na den:
[ PREVIEW ] logo Skylink logo freeSAT by UPC Direct logo Digi TV

PARABOLA.CZ > TV PROGRAM > PAKET SKYLINK

ČT 1 ČT 1
 09:30  Hobby naší doby - letní speciál SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description
*

Jiřina Bohdalová v půlhodince inspirací a zajímavostí pro volný čas

 10:00  Po stopách hvězd SKRYTÉ TITULKY
*žánr: DOKUMENT

Obrazový životopis slavných - tentokrát jubilantky Gabriely Vránové - díky kterému si uvědomíte, jak plyne čas a jak formuje každého z nás (2008). Režie R. Šofr

 10:25  Vlak dětství a naděje (1/6) SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description
*žánr: SERIÁL

Sněhurčina smrt Stanislav Zindulka a Žaneta Fuchsová v seriálu o osudech rodiny, do jejíhož života zasáhla válka. Tragická událost v rodině (1985). Dále hrají: Z. Řehoř, O. Vlach, J. Langmajer, V. Javorský, J. Třebická, D. Balounová, J. Jelenská, B. Dolejšová a další. Scénář K. Kachyňa a D. Hamšík. Kamera V. Smutný a J. Čuřík. Režie K. Kachyňa (60 min)

ČT 2 ČT 2
 09:35  Kondotiér Fortebraccio DUOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: DOKUMENT

Středověký velitel žoldnéřů a dobývání města Capua. Italský dokument

 10:30  Jak se žije obrům a trpaslíkům SKRYTÉ TITULKY
*

podle Jána Piroha Starosti a slasti velkého a malého vzrůstu (1997)

 10:50  Království divočiny: Alkouni DUOSKRYTÉ TITULKYfull HD
*žánr: DOKUMENT

japonští Mláďata, která na cestě k dospělosti podstupují děsivé pády z útesů do moře. Japonský dokumentární cyklus

ČT 24 ČT 24
 08:45  Studio 6 II
*

Zpravodajský náskok do nového dne. Ranní infoservis ČT

 10:00  Zprávy v 10 SKRYTÉ TITULKY
 10:28  Studio ČT24
*

Dvě a půl hodiny aktuálního zpravodajství v politice, ekonomice, kultuře i sportu, komentáře, analýzy, specializované informace o životě lidí v jiných světadílech, v byznysu a na burze

ČT Sport ČT Sport
 08:40  Fotbal: EL UEFA Záznam
*

Záznam fotbalového utkání EL UEFA

 10:30  Motorismus: Tahače 2014 - SKRYTÉ TITULKY
*

Mistrovství Evropy Reportáž ze závodů evropského šampionátu závodních tahačů ze španělské Navarry a francouzského Nogara

 10:50  Sport v regionech SKRYTÉ TITULKY
*

Nejen špičkovým sportem žije Česko


NOVA NOVA
 09:20  Pojišťovna štěstí STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY
*

Raději s tebou Co všechno musíme zaplatit za lásku a štěstí? Někdy je lepší držet jazyk za zuby a neubližovat druhým. Copak ale jde utajit láska? Marek přizná své ženě, že miluje Dagmar. Valérie opouští Ondřeje. Čtvrtá řada velkého televizního románu (2008). Hrají K. Brožová, J. Dvořák, D. Prachař, J. Jirásková, J. Bohdalová, P. Nárožný, M. Etzler, A. Antalová, V. Kotek, M. Frösslová, N. Štíbrová, J. Šťastný, I. Bareš, P. Kostka, T. Kostková, J. Čenský, L. Trojan a další. Režie J. Adamec

 10:25  Chalupáři (7) SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Romeo z autobusu Obyvatelé vesničky Třešňová vyrazili autobusem na výlet za kulturou, spojený s nákupy. Jiří Sovák a Josef Kemr se rytířsky ujímají manželky záletného řidiče a jsou rozhodnuti ukázat mu, zač je toho loket... Oblíbený komediální seriál (1975). Dále hrají J. Bohdalová, I. Prachař, H. Maciuchová, J. Hlaváčová, J. Vinklář, J. Schmitzer, V. Menšík, G. Vránová, J. Větrovec a další. Scénář F. Vlček a V. P. Borovička. Kamera R. Stahl. Režie F. Filip

 11:30  Krok za krokem VII (15)
*žánr: SERIÁL

(Step by Step VII) Prázdniny skončily a všechny děti, včetně malé Lilly, se rozprchly do škol. V prázdném domě se Carol necítí dobře, Frank jí proto navrhne, aby si našla něco, co by ji zabavilo. "Válka" mezi sourozenci je opět v plném proudu a problémů, které je potřeba řešit je pořád dost... Sedmá řada amerického seriálu (1997). Hrají P. Duffy, S. Somers, S. Keanan, B. Call, A. Watson, Ch. Lakin a další.

NOVA CINEMA NOVA CINEMA
 09:25  Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (14) STEREO
*žánr: SERIÁL

(Law and Order: Criminal Intent V) Agentka tajných služeb je nalezena zavražděna ve svém domě. Právě pracovala na podvodech s kreditními kartami a údajně měla schůzku se svou potenciální informátorkou... Americký krimi seriál (2005). Hrají Ch. Noth, A. Sciorra, J. Sheridan, C. B. Vance a další.

 10:15  Beze stopy VII (5) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

(Without a Trace VII) Tým je zaměstnán hledáním unesené čtyřleté dívenky. Tu neznámý muž unesl přímo z nákupního centra, když se matka věnovala nakupování a sestra své oblíbené kapesní hře. Sice se podaří najít bratra možného podezřelého, ale ten odmítá vypovídat proti bratrovi. Jenže pokud se nepodaří muže zlomit, dívka zemře... Americký kriminální seriál (2008). Hrají A. LaPaglia, E. Close, M. Jean-Baptiste, P. Montgomery, E. Murciano a další.

 11:05  Teleshopping
TV FANDA TV FANDA
 09:35  ATP 500 Series - Washington D.C.
*žánr: SPORT

Záznam vybraného zápasu 3. kola tenisového turnaje ATP World Tour 500 Series (USA)

 11:05  ATP 500 Series - Washington D.C.
*žánr: SPORT

Záznam vybraného zápasu 3. kola tenisového turnaje ATP World Tour 500 Series (USA)

 12:40  Teleshopping
SMÍCHOV SMÍCHOV
 09:45  Fresh Prince IV (18)
*žánr: SERIÁL

(Fresh Prince of Bel Air IV) W. Smith prožívá krušná léta doma, i ve škole. Čtvrtá řada amerického sitkomu (1996). Hrají W. Smith, J. Avery, J. Hubert. Režie Shelley Jensen (21 min)

 10:10  Na zdraví! (9, 10) STEREO
*žánr: SERIÁL

(Cheers II) Útulný bar, ve kterém se mohou jeho hosté nejen zasmát, ale i probrat své problémy. Druhá řada amerického seriálu (1983) Hrají T. Danson, R. Perlman, J. Ratzenberger, G. Wendt a další.

 11:00  Správná Susan IV (5, 6) STEREO
*žánr: SERIÁL

(Suddenly Susan IV) Brooke Shields je opět to nejsprávnější děvče na světě! Americký komediální seriál (1999). Dále hrají B. Barrie, J. Nelson, N. Carbonell, K. Griffin, D. Strickland a další

PRIMA PRIMA
 09:25  Cesty domů (160) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Vždyť to nic není Domov je tam, kde na nás čeká láska. Bára má pro Honzu radostnou novinu. Dan se vrací do Hradiště k rodině. Lídu čeká podrobné lékařské vyšetření. Úspěšný rodinný seriál. Hrají M. Etzler, T. Kostková, A. Švehlík, J. Smutná, M. Kraus, P. Horváthová, J. Zadražil, K. Špráchalová, S. Postlerová, L. Vlasáková, F. Blažek, M. Šplechtová, P. Soukup, J. Vlasák, L. Hampl, I. Bareš, V. Křížová, C. Mayerová, P. Soumar, P. Němec, Z. Brychtová, M. Leier, S. Havrda, T. Švejdová, A. Stovičková a další. Režie J. Adamec (61 min)

 10:40  To je vražda, napsala V (13)
*žánr: SERIÁL

Ohni hoř a kotli vař Chcete recept jak psát nejlepší detektivky? No přece připlést se ke skutečné vraždě! To ví i slavná spisovatelka Angela Lansburyová... Americký kriminální seriál (1988) (46 min)

 11:40  Walker, Texas Ranger II (16) audio description
*žánr: SERIÁL

Marnotratný syn Okrádat mafiány se nevyplácí. Přesvědčí se o tom i mladý Danny, ze kterého se záhy stává štvaná zvěř... Americký seriál (1993). Hrají Ch. Norris, C. Gilyard Jr., S. Wilsonová a další (45 min)

PRIMA COOL PRIMA COOL
 09:45  Scrubs: Doktůrci IV (3) STEREO
*žánr: SERIÁL

Moje nová hra J. D. a Elliot se stali šéfrezidenty, jenže všichni z nemocnice uznávají pouze jednoho z nich... Legendární americký sitcom (2003). Hrají Z. Braff, S. Chalkeová, D. Faison, K. Jenkins a další (21 min)

 10:10  Scrubs: Doktůrci IV (4) STEREO
*žánr: SERIÁL

Můj první smrťák J. D. si uvědomí, že ještě nezabil žádného pacienta, a tak ho přepadne strach... Legendární americký sitcom (2003). Hrají Z. Braff, S. Chalkeová, D. Faison, K. Jenkins a další (21 min)

 10:35  Kdo přežije: Vanuatu (13) STEREO
*

Erupce sopečných rozměrů Další řada tvrdé soutěže, ve které trosečníci doslova bojují o přežití, vodu, jídlo a náčiní, které jim usnadní život. A v neposlední řadě o výhru! Americká soutěž (2004) (43 min)

PRIMA LOVE PRIMA LOVE
 09:35  Julie Lescautová VI (8) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Kauza prokurátor Komisařka Lescautová a její spolupracovníci vyšetřují vraždu mladé ženy, do které je zapleten prokurátor. Lescautová je přesvědčena, že není vinen, pouze někoho chrání... Francouzský kriminální seriál (2006). Hrají V. Genestová, A. Desseaux, J. Lauretová a další. Režie D. Janneau (90 min)

 11:20  Renovace v utajení II (8) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*

Nejlepší kamarádky Chcete lépe bydlet? Debbie Travisová a její tým vám během několika hodin zrenovují byt nebo dům k nepoznání. Ovšem vy se to dozvíte až jako poslední... Kanadská reality show (2003 - 2005) (47 min)

 12:20  Deník zasloužilé matky III (20) STEREO
*žánr: SERIÁL

Hodná holka Reba zjišťuje, že být svobodnou matkou je v dnešní době pěkná nádeničina. Musí se totiž starat nejen o svoje tři děti, ale i o zetě, vnučku, bývalého manžela a jeho neurotickou ženu... Americký sitcom (2001 - 2007). Hrají R. McEntireová, S. Howey, S. Pomersová a další (20 min)

PRIMA ZOOM PRIMA ZOOM
 09:25  Poslední hrdinové druhé světové války (3) STEREO
*žánr: DOKUMENT

Průlom z Normandie Poznejte příběhy vojáků spojenecké armády během posledního roku druhé světové války. Seznamte se s hrdiny, kteří se vylodili v Normandii, bojovali o Caen či v Ardenách a kteří dobyli Berlín... Britský dokumentární seriál (2011) (47 min)

 10:15  Ross Kemp: Gangy světa II (3) STEREO
*žánr: DOKUMENT

San Salvador Slavný novinář a dobrodruh Ross Kemp se vydává do ulic světových metropolí mezi nejnebezpečnější gangy světa. Pozná moskevské neonacisty i pouliční gangstery v Kapském městě... Britský dokumentární seriál (2007) (46 min)

 11:20  Forenzní vyšetřovatelé III (10) STEREO
*žánr: DOKUMENT

Případ Fahey Neúnavná práce detektivů a forenzních odborníků pomáhá dopadnout viníky závažných zločinů. Jejich vyšetřování je krok za krokem pečlivě zdokumentováno. Uvidíte exkluzivní záběry z policejních kamer, fotografie z míst činu a další záznamy, které normálně vůbec neopustí soudní síň... Australský dokumentární seriál (2006) (43 min)

STV 1 STV 1
 09:15  Rosemary a Thymeová II STEREOReprízaod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Parazit Britský kriminálny seriál. (Veľká Británia 2004)

 10:15  Poklady sveta STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení
*žánr: DOKUMENT

Ibiza - o Féničanoch a pirátoch, Španielsko (2002) Nemecký dokumentárny seriál. (Nemecko 2003)

 10:30  Poklady sveta STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení
*žánr: DOKUMENT

Čerpacie zariadenie Wouda - voda, oceľ a para, Holandsko (2001) Nemecký dokumentárny seriál. Réžia: Utl Kastenholz (Nemecko 2003)

STV 2 STV 2
 09:10  Putovanie kontinentov STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 7 roků
*žánr: DOKUMENT

Ázia - tektonika života a smrti Dokument Réžia: Yanick Rose, Chris Hooke (Francúzsko, Kanada 2010)

 10:05  Svet zvierat II. STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení
*žánr: DOKUMENT

Norimberská lagúna Dokument (Nemecko 2011)

 10:35  VAT - Veda a technika STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků
*

Skrutkovanie v priemysle Podľahnite vynálezom a technickým výdobytkom budúcnosti s Gregorom Marešom. (2013)

TA3 TA3
 09:45  Golf Repríza
 10:00  Správy
 10:40  24 hodín vo svete
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
 09:15  Přirozená láska (2) STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiéra
*

(L'amour vache) První okouzlení ze života vyprchalo a soužití s mladým farmářem je složitější, než předpokládala. Navíc se objevila jeho bývalá manželka... Závěr francouzské romantické mini série (2010). Hrají D. Chanéac, Th. Neuvic, E. Patron, L. Marsac, S. Metzger a další. Režie Ch. Douchand (90 min)

 11:25  Poslední polda II (8, 9) STEREO
*žánr: SERIÁL

(Der Letzte Bulle II) Pokračování německého krimi seriálu (2011). Hrají H. Baum, H. von Lüttichau, R. Lohr, F. Daniel, M. Grill a další

 13:40  Vražedné pobřeží (5) Premiéra
*žánr: SERIÁL

(Tropical Heat) Soukromý detektiv Nick Slaughter likviduje zločin na pobřeží... Kanadský kriminální seriál (1991-1993). Hrají R. Stewart, C. Dunn, I. Tracey, P. Armendáriz Jr. , A. Nashman a další

MARKÍZA MARKÍZA
 09:40  Kobra 11 VII. (5, 6) STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Kriminálny seriál, Nemecko (2003-2004). Hrajú: E. Atalay, Ch. Oliver.

 11:30  Upírske denníky III. (21) STEREOPremiéraSlovenskyod 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

Seriál, USA (2011-2012). Hrajú: N. Dobrevová, P. Wesley, I. Somerhalder, S. R. McQueen.

 12:20  Psych, s. r. o. V. (9) STEREOPremiéraSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Detektívny seriál, USA (2010). Hrajú: J. Roday, D. Hill, C. Bernsen, T. Omundson.

TV DOMA TV DOMA
 09:45  Doňa Barbara (183, 184) STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Telenovela, Španielsko-USA-Kolumbia (2008). Hrajú: E. Gonzalezová, Ch. Meier, G. Rodriguezová. 183 Barbara chce prinútiť Mariselu, aby odišla. Nechce aby prežila dni plné násilia, ktoré sa blížia. Na druhej strane stojí Santos, ktorý Mariselu prosí, aby ostala s ním, alebo odišla. Chce, aby sa Marisela rozhodla raz a navždy. Viac už ju prosiť nebude. Sapo zistil, kde sa ukrýva Eustaquia a vydá sa za ňou, aby sa pomstil. Barbara si myslí, že Sapo sa nachádza v dome Pernaleta. Keď tam dorazí Sapa nenájde, je si istá, že vyhľadal Eustaquiu, aby jej ublížil. Barbara sa okamžite vydá za Eustaquiou, no prídu príliš neskoro. 184 Barbara dorazí za Eustaquiou, no príde príliš neskoro. Eustaquia prosí Barbaru, aby priviedla Marisleu. Chce sa s ňou rozlúčiť. Mujica a Pernalete povedia Antoniovi všetko čo vedia o Sapovi. Antonio zistí, že Barbara vie toho oveľa viac ako priznáva. Sapo a Facundo sa dajú na útek. Sapo však nechce z mesta utiecť skôr ako nezabije Barbaru. Inšpektor zistí, že anonym, ktorý poskytol informácie do novín bola Barbrala. Chce sa o tom porozprávať s Antoniom. Eustaquia sa rozlúči s Mariselou a Barbarou a zomiera.

 11:55  Fatmagul (143, 144) STEREOSlovenskyod 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

Romantický seriál, Turecko (2010-2012). Hrajú: B. Saatová, E. Akyürek, F. Çelik. Pár dní pred svadbou sa Kerim s Fatmougül snažia dokončiť všetky prípravy. Obaja sú veľmi šťastní, keď sa každým dňom ich dom premieňa na útulný domov. S postupujúcim časom a s pokrokmi vo vzťahu Fatmygül a Kerima sa začne Mukaddes cítiť pokojnejšie, pretože si myslí, že na záležitosť s listami sa zabudlo. Prichádzajúce listy plánuje zneškodniť bez toho, aby sa o tom niekto dozvedel. Tento plán jej však nevyjde, pretože ďalší list sa dostane do rúk Fatmegül. Rodina Jašaranovcov opäť prežíva veľký pád. Erdoana zatkli a je otázkou času, kedy chytia aj Selima. Rešat Jašaran skrachoval. Kvôli obrovskej rane, ktorú utŕžil, začne strácať aj kontrolu. Fatmagül pomaly dokončuje svadobné šaty a začína mať trému pred svadbou. S Kerimom sú si napriek všetkému a všetkým oveľa bližší. Teraz sa postupne zbavujú zlých spomienok na minulosť. Mustafu sa im zbaviť nedarí a aj z väzenia sa mu naďalej darí vrhať tieň na ich šťastie.

 14:05  Nezvestná (69) STEREOPremiéraSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Telenovela, Čile (2010). Hrajú: C. Siachoqueová, G. Porras, S. Smithová, R. Mateos,V. Poseová. 69: Bruno sa Cristobalovi prizná, že sa s Elisou stretávali a mali pomer. Chcel ju presvedčiť, aby sa vrátila domov, no neúspešne. Popiera ale, že by ju zabil. Jose Angel sa pokúša porozprávať so Santiagom, ktorý ho odmietne počúvať. Cecilia zvolá tlačovú konferenciu, na ktorej obviní políciu, že očierňuje meno rodiny Altamirovcov a bezdôvodne obvinila Bruna z vraždy a únosu Elisy. Cristobal oznámi Danne a Marianovi, že Bruno mal pomer s Elisou. Danna je šokovaná. Cecilia sa rozhodla, že viac nebude pomáhať Brunovi, ale očistí svoje meno a meno svojich detí. Povie Flor a Eduardovi, že Bruno sa priznal k únosu Elisy. Flor to znáša veľmi zle. Cristobal sa od Flor a Eduarda dozvie, že Bruno nemohol postreliť Elisu, lebo v ten deň preležal s depresiou celý deň v posteli.

TV DAJTO TV DAJTO
 09:15  Ženatý so záväzkami VIII. (19, 21) STEREOPremiéraČeskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Sitkom, USA (1993-1994). Hrajú: E. O'Neill, K. Sagalová, Ch. Applegateová, D. Faustino.

 10:50  Crazy tv STEREOod 12 rokůfull HD
*

Skrytá kamera.

 11:40  Aj múdry schybí STEREOod 12 roků
*

Zábavná relácia s Elenou Vacvalovou a Oliverom Andrásym.

TV LUX TV LUX
 09:45  Putovanie kalváriami
*

Mapovanie kalvárií a krížových ciest na Slovensku.

 10:00  Závislosti: Bol som mimo
*

Cyklus dokumentov o závislostiach.

 10:10  Z prameňa Premiéra
*

Čítania a evanjelium zo dňa.

JOJ JOJ
 09:10  Profesionáli V. (5) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

Bobor v cudzineckej légii Krajské riaditeľstvo pridelilo policajtom byt - všetci oň súťažia okrem Bobra, ktorého Miňo „trénuje“ pre boj v cudzineckej légii, ale v skutočnosti tým kryje kšefty s Ruženkou... Náčelník Maroš Nagy so svojimi mužmi hrdo bojuje so zločinom. Komediálny seriál z policajnej stanice (2010). Hrajú P. Batthyány, J. Kroner, Ľ. Kostelný, H. Krajčiová, L. Latinák, C. Kassai, M. Hudák. Réžia: Michal Vajdička

 10:05  Súdna sieň SKRYTÉ TITULKYod 12 roků
*

Domáce väzenie Domáce násilie môže mať niekoľko foriem a jedna druhú nevylučuje. Či už je to fyzické násilie, slovné útoky, psychické, sociálne, sexuálne týranie, ekonomická kontrola, ale aj rôzne druhy nátlaku. Život bez kyslíka. Takto charakterizuje svoj terajší život Otília. Funguje v ustavičnom strachu a ponižovaní, no túžba oslobodiť sa je, našťastie, silnejšia než obavy z pomsty manžela a jeho rodiny. Súdne prípady zo Slovenska plné emócii, ktoré sú inšpirované skutočnosťou (2012). Účinkujú: J. Buršáková, P. Palevičová, R. Kuric, S. Pavlíková, M. Platta, R. Kruppová, M. Kasanický, B. Palovič a ďalší. Réžia: B. Mišík

 11:10  Súdna sieň SKRYTÉ TITULKYod 12 roků
*

Tá žena musí preč Jarmila, František a Valéria. Nejde o ľúbostný trojuholník, ale o dcéru Jarku, ktorej strpčuje život otcova milenka Valéria. Konflikty a obmedzovanie zo strany otcovej novej partnerky je neznesiteľné, a preto skončili obe ženy na súde. Dá otec František prednosť dcére pred milenkou? Kto z trojice ostane žiť v byte a kto musí odísť? Ani spolužitie v rámci jednej rodiny nemusí byť ideálne. Sú však prípady, kedy do krehkej rovnováhy vzťahov vpadne niekto ďalší - nečakaný a nevítaný. Vtedy sa všetko môže zmeniť, domáca pohoda na stresujúce zážitky, rodinné pozitívne vzťahy na hádky a zlosť. Existuje v takejto situácii nejaké riešenie? Ak áno, malo by sa nájsť počas dnešného pojednávania. Navrhovateľkou je 22-ročná Jarmila, študentka vysokej školy. Učí sa výborne a popritom si stíha aj zarábať. Má veľa priateľov, avšak doma sa cíti byť nepochopená. Odporcom je 30-ročná Valéria, milenka jej otca, ktorá pracuje ako vedúca robotníckej ubytovne. Je rázna, tvrdá, dokáže si zjednať poriadok. Nikdy nebola vydatá a nemá vlastné deti. Súdne prípady zo Slovenska plné emócii, ktoré sú inšpirované skutočnosťou (2014). Účinkujú: Jaroslav Penc a ďalší. Réžia: Braňo Mišík

JOJ PLUS JOJ PLUS
 08:00  Magnum II. (21, 22/22) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(Magnum II.) Správca Higgins má nevlastného brata Elma Zillera, ktorý sa mu navlas podobá. Napriek tomu sú povahovo a charakterovo celkom rozdielni. Keď Elmo pricestuje na Havaj s rodeo šou, požiada jeho dcéra Marcealla detektíva Magnuma o pomoc - myslí si, že život jej otca je v ohrození... Tom Selleck ako bývalý vojak námornej pechoty a príslušník špeciálnych jednotiek Thomas Sullivan Magnum pracuje pre bohatého majiteľa nehnuteľností na Havaji Robina Mastersa, ktorý ho najal, aby udržiaval právo a poriadok na jeho rozsiahlom sídle na severe havajského ostrova Oahu, kým on bude cestovať po svete a písať knihy. Mastersovo sídlo riadi upätý správca, Brit Jonathan Quayle Higgins III, ktorý predtým slúžil v Kráľovskej armáde ako major a pochádza zo starého šľachtického rodu. Magnum žije v domčeku pre hostí, šoféruje Mastersovo Ferrari, háda sa so správcom Higginsom a rieši rôzne prípady, ktoré sa vyskytnú na ostrove pri návštevách Mastersových či Higginsových hostí či známych, alebo sú spojené so životom domácich obyvateľov havajského ostrova Oahu. Americký akčný dobrodružný krimiseriál (1980-1988). Hrajú: T. Selleck, J. Hillerman, R. E. Mosley, L. Manetti a ďalší. Réžia M. Vejar

 09:55  Simpsonovci V. (6) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(The Simpsons V.) Najslávnejší animovaný seriál pre celú rodinu. Satirická paródia na život americkej strednej vrstvy. Americký komediálny animovaný seriál (1993).

 10:20  Ninja Factor II. (75, 76) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(Ninja Warrior - Sasuke II.) Päťdesiat súťažiacich musí splniť ďalší stupeň športových úloh na nových alebo pozmenených či upravených dráhach. Všetci dúfajú, že práve z nich sa stanú nindža bojovníci. Časový limit, meniace sa prekážky, záverečný šplh na vrchol, to sú len niektoré úlohy, čo majú súťažiaci splniť. Poprední svetoví zápasníci, bojovníci a atléti súťažia v jednej z najťažších súťaží, aké kto kedy vymyslel. Z 1900 ľudí, ktorí sa pokúsili súťaž, existujúcu od roku 1997, dokončiť, uspeli len dve stovky. Z tých dvesto, čo uspeli v prvej fáze, len dvaja dokončili. Japonský seriál (1997). Hrajú S. Yammamoto, K. Yamada, K. Hatsuta, T. Takeda, K. Akiyama, M. Nagano, N Ijetani, M. Kuramochi, I. Furutachi, K. Ishimaru, M. Harashima a ďalší. Réžia Y. Kobayashi

WAU WAU
 09:40  Najkrajšie bývanie III. (9) od 12 roků
*

(Property Brothers III.) Christine a John si chcú kúpiť dom v meste, aby mal John bližšie na vysokú školu, kde učí. Nájsť však cenovo dostupnú a na okamžité nasťahovanie vhodnú nehnuteľnosť pre šesťčlennú rodinu nie je jednoduché. A to aj preto, že ich predstavy o dome snov sú oveľa väčšie, ako rozpočet, ktorý si naň naplánovali... Odborníci pomáhajú mladým párom nájsť si nový dom a premeniť ho na vysnívaný domov snov. Nemáte peniaze nazvyš a chcete si vybudovať útulný domov? Potrebujete kúpiť a zrekonštruovať nehnuteľnosť za výhodnú cenu? Chcete bývať v peknom a lacnom dome? Poradia Vám najlepší televízni odborníci na dizajn a rekonštrukciu interiérov, bratia Jonathan a Drew Scottovci. Reality show o redizajne nehnuteľností je určená všetkým, ktorí uvažujú o kúpe rodinného domu, bytu alebo ho už vlastnia a chceli by si nechať poradiť od najlepších odborníkov - dizajnérov, aké majú možnosti, ak chcú zmeniť či prestavať jeho interiér. Aký potenciál zmien a úprav skrýva ich nehnuteľnosť? A ako bude príbytok vyzerať po prestavbe? Pomôže nám v tom špeciálny počítačový program, ktorý záujemcom ukáže všetky navrhované možnosti pre úpravu a prestavbu „ako v krištáľovej guli“ a môžu si vyberať, ktorá sa im najväčšmi páči. Naši dizajnéri navštívia záujemcov doma, zhodnotia ich príbytok, označia, čo je dobré a čo nie a navrhnú zmeny, z ktorých si klienti môžu vybrať. Kanadská reality show (2010-2011). Moderujú: J. Silver Scott, D. Scott, A. Barrettová. Réžia: S. Cluer, S. Obljubeková, B. Quigley, Ch. Zalamedaová

 10:30  Hľadá sa dom pre milionárov II. (3)
*

(Million Dollar Listing II.) Prehliadka najdrahších nehnuteľností Los Angeles! Vitajte v prostredí realitných kancelárií obchodujúcich s najexkluzívnejšími a najluxusnejšími nehnuteľnosťami v Los Angeles. Ich makléri vám poskytnú zasvätený pohľad do sveta drahých a exkluzívnych nehnuteľností nachádzajúcich sa na najprestížnejších adresách v Beverly Hills, Hollywoode a Malibu. Americká reality show (2006). Účinkujú: M. Hildebrand, J. Altman, J. Flagg, Ch. Rogers, V. Salisburyová a ďalší

 11:15  Nákupné maniačky od 12 roků
*žánr: SERIÁL

Nastylovať sa za 4 hodiny a 500 eur dokážu len skutočné nákupné maniačky. Ale len jedna z nich môže byť tá pravá! S komentárom skúseného stylistu sledujeme päť žien počas jedného týždňa a uvidíme, ktorá z nich splní svoje úlohy najlepšie. Denný seriál Nákupné maniačky je súťažná televízna šou, spájajúca ženy rôzneho veku, vzdelania a výzoru, ktoré majú spoločnú vášeň - nakupovanie. Ich úloha znie priam rozprávkovo - v časovom limite 4 hodín musia minúť 500 eur a nakúpiť za ne oblečenie a doplnky, pomocou ktorých vytvoria outfit na zvolenú tému. Hodnotiť sa budú nielen navzájom, ale svoje pozorné a neúprosné oko na ne upriami aj profesionálny stylista. Najvyšší počet bodov potom určí víťazku týždňa, ktorá získa nielen celý svoj nákup, ale aj 500 eur v hotovosti. Slovenská denná nákupná šou (2013).

SENZI SENZI
 09:00  SENZI ŠLÁGRE Premiéra
*

Výber najznámejších evergreenov od tých najlepších slovenských spevákov.

 10:00  OD TATIER K DUNAJU Premiéra
*

Započúvajte sa do krás Slovenska. Piesne zo Slovenska, o Slovensku a pre Slovensko.

 11:00  OCHUTENÉ MOROM
*

Ochutnajte špeciality talianskeho šéfkuchára a cíťte sa ako na dovolenke, kde počuť šum mora a krásne melódie. Massimo a Oľga Valentová vám pripravia to najlepšie zo stredomorskej kuchyne.

VIASAT EXPLORER VIASAT EXPLORER
 09:20  Polární piloti (5)
*žánr: DOKUMENT

(Ice Pilots) Kanadský dokumentární seriál (2008). Když se Devan a Scott ocitnou v ohrožení střihu větru, děsivá zkušenost prověří jejich přátelství.

 10:10  Oceloví muži (12)
*žánr: DOKUMENT

(Iron Men) Americký dokumentární seriál (2012). Kanado má. Železáři staví mosty a mrakodrapy již od 19. století. Christopher „Sal“ Beauvais v této tradici hrdě pokračuje na mostě Alexandera Hamiltona.

 10:35  Oceloví muži (13)
*žánr: DOKUMENT

(Iron Men) Americký dokumentární seriál (2012). Konec cesty. Po dvou letech boje s živly je nosná ocelová kostra čtvrté věže Světového obchodního centra hotová. Seznamte se s některými z mužů a žen, kteří se na výstavbě tohoto mrakodrapu podíleli.

VIASAT HISTORY VIASAT HISTORY
 09:00  Anglické královny (3)
*žánr: DOKUMENT

(She Wolves) Britský dokumentární seriál (2012). Po smrti chlapeckého krále Eduarda VI. se nepříjemná představa královny vládnoucí podle práva stala nevyhnutelnou skutečností, protože uchazeči o trůn byly výhradně ženy. Prostřednictvím životů tudorovských královen uvidíme, jak se jejich postavení v Anglii změnilo a stalo přijatelným - od pomíjivé vlády lady Jane Greyové, přes tragické panování Marie až po nástup Alžběty. Jane byla mladá, nezkušená a využívaná ctižádostivými muži, disponovala však také mimořádnou inteligencí a mimořádnou zásadovostí a během pár dní své vlády odmítla dělit se o svoji svrchovanost s vlastním manželem. Mary byla první anglickou, právoplatně korunovanou královnou, avšak její vláda byla od počátku odsouzena k nezdaru kvůli vlastní touze po tradiční roli manželky a matky. Její neschvalované manželství s Filipem Španělským mnohým ukázalo, jaké nebezpečí představuje žena na trůnu: jaké mohly být koneckonců vztahy mezi Anglií a Španělskem, když manželka byla podřízená svému muži? Mariina nenaplněná touha porodit dědice měla tragické následky nejen v osobní oblasti, ale také znamenala konec jejího odkazu a především jejího opětovného nastolení katolicismu v Anglii, které nemohlo být zaručeno. Alžběta jako nástupkyně těchto předchůdkyň věděla, že nesmí opakovat stejné chyby. Uspěla, protože změnila postavení královny do takové podoby, která s vrčící vlčicí nebo podřízenou manželkou neměla nic společného. 23. června 1141 se anglická „lady“ Matylda připravovala v Londýně ve Westminsterském opatství na svoji korunovaci. Následující den byla vyhnána z hlavního města přívrženci svého bratrance Stephena. Matyldě tehdy jen o vlásek unikla anglická koruna, na níž měla právo a trvalo dalších 400 let, než na anglický trůn usedla žena. V tom období však šest obdivuhodných královen našlo způsob, jak ve svém království uplatnit moc navzdory překážce v podobě jejich pohlaví. Životy Matyldy, Eleanory Aquitanské, Izabely Francouzské, Markéty z Anjou, lady Jane Greyové a Marie Tudorovny vyprávějí napínavý příběh o vývoji moci ve středověké Anglii. V tomto seriálu historička Helen Castorová vypráví příběhy těchto žen, které i přes nepřízeň osudu uspěly a vládly v období obrovských změn - v době, kdy se Anglie stala státem, kdy byly vytyčeny hranice a vymezeny vztahy mezi státem a monarchií. Životy těchto žen - zkoušky, které podstoupily a politické bitvy, jež vybojovaly - nás provedou po cestě z Anglie Normanů do Anglie Tudorovců.

 10:10  Tajemství v prachu (1)
*žánr: DOKUMENT

(Secrets in the Dust) Německo, dokumentární série (2009). Archeolog Alfred Merlin věděl, že Středomoří bylo super dálnicí starověkého světa. Pokusil se dešifrovat celý starověký svět pochopením toho, kam pluly lodě a jaký náklad nesly. Příběh archeologie je stejně tak dramatický jako velké civilizace a konflikty, které pomáhá odhalovat. Tato série připomene velké pokroky v našem pochopení lidské historie - skrze práci mužů a žen, kteří mnohé riskovali v nejtěžších podmínkách navzdory prudkému odporu a konkurenci, aby změnili náš pohled na minulost - a ve výsledku také pochopení naší současnosti.

 11:10  Ve stínu Měsíce
*žánr: DOKUMENT

(In the Shadow of the Moon) Britský dokument (2007). V letech 1968 až 1972 se vydalo na Měsíc celkem 24 Američanů. Zůstávají jedinými lidmi, kteří navštívili jiný svět. V tomto dokumentu vyprávějí astronauti Apolla svůj vlastní příběh a dělí se o své postřehy v souvislosti s tím, co tyto velkolepé průzkumné výpravy znamenaly pro ně samotné a pro lidstvo. Připravte se na důvěrné a odhalující rozhovory s předními členy posádek všech misí Apollo, od Apolla 8, který podnikl první let kolem Měsíce, po Apollo 17, jehož posádka uskutečnila poslední přistání na Měsíci a její dva členové strávili více než tři dny a noci na měsíčním povrchu. Rozhovory doplňují remasterované filmové záznamy NASA, z nichž většina nebyla dosud zveřejněna.

VIASAT NATURE VIASAT NATURE
 09:15  Příroda Británie (8)
*žánr: DOKUMENT

(The Nature of Britain) Britský přírodopisný seriál (2011). Volně žijící zvířata si nejen naučila v Británii přežít, ale daří se jim na neočekávaných místech. V závěrečné epizodě této série se s Alanem Titchmarshem vydáte na cestu utajenou Británií při hledání ptáků, kteří se sem přistěhovali, když odešli osídlenci doby železné, rostliny, která se nechala svézt po železnici, a nejstaršího a nejhouževnatějšího ze všech organismů - lišejníku. V době, kdy znovu objevujeme náš vztah k přírodě, nám tato skrytá místa ukazují, jak silný a odolný dokáže být svět přírody. V osmi epizodách poznáte spolu s Alanem Titchmarshem nejdůležitější oblasti britské přírody. Dozvíte se od něj o překvapivých vztazích mezi krajinou a tvory, kteří ji obývají, a budete spolu s ním objevovat, která zvířata žijí právě zde a proč. Seriál vám připomene bohatství druhů, kterými britská příroda oplývá a na něž mohou být Britové právem hrdí, od panáčkujících zajíců přes lopotící se chrobáky a maličkou myšku drobnou až po velkolepého orla skalního. Známí tvorové se vám předvedou v novém světle a někteří vzácní a skrytě žijící živočichové se ukážou vůbec poprvé.

 10:10  Naděje pro divoká zvířata (9)
*žánr: DOKUMENT

(Hope for Wildlife) Kanadský přírodopisný seriál (2011). Při návštěvě rehabilitačního centra pro divoká zvířata na jihozápadě Floridy se Hope a Barry ocitají tváří v tvář aligátorům, želvám a nádherným mořským ptákům.

 11:05  Gepardí deníky (9)
*žánr: DOKUMENT

(Cheetah Diaries) JAR, dokumentární seriál (2012). Den plný emocí, mláďata se brzy stanou velvyslanci po celém světě. Vedoucí Cheetah Outreach Annie odhaluje nelegálního obchodníka s gepardími kůžemi.

VIASAT HD VIASAT HD
 09:30  Zvířecí pohotovost nonstop (9)
*žánr: DOKUMENT

(Animal 24/7) Velká Británie, dokument (2011).

 10:30  Martin Clunes: Síla koňů
*žánr: DOKUMENT

(Martin Clunes: Heavy Horsepower) Británie, dokumentární série (2012). Délka: 50

 11:30  Planeta Evropa (6)
*žánr: DOKUMENT

(Planet Europe) Německo, dokumentární série (2013). Navzdory tomu, že jde o rakouský nejmenší park, Národní park Podyjí je krajinou přírodních pokladů. Inspirujte se divokými losy, rysy a obrovskou sbírkou 950 druhů motýlů.

NATIONAL GEOGRAPHIC NATIONAL GEOGRAPHIC
 09:00  Příprava na soudný den: Nikdo nebude připraven
*žánr: DOKUMENT

Naskytne se vám možnost zblízka se seznámit s lidmi a rodinami, kteří zacházejí do krajnosti, aby se připravili na konec světa.

 10:00  Bouřlivé světy: Kosmický požár
*žánr: DOKUMENT

Kosmické počasí vycházející ze slunce a dalších hvězd obvykle vůbec neregistrujeme. Velké solární bouře však mohou mít ničivé účinky.

 11:00  Pomozte autům: Výzva zvaná Campervan
*žánr: DOKUMENT

Tim a Fuzz hledají auta, která už něco zažila, a majitele, kteří potřebují pomoc s jejich restaurováním.

Nat Geo HD Nat Geo HD
 09:10  Příprava na soudný den: Připraveni
*žánr: DOKUMENT

John a Kelly se odstěhovali do hor, aby se připravili na naprostý hospodářský kolaps. Frank si postavil bunkr, ve kterém chce čelit konci světa.

 10:00  Pohled zevnitř: 2. světová válka (1)
*žánr: DOKUMENT

Představíme počáteční roky 2. světové války od Hitlerova projevu k nacistické straně v Norimberku v září 1933 až po červen 1942 a bitvu o Midway.

 10:50  Technické souvislosti: Opera v Sydney
*žánr: DOKUMENT

Je to podivné, ale inspirací pro design světoznámé budovy opery v Sydney byly plachetnice z 19. století, plynová maska a zubní protéza.

Nat Geo WILD Nat Geo WILD
 09:00  Předurčeni zabíjet: Žralok bílý
*žánr: DOKUMENT

Budete sledovat impozantní migraci březí samice z Austrálie do Jižní Afriky. Za 99 dní zdolá přes 11 tisíc kilometrů.

 10:00  Tajemství indické divočiny: Tygří džungle
*žánr: DOKUMENT

Na bitevním poli ovládaném zuby a drápy spolu o místo, vodu a potravu zápasí tygr bengálský a dhoul, známý též jako indický divoký pes.

 11:00  Člověk versus monstrum: Brazilský yetti
*žánr: DOKUMENT

Amazonští vesničané popisují vysokého tvora porostlého srstí. Nazývá se mapinguari a bez varování útočí na člověka. Richard mu je na stopě.

Fishing+Hunting Fishing+Hunting
 09:30  SBS - Big Fish, aneb takto soutěží Sziko SBS tým
*žánr: DOKUMENT

Členové týmu Sziko SBS ochotně svolili, abychom nafilmovali nejzajímavější okamžiky jejich účasti na soutěži v lovu velkých ryb. Tým se skládá ze Zoliho, Bandyho a Ďurky a z naší kamery, a tak se nám podařilo natočit řadu jejich triků. A ne každý den ulovíte kapra o váze 25,85 kg! Uvidíte skutečně napínavé dobrodružství.

 10:00  Mistr kaprař - rybolov je zábava (2)
*žánr: DOKUMENT

Dá se za 4 dny ulovit 12 kaprů o váze mezi 14 - 23,37 kg? To uvidíte, i s několika veselými momenty, v pořadu „ Rybolov je zábava“.

 10:30  TOPMIX TV (14) - pasta na háček
DISCOVERY CHANNEL DISCOVERY CHANNEL
 09:05  Zlatá horečka - Aljaška: Soudný den
*žánr: DOKUMENT

(Gold Rush: Judgment Day) Hoffmanovi se vrátili na Aljašku, aby dokončili načatou práci a našli zlato. Nepředvídané okolnosti je však přinutí změnit plán, aby zachránili letošní sezónu.

 09:55  Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem
*žánr: DOKUMENT

(Extreme Engineering: Drought-Proofing Australia) Danny Foster míří do Melbourne, které už 13 let sužuje extrémní sucho. Budoucnost města může zajistit odsolovací zařízení za 3,5 miliardy dolarů na přeměnu mořské vody na pitnou.

 10:50  Jak to dělají? Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny
*žánr: DOKUMENT

(How Do They Do It?: Buildings/Electricity Pylons/Balloon Makers) Podívejte se, jak experti zabraňují zhroucení budov při zemětřesení a jak by státní správa mohla zajistit, aby v celé zemi byl vždy dostatek elektřiny.

DISCOVERY HD SHOWCASE DISCOVERY HD SHOWCASE
 09:20  Riziková laboratoř: Dům, co přežije zemětřesení
*žánr: DOKUMENT

(Smash Lab: Earthquake Proof House) "Riziková laboratoř" chce postavit dům odolný proti zemětřesení. Tým k tomu využije technologii používanou při stavbě letadel a simulátor zemětřesení.

 10:10  1 000 nej... míst světa: Francie
*žánr: DOKUMENT

(1,000 Places to See Before You Die: France) Albin a Melanie Ulleovi se během návštěvy Francie zcela ponoří do galské kultury, umění, módy a her.

 11:00  Severní Amerika: Odhalení
*žánr: DOKUMENT

(North America: Revealed) Jak náš tým křížem krážem procestoval osm zemí, aby natočil na film prchavé jaguáry, pumy a válčící bizony? To vše zjistíte v tomto speciálním dílu.

SPEKTRUM SPEKTRUM
 09:35  Deratizátor 3 (12) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Billy The Exterminator) Billyho rodinná firma, Vexcon, prosperuje, pomalu ale jistě se stává nejvyhledávanějším deratizačním podnikem v celé Louisianě. Není divu: neexistuje výzva, které by se Billy a jeho bratr Ricky zalekli. A kdyby přece měli nutkání couvnout, zachrání rodinnou čest jejich otec Big Bill. Samozřejmě jen v tom případě, že se mu podaří šikovně zmizet z vševidoucích očí Donnie, která jako pravá královna matka celou firmu řídí, takže bez jejího vědomí nikdo nemůže hnout ani prstem. Alespoň teoreticky...

 10:00  Design pro všechny 1 (3) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Design With The Other 90%) Křižovatky změn Mnozí ještě i dnes považují design za výsadu bohatých - přestože šikovný výtvarný návrh a dobrý nápad může pomoci v první řadě těm, kteří se v každodenním životě potýkají s největšími potížemi. Naštěstí existují iniciativy, které se snaží ulehčit život oněm 90 procentům populace, na které jako by se zapomnělo. Ale mohou originální myšlenky nahradit nedostatek finančních zdrojů? Náš seriál odpovídá na uvedenou otázku řešeními, která hovoří sama za sebe.

 10:30  Design pro všechny 1 (4) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Design With The Other 90%) Pohled do budoucnosti Mnozí ještě i dnes považují design za výsadu bohatých - přestože šikovný výtvarný návrh a dobrý nápad může pomoci v první řadě těm, kteří se v každodenním životě potýkají s největšími potížemi. Naštěstí existují iniciativy, které se snaží ulehčit život oněm 90 procentům populace, na které jako by se zapomnělo. Ale mohou originální myšlenky nahradit nedostatek finančních zdrojů? Náš seriál odpovídá na uvedenou otázku řešeními, která hovoří sama za sebe.

TRAVEL CHANNEL HD TRAVEL CHANNEL HD
 09:00  Monumentální záhady
*žánr: DOKUMENT

Onkologický hotel v Eureka Springs, Žena Paul Revere, Zmrazený dědeček.

 10:00  Odhalená nejtemnější tajemství Ameriky
*žánr: DOKUMENT

Rakovina Johna Wayna, Panské sídlo Pensmore, Jamestown.

 11:00  Extrém vs. šéfkuchař
*žánr: DOKUMENT

Přežít farmu.

Filmbox Filmbox
 09:20  Krokodýlové z předměstí 2
*žánr: FILM

(CROCODILES STRIKE BACK, THE) Rodinný, Německo (2010). Hrají: Nick Romeo Reimann, Fabian Halbig, Leonie Tepe, Manuel Steitz, Javidan Imani, Robin Walte, David Hürten, režie: Christian Ditter.
Letní prázdniny, první lásky a perfektní nová základna pro partu - zdá se, že Krokodýli zažívají nejlepší časy. Teda, nebýt podivných věcí, které se dějí v závodě, kde pracují rodiče Ollieho a Marie. Továrna propouští zaměstnance a čelí úplnému zavření, což by znamenalo, že jejich rodiče přijdou o práci, a možná i vlastní domovy. A to by znamenalo i konec Krokodýlů - kdyby se Ollie a Maria museli přestěhovat, Hannes, Kai, Jorgo, Frank i Peter by ztratili svou partu. Takže je třeba jednat - a Krokodýli se ve snaze vyřešit tajemnou sérii nehod v továrně pouštějí do série příhod, honiček a kousků, při kterých vstávají vlasy na hlavě. Dokonce se v úplném přestrojení od Kaiovy starší a lehce otravné sestřenice z města Jenny vydají i do nejznámějšího klubu v městečku. Krokodýli se po hlavě zase řítí do nového dobrodružství - ať už na kole či na či vylepšeném kolečkovém křesle.

 10:50  Pomalý Moe
*žánr: FILM

(SLOW MOE) Fantasy, drama, USA (2010). Hrají: Scotty Leavenworth, Amanda Michalka, Marc John Jefferies, režie: Timothy J. Nelson.
Marvin „Moe“ Mobley se chce stát vynikajícím hráčem baseballu, ale ať se snaží sebevíc, vůbec se nezlepšuje. Najde ale tajemné brýle, které z něj kouzlem udělají nejlepšího hráče, jaký kdy v městečku byl.

 12:20  Elvis a polda - kubánské doutníky
*žánr: FILM

(Elvis And The Cop 1) Mysteriózní, Německo (2007). Hrají: Jan Gregor Kremp, Ruth-Maria Kubitschek, Florian Fitz, režie: Ulrich Zrenner.
Neobvyklé duo vyšetřovatelů: pejsek Elvis a „jeho“ komisař Hans Beringer (Jan Gregor Kremp-) se společně stanou postrachem hamburského podsvětí. Když Behringer zanechá matku Rosu (Ruth Maria Kubitscheková) v domově důchodců, je komisař nucen znát se k Elvisovi v aktovce. Jako by tohle nebyl dostatečný trest, donutí to dokonce jeho ženu Lilo (Tessa Mittelstaedtová), aby se pokusila o nový život s neoblíbeným velitelem Seiboldem (Florian Fitz). Komisař Hans Behringer má otravný přívěšek: Elvise, norwich teriéra své matky Rosy. Ta sice miluje opečovávání zvířátek, ale v prvotřídním domově důchodců se na chování psů nedívají vlídně. Rosa v odplatě (a v aktovce) vnutí psa svému synovi. A tím získá další důvod, proč se neustále plést do synova života, ať už jde o to, jak se stará o Elvise, nebo o jeho milostný život - její syn nemůže nic udělat správně. Přesto přetrpí stoicky, tedy většinou, Rosiny vrtochy - i toho podvraťáka. V práci se mu daří: Behringer si s jistotou a velkou ohleduplností najde náhradu pro své případy. Jeho asistent Uli Pröttel (Stefan Haschke), čerstvý absolvent policejní akademie, je poněkud úzkostný a jako parter imunní vůči stresu nepříliš platný. Jeho původní partner a současný šéf kriminálky, Werner Seibold, Behringerovi život neulehčuje: profesně považuje Behringer Seibolda za povýšence, osobně si Seibold začal s Behringerovou bývalou ženou Lilo. Behringerovým velkým štěstím je ale Anja (Birge Schadová), majitelka místní hospody, která ztiší bolest ze ztráty Lilo a získání Elvise nejen domácím jídlem...

Filmbox Plus Filmbox Plus
 09:00  Ayla
*žánr: FILM

(AYLA) Drama, Německo (2010). Hrají: Pegah Ferydoni, Mehdi Moinzadeh, Saskia Vester, režie: Su Turhan.
Ayla je mladá, krásná a sebevědomá. Ale jakožto Turkyně a v Německu žijící muslimka se musí postavit své konzervativně smýšlející rodině a bojovat za život, jaký chce žít. Pracuje jako oblíbená vychovatelka ve školce - kvůli její práci v nočním baru a odmítnutí domluveného sňatku se jí však zřekne vlastní otec. Jejich pochroumaný vztah se snaží napravit Aylanina sestra Hülya, která sama akceptuje pravidla turecko-muslimského světa. Když Ayla potká Ayhana, cítí, že by mohl být pro ní tím pravým - ale poté zjistí, že je sám zapleten do vražedného plánu na očištění rodinné cti. Jeho sestra Hatice opustila svého nenáviděného manžela v Turecku a snaží se sama s malou dcerkou protlouci v Německu. Ayla se s ní setká právě ve školce, kde pracuje - a brzy pozná, že Hatice je v opravdovém nebezpečí a nabídne jí přístřeší. Přitom zjistí, že Haticin bratr, který jí má pronásledovat, je Ayhan, do kterého se Ayla zamilovala. A ačkoliv se Ayhanovi samotnému protiví potrestat svou sestru, je nejstarším synem v rodině - a nelehký úkol tedy připadá na něj...

 10:25  Stažení
*žánr: FILM

(DISENGAGEMENT) Drama, Francie, Izrael, Německo, tálie, (2007). Hrají: Juliette Binoche, Liron Levo, Jeanne Moreau, Dana Ivgy, Hiam Abbass, Amos Gitai, režie: Amos Gitai.
Juliette Binocheová v komorním koprodukčním dramatu reflektujícím dramatické události kolem násilného vyklizení židovských osad v Gaze v roce 2005.

 12:15  Smrtelná hamižnost
*žánr: FILM

(PEOPLE'S MONEY, THE) Krimi, Austrálie (2006). Hrají: Harald Krassnitzer, Laura Tonke, Branko Samarovski, Wolfram Berger, Gottfried Breitfuss, režie: Wolfgang Murnberger.
Dva sportovní potápěči objeví mrtvolu v pokročilém stádiu rozkladu připoutanou ke dnu jezera Achensee betonovým kvádrem. Taková událost zvedne ze židle inspektora Moritze Eisnera. Podle prvních zjištění byl tento muž, kdysi německý vědec, zabit nejméně před patnácti lety. Utekl ze země a odvezl s sebou značnou sumu zpronevěřených peněz, které ve skutečnosti patřily STASI, obávané tajné policii. Eisnerovo vyšetřování probouzí hrozivé přízraky minulosti.

Filmbox Extra Filmbox Extra
 09:25  MAGICKÁ DOBRODRUŽSTVÍ PINOCCHIA 2 část
*žánr: FILM

(PINOCCHIO (MINI SERIES 2) Dobrodružný, drama, fantasy, Itálie, Velká Británie (2008). Hrají: Robbie Kay, Alessandro Gassman, Violante Placido, Margherita Buy, Thomas Sangster, Luciana Littizzetto, Bob Hoskins, Joss Ackland, režie: Alberto Sironi.
PINOCCHIO je příběh mladého chlapce přeneseného do světa kouzel a naprosto nepřipraveného na to, co mu nový život všechno připravil. Ke smutku svého milujícího otce, Geppetta (BOB HOSKINS - Přijít a zazářit, Show začíná), přitahuje na cestě ze sebepoznáním nebezpečí na každém kroku. Pinocchia stíhá jedna nehoda za druhou - je pronásledován vrahy, zlákán svody Říše hraček, proměněn v oslíka, vyhlášen jako hlavní atrakce kočovného cirkusu a spolknut obřím žralokem. Picnocchio je stíhán hanbou, lítostí a všudypřítomnou možností, že ho svět ještě zkazí. Má jedinou šanci na spásu a štěstí: najít cestu zpátky ke Geppettovi - ale neopustil ji příliš pozdě?

 10:55  Poslední služba
*žánr: FILM

(BOUQUET FINAL) Komedie, Francie (2008). Hrají: Didier Bourdon, Marc-André Grondin, Bérénice Bejo, Marthe Keller, Gérard Depardieu, Chantal Neuwirth, Valérie Bonneton, režie: Michel Delgado.
Americký ředitel pohřebního ústavu získá práci v Paříži.

 12:35  Proroctví
*žánr: FILM

(KNOWING) Thriller, USA (2008). Hrají: Adrienne Pickering, Nicolas Cage, Rose Byrne, režie: Alex Proyas.
Učitel (Cage) otevře časovou kapsli, který byla zahrabána na základní škole jeho syna.

Filmbox HD Filmbox HD
 08:30  Potopa (1)
*žánr: FILM

(FLOOD night 1) Akční drama, VB, Kanada, JAR (2007). Hrají: Robert Carlyle, Jessalyn Gilsig, Tom Courtenay, David Suchet, Nathalie Boltt, Giorgio Lupano, Joanne Whalley, Tom Hardy, Nigel Planer, Jason Cope, Ralph Brown, režie: Tony Mitchell.
Ničivá zuřící superbouře zvedá v oceánu úděsnou vlnu a příroda hodlá lidstvu připomenout, kdo tady stále ještě vládne. Místem jejího úderu se stane východní pobřeží Velké Británie, kde ústí do moře i řeka Temže. Miliony Londýňanů i ostatních Angličanů jsou ve smrtelném nebezpečí. Inženýr Rob Morrison, jemuž propůjčil tvář oblíbený, z Trainspottingu známý, rodák ze skotského Glasgow Robert Carlyle, má jen několik hodin na to, aby se pokusil odvrátit největší tragédii v dějinách Albionu a totální devastaci hlavního města. Ve spolupráci se svou bývalou manželkou Samanthou, specialistkou na budování zátarasů, a otcem Leonardem se jako poslední voják na stráži vydá vstříc vlnobití, jež nejde zastavit. I kdyby vznikla ta nejlepší bariéra na světě, otázka nezní, zda vlna Londýn zasáhne, ale kdy se tak stane. Vedlejší role ve dvoudílném nervy drásajícím katastrofickém thrilleru z roku 2007 patří Kanaďance Jessalyn Gilsigové a Tomu Courtenayovi.

 10:05  Potopa (2)
*žánr: FILM

(FLOOD night 2) Akční drama, VB, Kanada, JAR (2007). Hrají: Robert Carlyle, Jessalyn Gilsig, Tom Courtenay, David Suchet, Nathalie Boltt, Giorgio Lupano, Joanne Whalley, Tom Hardy, Nigel Planer, Jason Cope, Ralph Brown, režie: Tony Mitchell.
Ničivá zuřící superbouře zvedá v oceánu úděsnou vlnu a příroda hodlá lidstvu připomenout, kdo tady stále ještě vládne. Místem jejího úderu se stane východní pobřeží Velké Británie, kde ústí do moře i řeka Temže. Miliony Londýňanů i ostatních Angličanů jsou ve smrtelném nebezpečí. Inženýr Rob Morrison, jemuž propůjčil tvář oblíbený, z Trainspottingu známý, rodák ze skotského Glasgow Robert Carlyle, má jen několik hodin na to, aby se pokusil odvrátit největší tragédii v dějinách Albionu a totální devastaci hlavního města. Ve spolupráci se svou bývalou manželkou Samanthou, specialistkou na budování zátarasů, a otcem Leonardem se jako poslední voják na stráži vydá vstříc vlnobití, jež nejde zastavit. I kdyby vznikla ta nejlepší bariéra na světě, otázka nezní, zda vlna Londýn zasáhne, ale kdy se tak stane. Vedlejší role ve dvoudílném nervy drásajícím katastrofickém thrilleru z roku 2007 patří Kanaďance Jessalyn Gilsigové a Tomu Courtenayovi.

 11:40  Můj bratr simple
*žánr: FILM

(MY BROTHER SIMPLE) Komedie, Francie (2011). Hrají: Bastien Bouillon, Julien Drion, Michel Aumont, režie: Ivan Calberac.
Zatímco se Kléber věnuje studiím v Toulouse, podaří se mu pro sebe a svého bratra najít podnájem sdílený se čtyřmi studenty. Ale jak může Kléber skloubit své studium, milostný život a každodenní společenské nároky s dobrem Simpla, který je nepředvídatelný, krutě upřímný a nezvladatelný? Simple je dobrá duše, která kolem sebe šíří harmonii, nakloní si i hašteřivou starou sousedku a jasně vidí do srdcí milenců... ale také je nesnesitelný a v patách mu jde chaos. Co s ním?

Kino CS Kino CS
 23:05  Závěr vysílání
 14:05  Dostih
*žánr: FILM

(Dostih) Drama. (Československo - 1981). Režie: Jaroslav Soukup. Hrají: Ladislav Mrkvička(Sochor), Pavel Zedníček(Pečenka), Gabriela Osvaldová(Helena), Jiří Tomek(trenér).
Děj filmu se odehrává v prostředí mezinárodně proslulé Velké pardubické steeplechase, přičemž představitelé hlavních rolí se jezdeckému sportu věnovali i mimo natáčení.. V hlavním dostihu nedělního odpoledne zvítězí v Chuchli kůň Titan s jezdcem Pečenkou, žokej Sochor je jako obyčejně poslední. Trenér Janoušek druhý den Sochorovi vyčítá, že ze staré slávy žít nemůže. Sochor je přesvědčený, že k tomu, aby byl znovu v čele, mu schází dobrý kůň. Těch je ale málo. Sochor běhá, aby snížil váhu, zatímco jeho kamarád, úspěšný Pečenka, se cpe buchtami a koněm, jako je Titan, si je jistý. V dalším nedělním dostihu je opět favoritem Titan s Pečenkou, ale oba se při pádu zraní...

 15:35  Tvář pod maskou
*žánr: FILM

(Tvář pod maskou) Drama. (Československo - 1970). Režie: Vojtěch Trapl. Hrají: Josef Kemr(Pepek), Luba Skořepová(Sima), Ladislav Mrkvička(Lojza), Lenka Termerová(Marie).
Bulharský režisér Rangel Valčanov natočil v Čechách několik téměř zapomenutých filmů, zpravidla příliš výlučných tématicky a tudíž divácky málo přístupných, než aby upoutaly širší publikum. Tvář pod maskou mezi ně patří. Zde akcentoval bizarnost již v kresbě ústřední dvojice: fotograf a jeho žena, bývala krasojezdkyně, se živí odléváním posmrtných masek. Jejich posedlost však jde tak daleko, že se rozhodnout odlít tvář i živému člověku. Snaha dospět až na práh jakéhosi podobenství je však velice neprůkazná a toporná. Josef Kemr zde ztvárnil neúspěšného fotografa Pepka, který se spolu se svou ženou Simou živí odléváním posmrtných masek. Čas od času však Pepka napadne udělat posmrtnou masku živému člověku...

Doku CS Doku CS
 23:10  Závěr vysílání
 11:55  Týden ve filmu 1950: 05 - 14
*žánr: DOKUMENT

(Týden ve filmu 1950: 05 - 14) Dokumentární. (Československo - 1950).
Československý filmový týdeník z roku 1950, díly: 05. - 14.. Obsah:. Vasil Kolarov zemřel / / Smrt Jaroslava Kvapila. Vzpomínka na jeho režisérskou a divadelní tvrobu / / Den CSR. Dělostřelectva v Kolíně a vzpomínka na Jaselská Vojens operaci. Generál Sachr odhalil památník / / Kněží skládali na Pražském hradě slib věrnosti národu do rukou primátora Vacka / / Mladí dělníci - Hornická učni se těší z nové práce a věcí co jim dali / / Japonsko - Hladovka proti snižování životní úrovně. Sázka v ZOO Tokyo, učitelská sázka před školami / / Rumunsko - stavba elektrickým rozvodů mezi Kampar s Brašovem / / Mistrovství ČSSR v krasobruslení v Ostravě. Alena Vrzáňová absolvuje povinné jízdy a obhajuje titul. Dáša Lerková a její jízdy.. Na Bratislavském hradě se sešel Ústřední výbor KS ČSSR. Gottwald přednesl referát o zahraniční situaci a zhodnocení práce strany. Slánský hovořil o vesnicích. Frank o údernících. Kopřiva o straně / / Ve fabrice Textilana v Liberci probíhá Údernícka směna. Výsledky soutěže jsou v oběhu - jde o závod všech textilních směn v Libereckém kraji / / Jednotné družstvo ve Višňové - továrna Juta vydalo výzvu na počest únorového vítězství / / Hory v pohraničí a zimní vojenské pochody stráže / / Staveniště VDP v Českých Budějovicích. Pracující směna nakládá písek / / Národní podnik CSR. hotely chystají pohoštění na Václavském náměstí pro veřejnost / / Maďarsko - v Budapešti vystoupil Národní soubor Sovětského letectva.

 12:50  Týden ve filmu 1951: 28 - 33
*žánr: DOKUMENT

(Týden ve filmu 1951: 28 - 33) Dokumentární. (Československo - 1951).
Československý filmový týdeník z roku 1951, díly: 28. - 33.. Obsah:. Sovětský kolchozníci na východním Slovensku - přivítání v Popradě. Rolník Redančik, Besiadka s Komáranskými rolníky. Pšenice v Sabinově. // Alexandrova soubor - Olomouc na stadionu Míru. Šavlový tanec. // Prověrky norem - Objektivy meopta (Přerov, Košíře) a Přesná mechanický v Bratislavě - Porovnání výroby. Zrušení rozdílů norem. // Příprava výkupu obilí - Tomek odhaduje žeň. Výkup a svoz. // Sportovní odpoledne na Strahově - sportovci. Štafeta nový rekord. Zátopek běhal 5 kilomentrov. Fotbalisté porazili maďarské družstvo Čepel. // První velvyslanec korejské lidové demokratické republiky v Praze - Ing-ung Li. Široký ho přivítal. // VI. Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech-hosté: Semjanov ze SSSR, Lukov, Reisman, Konojeva a Sucharejskava. Pablo Neruda pozdravil mír. // Strážci našich hranic - jmenování absolventů. Prohlídku měl Kopřiva. // Záleží na kazdem z nás - diskuse o prověřování norem. Závod v Líšni. // Sovětské kombajny na Lánech JZD - družstvo Hruškách na Moravě zahajuje žeň. // Pro zdraví našich pracujících - Baron Škoda a Žinkovský zámek. Vláda jim sebrala zámek a nechala ho dělníkům.

CS FILM CS FILM
 06:30  CS Mini
*žánr: FILM

CS Mini vysílá denně od 6:30 hodin do 12:00 hodin na programové pozici CS Film.

 12:00  Muž, který rozdával smích Česky
*žánr: DOKUMENT

Dokumentární (1970). Hrají: Ladislav Pešek, František Filipovský, Věra Ferbasová, Jiřina Štěpničková, Jiří Sovák, Jaroslav Marvan, Oldřich Nový, Miloš Kopecký, Jiřina Bohdalová aj., režie: Vladimír Sís.
Martin Frič (1902-1968) patřil k nejvýznačnějším českým režisérům, zvládal jak komedie (například Císařův pekař a Pekařův císař), tak dramata (Jánošík), významná je i jeho televizní tvorba. Začínal ještě v němé éře a poslední film dokončil nedlouho před smrtí. Na velkého tvůrce vzpomínají herci, kteří s ním spolupracovali - Jiří Sovák, Jaroslav Marvan, Ladislav Pešek, Miloš Kopecký, Jiřina Štěpničková, Oldřich Nový, Věra Ferbasová, Jan Werich. Jejich vzpomínání jsou prokládána ukázkami z Fričových nejúspěšnějších filmů. (78 minut)

 13:30  Perličky Jiřího Menzela
*žánr: DOKUMENT

Dokumentární (2012). režie: Pavel Křemen.
Dokumentární film Pavla Křemena o výrazné osobnosti české kinematografie Jiřím Menzelovi. Základem snímku je rozhovor s tímto skvělým režisérem a hercem, který je doplněn ukázkami z jeho nejslavnějších snímků. (19 minut)

TV PAPRIKA TV PAPRIKA
 09:00  Šetřete s Jamiem 1 (4) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Save With Jamie) Jamie Oliver opět přichází na televizní obrazovky, tentokrát v nové gastronomické show, plné optimismu, invence a superužitečné pomoci. Chce inspirovat lidi na celé naší planetě, aby zjistili, že mohou jíst lépe, a přitom ještě uspořit podstatnou část týdenní sumy, kterou obvykle na jídlo vynakládají. Jamie přichází, aby dokázal, že je možné se královsky najíst, aniž bychom byli nuceni vyloupit před vařením banku. Vášnivě věří tomu - a tato jeho víra se nikoli bezdůvodně brzy přenese i na diváky - že existuje dostatečně velké množství nápaditých triků, které značně rozšiřují prostor pro naši představivost a snižují kuchyňské náklady... přičemž vzhled i chuť připravovaného pokrmu budou i nadále fantastické. Dynamický pořad magazínového typu nás hned strhne pestrým děním v Jamieho „experimentální a studijní“ kuchyni, z níž vycházejí jedno po druhém jídla, která jsou neuvěřitelné dobrá, ačkoli právě s nimi nejvíc ušetříme. Kromě samotných jídel nám však tato kuchyně nabídne i řešení a strategie, s jejichž použitím se sníží náklady, aniž by se současně snížila přitažlivost našich kuchyňských kreací; ba naopak... Vždyť jak říká Jamie, „kdo by se nechtěl lépe najíst za méně peněz?“

 10:00  Vaříme rychle, čerstvě a jednoduše podle Lorraine 1 (1) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Lorraine's Fast Fresh And Easy) V nejnovějších pokračováních své kulinářské show nám krásná Lorraine ukáže, jak se dá vařit z čerstvých surovin lehce a rychle. Prozradí nám spoustu receptů na snadné kuchyňské zázraky, které přijdou vhod při každé příležitosti. Návštěva u plotny této nadmíru fotogenické kuchařky se vyplatí každému; na jeden díl seriálu připadne vždy pět mimořádně lákavých pokrmů. Ale nic z její nabídky netrvá dlouho, naopak! Ať už to jsou prosluněné letní těstoviny, které má hotové za čtyři minuty, nebo - přejete-li si něco složitějšího - večeře o třech chodech pro čtyři osoby, na kterou potřebuje nanejvýš slabou hodinku. Lorraine má v zásobě tolik rychlých receptů, že by každému vystačily do konce života. Poradí nám také, jak si v kuchyni chytře zorganizovanou prací a přípravou ušetříme námahu. Za tento seriál bude jeho moderátorce vděčný každý, kdo dosud nevěřil, že i z čerstvých surovin uvaří za podstatně kratší dobu, než s jakou počítal.

 10:30  Rychlovky na můj způsobPepin 1 (18) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(More Fast Food My Way With Jacques Pepin) Jacques Pepin, jeden z nejrespektovanějších mistrů kuchařů a odborných učitelů naší doby se vrací na televizní obrazovky s nejchutnějšími pokrmy, které si sám doma připravuje. Teď ho můžete napodobit i vy. Jako statný a činorodý sedmdesátník zúročuje nyní Jacques své znalosti a celoživotní zkušenosti a zhušťuje je do lákavých, moderních a rychlých receptů zahrnujících širokou škálu kulinářských žánrů - od jednoduchých snacků až po elegantní obědy. Jacques používá všechny právě dostupné čerstvé potraviny, jakož i denní nabídku supermarketů, a vaří nikterak složitými, snadno osvojitelnými technikami; zároveň nám dokazuje, že svoje zdravá a chutná jídla dokáže připravit a dopravit na stůl podstatně rychleji, než kuchaři kteréhokoli „rychlého občerstvení“ v nejbližším okolí! Každý díl tohoto seriálu je zahájen vždy superrychlým, superjednoduchým minutovým receptem. Během jedné své show uvaří Jacques nejméně 4 jídla, neboť jak plotna, tak mozkovna mu velice rychle zapaluje...

HBO HBO
 08:10  Americký prezident STEREOod 12 rokůfull HD
*žánr: FILM

(THE AMERICAN PRESIDENT) romantické komediální drama USA (1995). Hrají: Michael Douglas, Annette Beningová, Martin Sheen, Michael J. Fox, Anna Deavere Smithová, režie: Rob Reiner.
Prezident Andrew Shepherd (Michael Douglas) se připravuje na znovuzvolení. V té době potkává atraktivní a velmi přímou lobbistku za životní prostředí Sydney Wadeovou (Annette Beningová). A láska je tady...

 10:05  Mocný vládce Oz STEREOod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD
*

(OZ THE GREAT AND POWERFUL) dobrodružná rodinná fantasy USA (2013). Hrají: James Franco, Michelle Williamsová, Rachel Weiszová, Mila Kunisová, Zach Braff, režie: Sam Raimi.
Druhořadý kouzelník, který se morálkou zrovna nehonosí, se ze dne na den dostane z prašného Kansasu do úžasné Země Oz, kde se musí proměnit ve skvělého a mocného čaroděje a snad i lepšího člověka.

 12:15  Neporazitelný Superman STEREODOLBY DIGITALfull HD
*žánr: FILM

(SUPERMAN: UNBOUND) animovaný akční komiks USA (2013). režie: James Tucker.
Superman posedlý Lois Lanovou zrovna trénuje se Supergirl, když se dozví, že Brainiac zamířil na Metropolis. Nezastavitelný obrovský kolos. Brainiac definitivně prověří skutečnou sílu “muže z oceli“.

HBO2 HBO2
 02:50  South Park: Peklo na zemi STEREOod 18 roků
*žánr: SERIÁL

(SOUTH PARK: BIGGER, LONGER & UNCUT) animovaná komedie USA (1999). režie: Trey Parker.
Kyle, Stan, Kenny, Cartman a další postavičky šokujícího animovaného seriálu se vracejí v celovečerní podobě, aby překazili válku, kterou americké matky a otcové vyhlásili Kanadě...

 10:00  Letadla STEREO
*žánr: FILM

(PLANES (2013)) animovaná rodinná komedie USA (2013). Hrají: Dane Cook, Stacy Keach, Brad Garrett, Teri Hatcherová, Julia Louis-Dreyfusová, režie: Klay Hall.
Práškovací letadlo Prášek sní o tom, že jednou poletí slavný závod. Proč by nemohl? Protože se šíleně bojí výšek. Vystoupá Prášek do vzduchu a splní si tak svůj sen?

 11:30  Malá Oděsa od 15 roků
*žánr: FILM

(LITTLE ODESSA) krimi drama USA (1995). Hrají: Tim Roth, Edward Furlong, Moira Kellyová, Vanessa Redgraveová, Maximilian Schell, režie: James Gray.
Tim Roth si zahrál roli zabijáka najatého ruskou mafií, jehož poslední úkol ho zavádí do rodné brooklynské “Malé Oděsy“, která je domovem ruských emigrantů.

HBO Comedy HBO Comedy
 03:30  Velká láska (8): Velikonoce STEREOod 15 roků
*žánr: SERIÁL

(BIG LOVE EP. 08: EASTER) komediální drama z produkce HBO USA (2006). Hrají: Bill Paxton, Jeanne Tripplehornová, Chloë Sevignyová, Ginnifer Goodwinová, Amanda Seyfriedová, režie: Charles McDougall.
Myslíte si, že mít tři ženy je sen, který se proměnil ve skutečnost? V tom případě se seznamte s jedním soudobým polygamistou z Utahu a jeho rodinou. Originální seriál HBO vypráví o instituci manželství na příkladu typicky atypické rodiny.

 10:00  Vychovávat Hope IV. (1): Pan Déja Vu STEREOod 12 roků
*žánr: SERIÁL

(RAISING HOPE IV. EP. 01 - DEJA VU MAN) komediální seriál USA (2013). Hrají: Lucas Neff, Martha Plimptonová, Garret Dillahunt, Shannon Woodwardová, Cloris Leachmanová, režie: Mike Mariano.
Vychovávat Hope je úspěšný komediální seriál držitele ceny Emmy® Grega Garcii, jež sleduje rodinu Chanceových a jejich komická dobrodružství, která zažívají při výchově rozkošné holčičky jménem Hope.

 10:20  Lucky Louie (1) STEREOod 12 roků
*žánr: SERIÁL

(LUCKY LOUIE EP. 01: PILOT) komediální seriál z produkce HBO USA (2006). Hrají: Louis C.K., Pamela Adlonová, Mike Hagerty, Laura Kightlingerová, Kelly Gouldová, režie: Gary Halvorson.
Sitcom z produkce HBO o mladé manželské dvojici. Louie se stará o dcerku Lucy, zatímco jeho žena Kim pracuje jako ošetřovatelka. V domě bydlí i kamarádi Mike a Tina s kupou dětí, afroamerický pár s dcerou a Kimin problémový bratr Jerry.

CINEMAX CINEMAX
 09:35  Zastavárník STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků
*žánr: FILM

(THE PAWNBROKER) psychologické drama USA (1964). Hrají: Rod Steiger, Geraldine Fitzgeraldová, Brock Peters, Jaime Sánchez, Thelma Oliverová, režie: Sidney Lumet.
Sol, zahořklý muž, jenž přežil nacistický koncentrák, je nyní majitelem zastavárny v Harlemu. Ostře odsuzuje své klienty a s potěšením zesměšňuje svého asistenta Ortize plného ideálů. Ale pak jednoho dne obětuje Ortiz pro Sola svůj život...

 11:30  Generál STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(THE CROSSING (2000)) historické válečné drama USA (2000). Hrají: Jeff Daniels, Roger Rees, Sebastian Roché, Steven McCarthy, John Henry Canavan, režie: Robert Harmon.
Dramatizace nebezpečného hazardu George Washingtona, který spočíval v překročení řeky Delaware a útoku na britské vojáky v Trentonu.

 13:05  Když jsem tě spatřil STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků
*žánr: FILM

(WHEN I SAW YOU) drama Palest./Jord./Řecko (2012). Hrají: Mahmoud Asfa, Ruba Blalová, Saleh Bakri, Anas Algaralleh, Ali Elayan, režie: Annemarie Jacirová.
Jordánsko, 1967, desítky tisíc uprchlíků proudí přes hranici z Palestiny. Tarek, 11, a jeho matka Ghaydaa také patří mezi ně.Těžko se vyrovnávají se životem v uprchlickém táboře. Tarek hledá cestu ven...

FILM+ FILM+
 09:00  Teleshopping
 12:05  Tristan a Isolda od 12 roků
*žánr: FILM

(Tristan and Isolde) Dobrodružný film, Velká Británie - Německo - USA - Česko (2006). Režie: Kevin Reynolds Hrají: Sophia Myles, James Franco, Hans Martin Stier, Rufus Sewell, Leo Gregory
Podle keltské pověsti byl Tristan královským synem, který se po narození stal sirotkem, ale dostalo se mu rytířského vychování. Vyrostl v krásného a čestného muže. Žil na dvoře svého strýce, lorda Marca. Pomohl mu zvítězit v mnoha bitvách. Když se pak lord Marc měl stát králem a měl se oženit, jeho vyvolenou se stala krásná Isolda. Nápoj lásky však nešťastnou shodou okolností vypila s Tristanem. Zamilovali se, ale přesto se Isolda stala ženou Marcovou. Milenci se tajně scházeli, ale byli přistiženi. Tristan musel odjet ze země. Bez své Isoldy však chřadl. V největším zoufalství se rozhodl zradit přátelství Marca a nechal pro Isoldu vyslat loď... jejich láska přežila v legendách celé věky... Natáčení filmu probíhalo na Křivoklátsku a v Průhonickém parku.

 14:10  Každý chce být Ital od 15 roků
*žánr: FILM

(Everybody Wants to Be Italian) Komedie, USA (2007). Režie: Jason Todd Ipson Hrají: Jay Jablonski, Cerina Vincent, John Kapelos, Richard Libertini, Dan Cortese
Jake Bianski je pohledný prodavač ryb v Bostonu. Před osmi lety ho opustila milenka Isabella, která je nyní vdaná a má tři děti. Jake na ní ale odmítá zapomenout. Jeho přátelé z práce, Steve a Gianluca, už mají dost jeho posedlosti minulostí a tak ho pošlou na rande naslepo s chytrou a krásnou veterinářkou Marisou, na italskou párty pro nezadané. Jake je přesvědčen, že Marisa by nechodila s někým jiným, než s Italem, a tak se představí jako Jake Bianchi. Když se přátelství Jakea a Marisy začne rozvíjet v romantický vztah, Jakeova bývalá láska Isabella se konečně rozhodne, že ho přece jen chce zpět. Marisa uteče do Itálie a nechává Jakea, aby se rozhodl jestli chce žít minulostí, nebo budoucností...

MGM CHANNEL MGM CHANNEL
 08:05  Krotitel větru od 12 roků
*žánr: FILM

(Inherit The Wind (1999)) drama USA (1999) Režie: Daniel Petrie Hrají: George C. Scott, Jack Lemmon, Beau Bridges, Tom Everett Scott
Drama vychází ze skutečného soudního procesu, v němž byl učitel biologie souzen za to, že vyučoval evoluční teorii.

 09:55  Teleshopping 120
 12:00  Josie a její kočičky od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(Josie And The Pussycats) drama USA (2001) Režie: Harry Elfont Deborah Kaplan Hrají: Rachel Leigh Cook, Tara Reid, Rosario Dawson, Gabriel Mann
V tomto fi lmu, natočeném podle animovaného televizního seriálu ze 70. let, se hudební skupina octne ve spárech magnáta vlastnícího nahrávací společnost. Ten má totiž v plánu vymýt americké mládeži mozek a ovládnout svět.

Film Europe Film Europe
 07:35  Běh zajíce polem
*žánr: FILM

(La course du liévre á travers les champs) Krimi / drama, Francie, Itálie (1972). Hrají: Jean Gaven(Rizzio), Jean-Louis Trintignant(Antoine Cardot), Robert Ryan(Charley Ellis), Lea Massari(Sugar), Aldo Ray(Mattone), režie: René Clément.
Film Běh zajíce polem je kriminálním dramatem v režii uznávaného francouzského režiséra René Clémenta (Zakázané hry, 1952, V plném slunci, 1960). Francouzský utečenec a bývalý pilot (Jean-Louis Trintignant) míří do Kanady, neboť ho pronásledují Romové, kteří věří, že je zodpovědný za smrt jejich blízkých, a chtějí se pomstít. Avšak když se mu konečně podaří uniknout, stane se svědkem vraždy. Nakonec skončí ve speciálním gangu zoufalých zločinců, kteří připravují únos retardované dcery zločineckého šéfa. Věci však nejdou zcela podle plánu, protože unesená oběť nešťastnou náhodou umře. I navzdory tomu se rozhodnou pokračovat, dokud mohou a dokud se zdá, že je vše v pořádku.

 10:00  Architekt odpadu
*žánr: DOKUMENT

(Garbage Warrior) Dokumentární, Velká Británie (2007). Hrají: Chris Reynolds, Dave DiCicco, Michael Reynolds, Shauna Malloy, režie: Oliver Hodge.
Portrét amerického architekta Michaela Reynoldse, který se proslavil stavbami z odpadů, zaznamenával přední britský dokumentarista Oliver Hodge po tři roky. Vítězný snímek Ekofilmu 2009. Američan Michael Reynolds staví přes tři desítky let s úspěchem velmi levné domy, které disponují vlastním zdrojem energie, vody i tepla. Využívá staré pneumatiky, plechovky od piva a skleněné láhve. Tato překvapivě skvěle fungující alternativa bydlení z dílny vystudovaného architekta a zastánce trvale udržitelného rozvoje z Nového Mexika přesto, anebo spíš právě proto, v USA neustále naráží na nejrůznější byrokratické překážky. Celé tři roky zaznamenával režisér Oliver Hodge práci Michaela Reynoldse a jeho boj s americkými úředníky. Vypravil se s ním a s jeho partou podobně nadšených spolupracovníků i na tsunami zcela zničené Andamanské ostrovy, kde se jejich levné a účelné domky setkaly s velkým nadšením. Z celkových 350 hodin natočeného materiálu se tvůrcům nakonec podařilo sestříhat nesmírně živý a zajímavý portrét výjimečného muže a jeho splněného životního snu.

 11:35  Nová vlna
*žánr: DOKUMENT

(La Nouvelle Vague) Dokumentární, Francie (1995). Hrají: Agnes Varda, Claude Chabrol, François Truffaut, Jacques Rivette, Jean-Luc Godard, režie: André Labarthe, Robert Valey.
Obvykle se dokumentární filmy zaměřují na konkrétního filmového režiséra a jeho filmová díla. Dokument Nová vlna, odehrávající se v roce 1964, se snaží vypovídat o tomto pozoruhodném hnutí, které rozbouřilo pokojné moře francouzské kinematografie a pomohlo ho oživit. Tento dokument přináší nový pohled na pozoruhodné tvořivé období prostřednictvím rozhovorů s 13 režiséry, včetně Claudea Chabrola, Jeana Rouche, Jean-Luc Godarda, Georgese Franjua, Jaquese Rivettea, Françoise Truffauta, Agnes Vardové atd.

Filmbox Family Filmbox Family
 08:55  Strašák jménem manželství
*žánr: FILM

(You did what) Komedie, USA (2006). Hrají: Ian Gomez, Edward Kerr, Jason Winston George, A. J. Buckley, Susan Ruttan, režie: Jeff Morris.
Komediální drama scenáristy a režiséra Jeffa Morrise vypráví o manželské fobii Charlieho Portera (Ed Kerr), jehož dosud bezproblémový vztah s přítelkyní (Kathy Wagnerová) se začíná hroutit. Charlieho bratr (A. J. Buckley) totiž požádal o ruku dívku svých snů (Kelly Overtonová), kterou zná sotva 24 hodin. Nabízí se tudíž otázka, proč Charlie a Ashley také neplánují svatbu. A než se Charlie vzpamatuje, Ashley ho začne hnát do chomoutu. Jenže mladý muž se svatby bojí jako čert kříže. A to ještě není zdaleka všechno, co ho čeká.

 10:20  Druhá šance
*žánr: FILM

(SECOND CHANCE) Komedie, sci-fi, USA (1996). Hrají: Richard Hatch, Cylk Cozart, George LePorte, režie: Lyman Dayton.
Zábavný příběh o třech brilantních vědcích a jejich rádci, doktoru Stigginsovi, kteří učiní převratný objev v možnosti vrátit čas.

 11:45  3 prasátka a nemluvně
*žánr: FILM

(UNSTABLE FABLES 1: 3 PIGS AND A BABY) Animovaný, rodinný, USA (2008). Hrají: Jon Cryer, Brad Garrett, Steve Zahn, Tom Kenny, Jesse McCartney, Nolan North, Chris Elwood, Mark Adair-Rios, Audrey Wasilewski, režie: Howard E. Baker, Arish Fyzee.
Mládě vlka je pohozeno před dveřmi domu tří malých prasátek, kteří ho vychovají jako vlastní.

EUROSPORT EUROSPORT
 08:30  Fotbal
*žánr: SPORT

ME do 19 let - finále

 10:00  Cyklistika
*žánr: SPORT

Kolem Valonska - 5. etapa

 11:00  Watts
*žánr: SPORT

Magazín sportovních karambolů

EUROSPORT2 EUROSPORT2
 09:00  Fotbal
*žánr: SPORT

Přátelské utkání Deportivo Guadalajara - Bayern Mnichov

 10:30  Skoky na lyžích
*žánr: SPORT

Letní GP ve Wisle

 12:00  Fotbal
*žánr: SPORT

ME do 19 let - finále

SPORT 1 SPORT 1
 09:00  Poker Repríza
*žánr: SPORT

Největší pokerové turnaje světa 20/10.

 10:00  Televizní nákupy
 11:00  Poker Repríza
*žánr: SPORT

Největší pokerové turnaje světa 20/11.

SPORT 2 SPORT 2
 09:00  Televizní nákupy
 10:00  Fotbal Reprízafull HD
*žánr: SPORT

Real Madrid - Osasuna La Liga - nejskvělejší okamžiky, 2013-14

 12:00  Televizní nákupy
NOVA SPORT NOVA SPORT
 09:05  ATP 500 Series - Washington D.C. Záznam
*žánr: SPORT

Záznam vybraného zápasu 3. kola tenisového turnaje ATP World Tour 500 Series (USA)

 11:00  Sport Expres
*žánr: ZPRÁVY

Sportovní zpravodajství

 11:05  Mobil 1 The Grid (11/2014)
*žánr: SPORT

Motoristický magazín

SPORT 5 SPORT 5
 09:30  Legenda jménem Scania 16/9
*žánr: SPORT

dokument o historii firmy

 09:50  Sport 5 Report 16/9
*žánr: SPORT

sportovní zpravodajství

 10:00  Teleshopping 16/9
SLOVAK SPORT TV SLOVAK SPORT TV
 09:00  Program není k dispozici
*

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.

 12:00  Program není k dispozici
*

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.

 15:00  Program není k dispozici
*

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.

Golf Channel Golf Channel
 08:30  Bridgestone Invitational
*žánr: SPORT

1. kolo turnaje WGC

 12:30  Playing Lessons 10/2013
*žánr: SPORT

Louis Oosthuizen

 13:00  Golf Central
*žánr: SPORT

Golfové noviny

MTV EUROPE MTV EUROPE
 09:30  Proč už nejsme spolu
*

Všechny vztahy až příliš často končí nezodpovězenými otázkami a zraněními. V každé epizodě této show někdo dostane příležitost dostat definitivní kopačky, jiný možná druhou příležitost ke štěstí a lásce. Nešťastně zamilovaní nám nejprve přiblíží vrcholy a pády jejich zkrachovalého vztahu, a naši producenti mezitím nalákají jejich bývalé na překvapující schůzku. Když se pak nakonec potkají, dostane se bývalým partnerům odpovědí na otázky, které je dlouho trápily?

 10:00  Kamarád taky rád
*

Budou se testovat dávná přátelství. Co se stane, když požádáš nejlepšího kamaráda o pomoc s přípravou rande na slepo, a až po té se dozvíš, že se schůzka týká vás dvou! Přeskočí jiskra, nebo to bude konec vašeho přátelství?

 10:30  Kamarád taky rád
*

Budou se testovat dávná přátelství. Co se stane, když požádáš nejlepšího kamaráda o pomoc s přípravou rande na slepo, a až po té se dozvíš, že se schůzka týká vás dvou! Přeskočí jiskra, nebo to bude konec vašeho přátelství?

ÓČKO ÓČKO
 06:00  Ranní fresh
*

vstávání s muzikou

 10:00  Óčko chart
*

hitparáda diváků Óčka

 12:00  Óčko hity
*

klipy nonstop

iConcerts HD iConcerts HD
 08:00  London Live 01 (16)
*

VARIOUS, The Duels , The Rifles , The Zutons , Corinne Bailey Rae, Yeah Yeah Yeahs

 10:00  Naturally 7 - Live at Montreux
*

VARIOUS, Naturally 7

 11:00  Blondie - Guitar Center Sessions
*

VARIOUS, Blondie

Brava HDTV Brava HDTV
 09:41  Schumann - Dichterliebe
*

The songs of Robert Schumann’s cycle 'Dichterliebe’ or 'The Poet’s Love’ are the composer’s most famous. It is baffling to realise that Schumann wrote all the sixteen songs that make up the cycle in just a few days and that within the same month he also produced the twelve songs of his other cycle, 'Liederkreis’. The poems come from Heinrich Heine’s 'Das Buch der Lieder’ and relate an unfortunate love story: from the innocent hope of requited love in the first songs to the bitter realisation at the end that this will never be the case.Thomas Quasthoff, baritone Hélne Grimaud, piano

 10:16  Puccini - The dark side of the moon
*

Giacomo Puccini is reputed to have once described himself as “a passionate hunter of water birds, texts and women“. Ironically, this aptly describes the problems which accompanied him throughout his life. He was indeed a passionate, yet abysmal hunter. With every opera he wrote, he wore out numerous librettists in the search for the perfect text, because unlike Mozart, Puccini couldn’t write a single note before the 'script’ for a new piece of work was just as he wanted it - and for as long as he lived, he was almost manic in his hunt for and collection of beautiful women. Andreas Morell’s film looks at Giacomo Puccini’s life from the point of view of his psychological manic preoccupation with women. Morell makes connections between the women in Puccini’s life and those in his operas, looking as he goes at what made Puccini tick. Starting with a characteristic situation in Vienna in 1923 - one year before the composer’s death - the film offers an insight into Puccini and reflects a repetitive pattern which spanned almost three decades of his life. As he summarised for his own credo: “I cannot compose without love in my life!“Andreas Morell

 11:16  Dvorák - Scherzo capriccioso
*

The word 'scherzo’ means as much as 'joke’, and 'capriccioso’ translates as 'free’. Therefore it may be stating the obvious to say that depression and drama are far removed from Antonín Dvorák’s 'Scherzo capriccioso’. The piece serves only one purpose: having fun! The Lucerne Symphony Orchestra conducted by Neeme Järvi thinks nothing of it.Neeme Järvi, Lucerne Symphony Orchestra

JimJam JimJam
 09:45  Moji zvířecí kamarádi (17)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Seriál, ve kterém děti čeká mnoho zajímavostí ze života zvířat. Uvidíme, co všechno zvířata umí a jak důležitá je pro ně jejich rodina.

 10:00  Podmořský svět (8)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Přemýšleli jste někdy o tom, jak se umývá ryba? Nebo kolik chapadel má sépie? A co je legračního na rybičce, která se jmenuje klaun?!

 10:05  Stroje kolem nás (9)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Tryskáče, letadla, náklaďáky, vlaky a ještě mnoho a mnoho dalších dopravních prostředků. A jak všechny vlastně fungují?

duck tv duck tv
 09:44  Reštaurácia
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Dozviete sa ako funguje reštaurácia. Od prípravy jedla až po umývanie riadu

 09:48  Raul
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Dvaja super kamoši - hroších Raul a vtáčik zažívajú neuveriteľné dobrodružstvá

 09:51  Zvieratká
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Poďte s nami do lesa - uvidíte kus divočiny.

Disney Channel Disney Channel
 09:40  Super doktoři (5)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

After stumbling upon a secret wing of a hospital dedicated to treating superheroes, Kaz and Oliver learn that comic books are real life stories of superheroes living among us. Now the boys have a chance to put their knowledge of comics to good use in the best after-school job ever - helping to save the people who save the world.

 10:05  Pes a jeho blog (11)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Tento zábavný komediální seriál vyprávěný z pohledu psa sleduje nevlastní sourozence Tylera, Avery a Chloe, kteří se snaží přizpůsobit společnému životu a skutečnosti, že jejich záchranářský pes Stan mluví a píše blogy!

 10:30  To já ne (5)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Jednovaje čná dvojčata Lindy a Logan Watsonovi spolu se svými přáteli tvoří partu už od dětství a stokrát lépe jim jde vyvolávat potíže, než se z nich pak vymotat. Každá epizoda začíná tak, že se snaží dostat z nějaké skutečně podivné situace.

MINIMAX MINIMAX
 09:30  Bibi a Tina 1 (12) od 7 roků
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(Bibi And Tina) Sázka Bibi a Tina, to jsou dvě šikovné, kamarádské, chytré a roztomilé dívky, které spolu uzavřely nerozlučné přátelství a jejich společnou vášní je jízda na koni. Nejraději putují po světě společně, v sedle svých koní. Bystrá malá čarodějka, Bibi Blocksberg, se nikdy ničeho nebojí a v boji proti nespravedlnostem nikdy necouvá. Ačkoliv Tina je mnohem rozvážnější a opatrnější, nikdy neváhá, když se má připojit k Bibi pouštějící se za nějakým tím velkým dobrodružstvím. Důležitým faktorem jejich společných zážitků je čarodějná síla Bibi. Ta sice své nadpřirozené schopnosti nikdy nevyužívá k vyřizování „všedních“ záležitostí, jen v nebezpečných situacích, ale často prostě nemůže odolat a pomůže událostem, aby se utvářely podle jejích představ. Bibi často navštěvuje Tinu o prázdninách a víkendech na Martinově farmě, kde obě děvčata pomáhají při práci kolem stájí, které má Tinina maminka na starosti. Přitom mají pochopitelně čas na svoji oblíbenou zábavu: hledat zvířata a závodit v jízdě na koni. Často se k nim připojí i Tinin kamarád. Příhody se dějí ve stájích a jejich okolí, tam je totiž pohromadě všecko, o čem odrostlejší děti sní: koně, jízda o závod, první láska a zámek. Bibi má sice svou čarovnou sílu vždycky po ruce, ale i bez kouzel je život obou děvčat plný fantazie a dobrodružství.

 10:00  Pan Kapka 1 (11) od 7 roků
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(Master Raindrop)

 10:30  Tom a jeho Three Fu 1 (6) od 7 roků
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(Tree Fu Tom) Zbožné přání

HUSTLER TV HUSTLER TV
 08:30  Game Of Bones Parody
 10:00  Sex Games
 11:30  Scary Huge Black D
BRAZZERS TV Europe BRAZZERS TV Europe
 09:25  Girls Behaving Badly od 18 roků
*

Ep. 5. Beautiful Karlie Simon sits on her gimp's face as he licks her wet pussy, Karlie then has all her tight holes fucked hard and fast in this anal pounding scene.

 09:50  Backdoor Bikini MILFs: French Kiss My Asshole od 18 roků
*

Mia moves around James' house doing her cleaning duties. Tony is visiting and is trying to sharpen his camera skills so he asks Mia to help him, to keep dusting and teasing the camera with her ass. James comes home and quickly inspects his house. Once he's done, it's time to inspect Mia's ass, oil it up and fuck it.

 10:15  Secret Lives Of Kept Wives od 18 roků
*

Ep. 5. From the mind of Kenzo cums this masterpiece of adult entertainment. Hot women, hot locations and hot sex. Husbands, whatever you do, don't leave your smoking hot wives alone because kept wives keep secrets!

LEO TV LEO TV
 06:00  Závěr vysílání
 22:00  LEO NIGHT LIVE SHOW od 18 roků
*

LEO GLAMOUR - Nahé české dívky v živém vysílání!

 22:20  Přefiknuté modelky od 18 roků
*

Další slečny, které chtěly původně fotit módu a místo toho natočily sex!

Man-X Man-X
 06:00  NO BROADCAST
*

erotic

 00:00  Skaterboy fuck friend
*

erotic

 01:32  Office delivers
*

erotic

Legenda: bez omezení...bez věkového omezení, od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let, od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let, od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let, od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let, STEREO...stereo, MONO...mono, DUO...vysílání s duálním zvukem, SURROUND SOUND...Surround sound, DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround, DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital, 16/9...obrazový formát 16:9, SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309), TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky, znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči, audio description...audio description (zvukový popis), MHP...MHP (interaktivní aplikace), poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici, černobíle...černobílé vysílání, full HD...pořad v nativním HD rozlišení, Live...přímý přenos, Záznam...záznam, Premiéra...premiéra, Repríza...repríza, Česky...česky, Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2014

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity