilson.
více informací Mike sa spoločne so svojimi priateľmi chystá odísť na víkend rybárčiť. Všetci sú presvedčení, že ide o pánsku jazdu, avšak len do príchodu Carla, ktorý im oznamuje, že s nimi ide aj Victoria. A keďže ide Victoria, tak musí ísť aj Molly. Pánska jazda sa tak mení na drámu po tom, čo sa Victora zverí svojej sestre Molly, že bola Carlovi neverná...
01:55 Adela show STEREOod 12 roků

Talkshow Adely Banášovej.
logo stanice JOJ JOJ
00:45 Spravodlivosť v krvi IV. (18) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(Blue Bloods IV. - Righting Wrongs) Policajný komisár Frank Reagan poverí strážnika Jamieho, aby prešetril desať rokov starý prípad vraždy. Matka obete tvrdí, že dcériným vrahom nie je sériový zabijak Mandy, ktorého odsúdili aj za ďalšie vraždy. Na ulici leží mŕtvola ženy bez dokladov. Má len vizitku doktora Garlanda, ktorý v nej spozná svoju manželku Nicole. Žena mu údajne povedala, že odletí so svojou kamarátkou Emily Mathewsovou na dovolenku. V skutočnosti však nikam necestovala, ale dala si tajne urobiť plastickú operáciu a ubytovala sa v hoteli neďaleko ordinácie. Doktor Lavine jej vykonal celkom bežný zákrok a Nicole v poriadku opustila nemocnicu. Patológovia však zistia, že Nicole mala v tele vysokú hladinu fentanylu proti bolesti a pravdepodobne zomrela v dôsledku anafylaktického šoku. Recepčná hotela však tvrdí, že Nicole sa odhlásila predčasne s tým, že sa musí vrátiť domov... Rodina Reaganovcov je už po niekoľko generácií neodmysliteľne spojená s newyorským policajným zborom. Frank Reagan je policajný náčelník, Danny ostrieľaný detektív, Erin asistentka okresného prokurátora a najmladší Jimmy pochôdzkar, ktorý vstúpil do zboru aj napriek tomu, že úspešne absolvoval právo na prestížnej univerzite. Ich príbehy sú previazané tajným vyšetrovaním bratstva „Modrý templár“, nelegálnej skupiny, ktorá pôsobí vo vnútri policajného zboru a je podozrivá zo špinavých, protizákonných praktík a korupcie. Americký rodinný kriminálny seriál (2014). Hrajú: D. Wahlberg, B. Moynahanová, T. Selleck, W. Estes, A. Carlsonová, L. Cariou a ďalší. Réžia: Alex Zakrzewski
01:45 Ochrana svedkov II. (10) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(In Plain Sight II. - Miles to Go) Šéf bezpečnostnej služby v chicagských dokoch Ed Fogerty náhodou odhalí rozsiahlu medzinárodnú sieť pašerákov áut. Pre jeho vlastnú bezpečnosť Eda zaradia do programu na ochranu svedkov. Rozvedený Ed trvá na tom, že sa chce stretnúť so svojím synom, ale ten zmizol... Mary Shannonová pracuje ako federálna šerifka v najutajovanejšej jednotke polície - v Programe na ochranu svedkov. Jej úlohou je pomôcť im začať nový život, v ktorom musia zabudnúť na to, že kedy mali rodinu, priateľov, známych či prácu. Začínajú od nuly a pre mnohých to nie je vôbec ľahké. Mnohí si nechcú pripustiť, že ak nedodržia prísne pravidlá programu, ohrozia nielen svoj život, ale aj životy svojich najbližších. Niektorí z nich sú profesionálnymi kriminálnikmi, iní sú však iba náhodnými svedkami zločinov. Mary musí svoju prácu utajiť aj pred svojou rodinou, čo komplikuje všetky vzťahy. Americký kriminálny seriál (2009). Hrajú: M. McCormacková, F. Weller, N. Hiltzová, P. Ben-Victor, C. de la Fuente, L. A. Warrenová, T. Williams a ďalší Réžia: E. R. Dickerson
02:40 Krimi
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2016