Televizní program - paket Skylink

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
12:30 Sama doma SKRYTÉ TITULKYznakový jazykLive

Být doma neznamená hloupnout. Radosti a strasti na rodičovské dovolené
14:00 Doktorka Quinnová IV SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Dr. Quinn - Medicine Woman IV) Peklo na kolečkách Romantický příběh mladé lékařky, která nalezne svůj domov na Divokém západě. Americký seriál (1993-1998). Hrají: J. Seymourová, J. Lando, Ch. Allen, S. Toovey, E. Floresová a další (45 min)
14:45 Pevnosti SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

Praha Skvosty pevnostního stavitelství v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (2010). Provází P. Jeništa. Režie P. Jurda
logo stanice ČT 2 ČT 2
13:20 Vzestup a pád NSDAP (7/10) SKRYTÉ TITULKY

žánr: DOKUMENT
Konečné řešení Nemilosrdná vražda více než šesti milionů Židů a příslušníků dalších údajně "méněcenných" národností byla nejotřesnějším nacistickým zločinem. Ze zabíjení se stal průmysl. Britský dokumentární cyklus
14:10 Dobrodružství vědy a techniky SKRYTÉ TITULKY

žánr: DOKUMENT
Tajemný Bendlerblock Budova v centru Berlína a její role nejen ke konci války
15:00 Tajemství mrtvých mužů: Smrt SKRYTÉ TITULKY

žánr: DOKUMENT
Ernsta Röhma Proč se Hitler obrátil proti jednomu z nejbližších spolupracovníků? Americký dokument
logo stanice ČT 24 ČT 24
13:35 Studio ČT24

Aktuální rozhovory na aktuální témata v ČR i ve světě. Možnost přerušení vysílání v důsledku přímých přenosů z významných akcí
14:00 Zprávy SKRYTÉ TITULKY
14:05 Studio ČT24

Aktuální rozhovory na aktuální témata v ČR i ve světě. Možnost přerušení vysílání v důsledku přímých přenosů z významných akcí
logo stanice ČT Sport ČT Sport
11:00 Tenis: J&T Banka Prague Open 2015 Livefull HD

Přímý přenos z mezinárodního tenisového turnaje žen kategorie WTA
19:00 Fotbal: Pohár FAČR Livefull HD

Přímý přenos semifinálového utkání Poháru FAČR
21:10 Deník NHL

Každý den všechny góly a důležité situace z NHL
logo stanice ČT:D ČT:D
13:25 Lovci záhad SKRYTÉ TITULKY

Lákají vás záhady světa kolem nás? S Markem a Michaelem je můžete ulovit!
13:55 Čas na dobrodružství (58/84) SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Pojďte s klukem Finnem a psem Jakem daleko za hranice všeho známého. Cenami ověnčený americký animovaný seriál pro všechny vyznavače nespoutané fantazie
14:05 Domov pro smyšlené kamarády (4/75) SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Místo, kde bydlí nejlepší přátelé, jaké si dokážete představit. Cenami ověnčený americký animovaný seriál z produkce Cartoon Networku
logo stanice Nova Nova
13:20 Beze stopy III (14) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Without a Trace III) Vyšetřování tajemného zmizení lidí bývá vždy tvrdým oříškem. Avšak v New Yorku je speciální jednotka FBI, vedená agentem Anthony LaPagliou, která byla sestavena, aby je našla. Americký krimi seriál (2004). Dále hrají P. Montgomery, M. Jean-Baptiste, E. Murciano, E. Close a další.
14:15 Mentalista III (13) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(The Mentalist III) Rudý poplach Tým je přivolán k vraždě dokumentaristky, která natáčela pořad o starostovi, který právě kandiduje do sněmovny reprezentantů. Snaživý policista Rowley tvrdí, že ženu zřejmě zavraždil místní povaleč, jakýsi Crosswhite. Jeho manželka byla zabita a on se vězení vyhnul jen díky administrativní chybě. Jenže Patrick brzy odhalí pravdu... Třetí řada amerického krimi seriálu s Simonem Bakerem v hlavní roli (2010). Dále hrají R. Tunney, T. Kang, O. Yeoman, A. Righetti a další.
15:10 Ordinace v růžové zahradě 2 (263) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: SERIÁL
Hřebíčkový sen Nina neztrácí naději. Bude žít. Studentka Jana svádí Eduarda. Napětí, romantika a humor v oblíbeném seriálu TV Nova (2011). Hrají P. Štěpánek, M. Stránský, J. Stryková, Z. Adamovská, T. Kostková, J. Čenský, M. Kuklová, B. Štěpánová, J. Šťastný a další. Režie M. Issa
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
13:15 Gilmorova děvčata VI (9) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Gilmore Girls VI) Lorelai má těžký úkol. Musí dokázat přesvědčit svou dceru Rory, aby si nezkazila život a vrátila se na univerzitu. A ke všemu jim ještě komplikují život muži... Americký seriál (2005). V titulní roli Alexis Bledel a Lauren Graham. Dále hrají M. McCarthy, K. Agena, Y. Truesdale, K. Bishop, S. Patterson a další
14:10 Teleshopping
14:30 Firma

žánr: FILM
(The Firm) Mladého právníka Toma Cruise místo perspektivy v zavedené firmě čeká smrtelně nebezpečná past. Najednou po něm jdou zločinci i FBI a on musí rychle vymyslet jak z toho ven... Americký thriller (1993). Dále hrají G. Hackman, J. Tripplehorn, E. Harris, H. Hunter, H. Holbrook a další. Režie S. Pollack (147 min)
logo stanice TV Fanda TV Fanda
12:20 NHL play-off

žánr: SPORT
Záznam hokejového zápasu zámořské NHL
14:05 Lovci zločinců II (7) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Person of Interest II) Jim Caviezel je bývalý agent CIA, který je považován za mrtvého. Krátce poté, co se vrátí zpět do New Yorku, jej kontaktuje záhadný miliardář, který vynalezl program pro předpovídání kriminální činnosti. Společně se tak staví do cesty zločinu, který se ještě nestal... Americký kriminální seriál (2012). Dále hrají T. P. Henson, K. Chapman, M. Emerson, R. J. Burke a další.
14:55 Teleshopping
logo stanice Smíchov Smíchov
13:40 Krok za krokem V (2, 3)

žánr: SERIÁL
(Step by Step V) Carol a Frank se těší ze své společné dcery Lilly, ale kvůli svým dětem už nemají jeden na druhého ani chvilku. Navíc J. T. přijme pomocnici v domácnosti - modelku, která domácí práce nezvládá, Cody si objedná z Ruska rádio, ale místo rádia přijede "nevěsta" Ludmilla a ke všemu rodinu návštíví Frankova matka Helen... Pátá řada amerického seriálu (1995). Hrají P. Duffy, S. Somers, S. Keanan, S. Mitchell, B. Call, A. Watson, Ch. Lakin, Ch. Castile, J. Byrne a další.
14:30 Zlatá sedmdesátá (9) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(That '70s Show I) Komediální seriál, jehož děj se vrací do 70. let minulého století, se odehrává od května 1976 do prosince 1979 v Point Place ve Wisconsinu, kde se svými rodiči žije partička teenagerů: Eric, Donna, Fez, Jackie, Michael a Steven. Spojují je radosti a strasti dospívání a řada nekonečných malérů. Americký seriál (1998). Hrají Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Danny Masterson, Laura Prepon a další.
14:55 2 $ocky III (13) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(2 Broke Girls III) Dvě švorc holky se rozhodly dobýt Manhattan. Jejich zbraní jsou cukrové košíčky, jejich kouzlo je vražedné... Třetí řada amerického sitkomu (2013). Hrají K. Dennings, B. Behrs, J. Kite, M. Moy, G. Morris a další
logo stanice TELKA TELKA
13:45 Dobroty STEREO

Petr Novotný a jeho Klub přátel dobré pohody. Účinkují Y. Blanarovičová, P. Černocká, L. Novotná, D. Hůlka, D. Nekonečný, P. Kotvald, T. Medvecká, M. Labuda, B. Štěpánová, J. Vančura, skupiny Patrola, Šum svistu a další. Režie J. Adamec (2001)
15:05 Vabank STEREO

Boj o štěstí a velké peníze rozjíždějí Markéta Mayerová a Slávek Boura (2001)
16:00 Prásk! STEREO

Celebrity na mušce. Neřízená střela Kateřina Hrachovcová míří do soukromí slavných (2005)
logo stanice Prima Prima
13:30 Komisař Rex I (11) SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

žánr: SERIÁL
Smrtící medvídci Mikrovlnná trouba může urychlit přípravu vaší večeře - nebo také vaši smrt... Německo-rakouský kriminální seriál (1993). Hrají T. Moretti, K. Markovics, W. Bachofner a další (46 min)
14:40 Doktor z hor: Nové příběhy I STEREOSKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: SERIÁL
(Der Bergdoktor) Doktor Martin Gruber se po čase vrací z Ameriky do svého rodného města. V prostředí krásných hor na něj čeká spousta pracovních i osobních příběhů... Německý seriál (2008). Hrají H. Sigl, H. Ruprecht, M. Baumgartnerová a další (44 min)
15:40 Rosamunde Pilcher: Očima lásky STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(Rosamunde Pilcher: Mit den Augen der Liebe) Ovdovělý hoteliér Leo Walten se vrací se synem ke své sestře do Anglie. Zde potkává svoji dávnou lásku Caroline, která mu však nemůže odpustit, že ji před lety bez vysvětlení opustil... Německý romantický příběh z cyklu televizních filmů podle románů Rosamunde Pilcherové (2002). Hrají H. Naumann, R. Becker, J. Arndtová, N. Wilder a další. Režie R. Engel (88 min)
logo stanice Prima COOL Prima COOL
13:45 Taková moderní rodinka III (21) STEREOPremiéra

žánr: SERIÁL
Myslíte si, že vaše rodina není tak úplně normální? Tři naprosto rozdílné páry s různými většími i menšími problémy vás jistě přesvědčí o opaku. Dohromady jsou jedna velká moderní rodinka... Americký komediální seriál (2011-12). Hrají E. O´Neill, T. Burrell, J. Bowenová, J. T. Ferguson a další (20 min)
14:15 Simpsonovi X (5) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Dojezdy pro hvězdy Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1998 - 1999) (22 min)
14:45 Simpsonovi X (6) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Šťastná doba hippies Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1998 - 1999) (22 min)
logo stanice Prima LOVE Prima LOVE
13:25 Jak jsem poznal vaši matku III (13) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Deset sezení Ted se pokouší sbalit lékařku. Má na to deset sezení. Podaří se mu to, i když dáma zrovna nejeví zájem? Americký seriálový hit (2008). Hrají J. Radnor, J. Segel, C. Smuldersová, N. P. Harris, A. Hanniganová a další (21 min)
13:55 Jak jsem poznal vaši matku III (14) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Pavouk Barney zjišťuje, že je pronásledován jakousi tajemnou dámou, která varuje jeho potenciální ženské oběti... Americký seriálový hit (2008). Hrají J. Radnor, J. Segel, C. Smuldersová, N. P. Harris, A. Hanniganová a další (20 min)
14:25 Komisař Rex I (10) SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
První cena Komisař Moser vyšetřuje vraždy mladých nadějných klavíristek... Německý kriminální seriál (1993). Hrají T. Moretti, K. Markovics, W. Bachofner a další (48 min)
logo stanice Prima ZOOM Prima ZOOM
13:40 Nazca: Tajemné obrazce STEREO

žánr: DOKUMENT
(The Secrets of Nazca) Význam tajemných obrazců v poušti Atacama, které vytvořili Nazcové, zajímal archeology od jejich objevení. Nyní se zdá, že konečně víme, proč je zde budovali... Německý dokument (2009) (52 min)
14:40 Tajemství skrytá v prachu I (2) STEREO

žánr: DOKUMENT
Egypt - hledání faraonů Co všechno odhalí ruiny starých měst a paláců o svých dávných obyvatelích? Archeologové prozkoumají Machu Picchu, Pompeje, Tróju a další místa... Německý dokument (2009) (53 min)
15:40 Ostrov plný ďáblů (1) STEREO

žánr: DOKUMENT
(Devil Island) Mise na ostrově Maria Ďábel medvědovitý je vzácný vačnatec ohrožený smrtící infekční rakovinou. Naděje na záchranu druhu spočívá v jedincích narozených v zajetí. Vědci vyberou 15 kusů, které chtějí vysadit na ostrově Maria u Tasmánie, kde nikdy nežili. Vypustit predátory do delikátního ekosystému je riskantní plán. Podaří se zachránit populaci? Australský dokument (2013) (51 min)
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
11:35 Agentura: I možné je nemožné

žánr: FILM
(Lili David) V Lilině životě je všechno špatně. Žádná práce, žádné peníze. Vše se změní, když začne pracovat v agentuře, která plní i ty zdánlivě neuskutečnitelná přání. Francouzská komedie (2012). Hrají J. -A. Roth, Ch. Ladesou, M. Delarive, L. Minamoto, R. Contebardo a další. Režie Ch. Barraud (90 min)
13:50 Pauline a Leonard (244) STEREOPremiéra

žánr: SERIÁL
(Sturm der Liebe) Pokračování německého romantického seriálu (2013-14). Hrají L. Tzschirner, Ch. Feist, D. Adam, N. Warmuth, M. Seefried, M. Heimann a další
14:55 Columbo (7) SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Peter Falk v roli geniálního detektiva Los Angeleské policie, který vyřeší každý případ. Americký krimi seriál (1968-2003) (72 min)
logo stanice STV 1 STV 1
12:20 Dámsky klub STEREOPremiéraod 12 roků

Radosti a starosti nielen zo sveta žien. Dámsky klub je denný magazín o ženách pre ženy, ktorý vám ponúka rady, postrehy, námety, odpovede na otázky a problémy, ktoré trápia súčasnú ženu.
14:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou Reprízaod 12 rokůaudio description

Zmena Láska, zrada, smrť, nevera, odpustenie i rodinné hádky - to všetko je prítomné v Pravdivých príbehoch s Katkou Brychtovou. Ich hrdinovia žijú okolo nás, je to náš sused, kamarát, blízky príbuzný. Títo hrdinovia sa dostávajú do situácií, ktoré sú neraz veľmi ťažké, ale cesta von existuje. Nikdy nie je vopred nič stratené...
14:35 Križovatky medicíny (35) STEREOReprízaod 12 roků

žánr: SERIÁL
Americký dramatický seriál z lekárskeho prostredia. Účinkujú: Janine Turner, Patricia Richardson, Rosa Blasi, Chris Marquette, Jenifer Lewis, Tamera Mowry, Josh Coxx a ďalší (USA 2000)
logo stanice STV 2 STV 2
13:10 Dve Anny MONOReprízaod 12 roků

Inscenácia na motívy poviedky Hany Zelinovej Húkanie sov. Réžia: Igor Ciel Účinkujú: Zdena Studenková, Iveta Kožková, Bronislav Križan, František Kovár, Libuša Trutzová (1990)
13:55 5 minút po dvanástej Reprízaod 12 roků

VARÍ SA TO, PEČIE SA TO Diskusný ring pre teenagerov a všetkých, ktorým ich problémy nie sú ľahostajné - dnes o predstavách a schopnostiach teenagerov samostatne fungovať v bežnom, reálnom svete.
14:55 Família STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení

Família - TRI GENERÁCIE pod jednou strechou Príbeh troch bratov, ktorí žijú so svojimi rodinami v rodičovskom dome. (2012)
logo stanice Markíza Markíza
13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (1) STEREOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, USA (2006-2007). Hrajú: M. Harmon, M. Weatherly, P. Perretteová.
14:05 Monk I. (9) STEREOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Detektívny seriál, USA (2002-2003). Hrajú: T. Shalhoub, B. Schramová.
15:00 Teória veľkého tresku STEREODUOSKRYTÉ TITULKYPremiéraSlovenskyod 12 rokůaudio description

žánr: SERIÁL
Sitkom, USA (2008-2009). Hrajú: K. Cuocová, J. Parsons, J. Galecki.
logo stanice TV DOMA TV DOMA
13:45 Ordinácia v ružovej záhrade STEREOod 12 roků

žánr: SERIÁL
Rodinný seriál, SR (2009).
15:05 Víťazstvo lásky (123, 124) STEREODUOPremiéraSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Telenovela, Mexiko (2010-2011). Hrajú: V. Ruffová, W. Levy, M. Perroniová, D. Olivera.
více informací 123 Cruz sa na Fernandu nahnevá, lebo ona si myslí, že ju chce za snúbenicu iba z ľútosti. Fernanda mu v rozčúlení povie, že asi zabudol, že je iba obyčajný záhradník, ktorý si myslel, že môže získať lásku mladej dámy z veľkého domu. Vynadá mu, že je len jeden namyslený muž, ktorý nevie prehrávať. Cruz jej vytkne, že zabudol, že je bohatá a hlúpa a ešte aj slaboch, ktorý chce všetko na striebornej tácke. Odchádza a už ho nikdy neuvidí. Fabiana poteší, keď mu Maximiliano povie o hádke medzi Cruzom a Fernandou. Maximiliano a Maria Desamparada navštívia otca Juana Pabla. Pani Bernarda sa Marii Desamparada posťažuje, že ju neinformovala o nájdení svojho syna. Pripomenie jej, že je jeho stará mama. Maria Desamparada jej však vyčíta, že je starou matkou, ktorá jej nikdy, keď to potrebuje, nepomôže. Tvrdí, že ju má rada, ale následne ju preklína. Pani Bernardu nahnevá, keď jej Maximiliano povie, že Maria Desamparada prišla jednoducho navštíviť svojho otca. Pani Bernarda sa naňho vykričí, aby to slovo už nikdy viac nezopakoval a nechce im dovoliť Juana Pabla vidieť. Vyhráža sa, že nevedia, čoho je schopná, ak k nemu vstúpia. Otec Juan Pablo sa jej opýta, čo by urobila, aby zabránila jeho dcére a vnukovi v návšteve. Varuje ju, že ak mu nedovolí vidieť jeho dcéru a vnuka, radšej odíde. Maria Desamparada ho požiada, aby odišiel s ňou, lebo je jej otec a ona sa oňho postará. Osvaldo povie Fernande, že ak miluje Cruza, mala by ho vyhľadať a ospravedlniť sa mu. Leonela požiada Maximiliana, aby ju nechal hrať v hre, ktorú produkuje Guillermo. Ten najprv odmietne, ale neskôr jej sľúbi, že jej to dovolí pod podmienkou, že sa zapojí do anonymnej skupiny alkoholikov. Cruz zvíťazí na speváckej súťaži v country štýle. Fernanda ho tam ide podporiť. Cruz zaspieva pieseň venovanú Fernande, láske svojho života. Eva a Fausto sa pohádajú. Eva mu vyčíta jeho lásku k Marii Desamparada a že zabudol na dôvod, ktorý ich v prvom rade priviedol do domu pani Bernardy '- a to bola pomsta. Pani Bernarda sa ich opýta, komu sa chcú pomstiť.
více informací 124 Pani Bernarda sa opýta Fausta a Evy, komu sa chcú pomstiť. Fausto rýchlo odpovie, že Al Alacranovi za to, že sa pokúsil zavraždiť otca Juana Pabla. Pani Bernarda poznamená, že ten muž je už aj tak mŕtvy a že teraz jemu pripadne úloha nového správcu nájomných domov a že ju musí informovať o všetkom, čo sa tam deje. Najmä o všetkom, čo sa týka Marie Desamparada, ktorá vzala otca Juana Pabla, jej syna, bývať k sebe. Ximena jasne Guillermovi vysvetlí, že už len samotná myšlienka na to, čo jej urobil, aby si ju podmanil, ju znechucuje a hanbí sa pred ním, ako pred mužom. No už je to za nimi a on sa môže sústrediť na Leonelu, svoju novú obeť. Guillermo jej výhražným hlasom povie, že si musia pohovoriť o Lindinej vražde. Ximena na to reaguje, že potom sa budú musieť porozprávať aj o zmiznutí Ofelie. Pripomenie mu, že škorpióni sa medzi sebou nepichajú a že ak na to nezabudne, budú spolu dobre vychádzať. Cruz verejne požiada Osvalda Sandovala o ruku jeho dcéry. Osvaldo mu dá svoj súhlas a ak ho Fernanda chce, on s tým problém nemá. Fernanda so slzami v očiach ponuku prijíma. Fabiana poznanie, že ju nadobro stratil veľmi zraní. Cruz povie Victorii, že Fernanda súhlasila stať sa jeho ženou a že p. Osvaldo už svoj súhlas dal. Chce vedieť, či aj ona súhlasí. Victoria od neho žiada iba to, aby naďalej študoval a neostal len pri speve a potom bude aj ona spokojná. Následne mu dá svoj súhlas a obom im požehná so želaním šťastného života. Guillermo nastaví Leonele pascu, aby začala opäť piť. Leonela sa necíti dobre, lebo nevie, ako to má vysvetliť Maximilianovi, ktorý jej chce len dobre. Nati povie Marii Desamparada, že by mala ísť navštíviť Alonsa. Pripomenie jej, že v najhorších chvíľach vždy stál na jej strane a mala by mu prejaviť trošku vďačnosti. Osvaldo navrhne Victorii, aby presvedčili Fernandu podrobiť sa operácii, lebo lekár povedal, že teraz je veľmi vhodný moment. Maria Desamparada navštívi Alonsa a nevie, ako sa mu má poďakovať za všetko, čo pre ňu urobil a nevie, ako by mu vysvetlila, že ho má síce veľmi rada, ale miluje Maximiliana. Alonso jej rozumie, ale aj tak nevie, čo urobí so všetkou tou láskou, ktorú k nej cíti.
17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov I. (7) STEREOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Rodinný seriál, USA (2000-2001). Hrajú: L. Grahamová, A. Bledelová.
více informací Bozk a tajomstvo Lorelai a Rory idú ráno k Lukovi na raňajky. Lorelai sa sťažuje, že nemá už tri dni spodnú bielizeň a ide teda naostro. Rory je zdesená a navyše sa musí ospravedlňovať za to, že sama prala.
logo stanice TV DAJTO TV DAJTO
13:00 Zajtrajšie noviny II. (4) STEREOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Seriál, USA (1997-1998). Hrajú: K. Chandler, S. Davisová-Williamsová, F. Stevens.
14:00 Jake a Tlsťoch II. (3) STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Krimi seriál, USA (1989). Hrajú: W.Conrad, J. Penny.
15:00 Nové dobrodružstvá Tequilu a Bonettiho (12) STEREOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, Taliansko (2000-2001). Hrajú: J. Scalia, A. Marcuzziová, G. Barra.
logo stanice JOJ JOJ
13:20 Kosti VII. (1/13) od 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
(Bones VII. - The Memories in the Shallow Grave) Tehotenstvo Dr. Brennanovej zmenilo život nielen jej a agentovi Boothovi, ale aj všetkým jej spolupracovníkom a známym naokolo. Agent Seeley Booth a Dr. Temperance Brennanová sa snažia žiť spolu ako pár, hoci ich stále delia rozdielne pohľady na svet. Okrem pokročilého štádia tehotenstva však musí dvojica naďalej bojovať aj so zločinom. A opäť ich čaká zamotaný prípad - v národnom parku nájdu pozostatky ľudského tela a podľa zubných záznamov zistia, že šlo o manželku Josepha Serrana. Pred šiestimi mesiacmi záhadne zmizla a vrátila sa späť po čase s vážnou amnéziou, ktorú u nej liečil excentrický odborný psychiater Dr. David Yarzick. Nedávno žena zmizla znovu. Forenzné skúmanie tela a hrobu odhalí stopy, že ženu opakovane a v rôznych časoch zneužívali... Medzitým sa Sweets pokúša radiť Boothovi a Brennanovej, ako majú nakladať so svojím spoločným životom. Ak chcete objasniť vraždu, musíte pátrať až do špiku kosti obete! Emily Deschanelová ako brilantná súdna antropologička Dr. Temperence "Bones" Brennanová vládne výnimočnou schopnosťou odhaliť stopy ukryté v kostiach obete. Americký kriminálny mysteriózny seriál (2012). Hrajú E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová, T. Taylorová, T. J. Thyne, J. F. Daley, L. Kleintank a ďalší. Réžia: Ian Toynton, Dwight H. Little
14:20 Panelák XV. (43) SKRYTÉ TITULKYod 12 roků

žánr: SERIÁL
Striptér Maslák upokojuje Angie a chce ju uchlácholiť peniazmi, ktoré od neho bude dostávať. Renči sa nevie preniesť cez to, že doktor Mráček navštevoval bar, v ktorom tancovali polonahé dievčatá okolo tyče. Renči nedvíha Mráčkovi mobil. Znamená to koniec krátkej lásky? Imre s Gejzom skúšajú návleky na topánky, ktoré ušila Sonička. Stretne ich pani Janka, ktorá má skvelý nápad. Ak by sa návleky používali v paneláku, bolo by menej špiny. K Cinegeovcom prichádza striptér... Miesto, kde to žije. Prvý slovenský denný seriál (2015). Námet a scenár: A. Kraus. Réžia: A. Kraus, V. Csudai, R. Fábian, L. Hanulák, A. Horečná
15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY Premiéraod 12 roků

žánr: SERIÁL
Nastylovať sa za 2 hodiny a 400 eur dokážu len skutočné nákupné maniačky. Ale len jedna z nich môže byť tá pravá! S komentárom skúseného stylistu sledujeme päť žien počas jedného týždňa a uvidíme, ktorá z nich splní svoje úlohy najlepšie. Denný seriál Nákupné maniačky je súťažná televízna šou, spájajúca ženy rôzneho veku, vzdelania a výzoru, ktoré majú spoločnú vášeň - nakupovanie. Ich úloha znie priam rozprávkovo - v časovom limite 2 hodín musia minúť 400 eur a nakúpiť za ne oblečenie a doplnky, pomocou ktorých vytvoria outfit na zvolenú tému. Hodnotiť sa budú nielen navzájom, ale svoje pozorné a neúprosné oko na ne upriami aj profesionálny stylista. Najvyšší počet bodov potom určí víťazku týždňa, ktorá získa nielen celý svoj nákup, ale aj 500 eur v hotovosti. Novinkou je “víťazka stylistu“, ktorú za svoju favoritku označí stylista. Súťažiaca, ktorej svoje sympatie prejaví konkrétny stylista, získa luxusný autorský šperk z dielne Mariána Hornyaka. Slovenská denná reality šou (2015).
logo stanice JOJ Plus JOJ Plus
13:05 Profesionáli II. (14) od 12 roků

žánr: SERIÁL
Poslankyňa U krčmára Miňa sa chystá neviazaný dámsky žúr a na policajnej stanici očakávajú poslanecký prieskum. Obidve akcie spája jediná osoba - krásna a vyzývavá Miňov bývalá milenka, dnes poslankyňa - Bianka Borbélyová... Náčelník Maroš Nagy so svojimi mužmi hrdo bojuje so zločinom... Komediálny seriál z policajnej stanice (2009). Hrajú P. Batthyány, J. Kroner, Ľ. Kostelný, H. Krajčiová, L. Latinák, C. Kassai. Hosť: D. Mórová. Réžia: M. Ferencová
14:00 Dom snov VIII. (3) Premiéraod 12 roků

(Extreme Makeover Home Edition VIII.) Šéf tímu dizajnérov, architektov a štylistov vyberie rodinu, ktorá sa už po siedmich dňoch môže radovať z kompletnej rekonštrukcie svojho bývania alebo zo stavby úplne nového domu. Ale to len v prípade, že sa tím dizajnérov dokáže aspoň na chvíľu prestať hádať... Tvorcovia zvyčajne vytipujú rodinu, ktorá obnovu svojho príbytku už skutočne potrebuje ako soľ a ktorá prežila zaujímavý, pohnutý, často však smutný či nešťastný životný príbeh. Vybrané rodiny sú svojou účasťou v televíznej šou v podstate odmeňované. Keď tím odborníkov dorazí na miesto, odošle rodinku na sedemdňovú luxusnú dovolenku a práce na jej dome sa začínajú. Odborníci vytvoria architektonický návrh a interiérový návrh domu vrátane riešenia pre záhradu a okolité pozemky. Potom prizvú stavbyvedúceho so stovkou šikovných pracantov. Remeselnícke a stavebné práce, ktoré by za normálnych okolností trvali aj celý polrok, robotníci jednoducho stihnú vykonať za sedem dní! Americká reality show (2010-2011). Účinkujú: P. DiMeo, M. Moloney, T. Hutsonová, P. Hemmisová, P. Sharp, E. Sanders, E. Ancker, Xzibit, M. Matlinová, T. McQueenová, E. Xol a ďalší. Moderátor: Ty Pennington. Réžia: Glen GT Taylor, Patrick Higgins
15:00 Simpsonovci XIII. (12, 13) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(The Simpsons XIII.) Najslávnejší animovaný seriál pre celú rodinu. Satirická paródia na život americkej strednej vrstvy. Americký komediálny animovaný seriál (2003).
logo stanice WAU WAU
13:10 Búrka: Dobrodružstvo lásky (79, 80) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(La Tempestad) Príbeh lásky podnikateľky Mariny Reverteovej a mladého atraktívneho námorného kapitána Damiána Fabrého, majiteľa rybárskej lode La Tempestad - Búrka, ktorý žije v malom prímorskom mestečku. Ich počiatočná vzájomná nedôvera vyprchá, keď musia spojiť svoje sily, aby sa ubránili spoločnému nepriateľovi. Bezohľadní podnikatelia chcú zničiť spoločnosť na spracovanie rýb Neptuno. Damián by prišiel o živobytie, Marina o výnosy zo svojich obchodných aktivít a obyvatelia mestečka o prácu. Pre spoločné záujmy sú obaja nútení zložiť zbrane, ukončiť vzájomnú nevraživosť a vyhlásiť prímerie. Vtedy si Damián uvedomí, že sa do Mariny zamiloval. Cesta Mariny a Damiána za šťastím však nebude taká jednoduchá, osud im ju skomplikuje nejednou prekážkou či intrigou a dostihnú ich aj tiene rodinných tajomstiev z minulosti. Akoby to nestačilo, ich najhorší nepriatelia z okruhu starostových ľudí spolupracujú s mafiou, ktorá obchoduje s unesenými ľuďmi a ženy predáva na prostitúciu... Mexická telenovela (2010). Hrajú X. Navarreteová, W. Levy, I. Sánchez, M. Ojeda, L. Carmineová, C. Évora, M. Sortéová, D. Romoová, N. Salinasová a ďalší. Réžia: Monica Miguelová, Eric Morales
14:50 Súdna sieň SKRYTÉ TITULKYod 12 roků

Zničím ťa! Karin a Peter Lužínskí sa rozvádzajú. Ona nechce byť na ňom závislá a on nevie prežiť, žeby jeho polovička mala svoje vlastné financie a nezávislosť. Preto sa rozhodne, že buď ostane jeho manželka naďalej s ním, alebo ju zničí. Vzdať sa jej nemieni! Ako dopadne dnešné pojednávanie? Skončí sa rozvodom? Súdne prípady zo Slovenska plné emócii, ktoré sú inšpirované skutočnosťou (2011). Účinkujú: J. Penc, R. Názlerová, J. Hittnerová, J. Rolínová, J. Vaško, M. Štefek, D. Lelkešová, J. Bukva a ďalší. Réžia: B. Mišík
15:50 Už dosť, šéfe! VI. (6) od 12 roků

(Hell's Kitchen VI.) Kuchári bojujú o priazeň uznávaného a nekompromisného Gordona Ramsaya v americkej súťažnej reality-šou, ktorej víťaz získa miesto šéfkuchára v luxusnej reštaurácii. Kto z dvanástich súťažiacich adeptov na šéfkuchára prejde pekelným sitom výberu šéfkuchára Gordona Ramsaya v jeho hollywoodskej reštaurácii Hell´s Kitchen a získa ako výhru vlastnú reštauráciu snov? Sny súťažiacich kuchárov v krutej konkurencii a ťažkých podmienkach sa už čoskoro premenia na nočné mory. Gordon Ramsay, pekelný britský šéfkuchár ocenený Michelinskými hviezdami, prichádza na obrazovky v súťažnej reality-show, aby poriadne podkúril kuchárom, ktorí ašpirujú na pozíciu šéfkuchára - tentoraz v Amerike. Môžeme očakávať strhujúce tempo, silné emócie a kulinársku vášeň, ktorú perfekcionista a milovník dobrého jedla Ramsay vštepuje všetkým súťažiacim, doteraz neznámym a neskúseným kuchárom. Energický šéf z nich musí jednoducho vydolovať maximum. Kto z dvanástich súťažiacich kuchárov prežije pobyt v Ramsayho Pekelnej kuchyni a získa miesto šéfkuchára vo vlastnej reštaurácii? Americká súťažná kulinárska reality-šou (2009). Účinkujú: G. Ramsay, J. Thompson, S. Liebfried, A. Van Williganová, J. Ph. Susilovic a ďalší.
logo stanice TA3 TA3
13:40 Ekonomika a šport
14:00 Správy / Štúdio TA3
14:30 Týždeň v kultúre Repríza
logo stanice TV Lux TV Lux
12:55 Publicistika

Doma je domaPopoludňajšia publicistika
14:00 Spravodajstvo

žánr: ZPRÁVY
Vatikánsky magazínSpravodajský súhrn z Vatikánu
14:40 Náboženský program

Z prameňaČítania a evanjelium zo dňa
logo stanice Viasat Explorer Viasat Explorer
13:45 Závodní mechanici (4)

žánr: DOKUMENT
(Pit Crews) Velká Británie, dokumentární série (2009). Závodní mechanici Billa Davise právě zjistili, že jejich novým jezdcem je světoznámý Jacques Villeneuve. S tímto vědomím se snaží o perfektní výkon.
14:40 Ulička tornád (3)

žánr: DOKUMENT
(Tornado Alley) USA, dokumentární série (2014). Tato epizoda vypráví neuvěřitelný příběh přežití tváří v tvář katastrofickému tornádu, jež zasáhlo Oklahomu.
15:25 Mistři záchranáři (2)

žánr: DOKUMENT
(The Salvagemasters) Velká Británie / USA, dokumentární série (2013). Rok poté, co klesl v roce 2012 na dno, je čas zachránit ocelový tanker, který se potopil u pobřeží italských Syrakus. Jde o velký a nebezpečný projekt odehrávající se v nádherných kulisách.
logo stanice Viasat History Viasat History
13:20 Přesnost: Měření všech věcí (2)

žánr: DOKUMENT
(Precision: The Measure of All Things) Velká Británie, dokumentární série (2012). Profesor Marcus du Sautoy prozkoumá nejdůležitější kus železa na světě nazývaný Le Grand K (Velké K) - mezinárodní prototyp kilogramu, jehož váha je základem pro všechny ostatní váhy. Profesor Marcus du Sautoy nás vezme na neobvyklou cestu světem měření. Odhalí, proč se řídíme mírami a měříme svět kolem nás. Prozkoumá, jak byly definovány metr, sekunda nebo jednotky váhy. Také prozradí, jak jsme se dostali k měření síly tepla, světla a elektrické energie.
14:30 Velká podzemní válka (2)

žánr: DOKUMENT
(The Great Underground War) Velká Británie, dokumentární série (2013). Prozkoumáme události, které se odehrály na řece Sommě v červenci 1916 a které se staly pro britskou armádu noční můrou. Kopali tunely pro vítězství - v blátě Vlámska, ve vápenci v oblasti Champagne nebo v žule Alp - a mnozí z nich zemřeli neslavnou smrtí. Muži, kteří kopali tyto tunely, jsou neopěvovanými hrdiny 1. světové války - horníci, kteří kopali a razili hlouběji a hlouběji, riskovali životy a roztrhali by se na kusy pro pár metrů území pod povrchem. Tato série o hornících 1. světové války vysvětluje strategii vzniku a vedení tunelů, techniky zavedené Němci, zdokonalené Brity a Francouzi, a posléze převedené do vojenské taktiky ve vysokých horách Italy a Rakušany, kteří kopali v tvrdé žule a ledu Alp, aby mělo dělostřelectvo lepší pozice nebo se mohla odstřelit celá jedna strana hory.
15:20 Tajná válka (7) Repríza

žánr: DOKUMENT
(The Secret War) Britský dokumentární seriál (2011). Churchill prohlásil, že první, co během války zemře, bude pravda. Britské zpravodajské fiasko, k němuž došlo v Nizozemsku v letech 1942 a 1943, tento výrok potvrdilo. V noci 7. listopadu 1941 vysadilo Královské vojenské letectvo dva agenty z Oddělení speciálních operací v Německem okupovaném Nizozemsku. Výsadek za nepřátelskými liniemi značil začátek jedné z nejkatastrofálnějších kapitol historie tajné války. Němci označili tuto epizodu za Englandspiel, neboli Anglickou hru. Seznamte se s příběhem o smrtelně nebezpečné hře a o tom, jak desítky agentů byli vlákání Němci do Nizozemska... A Britové posílali další a další!
logo stanice Viasat Nature Viasat Nature
13:30 Zoo - Dublin (3)

žánr: DOKUMENT
(The Zoo - Dublin) Irsko, dokumentární série (2012). Jeden z ošetřovatelů si všimne, že někteří z lemurů vari červených ztrácejí shluky srsti. K vyšetřování záhady vypadávání vlasů je povolán veterinář.
13:55 Zoo - Dublin (4)

žánr: DOKUMENT
(The Zoo - Dublin) Irsko, dokumentární série (2012). Nová samice pandy červené se stěhuje do zoo v Dublinu, aby se setkala se svým novým partnerem. Ale ten je plachý a dává si na ni velký pozor. Přemůže ho jeho zvědavost?
14:20 Divoký svět (4)

žánr: DOKUMENT
(Wild World) USA, dokumentární seriál (2012). Jak žáby přežijí od zrození do mládí? Odhalíme jejich raný život, neboť budeme sledovat žabí potěr - z kterého se stanou pulci, kteří se vydají do neznáma.
logo stanice Viasat HD Viasat HD
13:35 Psí stráž (9)

žánr: DOKUMENT
(Dog Patrol) Nový Zéland, dokumentární seriál (2013). Psí tým Delta Junior a Ike hledají řidiče, který způsobil nehodu a utekl. Na jiném místě odhalují zaměstnanci věznice síť lží v mužské věznici Christchurch. Tato série se vrací s našimi starými známými: Člen týmu věznice Waikeria Maurice a jeho pes, který dokáže vyčenichat drohy, "Officer Ted"; Liza a její pes Watchman z MPI; pes protidrogového týmu Chad a India, kteří neustále vyhledávají drohy pašované přes hranice, abychom jmenovali některé z nich. Během zkoumání vztahu mezi těmito věrnými psy a jejich majiteli se podíváme na to, jak vykonávají svoji práci, která pomáhá zastavit zločinnost.
14:00 Mláďata ze zoo (3)

žánr: DOKUMENT
(Zoo Juniors) Německý dokumentární seriál (2013). Seznámení se s pravidly života v zoo trvá některým zvířatům déle. Mladí sloni jsou značně dovádiví, a nejen oni, ale i kapybary dají svým ošetřovatelům zabrat.
14:30 Mláďata ze zoo (4)

žánr: DOKUMENT
(Zoo Juniors) Německý dokumentární seriál (2013). Mladá zvířata se učí jak být nezávislá a respektovat své ošetřovatele, ale někteří, například sloni, se dodržování pravidel brání.
logo stanice Spektrum Spektrum
13:00 Narodil se žralok od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Spawn Of Jaws) Velký bílý žralok, kterému se také přezdívá bílá smrt, je nepochybně jedním z nejobávanějších dravců obývajících oceány. Přestože je dobře známý, jeho život je dodnes opředen množstvím záhad: nikdo například neví, kde přivádějí velcí bílí žraloci na svět svoje potomky. Vědci vypracovali speciální metodu sloužící sledování těchto tvorů, s jejíž pomocí může být velké tajemství odhaleno - předpokládá to ovšem, že se badatelé budou muset nejednou pustit do křížku se žralokem, který je často těžší než jejich loď.
14:00 Pohledy Z Kosmu 1 (5) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Cosmic Vistas)
14:30 Pohledy Z Kosmu 1 (6) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Cosmic Vistas)
logo stanice National Geographic National Geographic
13:20 Dálnice vedoucí peklem: Vážné nehody

žánr: DOKUMENT
V Albertě a Britské Kolumbii se převrátí nákladní vozy převážející trubky. V obou místech se týmy snaží zprovoznit důležité dálnice.
14:15 Zlato chladných vod: Obrovská spousta sleďů

žánr: DOKUMENT
Sledujte rybářské lodě u pobřeží Newfoundlandu, kde čelí obrovským vlnám a dokonce i ledovcům.
15:10 Stavby v divočině: Otočná chata

žánr: DOKUMENT
Tuffy a Paulie se pokusí postavit otočnou chatu pro Itala z velkoměsta, který se umí lépe ohánět v kuchyni než s kladivem.
logo stanice Nat Geo HD Nat Geo HD
13:00 Největší zabijáci: Hry o trůny

žánr: DOKUMENT
Medvědi lední a žirafy patří k tvorům, kteří zuřivě brání svá území a i své partnery. Žraloci skvrnití dokonce spolu soupeří už před narozením.
14:00 Největší zabijáci: Vražedná pomsta

žánr: DOKUMENT
Představí se predátoři s velkým apetitem, včetně barmské krajty, žraloka tygřího polykajícího hejna sardinek a lidožravého lva východoafrického.
15:00 Irbis horský z Afghánistánu

žánr: DOKUMENT
Vědci se pokusí odchytit tuto prchavou a překrásnou velkou kočku žijící v prostředí zasaženém válkou, aby ji mohli opatřit obojkem a studovat ji.
logo stanice Nat Geo Wild Nat Geo Wild
13:00 Největší zabijáci: Hry o trůny

žánr: DOKUMENT
Medvědi lední a žirafy patří k tvorům, kteří zuřivě brání svá území a i své partnery. Žraloci skvrnití dokonce spolu soupeří už před narozením.
14:00 Největší zabijáci: Vražedná pomsta

žánr: DOKUMENT
Představí se predátoři s velkým apetitem, včetně barmské krajty, žraloka tygřího polykajícího hejna sardinek a lidožravého lva východoafrického.
15:00 Irbis horský z Afghánistánu

žánr: DOKUMENT
Vědci se pokusí odchytit tuto prchavou a překrásnou velkou kočku žijící v prostředí zasaženém válkou, aby ji mohli opatřit obojkem a studovat ji.
logo stanice Discovery Channel Discovery Channel
13:30 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Soupeření začíná (Díl 1)

žánr: DOKUMENT
(Alaska: Battle on the Bay: Let the Battle Begin...) Pět kapitánů rybářských lodí poměřuje své síly v Beringově moři. Všichni chtějí za jediný měsíc vydělat roční plat.
14:25 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Santova dílna (Díl 2)

žánr: DOKUMENT
(Treehouse Masters: Santa's Workshop) S extra pomocí na svátky staví Pete a jeho tým kouzelný dům na stromě v alpském stylu, který je ideální pro Santu a paní Clausovou. Bude se excentrické rodině líbit?
15:20 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Pozorovatelna medvědů černých (Díl 3)

žánr: DOKUMENT
(Treehouse Masters: Black Bear Bungalow) Dvě sestry se obrátí na Petea, aby jim na pozemku na ploše 4 kilometrů čtverečních postavil na stromě posed na pozorování medvědů. Pete zhotoví desetiúhelník s prosklenými stěnami.
logo stanice Discovery HD Showcase Discovery HD Showcase
13:45 Aljašské nestvůry: Vydří muž

žánr: DOKUMENT
(Alaska Monsters: The Otterman) Tým pátrá po vydřím muži, o kterém se říká, že se dokáže proměňovat z muže ve vydru. Todd postaví past ohnivého kruhu a ostatní členové týmu při pátrání využijí vzducholoď.
14:30 Rybaření rukama s venkovany: Holky z Kansasu to umí líp

žánr: DOKUMENT
(Hillbilly Handfishin': Kansas Girls Do It Better) Dokážou dva hoši z města, že mohou ručně rybařit s těmi nejlepšími? Chytí dvě matky ze středozápadu největší rybu? Postaví se dva stateční požárníci bahnitým vodám Oklahomy?
15:15 Restaurátor: Ekologické restaurování exteriéru

žánr: DOKUMENT
(The Restorer Guy: Green Restoration Exterior) Tento projekt je pro restaurátora Gableho důležitý. Zvažuje, jak zrenovovat a zrestaurovat exteriér domu a zakomponovat solární panel na ohřev vody.
logo stanice Travel Channel HD Travel Channel HD
13:30 Hledáme bydlení Zn. v zahraničí

žánr: DOKUMENT
Mít vše v mexickém Huatulco.
14:00 Hotel Impossible

žánr: DOKUMENT
Špatný management.
15:00 Záhady muzeí

žánr: DOKUMENT
Boj za pravdu Dona Bollese & Stanleyho zázračný hadí olej.
logo stanice Fishing+Hunting Fishing+Hunting
13:30 Rybářský deník jemného lovu
14:00 Poslední výstřel - vítejte v Austrálii
14:30 Balázs Hajba - myslivecké vánoce v Bakonyském lese
logo stanice TV Paprika TV Paprika
13:00 Perfektní obsluha 2 (6) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Perfect) Který mistr kuchař světové úrovně umí dělat perfektní pečeně? A který z kulinářských fenoménů nás obslouží nejperfektnější italskou kuchyní všech dob? Konečně stojíme na prahu perfektního světa... - v tomto pořadu dva velkolepí kuchyňští géniové postaví na startovní čáru dva své - údajně rovněž velkolepé - pokrmy a nechají je, aby samy ukázaly, co v nich vězí.
14:00 Proměny chutí 1 (20) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Twist Of Taste) Pro většinu z nás znamená „experimentování s jídly“ obyčejně objevování nových kuchyní. Ovšem pro mistra kuchaře ozářeného třpytem Michelinových hvězd, jako je Vineet Bhatia, je to prakticky každodenní úkol, neboť jídelní lístek si vyžaduje častou obměnu delikates. Pineapple Curry a Chocolate Samosas - to je jen zlomek mistrovských kousků, které má na svém kontě. Nyní cestuje křížem krážem po Indii, sbírá lokální kulinářské zážitky a nápady a dává receptům překvapivý nový „šmrnc“. Drží se unikátního kuchařského stylu a neustále přichází s novinkami a vzrušujícími obměnami. Sledujte v našem seriálu, jak i pár zcela jednoduchých ingrediencí ve správnou chvíli na správném místě dokáže z jakéhokoli receptu vytvořit neuvěřitelně lákavou chuťovou smršť.
14:30 Mlýnek na recepty extra 2 (16) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Recipe Grinder Extra Hu)
logo stanice Fine Living Fine Living
logo stanice Crime&Investigation Crime&Investigation
13:30 Zločiny z vášně: Gladis Sotová

žánr: DOKUMENT
Ty nejstrašnější zločiny někdy páchají ti, do kterých by to nikdo neřekl. Sledujte nejtemnější činy spáchané lidmi, které láska dohnala k zoufalství.
14:00 Zločiny z vášně: Darlene Ellis

žánr: DOKUMENT
Ty nejstrašnější zločiny někdy páchají ti, do kterých by to nikdo neřekl. Sledujte nejtemnější činy spáchané lidmi, které láska dohnala k zoufalství.
14:30 Zločiny z vášně: Allen Essner

žánr: DOKUMENT
Ty nejstrašnější zločiny někdy páchají ti, do kterých by to nikdo neřekl. Sledujte nejtemnější činy spáchané lidmi, které láska dohnala k zoufalství.
logo stanice Filmbox Filmbox
12:45 Nejlepší kamarádky

žánr: FILM
(RAFIKI) Rodinný, Norsko (2009). Hrají: Anders Baasmo Christiansen, režie: Christian Lo.
více informací Julie, Mette a Naisha jsou nejlepší kamarádky a spolužačky. Žijí v malé vesničce v jednom norském údolí. Jsou téměř Vánoce a školní dny vyplňují koulovačky a příprava vánoční hry. Jednoho dne najednou Naisha a její matka zmizí. Zjistí se, že byla zamítnuta jejich žádost o azyl a budou poslány zpět domů - pokud je policie najde. Julie a Mette se rozhodnou Naishu a její matku najít a pomoci jim. S tajnou adresou jako jejich jedinou stopou se Julie a Mette vyplíží na noční vlak do města. Háček je v tom, že Juliin otec je policista, že Julii a Mette je teprve devět let a že Oslo je velice daleko od domova. Podaří se jim přivést svou kamarádku zpět?
14:05 Hindenburg (1)

žánr: FILM
(HINDENBURG 1) Drama, katastrofický, historický, Německo (2011). Hrají: Maximilian Simonischek, Lauren Lee Smith, Stacy Keach, Greta Scacchi, Hinnerk Schönemann, Justus von Dohnányi, Hannes Jaenicke, Christiane Paul, Pierre Besson, Wotan Wilke Möhring, Sönke Möhring, Heiner Lauterbach, Ulrich Noethen, Martin Armknecht, Stefan, režie: Philipp Kadelbach.
více informací Frankfurt, květen 1937. Hindenburg, největší vzducholoď na světě, se připravuje na let do New Yorku. Plavidlo ohromujících rozměrů je chloubou nacistického Německa. Má však jeden závažný nedostatek - kvůli americkému embargu, které zakazuje prodej hélia do Německa, je naplněné vysoce hořlavým vodíkem. Dle slov inženýra Mertena Krögera, který se na jeho stavbě podílel, je Hindenburg náloží dynamitu, která jen čeká na jiskru. Tento mladý muž s velkým šarmem, ale malými prostředky, se zamiloval do Jennifer van Zandt, bohaté dcery amerického průmyslníka, který chce Němcům prodávat hélium. Těsně před tím, než loď vzlétne, se Merten dozví, jak daleko je průmyslník ochoten se svým plánem jít - na vzducholodi ukryl bombu. Netušil však, že na palubě bude také jeho žena a dcera - a Mertenovi se na loď podaří dostat na poslední chvíli. Mladý pár se znovu setká a, navzdory třídním a majetkovým rozdílům, vyjádří i Jennifer Mertenovi svou lásku. Ten jí prozradí, že kdesi na vzducholodi je ukrytá bomba. Na dlouhé vysvětlování však není čas, neboť Merten musí rychle uprchnout - je stíhán za vraždu, kterou dle vlastních slov nespáchal. Jennifer je zmatená - mluví vůbec Merten pravdu? Na útěku ještě stačí Merten zaslechnout, jak matka Jennifer komusi říká, že je nutné bombu zneškodnit, protože se Hindenburg chystá se zpožděním přistát v Lakehurstu, městečku nedaleko New Yorku. Než stačí Merten zjistit, komu byla ona slova určena, je chycen a brutálně zmlácen. Poté, co je Merten zproštěn obvinění z vraždy a posádka se dozví, že na palubě je bomba, začíná další závod s časem - tentokrát ne nepodobný hledání jehly v kupce sena. Jennifer je v šoku, když se dozví, že její matka je součástí celého spiknutí - bohužel však ani ona neví, kde je bomba schovaná. A když se jediná osoba, která ví, kde se dynamit nachází, utopí v moři, vypadá to, že osud Hindenburgu je zpečetěn. Majestátní vzducholoď, očekávaná davy zvědavců, fotografů a rozhlasových reportérů, se ocitne v Lakehurstu...
15:40 Hindenburg (2)

žánr: FILM
(HINDENBURG 2) Drama, katastrofický, historický, Německo (2011). Hrají: Maximilian Simonischek, Lauren Lee Smith, Stacy Keach, Greta Scacchi, Hinnerk Schönemann, Justus von Dohnányi, Hannes Jaenicke, Christiane Paul, Pierre Besson, Wotan Wilke Möhring, Sönke Möhring, Heiner Lauterbach, Ulrich Noethen, Martin Armknecht, Stefan, režie: Philipp Kadelbach.
více informací Frankfurt, květen 1937. Hindenburg, největší vzducholoď na světě, se připravuje na let do New Yorku. Plavidlo ohromujících rozměrů je chloubou nacistického Německa. Má však jeden závažný nedostatek - kvůli americkému embargu, které zakazuje prodej hélia do Německa, je naplněné vysoce hořlavým vodíkem. Dle slov inženýra Mertena Krögera, který se na jeho stavbě podílel, je Hindenburg náloží dynamitu, která jen čeká na jiskru. Tento mladý muž s velkým šarmem, ale malými prostředky, se zamiloval do Jennifer van Zandt, bohaté dcery amerického průmyslníka, který chce Němcům prodávat hélium. Těsně před tím, než loď vzlétne, se Merten dozví, jak daleko je průmyslník ochoten se svým plánem jít - na vzducholodi ukryl bombu. Netušil však, že na palubě bude také jeho žena a dcera - a Mertenovi se na loď podaří dostat na poslední chvíli. Mladý pár se znovu setká a, navzdory třídním a majetkovým rozdílům, vyjádří i Jennifer Mertenovi svou lásku. Ten jí prozradí, že kdesi na vzducholodi je ukrytá bomba. Na dlouhé vysvětlování však není čas, neboť Merten musí rychle uprchnout - je stíhán za vraždu, kterou dle vlastních slov nespáchal. Jennifer je zmatená - mluví vůbec Merten pravdu? Na útěku ještě stačí Merten zaslechnout, jak matka Jennifer komusi říká, že je nutné bombu zneškodnit, protože se Hindenburg chystá se zpožděním přistát v Lakehurstu, městečku nedaleko New Yorku. Než stačí Merten zjistit, komu byla ona slova určena, je chycen a brutálně zmlácen. Poté, co je Merten zproštěn obvinění z vraždy a posádka se dozví, že na palubě je bomba, začíná další závod s časem - tentokrát ne nepodobný hledání jehly v kupce sena. Jennifer je v šoku, když se dozví, že její matka je součástí celého spiknutí - bohužel však ani ona neví, kde je bomba schovaná. A když se jediná osoba, která ví, kde se dynamit nachází, utopí v moři, vypadá to, že osud Hindenburgu je zpečetěn. Majestátní vzducholoď, očekávaná davy zvědavců, fotografů a rozhlasových reportérů, se ocitne v Lakehurstu...
logo stanice Filmbox Plus Filmbox Plus
13:15 Irene zmítaná ve vlnách

žánr: FILM
(IRENE IN TIME) Romantický, komedie, drama, USA (2009). Hrají: Andrea Marcovicci, Victoria Tennant, Karen Black, David Proval, Zack Norman, Reni Santoni, Adam Davidson, Dato Bachtadze, Joe Manganiello, režie: Henry Jaglom.
více informací Snímek o složitých vztazích mezi otci a dcerami a o jejich potenciálních celoživotních následcích.
14:45 Vše, co můžeš chtít

žánr: FILM
(EVERYTHING YOU WANT) Romantická komedie, USA (2005). Hrají: Shiri Appleby, Nick Zano, Alexandra Holden, Ben Gourley, Orlando Seale, režie: Ryan Little.
více informací Abby je studentkou umění a malířkou. Její přítel Sy je téměř perfektní - chodí s Abby na romantické večeře, nosí jí kytky, sleduje zamilované filmy... Má ovšem jeden zásadní nedostatek: žije totiž jen v Abbyiných představách! Navíc seznámení se sympatickým Quinnem zamíchá dívčinými city. Koho si nakonec vybere - imaginárního dokonalého prince nebo skutečného přítele?
16:15 Marie a její muži

žánr: FILM
(MARIA'S MEN) Drama, Norsko (2006). Hrají: Ingjerd Egeberg, Mats Elden, režie: Vibeke Ringen.
více informací Maria je čtyřicetiletá nekonvenční matka samoživitelka. Do jejího života vstoupí dva zcela odlišní muži, padesátiletý psychiatr Frederick a dvaadvacetiletý pilot kluzáku Jonas. Děj vyvrcholí, když se vrátí její bývalý manžel.
logo stanice Filmbox Family Filmbox Family
13:00 Vodní bomba pro kocoura

žánr: FILM
(WATERBOMB FOR THE FAT TOMCAT) Rodinný, Estonsko, Lativa (2004). Hrají: Baiba Broka, Undine Viksne, Zane Leimane, režie: Varis Brasla.
více informací Osmiletá Martha a čtyřletá Linda potřebují na nějakou dobu tetu, když rodiče obou holčiček odjedou na nějakou dobu za prací. Když se Martha poprvé naživo setká se svou tetou Unou, začne pomalu odhalovat tajemství umění kompromisu. Stále je přesvědčená, že lidské činy by měly odpovídat jejich slovům - jenže nová „taktika“ odhalí Martě spoustu skvělých nových věcí.
14:20 Ledové snění

žánr: FILM
(ICE DREAMS) Rodinné drama, USA (2009). Hrají: Jessica Cauffiel, Shelley Long, Kathleen Wilhoite, Jon Lindström, Jerry Stiller, režie: David Burton Morris.
více informací Poté, co zdědí rodinné vlastnictví v podobě zimního stadionu, se nový majitel osvědčí jako významná spojka mezi bývalou olympijskou bruslařkou Amy a mladým bruslařským talentem.
15:45 Hvězda ze salonu

žánr: FILM
(Meilleur espoir féminin (Promising Young Actress)) Komedie, Francie (2000). Hrají: Gérard Jugnot, Bérénice Bejo, Chantal Lauby, Antoine Duléry, Didier Flamand, Dora Doll, Ticky Holgado, Thierry Lhermitte, režie: Gérard Jugnot.
více informací Laetitia žije klidně se svým otcem v malém přístavu na severu Francie. Yvon má kadeřnictví, ve kterém stačí učesat všechny dámy ve městě. Laetitia ještě studuje, ale Yvon už se těší, jak svou skromnou živnost rozšíří pro sebe a pro svou dceru. Laetitii by nikdy nepustil na konkurz na film, a tak o jejím pokusu ví celé město, jen ne vlastní otec. A zrovna to vyjde! Hlavní role a možná nová budoucnost pro sotva dospělou dceru. Ale jak to říct Yvonovi a především jak získat jeho požehnání... a vlastně nezbytné povolení?
logo stanice Filmbox Premium Filmbox Premium
13:45 Bídníci

žánr: FILM
(LES MISERABLES) Romantické dramam, uzikál, USA, Velká Británie (2012). Hrají: Hugh Jackman, Russell Crowe, Anne Hathaway, režie: Tom Hooper.
více informací Píše se rok 1815 a v Toulonu je po devatenácti letech v okovech propuštěn vězeňským důstojníkem Javertem (Crowe) Jean Valjean (Jackman), vězeň číslo 24601. Valjean se pokouší dostat z Toulonu do Digne s cílem nalézt jídlo, střechu nad hlavou i práci - a během své cesty zjistí, že se stal vyvrhelem společnosti, kterému se všichni vyhýbají. Les Misérables je filmová adaptace světové muzikálové senzace, kterou vidělo více než 60 milionů lidí ve 42 zemích a ve 21 jazycích - a která i po 28 letech stále trhá kasovní rekordy.
16:20 Nechápu, jak to dokáže

žánr: FILM
(I DON'T KNOW HOW SHE DOES IT) Romantický, komedie, USA (2011). Hrají: Sarah Jessica Parker, Pierce Brosnan and Greg Kinnear, režie: Douglas McGrath.
více informací Komedie točící se okolo života Kate Reddyové, finanční ředitelky, která živí svého manžela a dvě děti.
17:45 Vzácný ptáček

žánr: FILM
(MISTER RIGHT) Romantický, komedie, Francie (2001). Hrají: Michele Laroque, Patrick Catalifo, Hippolyte Girardot, režie: Didier Albert.
více informací Pětatřicátnice se slibnou kariérou Alexandra je v šoku, když ji Marc opouští s milenkou právě v den, kdy se rozhodla, že si s ním pořídí dítě. Stane se jednou z těch svobodných žen, které naléhavě hledají toho pravého muže pro rodinný život, a rozhodne se, že svého milence získá zpátky. Ale je pro ni opravdu ten pravý?
logo stanice Filmbox HD Filmbox HD
13:15 Náklad do Afriky

žánr: FILM
(CARGO TO AFRICA) Rodinný, Kanada (2009). Hrají: Julien Adam, Pierre Lebeau, Alexis Martin, režie: Roger Cantin.
více informací Norbert uvízne v době občanské války v Kanadě, zemi, odkud pochází. Má v plánu odcestovat načerno na nákladní lodi směřující do Afriky. Zatímco se snaží zbavit své malé opičky, setkává se s otravným dítětem, které mu bude komplikovat jeho život, dokud se nestane klíčem k jeho věčnému štěstí.
14:45 Dva světy

žánr: FILM
(Two worlds) Fantasy komedie, Belgie (2007). Hrají: Benoît Poelvoorde, Natacha Lindinger, Michel Duchaussoy, Daniel Cohen, Arly Jover, Augustin Legrand, Catherine Mouchet, Stefano Accorsi, Michelle Goddet, Nora Arnezeder, režie: Daniel Cohen.
více informací Francouzský obchodník cestuje časem a osvobodí kmen utlačovaný v jiném světě.
16:25 Padělatelé

žánr: FILM
(FAKERS) Drama, Kanada (2010). Hrají: Greyston Holt, Andrew Francis, Alexia Fast, Mike Beaver, Gregory Smith, Drea de Matteo, Claudia Ferri, Abdul Ayoola, režie: Pierre Gill.
více informací Bratranci Tanner a Ben jsou v posledním ročníku na elitní soukromé škole. Tanner je dobrý student, který se drží od problémů dál, ale Ben je neustále zapletený do nejrůznějších nekalostí. Poté, co se vyspí s expřítelkyní místního gangstera a hodně se zadluží kvůli hazardním hrám, se jeho život ocitá na vlásku - tedy pokud rychle nesežene dostatek peněz. Ben má plán, jak všechno urovnat - jediné, co potřebuje je Tannerova pomoc. Společně s dcerou ředitelky školy Emmou se bratranci dají na padělání peněz. Brzy se však všichni ocitnou nebezpečném světě kriminálního podsvětí, kde po nich jde jak mafie, tak policie.
logo stanice HBO HBO
13:20 Ďábel nosí Pradu STEREOod 12 rokůfull HD

žánr: FILM
(THE DEVIL WEARS PRADA) komediální drama USA/Francie (2006). Hrají: Meryl Streepová, Anne Hathawayová, Stanley Tucci, Emily Bluntová, Simon Baker, režie: David Frankel.
více informací Mladičká Andy přijíždí do New Yorku, kde by se ráda věnovala své vášni - novinařině. Kariéru však odstartuje jako asistentka kruté šéfredaktorky nejslavnějšího módního časopisu Runway.
15:10 V tom domě straší! STEREODOLBY DIGITALfull HD

žánr: FILM
(MONSTER HOUSE) animovaná hororová komedie USA (2006). režie: Gil Kenan.
více informací Mějte se na pozoru před starou barabiznou na předměstí. Když se k ní příliš přiblížíte, mohlo by se vám stát, že vás pohltí! Tři kamarádi se rozhodnou přijít celé záhadě na kloub.
16:40 Ježíš mě miluje STEREOod 12 rokůfull HD

žánr: FILM
(JESUS LOVES ME) romantická komedie Německo (2012). Hrají: Jessica Schwarzová, Florian David Fitz, Henry Hübchen, Hannelore Elsnerová, Nicholas Ofczarek, režie: Florian David Fitz.
více informací Mariin nový přítel je dokonalost sama. Není to nikdo méně významný než sám Ježíš, který se vrátil na Zem, aby završil konec světa. Poblázněná Marie si získá jeho srdce. Je její láska silná natolik, aby kvůli ní Ježíš posunul Soudný den?
logo stanice HBO2 HBO2
12:10 Těžká váha STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(CINDERELLA MAN) biografické drama USA (2005). Hrají: Russell Crowe, Renée Zellwegerová, Paul Giamatti, Craig Bierko, Paddy Considine, režie: Ron Howard.
více informací Uprostřed americké hospodářské krize ve 30. letech se zničehonic objevil James J. Braddock - hrdina, jemuž se díky odhodlání a železné vůli podařilo nejen vybojovat druhou šanci pro svou rodinu a sebe samotného, ale také stát se idolem.
14:35 StreetDance 2 STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(STREETDANCE 2) romantické taneční drama VB/Německo (2012). Hrají: Sofia Boutellová, Falk Hentschel, Tom Conti, George Sampson, Deborah Rosanová, režie: Max Giwa, Dania Pasquiniová.
více informací Když je jeden z nejlepších tanečníků streetdance ponížen a vypískán z pódia americkou taneční skupinou zvanou Neporazitelní, vyráží se svým nejlepším kámošem Eddiem do světa hledat ty největší talenty pro novou taneční skupinu...
16:00 Věž ze slonoviny STEREOod 12 roků

žánr: DOKUMENT
(IVORY TOWER (2014)) dokumentární film USA (2014). režie: Andrew Rossi.
více informací Stojí vysoká škola za ty peníze? Filmař Andrew Rossi pokládá zásadní otázku o hodnotě vysokoškolského vzdělání v USA a zároveň poukazuje na to, jak vysoké školy přecházejí na komerční bázi, jež často upřednostňuje expanzi na úkor kvality.
logo stanice HBO Comedy HBO Comedy
13:45 Návrat na výsluní II. (7): Valerie čelí kritikům STEREOod 12 roků

žánr: SERIÁL
(THE COMEBACK II. EP. 07 - VALERIE FACES THE CRITICS) komediální seriál z produkce HBO USA (2014). Hrají: Lisa Kudrowová, Lance Barber, Robert Michael Morris, Laura Silvermanová, Damian Young, režie: Michael Patrick King.
více informací Valerie Cherishová bývala průkopnicí reality show. Nyní můžeme Valerii opět sledovat, jak dělá to, co umí nejlépe (nebo přinejmenším nejvtipněji), neboť Lisa Kudrowová se vrací na obrazovky HBO v nových epizodách seriálu Návrat na výsluní.
14:15 Návrat na výsluní II. (8): Valerie získává, po čem touží STEREOod 12 roků

žánr: SERIÁL
(THE COMEBACK II. EP. 08 - VALERIE GETS WHAT SHE REALLY WANTS) komediální seriál z produkce HBO USA (2014). Hrají: Lisa Kudrowová, Lance Barber, Robert Michael Morris, Laura Silvermanová, Damian Young, režie: Michael Patrick King.
více informací Valerie Cherishová bývala průkopnicí reality show. Nyní můžeme Valerii opět sledovat, jak dělá to, co umí nejlépe (nebo přinejmenším nejvtipněji), neboť Lisa Kudrowová se vrací na obrazovky HBO v nových epizodách seriálu Návrat na výsluní.
15:10 Táta Jack (2): Dám Vám do těla STEREOod 12 roků

žánr: SERIÁL
(SURVIVING JACK EP. 02 - GONNA MAKE YOU SWEAT) komediální seriál USA (2014). Hrají: Christopher Meloni, Connor Buckley, Rachael Harrisová, Claudia Leeová, Tyler Foden, režie: Joe Nussbaum.
více informací Bývalý vojenský lékař Jack Dunlevy chodíval do práce brzy ráno a vracel se pozdě večer. Svou rodinu tak viděl jen málo. Jeho manželka Joanne se však vrací do právnické školy a Jack je tak poprvé v životě tátou na plný úvazek...
logo stanice Cinemax Cinemax
13:05 Peklo je pro hrdiny STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků

žánr: FILM
(HELL IS FOR HEROES) válečné drama USA (1962). Hrají: Steve McQueen, Bobby Darin, Fess Parker, Harry Guardino, James Coburn, režie: Donald Siegel.
více informací V zápalu boje v průběhu druhé světové války se hrstka vojáků snaží přesvědčit nacistické protivníky o své přesile. Musí tak činit proto, aby ubránili západní linii alespoň do té doby, než dorazí posily.
14:35 Hlasy v hlavě STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků

žánr: FILM
(SOME VOICES) komediální drama VB (2000). Hrají: Daniel Craig, David Morrissey, Kelly MacDonaldová, Julie Grahamová, Peter McDonald, režie: Simon Cellan Jones.
více informací Film je příběhem o vztahu záhadného, ale hodného Raye (Daniel Craig), právě propuštěného z psychiatrické léčebny. Jeho úzkostlivý a starostlivý bratr se vedle vedení restaurace snaží o nemocného Raye starat.
16:20 Nadšením bez sebe STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků

žánr: FILM
(THE THRILL OF IT ALL) romantická komedie USA (1963). Hrají: Doris Dayová, James Garner, Arlene Francisová, Edward Andrews, Reginald Owen, režie: Norman Jewison.
více informací Tato romantická komedie pojednává o manželském páru, který vede perfektní spořádaný život. Ten však rázem vezme za své, když se z profesionální manželky a matky přes noc stane hvězda televizní reklamy...
logo stanice Film+ Film+
13:35 Milionářský expres od 12 roků

žánr: FILM
(Foo gwai lit che) Akční komedie, Hong Kong (1986). Režie: Sammo Hung Kam-Bo Hrají: Biao Yuen, Yasuaki Kurata, Sammo Hung Kam-Bo, Rosamund Kwan, Ching-Ying Lam
více informacíJak obohatit poklidné městečko? Fong-Tin Ching má plán - vykolejí vlak plný bohatých cestujících a ti budou v městečku utrácet peníze a vše bude krásné. Netuší, že ve vlaku jsou tři záhadní samurajové, které pronásleduje jak tajná policie, tak i banda lupičů. Poklidný plán se změní v pořádnou akci, spoustu kaskadérských kousků a nechybí ani výborný humor - máte se na co těšit.
15:30 Vášeň v tanci od 12 roků

žánr: FILM
(El Cantante) Životopisný film (2006 - 110 min.) Režie: Leon Ichaso Hrají: Marc Anthony, Jennifer Lopez, John Ortiz, Vincent Laresca, Federico Castelluccio
více informacíBiografické drama o úžasné a tragické kariéře krále salsy, Hectoru Lavoevovi. Přistěhoval se do New Yorku z Portorika a jeho hlas si získal miliony fanoušků. Sláva a peníze mu nakonec mnoho štěstí nepřinesly. Drogy a alkohol pro Hectora a bolestné chvíle pro jeho milovanou ženu Puchi.
17:30 Tajemství prstenu od 12 roků

žánr: FILM
(Closing the Ring) Romantické drama, USA - Velká Británie - Kanada (2007). Režie: Richard Attenborough Hrají: Shirley MacLaine, Christopher Plummer, Mischa Barton, Gregory Smith, Brenda Fricker
více informacíV roce 1991 zemřel Chuck a smutně se s ním loučí dcera a přátelé, méně pak jeho žena, Ehel, která ho nikdy nemilovala. Její srdce patřilo Teddymu, který byl přítelem Chucka a Jeffa. Tři mladící odešli dobrovolně do II.světové války a Teddy se nevrátil. Na druhé straně Atlantiku, v Irsku, pátrá mladý Jimmy se starým hasičem Michaelem po troskách letadla, jehož havárii Michael za války viděl. Pátrání je zavede na místo přípravy teroristických útoků IRA a tak ani IRA ani Britové nemají zájem o vyhrabání lidského těla, které Jimmy a Michael našli. Nicméně najdou i prsten s vyrytým jménem Ethel a Jimmy začne hledat dívku tohoto jména. Najde její telefonní číslo a vydá se do Ameriky... Tajemství prstenu je film o touze po svobodě a odpuštění, o protivenstvích života, které se nám sice mohou zdát nespravedlivá, ale musí se s nimi umět žít.
logo stanice Doku CS Doku CS
13:05 Hurá cirkus

žánr: DOKUMENT
(Hurá cirkus!) Dokumentární. (Československo - 1962). Režie: Petr Schulhoff.
více informacíStřihový film o medvědech, opicích, psech, slonech a dalších cirkusových zvířatech. Ve filmu jsou použity i záběry ze sovětského filmu "Míša a Mišulka" a československého filmu "Lidé, zvířata, manéž".
14:00 Svědkové svého času

žánr: DOKUMENT
(Svědkové svého času) Dokumentární. (Československo - 1967). Režie: Bohumil Sobotka.
více informacíDokument o sovětské filmové avantgardě. Ruská filmová avantgarda s bojovou formou (D. Vertov, L. V. Kulešov, S. M. Ejzenštejn, A. P. Dovženko, V. I. Pudovkin), ovlivnila vývoj celé světové kinematografie. Filmová avantgarda je název poměrně krátkého období filmové tvorby druhé polovině 20. let 20. století. Autoři filmové avantgardy radikálně popírali tehdejší konvence komerční filmové tvorby a objevným užíváním filmovací techniky zpodobovali realitu často až v groteskním a fantaskním zkreslení. Tvořili pod vlivem literární a výtvarné avantgardy.
14:30 Sjezd socialistické kultury

žánr: DOKUMENT
(Sjezd socialistické kultury) Dokumentární. (Československo - 1959). Režie: Pavel Hobl.
více informacíNa jaře v roce 1959 opustili naši vědci a umělci své laboratoře a studia. vydali se na individuální cesty po celé ČSSR s úmyslem rozproudit diskusi o tom, co všechny zajímá, konkrétně jaký bude náš život v budoucnosti, jaká v něm případě úloha vědě a umění. Výsledky těchto rozhovorů a nápadů z cest pak následně zazněly na společném zasedání v pražském sjezdovém paláci.. Dokument zachycuje dojmy z tohoto přátelského setkání.
logo stanice Kino CS Kino CS
12:35 Puščik jede do Prahy

žánr: FILM
(Puščik jede do Prahy) Rodinný. (Československo / Rusko - 1965). Režie: Lev Golub. Hrají: Andrej Filatov(Jura), Vladimír Menšík(hodinář), Zdeněk Dítě(vedoucí pošty), Marcela Martínková(učitelka).
více informacíPřátelství uzavřené v mezinárodním pionýrském táboře v Artěku je zpečetěno darem živého medvíděte.. Pedagogové se obávali, že by film mohl inspirovat malé diváky k nepředloženým činům, ale ani děti nebraly tuhle hodně vymyšlenou historku vážně.
14:05 Každý mladý muž

žánr: FILM
(Každý mladý muž) Komedie. (Československo - 1965). Režie: Pavel Juráček. Hrají: Emil Horváth ml., Jan Kotva, Jan Vala, Jaromír Hanzlík, Ladislav Jakim, Luděk Nešleha, Pavel Landovský.
více informacíPovídkový diptych z prostředí základní vojenské služby, konfrontující se smyslem pro absurditu všednodennosti sny a touhy sotva dospělých mladých mužů s realitou socialistické armády. Film, který byl doma vítán jako antimilitaristický, zatímco západní levice jej kritizovala za oslavu vojenství.
15:30 Parta za milión

žánr: FILM
(Parta za milión) Rodinný. (Československo - 1990). Režie: Rudolf Růžička. Hrají: Jana Janěková st., Jiří Kodeš.
více informacíRežisér Rudolf Růžička natočil ve zlínském studiu dětský kriminální film Parta za milión. Zatímco v obdobných snímcích s kriminální zápletkou zpravidla děti pomáhají dopadnout pachatele, v tomto díle je to poněkud jinak. Klukovská parta z frajeřiny (kvůli sázce) přepadne poštu. Vzápětí se zjistí, že v pytli, který tam ukradla, nejsou dopisy, nýbrž téměř milión korun. Trvá to dlouho, než se chlapci rozhodnou lup vrátit. A mezitím se odehraje řada věcí. - Ve filmu je značný prostor věnován přípravě a provedení loupeže, a potom vývoji vztahů mezi dětmi, které se dostanou k velkým penězům. Tvůrci se snažili, jistě s dobrými úmysly, vnést do tradičního dětského příběhu něco nového. Zaujmout malé diváky dobrodružnou akcí a přitom přinést i poučení o neblahé roli chamtivosti a touhy po bohatství. Pokusili se charakterizovat své hrdiny bez obvyklé přetvářky, ukázat dnešní kluky takové, jací opravdu jsou.
logo stanice CS Film CS Film
12:00 Za volantem nepřítel Česky

žánr: FILM
Drama (1974). Hrají: Miloš Willig, Libuše Řídelová, Petr Skarke, Jindřich Janda, František Skřípek, Bohumil Bezouška, Oldřich Velen, Zdeněk Kryzánek, Ivo Niederle, Vladimír Hrubý, Jan Schánilec aj., režie: Karel Steklý.
více informací Léto 1968: krizový vývoj vrcholí. Poctiví a nesobecky obětaví komunisté jsou pronásledováni i mezi pražskými taxikáři. V původním scénáři byla předepsána i internacionální záchrana v posledním okamžiku. Scéna příletu sovětských letadel na ruzyňské letiště nebyla nakonec pro technické obtíže realizována. Námět napsal čelný normalizační ideolog Miroslav Müller, který se pod uměleckým pseudonymem Kapek projevoval také jako autor umírněně eroticko-humoristických románků a satirických bajek ve verších. (93 minut)
13:50 Filmové noviny

Filmové zpravodajství (2015).
více informací Filmové noviny přinášejí každý den souhrnné filmové zpravodajství ze světa filmu; aktuality, ocenění, výročí, nové a připravované projekty a mnoho dalšího z domova i ze zahraničí... (5 minut)
14:00 Podobizna Česky

žánr: FILM
Drama (1947). Hrají: Otomar Krejča, Luba Skořepová, Vladimír Šmeral, Karel Hynek, Ladislav Kulhánek, J. S. Kolár, Bohuslav Kupšovský, Arnošt Mirský, Gabriel Hart, Marta Májová, Milada Smolíková, Zora Božinová aj., režie: Jiří Slavíček.
více informací se dostanou do jeho blízkosti. Přesvědčí se o tom i malíř Roman... Zajímavý pokus o fantaskní žánr byl ve své době v české kinematografii velmi ojedinělý. Asi nejlepší film režiséra Jiřího Slavíčka, který se v následujících letech věnoval spíše organizační a pedagogické činnosti. (88 minut)
logo stanice AMC Channel AMC Channel
13:35 Přítelkyně

žánr: FILM
(Just Between Friends) drama US (1986). Režie: Allan Burns Hrají: Mary Tyler Moore, Christine Lahti, Sam Waterston, Ted Danson
více informací Zatímco se manželka vzdá své nezávislosti, aby se mohla řádně věnovat domácnosti, její manžel naváže románek s hlasatelkou zpravodajské relace. Obě ženy se spřátelí v kurzu aerobiku. Mají mnoho společného -- například to, že obě milují téhož muže.
15:25 Nell

žánr: FILM
(Nell) drama US (1994). Režie: Michael Apted Hrají: Jodie Foster, Liam Neeson, Natasha Richardson, Richard Libertini
více informací Nell vyrostla v lese a za celý svůj život poznala pouze dva lidi: maminku a svou sestru - dvojče. Když ji najde doktor Lovell, nikdo z dívčiných příbuzných už není naživou a Nell žije zcela sama v malé chatrči. Ani neumí pořádně anglicky, zná jen jazyk, k
17:15 Odpolední láska

žánr: FILM
(Love In The Afternoon) komedie US (1957). Režie: Billy Wilder Hrají: Gary Cooper, Audrey Hepburn, Maurice Chevalier, John Mcgiver
více informací Claude Chevasse (Maurice Chevalier) je pařížský soukromý detektiv, který se specializuje na případy manželské nevěry. Jeho dceru Ariane (Audrey Hepburn) otcova práce fascinuje, především pak složka Franka Flanagana (Gary Cooper), amerického milionáře a mezinárodního playboye, do kterého se zamiluje.
logo stanice Film Europe Film Europe
12:45 Ach, to libido od 18 roků

žánr: FILM
(Ah! La libido) Komedie, Francie (2009). Hrají: Anna Mihalcea, Audrey Dana, Claude Degliame, Olivier Schatzky, Sarah Grappin, režie: Michele Rosier.
více informací Pro Paulu, Betty, Charlotte a Sandy, čtyři kamarádky různého věku, které pracují pro jedny velkých novin v Paříži a setkávají se téměř každý den v jídelně, je tento týden velmi zvláštní. Nejstarší Paula je dokumentaristkou. Charlotte, redaktorka, je rozvedenou matkou malého synka, který je právě na prázdninách. Po letech společného soužití tak odešla od svého muže. Sandy, 18 let, je telefonistka. Stále žije se svými rodiči, bratrem a sestrou. Betty, fotoreportérka, žije sama a hodně cestuje. Svým kamarádkám však navrhne smělý plán, jak co nejradikálněji uniknout ze své samoty. Užít si mužů-loutek, lépe řečeno prostitutů! Čtyřnásobná jízda začíná. Chce to jen pevné nervy a odvahu...
14:15 Vánoční příběh od 15 roků

žánr: FILM
(Un Conte de Noel) Komedie / drama, France (2008). Hrají: Anne Consigny, Catherine Deneuve, Jean-Paul Roussillon, Mathieu Amalric, Melvil Poupaud, režie: Arnaud Desplechin.
více informací „Trochu násilnický a trochu rozverný příběh“ vyprávějící o jedné rodině a jedné transplantaci. Do severofrancouzského Roubaix k rodičům na návštěvu přijíždějí jejich již dospělé děti, aby zde společně se svými rodinami oslavily vánoční svátky. Pod vlivem matčiny nemoci, spojené s hledáním vhodného dárce kostní dřeně, ožívají vzájemné ambivalence, rodinná tajemství i tragédie. Pozvolna plynoucí snímek s vtipnými dialogy a nápaditou formou vyprávění odkazuje k slavným filmovým dílům i předním evropským myslitelům, jež hojně cituje.
16:50 Královna višní 2 od 15 roků

žánr: FILM
(Die Kirschenkönigin 2) Drama / rodinný / válečný, Německo (2004). Hrají: Hosemann Marc(Albert von Roll), Müller Richy(Franz Weidler), Neuhauser Adele(Luise Weidler), Wokalek Johanna(Ruth von Roll), Zirner August(Samuel Goldfisch), režie: Kaufmann Rainer.
více informací Píše se rok 1914, Berlín. Ruth Goldfish, dcera bohatého židovského bankéře, se touží stát farmářkou. U své rodiny se však setkává s nepochopením. Pěstovat svou vlastní zeleninu, jíst vlastní ovoce a mít své vlastní místo plné míru, lásky, pohody a klidu se jim nezdá jako dostatečně lukrativní zázemí pro jejich dceru. Ruth si však prosadí svou, provdá se za šlechtice a společně se přestěhují na venkov. Počátky jsou pro Ruth velkým zklamáním, ale dívka začne s nadšením a silou přestavovat dům a díky své pevné vůle změní obyčejné třešně, které rostou u domu ve velkých plantážích, na nejlepší třešně v celém Německu. Její štěstí však poznamená První světová válka, která právě zaplavuje Evropu.
logo stanice Eurosport Eurosport
11:00 Snooker Live

žánr: SPORT
Mistrovství světa - čtvrtfinále
14:00 Cyklistika Live

žánr: SPORT
Kolem Turecka - 3. etapa
15:30 Snooker Live

žánr: SPORT
Mistrovství světa - čtvrtfinále
logo stanice Eurosport2 Eurosport2
11:00 Snooker Live

žánr: SPORT
Mistrovství světa - čtvrtfinále
14:00 Snooker

žánr: SPORT
Mistrovství světa - čtvrtfinále
15:00 Tenis

žánr: SPORT
ATP Tour v Estorilu
logo stanice Sport 1 Sport 1
12:00 Plochá dráha Reprízafull HD

žánr: SPORT
Velká cena Polska
14:00 Závody GP2 Reprízafull HD

žánr: SPORT
Bahrain, Závod 2
15:00 Legendy Formule 1: Alan Jones Repríza
logo stanice Sport 2 Sport 2
13:00 Býčí rodeo Repríza

žánr: SPORT
závody Built Ford Tough Series, Siouxské vodopády
14:00 Fotbal Reprízafull HD

žánr: SPORT
Espanyol - Barcelona La Liga, 33. kolo
16:00 Fotbal Reprízafull HD

žánr: SPORT
Excelsior - PSV Eredivisie, 32. kolo
logo stanice Nova sport Nova sport
13:05 Arsenal FC - Chelsea FC Záznam

žánr: SPORT
Záznam vybraného utkání Chelsea TV
15:00 Sport Expres

žánr: ZPRÁVY
Sportovní zpravodajství
15:05 Chelsea FC - Manchester United Záznam

žánr: SPORT
Záznam vybraného utkání Chelsea TV
logo stanice Sport 5 Sport 5
13:20 VTB UNITED LEAGUE 16/9

žánr: SPORT
ČEZ Basketball Nymburk - Nižnyj Novgorod, basketbalové utkání mužů
15:20 Taekwondo ITF Czech Open 2015 16/9

žánr: SPORT
sestřih z mezinárodního mistrovství České republiky
15:40 Teleshopping 16/9
logo stanice Golf Channel Golf Channel
13:30 Zurich Classic of New Orleans

žánr: SPORT
Finálové kolo turnaje PGA Tour
18:00 Golf Central

žánr: SPORT
Golfové noviny
18:30 School of Golf 4/2015

žánr: SPORT
Proměňujte víc patů
logo stanice ČT art ČT art
05:59 Závěr vysílání

Kanál ČT art vysílá denně od 20:00 hodin na frekvenci dětské televize ČT:D (Déčko).
20:00 Události v kultuře Live

žánr: ZPRÁVY
Každodenní souhrn nejdůležitějšího a nejzajímavějšího dění v naší i světové kultuře (Opakování 28.4./ČT24)
20:20 Gipsy Fire Generali Tour 2014 Premiéra

Pavel Šporcl a jeho Gipsy Way Ensemble na koncertě v pražské Lucerně. Režie A. Rezek (opakování 2.5./ČTart)
logo stanice MTV Europe MTV Europe
13:00 Spaní s rodinou

Jaké to je, když rodiče nesnáší vaši druhou polovičku? Pár teenagerů si přichází na dva týdny k rodičům jednoho z nich otestovat svůj vztah. První týden žijí podle pravidel rodičů, druhý týden si pravidla určují sami.
14:00 Only Hits

Připojte se k nám a podívejte se na ty nejžhavější okamžiky.
15:00 Nešika

V prvních dvou sériích komického seriálu Nešika řeší Jenna Hamilton odvěké otázky teenagerů Kdo jsem a S kým chci být?
logo stanice Óčko Óčko
13:35 Óčko hity

klipy nonstop
14:00 Óčko news

hudba, film, zábava - nikdo a nic nám neuteče
14:05 Óčko hity

klipy nonstop
logo stanice iConcerts HD iConcerts HD
13:00 Phil Collins - The Phil Collins Big Band live at Montreux

VARIOUS, Phil Collins
15:00 Tony Allen & Amp Fiddler - Pori Jazz Festival

VARIOUS, Tony Allen, Amp Fiddler
16:00 London Live Unplugged - Katy B & Modestep

VARIOUS, Katy B, Modstep
logo stanice Brava HDTV Brava HDTV
13:20 Schubert - String Quartet No. 14

Quator Ebéne performs the popular quartet “Der Töd und das Mädchen“ by Franz Schubert. It is one of the most famous quartets in history. Schubert took the name “Der Töd und das Mädchen“ from a song which he had composed before. The second movement of the quartet is based on the melody of this song.Quatuor Ebne
14:03 Gidon Kremer & The Kremerata Baltica

Gidon Kremer is, and has always been, one of the most headstrong and original artists in the music business and he was once hailed by Herbert von Karajan as the world’s best violinist. He celebrated his 60th birthday in 2007 and he has always kept himself young musically with his spontaneity and a readiness to take risks. In his artistic development over the past 25 years, Kremer often found himself functioning as a crossover figure as he discovered fresh routes through well-trodden paths in music. It was in this spirit, that his fine young ensemble Kremerata Baltica, which he founded by bringing together young musicians from the Baltic states, presents music by Mahler, Shostakovich, Piazzola, Rota and a cycle called “Sempre Primavera“ compiled by himself.Gidon Kremer, Kremerata Baltica
15:29 Bartók - Violin Concerto No. 1

50 years after completion, Béla Bartók’s first violin concerto finally has its debut performance. Bartók composed this piece for Hungarian violinist Stefi Geyer. He had fallen in love with her when she was a student at the academy of music in Budapest, where the composer himself worked as a piano teacher. His love remained unanswered, however, and Bartók dealt with his disappointment in this piece, the scores of which he presented to Geyer. She kept them in her possession and only after her death in 1956 did the piece become publicly available.Pierre Boulez, Berliner Philharmoniker, Gidon Kremer (violin)
logo stanice JimJam JimJam
13:45 Gombby a jeho zelený ostrov (2)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Zelený ostrov je místo, kde se Gombby a ostatní společně učí, jak důležité je mít kamarády a sdílet s nimi všechny nápady, radosti i strasti.
14:00 Dřeváčci (23)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Hluboko v lesích, tam kde se skrývají tajemní skřítci, žije veselý kmen Mumu. Prožijte s nimi jejich šťastná dobrodružství.
14:05 Dřeváčci (24)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Hluboko v lesích, tam kde se skrývají tajemní skřítci, žije veselý kmen Mumu. Prožijte s nimi jejich šťastná dobrodružství.
logo stanice duck tv duck tv
13:46 Sladký život

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Na čo všetko sa dajú použiť cukríky?
13:50 Továreň na hračky

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Poďte na exkurziu do továrne na hračky s modrým robotom
13:54 Tangram

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Objavujeme geometrické tvary v starodávnej hre zvanej Tangram
logo stanice Disney Channel Disney Channel
13:40 Violetta

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Violetta je talentovan á dívka, která se vrací do rodného m ěsta, kde najde lásku a objeví své životní poslání v hudbě.
14:30 Austin & Ally

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Dvě naprosto rozdílné osobnosti, extrovert, hudebník a zpěvák Austin a skvělá, ale plachá, autorka písní Ally spolu začnou spolupracovat.
15:05 Phineas a Ferb

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
O letních prázdninách se Phineas a Ferb rozhodnou, že každý nový den bude zajímav ě jší než ten p ř edchozí, a zažijí neskute č ná dobrodružství.
logo stanice Minimax Minimax
13:30 Záhady slečny Mallardové 1 (8) od 7 roků

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Miss Mallard Mystery) Na bicyklu za podvodem Slečna Mallardová je neohrožená kachna, která neustále pátrá po zločincích. Jakmile se vydá po stopě, nikdo ji nezastaví a nedopřeje si odpočinku, dokud pachatele nedopadne. Ať už jde o zmizelého vědce, nebo loupež století, slečna Mallardová nenechá žádnou záhadu nerozřešenou.
14:00 Lokomotiva Tomáš (13)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Thomas And Friends) TLokomotiva Tomáš, oblíbenec mnoha diváků, se zaplete do nových dobrodružství; vždyť dobře víme, že na ostrově, kde žijí lokomotivy s lidskými vlastnostmi, se nikdo nikdy nenudí. Lokomotivy pracují, přátelí se mezi sebou a zažívají mnoho zajímavých věcí. Sledujte Tomáše a jeho kamarády, Diesela, Jamese, Gordona a Emily! Prožívej s nimi jejich nejnovější dobrodružství - pouze na Minimaxu!
14:15 Tobyho potulný cirkus 1 (33)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Toby's Travelling Circus) Návštěva starosty
logo stanice Hustler TV Hustler TV
13:00 French Virgins
14:30 Lesbian Family Affair
16:00 Anal Mafia
logo stanice BRAZZERS TV Europe BRAZZERS TV Europe
13:25 Big Boobs In Uniforms od 18 roků

Ep. 4. Blonde bombshell Brooklyn Blue is a masseuse that prides herself on giving very happy endings... especially where the boss is concerned.
14:00 Blonde MILFs Boned At Work: My Co-Worker Is A Horny Stripper od 18 roků

Keiran thinks he is in trouble at the office after he saw his co-worker Devon stripping the night before, but she is not only okay with it, it turns her on. It doesn't take much coaxing to get Keiran into a private office after everyone leaves so she can get busy on his cock.
14:25 Keeping It In The Family od 18 roků

Ep. 4. Devastated that his wife has left him, Demetri seeks solace at a strip club where an awesome foursome ensues with Samantha Bentley, Elly Pink, and Marc Rose.
logo stanice Leo TV Leo TV
06:00 Závěr vysílání
22:00 LEO NIGHT LIVE EXTRA od 18 roků

Show dívek, originální pořady z produkce LEO TV! V této hodině uvidíte Sběratelé lolitek a LEO taxi
23:00 LEO NIGHT LIVE EXTRA od 18 roků

Show dívek, originální pořady z produkce LEO TV! V této hodině uvidíte PPP /První perverzní přijímačky/ a Přepadení na pracovišti
logo stanice Man-X Man-X
06:00 NO BROADCAST

erotic
00:00 Hammam

erotic
02:05 Innocence lost

erotic
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2015