Televizní program - paket Digi TV

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
15:40 Panenka

žánr: FILM
Josef Abrhám jako detektiv Carella tentokrát v ohrožení vlastního života při pátrání po pachateli surové vraždy (1980). Dále hrají: S. Skopal, M. Kopecký, E. Cupák, P. Haničinec, O. Vlach, Z. Kutil, O. Sklenčka, V. Brabec, M. Nedbal, J. Šulcová, P. Nárožný, D. Veškrnová a další. Scénář podle předlohy Ed McBaina napsala J. Dudková. Kamera V. Opletal. Režie J. Dudek (82 min)
17:05 Horákovi SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Kdo jinému jámu kopá... Ženská na place - hůl do ruky! Brýle na nose - vůdcův konec! Patrik a Eva - malér na spadnutí! Úsměvný seriál o složitém fungování moderní rodiny (2007). Hrají: I. Bareš, L. Benešová, N. Boudová, J. Šulcová, J. Hraběta, J. Bernášková, H. Vagnerová, M. Prachařová, J. Chromeček, J. Prachař, C. Götz, J. Komínek, M. Zeman a další. Režie T. Krejčí a B. Arichtev (53 min)
18:00 Horákovi SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Vetřelec Kdo je ten Angličan? Čí je to auto? Kdo bude vůdcem? Úsměvný seriál o složitém fungování moderní rodiny (2007). Hrají: I. Bareš, L. Benešová, J. Šulcová, J. Hraběta, J. Bernášková, H. Vagnerová, M. Prachařová, J. Chromeček, J. Prachař, C. Götz, N. Boudová, J. Komínek, M. Zeman a další. Režie T. Krejčí a B. Arichtev (53 min)
logo stanice ČT 2 ČT 2
15:35 Válečníci: Cortéz SKRYTÉ TITULKY

žánr: DOKUMENT
Příběh Cortéze, jednoho z nejslavnějších kolonizátorů Ameriky. Dokumentární rekonstrukce BBC
16:25 Na cestě po Kajmanských ostrovech SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

žánr: DOKUMENT
S Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem do daňového ráje na návštěvu želví farmy, za ochočenými mořskými parybami a nejpevnějšími lany na světě (2011). Režie D. Sís
16:55 New York - jablko, které se DUOSKRYTÉ TITULKY

žánr: DOKUMENT
nepřejí Jedinečná atmosféra, rychlé životní tempo, originalita v chování a nonkonformní názory obyvatel metropole, pocházejících ze všech koutů světa. Francouzský dokument
logo stanice ČT 24 ČT 24
14:00 Studio ČT24

Aktuální zpravodajství v politice, ekonomice, kultuře i sportu, komentáře, analýzy, specializované informace o životě lidí v jiných světadílech
17:55 Předpověď počasí SKRYTÉ TITULKYaudio description

Souhrn meteorologických informací uplynulých 24 hodin a prognóza vývoje počasí na příští dny
18:00 Zprávy SKRYTÉ TITULKYaudio description
logo stanice ČT Sport ČT Sport
14:50 Golf: D+D REAL Czech Masters 2015 Livefull HD

žánr: SPORT
Přímý přenos ze závěrečného dne turnaje nejvyšší mužské evropské profesionální soutěže European Tour z Albatross Golf Resortu v Plzni
17:05 Dostihy: St.Leger Livefull HD

žánr: SPORT
Přímý přenos jednoho z vrcholů domácí dostihové sezony z Prahy-Velké Chuchle
18:30 Plážový volejbal: M ČR 2015 Livefull HD

žánr: SPORT
Přímý přenos finálových utkání soutěže mužů a žen z Prahy
logo stanice Nova Nova
14:45 Matěji, proč tě holky nechtějí?

žánr: FILM
Dospívající zednický učeň Matěj Hůrka žije se svou babičkou ve vesnické chalupě, babička se znovu vdává a nemá čas na Matějovy milostné problémy, ale ty jsou stejně jen dočasné... Česká komedie (1981). Hrají I. Wiesner, D. Kaplanová, Z. Podhůrský, F. Řehák, M. Ježková, V. Král, H. Brejchová, B. Poloczek a další. Režie M. Muchna (78 min)
16:15 Vy nám taky, šéfe! STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: FILM
Podnikatel Václav Vydra chce nechat zkrachovat úspěšnou reklamní agenturu, proto najme zaměstnance a spolupracovníky, o nichž je přesvědčen, že jsou pro svoji práci naprosto neschopní. Jejich výtvory jsou ale tak nestandardní, až začnou nabírat na popularitě. Když se pak nový kolektiv dozví pravdu o své roli ve firmě, převezme situaci do vlastních rukou.... Česká komedie (2008). Dále hrají J. Zadražil, L. Hampl, P. Šimčík, J. Langmajer, D. Kraus, S. Nováková, I. Janžurová, M. Bočanová, L. Krbová a další. Režie M. Kotík (87 min)
18:10 Comeback STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: SERIÁL
Změna je pivo Ozzáka postihla největší katastrofa jeho života. Hospoda U jezevce se bude bourat, místo ní má být fastfood! Ozzák se z protestu připoutá se k barpultu, Lexa se k němu přidá. Tomáš si zoufá z připoutaného bratra, a aby toho nebylo málo, ukradnou mu obstarožní bicykl - dar od Ally Pugačevy. Jediný spokojený člověk je kupodivu Simona, které už šestnáctihodinové šichty v hospodě lezly krkem... Populární český sitcom (2010). Hrají M. Dejdar, T. Matonoha, K. Leichtová, D. Batulková, M. Doležalová, M. Ruml, S. Babčáková, J. Žáček
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
13:25 Legenda o Zorrovi STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: FILM
(The Legend of Zorro) Když několik prominentních obchodníků a místních magnátů začne spřádat zločinné plány, Antonio Banderas zasáhne a jejich záměr překazí. Jenže cena za statečnost je vysoká - jeho vztah s Catherine Zeta-Jones je v troskách a krize ohrožuje nejen jeho vlastní život, ale také bezpečí jeho rodiny... Americký dobrodružný film (2005). Dále hrají A. Alonso, R. Sewell, N. Chinlund a další. Režie M. Campbell (119 min)
16:00 Jack a obři STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: FILM
(Jack the Giant Slayer) Když mladý farmářský dělník Nicholas Hoult náhodou otevře bránu dělící svět od hrůzostrašných obrů, netušíc tak rozpoutá starodávný konflikt. Obři po dlouhých staletích vtrhnou na Zemi a snaží se získat zpět území, o která v minulosti přišli. Mladík se jim v tom snaží zabránit a čeká ho nejtěžší úkol jeho života. V boji za království, jeho obyvatele a lásku statečné princezny čelí nezadržitelnému přívalu válečníků, o kterých si až dosud myslel, že existují pouze v legendách... Americký film (2013). Dále hrají E. Tomlinson, E. McGregor, S. Tucci, I. McShane, E. Marsan, E. Bremner, B. Nighy, J. Kassir a další. Režie B. Singer (102 min)
18:10 Vzpomínky II (2, 3) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Unforgettable II) Paměť policejní vyšetřovatelky Carrie je tak dokonalá, že si dokáže vybavit neuvěřitelné detaily událostí, které kdykoliv v minulosti viděla. Její fenomenální schopnost je klíčem jednotky newyorských vyšetřovatelů k dopadení vraha. Jenže na detaily ze dne, kdy byla před rokem zavražděna její sestra, si nepamatuje. Aby nevyřešenou vraždu své sestry objasnila, potřebuje jediné, vzpomenout si... Druhá řada amerického kriminálního seriálu (2012). Hrají P. Montgomery, D. Walsh, M. Gaston, K. Rankin, D. Vaidya a další.
logo stanice Prima Prima
14:50 Vraždy v Midsomeru X STEREOSKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: SERIÁL
Nevinnost sama Šéfinspektor Barnaby řeší vraždy dvou vesnických fotografů. Je však brzy z případu odvolán, protože se sám stane hlavním podezřelým. Nicméně Barnaby pátrá dál na vlastní pěst... Britský kriminální seriál (2006). Hrají J. Nettles, J. Hughes, P. Eyre a další. Režie R. Holthouse (93 min)
16:50 Šéf na grilu STEREO

Zdeněk Pohlreich v kuchařské show! Milujete grilování? Sledujte čtvrtý díl na téma "ryby" a inspirujte se recepty nejlepšího kuchaře. Režie M. Čech (29 min)
17:35 Přístav STEREORepríza

žánr: SERIÁL
Marek Skála odejde od manželky a na hausbótu připluje do Zátoky. Tady si společně s Romanem Marešem pronajmou hospodu s příznačným jménem Přístav. Tereza Skálová, Markova manželka, ovšem netuší, že její muž se nehodlá jen tak vrátit domů, že nejde jen o jeden z jeho ?výletů?. Domů se ale z Anglie vrací jejich dcera Johana. Komediální seriál, kde rádi zakotvíte (2015). Hrají M. Dejdar, F. Blažek, V. Hybnerová, M. Zounar, J. Schneiderová, P. Čtvrtníček, K. Herčíková, P. Řezníček, O. Želenská, N. Lichý, L. Potměšil, H. Gregorová a další. Režie J. Rezková (55 min)
logo stanice Prima COOL Prima COOL
15:40 Simpsonovi II (16) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Spasitel trapitel Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1990 - 1991) (23 min)
16:10 Simpsonovi II (17) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Dědovo dědictví Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1990 - 1991) (22 min)
16:40 Žhavé výstřely 2 STEREOSKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: FILM
(Hot Shots! Part Deux) Charlie Sheen žije v mužském klášteře, jeho nezpůsobilý bývalý velitel je v Bílém domě a na Středním východě je třeba vysvobodit skupinu amerických rukojmí... Americká bláznivá komedie (1993). Dále hrají V. Golinová, L. Bridges, R. Atkinson a další. Režie J. Abrahams (85 min)
logo stanice STV 1 STV 1
14:00 Letecké dni SIAF 2015 LivePremiéra

Priamy prenos .
16:10 Herec Milan Kňažko jubiluje MONOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků

žánr: FILM
Choď a nelúč sa Voľné pokračovanie filmu Život na úteku. Zobrazuje tvrdý a ťažký život partizánskej skupiny Čapajev pod vedením Ľudovíta Kukorelliho, v zime roku 1944. Réžia: Jozef Režucha Účinkujú: Milan Kňažko, Juraj Slezáček, František Kovár, Lotár Radványi (Československo 1979)
17:45 Hurá do záhrady Premiérabez omezení

Magazín o záhrade a všetkom, čo s ňou súvisí, v novej koncepcii, s novými odborníkmi.
logo stanice STV 2 STV 2
14:55 Folklórna festival Heľpa 2015 STEREOPremiérabez omezení

Pozdrav Heľpe V programe Pozdrav Heľpe vystúpia tri folklórne súbory, ktoré svoje umenie na heľpianskom amfiteátri neprezentovali ešte ani raz - Folklórny súbor Kincsö, Folklórny súbor Nadšenci a Folklórny súbor Klasy.
16:00 Ktosi je za dverami MONOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků

Zábavno-hudobná relácia Milana Lasicu a Júliusa Satinského. Hostia Kamila Magálová a Miroslav Horníček. Réžia: Peter Mikulík Účinkujú: Milan Lasica, Július Satinský, Jaroslav Filip, Miroslav Horníček, Kamila Magálová (1981)
16:55 Pralesy Európy STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení

žánr: DOKUMENT
La Gomera Dokument (Nemecko 2011)
logo stanice TV Fanda TV Fanda
15:35 Kyberagent (6/13) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(Intelligence) Lillian vysílá oba agenty s úkolem najít prvního pacienta, který je nosičen viru, jenž v Texasu způsobuje epidemii. Gabriel totiž velmi brzy dokázal díky svým schopnostem zjistit, že nositelem viru musí být muž, trestanec, který měl být nedávno popraven kvůli vraždě dvou policistů. Gabrielova informace se ale právě kvůli veřejně vykonané popravě zdá nevěrohodná... Americký seriál (2014). Hrají J. Holloway, M. Ory, J. Billingsley, P. J. Byrne, M. Rady, M. Helgenberger a další.
16:20 Kyberagent (7/13) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(Intelligence) Tým musí odhalit vraha, který zabíjí pomocí nanorobotů špičkové vědce. Každý vědec dostane poštou neznámý balíček, uvnitř kterého je malé bezpečností pouzdro. Když oběť pouzdro otevře, z jeho nitra se vyvalí páry, které obsahují právě nanoroboty. Vrahovi je pak stačí aktivovat pouze pomocí telefonu... Americký seriál (2014). Hrají J. Holloway, M. Ory, J. Billingsley, P. J. Byrne, M. Rady, M. Helgenberger a další.
17:00 Kyberagent (8/13) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(Intelligence) Gabriel a Riley jsou Lillian posláni do Bolívie, aby zde ochránili zdejšího prezidentského kandidáta Leona. V Bolívii došlo k sérii vražd oponentů zdejšího režimu a je zde obava, že dalším v řadě, kdo má být zavražděn, je Leon. Gabriel na záznamech, které se podařilo získat z míst vražd, pozná možného vraha... Americký seriál (2014). Hrají J. Holloway, M. Ory, J. Billingsley, P. J. Byrne, M. Rady, M. Helgenberger a další.
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
14:20 Columbo SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Není čas na umírání Peter Falk v roli geniálního detektiva Los Angeleské policie, který vyřeší každý případ. Americký krimi seriál (1968-2003) (88 min)
16:25 Inga Lindström: Rasmus a Johanna STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(Inga Lindström: Rasmus und Johanna) Po letech se opět setkali a byla z toho velká láska. Ale rodiče se snaží jí zabránit a neváhají použít všechny možné prostředky. Německý romantický film (2008). Hrají J. Schropp, J. Engelbrecht, S. Postel, J. Heinrich, J. Malik, T. Blacher a další. Režie G. Krää (89 min)
18:30 NAŠE ZPRÁVY STEREO

První televizní zprávy v Česku
logo stanice Markíza Markíza
13:40 Slunce, seno, erotika MONOČeskyod 12 roků

žánr: FILM
(Slunce, seno, erotika) Komédia, ČR (1991). Réžia Z. Troška. Hrajú: H. Růžičková, J. Kretschmerová, P. Pyšová, O. Kaiser, M. Dejdar.
více informací Miestne roľnícke družstvo usporiadalo zájazd do Talianska, na ktorom sa zúčastnili aj Škopkovci. Vydali sa tam na pozvanie talianskeho poľnohospodárskeho družstva, zamestnanci ktorého sa na oplátku chystajú navštíviť Hoštice. Okrem pamiatok sa cieľom zájazdu stala aj exkurzia moderného talianskeho kravína. Po návrate domov čaká Hoštice a jeho obyvateľov ?veľké približovanie sa Európe? - zvelebiť zanedbanú dedinu plánujú vybudovaním nudistickej pláže. Ako to však obyčajne býva, talianska delegácia sa objaví v najmenej vhodnej chvíli. Napodiv sa im zanedbané hospodárstvo družstva natoľko zapáči, že navrhnú uchovať ho ako skanzen...
16:05 Križovatka smrti 3 STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 roků

žánr: FILM
(Rush Hour 3) Akčná komédia, USA-Nemecko (2007). Réžia B. Ratner. Hrajú: J. Chan, Ch. Tucker, H. Sanada, Y. Kudóová, Y. Attal, M. von Sydow.
více informací V srdci samotného Paríža leží jedno z najväčších tajomstiev čínskych Triád '- najmocnejšieho a najznámejšieho kriminálneho syndikátu na svete. Veľvyslanec Han objavil pravú identitu jednej z najnebezpečnejších osôb v širokom okruhu zločincov, ktorú bol pevne rozhodnutý zverejniť. To sa ale nepodarilo, pretože bol umlčaný jedným z triádskych zabijakov. Triády by urobili čokoľvek, aby ich tajomstvo zostalo ukryté pred svetom, a preto tu je len jediná nádej na ich zastavenie. To leto sa losangelský detektív Carter a čínsky inšpektor Lee vydávajú do Paríža, aby zastavili spojenie kriminálnych gangov a zachránili tak život starej priateľky, teraz už dospelej dcéry veľvyslanca Hana, Soo Yung. Ani jeden z nich nezná mesto, jazyk a presne ani nevie, čo hľadajú, ale ich úloha ich prevedie naprieč celým mestom. Dostávajú sa zo samotného podzemia Paríža až do neuveriteľných výšok Eiffelovej veže, kde bojujú za víťazstvo nad nebezpečnými kriminálnikmi a za záchranu ostatných ľudí...
17:45 Farma - ZAČÍNAME STEREOod 12 rokůfull HD

Spoznajte 12 nových farmárov, ktorí budú bojovať o výhru 50 000 ?!
logo stanice TV DOMA TV DOMA
15:40 Úsmev ženy STEREODUOSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: FILM
(Das Lächeln der Frauen) Romantický film, Nemecko (2014). Réžia G. Schnitzler. Hrajú: M. Foroutanová, B. Sadler, H. J. Wagner, A. Rohde, J. Richterová.
více informací Auréliu, vlastníčku reštaurácie v Paríži zo dňa na deň opustí priateľ a ona sa po bezcieľnom túlaní ulicami zastaví v kníhkupectve. Kniha, do ktorej sa začíta, opisuje doslova ju samu. Chce spoznať autora, pozvať ho do reštaurácie, ale ten chce zostať v utajení, lebo...
17:45 Zaskočení láskou STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: FILM
(Management) Komédia, USA (2008). Réžia S. Belber. Hrajú: J. Anistonová, S. Zahn, W. Harrelson, M. Martindaleová, Tzi Ma.
více informací Sue sa na služobnej ceste zoznamuje so sympatickým Mikeom, ktorý je synom majiteľky motelu, v ktorom sa ubytovala. Zmení im táto drobná náhoda predstavy o budúcnosti, alebo sú ich životy natoľko zabehnuté, že už v nich nie je priestor pre nečakané?
20:00 Princezná Diana - Pravda o jej smrti STEREODUOPremiéraSlovenskyod 15 roků

žánr: FILM
(The Murder of Princess Diana) Film, Luxembursko-VB-USA (2007). Réžia J. Strickland. Hrajú: J. Morrisonová, G. Derangere, K. McNally, F. Marthouret.
více informací Smrť Diany Spencerovej, známej predovšetkým ako princezná Diana či Lady Di, otriasla v roku 1997 celým svetom. A rovnako rýchlo ako začali ľudia nosiť kvetiny do blízkosti tunelu pri parížskom Place de l'Alma, kde havaroval mercedes Dodiho al Fayeda, tak sa začali objavovať aj konšpiračné teórie hľadajúce za smrťou populárnej Britky kohosi záujmy. Napríklad zbrojárskych lobistov, ktorým princezná Diana radikálne uťala možnosti predaja pozemných mín. Koprodukčná dráma Johna Stricklanda neskrýva, že stojí práve na fiktívnom konšpiračnom základe. Jeho hlavnou hrdinkou je Rachel Viscová, mladá idealistka, ktorá skôr pracovala pre Červený kríž a značnú časť svojho života zasvätila rovnako ako Lady Diana boju proti nášľapným mínam. A je to práve Rachel, teraz novinárka, kto sa v Paríži čoby svedok celej udalosti odmieta zmieriť s oficiálnym vysvetlením princezninej smrti a zahajuje vyšetrovanie na vlastnú päsť. S pomocou bývalého partnera, dôstojníka francúzskej polície skutočne prichádza na to, že s touto nehodou nie je čosi v poriadku. To už sú ale spustené mechanizmy, ktoré majú všetečnú ženu umlčať. A zďaleka nie je jasné, či Rachel dokáže v tomto súboji obstáť. Jej hnacím motorom je vedomie, že sa bije za správnu vec...
logo stanice JOJ JOJ
15:25 Avatar od 12 roků

žánr: FILM
Snímka, ktorá prepísala filmovú históriu, získala v roku 2010 tri Oscary z deviatich nominácií a dva Zlaté Glóbusy zo štyroch nominácií. Divácky aj komerčne najúspešnejší film v histórii kinematografie zarobil vyše dvoch miliárd dolárov. Avatar otvára pred nami nový, neuveriteľný svet za hranicami ľudskej fantázie, svet stretu dvoch úplne odlišných civilizácií. Planéta Pandora je mierumilovné miesto s obyvateľmi žijúcimi v súlade s krásnou prírodou. Pobyt človeka je tam možný len vytvorením dvojníka - hybrida s ľudskou mysľou a telom mimozemšťana. Fyzicky hendikepovaný námorný dôstojník Jake Sully ovláda mysľou svojho genetického dvojníka, hybridného zástupcu Avatara, ktorým podnikne prieskumnú misiu na novoobjavenú planétu Pandora. Váha, či bude naďalej plniť rozkazy svojich veliteľov - neľútostných pozemských kolonizátorov, ktorí chcú na Pandore ťažiť vzácne minerály a celkom ju vyplieniť, alebo pomôže ochrániť unikátny a fascinujúci svet domácich obyvateľov Pandory, medzi ktorými našiel nielen svoju lásku, princeznú Neytiri, ale aj pocit skutočného domova. Jake stojí pred ťažkým rozhodnutím - na čiu stranu sa prikloní a za koho bude bojovať v poslednej veľkej bitke, ktorá má rozhodnúť o osude a vývoji celého sveta? Americko-britský dobrodružno-fantazijný sci-fi film (2009). Hrajú: S. Worthington, Z. Saldanaová, S. Weaverová, M. Rodriguezová, G. Ribisi, S. Lang, CCH Pounder, J. Moore, P. Mensat, A. Cloverová a ďalší. Réžia: J. Cameron (210 min)
19:00 KRIMI
19:30 Noviny TV Joj
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2015