Televizní program - paket Skylink

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
17:15 Král sokolů SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Dobrodružná pohádka o přátelství, tajemné přírodě a první romantické lásce (2000). Hrají: B. Holiček, J. Kukura, K. Jandová, W. Kownacki, J. Langmajer, A. Mojžíš, M. Bonnet, J. Žvásta, M. Sládečková a další. Scénář O. Šulaj. Kamera E. Sirotek. Režie V. Vorlíček (97 min)
18:55 Události za okamžik a počasí SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

žánr: ZPRÁVY
Hlavní události a předpověď počasí
19:00 Události SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

žánr: ZPRÁVY
Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě
logo stanice ČT 2 ČT 2
17:20 Islay - za tajemstvím whisky DUOSKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: DOKUMENT
Malý skotský ostrov ukrývá mnoho pokladů. Kromě nádherných přírodních scenérií nabízí i jedinečný zlatavý nápoj. Německo-francouzský dokument
18:15 Bedekr III. SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

Jarní Paříž Víkendové cestování nikdy nebylo tak zábavné! Míša Maurerová a Petr Rajchert vás provedou městem snílků a romantiků v pořadu plném tipů, triků a užitečných informací. Nová řada magazínu o turisticky nejzajímavějších místech ve Francii
18:45 Večerníček SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Vynálezce Alva
logo stanice ČT 24 ČT 24
17:05 Stříbrné medaile Senátu PČR

Záznam slavnostního předávání stříbrných pamětních medailí Senátu PČR oceněným osobnostem
17:55 Předpověď počasí SKRYTÉ TITULKYaudio description

Souhrn meteorologických informací uplynulých 24 hodin a prognóza vývoje počasí na příští dny
18:00 Zprávy SKRYTÉ TITULKYaudio description
logo stanice ČT Sport ČT Sport
17:20 Dostihy: Velká pardubická SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: SPORT
Kapitoly z historie nejtěžšího překážkového dostihu na evropském kontinentu
17:40 Turf SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: SPORT
Magazín o domácím dostihovém sportu
18:15 Paralympijský magazín SKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: SPORT
Reportáže z významných akcí sportu handicapovaných
logo stanice ČT:D ČT:D
17:00 Kouzelná školka Premiéra

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Pohádky a povídání pro nejmenší k podívání
17:30 Jogínci v přírodě SKRYTÉ TITULKYaudio description

O tom, jak rozzlobená hora nechtěla pustit zamilovaného skřítka, ale jak se díky své víle zachránil na loďce
17:40 Planeta YÓ SKRYTÉ TITULKYPremiéra

žánr: SERIÁL
V oblíbeném pásmu pořadů dnes uvidíte seriály Pok a Mok, Čas na dobrodružství, Želvy ninja a také spoustu zajímavostí nejen z planety Země
logo stanice Nova Nova
15:05 Přes palubu STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(Overboard) Ačkoli je Goldie Hawn bohatá, bez jakýchkoli zábran připraví mladého truhláře Kurta Russella o peníze za jeho práci. Jenže příležitost k pomstě se mu naskytne velmi brzy. Když žena spadne v noci přes palubu luxusní jachty a ze šoku ztratí paměť, namluví jí, že je jejím manželem a přivede ji do svého poněkud zchátralého domova... Americká komedie (1987). Dále hrají E. Herrmann, K. Helmond, M. Hagerty a další. Režie G. Marshall (106 min)
17:25 Co na to Češi STEREO16/9Premiérafull HD

Zasoutěžte si společně s dvěma týmy, které mají za úkol co nejlépe odhadnout, jak na různé jednoduché otázky z každodenního života odpovědělo sto oslovených Čechů
18:25 Ulice (3093) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HDaudio description

žánr: SERIÁL
Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál (2016). Režie B. Radojčič
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
17:10 V těle boubelky VI (6) STEREO16/9Premiérafull HD

žánr: SERIÁL
(Drop Dead Diva VI) Pohádkový život mladé, krásné, úspěšné a lehce naivní modelky Deb, plný nákupů, cvičení, modelingu a debat o módě, ukončí smrtelná autonehoda. Po vášnivé diskusi u nebeské brány se však dívka ocitne zpátky mezi živými - ale v těle obézní, zato mimořádně inteligentní právničky Jane. V těle poněkud větším, než na které byla zvyklá... Šestá řada amerického seriálu (2013). Hrají B. Elliot, M. Cho, J. Hurst, K. Levering, A. Bowlby, J. Stamberg, B. Feldman a další
18:05 Gilmorova děvčata V (9, 10) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Gilmore Girls V) Kdo by je neznal? Lorelai a Rory žijí v kouzelném městečku Stars Hollow. Mají smůlu, tam se nic neutají, natož komplikované vztahy se svými přáteli a milenci. Pátá řada amerického seriálu (2004). V titulní roli Alexis Bledel a Lauren Graham. Dále hrají M. McCarthy, K. Agena, Y. Truesdale, K. Bishop, S. Patterson a další.
20:00 Diana 16/9

žánr: FILM
(Diana aka Caught in Flight) Píše se rok 1995 a princezna Diana je už třetím rokem oficiálně odloučena od svého manžela, britského korunního prince Charlese. Diana se jen těžko vyrovnává s Charlesovou nevěrou, odloučením od dětí a životem v osamění. Smysl života hledá v charitativní a humanitární činnosti. V těžkých chvílích se Dianě stává nečekanou oporou pákistánský kardiochirurg Hasnat... Životopisný film v koprodukci Velké Británie, Francie, Belgie a Švédska (2013). Hrají N. Watts, N. Andrews, D. Hodge, G. James, Ch. Edwards, J. Stevenson a další. Režie O. Hirschbiegel (104 min)
logo stanice TV Fanda TV Fanda
16:40 Mistři aukcí III (22, 23) STEREO16/9

(Auction Hunters III) Dvojice rázných chlápků obráží napříč USA veřejné aukce, ve kterých se často draží velmi hodnotné předměty. Cestou k úspěchu není jen aukci vyhrát, ale především mít ten správný nos na dražené položky. Mnohdy totiž není zprvu patrné, co všechno se v kontejnerech skrývá... Třetí řada americké reality show (2011)
17:35 Kriminálka Miami VI (13) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(CSI: Miami VI) Ve svém domě je přímo při večírku zastřelen velmi bohatý milionář. Když se Horatio dostaví na místo, zjistí, že manželka zavražděného je jeho bývalá známost. Ukáže se, že milionář přišel na ženinu minulost a rozhodl se anulovat jejich sňatek... Šestá řada amerického seriálu (2007). V hlavní roli David Caruso, dále hrají E. Procter, A. Rodriguez a další.
18:30 Kobra 11 XV (10) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Alarm für Cobra 11 XV) Na Bena a Semira byla poslána kontrola. Jsou totiž díky počtu rozmlácených aut bezkonkurenčně nejnákladnějšími policisty. Hned při prvním zásahu komisař skutečně zabrání zničení dalšího vozidla. Pronásledovaní lupiči ovšem uniknou. Ben se Semirem mají tušení, kde udeří příště, ale požadované posily z úsporných důvodů nedostanou... Německý krimi seriál (2010). V hlavních rolích Erdogan Atalay a Tom Beck. Dále hrají K. Woywood, D. Wutte, G. Vollmer, D. Huhn, N. Kurvin
logo stanice Smíchov Smíchov
16:50 Ženatý se závazky (241, 242) SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Married with Children) Velká láska, potyčky a sladké smiřování. Americký seriál (1987-95). V hlavních rolích Ed O´Neill a Katey Sagal. Režie T. Singletary. Ústřední píseň zpívá Frank Sinatra.
17:45 Krok za krokem V (19)

žánr: SERIÁL
(Step by Step V) Carol a Frank se těší ze své společné dcery Lilly, ale kvůli svým dětem už nemají jeden na druhého ani chvilku. Navíc J. T. přijme pomocnici v domácnosti - modelku, která domácí práce nezvládá, Cody si objedná z Ruska rádio, ale místo rádia přijede "nevěsta" Ludmilla a ke všemu rodinu návštíví Frankova matka Helen... Pátá řada amerického seriálu (1995). Hrají P. Duffy, S. Somers, S. Keanan, S. Mitchell, B. Call, A. Watson, Ch. Lakin, Ch. Castile, J. Byrne a další.
18:15 Jak vycvičit draky II (14) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Dragons: Defenders of Berk) Malí Vikingové z ostrova Berk už s draky nebojují - založili pro ně Dračí akademii. Americký animovaný seriál (2013)
logo stanice TELKA TELKA
16:55 Ulice (1555, 1556) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál (2009). Režie O. Kosek
17:45 Country estráda STEREO

Pravá nefalšovaná estráda s Ivanem Mládkem, L. Plačkovou, B. Kušnírovou, P. Skalníkem, Zd. Srstkou, I. Pešákem, J. Mrázkem, V. U. Krejčím a M. Pitkinem. Hosté pořadu P. Černocká, L. Kerndl a skupina Mediterian. Režie P. Burian (2004)
18:55 Riskuj! STEREO

Napínavá soutěž, ve které Jan Rosák vyzkouší vaše vědomosti. Režie P. Burian (2005)
logo stanice Prima Prima
16:00 Limonádový Joe SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: FILM
Chceš-li správnou mušku míti, musíš Kolaloku píti! Oblíbený hrdina se vrací a s ním přichází zákon... Česká filmová komedie (1964). Hrají K. Fiala, R. Deyl ml., M. Kopecký, K. Fialová, O. Schoberová, J. Hlinomaz, V. Menšík, J. Lír a další. Režie O. Lipský (96 min)
17:50 Prostřeno! STEREOPremiérafull HD

Zábavná porce vašeho oblíbeného pořadu Prostřeno! Tento týden navštívíme Moravskoslezský kraj. Jak si soutěžící poradí s přípravou večeře, kdo se stane nejlepším hostitelem a dostane šanci získat výhru ve výši 50 000 korun? Sledujte své oblíbené Prostřeno! od začátku až do konce (42 min)
18:55 Zprávy FTV Prima STEREOPremiéra
logo stanice Prima COOL Prima COOL
17:15 Top Gear VI STEREOSKRYTÉ TITULKY

Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků. Vizuálně působivé představení vozů je doprovázeno odlehčeným komentářem, který zaujme nejen technické nadšence. Závod auta s rychlovlakem, fotbal s auty a mnoho dalších šílených nápadů. A k tomu všemu nesourodá, a zároveň skvěle se doplňující trojice vtipných moderátorů. Britský magazín (2005). Moderují J. Clarkson, J. May, R. Hammond a další (48 min)
18:15 Simpsonovi XXIII (21) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Tajnosti Neda a Edny Při springfieldských pašijových hrách, v nichž Homer ztvárňuje hlavní roli Ježíše, dojde k nehodě, při níž je odhaleno tajemství Neda a Edny... Americký kultovní animovaný seriál (2012) (21 min)
18:45 Simpsonovi XXIII (22) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Líza a Lady Gaga Do Springfieldu zavítá Lady Gaga. Pomůže Líze získat ztracené sebevědomí? Americký kultovní animovaný seriál (2012) (21 min)
logo stanice Prima LOVE Prima LOVE
16:25 Closer II (14) STEREOfull HD

žánr: SERIÁL
Ve službách krále 1/2 Zástupkyně náčelníka Brenda je dočasně postavena mimo službu. Její bývalý přítel z CIA se na ni obrátí, aby pomohla objasnit smrt špionů z protiteroristické operace... Americký kriminální seriál (2006). Hrají K. Sedgwicková, R. Gossett, J. K. Simmons a další (43 min)
17:25 Mordparta (5) STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiérafull HD

žánr: FILM
Nevěra ZÁVAŽNÉ ZLOČINY I DRAMATICKÉ OSOBNÍ PŘÍBĚHY VYŠETŘOVATELŮ KRIMINÁLNÍ POLICIE. 5. případ: vražda, která vypadá jako pojišťovací podvod; místa činu: násep železniční tratě a klenotnictví; vyšetřuje: Mordparta - tým vyšetřovatelů ve složení: Kolumný alias Colombo (Jiří Bartoška), Kája (Vojta Kotek), Naďa (Markéta Plánková), Pavel (Pavel Batěk), Milan (Jiří Bábek). Další postavy a také podezřelí, mezi kterými se skrývá vrah: J. Pidrmanová, M. Steinmasslová, K. Boková, R. Fiala, J. Vrána, D. Svoboda, J. Černý, A. Brunclíková, H. I. Ševčíková, P. Rímský, B. Černý a další. Scénář T. Bombík. Režie R. Švéda (61 min)
18:45 Ano, šéfe s Gordonem Ramsaym USA III (8) STEREO

Světoznámý šéfkuchař Gordon Ramsay ve snaze pozvednout místní gastronomii radí způsobem sobě vlastním majitelům restaurací, v čem dělají chyby a čím by naopak nalákali víc zákazníků. Tentokrát řádí v USA... Americká reality show (2009) (44 min)
logo stanice Prima ZOOM Prima ZOOM
16:45 Cesta do hlubin mozku (3) STEREOfull HD

žánr: DOKUMENT
Kdo nás ovládá? Vydejte se spolu s tvůrci do hlubin lidského mozku. Poznejte jeho tajemství i způsob fungování... Britský dokumentární seriál (2015) (48 min)
17:50 Vlci v Černobylu STEREOfull HD

žánr: DOKUMENT
(Radioactive Wolves) Oblast Černobylu, hojně využívanou obilnici bývalého SSSR, změnila v roce 1986 jaderná katastrofa na vylidněnou divočinu. Největšími predátory, kteří tu dnes žijí, jsou vlci... Rakouský dokument (2011) (53 min)
18:55 24 hodin v divočině (1) STEREOfull HD

žánr: DOKUMENT
(Wild 24) Africká savana Sledujte jeden den života vybraných zvířat. Uvidíte, jak v africké savaně svádí boje býložravci a masožravci, nebo se s námi vypravíte do nehostinných polárních oblastí, kde je pro zvířata dostatek potravy otázkou přežití... Americký dokumentární seriál (2015) (48 min)
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
17:10 Soudkyně Barbara Premiéra

Skutečné příběhy ze soudních síní. Nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá - soudkyně Barbara rozhoduje, kde je pravda
18:30 NAŠE ZPRÁVY STEREO

žánr: ZPRÁVY
První televizní zprávy v Česku
18:55 EXPLOZIV krimi STEREO
logo stanice STV 1 STV 1
16:55 Agatha Christie : Poirot MONOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 rokůfull HDaudio description

Dom na myse 2.časť Kultová postava Poirot z pera A. Christie opäť ožíva. Réžia: Andy Wilson, Macdonald Hettie Účinkujú: David Suchet, Hugh Fraser, Philip Jackson, Moran Pauline, Yelland David (Veľká Británia 2003)
17:45 Duel STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiérabez omezenífull HD

Vedomostná súťaž s jedným moderátorom a dvoma hráčmi. (2016)
18:15 Krátke správy RTVS STEREOPremiérabez omezení
logo stanice STV 2 STV 2
17:15 Poklady sveta II. STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení

žánr: DOKUMENT
Paphos- Afroditino pútnické miesto, Cyprus Nemecký dokumentárny seriál. (Nemecko 2003)
17:30 Správy RTVS z regiónov STEREOPremiérabez omezení
17:45 TELEREGINA STEREOPremiérabez omezení

Život v regiónoch naživo.
logo stanice Markíza Markíza
17:00 Prvé Televízne noviny STEREOPremiérafull HD
17:25 Reflex STEREOPremiéraod 12 rokůfull HD

Ľudia - príbehy - emócie.
17:55 Búrlivé víno STEREOPremiéraod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Rodinný seriál, SR (2016). Hrajú: J. Loj, E. Horváth ml., K. Turjanová, M. Majeský, M. Hilmerová, V. Kobielsky.
více informací Buranovský bude mať po krk Dorkinej a Violinej manipulácie a aby ich vytrestal nepríde na noc domov. Rita sa na Martina nahnevá za to, že pred Jurkom podryje jej autoritu. Podarí sa Karolovi presvedčiť Sláva, že neukradol medailové víno?
logo stanice TV DOMA TV DOMA
16:30 Indická nevesta (321, 322) STEREODUOPremiéraSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Romantický seriál, India (2013). Hrajú: G. Rode, J. Wingetová, V. Kapoor, S. Doshiová.
více informací 321 Dugba sa pýta zdravotnej sestry Saraly ohľadom Saraswatinho dieťaťa. Saraswatichandra a Kumud sa vyberú hľadať Menaku. Dugba nájde v nemocnici Saraswatinu zdravotnú dokumentáciu. Dozvedá sa, že Janaki a Saraswati porodili v rovnaký deň. Dugba nadobudne podozrenie, že Saraswati porodila zdravé dieťa, ktoré mohla Ghuman vymeniť za Janakino mŕtve. Saraswatichandra sa veľmi rozzúri a Kumud ho upokojuje. Ghuman sa chystá odísť do Londýna spolu s Kabirom. Podarí sa Saraswatichandrovi nájsť svojho brata? 322 Danny nájde Menakin pas vo svojom dome. Menaka sa dozvie, že nechala svoj pas v Ghumaninom dome. Danny požiada Menaku, aby si prišla po pas do jeho domu a informuje o tom Saraswatichandra. Saraswatichandra a Kumud sa pýtajú Menaky na Saraswatinho syna. Menaka predstiera, že o ničom nevie. Kumud informuje Menaku, že život Saraswatinho syna je v nebezpečenstve. Menaka prezradí Saraswatichandrovi, že Kabir je Saraswatin syn. Ghuman informuje Kabira, že odíde najbližším letom. Prečo Kabir skrýva svoju skutočnú identitu?
17:25 Pestúnka Fran II. STEREODUOPremiéraSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Sitkom, USA (1994-1995). Hrajú: F. Drescherová, Ch. Shaughnessy, D. Davis.
více informací II. 13/24 Fran musí mať bezchybného partnera na stretnutí ľudí z letného tábora, aby sa vytiahla pred starou rivalkou Morgan. Fran je nešťastná až do tej chvíle, než na daný deň vyhrá rande s Ericom Estradom. Ten ale musí hneď po začiatku odísť a Fran sa začína dostávať do problémov... II. 14/24 Brighton musí za niekoho zaskočiť na turnaji v kartovej hre Kanasta usporiadanom Sylviou. Maxwell s tým nesúhlasí, ale nakoniec aj tak ide do Atlantic City spolu s ním...
18:25 Kým nás smrť nerozdelí STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Sitkom, USA (2006-2007). Hrajú: B. Garrett, J. Fisher, E. K. Thomas, K. Fosterová.
logo stanice TV DAJTO TV DAJTO
16:00 Komisár Rex II. (4, 5) STEREODUOSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, Rakúsko-Nemecko (1995). Hrajú: T. Moretti, W. Bachofner, K. Markovics.
více informací 4 Na nudistickej pláži pri brehu Dunaja bol zavraždený mladý milenecký pár. Komisár Moser z viedenskej kriminálky si v tejto súvislosti spomenul na podobný prípad, ku ktorému došlo zhruba pred rokom. Páchateľa sa vtedy nepodarilo chytiť. Je za oba zločiny zodpovedný ten istý človek? Komisár a jeho kolegyňa sa rozhodnú vydávať sa za milencov. Podarí sa im prilákať vraha? Horúca noc sa začína...
více informací 5 Zákazníčky luxusného kozmetického salónu takmer nie je možné rozlíšiť: tváre majú zakryté pleťovými maskami, na sebe rovnaké kúpacie plášte, vlasy schované pod rovnakými uterákmi. Nie je preto ľahké zistiť, kto v takom úbore vnikol do jednej z kabín a udusil ženu spiacu na lehátku. Policajti sa od najlepšej priateľky obete dozvedajú, že pani Ofnerová bola rozvedená majiteľka luxusného butiku a so žiadnym mužom sa intímne nestýkala. Susedka však vypovedá celkom inak: zavraždená priateľa mala, denne ju navštevoval advokát Baumann...
více informací 16:00, 01:55 Komisár Rex II. 6-7/15
více informací HD *12 2xStereo SD Kriminálny seriál, Rakúsko-Nemecko (1995). Hrajú: T. Moretti, W. Bachofner, K. Markovics.
více informací 6 V izbe viedenského hotela ktosi zastrelil hosťa Klausa Schumanna. Jedinou svedkyňou sa stala nevidiaca spojovateľka z hotelovej ústredne Brigitta Heinrichová, s ktorou obeť vo chvíli príchodu vraha hovorila - slúchadlo potom zostalo vyvesené. Dievča pochopilo, že motívom vraždy boli akési údaje týkajúce sa Slovenska, ktoré sa Schumann chystal zverejniť. Páchateľ však začul jej hlas a nebolo pre neho ťažké zistiť totožnosť nepohodlnej svedkyne. Komisár Moser našiel v Schumannovom trezore vzorky pôdy a vody s určením pôvodu: slovenské dediny v blízkosti rakúskych hraníc. Policajti tam okamžite vyrazia... 7 Dvaja maskovaní muži prepadli členov bezpečnostnej služby, prepravujúcich z banky päť miliónov šilingov. Pri prestrelke zahynul jeden z lupičov a jeden strážca. Druhému páchateľovi, Erichovi Fuchsovi, sa podarilo s ukradnutými peniazmi utiecť. Polícia rýchlo identifikuje mŕtveho lupiča a začína pátranie v byte jeho matky. Tam sa pred akciou skrýval aj Fuchs. Rex v byte nájde tajnú únikovú cestu a komisár Moser sa púšťa do prenasledovania po povalách a pivniciach okolitých domov. Zločinec sa medzitým skryl v byte narkomana Votavu. Ten však požaduje za poskytnutie azylu podiel z koristi a medzi kumpánmi dôjde k bitke. Moser prichádza neskoro - Votava je brutálne zbitý a Fuchs je opäť na úteku...
18:05 NCIS: Los Angeles II. (15, 16) STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůaudio description

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, USA (2010-2011). Hrajú: Ch. O'Donnell, LL Cool J, D. Ruahová.
více informací 15 Callen vo svojom dome nájde votrelca. Keď ho odváža preč, stretáva Sama. Ukáže sa, že muži sa nestretli náhodou ...
více informací 16 Sam a Callen pracujú v utajení ako diaľniční policajti, aby dolapili skupinu skorumpovaných policajtov. Vyšetrovanie sa však zvrtne ...
20:15 Gunman: Muž na odstrel STEREODUOSlovenskyod 15 rokůfull HD

žánr: FILM
(The Gunman) Akčný thriller, USA-Španielsko-Francúzsko (2015). Réžia P. Morel. Hrajú: S. Penn, J. Bardem, J. Trinca, I. Elba, R. Winstone.
více informací Chcel stráviť zvyšok života v pokoji s dávnou láskou, namiesto toho musí očistiť svoje meno. Zistí totiž svoj omyl: celé roky veril, že zabíja pre dobro sveta, a keď odhalí pravdu, stane sa nepohodlným svedkom určeným na odpis.
logo stanice JOJ JOJ
16:50 Uhádni môj vek Premiéraod 12 roků

Dvaja súťažiaci, šiesti neznámi a 10-tisíc eur za jedinú úlohu - stačí presne uhádnuť ich vek. Vyskúšajte si aj vy svoj pozorovací talent! Zábavno-súťažná šou, v ktorej si okrem svojho odhadu a intuície môžete vyskúšať aj svoje vedomosti. Stalo sa vám, že ste boli prekvapení, keď vám niekto prezradil svoj skutočný vek? Takýchto prekvapení zažijete v šou TV JOJ viacero. Úlohou súťažnej dvojice je uhádnuť vek človeka, ktorý stojí pred nimi. Ten s nimi ale nemôže komunikovať. Súťažiaci môžu vyhrať až 10.000 eur, no v zdanlivo jednoduchej súťaži zistia, že uhádnuť vek človeka na prvý pokus nie je až také jednoduché. Každý nesprávny pokus im totiž ukrojí z celkovej výhry. Súťažiaci majú k dispozícii aj pomôcky, ktoré im môžu výrazne pomôcť k úspechu. Spolu zo súťažiacimi si môžete svoje schopnosti pri odhade veku otestovať aj vy pred televíznou obrazovkou. Slovenská zábavno-súťažná šou (2016). Moderuje: Vlado Voštinár
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja Premiéraod 12 roků

Rodinno-zábavná televízna show nielen o varení. Dve súperiace rodiny si navzájom skrížia varešky a bojujú svojimi "naj receptami", ktoré musia uvariť deti za pomoci svojej mamy či otca. Slovenská súťažná kuchárska show (2016).
19:00 Krimi
logo stanice JOJ Plus JOJ Plus
17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (10) od 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
(CSI: Miami VI. -) Keď počas večierka v luxusnom dome nájdu v bazéne plávať telo krásnej mladej pestúnky, pod drobnohľadom kriminalistov sa ocitnú čudesné vzťahy v milionárskej rodine a životný štýl slávnych boháčov. Pestúnku otrávili toxickou látkou z očných kvapiek, ktorá jej zablokovala krvný obeh. V jednej z dvoch bodných rán ostal úlomok z keramického noža, aký používajú potápači... David Caruso ako poručík Horatio Caine, bývalý policajný detektív a špecialista na vraždy, vedie elitnú jednotku súdnych expertov a vedcov z divízie C.S.I. miamskej kriminálky, ktorá vyšetruje prípady vrážd na základe perfektnej obhliadky miesta činu a vedeckej analýzy nájdených stôp pod prístrojmi jedného z najlepších kriminalistických laboratórií na svete. Americký kriminálny seriál (2007). Hrajú D. Caruso, E. Procterová, A. Rodriguez, K. Alexanderová, J. Togo, E. La Rueová a ďalší. Réžia Jonathan Glassner.
18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. (11) od 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
(CSI VII.) Muž, podozrivý z vraždy dvoch ľudí, stál pred súdom už aj pred tromi rokmi, keď ho obvinili z vraždy jeho vlastnej matky. Porota ho vtedy oslobodila pre nedostatok dôkazov. Podarí sa dokázať mužovu vinu v oboch prípadoch? Gil Grissom oznámi, že potrebuje odpočinok a dokonca rozmýšľa nad tým, že opustí Las Vegas...William Petersen ako vedec a výskumník Gil Grissom riadi elitnú jednotku súdnych expertov z divízie C.S.I. lasvegaskej kriminálky, ktorá vyšetruje prípady vrážd na základe perfektnej obhliadky miesta činu, tiel obetí a vedeckej analýzy nájdených stôp v jednom z najlepších laboratórií na svete. Ľudia môžu klamať, dôkazy nikdy! Americký kriminálny seriál (2007). Hrajú W. Petersen, M. Helgenbergerová, J. Foxová, G. Eads, G. Dourdan, P. Guilfoyle, E. Szmanda, R. D. Hall, L. Lombardová a ďalší. Réžia: Richard J. Lewis
19:05 Simpsonovci XX. (3) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(The Simpsons XX.) Najslávnejší animovaný seriál pre celú rodinu. Americký animovaný komediálny seriál (1996). Réžia: S. Dietterová, B. Anderson
logo stanice WAU WAU
16:55 Ako som spoznal vašu mamu II. (1/22) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(How I Met your Mother II) Čo môže priniesť život, keď sa človek naháňa za ženou svojho srdca? Josh Randor ako mladý architekt Ted Mosby prežíva so svojimi priateľmi - študentom práv Marshallom, jeho snúbenicou Lily a streleným Barneyom - množstvo komických príhod, rieši životné problémy a predovšetkým vášnivo hľadá ženu svojho života. Keď sa zoznámi s krásnou Robin, je to láska na prvý pohľad, ale osud má s nimi iné plány... Americký komediálny seriál (2005) Hrajú: J. Radnor, J. Segel, A. Hanniganová, N. P. Harris a ďalší. Réžia: P. Frymanová
17:25 Súdna sieň SKRYTÉ TITULKYod 12 roků

Kvetinka 33-ročný Ivan sa rozvádza so ženou, ktorá je od neho staršia takmer o dvadsať rokov. Kedysi mu pomútila hlavu a on sa do nej slepo zamiloval. Až neskôr zistil, čo je zač, tá jeho manželka - maliarka mužských aktov. Dnes ako dôvody rozvodu udáva manželkinu neveru a alkoholizmus. Súdne prípady zo Slovenska plné emócii, ktoré sú inšpirované skutočnosťou (2012). Účinkujú: J. Buršáková a ďalší. Réžia: B. Mišík
18:30 Súdna sieň SKRYTÉ TITULKYod 12 roků

Nešťastný striptíz Dva protiklady vo vzťahu sa zvyčajne zvyknú priťahovať. Vzájomne sa dopĺňajú, spoločne sa posúvajú ďalej. Prestane to však klapať vo chvíli, kedy jeden z nich pociťuje, že ťahá za kratší koniec. Dôvody môžu byť rôzne. Napríklad aj podkopaná sebadôvera. Marek tvrdí, že jeho manželka Eva ho neustále porovnáva z bývalými partnermi a jemu to teda v žiadnom prípade nerobí dobre. A chcete vedieť, prečo Marek považuje striptíz jeho ženy za nešťastný? Sledujte nás a dozviete sa viac. Súdne prípady zo Slovenska plné emócii, ktoré sú inšpirované skutočnosťou (2015). Réžia: Kristína Hercegová
logo stanice TA3 TA3
17:00 Správy / Štúdio TA3
17:30 Ryba pre zdravie Repríza
18:00 Správy / Štúdio TA3
logo stanice TV Lux TV Lux
17:00 Detský program: Klbko

:) Relácia pre deti. Nový zákon
17:30 Publicistika: Doma je doma Premiéra

Popoludňajšia publicistika
18:35 Detský program: Animované biblické príbehy NZ

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
:) Príbehy pre deti
logo stanice Viasat Explore Viasat Explore
17:10 Stěhování ve velkém (21)

žánr: DOKUMENT
(Massive Moves) USA, dokumentární série (2012). Stephen a Christine našli dokonalý řemeslný domek a objednali si přepravce, aby jej převezli na jejich farmu. Ale jde o náročnou 32kilometrovou cestu.
17:30 Stěhování ve velkém (22)

žánr: DOKUMENT
(Massive Moves) USA, dokumentární série (2012). Ve snaze uniknout rozrůstajícímu se předměstí Calgary, rozhodli se Chuck a Dianne přestěhovat svůj milovaný dům pro odpočinek na odlehlé místo za hranice města.
17:55 Můj plovoucí dům (9)

žánr: DOKUMENT
(My Floating Home) Velká Británie, dokument (2015). Obří dům na lodi. Na severním pobřeží Vancouveru přivítá prospívající komunita dvaceti plovoucích domů nový dobrodružný pár jako sousedy. Vlek přístavem však neprobíhá moc dobře. Pořad Můj plovoucí dům sleduje dobrodružství rodin, které si postavily dokonalé vysněné domy na vodě nebo u vody - úchvatné domy, které plavou na vodě. Tato série zkoumá ohromující konstrukční prvky vytvořené pouze pro plovoucí domy - od podvodních oken s výhledem na ryby po opalovací mola a velká okna s 360stupňovým výhledem. Každý díl této série sleduje jinou rodinu při pokusu svůj sen vybudovat od konceptu po konečné zakotvení.
logo stanice Viasat History Viasat History
17:00 Neopěvovaní hrdinové (8) od 18 roků

žánr: DOKUMENT
(Unsung Heroes) Francie, dokumentární série (2015). Tom Simpson (Velká Británie). Tom Simpson se zapsal do historie závodů na kolech nikoliv svými úspěchy, ale spíše svou tragickou smrtí na Mont Ventoux během Tour de France 1967. Tato série nabízí nový vhled do historie 20. století a odhalí zapomenuté tváře mužů a žen, kteří pomáhali tvořit naši minulost i budoucnost. Tyto osobnosti utvářely 20. století přímou akcí: povstali, podporovali a nechávali vyslyšet svůj hlas. Od uprchlíků z ghetta po zkušební piloty uvidíme, proč by životy těchto málo známých hrdinů i zrádců neměly být nikdy zapomenuty.
17:30 Záhady muzeí (15)

žánr: DOKUMENT
(Mysteries at the Museum) USA, dokumentární série (2012). Uvnitř hasičského muzea v Bostonu se nachází antický parní stroj. Kdysi byl použit do boje s ničivou událostí, na kterou žádný z hasičů nebyl trénován.
18:20 Lovci záhad (8)

žánr: DOKUMENT
(Myth Hunters) Velká Británie, dokumentární série (2014). Na konci války nacisté zoufale zkoušeli skrýt své bohatství, aby jednoho dne mohla říše znovu povstat. Mnozí si myslí, že skryli ukradené zlato na dně australského jezera Lake Toplitz. Lovci záhad se vracejí a nabídnou další skutečné příběhy opravdových dobrodruhů, kteří věřili, že některé přetrvávající historické mýty a legendy jsou skutečností, nikoliv fikcí. Jde o skutečné příběhy dobyvatelů legendárních artefaktů: ztracené divy civilizace Inků, podivné lodi záhadně se objevující v poušti, rouška, kterou si Ježíš utřel tvář, a snad dokonce opravdové místo, kde se nachází svatý grál. Pro většinu z nás jde o rekvizity z filmů a fantazie - avšak tihle lidé skutečně věřili, že mýty jsou pravdivé a udělali vše pro to, aby sami sobě dokázali, že mají pravdu.
logo stanice Viasat Nature Viasat Nature
16:45 Super veterináři (2)

žánr: DOKUMENT
(The Supervet) Velká Británie, přírodopisná série (2013). Noel operuje pětiměsíčního Rufuse, králík si ošklivě zlomil zadní tlapku. Mezitím Dixie, milovaný kokršpaněl, potřebuje velkou operaci páteře.
17:35 Paul O´Grady - Pro lásku psů (7)

žánr: DOKUMENT
(Paul O’Grady For the Love of Dogs) Velká Británie, dokumentární seriál (2013). V této epizodě sledujeme příběh Flippera - štěňátka, které bylo tak zanedbané, že ani nedokázalo chodit a než bylo možné zvážit umístění do nového domova, muselo být řádně vytrénováno.
18:00 Paul O´Grady - Pro lásku psů (8)

žánr: DOKUMENT
(Paul O’Grady For the Love of Dogs) Velká Británie, dokumentární seriál (2013). Poté, co se štěňátka uzdraví, má Paul tu čest jim dát jména - a pro něj je velmi těžké, aby k nim nepřilnul ještě víc.
logo stanice Viasat HD Viasat HD
17:05 Chůze po Zemi (7)

žánr: DOKUMENT
(J'ai Marché Sur La Terre) Francie, přírodopisný dokumentární seriál (2012). Nová Kaledonie je díky okouzlujícím lagunám kouzelným místem pro ty, kteří studují neuvěřitelné volně žijící tvory, což je případ Mathieua Vidarda, který zde zkoumá obří želvy a zvláštní růžové houby. Připojte se k Mathieuovi Vidardovi na jeho úžasné cestě přes mnoho kontinentů, na nichž studuje vznešenost a zlomyslnost přírody a lidské interakce. Od Zimbabwe po Peru, zjistěte, jak mladí vědci provádí významnou práci pro zachování nádherné krajiny, řady stvoření a různých druhů rostlin. Jak inteligentní šimpanz ví, která potravina poslouží jako lék na nemoc? Dokážou peruánští domorodci žít v nadmořské výšce 4500 metrů, v Andách, žít v souladu s přírodou? Proč aligátoři na Floridě podporují růst bujné vegetace? Mathieu se snaží najít odpověď na všechny tyto a další otázky...
18:00 Záhady středověkých vražd (6)

žánr: DOKUMENT
(Medieval Murder Mysteries) Velká Británie, dokumentární série (2015). Artur I. Bretaňský: Chlapec, který měl být králem. Historie popisuje krále Jana jako krutého násilníka a proradného bratra vznešeného krále Richarda. Jedním z jeho nehroznějších skutků byla vražda svého synovce Artura Bretaňského, kterého tak chtěl zastavit v nároku na trůn. Ale je to pravda? Odborníci na středověkou historii zkoušejí odhalit pravdu a oddělit ji od mýtu v tomto fascinujícím dokumentu o záhadné vraždě. Tato série má jako kulisy hrady, vznešené rytíře a silné monarchy, ale provede nás hroznými a skrytými tajemstvími středověkých vražd. Používá k tomu poutavé rekonstrukce a znalecké posudky, a snaží se odhalit a vyřešit záhady minulosti. Budou použity moderní forenzní techniky, a také bohatý historický kontext, aby se zjistila brutální pravda skrytá v minulosti.
18:50 Lovci záhad (6)

žánr: DOKUMENT
(Myth Hunters) Velká Británie, dokumentární série (2013). Záhadná a bizarní úmrtí provázejí pátrání amatérského prospektora po ztraceném pokladu Aztéků. Jde o prokletí Montezumova zlata? Tato zcela nová sezóna Lovců záhad odhalí další skutečné příběhy skutečných dobrodruhů, kteří věřili, že některé z nejdávnějších legend a mýtů jsou pravdivé. Každá epizoda vypráví příběh fascinujícího objevu - kde bylo pohřbeno tělo krále Artuše, že Montezumovo zlato může být v jeskyni nedaleko Salt Lake City nebo jak se klenoty Heleny Trojské objevily v ruském muzeu. Pro většinu z nás jde o rekvizity z oblasti fantazie a filmů - ale tyto příběhy jsou o lidech, kteří skutečně věřili v pravdivost mýtů a ušli dlouhou cestu, aby sami sobě dokázali pravdu.
logo stanice Spektrum Spektrum
17:00 Jak Nero zachránil Řím od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(How Nero Saved Rome) 19. července roku 64 po Kristu lehla velká část Říma popelem. Už ve své době byl z této katastrofy obviňován Nero, který podle legendy požár Říma opěvoval a doprovázel se přitom na lyru. Bližší výzkum onoho požáru vedl ke zjištění, že Nero obnovil město na velice dobře promyšlených nových základech, čímž vyvolal revoluční změny v celé západní architektuře a jednou provždy vtiskl Římu jeho charakteristickou tvář.
18:00 Utajený šéf - USA 4 (6) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Undercover Boss USA) V jednom z nejoblíbenějších seriálů stanice Spektrum se majitelé amerických firem opět odhodlají k neobvyklému kroku: zavítají do neznámých hlubin svých podniků. Šéfové pracují v přestrojení, na nejpodřadnějších pracovištích, aby poznali, jak na ně a na celou firmu pohlížejí jejich zaměstnanci -- upřímně a bez servítků. Získávají tak informace z první ruky, díky čemuž snáze objeví, kde je třeba nasadit více sil, koho je třeba pochválit a koho lépe motivovat, aby zaměstnanci na základě jednoznačně vyjádřeného uznání pracovali v zájmu podniku co nejefektivněji. Nezapomenutelné dobrodružství má jak na straně vedení firmy, tak mezi zaměstnanci za následek změnu přístupu k věci.
19:00 Brutální biologie 1 (2) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Brutal Biology) Dr. Gábor Szerényi, vystupující jako hlavní expert v našem novém televizním seriálu o brutální biologii, nabízí divákům zajímavou a vzrušující cestu za objevy. Porovnáním lidských a zvířecích vlastností například vyjde najevo, zdali člověk dokáže napodobit určité pohyby zvířat. Muži i ženy budou muset podstoupit nelehkou zkoušku v roli šoférů a poutavá akční scéna nám názorně předvede, jakou formou činnosti toho lidé víc zvládnou: individuálně, nebo kolektivně. Potom nám ještě pan profesor Szerényi na několika optických klamech objasní vztah mezi lidským zrakem a mozkem, načež přistoupí k detailnímu výkladu brutální biologie rostlin.
logo stanice National Geographic National Geographic
17:00 Jak se staví superauta: Rolls Royce Silver Shadow

žánr: DOKUMENT
Tým čeká náročný úkol připravený popovou hvězdou Shanem Lynchem: proměnit Rolls Royce Silver Shadow z roku 1979 v auto na drift.
18:00 Zlato Yukonu: Vítězství v krvi

žánr: DOKUMENT
Nastupuje zima a týmy se ženou rýt v zemi. Ken bojuje s mrazivými teplotami a Karl si ověří své mechanické dovednosti.
19:00 Vědecky prověřeno (9)

žánr: DOKUMENT
Zjistěte, jak se můžete ztrapnit při tricích na snowboardu, hopsání na skákacím míči a žonglování s fotbalovým míčem.
logo stanice Nat Geo HD Nat Geo HD
16:40 Mega města: New York

žánr: DOKUMENT
Za 100 let se newyorské metro rozrostlo ze 14,5kilometrové trasy na systém pokrývající čtyři čtvrtě, přičemž je důležitým prvkem signalizace.
17:30 Demontáž: auta na prodej: Odepsaní dříči

žánr: DOKUMENT
Tentokrát musí týmy nalézt odepsané dříče, pracovní vozy, které na sebe těžce vydělávaly, ale které jsou nyní nepotřebné.
18:20 Lovec kořistí: Ve spárech draka

žánr: DOKUMENT
Na odlehlém ostrově Komodo v Indonésii bojuje chlapec o život s varanem komodským, největším ještěrem na světě.
logo stanice Nat Geo Wild Nat Geo Wild
17:11 Nejpodivnejší živočichové světa: Příšery ve vzduchu

žánr: DOKUMENT
Seznámíte se s nejpodivnějšími tvory z opeřeného světa a uvidíte nejztřeštěnější a nejděsivější letce naší planety.
18:00 Náladové šelmy: Námluvy Premiéra

žánr: DOKUMENT
Odhalte s námi všechny detaily námluv a rozmnožování několika podmanivých, nevyzpytatelných a neuvěřitelných tvorů obývajících naši planetu.
18:48 Městská džungle: Předměstí

žánr: DOKUMENT
Přizpůsobivým tvorům se může dobře dařit i ve šlechtěných prostředích. Boone sleduje pouliční psy v Moskvě a klokany na golfových hřištích.
logo stanice Discovery Channel Discovery Channel
17:10 Válka skladů v Kanadě 1: Nejhorší nejlepší chlap (22)

žánr: DOKUMENT
(Storage Wars Canada: Worst Best Man Ever) Na aukcích po celé Kanadě se každý den scházejí nákupčí, co se nebojí riskovat. Ron se chystá na svatbu a přichází na aukci ve smokingu.
17:35 Likvidátor 3: V čem je problém? (11)

žánr: DOKUMENT
(The Liquidator: What's Your Beef?) Král likvidátorů Jeff vyvíjí velký nátlak při koupi obchodu se zmrazeným masem. Riskuje tak, že o všechno přijde. Kvůli ostré výměně slov s obchodníkem s uměním soptí Jeff zlostí.
18:05 Rození obchodníci 12: Honda S2000 (18)

žánr: DOKUMENT
(Wheeler Dealers: Honda S2000) Dvojice se pouští do své první opravy Hondy, ale zjišťují, že to nebude nic snadného. Mike vsadí na auto, které už potřebovalo opravy za 4 000 dolarů. Nebude toho litovat?
logo stanice Discovery HD Showcase Discovery HD Showcase
17:15 Král dortů: Hráči, právníci a šprýmaři

žánr: DOKUMENT
(Cake Boss: Players, Lawyers, and Pranksters) Tým pomáhá svému šéfovi Buddymu zhotovit speciální dort pro dobročinnou nadaci trenéra týmu NY Giants Toma Coughlina. Marissa se rozhodne oplatit žertík.
17:37 Král dortů: Operace tankový dort

žánr: DOKUMENT
(Cake Boss: Operation Tank Cake) Na oslavu výročí americké armády připravuje Buddy dva speciální dorty. Jeden musí ohromit vojáky shromážděné na Times Square a ten druhý poputuje do Afghánistánu.
18:00 Penn a Teller lžou: Piraňa vás nezabije

žánr: DOKUMENT
(Penn & Teller Tell A Lie: Piranha Will Not Kill You) Je pravda, že vás piraně nezabijí? Excentrické duo Penn a Teller představí sedm neuvěřitelných příběhů. Šest je pravdivých a jeden je nestoudná lež! Odhalíte podvrh?
logo stanice Travel Channel HD Travel Channel HD
17:00 Bizarní jídla: Lahodné destinace;Memphis

žánr: DOKUMENT
Ve městě, kde jsou ubrousky nezbytností a grilování náboženstvím, zkoumá Andrew místní legendární jídla. Andrew odhalí chutě, jež se dají najít jen v Memphisu, od smaženého sumce a plátků bologna po šťavnatá žebírka a slavný Elvisův sendvič.
18:00 Hledáme bydlení Zn. v zahraničí;Staré Orleans ve Francii

žánr: DOKUMENT
Geoff a jeho rodina se stěhují z malého města v Iowě do Orleans ve Francii kvůli pracovní příležitosti. On by chtěl žít v centru města, ale Adrienne dává přednost prostornějším předměstským domům. Najdou společný kompromis?.
18:30 Hledáme bydlení Zn. v zahraničí;Dva do tanga v argentinském Buenos Aires

žánr: DOKUMENT
Žena se snaží v argentinském Buenos Aires sama najít uprostřed města oázu pro své studio jógy, manžela a malého syna.
logo stanice Fishing+Hunting Fishing+Hunting
17:00 Kapří generace - Dobrodružství v Bosně (2)
17:30 Přívlač s Rapalou - S Károly Bokorem (3)
18:00 Fishing Australia - Nejlepší momenty z „Fishing Australia 2011“
logo stanice TV Paprika TV Paprika
17:00 Rachel Allenová - deník pekařky 1 (9) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Rachel Allen's Cake Diaries) Pod tímto názvem se budev vysílat zbrusu nový seriál, ve kterém nám Rachel s využitím svých osobních zkušeností předvede, jak důležitou roli může hrát -- a také hraje -- cukroví v životě lidí, keří udržují hodně rozvětvené příbuzenské a přátelské styky. Rachel přesvědčí diváky o tom, že význam dortů a jiných sladkostí je mnohem širší, než naznačuje jejich všeobecně známá role v souvislosti s tradičními svátky. „Deník“, který si vede, nás upozorní na bezpočet životních situací - od velkých rodinných setkání až po posezení při kávě s kamarády - jejichž lesk se dá mistrovským cukrářským dílem dále zvýšit. Ať už jsme kdekoli a děláme cokoli, Rachel nám dokáže, že se prostě ke každé náladě, ke každému okamžiku, ať už se vyznačuje jakoukoli atmosférou, najde odpovídající moučník. Jen si vzpomeňme na muffin, cupcake, brownie, blondie, na úchvatné třívrstvové dorty nebo piškotové řezy, které se nedají pokazit. V seriálu uslyšíme množství užitečných nápadů týkajících se polevy a zdobení dortů, pečení a servírování. A nejenže dostaneme dobré rady, sami budeme moci navíc odkoukat tajemství výroby zákusků, na které jsme si stejně už dávno brousili zuby. A tímto způsobem položíme první stabilní základy, na kterých může časem vzniknout náš vlastní cukrářský deník.
17:30 Vaří, až se z ní kouří 1 (88) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Mad Hungry With Lucinda Scala Quinn) Lucinda Scala Quinn by ráda viděla opět co nejvíce rodin u pravidelné společné večeře. V zájmu oživení tohoto zvyku nabízí tato zkušená účastnice rozhlasových relací, autorka kuchařských knih a jedna z klíčových postav Living Omnivision Marthy Stewartové hromadu tipů, triků a receptů, s jejichž využitím může doma každý z nás navařit s maximální chutí a minimální námahou tak vynikající jídla, že se k nim ochotně sesedne celá rodina.
18:00 Babiččino cukroví 2 (3) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Sweet Grannies 02 Hu) Mistr kuchař stanice TV Paprika navštěvuje babičky a venkovské tetičky, které se proslavily výbornými moučníky a cukrovím a které se s námi rády podělí i o své tajné recepty. Společné pečení vynikajícího domácího cukroví reprezentujícího nejkrásnější kraje tří zemí.
logo stanice Fine Living Fine Living
17:05 Život na ostrově 4 (5)

Don a Kendra se setkali při práci v ambulanci, a nyní by si chtěli užít klidnější život. Hledají domy na ostrově Galveston v Texasu, kde si mohou užít všech výhod venkovního životního stylu.
17:30 Život na ostrově 4 (6)

Justin, Sarah a jejich synové chtějí klidnější život, a tak se rozhodli přestěhovat do Justinova rodného města na ostrov St. Simons v Georgii. Potřebují najít dům rychle, aby si mohli ostrovní komunitu užívat i se svými dvěma syny.
18:00 Prázdninové domy zdarma (7)

Georgia a Walter se zamilovali během letních dovolených na Jersey Shore. Nyní by sem rádi jezdili i s jejich dcerou a tak kupují svůj vlastní dům u pláže.
logo stanice Crime&Investigation Crime&Investigation
17:00 Zločiny, které otřásly Británií: Kanibal s kuší

žánr: DOKUMENT
Bývalí přátelé Stephena Griffithse hovoří o Bradfordském sériovém vrahovi, který byl dopaden, když v roce 2010 střelil kuší do hlavy Suzanne Blamiresovou.
18:00 Exkurze za mřížemi: San Bernadino, Kalifornie / Počkej, Turbo

žánr: DOKUMENT
V San Bernardinu v Kalifornii se čtrnáctiletý Angel toulá po ulicích se členy gangu, ale teprve doma mává nožem a stává se nebezpečným. Postaví ho jeden den za mřížemi do latě?
19:00 Ne-přátelé: Konečná zrada

žánr: DOKUMENT
Příběh o tom, jak roztržka na Facebooku skončila smrtí, když Kayla Henriquesová ubodala svou dlouholetou kamarádku po hádce o dvacet dolarů.
logo stanice Filmbox Filmbox
17:00 Beatles - Velký začátek

žánr: DOKUMENT
(BEATLES EXPLOSION, THE) Dokumentární, hudební, zivotopisný, Velká Británie (2008). Hrají: John Lennon, Paul McCartney, George Harrison, Ringo Starr
více informací Raritní dokument, který zachycuje rané období fungování The Beatles se vzácnými rozhovory, záběry, tiskovými konferencemi a prvními vystoupeními v televizi. Snímek představuje střízlivý pohled na počátky Beatlemanie, slavnou čtveřici a jejich názory na slávu, ječící fanynky a fascinaci médií nad jejich účesy. Beatles se v průběhu filmu ukáží coby okouzlující, upřímní a důvtipní umělci. Zlatým hřebem filmu je záznam z první cesty Beatles do Ameriky, záběry z natáčení filmu Perný den a jejich hysterické vystoupení v britské TV show, kde poprvé v barvě předváděli jednu Shakespearovskou hru.
18:45 Sonny boy

žánr: FILM
(SONNY BOY) Romantický, válečný, Nizozemsko (2011). Hrají: Ricky Koole, Sergio Hasselbaink, Angelo Arnhem, režie: Maria Peters.
více informací Sonny Boy je pozoruhudný příběh lásky mezi dvěma obyčejnými lidmi - typickou holandskou matkou čtyř dětí Riky a o sedmnáct let mladším Surinamcem Waldemarem. Jejich láska je dost silná na to, aby zvládla překonat všechny předsudky a překážky okolí - ovšem jen do chvíle, kdy s devastující silou začne 2. světová válka. Snímek společnosti Shooting Star v koprodukci s Ester Reglin Film a Menuet už vidělo v Holandsku více než 400 000 diváků.
21:00 Trattoria

žánr: FILM
(TRATTORIA) Komedie, USA (2012). Hrají: Tony Denison, John Patrick Amedori, Kandis Erickson, režie: Jason Wolos.
více informací Vtipná a hřejivá dramatická komedie se odehrává ve vzrušujícím prostředí kulinářské scény v San Franciscu a sleduje osudy Sala Sartiniho, workoholického kuchaře, který se musí pokusit obnovit svou vášeň pro vaření i lásku a napravit pošramocené vztahy se svým synem dříve, než zase všechno ztratí.
logo stanice Filmbox Plus Filmbox Plus
16:20 Učebnice smrti

žánr: FILM
(DETENTION (2007)) Akční, dobroružný, USA (2007). Hrají: Penelope Ann Miller, režie: Harry Winer.
více informací Když oddaná učitelka Gloria Abrahamová označí místního drsňáka za najatého vraha při střelbě, při níž se umíralo, zabijákovi přátelé se spojí, aby se pomstili. Nyní se Gloria ocitne v patové situaci, když v sobotu odpoledne hlídá poškoláky.
17:40 Otec nebo syn?

žánr: FILM
(CLOSING THE DEAL) Komedie, romantický, USA (2000). Hrají: James Wilder, Michael Bergin, Brian Burke, režie: Art Altounian.
více informací Samantha Halliday (v podání Kelli Coleman) se stěhuje do Los Angeles rozjet novou firmu a s nadějí, že konečně potká pravou lásku. Po sérii neúspěšných rande pomalu přestává doufat, když v tom jí její excentrická bytná předpoví v tarotu, že potká bohatého staršího muže. Na scénu přichází pohledný a elegantní Ford Williams (Ray Wise), kterého Samantha okouzlí na první pohled. Samantha je o polovinu mladší - a dokonce i Fordova dcera je o dva roky starší než ona. Pak ovšem potká Willa (James Wilder), který je Fordův úplný opak. Samantha se nedokáže rozhodnout - a to přitom ještě netuší, že Ford je Willův otec a že se tak ocitá v hodně zvláštním milostném trojúhelníku...
19:10 Dohazovač

žánr: FILM
(MATCHMAKER, THE) Drama, Izrael (2010). Hrají: Adir Miller, Maya Dagan, Tuval Shafir, režie: Avi Nesher.
více informací Arik, dospívající kluk z Haify, získá v roce 1968 práci u dohazovače Yankela Bridea. Yankele je podivín, který přežil holokaust a svou živnost provozuje v kanceláři v zadní části kina, které promítá jen zamilované filmy a patří rodině sedmi rumunských trpaslíků. Yankele zde seznámí Arika s novým světem povstalým na ruinách toho starého. Jak se tak postupně učí pronikat do tajemství lidského srdce, zamiluje se Arik do Tamary, sestřenice svého kamaráda Beniho. Tamara se právě vrátila z Ameriky a nemluví o ničem jiném než o ženských právech, volné lásce a rock and rollu. Během jednoho klíčového léta se tak Arikův život od základů promění. Zatím poslední snímek Aviho Neshera míchá komedii s dramatem v příběhu o dospívání, jaký jen tak neuvidíte.
logo stanice Filmbox Family Filmbox Family
16:15 Sniff a strašidelný hrad

žánr: FILM
(SNIFF AND THE GHOST CASTLE) Rodinný, Nizozemí (2010). Hrají: Tom van Kalmthout, Vivian van Huiden, Steven de Jong, režie: Steven de Jong.
více informací Německého ovčáka Sniffa vycvičil Tom. Naučil psa mnoho speciálních dovedností a spolu se svou přítelkyní Mirjam s ním zažívají vzrušující dobrodružství. Během letních prázdnin je Tom spolu s Mirjam a Sniffem u strýce Hanse a synovce Jaapa. Doslechli se, že v blízkosti je strašidelný hrad. Legenda o něm praví, že ve středověku se jistý rytíř Betram zamiloval do služebné Ady. Ta ale milovala podkoního. Betram se rozhodl, že se jim ohavným způsobem pomstí a od té doby se říká, že v lese u hradu straší. Tom, Mirjam a Sniff při své cestě na hrad vypátrají v lese skupinu pašeráků, což opět vede k velkému dobrodružství...
17:35 Můj přítel T.I.M.

žánr: FILM
(T.I.M.) Dobroružný, drama, rodinný, sci-fi, Nizozemí, Dánsko (2014). Hrají: Dyon Wilkens, Abdelhadi Baaddi, Bas Keijzer, režie: Rolf van Eijk.
více informací Jedenáctiletý Tibor má jediného kamaráda, kterým je domácí robot T.I.M. Jeho otec se vysloužilého robota rozhodne vyměnit, ale Tibor ho zachrání před zničením. Jeho cílem je najít tajemného vynálezce Hectora Sammlera, který jako jediný dokáže opravit starého robota. Během dobrodružného pátrání v neznámém světě se začne T.I.M. pomalu rozpadat. Uvidí se, zda bájného stvořitele vůbec někdy najdou.
19:00 Vše o zvířatech (26)

žánr: FILM
(ALL ABOUT ANIMALS 26) Rodinný, dobroružný, dokument, Austrálie (2011). Hrají: Olivia Todd, Jake Todd, režie: Monika Todd, Les Francis, Russell Marrett.
více informací Pořadem provází desetiletá milovnice zvířat Olivia Todd společně se svým vtipným a okouzlujícím šestnáctiletým bratrem Jakem. Navštíví celou řadu odborníků na živočichy a různých specialistů, aby diváky seznámila s neuvěřitelnými fakty ze světa zvířat. Energická dvojice chodí po návštěvách, od delfinárií přes přírodní rezervace až ke slavným majitelům domácích mazlíčků, a potká několik úžasných lidí, kteří svou lásku ke zvířatům využili v zaměstnání, které si zvolili. Tento pořad sledují ze šedesáti procent dospělí s věkovou skupinou 12-17letých v těsném závěsu - jak je vidět, je to pořad pro rodiny. Olivia je navíc horlivou podporovatelkou RSPCA /Královská společnost pro prevenci krutosti na zvířatech/, a proto informuje o programech adopce a pěstounství ve snaze zvýšit povědomí o krutosti ke zvířatům a jejich zanedbávání a snížit výskyt takových případů. Cílem pořadu je také informovat o péči o zvířata a jejich ochraně a vzdělávat veřejnost, pokud jde o ohrožené druhy všude na světě.
logo stanice Filmbox Premium Filmbox Premium
15:45 Čarovný les

žánr: FILM
(INTO THE WOODS) Dobroružný, fantasy, hudební, USA, Velká Británie, Kanada (2014). Hrají: Anna Kendrick, Danile Huttlestone, James Corden, režie: Rob Marshall.
více informací Čarodějnice dá bezdětnému pekaři a jeho ženě kouzelné předměty z tradičních pohádek, aby pomocí těchto věcí zrušili prokletí, které bylo uvaleno na jejich rodinu.
17:45 Lhář, lhář

žánr: FILM
(LIAR LIAR) Komedie, fantasy, USA (1997). Hrají: Jim Carrey, Maura Tierney, Justin Cooper, režie: Tom Shadyac.
více informací Americká bláznivá komedie o jednom skutečném zázraku, o právníkovi, který nedokázal lhát.
19:10 Make Your Move

žánr: FILM
(MAKE YOUR MOVE) Hudební, Jižní Korea, USA (2013). Hrají: Izabella Miko, Will Yun Lee and Rick Gonzalez, režie: Duane Adler.
více informací Dvojici tanečníků z New Yorku se lepí smůla na paty. Nyní zjistí, že se nachází v centru nenávistné rivality mezi bratry provozující ilegální taneční kluby.
logo stanice Filmbox Extra HD Filmbox Extra HD
16:35 Coco Chanel (1)

žánr: FILM
(COCO CHANEL 1) Drama, životopisný, Francie, VB, Italie (2008). Hrají: Barbora Bobulova, Brigitte Boucher, Alice Cambournac, režie: Christian Duguay.
více informací Malá dívka uprostřed Francie, umístěná v sirotčinci se svou sestrou, marně čeká každou neděli, že se pro ně jejich tatínek vrátí. Kabaretní zpěvačka s příliš slabým hlasem stojící před publikem podnapilých vojáků. Mladá švadlena, jejíž prací je opravovat lemy v zadní místnosti obchodu venkovského krejčího. Příliš hubená začínající kurtizána uprostřed prostitutek a zhýralců nachází útočiště u svého ochránce Étienna Balsana. Zamilovaná žena, která ví, že nebude „ničí ženou“, ani ženou Boye Capela, muže, který ji přesto tolik miloval. Rebelka, které konvence tehdejší doby brání volně dýchat a která se obléká do košil svých milenců. To je příběh Coco Chanel! Příběh moderní ženy, která navždy změnila svět módy, svět žen.
18:10 Poskok

žánr: FILM
(SIDEKICK) Komedie, Kanada (2005). Hrají: Daniel Baldwin, Perry Mucci, David Ingram, režie: Blake Van de Graaf.
více informací Jednoho osudného dne zjistí slušňácký IT konzultant Norman Neale, že má jeho kolega Victor Ventura, nadutý hezounek, telekinetické schopnosti vymykající se lidskému chápání. Se svým zjištěním se svěří svému jedinému kamarádovi Chuckovi, chytrolínskému majiteli obchodu s komiksy, a společně přijdou na bizarní plán přimět Victora, aby lépe rozvinul svou mimořádnou schopnost, a vytvořit z něj skutečného superhrdinu. Norman si sám sebe představuje jako Victorova věrného pomocníka, který po jeho boku bojuje proti kriminálním živlům řádícím ve městě. Ovšem jak roste Victorova síla, narazí Norman na neúprosné zjištění, že ne všichni lidé s mimořádnými schopnostmi se stávají hrdiny.
19:35 Černá vdova

žánr: FILM
(BLACK WIDOW (2008)) Krimi, USA (2008). Hrají: Randall Batinkoff, Elizabeth Berkley, Alicia Coppola, Barbara Niven, Brady Smith, režie: Armand Mastroianni.
více informací Nesmírně úspěšný podnikatel si myslí, že ve svůdné mladé vdově potkal ženu svých snů. Zatímco plánuje svatbu, zjistí, že všichni její předešlí manželé zemřeli za záhadných okolností a on by mohl být její další obětí.
logo stanice HBO HBO
16:15 Žena ve vodě STEREOod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: FILM
(LADY IN THE WATER) fantasy thriller USA (2006). Hrají: Paul Giamatti, Bryce Dallas Howardová, Jeffrey Wright, Bob Balaban, Sarita Choudhuryová, režie: M. Night Shyamalan.
více informací Údržbář obytného komplexu (Paul Giamatti) zachrání z bazénu, o který se stará, tajemnou mladou ženu (Bryce Dallas Howardová). Záhy zjistí, že je to vodní nymfa z pohádek na dobrou noc, která se snaží dostat z našeho světa zpátky domů.
18:05 Město statečných STEREOod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: FILM
(BRAVETOWN (AKA. STRINGS)) drama Kanada/USA (2015). Hrají: Lucas Till, Josh Duhamel, Laura Dernová, Maria Bellová, Tom Everett Scott, režie: Daniel Duran.
více informací Sedmnáctiletý Josh, který se stal nejoblíbenějším dýdžejem v New Yorku, vede nezřízený život. Po náhodném předávkování drogami mu však soud nařídí strávit celý rok v opatrovnictví odcizeného otce, který žije na maloměstě v Severní Dakotě.
20:00 Marťan STEREOod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: FILM
(THE MARTIAN) akční sci-fi drama USA/VB (2015). Hrají: Matt Damon, Jessica Chastainová, Kristen Wiigová, Jeff Daniels, Michael Pe?a, režie: Ridley Scott.
více informací Astronaut Mark Watney (Matt Damon) se během mise na Mars zranil v prašné bouři. Zbytek posádky planetu opustil v domnění, že je mrtvý. Mark ale přežil. Teď musí využít veškerý důvtip a znalosti, aby našel způsob, jak vyslat signál na Zemi.
logo stanice HBO2 HBO2
16:05 Zítra STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků

žánr: DOKUMENT
(TOMORROW (AKA. DEMAIN)) dokumentární film Francie (2015). režie: Cyril Dion, Mélanie Laurentová.
více informací Dokument, který se vydává do různých zemí a víc než na problémy samotné se soustředí na jejich řešení, skýtá ucelený pohled na to, jak se aktivisté, organizátoři a občané pokoušejí proměnit svět v lepší, zelenější a udržitelnější místo.
18:05 Mistress America STEREOod 15 roků

žánr: FILM
(MISTRESS AMERICA) komedie USA (2015). Hrají: Greta Gerwigová, Lola Kirkeová, Matthew Shear, Jasmine Cephas Jonesová, Heather Lindová, režie: Noah Baumbach.
více informací V této ztřeštěné komedii zachrání osamělou studentku prvního ročníku newyorské univerzity Tracy před samotou její nastávající nevlastní sestra Brooke - dobrodružná lvice salonů, která ji zapojí do svých neodolatelně šílených plánů.
19:30 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(THE ASSASSINATION OF JESSE JAMES BY THE COWARD ROBERT FORD) westernové drama USA (2007). Hrají: Brad Pitt, Casey Affleck, Sam Shepard, Mary-Louise Parkerová, Paul Schneider, režie: Andrew Dominik.
více informací Robert Ford (Casey Affleck), který již od útlého dětství obdivoval postavu psance Jesseho Jamese (Brad Pitt), se usilovně snaží připojit ke gangu pověstného vůdce banditů z Missouri. Obdiv však postupně přerůstá v rivalitu...
logo stanice HBO3 HBO3
15:10 Zrodila se hvězda STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(A STAR IS BORN (1976)) romantické hudební drama USA (1976). Hrají: Barbra Streisandová, Kris Kristofferson, Gary Busey, Oliver Clark, Venetta Fieldsová, režie: Frank Pierson.
více informací Milostná filmová klasika Zrodila se hvězda se odehrává v divokém světě vrcholného období rokenrolu. V novější verzi z roku 1976 se mísí zápal a energie Barbry Streisandové s neodolatelnou přitažlivostí Krise Kristoffersona.
17:30 Fantastická čtyřka STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(FANTASTIC FOUR (2015)) akční komiksové sci-fi USA (2015). Hrají: Miles Teller, Michael B. Jordan, Kate Maraová, Jamie Bell, Toby Kebbell, režie: Josh Trank.
více informací Čtyři outsideři se teleportují do jiného, nebezpečného světa, který změní jejich fyzickou podobu. Mladí hrdinové se teď musejí naučit, jak využít svých nových schopností a zachránit Zemi před bývalým přítelem, jenž se proměnil v nepřítele.
19:10 Impérium - Mafie v Atlantic City IV. (6): Polárka STEREOod 15 roků

žánr: SERIÁL
(BOARDWALK EMPIRE IV. EP. 06 - THE NORTH STAR) drama z produkce HBO USA (2013). Hrají: Steve Buscemi, Stephen Graham, Jack Huston, Anthony Laciura, Ron Livingston, režie: Allen Coulter.
více informací Píší se 20. léta a v USA vládne prohibice - doba jako stvořená pro Nuckyho Thompsona z Atlantic City. Tento politik a zločinec v jedné osobě řídí ilegální obchod s alkoholem a kšeftuje s mafiánskými špičkami. Seriál získal 12 cen Emmy®.
logo stanice Cinemax Cinemax
16:15 Pravidla moštárny STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(THE CIDER HOUSE RULES) drama USA (1999). Hrají: Tobey Maguire, Charlize Theronová, Delroy Lindo, Paul Rudd, Michael Caine, režie: Lasse Hallström.
více informací Homer strávil skoro celý život za zdmi venkovského sirotčince. Přestože se stal chráněncem tamního ředitele, doktora Larche, který ho připravoval jako svého nástupce, Homer cítí, že se potřebuje postavit na vlastní nohy a poznat svět venku.
18:20 Kamikaze STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků

žánr: FILM
(KAMIKAZE) komediální drama Španělsko (2014). Hrají: Álex García, Eduardo Blanco, Verónica Echeguiová, Carmen Machiová, Leticia Dolerová, režie: Álex Pina.
více informací Mladý terorista se hodlá odpálit na palubě letadla směřujícího z Moskvy do Madridu. Jeho sebevražedný plán ale zkomplikuje sněhová bouře, kvůli níž je let zrušen, a cestující jsou na noc přesunuti do hotelu.
20:00 Důkaz STEREOPremiéraod 12 roků

žánr: FILM
(PROOF (2005)) psychologické drama USA (2005). Hrají: Jake Gyllenhaal, Gwyneth Paltrowová, Anthony Hopkins, Danny McCarthy, Hope Davisová, režie: John Madden.
více informací Dcera geniálního, ale mentálně narušeného matematika, který nedávno zemřel, se snaží vypořádat se svým potenciálním dědictvím - otcovým šílenstvím. To jí nijak neulehčuje otcův bývalý student ani její sestra, s níž už si nemá co říct.
logo stanice Film+ Film+
17:05 Dračí doupě od 12 roků

žánr: FILM
(Dungeons And Dragons) (1999). Režie: Courtney Solomon Hrají: Jeremy Irons, Bruce Payne, Justin Whalin
více informací V Izmerské říši již dlouhý čas vládne elitní skupina mágů a prostí lidé trpí. Spravedlivá císařovna Savina chce dosáhnout rovnost pro všechny a bojuje tak proti zlému Profionovi. Profion se snaží ukořistit od Saviny kouzelné žezlo, které dokáže ovládnout zlaté draky Izméru. Císařovna cítí nebezpečí, a proto se rozhodne najít magický savrillský prut, který podle legendy může přemoci rudé draky - mnohem mocnější než zlatí - a tím si zajistit moc. Kdo prut získá jako první - císařovna nebo Profion? Zavládne v Izmerské říši dobro nebo zlo?
18:50 Život podle Dana od 12 roků

žánr: FILM
(Dan In Real Life) (2007). Režie: Peter Hedges Hrají: Steve Carell, Juliette Binoche
více informací Dan (Steve Carell) píše sloupek do novin, ve kterém radí druhým, jak si nejlépe uspořádat rodinný život. Jeho vlastní tři dcery mu dospívají před očima a on se jim snaží být dobrým otcem i matkou zároveň. Jeho osobní život zůstal od smrti jeho ženy unášen v proudu malých i větších starostí. Jednoho dne se však něco změní. V knihkupectví potká Marii (Juliette Binoche), která ho na první pohled něčím zaujme. Sympatie jsou vzájemné a všechno směruje k šťastnému happyendu... Nebo ne?
20:30 Emperor od 12 roků

žánr: FILM
(Emperor) (2007). Režie: Peter Webber Hrají: Matthew Fox, Colin Moy
více informací Po kapitulaci Japonska, tedy definitivním konci II. světové války, stojí Američan, generál Bonner Feller, specialista na japonské záležitosti a člen štábu generála Douglase MacArthura, před rozhodnutím: má být - pro Japonce posvátný - císař Hirohito souzen a oběšen za válečné zločiny? Film je zároveň příběh o lásce a porozumění na pozadí poválečné krize poraženého Japonska...
logo stanice Doku CS Doku CS
17:20 Divadlo Mozartových premiér

žánr: DOKUMENT
(Divadlo Mozartových premiér) Dokumentární / umělecký. (Československo - 1991). Režie: Přemysl Staněk.
více informacíSnímek zachycuje průběh rekonstrukce Tylova divadla, prokládaný místy pobytu V. A. Mozarta v Praze.
17:45 Zmatek 68

žánr: DOKUMENT
(Zmatek 68) Dokumentární / dokumentární / historický. (Československo - 1990). Režie: Evald Schorm.
více informacíSnímek pojednává o obrodných společenských procesech, které se v Československu rozpoutaly během tzv. Pražského jara a také popisuje srpnovou intervenci vojsk Varšavské smlouvy na území Československa. Obrazový dokument o napjatých a vyhrocených situacích i událostech v srpnu 1968 - byl natáčen průběžně 1968-69, dokončen pak až v roce 1990.
18:25 Semafor Jiřího Suchého

žánr: DOKUMENT
(Semafor Jiřího Suchého) Dokumentární. (Československo - 1990).
více informacíVzpomínkový večer k 30.výročí existence divadla Semafor.
logo stanice Kino CS Kino CS
16:05 Jakou barvu má láska

žánr: FILM
(Jakou barvu má láska) Drama / romantický. (Československo - 1973). Režie: Zbyněk Brynych. Hrají: Ilja Prachař, Jana Dítětová, Jaroslav Rozsíval, Jaroslava Obermaierová, Jiřina Švorcová, Josef Burda, Josef Dvořák, Josef Větrovec, Josefa Pechlátová, Kateřina Macháčková, Ludmila Roubíková, Radúz Chmelík, Rudolf Jelínek, Václav Postránecký.
více informacíNormalizační požadavky ovlivňovaly i milostné příběhy - jestliže je zažívali představitelé uvědomělé dělnické třídy, musely být optimistické. Pokud se ovšem přidala inscenační i vypravěčská topornost, výsledkem byl těžko stravitelný pokrm, jak je tomu v tomto filmu. Vypráví o tom, jak čistá a upřímná láska, která se rozhořela mezi televizním reportérem a inženýrkou z chemického závodu, může jedině povznášet. Je natolik příkladná, že film poskytuje jakýsi návod, jak by se zodpovědní lidé měli k sobě chovat, aby rodina byla opravdovým základem socialistického státu.
17:35 Přehlídce velím já

žánr: FILM
(Přehlídce velím já) Komedie. (Československo - 1969). Režie: Jaroslav Mach. Hrají: Jan Skopeček, Lubomír Kostelka, Vladimír Menšík.
více informacíMilionář má být připraven o nabytý majetek na základě rafinovaného plánu. Problém je v tom, že existuje další rafinovaný plán někoho druhého.
19:05 Jarní vody

žánr: FILM
(Jarní vody) Romantický. (Československo - 1968). Režie: Václav Krška. Hrají: Alžbeta Štrkulová, Květa Fialová, Vít Olmer.
více informacíPodle stejnojmenné Turgeněvovy novely natočil Václav Krška vzpomínání stárnoucího ruského šlechtice Sanina, jenž si vybavuje nenaplněnou lásku, již v mládí zažil. Výrazné je nostalgické ladění, které provází příliš pozdní prozření. Hrdina se totiž při zahraničních cestách zamiloval do prosté dívky, avšak opustil ji kvůli krákodobému milostnému vzplanutí k sobecké krásce z vyšší společnosti. Režisér věrohodně vyřešil i potíže s odpovídajícím časoprostorovým zakotvením.
logo stanice CS Film CS Film
16:00 Poslední mohykán Česky

žánr: FILM
Komedie (1947). Hrají: Jaroslav Marvan, Meda Valentová, Soňa Červená, Dagmar Frýbortová, Jaroslav Mareš, Eman Fiala, František Stach, Antonín Jirsa, František Mlejnek, Valja Petrová, Olga Příhodová aj., režie: Vladimír Slavínský.
více informací Druhé filmové zpracování divadelní hry F. X. Svobody Poslední muž. Tentokrát scenáristé do příběhu o napravení rodinného tyrana vnesli několik změn: určili hlavnímu hrdinovi jiné povolání (ze středoškolského profesora se stal starožitníkem) a připsali mu bratra dvojče. Jaroslav Marvan si tak mohl zahrát hned dvě role. Diváci se dobře bavívali a budou bavit i nadále. (89 minut)
17:35 Kinotipy

Filmový magazín (2016).
více informací Novinky z českých kin. Premiérově uváděné a připravované snímky, trailery, upoutávky a jiné filmové informace. (10 minut)
18:00 Tichá bolest Česky

žánr: FILM
Drama (1990). Hrají: Rudolf Hrušínský, Ivan Jiřík, Vítězslav Jandák, Daniel Landa, Tomáš Vacek, Jiří Langmajer, Marie Durnová-Hynková, Dušan Cikota, Jiří Pomeje, Tomáš Juřička, Martin Dejdar aj., režie: Martin Hollý.
více informací Balada o černých baronech, touze po svobodě a vůni slivovice. Film „Tichá bolest“ se vrací do padesátých let, poznamenaných lidskými tragédiemi a utrpením. Podle autobiografického scénáře Jiřího Křižana jej v roce 1990 natočil režisér Martin Hollý. Vypráví příběh Janka Kadavého, jehož otec byl v roce 1949 zatčen, odsouzen a popraven jako „třídní nepřítel“. Matka krátce nato zemřela a Jankovi zbyl jen děda. Skvost československé kinematografie, ve kterém exceluje Rudolf Hrušínský. (86 minut)
logo stanice AMC Channel AMC Channel
17:20 Dohola

žánr: FILM
(Blow Dry) (2001). Režie: Paddy Breathnach Hrají: Alan Rickman, Natasha Richardson
více informací Takovou slávu, jaká se chystá, ještě malé yorkshirské městečko Keighley nezažilo! O tom je alespoň přesvědčen jeho starosta, když se dozví, že byli vylosováni jako dějiště příštího ročníku Britského kadeřnického šampionátu. Zdá se však, že jeho nadšení nikdo nesdílí. Ani novináři, ani obyvatelé a dokonce ani místní zástupci lazebnického cechu. A to přitom kdysi Phil Allen patřil k favoritům všech mezinárodních soutěží a o vítězství nejprestižnější jej připravil jen škodolibý osud. Který mu ostatně nevzal jen lásku k profesi, ale i manželku. Může se někdo divit, že zahořkl, a že každé pomyšlení na svou účast v soutěži od sebe odhání jako obtížný hmyz?
18:50 Mechanik zabiják

žánr: FILM
(The Mechanic) akční film US (1972). Režie: Michael Winner Hrají: Charles Bronson, Jan-Michael Vincent
více informací Charles Bronson v roli, jež jej vynesla ke slávě: zabiják z podsvětí, který vraždu povýšil na umění. V dalších rolích se objevují Jan-Michael Vincent a Jill Ireland.
20:30 Osvoboditel

žánr: FILM
(The Liberator) (2013). Režie: Alberto Arvelo Hrají: Edgar Ramírez, Eric Wildpret
více informací Simon Bolivar svedl se španělskou říší více než sto bitev za nezávislost Jižní Ameriky. Za svůj život ujel v sedle více než 70.000 mil a obsadil téměř dvakrát tak velké území jako svého času Alexandr Veliký. Je považován za jednoho z největších vojevůdců v lidských dějinách. S tím rozdílem, že Bolivar nebyl dobyvatel, nýbrž osvoboditel.
logo stanice Film Europe Film Europe
16:25 Marie Kroyer od 15 roků

žánr: FILM
(Marie Kroyer) Biografický / drama, Dánsko (2012). Hrají: Birgitte Sorensen, Soren Lassen, Sverrir Gudnason, režie: Bille August.
více informací Mezinárodně uznávaný filmový režisér Bille August se svým snímkem Marie Kroyer vrací po 25 letech opět do rodného Dánska a divákům přináší intimní příběh ženy ze začátku 20. století, inspirovaný skutečnými událostmi. Augustův nejnovější film vypráví příběh umělkyně Marie Kroyer, manželky mentálně postiženého dánského malíře P.S. Kroyera, která se zmítá mezi sociálními rolemi oddané manželky, starostlivé matky a kreativní umělkyně. Na dovolené ve Švédsku však pozná hudebního skladatele Huga Alfvéna, do kterého se vášnivě zamiluje.
18:15 Mozartova sestra od 15 roků

žánr: FILM
(Nannerl, la soeur de Mozart) Drama / biografický, Francie (2010). Hrají: Clovis Fouin, David Moreau, Delphine Chuillot, Marc Barbe, Marie Féret, režie: René Féret.
více informací Příběh začíná v roce 1763 a sleduje namáhavý život Mozartovy rodiny na cestách kočárem z jednoho královského dvora na druhý, kde šlechta žasne nad zázračným talentem mladého Wolfganga. Ale skvělá zpěvačka, cembalistka, houslistka Nannerl, Wolfgangova o pět let starší sestra, byla jako první známa jako zázračné dítě rodiny. Na začátku filmu ještě pořád vystupuje jako doprovod Wolfganga, i když zastíněna a upozaděna jeho rostoucí slávou. Její otec se podřizuje společenskému zřízení „pro její vlastní dobro“ a zakáže jí pokračovat ve hře na housle a skládání, přičemž důvěrně přisuzuje talent Nannerl svojí ženě. Nannerl popuzují omezení, která jí ukládá její pohlaví a užírá se svými vyhlídkami.
20:20 Operation Libertad od 15 roků

žánr: FILM
(Operation Libertad) Drama, Francie / Portugalsko / Švýcarsko (2012). Hrají: Antonio Buíl, Jonathan Genet, Karine Guignard, Laurent Capelluto, Stipe Erceg, režie: Nicolas Wadimoff.
více informací Film sleduje malou revoluční skupinu mladých lidí, kteří si natáčejí různé veřejné akce a demonstrace, aby zaznamenali reakce běžných lidí a obecnou revoluční atmosféru v tehdejší době ve Švýcarsku, a aby poukázali na nekalé praktiky politiků a finančníků. Tato skupina marxistických stoupenců, ale i amatérských filmařů, kteří si říkají GAR (Groupe Armee Revolutionnaire), se připravuje na svůj dosud nejnáročnější úkol: unést chilského agenta, proniknout s ním do švýcarské banky nedaleko Curychu a přimět ho k přiznání se k nezákonným vazbám mezi Pinochetovou diktaturou a místními finančními praktikami.
logo stanice Eurosport Eurosport
17:00 Motokros

žánr: SPORT
Motokros národů
17:30 Fotbal

žánr: SPORT
MLS Highlights
18:00 Cyklistika

žánr: SPORT
Milán - Turín
logo stanice Eurosport2 Eurosport2
17:00 Cyklistika

žánr: SPORT
Milán - Turín
18:00 Plochá dráha

žánr: SPORT
Elitserien - finále Dackarna - Rospiggarna
19:15 Plochá dráha Live

žánr: SPORT
Elitserien - finále Rospiggarna - Dackarna
logo stanice Sport 1 Sport 1
16:30 Fotbal Reprízafull HD

žánr: SPORT
Serie A, 6. kolo, nejskvělejší okamžiky
17:30 Fotbal Serie A Show, 6. kolo full HD

žánr: SPORT
nové
18:00 Lední hokej LivePremiéra

žánr: SPORT
Ak Bars - Jokerit KHL, základní část
logo stanice Sport 2 Sport 2
16:45 Házená Reprízafull HD

žánr: SPORT
THW Kiel - PSG Liga mistrů EHF, 1. kolo
18:30 Házená LivePremiérafull HD

žánr: SPORT
Rhein-Neckar Löwen - Celje Liga mistrů EHF, 2. kolo
20:30 Házenkářská show REWIND Reprízafull HD
logo stanice Nova sport 1 Nova sport 1
17:15 SC DhfK Leipzig - Rhein-Neckar Löwen Záznam

žánr: SPORT
Záznam utkání 5. kola německé házenkářské Bundesligy
18:45 Truck Racing Magazine (9)

žánr: SPORT
Dokument ze světa závodních tahačů
19:00 Odpolední Sportovní noviny

žánr: SPORT
Sportovní zpravodajství
logo stanice Sport 5 Sport 5
17:15 Perfection - sportovní vrcholy 16/9

žánr: SPORT
nezapomenutelné okamžiky a výkony sportovní historie
17:45 GoPro Magazín (35/2016) 16/9

žánr: SPORT
Magazín extrémních sportů
18:00 Pozor vlak (9/2016) 16/9Premiéra

žánr: SPORT
Železnice z druhé strany
logo stanice Golf Channel Golf Channel
15:00 THE 2014 RYDER CUP

žánr: SPORT
3. den
18:00 Golf Central Live From

žánr: SPORT
Ryder Cup
19:00 Golf Channel Academy 12/2016

žánr: SPORT
Fred Funk - Výhoda plného švihu
logo stanice ČT art ČT art
05:59 Závěr vysílání

Kanál ČT art vysílá denně od 20:00 hodin na frekvenci dětské televize ČT:D (Déčko).
20:00 Události v kultuře SKRYTÉ TITULKYLiveaudio description

žánr: ZPRÁVY
Každodenní souhrn nejdůležitějšího a nejzajímavějšího dění v naší i světové kultuře (Opakování 28.9./ČT24 a 28.9./ČTart)
20:20 Les Ballets Bubeníček - Orfeus

Exkluzivní baletní představení bratří Bubeníčků u příležitosti zahájení 53. MTF Zlatá Praha. Režie T. Kopáčová
logo stanice MTV Europe MTV Europe
17:00 Pimp My Ride

Pořad ukazuje, jak proměnit váš starý hatchback na plně vybavený koráb.
17:30 Pimp My Ride

Pořad ukazuje, jak proměnit váš starý hatchback na plně vybavený koráb.
18:00 Náctileté maminky

Původní holky jsou ZPĚT! Přidejte se k Maci, Catelynn, Amber a Farrah ve zbrusu nové sérii pořadu Náctileté maminky!
logo stanice Óčko Óčko
17:05 Óčko hity

klipy nonstop
18:00 Playtvák.cz: S hvězdou v šatníku

Co nosí celebrity?
18:05 Óčko hity

klipy nonstop
logo stanice iConcerts HD iConcerts HD
17:00 Kate Nash - London Live Special

VARIOUS, Kate Nash
18:00 Stereophonics - 360 Sessions

VARIOUS, Stereophonics
19:00 PLAYLIST

VARIOUS
logo stanice Retro Music TV Retro Music TV
16:30 retrománie

podvečerní porce retra
18:00 reproduktor

nad dopisy diváků...
19:00 retrománie

podvečerní porce retra
logo stanice Brava HDTV Brava HDTV
16:25 Mahler - Symphony No. 1

Jean Paul’s novel 'Titan’, in which an artistically gifted young man, driven by his failure to find his way in society, eventually commits suicide in despair, inspired Gustav Mahler to compose his Symphony No. 1. The work did not come easily to Mahler: he composed it between 1887 and 1888 when he, in his twenties, was working as a conductor at the Oper Leipzig. The first version of the work was considered as a symphonic poem in two parts, as its titles told a specific musical story. This original version premiered in Budapest in 1898, but it did not go down well. Mahler decided to revise his work: he left out the expressionist titles and cut the second part (Blumine). This results in a wonderful symphony, full of musical references. The opening part quotes one of Mahler's earlier compositions (Ging heut' morgens übers Feld from Lieder eines Fahrenden Gesellen), the second movement is an Austrian ländler (a folk dance), and the third part refers to a very well-known melody: 'Brother John'. All in all, this Symphony No. 1 marks an incredible achievement for a composer this young. Fabio Luisi, Sächsische Staatskapelle Dresden
17:25 Rimksy-Korsakov - Scheherazade part 3

Sultan Shakhriar, convinced of the infidelity of women, has sworn to kill each of his wives after the first night. But Sheherazade managed to save her own life, fascinating him with the stories she told him over 1001 nights. His curiosity stirred, the Sultan kept postponing her execution day by day and eventually gave up on his bloody plan altogether. Spellbound by these stories from The Book of One Thousand and One Nights, Russian composer Nikolai Rimsky-Korsakov composed his exotic Sheherazade. This symphonic suite consists of four movements that each convey a life-saving story. The violin plays the leading role in this piece, this is Sheherazade we hear telling her stories. The third movement (The Young Prince and the Young Princess) brings us to an unknown palace in the Far East. Neeme Järvi, Berliner Philharmoniker
17:35 Dvorák - Symphony No. 4, part II

It is noteworthy that Antonín Dvorák’s symphonies were all written within in a brief timespan. He composed his Symphony No. 4 between January and March 1874. Dvorak’s Czech colleague Bedrich Smetana, keen to conduct the piece’s premiere, had the honour to do so, in Prague. Unfortunately, the symphony was not a commercial success; Dvorák found it prudent to make several modifications. He conducted this rewritten version himself in 1892, but it was only in 1912, after the composer’s death, that the sheet music was published. Dvorák was inspired to write this symphony after Richard Wagner visited Prague to see his 'Tannhäuser’ performed: echoes of this opera can be heard in Dvorák’s Symphony No. 4. Today’s broadcast is part of a series of all nine Dvorák Symphonies, which were performed by the Czech Philharmonic under the baton of the Czech conductor Jirí Belohlávek in 2014. Belohlávek won the Czech National Conducting Competition in 1970. After this, he served as guest conductor of the Czech Philharmonic for twJirí Belohlávek, Czech Philharmonic
logo stanice JimJam JimJam
17:20 Kit a Kate (23)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Kit a Kate jsou dvě roztomilá koťátka, která milují svůj domov, malou a útulnou krabici na hračky.
17:25 Kit a Kate (24)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Kit a Kate jsou dvě roztomilá koťátka, která milují svůj domov, malou a útulnou krabici na hračky.
17:30 Chirp (5)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Skvělá zábava, veselá dobrodružství, ale také spousta nesnází a nejedno nedorozumění. Jaké to asi je být pirátem, cestovat vesmírem, plavat v moři společně s delfínem nebo jezdit na dinosaurovi?
logo stanice duck tv duck tv
17:20 Zvieratká

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Poďte s nami do lesa - uvidíte kus divočiny.
17:22 Farebný zázrak

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Učíme sa spoznávať farby
17:25 Raul

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Dvaja super kamoši - hroších Raul a vtáčik zažívajú neuveriteľné dobrodružstvá
logo stanice Disney Channel Disney Channel
17:00 Maskovaný kocour
17:25 Maskovaný kocour (mini série)
17:30 Hank Zipzer
logo stanice Minimax Minimax
17:05 Popples 1 (13)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Popples 01 (Eps 1-13)) Chtěli byste také mít tak rozkošně měkké a roztomilé kamarády? Našimi nejnovějšími hrdiny jsou Bubbles, Sunny, Lulu, Izzy a Yikes. S velkým elánem se snaží každému pomoci, ať už jejich pomoc potřebují známí, sousedé nebo někdo z jejich vlastní party, ale výsledek jejich úsilí je občas úplně opačný, než jak si jej původně představovali, takže se nakonec ocitnou v situaci, kdy musí dávat do pořádku zmatek, který se jim podařilo vyvolat. Naštěstí se jim všechny nepříjemnosti vždycky včas podaří urovnat, ale samozřejmě i to dělají ve svém nenapodobitelném, úsměvném stylu.
17:30 Mia a já 2 (1) od 7 roků

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Mia And Me) Záhádný návštěvník Všechno to začne jako fantastická pohádka - ale pro Miu se brzy stane skutečností. Bude muset v sobě najít dostatek síly, aby dokázala zachránit ohrožené jednorožce a celý svět. O zemi Centopii už kdysi četla v prastaré knize plné mýtů. Teď se však prostřednictvím portálu zhotoveného jejím otcem najednou skutečně ocitne v této podivuhodné bájné říši, mezi elfy, jednorožci a draky.
17:55 Lilly čarodějka 2 (2) od 7 roků

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Lilly The Witch) Lilly a mongolský kůň Lilly byla obyčejná holčička, ale jednoho dne potkala malinkého draka Hektora, který ji zasvětil do tajů čarování. Stát se čarodějkou není dvakrát jednoduché, to Lilly brzy zakusí na vlastní kůži, i když díky prožívaným dobrodružstvím může navštívit krásné daleké kraje, může se ocitnout v dávných historických epochách a v takových koutech světa, o kterých dříve vůbec neměla tušení.
logo stanice RiK RiK
17:15 Wilf - čarodejnícky pes (16)

(Wilf The Witch's Dog) Wilf túži stať sa čarodejníckym psom. Jeho priatelia si myslia, že to nebude jednoduché, pretože čarodejnice zvyčajne nemajú ako miláčikov psov - mávajú mačky, pavúky a netopiere. Wilf sa rozhodne zúčastniť na konkurze na domáce zviera pre čarodejnicu. Zamaskuje sa za mačku, čo funguje do chvíle, keď sa mu maska rozpadne. Čarodejnica Weenie však nemá ďalších adeptov, a tak sa rozhodne dať mu šancu. Wilf jej pomáha s lietaním a kúzlami a nakoniec je ocenený ako domáci miláčik roka. Britský animovaný seriál (1998).
17:30 Hovoriaca Kniha kúziel (13)

(Ultimate Book of Spells) Traja šikovní študenti školy mágie dostanú jedného dňa zvláštnu hovoriacu knihu kúziel Hokuz. Spolu sa potom musia vydať do stredu Zeme, aby porazili mocného čarodejníka Zarlaka a zachránili svet. Kanadský akčný animovaný seriál (2001).
17:50 Pat a Mat (4)

Na čo siahnu, to sa pokazí. Spoločne sa snažia riešiť rôzne situácie, no nikdy sa to neobíde bez komplikácií. Oni však nestrácajú optimizmus a ich príbehy zabavia celú rodinu. Dvaja najnešikovnejší domáci majstri sú späť s úplne novými príbehmi! Pat a Mat sa vracajú na obrazovky exkluzívne na TV RiK. ...a je to! Česká animovaná rozprávka (2015).
logo stanice KinoSvět KinoSvět
16:30 Námořní flotily

žánr: DOKUMENT
5. část dokumentární série. Unikátní dokumentární série o námořnictvu a námořních flotilách...
17:35 Teleshopping

Nakupujte z domova.
17:55 Konspirační teorie: Kde je pravda?

žánr: DOKUMENT
13. díl Upíři. Zkušený novinářský veterán Richard Syrett se zabývá teoriemi spiknutí, nadpřirozenými jevy a přináší rozhovory s předními světovými experty, nezávislými mysliteli i s těmi největšími skeptiky. Cestuje po světě, hledá pravdu a dává k úvaze vlastní názory.
logo stanice Kino Barrandov Kino Barrandov
16:10 Columbo SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Smrtící korunka Peter Falk v roli geniálního detektiva Los Angeleské policie, který vyřeší každý případ. Americký krimi seriál (1968-2003) (92 min)
18:15 Magnum II (11, 12)

žánr: SERIÁL
Sportovní auto, krásné ženy, ale i dobrodružné případy... Takový je život soukromého detektiva Toma Sellecka na slunné Hawai. Americký krimi seriál (1981). Dále hrají J. Hillerman, R. E. Mosley, L. Manetti a další
20:20 Záhadná vražda STEREOPremiéra

žánr: FILM
(Die Schnüfflerin - Peggy kann's nicht lassen) Úspěšná vynálezkyně Anja je obviněna z vraždy svého manžela. Její kamarádka Peggy věří, že je nevinná a tak začíná pátrat na vlastní pěst, proč byl Anji manžel zabit a kým... Německý krimi film (2008). Hrají A. Frier, O. Mommsen, S. Vester, Ch. M. Ohrt, A. Helmig a další. Režie P. Gersina (91 min)
logo stanice Mňam TV Mňam TV
17:00 U mě v kuchyni

U šéfa doma. Angela Hartnett Jak to chodí u slavných šéfkuchařů doma v kuchyni? Co vaří svým rodinám a přátelům? Nahlédněte pod pokličku hvězdám kuchařského nebe.
17:30 Annabel Langbein: U mě na zahrádce

Dobroty ze zahrádky Annabel Langbein Annabel Langbein nás zve na Nový Zéland, do svého idylického srubu u jezera. Z ingrediencí od místních pěstitelů a sklizně z vlastní zahrádky připravuje jednoduchá ale vynikající jídla.
18:10 Holky v kuchyni

Nejen v kuchyni s Haylie Duff Pořadem provází herečka, bloggerka o jídle a autorka úspěšné kuchařky v jedné osobě Haylie Duff. Do každé epizody si pozve přatele nebo členy své rodiny a společně budou zkoušet nové recepty a vylepšovat ty klasické.
logo stanice Hustler TV Hustler TV
16:00 Hot Stepsister Bang
17:30 Dirty 18 YO Facials
19:00 Drill My Hot Wife
logo stanice Prima MAX Prima MAX
17:20 S Italem v kuchyni STEREOPremiéra

První díl nové série nás zavede do oblíbeného Tyrolska, kde se naučíme další báječné recepty z italské kuchyně (37 min)
18:15 Vítejte v novém těle II (5) STEREO

Dean Buďte svědky té největší a nejinspirativnější přeměny v televizi. Odvážní dobrovolníci s těžkou obezitou si pod vedením zkušeného trenéra dali za cíl bezpečně zhubnout o polovinu své tělesné hmotnosti během jednoho roku. Jejich výsledky budete ohromeni... Britská reality show (2011) (44 min)
19:15 Malé královny krásy III (2) STEREO

Nahlédněte spolu s tvůrci do zákulisí soutěže o malé královny krásy. Poznejte, co všechno jsou matky schopny udělat pro vítězství svých dcer... Americká reality show (2010) (44 min)
logo stanice Leo TV Leo TV
06:00 Závěr vysílání
22:00 FILMOVÁ STŘEDA - ANÁLNÍ ORGIE od 18 roků

Holky, kterým to do jedné dírky nestačí! - první část
23:00 FILMOVÁ STŘEDA - ANÁLNÍ ORGIE od 18 roků

Holky, kterým to do jedné dírky nestačí! - druhá část
logo stanice Man-X Man-X
06:00 NO BROADCAST

erotic
00:00 Sweet temptation

erotic
01:30 That’s Rad

erotic
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2016