Televizní program - paket Skylink

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
06:59 Studio 6 Premiéra

žánr: ZPRÁVY
Zpravodajský náskok do nového dne. Ranní infoservis ČT
09:00 Hercule Poirot SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Tragédie v Marsdonu Dobrý detektiv vidí všechno a všechno si také pamatuje. David Suchet v hlavní roli britského seriálu, natočeného podle literární předlohy Agathy Christie (1991). Dále hrají: H. Fraser, P. Jackson, D. Barrit, I. McCulloch, G. Alexanderová, A. Careyová, N. Duncan a další. Režie Renny Rye (52 min)
09:55 Po stopách hvězd SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Obrazový životopis slavných - tentokrát Hany Maciuchové - na kterou se aktuálně můžete těšit ve vysílání ČT v seriálu Nemocnice na kraji města (2008). Režie Š. Šedivá
logo stanice ČT 2 ČT 2
08:30 Polsko, lákavý pohled k sousedům DUOSKRYTÉ TITULKY

žánr: DOKUMENT
Poutavá historie i současnost středoevropského státu. Francouzský dokument
09:25 Old Surehand SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: FILM
Zálesácký ostrostřelec je v patách záhadnému zlosynovi, jenž by mohl být vrahem, který před lety zabil jeho bratra. Film na motivy románů Karla Maye vznikl v koprodukci západního Německa a Jugoslávie (1965). Hrají: P. Brice, S. Granger, L. Romanová, T. Hill, V. Medar a další. Režie Alfred Vohrer (89 min)
10:55 Vězněm v cizině (6/10) SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: DOKUMENT
Panama: lovci orchidejí. Zážitek horší než zlý sen. Cyklus britských dokumentárních rekonstrukcí
logo stanice ČT 24 ČT 24
06:59 Studio 6

Zpravodajský náskok do nového dne. Ranní infoservis ČT
09:00 Studio 6 II

Zpravodajský náskok do nového dne. Ranní infoservis ČT
10:00 Zprávy v 10 SKRYTÉ TITULKY
logo stanice ČT Sport ČT Sport
08:30 Cyklistika: Tour de France 2015 full HD

žánr: SPORT
Sestřih nejdůležitějších momentů 3. etapy
09:20 Atletika: IAAF Diamond League 2015 Záznamfull HD

žánr: SPORT
Paříž Záznam osmého závodu seriálu nejprestižnějších světových atletických mítinků
11:25 Česko - Slovenská Tipsport Miss

žánr: SPORT
Aerobic 2015 Reportáž z českého semifinále letošního ročníku, které se konalo v Olomouci
logo stanice ČT:D ČT:D
08:40 Kamarád Timmy III

žánr: SERIÁL
Jehňátko se učí, jak to na tom světě chodí. Britský animovaný seriál
08:50 Ferda a Fous SKRYTÉ TITULKYPremiéra

žánr: SERIÁL
Neposedný kluk a jeho čtyřnohý kamarád společně prožívají dobrodružství. Animovaný seriál
09:00 Výtvarka! SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Kam pro výtvarné nápady? K Jeremiemu do dílny! Kanadský cyklus
logo stanice Nova Nova
05:55 Snídaně s Novou STEREO16/9

žánr: ZPRÁVY
Váš náskok po celý den
08:55 Novashopping
09:15 Gympl s (r)učením omezeným (4) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

žánr: SERIÁL
V pasti Sponzorský dar díky společenskému faux pas ředitele Matuly alias "Starýho" škola nedostane. Starej velice dobře ví, že pokud nenajde řešení, gympl se řítí do záhuby a s ním i celý jeho zpackaný osobní život. Starej se tedy rozhodne hrát vabank. Komediální seriál ze školního prostředí (2012). Hrají L. Šafránková, K. Heřmánek, O. Brzobohatý, Z. Bydžovská, M. Šteindler, V. Kopta. L. Benešová, D. Šinkorová a další. Režie J. Chlumský
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
07:15 Dívčí parta STEREO16/9

žánr: FILM
(The Clique) Exkluzivní soukromé dívčí škole vládne půvabná Massie a její parta zvaná "spolek krásek". Zajímají se jen o značkové šaty a diety, a když se ve třídě objeví Claire z Floridy, nemá zdánlivě šanci dostat se mezi vyvolené. Ale nikdy neříkej nikdy... Americký film (2008). Hrají E. McLaughlin, E. Marlow, S. Boscarino, S. A. Everhard, B. Mendler, L. Keifer, V. Marano a další. Režie M. Lembeck (80 min)
08:50 Bláznivá školka STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(Daddy Day Care) Eddie Murphy a Jeff Garlin přišli o práci a stali se z nich otcové na hlídání. Jejich snaha nalézt zaměstnání je bezvýsledná, ale pak dostanou nápad! Když dokáží pečovat o dvě děti, proč by jich nezvládli rovnou deset? Americká komedie (2003). Dále hrají S. Zahn, R. King, A. Huston a další. Režie S. Carr (85 min)
10:25 Teleshopping
logo stanice TV Fanda TV Fanda
08:25 Volvo Ocean Race 14 (38/2014)

žánr: DOKUMENT
Dokument z největšího mezikontinentálního jachtařského závodu
08:50 Wimbledon 2015

žánr: SPORT
Záznam vybraného zápasu 7. hracího dne nejslavnějšího tenisového turnaje
11:00 Kobra 11 IX (7) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(Alarm für Cobra 11 IX) Za jediný týden bylo na parkovištích kolem dálnice ukradeno pět nákladních aut. Semir s Tomem se domnívají, že jde o tahače, které zloději prodávají na Východ. Jenže pak se ukáže, že auta převážela chemikálie, ze kterých se dá vyrobit nitroglycerin a pátrání se obrátí zcela jiným směrem... Německý krimi seriál (2005). V hlavních rolích Erdogan Atalay, René Steinke, Charlotte Schwab a Carina Wiese
logo stanice Smíchov Smíchov
08:10 Spongebob v kalhotách (7) STEREO

žánr: SERIÁL
(Spongebob Squarepants I-VI) Námořnická a někdy nesmyslná dobrodružství Spongeboba, nevyléčitelně optimistické, bezstarostné a mluvící mořské houby a jejích přátel, kteří žijí na dně oceánu. Americký animovaný seriál (1999 - 2002)
09:00 Scooby-Doo: Záhady s.r.o. (5) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Scooby-Doo! Mystery Incorporated I) Zbrusu nová televizní série se Scoobym-Doo pro všechny rodiny, které mají jejich záhady stejně rádi jako mají Scooby-Doo a Shaggy rádi pizzu... kořeněnou s extra omáčkou! Přidejte se k partě v Crystal Cove - nejstrašidelnějším místě na zemi - abyste vyřešili hrůzostrašné případy, plné strašidelných bubáků a duchů, vzrušujících honiček, děsivých překvapení a, samozřejmě, Freddyho geniálních pastí. Americká animovaný seriál. (2010)
09:25 Co mám na tobě ráda III (5, 6) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(What I Like about You III) Šestnáctiletá Amanda Bynes nemá v úmyslu následovat svého otce do Japonska za prací. Navštíví tedy svoji starší sestru Jennii Garth v New Yorku a snaží se nenápadně dokázat, že právě ona by byla její najlepší spolubydlící. Jenže ne vždy se jí to daří... Třetí řada amerického sitcomu (2004). Dále hrají W. Jonathan, L. Grossman a další
logo stanice TELKA TELKA
08:30 Teleshopping
09:00 Chcete být milionářem? STEREO

Nejúspěšnější soutěž všech dob o 10 miliónů korun s Vladimírem Čechem. Režie V. Vobrátilek (2003)
09:50 Riskuj! STEREO

Napínavá vědomostní soutěž o ceny. Uvádí Jan Rosák. Režie P. Burian (2003)
logo stanice Prima Prima
08:45 M*A*S*H (171) SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji jim nechybí humor a odvaha, vlastnosti, bez kterých by situaci jen stěží přežili... Americký válečný seriál (1972 - 1982). Hrají A. Alda, J. Farr, L. Switová a další (24 min)
09:10 Vraždy v Kitzbühelu IX (4) STEREO

žánr: SERIÁL
Smrtelný strach Nedaleko Kitzbühelu došlo k autonehodě, po které skončí místní psychoterapeut v nemocnici. Nešlo však o nešťastnou náhodu, ale o cílený útok... Rakouský krimiseriál (2009). Hrají K. Sprengerová, H. Sigl, H. Marecek a další (44 min)
10:00 To je vražda, napsala V (14)

žánr: SERIÁL
Pozdrav z Ruska Chcete recept jak psát nejlepší detektivky? No přece připlést se ke skutečné vraždě! To ví i slavná spisovatelka Angela Lansburyová... Americký kriminální seriál (1988) (46 min)
logo stanice Prima COOL Prima COOL
08:30 Bořiči mýtů III (8) STEREO

žánr: SERIÁL
Moderátoři Jamie a Adam se pokoušejí potvrdit nebo vyvrátit nejrůznější mýty, které už řadu let kolují světem... Americký dokumentární seriál (2005) (51 min)
09:35 Teleshopping
09:55 Futurama X (8) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Zadečku, vrať se Bender přišel o svůj pověstný naleštěný zadek. Získá jej zpět? Americký kultovní animovaný seriál (2013) (21 min)
logo stanice Prima LOVE Prima LOVE
07:50 Cesty domů (182) STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiéra

žánr: SERIÁL
Jsem zpátky Domov je tam, kde na nás čeká láska. Marek chce Valerii zpátky za každou cenu. Bára souhlasí s potratem. Rudolf se usmíří s Petrem. Úspěšný rodinný seriál (2013). Hrají M. Etzler, T. Kostková, A. Švehlík, M. Kraus, F. Blažek, L. Vlasáková, P. Horváthová, P. Konáš, J. Zadražil, K. Špráchalová, L. Potměšil, S. Postlerová, M. Šplechtová, P. Soukup, J. Vlasák, B. Lukešová, A. Pyško, K. Vlčková, F. Nedbal, R. Přibyl, Z. Fucimanová, A. Kulasová, J. Rybolová, M. Leier, S. Havrda, T. Švejdová, A. Stovičková a další. Režie J. Polišenský (64 min)
09:05 Hotel Modrá hvězda černobílePremiéra

žánr: FILM
Nataša Gollová zdědí malý hotel a Oldřich Nový je jejím prvním hostem... Česká filmová komedie (1941). Dále hrají L. Pešek, J. Pivec, A. Novotný, A. Mandlová, J. Kohout, F. Futurista a další. Režie M. Frič (88 min)
10:45 Paničky z Orange County I (6) STEREO

Na vlastní kůži Pět přítelkyň a jejich skutečné životy na předměstí. Láska, nenávist, problémy i radosti, které přináší život takový, jaký je... Americká reality show (2006) (45 min)
logo stanice Prima ZOOM Prima ZOOM
08:35 Zuřící Země III (10) STEREO

žánr: DOKUMENT
V podmořských hlubinách Průvodce pořadem, lovec tornád George Kourounis, vyráží spolu s dalšími lovci za bouřemi, tornády, blesky a jinými úkazy na obloze, aby je mohl natočit a vyfotit. Některé záběry ho málem stály život... Kanadský dokumentární seriál (2007) (23 min)
09:05 Počasí navzdory (7) STEREO

žánr: DOKUMENT
Odolnost vůči živlům Meteoroložka a kaskadér testují hranice lidského přežití v krizových podmínkách. Co všechno člověk dokáže v největším ohrožení? Poznejte, jak se zachránit při pádu laviny, v hořícím domě či potopeném autě... Americký dokumentární seriál (2010) (22 min)
09:30 Počasí navzdory (8) STEREO

žánr: DOKUMENT
Jak se nenalokat Meteoroložka a kaskadér testují hranice lidského přežití v krizových podmínkách. Co všechno člověk dokáže v největším ohrožení? Poznejte, jak se zachránit při pádu laviny, v hořícím domě či potopeném autě... Americký dokumentární seriál (2010) (22 min)
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
07:00 Rychlá hra STEREO

Jednoduché otázky, atraktivní ceny. Hra, ve které můžete rychle vyhrát. Přímý přenos (90 min)
08:55 Drtivá porážka III (2) STEREO

(Wipe Out III) Každý musí zvládnout sérii překážek a nástrah. Vyhraje ten, kdo je nejlepší. O vítězi rozhodne závěrečná nejtěžší disciplína. Americká game show (2009)
11:10 Velkolepé století III (53, 54) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Muhteşem Yüzyil) Třetí řada tureckého výpravného seriálu (2012). Hrají H. Ergenç, M. Uzerli, N. Çehre, O. Yalabik, S. Ergeç a další
logo stanice STV 1 STV 1
08:45 Góly - body - sekundy STEREOReprízabez omezení
09:00 Berlin, Berlin (2) STEREOReprízaod 12 roků

žánr: SERIÁL
Všetko najlepšie Lolle Teenagerský seriál Účinkujú: Felicitas Woll, Sandra Borgmann, Jan Sosniok, Matthias Klimsa, Charlotte Schwab, Jurgen Mai (Nemecko 2002)
10:00 Nash Bridges (50) DUOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků

žánr: SERIÁL
Nebezpečná zóna Americký kriminálny seriál. Účinkujú: Don Johnson, Marin Cheech, Annette O Tooleová, Serena Scot Thomasová , Jodi Lynn O Keefeová, Jeff Perry... (USA 1998)
logo stanice STV 2 STV 2
08:45 Flipper a Lopaka STEREOReprízabez omezení

žánr: SERIÁL
Animovaný seriál pre deti. (Holandsko, Spolková republika Nemecko 1999)
09:10 Zázračný ateliér STEREORepríza

*Vhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
09:20 Mackovia MONOReprízabez omezení

žánr: SERIÁL
Detský seriál o troch medvedíkoch - Vojtovi, Kubovi a Matejovi a ich príbeh o tom, ako stratili mamičku. (Česká republika 2001)
logo stanice Markíza Markíza
08:45 Ordinácia v ružovej záhrade STEREOod 12 roků

žánr: SERIÁL
Rodinný seriál, SR (2009).
09:45 Kobra 11 XIV. (5) STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůaudio description

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, Nemecko (2008-2009). Hrajú: E. Atalay, T. Beck.
10:45 Dva a pol chlapa VII. STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůaudio description

žánr: SERIÁL
Sitkom, USA (2009-2010). Hrajú: Ch. Sheen, J. Cryer, A. T. Jones.
logo stanice TV DOMA TV DOMA
07:50 Šiesty zmysel I. (1) STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, USA (2011-2012). Hrajú: P. Montgomeryová, D. Walsh, M. Gaston.
více informací Carrie Wellsová len o chlp unikne z kasína, kde ju pristihli ako podvádza. Jej deň však ani zďaleka nekončí '- keď sa vracia domov nájde zavraždenú svoju susedu. Ako jediný svedok neochotne vypovedá pred newyorskou políciou a zisťuje, že hlavným vyšetrovateľom je jej bývalý priateľ a partner v práci zároveň - Al Burns. Carrie nemá viac čo povedať, no Burns sa aj tak vracia, vypátra ju v domove dôchodcom pri jej matke a žiada ju o pomoc. Chce využiť jej výnimočnú chorobu '- schopnosť všetko si do detailu pamätať a potrebuje ju, aby vyriešiť vraždu Catherine Grantovej. Keďže jej vzťah s Alom skončil takmer pred desiatimi rokmi kvôli inej žene, nemá čo stratiť a rozhodne sa pomôcť mu. Al vypočúva Catherininho bývalého zamestnávateľa Kena Harbeta, ktorý ho privedie ku Catherininmu bývalému priateľovi Georgeovi Crellerovi. Ten má však nepriestrelné alibi a prípad sa zdá byť nevyriešitelný. Ale len do momentu, kedy si Carrie nespomenie, že v byte obete videla fotku, na ktorej je snúbenica právnika Stevena Latmana. Tá nakoniec prezradí polícii, že s Catherine pracovali kedysi ako prostitútky a Catherine nedokázala pomôcť. Vyriešenie prípadu nebude jednoduché a Carrie nechtiac ohrozí aj svoj vlastný život. Nakoniec súhlasí s ponukou pridať sa k jednotke detektíva Burnsa.
09:10 Veštiareň STEREOod 12 roků

Problémy s láskou, vzťahmi, v práci vám pomôžu vyriešiť naši renomovaní veštci.
10:10 V náručí diabla (92) STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Telenovela, Španielsko-USA (2009-2010). Hrajú: J. Canela, G. Espinová, M. Varoni.
logo stanice TV DAJTO TV DAJTO
07:15 Akčná výhra STEREOPremiéraod 12 roků
09:35 Ninja Korytnačky STEREODUOSlovenskyod 7 roků

žánr: SERIÁL
Animovaný seriál, USA (1987-1991).
10:15 Star Trek - Nová generácia STEREOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Sci-fi seriál, USA (1987-1991). Hrajú: P. Stewart, J. Frakes, L. Burton.
logo stanice JOJ JOJ
08:20 Súdna sieň SKRYTÉ TITULKYod 12 roků

Neposedný syn Rozvod rodičov je pre potomka obrovským narušením jeho nevinného detského sveta. Ináč to nebolo ani v prípade malého Jakuba. Dnes sa dá povedať, že si na to zvykol, jeho mama však tvrdí niečo iné. Podľa nej má osemročný Jakub vážne psychické problémy a potrebuje drahé lieky. Kvôli tomu žiada Karolína od exmanžela nadštandardné výživné - 500 eur. Súdne prípady zo Slovenska plné emócii, ktoré sú inšpirované skutočnosťou (2012). Účinkujú: J. Mendel, P. Palevičová, R. Názlerová, Z. Šalamonová, A. Eliáš, R. Raufstein, J. Pavlikovský, I. Penthorová a ďalší. Réžia: B. Mišík
09:25 Hoď svišťom od 12 roků

žánr: SERIÁL
Biznis po rusky Miestny veľkopodnikateľ Vladimír Bojo má nervy - chce dohodnúť naozaj veľký biznis so svojím ruským spoločníkom Jurijom, ale ten na jeho počudovanie nie je ochotný pristúpiť na Bojove podmienky. Jurija ubytujú v penzióne a Sandra, Oskar aj Ďuromama ho obskakujú, ako najlepšie vedia, len aby zachránili situáciu. Pochopí Mia princípy Praskovho biznisu, alebo ako Jurijova tlmočníčka úplne zlyhá...? Rodinný tatranský penzión magicky priťahuje tie najhumornejšie situácie a peripetie. Vedú ho dvaja súrodenci Oskar a Sandra, ktorým ho kúpil ich bohatý otecko, aby aspoň niečo v živote začali robiť. Slovenský komediálny seriál (2011). Hrajú: P. Polnišová, T. Maštalír, M. Hilmerová, J. Vajda, A. Bárta. Hosť: R. Stanke. Scenár: P. Pavlac. Réžia: Michal Vajdička
10:10 Kutyil s.r.o. od 12 roků

žánr: SERIÁL
Tünde sa už nevládze pozerať na Lacka, ktorý síce neustále behá okolo domu, ale od zrušenia televíznej šou nenosí domov žiadne peniaze. Sused ponúkne Lackovi malý džob na prilepšenie. Požiada ho, aby šiel na autobusovú stanicu po jeho dcéru Šárku. Súhra okolností spôsobí jeho manželke záchvat žiarlivosti. Popritom Augusto organizuje obchod so šatami, ktoré boli ukradnuté priamo z kolekcie Paris Hilton a jeho prvými zákazníkmi budú Ali a Pipina Molnárovci. Šikovný kutil, snaživá manželka a chápavý sused v pôvodnom komediálnom seriáli. Slovenský komediálny seriál (2009). Hrajú A. Kraus, V. Ráková, Z. Tlučková, M. Szöcsová, M. Šalacha, L. Potměšil, P. Topoľský. Scenár: A. Kraus. Réžia T. Jančo
logo stanice JOJ Plus JOJ Plus
08:15 Simpsonovci III. (20, 21) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(The Simpsons III.) Najslávnejší animovaný seriál pre celú rodinu. Satirická paródia na život americkej strednej vrstvy. Americký komediálny animovaný seriál (1991). Réžia: David Silverman.
09:20 C.S.I.: Kriminálka New York IX. (14) od 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
(CSI: NY IX. - White Gold) Vo chvíli, keď mladí sprejeri pod rúškom noci píšu na steny ulice nápisy s textom VRAHOVIA, netušia, že skutoční zabijaci sú nablízku a chystajú sa zaútočiť na svoju obeť. Začujú zvuky ako pri prepadnutí auta a výstrely. Kriminalisti nájdu v aute mŕtveho šoféra a zisťujú, aký bol skutočný zámer páchateľov a po čom šli. Chceli len ukradnúť cudzie auto a zabili pritom jeho vodiča? Obeťou je 20-ročný pekár, ktorý pracoval v pizzérii a napriek svojmu mladému veku prekonal zložitú laparoskopickú operáciu. Všetko nasvedčuje tomu, že prepravoval balíček, ktorý si únoscovia zmýlili so zásielkou drog... Gary Sinise ako detektív Mac Taylor vedie elitnú jednotku súdnych expertov a vedcov z divízie C.S.I. newyorskej kriminálky, ktorá vyšetruje prípady vrážd na základe perfektnej obhliadky miesta činu, tiel obetí a vedeckej analýzy nájdených stôp v jednom z najlepších laboratórií na svete. Ľudia klamú, dôkazy nikdy! Americko-kanadský kriminálny seriál (2013). Hrajú: G. Sinise, S. Wardová, C. Giovinazzo, A. Belknapová, H. Harper, E. Cahill, R. Joy, A. J. Buckley a ďalší. Réžia: Alex Zakrzewski
10:15 Šéf v utajení (6) od 12 roků

(Undercover Boss I.) Majiteľ firmy zavíta inkognito medzi svojich zamestnancov a pracuje medzi nimi v utajení ako nový kolega. Zblízka spozná ich skutočný charakter a na vlastné oči zistí, ako jeho spoločnosť funguje a čo by sa v nej mohol zlepšiť. Svetoznámy zábavný televízny formát Šéf v utajení nakrúcajú a vysielajú televízne stanice v mnohých krajinách, ale prvý raz ho v roku 2009 uviedol britský Channel 4. Zavítame do rôznych firiem, kde ich majitelia pracujú v utajení ako radoví zamestnanci, aby zblízka preskúmali a spoznali svojich vlastných podriadených, ktorí si myslia, že medzi nich prišiel nový kolega. Majiteľ sa však zároveň môže presvedčiť na vlastné oči, ako jeho vlastná spoločnosť funguje v praxi a v čom by sa mohla zlepšiť. Na konci programu dôjde k prekvapivému odhaleniu pravej totožnosti nového kolegu medzi zamestnancami. Americká zábavná reality-šou (2010). Účinkujú: M. Keller, J. Nichols, S. Cloobeck a ďalší. Réžia: Anthony Gonzales
logo stanice WAU WAU
08:20 Zberači (45) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Hoarders) Dokumentárna reality šou o patologických zberačoch, ktorí trpia obsedantno-kompulzívnou poruchou. Hromadia doma zbytočné predmety a žiadnu haraburdu nedokážu vyhodiť do smetí. Sú závislí na predmetoch, ktoré zbierajú a nosia domov, aby ho zmenili na veľké, páchnuce smetisko, kde zdravý človek nedokáže žiť. Ničia tým život sebe aj svojim rodinám a blízkym, ktorí ich opúšťajú, pretože sa nechcú večne brodiť v odpadkoch. Najhoršie obídu ich deti, ktoré končia v detských domovoch. V rozvinutých krajinách sveta poznačila táto choroba už desiatky miliónov domácností. Americká dokumentárna reality-šou (2009-2013). Účinkujú: G. Thomasová, C. Chalmersová, D. Tolin a ďalší
09:15 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. (10) Premiéra

žánr: SERIÁL
(Real Housewives of Beverly Hills IV.) Reality show o každodennom živote žien vo veľkomeste v USA, ktoré nie je také jednoduché ako na prvý pohľad vyzerá. Reality šou sleduje život relatívne bohatých a zabezpečených žien v domácnosti z predmestských či mestských domácností niekoľkých amerických miest, ktorý nie je vždy taký ľahký, ako sa na prvý pohľad zdá. Pre mnohých divákov je šou podobenstvom ekonomickej bubliny a krízy, pretože vykresľuje opulentnú konzumnú spoločnosť a jej život nad pomery, ktorý sa v strete s krutou realitou ocitne v hlbokých problémoch. Ako názov naznačuje - základný koncept vychádza z divácky úspešného seriálu Zúfalé manželky. V porovnaní s ním však prináša osudy skutočných žien v domácnosti. Napriek názvu však mnohé z nich nie sú profesionálne manželky, ale postupom času pribúdajú aj slobodné či rozvedené alebo osamelé matky. Mnohé z nich sú ozajstné priateľky, ale nechýba ani animozita hraničiaca s nenávisťou. Seriál sleduje ich problémy - od tých najtriviálnejších, akými sú nákupy, návštevy či klebetenie, až po skutočné závažné, akými sú rozvod, bankrot, nevera, alkoholizmus či zlé rodinné vzťahy. Americká reality šou (2014). Účinkujú: A. Maloofová, L. Vanderpumpová, C. Grammerová, T. Armstrongová, K. Richardsová, K. Richardsová a ďalší
10:00 Nákupné maniačky od 12 roků

žánr: SERIÁL
Nastylovať sa za 4 hodiny a 500 eur dokážu len skutočné nákupné maniačky. Ale len jedna z nich môže byť tá pravá! S komentárom skúseného stylistu sledujeme päť žien počas jedného týždňa a uvidíme, ktorá z nich splní svoje úlohy najlepšie. Denný seriál Nákupné maniačky je súťažná televízna šou, spájajúca ženy rôzneho veku, vzdelania a výzoru, ktoré majú spoločnú vášeň - nakupovanie. Ich úloha znie priam rozprávkovo - v časovom limite 4 hodín musia minúť 500 eur a nakúpiť za ne oblečenie a doplnky, pomocou ktorých vytvoria outfit na zvolenú tému. Hodnotiť sa budú nielen navzájom, ale svoje pozorné a neúprosné oko na ne upriami aj profesionálny stylista. Najvyšší počet bodov potom určí víťazku týždňa, ktorá získa nielen celý svoj nákup, ale aj 500 eur v hotovosti. Slovenská denná nákupná šou (2013).
logo stanice TA3 TA3
08:30 Ranné správy
09:00 Správy
09:15 Slovensko DNES Repríza
logo stanice TV Lux TV Lux
08:10 Publicistika

Doma je dma (Čistota - pocit domova)Popoludňajšia publicistika
09:10 Dokument

Bez hraníc: Misionár kameramanomV čase, keď cirkev hľadela na pohybujúce sa obrázky skôr skepticky a vtedajšie kiná sa považovali za hriešne miesta, boli to predovšetkým rehole misionárov, ktoré vo filme videli nové výzvy, ktoré toto médium prinášalo
09:35 Vzdelávací program

Peter medzi namiKatechézy pápežov
logo stanice Viasat Explore Viasat Explore
08:40 Hurikán 360 (7)

žánr: DOKUMENT
(Hurricane 360) Velká Británie, dokumentární série (2014). Stovky kilometrů od pobřeží Atlantiku posádka HMS Bounty zkouší zoufale uniknout hurikánu Sandy. Všichni opustili loď, a nakonec si bouře vyžádala životy dvou členů posádky. Každá epizoda této fascinující série vás vtáhne přímo do středu jednoho z největších hurikánů 21. století - od zaplavených ulic New Orleans během hurikánu Katrina po zpustošené pobřeží New Jersey po superhurikánu Sandy. Budeme sledovat bouře a jejich následky, přeživší a záchranáři vypoví své hrůzné příběhy. Uvidíme nikdy neviděné záběry samotných přeživších, a kousek po kousku a ránu za ranou účty obětí a přežití.
09:25 Sruby od mistrů (5)

žánr: DOKUMENT
(Timber Kings) Kanada, dokumentární série (2013). Joel a jeho tým makají při 18hodinových šichtách na soukromém ostrově, kde staví prázdninový dům o rozloze 1115 čtverečných metrů. Série Sruby od mistrů sleduje ty nejlepší stavaře srubů na zemi, kteří vytvářejí úchvatné domovy rukodělnou prací pro bohaté a slavné. Každý den je pro ně výzvou, a i když jsou nejlepší, věci nejdou vždy hladce. Ať jde o obtížnou montáž přes polovinu světa, jednání s náladovými klienty, uklidňování nálad pracovníků na stavbě, boj s materiálem i se sebou samými - sázky nemohou být vyšší. Dokonce i rutinní zakázka může vést ke smrti, když stavíte skoro dvoutunové sruby. Tým díky své zručnosti vystavět nejhonosnější sruby na světě přetváří sny v realitu.
10:10 Drtiči (11)

žánr: DOKUMENT
(Shred!) Kanada, dokumentární série (2012). V New Jersey hurikán Sandy vyplaví drtírnu a s ní vše, co v ní bylo - od stavebního materiálu po bizarní odpad jako konzervy, horské dráhy nebo hrací automaty. Rádi jste jako děti rozkládali věci na kousky a ničili? Pro některé lidi tato zábava z dětství nikdy neskončila - a demoliční tým společnosti SSI Shredding Systems si to pěkně užívá. Uvidíte stroj, který dokáže zničit bombardér stealth a rozdrtit pickup za méně než 20 sekund. S nedůvěrou budete sledovat, jak jsou stále větší a neobvyklejší objekty doslova rozprášeny v konfety přímo před vašima očima.
logo stanice Viasat History Viasat History
08:00 Tajná válka (2)

žánr: DOKUMENT
(The Secret War) Britský dokumentární seriál (2011). Jako mladý muž pracoval Edwin Hardy Amies v Oddělení pro zvláštní operace, tajné armádě Winstona Churchilla. Posílal agenty do okupované Belgie a úzce spolupracoval s belgickým hnutím odporu. Belgie se však hemžila sympatizanty fašistů a na jeho agenty čekal dobře organizovaný protišpionážní systém. V letech 1941 až 1942 vítězili na tomto poli Němci a Oddělení pro zvláštní operace se to zoufale pokoušelo změnit. Proto byla v pevninské Evropě, včetně Belgie, naplánována vlna atentátů pod záštitou operace s krycím jménem Ratweek. Od května 1940 do června 1944 ovládali Evropu nacisté. Zatímco Rudá armáda zaměstnávala Třetí říši na Východě, Británie a její spojenci s otevřením západní fronty váhali. Churchill se pokoušel zmírnit Stalinovy záchvaty vzteku zahájením kobercového bombardování Německa. Spojenci rovněž vedli další smrtonosnou válku na zemi. Tato válka byla tajná. Zahrnovala četné odvážné činy, bezohlednost, hru na dvě strany a zradu. Žádný agent nikde na kontinentě nevěděl, komu může důvěřovat. Někteří lidé se stali dvojitými agenty, protože věřili, že je to nejlepší strategie, jak zůstat naživu. Jiní pracovali pro obě strany kvůli vzrušení z nebezpečí. Sledujte vyprávění o operacích a lidech, kteří vedli tajnou válku a uvrhli Evropu do plamenů. Ohně často vzbudily takovou zášť, že plameny intrik a zrady nikdy neuhasly.
09:00 Detektivové havárii letadel 2. světové války (2)

žánr: DOKUMENT
(WWII Air Crash Detectives) Velká Británie, dokumentární série (2014). V této epizodě zjistíme, co se skutečně stalo jedné mrazivé temné noci v únoru 1943, když pět nováčků narazilo s bombardovacím letounem B-25 Mitchel do hory Sharp Top ve Virginii. Mezi lety 1939 - 1945 potkaly tisíce mladých letců hrozné konce, ne však rukou nepřítele a kulometů nebo protiletadlovou obranou, ale díky tragickým nehodám a pádům cvičných letounů. Asi nijak nepřekvapí, že v té záplavě obětí letecké války proti Německu byly tyto „skryté“ ztráty na životech zapomenuty. Avšak všichni ti muži v letadle, kteří se nikdy nevrátili, se upsali stejnému boji a byli někomu otcem, bratrem nebo synem. Do každé rodiny přišly ty samé dopisy. Naštěstí se někteří lidé rozhodli, že by tito stateční muži neměli být jen poznámkou pod čarou ve vojenské historii. Strávili léta vyšetřováním, odhalováním, vyhledáváním, zkoumáním a kopáním na stovkách míst pádů letadel. Jsou to detektivové havárii letadel 2. světové války a nyní odkrývají mimořádné příběhy tisíců pilotů vůbec poprvé.
09:55 Záhady muzeí (12)

žánr: DOKUMENT
(Mysteries at the Museum) USA, dokumentární série (2012). Průvodce pořadem Don Wildman zkoumá automobil, vytvořený tak, aby mohl jezdit na lyžích. Také prozkoumá cirkulárku předělanou na smrtící zbraň a použitou při děsivé vězeňské vzpouře. V muzeích vystavují země své úchvatné poklady minulosti - často podivné a zvláštní zbytky významných událostí, jež tvořily historii. Za každým artefaktem je další příběh a neodhalené tajemství - příběhy plné skandálů a záhad, vražd a intrik. V každém hodinovém dílu série se podíváme na podmanivé, odhalující a občas šokující události americké minulosti, připomeneme si nejzávažnější události a znovu prozkoumáme, co po nich zůstalo. Podíváme se na nejčastější záhady historie - jak na známé příběhy, tak málo známé epizody, které se nikdy v televizi neobjevily.
logo stanice Viasat Nature Viasat Nature
08:10 Vodní poklady Chorvatska (2)

žánr: DOKUMENT
(Aquatic Treasures of Croatia) Chorvatsko, dokumentární seriál (2012). Díky vodopádům, které kaskádovitě spojují jezera a malé potůčky jsou Plitvická jezera možná tím nejkrásnějším vodním tokem na planetě a představují fascinující svět rostlin a zvířat. Toto je přehlídka chorvatských vodních pokladů na těch nejkrásnějších a chráněných místech, v národních a přírodních parcích. Každý díl je nezávislým příběhem, ale spojuje je téma vody. Dokument ukazuje všechny aspekty různých geografických lokalit, klimatu, života lidí a potenciálu chráněných oblastí. Zde je magická extravagance přírody obohacena speciální technikou snímání, překypující barvami chorvatských přírodních parků, jak na zemi, tak pod vodní hladinou. Objevte spojení, které se vytvořilo mezi oblastmi a lidmi, kteří v nich žijí.
09:05 Podmořské ráje (3)

žánr: DOKUMENT
(Undersea Edens) Austrálie, dokumentární seriál (2010). V této epizodě prozkoumáme biologické místo, kterým je útes Ningaloo v západní Austrálii, kde žijí tisíce mořských druhů, např. jedovatý sumeček. Naše jižní oceány překypují životem, barvami a neustálým nebezpečím. V každém z nich žije velké množství druhů, na každém kroku naleznete predátory. Prozkoumejte moře naší planety s nejbohatším životem, jak pod hladinou, tak nad ní. Cestujte na vzdálená místa kam se vydalo pouze několik odvážných filmařských štábů. Od obřích chaluchových lesů v Tasmánii po vzdálené korálové útesy v Papua Nová Guinea, od čtyř metrů dlouhých mant Hamiltonových po malé císařské krevety menší než dětský malíček, objevujte světy a stvoření tak vzácná, že si lze velmi těžko představit, že skutečně existují.
09:35 Podmořské ráje (4)

žánr: DOKUMENT
(Undersea Edens) Austrálie, dokumentární seriál (2010). Masivní ledovce, ledové čepice a sněhová pole zakrývají více než 75% ostrova South Georgia. Staňte se svědkem monumentálního shromažďování tučňáků královských a tuleňů, kteří se shlukují na pobřeží.
logo stanice Viasat HD Viasat HD
08:45 Poslední šance uvidět (4)

žánr: DOKUMENT
(Last Chance to See) Velká Británie, dokumentární seriál (2011). Nádherný indonéský ostrov Komodo a jeho draci jsou další zastávkou na cestě Stephena Frye a Marka Carwardina, kteří během ní potkávají mořské koníky a jedovaté hady. Před dvaceti lety se zoolog Mark Carwardine s pozdějším spisovatelem Douglasem Adamsem a společně es vydali na průkopnickou expedici, cestovali po celém světě, hledali ty nejvíce ohrožené živočišné druhy na světě. Nyní se Mark spojil s jedním z Douglasových nejbližších přátel - komikem Stephenem Fryem - aby zjistili, jak si tato zvířata od té doby vedla. Sledujte nepravděpodobnou dvojici na šesti samostatných cestách, které je zavedou na různá místa - počínaje amazonskou džunglí po ledem zakryté vrcholy novozélandských hor, a od okraje válečné zóny ve Střední Africe do subtropického ráje v severním Pacifiku. Při své cestě hledají ty nejpodivnější, nejpozoruhodnější a nejvíce ohrožená stvoření na zemi, včetně velkého, černého, ospalého zvířete, které lze snadno zaměnit za nějakého bahenního tvora, papouška, který zpívá ty nejzvláštnější skladby a draka se smrtícími slinami.
09:45 Zoo - Dublin (7)

žánr: DOKUMENT
(The Zoo - Dublin) Irsko, dokumentární série (2014). V domově surikat vládne vzrušení, když se narodí dvě malé surikaty, a mezitím Gareth hlídá dvě mláďata tučňáků, které tým ručně odchoval. Díky bezprecedentnímu přístupu mají diváci možnost podívat se do zákulisí zoo v irském Dublinu a setkat se se všemi druhy zvířat i nadšenými ženami a muži, kteří v této známé, 180 let staré zahradě pracují. Budeme sledovat správce zblízka doslova na každém kroku jejich často emocionálních pochůzek při péči o nejvíce fascinující tvory na světě. Každodenní práce a starost o zvířata, vzrušující dramata zrození, smrti a nečekaných mimořádných událostí, každý den je v dublinské zoo dobrodružstvím.
10:10 Zoo - Dublin (8)

žánr: DOKUMENT
(The Zoo - Dublin) Irsko, dokumentární série (2014). Vzrušení stoupá, když se má narodit mládě nosorožce. Na jiném místě v zoo se připojí nový lev indický ke dvěma lvím sestrám.
logo stanice Spektrum Spektrum
08:35 Nápady, které vydělaly miliony 1 (2) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Ideas That Made Millions) Tento seriál nám vylíčí historii osmi maďarských firem, které jsou dnes už světoznámé, a to od úplného začátku, od minuty, kdy se zrodily jako nápad v hlavách svých zakladatelů. V životě firmy je to pouhý začátek, teprve potom následuje ten pravý zápas, při kterém hraje rozhodující roli štěstí, kontakty a v neposlední řadě výdrž. Podnikatelské subjekty, o kterých je řeč, dnes už vyrostly, zesílily a získaly si světovou proslulost, takže velice přitahují pozornost i těch největších investorů. V našem seriálu promluví lidé, kteří celý podnik vymysleli, nynější majitelé, investoři, první zaměstnanci, rodinní příslušníci a dozvíme se od nich, co si od nápadu slibovali na samém počátku - zda myšlenku podporovali a věřili jí, ukáže se, co přesvědčilo první investory a jak se vůbec daly překlenout počáteční potíže, jak dospěli na dnešní stupeň vývoje a které okamžiky byly z hlediska osudu firmy rozhodující. A protože jde, jak jsme už zdůraznili, o podnikatelské subjekty známé dnes v celém světě, objeví se ve filmu i známé osobnosti, které lze spojit sprodukty dané firmy.
09:05 BO 1 (1) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
Nevěřte svým očím! (Your Bleeped Up Brain) Podvod Skutečně vidíme to, na co se díváme? Ve čtyřech epizodách tohoto seriálu na vlastní oči uvidíme limity lidského vizuálního vnímání. Dozvíme se, jak mohou masové optické klamy změnit běh světových dějin nebo proč máme pocit, že nás Mona Lisa sleduje svým zrakem, ať se hneme, kam se hneme. Zjistíme, jak povrchně jsme seznámeni s běžnými předměty denní potřeby a že často snadno přehlédneme třeba i varovný signál...
10:00 Mravenci vědí všechno 1 (5) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Ants Know It All (Aka. Nature Shorts))
logo stanice National Geographic National Geographic
08:45 Zlatí kmotři: Co je doma, to se počítá

žánr: DOKUMENT
Doug Baker z firmy Mudminer chce sezonu završit obrovským množstvím zlata a hodlá ze závěrečné těžby získat rekordní objem.
09:40 Prokletí tuňáci: Velkolepá bitva

žánr: DOKUMENT
Soupeřivost rybářských lodí z Gloucesteru se s nízkým úlovkem tuňáků stupňuje. Náskok kapitána Davea Carrara před TJ Ottem je těsný.
10:35 Dálnice vedoucí peklem: Ze srázu

žánr: DOKUMENT
Kamion s návěsy naloženými dřívím sjede ze svahu. Jamie má za úkol vyzvednout vrak, než se zřítí na provozovanou železnici.
logo stanice Nat Geo HD Nat Geo HD
08:20 Nejnebezpečnější zvířata světa: Amazonie

žánr: DOKUMENT
Navštivte s námi amazonské džungle, kde můžete spatřit smrtelně nebezpečná stvoření, která ve vlhkých pralesích bojují o přežití.
09:10 Stavby v divočině: Na vrcholku světa

žánr: DOKUMENT
Paulie a Tuffy se rozhodnou postavit na vrcholku příkré sjezdovky vysněné místo pro snowboardisty.
10:00 Král predátorů: Kosatka dravá

žánr: DOKUMENT
Kosatka dravá je téměř dokonalý predátor, který přemůže snad všechny živočichy v moři nejen svou silou, ale i inteligencí a lstivostí.
logo stanice Nat Geo Wild Nat Geo Wild
08:00 Lev versus buvol

žánr: DOKUMENT
Pářící se stádo buvolů se snaží odrazit neúnavné útoky místní lví smečky. K tomu je potřeba uplatnit hrubou sílu i jednotnou strategii.
09:00 Územní válka: lvi a hroši

žánr: DOKUMENT
V africkém údolí Luangwa loví lvi v období sucha na plážích. Hladoví hroši se však nehodlají s těmito predátory dělit o území.
10:00 Dotek draka

žánr: DOKUMENT
Roger Horrocks zkoumá příběh o krokodýlím šamanovi, který může bez újmy na zdraví plavat s obrovským krokodýlem a vozit se mu na zádech.
logo stanice Discovery Channel Discovery Channel
08:10 Bořiči mýtů 7: Výzva prezidenta Obamy (27)

žánr: DOKUMENT
(Mythbusters: President Obama's Challenge) V této mimořádné epizodě se Adam a Jamie zabývají diváckým přáním, které jim zaslal vůbec nejdůležitější divák, americký prezident Barack Obama.
09:05 Odborníci na domy v korunách stromů: Dvacetitunový dům na stromě v Texasu (5)

žánr: DOKUMENT
(Treehouse Masters: Twenty Ton Texas Treehouse) Texaský pár požádá Petea, aby jim postavil doposud největší dům na stromě ve stylu ranče umístěný na břestovcích, které jim rostou na rozsáhlém pozemku.
09:55 Akvária na míru 4: Obrovský telefon (5)

žánr: DOKUMENT
(Tanked: Give a Dog a Phone) Komunikační společnost si objedná interaktivní akvárium ve tvaru obrovského telefonu. Podaří se Wayneovi a Brettovi přijít s akváriem, které uspokojí jejich představu?
logo stanice Discovery HD Showcase Discovery HD Showcase
08:35 Král dortů: Toalety a textilie

žánr: DOKUMENT
(Cake Boss: Toilets and Textiles) Buddy je požádán, aby upekl dort ve tvaru záchodové mísy, která splachuje. Rozhodne se ho zhotovit. Zamoří si tím kuchyň? Wendy si vyžádá neobvyklý dort na oslavu narození dítěte.
09:00 Rybaření rukama s venkovany: Právo chvástat se

žánr: DOKUMENT
(Hillbilly Handfishin': Bragging Rights) Párek rybářů venkovanů přivítá v Oklahomě lidi z města, kteří k nim přijeli za jedinečným vzrušujícím dobrodružstvím - možností zachytat si sumce holýma rukama a nohama!
09:45 Vteřiny boje: Nejvyšší horská síla

žánr: DOKUMENT
(Combat Countdown: Maximum Horsepower) Na bojišti je často rozhodující koňská síla strojů. Které ze všech strojů, používaných vojenskými sílami po celém světě, co se týče koňské síly, patří mezi deset nejsilnějších?
logo stanice Travel Channel HD Travel Channel HD
08:30 Piha Rescue;Úmorný písek

žánr: DOKUMENT
Popáleniny pískem znamenají zmatky na ošetřovně, nouzové volání spustí pátrání po pacientovi v kritickém stavu a surfařská škola ztratí jednoho žáka ve zrádných proudech Lví skály.
09:00 Hotel Impossible;Hollywoodská noční můra

žánr: DOKUMENT
Anthony Melchiorri přicestoval do Hollywoodu v Kalifornii, aby pomohl hotelu Liberty dosáhnout lesku a slávy okolního showbyznysu.
10:00 Záhady hradů;Sázková aféra Royal Baccarat, Soleste a Moroello, František Ferdinand d'Este

žánr: DOKUMENT
Záhady hradů prozkoumají impozantní britské panství, ohromující italskou pevnost a rakouský hrad.
logo stanice Fishing+Hunting Fishing+Hunting
08:30 Kuchyně milovníků ryb - s Gáborem Döme
09:00 Kapří divadlo - amur (1)
09:30 Pojďme lovit pstruhy přívlačí
logo stanice TV Paprika TV Paprika
08:30 Jamie dělá ještě rychlejší minutky 1 (19) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Jamie's 15-Minute Meals) Povzbuzen úspěchem svého předchozího podobného seriálu dělá Jamie minutky nyní ještě rychleji: průměrná doba přípravy je pouhých 15 minut. Vaření rychlých jídel pro všední den tak postoupilo na úroveň o stupínek vyšší. S takovou rychlostí se do jednoho půlhodinového vysílání snadno vejdou dvě jídla - na přípravu každého z nich připadne od á až do zet pouhá čtvrthodina. Jamie se přidržuje svého obvyklého „přízemního“ stylu a ukazuje divákům, že vaří v reálném čase a jaké triky a pomůcky používá, aby se vešel do předepsaného časového limitu. Jeho rady dobře využije každý, kdo v pracovní dny nechce zbytečně ztrácet čas zdlouhavým vařením. Jamie nás v tomto seriálu pohostí britskou klasikou a domácí středomořskou kuchyní, ale kromě toho se náš svérázný mladý kuchař tentokrát nechal inspirovat i asijskými kulinářskými nápady, zejména thajského, indického a čínského původu. Tak může být i vaše rychlé domácí menu obohaceno o exotičtější barvy a chutě. To je inovace, která potěší každého člena rodiny.
09:00 Recepty pro radost 1 (37) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Recipes Of Happiness Hu) Atmosféra prohřátá teplem rodinného krbu, vynikající, chutná jídla, veselé hovory, příběhy z kuchyně a od prostřeného stolu. Recept je velice jednoduchý: Róberta Bedeho navštěvují každý den dobře známí hosté, ale ta návštěva má vždycky malý háček. Nikdo totiž nepřichází s prázdnýma rukama; návštěvníci si s sebou nesou nejoblíbenější recepty z rodinných vzpomínek a starých receptářů, aby potom Róbertu Bedemu pomáhali při vaření těchto znovuobjevených pokrmů. Během vaření přijde řeč i na to, kdo, co a jakým způsobem připravuje k jídlu doma, kdo jak vzpomíná na pohodové chvíle u domácího krbu v dětství -- případně k jaké rodinné události nebo milé chvilce se pojí návštěvníkovo oblíbené jídlo.
09:30 Grilované pochoutky 1 (8) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Darren Robertson's Charcoal Kitchen) V kuchyni Darrena Robertsona hrají hlavní roli jednak roční doby, jednak nejkvalitnější z nejkvalitnějších surovin. Technická stránka jeho vaření je prostá a okouzlující. Díky tomu všemu dokáže ozvláštnit i vaši kuchyni, třeba už jen tím, že používá jednoduché ohniště nebo rozpálené uhlí. Budete-li sledovat Darrenův pořad, zapomenete na módní zařízení, na indukční sporáky či technické vymoženosti ohřívající vodu. Darren vás překvapí pouze čerstvými potravinami, ohněm a fantazií -- jakož i nádhernými objevy, co všechno lze s pomocí těchto “obyčejných“ věcí vytvořit. V jeho seriálu uvidíte překrásné kouty světa, zajímavé osobnosti a seznámíte se s vynikajícími recepty.
logo stanice Fine Living Fine Living
08:30 Pokoje za milión dolarů 3 (309)

Získejte společně s Carterem Ooserhousem exkluzivní přístup do světově nejzajímavějších místností za milión dolarů. Od zadního dvorku profesionální baseballové superhvězdy Johna Smoltze po tak exkluzivní apartmá v Las Vegas, že uvnitř není povolena dokonce ani gravitace. Nebo tak luxusní podmořskou místnost s domácím kinem, že by i Poseidon záviděl.
09:25 Lovci realit 42 (4203)

Jen a Richard jsou dobrými přáteli, kteří se rozhodli překročit pomyslnou hranici a žít spolu na předměstí Atlanty ve Smyrně. Potřebují dům, který by seděl jim i Richardově čtyřleté dceři, a měl i pánský kumbál, kde by Richard mohl s kamarády sledovat sport v televizi.
09:50 Lovci realit 42 (4204)

Marc a Elizabeth milují bydlení v historické čtvrti Fan v Richmondu ve Virginii, ale teď, když mají dvě nemluvňata, je nevyhovující. S rozpočtem 750 000 dolarů se vydávají na předměstí při hledání více místa.
logo stanice Crime&Investigation Crime&Investigation
08:00 Kriminální příběhy: Ivan Milat: Vrah batůžkářů

žánr: DOKUMENT
Nový jižní Wales v Austrálii je Mekkou turistů. Ale v roce 1990 tu zmizelo sedm cestovatelů v rukách stavebního dělníka Ivana Milata.
09:00 Sňatek s vrahem

žánr: DOKUMENT
Vyšetřování případů vražd, ve kterých oběť a vrah byli manželé.
10:00 Případy FBI: Pakt smrti

žánr: DOKUMENT
V devadesátých letech byla chicagská policie a FBI na stopě bankovnímu lupiči, jehož přepadení byla čím dál násilnější. Když ho konečně objevili, zjistili, že nepracuje sám, a že se zavázal, nikdy se nevzdát.
logo stanice Filmbox Filmbox
08:45 Beatles - Velký začátek

žánr: DOKUMENT
(BEATLES EXPLOSION, THE) Dokumentární, hudební, zivotopisný, Velká Británie (2008). Hrají: John Lennon, Paul McCartney, George Harrison, Ringo Starr
více informací Raritní dokument, který zachycuje rané období fungování The Beatles se vzácnými rozhovory, záběry, tiskovými konferencemi a prvními vystoupeními v televizi. Snímek představuje střízlivý pohled na počátky Beatlemanie, slavnou čtveřici a jejich názory na slávu, ječící fanynky a fascinaci médií nad jejich účesy. Beatles se v průběhu filmu ukáží coby okouzlující, upřímní a důvtipní umělci. Zlatým hřebem filmu je záznam z první cesty Beatles do Ameriky, záběry z natáčení filmu Perný den a jejich hysterické vystoupení v britské TV show, kde poprvé v barvě předváděli jednu Shakespearovskou hru.
10:30 Dobrodružství skautů

žánr: FILM
(ADVENTURE SCOUTS) Akční, dobrodružný, komedie, USA (2010). Hrají: Jim Fitzpatrick, Antonio Tarver, Jim Kelly, Darla Delgado, režie: Jim Fitzpatrick.
více informací Skupina dětí sejme gang motorkářů.
12:00 Růže pro Natálie

žánr: FILM
(Natalies Roses) Rodinný, USA (1998). Hrají: Heidi Creel, Lynn Marie Sager, Sam Taft, režie: Paul McKellips.
více informací Natalie Cantonová je dokonalá dcera. Nevinná. Citlivá. Pořádná. Natáliin život prostých radostí a obav se převrátí na ruby, když její matka zemře v den Svatého Valentýna. Křehká bílá růže se pro Natálii stane jediným spojením mezi matkou, kterou ztratila.
logo stanice Filmbox Plus Filmbox Plus
07:35 Deník lásky

žánr: FILM
(LOVE NOTES) Drama, Kanada (2007). Hrají: Laura Leighton, Antonio Cupo, Deanna Milligan, Aaron Pearl, režie: David Weaver.
více informací Sleduje vztah mezi kritikem klasické hudby a hvězdou country po nočním románku, ze kterého vznikne neplánované těhotenství.
09:00 Chytni padající hvězdu

žánr: FILM
(CATCH A FALLING STAR) Komedie, drama, Kanada, USA (2000). Hrají: Sela Ward, Rebecca Jenkins, Andrew Jackson, režie: Bob Clark.
více informací Sydney Clarke, jedna z předních hollywoodských hereček, je na vrcholu své kariéry. Díky své neurotické a manipulativní manažerce starající se o každý její krok má, alespoň na první pohled, vše, čeho si zamane - uprostřed natáčení svého nejnovějšího filmu ale přistihne svého snoubence v náruči jiné ženy. V hněvu a zuřivosti opustí natáčecí místo a uteče do přilehlých lesů, kde se po chvíli ztratí. Nakonec se objeví v malém newhampshirském městečku, kde ji nikdo z místních nepozná. Namísto toho, aby se vrátila zpět do svého života hvězdy plného pozlátka a problémů, rozhodne se Sydney na místě na nějaký čas zůstat. Nastěhuje se k prostořeké servírce Joyce a v malém světě místních začíná znovu nalézat klid a smysl vlastního bytí. Brzy poté, co je odhalena její skutečná identita, je však nucena si vybrat mezi obyčejným životem a špičkovou kariérou, kterou si do té doby budovala - a zjišťuje, že rozhodovat se bez scénáře či manažerky je obtížná, často až zničující, ale zato velmi přínosná zkušenost.
10:25 Rodinná záležitost

žánr: FILM
(FAMILY BUSINESS) Krimi, Rakousko (2006). Hrají: Harald Krassnitzer, Sarah Tkotsch, Ulli Maier, Heribert Sasse, Hubert Kramar, režie: Thomas Roth.
více informací Na cestě do práce narazí inspektor Moritz Eisner na policejní vyšetřování, které ho nebývale zaujme. Domnívá se, že v případě smrti manželského páru rozhodně nešlo o údajnou společnou sebevraždu - a navíc začne být přesvědčen, že jejich sousedka něco tají. Postupem času však začne k oné ženě cítit náklonnost - a krok za krokem tak zjišťuje, že opravodvý zločin se má teprve stát. Navíc čelí problémům i ve svém soukromém životě -.jeho dcera Claudia byla převezena na jednotku intenzivní péče následkem předávkování drogami.
logo stanice Filmbox Family Filmbox Family
07:45 Calvin v Aladinově paláci

žánr: FILM
(KID IN ALADDIN PALACE) Dobrodružný, USA (1998). Hrají: Thomas Ian Nicholas, Rhona Mitra and Nicholas Irons, režie: Robert L. Levy.
více informací Kalifornský mladík se zničehonic ocitne z ulic Los Angeles přímo v dějišti arabských příběhů tisíce a jedné noci. Musí využít všech svých dovedností, aby zachránil Aladdina a jeho kouzelnou lampu a ubránil Šeherezádu před spáry jejího zlého strýce.
09:15 Jett Jackson: The Movie

žánr: SERIÁL
(JETT JACKSON: THE MOVIE) Dobrodružný, rodinný, komedie, akční, Kanada (2001). Hrají: Lee Thompson Young, Lindy Booth, Melanie Nicholls-King, Michael Ironside, Vince Corazza, Derwin Jordan, režie: Shawn Levy.
více informací Jett je hvězdou svého vlastního, nadmíru populárního televizního seriálu. Jeho hrdina Silverstone, dokonalý kouzelník moderní doby, zachraňuje civilizaci před smrtelně nebezpečnými nepřáteli. Při nehodě na placu se ale Jett náhle ocitá v Silverstonově nebezpečném světě. Zatímco se snaží zjistit, jak by se bezpečně dostal zpět, musí Jett porazit zlo v podobě dr. Kragga, šíleného vědce odhodlaného zničit lidstvo.
10:45 Náklad do Afriky

žánr: FILM
(CARGO TO AFRICA) Rodinný, Kanada (2009). Hrají: Julien Adam, Pierre Lebeau, Alexis Martin, režie: Roger Cantin.
více informací Norbert uvízne v době občanské války v Kanadě, zemi, odkud pochází. Má v plánu odcestovat načerno na nákladní lodi směřující do Afriky. Zatímco se snaží zbavit své malé opičky, setkává se s otravným dítětem, které mu bude komplikovat jeho život, dokud se nestane klíčem k jeho věčnému štěstí.
logo stanice Filmbox Premium Filmbox Premium
07:55 Lev v zimě (2)

žánr: FILM
(Lion in winter night 2) Drama, USA (2003). Hrají: Patrick Stewart, Glenn Close, Julija Vysockaja, Jonathan Rhys Meyers, Andrew Howard, Rafe Spall, režie: Andrej Končalovskij.
více informací Dvoudílné historické drama natočené podle divadelní hry Jamese Goldmana. Píše se rok 1183 a v rodině anglického krále Jindřicha II. to doslova vře. Jeho žena královna Eleonora je zavřena ve věži, protože se ho už několikrát pokusila sesadiť z trůnu. Politická situace však není jednoduchá a země potřebuje silného vůdce. I oproti omezeným možnostem plánuje královu demisi a výměnu druhého preferovaného syna Richarda za krále. Jindřich má však jiné plány a zdá se, že i jeho další synové. Blíži se zima a situace se vyostřuje. Začíná nemilosrdná rodinná válka o trůn, kterou vyhraje ten nejsilnější a nejschopnější.
09:15 Cesta na vrchol

žánr: FILM
(RISEN) Drama, zivotopisný, Velká Británie (2010). Hrají: John Noble, Brian Blessed, Simon Phillips, režie: Neil Jones.
více informací Vzestup skutečného brtiského šampiona. Založeno na skutečném příběhu.Jako mladý muž byl Howard Winstone jedním z největších talentů amatérského boxu. Tento chlapec z velšského Merthyr Tydfil, s řadou úspěchů ze školních let, si rychle získával jméno svou knokautovací pravačkou. Kynula mu kariéra profesionálního boxera. Howard pocházel ze skromných poměrů a aby vyšel s penězi, o víkendech pracoval v továrně na hračky. A právě tam jeho sen fakticky skončil, když mu porouchaný kovový lis rozdrtil prsty. Pravá ruka byla zraněna tak vážně, že Howard musel podstoupit amputaci tří špiček prstů, takže pravačku už nikdy nesevřel úplně v pěst. Deprimovaný Howard zdánlivě ztratil všechno. Jeho otec jej však nenechal skuhrat a brzy jej přiměl bušit do pytle od uhlí, aby mu zlepšil náladu. Pak, pod vedeniím nového trenéra Eddieho Thomase a s podporou svého otce, se začal učit novému stylu a znovu začal vítězit a stoupat vzhůru řadami amatérů.Do doby, kdy se odehrál Howardův první profesionální zápas, zcela změnil způsob, jakým boxoval. Pozoruhodně pokračoval dále, až se stal mistrem Británie a mistrem Evropy. Ale každý, kdo dosáhne velkých věcí, za to nějak zaplatí, a Howarda stále jeho úspěch manželství. V 16 se oženil se svou láskou z dětství Bennitou, která při něm stála a se kterou měli čtyři děti. Když však tlaky na ně oba zesílily až příliš, jejich vztah dospěl ke dramatickému konci.Dramatické finále vrcholí v okamžiku, kdy Howard předčí naděje celého nmároda a je korunován světovým šampionem v muší váze.
11:15 Tři mušketýři

žánr: FILM
(THREE MUSKETEERS, THE 3D) Komedie, akčni, Francie, Německo, USA, Velká Británie (2011). Hrají: Milla Jovovich, Orlando Bloom, Ray Stevenson, režie: Paul W.S. Anderson.
více informací Mladý a horkokrevný D'Artagnan se musí dát dohromady se třemi dříve legendárními, nyní trochu zpustlými mušketýry a zneškodnit překrásnou dvojitou agentku a jejího zlotřilého zaměstnavatele, kteří mají zálusk na francouzský trůn a uvrhnutí Evropy do války.
logo stanice Filmbox HD Filmbox HD
08:30 Ztracený domov

žánr: FILM
(RUN AWAY HOME) Drama, rodinný, Kanada (2004). Hrají: Alberta Watson, Megan Park, Nadia Litz, Peter MacNeill, Kevin Zegers, Katie Boland, režie: Gail Harvey.
více informací 50-te roky v Amerike. Rodina Andersonových sa kvôli otcovej práci sťahuje z miesta na miesto. Keď sa presťahujú na farmu a zaradia do miestnej malej komunity priateľských ľudí rozhodnú sa napriek otcovým výhradám usadiť na tomto mieste.
10:05 Architekt

žánr: FILM
(ARCHITECT, THE) Drama, USA (2006). Hrají: Anthony LaPaglia, Viola Davis, Isabella Rossellini, Hayden Panettiere, Sebastian Stan, Walton Goggins, Malcolm Goodwin, David Call, Lauren Hodges, režie: Matt Tauber.
více informací Architekt je vtažen do sporu s aktivistou, jenž obývá nebezpečný objekt, který architekt sám navrhoval.
11:25 Šťastný drak

žánr: FILM
(LUCKY DRAGON) Dobrodružný, rodinný, Čina (2009). režie: Meisheng.
více informací Mladý čínský drak je potrestán bohy a seslán na zem coby obyčejný smrtelník. Je nucen najít cestu do zvláštní země dříve, než zlé síly odhalí jeho pravou identitu. Fantastický film sleduje pouť šibalského draka, který byl proměněn v obyčejného chlapce a vyhoštěn ze svého domova do světa lidí. Poté, co se dobré i zlé síly shodně dozví, že se drak dostal do podivného království, snaží se ho co nejrychleji vypátrat - neboť je jediným, kdo dokáže najít kouzelný meč, s jehož pomocí lze ovládnout svět. Podaří se mu vypátrat meč, než se dostane do špatných rukou? A stane se ještě někdy drakem?
logo stanice HBO HBO
07:40 Houdini, část 1. STEREOod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: FILM
(HOUDINI, PART 1) životopisné drama USA/Kanada (2014). Hrají: Adrien Brody, Kristen Connollyová, Evan Jones, Tim Pigott-Smith, Tom Benedict Knight, režie: Uli Edel.
více informací Dvoudílný televizní film vypráví příběh Houdiniho (Adrien Brody), mistra eskapád, který si klestí cestu ke slávě, zaplétá se do špionáže a setkává se s největšími osobnostmi své éry - americkým prezidentem počínaje a Rasputinem konče.
09:05 Houdini, část 2. STEREOod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: FILM
(HOUDINI, PART 2) životopisné drama USA/Kanada (2014). Hrají: Adrien Brody, Kristen Connollyová, Evan Jones, Tim Pigott-Smith, Tom Benedict Knight, režie: Uli Edel.
více informací Dvoudílný televizní film vypráví příběh Houdiniho (Adrien Brody), mistra eskapád, který si klestí cestu ke slávě, zaplétá se do špionáže a setkává se s největšími osobnostmi své éry - americkým prezidentem počínaje a Rasputinem konče.
10:35 Filmy a filmové hvězdy VII. (27) STEREOfull HD

žánr: FILM
(FILMS AND STARS VII. (339) EP. 27) filmový magazín Nizozemsko (2015).
více informací Nenechte si ujít nejnovější filmové novinky, zajímavé informace, exkluzivní rozhovory, záběry ze zákulisí, prestižní filmové události, momentky z červeného koberce z celého světa, profily největších hollywoodských hvězd a další.
logo stanice HBO2 HBO2
04:40 Závěr vysílání
10:00 Transformers: Zánik STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(TRANSFORMERS: AGE OF EXTINCTION) akční sci-fi thriller USA/Čína (2014). Hrají: Mark Wahlberg, Stanley Tucci, Kelsey Grammer, Nicola Peltzová, Jack Reynor, režie: Michael Bay.
více informací Lidstvu hrozí zánik a bude to právě Optimus Prime a jeho Autoboti, kdo se pokusí zachránit svět. Jelikož jsou však u vlády v nemilosti, najdou si nový tým lidských spojenců v čele s automechanikem Cadem (Mark Wahlberg).
12:40 Prodloužený víkend STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(LABOR DAY (2013)) drama USA (2013). Hrají: Kate Winsletová, Josh Brolin, Gattlin Griffith, Tobey Maguire, Brooke Smithová, režie: Jason Reitman.
více informací Zoufalá Adele je na svého syna sama. Na cestě z nákupu je oba překvapí zraněný, neodbytný Frank, který potřebuje svézt. Záhy vyjde najevo, že jde o uprchlého trestance, kvůli němuž je celé město na nohou. Trojice brzy naváže úzký vztah...
logo stanice HBO Comedy HBO Comedy
05:15 Závěr vysílání
10:00 Viceprezident(ka) III. (9): Bednička STEREOod 12 roků

žánr: SERIÁL
(VEEP III. EP. 09 - CRATE) komediální seriál z produkce HBO USA (2014). Hrají: Julia Louis-Dreyfusová, Anna Chlumská, Tony Hale, Reid Scott, Sufe Bradshawová, režie: Chris Addison.
více informací HBO představuje novou řadu ostře humorného seriálu, který pronikavým, satirickým pohledem sleduje uzavřený svět politiky ve Washingtonu. Julia Louis-Dreyfusová získala za svůj výkon v hlavní roli viceprezidentky Spojených států cenu Emmy.
10:30 Terapie online IV. (2): Hádáme se, i když souhlasíme STEREOod 12 roků

žánr: SERIÁL
(WEB THERAPY IV. EP. 02 - ARGUING IN AGREEMENT) komediální seriál USA (2014). Hrají: Lisa Kudrowová, režie: Don Roos.
více informací Fiona je psychoterapeutka, která nemá se svými pacienty trpělivost. Nebaví ji poslouchat problémy ostatních dlouhých 50 minut, a tak vymyslí nový léčebný postup: tříminutový video chat. Přesto sezení většinou skončí tak, že je o ní samotné.
logo stanice Cinemax Cinemax
08:25 Slavnost květin STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků

žánr: FILM
(DAY OF THE FLOWERS) komediální drama VB/Kuba (2013). Hrají: Eva Birthistleová, Charity Wakefieldová, Carlos Acosta, Bryan Dick, Christopher Simpson, režie: John Roberts.
více informací Dvě mladé, velmi cílevědomé skotské sestry - jedna levičácká aktivistka, druhá oblíbená hvězda večírků, cestují s popelem svého otce na Kubu. Na cestě potkají lásku, nebezpečí i dlouho utajovaná rodinná tajemství.
10:05 Vina Lucie de B. STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků

žánr: FILM
(LUCIA DE B.) psychologický thriller Nizozemsko/Švédsko (2014). Hrají: Barry Atsma, Sallie Harmsenová, Ariane Schluterová, Fedja van Hu?t, Annet Malherbeová, režie: Paula van der Oestová.
více informací Skutečný příběh zdravotní sestry Lucie De Berkové, který se odehrál na začátku 21. století, se stal předlohou k tomuto psychologickému thrilleru. Čtyřicetiletá hlavní hrdinka v něm čelí obvinění ze spáchání sedmi vražd.
11:45 Studentská těla od 12 roků

žánr: FILM
(STUDENT BODIES (1981)) hororová komedie USA (1981). Hrají: Kristen Riterová, Matthew Goldsby, Richard Brando, Joe Flood, Joe Talarowski, režie: Mickey Rose, Michael Ritchie.
více informací Šílený, ztěžka dýchající zabiják, terorizuje texaskou střední školu řadou záhadných vražd. Každý je podezřelý a nikdo není před zábavnými dějovými zvraty a zamotanými zápletkami v bezpečí, neboť vrah útočí na sexuálně aktivní páry.
logo stanice Film+ Film+
08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 (19) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(Hollywood's Best Film Directors) (2009). Režie: Martin Saint Charles David Freydt Hrají: Chris Columbus, Francis Ford Coppola
více informací Dokumentární seriál skládající se z třicetiminutových dílů nám přiblíží tvůrčí metody nejlepších hollywoodských režisérů.
09:00 Teleshop
12:05 Upíří sestry od 12 roků

žánr: FILM
(Vampire Sisters) (2012). Režie: Wolfgang Groos Hrají: Marta Martin, Laura Antonia Roge, Christiane Paul
více informací Dakaria a Silvania, poloviční vampírky se přestěhují z Transylvánie do Německa, a tady se - místo nočního života - přizpůsobí dennímu světlu a životu. Chodí do školy a používají krémy proti slunečnímu záření a vzduchem létají pouze v noci. Největší problém je najít si kamarády, protože musí být velice opatrné, aby neprozradili svůj „původ“...Film je natočen podle bestselleru pro děti spisovatelky Franzisky Gehm.
logo stanice Doku CS Doku CS
23:35 Závěr vysílání
13:10 Týden ve filmu 1947: 32 - 38

žánr: DOKUMENT
(Týden ve filmu 1947: 32 - 38.) Dokumentární. (Československo - 1947).
více informacíČeskoslovenský filmový týdeník z roku 1947
14:15 Setkání s jazzem

žánr: DOKUMENT
(Setkání s jazzem) Dokumentární / dokumentární / umělecký. (Československo - 1964). Režie: Jiří Papoušek.
více informacíPo S+H kvartetu a kvintetu vzniklo ještě S+H trio. Střihový dokument a záznam v jedném z I. mezinárodního festivalu jazzové hudby v Praze. Festival vznikl v roce 1964 z iniciativy Lubomíra Dorůžky, Stanislava Titzla a v tiskovém středisku s ním spolupracoval i Karel Srp. O rok později byl tento festival zakázán, respektive převeden pod Pragokoncert.
logo stanice Kino CS Kino CS
23:10 Závěr vysílání
12:30 Útěk s Cézarem

žánr: FILM
(Útěk s Cézarem) Dětský / rodinný. (Československo - 1989). Režie: Jiří Hanibal. Hrají: Matouš Soukenka(Radek), Zdeněk Žák(Knap), Samek Jiří(děda), Anna Ferencová(babička).
více informacíCézar je jméno psa, s nímž se malý, teprve sedmiletý chlapec vydá na velikou výpravu, chce nalézt matku. Ta mu psa kdysi darovala ještě před tím, než emigrovala. Hoch totiž nesouhlasí s otcovými úmysly znovu se oženit, i když novou maminkou by měla být sympatická vychovatelka z dětské ozdravovny. Film vznikl na samém sklonku bývalého režimu, avšak do kin se dostal až ve změněné politické situaci.
13:55 Kdo se bojí, utíká

žánr: FILM
(Kdo se bojí, utíká) Drama. (Československo - 1986). Režie: Dušan Klein. Hrají: Ilja Prachař, Josef Somr.
více informacíMladý pokrokový učitel a cikáni pasoucí koně v poválečném pohraničí. Mladý učitel ze zapadlého pohraničního městečka Růžové Pole se krátce po válce snaží pravidelně vyučovat ve třídě, kam mají docházet děti z cikánských rodin.. Poněkud romanticko-nostalgickou polohu filmu dotvářejí hojně ukázky cikánského folklóru.
logo stanice CS Film CS Film
06:30 CS Mini

CS Mini vysílá denně od 6:30 hodin do 12:00 hodin na programové pozici CS Film.
12:00 Ta třetí Česky

žánr: FILM
Psychologické drama (1968). Hrají: Václav Voska, Blanka Bohdanová, Ida Rapaičová, Karel Mareš, Leopolda Dostalová, Čestmír Řanda, Jan Ekl, Jana Gýrová aj., režie: Jaroslav Balík.
více informací Čtyřicetiletý muž mezi dvěma ženami - lékařkou Jarmilou a mladou studentkou Evou. Architekt Mánek váhá a nedokáže se rozhodnout. Ještě tu je ta třetí - smrt. Adaptace románové předlohy J. Havlíčka, podle jehož knih byly natočeny i další zajímavé filmy (Barbora Hlavsová, Petrolejové lampy, Prokletí domu Hajnů a Helimadoe). (97 minut)
14:00 Diagnosa X Česky

žánr: FILM
Romantické drama (1933). Hrají: Josef Rovenský, Adina Mandlová, Alenka Kohoutová, Arno Velecký, Ela Šárková, Karel Schleichert, Eliška Pleyová, Emanuel Hříbal, Karel Šilhánek, Karel Postranecký aj., režie: Leo Marten.
více informací Nešťastné manželství proslulého chirurga. Souběžně natáčená a lacinější česká verze německého melodramatického filmu. Začátečnice Adina Mandlová byla obsazena do role, kterou v originále hrála Olga Čechová, tehdy již věhlasná mezinárodní filmová hvězda rakouského původu. (69 minut)
logo stanice AMC Channel AMC Channel
07:55 Crusoe

žánr: FILM
(Crusoe) dobrodružný film USA (1989). Režie: Caleb Deschanel Hrají: Aidan Quinn, Elvis Payne, Richard D. Sharp, Ade Sapara
více informací Napínavé a moderně pojeté zpracování klasického Robinsonova příběhu. Ústřední postavou dramatu aspirujícího na historickou věrnost je americký obchodník s otroky, jehož "Pátek" je mu rovnocenným protihráčem.
09:30 Žena v červeném

žánr: FILM
(The Woman In Red) komedie USA (1984). Režie: Gene Wilder Hrají: Joseph Bologna, Charles Grodin
více informací Ženatý reklamní manažer Teddy Pierce vždy dodržoval pravidla, ovšem pouze do setkání s ženou v červeném. Dlouhonohá a odzbrojující Charlotte je žena jeho nejhlubších tužeb, Teddyho ovšem čeká nejeden problém.
10:55 Banáni

žánr: FILM
(Bananas) komedie USA (1971). Režie: Woody Allen Hrají: Woody Allen, Louise Lasser, Carlos Montalban, Jacobo Morales
více informací Ten nejdivočejší a nejbizarnější Allenův humor v příběhu o muži, jenž testuje podivné přístroje a poté, co jej pustí k vodě jeho dívka (Louise Lasser), se stane prezidentem maličké země, kde vládne absurdita.
logo stanice Film Europe Film Europe
08:40 Muž, který snil o dítěti

žánr: FILM
(L´Homme qui revait d'un enfant) Komedie / drama, Francie (2006). Hrají: Rolande Kalis, Artus de Penguern(Alfred), Darry Cowl(Jules K.), Esther Gorintin, Valérie Donzelli(Suzanne), režie: Delphine Gleize.
více informací Alfred žije v malé vesničce se svou matkou. Má přítelkyni Suzanne, ale nejde o bezproblémovou idylku. Alfred netouží svou přítelkyni i jen políbit, natož se s ní milovat. Ze všeho nejvíc však touží po dítěti. Když je přirozené Suzannino otěhotnění vyloučené, Alfred má ještě jednu a zdá se nejlepší možnost - adopci. Příchod jejich adoptivního syna Julese překvapí každého z nich, protože Alfredovi namísto malého chlapce přidělí starého muže. A to přináší nečekané problémy. Alfred je hluboce zklamaný a zahanbený a uzavře se do sebe. Nemluví s matkou, so svým „dítětem“, ani s nikým ze sousedství. Jeho sousedé celou situaci a i zvláštní vztah mezi Alfredem a Julesem doslova ignorují a oba se cítí osamělí. Jejich život ve společné domácnosti není vůbec jednoduchý. Jules se tak rozhodne setkávat se ženami a navíc se zahledí i do Suzanne. Muž, který snil o dítěti je absurdní, bizarní a dojemné komediální drama francouzské režisérky Delphine Gleize, která zaznamenala mezinárodní úspěch s oceněným snímkem Na krev (2002).
10:15 Storm

žánr: FILM
(Storm) Rodinný / drama, Dánsko (2009). Hrají: Kenzo, Kirsten Lehfeldt, Marcus Ronnov, Soren Malling, Troels Lyby, režie: Giacomo Campeotto.
více informací Hlavní postavou je 12-letý Freddy, který během děsivé bouře zachrání cizího psa a ukryje ho ve svém dětském pokoji. Nechá si ho a dá mu jméno Storm. Brzy však Freddyho otec chlupáče objeví a trvá na tom, aby se pes vrátil ke svému původnímu, i když krutému majiteli. Vyděšený Freddy však otce přesvědčí, že ho musí ochránit a psa od majitele odkoupit. Není to nic složitého, ale jeho původní majitel vidí v nabídce dobrý obchod a za chlupáče vyžaduje neúměrně vysokou cenu. Odhodlaný Freddy se tak pouští do těžkých prací, aby mohl za psa zaplatit. Když zjistí, že Storm dokáže rychle běhat, začne ho trénovat na místní psí závody. Chlupáč dělá velké pokroky a Freddy ho na šampionát přece jen přihlásí. Protože pokud Storm vyhraje, bude si ho moci Freddy koupit a zůstanou navždy spolu.
11:50 Kůň na balkóně

žánr: FILM
(Das Pferd auf dem Balkon) Rodinný, Rakousko (2012). Hrají: Bibiane Zeller(Hedi), Enzo Gaier(Mika), Natasa Paunovic(Dana), Nora Tschirner(Lara), Andreas Kiendl(Sascha), režie: Hüseyin Tabak.
více informací Druhý celovečerní film rakouského režiséra Hüseyin Tabaku vypráví neobyčejný příběh 10-letého Mika s Aspergerovým syndromem - mírnou formou autismu. Mika miluje matematiku, neumí lhát, nechápe dětské vtipy a každý den musí mít oběd přesně ve 14:17. Jeho svobodná matka Lara tvrdě pracuje, ale naštěstí se může vždy spolehnout na Hedi, milou starou paní žijící v sousedství, která je pro Miku jako vlastní babička. Mika je přísně kontrolován, ale jeho život se obrátí vzhůru nohama, když jedné zimní noci zaslechne na balkoně koňské řehtání. Co dělá kůň na sousedním balkóně? Vyřešit tuto záhadu mu pomáhá temperamentní dívka Danou, která ráda předstírá, že je indická princezna. Tajné vloupání do bytu s balkonem je jen začátek jejich velkého dobrodružství. Později zjistí, že jejich nový soused Sascha, bývalý matematik a nešťastný gambler, získal koně v loterii a touží ho prodat, což by mu pomohlo splatit dluhy. Kůň byl kdysi slavným dostihovým běžcem Bucephalusom. Přestože již není schopen závodit, je pro Mika perfektním společníkem a přítelem. Bohužel, ani Mikova máma si koně nemůže dovolit a Sascha je nucen svůj jediný majetek zpeněžit.
logo stanice Eurosport Eurosport
08:00 Gymnastika

žánr: SPORT
Univerziáda - finále
09:00 Gymnastika Live

žánr: SPORT
Univerziáda
11:30 Fotbal

žánr: SPORT
ME do 19 let - skupiny Rakousko - Francie
logo stanice Eurosport2 Eurosport2
08:30 Skoky do vody Live

žánr: SPORT
Univerziáda - 10 m synchro mužů
10:00 Fotbal

žánr: SPORT
MS žen - finále
11:00 Cyklistika

žánr: SPORT
Tour de France - Tour Today
logo stanice Sport 1 Sport 1
08:00 Televizní nákupy
09:00 Býčí rodeo Repríza

žánr: SPORT
závody Built Ford Tough Series, Siouxské vodopády
10:00 Televizní nákupy
logo stanice Sport 2 Sport 2
08:00 Býčí rodeo Repríza

žánr: SPORT
závody Built Ford Tough Series, Albuquerque
09:00 Televizní nákupy
10:00 Fotbal Reprízafull HD

žánr: SPORT
Copa América, 2. čtvrtfinále
logo stanice Nova sport Nova sport
01:30 Videotext
09:00 Ranní Sportovní noviny

žánr: SPORT
Sportovní zpravodajství
09:05 Wimbledon 2015 Záznam

žánr: SPORT
Záznam vybraného zápasu 7. hracího dne nejslavnějšího tenisového turnaje
logo stanice Sport 5 Sport 5
08:20 Fotbal 5 News (13/2015) 16/9

žánr: SPORT
Zajímavosti ze světa fotbalu
09:00 Sport 5 Report 16/9

žánr: SPORT
sportovní zpravodajství
09:10 Edda Cup 2015 16/9

žánr: SPORT
sestřih soutěže - Radotín
logo stanice Golf Channel Golf Channel
08:30 European Tour Weekly

žánr: SPORT
Ze zákulisí European Tour
09:00 Golf Amazing Videos

žánr: SPORT
Holes in One
09:30 School of Golf 21/2014

žánr: SPORT
Jak hrát z týčka
logo stanice ČT art ČT art
05:59 Závěr vysílání

Kanál ČT art vysílá denně od 20:00 hodin na frekvenci dětské televize ČT:D (Déčko).
20:00 Události v kultuře SKRYTÉ TITULKYLiveaudio description

žánr: ZPRÁVY
Každodenní souhrn nejdůležitějšího a nejzajímavějšího dění v naší i světové kultuře (Opakování 7.7./ČT24 a 7.7./ČTart)
20:20 Nejkrásnější památky světa: Nepál SKRYTÉ TITULKYPremiéra

- Stúpa Swayambhu (opakování 7.7./ČTart)
logo stanice MTV Europe MTV Europe
08:00 16 a těhotná

'16 a těhotná' je hodinová dokumentární série zaměřující se na kontroverzní téma teenagerovského těhotenství. Každý díl sleduje pěti až sedmiměsíční období života teenagerky, jak se v jiném stavu vyrovnává se vším, co jí život v tomto věku přináší.
09:00 Kamarád taky rád

Budou se testovat dávná přátelství. Co se stane, když požádáš nejlepšího kamaráda o pomoc s přípravou rande na slepo, a až po té se dozvíš, že se schůzka týká vás dvou! Přeskočí jiskra, nebo to bude konec vašeho přátelství?
09:30 Kamarád taky rád

Budou se testovat dávná přátelství. Co se stane, když požádáš nejlepšího kamaráda o pomoc s přípravou rande na slepo, a až po té se dozvíš, že se schůzka týká vás dvou! Přeskočí jiskra, nebo to bude konec vašeho přátelství?
logo stanice Óčko Óčko
06:00 Ranní fresh

vstávání s muzikou
09:55 Votvírák

festivalový report z Votvíráku
10:00 Moje desítka

TOP 10 klipů dle diváka Óčka
logo stanice iConcerts HD iConcerts HD
08:00 Charles Bradley - Live at La Cigale

VARIOUS, Charles Bradley
09:00 Korn - Live at Montreux

VARIOUS, Korn
11:00 Backstreet Boys - London Live Special

VARIOUS, Backstreet Boys
logo stanice Retro Music TV Retro Music TV
08:00 replay 80´

budíček v rytmu osmdesátek
09:00 replay 90´

začněte den v 90´s
10:00 refresh

dopolední porce retra
logo stanice Brava HDTV Brava HDTV
08:40 Bach - Motet "Fürchte dich nicht"

Contrary to the large number of cantatas (over 200) that Johann Sebastian Bach composed during his lifetime, he wrote the relatively small amount of six motets. Since the Lutheran church in Leipzig, where Bach was cantor, already had quite a motet collection there was no direct need for Bach to add to the genre. Those motets Bach did compose were all related to specific events, mainly funerals. Even though it remains unclear on which occasion Bach wrote 'Fürchte dich nicht’, this motet clearly falls within the category mentioned. The lines 'Fürchte dich nicht, ich bin bei dir’ (Do not fear, for I am with you), are based upon words from the Book of Isaiah. St. Thomas Choir of Leipzig
08:51 Genzmer - Suite in C major

Margarita Höhenrieder plays the Suite in C major by the German composer Harald Genzmer. Margarita Höhenrieder
08:56 Poulenc - Sonata for clarinet and piano

Francis Poulenc’s 'Sonata for clarinet and piano’ is one of his last compositions and was dedicated to a fellow composer: Arthur Honegger. The plan was to get world-famous clarinet player Benny Goodman, who also commissioned the piece, to perform together with Poulenc on the premiere, but unfortunately the composer died quite suddenly on 30 January 1963, from a heart attack. The sonata itself was all but finished and on the 10th of April Goodman gave the premiere after all at Carnegie Hall, accompanied by none other than Leonard Bernstein. With reference to this performance, music critic Harold C. Schoenberg wrote in The New York Times: ,,Poulenc was not a 'big’ composer, for his emotional range was too restricted, but what he did, he did perfectly [...]“. Michael Collins, clarinet Julien Quentin, piano
logo stanice JimJam JimJam
08:35 Moji zvířecí kamarádi (7)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Seriál, ve kterém děti čeká mnoho zajímavostí ze života zvířat. Uvidíme, co všechno zvířata umí a jak důležitá je pro ně jejich rodina.
08:50 Pingu (40)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Malý tučňák Pingu žije na Antarktidě. Miluje legraci a většinu času tráví s kamarádem Robbym a se svou rodinou.
08:55 Pingu (41)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Malý tučňák Pingu žije na Antarktidě. Miluje legraci a většinu času tráví s kamarádem Robbym a se svou rodinou.
logo stanice duck tv duck tv
08:44 Hipp-hopp kaktus

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Čo vystrájajú včielka a jej priateľky kvetinky, keď nikto nie je doma?
08:47 Zvieratká

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Poďte s nami do lesa - uvidíte kus divočiny.
08:49 Farebný zázrak

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Učíme sa spoznávať farby
logo stanice Disney Channel Disney Channel
08:40 Phineas a Ferb

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
O letních prázdninách se Phineas a Ferb rozhodnou, že každý nový den bude zajímav ě jší než ten p ř edchozí, a zažijí neskute č ná dobrodružství.
09:00 Hank Zipzer

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Seznamte se s největším smolařem světa. Tento vtipný seriál sleduje život 12letého Henryho „Hanka“ Zipzera, jehož sklenice je napůl plná, akorát ji neustále rozlévá.
09:25 7T

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
V rozmarn ém sv ětě Jollywoodu spoléhá královna Delightful na 7D, aby udrželi království v perfektním stavu, zatímco zlí ničemové Grim a Hildy Gloomovi plánují, jak královnu svrhnou krádeží kouzelných klenotů v dole 7D.
logo stanice Minimax Minimax
08:25 Poznáváme přírodu 2 (2) od 7 roků

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Wild Kratts) Honba za hroším diskem
08:50 Poznáváme přírodu 2 (3) od 7 roků

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Wild Kratts) Výzva zvířecí síly
09:15 Malí zvířecí detektivové 1 (51) od 7 roků

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Petz Club) Kdopak by se nechtěl stát členem tajného klubu? Tuto touhu měla i Nina, a proto založila společně s Oscarem, Timem a psem Marlou vlastní tajný klub, který pomáhá nacházet ztracená zvířata, aby se mohla co nejdříve vrátit ke svým smutným malým majitelům. Naši mladí hrdinové musí dbát jenom na to, aby pátrání dokázali uvést do souladu s plněním svých školních povinností, protože dělat detektiva, když je člověku teprve sedm let, není vůbec jednoduché. Ale naši hrdinové dobře vědí, že s trochou vynalézavosti a hlavou naplněnou vynikajícími nápady se dá sklízet jeden úspěch za druhým! Pátrejte s nimi, stojí to za to!
logo stanice RiK RiK
08:40 Tučniak Pecola (6)

(Pecola) Cube je malé a útulné mestečko, kde na námestí nájdete úplne všetko - budovy, parky a väčšinu obyvateľov. Jediným nespokojným obyvateľom je malý, zvedavý a dychtivý tučniačik Pecola. Je vždy v centre diania - či sa snaží vyhrať súťaž v doručovaní zásielok, ktorú organizuje miestna pošta, alebo či pomáha miestnym hasičom. Aj keď má vždy tie najlepšie úmysly, jeho dobre mienená pomoc spravidla spôsobí v meste totálny chaos. Kanadsko-japonský animovaný seriál (2001). Tento seriál získal viaceré významné medzinárodné ocenenia.
09:05 Maxík (6)

(Scruff) Malé šteniatko menom Scruff sa náhodou stratilo rodine turistov a musí stráviť samotné dlhú noc v hlbokom lese. Našťastie ho objaví Peter, farmársky chlapec a zoberie ho k tete a strýkovi na farmu. Tam šteniatko nájde novú rodinu, množstvo kamarátov, medzi nimi aj fenku Sandru a psíka Trikiho. Scruff je stále ešte veľmi nedôverčivý, ale rýchlo si zvyká na nové prostredie. V lese a na farme prežíva množstvo zaujímavých dobrodružstiev. Rodinný animovaný španielsky seriál (2002). Rikove dobrodružstvá
09:30 Novodobí Robinsoni (8)

(Adventures of Swiss family Robinson) Pridajte sa k rodine Robinsonovcov, ktorá stroskotala na opustenom ostrove. Táto odvážna rodina bude musieť prekonať mnoho prekážok v podobe pirátov, domorodých kmeňov, divých zvierat a prírodných živlov, aby na ostrove mohla prežiť. Novozélandský dobrodružný hraný seriál (1998). Hrajú: Gereth Howells, Kieren Hutchison, Jeffrey Thomas, Dale Corlett, Jed Brophy a ďalší. Réžia: Declan Eames.
logo stanice KinoSvět KinoSvět
08:40 Národní park Chobe a Viktoriiny vodopády

žánr: DOKUMENT
cestopisný dokument.
09:10 Patan a Pashupatinath

žánr: DOKUMENT
cestopisný dokument.
09:40 Mongolská kultura a umění

žánr: DOKUMENT
Tradice a umění. Mongolsko, oficiálním názvem Stát Mongolsko, je vnitrozemský stát ve střední Asii, hraničící na severu s Ruskem a na jihu s Čínskou lidovou republikou. Země zaujímá plochu 1 566 500 km (dvacetkrát více než ČR), ale vzhledem ke svým pouze 2,7 milionům obyvatel je Mongolsko státem s nejnižší hustotou zalidnění na světě.
logo stanice Kino Barrandov Kino Barrandov
06:00 Coco Chanel (1, 2) STEREOSKRYTÉ TITULKY

Žena, která navždy změnila svět módy. Životopisná minisérie v koprodukci Francie- Velká Británie-Itálie (2008). Hrají B. Bobulova, S. MacLaine, B. Boucher, E. Caillon, M. McDowell a další. Režie Ch. Duguay (90 min)
09:55 Červené růže (58) STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiéra

žánr: SERIÁL
(Rote Rosen) Německý romantický seriál (2011). Hrají S. Valencia, T. Nindel, S. Steidle, B. Würz a další
11:20 Zpátky do školy

žánr: FILM
(Underclassman) Mladý detektiv Nick Cannon se v přestrojení vydává na elitní školu vyšetřovat smrt jednoho ze studentů... Americká krimi komedie (2005). Dále hrají A. Bonilla, B. McCarthy, I. Gomez, Ch. Marin a další. Režie M. Siega (95 min)
logo stanice Mňam TV Mňam TV
08:00 Faktický odborník 4 (10)

Amatéři vaří v restauraci Gordona Ramsayho.
09:00 Život je fajn

Live show TV Mňam
12:00 U mě v kuchyni (7)
logo stanice Hustler TV Hustler TV
08:30 Daughter MILF Gag Lassons
10:00 Extreme Teen 3 Ways
11:30 Enormous Boobs
logo stanice BRAZZERS TV Europe BRAZZERS TV Europe
08:22 Fuck Dollz od 18 roků

Ep. 1. Curvaceous beauty Paige Turnah is playing a game of pool with a leather-clad stud. Flashing her pert breasts and luscious ass, this naughty whore soon has his huge cock thrust into her open mouth and wet pink pussy. This is one hot and steamy scene you won't want to miss.
08:53 Her Ass Is A Real Paige Turnah! od 18 roků

You asked for it, and your friends over at Brazzers have heard you loud and clear. Paige Turnah pops her anal cherry in this hot and hardcore scene. 'Nuff said!
09:20 Angel's Angels od 18 roků

Ep. 1. Welcome to Angel Long's World, where the women are gorgeous, the toys are in abundance and the sex is quite frankly hotter than the sun.... say hello to Angel's Angels!
logo stanice Leo TV Leo TV
06:00 Závěr vysílání
22:00 LEO NIGHT LIVE EXTRA od 18 roků

Show dívek, originální pořady z produkce LEO TV! V této hodině uvidíte Přepadení na pracovišti a Pochlub se, s kým pícháš!
23:00 LEO NIGHT LIVE EXTRA od 18 roků

Show dívek, originální pořady z produkce LEO TV! V této hodině uvidíte 100 % nemravné masáže a Šukness centrum
logo stanice Man-X Man-X
06:00 NO BROADCAST

erotic
00:00 Fuck me profondement

erotic
01:28 Welcome to the candy shop

erotic
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2015