na den:
[ PREVIEW ] logo Skylink logo freeSAT by UPC Direct logo Digi TV

PARABOLA.CZ > TV PROGRAM > PAKET SKYLINK

ČT 1 ČT 1
 11:00  Vyprávěj SKRYTÉ TITULKYfull HD
*žánr: SERIÁL

Žijí Markovi rodiče? Hurá, lyže! Speciální díl seriálu, který se vrací do prostředí a života zajímavých vedlejších postav. Hrají: L. Hampl, Z. Čapková, Z. Piškula, A. Kunzová, A. Fialová, J. Stádník, O. Lounová, M. Sitta, R. Jašków a další. Scénář R. Merkner. Kamera J. Chod. Režie B. Arichtev (52 min)

 12:00  Zprávy ve 12 SKRYTÉ TITULKY
*žánr: ZPRÁVY

Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě

 12:20  Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), SKRYTÉ TITULKY
*žánr: ZPRÁVY

Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

ČT 2 ČT 2
 11:10  Putování za muzikou SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description
*

Jožka Šmukař uvádí nejlepší dechovky z Čech a Moravy - Dambořanka. Režie R. Petrenko

 11:40  Naše tradice: Dožínky SKRYTÉ TITULKYfull HD
*žánr: DOKUMENT

Dobrodružné příběhy o zrodu svátků a zvyků našich předků, které dodnes slavíme. Průvodcem dokumentárního cyklu je Miroslav Táborský

 12:05  Folklorika SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description
*

Pantáta maléř O rodu lidových malířů Hánových, které inspirovala náboženská témata a krajina kolem Blatnice

ČT 24 ČT 24
 10:28  Studio ČT24
*

Dvě a půl hodiny aktuálního zpravodajství v politice, ekonomice, kultuře i sportu, komentáře, analýzy, specializované informace o životě lidí v jiných světadílech, v byznysu a na burze

 12:00  Zprávy ve 12 SKRYTÉ TITULKY
*

Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě

 12:20  Předpověď počasí, sportovní zprávy SKRYTÉ TITULKY
*

Souhrn meteorologických informací uplynulých 24 hodin a prognóza vývoje počasí na příští dny

ČT Sport ČT Sport
 11:15  Svět motorů audio description
*

Nejdůležitější motoristické akce uplynulého týdne

 12:05  Panorama Live
*

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

 12:25  Sportovní zprávy Live
*

Aktuální informace ze světa sportu


NOVA NOVA
 11:25  Dva a půl chlapa II (5) STEREO
*žánr: SERIÁL

(Two and a Half Men II) Charlie Sheen je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se jeho bratr Alan, který se právě rozvádí, k němu nastěhuje. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... Druhá řada amerického seriálu (2004). Dále hrají J. Cryer, M. Hinkle, A. T. Jones, H. Taylor a další.

 11:50  Tescoma s chutí STEREO16/9
*

Pečeme s Adélou Gondíkovou a slavnou cukrářkou Pavlínou Bersziovou. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově

 12:00  Polední televizní noviny STEREO16/9
*žánr: ZPRÁVY

Sportovní noviny, Počasí

NOVA CINEMA NOVA CINEMA
 11:00  Svatební zvony (1) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(Colin & Justin's Wedding Belles) Potřebujete pomoci či poradit s přípravou svatby? Zavolejte Colina a Justina. Britský dokumentární seriál (2006)

 11:55  Teleshopping
 12:10  Ten, kdo tě chrání (9) STEREO
*žánr: SERIÁL

(The Guardian) Ani to, že je synem prominentního právníka nezachrání Nicka Fallina před důsledky střetu se zákonem. Kvůli drogám je odsouzen k veřejně prospěšné práci. Stává se z něho ochránce dětí, jimž nepřály šťastné životní okolnosti. Nickovo svědomí se opět po dlouhé době probouzí a on se musí rozhodnout, zda bude bude dál zastupovat obžalovanou mládež, nebo mocné a bohaté klienty... Americký seriál (2001). V hlavní roli Simon Baker, dále hrají D. Coleman, A. Rosenberg, E. Leerhsen, W. Moniz, R. Sbarge, Ch. Malik a další

TV FANDA TV FANDA
 11:15  Chelsea TV
*

Záznam vybraného utkání (Chelsea TV)

 13:05  Teleshopping
 13:20  TSV Hannover-Burgdorf-SC Magdeburg
*

Záznam utkání 5. kola německé házenkářské Bundesligy

SMÍCHOV SMÍCHOV
 11:20  Teleshopping
 11:40  Aj múdry schybí (8) STEREO
*

Velmi oblíbená slovenská verze šou Nikdo není dokonalý, která zábavným způsobem sondovala znalosti slovenského národa v různých oblastech. Uvádějí Elena Vacvalová a Oliver Andrásy (2007)

 12:45  Na zdraví! V (4, 5) STEREO
*žánr: SERIÁL

(Cheers V) Útulný bar, ve kterém se mohou jeho hosté nejen zasmát, ale i probrat své problémy. Pátá řada amerického seriálu (1986). Hrají T. Danson, R. Perlman, J. Ratzenberger, G. Wendt a další.

PRIMA PRIMA
 11:25  Místo činu: Kolín (6) STEREOPremiéra
*žánr: SERIÁL

Květina zla Vrchnímu komisaři Ballaufovi se někdo prostřednictvím vražd lidí, s nimiž měl něco společného, snaží pomstít za cosi z minulosti. Zbývá zjistit, o co se jedná... Německý kriminální seriál (2006). Hrají K. J. Behrendt, D. Bär, G. M. Schmeidová a další (88 min)

 13:25  Wolffův revír III (25) SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Den odplaty Vrchní komisař Wolff brání svoji rodinu před odplatou pomstychtivého odsouzence... Německý kriminální seriál (1996). Hrají J. Heinrich, K. Pönitz, G. Wameling, N. Seiffertová, P. Zieserová, A. Rohde a další. Režie M. Mackenroth (47 min)

 14:30  Doktor z hor: Nové příběhy II (8) STEREOSKRYTÉ TITULKYaudio description
*žánr: SERIÁL

Chybami se člověk učí Doktor Martin Gruber se po čase vrací z Ameriky do svého rodného města. V prostředí krásných hor na něj čeká spousta pracovních i osobních příběhů... Německý seriál (2009). Hrají H. Sigl, H. Ruprecht, M. Baumgartnerová a další (44 min)

PRIMA COOL PRIMA COOL
 10:40  Kdo přežije: Gabon (14) STEREO
*

Finálová čtyřka Další řada tvrdé soutěže, ve které trosečníci doslova bojují o přežití, vodu, jídlo a náčiní, které jim usnadní život. A v neposlední řadě o výhru! Americká soutěž (2007) (42 min)

 11:35  Top Gear 2010 STEREOSKRYTÉ TITULKY
*

Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků. Vizuálně působivé představení vozů je doprovázeno odlehčeným komentářem, který zaujme nejen technické nadšence. Závod auta s rychlovlakem, fotbal s auty a mnoho dalších šílených nápadů. A k tomu všemu nesourodá a zároveň skvěle se doplňující trojice vtipných moderátorů. Britský magazín (2009). Moderují J. Clarkson, J. May, R. Hammond a další (51 min)

 12:40  Akta X VII (8) STEREO
*žánr: SERIÁL

Úžasný Maleeni Agenti Mulder a Scullyová se pouštějí do vyšetřování záhadných okolností, které provázely smrt jednoho nepříliš úspěšného kouzelníka. Po jeho posledním představení mu totiž zničehonic upadla hlava... Americký mysteriózní seriál (1999). Hrají D. Duchovny, G. Andersonová, M. Pileggi a další (43 min)

PRIMA LOVE PRIMA LOVE
 10:55  Prolhané krásky I (1) STEREO
*žánr: SERIÁL

(Pretty Little Liars) Pětice patnáctiletých kamarádek si užívá večírek. Ráno však zjišťují, že jedna z nich zmizela. Dívky od té chvíle spojuje děsivé tajemství. A nejsou samy, kdo ho zná... Americký seriál (2010). Hrají T. Bellisariová, A. Bensonová, L. Haleová a další (43 min)

 11:55  Deník zasloužilé matky V (8) STEREO
*žánr: SERIÁL

Barbra Jean členkou poroty Reba zjišťuje, že být svobodnou matkou je v dnešní době pěkná nádeničina. Musí se totiž starat nejen o svoje tři děti, ale i o zetě, vnučku, bývalého manžela a jeho neurotickou ženu... Americký sitcom (2001 - 2007). Hrají R. McEntireová, S. Howey, S. Pomersová a další (21 min)

 12:25  Roseanne VII (19) STEREO
*žánr: SERIÁL

Všechno o Rosey 1/2 Radosti a strasti pětičlenné rodiny z nižší společnosti. Každodenní problémy v manželství, s dětmi, penězi nebo otravnými příbuznými pomáhá matce v domácnosti Roseanne řešit její sestra Jackie a další přátelé... Americký komediální seriál (1994-95). Hrají R. Barrová, J. Goodman, L. Metcalfová a další (25 min)

PRIMA ZOOM PRIMA ZOOM
 10:35  Nejdivočejší Latinská Amerika (2) STEREO
*žánr: DOKUMENT

Patagonie - Divočina na konci světa Amazonie je nejbohatší ekosystém na naší planetě, který tvoří domov bezpočtu živočišných i rostlinných druhů. Největší deštný prales na zeměkouli však skrývá množství samostatných světů... Britský dokumentární seriál (2010) (53 min)

 11:50  Katastrofy zblízka (3) STEREO
*žánr: DOKUMENT

Bouře Vývoj planety Země řídí mocné přírodní síly, které se vzájemně ovlivňují a posilují. Vědci se pokoušejí tyto souvislosti pochopit, aby mohli chránit lidstvo... Německý dokument (2013) (44 min)

 12:45  Katastrofy na povel (1) STEREO
*žánr: DOKUMENT

(Master of Disaster) Síla výbuchu Sebevražedné útoky v prostředcích hromadné dopravy jsou noční můrou měst 21. století. Tým odborníků zjišťuje, jak takovou katastrofu zvládnout a minimalizovat škody především na lidských životech. Podívejte se, jak zvládnout i jiné katastrofy. Cyklóny, tornáda, laviny či zemětřesení... Americký dokumentární seriál (2008) (51 min)

STV 1 STV 1
 11:15  5 proti 5 STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení
*

Rodinná zábavná súťaž s moderátorom Andrejom Bičanom, v ktorej súťažiaci hľadajú najčastejšie odpovede stovky Slovákov na tie najjednoduchšie otázky.

 12:00  Správy RTVS STEREOPremiérabez omezení
 12:20  Dámsky klub Premiéraod 12 roků
*

Radosti a starosti nielen zo sveta žien. Dámsky klub je denný magazín o ženách pre ženy, ktorý vám ponúka rady, postrehy, námety, odpovede na otázky a problémy, ktoré trápia súčasnú ženu.

STV 2 STV 2
 10:50  Fokus zdravie znakový jazykReprízaod 12 roků
*

Publicistická relácia o rôznych ochoreniach, ich príznakoch, príčinách vzniku, súčasnej diagnostike, aktuálnej liečbe i možnej prevencii.

 11:35  Ambulancia STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků
*

Muži, neignorujte karcinóm prostaty! Sprievodca svetom zdravotníckych informácií.

 12:10  Živá panoráma STEREOPremiérabez omezení
TA3 TA3
 11:25  Téma dňa Repríza
 12:00  Žurnál
 12:30  Ekonomika
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
 11:20  Údolí Divokých růží (8) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

(Im Tal der wilden Rosen) Mají silnou vůli, jsou nezávislé, hledají skutečnou lásku. Německý romantický seriál (2007) z kanadské divočiny 19. století. Hrají F. Lahme, W. Carpendale, H. Zierl, S. Deyle a další. Režie O. Dommenget (90 min)

 13:15  Jake a Tlusťoch (105) SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

(Jake and the Fatman) Okresní návladní J. L. McCabe a jeho vyšetřovatel Jake Styles přijdou na stopu každého zločinu. Americký krimi seriál (1987-92). V titulních rolích Joe Penny a William Conrad

 14:10  Pauline a Leonard (114) Premiéra
*žánr: SERIÁL

(Sturm der Liebe) Nové díly německého romantického seriálu (2013-14). Hrají L. Tzschirner, Ch. Feist, D. Adam, N. Warmuth, M. Seefried, M. Heimann a další

MARKÍZA MARKÍZA
 10:45  Chlapi neplačú STEREOod 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

Rodinný seriál, SR (2014). Hrajú: T. Maštalír, D. Kavaschová, A. Bárta, D. Jamrich, G. Dzuríková, M. Bahúl.

 11:50  Bez stopy VII. (12) STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Kriminálny seriál, USA (2008-2009). Hrajú: A. LaPaglia, P. Montgomeryová, E. Close.

 12:45  Kobra 11 IX. (11) STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Kriminálny seriál, Nemecko (2005). Hrajú: E. Atalay, R. Steinke.

TV DOMA TV DOMA
 09:55  Láska a trest (51, 52) STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Romantický seriál, Turecko (2010-2011). Hrajú: M. Yildirim, N. Yesilçayová, T. Incerová.
Šok z návštevy brata Čiček u Baldarovcov stále nepominul a navyše predstupuje pred Savaša Javuz s nečakaným prekvapením. Pala žiada Šahnur o niečo, kvôli čomu sa musí osobne stretnúť s Ahmetom Moranom. Názan sa pri príležitosti Javuzovej návštevy stavia proti svojej rodine, jediným oporným bodom je pre ňu Bora. Haldunove a Mustafove nehanebnosti prinútia Šahnur oprášiť načaté záležitosti s Ahmetom Moranom. Po prezradení Mehmetovho tajomstva vrhá Mehmet celkom nečakane Jásemin a Savaša do pasce, aby sa im pomstil.

 12:10  Feriha (30) STEREOSlovenskyod 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

Romantický seriál, Turecko (2011-2012). Hrajú: H. Kayaová, Ç. Ulusoy, V. Gördümová, M. Çekmez.
Napriek tomu, že Feriha je s Halilom zasnúbená, je k nemu veľmi odmeraná a chladná. Mehmetovi sa začne páčiť Seher, dievča z vedľajšieho obchodu. Aysun, ktorá celý život v sebe niečo potláča tak teraz musí čeliť chorobe. Zehru každý deň ubíjajú jej vlastné myšlienky, v ktorých sa zaoberá svojim rozhodnutím, ktoré spravila v rozhorčení... A Feriha medzitým premýšľa, ako dlho to ešte dokáže tajiť pred Emirom...

 13:55  Skrytá vášeň (15, 16) STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Telenovela, Kolumbia-Španielsko (2003). Hrajú: D. Garcíaová, M. Cimarro, N. Klaussová, M. Brown, P. Reyová, J. A. Baptista.
15 Raquel a Martín sa nevyberaným spôsobom pohádajú. Sarita ako jediná vôbec neverí historke o zásnubách Leandra a Jimeny. Pravdu však zatiaľ okrem nich dvoch pozná len Franco, ktorého poriadne prekvapia Jimenine skutočné úmysly... Norma opäť raz odmietne pokusy svojho manžela Fernanda o zblíženie - tentoraz preto, lebo nedokáže prestať myslieť na Juana. Chýba jej tak veľmi, že neváha a vyhľadá ho - a začnú sa vášnivo bozkávať! Nanešťastie ich prichytí šokovaná Eva, ktorá Norme poriadne vynadá. No rozhodne ju nenechá chladnou, keď sa jej Norma prizná, že Juan v nej konečne prebudil city, ktoré už považovala za navždy stratené... Jimena a Leandro sa tvária, že spolu idú na romantické rande, no v skutočnosti cestou vyzdvihnú Franca, s ktorým si zájdu zatancovať na diskotéku! Keď ho Rosario príde hľadať k nemu domov, prostoreká Quintinasa postará o poriadny rozruch...
16 Armando požiada Fernanda o láskavosť - potrebuje si o neho požičať peniaze. Keď ho na haciende zbadá Franco, poriadne znervóznie.. Keďže Fernanda už dlhšie trápia finančné suchoty, požiada svoju svokru Gabrielu, aby mu peniaze pre Armanda požičala - zaklame jej, že sa mu núka veľmi lákavý obchod! Norma neodkáže odtrhnúť oči od Juana a on od nej. Keď si pre seba ukradnú malú chvíľočku v miestnosti pre zamestnancov, Juan jej vyzná lásku a povie jej, že s ňou veľmi túži byť - no na inom mieste a za iných okolností... Netušia, že ich horúce bozky zobďaleč neveriacky sleduje Óscar. Ten má nie celkom neprávom pocit, že jeho plány na odplatu sa pomaly, ale isto rúcajú, a tak sa rozhodne pritlačiť na Franca, ktorý by mal podľa neho urýchliť svoj nikam sa neposúvajúci vzťah s Jimenou. Pre všetečného Leandra je Óscar jednou veľkou neznámou, ktorú by však veľmi rád preskúmal! Na bratovo naliehanie Franco požiada Jimenu o ruku, čo ju však viac zaskočí, ako poteší... Ani Franco nepôsobí dvakrát nadšene, skôr naopak - smutne a zmätene. Obzvlášť, keď na diskotéke z diaľky neustále vrhá nešťastne zamilované pohľady na Rosario. Keď sa Norma dozvie, že jej manžel musí na dlhšie odcestovať, rozhodne sa stretnúť sa a Juanom v hoteli...

TV DAJTO TV DAJTO
 10:55  Aj múdry schybí STEREOod 12 roků
*

Zábavná relácia s Elenou Vacvalovou a Oliverom Andrásym.

 12:30  Alf I. MONOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Seriál, USA (1986-1987).

 12:55  Zajtrajšie noviny IV. (2) STEREOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Seriál, USA (1999-2000). Hrajú: K. Chandler, S. Davisová-Williamsová.

TV LUX TV LUX
 11:15  Spravodajstvo
*žánr: ZPRÁVY

Krátke správyAktuálne denné spravodajstvo zo života veriacich z domova i zo sveta

 11:30  Doplnkový program
*

Putovanie kalváriamiMapovanie kalvárií a krížových ciest na Slovensku

 11:35  Náboženský program
*

P Z prameňaČítania a evanjelium zo dňa

JOJ JOJ
 10:55  18 kolies spravodlivosti (11) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(18 Wheels of Justice - Revelation) Bývalý federálny agent Lucky Vanous bojuje proti zločinu za volantom superťahača Kentworth T2000. Lucky Vanous ako bývalý federálny agent Michael Cates križuje Ameriku za volantom obrovského superťahača Kentworth T2000 a bojuje proti zločinu. Cates musel vstúpiť do federálneho programu ochrany svedkov a zmeniť svoju identitu, pretože bol korunným svedkom proti členovi zločineckej organizácie. Jeho túžba po spravodlivosti ho však pripravila o viac, než len o pravé meno. Zločinci sa mu totiž pomstili - zabili jeho manželku a dieťa. Pod novým menom Michael „Chance“ Bowman križuje Ameriku za volantom superťahača Kentworth T2000 s cieľom nájsť vrahov a pomstiť svoju rodinu. Jeho boj so zločinom nič nezastaví... Americký kriminálny seriál (1999). Hrajú L. Vanous, B. D. Williams, L. Tornhillová, G. Liddy a ďalší. Réžia S. L. Furie

 12:00  NOVINY O 12:00 Live
 13:00  TOP STAR od 12 roků
*

Najznámejšie osobnosti, najväčšie párty a udalosti, o ktorých sa hovorí.

JOJ PLUS JOJ PLUS
 10:35  Finder: Šiesty zmysel (11) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(The Finder - The Inheritance) Walter hľadá pre Isabelinu kamarátku dedičstvo, ktoré jej mal zanechať otec. Stopy vedú do areálu dostihových pretekov, konských stajní, do sveta tipujúcich, podvodníkov a manipulátorov so športovými výsledkami, kde sa skrýva nielen dedičstvo, ale aj skupina tých, čo jej otca zavraždili. Vojnový veterán Walter Sherman získal v Iraku reputáciu ako elitný stopár. Keď mu výbuch bomby natrvalo poškodil mozog, z armády ho prepustili. V civile však zistí, že vďaka svojmu zraneniu sa jeho vyhľadávacie schopnosti ešte zlepšili. Nadobudol výnimočnú schopnosť vypátrať čokoľvek - dokáže nájsť stratené predmety, nezvestných ľudí alebo zločincov na úteku pred zákonom. Jednoducho nájde zásadné spojitosti a prepojenia tam, kde by ich nikto iný nevidel a ani nehľadal. Občas je na škodu, že nájde viac, než ľudia očakávajú... Usadí sa v Key West a rieši mysteriózne prípady. Pomáhajú mu majiteľ baru Leo Knox, federálna šerifka Isabel Zambadaová a podmienečne prepustená tínedžerská zlodejka Willa Mondayová, ktorej schopnosti sú v tíme vítané. Americký komediálno-kriminálny seriál (2012). Hrají G. Stults, M. Hassonová, M. Masöhnová M. Clarke Duncan a ďalší. Réžia: David Straiton

 11:40  C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. (11) od 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

(CSI XII. - Ms. Willows Regrets) V púšti sa nájdu kostrové pozostatky troch ľudí. Podľa prvotných dôkazov sa zdá, že sa tam nachádzali aspoň týždeň, ale ďalšie dôkazy dokážu celkom iný čas smrti. Telá identifikujú ako právnika a jeho dvoch zamestnancov. Catherine právnika pozná - bol to advokát, ktorého odporučila svojej priateľke Laure, aby unikla pred svojím manželom Markom Gabrielom. Catherine zistí, že Laura zmizla a obáva sa, že aj ona je mŕtva. Hlavným podozrivým je tak znovu Gabriel. Vyjde najavo, že Gabrielova firma Blackwater Co. Pôsobila v Iraku a Afganistane, kde čistila miesta činu. Advokátska kancelária bola vyčistená rovnakým spôsobom. Catherine napokon zistí, že Laura sa skrýva a radšej ju zoberie do ochrannej väzby. Lauru spolu s agentom McQuaidom však zo zálohy zabijú... Catherine zúri a chce Gabriela dostať za každú cenu. Detektív Vartann ju chce upokojiť a vziať ju domov. o niečo neskôr začnú okolo nich lietať guľky... Elitná jednotka súdnych vedcov rieši prípady vrážd na základe perfektného vyšetrenia miesta činu a analýzy nájdených stôp v jednom z najlepších kriminalistických laboratórií na svete. Americko-kanadský kriminálny seriál (2012). Hrajú T. Danson, M. Helgenbergerová, J. Foxová, G. Eads, P. Guilfoyle, E. Szmanda, R. D. Hall, G. Shaw, A. Carter a ďalší. Réžia: Louis Shawn Milito

 13:00  Hoď svišťom (12) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

Kontrola Do penziónu „Me&You“ príde na hĺbkovú kontrolu inšpektorka Slovenskej komory inšpekcie - inžinierka Marta Ťapáková. Inšpektorka odmieta prižmúriť oko a je absolútne neoblomná, dokonca ani Oskarovi sa ju nepodarí zlomiť. Vyzerá to tak, že penzión budú musieť zatvoriť. Situáciu musí zachraňovať veľkopodnikateľ Vladimír Bojo, ktorý bol zhodou okolností s Martou kedysi na zemiakovej brigáde a Marta si túži na ich mladosť zaspomínať... Rodinný tatranský penzión magicky priťahuje tie najhumornejšie situácie a peripetie. Vedú ho dvaja súrodenci Oskar a Sandra, ktorým ho kúpil ich bohatý otecko, aby aspoň niečo v živote začali robiť. Slovenský komediálny seriál (2011). Hrajú: P. Polnišová, T. Maštalír, M. Hilmerová, J. Vajda, A. Bárta. Hosť: Anna Šišková. Scenár: D. Taragel. Réžia: M. Vajdička

WAU WAU
 11:05  TOP STAR od 12 roků
*

Najznámejšie osobnosti, najväčšie párty a udalosti, o ktorých sa hovorí.

 11:30  NÁKUPNÉ MANIAČKY od 12 roků
*žánr: SERIÁL

Nastylovať sa za 4 hodiny a 500 eur dokážu len skutočné nákupné maniačky. Ale len jedna z nich môže byť tá pravá! S komentárom skúseného stylistu sledujeme päť žien počas jedného týždňa a uvidíme, ktorá z nich splní svoje úlohy najlepšie. Denný seriál Nákupné maniačky je súťažná televízna šou, spájajúca ženy rôzneho veku, vzdelania a výzoru, ktoré majú spoločnú vášeň - nakupovanie. Ich úloha znie priam rozprávkovo - v časovom limite 4 hodín musia minúť 500 eur a nakúpiť za ne oblečenie a doplnky, pomocou ktorých vytvoria outfit na zvolenú tému. Hodnotiť sa budú nielen navzájom, ale svoje pozorné a neúprosné oko na ne upriami aj profesionálny stylista. Najvyšší počet bodov potom určí víťazku týždňa, ktorá získa nielen celý svoj nákup, ale aj 500 eur v hotovosti. Slovenská denná reality šou (2014).

 12:20  Skutočné paničky z New Jersey III. (20)
*

(Real Housewives of New Jersey III.) Reality show o každodennom živote žien v americkom veľkomeste, ktorý nie je taký ľahký, ako na prvý pohľad vyzerá. Ako sa žije bohatým paničkám v New Jersey, štáte na severovýchodnom pobreží USA, ktorý susedí so štátmi New York, Pensylvánia, Delaware a na východe s Atlantickým oceánom? Štát s 9 miliónmi obyvateľov prezývajú The Garden State - Záhradný štát pre veľké množstvo zelene popri obydliach, pričom 40 % rozlohy štátu pokrývajú lesy. Prakticky všetci obyvatelia žijú v mestách a mestských oblastiach, čo predstavuje prvé miesto v urbanizácii štátov USA. Jeho hlavným mestom je Trenton a významným mestom Atlantic City, kde sú legalizované hazardné hry. Americká reality šou (2009-2013). Hrajú: T. Guidiceová, J. Lauritaová, C. Manzoová a ďalší.

SENZI SENZI
 11:00  OCHUTENÉ MOROM
*

Ochutnajte špeciality talianskeho šéfkuchára a cíťte sa ako na dovolenke, kde počuť šum mora a krásne melódie. Massimo a Oľga Valentová vám pripravia to najlepšie zo stredomorskej kuchyne.

 12:00  SENZI NA OBED Premiéra
*

Najkrajšie melódie k obedu v inštrumentálnom prevedení. Televízia Senzi vám praje dobrú chuť.

 13:00  HRÁME NA ŽELANIE Premiéra
*

Potešte oslávenca alebo milovanú osobu obľúbenou pesničkou. Venujte mu krásnu pieseň z vysielania televízie Senzi. Vaše venovanie radi prečítame, ak nám ho pošlete prostredníctvom www.senzi.sk.

VIASAT EXPLORER VIASAT EXPLORER
 11:20  Pozor, nebezpečí: Bagry v akci (2)
*žánr: DOKUMENT

(Danger: Diggers at Work) Britský dokumentární seriál (2011). Dvojice dělníků způsobí pozdvižení při rekonstrukci dětského hřiště.

 12:05  Naplň mi nádrž (3)
*žánr: DOKUMENT

(Fill My Tank) Singapur, dokumentární série (2013). Foukací šipky, prasečí hnůj a slavný západ slunce v Penangu jsou veškerým programem Seana Lee-Daviese při pokračování jeho výletu ze Singapuru do Kambodže.

 12:30  Naplň mi nádrž (4) Repríza
*žánr: DOKUMENT

(Fill My Tank) Singapur, dokumentární série (2013). V Thajsku bojuje Sean Lee-Davis mopedem poháněným zelenou energií s dopravním provozem v Bangkoku, a nadále shání použitý stolní olej, aby vyrobil palivo pro své auto na zbytek eko cesty do Kambodže.

VIASAT HISTORY VIASAT HISTORY
 11:10  Chrámová hora (1)
*žánr: DOKUMENT

(Temple Mount) Kanadský dokumentární seriál (2012). Je to jeden z nejposvátnějších náboženských odkazů - Šalomounův ztracený chrám - postavený podle dávných plánů a odhalený rukou Boží. Byl zničen při ničivém obléhání pět století po svém vybudování, aniž by se po této nejposvátnější izraelské svatyni zachovaly jakékoli pozůstatky. Existoval vůbec Šalomounův chrám? Archeologové ze Svaté země nyní pátrají po jeho stopách a odkrývají kontroverzní časové přímky související se zakladateli Izraele - králem Davidem a jeho synem Šalomounem, který měl chrám postavit. Prožijte znovu historii Chrámové hory, jednoho z nejvýznamnějších náboženských míst na světě. A prozkoumejte tajemné události, které se zde odehrály. Odhalte nové informace o poloze prvních dvou chrámů, probádejte budovy, které zde dnes stojí a odkryjte tajemství ukryté ve skále. Tento dokumentární seriál vysvětluje konflikt, spiknutí i proroctví, nahlíží do budoucnosti a zabývá se otázkou, proč tolik lidí věří, že kontroverzní Třetí chrám by mohl vést ke konci světa v dnešní podobě.

 12:05  Dávné světy (6)
*žánr: DOKUMENT

(Ancient Worlds) Britský dokumentární seriál (2010). Richard Miles mapuje vzestup a pád nejúspěšnější říše světa, Říma. Materiální výhody „dobrého řádu“ udělované v souladu s římskými zákony poskytovaly občanům a subjektům jistotu k pokládání významných otázek o podstatě života. Duchovní vakuum v srdci římské civilizace vyplnilo křesťanství a Město člověka ustoupilo, aby se stalo Městem Božím. Fascinující objevná výprava mapující vznik národů a národností, od vývoje náboženství a prvního užití a zneužití moci a dědictví až po choulostivou rovnováhu mezi právním řádem a společenskými svobodami. Poznáme střední Východ, Egypt, ruský Kavkaz a Středomoří, o kterých pohovoří významní historikové, místní odborníci a archeologové. Tento převratný dokument znovu vdechne život králům, bojovníkům, kupcům a filosofům, počínaje obdobím vzniku měst v Mezopotámii a konče dobou bronzovou, Perskými válkami, časy Alexandra Velikého a érou Říma a seznámí nás s úspěchy i selháními starověkých civilizací, jež zformovaly svět, který jsme zdědili.

 13:00  Příběh elektřiny (3)
*žánr: DOKUMENT

(The Story of Electricity) Britský dokumentární seriál (2011). Elektřina není jen něco, co vytváří teplo a světlo. Propojuje svět prostřednictvím sítí a vysílání. Po staletí lidských experimentů s elektřinou vypráví poslední epizoda o tom, jak nadešel nový věk skutečného pochopení a jak jsme objevili elektrická pole a elektromagnetické vlny. Dnes si život bez elektřiny dokážeme jen stěží představit. Charakterizuje naši éru. Díky stále podrobnějšímu chápání elektřiny se zvyšuje i naše závislost na ní. Dnes se ocitáme na pokraji nového průlomu. Pokud totiž porozumíme tajemství elektrické supravodivosti, mohli bychom znovu změnit svět. Britský profesor Jim Al-Khalili vypráví elektrizující příběh o našem úsilí podmanit si nejzáhadnější sílu přírody - elektřinu. Ještě poměrně nedávno byla elektřina považována za zázrak, dnes je však životní mízou moderního světa a stojí na ní všechny aspekty našeho technologického pokroku. Bez elektřiny bychom byli ztraceni. Seriál líčí úchvatné skoky v představivosti a pozoruhodných experimentech. Sledujte příběh o podivínských géniích, kteří využili elektřinu k osvětlení našich měst či komunikaci přes moře a vzduchem, aby vytvořili moderní průmysl a dovedli nás k digitální revoluci.

VIASAT NATURE VIASAT NATURE
 11:10  Gepardí deníky (9)
*žánr: DOKUMENT

(Cheetah Diaries) JAR, dokumentární seriál (2012). Den plný emocí, mláďata se brzy stanou velvyslanci po celém světě. Vedoucí Cheetah Outreach Annie odhaluje nelegálního obchodníka s gepardími kůžemi.

 11:35  Gepardí deníky (10)
*žánr: DOKUMENT

(Cheetah Diaries) JAR, dokumentární seriál (2012). Šest samiček se setkává se svým budoucím ošetřovatelem Timem. Ošetřovatelka Emily dostává špatné zprávy, jedna z jejích oblíbenkyň, Muckle, která byla vypuštěna před několika týdny, zemřela.

 12:00  Záchrana oceánu (5)
*žánr: DOKUMENT

(Saving the Ocean) Kanada, dokumentární seriál (2012). V této epizodě se věnujeme mečounovi z jižního Nového Skotska - což je jediná velká ryba na světě, které je v současnosti víc než před 20 lety - díky tlaku spotřebitelů a účinným regulacím.

VIASAT HD VIASAT HD
 10:40  Naděje pro divoká zvířata (6)
*žánr: DOKUMENT

(Hope for Wildlife) Kanadský přírodopisný seriál (2012). Hope míří do kanadského největšího města a vydává se do ulic se svým týmem záchranářů!

 11:40  Planeta Evropa (7)
*žánr: DOKUMENT

(Planet Europe) Německo, dokumentární série (2013). Jak život v úlu umožňuje přežití včel bez ohledu na nespočet vnějších vlivů - od ničivých roztočů po škodlivé chemikálie v zemědělství? Sledujte nezapomenutelný svět zachycený na kameru.

 12:35  Na křídlech modlitby
*žánr: DOKUMENT

(On A Wing and A Prayer) Australský dokument (2011).

NATIONAL GEOGRAPHIC NATIONAL GEOGRAPHIC
 11:00  Roztavené peníze: Boj o letadlo
*žánr: DOKUMENT

Když Diego zjistí, že se bude prodávat staré letadlo na součástky, uzavře dohodu, že si může ponechat veškeré drahé kovy, které z něj získá.

 11:30  Kopáči: Poklad Černovouse
*žánr: DOKUMENT

KG a Ringy jsou v Severní Karolíně, kde pátrají po pokladu Černovouse. Navštíví tři místa u řeky Tar, kde tento pirát trávil poslední rok života.

 12:00  Demontáž: auta na prodej: Sportovní legendy
*žánr: DOKUMENT

Ferrari, Porsche, Lamborghini a Alfa Romeo se těší legendární pověsti. Podaří se týmům nalézt sportovní legendu s rozpočtem pouhých 1000 liber?

Nat Geo HD Nat Geo HD
 10:50  Rodinné zbraně: Chci Jeep
*žánr: DOKUMENT

Christian vyzkouší dělo za 25 000 dolarů. Alex a zaměstnanci ze skladu experimentují se dvěma ostřelovačskými puškami z 2. světové války.

 11:40  Lovec ko_istí: Polární útok
*žánr: DOKUMENT

Na ostrov_ Západní _picberk napadne lední medv_d dva lidi. Vy_et_ovatel_m to umo_ní zjistit p_í_inu chování tohoto zví_ete.

 12:30  Příprava na soudný den: Je to nevyhnutelné
*žánr: DOKUMENT

Další lidé se chystají na konec světa. I muž, který přestěhuje rodinu, aby ji zachránil před posunem pólů, jenž podle něj potopí Floridu.

Nat Geo WILD Nat Geo WILD
 11:00  Předurčeni zabíjet: Žralok bílý
*žánr: DOKUMENT

Budete sledovat impozantní migraci březí samice z Austrálie do Jižní Afriky. Za 99 dní zdolá přes 11 tisíc kilometrů.

 12:00  Předurčeni zabíjet: Hyena
*žánr: DOKUMENT

Hyeny, považované za mrchožrouty, jsou ve skutečnosti výbornými zabijáky. V pořadu uvidíte, jak rostou a osvojují si nebezpečné dovednosti.

 13:00  Nespoutaný Nil: Srdce temnoty
*žánr: DOKUMENT

Řeka Nil se vrhá kamennou soutěskou. Poté klidně protéká národním parkem Muchinsonových vodopádů, kde si hroši užívají koupele.

Fishing+Hunting Fishing+Hunting
 11:00  Mistr kaprař - jeden odlehčený lov
 11:30  Myslivecká horečka - srnec podél Marose
*žánr: DOKUMENT

Lov srnců v okolí Bakó.

 12:00  Lov kamzíků v rakouských Alpách
*žánr: DOKUMENT

V tomto dokumentu s námi navštívíte pohádkově krásnou oblast Murau v Rakousku. Pokud chce zde lovec získat trofej kamzíka, musí překonat řadu přírodních překážek.

DISCOVERY CHANNEL DISCOVERY CHANNEL
 11:15  Jak to dělají? (7)
*žánr: DOKUMENT

(How Do They Do It?: Episode 7) Jak se vyrábí naprosto nepředvídatelné kolo rulety? Jak se zhotovuje nejčistší olivový olej? A jak se transformuje zrezavělý vrak na klasický batmobil?

 11:40  Rození obchodníci: Ford Mustang
*žánr: DOKUMENT

(Wheeler Dealers: Ford Mustang) Mike koupí motoristickou ikonu Ameriky, Ford Mustang. Auto má však celou řadu problémů. Edd se bude muset velmi činit, aby cenu vytáhl na více než 20 tisíc liber.

 12:35  Rychle a hlasitě: Posedlost Mustangy
*žánr: DOKUMENT

(Fast N' Loud: Mustang Mania) Kapacita na automobily Richard Rawlings a mechanický génius Aaron Kaufman z Gas Monkey Garage hledají po Texasu zpustlé klasické vozy, které zrestaurují a prodají je se ziskem.

DISCOVERY HD SHOWCASE DISCOVERY HD SHOWCASE
 11:00  Cesta za pokladem: Vítězství týmu Odyssey
*žánr: DOKUMENT

(Treasure Quest: Odyssey's Victory) Tým Oddyssey se zaměřil na dva zbývající vraky a konečně se jim podařilo vyzvednout z moře první milión z vraku Gairsoppa. Podaří se jim však najít hlavní část nákladu?

 11:50  Opravdu velké věci s Mattem Rogersem: Opravdu velkolepá show
*žánr: DOKUMENT

(Really Big Things with Matt Rogers: Really, Really Big Show) Matt pracuje s akrobaty v cirkuse Cirque du Soleil. Potom pomáhá s vypuštěním vzducholodi 'Spirit of America' a objeví stroj, který dokáže slisovat 2 000 tun odpoadu za den.

 12:40  Z divočiny: Venezuela: Konec se blíží
*

(Out of the Wild: Venezuela: The End is Near) Život na řece je tvrdý. Fyzické vyčerpání a nedostatek jídla způsobily, že jeden z členů výpravy zkolaboval. Zbytek zoufale hledá jakékoliv známky civilizace.

SPEKTRUM SPEKTRUM
 11:25  Predátoři pod lupou 1 (8) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Deadly 360) Steve Backshall procestoval svět, aby se setkal s nejobávanějšími dravci naší planety. Nyní nám může s pomocí 3D animace vysvětlit, co všechno se v těchto zvířatech odehrává těsně předtím, než zaútočí, nebo poté, co uštvala svou kořist. Skvěle vyrobené animace, neuvěřitelné záběry - tak ožívá království divočiny ve třech dimenzích!

 12:00  Jídlo je detektivka 2 (5) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Food Detectives) Ano! Kuchyňská laboratoř po obnově znovu funguje! Ovšem i nadále nás v ní vítá Ted Allen a nezměnil se ani tým expertů, kteří mu pomáhají v bádání. Ani otázek, které si kladou, neubývá - právě naopak! Uveďme několik z nich: Co nám umí nejintenzivněji zbarvit zuby, káva, čaj nebo červené víno? Jaké účinky vyvíjí glutamát sodný? Zdalipak víte, co se stane, když budete zapíjet mentolová cukrátka dietní kolou? A máte představu, kolik bacilů přistane na narozeninovém dortu, když oslavenec sfoukne všechny svíčky? Napadlo by vás, že aligátor, králík, žába i morče mají maso, které se svou chutí podobá kuřeti? A jste zvědavi na další, ještě větší překvapení? Vejde se hmyz do nabídky propagátorů zdravého stravování? Ted Allen už se těší, že vám brzy na všechny tyto otázky odpoví. Přísně vědecky.

 12:25  Jídlo je detektivka 2 (6) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Food Detectives) Ano! Kuchyňská laboratoř po obnově znovu funguje! Ovšem i nadále nás v ní vítá Ted Allen a nezměnil se ani tým expertů, kteří mu pomáhají v bádání. Ani otázek, které si kladou, neubývá - právě naopak! Uveďme několik z nich: Co nám umí nejintenzivněji zbarvit zuby, káva, čaj nebo červené víno? Jaké účinky vyvíjí glutamát sodný? Zdalipak víte, co se stane, když budete zapíjet mentolová cukrátka dietní kolou? A máte představu, kolik bacilů přistane na narozeninovém dortu, když oslavenec sfoukne všechny svíčky? Napadlo by vás, že aligátor, králík, žába i morče mají maso, které se svou chutí podobá kuřeti? A jste zvědavi na další, ještě větší překvapení? Vejde se hmyz do nabídky propagátorů zdravého stravování? Ted Allen už se těší, že vám brzy na všechny tyto otázky odpoví. Přísně vědecky.

TRAVEL CHANNEL HD TRAVEL CHANNEL HD
 11:00  Výlety na skok
*žánr: DOKUMENT

Cabo, Mexiko.

 11:30  Války zavazadel
*žánr: DOKUMENT

Šok a zděšení.

 12:00  Války zavazadel
*žánr: DOKUMENT

Londýn.

Filmbox Filmbox
 10:05  Flákačky
*žánr: FILM

(CLOCKWATCHERS) Komedie, drama, USA (1997). Hrají: Toni Collette, Parker Posey, Lisa Kudrow, Alanna Ubach, Jamie Kennedy, David James Elliott, Debra Jo Rupp, Kevin Cooney, Bob Balaban, Paul Dooley, Joshua Malina, Jim Wise, Jaime Gomez, Joe Chrest, režie: Jill Sprecher.
Čtveřice brigádnic naváže přátelství, které jim umožňuje vdechnout trochu života a zábavy do sterilního kancelářského prostředí, kde pracují. Každá z nich má rozdílné ambice, ale všechny svorně čekají, až se jim naskytne příležitost je naplnit. Jejich vztah však naruší příchod páté ženy, po kterém se záhadně začnou z kanceláře ztrácet věci. Hravý a výstižný pohled na zaměstnanecký svět, ve kterém se pár žen snaží zanechat otisk.

 11:40  Odměna
*žánr: FILM

(BOUNTY) Western, USA (2009). Hrají: Jarret LeMaster, Michelle Acuna, Austin O'Brien, režie: Jared Isham.
Lovec zločinců Nate shání peníze na zaplacení svého dluhu. Zjistí, že je vypsaná odměna na hlavu jedné trestankyně, která by mu přesně stačila na vyrovnání dluhu. Nate ji musí dostat z vězení, aby si sám zachránil krk.

 13:15  Agentura: i možné je nemožné
*žánr: FILM

(LILI DAVID) Komedie, Francie (2012). Hrají: Julie-Anne Roth, Mathieu Delarive, Salvatore Adamo, režie: Christophe Barraud.
32letá Lili David je svobodná matka dospívajícího syna. Její vlastní matka je aktivní cyklistka přezdívaná Ma Dalton. Ale v Lilině životě je všechno špatně: žádná práce, žádné peníze. Sophie, macecha jejího syna, nabízí Lili práci v luxusní společnosti poskytující „životní služby“. Je to magická práce, která se skládá z plnění všech potřeb a tužeb: najít soukromý tryskáč k okamžitému použití, zorganizovat svatbu pro pár středního věku, najít Michaela Jacksona pro oslavu narozenin, pomoci finančnímu magnátovi shromáždit jeho dlouho ztracenou rodinu pár dní před jeho soudem, ... Seznam požadavků je nekonečný, příznak stále mocnějšího víru naší konzumní společnosti. Stejně jako novodobá víla plnící přání ze sebe Lili David vydává to nejlepší a zdá se, že vše dobře drží v rukou ... všechno, tedy až na Marca, stydlivého ex-milence, který prošel proměnou v playboye, a teď se v jejím životě po 5 letech objeví ... jako její kolega!

Filmbox Plus Filmbox Plus
 11:25  Mezi zloději
*žánr: FILM

(AMONG THIEVES) Thriller, válečný, Kanada (2009). Hrají: Carey Smith, David Dick, Meghan Duffy, režie: Paul H. Boge.
Ve své snaze dostat pravdu na veřejnost musí parta kamarádů překonávat neuvěřitelné překážky

 12:00  Setkání v new yorku
*žánr: FILM

(New York waiting) Drama, romantický, Švédsko (2006). Hrají: Chris Stewart, Katrina Nelson, Annie Woods, Don Wildman, režie: Joachim Hedén.
Sidney doufá, že se opět setká se svou ztracenou životní láskou, a posílá Coreen letenku, aby jej mohla navštívit v New Yorku. Během chvil čekání na Coreen, potkává Sidney Amy, která opouští New York, aby se vyrovnala s ukončeným vztahem a začala nový život. Společně stráví den. Je to jejich první setkání i druhá šance.

 12:55  Disco
*žánr: FILM

(Disco) Komedie, Francie (2008). Hrají: Franck Dubosc, Emmanuelle Béart, Gérard Depardieu, Samuel Le Bihan, Abbes Zahmani, Annie Cordy, Isabelle Nanty, François - Xavier Demaison, Mary-Christine Adam, režie: Fabien Onteniente.
Didier Travolta - 40 let, bytem Le Havre, čtvrť Grand Large (žije u své matky), zadlužený až po uši. Didier obdrží dopis od svého 8letého syna Briana, který žije s matkou v Anglii, že by k němu chtěl přijet na prázdniny. Šance, jak synovi dokázat, že za něco stojí. To ale znamená prázdniny mimo doky a přístav, prázdniny, na které syn nikdy nezapomene... A to chce peníze. Stírání losů jaksi nefunguje. Ale přijde zázrak. Legendární Jean-François Jackson znovu otvírá noční klub Gin Fizz, aby opět rozpumpoval srdce Havre v rytmu disko. Obnoví také soutěže v tanci dnes však s modernějším názvem: Akademie Gin Fizz. A hlavní výhrou je dvoutýdenní cesta pro dvě osoby do země klokanů - Austrálie. Didier Travolta se rozhodne znovu sestavit své trio tanečníků, legendu 80. letech: Bee Kings.

Filmbox Extra Filmbox Extra
 11:25  Brandt point
*žánr: FILM

(BRANDT POINT) Romantický, USA (2013). Hrají: Brooke Anne Smith, Brian Borello, Gabrielle Christian, režie: Emile Levisetti.
Šestnáctiletý Rob McCallister odjakživa trávil léto na Brandt Pointu, v idylickém místě na ostrově, k němuž jeho rodinu vážou silná pouta. Letos přijíždí na ostrov s velkými plány - jeho rodina prodává za tajemných okolností milované letní sídlo a on se rozhodl, že si poslední léto na ostrově opravdu užije.

 12:45  Roxaniny ruce
*žánr: FILM

(ROXANA'S HANDS) Drama, Francie (2012). Hrají: Sylvie Testud, Loup-Denis Elion, Micky Sébastian, režie: Philippe Setbon.
Roxana Orlac, slavná houslistka, nemůže po hrozné nehodě hýbat rukama. Zdá se, že tím její kariéra virtuózky skončila, dokud jí profesor Christansen nenabídne transplantaci nových rukou. Co jí však neřekne je to, že tyto ruce patřily ženě, která zavraždila své vlastní dítě. Když se začnou dít nevysvětlitelné události, po nichž následuje vražda v Roxanině blízkosti, začne se Rosana zajímat, zda její nové ruce nemohou páchat trestné činy, o kterých ona neví.

 14:20  Nejlepší muži
*žánr: FILM

(BEST OF MEN, THE) Biografický, Velká Británie, USA (2012). Hrají: Eddie Marsan, George Mackay, Rob Brydon, režie: Tim Whitby.
Snímek The Best of Men zachycuje pozoruhodnou proměnu péče o paraplegiky v režii jednoho doktora. Nadšený mladý lékař přijede v roce 1944 do nemocnice Stoke Mandeville a od základů změní životy pacientů i personálu. Pacienty jsou především ochrnutí vojáci, odepsaní a čelící smrti kvůli nezájmu okolí - zlom přijde až v momentu, kdy do jejich rehabilitace zařadí doktor Guttmann sport. Guttmann zamítá obecně přijímanýnázor, že paralýza je konečný stav, a namísto starého pečovatelského režimu nastolí nový - takový, ve kterém všem pacientům znovu poskytne možnost žít plnohodnotný život, ve kterém jim sport pomáhá ke znovunabytí fyzické síly i ztraceného sebevědomí. Dojemný a hřejivý příběh o počátku Paralympijských her vypráví příběh doktora Ludwiga Guttmanna, zapomenutého hrdiny, který v životě ochrnutých způsobil doslova revoluci.

Filmbox HD Filmbox HD
 10:55  Život je krásný
*žánr: FILM

(Life is beautiful) Válečný, Thajsko (1997). Hrají: Roberto Benigni, Nicoletta Braschi, Giorgio Cantarini, Giustino Durano, Marisa Paredes, Horst Buchholz, Verena Buratti, Gina Rovere, Andrea Tidona, Omero Antonutti, Richard Sammel, režie: Roberto Benigni.
Píše se rok 1939. Italský číšník Guido Orefice, překypující energií a hýřící bláznivými nápady, přichází z venkova do velkého města. Na první pohled se tu zamiluje do půvabné učitelky Dory. Ona už sice nápadníka má, on ale udělá vše, aby ji zachránil od svatby s nemilovaným byrokratem. Získá si její lásku a vezmou se. Narodí se jim syn Giosué. Po pěti letech šťastného manželství je Guido kvůli svému židovskému původu odvlečený spolu se synem do koncentračního tábora. Aby před malým chlapcem zatajil šokující okolnosti a uchránil ho před hrůzami nacizmu, předstírá, že všechno okolo je jen hra, připravená k synovým narozeninám. Hra, na konci které na oba čeká velká odměna...

 12:50  Nejlepší muži
*žánr: FILM

(BEST OF MEN, THE) Biografický, Velká Británie, USA (2012). Hrají: Eddie Marsan, George Mackay, Rob Brydon, režie: Tim Whitby.
Snímek The Best of Men zachycuje pozoruhodnou proměnu péče o paraplegiky v režii jednoho doktora. Nadšený mladý lékař přijede v roce 1944 do nemocnice Stoke Mandeville a od základů změní životy pacientů i personálu. Pacienty jsou především ochrnutí vojáci, odepsaní a čelící smrti kvůli nezájmu okolí - zlom přijde až v momentu, kdy do jejich rehabilitace zařadí doktor Guttmann sport. Guttmann zamítá obecně přijímanýnázor, že paralýza je konečný stav, a namísto starého pečovatelského režimu nastolí nový - takový, ve kterém všem pacientům znovu poskytne možnost žít plnohodnotný život, ve kterém jim sport pomáhá ke znovunabytí fyzické síly i ztraceného sebevědomí. Dojemný a hřejivý příběh o počátku Paralympijských her vypráví příběh doktora Ludwiga Guttmanna, zapomenutého hrdiny, který v životě ochrnutých způsobil doslova revoluci.

 14:20  Cranford část 3 červen osmnáct set čtyřicet dva
*žánr: FILM

(CRANFORD ser 1 odc 3) Drama, Velká Británie (2007). Hrají: Dame Judi Dench, Michael Gambon, Francesca Annis, Eileen Atkins, Philip Glenister, Alex Jennings, režie: Kate Harwood.
Vtipný a zároveň dojemný příběh s oscarovou Judi Dench v jedné z rolí sleduje malé absurdity a velké tragédie obyvatel Cranfordu. V roce 1840 je Cranford malé městečko na severu Anglie na prahu velkých změn. K městu se blíží stavba železnice z Manchesteru, která s sebou přináší i strach z přílivu nových dělníků a zhroucení zaběhlých místních pořádků. Na druhou stranu, příjezd mladého pohledného doktora z Londýna rozpumpuje nejen tep místních pacientů díky novým léčebným metodám, ale i srdce mnoha místních dam. Rafinované propletené komediální drama na motivy tří Gaskellových novel vypráví o životech obyčejných lidí během jednoho neobyčejného roku.

Kino CS Kino CS
 23:05  Závěr vysílání
 12:25  Něžný barbar
*žánr: FILM

(Něžný barbar) Komedie. (Československo - 1990). Režie: Petr Koliha. Hrají: Arnošt Goldflam, Bolek Polívka, Jiří Menzel.
Přepis Hrabalovy autobiograficky laděné předlohy sice naznačuje určitou poetičnost, hájí naivismus jako životní princip, avšak zasazení do libeňské periferie 50. let je příliš povrchní, zúžená na neškodné bohémství. Ani postižení skutečných postav (byť pánové Hrabal, Bondy a Boudník nejsou přímo jmenováni) není nijak oslnivé, jakkoli žijí tak říkajíc mimo reálný časoprostor, oddávajíce se svérázným diskusím o umění a životě.

 14:00  Není sirotek jako sirotek
*žánr: FILM

(Není sirotek jako sirotek) Komedie. (Československo - 1986). Režie: Stanislav Strnad. Hrají: Alena Kreuzmannová, Eva Svobodová, František Řehák, Jana Nagyová, Lubomír Kostelka, Ludmila Roubíková, Marie Rosůlková, Míla Myslíková, Miriam Kantorková, Vladimír Hlavatý.
I příslušníci policejního sboru mohou být ostýchaví, v zakřiknutém hlavním hrdinovi vidí odhodlaného ochránce zákona jedině jeho podnikavá matka, která obětavě slouží u Pomocné stráže. A jednoho dne se skutečně dočká. Ondřej Havelka si právě postavami, jako je tato, buduje image nesmělého, slušného mladíka.

Doku CS Doku CS
 00:10  Závěr vysílání
 12:35  Týden ve filmu 1950: 24 - 34
*žánr: DOKUMENT

(Týden ve filmu 1950: 24 - 34) Dokumentární. (Československo - 1950).
Československý filmový týdeník z roku 1950, díly: 24. - 34.. Obsah:. Pionýři přicházejí - vítají 9. sjezd KSČ. // Gottwald se setkal se zástupci světového výboru obránců míru. / / Francie doprovází zavražděného dělníka. // Dokončování jarních prací. // Gottwaldova mládež zdraví prezidenta. // Zjazd československého zväzu mládeže. // Banícky učni pri svojej práci. Lampáreň. // Mechanizovaná ťažba soli. // Delegace NDR přiletěla z Berlína. Představitelé různých ministerstev. // Závod Juta - zlepšováky. // Výstava jižních Čech. // Taneční soubor v Praze. // Zvyšování produktivity práce. // Vzorné JZD v Slavoňove. // Letošní žeň zaostává v podmietkovej orbě. // Slavnost prvních výsledků společné práce JZD // Azerbajdžan - dělníci slíbili, že zvýší těžbu nafty v moři. // Výroba ozubených kol. Uznání soudruhu Hanrovi // 2. mezinárodní kongres Svazu studentstva v Praze. Zahájen v průmyslovém paláci. Předseda Ing. Groman. // Návrat Zátopka, Brzák a Kudrna do ČSSR. // Havíři a padlý vozík, a odstraňování poruch. Soudruh Brachačka. // Američané házejí na čechů mandelinky. SSSR poskytuje pomoc - akademik Filipov pomáhá. // Návrat ČSSR zemědělců ze zaučování v SSSR. // Zmechanizováno sklízí na Krymu. // Družstvo v Krásné Lípě a směny traktoristů. Sbírání obilí a nová úroda.

 13:30  Týden ve filmu 1951: 40 - 45
*žánr: DOKUMENT

(Týden ve filmu 1951: 40 - 45) Dokumentární. (Československo - 1951).
Československý filmový týdeník z roku 1951, díly: 40. - 45.. Obsah:. Oslavy dobře organizované práce družstevníků. // Konstruktéři si prodávají znalosti o svařování. // Stavba nové hydroelektrárny. // První zápas Spartaku Sofie s družstvem Buzuluku. // Den československé armády. Zdenek Filringr o připravenosti armády. Prohlídka bojových cvičení // Prezident NDR Wilhelm Pieck na návštěvě v ČSR. Oldřich Jón a Antonín Zápotocký přivítali v Praze delegaci z NDR. Setkání s Klementem Gottwaldem. V Primaciálním paláci se Pieck setkal s dělnickým lidem, manifestace se zúčastnili i Korenz, Bertinger, Meta Goldbergová a ostatní členové vládní delegace. Přímluva Pícka, Zápotockého. Wilhelm Pieck se na Olčanskom hřbitově poklonil památce padlých sovětských vojáků. // Českoslovenští vojáci se hlásí do služby na ostravských dolech. // Sběr rýže z polí jižního Slovenska, kde se pěstuje již čtvrtý rok. // Armádní překážkové dostihy. // Rakouské město Salzburg jako středisko amerického okupačního pásma a protest Rakušanů proti militarizaci země, podepisování petice za pakt míru mezi pěti velmocemi, demonstrace v ulicích města.

CS FILM CS FILM
 06:30  CS Mini
*žánr: FILM

CS Mini vysílá denně od 6:30 hodin do 12:00 hodin na programové pozici CS Film.

 12:00  Arnošt Lustig - devět životů
*žánr: DOKUMENT

Dokumentární (2012). Hrají: Arnošt Lustig, Květa Fialová, Zdeněk Mahler aj., režie: Ivo Pavelek, Kristina Pavelková.
Hodinový snímek je zamyšlením Arnošta Lustiga nad vlastním životem. Spisovatel je laskavým průvodcem a komentátorem, který s humorem a nadhledem provází diváka těžkým obdobím 30. a 40. let a končí až v současnosti. V tomto zamyšlení mu pomáhají sestra Hana Hnátová, dr. Zdeněk Mahler, kamarád z Osvětimi Jiří Justic a kamarádka z Terezína Marta Kottová a 60. a 90. léta pak vykresluje Karel Hvížďala a Květa Fialová. Film zachycuje Arnošta Lustiga ještě v plné síle, kdy soustředěně sděluje svoje zkušenosti a názory svým osobitým a jedinečným způsobem. (76 minut)

 13:30  DVD Aréna
*

Magazín (2014).
Pořad, který představuje nové české i zahraniční filmy uváděné na domácí trh na DVD a blu-ray nosičích. (10 minut)

TV PAPRIKA TV PAPRIKA
 11:00  Recepty pro radost 1 (38) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Recipes Of Happiness Hu) Atmosféra prohřátá teplem rodinného krbu, vynikající, chutná jídla, veselé hovory, příběhy z kuchyně a od prostřeného stolu. Recept je velice jednoduchý: Róberta Bedeho navštěvují každý den dobře známí hosté, ale ta návštěva má vždycky malý háček. Nikdo totiž nepřichází s prázdnýma rukama; návštěvníci si s sebou nesou nejoblíbenější recepty z rodinných vzpomínek a starých receptářů, aby potom Róbertu Bedemu pomáhali při vaření těchto znovuobjevených pokrmů. Během vaření přijde řeč i na to, kdo, co a jakým způsobem připravuje k jídlu doma, kdo jak vzpomíná na pohodové chvíle u domácího krbu v dětství -- případně k jaké rodinné události nebo milé chvilce se pojí návštěvníkovo oblíbené jídlo.

 11:30  Recepty pro radost 1 (28) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Recipes Of Happiness Hu) Atmosféra prohřátá teplem rodinného krbu, vynikající, chutná jídla, veselé hovory, příběhy z kuchyně a od prostřeného stolu. Recept je velice jednoduchý: Róberta Bedeho navštěvují každý den dobře známí hosté, ale ta návštěva má vždycky malý háček. Nikdo totiž nepřichází s prázdnýma rukama; návštěvníci si s sebou nesou nejoblíbenější recepty z rodinných vzpomínek a starých receptářů, aby potom Róbertu Bedemu pomáhali při vaření těchto znovuobjevených pokrmů. Během vaření přijde řeč i na to, kdo, co a jakým způsobem připravuje k jídlu doma, kdo jak vzpomíná na pohodové chvíle u domácího krbu v dětství -- případně k jaké rodinné události nebo milé chvilce se pojí návštěvníkovo oblíbené jídlo.

 12:00  Hodný kuchař, zlý kuchař 4 (45) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Good Chef Bad Chef) Televizní moderátoři a členové napůl “zlé“ a napůl “hodné“ kuchařské dvojice, Adrian Richardson a Janella Purcell, reprezentují navzájem naprosto odlišné styly vaření a kulinářské filosofie; jejich soupeření bude hlavním obsahem i nové řady našeho - již dobře známého - seriálu. Ale který z nich je hodný kuchař? Je samozřejmé, že Adrian i Janella ze svého oboru hodně znají a oba dělají svou práci velice dobře. Záleží na vás, který přístup je vám sympatičtější: Janella nabízí zdravou stravu, každé její jídlo je “lék“ a v tomto duchu se nesou i její rady, zatímco Adrianovy pochoutky mají možná výraznější chutě, ale i výrazně vyšší obsah tuku. Oba dva kulinářští odborníci si uvědomují, že klíčovým slovem je střídmost, ovšem to nic nemění na jejich odhodlaném boji za vlastní názory, za vlastní styl a na projevech zanícené lásky k vlastní kuchařské poetice.

HBO HBO
 11:25  Radio DOLBY SURROUNDod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD
*žánr: FILM

(RADIO) drama USA (2003). Hrají: Cuba Gooding Jr., Ed Harris, Alfre Woodardová, S. Epatha Merkersonová, Brent Sexton, režie: Michael Tollin.
Film Radio je natočený podle skutečné události a nahlíží na přátelský vztah mentálně postiženého muže a trenéra středoškolského fotbalového týmu. Jejich výjimečné přátelství dokáže změnit zažité stereotypy v městečku v Jižní Karolíně.

 13:20  Obří dobrodružství Tomma a Jerryho STEREODOLBY DIGITALfull HD
*žánr: FILM

(TOM AND JERRY'S GIANT ADVENTURE) animovaná rodinná komedie USA (2013). režie: Spike Brandt, Tony Cervone.
Tom a Jerry žijí v pohádkovém zábavním parku společně s Jackem. Ten se s pomocí svých kamarádů zoufale snaží zachránit park ze spárů chamtivého milionáře. Díky kouzelným fazolím se trio hrdinů vypraví do čarovné země, kde vládne zlý obr.

 14:20  Turecky snadno a rychle STEREOod 12 rokůfull HD
*žánr: FILM

(TURKISH FOR BEGINNERS (AKA. TURKISCH FUR ANFANGER)) dobrodružná komedie Německo (2012). Hrají: Josefine Preussová, Elyas M'Barek, Anna Stieblichová, Adnan Maral, Pegah Ferydoniová, režie: Bora Dagtekin.
Po nouzovém přistání v Indickém oceánu se citlivá a lehce neurotická Lena ocitne na opuštěném ostrově společně s tureckým mačem jménem Cem, jeho hluboce věřící sestrou Yagmur a koktavým Řekem Costou...

HBO2 HBO2
 10:00  Kvartet STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(QUARTET (2012)) komedie VB (2012). Hrají: Maggie Smithová, Tom Courtenay, Billy Connolly, Pauline Collinsová, Michael Gambon, režie: Dustin Hoffman.
Cecily, Reggie a Wilfred žijí v domově důchodců pro vysloužilé muzikanty. Každý rok se zde koná koncert na oslavu Verdiho narozenin a oni jsou hlavními protagonisty. Galakoncert však naruší nenadálý příjezd nečekané návštěvnice...

 11:40  Thor: Temný svět STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(THOR: THE DARK WORLD) akční komiksová fantasy USA (2013). Hrají: Chris Hemsworth, Natalie Portmanová, Tom Hiddleston, Christopher Eccleston, Anthony Hopkins, režie: Alan Taylor.
Thor: Temný svět je pokračování velkolepé podívané, ve které se Thor, mocný Avenger, pokusí znovu sjednat pořádek napříč vesmírem. Lstivý Malekith se však vrátí a uvrhne vesmír zpět do temnoty.

 13:35  Ten, který utekl STEREOod 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(THE ONE THAT GOT AWAY (AKA. EGYELETES KALAND)) dokument z produkce HBO Maďarsko (2011). Hrají: Thomas Beck, Edith Greimanová, režie: Sam Lawlor, Lindsay Pollocková.
Dokumentární film z produkce maďarské HBO o životě Thomase Becka, který přežil Holocaust. V roce 1944 utekl Thomas z nacistického vězení. Nechal tam dívky Edith, ale zůstali v kontaktu. Po šedesáti letech si navzájem znovu změnili život...

HBO Comedy HBO Comedy
 11:15  Letadla STEREO
*žánr: FILM

(PLANES (2013)) animovaná rodinná komedie USA (2013). Hrají: Dane Cook, Stacy Keach, Brad Garrett, Teri Hatcherová, Julia Louis-Dreyfusová, režie: Klay Hall.
Práškovací letadlo Prášek sní o tom, že jednou poletí slavný závod. Proč by nemohl? Protože se šíleně bojí výšek. Vystoupá Prášek do vzduchu a splní si tak svůj sen?

 12:45  Vždycky zvítězit od 12 roků
*žánr: FILM

(ANY WHICH WAY YOU CAN) akční komedie USA (1980). Hrají: Clint Eastwood, Sondra Lockeová, Geoffrey Lewis, William Smith, Harry Guardino, režie: Buddy Van Horn.
Clint Eastwood se v tomto pokračování filmu Nikdy neprohrát vrací jako pohodářský řidič náklaďáku a boxer. Poté co mu mafie unesla přítelkyni se Philo rozhodne, že se společně se svým orangutanem Clydem podívá těmhle padouchům na zoubek.

 14:40  Táta Jack (7) STEREOod 12 roků
*žánr: SERIÁL

(SURVIVING JACK EP. 07) komediální seriál USA (2014). Hrají: Christopher Meloni, Connor Buckley, Rachael Harrisová, Claudia Leeová, Tyler Foden
Bývalý vojenský lékař Jack Dunlevy chodíval do práce brzy ráno a vracel se pozdě večer. Svou rodinu tak viděl jen málo. Jeho manželka Joanne se však vrací do právnické školy a Jack je tak poprvé v životě tátou na plný úvazek...

CINEMAX CINEMAX
 10:15  Mandela: Dlouhá cesta ke svobodě STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(MANDELA: LONG WALK TO FREEDOM) biografické drama Jižní Afrika/VB (2013). Hrají: Idris Elba, Naomie Harrisová, Tony Kgoroge, Riaad Moosa, Zolani Mkiva, režie: Justin Chadwick.
Tento snímek vychází z autobiografie prezidenta Jihoafrické republiky Nelsona Mandely, jež pokrývá období od jeho dětství, přes dospívání, vzdělání a dvacet sedm let dlouhé věznění, po němž se stal prvním demokratickým prezidentem JAR.

 12:40  Inside the Actors Studio (18): James Franco STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků
*

(INSIDE THE ACTORS STUDIO EP. 18 - JAMES FRANCO) talk show USA (2010).
J. Lipton je schopný moderátor, své hosty se pilně připravuje. Také díky tomu se mu jsou ty nejuznávanější umělci světa, od herců a režisérů po hudebníky a komiky, ochotni otevřít a prozradit mu své nejniternější myšlenky o jejich řemeslu.

 13:25  Vzpomínka na otce STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků
*žánr: FILM

(CAPTURING DAD) drama Japonsko (2012). Hrají: Makiko Watanabeová, Erisa Yanagiová, Nanoka Matsubarová, Kenichi Takito, Satoshi Nikaido, režie: Ryota Nakano.
Dvě mladá děvčata, sestry se dozví, že jejich odcizený otec umírá. Zahořklá matka je vyšle, aby mu byly po boku. Otec zemře, když jsou dívky na cestě a ony se vydávají na pohřeb člověka, kterého vlastně vůbec neznaly...

FILM+ FILM+
 09:00  Teleshopping
 12:05  Žhavé nápady od 12 roků
*žánr: FILM

(Bickford Shmeckler's Cool Ideas) Komedie, USA (2006). Režie: Scott Lew Hrají: Patrick Fugit, Olivia Wilde, Fran Kranz, John Cho, Reid Scott
Krásná blondýna, šprt a zápisník, divoké party a intelektuální aktivita jsou ingredience této úsměvné komedie z universitního života amerických studentů. Na universitě se vám představí dva typy studentů. Pro některé je studium a život jedna velká party, kde sex, drogy a alkohol hrají hlavní roli. Druhý extrém je student, Bickford, který se výhradně zabývá filosofií, literaturou a ideami patřícím k této oblasti studia. Krasavice Sarah, svůdná blondýna, mu z legrace ukradne zápisník, kde si Bickford zaznamenává své svět přetvářející, úžasné a žhavé nápady, a po jejich přečtení se do něj zamiluje. Bickford ale Sarah nechce, chce zpět výhradně svůj notes...

 13:35  Cvokař od 12 roků
*žánr: FILM

(Shrink) Drama, USA (2009). Režie: Jonas Pate Hrají: Kevin Spacey, Dallas Roberts, Jack Huston, Robin Williams, Laura Ramsey
Ve filmu se prolíná několik dějových linií. Tu základní tvoří příběh Henryho Cartera, psychologa nejslavnějších osobností z Los Angeles. Henryho potkala v osobním životě tragédie, se kterou se nedokáže vyrovnat. Každý den utíká za pomoci marihuany od reality a už nevěří, že dokáže svým pacientům pomáhat. Jeho otec už pohled na svého ztrápeného syna nesnese a dohodí mu novou pacientku. Jemma se jeví jako obyčejná, problémová středoškolačka, ale pravdou je, že má se svým psychologem společného mnohem více, než se na první pohled zdá.

MGM CHANNEL MGM CHANNEL
 09:55  Teleshopping 120
 12:00  Nálet tisícem letadel od 12 roků
*žánr: FILM

(The Thousand Plane Raid) akční film USA (1969) Režie: Bob Sagal Hrají: Christopher George, Laraine Stephens, J. D. Cannon, Gary Marshall
Plukovník Greg Brandon je nekompromisní, umíněný kruťas, který ve 2. světové válce velí bombardovacímu oddílu. Jeho přístup a tvrdá povaha mu odcizí nejen spolubojovníky, ale také přítelkyni Gabrielle, která rovněž slouží v armádě.

 13:30  Nell od 12 roků
*žánr: FILM

drama USA (1994) Režie: Michael Apted Hrají: Jodie Foster, Liam Neeson, Natasha Richardson, Richard Libertini
Nell vyrostla v lese a za celý svůj život poznala pouze dva lidi: maminku a svou sestru - dvojče. Když ji najde doktor Lovell, nikdo z dívčiných příbuzných už není naživou a Nell žije zcela sama v malé chatrči. Ani neumí pořádně anglicky, zná jen jazyk, k

Film Europe Film Europe
 11:05  Isabelle Huppertová: Pohled na svět
*žánr: DOKUMENT

(IIsabelle Huppert, Eyes on the World) Dokumentární, Francie (2011). Hrají: Isabelle Huppert, režie: Anne Andreu.
Dokument o Isabelle Huppertové (celým jménem Isabelle Ann Huppert), jedné z nejvýznamnejších francouzských hereček. Vystudovala pařížskou konzervatoř a svůj první film natočila v roce 1971. Během své kariéry spolupracovala s řadou špičkových režisérů jako jsou Claude Chabrol, Bertrand Tavernier, Jean-Luc Godard, Andrzej Wajda nebo Marco Ferreri. U nás je patrně nejznámější její role z filmu Pianistka z roku 2001.

 12:05  Sladká smrt
*žánr: FILM

(Merci pour le chocolat) Krimi / drama / mysteriózní, Francie, Španělsko, Švýcarsko (2000). Hrají: Brigitte Catillon(Louise Pollet), Isabelle Huppert(Marie-Claire), Jacques Dutronc(André Polonski), Anna Mouglalis(Jeanne Pollet), Rodolphe Pauly(Guillame Polonski), režie: Claude Chabrol.
Lausanne, Švýcarsko. Slavný pianista Andre Polonski se znovu žení. Klidná, ale nevyzpytatelná Mika, zdědila po svém otci továrnu na čokoládu. Dělá jí podezřele velkou radost, když tento sladký nápoj každý ráno připravuje pro manžela i jeho syna Guillauma, o kterém se šušká, že byl v porodnici zaměněn s jiným dítětem. Jednoho dne ale jejich práh překročí mladá talentovaná pianistka Jeanne.

 13:55  Monstrum
*žánr: FILM

(Il mostro) Komedie / krimi / mysteriózní, Francie / Itálie (1994). Hrají: Dominique Lavanant(Jolanda Taccone), Jean-Claude Brialy(Roccarotta), Michel Blanc(Paride Taccone), Nicoletta Braschi(Jessica Rossetti), Roberto Benigni(Loris), režie: Roberto Benigni.
Ve filmu Monstrum hraje Roberto Benigni nešťastného krajinářského zahradníka, opraváře obchodních výloh a především velkého smolaře, který musí očistit své jméno, protože je hlavním podezřelým ze série vražd sexuálního devianta. A zábava může začít. Tzv. „gumová“ tvář Roberta Benigniho, nejoblíbenějšího italského komika, zde září jako Loris, malý podvodník, jehož každodenní činností jsou drobné krádeže v místním supermarketu a snaha zabránit, aby nikdo nekoupil byt, ve kterém nelegálně bydlí. Loris má však nešťastný zlozvyk, že ho stále někdo přistihuje v těch nejvíce kompromitujících situacích. Jako podezřelý z toho, že je neřestný násilník, začne ho svádět smyslná policistka Jessica (Nicoletta Braschi) v přestrojení, aby vyvolala jeho sexuální touhy a přichytila ho tak při páchaní údajného trestného činu. Ale věci nikdy nejdou podle plánu. Bláznivá komedie o nesprávné identifikaci jak z Benigniho hitu, Johny Stecchino. Monstrum nabízí Benigniho nejlepší napodobování obyčejného nevinného muže, jakého ztvárňovali Charlie Chaplin či Buster Keaton. Ať už jde o spadnutí cigarety do nohavic, anebo o pokus zkrocení nezvladatelné motorové pily, Benigniho ruce, nohy i vlasy jsou stejně energicky nabité. I navzdory již udělené cenzuře papeže, Benigni opět tlačí na hranu nemorálních scén, s manželkou, která většinu času filmu agresivně útočí svou pánví a hrudníkem na chudáka Lorise. Navíc se říká, že Benigniho Monstrum představuje skvělý úvod do komiky, jejíž vtipy přispěly k pádu tehdejšího italského premiéra.

Filmbox Family Filmbox Family
 10:40  Poslední templář (2)
*žánr: FILM

(LAST TEMPLAR night 2) Drama thriller dobrodružný, Kanada (2009). Hrají: Mira Sorvino, Scott Foley, Victor Garber, Omar Sharif, Claudia Ferri, Anthony Lemke, režie: Paolo Barzman.
Během výstavy cenných předmětů z Vatikánu se skupině mužů, kteří se tváří jako moderní templáři, zdaří troufalá krádež. Jejich původním cílem bylo získat mechanický dekódovací přístroj, jímž by mohli určit polohu templářského pokladu. Archeoložka Tess Chaykinová spolupracuje s agentem FBI Seanem Daleym a snaží se odhalit celou akci a vypátrat poklad.

 12:05  Úžasní Ambersonovi
*žánr: FILM

(MAGNIFICENT AMBERSONS, THE) Drama, USA (2002). Hrají: Madeleine Stowe, Bruce Greenwood, Jonathan Rhys Meyers, Gretchen Mol, Jennifer Tilly, Dina Merrill, James Cromwell, Garrick Hagon, Bosco Hogan, William Hootkins, režie: Alfonso Arau.
Šíleně rozmazlený a naprosto nesympatický bohatý spratek George Amberson se doopravdy zděsí, když jeho nedávno ovdovělá matka obnoví svůj vztah se zámožným Eugenem Morganem, kterého kdysi opustila právě kvůli Georgeovu otci. George se ve své snaze překazit matčin románek musí sám potýkat s láskou k Morganově dceři - a tím, jak se jeho kdysi skvělá rodina následkem jeho machinací začíná hroutit...

 14:10  Žabákova dobrodružství - Šťastný Nový rok
*žánr: SERIÁL

(WIND IN THE WILLOWS, THE 1 - ep. 13) Animovaný, rodinný, Velká Británie, Austrálie (1988). Hrají: Richard Pearson, Peter Sallis, Michael Hordern, režie: Mark Hall.
Klasický příběh Krtka, Jezevce, Krysy a Pana Žabáka z Žabího hrádku, zasazený do Anglie roku 1908 (tedy do roku, kdy Kenneth Grahame vydal svou stejnojmennou knižní předlohu). Cenami ověnčený seriál sleduje osudy Krtka, který se vydá ze svého podzemního bydliště prozkoumávat svět a skamarádí se s říční Krysou, která mu představí potrhlého šlechtice Pana Žabáka. Všichni se pak společně s Jezevcem utkají s ničemnými lasicemi a čelí hrozbě temného lesa.

EUROSPORT EUROSPORT
 11:00  Plochá dráha
*žánr: SPORT

ME v Güstrowu

 12:30  Fotbal
*žánr: SPORT

UEFA Youth League - skupiny

 13:45  Cyklistika
*žánr: SPORT

Vuelta - 21. etapa

EUROSPORT2 EUROSPORT2
 10:30  Atletika
*žánr: SPORT

Mítink IAAF v Marrákeši

 11:45  Cyklistika
*žánr: SPORT

Vuelta - 21. etapa

 13:45  Watts
*žánr: SPORT

Magazín sportovních karambolů

SPORT 1 SPORT 1
 11:00  Fotbal Repríza
*žánr: SPORT

La Liga, 3. kolo, nejskvělejší okamžiky

 12:00  KHL - nejskvělejší okamžiky Repríza
 12:15  Lední hokej Repríza
*žánr: SPORT

Slovan - Severstal KHL, základní část

SPORT 2 SPORT 2
 10:00  Fotbal Repríza
*žánr: SPORT

Zwolle - PSV Nizozemská liga, 5. kolo

 12:00  Televizní nákupy
 13:00  Fotbal Reprízafull HD
*žánr: SPORT

La Liga, 3. kolo, nejskvělejší okamžiky

NOVA SPORT NOVA SPORT
 11:05  Magazín HBL (5/2014)
*žánr: SPORT

Magazín házenkářské Bundesligy

 11:35  Teleshop
 11:50  Evropské trucky (8/2014)
*žánr: SPORT

Dokument z 6. závodu Evropského poháru tahačů (Česká republika, Most)

SPORT 5 SPORT 5
 11:10  WRC 2014 16/9
*žánr: SPORT

Australská rallye - 10. soutěž - 3.etapa

 11:45  Formule 1 History 1971 16/9
 12:45  MČR Czech Drift Series 16/9
*žánr: SPORT

Hradec Králové - sestřih závodu

SLOVAK SPORT TV SLOVAK SPORT TV
 09:00  Program není k dispozici
*

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.

 12:00  Program není k dispozici
*

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.

 15:00  Program není k dispozici
*

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.

Golf Channel Golf Channel
 10:30  PLAY OFF FedEx Cup - Tour Championship by Coca- Cola
*žánr: SPORT

Highlights z turnaje PGA Tour

 11:30  KLM Open
*žánr: SPORT

Highlights z turnaje European Tour

 12:30  The Best of GW 2
*žánr: SPORT

To nejlepší z pořadu Golfing World

MTV EUROPE MTV EUROPE
 11:00  Svačina
*

Svačina je půlhodinová soutěž ve vaření, v níž skupina amatérských kuchařů soutěží v přípravě svačiny. Soutěží se o finanční odměnu, publikaci vlastního receptu v kuchařce Svačina kuchařce a o zlatý kuchařský přívěšek.

 11:30  Svačina
*

Svačina je půlhodinová soutěž ve vaření, v níž skupina amatérských kuchařů soutěží v přípravě svačiny. Soutěží se o finanční odměnu, publikaci vlastního receptu v kuchařce Svačina kuchařce a o zlatý kuchařský přívěšek.

 12:00  Nešika
*

Tato série nabízí neuctivý pohled na konflikt, chaos a humor charakterizující teenagerský věk, a to pohledem 15leté Jenny Hamilton, jejíž život se začíná měnit, když se drobná nehoda stane obrovským a zveličeným nedorozuměním.

ÓČKO ÓČKO
 10:00  Óčko hity
*

klipy nonstop

 12:00  Óčko news
*

hudba, film, zábava - nikdo a nic nám neuteče

 12:05  Óčko hity
*

klipy nonstop

iConcerts HD iConcerts HD
 11:00  Bon Jovi - Inside Out
*

VARIOUS, Bon Jovi

 12:00  Album Chart Show Introduces - Aloe Blacc
*

VARIOUS, Aloe Blacc

 13:00  Carly Rae Jepsen - London Live Special
*

VARIOUS, Carly Rae Jepsen

Brava HDTV Brava HDTV
 11:25  Beethoven - Piano Sonata No. 21 parts 2&3
*

The music of Ludwig van Beethoven´s Sonata No. 21 ´Waldstein´ (1803) was inspired by the composer’s acquisition of a new instrument, an Erard fortepiano. At the time, Beethoven was already some two years cognizant of his hearing problems, but his ears were still in good enough condition to register the clear tones of his new pianoforte. Dedicated to Beethoven’s friend and benefactor Count Ferdinand von Waldstein, this piece is widely acknowledged as one of his best piano sonatas, as well as being one of the most technically demanding. Owing to the resounding opening chords of the third movement, it is sometimes also called 'Aurora’ or simply 'The Dawn’. This program broadcasts the second and third parts.Nelson Freire

 11:38  Beethoven - Piano Concerto No. 1 part 3
*

Confusing as it may be: Ludwig van Beethoven’s Second Piano Concerto was in fact composed ten years prior to his First Piano Concerto. The cause of this mess lies with the composer himself: Beethoven held back the publication of what we know as the Second Piano Concerto until after that of the First Piano Concerto, so he could thoroughly review the piece. Together with his septet and First Symphony, this piano concerto was finally performed at his official Vienna debut on April 2, 1800 at the Hofburg theatre, with Beethoven himself at the piano. The composer had long ceased to be an unknown in Austria’s capital: he had been playing private concerts all around town for years. In this broadcast: the third movement.Fabio Luisi, Staatskapelle Dresden, Margarita Höhenrieder (piano)

 11:47  Beethoven - Piano Sonata No. 31
*

The further into the cycle of Ludwig van Beethoven’s 32 piano sonatas you get, the more complex and dark the music gets. Especially the very last few can each be called absolute masterpieces. This piano sonata, however, is often wrongfully overshadowed by its predecessor, Piano Sonata No. 29 'Hammerklavier’, and its immediate follow-up No. 32, the final piano sonata Beethoven wrote. This sonata is the middle of a set of three (Op. 109-111) that Beethoven wrote for Berliner publishing company Schlesinger.Pierre-Laurent Aimard (piano)

JimJam JimJam
 11:25  Dřeváčci (20)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Hluboko v lesích, tam kde se skrývají tajemní skřítci, žije veselý kmen Mumu. Prožijte s nimi jejich šťastná dobrodružství.

 11:30  Opičiny skopičiny (11)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Animovaná zvířata a skutečné děti se společně snaží přijít na to, jak se vlastně zvířata pohybují, dorozumívají, kde a jak žijí.

 11:40  Barney a jeho přátelé (717)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Hlavními hrdiny seriálu je milý a přátelský tyranosaurus Barney a další dinosauří postavičky: Baby Bop, BJ and Riff. Dívejte se a zažijte s nimi spoustu zábavy.

duck tv duck tv
 11:29  Zvieratká
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Poďte s nami do lesa - uvidíte kus divočiny.

 11:32  Hipp-hopp kaktus
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Čo vystrájajú včielka a jej priateľky kvetinky, keď nikto nie je doma?

 11:34  Moje hračky - moji priatelia
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Pozrite si príbehy malého macka a jeho hračiek

Disney Channel Disney Channel
 11:20  Hodně štěstí, Charlie (6)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Narození brášly Charlieho je pro jeho dospívající sestru Teddy velký šok, a proto si v tomto vtipném rodinném sitcomu vede videodeník.

 11:45  Phineas a Ferb (13)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

O letních prázdninách se Phineas a Ferb rozhodnou, že každý nový den bude zajímavější než ten předchozí, a zažijí neskutečná dobrodružství.

 12:15  Kim Possible (13)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Pro supermoderní st ředoškolskou hrdinku Kim Possible není boj se sv ětov ými superpadouchy žádný problém... nejv ět ší výzvou jsou každodenní záležitosti jako kluci, škola a rodiče!

MINIMAX MINIMAX
 11:15  Hádej, jak moc tě mám rád 1 (32)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(Guess How Much I Love You) Slibuji Kniha, která posloužila jako předloha k tomuto rozkošnému seriálu, je oblíbená v mnoha zemích světa a už se jí prodalo 32 milionů exemplářů. Ústředními postavami příběhu jsou členové králičí rodinky a hlavním tématem je nejdůležitější věc na světě - láska.

 11:30  Vesmírná psí rodinka 1 (30) od 7 roků
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(Space Dogs Family) Zveme vás na cestu za dobrodružstvími - s námi a našimi dvěma hlavními hrdinkami, Strelkou a Bělkou, které nás s sebou vezmou na nezapomenutelný let do vesmíru. Zapněte si bezpečnostní pásy! Startujeme!

 11:40  Martinka 1 (10) od 7 roků
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(Martine) Martine v tomto seriálu pozvolna objevuje svět, a jde tak menším divákům následováníhodným příkladem. Seriál se vyznačuje pečlivě propracovaným vizuálním prostředím a logickými odkazy, a proto se i malé děti cítí v tomto světě jako doma. Tento filmový cyklus už se s úspěchem promítá déle než 50 let, díky čemuž může Martine dokázat, jak velká síla se skrývá v univerzální pohádkové postavičce, které ani zub času neuškodí.

HUSTLER TV HUSTLER TV
 10:00  Czech Chicks 2
 11:30  Barely Legal 126 Truth Or Dare
 13:00  Nurses Take On 12 Inches
BRAZZERS TV Europe BRAZZERS TV Europe
 11:00  A Massage, A Fuck And A Facial, Please: Wet Dream od 18 roků
*

Sweet and sexy Jessica loves getting massages. She gets lost in the soothing motions of Mick's hands sliding all over her body. Things go a little differently at this particular appointment, where she finds herself getting a lot more than just relaxation.

 11:30  Sex Parade od 18 roků
*

Ep. 3. Gorgeous women doing nasty things is just the tip of the iceberg in this fuck-filthy series that has to be seen to be believed!

 12:00  I Love To Finger Myself: Showin A Thing Or Two od 18 roků
*

Bree Daniels excels in this beautiful scene which has to be seen to be believed.

LEO TV LEO TV
 06:00  Závěr vysílání
 22:00  FILMOVÁ STŘEDA - ANÁLNÍ ORGIE od 18 roků
*

Holky, kterým to do jedné dírky nestačí! - první část

 23:00  FILMOVÁ STŘEDA - ANÁLNÍ ORGIE od 18 roků
*

Holky, kterým to do jedné dírky nestačí! - druhá část

Man-X Man-X
 06:00  NO BROADCAST
*

erotic

 00:01  Inside Job
*

erotic

 01:27  Paradisio Inferno
*

erotic

Legenda: bez omezení...bez věkového omezení, od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let, od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let, od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let, od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let, STEREO...stereo, MONO...mono, DUO...vysílání s duálním zvukem, SURROUND SOUND...Surround sound, DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround, DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital, 16/9...obrazový formát 16:9, SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309), TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky, znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči, audio description...audio description (zvukový popis), MHP...MHP (interaktivní aplikace), poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici, černobíle...černobílé vysílání, full HD...pořad v nativním HD rozlišení, Live...přímý přenos, Záznam...záznam, Premiéra...premiéra, Repríza...repríza, Česky...česky, Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2014

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity