Televizní program - paket Skylink

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
12:00 Zprávy ve 12 SKRYTÉ TITULKY

žánr: ZPRÁVY
Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě
12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), SKRYTÉ TITULKY

žánr: ZPRÁVY
Události v regionech plus (Brno, Ostrava)
12:30 Sama doma SKRYTÉ TITULKYznakový jazykLivefull HD

Být doma neznamená hloupnout. Radosti a strasti na rodičovské dovolené
logo stanice ČT 2 ČT 2
11:20 Nedej se SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

žánr: DOKUMENT
Hodinový blok občanské a investigativní žurnalistiky o životním prostředí. V dokumentu Znavení ekologové uvidíme strhující příběhy dvou přírodovědců a ochránců přírody ze Šumavy a Bílých Karpat bojující za svobodu lesa, Nedej se plus a Občanské noviny
12:10 Zvláštní znamení touha SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: SERIÁL
Jako v rezervaci Dějiny trampingu jsou vlastně dějinami českého národa za uplynulých sto let. Je v nich vše - nabytá svoboda i její opakovaná ztráta, prosperita i krize, budování a zapomínání demokracie, drobné lidské osudy, selhání, kolaborace, ale i velká hrdinství. Tramping se totiž svým způsobem dotkl každého z nás. Poslední, třináctý díl cyklu zmiňuje, že fenomén trampingu se stává předmětem bádání historiků i amatérských muzejníků. V roce 2018 se má v americkém Texasu konat velký trampský potlach. Bude poslední? Režie V. Křístek
12:40 Chcete je? SKRYTÉ TITULKYznakový jazykPremiérafull HDaudio description

Nabídka zvířat z útulku
logo stanice ČT 24 ČT 24
12:00 Zprávy ve 12 SKRYTÉ TITULKY

Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě
12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy SKRYTÉ TITULKY

Souhrn meteorologických informací uplynulých 24 hodin a prognóza vývoje počasí na příští dny
12:30 Zprávy SKRYTÉ TITULKY
logo stanice ČT Sport ČT Sport
11:55 České ragby SKRYTÉ TITULKY

žánr: SPORT
Pohled do domácího ragbyového dění
12:05 Panorama Live

žánr: ZPRÁVY
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
12:25 Sportovní zprávy Live

žánr: SPORT
Aktuální informace ze světa sportu
logo stanice ČT:D ČT:D
11:50 Yakari SKRYTÉ TITULKYPremiéra

žánr: SERIÁL
Malý Indián má zvláštní schopnost - rozumí a dokáže mluvit se zvířaty. Animovaný seriál
12:05 Kouzelný kolotoč II

žánr: SERIÁL
Britsko-francouzský animovaný seriál o zahradě s kolotočem, ve kterém žije plno zajímavých postaviček
12:15 Harry a jeho dinosauří kamarádi SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Mají stejné báječné nápady, s nimiž každý den rychle utíká. Animovaný seriál
logo stanice Nova Nova
12:00 Polední Televizní noviny STEREO16/9

žánr: ZPRÁVY
Sportovní noviny, Počasí
12:35 Tescoma s chutí STEREO16/9

Nápady na super večeře s Ivetou Kořínkovou a kuchařem Romanem Paulusem. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově
12:45 Můj přítel Monk III (11) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(Monk III) Nesnáší nepořádek, nesnáší špínu, trpí fobiemi a působí spíš jako blázen. Ale bývalému policejnímu detektivovi Adrianu Monkovi zůstala schopnost brilantní dedukce a logiky, s jejichž pomocí vyřeší každý zapeklitý případ. Americký detektivní seriál s Tony Shalhoubem v hlavní roli (2004)
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
11:25 Santa Junior STEREO

žánr: FILM
(Santa, Jr. aka Santa Junior) Těsně před Vánoci je policie v kalifornském San Diegu v pohotovosti. Ve městě totiž řádí bandita, který se vloupává do domů v kostýmu Santy a krade dárky. Mladého vetřelce zatknou policejní detektivové, ale ukáže se, že tento "zloděj" nic neukradl, naopak na místě činu několik nových hraček zanechal. Policistům tvrdí, že je Santa Junior... Americká komedie (2002). Hrají L. Holly, J. Nelson, N. Stabile, G. Wallace a další. Režie K. Connor (85 min)
13:05 Dallas II (6) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Dallas II) Ann čeká na vynesení rozsudku. Hrozí jí tvrdý trest. Zločinec Vicente Cano, který má s Ewingovými nevyřízené účty, z vězení utíká a ihned je se svými kumpány přepadne na jejich ranči. Vyhrožuje, že pokud mu Christopher nepředá materiál k metanovému projektu, zabije Pamelu a Elenu... Americký seriál (2013). Hrají J. Metcalfe, J. Henderson, J. Brewster, J. Gonzalo, B. Strong, M. Pileggi, E. Bell, P. Duffy, L. Gray, L. Hagman a další.
13:50 Gilmorova děvčata VI (6) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Gilmore Girls VI) Lorelai má těžký úkol. Musí dokázat přesvědčit svou dceru Rory, aby si nezkazila život a vrátila se na univerzitu. A ke všemu jim ještě komplikují život muži... Americký seriál (2005). V titulní roli Alexis Bledel a Lauren Graham. Dále hrají M. McCarthy, K. Agena, Y. Truesdale, K. Bishop, S. Patterson a další
logo stanice TV Fanda TV Fanda
11:55 Žaloba STEREO

žánr: FILM
(A Civil Action) Následkem zamořené pitné vody onemocnělo leukémií a následně zemřelo už několik dětí. Na vině je zřejmě některý z podniků v okolí a John Travolta je odhodlán dokázat pravdu za každou cenu... Americký film (1998). Dále hrají R. Duvall, T. Shalhoub, W. H. Macy, Z. Ivanek a další. Režie S. Zaillian (106 min)
13:50 Teleshopping
14:05 Kyberagent (12) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(Intelligence) Při podezřelém setkání jsou v hotelu zavražděni dva významní vládní činitelé. Tým je pověřen prošetřením dostupných důkazů. Gabriel sice hlavního podezřelého skutečně odhalí, ale nemůže věřit vlastním očím. V možném vrahovi totiž poznává sám sebe... Americký seriál (2014). Hrají J. Holloway, M. Ory, J. Billingsley, P. J. Byrne, M. Rady, M. Helgenberger a další.
logo stanice Smíchov Smíchov
11:20 Aj múdry schybí (8) STEREO

Velmi oblíbená slovenská verze šou Nikdo není dokonalý, která zábavným způsobem sondovala znalosti slovenského národa v různých oblastech. Uvádějí Elena Vacvalová a Oliver Andrásy (2007)
12:30 Co mám na tobě ráda III (14, 15) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(What I Like about You III) Šestnáctiletá Amanda Bynes nemá v úmyslu následovat svého otce do Japonska za prací. Navštíví tedy svoji starší sestru Jennii Garth v New Yorku a snaží se nenápadně dokázat, že právě ona by byla její najlepší spolubydlící. Jenže ne vždy se jí to daří... Třetí řada amerického sitcomu (2004). Dále hrají W. Jonathan, L. Grossman a další
13:15 Plný dům VI (9, 10)

žánr: SERIÁL
(Full House VI) Ovdovělý Danny vychovává své tři dcerky s pomocí švagra Jessieho a kamaráda Joeyho. O zábavné příhody rozhodně není nouze. VI. řada amerického rodinného seriálu (1992) Hrají: John Stamos, Bob Saget, Dave Coulier, Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin (25 min)
logo stanice TELKA TELKA
11:55 Ordinace v růžové zahradě 2 (411) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Třetí na talíři Tien zůstane úplně sama. Kvůli nevěrnému příteli odejde od rodiny. Darek chce Lee dokázat její zločiny. Napětí, romantika a humor v oblíbeném seriálu TV Nova (2013). Hrají D. Morávková, I. Jirešová, J. Stryková, M. Novotný, M. Kuklová, Z. Adamovská, J. Čenský, M. Stránský, B. Štěpánová a další. Režie M. Kleis
13:05 Druhý život (45) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Druhý dych) Zpráva o tom, že je Andrea těhotná Lenku i Daniela úplně převálcuje. Ten by rád věřil, že dítě není jeho, ale stoprocentně si být jistý nemůže. Anna velmi těžko nese odloučení od svých milovaných. Utěšit ji nedokáže ani starostlivý Dušan, i když se velmi snaží... Slovenský seriál (2012). Hrají B. Deák, M. Minichová, K. Mikulčík, E. Podzámska, T. Kulíšková, K. Svarinska, I. Romančík st. , A. Javorková, Z. Porubjaková, K. Olasová, P. Bruchala, P. Boublík, M. Krátky, A. Hryc, P. Višňovský a další.
13:55 Teleshopping
logo stanice Prima Prima
10:25 Místo činu: Brémy (12) STEREO

žánr: SERIÁL
Zářivá budoucnost Sandra Wegenerová je neúnavnou bojovnicí proti vztyčování nových mobilních vysílačů ve městě. V zoufalství je při tom schopna všeho... Německý krimiseriál (2005). Hrají S. Postelová, O. Mommsen, C. Renschkeová a další (89 min)
12:25 Policie Hamburk II (12) STEREOaudio description

žánr: SERIÁL
Jednou vyhrát Policisté vyšetřují případ muže, který se poněkud zvláštním způsobem snaží zalíbit jedné ženě... Německý kriminální seriál (2008). Hrají T. Scharff, S. Englundová, G. Klingová, R. Harderová, F. Vockroth a další (44 min)
13:25 Komisař Rex II (8) SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

žánr: SERIÁL
Smrt dítěte Komisař Moser řeší případ vraždy dívky nalezené v bazénu městského koupaliště... Německý kriminální seriál (1994). Hrají T. Moretti, W. Bachofner, K. Markovics a další. Režie H. Werner (47 min)
logo stanice Prima COOL Prima COOL
11:50 To nejlepší z Top Gearu (4) STEREOSKRYTÉ TITULKYfull HD

Podívejte se na speciální díly, kde jsou vybrané ty nejlepší scény ze sezóny 2013/14... Kultovní britský magazín (2014). Moderují J. Clarkson, J. May, R. Hammond a další (50 min)
12:55 Jmenuju se Earl IV (11) STEREO

žánr: SERIÁL
Tornádo Na Camden udeří tornádo. Jeden z prvních poryvů vichru odnese Earlův seznam. Je to znamení, nebo světu vládne jen náhoda? Americký komediální seriál (2008). Hrají J. Lee, E. Suplee, J. Presslyová, N. Velazquezová, E. Steeples a další (21 min)
13:20 Simpsonovi XV (1) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Speciální čarodějnický díl Homer zabije Smrt a musí převzít její úlohu, což zpočátku vypadá na dobrou zábavu. Prostor dostane i bláznivý profesor Frink a nakonec si Bart s Milhousem užijí skvělý objev - stopky, které dovedou zastavit čas... Americký kultovní animovaný seriál (2003) (21 min)
logo stanice Prima LOVE Prima LOVE
11:30 Paničky z Orange County V (4) STEREO

Každý svého štěstí... Na světě žije 7 milionů rodin v uzavřených komunitách vyšších vrstev. V jedné takové žijí i hrdinky této americké reality show. Každá z nich má trochu jiné starosti, ale všechny důsledně dbají o své domy, šperky, auta a mladistvý vzhled. Podívejte se, jak žijí skutečné „zoufalé manželky“... Americká reality show (2009) (45 min)
12:30 Ukliďte si! I (6) STEREO

Taky se vám doma hromadí staré věci a nestíháte všechno uklízet? Není nic snazšího než si zavolat elitní tým odborníků, kteří vám pomohou zbavit se přebytečných krámů a od základu přebudovat bydlení. Některé domácnosti, které navštíví, jsou podívaná jen pro otrlé... Americká reality show (2011) (44 min)
13:30 Manžel k pohledání II (12) STEREO

žánr: SERIÁL
Kdopak půjde z kola ven? 1/2 Sotva začala Fran randit s Frankiem, který navázal přátelský vztah i s Peterem, zkříží jí znovu cestu Elliot... Americký sitcom inspirovaný skutečným příběhem hlavní představitelky (2011). Hrají F. Drescher, J. M. Higgins, D. W. Moffett a další (20 min)
logo stanice Prima ZOOM Prima ZOOM
11:55 Šestý smysl: Po stopách léčitelů IV (11) STEREO

žánr: DOKUMENT
Průvodce pořadem Przemek Kossakowski navštěvuje balkánské státy, aby se setkal s několika vyhlášenými léčiteli. Chce naživo vyzkoušet jejich metody a potvrdit, či vyvrátit, zda skutečně fungují, nebo jde jen o nějaké triky a povídačky... Polský dokumentární seriál (2014) (23 min)
12:25 Šestý smysl: Po stopách léčitelů IV (12) STEREO

žánr: DOKUMENT
Průvodce pořadem Przemek Kossakowski navštěvuje balkánské státy, aby se setkal s několika vyhlášenými léčiteli. Chce naživo vyzkoušet jejich metody a potvrdit, či vyvrátit, zda skutečně fungují, nebo jde jen o nějaké triky a povídačky... Polský dokumentární seriál (2014) (22 min)
12:50 Airshow (2) STEREO

žánr: DOKUMENT
Žhavíme motory Jste připraveni na pořádnou akci? Poznejte zblízka život pilotů na leteckých přehlídkách. Jde o jednu z nejnebezpečnějších profesí vůbec. Kdo ji chce dělat, musí být nejen šikovný kaskadér, ale hlavně svého druhu šílenec... Kanadský dokumentární seriál (2015) (46 min)
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
12:00 Soudkyně Barbara STEREO

Skutečné příběhy ze soudních síní. Nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá - soudkyně Barbara rozhoduje, kde je pravda
13:20 Doktor z hor (55) SKRYTÉ TITULKYPremiéra

žánr: SERIÁL
(Der Bergdoktor) Příběhy venkovského lékaře z tyrolského Sonnensteinu. Oblíbený německý seriál (1992-1997). Hrají G. Lippert, H. Krassnitzer, A. Zagaria, E. Fuchs, M. Guggenberger a další
14:30 Soudkyně Barbara STEREO

Skutečné příběhy ze soudních síní. Nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá - soudkyně Barbara rozhoduje, kde je pravda
logo stanice STV 1 STV 1
12:00 Správy RTVS STEREOPremiérabez omezení
12:20 Dámsky klub STEREOPremiéraod 12 rokůfull HD

Radosti a starosti nielen zo sveta žien. Dámsky klub je denný magazín o ženách pre ženy, ktorý vám ponúka rady, postrehy, námety, odpovede na otázky a problémy, ktoré trápia súčasnú ženu.
13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 rokůfull HDaudio description

Najvyššia moc Láska, zrada, smrť, nevera, odpustenie i rodinné hádky - to všetko je prítomné v Pravdivých príbehoch s Katkou Brychtovou. Ich hrdinovia žijú okolo nás, je to náš sused, kamarát, blízky príbuzný. Títo hrdinovia sa dostávajú do situácií, ktoré sú neraz veľmi ťažké, ale cesta von existuje. Nikdy nie je vopred nič stratené...
logo stanice STV 2 STV 2
12:00 Živá panoráma STEREOPremiérabez omezení
12:30 Slovensko Advent 2015 STEREOLiveReprízabez omezenífull HD

Štefan Margita z Tabačky Kulturfabrik v Košiciach Priamy prenos z cyklu adventných benefičných koncertov venovaných organizáciám, ktoré menia Slovensko k lepšiemu.
13:25 Divoký muž - príbeh Philippa Ribiéra STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 rokůfull HDaudio description

žánr: DOKUMENT
Dokument o sile ľudskej osobnosti (Francúzsko 2012)
logo stanice Markíza Markíza
11:50 Mentalista II. (14) STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, USA (2009-2010). Hrajú: S. Baker, R. Tunneyová, T. Kang, O. Yeoman, A. Righettiová.
více informací Co teď? Bývalý člen gangu David Seoung je nájdený mŕtvy. Vyšetrovateľ Cho kedysi býval jeho blízkym priateľom a zároveň členom rovnakého gangu. Nechce sa do prípadu zapliesť, pretože bol presvedčený, že David s členstvom neskončil. Davidova matka, ale tvrdí, že viedol poctivý život. kto ho teda ale zabil? Aj tento prípad musí vyriešiť Patrick Jane.
12:50 Monk VII. (5) STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůaudio description

žánr: SERIÁL
Detektívny seriál, USA (2008-2009). V hlavnej úlohe T. Shalhoub.
13:50 Farma STEREOod 12 rokůfull HD

12 nádejných farmárov bojuje o výhru 50 000 €.
logo stanice TV DOMA TV DOMA
11:30 Predvianočná láska STEREODUOSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: FILM
(Love at the Parade) Romantický film, USA (2012). Réžia R. Oliver. Hrajú: A. Reeserová, A. Cupo, A. Teleková, B. Cotton, A. Liebertová.
více informací Emília usporiadava sprievody na Deň vďakyvzdania aby uchovala túto tradíciu aj pre mladšie generácie. Priateľa má v zahraničí a do firmy príde nový konzultatnt, ktorý sa do nej zamiluje.
13:45 Ordinácia v ružovej záhrade STEREOod 12 roků

žánr: SERIÁL
Rodinný seriál, SR (2010).
14:45 More lásky (136, 137) STEREODUOPremiéraSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Romantický seriál, Mexiko-Španielsko (2009-2010). Hrajú: Z. Vegaová, M. Cimarro, E. Buenfilová, J. Ferrera.
více informací Epizóda # 136 Po tom, ako spadne, musí Estrella zostať v nemocnici a odpočívať, a hoci si všetci vrátane doktora Ascania myslia, že pád nemá žiadne následky, keď sa pokúša vstať, uvedomí si, že si necíti nohy, že na nich nedokáže stáť a je zúfalá. Victor Manuel vie, že spadla a volá Casilde a pýta sa jej, ako sa Estrella má, no rozhodol sa oženiť sa s Meche, hoci veľmi miluje Estrellu. Viac o ňom už po tom Estrella nikdy nepočuje. Victor Manuel založil vo väzení školu. Väzenský dozorca mu gratuluje a niektorí väzni sú veľmi šťastní, pretože chcú študovať a učiť sa. Medzitým Esperanza nenachádza svoje dieťa. Je presvedčená, že Coral pozná adresu Leona Parru. Najprv sa ide sama pýtať na jeho adresu a potom privedie aj policajného náčelníka, aby ju prinútil dať jej adresu. Ako obyčajne Coral porozpráva samé lži. Trvá na tom, že Leona ani len osobne nepozná a že ho videla v televízii a v tlači. Policajný náčelník vie, že klame, no nemá potrebné dôkazy na to, aby ju zadržal. Hovorí Luz, aby sa mala na pozore, a ak nájde niečo, čo môže pomôcť poslať Coral do väzenia, aby mu dala vedieť. Predtým, ako odíde, inšpektor sa pýta Coral na Ines, jej sestričku, ktorú Leon zavraždil. Simona spôsobí, že Leon pochybuje o Coral. Mohla si nechať všetko pre seba a nerozdeliť sa s Leonom, a on hovorí Luz, aby mala oči otvorené. Má jej dať vedieť hneď. Leon je ochotný radšej položiť život než nechať kohokoľvek vziať jej dcéru z jeho rúk.
více informací Epizóda # 137 Doktor, ktorý sa stará o Estrellu po tom, ako spadla, ju na základe RTG snímok informuje, že má léziu na chrbtici, kvôli ktorej nebude môcť chodiť do konca života. Catalina počuje komentáre v rámci kliniky v tomto smere a navštívi ju v jej izbe len aby sa z jej stavu vysmievala a ranila ju. Oriana hovorí Mercedes, že teraz môže byť veľmi šťastná, pretože Estrella nebude môcť byť prekážkou na jej svadobe s Victorom Manuelom. Odpovedajúc na otázku Aurory a Carmity im Salvador hovorí, že ide na políciu priznať sa, že zabil doktora Irazabala. Počas retrospektívneho záblesku Leon navštevuje Hernana a keď sa ho tento pokúša vyhodiť z bytu, Leon odmieta odísť a informuje ho, že ho prišiel zabiť. Tuercas prinúti kapitána pustiť knihy, ktoré nesie, a on a ďalší dvaja väzni mu zahatajú cestu. Victor Manuel sa s nimi dá do pästného súboja a skončia na ošetrovni. Väzenský dozorca zastaví vzdelávací projekt napriek kapitánovým protestom, no Tuerto mu vysvetlí, ako sa veci stali.
logo stanice TV DAJTO TV DAJTO
11:25 Aj múdry schybí STEREOod 12 roků

Zábavná relácia s Elenou Vacvalovou a Oliverom Andrásym.
13:10 Rodina Addamsovcov STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Sitkom, USA (1964-1966). Hrajú: C. Jonesová, J. Astin, T. Cassidy.
13:40 Crazy tv STEREOod 12 rokůfull HD

Skrytá kamera.
logo stanice JOJ JOJ
12:00 Noviny o 12:00
13:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja od 12 roků

Rodinno-zábavná televízna show nielen o varení. Dve súperiace rodiny si navzájom skrížia varešky a bojujú svojimi "naj receptami", ktoré musia uvariť deti za pomoci svojej mamy či otca. Slovenská súťažná kuchárska show (2015).
14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. (18/18) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(Die Geissens V.) Reality show o bohatej rodine Geissenovcov, ktorá divákom ukáže, aký „ťažký“ je život bohatých. 46-ročný multimilionár Robert Geiss, zakladateľ módnej značky Uncle Sam, žije so svojou rodinou - manželkou Carmen a dcérami Davinou Shakirou a Shaniou Tyrou - v skutočnom prepychu. Geiss vlastní mnohé nehnuteľnosti, okrem iného penthouse v Monaku, vilu v Saint Tropez či reprezentatívny dom v Kitzbüheli, luxusnú jachtu, veľký automobilový park, v ktorom nechýba Bentley, Hummer či Rolls Royce. Už len z tohto výpočtu je zrejmé, že Robert Geiss si vyberá len luxusné veci. Vedie však skutočne taký závideniahodný život v prepychu, o akom sa obyčajným smrteľníkom môže iba snívať? Presvedčte sa o tom v seriáli nemeckej RTL II a vyberte sa s Geissenovcami na cestu do zaujímavých kútov našej planéty. Nemecká dokumentárna reality-šou (2013). Účinkujú: R. Geiss, C. Geissová, D. Shakira Geissová, Sh. Tyra Geissová a ďalší.
logo stanice JOJ Plus JOJ Plus
11:00 Ochrana svedkov (5) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(In Plain Sight I. - Who Shot Jay Arnstein) Do policajného programu na ochranu dôležitých federálnych svedkov sa dostanú priekupník obrazov s manželkou. Situácia sa však veľmi skomplikuje vo chvíli, keď si muž vyžiada, aby pod ochranou bola aj jeho milenka. Pod novým menom Allenovci sa manželia Jay a Marci Arnsteinovci zúčastnia vernisáže výstavy obrazov, pochádzajúcich zo súkromnej zbierky Margaret Champanovej. Marci je nadšená, zdá sa, že nová identita im priniesla šťastie, Jay sa zmenil a sú teraz spolu veľmi šťastní. Na vernisáži sa objaví aj maliar Vidonne Gustonne, ktorého prítomnosť nie je Marci po chuti. Potom však prichádza Kay a Marci je zdesená - myslela si, že sa svojej sokyne zbavila navždy. Vrhne sa na ňu a obe ženy sa začnú biť. Sotva sa situácia upokojí, v kancelárii galérie vážne postrelia Jaya. Detektív Bobby Dershowitz podozrieva jeho manželku, ktorá práve zistila, že dobrodružstvo manžela s vyzývavou Kay sa ešte neskončilo. Do vyšetrovania sa púšťa aj Mary, ktorá neverí, že by Marci na Jaya vystrelila. Podarí sa jej zistiť, že Vidonne bol krátky čas Marciiným milencom. To Marci priťažuje, ale Mary pátra ďalej. Ocitne sa na mieste činu s Bobbym vo chvíli, keď niekto galériu podpáli. Len o vlások uniknú smrti v plameňoch... Mary Shannonová pracuje v najutajovanejšej jednotke polície, v Programe ochrany svedkov, ako federálna šerifka. Jej úlohou je pomôcť im začať nový život, v ktorom musia zabudnúť na to, že kedy mali rodinu, priateľov, známych či prácu. Začínajú od nuly a pre mnohých to nie je vôbec ľahké. Mnohí si nechcú pripustiť, že ak nedodržia prísne pravidlá programu, ohrozia nielen svoj život, ale aj životy svojich najbližších. Niektorí z nich sú profesionálnymi kriminálnikmi, iní sú však iba náhodnými svedkami zločinov. Mary musí svoju prácu utajiť aj pred svojou rodinou, čo komplikuje všetky vzťahy. Americký kriminálny seriál (2008). Hrajú: M. McCormacková, F. Weller, N. Hiltzová, P. Ben-Victor, C. de la Fuente, L. A. Warrenová a ďalší Réžia: Tricia Brocková
12:10 Áno, šéfe! USA V. (16) od 12 roků

(Kitchen Nightmares V.) Hviezdny britský šéfkuchár Gordon Ramsay vycestoval do USA, aby zachránil americké reštaurácie, ktoré ho požiadali o pomoc. V každej z nich strávi jeden týždeň, aby im pomohol odstrániť problémy a vrátiť ich na výslnie. Ani zúrivosť pekelníka nemôže byť horšia ako hnev šéfkuchára, keď zistí, že v kuchyni, kde sa majú pripraviť len tie najlepšie jedlá, nie je všetko tak, ako má byť. A žiadny kuchár na svete nie je ostrejší ako Gordon Ramsay! Hviezda kulinárskej šou Gordon Ramsay tentoraz vybral na potulky po Spojených štátoch amerických, aby v jednotlivých epizódach pomáhal vyriešiť problémy reštaurácií, ktoré sa ocitli v kríze. Snaží sa odhaliť všetky problémy, ktoré bránia podnikom prosperovať. Nikde sú to leniví kuchári, inde neochotní čašníci, málo hostí, často je to však zlé zadelenie práce, nelákavé menu, nespokojní stravníci či slabá reklama. Je tu však Gordon Ramsay - posledná záchrana! Jeho radikálne zmeny v chode jednotlivých reštaurácií spôsobujú konflikty nielen medzi ním a vedením podniku, ale v prvom rade so šéfkuchármi. Ako obstojí reštaurácia pri jeho náhodnej opätovnej a vopred neohlásenej návšteve? Pomohli zmeny, ktoré navrhol, aby sa odrazila odo dna? Alebo zostalo všetko po starom? Americká kulinárska reality-šou (2011). Účinkujú: G. Ramsay, J. V. Martin a ďalší. Réžia: Mark S. Jacobs
13:10 Kosti III. (11) od 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
(Bones III.) Pod tribúnou basketbalového ihriska vo vysokoškolskom areáli nájdu telo športovej hviezdy. Ako vyjde najavo, zabili ho skôr, ako ho rozmliaždila tribúna. Kto a prečo športovca zabil? Ak chcete objasniť vraždu, musíte pátrať až do špiku kostí obete! Emily Deschanelová ako brilantná súdna antropologička Dr. Brennanová vládne výnimočnou schopnosťou odhaliť stopy ukryté v kostiach obete. Aj preto pomáha Davidovi Boreanazovi ako agentovi FBI Boothovi vyšetrovať vraždy, pri ktorých sú štandardné metódy na identifikáciu pozostatkov mŕtveho neúčinné. Sledujte napínavú prácu vedcov, ktorým nechýba humor a ľudskosť aj napriek tomu, že pracujú v morbídnom svete plnom krutých a hrôzostrašných zločinov! Americký kriminálny mysteriózny seriál (2008). Hrajú E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová, E. Millegan, T. J. Thyne a ďalší. Réžia: D. Little.
logo stanice WAU WAU
11:20 Eurominúty Premiéraod 12 roků

Zábavná vedomostná relácia pre všetkých!
12:35 Súdna sieň SKRYTÉ TITULKYod 12 roků

Obecná cesta Rodinu si človek nevyberá. Ale podobne je to aj so susedmi, často sa nám do života „pripletú“ ľudia, ktorí vedia všetko náramne skomplikovať, dokonca aj tie najjednoduchšie veci, ktoré roky fungovali bez problémov. Dnešným jablkom sváru je obyčajná obecná cesta. A do sporu sa kvôli nej dostali - jedna malá stredoslovenská obec a jeden obyčajný dedinský občan. Súdne prípady zo Slovenska plné emócii, ktoré sú inšpirované skutočnosťou (2014). Hrajú: J. Penc, J. Štubniak, P. Palevičová, E. Žák, J. Šimeček, R. Velichová, Z. Vaško a ďalší. Réžia: Kristína Hercegová
13:40 Štyri svadby IV. (18) od 12 roků

(Four Weddings USA IV.) Ktorý zo štyroch svadobných párov pripraví najkrajší svadobný obrad? Každá zo štyroch neviest navštívi svadby svojich súperiek a bodovo ohodnotí odev svadobčanov, ženícha, svadobnú róbu nevesty, úvodný ceremoniál, nápadistosť pri voľbe svadobného obradu - veď nápadom sa medze nekladú a sobášiť sa je možné aj na dne bazéna so žralokmi. Hodnotí sa jedlo, menu svadobnej hostiny a fantázia pri výbere ostatného pohostenia a napokon aj celkový zážitok zo svadobného dňa. Na konci šou, po všetkých štyroch svadbách, sa odkryjú číselné hodnotenia neviest, pričom maximálny počet udelených bodov je 120. Odhalí sa, ktorý manželský pár bol najúspešnejší, pripravil najkrajšiu svadbu a vyhral hlavnú cenu - luxusnú dovolenku, na ktorej strávi medové týždne. V britskej a austrálskej vezii reality-šou môžu hodnotiť a prideľovať body svojim súperom aj ženísi. Americká súťažná reality-šou (2009-2013). Účinkujú: Alana Aldridgeová, Tracy Alessendrová, Melanie Boormanová, Sarah Boyleová, Donna Christieová, Krysia Cheesmanová a ďalší
logo stanice TA3 TA3
12:00 Žurnál
12:30 Ekonomika
12:45 Peňaženka Repríza
logo stanice TV Lux TV Lux
12:00 Náboženský program: Anjel Pána

Záznam z nedeľnej modlitby Svätého Otca s krátkym zamyslením
12:20 Náboženský program: Ruženec

Modlitba bolestného ruženca
12:55 Dokument: Arménsko - Nebeský kútik

12 Až keď uvidíme život, aký žijú ľudia v Arménsku, uvedomíme si, akí sme v našich geografických šírkach šťastní
logo stanice Viasat Explore Viasat Explore
11:45 Zlatokopové (6)

žánr: DOKUMENT
(Prospectors) USA, dokumentární série (2014). Prudký liják vytváří pro kopání nebezpečné podmínky, Amanda představí Travise své rodině a Rich kope tunel, aby se dostal do kapsy s topazy. Každé léto se ve Skalistých horách v Coloradu skupinka jednotlivců zvaná Zlatokopové pouští do řídkého vzduchu ve výšce 3 650 metrů. Letos kolují pověsti, že je možné najít štěstí v drahokamech a krystalech, a tak se zlatokopové setkají i s nevítanými vetřelci. Krátké období vhodné pro kopání bude napjaté a stresující. Zatímco Brian Busse si klade za cíl, aby svůj pozemek a rodinu udržel v bezpečí, Amanda Adkins bude statečně kopat na smrtelně nebezpečné straně hor. Rodina Dorrisových jde po rychlých nálezech, aby vydělala na okamžitém prodeji, aby měli na výdaje, zatímco Steve Brancato jen hledá nějakou inspiraci. Dwayne Hall možná má na akvamaríny nejbohatší pozemek v horách, a Rich Fretterd si myslí, že snad našel svou kapsu ve skalách, jež mu zajistí důchod. Každý zlatokop má svůj vlastní příběh, který je přivedl na hory, ale všichni mají stejný sen - aby uskutečnili nález, který je zajistí na celý život.
12:30 Sruby od mistrů (11) Repríza

žánr: DOKUMENT
(Timber Kings) Kanada, dokumentární série (2014). Beat bere největší stavbu této sezóny, sídlo o 1 400 metrech čtverečných a s kládami tak masivními, že prověří hranice jeřábu i posádky. Série Sruby od mistrů sleduje nejlepší stavitele srubů na světě při jejich řemeslné práci na výstavbě dech beroucích domů pro bohaté a slavné. Každý den je pro ně výzvou, a i když jsou nejlepší, nikdy nic nejde hladce. Ať jde o obtížnou práci skoro přes půl světa, obtížné dohody s temperamentními klienty, uklidnění svérázných jedinců na stavbě, boj s přírodními živly - nebo se sebou navzájem - sázky nebyly nikdy vyšší. Dokonce i ten nejrutinnější úkol může znamenat okamžitou smrt, když si zahráváte s domy vážícími přes 1 800 kilogramů. Při řemeslné výstavbě nejsenzačnějších srubů světa převádí tým sny do reality.
13:15 Honba za nefritem (10) Repríza

žánr: DOKUMENT
(Jade Fever) Kanada, dokumentární série (2014). Po odkrytí slibných valounů v dole Wolverine zjistí tým, že je za hranicemi svých pozemků.
logo stanice Viasat History Viasat History
11:35 Dobové vykopávky (9)

žánr: DOKUMENT
(Time Team YR XX) Velká Británie, dokumentární série (2013). Tony a Team pátrají po zbytcích normanského hradu odpadlého rytíře v jednom z nejmalebnějších míst Severního Irska.
12:30 Viktoriánská farma (3)

žánr: DOKUMENT
(Victorian Farm) Britský dokumentární seriál (2008). Je tu Nový rok a farma vyžaduje naléhavé opravy. Tým se proto uchyluje k základům kutilství s pomocí řezbáře, kováře a košaře. Dějištěm tohoto seriálu je statek Acton Scott v hrabství Shropshire, zamrzlý v čase a ztracený na viktoriánském anglickém venkově. V rámci unikátního projektu se historička Ruth Goodmanová a archeologové Alex Langlands a Peter Ginn ponoří do života viktoriánských farmářů. S využitím starožitných nástrojů a zařízení, shromážděných v průběhu staletí rodinou Actonových, a tvrdé práce po celý kalendářní rok - od teplého léta až do hluboké zimy - tito lidé znovu objeví dovednosti, řemesla a poznatky, na které svět už zapomněl. Pomáhat jim při tom bude neúnavný tým odborníků, kteří se snaží udržet tato řemesla naživu. Můžeme se tedy těšit na fascinující pohled do klíčového období historie zemědělství.
13:35 Johanka z Arku: Boží bojovnice

žánr: DOKUMENT
(Joan of Arc: God's Warrior) Velká Británie, dokument (2015). Anglická spisovatelka a historička dr. Helen Castor zkoumá život a smrt Johanky z Arku. Johanka byla neobyčejnou osobností - žena bojovnice v době, kdy se věřilo, že ženy nemohou bojovat, sama vedla armádu. Ale Johanku vedla víra, jenže dnes více než kdy dříve jsme si vědomi, že síla víry může vést k dobru i ke zlu. Díky ohromujícímu rukopisu uslyšíme Johančina vlastní slova při soudu, a jak Helen odhaluje Johančin příběh a umístí ji zpět do obyčejného světa, vyvstane skutečná Johanka.
logo stanice Viasat Nature Viasat Nature
11:50 Divoká místa v Austrálii (1)

žánr: DOKUMENT
(Australia’s Wild Places) Německo, dokumentární seriál (2012). Cesta s Peterem Latzem hluboko do srdce australské pouště, kde zjistíme jak jinak by tato země vypadal, kdyby nezasáhl oheň. Australská příroda, izolovaná od zbytku světa před milióny lety, je naprosto úžasná. Od vyprahlých červených pouští uprostřed Austrálie, po sněhem pokryté vrcholky hor; od bohatství ve vodách západního pobřeží Austrálie, která čekají na své objevení, po džungle v Daintree, jsou australské národní parky domovem těch nejúžasnějších pokladů na světě. Tento fascinující seriál je vizuálním pokladem, nabízí úžasné záběry ze vzduchu zabírající působivou krajinu a dech beroucí záběry zvířat, a přináší zcela nový pohled na tento úžasný kontinent.
12:40 Koupil jsem si vlastní deštný prales (3)

žánr: DOKUMENT
(I Bought My Own Rainforest) Dokumentární seriál, Velká Británie, 2013 Uplynulo devět měsíců a projekt Charlieho James Hamiltona na záchranu deštného pralesa vzal jiný směr. Brzy zjistil, že aby dosáhl splnění svého snu, bude muset s místními spolupracovat.
13:40 Harnas: Záchranný tábor pro divoká zvířata (32)

žánr: DOKUMENT
(Harnas - Wildlife Rescue Camp) Rakousko, přírodopisná série (2014). Dobrovolnice Nadine se vydává na poklidnou procházku s neobvyklou tlupou zvířat včetně tří psů, dvou surikat, malé antilopy trávní a kočky.
logo stanice Viasat HD Viasat HD
11:45 Naděje pro divoká zvířata (12) od 18 roků

žánr: DOKUMENT
(Hope for Wildlife) Kanada, dokumentární seriál (2014). Naděje pro lidskost. Hope a Barry se věnují problému s úbytkem mořských savců v teplých vodách jižní Floridy.
12:40 Zoo - Dublin (9)

žánr: DOKUMENT
(The Zoo - Dublin) Irsko, dokumentární série (2011). Když gorila, která má jinak obrovský apetýt, přestane jíst jídlo, musí se provést množství testů, aby se zjistilo, co je špatně. Jenže procedury se zvířetem této velikosti jsou vždy rizikové.
13:05 Zoo - Dublin (10)

žánr: DOKUMENT
(The Zoo - Dublin) Irsko, dokumentární série (2011). Dublinská zoo se snaží úspěšně chovat jejich pár sněžných levhartů. Brzy je však jasné, že samci něco brání v páření.
logo stanice Spektrum Spektrum
12:00 Život hada od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Vipera Life - A Serpent's Life) V srdci Maďarska žije drobný hádek, rákosi vipera, menší druh stepní zmije, který je na pokraji vyhynutí, a proto byl zbývajícím exemplářům zajištěn bezpečný útulek. Na tomto místě přišel na svět hlavní hrdina našeho příběhu, který se jmenuje 2K366. Pomalu se naučil samostatně lovit, a když už dost vyrostl a zesílil, byl propuštěn na svobodu ve volné přírodě. Vysílačce, kterou měl připevněnou na těle, můžeme vděčit za to, že ho vědci a ochránci přírody mohli ještě dlouho sledovat. Odtud také víme, co všechno na svobodě zažil...
13:00 New York Město Jídla 1 (1) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(New York City Food: Past Food To Fast Food) New York město jídla Tento seriál se zaměřuje na nejslavnější kreace newyorského kulinářského umění. Dozvíme se třeba, jakými cestami se recepty na pojednávaná jídla do města vůbec dostaly nebo kde je můžeme nejsnáze najít v jejich nejprapůvodnější podobě. Zároveň budeme moci nahlédnout do kuchyní, které se rozhodujícím způsobem podílejí na vytváření chuťového charakteru města, a snad se nám povede odkoukat něco z profesionálních postupů mistrů kuchařů, kteří tajemství legendárních pokrmů dodnes žárlivě střeží. Dobrodružství pro mlsné jazýčky ve stínu mrakodrapů...
13:30 Úžasná jídla 1 (1) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Amazing Eats) Vepřoviny Adam Richman, král jedlíků, mistr a nedostižný vítěz všech bumbrlíčkovských soutěží pokračuje ve své zběsilé jízdě za kulinářskými dobrodružstvími. Ve svém novém seriálu si nedá pokoj, dokud neochutná největší, nejchutnější a po všech stránkách nejnejnejlepší „sousta“, která se vůbec v Americe najdou. Jídla si rozděluje do kategorií, rozlišuje tudíž pokrmy nejšťavnatější, nejnadýchanější, nejlákavější, nejneodolatelnější, nejpikantnější, nejsladší - a tak dále, a tak podobně. Když se tyto pochoutky nesou na stůl, olízne všech deset nejen Adam, ale i diváci u obrazovek...
logo stanice National Geographic National Geographic
12:00 Přípravy na Armagedon: Očekávat nečekané

žánr: DOKUMENT
Tým pomůže rodině opevnit jejich 40akrový pozemek. Dále se setkají s mladíkem, který má velmi působivé zásoby.
13:00 Prokletí tuňáci: Cíl: nachytat ryby!

žánr: DOKUMENT
Závod o nejlukrativnější loď je hodně napjatý. Všichni se pokoušejí zbavit trůnu vedoucího kapitána TJ Otta a jeho posádku.
14:00 Zlato Yukonu: Volání domova

žánr: DOKUMENT
Ken a Guillaume se přesouvají do hor. Karl konečně narazil na zlato. Cam se snaží zakončit sezónu v pozitivním duchu.
logo stanice Nat Geo HD Nat Geo HD
11:40 Útok v divočině

žánr: DOKUMENT
Stanete se svědky vyšetřování smrti mladého folkového zpěváka Taylora Mitchella, první zaznamenané oběti smrtelného útoku kojota.
12:30 Muži stopující žraloky: Krev žraloka

žánr: DOKUMENT
Tým vědců se na Guadelupe pokusí o nejnáročnější odběr vzorků pro svůj výzkum - odběr krve samice velkého žraloka bílého.
13:20 UFO v Evropě: neznámé příběhy (4)

žánr: DOKUMENT
Nad portugalským městem zahlédnou místní obyvatelé předmět. Vojenská posádka vidí několik UFO na obloze a stroj nad vesnicí vydává divná světla.
logo stanice Nat Geo Wild Nat Geo Wild
11:26 Tasmánie

žánr: DOKUMENT
250 km na jih od australské pevniny se rozprostírá nejodlehlejší nedotčená divočina na světě, kde se to jen hemží jedinečnou faunou.
12:14 Znovuzrození africké divočiny: Znalkyně sloní duše

žánr: DOKUMENT
Bob se musí vyrovnat se svým strachem i minulostí a spolu se sestrou Joyce se postavit rozzuřeným slonům.
13:03 Zvířecí jídelníček: Stolování

žánr: DOKUMENT
Dokonce i v přírodě existují pravidla stolování. V některých případech se však mohou pro nezkušeného diváka jevit jako chaotická.
logo stanice Discovery Channel Discovery Channel
11:40 Rození obchodníci 12: Ford Escort RS2000 Rally Car (14)

žánr: DOKUMENT
(Wheeler Dealers: Ford Escort RS2000 Rally Car) Automobilové legendy Mike Brewer a Edd China na sebe berou největší riziko své kariéry. Otevírají si dílnu na nesmírně konkurenčním západním pobřeží Ameriky.
12:35 Extrémní sběrači aut 2 (3)

žánr: DOKUMENT
(Extreme Car Hoarders: Episode 3) Rick a Chuck upraví truchlícímu otci vůz Dodge Pickup a Rickův syn zhotoví výstavní auto pro rockera Jamese Hetfielda.
13:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Nechte věci náhodě (1)

žánr: DOKUMENT
(Dallas Car Sharks: Rolling the Dice) Po aukci čekají na kupce překvapení. Marthin policejní vůz Crown Victoria z roku 2000 ukrývá tajemství a Ash pocítí ve svém Pontiacu GTO nárazy nerovné vozovky.
logo stanice Discovery HD Showcase Discovery HD Showcase
12:00 Zbraně budoucnosti: Nerovná válka

žánr: DOKUMENT
(Future Firepower: Asymmetric War) V konfliktu, kdy jsou teroristé a vzbouřenci ozbrojeni jednoduchými, avšak ničivými zbraněmi, uvidíte, jak musí být obranná vojenská technologie chytrá, úderná a osobní.
12:45 Král dortů: Od vzteku k chlupatým mazlíčkům

žánr: DOKUMENT
(Cake Boss: From Fury to Furry) Majitelé podniku zabývajícího se plánováním večírků a akcí potřebují slavnostní dort. Bohužel se ale nemohou shodnout na jeho podobě. Pomůže jim Buddy? Hoši si vystřelí z Jaye.
13:07 Král dortů: Rozzářená noc

žánr: DOKUMENT
(Cake Boss: Light up the Night) Buddy se pokusí vyrobit pětipatrový dort na bollywoodskou svatbu osvětlený speciálními efekty. Podaří se mu ale dostatečně oslnit tisícovku svatebčanů?
logo stanice Travel Channel HD Travel Channel HD
12:00 Hledáme bydlení Zn. v zahraničí;Skromný život v Londýně

žánr: DOKUMENT
Sarah a Alex z Texasu si musí najít první společný byt na nejnáročnějším trhu s pronájmy - v Londýně.
12:30 Hledáme bydlení Zn. v zahraničí;Nová kariéra v novém městě

žánr: DOKUMENT
Dan a Andrea přesunují svůj domov i podnik do Bogoty v Kolumbii.
13:00 Projekt Vanilla Ice;Dokonalá garáž

žánr: DOKUMENT
Vanilla Ice a jeho tým promění starou garáž na vytuněné útočiště pro automobilové nadšence. Nainstalují zvedák na auta, vrata, která odolají i hurikánu, a nakonec garáž vyšperkují vybavením ve stylu rockových hvězd.
logo stanice Fishing+Hunting Fishing+Hunting
12:00 Ryba, rybář a šéf - V Lillafüredu
12:30 Feedermánie - Na Dunaji při nízkém stavu vody
13:00 XXIV. Profesionální boilies evropský pohár Maconka
logo stanice TV Paprika TV Paprika
12:00 Náš sváteční stůl 1 (1) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Holiday Menus) Sedm kuchařů ze čtyř zemí. TV Paprika zapátrala, co se servíruje na sváteční stůl v Česku, na Slovensku, v Rumunsku a v Maďarsku. Podíváme se, jak vypadá recept na dokonalé plněné zelí, kachnu, rybí polévku, krůtu nebo třeba kapra podle našich kuchařů nebo lidí z ulice. Při přípravě dokonalého menu nám pomohou hostující kuchaři stanice TV Paprika: Čech Michal Nikodém, Slovák Martin Kovarsky a Rumunka Nicola Odobescu. Maďarské vánoční tradice zase prozkoumá skupina našich kuchařů: Tamás Jenei, Zoltán Magos, Zsolt Serényi a Róbert Bede. Přejeme vám dokonalou zábavu!
12:30 Mlýnek na recepty - Dezerty s Angelou 1 (45) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Recipe Grinder Sweet) Úspěšný seriál Mlýnek na recepty je bohatší o další odnož - nejnovější posilou kuchyně TV Paprika je mladá cukrářka Angela Baracskayová; pod jejíma profesionálně zdatnýma rukama na obrazovce vznikají moučníky, medové sladkosti a jiné pamlsky svádějící ke hříchu, jeden lepší než druhý. Aby přišly i na stůl diváka, k tomu už je třeba jen pečlivě dodržet pokyny, které naše mistryně sladkého řemesla zájemcům uděluje...
12:45 Mlýnek na recepty - Dezerty s Angelou 1 (46) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Recipe Grinder Sweet) Úspěšný seriál Mlýnek na recepty je bohatší o další odnož - nejnovější posilou kuchyně TV Paprika je mladá cukrářka Angela Baracskayová; pod jejíma profesionálně zdatnýma rukama na obrazovce vznikají moučníky, medové sladkosti a jiné pamlsky svádějící ke hříchu, jeden lepší než druhý. Aby přišly i na stůl diváka, k tomu už je třeba jen pečlivě dodržet pokyny, které naše mistryně sladkého řemesla zájemcům uděluje...
logo stanice Fine Living Fine Living
12:00 Giada vaří doma 2 (24)

Giada na zadním dvorku pořádá večírek pro své přátele a jejich děti. Menu nabídne zajímavosti pro dospělé, i pro děti. Večírek vrcholí podáváním koláčů, kdy každé dítě má při soutěži šanci obyčejný koláč přetvořit do něčeho neobvyklého, efektního a mnohostranného.
12:25 Hubnutí je hračka 2 (208)

Připojte se k týmu Shoďte 2,5 kila, abyste opět začali jíst zdravě. Melissa d'Arabian pomáhá držet hlad pěkně na uzdě pomocí pohárků s kořeněným salátem s kuřecím masem. Aarti Sequeira a Samantha Cassetty posílí sílu vůle proti choutkám na jídlo.
12:50 Výhra nebo prohra 2 (1)

Tarek a Christina El Moussaovi koupí zadlužený dům, na nějž propadla zástava, v okrese Los Angeles County, aniž by jej viděli.
logo stanice Crime&Investigation Crime&Investigation
12:00 Kriminální příběhy: Perverzní kazatel: Anthony Hopkins

žánr: DOKUMENT
Strašlivý příběh kazatele na cestách, který zavraždil svoji manželku, když zjistila, že zneužívá svou nevlastní dceru.
13:00 Noční můra v předměstí: Uprostřed noci

žánr: DOKUMENT
Pohled na vraždu 21letého Shauna Rossingtona, který byl v roce 2010 smrtelně napaden v Lincolnu. Z jeho vraždy bylo usvědčeno pět lidí.
14:00 Velmi špatní muži: Takový normální zabiják

žánr: DOKUMENT
Žena vypráví o stěhování do městečka za svou matkou a jejím partnerem a o hrůze z jejich ztráty, když jsou zavražděni brutálním vrahem, který je dopaden až po celostátním pátrání.
logo stanice Filmbox Filmbox
11:25 Man America

žánr: FILM
(SOMEBODY’S HERO) Komedie, rodinný, romantický, USA (2011). Hrají: Christopher Gorham, Susan Misner, Arthur J. Nascarella, režie: Darin Beckstead.
více informací Průměrný účetní se pokusí stát superhrdinou jak z akčního filmu.
12:45 Zucker

žánr: FILM
(GO FOR ZUCKER) Komedie, Německo (2004). Hrají: Henry Hübchen, Hannelore Elsner, Steffen Groth, Elena Uhlig, Rolf Hoppe, Manfred Möck, Dani Levy, režie: Dani Levy.
více informací Jackie Zucker je bývalá moderátorská hvězda DDR, která ale po revoluci upadla v zapomnění. Světem se protlouká s krédem nový den, nové štěstí a tak není divu, že zkouší štěstí jako hráč poolu. Dcera se s ním nebaví, jeho syn po něm vymáhá dluh, který má vůči bance, kde pracuje a manželka se s ním chce nechat rozvést. Všechno se má změnit, když se dozví o smrti své matky a jejím posledním přání, aby její dva synové (Jackie a Jacob) drželi tradiční židovské období smutku šiva, což znamená sedět 7 dní v domě bez možnosti vyjít ven. Jackiemu se to ani trochu nelíbí, protože kromě toho, že se se svým bratrem nemá v lásce, koná se v té době největší poolový turnaj v jeho životě.
14:20 Hledá se chůva

žánr: FILM
(Nanny express) Rodinné drama, USA (2008). Hrají: Brennan Elliott, Stacy Keach, Vanessa Marcil, Dean Stockwell, režie: Bradford May.
více informací David Chandler je bohatý, zoufalý vdovec se dvěma dětmi, dospívající Emily a devítiletým Benem, pro něž se marně snaží najít chůvu, která by vydržela alespoň týden. Jeho potomci jsou totiž odhodláni udělat cokoli, aby se každé co nejrychleji zbavili. Už se jim podařilo dohnat k výpovědi víc než deset seriózních žen s pomocí takových triků, jako je vypuštění ochočené krysy, sabotáž trouby pro připálení večeře nebo pračka, plná mýdla, a odpojený odtok. Řada úspěšných likvidací skončí, když se o uvolněném místě dočte studentka Kate Hewittová. Chce se stát učitelkou, a když právě nestuduje, pečuje o nemocného otce a v místním kostele pomáhá jako dobrovolnice dětem, které mají problémy ve škole. Práci potřebuje, a tak je odhodlána odolat všem myslitelným provokacím a vylomeninám, které by na ni chtěly Chandlerovy děti zkoušet. S nesmírnou trpělivostí, laskavostí a pochopením si nejprve získá malého Bena a s ním i překvapeného Davida, který se do ní zamiluje. Přestože sympatie jsou vzájemné, je tu ještě zahořklá Emily, která nehodlá pustit Kate do svého ani otcova života. Místo toho se rozhodne dát otce dohromady se svou učitelkou baletu. Dlouho si totiž neuvědomuje, že Kate přesně rozumí tomu, čím prošla a co prožívá, protože také ztratila matku. Pochopí Emily, jak moc má s Kate společného a že právě ona je šancí na šťastnou rodinu?
logo stanice Filmbox Plus Filmbox Plus
10:50 Irene zmítaná ve vlnách

žánr: FILM
(IRENE IN TIME) Romantický, komedie, drama, USA (2009). Hrají: Andrea Marcovicci, Victoria Tennant, Karen Black, David Proval, Zack Norman, Reni Santoni, Adam Davidson, Dato Bachtadze, Joe Manganiello, režie: Henry Jaglom.
více informací Snímek o složitých vztazích mezi otci a dcerami a o jejich potenciálních celoživotních následcích.
12:20 Učebnice smrti

žánr: FILM
(DETENTION (2007)) Akční, dobroružný, USA (2007). Hrají: Penelope Ann Miller, režie: Harry Winer.
více informací Když oddaná učitelka Gloria Abrahamová označí místního drsňáka za najatého vraha při střelbě, při níž se umíralo, zabijákovi přátelé se spojí, aby se pomstili. Nyní se Gloria ocitne v patové situaci, když v sobotu odpoledne hlídá poškoláky.
13:40 Válka krásek

žánr: FILM
(LA GUERRE DES MISS) Komedie, Francie (2008). Hrají: Benoît Poelvoorde, Olivia Bonamy, Jacques Mathou, režie: Patrice Leconte.
více informací Lyžařské centrum v malém městečku se snaží stát se turistickou destinací číslo jedna.
logo stanice Filmbox Family Filmbox Family
11:55 Naše první Vánoce

žánr: FILM
(Our first christmas) Rodinný, USA (2008). Hrají: Dixie Carter, Steven Eckholdt, Richard Riehle, Cassi Thomson, Julie Warner, Katerina Graham, Grace Fulton, režie: Armand Mastroianni.
více informací Svátky by tu měly být od toho, aby podpořily rodinné hodnoty. Ne obráceně. Ale kam to může vést s různými ustálenými rodinnými vánočními zvyky, kterých se nikdo nechce vzdát a upřednostnit jiné? Přichází to během prvního výročí svatby Cindy a Toma Bear-Neilových, kteří oba ztratili prvního partnera a jsou vděční, že se dokázali znovu zamilovat. Budou to také jejich první společné Vánoce a Tom se Cindy se rozhodli to řádně oslavit bez ohledu na to, že jejich rodiny a děti si stojí pevně za dlouhodobými tradicemi. Cindina dcera Tory chce vánoce strávit v Boulder, jako vždy, a lyžovat se svou babičkou Evie. Tomovy děti se pevně rozhodly strávit svátky se svým dědou Joem na jeho každoroční slavnosti. Někdo musí rozhodnout. A to rychle!
13:20 Sbohem, Karkulko

žánr: FILM
(BYE BYE RED RIDING HOOD) Rodinný, Kanada, Maďarsko (1989). Hrají: Fanny Lauzier, Margit Makay, Pamela Collyer, režie: Marta Meszaros.
více informací Fanny žije v lese se svou matkou, meteoroložkou. Jednoho dne, když jde právě přes les navštívit svou babičku a prababičku, dojde ke třem setkáním, která změní její život navždy: potká zdánlivě hodného a laskavého vlka, městského chlapce a ornitologa, jenž se nápadně podobá jejímu otci, který ji a její matku před dlouhou dobou opustil.
15:05 Sen o nevinnosti

žánr: FILM
(DREAMS OF INNOCENCE) Rodinný, Izrael (1994). Hrají: Efrat Aviv, Maya De Fries, Tomer Even, režie: Dina Zvi Riklis.
více informací Benjamin se vydá na výlet do velkého města se svou sestrou, aby našli ztraceného otce. Jejich cesta do bizarního světa odcizených lidí, zloby a něhy skončí dojemným shledáním s otcem, který žije v osamění a chudobě. Cesta mladého chlapce od dětských snů k dospělosti.
logo stanice Filmbox Premium Filmbox Premium
11:55 Válka v hotelu Royal Palace

žánr: FILM
(ROYAL PALACE'S WAR) Komedie, historický, Francie (2012). Hrají: Michel Leeb, Daniel Russo, Dominique Pinon, režie: Claude Michel Rome.
více informací Od září 1940 do srpna 1944 bylo množství luxusních hotelů zabráno Němci, kteří je využívali coby svá velitelství - čímž zároveň umožnili hotelovému personálu mít výborný přehled o všech svých aktivitách a tajemstvích. Přesně takový byl i případ hotelu Royal Palace patřícím Maximovi a Solange Verdierovým, kde si zřídila velitelství německá kontrarozvědka Abwehr. Kromě ní se do hotelu protlačil i Maximův dotěrný bratr François, který dostal od Němců za úkol zde znovu postavit orchestr, kterým se před válkou proslavil. Ve stejnou dobu začne německým agentům pořádně zatápět domácí hnutí odporu vedené tajemným „D'Artagnanem“. Je jím doopravdy Maxim, pokojný šéf hotelu Royal Palace? A je slizký François opravdu proradným kolaborantem, jak se každému zdá? Tyto a další otázky odstartují řetězovou reakci výbušných událostí poté, co v hotelu nalezne úkryt židovská rodina a přidá se k ostatním zaměstnancům, aniž by věděla, jak to v hotelu doopravdy chodí...
13:35 Prázdniny

žánr: FILM
(HOLIDAY, THE) Komedie, romantický, USA (2006). Hrají: Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law, režie: Nancy Meyers.
více informací Dvě ženy z různých zemí, které mají trápení s muži, si vymění bydlení
15:55 Spy kids: Stroj času

žánr: FILM
(SPY KIDS: ALL THE TIME IN THE WORLD IN 4D) Rodinný, akční, sci-fi, dobrodružný, USA (2011). Hrají: Jessica Alba, Joel McHale, Rowan Blanchard, Mason Cook, Jeremy Piven, Alexa Vega, Daryl Sabara, Danny Trejo, Ricky Gervais, Antonio Banderas, Melissa Cordero, Gary Teague, Roger Edwards, Frank Welker, režie: Robert Rodriguez.
více informací Jeden z prvních režisérů, kteří použili trojrozměrnost na Spy Kids 3D: Game Over, uznávaný filmový tvůrce Robert Rodriguez (Sin City, Machete) se vrací ke svému 450 milionovému dílu. Ve svém arsenálu má pro SPY KIDS 4: ALL THE TIME IN THE WORLD ve 3D připravené veškerou nejposlednější stereoskopickou technologii. Ve Spy Kids 4 hraje nádherná Jessica Alba super agentku Jessicu Wilson, která nedávno odešla do důchodu. Tato žena se snaží přivyknout životu mimo špionážní svět se svou novou rodinou, která neví nic o její bývalé profesi. Netřeba říkat, že Jessica zjistí, že život okolo domu může být větší výzvou než její nejnebezpečnější mise! A když drahocenné rodinné dědictví, které ji mělo přivést blíže k dětem, pustí ze řemene superpadoucha Time Keepera, Jessica musí pověsit svou zástěru na hřebík a vrátit se do akce. Teď, vhozeni do světa, který dosud znali jen z televize, Jessičiny děti, Cecil a Rebecca, brzy zjistí, že jsou na stopě samému Time Keeperovi. S menším výcvikem od Spy Kids se stanou jedinou nadějí na záchranu své rodiny a světa před Time Keeprovými plány na zničení světa.
logo stanice Filmbox HD Filmbox HD
11:45 Našli mě naši

žánr: FILM
(Relative strangers) Komedie, USA (2006). Hrají: Danny DeVito, Neve Campbell, Kathy Bates, Ron Livingston, Christine Baranski, Beverly D'Angelo, Michael McKean, Edward Herrmann, Ed Begley Jr., Christa Campbell, Debbi Morgan, Martin Mull, Bob Odenkirk, Pete Schwaba, Tracey Walter, režie: Greg Glienna.
více informací Co se stane, když najdete své biologické rodiče a oni ani zdaleka nesplňují vaše skryté představy? Bláznivá komedie s hvězdným obsazením o tom, co se stane, když přijdou na krátkou návštěvu a zůstanou navždy. Váš život už nikdy nebude jako předtím.
13:15 Mery v očekávání

žánr: FILM
(EXPECTING MARY) Rodinný, USA (2010). Hrají: Elliott Gould, Linda Gray, Lainie Kazan, Cloris Leachman, Della Reese, režie: Dan Gordon.
více informací Mary je dívenka, která to doposud měla v životě zdánlivě lehké. Ale teprve když se ocitne v malém městečku v Novém Mexiku, pochopí skutečný smysl slov jako láska, oběť a rodina.
14:55 Modlitby za Bobbyho

žánr: FILM
(PRAYERS FOR BOBBY) Drama, USA (2009). Hrají: Sigourney Weaver, Henry Czerny, Ryan Kelley, Austin Nichols, Carly Schroeder, režie: Russell Mulcahy.
více informací Příběh Mary Griffith natočený podle skutečné události ukazuje silně nábožensky založenou americkou rodinu, která žije v dokonalosti do té doby, než se Bobby Griffith svěří svému staršímu bratrovi, že je gay. Matka (Sigourney Weaver) posedlá vším, co říká bible, Bobbymu život nijak neulehčí. Bobby je vyloučen z rodiny a odstěhuje se ke své sestřenici do Portlandu. Nezvládá neustálé obviňování od své matky a spáchá sebevraždu. Bobbyho matka si po pár měsících od jeho smrti začíná uvědomovat, že je víc rodin, které mají stejný problém, jako měla ona, a začne navštěvovat náboženské spolky konzultující tyto dramatické životní příběhy. PRAYERS FOR BOBBY je příběhem o vině a odpuštění.
logo stanice HBO HBO
10:40 7 trpaslíků STEREODOLBY DIGITALfull HD

žánr: FILM
(7TH DWARF (AKA. DER 7BTE ZWERG)) animovaná pohádková komedie Německo (2014). režie: Boris Aljinovic, Harald Siepermann.
více informací Když Špunťa, nejmladší ze sedmi trpaslíků, nešťastnou náhodou píchne princeznu Růženku do prstu, uvrhne celé království do staletí trvajícího spánku. On i jeho šest kamarádů teď musí cestovat v čase do budoucnosti, aby svou zemi zachránili.
12:10 Filmy a filmové hvězdy VII. (48) STEREOfull HD

žánr: FILM
(FILMS AND STARS VII. (360) EP. 48) filmový magazín Nizozemsko (2015).
více informací Nenechte si ujít nejnovější filmové novinky, zajímavé informace, exkluzivní rozhovory, záběry ze zákulisí, prestižní filmové události, momentky z červeného koberce z celého světa, profily největších hollywoodských hvězd a další.
12:35 Den nezávislosti STEREOod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: FILM
(INDEPENDENCE DAY) akční dobrodružné sci-fi USA (1996). Hrají: Will Smith, Bill Pullman, Jeff Goldblum, Mary McDonnellová, Judd Hirsch, režie: Roland Emmerich.
více informací Když na Zemi přistanou mimozemšťané, není pochyb o tom, že bude lidská rasa během několika dnů vyhlazena... Pokud jim v tom ti, kterým se dosud podařilo přežít, nedokáží jen se svou podřadnou výzbrojí, důvtipem a odvahou zabránit.
logo stanice HBO2 HBO2
11:45 Věčná smolařka STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(THE PURSUIT OF UNHAPPINESS (AKA. ANLEITUNG ZUM UNGLUCKLICHSEIN)) poetická romantická komedie Německo (2012). Hrají: Johanna Wokaleková, Iris Berbenová, Richy Müller, David Kross, Itay Tiran, režie: Sherry Hormannová.
více informací Tiffany táhne na třicet a jako náladová, neurotická, podezřívavá a rozporuplná mladá žena to nemá v životě vůbec snadné. Každý malý kousek štěstí, který dosud zažila, byl vykoupen nějakou pohromou. Co tedy na tom štěstí všichni pořád mají?
13:10 67. Emmy Awards (2015) STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY

žánr: FILM
(67TH PRIMETIME EMMY AWARDS (EDITED VERSION 2015)) předávání cen USA (2015).
více informací Ocenění Emmy® Award je považováno v televizním světě za velmi prestižní, podobně jako Oscar ve filmovém průmyslu. Emmy oslavuje jedinečné pořady určené pro hlavní vysílací čas a nejlepší počiny každoročně odměňuje.
15:15 Ohnivá sedla od 12 roků

žánr: FILM
(BLAZING SADDLES) westernová komedie USA (1974). Hrají: Cleavon Little, Gene Wilder, Slim Pickens, Harvey Korman, Madeline Kahnová, režie: Mel Brooks.
více informací V povedené westernové komedii udělí zkorumpovaný guvernér milost Afroameričanovi, jenž se na oplátku má stát šerifem malého městečka, které je určeno k demolici kvůli stavbě železnice.
logo stanice HBO Comedy HBO Comedy
11:00 Doba ledová 2 - Obleva STEREO

žánr: FILM
(ICE AGE: THE MELTDOWN) animovaná rodinná komedie USA (2006). režie: Carlos Saldanha.
více informací V tomto pokračování Doby ledové Manny, Sid a Diego zjišťují, že ledový svět taje a hrozí záplava, proto se spolu s ostatními vydávají na cestu do vyšších poloh. Během putování Manny zjistí, že není posledním žijícím mamutem, jak se obával.
12:30 Rodinný víkend STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(FAMILY WEEKEND) komedie USA (2013). Hrají: Olesya Rulinová, Kristin Chenowethová, Matthew Modine, Joey Kingová, Shirley Jonesová, režie: Benjamin Epps.
více informací Šestnáctiletá Emily už má po krk toho, jak ji její egocentrická rodina neustále přehlíží. A tak se rozhodne vzít věci do vlastních rukou. S pomocí svých sourozenců zajme rodiče jako rukojmí a pokusí se doma nastolit pořádek.
14:15 Návrat na výsluní (2): Valerie triumfuje STEREOod 12 roků

žánr: SERIÁL
(THE COMEBACK EP. 02 - VALERIE TRIUMPHS AT THE UPFRONTS) komediální seriál z produkce HBO USA (2005). Hrají: Lisa Kudrowová, Malin Akermanová, Robert Bagnell, Lance Barber, Robert Michael Morris, režie: Michael Patrick King.
více informací Valerie byla kdysi televizní hvězdou. Ty časy jsou však dávno pryč. Nyní je připravená udělat cokoli, aby se vrátila zpět na obrazovku. V zoufalé snaze o comeback se pustí do reality show, ve které budou kamery sledovat každý její pohyb...
logo stanice Cinemax Cinemax
11:40 Hledám Amy STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(CHASING AMY) romantické komediální drama USA (1997). Hrají: Ben Affleck, Joey Lauren Adamsová, Jason Lee, Dwight Ewell, Jason Mewes, režie: Kevin Smith.
více informací Komiksoví kreslíři Holden a Banky jsou nejlepší přátelé už 20 let. Zdá se, že jejich bezstarostný život nemůže nic ohrozit. Dokud ovšem nepotkají Alyssu. Holden se zamiluje, pak ale zjistí, že si dělá plané naděje. Alyssa je totiž lesbička.
13:35 Holcroftův pakt od 12 roků

žánr: FILM
(THE HOLCROFT COVENANT) kriminální thriller VB (1985). Hrají: Michael Caine, Anthony Andrews, Victoria Tennantová, Lilli Palmerová, Mario Adorf, režie: John Frankenheimer.
více informací Noel byl německým válečným sirotkem, kterého adoptoval americký pár. O řadu let později zjistí, že mu jeho biologický otec po smrti odkázal čtyři miliardy dolarů. A tak se stává součástí tajemného spiknutí kolem skrytých nacistických fondů.
15:25 V Paříži STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků

žánr: FILM
(DANS PARIS) drama Francie (2006). Hrají: Romain Duris, Louis Garrel, Joana Preissová, Guy Marchand, Marie-France Pisierová, režie: Christophe Honoré.
více informací Paul je na dně. Po nedávném rozchodu s přítelkyní se vrací do Paříže, do bytu k rozvedenému otci a bezstarostnému bratru Jonathanovi. Podaří se těmhle dvěma zvednout Paulovi náladu i ve výhradně mužské domácnosti?
logo stanice Film+ Film+
09:00 Teleshop
12:05 Černý korzár od 12 roků

žánr: FILM
(The Black Pirate Aka IL Corsaro Nero) (1976). Režie: Sergio Sollima Hrají: Kabir Bedi, Carole André
více informací Černý, Zelený a Červený korzár - to jsou tři bratři, kteří chtějí pomstít svého otce. Pomstu chtějí vykonat na lstivém Van Gouldovi. Místo, aby se pomstili společně, dva z bratrů nečekají na posledního, dají se do boje s Van Gouldem, ale ten je lstí přemůže a zavraždí. Zbyl Černý korzár, šíleně zamilovaný do dívky, která je dcerou Van Goulda. Černý korzár má velké dilema - co zvítězí? Láska nebo pomsta?
14:15 Upíří sestry od 12 roků

žánr: FILM
(Vampire Sisters) (2012). Režie: Wolfgang Groos Hrají: Marta Martin, Laura Antonia Roge, Christiane Paul
více informací Dakaria a Silvania, poloviční vampírky se přestěhují z Transylvánie do Německa, a tady se - místo nočního života - přizpůsobí dennímu světlu a životu. Chodí do školy a používají krémy proti slunečnímu záření a vzduchem létají pouze v noci. Největší problém je najít si kamarády, protože musí být velice opatrné, aby neprozradili svůj „původ“...Film je natočen podle bestselleru pro děti spisovatelky Franzisky Gehm.
logo stanice Doku CS Doku CS
11:35 Týden ve filmu 1949: 1 - 6

žánr: DOKUMENT
(Týden ve filmu 1949: 1 - 6) Krátkometrážní. (Československo - 1949).
více informacíČeskoslovenský filmový týdeník z roku 1949/1, 2, 3, 4, 5, 6.
12:40 Země česká, domov můj

žánr: DOKUMENT
(Země česká, domov můj) Dokumentární. (Československo - 1986). Režie: Jan Ekl.
více informacíPropagandistický dokument seznamující s realizací závěrů 16.sjezdu KSČ.. Existuje jedno krásné a všeobsáhlé slovo "vlast". Je to slovo modré jako obloha, stříbrné jako hladina vody a zelené jako lesy na svahu hor. A přesně taková je i zem česká, domov náš. Je bohatá na přírodní krásy a lidi, ochotných s radostí pracovat na její zvelebování ...
13:40 Okolnosti Bohuslava Martinů

žánr: DOKUMENT
(Okolnosti Bohuslava Martinů) Dokumentární. (Československo - 1988). Režie: Petr Ruttner.
více informacíŽivot a tvorba Bohuslava Martinů - proslulého českého skladatele hudební moderny 20. století. Na pražské konzervatoři, kterou navštěvoval v letech 1906-191010, prošel několika odděleními - studoval hru na housle, klavír a varhany. V letech 1920-1923 působil jako houslista v České filharmonii. Nadále ale skladbu studoval soukromě; ovlivněn českou hudební tradicí, impresionismem Claude Debussyho a literární dekadencí.
logo stanice Kino CS Kino CS
11:50 Něžná revoluce

žánr: DOKUMENT
(Něžná revoluce) Dokumentární / politický. (Československo - 1989). Režie: Jiří Střecha, Petr Slavík.
více informacíStrhující dokument o pamětních událostech listopadu 1989, který navždy změnil kurz směrování tehdejšího spojeného Československa, přičemž odpověď na otázku "Přineslo nám to i vytouženou svobodu?" si už musí dát každý sám za sebe.
13:00 Mlha

žánr: DOKUMENT
(Mlha) Dokumentární / umělecký. (Československo - 1966). Režie: Radúz Činčera.
více informacíDokument o Divadle Na zábradlí.. Toto divadlo je jedno z nejznámějších menších divadel v Praze. Bylo založeno roku 1958. Během jeho existence se zde vystřídalo mnoho i v zahraničí známých ředitelů divadla, režisérů a herců. Divadlo bylo přičítáno k avantgardě československé kultury.
13:30 Ray Charles

žánr: DOKUMENT
(Ray Charles) Dokumentární / dokumentární / umělecký. (Československo - 1990 - 8 min.). Režie: Mirka Humplíková.
více informacíKoncert Ray Charlese v Praze. Ray Charles byl americký hudebník - klavírista, zpěvák a skladatel jazzu, blues, soulu, rhythm and blues, rocku a mnoha dalších stylů, který v dětství oslepl a později osiřel. Byl přezdíván „The Genius“. Na fotografiích je většinou zachycen s černými brýlemi a rozesmátý.
logo stanice CS Film CS Film
12:00 Konečná stanice Česky

žánr: FILM
Drama (1981). Hrají: Nelly Gaierová, Ota Sklenčka, Jiřina Štěpničková, Bedřich Prokoš, Bronislav Poloczek, Antonín Navrátil, Sylva Sequensová, Bohumila Dolejšová, Mnislav Hofman, Marie Rosůlková aj., režie: Jaroslav Balík.
více informací Děj se odehrává v domově důchodců a vytváří mozaiku životních osudů starých lidí, kteří se snaží nalézt vztah k sobě i k životu v těchto specifických podmínkách. Každý z jeho obyvatel má svůj osobitý přístup k životu a jeho základním hodnotám. Poslední film herce Viléma Pfeiffera. (82 minut)
13:50 Filmové noviny

Filmové zpravodajství (2015).
více informací Filmové noviny přinášejí každý den souhrnné filmové zpravodajství ze světa filmu; aktuality, ocenění, výročí, nové a připravované projekty a mnoho dalšího z domova i ze zahraničí... (5 minut)
14:00 Ještě svatba nebyla Česky

žánr: FILM
Komedie (1954). Hrají: Jaroslav Marvan, Jana Štěpánková, Míla Pačová, Josef Bek, František Kreuzmann, Jiřina Steimarová, Zlatomír Vacek, Alena Kreuzmannová, Gustav Nezval, Jaroslav Lokša, František Šlégr aj., režie: Jaroslav Mach.
více informací Družstevníci ze dvou slováckých vesnic Dubňan a Bojanova spolu soupeří nejen v pracovních výkonech, ale i ve zpěvu a tanci. To, že nejlépe se daří společnému snažení, pochopí až při Strážnických slavnostech... Slovácké lidovky se na místech k tomu vhodných zpívají dodnes... (91 minut)
logo stanice AMC Channel AMC Channel
10:40 Svět Henryho Orienta

žánr: FILM
(The World Of Henry Orient) komedie USA (1964). Režie: George Roy Hill Hrají: Peter Sellers, Tippy Walker
více informací V břitce komediálním pohledu na ztrátu nevinnosti ztvárnil Peter Sellers roli Henryho Orienta, zchátralého koncertního pianisty, který málem zešílí, když se do něj bláznivě zamilují dvě školačky.
12:25 Něco divokého

žánr: FILM
(Something Wild (Orion)) komedie USA (1986). Režie: Jonathan Demme Hrají: Margaret Colin, Jeff Daniels
více informací Tato velmi důmyslná a zábavná komedie v režii Jonathana Demma (např. Mlčení jehňátek) je legrační noční můrou, na kterou hned tak nezapomenete. Jeff Daniels v ní ztvárnil Charlieho Driggse, uhlazeného obchodníka s obligacemi z New Yorku, který přijme nabídku na svezení domů od cizí, ale atraktivní ženy jménem Lulu (Melanie Griffith). Tato žena nižšího společenského postavení, která si to ovšem vynahrazuje notnou dávkou sex-appealu, ho ale nezaveze domů, nýbrž jej vezme na bizarní výlet autem do Virginie, při kterém nechybí přinejmenším neobvyklý sex se svazováním, ničení cizího majetku a loupež. Ještě podivnější je, když se Lulu Charliemu svěří, že její pravé jméno je Audrey, a poté jej vezme na návštěvu ke své matce, kde má Charlie předstírat, že je její manžel. ...
14:15 Stella

žánr: FILM
(Stella) drama USA (1990). Režie: John Erman Hrají: Bette Midler, John Goodman
více informací V tomto remaku předválečné klasiky jménem Stella Dallas ztvárnila skvělá Bette Midler chudou a navíc svobodnou matku, která přenechala svou dceru do výchovy jejímu bohatému otci, aby jí tak zajistila šance na lepší život.
logo stanice Film Europe Film Europe
11:50 Hitler v Hollywoodu od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Hitler a Hollywood) Drama, Belgie / Francie (2010). Hrají: Francois Morel, Maria de Medeiros, Michael Lonsdale, Micheline Presle, Wim Willaert, režie: Frédéric Sojcher.
více informací Biografický dokument o Micheline Presle se mění v napínavé pátrání po dlouho skryté pravdě o evropské kinematografii. Tento ironizující dokumentární thriller odhaluje netušené spiknutí Hollywoodu proti evropskému filmovému průmyslu. Ve filmu se objevuje mnoho režisérů a hvězd, čím z něj dělají prvotřídní kousek pro milovníky filmu.
13:20 Víla od 12 roků

žánr: FILM
(La fée) Komedie, Belgie / Francie (2011). Hrají: Bruno Romy(Le patron de l'Amour Flou), Dominique Abel(Dom), Fiona Gordon(Fiona), Philippe Martz(John), Vladimir Zongo(Le premier clandestin), režie: Bruno Romy, Dominique Abel, Fiona Gordon.
více informací Dom pracuje na nočních směnách v malém hotelu v Le Havre. Během jedné noci se v hotelové recepci objeví neznámá žena bez zavazadel a bot. Jmenuje se Fiona a přesvědčí Doma, že je víla, která mu může splnit jakákoliv tři přání. Dom jí nevěří, avšak druhý den ráno se dvě z jeho přání skutečně vyplní. Fiona však před splněním třetího přání záhadně zmizí, a tak se Dom odhodlá narušit svůj každodenní stereotyp a pátrat po ženě, kterou miluje.
15:00 Dům košaté lásky od 15 roků

žánr: FILM
(Haarautuvan rakkauden talo) Komedie, Finsko (2009). Hrají: Anna Easteden, Antti Reini, Elina Knihtilä, Hannu-Pekka Björkman, Tommi Eronen, režie: Mika Kaurismäki.
více informací V této komedii finského režiséra Mika Kaursimäkiho se zatrpklé manželství mění na čím dál podivnější hru. Juhani je rodinným psychoterapeutem a Tuula je profesionální konzultantkou. Jsou dlouholetí manželé, ale jejich vztah už vyhasl a rozhodnou se, že je čas se rozejít. Juhani a Tuula věří, že jsou dostatečně inteligentní a uvědomělí na to, aby sdíleli společný domov, než se rozvod vyřeší. Ale jeden večer Juhanimu jeho kamarád Pekka poradí, aby využil svojí nově získanou svobodu a Juhani si najde novou známost a přivede jí domů. Tuula tiše zuří a rozhodne se mu to vrátit a začne chodit s pohledným pilotem. Juhani nechce zaostat, ale když se ukáže, že jeho známost je známostí pouze na jednu noc, má potíže najít si novou přítelkyni. Přes svojí matku a nevlastního bratra si Juhani najme prostitutku Ninu, která má vystupovat jako jeho nová přítelkyně. V této stupňující se citové válce se však věci zkomplikují, když prostitutka pracující pro Juhaniho matku zmizí společně s velkým obnosem peněz.
logo stanice Eurosport Eurosport
12:00 Skoky na lyžích

žánr: SPORT
SP v Ruce - individuální závod mužů
13:00 Snooker

žánr: SPORT
UK Championship
14:00 Snooker Live

žánr: SPORT
UK Championship
logo stanice Eurosport2 Eurosport2
12:00 Vzpírání

žánr: SPORT
Mistrovství světa - nad 105 kg mužů
13:00 Fotbal

žánr: SPORT
Bundesliga Highlights
14:00 Snooker Live

žánr: SPORT
UK Championship
logo stanice Sport 1 Sport 1
12:00 Fotbal Reprízafull HD

žánr: SPORT
Serie A, 14. kolo, nejskvělejší okamžiky
13:00 Fotbal Reprízafull HD

žánr: SPORT
Sassuolo - Fiorentina Serie A, 14. kolo
15:00 Fotbal Reprízafull HD

žánr: SPORT
Napoli - Inter Serie A, 14. kolo
logo stanice Sport 2 Sport 2
12:00 Televizní nákupy
13:00 NFL Reprízafull HD

žánr: SPORT
Cleveland Browns - Baltimore Ravens základní část, 12. kolo
16:30 Fotbal Reprízafull HD

žánr: SPORT
Eredivisie, 14. kolo, nejskvělejší okamžiky
logo stanice Nova sport Nova sport
11:25 European Poker Tour - Season 10 (43)

žánr: SPORT
Záznam nejzajímavějších her prestižní evropské série v pokeru
12:20 Welt Rookie Tour-Finale&Kaunertal Eröffnung 2015

žánr: SPORT
Dokument o extrémních sportech
12:50 Teleshop
logo stanice Sport 5 Sport 5
12:00 Hokejová pětka (11) 16/9

žánr: SPORT
aktuality z 1. ligy a mládežnického hokeje (2015/2016)
12:35 GoPro Magazín (67/2015) 16/9

žánr: SPORT
Magazín extrémních sportů
12:50 Svatováclavská jízda 2015 16/9

žánr: SPORT
přehlídka historických vozidel, Mladá Boleslav
logo stanice Golf Channel Golf Channel
10:30 BMW MASTERS

žánr: SPORT
Finálové kolo turnaje European Tour
13:00 Golf Central

žánr: SPORT
Golfové noviny
13:30 DP WORLD TOUR CHAMPIONSHIP, DUBAI

žánr: SPORT
Finálové kolo turnaje European Tour
logo stanice ČT art ČT art
05:59 Závěr vysílání

Kanál ČT art vysílá denně od 20:00 hodin na frekvenci dětské televize ČT:D (Déčko).
20:00 Události v kultuře SKRYTÉ TITULKYLiveaudio description

žánr: ZPRÁVY
Každodenní souhrn nejdůležitějšího a nejzajímavějšího dění v naší i světové kultuře (Opakování 1.12./ČT24 a 1.12./ČTart)
20:18 Nejkrásnější památky světa: Egypt SKRYTÉ TITULKY

- Karnak (Opakování 1.12./ČTart)
logo stanice MTV Europe MTV Europe
12:00 Šance na lásku

Šance na lásku je reality šou, která dokáže kompletně změnit ženu. S pomocí britské vizážistky Louise Roe změní každá Plain Jane od základů svůj styl včetně šatníku a k tomu získá rady, jak si zvýšit sebedůvěru.
13:00 Dokaž to!

Měnit sny ve skutečnost je tématem MTV show Made. Chceme ukázat, že při usilovném snažení (a troše pomoci z MTV) nic není nemožné.
14:00 Pimp My Ride

Pořad ukazuje, jak proměnit váš starý hatchback na plně vybavený koráb.
logo stanice Óčko Óčko
12:00 Óčko news

hudba, film, zábava - nikdo a nic nám neuteče
12:05 Óčko hity

klipy nonstop
13:30 Dotykáč

nové mobilní aplikace Vám předvede Stejk
logo stanice iConcerts HD iConcerts HD
12:00 PLAYLIST

VARIOUS
13:00 Stereophonics - London Live Special

VARIOUS, Stereophonics
14:00 The B-52's- With the Wild Crowd! Live in Athens GA

VARIOUS, The B-52's
logo stanice Retro Music TV Retro Music TV
11:00 refresh

dopolední porce retra
13:00 republika

česko & slovenské klipy
14:00 rekreace

odpočinek, co bodne
logo stanice Brava HDTV Brava HDTV
12:00 Verbier 2008: Beethoven & Wagner

The Verbier Festival is an innovative music festival which was created in 1994. The greatest stars in classical music come here year after year. The Verbier Festival also relies on the talents of young artists from all over the world, forging links between the young and the great masters. The Verbier Festival creates, develops and promotes excellence in the field of performing arts. It offers a unique and welcoming artistic experience to its 40,000-strong audience every year. In 2007 there was a beautiful concert Manfred Honeck conducting the Verbier Festival Orchestra in Ludwig van Beethoven’s Symphony No. 6 'Pastorale’ and Wagner’s Siegfried Idyll.Manfred Honeck, Verbier Festival Orchestra
12:59 Medtner - Fairy Tales

Russian composer Nikolai Medtner’s musicality already showed at an early age: he was only twelve when he was admitted to the Moscow conservatory. In his early years it was mostly his piano playing that caught everyone’s attention only later on he started dedicating more time to composing. As pianist-composer, he left a large number of piano pieces of which these 'fairy tales’ are a prime example. Russian composer Boris Berezovsky, performing in this broadcast, is one of the greatest advocates of Medtner’s music.Boris Berezovsky (piano)
13:26 Schumann - Piano Quintet Op. 44

In the piano quintet genre, this work by Robert Schumann deserves separate mention. With the exception of a piano quartet, the German composer had not finished a single chamber piece before 1842. During this 'chamber music year' he changed the trend: he composed three string quartets and, finally, decided to complement the string quartet - the typical cast in chamber music - with 'his' instrument, the piano. Consequently, he was one of the first to compose a piano quintet and he inspired composers like Brahms Dvorák and Shostakovich to follow in his footsteps. Renaud Capuçon, Sayaka Shoji, Lars Anders Tomter and Mischa Maisky perform Schumann’s beautiful Piano Quintet.Hélne Grimaud, Renaud Capuçon, Sayaka Shoji, Lars Anders Tomter, Mischa Maisky
logo stanice JimJam JimJam
11:55 Harry a jeho dynosauři (9)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Sledujte příhody Harryho a jeho dynosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.
12:10 Harry a jeho dynosauři (10)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Sledujte příhody Harryho a jeho dynosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.
12:25 Chirp (5)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Zábavný seriál pro děti.
logo stanice duck tv duck tv
12:00 Slnečná dedinka

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Každodenný život obyvateľov slnečnej dedinky - Pán kozlík, psík, Mývalia rodinka, Mačička, priateľské prasiatko
12:05 Šport, šport, šport

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Spoznajte rôzne športy.
12:11 MANONANO

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Dvaja škriatkovia sú šikovný a počas noci opravia všetko, čo je pokazená. Pomáha im múdra sovička
logo stanice Disney Channel Disney Channel
12:00 Královská dvojčata

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Život dvojčat Boomera a Bradyho se navždy změní, když jejich školu navštíví válečník a oni zjistí, že jsou společní králové dalekého, záhadného ostrova Kinkow.
12:25 Star proti silám zla

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Hv ě zdu š e Motýlová je neobvyklá princezna, odvážná dívka, kterou rodiče po š lou kv ů li bezpe č í z jiné planety na Zemi, a která změní ž ivoty v š ech kolem sebe, zatímco bojuje se zloduchy.
12:50 Laboratorní krysy

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
P říběh 14letého Lea a jeho tří nových "sourozenců", kteří nejsou normální lidé. Ti se učí zvládnout typickou stření školu i přes ne tak typické bionické obtíže.
logo stanice Minimax Minimax
12:00 Máša a Medvěd 1 (11) od 7 roků

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Masha And The Bear) Jak si poradí malé děvčátko ve velkém světě s řešením složitých úkolů, které mu svěřili dospělí? Že je to všechno mnohem lehčí, když člověku někdo pomáhá? Neposedná malá Máša, která je vždycky plná energie, a její kamarád medvěd prožívají fantastická dobrodružství. Pokud budeš sledovat jejich příhody, naučíš se od nich, co to znamená přátelství, péče, kreativita a svoboda.
12:10 Máša a Medvěd 1 (12) od 7 roků

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Masha And The Bear) Jak si poradí malé děvčátko ve velkém světě s řešením složitých úkolů, které mu svěřili dospělí? Že je to všechno mnohem lehčí, když člověku někdo pomáhá? Neposedná malá Máša, která je vždycky plná energie, a její kamarád medvěd prožívají fantastická dobrodružství. Pokud budeš sledovat jejich příhody, naučíš se od nich, co to znamená přátelství, péče, kreativita a svoboda.
12:20 Trojčata 1 (11)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Triplets) Také jste chtěli vždycky mít doma dvojče? Nebo jste snad chtěli být rovnou jedním z trojčat? V našem nejnovějším seriálu můžete sledovat neobyčejná dobrodružství jedněch trojčat. Zaručujeme vám tedy spoustu legrace a smíchu!
logo stanice RiK RiK
11:55 Legenda o Williamovi Tellovi (15) od 7 roků

(Legend of William Tell) Mladý Will žije na farme so svojimi rodičmi. V jeho krajine však temný čarodejník Kreel zvrhne kráľovskú rodinu a na trón dosadí zlomyseľného Xaxa. Biela čarodejnica Kalem požiada Willa o záchranu princeznej Vary. Zároveň musí nájsť krištáľový šíp, ktorým porazí Kreela. Novozélandský dobrodružný hraný seriál (1998) Hrajú: Kieren Hutchison, Andrew Robertt, Peter McKenzie, Ken Blackburn a ďalší. Réžia: Mike Smith, Declan Eames, Geoff Husson a ďalší. Po škole s Rikom
12:50 Nešikovné zajačiky (23)

(Dumb Bunnies) Stráviť bežný deň s rodinou nešikovných zajačikov je veľmi zaujímavé. Prežijete s nimi všetko- od prebudenia sa v iglu, čo je ich letný domček, až po hľadanie zlodeja, ktorý ukradol plechovku z úpätia príjazdovej cesty. Zajačiky žijú v sladkej nevedomosti a je nespravodlivé ich z niečoho obviňovať. Kanadsko-austrálsky animovaný komediálny seriál (1998).
13:15 Hovoriaca Kniha kúziel (23)

(Ultimate Book of Spells) Traja šikovní študenti školy mágie dostanú jedného dňa zvláštnu hovoriacu knihu kúziel Hokuz. Spolu sa potom musia vydať do stredu Zeme, aby porazili mocného čarodejníka Zarlaka a zachránili svet. Kanadský akčný animovaný seriál (2001).
logo stanice KinoSvět KinoSvět
11:50 Maui

žánr: DOKUMENT
Cestopisný dokument. Maui je druhý největší z osmi hlavních Havajských ostrovů, které se nacházejí v severovýchodní části Tichého oceánu. Žije zde asi 144 444 obyvatel (2010) a ostrov má rozlohu 1883 km. Maui je částí státu Havaj, který je 50. spolkovým státem Spojených států amerických. Mezi největší a nejznámější města na ostrově patří Kahului, Wailuku, Lahaina, Hana a Wailea. Nejvýzněmnějším průmyslovým odvětvím je zemědělství a turistika. Hlavním městem je Wailuku, ale jde spíše o kulturní centrum. Industriálním centrem se stává Kahului.
12:20 Teleshopping

Nakupujte z domova.
12:35 Hrady a zámky v Čechách

žánr: DOKUMENT
Český Krumlov. Český Krumlov (německy Böhmisch Krumau, popřípadě Krummau) je okresní město v Jihočeském kraji, 22 km jihozápadně od Českých Budějovic. Rozkládá se pod hřebenem Blanského lesa a protéká jím řeka Vltava. Jedná se o významné turistické centrum Jižních Čech.Středověké centrum města, které obklopuje meandry Vltavy, je od roku 1963 městskou památkovou rezervací a od roku 1992 je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. V roce 2003 bylo městskou památkovou zónou vyhlášeno předměstí Plešivec (jižně od historického jádra).
logo stanice Kino Barrandov Kino Barrandov
11:30 Chicago Fire (18)

žánr: SERIÁL
Hrdina Adrenalin do žil a slzy do očí... Elitní tým hasičů bojuje o životy druhých, zatímco ty jejich jsou ve stálém ohrožení. Americký seriál (2012). Hrají J. Spencer, T. Kinney, M. Raymund, L. German, Y. Sardarov a další
12:25 Oddělení vražd (22) STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiéra

žánr: SERIÁL
(Murder Call) Vyšetřovatelé Tessa a Steve společně čelí násilí, intrikám a nebezpečným myšlenkám zločinců v Sydney. Australský krimi seriál (1997). Hrají L. Bell, P. Mochrie, G. Morrell, G. Linscott, J. Kent a další
13:30 Rychlá hra STEREO

Jednoduché otázky, atraktivní ceny. Hra, ve které můžete rychle vyhrát. Přímý přenos (120 min)
logo stanice Mňam TV Mňam TV
12:00 U mě v kuchyni (5)

U šéfa doma. Valentine Warner Jak to chodí u slavných šéfkuchařů doma v kuchyni? Co vaří svým rodinám a přátelům? Nahlédněte pod pokličku hvězdám kuchařského nebe.
12:35 Perfektní obsluha 2 (13)

Dva světoví šéfkuchaři v jedné kuchyni.
13:25 U mě v kuchyni (6)

U šéfa doma. Valentine Warner Jak to chodí u slavných šéfkuchařů doma v kuchyni? Co vaří svým rodinám a přátelům? Nahlédněte pod pokličku hvězdám kuchařského nebe.
logo stanice Hustler TV Hustler TV
11:30 1 Broken Family
13:00 18 YO Sex Toy Kennedy Leigh
14:30 9 Way Strip Poker Orgy
logo stanice Prima MAX Prima MAX
11:35 Doktor z hor: Nové příběhy I (8) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Zůstat, či odejít Doktor Martin Gruber se po čase vrací z Ameriky do svého rodného města. V prostředí krásných hor na něj čeká spousta pracovních i osobních příběhů... Německý seriál (2008). Hrají H. Sigl, H. Ruprecht, M. Baumgartnerová a další (44 min)
12:30 Ricardovy recepty X (105) STEREO

Vyzkoušejte další nevšední recepty skvělého kanadského kuchaře... Kanadská kuchařská show (2011) (22 min)
12:55 V utajení IV (9) STEREOPremiéra

žánr: SERIÁL
Oko za oko Teo zasvětil život pátrání po člověku, který zavinil smrt jeho matky. Je rozhodnutý ho zabít. Annie mu v tom zabrání, ale Henry přesto dokáže všechny přesvědčit, že Teo je vrah a terorista... Americký špionážní seriál (2013). Hrají P. Perabová, Ch. Gorham, K. Matchettová a další (40 min)
logo stanice Leo TV Leo TV
06:00 Závěr vysílání
22:00 LEO NIGHT LIVE EXTRA od 18 roků

Show dívek, originální pořady z produkce LEO TV! V této hodině uvidíte Poldova píchací finta a Šukness centrum
23:00 LEO NIGHT LIVE EXTRA od 18 roků

Show dívek, originální pořady z produkce LEO TV! V této hodině uvidíte Ordinace v nadržené zahradě a Sběratelé lolitek
logo stanice Man-X Man-X
06:00 NO BROADCAST

erotic
00:00 Duo de choc

erotic
01:44 Absolute sluts

erotic
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2015