Televizní program - paket Skylink

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
14:05 Čertův švagr SKRYTÉ TITULKY

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Ondřej Havelka v titulní roli pohádky Boženy Němcové o mládenci, kterému se služba v pekle vyplatila (1984). Dále hrají: J. Březinová, V. Ráž, V. Freimanová, D. Patrasová, J. Zahajský a další. Kamera V. Štinglová. Scénář a režie V. Janečková (69 min)
15:15 Komici na jedničku SKRYTÉ TITULKY

Jiří Voskovec a Jan Werich Petr Nárožný a jeho hosté vzpomínají na dvojici výjimečných uměleckých osobností - Jiřího Voskovce a Jana Wericha, z nichž druhý jmenovaný by 6. 2. oslavil 110. narozeniny. Dále účinkují: J. Suchý, M. Lasica, K. Fialová, I. Niederle a L. Lipský. Režie A. Činčerová
16:10 Zdivočelá země (8/45) SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Proměňující se společenské klima po únorových událostech roku 1948 zasáhne i svatoštěpánský statek. Martin Dejdar v hlavní roli oblíbeného seriálu České televize o dramatických poválečných letech v českém pohraničí (1997). Dále hrají: J. Hubinská, J. Schmitzer, J. Langmajer, J. Wehrenberg, J. Zdeněk, R. Kalvoda, J. Teplý ml., V. Chalupa, Z. Fric, M. Hrubešová, O. Vlach, A. Novák, A. Spurný, J. Lábus, I. Řezáč, R. Holub, P. Nový a další. Scénář J. Stránský a H. Bočan. Kamera I. Šlapeta. Režie H. Bočan (53 min)
logo stanice ČT 2 ČT 2
14:05 Bonbónky světa SKRYTÉ TITULKY

Putování po atraktivních místech naší planety s cestovatelem Petrem Horkým, tentokrát za rituály Srí Lanky (2010)
14:25 Štíty království českého SKRYTÉ TITULKYaudio description

Štíty Lucemburků Jak žili naši předkové ve středověkých městech, vesnicích a hradech (2007). Režie R. Sedláček
14:50 Na cestě po Phuketu SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: DOKUMENT
S Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem tentokrát na phuketský vegetariánský festival mezi věřící, do kterých vstupují duchové, na zápas bojového umění muay thai, i do vesnice na vodě, kde mají nejlepší fotbalisty v jižním Thajsku
logo stanice ČT 24 ČT 24
14:00 Zprávy SKRYTÉ TITULKY
14:30 @online SKRYTÉ TITULKY

Magazín, který mapuje internetový rozměr zpravodajských témat. Prozradí, co nejvíc zaujalo české uživatele internetu, o kterých kauzách nejčastěji diskutovali, ale třeba také to, jaká videa a fotky si získaly největší pozornost
15:00 Zprávy SKRYTÉ TITULKY
logo stanice ČT Sport ČT Sport
13:30 Cyklokros: MS 2015 Česko Live

Přímý přenos závodu mužů kategorie Elite z Tábora
15:30 Krasobruslení: ME 2015 Švédsko Záznamfull HD

Záznam závěrečné exhibice na evropském šampionátu krasobruslařů ze Stockholmu
17:35 S ČT sport na vrchol aneb nová

energie českého lyžování
logo stanice ČT:D ČT:D
14:05 Čertův švagr SKRYTÉ TITULKY

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Ondřej Havelka v titulní roli pohádky Boženy Němcové o mládenci, kterému se služba v pekle vyplatila (1984). Dále hrají: J. Březinová, V. Ráž, V. Freimanová, D. Patrasová, J. Zahajský a další. Kamera V. Štinglová. Scénář a režie V. Janečková (69min)
15:10 Malý rytíř Trenk SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Nevolnický synek Trenk se vydal do světa, aby se pokusil změnit svůj osud. Německý animovaný seriál
15:35 Svět Elmo SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Známé střapaté postavičky v báječné mozaice pro děti. Americký seriál
logo stanice Nova Nova
12:55 Velká rána STEREO16/9

žánr: FILM
(The Big Bounce) Flákající se surfař a příležitostný zlodějíček Owen Wilson nedávno dorazil hledat štěstí na Havaj, když ho kontaktuje tajemná kráska. Za provedení poněkud riskantní loupeže mu slíbí lásku, čeká ho však řada potíží... Americký kriminální film (2004). Dále hrají M. Freeman, S. Foster, G. Sporleder, Ch. Sheen, G. Sinise, V. Jones a další. Režie G. Armitage (78 min)
14:30 Terminál STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(The Terminal) Tom Hanks neumí ani slovo anglicky, v ruce má tajemnou plechovku od buráků a nesmí vstoupit na území USA ani se vrátit domů. Je nežádoucí a nezbývá mu, než se ubytovat v letištním tranzitu a doufat v zázrak nebo začít jednat... Americký film (2004). Dále hrají C. Zeta-Jones, S. Tucci, Chi McBride, D. Luna a další. Režie S. Spielberg (117 min)
16:50 Rytíři ze Šanghaje SKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(Shanghai Knights) Jackie Chan se vydává s Owenem Wilsonem do Londýna, aby našel vraha svého starého otce a ukradenou císařskou pečeť. Stejný nápad měla i jeho sestra Fann Wong a brzy společně čelí řadě nebezpečných dobrodružství. Kromě toho musejí zabránit atentátu na královskou rodinu... Americký akční film (2003). Dále hrají A. Johnson, A. Gillen, T. Fisher, K. Chan, D. Yen a další. Režie D. Dobkin (105 min)
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
12:45 Moje superbejvalka STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: FILM
(My Super Ex - Girlfriend) Vypadá to, že Luke Wilson konečně našel ideální ženu - krásnou superhrdinku Umu Thurman. Když ale jeho zdánlivě perfektní přítelkyně začne být příliš majetnická, rozhodne se ze vztahu vycouvat. Jakmile se však bejvalka dozví, že navázal romantický vztah s Annou Faris, rozpoutá s pomocí svých superschopností peklo... Americká romantická komedie (2006). Dále hrají R. Wilson, E. Izzard, S. Savante a další. Režie I. Reitman (87 min)
14:20 Zachraňte Willyho STEREO

žánr: FILM
(Free Willy) Jedině dvanáctiletý chlapec porozuměl nářkům mladé kosatky uvězněné v těsné nádrži vodního parku. Proto vymyslí vlastní plán na její záchranu. Ale času příliš nezbývá... Americko-francouzský dobrodružný film (1993). Hrají J. J. Richter, L. Petty, A. Schellenberg, J. Atkinson a další. Režie S. Wincer (102 min)
16:20 Podfukáři STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: FILM
(Now You See Me) Čtyři nadaní pouliční kouzelníci, kteří si říkají jezdci, společně předvádějí kouzlo s názvem "Vyloupíme vaši banku". Jenže peníze opravdu z bankovního trezoru zmizí. Vyšetřováním je pověřen agent FBI Mark Ruffalo. Podle Morgana Freemana, bývalého kouzelníka, který si vydělává peníze odhalováním tajemství triků jiných kouzelníků, musí být při odhalování jejich praktik vždy minimálně o krok před nimi. To bude ale dost těžké... Americko-francouzský thriller (2013). Dále hrají J. Eisenberg, W. Harrelson, I. Fisher, D. Franco, M. Laurent, M. Caine a další. Režie L. Leterrier (102 min)
logo stanice TV Fanda TV Fanda
13:15 Když se čas naplnil

žánr: FILM
(When Time Ran Out...) Když se činná sopka probudí k životu není radno setrvávat v její blízkosti. Paul Newman o tom marně přesvědčuje hosty v nedalekém hotelu... Americký dobrodružný film (1980). Dále hrají J. Bisset, W. Holden, B. Carrera a další. Režie J. Goldstone (103 min)
15:05 Teleshopping
15:25 Star Trek: Nová generace (21)

žánr: SERIÁL
(Star Trek: The Next Generation VI) Posádka vesmírné lodi Enterprise-D se pod velením kapitána Jeana-Luca Picarda vydává na svou misi, na níž mnohdy závisí bezpečnost Hvězdné federace planet jakož i celého vesmíru... Šestá řada amerického kultovního scifi seriálu. (1992) Hrají P. Stewart, J. Frakes, L. V. Burton, M. Dorn a další.
logo stanice Smíchov Smíchov
13:40 Plný dům V (21, 22)

žánr: SERIÁL
(Full House V) Ovdovělý Danny vychovává své tři dcerky s pomocí švagra Jessieho a kamaráda Joeyho. O zábavné příhody rozhodně není nouze. V. řada amerického rodinného seriálu (1990-1991) Hrají: John Stamos, Bob Saget, Dave Coulier, Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin (25 min)
14:30 Scooby-Doo: Abrakadabra STEREO16/9

žánr: FILM
(Scooby-Doo! Abracadabra-Doo) Záhady s. r. o. se tentokrát vydávají navštívit Velminu sestru Madelyn, která nastoupila na Kouzelnickou akademii. Škola má potíže, protože zde začal řádit tajemný mýtický tvor - napůl drak a napůl lev. Navíc její existenci ohrožuje i hrabivý zmrzlinářský magnát... Americký animovaný film (2010). Režie S. Brandt (74 min)
15:50 Sígři ve výslužbě: Made in USA STEREO16/9

(Betty White's Off Their Rockers) Jsou sice staří, vědí však jak si užít život. A když při tom někoho napálí, vůbec to nevadí. Původní americká televizní show se skrytou kamerou a Betty White s její partou důchodců, kteří si utahují ze všech dříve narozených. USA (2012) Hrají: Betty White, Rob Schneider a další. (24 min)
logo stanice TELKA TELKA
14:10 Koření STEREO16/9full HD

Všechny vůně světa Planeta je místo, kde se dějí věci, o kterých se vám ani nezdá. Pojďte se dívat...
14:55 Teleshopping
15:15 Zlatíčka

S kým bydlí Richard Tesařík a jeho syn. Rodinnou show uvádí Petr Nárožný. Účinkují Krausberry a Vl. Tesařík. Režie J. Adamec (2000)
logo stanice Prima Prima
13:05 Receptář prima nápadů STEREO

Král kutilů Přemek Podlaha stále na obrazovce TV Prima! Prostřednictvím repríz bude i nadále radit milovníkům zahrad a chalup, doporučovat ověřené vynálezy, připomínat zlepšováky. Vše, co nevíte, najdete v Receptáři prima nápadů (51 min)
14:15 Big Ben III (10) SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Policista v lázních Komisař Berghammer vyšetřuje smrt svého bývalého spolužáka, který pracoval jako doktor v lázních. Aby přišel věci na kloub, vydává se Ben za pacienta... Německý kriminální seriál (1999). Hrají O. Fischer, R. Drexelová, D. Körnerová, U. Thomer a další. Režie W. Masten (95 min)
16:15 Vraždy v Midsomeru XVI STEREOSKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

žánr: SERIÁL
Vraždy podle fresky Šéfinspektor Barnaby vyšetřuje sérii vražd, které napodobují hrůzné výjevy ze středověké fresky objevené v kryptě místního kostela. Zatímco se vesnice připravuje na bouři a možné záplavy, někdo používá starodávné metody mučení k potrestání novodobých hříšníků... Britský detektivní seriál (2013). Hrají N. Dudgeon, G. Lee, F. Dolmanová a další (89 min)
logo stanice Prima COOL Prima COOL
13:30 Top Gear XVIII (5) STEREOSKRYTÉ TITULKY

Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků. Vizuálně působivé představení vozů je doprovázeno odlehčeným komentářem, který zaujme nejen technické nadšence. Závod auta s rychlovlakem, fotbal s auty a mnoho dalších šílených nápadů. A k tomu všemu nesourodá a zároveň skvěle se doplňující trojice vtipných moderátorů. Britský magazín (2012). Moderují J. Clarkson, J. May, R. Hammond a další (51 min)
14:35 Simpsonovi XXV (14) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Zima jeho spokojenosti Když si Simpsonovi nastěhují do domu tři nevrlé důchodce, netuší, jaký vliv to bude mít na Homera... Americký kultovní animovaný seriál (2014) (21 min)
15:00 Simpsonovi XXV (15) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Válka umění Homer s Marge mají dilema. Mají si nechat peníze za cenný obraz, nebo se rozdělí s Milhousovými rodiči, od kterých si ho za pár šlupek koupili? Americký kultovní animovaný seriál (2014) (21 min)
logo stanice Prima LOVE Prima LOVE
13:50 Jak jsem poznal vaši matku V (5) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Dvojí občanství Robin by mohla být deportována zpátky do Kanady, a tak se z ní Barney snaží udělat Američanku. Ted a Marshall se zatím vracejí do mladých a neklidných let a jedou na pizzu do Chicaga. Plány ale změní v okamžiku, kdy Marshall přizve Lily... Americký seriálový hit (2009). Hrají J. Radnor, J. Segel, C. Smuldersová, N. P. Harris, A. Hanniganová a další (21 min)
14:15 Jak jsem poznal vaši matku V (6) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Dudy Nad byt Teda a Robin se nastěhují lidé, kteří neustále „hrají na dudy“. Barney a Robin jsou v líbánkové fázi, zatímco Marshall s Lily řeší umývání nádobí... Americký seriálový hit (2009). Hrají J. Radnor, J. Segel, C. Smuldersová, N. P. Harris, A. Hanniganová a další (21 min)
14:45 Hostinec U kamenného stolu černobílePremiéra

žánr: FILM
Poklidnou atmosféru lázní Džbery rozvíří příjezd dvou mladých bratrů, kteří spolu nemluví, dvou mladých dívek, které je okouzlily, a rady Dyndery, který loudí... Česká komedie (1948). Hrají S. Beneš, R. Hrušínský, S. Rašilov, J. Šejbalová, S. Neumann a další. Režie J. Gruss (95 min)
logo stanice Prima ZOOM Prima ZOOM
13:55 Když počasí změnilo historii (5) STEREO

žánr: DOKUMENT
Povodeň na Mississippi Podívejte se, jakým způsobem ovlivnilo počasí některé významné události historie. Bitvu v Ardenách, katastrofu raketoplánu Challenger či epidemii záškrtu na Aljašce... Americký dokumentární seriál (2008) (43 min)
14:50 Úžasná tajemství vědy (5) STEREO

žánr: DOKUMENT
Katastrofy vyvolané člověkem Většina z nás považuje přírodní katastrofy za dílo přírody. Ne všechny však má na svědomí zásah vyšší moci. Vědci zjistili, že mnohé si člověk způsobil sám necitlivým přeměňováním krajiny. Ať již obrovskými vodními nádržemi, výstavbou měst nebo dolováním nerostných surovin. Za každý nesprávný zásah musíme zaplatit... Americký dokumentární seriál (2010) (50 min)
15:50 Útěk z hradu Colditz STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: DOKUMENT
(Colditz - The Legend) V letech 1940 - 1945 byli na hradě Colditz vězněni britští, francouzští a holandští důstojníci, kteří stáli proti nacistickému Německu. Tito váleční zajatci žili myšlenkou na útěk. Jejich důmyslné plány často zkrachovaly. Vojáci toužící po svobodě se ale nevzdávali naděje... Britský dokument (2010) (45 min)
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
13:30 Exkluziv Kateřiny Brožové STEREO

Nahlédněte spolu s námi do světa hvězd a jejich nejbližších
14:20 Zpátky domů SKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(Das Leben ist ein Bauernhof) Dva bratři - kněz a obchodník se rozhodli, že se postarají o dceru svojí zemřelé sestry. A teď stojí před rozhodnutím, co s její velmi prodělečnou farmou. Německý romantický film (2012). Hrají H. J. Braun, J. Demmel, R. Eugen, K. L. Goebel, W. Haas, B. Heinz a další. Režie T. Kronthaler (88 min)
16:15 Ve znamení Monte Christa SKRYTÉ TITULKY

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Sous le signe de Monte-Cristo) Zrada kolegů ho poslala do vězení. Po útěku se dostává k pohádkovému pokladu, ale na minulost se nedá zapomenout... Francouzský historický film (1968). Hrají P. Barge, C. Jade, A. Duperey, P. Brasseur, M. Auclair a další. Režie A. Hunebelle (94 min)
logo stanice STV 1 STV 1
13:25 Agatha Christie: Slečna Marpleová STEREOReprízaod 12 roků

Zabudnutá vražda Zabudnite na Poirota, prichádza slečna Marplová. Réžia: Edward Hall Účinkujú: Geraldine McEwanová, Russ Abbot, Geraldine Chaplinová, Dawn French, Phil Davis (Veľká Británia 2006)
15:00 Zlatá klasika: Niekto to rád horúce MONOPremiéraod 12 roků

žánr: FILM
Legendárna komédia. Réžia: Billy Wilder Účinkujú: Marilyn Monroe, Tony Curtis, Jack Lemmon, George Raft (USA 1985)
17:05 Nikto nie je dokonalý STEREOReprízaod 12 roků

Milan "Junior" Zimnýkoval, Marcel Forgáč a ich hostia v talk show, ktorá vás presvedčí, že nikto nie je dokonalý.Hostia : Eva Máziková a Dan Nekonečný.
logo stanice STV 2 STV 2
13:45 Liptáci Slovensku STEREOPremiérabez omezení

Záznam 60. ročníka Folklórneho festivalu Východná 2014 - Liptáci Slovensku. (2014)
14:50 Milan Lasica jubiluje Reprízaod 7 roků

Ukradnutý biely slon Malý muzikál na motívy poviedky Marka Twaina. Réžia: Miloš Pietor Účinkujú: Július Satinský, Kamila Magálová, Vladimír Obšil (Československo 1984)
15:50 Anjeli strážni STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení

Milana Lasicu Talkshow Aleny Heribanovej. (2005)
logo stanice Markíza Markíza
11:35 Harry Potter a Fénixov rád STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: FILM
(Harry Potter and the Order of the Phoenix) Dobrodružný film, VB-USA (2007). Réžia D. Yates. Hrajú: D. Radcliffe, R. Grint, E. Watsonová, H. Bonhamová Carterová, R. Coltrane.
více informací Harry Potter sa vracia do Rokfortu, aby nastúpil do piateho ročníka školy čarov a kúziel. Tam však zistí, že väčšina členov kúzelníckej komunity verí, že jeho nedávne stretnutie s Lordom Voldemortom je obyčajný výmysel, čím je zásadne spochybnená Harryho dôveryhodnosť. Ba čo horšie, minister kúziel Kornelius Fudge opäť vymenoval nového učiteľa obrany proti čiernej mágii. V lekciách podozrivej profesorky Umbridgeovej sa však mladí čarodejníci nič zásadné nenaučia a preto nemajú dostatok vedomostí k boju s temnými silami, ktoré sa okolo nich sťahujú. Na Hermioninu a Ronovu výzvu sa Harry rozhodne vziať chod vecí do svojich rúk. Tajne sa začne schádzať s malou skupinou študentov, ktorí sa hrdo nazvali Dumbledorova armáda, a učí ich, ako sa ubrániť čiernej mágii. Hoci je sám ešte len študent, pripravuje odvážnych mladých čarodejníkov na nebezpečnú bitku, ktorá čoskoro prepukne ..
14:15 Charlieho anjeli STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: FILM
(Charlie's Angels) Akčná komédia, USA-Nemecko (2000). Réžia McG. Hrajú: C. Diazová, D. Barrymorová, L. Liuová, B. Murray, S. Rockwell.
více informací Drew Barrymoreová, Cameron Diazová a Lucy Liu - odvážne a krásne sexi agentky znovu v akcii! Na prvý pohľad ide o dva obyčajné prstene. V skutočnosti však skrývajú cenné informácie, pomocou ktorých je možné odhaliť novú identitu všetkých osôb, zaradených do národného programu na ochranu svedkov. A keď tí postupne zomierajú, Charlieho anjelov - Natalie Cookovú, Dylan Sandersovú a Alex Mundayovú - čaká nová nebezpečná úloha. Ak použijú svoj talent na majstrovské prezlečenia, dokonalé špionážne schopnosti a znalosť bojových umení, hádam sa im podarí zastaviť zákerného páchateľa - tajomného "padlého anjela" Madison Leeovú. Podporené svojím spoľahlivým spolupracovníkom Jimmym Bosleyom sa ostrieľané trio vydáva v ústrety novému dobrodružstvu. Jeho priebeh však nečakane naruší Dylan, ktorá sa zrazu musí postaviť tvárou v tvár temnému tajomstvu zo svojej minulosti - tajomstvu, ktoré ohrozí životy jej dvoch najlepších priateliek...
16:05 Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života STEREODUOPremiéraSlovenskyod 12 roků

žánr: FILM
(Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life) Akčný dobrodružný film, USA (2002). Réžia J. De Bont. Hrajú: A. Jolieová, G. Butler, N. Taylor, C. Hinds, D. Hounsou.
více informací Angelina Jolie kráča v stopách svojho otca, cestovateľa a hľadača pokladov. Chce nájsť obidve časti prastarého šému, ktorý jej zaistí neobmedzenú moc nad časom a priestorom. A aby toho dosiahla, musí zvíťaziť nad nebezpečným a prísne utajovaným spoločenstvom, ktoré má rovnaký cieľ. Lara Croft, dcéra známeho a bohatého vedca, je pripravená kráčať v jeho stopách. Dostalo sa jej dobrej prípravy. Študovala na najlepších školách, dohovorí sa viacerými jazykmi, ovláda bravúrne najrôznejšie druhy sebaobrany a hlavne so svojím otcom, ktorý pred rokmi zomrel za nevyjasnených okolností, precestovala celý svet. Lord Croft hľadal vzácne stratené krypty i dávno zabudnutá a často naveky pochované miesta. Tentoraz už sama, musí Lara Croft prekonať najväčšiu prekážku. Nájsť obidve časti prastarého "šému", ktorý jej zaistí neobmedzenú moc nad časom a priestorom v mene ľudstva. Aby to dosiahla, je treba zvíťaziť nad nebezpečným a prísne utajovaným spoločenstvom, ktoré má rovnaký cieľ, len túžba po moci je motivovaná úplne inak ... Mladá Angličanka Lara žije v rozľahlom zámku, ktorý zdedila po svojom otcovi, lordovi Croft, ktorý zahynul pred pätnástimi rokmi za nevyjasnených okolností. Okrem nej v sídle žije len jej tajomník Hillary a počítačový expert Bryce, ktorý však býva v karavane pred domom. Jedno noci nájde Lara v dome staré hodiny, ktoré sa samy uviedli do chodu. Začali odpočítavať čas zostávajúci do konjunkcia všetkých planét slnečnej sústavy, ku ktorej dochádza po prvýkrát po piatich tisícoch rokoch. Je to jediná chvíľa, kedy možno s pomocou dvoch magických predmetov ovládnuť čas a tým aj chod sveta. Nájsť sa ich pokúša nielen Lara, ale aj tajný spolok osvietených. Jej člen Monafred Powell má už len týždeň na to, aby našiel kľúč, s ktorého pomocou by získal polovice magického trojuholníka, potrebného k ovládnutiu času. Lara nájde starého otcovho priateľa, zberateľov hodín Wilsona, ktorý ju odkáže na Manfreda Powella. Ten jej síce tvrdí, že drahokam z hodín nepozná, Lara však spozná, že klame. Tej istej noci je zámok Croftových prepadnutý komandom, ktoré vedie Powell. Žena s nimi zvedie tvrdý boj, ale nepodarí sa jej zabrániť krádeži drahokamu. Podľa otcových pokynov pochopí o čo ide a tiež, čo je potrebné urobiť, aby sa magické predmety nedostali do rúk osvietených, ktorí chcú ovládnuť svet. Vydá sa do Kambodže, kde je v starobylom chráme Angkor Vat ukrytá prvá polovica trojuholníka. Dovnútra sa jej podarí dostať skôr než tam prenikne Powell so svojimi mužmi a ziskuchtivým archeológom Alexom Westom, Lařiným dávnym konkurentom. Podarí sa jej dostať k uloženej polovici trojuholníku, musí však spoločne s ostatnými zviesť boj s oživenými kamennými sochami. Potom sa v Benátkach stretne s Powellom. On má drahokam, ona časť trojuholníka, a preto potrebujú jeden druhého, aby dosiahli cieľ. Lara pochopí, že Powell je druhým najvyšším mužom osvietených, ku ktorým patril aj jej otec. Ten sa však postavil proti ich plánom na ovládnutie sveta, a preto ho Powell zavraždil. Spoločne sa dostanú do chrámu na zamrznutom sibírskom jazere, kde objaví sála s modelom slnečnej sústavy. Začína konjunkcia planét sprevádzaná zatmením Slnka. Začína boj o nadvládu nad svetom.
logo stanice TV DOMA TV DOMA
12:10 Gossip Girl V. (7, 8) STEREODUOPremiéraSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Seriál, USA (2011-2012). Hrajú: B. Livelyová, L. Meester, Ch. Crawford.
14:15 Danielle Steelová: Stratený domov STEREOSlovenskyod 12 roků

žánr: FILM
(Danielle Steel's Vanished) Romantický film, USA (1995). Réžia G. Kaczender. Hrajú: L. Rinnová, G. Hamilton, R. Hays.
15:55 Rodinné tajomstvá STEREODUOPremiéraSlovenskyod 12 roků

žánr: FILM
(Familiengeheimnisse: Liebe, Schuld und Tod) Rodinný film, Nemecko (2011). Réžia C. Rola. Hrajú: H. Krüger, D. Zoudé, J. Triebelová, G. von Weitershausen, B. Metschurat.
logo stanice TV DAJTO TV DAJTO
13:40 NCIS: Los Angeles IV. (12) STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, USA (2012-2013). Hrajú: Ch. O'Donnell, LL Cool J.
14:25 NCIS: Los Angeles V. (21) STEREODUOod 12 roků

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, USA (2013-2014). Hrajú: Ch. O'Donnell, LL Cool J.
15:20 Top Gear STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 roků

Kultová show zo sveta rýchlych kolies.
logo stanice JOJ JOJ
13:20 Princ z Perzie: Piesky času od 12 roků

žánr: FILM
(Prince of Persia: Sands of Time) Perzský vládca Šaraman kedysi prijal do rodiny k svojim dvom synom aj chudobnú sirotu Dastana a vychoval ho ako vlastného. Armáda kráľovského mesta Nasaf sa pod vedením vezíra Nizama a troch kráľovských synov vydáva na výpravu proti posvätnému mestu Alamut, ktorému vládne tajomná princezná Tamina. Po dobytí mesta sa bezstarostný a nezodpovedný Dastan stane obeťou sprisahania a obvinia ho z vraždy. Dastanovi sa podarí ujsť a jediným východiskom je spojiť sa so záhadnou Taminou, ktorá chce späť to, čo neurodzený princ v porobenom meste vzal - posvätnú prastarú dýku, ktorej prostredníctvom je možné vypustiť Piesky času, ktoré dokážu obrátiť tok času a svojmu držiteľovi umožní ovládnuť svet, pretože môže meniť budúcnosť. Dastan netuší, že o poklad usiluje aj zákerný brat jeho adoptívneho otca. V snahe očistiť sa zistí, ako sa veci majú, a postará sa o to, aby kúzlo nemohlo byť zneužité. Kým sa tak stane, musí vybojovať množstvo bitiek a súbojov a dokázať, že je veľkým mužom, ktorý sa rozhoduje srdcom... Americký dobrodružný film (2010) Hrajú: J. Gyllenhaal, G. Artertonová, B. Kingsley, A. Molina, T. DuPont, T. Kebbell, R. Ritchie, R. Coyle, R. Pickup, D. Shah a ďalší. Réžia: M. Newell (120 min)
15:45 Peklo v raji Premiéraod 12 roků

žánr: FILM
(The Paradise Virus) Z raja sa stane peklo na Zemi. Slnečný karibský ostrov je ideálnym miestom pre dovolenku. Na tú sa už veľmi teší doktorka Linda Flemmingová, ktorá na ostrov Barsarato prichádza aj so svojím synom Williamom. Ten sa za pomoci hotelierovej dcéry Kathy okamžite adaptuje a dovolenku si od prvej minúty užívajú naplno. Lenže skutočný raj na zemi sa čoskoro premení v peklo. Doktorka Linda zistí, že na ostrove sa šíri vysoko infekčný vírus. Ostatných obyvateľov zrejme nakazil Poppy, ale kto infikoval jeho? Z rozboru krvi Linda zistí, že vírus pravdepodobne pochádza od zvierat. Odborníci však stále nemajú istotu, z akých zvierat sa vírusy prenášajú. Jedno je však isté - nové, veľmi nebezpečné vírusy, sú prírodnými bioteroristami. Epidémia sa šíri veľmi rýchlo, denne zomiera niekoľko ľudí a na ostrove je vyhlásená karanténa. Linda sa zúfalo snaží nájsť liek a účinné protilátky proti vírusu zvanému americká Ebola. Keď ochorie aj jej syn William a dcéra hoteliera Kathy, ide o každý deň i o každú minútu... Americko-nemecký katastrofický thriller (2003). Hrajú: Lorenzo Lamas, Ralf Moeller, Melody Thomas Scottová, David Milbern, Jesica Steenová, Kimberly Huieová, Clint Jung a další. Réžia: Brian Trenchard-Smith
18:00 NOVÉ BÝVANIE Premiéra

Splníme Vaše sny o bývaní.
logo stanice JOJ Plus JOJ Plus
13:05 Zbohom, Slovensko! (4) od 12 roků

Chcete poznať príbehy ľudí, ktorí za hranicami Slovenska hľadajú nové šťastie alebo chcú založiť rodinu? Reality šou nazrie do života tých, ktorí odchádzajú zo Slovenska do zahraničia, či už preto, aby si tam našli nové zamestnanie, alebo opúšťajú rodnú krajinu na istý čas, aby zažili životné dobrodružstvo. Televízny štáb sprevádza páry alebo celé rodiny od chvíle ich veľkého rozhodnutia presťahovať sa do cudziny. Sú medzi nimi aj takí, čo zahraničie poznajú len z bezstarostnej dovolenky a neovládajú žiaden cudzí jazyk. Ich počiatočnú eufóriu zákonite vystrieda trpké sklamanie z neúprosnej reality, ktorá ich privíta za hranicami bývalej vlasti. Skutočnosť je totiž často v príkrom rozpore s pôvodnými očakávaniami a prináša mnohé nečakané prekážky. Štáb podrobne sleduje ich život, nadšenie a očakávanie, ale aj sklamanie a rýchle vytriezvenie z opojných predstáv. Slovenská reality-šou (2013).
14:20 Profesionáli VIII. (7, 8) od 12 roků

žánr: SERIÁL
Šmejdi, José sa žení Príslušníci policajnej jednotky kapitána Maroša Nagya majú problém. V ich meste sa rozmáhajú podvodníci, ktorí predávajú podozrivý tovar za vysoké ceny - šmejdi. Ukážkovým podvodníckym šmejdom je najmä Leoš Brblík, ktorý jednu z prezentácií usporiada aj v krčme Josého Dusíka. V prestrojení sa jej osobne zúčastnia Fero Boborovský a Karol Hůka. Lenže namiesto toho, aby odhalili nekalé obchodné praktiky, sami sa stanú obeťami podvodu. Po odchode Skarlet nemá kto médiám poskytovať tlačové správy a touto úlohou je poverený Miki Hric. O miesto hovorkyne sa však uchádza aj Skarletina mama, pani Balážiková. Kapitán Maroš Nagy s Boborovským, Hůrkom, Skarlet Balážikovou, Mikim a Šaňom opäť spájajú svoje sily, aby v nemenovanom mestečku zápasili s kriminálnymi živlami a nastolili poriadok. Najúspešnejší komediálny seriál TV JOJ sa vracia v plnej sile. Slovenský komediálny seriál z policajnej stanice (2014). Hrajú: Ľuboš Kostelný, Lukáš Latinák, Helena Krajčiová, Peter Batthyány, Csongor Kassai, Michal Hudák, Roman Luknár. Hostia: Michal Kubovčík, Jana Oľhová. Scenár: Marek Orel. Réžia: Marta Ferencová
15:55 Súperi od 12 roků

žánr: FILM
(Snake and Mongoose) Vitajte vo svete adrenalínového športu, akým sú preteky dragsterov, špeciálnych automobilov prispôsobených pre pretekanie na krátku vzdialenosť s pevným štartom a veľkým zrýchlením. Film prináša doteraz neznámy príbeh priateľstva a rivality dvoch dragsterských legiend, automobilových pilotov Dona „The Snake" Prudhomma a Toma „Mongoose" McEwena. Dvaja kamaráti z Južnej Kalifornie navždy zmenili tvár dragsterských pretekov v dosahovaní najvyššej akcelerácie automobilov a stali sa najznámejšími rivalmi v histórii tohto nebezpečného adrenalínového športu. Film sleduje ich pretekárske začiatky, sponzorskú zmluvu s firmou Mattel, prvé veľké športové úspechy aj veľké osobné či životné prehry. Americký akčný športový film (2013). Hrajú: Jesse Williams, Richard Blake, John Heard, Noah Wyle, Ashley Hinshawová, Kim Shawová, Tim Blake Nelson, Fred Dryer, Susie Abromeitová, Ian Ziering, Jaclyn Swedbergová a ďalší. Réžia: Wayne Holloway
logo stanice WAU WAU
14:00 Extrémne tehotenstvá (1, 2/15) Premiéraod 12 roků

žánr: SERIÁL
(Extreme Pregnancy I.) Dokumentárny seriál o ženách, ktoré prežívajú svoje tehotenstvo v neobyčajných podmienkach alebo výnimočných situáciách, prípadne ich počas tohto obdobia prekvapili nečakané symptómy alebo šokujúce sprievodné javy. Americký dokumenárny seriál (2012).
15:05 Bachelor - Čakanie na lásku XV. (12/12) Premiéraod 12 roků

(The Bachelor XV.) Starý mládenec Brad Womack, ktorý hľadal ženu svojho srdca už v XI. sezóne zoznamky Bachelor - Čakanie na lásku v roku 2007, sa opäť vrátil do šou v roku 2011, aby to v XV. sérii skúsil znova. Brad Womack bude znova hľadať lásku a vyberať ženu svojho srdca, tentoraz z 30-tich slobodných a vydajachtivých žien. Záujemkyne o sobáš s atraktívnym starým mládencom budú bojovať o jeho srdce, aby sa jedna z nich mohla stať jeho manželkou. Ktorú zo žien požiada obletovaný muž o ruku? Americká reality show - zoznamka (2011). Účinkujú: Brad Womack, Chris Harrison, Britt Billmaierová, Kimberly Coonovýá a ďalší. Moderuje: Chris Harrison. Réžia: Ken Fuchs
16:45 XXL RODINA - WOLLNYOVCI (18/18) od 12 roků

žánr: FILM
(Die Wollnys) Detailný pohľad na život "strašnej veľkej" nemeckej trinásťčlennej rodiny Wollnyovcov. Silvia a Dieter majú 11 detí. Dnes vychovávajú osem detí, pričom tri dospelé sa už od nich odsťahovali. Uvidíme, aké náročné môže byť pre takú početnú rodinu čo i len nakupovanie, dovolenka alebo iné spoločné akcie. Rodina Wollnyovcov žije v meste Neuss v spolkovej krajine Severné Porýnie-Vestfálsko, ktorej hlavné mesto je Düsseldorf. Je to je jedna z troch oblastí Nemecka, kde žije najviac cudzincov a Rómov. Dokumentárna reality-šou mapuje bežný deň rodiny Wollnyovcov, pričom každá časť nám bližšie predstaví jedného z jej členov. Je to matka Silvia Wollny, otec Dieter Wollny a osem detí - Sylvana, Sarafina, Jeremy Pascal, Sarah Jane, Lavinia, Calantha, Estefania a Loredana. Tri ďalšie dospelé deti sa už odsťahovali a nestoja v centre pozornosti filmárov. Naopak, v druhej sérii sa rodina rozrastie o nového chlapa, keď si Serafina privedie domov svojho nového priateľa Petra. Nemecká reality show (2011-2012). Účinkujú: Silvia Wollnyová, Dieter Wollny, Sylvana Wollnyová, Sarafina Wollnyová, Jeremy Pascal Wollny, Sarah Jane Wollnyová, Lavinia Wollnyová, Calantha Wollnyová, Estefania Wollnyová, Loredana Wollnyová a ďalší.
logo stanice TA3 TA3
14:00 Správy
14:30 13. komnata Repríza
15:00 Správy / Štúdio TA3
logo stanice TV Lux TV Lux
12:55 Publicistika

V Samárii pri studniNáboženská publicistika na aktuálnu tému
14:15 Náboženský program

Effeta (Mk 1, 21 - 28)S hosťom budeme otvárať nedeľné evanjelium a zároveň otvárať naše vnútro na lepšie pochopenie
14:40 Publicistika

P Môj názorVyjadrenia významných osobností k rôznym udalostiam spoločenského i cirkevného života
logo stanice ČT art ČT art
05:59 Závěr vysílání

Kanál ČT art vysílá denně od 20:00 hodin na frekvenci dětské televize ČT:D (Déčko).
20:00 Události v kultuře Live

žánr: ZPRÁVY
Každodenní souhrn nejdůležitějšího a nejzajímavějšího dění v naší i světové kultuře (Opakování 1.2./ČT24)
20:20 Milenec TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY

žánr: FILM
(Ljubovnik) Náhodně nalezený manželčin dopis donutí zdrceného vdovce přehodnotit celý dosavadní život. Ruské drama (2002). Hrají: O. Jankovskij, S. Garmaš, V. Voronkova, A. Smirnov, J. Laskavaja a další. Režie Valerij Todorovskij(101min) (V ruském znění s titulky)
logo stanice Viasat Explorer Viasat Explorer
13:40 Jak fungují města (1)

žánr: DOKUMENT
(How Cities Work) Británie, dokumentární seriál (2013). Elektřina pohání systémy podpory života, díky nimž naše města fungují. Bez ní by naše města přestala fungovat a došlo k ohrožení životů. Vstoupíme do sprchy a je tam čistá voda. V sousedním obchodě kupujeme potraviny vypěstované v jiné části světa. Nastoupíme na vlak, metro a dostaneme se do kanceláře. Zapneme počítač a elektřina funguje. Naše města jsou jako obří komplex živých organismů a připomínají lidské tělo; naše města se spoléhají na své životně důležité orgány - infrastrukturu - elektřinu, dopravu, potraviny, vodu a budovy, v kterých lidé žijí a pracují. Tento seriál zkoumá jak tento systém funguje. Navštívíme řadu různých geniálních technických projektů a životně důležitých podniků, díky nimž naše města fungují tak, jak jsme zvyklí. Hodnocení: 12+
14:25 Sin City Motors (3)

žánr: DOKUMENT
Kanada, dokumentární série (2013). Když mu nový klient přiveze Buick z roku 1928, vyložený shnilým dřevem, Steve by jej nadšeně hned přebudoval a opravil, ale klient má jiné představy. Steve Darnell je opravdový profesionál přes auta, který staví unikátní auta, jediná svého druhu, ze zbytků ze skládek. Říkají si Rat Rods (hledači veteránů), a tuto automobilovou kulturu začal a udržuje právě Steve. Tento odborník nachází pohřbené poklady na skládkách, farmářských polích nebo burzách a sestavuje tyto bizarní kousky do pojízdného automobilového umění. V každé epizodě Sin City Motors postaví Steve a jeho tým nové auto podle požadavků klienta za méně než pět dní,m a sestaví je kompletně celé z haraburdí. Je to divoká jízda - ještě štěstí, že se Steve a jeho tým na divoké jízdy specializují!
15:10 Těžká monstra (1) Repríza

žánr: DOKUMENT
(Heavy Metal Monsters) Velká Británie, dokumentární série (2013). Amphibex AE400 je skutečně neuvěřitelný stroj - obojživelný drtič ledu, částečně vznášedlo, zčásti rypadlo - a zvládne opravdu neskutečné práce, třeba zachránit celé město před masivní povodní. Největší a nejhorší mašiny se pouští do nejtěžších úkolů na zemi, za nejdrsnějších podmínek, jaké si jen lze představit - těžba dřeva, dolování, stavby, rozbíjení ledu, aby se předešlo katastrofám - pro tato monstra žádný problém. Tohle se děje, když se projekty epických rozměrů setkají s nejhorším počasím na světě. Velké stroje jste už viděli, ale ještě nikdy jste je neviděli tak na hraně svých výkonů jako zde. TĚŽKÁ MONSTRA se musejí vypořádat s prudkými bouřkovými vichry, vysokou nadmořskou výškou, odlivem nebo divokými záplavami. Každá epizoda sleduje příběh dvou těchto strach nahánějících strojů, proložený krkolomnou rychlostí, takže o akci nebude nouze - v jedné chvíli jste v dolech dva kilometry vysoko ve Skalnatých horách, a v té další už kácíte kolosální stromy na Aljašce. Vizuální styl nabízí podmanivou kombinaci epiky a bezprostřednosti - křišťálově čisté HD širokoúhlé záběry přibližují prostředí v těchto neuvěřitelných lokacích včetně detailů minikamer a ručních kamer, díky nimž je divák uprostřed akce.
logo stanice Viasat History Viasat History
13:25 Lovci záhad (6) Repríza

žánr: DOKUMENT
(Myth Hunters) Velká Británie, dokumentární série (2014). Epizoda sleduje život chudého chlapce z filipínských slumů, který porazil ďábelského diktátora Ferdinanda, aby našel miliardy ve zlatě ukradeném Japonci během 2. světové války. Lovci záhad se vracejí a nabídnou další skutečné příběhy opravdových dobrodruhů, kteří věřili, že některé přetrvávající historické mýty a legendy jsou skutečností, nikoliv fikcí. Jde o skutečné příběhy dobyvatelů legendárních artefaktů: ztracené divy civilizace Inků, podivné lodi záhadně se objevující v poušti, rouška, kterou si Ježíš utřel tvář, a snad dokonce opravdové místo, kde se nachází svatý grál. Pro většinu z nás jde o rekvizity z filmů a fantazie - avšak tihle lidé skutečně věřili, že mýty jsou pravdivé a udělali vše pro to, aby sami sobě dokázali, že mají pravdu.
14:20 Záhady muzeí (1) Repríza

žánr: DOKUMENT
(Mysteries at the Museum) USA, dokumentární série (2012). Tato epizoda prozkoumá posmrtnou sochu siamských dvojčat Changa a Enga v muzeu Mutter ve Filadelfii a obyčejný černý deštník v Mezinárodním špionážním muzeu ve Washingtonu, D.C. V muzeích vystavují země své úchvatné poklady minulosti - často podivné a zvláštní zbytky významných událostí, jež tvořily historii. Za každým artefaktem je další příběh a neodhalené tajemství - příběhy plné skandálů a záhad, vražd a intrik. V každém hodinovém dílu série se podíváme na podmanivé, odhalující a občas šokující události americké minulosti, připomeneme si nejzávažnější události a znovu prozkoumáme, co po nich zůstalo. Podíváme se na nejčastější záhady historie - jak na známé příběhy, tak málo známé epizody, které se nikdy v televizi neobjevily.
15:15 Zakázaná historie (1)

žánr: DOKUMENT
(Forbidden History) Velká Británie, dokumentární série (2014). Jamie cestuje do Petry, která kdysi byla hlavním městem rozsáhlé a bohaté nabatejské říše. Na místě se setká s jordánským archeologem, který prozradí více o historii tohoto dávného města. Vlády nemají rády, když se objeví nový důkaz, jenž vážně zpochybňuje po desítky a stovky let přijímaná fakta. Roky byly neobvyklé příběhy pohřbeny či potlačovány, a stateční lidé, kteří se pokusili říci pravdu, umlčováni či odsuzováni, případně obojí. Až do této chvíle. Průvodce pořadem Jamie Theakston cestuje na vzdálená místa při pátrání po odpovědích na největší hádanky historie - mezi jinými ztracený poklad Petry, skutečný Svatý grál, případně nacistické UFO. V šesti fascinujících epizodách Jamie a jeho tým odkryje pravdu i mýty, pohřbené po staletí.
logo stanice Viasat Nature Viasat Nature
13:30 Zvířecí pohotovost nonstop (15)

žánr: DOKUMENT
(Animal 24/7) Velká Británie, dokument (2010). Inspektorka Clare Ponsford pomáhá požárníkům vysvobodit agresivního psa ze zaplaveného bytu a Tom Heap stráví den v Blue Cross Animal Hospital. V této strhující sérii navštivte některé z britských největších a nejrušnějších non-stop nemocnic pro zvířata. Uvidíme úzkostné majitele zvířat, kteří zoufale touží po tom, aby se jejich nemocná zvířata uzdravila, stejně jako týmy bojující s nelegálním obchodem s ohroženými druhy. Záchrana životů divokých zvířat, včetně lišek, jezevců a dikobrazů, stejně jako i domácích zvířat, je celodenní prací veterinářů. Rovněž Vám umožníme přístup k exkluzivnímu programu, který si klade za cíl vrácení jeřába velkého zpět do Británie a navštívíme Puffinův ostrov. Je to jedinečná přiležitost seznámit se s říší zvířat;; pro veterináře je to jen další pracovní den!
14:20 Podmořské ráje (5)

žánr: DOKUMENT
(Undersea Edens) Austrálie, dokumentární seriál (2010). Navštívíme jižní pobřeží Austrálie, které bylo 40 miliónů let izolováno od zbytku planety a jehož vody skrývají některá z nejvzácnějších a nejexotičtějších stvoření na Zemi. Naše jižní oceány překypují životem, barvami a neustálým nebezpečím. V každém z nich žije velké množství druhů, na každém kroku naleznete predátory. Prozkoumejte moře naší planety s nejbohatším životem, jak pod hladinou, tak nad ní. Cestujte na vzdálená místa kam se vydalo pouze několik odvážných filmařských štábů. Od obřích chaluchových lesů v Tasmánii po vzdálené korálové útesy v Papua Nová Guinea, od čtyř metrů dlouhých mant Hamiltonových po malé císařské krevety menší než dětský malíček, objevujte světy a stvoření tak vzácná, že si lze velmi těžko představit, že skutečně existují.
14:50 Podmořské ráje (6)

žánr: DOKUMENT
(Undersea Edens) Austrálie, dokumentární seriál (2010). Cestujeme na pobřeží Papuy Nové Guiney kde u vzdálených ostrovů žije více než 1500 druhů ryb - od barakud po čtverzubce.
logo stanice Viasat HD Viasat HD
14:00 Dva metry pod savanou

žánr: DOKUMENT
(Six Feet under the Savannah) Francouzský přírodopisný film (2012). Představte si svět věčné tmy. Tajuplné místo s labyrintem nekonečných chodeb, v němž se hemží tisíce plazivých tvorů. Najdete ho dva metry pod zemí. Není v něm téměř k hnutí a přebývají tam prapodivní obyvatelé. Při životě je udržuje hlína, ve které žijí. Poskytuje jim přístřeší, teplo, které potřebují, aby přežili zimní mrazy, a potravu, aby nakrmili své mladé, které láskyplně chrání. Život pod zemí však není poklidný. Žijí tam vedle sebe a ve strašlivých soubojích se potýkají ďábelští tvorové. Zápas predátorů a jejich obětí je každodenní podívanou. Podstatou je přežít, proto se každého tvora vyvinuly neuvěřitelné a jedinečné schopnosti, jak se bránit - dominovat, přizpůsobit se, dobývat nová území nebo získat vrch.
15:00 Pro lásku slonů

žánr: DOKUMENT
(For the Love of Elephants) Kanadský přírodopisný dokument (2010). Diváci proniknou do emotivního světa malých, osiřelých mláďat slona afrického a jejich soucitných ošetřovatelů. Zakladatelka centra Dame Daphne Sheldricková a její dcera Angela, která řídí Sheldrick Trust, se nikdy příliš nevzdalují od svých povinností. Prostřednictvím tvrdé práce, lásky a odhodlání vytváří tento tým odborníků jedinečnou lidsko-sloní rodinu a osiřelým slonům navrací zdraví. Roztomilá osiřelá samička jménem Sities přežije první dny rekonvalescence po příchodu do centra poté, co jí pytláci zabili matku. Mladí sloni jako ona musí překonávat dehydrataci, nemoci, společenské trauma a odcizení. Ošetřovatelé musí vyvinout obrovské úsilí, aby slonům pomohli zdolat jejich problémy a vrátit je zpět do přírody, avšak díky povaze a mentalitě těchto zvířat jsou za tuto práci bohatě odměněni.
16:00 Martin Clunes: Síla koňů

žánr: DOKUMENT
(Martin Clunes: Heavy Horsepower) Británie, dokumentární série (2012). Život dvou mladých clydesdalských koňů Martina Clunese by nemohl být lepší; dobře živení a zbožňovaní, jeden spokojený den následuje další. Ale co když Ronnie a Bruce ještě neví, jaký je Martinův plán: již brzy začnou tvrdě pracovat, aby si pobyt na farmě zasloužili. Před padesáti lety se zdálo, že zlatý věk práce koňů již skončil, ale dnes, na řadě míst po celém světě, tato nádherná stvoření znovu dokazují svoji hodnotu. V lesích a na farmách, vinicích a v centrech měst, koně jsou zpět; k pohánění nejsou třeba žádné ropné produkty a ve svých stopách nezanechávají žádné škodlivé látky. Délka: 50
logo stanice National Geographic National Geographic
14:00 Megastavby: Proměna megatankerů

žánr: DOKUMENT
Světu ubývají zásoby ropy. Nové megastavby podobné této by však mohly umožnit přístup k posledním zásobám na Zemi.
15:00 Stavby v divočině: Dvoupatrový srub

žánr: DOKUMENT
Na tým Cabin Kings čeká náročný úkol. Jižanský podiatr Tim Fauler chce totiž předělat lovecký pozemek na ráj pro sportovního lovce.
16:00 Proti všem: Přírodní síly

žánr: DOKUMENT
Další bláznivé pokusy Tima Shawa. Udělá bombu ze smetany do kávy, dá žárovku do mikrovlnky a nevšedním způsobem rozbije láhev od piva.
logo stanice Nat Geo HD Nat Geo HD
14:10 Dálnice vedoucí peklem: Už toho mám dost!

žánr: DOKUMENT
Přichází jaro. Jamiemu se nakupily nezaplacené účty a bojuje s tím, jak snížit náklady propuštěním několika pracovníků.
15:00 Nebezpečné cesty: Do ztracené džungle

žánr: DOKUMENT
Marsh navštíví nechvalně proslulou panamskou džungli Darien Gap, ve které žije spousta nebezpečných zvířat a také kolumbijští partyzáni.
15:50 Demontáž: auta na prodej: Francouzská spojka

žánr: DOKUMENT
V tomto dílu se spolu utkají Citroëny: rezavějící model DS si to rozdá s modelem Dyane, nástupcem ikonického 2CV.
logo stanice Nat Geo Wild Nat Geo Wild
14:00 Nebezpeční tvorové Austrálie: Rychlí a zběsilí

žánr: DOKUMENT
Kromě bolesti, kterou způsobují svým obětem, nemají miniaturní jedovaté housenky, jedinečný ptakopysk a obrovský buvol domácí příliš společného.
15:00 Nebezpeční tvorové Austrálie: Živý či mrtvý

žánr: DOKUMENT
Očekávejte nečekané od této směsice nejnebezpečnějších zvířat Austrálie, která žijí v moři, na obloze i v pustém vnitrozemí.
16:00 Nebezpeční tvorové Austrálie: Miniaturní postrachové

žánr: DOKUMENT
Tito tvorové jsou mistři v prolévání krve, ať již kousnutím, bodnutím či trháním.
logo stanice Fishing+Hunting Fishing+Hunting
14:00 VII. Profesionální boiliesový pohár
14:30 Mistr kaprař - věříme v Harsányi
15:00 Rande s muškami (38) - mánie (1)
logo stanice Discovery Channel Discovery Channel
14:00 Co se dělo dál? (10)

žánr: DOKUMENT
(What Happened Next?: Episode 10) Pořad zkoumá vědecká vysvětlení a teorie ukrývající se za těmi nejneuvěřitelnějšími, nejlegračnějšími a nejpřekvapivějšími záběry zkázy a kaskadérských čísel natočených oky kamer.
14:25 Berte to jako varování: Králové zmatků

žánr: DOKUMENT
(You Have Been Warned: Dukes of Havoc) Podíváte se na 20 nejlepších mistrů chaosu na YouTube, např. tvůrce smrtícího slunečního paprsku a dále mistra praku. Zjistíte, jaké to je, když vás někdo střelí zbraní AK-47!
15:20 Králové sekvojí: Kobka v San Francisku

žánr: DOKUMENT
(Redwood Kings: San Francisco Dungeon) Tým Daniels Wood Land má za úkol postavit v historické části San Franciska, nazývané Fisherman's Wharf, podzemní žalář, který by dokládal 200letou historii města.
logo stanice Discovery HD Showcase Discovery HD Showcase
14:05 Extrémní kuponové slevy: Michelle a Tyler

žánr: DOKUMENT
(Extreme Couponing: Michelle and Tyler) Za peníze ušetřené slevovými kupony staví Michelle pro rodinu vysněný dům. Podaří se 20letému vysokoškolákovi Tylerovi zapůsobit na matku svým uměním využívání slevových kuponů?
14:30 Ohnivé oslavy: Barcelonské noci

žánr: DOKUMENT
(Pyros: Barcelona Nights) Tým firmy Pyros se vydává do Španělska, kde ho čekají tři bláznivé ohňostrojové show včetně šíleného běhu ohně ulicemi Barcelony.
15:15 Ohnivé oslavy: Instanbul

žánr: DOKUMENT
(Pyros: Istanbul) Phil a Eric tvrdě pracují na tom, aby se předvedli v co nejlepším světle během ohňostrojové show na vodě v Istanbulu. Podaří se jim diváky oslnit?
logo stanice Spektrum Spektrum
13:30 Nebezpečný svět 1 (2) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Dangerous World) Pasti smrti Osobní příběhy a vědecké analýzy nám pomohou lépe poznat nebezpečná místa světa, ve kterém žijeme, například smrtelná pobřeží, zákeřné silniční úseky a vražedné pasti inženýrských projektů.
14:30 Tajemství Země 1 (8) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Secrets Of The Earth) Blizardy Umělé družice NASA zkoumají nejen vesmírné dálavy. Jejich přinejmenším stejně závažným a významným úkolem je i nepřetržité pozorování naší domovské planety Země. Obrovité množství údajů nashromážděných s pomocí kosmické techniky nám umožňuje hledět na Zemi poněkud zvenčí, jako bychom byli obyvateli jiné planety. Jak dokazuje seriál Tajemství Země, je celá „modrá planeta“ velice zvláštní, oplývá mimořádným nerostným bohatstvím, včetně vzácných minerálů, její Měsíc v sobě skrývá patrně mnohem více zlata, než si myslíme, a aby toho nebylo málo, vyznačuje se naše stará dobrá planeta také zemětřeseními záhadně souvisejícími se slunečními erupcemi.
15:00 Vesmír 5 (5) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(The Universe) Je tomu půl století, co si člověk troufl vstoupit do kosmického prostoru. Od té doby se však stránky vesmírné kroniky psané lidstvem slibně plní. Dnes už se zkoumají nejen budoucí možnosti cestování nekonečným vesmírem, ale za pomoci všelijakých kosmických dopravních prostředků - počínaje kosmickými sondami o váze „pouhých“ několika set kilogramů přes složité roboty až po mnohatunové kosmické dalekohledy - stále hlouběji pronikáme do... Do čeho to ale vlastně pronikáme? Přece do vlastní minulosti i budoucnosti: v poslední době už můžeme sledovat v „přímém přenostu“ zrody a zániky hvězd. Také na planetu Zemi musíme dnes již hledět úplně novýma očima - zatímco se určitá skupina badatelů zabývá například problémem globálního oteplování, hledají jiní vědci takzvané planety alespoň trochu „podobné Zemi“. Přitom můžeme pozorovat černé díry, jejich vznik a mizení, jakož i mnoho dalších přírodních „zázraků“, které nám vesmír nabízí.
logo stanice Travel Channel HD Travel Channel HD
14:00 Americká bizarní jídla

žánr: DOKUMENT
New Jersey, prasečí krev a paprikáš.
15:00 Odhalená nejtemnější tajemství Ameriky

žánr: DOKUMENT
Odhalená fakta o Oblasti 51 a Patriots Jet Team, Bezpilotní letouny.
16:00 Záhady muzeí

žánr: DOKUMENT
Edisonovo elektrické pero & Zmizení lodi Carroll Deering.
logo stanice Filmbox Filmbox
13:35 Abbott a costtello (1)

žánr: FILM
(ABBOTT AND COSTELLO FUNNIEST ROUTINES vol.1) Komedie, USA (1951-1954). Hrají: Bud Abbott, Lou Costello, režie: Jean Yarbrough.
více informací Podívejte se na nejoblíbenější skeče této nejpopulárnější dvojice komiků v historii. Skvěle se nasmějete a kromě Abbotta s Costellem uvidíte např. i hvězdu filmového plátna Erola Flynna.
14:55 Abbott a costtello (2)

žánr: FILM
(ABBOTT AND COSTELLO FUNNIEST ROUTINES vol.2) Komedie, USA (1951-1954). Hrají: Bud Abbott, Lou Costello, režie: Jean Yarbrough.
více informací Podívejte se na nejoblíbenější skeče této nejpopulárnější dvojice komiků v historii. Skvěle se nasmějete a kromě Abbotta s Costellem uvidíte např. i hvězdu filmového plátna Erola Flynna.
16:10 Flákačky

žánr: FILM
(CLOCKWATCHERS) Komedie, drama, USA (1997). Hrají: Toni Collette, Parker Posey, Lisa Kudrow, Alanna Ubach, Jamie Kennedy, David James Elliott, Debra Jo Rupp, Kevin Cooney, Bob Balaban, Paul Dooley, Joshua Malina, Jim Wise, Jaime Gomez, Joe Chrest, režie: Jill Sprecher.
více informací Čtveřice brigádnic naváže přátelství, které jim umožňuje vdechnout trochu života a zábavy do sterilního kancelářského prostředí, kde pracují. Každá z nich má rozdílné ambice, ale všechny svorně čekají, až se jim naskytne příležitost je naplnit. Jejich vztah však naruší příchod páté ženy, po kterém se záhadně začnou z kanceláře ztrácet věci. Hravý a výstižný pohled na zaměstnanecký svět, ve kterém se pár žen snaží zanechat otisk.
logo stanice Filmbox Plus Filmbox Plus
13:25 Deník lásky

žánr: FILM
(LOVE NOTES) Drama, Kanada (2007). Hrají: Laura Leighton, Antonio Cupo, Deanna Milligan, Aaron Pearl, režie: David Weaver.
více informací Sleduje vztah mezi kritikem klasické hudby a hvězdou country po nočním románku, ze kterého vznikne neplánované těhotenství.
14:55 Olsnův gang uklízí

žánr: FILM
(OLSEN GANG GETS POLISHED) Animovaný, komedie, Dánsko (2010). Hrají: Nicolaj Kopernikus,, režie: Jorgen Lerdam.
více informací Olsenově bandě byl svěřen úkol přímo od předsedy vlády - mají ukrást brk Hanse Christiana Andersena z Dánského muzea. Jenže předsedův poradce, starý nepřítel Olsenovy bandy, chystá léčku - brk má být ve skutečnosti součástí nekalého obchodu s Čínou. Najednou se tak ocitá v ohrožení 30 milionů korun, Egonova čest i národní poklad a Olsenova banda vymyslí blbovzdorný záchranný plán, který zahrnuje zubařskou vrtačku, sklenici medu, láhev švestkového bio džusu i hromadu mrtvých krys. Celovečerní snímek bude dostupný i jako 3D animovaný film a ve stereoskopickém 3D.
16:10 Doktorka lucille

žánr: FILM
(DR LUCILLE) Rodinný, Kanada, Itálie, Jižní Afrika (2000). Hrají: Massimo Ghini, Louis Gossett Jr., Céline Dion, režie: George Mihalka.
více informací Snímek se zakládá na životním příběhu doktorky Lucille Teasdaleové. Je to neuvěřitelné vyprávění o dvou lékařích, kteří se bezezbytku obětovali záchraně lidských životů a důstojnosti.
logo stanice Filmbox Premium Filmbox Premium
13:20 One day

žánr: FILM
(ONE DAY) Komedie, romance, Velká Británie, Francie (2011). Hrají: Anne Hathaway, Jim Sturgess, Patricia Clarkson, Romola Garai, režie: Lone Scherfig.
více informací Na Oscara nominovaná Anne Hathaway (Ďábel nosí Pradu, Becoming Jane, Alenka v říši divů) a Jim Sturgess (21, Across the Universe) společně s kritikou oceňovanou režisérkou Lone Scherfig převádějí na filmové plátno romantický příběh na základně velmi úspěšného knižního bestselleru One Day (Jeden den). Je 15. červenec 1988 a Emma s Dexterem se potkávají během maturitního večírku. Ona je zásadovou a ambiciózní dívkou z dělnické třídy, která sní o tom, že změní svět k lepšímu. On je bohatý a šarmantní mladík, který sní o tom, že celý svět bude jeho hřištěm. Ale kde nakonec oba skončí za rok? A co ten další? Během dvaceti let sledujeme příběh Emmy a Dextera, vždy během jednoho dne - 15. července. Vidíme, jak se jejich přátelství postupem času vyvíjí a mění. Skrze lásky, ztráty, zlomená srdce, úspěchy i neúspěchy oba dva zakouší, že život umí být doopravdy nádherný, ale někdy taky hodně smutný - vždy však má čím ohromit. A někde během té pouti si postupně uvědomí, že to, co celý život hledali, jim možná celou dobu leželo přímo před nosem.
15:05 Sobík niko

žánr: FILM
(NIKO THE WAY TO THE STARS) Rodinný, dobrodružství, Denmark, Německo, Irsko (2008). Hrají: Hannu-Pekka Björkman, Kari Hietalahti, Veikko Honkanen, režie: Michael Hegner.
více informací Malý los Niko sní o tom, že bude jednou létat jako jeho otec, kterého však nikdy nepotkal. Navzdory tomu, že trpí silnými závratěmi, uteče z rodného údolí a začne se učit létat pod vedeném Julia z finské rodiny létajících veverek.
16:25 Netvor

žánr: FILM
(BEASTLY) Fantasy, romantický, USA (2011). Hrají: Vanessa Hudgens, Alex Pettyfer, Neil Patrick Harris, režie: Daniel Barnz.
více informací Moderní přepracování klasického příběhu Kráska a zvíře, ve kterém se newyorský teenager promění v ohyzdné monstrum, aby nakonec našel skutečnou lásku.
logo stanice Filmbox HD Filmbox HD
14:00 Dívka a pes

žánr: FILM
(GIRLS BEST FRIEND) Romantický, drama, komedie, USA (2008). Hrají: Janeane Garofalo, Kris Holden-Ried, Nicolas Wright, režie: Peter Svatek.
více informací Cynická hudební kritička Mary, která se nikdy nedostala přes své neúspěšné manželství, znovu odmítá otevřít své srdce. Ale když uvízne na dálnici s matčiným psíkem Binkym, její srdce se postupně obměkčí a nakonec dokáže milovat nejen onoho psa, ale i najít místo ve svém srdci pro svou sestru z předměstí a jejího trpělivého přítele Jakea.
15:30 Stíhání divokých koní

žánr: DOKUMENT
(CHASING WILD HORSES) Dokumentární, Kanada (2008). Hrají: Roberto Dutesco, režie: Natasha Ryan, Matt Trecartin.
více informací Roberto Dutesco, nejlepší newyorský módní fotograf zachycuje krásu člověka každý den. Jeho dílo zdobí obálky všeho od Vogue po Victoria´s Secret. Od dětství, které strávil v Montrealu, v sobě nosil pozoruhodnou uměleckou vizi. Divocí tmaví koně s dlouhou hřívou běhající v bílých písečných dunách. Trvalo mu téměř celý život, než se dozvěděl, odkud jeho vize pochází. Když objevil ostrov Sable, uhranula mu přírodní krása nedotčených a nepřivlastněných divokých koní. Svým uměním a svou manhattanskou galerií, která se věnuje výhradně divokým koním z ostrova Sable, chce Roberto přinášet podporu různým organizacím, které se věnují zachování nedotčené krásy ostrova.
16:20 Čarovný duben

žánr: FILM
(ENCHANTED APRIL) Životní příběh, VB (1992). Hrají: Josie Lawrence, Miranda Richardson, Alfred Molina, Jim Broadbent, Joan Plowright, Polly Walker, Michael Kitchen, režie: Mike Newell.
více informací Každá z těch čtyř žen opouštěla pochmurný, deštivý Londýn z jiného důvodu. Rose a Lotty si chtěly na chvíli odpočinout od svých povinností a dominantních manželů, lady Caroline od zástupu svých ctitelů a paní Fisherová prostě jen toužila po vlídném, tichém koutku, kde by se mohla v klidu věnovat vzpomínkám na mládí. Věřily, že ten malý zámeček v italském San Salvatore, jehož pronájem nabízely noviny, bude tím pravým místem pro naplnění jejich představ. Nebyly však - ani nemohly být - připraveny na to, co je tam čeká. Na pohostinnost půvabného sídla, shlížejícího z výšky na záliv Portofino, na tu nádheru kvetoucích vistárií, na blankytnou oblohu, průzračné moře, všeobjímající sluneční svit. To vše je od prvních okamžiků doslova pohltilo a ony podvědomě cítily, že ten měsíc, který tady prožijí, změní jejich život navždy. Filmová adaptace půvabného retrorománu Elizabeth von Arnim byla oceněna řadou mezinárodních cen, z nichž nejvýznamnější byly dva Zlaté glóby, které získaly Miranda Richardsonová a Joan Plowrightová a nominace na tři Oscary (pro Joan Plowrightovou za nejlepší herečku ve vedlejší roli, pro Petera Barnese za scénář a Sheenu Napierovou za kostýmy).
logo stanice Kino CS Kino CS
14:05 Cizím vstup povolen

žánr: FILM
(Postoronnim vchod razrešjon) Rodinný. (Československo / SSSR - 1986). Režie: Josef Pinkava. Hrají: Eva Jakoubková, Lubomír Lipský st., Oleg Popov, Yevgeni Gerasimov.
více informacíI malé děvčátko ze Slušovic může prožít v Moskvě úžasná dobrodružství, pokud se tam ztratí rodičům. Dostane se totiž do zákulisí Divadla zvířat a má tak možnost sledovat zblízka náročnou přípravu vpravdě cirkusových vystoupení.
15:25 Hra o královnu

žánr: FILM
(Hra o královnu) Komedie. (Československo - 1980). Režie: Karel Steklý. Hrají: Hana Maciuchová, Monika Hálová, Věra Tichánková.
více informacíStředem děje je milostný vztah uherské princezny a pozdější české královny Kunhuty, manželky Přemysla Otakara II., a později pana Záviše z Falkenštejna. Historická fakta se zde prolínají s fikcí stejně jako dramatické situace prolíná humor středověkého života se záměrnou aktualizací, kterou na plátno přinesla především dvojice prostých vojáků.
16:55 Jakub

žánr: FILM
(Jakub) Drama / psychologický. (Československo - 1976). Režie: Ota Koval, Jaroslava Vošmiková. Hrají: Filip Renč, Ladislav Boháč, Ladislav Mrkvička, Luba Skořepová, Věra Galatíková.
více informacíPříběh jedenáctiletého chlapce a jeho otce. Jejich vztahy se musí vytvořit zcela nově, neboť celých šest let žili od sebe oddělení. Otec byl v nápravném zařízení, kde si odpykával trest, syna zatím vychovávali v dětském domově. Leccos si na dálku představovali o svém budoucím soužití, ale - jak už to bývá - všechno bylo jinak ...
logo stanice Doku CS Doku CS
13:55 Šestidenní v Československu

žánr: DOKUMENT
(Šestidenní v Československu) Dokumentární / dokumentární / sportovní. (Československo - 1954). Režie: Václav Táborský.
více informacíPrůběh šestidenní motocyklové soutěže v roce 1954 v Gottwaldově.
14:15 Novoroční projev presidenta republiky

žánr: DOKUMENT
(Novoroční projev presidenta republiky) Dokumentární. (Československo - 1967).
více informacíProjev prezidenta Antonína Novotného k lidu v novem roce 1967.
14:40 Paní Le Murie

žánr: DOKUMENT
(Paní Le Murie) Dokumentární / dokumentární / biografický. (Česká republika - 1993). Režie: Petr Václav.
více informacíDokument zachycující baronku Le Murie v jejím všedním životě, který žije sama ve svém zchátralém zámku v souladu s přírodou.
logo stanice CS Film CS Film
14:00 Pinocchiova dobrodružství Česky

žánr: FILM
Rodinný (1996). Hrají: Martin Landau, Jonathan Taylor Thomas, Genevi?ve Bujold, Udo Kier, Bebe Neuwirth, Rob Schneider, Dawn French, Richard Claxton, John Sessions, Jean-Claude Dreyfus, Liliana Malkina, Václav Vydra nejml., Zdeněk Podhůrský, Brian May, Jan Slovák, Jiří Patočka aj., režie: Steve Barron.
více informací Slavná pohádka o oživlém loutkovém panáčkovi, který svou rozpustilostí natropí hodně zmatků, dokonce se jej chtějí zmocnit zloduši s divadelním impresáriem v čele, tušící v něm zdroj snadných výdělků. Pinocchiovu nejslavnější vlastnost snad ani není třeba připomínat: když začne lhát, nos mu narůstá do neuvěřitelné délky. Trikově bohatý snímek slučuje napětí s komediální nadsázkou, své hrdiny dokonce zavede do břicha obří ryby. Exteriéry filmu povětšinou vznikaly na území České republiky. (90 minut)
15:35 Filmové hity

Hudební (2015).
více informací Výběr atraktivních filmových písniček. Hudební filmové klipy z českých i zahraničních snímků. (15 minut)
16:00 Podfuk Česky

žánr: FILM
Kriminální komedie (1985). Hrají: Ondřej Havelka, Tatiana Kulíšková, Jiří Pleskot, Stanislav Fišer, Radka Fiedlerová, Bronislav Poloczek, Vlastimil Fišar, Antonín Hardt aj., režie: Jan Schmidt.
více informací Krimikomedie z časů, kdy ,,podnikání" ve stavebnictví bylo trestné, ale i tehdy se na to málokomu přišlo. Ondřej Havelka hraje zcela počestného projektanta, který si chvílemi odskočí zazpívat do Malostranské besedy. Překvapivě jde tentokrát o ,,country". (76 minut)
logo stanice TV Paprika TV Paprika
14:00 Světové pochoutky 4 (1) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(World Kitchen) Nici Wickes nás zve na kulinářskou cestu po severní a střední části amerického kontinentu, ale i po Evropě. Zastavíme se za účelem ochutnání regionálních dobrot v Lisabonu, San Sebastianu a Marrakeshi, navštívíme New York, Trinidad a Sao Paulo.
14:30 Mexické chutě pro každého (1) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Mexican Food Made Simple) Thomasina Miers (která ani jako televizní kuchařka není úplnou začátečnicí) dělá vše co může v zájmu popularizace autentické mexické kuchyně. Má s ní dost zkušeností jako špičková kuchařka a majitelka veleúspěšných restaurantů Wahaca. Odtud už je vážně jen krůček k tomu, aby člověk zatoužil opatřit si další recepty a informace v samotném Mexiku. S Thomasinou to bude snadné - ukáže nám svou oblíbenou středoamerickou kuchyni na pozadí jejího skutečného koloritu, tam kde se prapůvodně zrodila. Seznámí nás s hlavními zásadami mexického kulinářství a poradí, jak si můžeme všechny ty chutné a pestré recepty vhodně adaptovat na běžné podmínky a možnosti, které nám nabízejí kuchyně našich evropských příbytků.
15:00 Dva italští gurmáni 1 (4) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Two Greedy Italians) Hlavní role v tomto novém seriálu patří dvěma mistrům kuchařům mezinárodní úrovně a proslulosti, kteří jsou zároveň starými přáteli. Antonio Carluccio a Gennaro Contaldo se vracejí do Itálie, kterou opustili před více než 40 lety, aby zjistili, co se za tu dobu po kulturní stránce v jejich původní vlasti změnilo a nakolik to ovlivnilo vývoj italské kuchyně. Antonio je šéfkuchař, restauratér a gastronomický expert. Napsal 13 knih přeložených do mnoha jazyků a v roce 2007 mu byl udělen řád OBE; je jakýmsi moudrým „otcem“ pravé italské gastronomie. Gennaro patří k nejuznávanějším italským kuchařům vůbec - je legendární studnicí moudrostí, z níž načerpal všechny svoje znalosti týkající se italské kuchyně mimo jiné i Jamie Oliver. Podnik nazvaný Passione je Gennarovým majetkem i koníčkem a v roce 2005 získal titul Nejlepší italská restaurace.
logo stanice HBO HBO
13:00 Země naděje STEREOod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: FILM
(PROMISED LAND (2013)) drama USA (2013). Hrají: Matt Damon, John Krasinski, Frances McDormandová, Rosemarie DeWittová, Hal Holbrook, režie: Gus Van Sant.
více informací Do venkovského farmářského města trpícího vleklou ekonomickou krizí dorazí dva prodejci z nadnárodní společnosti. Občané městečka se zdají být pro prodejce, kteří nabízejí peníze za možnost vytěžení farmářské půdy, celkem snadná kořist.
14:45 Až po uši (8) STEREOod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
(AZ PO USI (AKA. HEAD OVER HEELS) EP. 08) romantická komedie z produkce HBO ČR (2014). Hrají: Aňa Geislerová, Jiří Havelka, Jitka Čvančarová, Anna Polívková, Hynek Čermák, režie: Jan Hřebejk.
více informací Třináctidílný seriál z produkce HBO Europe vypráví o spletitých milostných vztazích v současné středoevropské společnosti. Dějovou osu vyprávění, které natočil režisér Jan Hřebejk, tvoří tři vzájemně propletené milostné trojúhelníky.
15:15 Až po uši (9) STEREOod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
(AZ PO USI (AKA. HEAD OVER HEELS) EP. 09) romantická komedie z produkce HBO ČR (2014). Hrají: Aňa Geislerová, Jiří Havelka, Jitka Čvančarová, Anna Polívková, Hynek Čermák, režie: Jan Hřebejk.
více informací Třináctidílný seriál z produkce HBO Europe vypráví o spletitých milostných vztazích v současné středoevropské společnosti. Dějovou osu vyprávění, které natočil režisér Jan Hřebejk, tvoří tři vzájemně propletené milostné trojúhelníky.
logo stanice HBO2 HBO2
12:40 Mrs. Doubtfire - táta v sukni STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(MRS. DOUBTFIRE) rodinná komedie USA (1993). Hrají: Robin Williams, Sally Fieldová, Pierce Brosnan, Harvey Fierstein, Polly Hollidayová, režie: Chris Columbus.
více informací Daniel Hillard (Robin Williams) není jen tak ledajaký otec. Když se dozví, že jeho bývalá žena potřebuje hospodyni, rozhodne se o místo ucházet. Díky paruce, troše make-upu a klasickým šatům v konkurzu na chůvu vyhraje.
14:40 Nezapomenutelné prázdniny STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(THE WAY, WAY BACK) komediální drama USA (2013). Hrají: Steve Carell, Toni Colletteová, Liam James, Sam Rockwell, Zoe Levinová, režie: Nat Faxon, Jim Rash.
více informací Stydlivý čtrnáctiletý Duncan jede na letní prázdniny se svou matkou, jejím arogantním přítelem a jeho dcerou. Duncanovi se moc nedaří zapadnout, ale nečekaně se seznámí s Owenem, správcem vodního parku Water Wizz.
16:25 V zemi Jane Austenové STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(AUSTENLAND) romantická komedie VB/USA (2013). Hrají: Keri Russellová, JJ Feild, Bret McKenzie, Jennifer Coolidgeová, James Callis, režie: Jerusha Hessová.
více informací Jane je okolo třiceti a zdá se naprosto normální. Má ale jedno malé tajemství - je přímo posedlá Pýchou a předsudkem. Své úspory investuje do budoucnosti a vyrazí do zábavního parku Jane Austenové, kde hodlá potkat dokonalého džentlmena.
logo stanice HBO Comedy HBO Comedy
13:05 Kde je Albert? STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(FUN SIZE) dobrodružná komedie USA (2012). Hrají: Victoria Justiceová, Jackson Nicoll, Thomas Mann, Jane Levyová, Chelsea Handlerová, režie: Josh Schwartz.
více informací Sarkastická puberťačka Wren je donucena starat se o mladšího bratra během halloweenu. Ovšem co se nestane - chlapec se ztratí. Wren musí využít pomoci kamarádky a dvou podivných kluků, aby bratra našla dřív, než na to její matka přijde.
14:30 Návrat na výsluní II. (3) STEREOod 12 roků

žánr: SERIÁL
(THE COMEBACK II. EP. 03 - VALERIE IS BROUGHT TO HER KNEES) komediální seriál z produkce HBO USA (2014). Hrají: Lisa Kudrowová, Lance Barber, Robert Michael Morris, Laura Silvermanová, Damian Young, režie: John Riggi.
více informací Valerie Cherishová bývala průkopnicí reality show. Nyní můžeme Valerii opět sledovat, jak dělá to, co umí nejlépe (nebo přinejmenším nejvtipněji), neboť Lisa Kudrowová se vrací na obrazovky HBO v nových epizodách seriálu Návrat na výsluní.
15:00 Život je boj II. (3) STEREOod 12 roků

žánr: SERIÁL
(GETTING ON II. EP. 03 - TURNIPS... NORTH DAY... YES, YES.) komediální seriál z produkce HBO USA (2014). Hrají: Laurie Metcalfová, Niecy Nashová, Alex Borsteinová, Mel Rodriguez, Jayma Maysová, režie: Becky Martinová.
více informací HBO přináší druhou řadu nekonvenčního komediálního seriálu o profesních i osobních peripetiích mírně potrhlého nemocničního personálu, který musí čelit nejrůznějším krušným i veselým incidentům na jednom geriatrickém oddělení v Kalifornii.
logo stanice Cinemax Cinemax
14:10 Dva mezci pro slečnu Sáru od 12 roků

žánr: FILM
(TWO MULES FOR SISTER SARA) komediální western USA/Mexiko (1970). Hrají: Shirley MacLaineová, Clint Eastwood, Manolo Fabregas, Alberto Morin, Armando Silvestre, režie: Don Siegel.
více informací Po cestě přes Mexico je sestra Sara (Shirley Maclainová) napadena třemi násilníky. Drsný kovboj Hogan (Clint Eastwood) ji zachrání a souhlasí s tím, že jí doprovodí a pomůže skupince Mexičanů bojujících za svobodu proti Francouzům.
16:05 Vodní svět STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(WATERWORLD) dobrodružné sci-fi drama USA (1995). Hrají: Kevin Costner, Dennis Hopper, Jeanne Tripplehornová, Tina Majorinová, Michael Jeter, režie: Kevin Reynolds.
více informací V tomto postapokalyptickém dobrodružství je celá budoucí Země díky tání ledovců pod vodou. Kevin Costner jako osamělý poutník vezme pod svá pomyslná křídla matku s dcerou, aby je ochránil před partou kočovných tyranů.
18:20 Jak bude? STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků

žánr: FILM
(FUTURE WEATHER) drama USA (2012). Hrají: Perla Haney-Jardineová, Amy Madiganová, Lili Taylorová, William Sadler, Marin Irelandová, režie: Jenny Dellerová.
více informací Film Future Weather je příběhem opuštěné dospívající dívky ze středozápadu, která od nepohody doma uniká k vědě a přírodě. Poté, co ji opustí matka, rozhodne se vzít osud do vlastních rukou.
logo stanice Film+ Film+
14:00 Django od 12 roků

žánr: FILM
(Django) Western, Itálie - Španělsko (1966). Režie: Sergio Corbucci Hrají: Franco Nero, José Bódalo, Loredana Nusciak, Ángel Álvarez, Gino Pernice
více informacíPerfektní ovládnutí pistole, hodný cowboy, krásná žena a zloduch. Základní prvky každého westernu. Django zachrání krasavici Marii z rukou sadistického majora, který vraždí pro zábavu. Django se rozhodne majora zabít, i když se majorovi doposud nikdo neodvážil postavit. Až Django....
15:40 Dokud nás smrt nerozdělí od 12 roků

žánr: FILM
(The In-Laws) Komedie, Kanada - Německo - USA (2003). Režie: Andrew Fleming Hrají: Albert Brooks, Michael Douglas, Boyd Banks, Candice Bergen, Susan Aceron, David Suchet
více informacíDva nastávající tchánové Steve Tobias a Jerry Peyser se poprvé setkávají na předsvatební oslavě svých dětí. Dr. Jerry Peyser má každou činnost naplánovanou tak, aby ze svého života vyloučil stres. Naproti tomu odvážný Steve Tobias pracuje jako agent CIA. Jeho životní styl příliš neprospívá vztahům s rodinnými příslušníky, ex-manželkou Judy a synem - ženichem Markem. A nyní narušuje i přípravy na svatbu. Jerrymu začíná být jasné, že pečlivě naplánovaná svatba jeho dcery Melissy je ohrožena. Čím více se Jerry zaplétá se Stevem, tím více nabývá na doslovnosti fráze, dokud nás smrt nerozdělí. A než Jerry stačí svatbu zrušit, ocitají se jejich děti v nebezpečí. A Jerry se spolu se Stevem octne na dobrodružné cestě. Steve stojí před nejtěžším úkolem svého života. Musí zachránit svět a zároveň oženit syna...
17:20 Znovu se zamilovat od 12 roků

žánr: FILM
(Love Hurts) Romantická komedie, USA (2009). Režie: Barra Grant Hrají: Jenna Elfman, Carrie-Anne Moss, Johnny Pacar, Julia Voth, Janeane Garofalo
více informacíEnergická Amanda opustí svého muže, z kterého se stal nudný otrava středního věku a hledá štěstí u jiného. Jejich sedmnáctiletý syn Justin ale svého otce totálně předělá a z Bena se stane žádaný, nezadaný muž, kterého uhání nejedna žena. Justinovi, právě zamilovanému, se začne otcův povrchní život protivit. Ben musí najít sám sebe a pokusit se získat zpět milovanou Amandu...
logo stanice AMC Channel AMC Channel
12:40 Liščata

žánr: FILM
(Foxes) drama US (1980). Režie: Adrian Lyne Hrají: Jodie Foster, Sally Kellerman, Cherie Currie, Randy Quaid
více informací Adrian Lyne režíruje Jodie Foster, Sally Kellerman a Randyho Quaida v tomto nekompromisně realistickém snímku o dospívání, který vykresluje nelehký přechod d světa dospělých.
14:25 Filmové návraty: Srdcový král

žánr: FILM
(King Of Hearts) komedie FR / IT (1967). Režie: Philippe de Broca Hrají: Alan Bates, Genevieve Bujold, Pierre Brasseur
více informací Hřejivý příběh opravdové lásky a absurdní povahy války. Filmovou komedii režíroval Philippe De Broca, v hlavních rolích Alan Bates, Pierre Brasseur és Genevieve Bujold.
16:05 Nejlepší hollywoodští režiséři (1)

žánr: FILM
(Hollywood's Best Film Directors 01 1001 - Wiliam Friedkin) (2011). Nejlepší hollywoodští režiséři - William Friedkin
logo stanice Film Europe Film Europe
13:15 Kluk na kole

žánr: FILM
(Le gamin au vélo) Drama, Belgie, Francie (2011). Hrají: Egon Di Mateo(Wes), Thomas Doret(Cyril Catoul), Cécile De France(Samantha), Jérémie Renier(Catoul), Fabrizio Rongione, režie: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne.
více informací Dvanáctiletého Cyrila umístil jeho otec „dočasně“, než vyřeší své problémy, do dětského domova. Ve skutečnosti ale slabošský a nevyzrálý Guy nemá dost odvahy, aby jednou pro vždy řekl svému synovi „nechci tě, nestačím na to“. I když se Cyril nevzdává představy na návrat k otci, netrvá dlouho a otevře se před ním nová šance na život mimo brány dětského domova. Sympatická Samantha, která má vlastní kadeřnictví, si jej začne brát na víkendy. Tím ale teprve začíná série zkoušek jejich křehké důvěry, ze které se teprve může vytvořit opravdové pouto. Kluk na kole je realisticky natočeným příběhem obyčejného kluka, ve kterém stojí lhostejnost s vypočítavostí proti lidské vzájemnosti a lásce.
15:00 Královna višní 2

žánr: FILM
(Die Kirschenkönigin 2) Drama / rodinný / válečný, Německo (2004). Hrají: Hosemann Marc(Albert von Roll), Müller Richy(Franz Weidler), Neuhauser Adele(Luise Weidler), Wokalek Johanna(Ruth von Roll), Zirner August(Samuel Goldfisch), režie: Kaufmann Rainer.
více informací Píše se rok 1914, Berlín. Ruth Goldfish, dcera bohatého židovského bankéře, se touží stát farmářkou. U své rodiny se však setkává s nepochopením. Pěstovat svou vlastní zeleninu, jíst vlastní ovoce a mít své vlastní místo plné míru, lásky, pohody a klidu se jim nezdá jako dostatečně lukrativní zázemí pro jejich dceru. Ruth si však prosadí svou, provdá se za šlechtice a společně se přestěhují na venkov. Počátky jsou pro Ruth velkým zklamáním, ale dívka začne s nadšením a silou přestavovat dům a díky své pevné vůle změní obyčejné třešně, které rostou u domu ve velkých plantážích, na nejlepší třešně v celém Německu. Její štěstí však poznamená První světová válka, která právě zaplavuje Evropu.
16:50 Salazar

žánr: FILM
(A Vida Privada de Salazar) Historický, Portugalsko (2009). Hrají: Ana Padrao, Diogo Morgado, Héléna Noguerra, Maria Pinho, Soraia Chaves, režie: Jorge Queiroga.
více informací Založeno na skutečném príběhu. Sledujeme kroky diktátora, jeho tajemství i vášně, oddanost ke své vlasti, čas stráveného v semináři na studiu ekonomie i čtyřicet let, které strávil u moci. Film ukazuje to, co bylo až dosud nemyslitelné: António de Oliveira Salazar měl bouřlivý emoční život.
logo stanice Filmbox Family Filmbox Family
13:10 Ikingut

žánr: FILM
(IKINGUT) Drama, rodinný, Norsko (2005). režie: Arne Lindtner N?ss.
více informací Hrdinou norského rodinného dramatu je dvanáctiletý Petter, který na léto odjíždí s rodinou na vzdálenou farmu. Zdejší kraj však není tak klidný a mírumilovný, jak si chlapec myslí. V lese najde ztýraného psa, o něhož se začne starat. Majitel chce své zvíře zpět, ale s pomocí místní dívky Nily a jejího kamaráda, býka Samsona, Petter psa nejen zachrání, ale také odhalí zloděje aut, kteří tu řádí už hodně dlouho. Léto plné vzrušujících dobrodružství přinese chlapci nové trvalé přátelství...
14:35 Svein a potlan

žánr: FILM
(SVEIN AND THE RAT) Rodinný, Norsko (2006). Hrají: Thomas Saraby VatleLuis Engebrigsen, režie: Magnus Martens.
více informací Život je těžký, když lidé nesnášejí vašeho nejlepšího přítele. To je i případ Sveina a jeho milované krysy. Blížící se každoroční soutěž domácích mazlíčků možná bude to pravé, co Sveinovi pomůže postoj lidí změnit.
15:50 Svein,potkan a záhadné ufo

žánr: FILM
(SVEIN AND THE RAT AND THE UFO MYSTERIES) Rodinný, Norsko (2006). Hrají: Thomas Saraby VatleLuis Engebrigsen, režie: Vibeke Ringen.
více informací Na prázdninách s kamarády Svein a jeho krysa Halvorsen zjišťují, že jejich léto astrologických projektů je ohroženo, protože babička onemocněla a musí do pečovatelského ústavu.
logo stanice Eurosport Eurosport
13:45 Severská kombinace Live

žánr: SPORT
SP ve Val di Fiemme - běh
14:30 Skoky na lyžích Live

žánr: SPORT
SP ve Willingenu - individuální závod mužů
16:45 Fotbal Live

žánr: SPORT
Africký pohár - čtvrtfinále
logo stanice Eurosport2 Eurosport2
13:30 Freestylové lyžování Live

žánr: SPORT
SP v Tegernsee - skicross
15:00 Watts

žánr: SPORT
Magazín sportovních karambolů
15:15 Fotbal Live

žánr: SPORT
Bundesliga - 18. kolo Werder Brémy - Hertha Berlín
logo stanice Sport 1 Sport 1
12:30 Fotbal Repríza

žánr: SPORT
Real Madrid - Real Sociedad La Liga, 21. kolo
14:30 Fotbal LivePremiéra

žánr: SPORT
Vitesse - Ajax Eredivisie, 20. kolo
16:30 KHL - nejskvělejší okamžiky Repríza
logo stanice Sport 2 Sport 2
13:00 Lední hokej Repríza

žánr: SPORT
Jokerit - Slovan KHL, základní část
15:45 Lední hokej LivePremiéra

žánr: SPORT
Dinamo Riga - Slovan KHL, základní část
18:30 NFL, hrací den Reprízafull HD
logo stanice Nova sport Nova sport
14:05 Arkády DownMall 2015

žánr: SPORT
Záznam finálových závodů ve sjezdu a skocích na trati v obchodním centru (Praha)
14:30 Swatch Freeride World Tour by the North Face 2015

žánr: SPORT
Dokument o extrémních sportech
15:00 Sport Expres

žánr: ZPRÁVY
Sportovní zpravodajství
logo stanice Sport 5 Sport 5
14:05 Majstrovský hetrik 16/9

žánr: SPORT
RUFA Sport Team - profil slovenské stáje
14:20 Timeseal MČR ve sprintrally 2014 16/9

žánr: SPORT
sestřih sezóny
14:45 GPD Rallydrive Championship 2014 16/9

žánr: SPORT
automobilová soutěžní exhibice, Silvestr rally
logo stanice Slovak Sport TV Slovak Sport TV
12:00 Program není k dispozici

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.
15:00 Program není k dispozici

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.
18:00 Program není k dispozici

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.
logo stanice Golf Channel Golf Channel
14:00 Golf Central

žánr: SPORT
Golfové noviny
14:30 Waste Management Phoenix Open

žánr: SPORT
3. kolo turnaje PGA Tour
16:30 Omega Dubai Desert Classic

žánr: SPORT
Finálové kolo turnaje European Tour
logo stanice MTV Europe MTV Europe
14:00 Nešika

Když jsme naposledy viděli Jennu Hamilton, chystala se do prvního ročníku na Palos Hills High School, což bylo dost náročné pro všechny kolem. Ve třetí sérii se Jenna po aférce s Collinem rozejde s Mattym, vydá se na špatnou cestu a začne holdovat trávě.
14:30 Nešika

Když jsme naposledy viděli Jennu Hamilton, chystala se do prvního ročníku na Palos Hills High School, což bylo dost náročné pro všechny kolem. Ve třetí sérii se Jenna po aférce s Collinem rozejde s Mattym, vydá se na špatnou cestu a začne holdovat trávě.
15:00 Dokaž to!

Měnit sny ve skutečnost je tématem MTV show Made. Chceme ukázat, že při usilovném snažení (a troše pomoci z MTV) nic není nemožné.
logo stanice Óčko Óčko
13:00 Óčko hity

klipy nonstop
15:00 Filmshot

filmová jízda s Kryštofem a Denisou
15:15 Óčko hity

klipy nonstop
logo stanice iConcerts HD iConcerts HD
14:00 Scorpions - Moment of Glory

VARIOUS, The Scorpions
15:00 London Live Jukebox - Studio Sessions

VARIOUS, The Ting Tings , Keane, Jessie J, Diddy Dirty Money, Emeli Sande, Foster the People, The Shins , Carly Rae Jepsen, Tribes, Stooshe, Nelly Furtado, A$AP Rocky
16:00 Album Chart Show Introduces - LMFAO

VARIOUS, LMFAO
logo stanice Brava HDTV Brava HDTV
13:50 Wagner - Die Walküre

Christian Thielemann, “by common consent the leading Wagner conductor of our time“ (Die Presse), returns to Bayreuth for this radiant account of Die Walküre. Recorded live from the Bayreuth Festival Hall in 2010, it provides the only audio-visual document of Tankred Dorst’s Ring production, and follows the hugely successful release of the whole cycle on CD. Two new singers join the cast: Johan Botha as Siegmund, who was showered with praise by the press (“ideal vocal casting“ in the words of the critic on the Frankfurter Allgemeine Zeitung) and Edith Haller, with her “beautiful, strong soprano voice“ (Süddeutsche Zeitung) as his sister and lover Sieglinde. Christian Thielemann, Das Orchester der Bayreuther Festspiele, Johan Botha (Siegmund), Kwangchul Youn (Hunding), Albert Dohmen (Wotan), Edith Haller (Sieglinde), Linda Watson (Brühnhilde), Mihoko Fuijmura (Fricka), Sonja Mühleck (Gerhide), Anna Gabler (Ortlinde), Martina Dike (Waltraute), Simone Schröder (Schwertleite), Miriam Gordon-Stewart (Helmwige), Wilke te Brummelstroete (Siegrune), Annete Küttenbaum (Grimgerde), Alexandra Petensamer (Rossweisse)
17:46 NedSym & Thomas Zehetmair

Thomas Zehetmair is a violinist you would go out of your way to see. Zehetmair is an international superstar that takes the instrument to a higher level. Sigh along with Hartmann’s 'Concerto Funebre' and get up from your chairs for Mozart’s 'Rondo for Violin and Orchestra' for wartime suffering and lust for life portrayed with masterful skill. Karl Amadeus Hartmann wrote his 'Concerto Funebre' in at the onset of the war in 1939, and the pain is tangible. With the 'Second Symphony' of Ludwig van Beethoven the Netherlands Symphony Orchestra (NedSym), led by Jan Willem de Vriend, continues its series of Beethoven’s symphonies.Jan Willem de Vriend, Netherlands Symphony Orchestra, Thomas Zehetmair (violin)
19:10 Vivaldi - The four seasons

'Music is about life, about people’s stories, about emotion’, says the Dutch violinist Frederieke Saeijs. She certainly provides ample testimony for this statement with her performance of Vivaldi’s 'The Four Seasons’ with the Netherlands Symphony Orchestra. Vivaldi was neither the first nor the only musician of his time who composed musical portraits of the four seasons. Yet he was the only one whose portrayal of the seasons immortalized him: his compositions made it to the top of the classical top-100. And rightly so: the melodic richness and the detailed atmospheric sketch of his four violin concertos make them brilliant, accessible and timeless. Arnaud Oosterbaan, Frederieke Saeijs (violin), Netherlands Symphony Orchestra
logo stanice JimJam JimJam
14:10 Snupínci (1)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Snupínci je milý a současně poučný seriál pro děti, který získal mnoho ocenění, a který rozvíjí jazykové znalosti a dovednosti.
14:35 Já a moje rodina (26)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Pojďte společně sledovat krásy života zvířat a úžasnou hravost jejich mláďat. Uvidíte, jak umí řvát lev, plavat delfín nebo třeba lovit tygr.
14:50 Zvířátka v Africe (2)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Zvířecí obyvatelé africké savany ztřeštěně skotačí, dovádějí a společně se rádi smějí.
logo stanice duck tv duck tv
14:06 Fablewool

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Creating cozy scenes using magical wool.
14:12 Raul

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
A hippo and his birdie-sidekick in various situations.
14:16 Vege-tales

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
When you look closely, veggies and fruits will show you their real personalities.
logo stanice Disney Channel Disney Channel
14:00 Mako Mermaids

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Dosp ívající mo řské panny Lyla, Nixie a Sirena, které hlídají ostrov Mako, nedokáží zabránit 16letému Zacovi, aby nespadl do posvátného Měsíčního jezírka a stal se mořským mužem. Mořské panny se musí odvážit na pevninu a zbavit Zaca jeho nových schopností, jinak budou navždy vykázány z ostrova.
14:25 Myšák Mickey

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Mickey je zp átky v úpln ě novém seriálu krátkých filmů, kde prožívá zábavná dobrodružství s Minnie a dalšími přáteli.
14:30 Austin & Ally

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Dvě naprosto rozdílné osobnosti, extrovert, hudebník a zpěvák Austin a skvělá, ale plachá, autorka písní Ally spolu začnou spolupracovat.
logo stanice Minimax Minimax
14:00 Viking Vic 1 (77)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Vic The Viking) Pojďte a plavte se po jednom moři za druhým s naším nenovějším hrdinou, Vikingem Vikem a buďte svědky jeho legračních a roztomilých dobrodružství! Přestože námořníci se často zapletou do nebezpečných situací, Vikingové jim bez váhání a neuvěřitelně energicky připlouvají na pomoc. Pod vedením našeho neohroženého Vika Vikingové všechno vyřeší a dají do pořádku, takže i ty největší starosti se brzy rozplynou. Dobrý vítr, Viku!
14:12 Kate & Mim-Mim 1 (38)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Kate & Mim Mim) Seriál Kate & Mim-Mim pojednává o neobyčejném přátelství pětileté holčičky Kate a jejího oblíbeného plyšového zajíčka jménem Mim-Mim. Kdykoli zvědavá Kate popustí uzdu své pestré fantazii, otevřou se jí dveře do vlastního, naprosto nevšedního světa a její zajíček doroste nadživotních rozměrů, takže si s ním může hrát jako se stejně starým kamarádem. Kate a Mim-Mim se spoustou dalších roztomilých přátel v každé epizodě objevují dosud neznámé kouty svého podivuhodného světa a pouštějí se vždy do nových a nových dobrodružství -- v naději, že tak dokáží vyřešit problémy, s kterými se Kate setkává v opravdickém světě. Když je dobrodružství u konce, Kate se vrací do reálného světa, aby rodičům mohla vyprávět, jaké podivné příhody ji potkaly a jak strašně šikovně se jí s Mim-Mimem podařilo překonat překážky a dostat se z každé šlamastyky..
14:24 Vesmírní závodníci 1 (12)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Space Racers) Záhada marťanské mapy ... a v tu chvíli Eagle, Robyn, Hawk a další kadeti z Akademie hvězdného prachu strašlivou silou a rychlostí prolétnou stratosférou a za veselého pokřikování za sebou nechávají zemskou atmosféru, aby se všichni rozletěli za svým dobrodružným posláním.
logo stanice Hustler TV Hustler TV
13:00 Filth Hotel Room 69
14:30 Lesbian Playthings
16:00 Teenage Sex Addicts 3
logo stanice BRAZZERS TV Europe BRAZZERS TV Europe
14:00 Obsessive Cherry-Lickers: Whores Of Anarchy od 18 roků

Biker chick Riley gets to have any woman she wants while away from home, as long as her old lady Raylene doesn't know. Needless to say, Raylene needs to discipline Riley when one of her tarts comes knocking on home turf.
14:30 MILF od 18 roků

Ep. 5. Kai Taylor and Rebecca Moore take us on a journey, searching for the ultimate joy that only the other person can bring. An intensely erotic scene that portrays the true beauty of MILF.
14:55 Nurse, Does My Shaft Look 2 Big?: Reconstructed Cock od 18 roků

Johnny had a bad accident that needed a very delicate surgery on his monster cock. The doctors did a really good job, as his penis looks exactly the same as before. Now, Johnny is left with a big question. Can it be as functional as it was before? Nurse Eden, the cock specialist, is the one who's about to test the success of the surgery.
logo stanice Leo TV Leo TV
06:00 Závěr vysílání
22:00 VEČER ČESKÉHO SEXU - Pochlub se, s kým pícháš! od 18 roků

Postupně vám předvedou tři české páry, jak si umí užívat domácí sex!
23:25 VEČER ČESKÉHO SEXU - To nejlepší z minulého týdne od 18 roků

Dvě premiéry týdne a dva oblíbené pořady z produkce LEO TV
logo stanice Man-X Man-X
06:00 NO BROADCAST

erotic
00:00 Duo de choc

erotic
01:44 Crescendo

erotic
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2015