na den:
[ PREVIEW ] logo Skylink logo freeSAT by UPC Direct logo Digi TV

PARABOLA.CZ > TV PROGRAM > PAKET DIGI TV

ČT 1 ČT 1
 12:00  Zprávy ve 12 SKRYTÉ TITULKY
*žánr: ZPRÁVY

Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě

 12:20  Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), SKRYTÉ TITULKY
*žánr: ZPRÁVY

Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

 12:30  Sama doma znakový jazykLivefull HD
*

Být doma neznamená hloupnout. Radosti a strasti na rodičovské dovolené

ČT 2 ČT 2
 11:55  Michail Gorbačov DUOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: DOKUMENT

Usiloval o reformu sovětského systému a nakonec se podílel na jeho rozpadu. Francouzský dokument

 12:50  Evropa tančila valčík SKRYTÉ TITULKY
*žánr: FILM

Historický film na motivy stejnojmenného románu Miloše V. Kratochvíla o třech císařích a událostech před první světovou válkou (1989). Hrají: J. Bartoška, R. Hrušínský, J. Frohriep, A. Rostockij, Z. Jandová, J. Vinklář a další. Scénář M. V. Kratochvíl a O. Vávra. Kamera A. Barla. Režie O. Vávra (99 min)

 14:30  Dobrodružství vědy a techniky SKRYTÉ TITULKY
*žánr: DOKUMENT

Zrozen v Alpách Kde pramení Rýn

ČT 24 ČT 24
 12:00  Zprávy ve 12 SKRYTÉ TITULKY
*

Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě

 12:20  Předpověď počasí, sportovní zprávy SKRYTÉ TITULKY
*

Souhrn meteorologických informací uplynulých 24 hodin a prognóza vývoje počasí na příští dny

 12:30  Zprávy SKRYTÉ TITULKY
ČT Sport ČT Sport
 12:05  Panorama Live
*

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

 12:25  Sportovní zprávy Live
*

Aktuální informace ze světa sportu

 12:50  Volejbal: VK Jihostroj České Záznam
*

Budějovice - VK Karbo Benátky nad Jizerou Záznam utkání UNIQA extraligy ve volejbalu mužů


NOVA NOVA
 12:00  Polední televizní noviny STEREO16/9
*žánr: ZPRÁVY

Sportovní noviny, Počasí

 12:25  Vražedná čísla V (1) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(Numbers V) Vysoké riziko V horách byli zavražděni dva mladí horolezci. Na místě činu pachatel očividně něco hledal, nejspíš neobroušený diamant, který se u jedné z obětí našel... Pátá řada amerického kriminálního seriálu (2008). Hrají R. Morrow, D. Krumhltz, J. Hirsch, D. Bruno, N. Rawat a další.

 13:20  Odložené případy II (17) STEREO
*žánr: SERIÁL

(Cold Case II) Škodolibost U mrtvé narkomanky byl nalezen prsten dávno zavražděné ženy, za jejíž vraždu byl kdysi odsouzen její manžel, který ale vinu popírá. Všechny oběti si zaslouží, aby jejich vrazi byli dopadeni a tak sympatická detektivka Kathryn Morris starý případ znovu otevře. Zjišťuje, že vše bylo komplikovanější, než to navenek vypadalo... Americký kriminální seriál (2004). Dále hrají T. Barry, J. Finn, J. Ratchford a další.

NOVA CINEMA NOVA CINEMA
 11:55  Ten, kdo tě chrání II (8) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(The Guardian II) Ani to, že je synem prominentního právníka nezachrání Nicka Fallina před důsledky střetu se zákonem. Kvůli drogám je odsouzen k veřejně prospěšné práci. Stává se z něho ochránce dětí, jimž nepřály šťastné životní okolnosti. Nickovo svědomí se opět po dlouhé době probouzí a on se musí rozhodnout, zda bude bude dál zastupovat obžalovanou mládež, nebo mocné a bohaté klienty... Druhá řada amerického seriálu (2001). V hlavní roli Simon Baker, dále hrají D. Coleman, A. Rosenberg, E. Leerhsen, W. Moniz, R. Sbarge, Ch. Malik a další

 12:50  Doktorka z Dixie (21) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(Hart of Dixie) Čerstvá absolventka lékařské fakulty, doktorka Zoe Hartová, přijímá nabídku neznámého doktora Harleye Wilkese. Odchází pracovat do malého městečka v Alabamě. Na místě ji ale čeká velké překvapení. Dr. Wilkes je mrtvý a ona zdědila jeho ambulanci... Americký komediální seriál (2011). V hlavní roli Rachel Bilson, dále hrají J. King, C. Williams, W. Bethel, S. Porter, T. Matheson, D. DeWitt, R. Phillips a další.

 13:45  Laskavý dotek II (2) STEREO16/9full HD
*žánr: SERIÁL

(The Client List II) Georgiin "masážní" salón se dostává do problémů a jeho vedení je na čas svěřeno půvabné Jennifer Love Hewitt. Jejím úkolem je postarat se o chod salónu, ale v prvé řadě má střežit notes, který obsahuje jména všech klientů. Jennifer si začala budovat vztah s Evanem, po Kylově návratu se však situace komplikuje... Americký seriál (2013). Dále hrají L. Devine, C. Egglesfield, R. Field, A. Lagano, B. Hallisay, C. Shepherd a další.

PRIMA PRIMA
 11:25  Místo činu: Mnichov (4) STEREO
*žánr: SERIÁL

Tanec smrti Komisaři Batic a Leitmayr jsou nekompromisní vyšetřovatelé mnichovské kriminálky. Žádný případ, do kterého se pustí, nezůstane nevyřešen... Německý kriminální seriál (2002 - 2004). Hrají M. Nemec, U. Wachtveitl, M. Fitz a další (89 min)

 13:25  Wolffův revír IV (22) SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

S pomocí ďábla Komisař Wolff vyšetřuje smrt malé školačky zavražděné v berlínském parku... Německý kriminální seriál (1999). Hrají J. Heinrich, S. Mering, N. Seiffertová, R. Kowalski, M. Herbrechter a další. Režie Ch. Wiegandová (46 min)

 14:25  Doktor z hor: Nové příběhy IV (1) STEREOSKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description
*žánr: SERIÁL

Volný pád Doktor Martin Gruber se po čase vrací z Ameriky do svého rodného města. V prostředí krásných hor na něj čeká spousta pracovních i osobních příběhů... Německý seriál (2010). Hrají H. Sigl, H. Ruprecht, M. Baumgartnerová a další (44 min)

PRIMA COOL PRIMA COOL
 11:35  Jak přežít... (8) STEREO
*žánr: DOKUMENT

Jak přežít... Jaderný výbuch Cade Courtney provádí diváky nebezpečnými situacemi. Tentokrát zhlédneme pokus o přežití jaderného výbuchu. Cade radí dvěma skupinkám lidí, které jsou různě daleko od epicentra. Explozi přežijí, musejí se ale pečlivě ukrýt před padajícím smrtelným prachem, který je jinak dříve či později zabije... Americký dokumentární pořad (2009) (42 min)

 12:35  Akta X VIII (10) STEREO
*žánr: SERIÁL

Pomsta Na místě několika zdánlivě nesouvisejících vražd se našly stejné otisky dlaně menšího člověka. Scullyová s Doggettem se dostanou na stopu Siddhů, mocného řádu fakírů, kteří ovládají nadpřirozené schopnosti... Americký mysteriózní seriál (2000). Hrají D. Duchovny, G. Andersonová, R. Patrick a další (43 min)

 13:35  Jmenuju se Earl III (8) STEREO
*žánr: SERIÁL

Zase jsme hráli v seriálu 2/2 Earl s Randym si užívají ukradeného policejního vybavení a natáčejí různé vtípky. Pak je ale policie odhalí, zatkne a nevynechá ani Joy. Všichni jsou vyslýcháni jako opravdoví teroristé... Americký komediální seriál (2007). Hrají J. Lee, E. Suplee, J. Presslyová, N. Velazquezová, E. Steeples a další (20 min)

STV 1 STV 1
 12:00  Správy RTVS STEREOPremiérabez omezení
 12:20  Dámsky klub Premiéraod 12 roků
*

Radosti a starosti nielen zo sveta žien. Dámsky klub je denný magazín o ženách pre ženy, ktorý vám ponúka rady, postrehy, námety, odpovede na otázky a problémy, ktoré trápia súčasnú ženu.

 14:00  Postav dom , zasaď strom Reprízabez omezení
*

Magazín rád a inšpirácií na voľný čas.

STV 2 STV 2
 12:05  Živá panoráma STEREOPremiérabez omezení
 12:40  ArtSpektrum Reprízabez omezení
*

Kultúrna panoráma

 12:45  Bavme sa so Stupavankou MONOReprízabez omezení
*

Pásmo pesničiek a tancov zo Záhoria. (1980)

TV FANDA TV FANDA
 11:15  Anaheim Ducks - St. Louis Blues
*

Záznam zápasu zámořské hokejové NHL

 13:10  Teleshopping
 13:25  Kobra 11 XI (11) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

(Alarm für Cobra 11 XI) Semir a jeho nový parťák Chris, který dřív pracoval v utajení na případech mezinárodního významu, opět startují na plný plyn. Zločinci na čtyřech kolech nemají před skvělým týmem dálniční policie žádnou šanci! Jedenáctá řada německého krimi seriálu (2007). V hlavních rolích E. Atalay a G. Burkhard. Dále hrají Ch. Schwab, G. Vollmer, D. Huhn a další

TV BARRANDOV TV BARRANDOV
 10:45  Perry Mason (6) SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Slavný advokát se svou sekretářkou Dellou Street a detektivem Paulem Drakem rozlousknou i ten nejsložitější právnický oříšek. Americký seriál (1985-95). V titulních rolích R. Burr, B. Hale a W. Katt (96 min)

 13:05  Oddělení vražd (23) SKRYTÉ TITULKYPremiéra
*žánr: SERIÁL

(Murder Call) Vyšetřovatelé Tessa a Steve společně čelí násilí, intrikám a nebezpečným myšlenkám zločinců v Sydney. Australský krimi seriál (1997). Hrají L. Bell, P. Mochrie, G. Morrell, G. Linscott, J. Kent a další

 14:05  Pauline a Leonard (138) Premiéra
*žánr: SERIÁL

(Sturm der Liebe) Nové díly německého romantického seriálu (2013-14). Hrají L. Tzschirner, Ch. Feist, D. Adam, N. Warmuth, M. Seefried, M. Heimann a další

MARKÍZA MARKÍZA
 11:50  Dr. House I. (11) STEREOPremiéraSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Seriál, USA (2004-2005). Hrajú: H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Morrisonová.

 12:45  Kobra 11 XI. (2) STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Kriminálny seriál, Nemecko (2006-2007). Hrajú: E. Atalay, G. Burkhard.

 13:50  Farma STEREOod 12 rokůfull HD
TV DOMA TV DOMA
 11:10  Feriha (73, 74) STEREOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

Romantický seriál, Turecko (2011-2012). Hrajú: H. Kayaová, Ç. Ulusoy, V. Gördümová, M. Çekmez.
Emir v byte domovníka! Celá škola zažije šok keď uvidí, ako sa Feriha bozkáva s Emirom. Feriha však má čo robiť, aby sa vysporiadala so svojimi pocitmi. Hande rozumie pocitom Cansu a celú si ju omotá okolo prsta. Feriha s Emirom sa snažia skrývať svoje pocity. Oneskorený Leventov darček k Ferihiným narodeninám prinesie dvom zaľúbencom, Ferihe a Emirovi možnosť opätovného stretnutia tvárou v tvár. Sanem stále nestráca nádej, že Levent sa k nej vráti. Prítomnosť Nevbahar celú situáciu len komplikuje. Nevbahar zistí, čo cíti Levent k Ferihe. Hills oslavuje znouotvorenie. Na túto oslavu príde ako nepozvaný hosť aj Levent. Sanem sa tak ocitá v ťažkej situácii. Medzi Leventom a Emirom vládne obrovské napätie. Emir sa tak veľmi snaží porozumieť Ferihe, že sa rozhodne zájsť za ňou k nej domov. Emir tak vstúpi do Ferihineho sveta. Bude to pre dvoch mladých zaľúbencov nový začiatok, či koniec?

 14:00  Skrytá vášeň (63, 64) STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Telenovela, Kolumbia-Španielsko (2003). Hrajú: D. Garcíaová, M. Cimarro, N. Klaussová, M. Brown, P. Reyová, J. A. Baptista.
63 Juan chce, aby sa jeho brat stretol s bábätkom. Hovorí o tom s Normou. Okrem toho chce, aby sa jeho syn volal Juan. Fernando dáva Gabriele vedieť, že Juan a Norma sa stretávajú na okraji haciendy. Je jasné, že Gabriela sa postaví Norme a bude pokračovať v boji za otcovské práva a okrem toho všetkého dieťa pokrstí a nazve ho Juan, lebo “ Ten, kto nechce polievku, dostane jej dve misky“. Raquel na druhej strane zas konfrontuje Ruth a rozkáže jej, že už nikdy nechce vidieť Leandra vo svojom dome. Starý muž Calixto sa chystá zaspievať pravdu!!! A najhoršie... Raquel ho takmer udymí... Armando s Fernandom si chcú užiť trochu zábavy. Armando sa zapletie do bitky s chlapcom... Deň Jimeninej pasce nadišiel. Pokračujú vo výmene vedúceho... Bruno veľmi dobre riadi nakrúcanie televíznej reklamy. Práve pri natáčaní intímnej scény, Jimena objaví Oscara a on využíva zmätok pri natáčaní na “unesenie“ jeho ženy. Milujú sa uprostred púšte a samozrejme je to logické... Jimena nepotrebuje jeho žobronenie aby povolila. Sara a Franco sa navzájom konfrontujú ohľadom spaľovania niektorých pastvín. Urážajú sa a útočia na seba do takej miery, že Sara hodí Francovi na oblek konský hnoj. Jimena definitívne odmietne pokračovať vo svojej práci s Bruom kvôli “špinavému sprisahaniu“, ktoré pre ňu hrali a pre zatiahnutie do vydierania. Tu to je! Výborne! Norma pod vplyvom splnu, ide znova von vyhľadať Juana.
64 Juan a Norma sa milujú. Gabriela sa pýta Fernanda, či Juan nasleduje Dinoru. Odpovedal, že jej nič nedá, ani len minútu z jeho času. Skutočným zámerom Gabriely je naviesť Juana na nesprávnu cestu, aby od neho mohla odlákať jej dcéru a jej vnuka. Norma informuje Juana, že dieťa bude pomenované Juan David. !Aká úľava! Juan sa zobúdza so spokojným úsmevom na tvári a jeho bratia si ho doberajú. Norma hovorí Gabriele o jej rozhodnutí pokrstiť dieťa. Nesúhlasí, aby to bolo niečo improvizované, bez akýchkoľvek príprav. Norma hrá tombolu s titulom kto bude krstným otcom. Nezhody sú medzi Julianou a Sarou. Fernando kyslo privítava Pepitu a zakazuje jej vrátiť sa do haciendy, aby sa vyhli problémom. Pepita sa rozhodne stráviť voľný čas s Martinom mimo haciendy. Gabriela dá facku Sare, lebo odvrkla Fernandovi. Martin si užíva voľný čas v bare. Cíti sa ako ryba vo vode. Gabriela navštívi bar a nájde svojho otca v plnej zábave. Je pohoršená a berie ho odtiaľ preč. Stihne sa pohádať aj s Pepitou, že je nemravná. Pokrstia nádherné bábätko. Po kresťanskej ceremónii Gabriela žiada Juana, aby jej odovzdal dieťa. Odmieta, pretože berie dieťa do haciendy. Juan predstavuje svojho syna všetkým zamestnancom haciendy. Hrdosť byť otcom!!! Eva pristúpi k Norme, ale na oplátku bude požadovať vysvetlenie jej spojenectva s Reyesom. Sara a Don Martin vyzdvihnú Normu Juana Davida v Reyesovej haciende...

 16:00  Ordinácia v ružovej záhrade STEREOod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Rodinný seriál, SR (2007).
Kamila sa teší, no zároveň má strach z prvej oficiálnej návštevy u Petrovej matky. Do ordinácie sa po chorobe vracia usmiaty doktor Slávik, chce ordinovať ako obvykle.
Páleníková a Soňa sa zbližujú na základe prípadu operácie pacientky s malou dcérkou, o ktorú sa po komplikovanom pôrode Páleníková od prvých rokov starala. Má však strach o svojho vlastného syna Filipa.Edita je so svojím onovým partnerom šťastná, aj keď jej ho Michal a Tereza vyhovárajú. Pochopí, že vôbec nie je jednoduché robiť to, čo naozaj sama chce.

JOJ JOJ
 12:00  NOVINY O 12:00 Live
 12:55  Aféry (10) SKRYTÉ TITULKYod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Tajná pijanka Ak prepadne alkoholu žena, je to zlé. Navyše, ak má manžela a dieťa, je to ešte horšie. Zdena Mosná sa už niekoľkokrát liečila z alkoholizmu, no zdá sa, že závislosť je stále silnejšia než jej vôľa. Maroš má už všetkých opileckých excesov svojej manželky plné zuby a navštívi Dr. Balla s jediným zámerom. Chce sa Zdeny zbaviť. Ale zaujíma vôbec niekoho, z akého dôvodu táto nešťastná žena pije? Dramatické rekonštrukcie rozvodových konaní sú inšpirované skutočnými udalosťami. Príbehy manželov a rodín, ktoré sa ocitli v krízových situáciách pred rozvodom, nám vyrozpráva rozvodový právnik JUDr. Balo. Slovenský seriál (2010). Hrajú: L. Hrušovský, D. Šestáková, S. Petöová, V. Kittler, Ľ. Swanová, I. Šándor, J. Stieranková, A. Drábek a ďalší. Scenár: K. Moláková. Réžia: Albert Vlk

 13:50  Súdna sieň SKRYTÉ TITULKYod 12 roků
*

Udrel ma Klára a Tomáš sú manželmi desať rokov, majú dve deti, donedávna boli šťastní a so životom spokojní. Pred niekoľkými mesiacmi Tomáš svoju ženu udrel, a to naštartovalo ich manželskú krízu. Podľa Kláry sa z neho stal arogantný chlap, ktorého sa začína báť. Nič však nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá. Tomáš tvrdí, že dusno v jeho rodine jednoznačne spôsobuje tretia osoba. Súdne prípady zo Slovenska plné emócii, ktoré sú inšpirované skutočnosťou (2013). Účinkujú: J. Penc a ďalší. Réžia: B. Mišík

JOJ PLUS JOJ PLUS
 11:30  C.S.I.: Kriminálka Miami (12) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(CSI: Miami I. - Entrance Wound) Prečo zavraždili prostitútku v hodinovom hoteli dvadsiatimi troma bodnými ranami? Pri prepadnutí nemeckej rodiny dovolenkárov na benzínovej pumpe zastrelil útočník manžela, ale ženu a deti nevšímal a ušiel. Prečo? David Caruso ako poručík Horatio Caine vedie elitnú jednotku súdnych vedcov z Floridy, ktorá vyšetruje prípady vrážd na základe perfektného vyšetrenia miesta zločinu a analýzy nájdených dôkazov. Americký kriminálny seriál (2002). Ďalej hrajú E. Procterová, A. Rodriguez, R. Cochrane, K. Alexanderová, J. Togo, E. La Rueová a ďalší.

 12:40  Kutyil s.r.o. od 12 roků
*žánr: SERIÁL

Lajosovu manželku Tünde hnevá, že v domácnosti nič nefunguje, nábytok sa rozpadá a peniaze na nové zariadenie nemajú. V tej chvíli prichádza spása v podobe poslednej vôle Lajosovho strýka, ktorý svoj obrovský majetok odkázal prvorodenému synovi Lajosovej mamy. Lajos začína oslavovať. Nie je však priskoro? Šikovný kutil, snaživá manželka a chápavý sused v pôvodnom komediálnom seriáli. Slovenský komediálny seriál (2008). Hrajú A. Kraus, V. Ráková, L. Potměšil, M. Szocsová, B. Bystriansky, P. Šimun a ďalší. Réžia T. Jančo

 13:40  Profesionáli III. (3) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

Biankin asistent Nadporučíčka Skarlet Balážiková a Ruženka, manželka náčelníka policajnej stanice kapitána Maroša Nagya, bojujú o titul „Okresná žena roka“. Krčmár a šmelinár Miňo sa stáva asistentom poslankyne Bianky Borbélyovej. Najlepšie príbehy z policajnej stanice, kde Peter Batthyány ako náčelník Maroš Nagy so svojimi mužmi hrdo bojuje so zločinom. Komediálny seriál (2009). Hrajú P. Batthyány, J. Kroner, Ľ. Kostelný, H. Krajčiová, L. Latinák, C. Kassai. Hosť: Diana Mórová. Réžia: M. Ferencová

Legenda: bez omezení...bez věkového omezení, od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let, od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let, od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let, od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let, STEREO...stereo, MONO...mono, DUO...vysílání s duálním zvukem, SURROUND SOUND...Surround sound, DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround, DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital, 16/9...obrazový formát 16:9, SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309), TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky, znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči, audio description...audio description (zvukový popis), MHP...MHP (interaktivní aplikace), poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici, černobíle...černobílé vysílání, full HD...pořad v nativním HD rozlišení, Live...přímý přenos, Záznam...záznam, Premiéra...premiéra, Repríza...repríza, Česky...česky, Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2014

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity