Televizní program - paket Skylink

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
20:00 Nemocnice na kraji města po SKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: SERIÁL
dvaceti letech (13/13) Slib Dnes se problémy vyřeší, ale už zítra přijdou nové - v další sérii oblíbeného seriálu (2003). Hrají: J. Abrhám, A. Čunderlíková, O. Brousek, A. Rašilov, E. Balzerová, T. Töpfer, B. Hrzánová, J. Štěpánková, Z. Dřízhalová, I. Janžurová, J. Dvořák, A. Říha, G. Csinová, F. Němec, R. Zima, D. Šinkorová, R. Jašków, P. Štěpánek, H. Maciuchová, T. Vilhelmová, J. Langmajer, J. Somr, J. Hanzlík, A. Pristášová, T. Medvecká, N. Konvalinková, M. Táborský a další. Scénář P. Zikmund. Kamera I. Šlapeta. Režie H. Bočan (58 min)
21:00 Tajemství rodu Jana Pirka SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HD

žánr: DOKUMENT
Přednosta Kardiocentra v pražském IKEMu se pyšní tím, že se o rodokmeny jeho rodina zajímá už léta. Přesto až nyní odhalí skryté tajemství svého dědečka, který byl lékařem v době protektorátu. Dokumentární film podle formátu BBC o pátrání po příbězích našich předků. Připravili: V. Krincvajová, H. Voldánová a E. Stehlík. Scénář a režie K. Vondrová (opakování 14.10./ČT1)
21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a

Euromiliony
logo stanice ČT 2 ČT 2
20:00 Velká vlastenecká válka: SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: DOKUMENT
Stalingrad V létě roku 1942 zahnal wehrmacht sovětská vojska až k Volze. Zde pak došlo k osudovému obratu v bojích na Východní frontě, když 31. ledna 1943 německá 6. armáda kapitulovala. Ruský dokumentární cyklus (Opakování 15.10./ČT2 a 18.10./ČT2)
20:55 Rakovina je šok SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HDaudio description

Zažily to na vlastní kůži. O jednom z nejčastějších onemocnění u žen a velké šanci na vyléčení hovoří nejen odborníci, ale i např. Chantal Poullain, Věra Martinová, Lenka Termerová, Pavlína Danková a další. Režie I. Kawaciuk (opakování 15.10./ČT2)
21:50 Venkovský učitel SKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
Pavel Liška a Zuzana Bydžovská v milostném příběhu o hledání cesty z osamění. Film oceněný dvěma Českými lvy (2008). Dále hrají: P. Šedivý, M. Daniel, T. Voříšková, Z. Kronerová a další. Kamera D. Marek. Scénář a režie B. Sláma (122 min)
logo stanice ČT 24 ČT 24
20:05 Hyde Park SKRYTÉ TITULKY

Naše zprávy a vaše názory. První interaktivní zpravodajství v ČR
21:00 Zprávy SKRYTÉ TITULKY
21:03 Ekonomika ČT24 SKRYTÉ TITULKY

Hlavní ekonomický pořad zpravodajského programu ČT24. Ekonomické aktuality, erudovaní hosté ve studiu
logo stanice ČT Sport ČT Sport
20:00 Fotbal: Nizozemsko - Česko Livefull HD

žánr: SPORT
Přímý přenos kvalifikačního utkání o postup na EURO 2016
23:05 Fotbal: Kvalifikace na EURO 2016 Livefull HD

žánr: SPORT
Sestřih kvalifikačních utkání o účast na fotbalovém ME 2016
23:45 Deník NHL SKRYTÉ TITULKY

žánr: SPORT
Každý den všechny góly a důležité situace z NHL
logo stanice ČT:D ČT:D
20:00 Závěr vysílání

Dětský kanál ČT:D (Déčko) vysílá denně od 6:00 do 20:00 hodin. Od 20:00 hodin vysílá na frekvencích Déčka stanice věnovaná umění a kultuře ČT art.
06:00 Raníček

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Doktor Animo
06:05 Červený traktůrek

žánr: SERIÁL
Příhody Standy a jeho malého červeného traktůrku. Britský animovaný seriál
logo stanice Nova Nova
20:20 Ordinace v růžové zahradě 2 (601) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HDaudio description

žánr: SERIÁL
Na kočičí svědomí Tohle je i na Švarce moc: Heluš ho nutí, aby zavraždil pacientku. Do Kamenice se vrací René Seifert. Nové příběhy nejsledovanějšího českého seriálu (2015). Hrají Z. Adamovská, P. Rychlý, J. Čenský, D. Morávková, P. Kikinčuk, M. Zounar, B. Štěpánová, B. Holiček, D. Bambas a další. Režie M. Kleis
21:40 Víkend STEREO16/9Premiérafull HD

Dva v jednom Příběhy štěstí, proher a objevů
22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV (24) STEREO16/9Premiéra

žánr: SERIÁL
(Law and Order: Special Victims Unit XIV) Její případ Rollinsová v městském parku narazí na podivného exhibicionistu. Muž má spálená bříška prstů, a tak se nedá provést daktyloskopické porovnání s databází zločinců. Státní zástupce se snaží muže zdržet ve vazbě co nejdéle. Mezitím policisté odhalí mužovu pravou identitu. Je to sexuální deviant a vrah, který díky své šikovnosti zatím unikl každému trestu... Závěr čtrnácté řady amerického kriminálního seriálu (2012). Hrají M. Hargitay, D. Pino, R. Belzer, D. Florek, Ice-T, K. Giddish, R. Esparza a další.
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
20:00 Kmotr 16/9

žánr: FILM
(The Godfather) Příběh newyorské mafiánské rodiny Corleonů, jíž tvrdou rukou šéfuje starý don Vito. Don Vito Corleone je boss rozvětveného rodinného klanu, který se do USA přistěhoval z Itálie a jehož "obchodní" konexe zasahují do všech sfér amerického podsvětí. Sám si však zachovává i špetku mravních zásad. Odmítá podporovat a krýt vzkétající kšeft s drogami. Tím ale vyvolává krvavou válku gangů... Oscary ověnčené americké drama (1972). Hrají M. Brando, A. Pacino, J. Caan, R. S. Castellano, R. Duvall, S. Hayden a další. Režie F. F. Copolla (170 min)
23:35 Paranormal Activity 2 16/9od 18 roků

žánr: FILM
Kristie s Danem a dětmi se stěhuje do nového velkého domu. S domácností jí pomáhá nejen sestra Katie, ale také mexická chůva Martine. Brzy po nastěhování se stane něco neobvyklého. Kdosi zdemoluje vybavení domu. Ušetřen zůstane jen synův pokoj. Dan proto v celém domě nainstaluje bezpečnostní kamery. Jenže podivné věci pokračují a podezření, že v domě řádí démon, je stále jistější. Obyvatelé domu ale netuší, že to nejhorší je teprve čeká... Americký horor (2010). Hrají B. Boland, K. Featherston, S. Grayden, M. Sloat a další. Režie T. Williams (87 min)
01:20 Zachraň mě V (7) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(Rescue Me V) Teroristické útoky na Světové obchodní centrum navždy změnily osudy lidí z 62. newyorské požární jednotky, kteří tehdy přišli o mnoho kolegů a přátel. Příběhy novodobých hrdinů riskujících život pro záchranu ostatních v páté řadě americkém seriálu (2010) Hrají D. Leary, M. Lombardi, S. Pasquale, A. Roth, J. Scurti a další
logo stanice TV Fanda TV Fanda
20:20 Kriminálka Las Vegas VI (10) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(CSI VI) Mladá žena nahlásí ztracení šestiletého syna na hřišti. Podezřelých je hned několik, ale na celé záležitosti detektivy něco zaráží... Americký seriál (2005). Hrají W. L. Petersen, G. Dourdan, G. Eads, J. Fox, M. Helgenberger a další.
21:10 Válka skladů V (15, 16) Premiéra

žánr: DOKUMENT
(Storage Wars V) Aukce opuštěných skladů jsou velkou výzvou pro náhodné dražitele, ale i pro ostřílené borce, kteří se tímto byznysem živí. Základem úspěchu je převálcovat v dražbě konkurenci a mít správný čich na hodnotné předměty. Jenže i tato sranda má svá úskalí. Dražitelé často kupují zajíce v pytli a je jen otázkou štěstí a náhody, zda byla koupě výhodná či naprostý propadák. Americký dokument (2013)
22:00 Kobra 11 XIV (10) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Alarm für Cobra 11 XIV) Ben si všimne u pumpy auta se zakrváceným kufrem. Řidič, který ho řídí, začne nebezpečně ujíždět a způsobí na dálnici hromadnou havárii. Přesto se mu podaří uprchnout. V kufru auta se skutečně najde mrtvola... Německý krimi seriál (2009). V hlavních rolích Erdogan Atalay a Tom Beck. Dále hrají Ch. Schwab, G. Vollmer, D. Huhn, C. N. Wiese, D. Wutte, N. R. Kurvin, Ch. Tramitz a další
logo stanice Smíchov Smíchov
20:00 Přátelé VI (14) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Friends VI) Sukničkář Joey, pošahaná Phoebe, ukecaný Chandler, pořádkem posedlá Monica, nejistý Ross a naivní Rachel - povedená šestice kamarádů z New Yorku řeší životní trable s humorem sobě vlastním... Šestá řada amerického komediálního seriálu (1999). Hrají M. LeBlanc, L. Kudrow, M. Perry, C. Cox, D. Schwimmer, J. Aniston a další
20:25 Millerovi II (2) STEREO16/9Premiérafull HD

žánr: SERIÁL
(Millers, The II) Millerovi jsou normální americká rodina. Promiňte, ne tak normální. Babička je trochu dost panovačná a manipulativní a strýček je zase, no jak to říct, exot. Druhá řada Amerického komediálního seriálu (2013). Hrají: Will Arnett, Beau Bridges, Alexis Krause, Margo Martindale, Jayma Mays a další. (20 min)
20:50 Dva a půl chlapa XII (5) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Two and a Half Men XII) Walden prodělá lehký infarkt a ihned si uvědomí pomíjivost lidského života. Chce přehodnotit své životní priority a nakonec dospěje k tomu, že by měl adoptovat díte... Dvanáctá řada amerického seriálu s Ashtonem Kutscherem (2014). Dále hrají J. Cryer, C. Ferrell, A. Tamblyn, H. Taylor a další.
logo stanice TELKA TELKA
20:00 Chcete být milionářem? STEREO

Nejúspěšnější soutěž všech dob o 10 miliónů korun s Vladimírem Čechem. Režie V. Vobrátilek (2002)
20:50 Tenkrát na východě STEREO

Smělá retroshow z doby, kdy se nesmělo. Kamil Urbánek a hvězdy, které nepadají. Zábavný pořad o starých časech uvádí Patrik Hezucký. Účinkují R. Angelov, Z. Horák, D. Janda, K. Loprais, P. Macoun, P. Muk a Ch. Poullain. Režie Z. Fialová (2004)
21:50 Ordinace v růžové zahradě 2 (379) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Záhada jménem Robin Suchý utíká před Zdenou, nesnáší její koníčky. Čestmír Mázl prosí o azyl v Bělině chalupě. Napětí, romantika a humor v oblíbeném seriálu TV Nova (2012). Hrají Z. Adamovská, M. Častvaj - Plánková, M. Zounar, P. Rychlý, J. Čenský, M. Novotný, B. Štěpánová, I. Jirešová, D. Morávková, V. Kratina a další Režie. J. Rezková
logo stanice Prima Prima
20:15 Cesty domů III (349) STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiéra

žánr: SERIÁL
Říká se tomu láska Domov je tam, kde na nás čeká láska. Mikuláš zpacká pomstu a odnese to Jaryn. Salák uzná Rudolfovy argumenty a odstoupí. Linda vyzraje na pana P. Úspěšný rodinný seriál (2015). Hrají A. Švehlík, M. Plánková, J. Štěpnička, J. Janěková, P. Štěpán, I. Chmela, A. Kerestešová, F. Čapka, M. Hudečková, M. Bahul, M. Pechlát, R. Mácha, R. Jašków, P. Konáš, P. Horváthová, M. Etzler, I. Kubelková, L. Hampl, M. Zeman, V. Drahotínský a další. Režie J. Polišenský (60 min)
21:35 Očima Josefa Klímy STEREOPremiéra

Publicistická show
22:20 Ano, šéfe! STEREO

Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich (51 min)
logo stanice Prima COOL Prima COOL
20:15 Top Gear XXII (2) STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiéra

Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků. Vizuálně působivé představení vozů je doprovázeno odlehčeným komentářem, který zaujme nejen technické nadšence. Závod auta s rychlovlakem, fotbal s auty a mnoho dalších šílených nápadů. A k tomu všemu nesourodá a zároveň skvěle se doplňující trojice vtipných moderátorů. Britský magazín (2015). Moderují J. Clarkson, J. May, R. Hammond a další (53 min)
21:25 Teorie velkého třesku II (21) STEREO

žánr: SERIÁL
Lasvegaský reset Sheldon se těší na klidný večer. Jenže si zabouchne klíče a je nucen udělat něco, co by jinak nikdy neudělal... Americký sitcom (2009). Hrají J. Parsons, J. Galecki, S. Helberg, K. Nayyar, K. Cuocová a další (21 min)
21:55 Partička STEREO

Improvizační show, kde je zábava tak hustá, že by se dala krájet. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět, jak si konečně dělá někdo srandu ze "Suchoše a Geni", konkrétně tedy jejich kolegové Igor Chmela, Ondřej Sokol a Daniel Dangl. A jak takové trápení bavičů vypadá? Uvidíte v Partičce! (36 min)
logo stanice Prima LOVE Prima LOVE
20:15 Castle na zabití VII (15) STEREOPremiéra

žánr: SERIÁL
Zúčtování Zoufalý Castle spolu s jejími kolegy pátrá po zmizelé Beckettové. Tyson se domnívá, že ho má dokonale v hrsti, ale pro tentokrát se krutě mýlí... Americký kriminální seriál (2014). Hrají N. Fillion, S. Katicová, J. Huertas a další (42 min)
21:15 Sběratelé kostí II (2) STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiéra

žánr: SERIÁL
Matka a dítě v zátoce Z vody bylo vyloveno tělo mladé ženy, která byla zavražděna již před rokem. Je vrahem skutečně její manžel, jak všichni předpokládají? Americký kriminální seriál (2006). Hrají E. Deschanelová, D. Boreanaz, T. J. Thyne a další. Režie J. S. Treviňo (42 min)
22:15 Podvádíš mě! X (9) STEREOod 18 roků

Důvěra je základem každého vztahu. O tom, jak snadno o ni lze přijít, se přesvědčí i hrdinové této reality show, kteří se snaží za pomoci detektivů zjistit, na čem vlastně jsou... Americká reality show (2009) (43 min)
logo stanice Prima ZOOM Prima ZOOM
20:00 Skenování minulosti (3) STEREOPremiéra

žánr: DOKUMENT
Machu Picchu Skupina vědců, odborníků na stavebnictví, která je vybavena nejmodernějšími skenery založenými na laserové technologii, se vydává do různých koutů světa, aby zde provedli výzkumy, které mají odhalit tajemství dávných stavitelů. Cesta je zavede do Jeruzaléma, Machu Picchu, ke katedrále sv. Pavla či k egyptským pyramidám... Britský dokumentární seriál (2014) (54 min)
21:05 Ztracené světy II (15) STEREOPremiéra

žánr: DOKUMENT
Skutečný svět Jekylla a Hydea Poznejte dávno ztracené světy ze všech koutů naší planety. Stalinovo superměsto, pevnost Ivana Hrozného či Afroditino ztracené město... Britský dokumentární seriál (2007) (45 min)
22:05 Tajní agenti: Dvojí život (9) STEREO

žánr: DOKUMENT
Operace Retread FBI nasazuje své nejlepší agenty na nebezpečnou práci v utajení. Jaké to je žít několik let jako někdo jiný? Skuteční vyšetřovatelé představují skutečné případy... Americký dokumentární seriál (2008) (45 min)
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
20:20 Sejdeme se na Cibulce Premiéra

Co na srdci, to na jazyku! Aleš Cibulka a jeho zvídavé otázky na slavné hosty. Režie Jakub Wehrenberg
21:50 Tchyně Premiéra

Máte dluhy? Nezvládáte svoje děti? Štve Vás manžel? Je Vaše rodina prostě v troskách? Pak se obraťte na jedinečnou tchyni Moniku Štikovou, která Vaše problémy vyřeší za pár dnů
22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X (22) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Law & Order: Special Victims Unit X) Případy elitní jednotky detektivů, která se zaměřuje na zločiny newyorského podsvětí. Závěr desáté řady amerického krimi seriálu (2008). Hrají M. Hargitay, Ch. Meloni, D. Florek, Ice-T, R. Balzer a další
logo stanice STV 1 STV 1
20:20 Nikto nie je dokonalý STEREOPremiéraod 12 rokůfull HD

Milan "Junior" Zimnýkoval, Marcel Forgáč a ich hostia v talk show, ktorá má na všetko odpoveď.
21:25 Slovensko chutí STEREOPremiérabez omezenífull HD

Publicistická zábavná relácia, v ktorej vďaka Silvii Pilkovej objavujeme tradičné jedlá z rôznych regiónov Slovenska a zároveň sa im pokúsime dať ľahšiu, modernú podobu zásluhou nášho excelentného šéfkuchára Michala Šišku.
21:50 Nerozvážni (4/13) STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiéraod 15 roků

žánr: SERIÁL
Slabé stránky Americký kriminálny seriál. Réžia: John Gray Účinkujú: Anna Wood, Cam Gigandet, Georgina Haig, Gregory Harrison, Shawn Hatosy (USA 2014)
logo stanice STV 2 STV 2
20:10 Ruské tajomstvá Prvej svetovej vojny STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiéraod 12 rokůaudio description

žánr: DOKUMENT
Priatelia-nepriatelia Dokumentárna mini-séria (Rusko 2013)
20:55 Nikola Tesla - vizionár budúcnosti STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiéraod 12 rokůaudio description

žánr: DOKUMENT
Dokument o svetoznámom vynálezcovi. (Francúzsko 2012)
22:00 Správy a komentáre STEREOPremiérabez omezení
logo stanice Markíza Markíza
20:05 Športové noviny STEREOPremiéra
20:25 Počasie STEREOPremiéra
20:30 Búrlivé víno STEREOPremiéraod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Rodinný seriál, SR (2015). Hrajú: N. Pocisková, J. Loj, E. Horváth ml., T. Maštalír, M. Hilmerová, V. Kobielsky.
více informací Laura sa čím ďalej tým viac zaujíma o Tomáša, čo mu nie je celkom príjemné. Radka si od vzťahu s Martinom sľubuje viac, dúfa, že sa bude naďalej rozvíjať. Riči Inge vykričí, že je len obyčajná zlatokopka, ktorá sa na jeho brata pricucla ako pijavica.
logo stanice TV DOMA TV DOMA
19:45 Dr. House II. (15) STEREOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Seriál, USA (2005-2006). Hrajú: H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Morrisonová.
více informací Zlaté ruky Potom, čo si mladý manželský pár užíval sexuálne hry, privezú paramedici manžela do nemocnice v ťažkom záchvate. Kým Foreman predpokladá, že pacientov stav spôsobil Lupus, House vie, že muž bol otrávený ťažkými kovmi. Odhalenie je šokujúce.
20:40 Mentalista VII. (2) STEREODUOPremiéraSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, USA (2014-2015). Hrajú: S. Baker, R. Tunneyová, T. Kang, J. Adler, R. Dunbar.
více informací Greybar hotel Dvaja zlodeji áut, Marie Flanigan (Brit Morgan) a Cole Foster (Val Lauren) ukradnú auto z charitatívneho galavečera,.
21:40 Dila (75, 76) STEREODUOSKRYTÉ TITULKYPremiéraSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Romantický seriál, Turecko (2012-2014). Hrajú: H. Sendilová, E. Petekkaya, E. Senkan, H. Darcanová.
více informací Dila nemieni zmeniť svoje rozhodnutie pre odchod. Nakoniec však nemá inú možnosť, ako sa podriadiť osudu a vrátiť sa späť na farmu. Azera čaká problémové obdobie, čo naruší vzťahy medzi Azerom a Dilou. Dila podozrieva Azera zo smrti svojej matky. Azer to však len tak nenechá a zisťuje, kto v tom má prsty a tak pritlačí na Sultan. Sultan tak už veľmi nemá na výber..... Podarí sa jej znovu uniknúť z komplikovanej situácie? Ako bude pokračovať vzťah Dily a Rizu? Roztopia sa ľady medzi nimi?
logo stanice TV DAJTO TV DAJTO
20:15 Policajná akadémia 5 - Nasadenie: Miami Beach STEREODUOČeskyod 12 rokůfull HD

žánr: FILM
(Police Academy 5 - Assignment: Miami Beach) Komédia, USA (1988). Réžia A. Myerson. Hrajú: B. Smith, G. Gaynes, G. W. Bailey, M. Winslow, L. Easterbrooková.
více informací Mahoney síce starú partiu z akadémie opustil, mnohí ďalší však zostali. Môžete sa opäť stretnúť s mohutným a ťažkopádnym černochom Mosesom Hightowerom (Bubba Smith), háklivým na každú narážku týkajúcu sa farby pokožky, ľahko uleteným imitátorom zvukov Larvellom Jonesom (Michael Winslow), drobnou a nesmelou černoškou Laverne Hooksovou (Marion Ramseyová), ktorá dokáže svoj tichý detský hlások nahradiť v prípade potreby hurónskym revom rozhnevanej levice, a nechýba samozrejme ani fanatický pištoľník Tackleberry (David Graf), energická Debie Callahanová (Leslie Easterbrooková), roztržitý veliteľ Lassard a na druhej strane ambiciózny kapitán Harris so svojím poskokom Proctorom. Všetci sa tentoraz vydajú na prázdniny do Miami Beach, kde sa koná kongres policajných náčelníkov. Lassard má byť pred svojím odchodom do dôchodku vyhlásený za policajta storočia. Harris sa chce postarať o to, aby bol namiesto neho zvolený za veliteľa policajnej akadémie práve on....
22:00 Rýchlo a zbesilo STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: FILM
(The Fast and the Furious) Akčný film, USA-Nemecko (2001). Réžia R. Cohen. Hrajú: V. Diesel, P. Walker, M. Rodriguezová, J. Brewsterová.
více informací Mladý Brian O´Connor (Paul Walker) navštívi bar, ktorý patrí kráľovi nelegálnych mestských pretekov Dominicovi Torretovi (Vin Diesel). Tu sa najskôr dostane do sporu s členom Torretovej bandy a vzápätí Dominicovi navrhne, že by chcel tiež jazdiť. Večer sa dostaví na štart tajných pouličných závodov v špeciálne upravených autách. Pretekov sa síce môže zúčastniť, ale musí použiť vlastné vozidlo. Pri divokej jazde sa mu spočiatku darí, dokonca na chvíľu predbehne aj Dominica, neskôr mu však zlyhá motor a skončí ako posledný. Sotva dorazí do cieľa, pretekári sa stanú terčom policajnej razie.
více informací Brian vo svojom voze zachráni Dominica pred zatknutím. Počas naháňačky sa však dostanú na územie konkurenčného gangu, ktorý riadi Číňan Johny Trano. Ten má s Dominicom nevybavené účty nielen kvôli niektorým zmareným obchodom, ale aj preto, že zviedol jeho sestru. Dominic vie, že Brian pracuje v špecializovanej autodielni a rovnako ako on sedel dva roky za krádeže áut. Brian je však v skutočnosti policajt pracujúci v utajení. Vyšetruje lúpeže kamiónov, z ktorých je podozrivá Dominicova banda.
00:10 European Poker Tour STEREODUOPremiéraod 18 rokůfull HD

9. sezóna najzaujímavejších hier prestížnej európskej série v pokri.
logo stanice JOJ JOJ
20:20 Šport
20:30 Najlepšie počasie
20:35 DIVOKÉ KONE II. Premiéraod 12 roků

žánr: SERIÁL
Mário napadne schopnosti Kométy, aj keď kobyla perfektne zvládla svoju filmovú úlohu. Adam presvedčí Miriam, že by to mala s Kométou skúsiť. Miriam sa pokúša votrieť do Adamovej priazne. No Adam si tiež nájde dôvod na žiarlivosť. Adela predstiera, že sa teší na novú prácu. Mery na druhý deň zistí, že Adela hrá špinavú hru. Vrba nemá na svoju dcéru veľa času. Vikina by najradšej zo statku okamžite vypadla. Simona dnes v noci nespí doma. Adam navrhne Hane rozchod. Béla si u Adama overuje, že rozchod nebude mať vplyv na nakrúcanie filmu. Simona je vďaka Dubáňovi opäť šťastná. Miriam chce vidieť nakrútené zábery, no režisér Vrba jej ich odmietne ukázať. Hane ich však problém ukázať nemá. Filip a Vikina sa zbližujú. Filip ju vezme ku koňom, no stane sa nešťastie. Danke príde veľmi zle a skončí v nemocnici. Miriam chce vedieť, či sa Adam s Hanou rozišli kvôli nej. Slovenský romantický rodinný seriál (2015). Hrajú: L. Haverl, A. Javorková, I. Romančík, M. Igonda, J. Dobrík, M. Šagátová, A. Ďuránová, R. Halák, P. Višňovský, L. Garajová-Schrameková, J. Kemka, Ch. M. Pauliny, I. Vojtek, M. Šalacha, J. Ďuriš, T. Mischura, D. Zeleníková, M. Nahálka, Cs. Kassai, J. Rašla, N. Benedikovičová, K. Greppelová, E. Borsová, I. Kubáčková, J. Švoňavský, N. Germániová a ďalší. Kreatívna producentka: D. Haláková. Výkonný producent: P. Polner. Réžia: Braňo Mišík
logo stanice JOJ Plus JOJ Plus
19:40 Profesionáli III. (8) od 12 roků

žánr: SERIÁL
Tehotná Skarlet Skarlet je asi tehotná a policajti sa navzájom podozrievajú z otcovstva. V dedine vyhorela historická sýpka a Šaňo hľadá páchateľa. Náčelník Maroš Nagy so svojimi mužmi hrdo bojuje so zločinom... Komediálny seriál z policajnej stanice (2009). Hrajú P. Batthyány, J. Kroner, Ľ. Kostelný, H. Krajčiová, L. Latinák, C. Kassai a ďalší. Réžia: M. Ferencová
20:35 Za nepriateľskou líniou od 12 roků

žánr: FILM
(Behind Enemy lines) Srbské vojenské komando rozpúta neľútostnú štvanicu na zostreleného amerického pilota, ktorý má pri sebe dôkazy o tajných masových hroboch a pokúša sa prebiť nepriateľským územím Bosny. Owen Wilson ako poručík Chris Burnett slúži na lietadlovej lodi Carl Vinson, ktorá v Jadranskom mori zaisťuje americké vojenské operácie v Bosne. Na Štedrý deň počas rutinného prieskumného letu však jeho stíhačka opustí vyhradený letový koridor nad pevninou, pretože chce odfotografovať srbskú jednotku, ktorá práve maskuje masové hroby. Po zásahu lietadla sa poručík katapultuje a uniká pred neľútostným srbským komandom, ktoré už zavraždilo jeho kolegu - pilota. Podarí sa Genovi Hackmanovi ako admirálovi Reigartovi zachrániť obkľúčeného a vyčerpaného vojaka, ktorého prenasleduje krutá srbská jednotka ďaleko za bojovou líniou? Americký vojnový akčný thriller (2001). Hrajú O. Wilson, G. Hackman, O. Krupa, J. de Almeida, V. Mashkov, G. Macht, D. Keith, G. Pierson, E. Podell, L. Srncová, M. Igonda, K. Kollárik, I. Urbánek, V. Oktávec a ďalší. Réžia J. Moore. (121 min)
22:45 Letecké katastrofy XIII. (5) Premiéraod 12 roků

žánr: SERIÁL
(Mayday XIII. - Queens Catastrophe) 12. novembra 2001 štartoval let č. 587 spoločnosti American Airlines z New Yorku do Santa Dominga v Dominikánskej republike, no tesne po štarte z newyorského medzinárodného letiska JFK zmizol z radarov. Airbus A300-600 sa zrútil na predmestie New Yorku do Belle Harbor neďaleko newyorskej štvrte Queens, pričom zahynulo všetkých 260 ľudí na palube a ďalších 5 osôb na mieste dopadu lietadla. Vyšetrovanie katastrofy bolo zdĺhavé a jeho výsledky nejednoznačné. Všetky stopy však viedli do kokpitu lietadla a k jeho pilotom, ktorí sa zrejme dopustili niekoľkých fatálnych chýb. Letecká doprava je najbezpečnejší spôsob prepravy osôb a vecí po celej našej planéte. Každú minútu sú vo vzduchu tisícky strojov letiacich všetkými možnými smermi. Väčšina z nich sa do svojho cieľa dostane bez vážnejších problémov. Sú ale okamžiky, kedy sa posádka cestujúcich dostane do situácie, ktorá sa môže skončiť tragicky. Kanadský hraný dokumentárny seriál - rekonštrukcie udalostí (2013). Hrajú: Stephen Bogaert, Michael Kash, Bruce Godfree, Thom Marriott a ďalší Réžia: Tim Wolochatiuk
logo stanice WAU WAU
19:45 Kosti II. (4) od 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
(Bones II.) Psychopatický sériový vrah rozohral z väzenia smrteľnú hru, aby sa pomstil agentovi Boothovi. V lese sa nájdu pozostatky neznámej mladej ženy, ktorá zomrela násilnou smrťou. Spôsob vykonania vraždy zodpovedá štýlu, akým svojho času vraždil mladý psychopat Howard Epps. Ten si však práve odpykáva svoj trest vo väzení... Ak chcete objasniť vraždu, musíte pátrať až do špiku kosti! Emily Deschanelová ako brilantná súdna antropologička Dr. Temperence "Bones" Brennanová má záhadnú schopnosť odhaliť stopy ukryté v kostiach obete. Aj preto pomáha vyšetrovať vraždy, pri ktorých sú štandardné metódy na identifikáciu pozostatkov mŕtveho neúčinné. Sledujte napínavú prácu vedcov, ktorým nechýba humor a ľudskosť aj napriek tomu, že pracujú v morbídnom svete plnom krutých a hrôzostrašných zločinov! Americký kriminálny mysteriózny seriál (2006). Hrajú E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová, E. Millegan, T. J. Thyne, J. Adams, T. Taylorová a ďalší. Réžia Bryan Spicer
20:45 Vtierka Castle II. (4) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(Castle II.) Vražda polárneho bádateľa Stevena Fletchera, ktorého zastrelia uprostred videoprednášky priamo z Arktídy, je prípad ako stvorený pre spisovateľa Castlea - rafinovaná skladačka skrývajúca odporný zločin s veľkolepým podvodníkom ako obeťou, a láskou ako jedinou pravdou. Záhadné okolnosti prípadu zavedú Castle a Kate Beckettovú z penthousu na Park Avenue až do útrob CIA. Navyše Castle začne byť paranoidný kvôli Dylanovi Fultonovi, mladému učiteľovi jeho dcéry Alexis... Úspešný autor kriminálnych románov Rick Castle a pôvabná detektívka Kate Backettová spoločne riešia záhadné prípady vrážd. Americký kriminálny seriál (2009). Hrajú: N. Fillion, S. Katicová, M.C. Quinnová, S. Dever, S. Sullivanová a ďalší. Réžia: Bryan Spicer
21:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. (16) od 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
(CSI XIII.) Keď dôjde k dvom vraždám profesionálnych hráčov pokru, zdá sa, že oba prípady sú prepojené. Ohrozených hráčov je však viac... Petra Coea zavraždili vnútri výťahu. Reznú ranu na krku mu spôsobila hracia karta. Vo výťahovej šachte nájdu zakrvavené pikové eso. Ďalšia obeť, Trent Aldridge, je priviazaný o posteľ a v krku má napchatých sedem kuracích sŕdc - srdcovú sedmu. Vyšetrovatelia sú presvedčení, že oba prípady spolu súvisia, keďže obaja mŕtvi boli prominentmi vo svete profesionálneho pokru. Nick skúma staré prípady s podobnými úmrtiami obetí a objaví vraždu Eda Ficcelliho, ktorá so súčasnými prípadmi súvisí. Ficcelli bol boss v miestnom kasíne, kde sa hrajú veľké pokrové turnaje a Finlayová zistí, že ho zabili predávkovaním heroínom s prímesou ďateliny. Kombináciou vzoru s ďatelinou dostanú krížovú štvorku. Dôkazy z miesta činu mierili proti miestnemu kúzelníkovi a finančnému ručiteľovi Jimmymu Nefarrovi, ale vyšetrovatelia ho nedokážu spojiť s novými obeťami. Tím nájde poslednú obeť - Avu Rendellovú - odťali jej hlavu sekerou podobnou tej, aká je znázornená na károvom kráľovi. Greg sa ponorí hlboko do histórie pokrových turnajov, aby našiel spájajúce body medzi obeťami a nakoniec zistí, že Coe, Aldridge, Ficcelle a Avin otec sa zapojili do podvodu, ktorým zruinovali iného slávneho hráča, Bo Mattisona. Je možné, že ide o pomstu? DNA nájdené na sekere napokon tím privedie k pravému páchateľovi... Elitná jednotka forenzných expertov a detektívov z kriminalistickej divízie Las Vegas pod vedením nového šéfa D.B. Russella rieši prípady vrážd na základe perfektného vyšetrenia miesta zločinu a náročnej vedeckej analýzy nájdených stôp v druhom najlepšie vybavenom laboratóriu v USA. Pod jeho prístrojmi potom nájdené dôkazy prehovoria jasnou rečou a prezradia znalcom dostatok informácii o páchateľoch. Pomstia tých, čo už hovoriť nedokážu - obete zločinov. Americko-kanadský kriminálny seriál (2013). Hrajú T. Danson, E. Shueová, G. Eads, J. Foxová, P. Guilfoyle, E. Szmanda, R.D. Hall, W. Langham, D. Berman, E. Harnoisová, M. Vann a ďalší. Réžia: Brad Tannenbaum
logo stanice TA3 TA3
19:50 Téma dňa
20:30 Slovensko DNES
20:45 Labyrint
logo stanice TV Lux TV Lux
20:20 Publicistika: vKontexte Premiéra

Nová relácia ponúkne na základe odhaľovania omylov v myslení a konaní ľudí dneška orientáciu v hodnotách, ktoré nie sú závislé na zmenách času. Reláciu budú pripravovať o. Juraj Vittek a o. Marián Gavenda
20:50 Publicistika: Gréckokatolícky magazín Premiéra

Magazín o Gréckokatolíckej cirkvi na Slovensku
21:05 Publicistika: Saleziánsky magazín Premiéra

Čo všetko sa deje v saleziánskych oratóriách
logo stanice Viasat Explore Viasat Explore
20:10 Kamioňáci (11) Repríza

žánr: DOKUMENT
(Cabin Truckers) Kanada, dokumentární série (2014). Wade dostal nabídku, jaká se neodmítá - přestěhovat banku z roku 1906. Budova je masivní, 9 metrů vysoká a váží přibližně 100 tun, takže ji nelze brát na lehkou váhu.
20:35 Kamioňáci (12) Repríza

žánr: DOKUMENT
(Cabin Truckers) Kanada, dokumentární série (2014). Tým potřebuje přesunout dům pouhých 13 km, ale čelí krutým mrazům - minus 30° C. Studené počasí přináší problémy, např. zamrzlé zvedáky nebo průsaky hydraulických hadic.
21:00 Velké prodeje (3)

žánr: DOKUMENT
(Selling Big) Kanada, dokumentární série (2013). Aby pokořili svůj rekord prodeje za miliardu dolarů z loňského roku, musí tým Ritchie Bros. podat v letošní největší kanadské aukci špičkové výkony.
logo stanice Viasat History Viasat History
20:10 Detektivové havárii letadel 2. světové války (6)

žánr: DOKUMENT
(WWII Air Crash Detectives) Velká Británie, dokumentární série (2014). V této epizodě se pokusíme dostat na kloub neslavnému pádu letadla u Eagle Rock, jež si vyžádalo život prince Jiřího, bratra krále Jiřího VI. Mezi lety 1939 - 1945 potkaly tisíce mladých letců hrozné konce, ne však rukou nepřítele a kulometů nebo protiletadlovou obranou, ale díky tragickým nehodám a pádům cvičných letounů. Asi nijak nepřekvapí, že v té záplavě obětí letecké války proti Německu byly tyto „skryté“ ztráty na životech zapomenuty. Avšak všichni ti muži v letadle, kteří se nikdy nevrátili, se upsali stejnému boji a byli někomu otcem, bratrem nebo synem. Do každé rodiny přišly ty samé dopisy. Naštěstí se někteří lidé rozhodli, že by tito stateční muži neměli být jen poznámkou pod čarou ve vojenské historii. Strávili léta vyšetřováním, odhalováním, vyhledáváním, zkoumáním a kopáním na stovkách míst pádů letadel. Jsou to detektivové havárii letadel 2. světové války a nyní odkrývají mimořádné příběhy tisíců pilotů vůbec poprvé.
21:00 Dlouhý stín (3)

žánr: DOKUMENT
(The Long Shadow) Velká Británie, dokumentární série (2014). První světová válka otřásla starými říšemi, které vládly Evropě po staletí. David Reynolds cestuje do České republiky a Francie, aby prozkoumal drastické změny mapy střední Evropy v roce 1919. Při cestách místy po celé Evropě - od Slovinska po Sudety, z Belfastu do Berlína - sleduje historik David Reynolds stopy odkazu 1. sv. války, aby dokázal, že rozpoutané síly té doby na nás mají stále vliv. Podíváme se, jak válečná zkušenost pronásledovala generaci, která válku zažila, a také specificky vojáky, kteří ji přežili. Uslyšíme o osobnostech jako Benito Mussolini, Eamon de Valera, Philippe Petain, James Ramsay MacDonald a Tomáš Masaryk. David Reynolds nám odhalí, jak tito muži formovali mír, jenž následoval po válce, často nepředvídatelným způsobem.
21:55 Vyhlazení: Záhuba evropských židů (6)

žánr: DOKUMENT
(Annihilation - The Destruction of Europe's Jews) Francie, dokumentární série (2014). Zcela poprvé bude v jednom dokumentárním cyklu analyzována a vysvětlena snaha o vymýcení židovské populace ve 20. století. Pořad vysvětluje a odhaluje kořeny genocidy a pokusí se odpovědět, jak byli evropští židé likvidováni a jak byl takový zločin naplánován a řízen, nejprve v Německu a poté po celé Evropě. Vysvětluje fáze tzv. konečného řešení, vyhlášek definujících slovo „žid“, vyvlastnění majetku židovského národa, separaci a fyzickou izolaci obětí, nucené práce, hromadné masakry a plynové komory.
logo stanice Viasat Nature Viasat Nature
20:05 Korálový trojúhelník (3)

žánr: DOKUMENT
(The Coral Triangle) Německo, dokumentární seriál (2013). Ráje pod tlakem. Tato epizoda se věnuje nejisté budoucnosti Korálového trojúhelníku, které budeme čelit, pokud dovolíme, aby se tento křehký ekosystém zbortil. Tento seriál zaměřující se na centrální Indočínu odkrývá některá z tajemství oblasti, kterou vědci nazývají Korálový trojúhelník. Objevují druhy, které věda ještě nepoznala, komunikují s různými místními lidmi a zažívají přírodní události, které jsou úžasné neboť jsou jedinečné. V dokumentu se objeví někteří z předních odborníků na oblast a společně s nimi poznáváme Korálový trojúhelník jako místo nesrovnatelné mořské různorodosti, krásy a biologického významu. Je to místo, které si právem zasloužilo název Amazonka oceánů.
21:00 Rok v divočině (2)

žánr: DOKUMENT
(A Year in the Wild) Jižní Afrika, dokumentární seriál (2012). Je duben v Jižní Americe a nastal čas, aby si papoušci mniší vybudovali své gigantické konstrukce pro hnízdění. Stejně jako ptáci, i jihoafričtí netopýři žijí ve velkých skupinách, se svými mláďaty. Při cestování po celém světě během jednoho roku zjistíme, jak jsou roční období v různých částech světa jiná a jak se chovají různé živočišné druhy. Během období dešťů v Africe je vegetace pro tamní zvířata vskutku bujná - například opice Samango hodují na fíkovnících. Když začnou období sucha, nastane jiný příběh, vody je méně a začíná každodenní boj. V další části roku poklesne teplota na severním území mírně pod nulu, ale klima se změní, což znamená, že led se tvoří pomaleji než kdykoli předtím. I když jsou roční období tvrdší, příroda ve svém úsilí o přežití neustává.
21:50 Invaze obřích krajt: Florida s Nigelem Marvenem

žánr: DOKUMENT
(Invasion Of The Giant Pythons: Florida With Nigel Marven) Britský přírodopisný dokument (2009). Několik turistů po příjezdu do Slunečního státu zjišťuje, že se možná nacházejí jen co by kamenem dohodil od hadů, kteří mohou být až sedm metrů dlouzí a silní jako telegrafní sloup. Tito obří plazi dokáží vcelku spolknout aligátory i pumy, mívají až sto mláďat ročně a jsou schopní zabíjet i lidi. Uvidíme neuvěřitelný, dvěstěkrát zpomalený útok krajty, Nigel se setká s největší krajtou, jaká kdy byla nalezena na území USA a odhalíme první záběry hnízda divokých krajt na Floridě. Dobudou tito hadí vetřelci Everglades a proniknou i do ostatních částí Floridy? To ukáže jen čas. Délka: 50
logo stanice Viasat HD Viasat HD
20:00 Ženy, které tvořily historii (5)

žánr: DOKUMENT
(Women Who Made History) Německo, dokumentární série (2013). Některé země dosáhly rozhodujícího vlivu pod vládou žen, ale také byly ženy, které nevládly, a přesto zanechaly stopu ve své době. Jednou z nich je pruská královna Luisa Meklenbursko-Střelická. Od Kleopatry k Alžbětě I. a Sophii Scholl - všechny z různých významných údobí a s rozličným pozadím, ale jedno měly společné. Šlo o jedny z nejvlivnějších žen historie. Mocné, přesto bezmocné, oblíbené, přesto opovrhované, odhodlané i zoufalé - každá se nějakým způsobem vymykala. Jednotlivé dramatizace představí ony pozoruhodné ženy ve zcela nových detailech a prozkoumají jejich životy jak ze soudobého kontextu, tak z historické perspektivy.
21:00 Akta Medicejů (1)

žánr: DOKUMENT
(The Medici Files) Německo, dokument (2013). Film se pustí do pátrání po ostatcích Isabely Medicejské a rekonstruuje její dramatický životní příběh. Může být konečně po 400 letech identifikováno její tělo, jež zmizelo po její smrti? Největší projekt všech dob ve forenzní medicíně: Medicejský projekt. Během uplynulých 10 let exhumoval tým evropských vědců 28 těl této mocné italské dynastie, jež byla pohřbena v medicejských rodinných hrobkách ve Florencii. Film se zaměřuje na dvě významná období ze 16. století - na dobu, kdy se potomci Cosima Starého a jeho bratra Lorenza Velkolepého už stali vládci Toskánska a ženili se a přivdávali do velkých evropských panovnických dynastií. Historikové, forenzní vědci a bio archeologové živě vyprávějí o této neklidné době, a soustředí se na sourozence Isabelu, Františka a Ferdinanda Medicejské, ale také na Františkovu milenku Biancu Cappello. Jejich osudy jsou plny krvesmilných styků, zrady a neukojitelné touhy po moci. Tam, kde dříve byli historici podezřívaví, to dnes vědci mohou dokázat.
22:00 Jak se psala historie (3)

žánr: DOKUMENT
(Making History) Britský dokumentární seriál (2009). Gangsteři. Pět podivuhodných příběhů, v nichž gangsteři psali historii: od přestřelky, která proslavila Bonnie a Clyda, až po pokus o vraždu, který vyděsil Al Capona Tento seriál se pouští do témat, o kterých bychom toho všichni chtěli vědět víc. Klade si otázky a snaží se na ně odpovědět. Dozvíte se, proč vzniklo Stonehenge a která byla Hitlerova oblíbená kniha. Střídání animace a počítačové grafiky s archivními záběry vytváří seriál, který má spád a diváka pobaví.
logo stanice Spektrum Spektrum
20:00 Vesmír 6 (1) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(The Universe) Katastrofy, které změnily planety Jak vlastně doopravdy probíhal vznik Sluneční soustavy? Byl dílem několika vteřin, nebo trval stovky milionů let? Co se s čím srazilo a jak? Svou minulost můžeme vidět dnes už docela přesně, vždyť se nám každou chvíli přímo před očima rodí nebo zase zanikají hvězdy - a poslední dobou i planety. Ale je například pravda, že někde ve vesmíru krouží ve formě rudého trpaslíka sesterská hvězda našeho Slunce? A ta je jednou za 26 milionů let odpovědná za to, že je vnitřek Sluneční soustavy bombardován kometami a asteroidy?Dá se dráha této „temné hvězdy“ vypočítat, nebo zůstane její existence navěky pouhou teorii? Jaké následky může vůbec mít rozmístění planet ve Sluneční soustavě? A jakým způsobem se dnes můžeme připravit na budoucí ataky asteroidů a planetek obíhajících v zóně tvořící galaktickou hranici? Nebo jak má vypadat příprava k letu na planetu Mars? Ohledně tohoto tématu známe sice všelijaké představy z mnoha polofantastických filmů - ale ukazuje se, že jsou to většinou nepodložené výmysly nebo omyly. Těmito a mnoha dalšími otázkami se zabývají nejnovější díly našeho seriálu.
21:00 Mastodonti, obři z Doby ledové

žánr: DOKUMENT
(Mastodon Death Trap) Ve Skalistých horách v severoamerickém státě Colorado nalezli archeologové kosti mamutů, mastodontů a jiných dávno vyhynulých zvířat z doby ledové, které jsou ve vynikajícím stavu. Tento objev otevřel zcela novou kapitolu v kronice poznávání doby ledové. Umožňuje lépe pochopit, jak se na Zemi žilo zhruba před dvaceti tisíci lety.
22:00 Druhá světová válka barevně a v HD 1 (7) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(World War II In HD Colour) Druhá světová válka na dosud nikdy nepromítaných, jedinečných filmových záběrech kombinovaných s nejmodernější barevnou a digitální kinematografickou technikou, moderní družicovou navigací a počítačovou grafikou patřící ke světové špičce... V několika posledních letech vyšla najevo řada dříve utajených informací, které využili filmoví dokumentaristé. S jejich pomocí můžeme největší válečný konflikt v dějinách lidstva a celý jeho průběh mnohem lépe pochopit.
logo stanice National Geographic National Geographic
20:00 Kosmos - časoprostorová odysea: Stáří neznámé

žánr: DOKUMENT
Díky bouřlivému mládí zahladila planeta Země veškeré stopy svého vzniku. Jak jsme tedy zjistili její skutečné stáří?
21:00 Hitlerův poslední rok (2) Premiéra

žánr: DOKUMENT
Od vylodění v Normandii trvalo Spojencům 11 měsíců, než se jim podařilo Hitlera porazit. Byl to nejkrvavější rok celé války.
22:00 Nacistické megastavby: Ponorková základna

žánr: DOKUMENT
Nacisti vybudovali masivní, neproniknutelné doky na ochranu svých smrtonosných ponorek, které vydržely až do současnosti.
logo stanice Nat Geo HD Nat Geo HD
20:00 Prokletí tuňáci: Hop nebo trop Premiéra

žánr: DOKUMENT
Bouře zachvátí flotilu a kapitáni se musí rozhodnout, zda stojí za to riskovat na moři a chytit další tuňáky.
20:50 Vězněm v cizině: Mafián z Las Vegas

žánr: DOKUMENT
Když si mafie objednala jeho smrt, zapojil se Frank do programu na ochranu svědků a odhalil mafiánskou zločineckou činnost v Las Vegas.
21:40 Hawking a věda budoucnosti: Virtuální svět

žánr: DOKUMENT
Hranice mezi reálným a virtuálním světem se začínají stírat. Stephen Hawking a jeho vědecký tým se totiž zaměří na nejnovější vynálezy.
logo stanice Nat Geo Wild Nat Geo Wild
20:16 Zvířecí jídelníček: Žabí kuchyně

žánr: DOKUMENT
Na jídelníčcích nejlepších restaurací světa naleznete žáby. Je to tak i v případě divokých strávníků, kteří si na nich také pochutnávají.
20:50 Africký divoký západ

žánr: DOKUMENT
U západního pobřeží Namibie žije v rozsáhlé poušti, na pastvinách a skalách na 150 divokých koní. Jedná se o zapomenutou zónu s opuštěnými městy.
21:46 Divoká Botswana: lví bratrstvo

žánr: DOKUMENT
Nástupci mocných lvů ze Xakanaky dospěli. Jako všichni mladí samci musí odejít ze smečky a přežít mimo ni jako osamělí tuláci.
logo stanice Discovery Channel Discovery Channel
20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov: Není úniku (5)

žánr: DOKUMENT
(Treasure Quest: Snake Island: No Exit) V roce 1524 byl ukraden obrovský poklad Inků. Nyní se vynořila teorie, kde by mohl být případně ukryt: na odlehlém místě, kde žijí tisíce nebezpečných hadů.
21:00 Ed Stafford: do neznáma: Co předcházelo (1)

žánr: DOKUMENT
(Ed Stafford: Into the Unknown: Pre Show) Získáte mimořádný pohled do zákulisí pořadu. Ed Stafford se podělí o tipy ohledně balení na výpravy a ohlíží se za osobními kladnými i stinnými okamžiky své cesty do neznáma.
22:00 Lidé z aljašských lesů 2: Rozděl a panuj (11)

žánr: DOKUMENT
(Alaskan Bush People: Divide and Conquer) Vyrazíte do aljašské divočiny za rodinou Brownových, kteří mají sedm dětí a žijí odříznuti v divočině, kde se spoléhají jeden na druhého, aby přežili.
logo stanice Discovery HD Showcase Discovery HD Showcase
20:15 Zlatá horečka: Zlato v podloží

žánr: DOKUMENT
(Gold Rush: Bedrock Gold) Jeden z mužů z Quartz Creek odchází; Dakota Fred má kvůli velkým kamenům porouchaný těžební stroj a Parker po přetavení svých nálezů ve zlaté pruty zvažuje svoji budoucnost.
21:00 Život s kmenem Kombai: Dobrodružství Marka a Ollyho (3)

žánr: DOKUMENT
(Living with the Kombai Tribe: The Adventures of Mark and Olly: Episode 3) Při nehodě během pečení byla zcela zničena Markova a Ollyho chatrč. Členové kmene se rozhodnou postavit pro ně příbytek na stromě ve výšce 24 metrů. Práci jim ztěžuje silný déšť.
21:45 Dvojí přežití: Nebezpečné duny

žánr: DOKUMENT
(Dual Survival: Deadly Dunes) Joe a Cody byli vysazeni na písečných dunách. Musí zdolat nemilosrdnou poušť a vydat se hluboko do ománského pohoří, kde se od nomádů naučí, jak zde přežít.
logo stanice Travel Channel HD Travel Channel HD
20:00 Wattův svět;Saba a Montserrat: Musím sem jít?

žánr: DOKUMENT
Reportér a novinář Nick Watt žil v sedmi zemích a procestoval skoro 90 dalších zemí jako zahraniční zpravodaj. Nyní cestuje na Sabu a Montserrat, aby objevil překvapivá a zajímavá fakta.
20:30 Wattův svět;Aljaška: Jak daleko je moc daleko?

žánr: DOKUMENT
Dokáže Nick Watt žít v nejodlehlejším místě Aljašky? Cestuje z Anchorage do Barrow, aby to zjistil - návštěvy naftových měst a pojídání velrybího tuku mu dráždí žaludek celou cestu.
21:00 Lihový dobrodruh;Jihoafrická republika: Skryté poklady

žánr: DOKUMENT
Ovoce, které dá zabrat i slonovi, domácí pálenka z medu, pivo kmene Zulu a palmové víno, to vše čeká na Jacka v Jihoafrické republice.
logo stanice Fishing+Hunting Fishing+Hunting
20:00 Lov přívlačí s nejlepšími Premiéra
20:30 Waltrovi praktiky - Walterland Masters zevnitř
21:00 IHR dobrodružství - Ebro crazy cats
logo stanice TV Paprika TV Paprika
20:00 Tom Kerridge: Pořádné hospodské jídlo 1 (3) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Tom Kerridge's Proper Pub Food) Tom Kerridge je ve Spojeném království jediným mistrem kuchařem, jehož hostinec vyznamenal Michelin dvěma hvězdičkami. A tento šéf nám teď ukáže, jak se správně vaří pokrmy inspirované klasiky anglické hospodské kuchyně. V několika uplynulých letech ušel ’pub food’ dlouhou cestu a udělal velký pokrok; dnes už mnoho vynikajících britských hospůdek podává prvotřídní jídla, na která jsou majitelé a kuchaři právem pyšní. A Tom nám ve svém televizním pořadu poradí, jak si můžeme tato jídla snadno uvařit i doma. Porce nejsou malé, jídla jsou sytá, připravují se velice láskyplně a pozorně, představují ideální pohoštění také v případech, že se sejde celá rodina nebo širší kruh přátel. Nepleťme si to s pojmem fast food, protože tady jde o jídla vařená s láskou a přesně tou dávkou starostlivosti, kterou si zaslouží. Tom vaření nijak nekomplikuje, vytváří „pouze“ vynikající, nepřekonatelné chutě - přičemž každému rád předvede, jak to dělá. Šéf Tom, držitel dvou cenných hvězdiček od Michelina, se s námi u plotny podělí o několik užitečných a opravdu mistrovských nápadů a tipů, díky kterým ani my nebudeme vařit jenom chutně, ale přímo fantasticky!
20:30 Hughovy tři dobré věci: Nejlepší svačinky 1 (38) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Hugh's Three Good Things: Best Bites) Hugh Fearnley-Whittingstall aplikuje dávno osvědčenou filozofii, podle které „do třetice všeho dobrého“ - ať už to jsou tři klobásy, fazolová pyré nebo rebarborové pudinky s drobením. V tomto seriálu je formulován jednoduchý vzkaz: nedejte se odradit složitými recepty, neboť k tomu, abyste připravili dokonalý pokrm, nepotřebujete nic jiného než tři ingredience, které se ovšem navzájem dokonale doplňují. V každé epizodě se k Hughovi a jednomu z členů jeho protřelého týmu z chalupy v River Cottage připojí jako host některý ze zkušených mistrů kuchařů a ve trojici reagují na každodenní výzvu: uvařit rychlou a snadnou večeři s pomocí jedné „prominentní“ ingredience, kterou doplňují dalšími dvěma chutěmi. Výsledkem této snahy musí být jídlo, které si zasluhuje nejvyšší gastronomické ocenění. Po hrdinsky zvládnutém vaření jak Hugh, tak jeho dva kuchařští rivalové předloží plody své práce odborné porotě, aby se ukázalo, která kreace si vysloužila titul „nejlepší pokrm dne“.
20:45 Hughovy tři dobré věci: Nejlepší svačinky 1 (40) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Hugh's Three Good Things: Best Bites) Hugh Fearnley-Whittingstall aplikuje dávno osvědčenou filozofii, podle které „do třetice všeho dobrého“ - ať už to jsou tři klobásy, fazolová pyré nebo rebarborové pudinky s drobením. V tomto seriálu je formulován jednoduchý vzkaz: nedejte se odradit složitými recepty, neboť k tomu, abyste připravili dokonalý pokrm, nepotřebujete nic jiného než tři ingredience, které se ovšem navzájem dokonale doplňují. V každé epizodě se k Hughovi a jednomu z členů jeho protřelého týmu z chalupy v River Cottage připojí jako host některý ze zkušených mistrů kuchařů a ve trojici reagují na každodenní výzvu: uvařit rychlou a snadnou večeři s pomocí jedné „prominentní“ ingredience, kterou doplňují dalšími dvěma chutěmi. Výsledkem této snahy musí být jídlo, které si zasluhuje nejvyšší gastronomické ocenění. Po hrdinsky zvládnutém vaření jak Hugh, tak jeho dva kuchařští rivalové předloží plody své práce odborné porotě, aby se ukázalo, která kreace si vysloužila titul „nejlepší pokrm dne“.
logo stanice Fine Living Fine Living
20:10 Život v Karibiku 2 (6)

Lloyd a Michelle jsou zaměstnaní Newyorčané, kteří podnikají v cateringu. Vždy věděli, že jednoho dne město opustí, ale teprve když viděli reklamu na St. Croix, našli nový domov.
20:35 Nápadité proměny (9)

Nicole Curtis - neoblomná, tvrdě pracující podnikatelka - dává u velkého pokoje volný průchod své kouzelně krásné fantazii. Ve starém stylu Hollywoodu navrhne funkční a báječnou šatnu.
21:00 Výhra nebo prohra (3)

Tarek a Christina hledají zabavené nemovitosti v Yorba Linda, aby mohli v následné aukce dát nabídku na dům. Když se projdou domem, zjistí, že velká ložnice je umístěná mezi přední dveře a kuchyni. Prohra, nebo výhra?
logo stanice Crime&Investigation Crime&Investigation
20:00 Kriminální příběhy: Perverzní kazatel: Anthony Hopkins

žánr: DOKUMENT
Strašlivý příběh kazatele na cestách, který zavraždil svoji manželku, když zjistila, že zneužívá svou nevlastní dceru.
21:00 Děti zabijáci: Žárlivost

žánr: DOKUMENT
Děti zabijáci přináší detailní pohled na životy dětí, které zabíjejí. Co může děti vést k páchání trestných činů a dokonce i vražd?
21:55 Šílené rozchody: Úkryt, úskok a kopie Premiéra

žánr: DOKUMENT
Kutilův fetiš přinese do vztahu nebezpečně veřejnou stránku. Láska, která vzplane v psím parku, skončí nezdravým zvratem jak pro muže, tak pro psíka. Dvě nejlepší kamarádky se zamilují do bratrů s vážnou přítěží.
logo stanice Filmbox Filmbox
19:40 Píp!

žánr: FILM
(EEP!) Drama, fantasy, Belgie, Nizozemsko (2010). Hrají: Ties Dekker, Diederik Ebbinge, Kenadie Jourdin, režie: Rita Horst.
více informací Film Eep! Vypráví pozoruhodný příběh Birdie - malé dívky, která se narodila s křídly místo rukou. Jako malou ji v lese najde Warre a ujme se jí společně s Tine. Když ale potom Birdie odletí na jih, začne pro všechny neobyčejná cesta...
21:00 Motorkář

žánr: FILM
(BORN TO RIDE) Thriller, USA (2011). Hrají: Casper Van Dien, Patrick Muldoon, William Forsythe, Theresa Russell, režie: James Fargo.
více informací Motorkáři Michael Callahan (Casper Van Dien) a jeho nejlepší kamarád Alex (Patrick Muldoon) se vydají na cestu do legendárního cíle motorkářů, do Sturgis. Jejich výlet se nečekaně promění, když narazí na to, jak veterána z Vietnamu zlostně bije gang grázlů. Je příliš pozdě na to, aby napadení zabránili, ale Mike se jako syn zemřelého veterána z Vietnamu cítí povinován tomuto muži pomoci a slíbí splnit jeho poslední přání - dodat krabici medailí a peněz jeho dceři. Mike a Alex se zastaví u Mikovy matky (Theresa Russellová), kde zjistí, že jeho táta nepadl ve Vietnamu, ale spíš byl jako motorkář zavražděn venkovskými burany. Rozhodnutý nenechat otcův pravý odkaz upadnout v zapomnění, vytáhnou s Alexem starou otcovu motorku, na níž Mike na jejich pouti pojede. Bitka v baru vede k dalším zádrhelům a zlomyslný člen zločineckého gangu jménem Ocel (William Forsythe) pošle na Mika a Alexe své gorily, protože si myslí, že vědí o jeho plánu vydírat amerického senátora. Teď se Mike a Alex vydávají dál na cestu do Sturgis zatížení osobními věcmi umírajícího muže, pravdou o ztraceném otci a s pěšáky mafie v patách...
22:30 Černý pátek

žánr: FILM
(BLACK FRIDAY) Akčni, USA (2007). Hrají: Judd Nelson, Amy Carlson, Thomas Ian Griffith, režie: Arthur Allan Seidelman.
více informací Expert na bankovní bezpečnost závodí s časem, aby zachránil svou dceru, kterou unesl vůdce zločinecké sítě zkorumpovaných policajtů.
logo stanice Filmbox Plus Filmbox Plus
19:45 Stejně jako syn

žánr: FILM
(JUST LIKE THE SON) Drama, rodinný, USA (2006). Hrají: Mark Webber, Antonio Ortiz, Rosie Perez, Brendan Sexton, Phyllis Somerville, režie: Morgan J. Freeman.
více informací Výmluvný a vášnivý snímek sleduje osudy 20letého Daniela Cartera (Mark Webber), zlodějíčka, který si odpykává veřejné práce na základní škole v Greenwich Village. Zde se skamarádí s osmiletým Boonem (úchvatný Antonio 'A.J.' Ortiz). Když Booneho matka onemocní a Boone je poslán do pěstounské péče, Daniel ho unese - a společně se vydají na cestu - hrazenou z části občasnými drobnými krádežemi, na které se přátelství, odpuštění a dobrodružství vyslovují jedním dechem.
21:00 Blanche, královna zbojníků

žánr: FILM
(BLANCHE) Komedie, dobrodružný, Francie (2002). Hrají: Lou Doillon, Roschdy Zem, Antoine de Caunes, Jean Rochefort, Carole Bouquet, José Garcia, Gérard Depardieu, Marc Lavoine, Selma El Mouissi, Roger Lumont, režie: Bernie Bonvoisin.
více informací Před dávnými lety v 17 století chce bohatý vlastník ovcí pan de Perrone, bratranec královny Francie Anny, zastavit spolupráci s kardinálem Mazarinem, služebníkem Vatikánu. A tak jsou jedné noci pan de Peronne a jeho rodina zavražděni. Ruce si krví potřísnil kapitánem KKK, kardinálův pobočník. Jediným přeživším je Blanche, dcera, která je také jediným svědkem celého zločinu. O patnáct let později už Mazarin vlastní srdce celé Francie, a z Blanche se stala vůdkyně gangu žijícího z krádeží a zlodějin. A to si pište, že na pomstu nezapomněla!
22:30 Spolek nezadaných

žánr: FILM
(SINGLES WARD, THE) Komedie, drama, USA (2002). Hrají: Will Swenson, Wally Joyner, Robert “Bob-O“ Swenson, Michelle Ainge, & Lincoln Hope, režie: Kurt Hale.
více informací Sólový komediant Jonathan Jordan (Will Swenson) má dokonalý a předvídatelný život, dokud ho jeho žena nečekaně neopustí. Jeho důvěra a přesvědčení o rodinné víře jsou otřeseny a Jonathanova zapojení v církvi i zájmu o ni značně ubude. Ale když se srazí s ředitelkou společenských aktivit kongregace, Cammie Gilesovou, jeho víra je obnovena a Jonathan vzplane novou láskou. SPOLEK NEZADANÝCH vás svým srdečným vtipem a zábavnými postřehy o zvláštnostech randění zaručeně rozesměje.
logo stanice Filmbox Family Filmbox Family
19:35 Špioni

žánr: FILM
(ZOOMERS) Rodinný, Dánsko (2009). Hrají: Frederik Ludvig Mansa, Sophus Emil L?kkegaard, Emilie L?venstein Vegeberg, režie: Christian E. Christiansen.
více informací Příběh dvou chlapců, Tima a Alexandra, které spojuje kamarádství, tajemství a špionáž. A také elektrický kotel, robot, 100 bezpečnostních kamer a dívka jménem Thea.
21:00 Ztraceni v přístavu

žánr: FILM
(LES MARINS PERDUS) Drama, dobrodružný, Francie (2003). Hrají: Bernard Giraudeau, Miki Manojlovic, Sergio Peris-Mencheta, Marie Trintignant, Audrey Tautou, Ivan Franěk, Darry Cowl, Bakary Sangaré, Moussa Maaskri, Bernard Verley, režie: Claire Devers.
více informací Melancholický snímek na motivy románu Jean-Claude Izza se zaměřuje na osudy tří námořníků, kteří jako poslední z posádky zůstali na lodi uvízlé na mělčině v Marseillském přístavu. Poté, co loď Aldébaran její majitel prodal, se tři zbylí námořníci - libanonský kapitán Aziz, Řek Diamantis a Turek Nelim - ocitají sami na palubě - a bez valných vyhlídek na budoucnost. Aziz se nechce vrátit ke své ženě, Diamantis se pokouší najít dívku, kterou opustil když mu bylo dvacet, a mladičký Nelim se chce prostě jen bavit...
22:45 Fame: Cesta za slávou

žánr: FILM
(FAME) Hudební, romantický, drama, rodinný, USA (2009). Hrají: Kay Panabaker, Naturi Naughton, Asher Book, Bebe Neuwirth, Paul Iacono, Charles S. Dutton, Kelsey Grammer, Megan Mullally, Cody Longo, režie: Kevin Tancharoen.
více informací Remake slavného filmu z roku 1980. FAME (Sláva) představuje talentovanou skupinu zpěváků, tanečníků, herců i umělců během čtyř let na střední škole hereckých umění, kde se scházejí studenti z veškerých společenských postavení a mají tak šanci prožít své sny a dosáhnout skutečné a trvalé slávy... která přichází jen s talentem, oddaností a tvrdou prací.
logo stanice Filmbox Premium Filmbox Premium
19:35 Khumba

žánr: FILM
(KHUMBA) Animovaný, Jižní Afrika (2013). Hrají: Hakeem Kae-Kazim, Zolani Mahola, Nik Rabinowitz,, režie: Anthony Silverston.
více informací V úzkoprsém, odloučeném stádu, které je posedlé pruhováním, se narodila zebra pruhovaná jen napůl. Začnou se šířit zvěsti, že to hříbě je prokleté, a zanedlouho je mu přičítáno i sucho, které postihlo Velké Karoo. Když ho z nedostatku vláhy a následné smrti jeho matky viní i jeho otec, který je vůdcem stáda, odmítaná zebra opouští své domovské území, protože ví, že když nemá všechny pruhy, nemůže ve stádu přežít. Khumba se vydá za plot, napospas divokému levhartovi Phangovi, který ovládá napajedla a terorizuje zvěř ve Velkém Karoo. Khumbu zachrání před oportunistickým psem hyenovitým podivné duo: pakůň a pštros. Mama V se netají tím, že je volnomyšlenkářka a nechce být průměrnou matkou v domácnosti, jak je u pakoňů obvyklé. Ironií osudu dělá matku Bradleymu, nádhernému pštrosovi, kterému ale chybí sebedůvěra a který si nepřiměřeně kompenzuje mindráky ze svého rozčepýřeného peří...
21:00 Zdrojový kód

žánr: FILM
(SOURCE CODE) Drama, Francie, USA (2011). Hrají: Jake Gyllenhaal, Michelle Monaghan,Vera Farmiga, režie: Duncan Jones.
více informací Sci-fi příběh se točí okolo vojáka, který se probudí v těle cestujícího - svědka výbuchu vlaku.
22:30 Šéf

žánr: FILM
(CHEF) Komedie, USA (2014). Hrají: Jon Favreau, Robert Downey Jr., Sofia Vergara, Scarlett Johansson, Dustin Hoffman, John Leguizamo, režie: Jon Favreau.
více informací Muž přijde o práci šéfkuchaře, a tak si pořídí pojízdnou prodejnu potravin, aby přece jen využil svůj umělecký potenciál, a nakonec se mu nějak podaří znovu získat i svou odcizenou rodinu.
logo stanice Filmbox HD Filmbox HD
19:05 Zamračené dny

žánr: FILM
(DAYS AND CLOUDS ( GIORNI E NUVOLE )) Drama, Itálie, Švýcarsko (2007). Hrají: Margherita Buy, Antonio Albanese, Giuseppe Battiston, Alba Rohrwacher, Teco Celio, režie: Silvio Soldini.
více informací Snímek Silvia Soldiniho, na němž se podíleli také Dorianna Leondeffová, Francesco Piccolo a Federica Pontremoliová, vypráví příběh Elsy a Micheleho. Tento dobře zajištěný pár má dvacetiletou dceru a jejich situace je natolik dobrá, že Else umožní odejít z práce a splnit si svůj životní sen. Chce se vrátit do školy a vystudovat dějiny umění.
21:00 Princ a chuďas (1)

žánr: FILM
(PRINCE AND THE PAUPER, THE night 1) Drama, Německo (2010). Hrají: Moritz Glaser, Stephanie Amarell and David Berton, režie: Karola Hattop.
více informací Fracek z bohaté rodiny Calvin Prince a kluk z dětského domova Kevin Popper jsou si skoro k nerozeznání podobní - náhodou se potkají a rozhodnou se vyzkoušet si na jeden den život toho druhého. Z jednoho dne se však stanou týdny a měsíce a oba dva se toho hodně naučí...
22:15 Olymp - Zkáza Bohů (5)

žánr: SERIÁL
(OLYMPUS 1005) Fantasy, Velká Británie, Kanada (2015). Hrají: Tom York, Sonya Cassidy, Sonita Henry, režie: Nick Willing, Amanda Tapping.
více informací Olympus je skvělou kombinací hraného filmu a počítačové animace a vypráví příběh několika statečných mužů, kteří vykázali bohy do říše nevědomí - místa, jemuž říkali „podsvětí“. Seriál sleduje našeho hrdinu na jeho úžasné cestě, která mu přináší dramatické zážitky - zradu, lásku, moc i vyhnanství - a ty ho postupně mění: z mladíka svěžího vzhledu se stává bezohledný vůdce, který se může měřit se samotnými bohy.
logo stanice HBO HBO
20:00 Epizody IV. (1) STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYPremiéraod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: SERIÁL
(EPISODES IV. EP. 01) komediální seriál USA/VB (2015). Hrají: Matt LeBlanc, Tamsin Greigová, Stephen Mangan, John Pankow, Kathleen Rose Perkinsová, režie: Iain B. MacDonald.
více informací Britský manželský a komediální pár dostane šanci vytvořit novou verzi svého seriálového šlágru pro americkou televizi. Zpočátku jsou nadšení, brzy ale zjišťují, co vlastně chtějí američtí šéfové s jejich skvělou show provést.
20:30 Krize (3): Houby Bagdád STEREOPremiéraod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: SERIÁL
(THE BRINK EP. 03 - BAGHDAD MY ASS) komediální seriál z produkce HBO USA (2015). Hrají: Jack Black, Tim Robbins, Pablo Schreiber, Aasif Mandvi, Maribeth Monroe, režie: Jon Poll.
více informací Jack Black, Tim Robbins a Pablo Schreiber hrají hlavní role v tomto novém, černě humorném seriálu o geopolitické krizi, která přivede planetu na pokraj 3. světové války. Seznamte se s muži a ženami, jež se pokoušejí odvrátit konec světa.
21:00 Banshee III. (2): Hadi a ti druzí STEREOPremiéraod 18 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: FILM
(BANSHEE III. EP. 02 - SNAKES AND WHATNOT) krimi drama z produkce Cinemaxu USA (2015). Hrají: Antony Starr, Ivana Milicevicová, Ulrich Thomsen, Frankie Faison, Hoon Lee, režie: Loni Peristere.
více informací Lucas Hood (Antony Star) je bývalý vězeň, který se vydává za šerifa ve venkovském městečku Banshee v amišské oblasti. Zde pokračuje v kriminálních aktivitách spolu se svou bývalou láskou a zločineckou partnerkou Carrie (Ivana Milicevicová).
logo stanice HBO2 HBO2
18:30 Hamlet STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(HAMLET (1996)) klasické drama VB/USA (1996). Hrají: Kenneth Branagh, Julie Christieová, Kate Winsletová, Derek Jacobi, Brian Blessed, režie: Kenneth Branagh.
více informací Ve filmové adaptaci slavné Shakespearovy tragédie září pod vedením Kennetha Branagha mnoho skvělých herců, včetně Kate Winsletové a Julie Christieové. Toto zpracování příběhu dánského prince Hamletai bylo nominováno na 4 Oscary.
20:35 Houdini, část 2. STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(HOUDINI, PART 2) životopisné drama USA/Kanada (2014). Hrají: Adrien Brody, Kristen Connollyová, Evan Jones, Tim Pigott-Smith, Tom Benedict Knight, režie: Uli Edel.
více informací Dvoudílný televizní film vypráví příběh Houdiniho (Adrien Brody), mistra eskapád, který si klestí cestu ke slávě, zaplétá se do špionáže a setkává se s největšími osobnostmi své éry - americkým prezidentem počínaje a Rasputinem konče.
22:00 Magnolia STEREOod 15 roků

žánr: FILM
(MAGNOLIA (1999)) drama USA (1999). Hrají: Julianne Mooreová, William H. Macy, John C. Reilly, Tom Cruise, Philip Baker Hall, režie: Paul Thomas Anderson.
více informací Divné věci se dějí pořád. Někdy za to možná může souhra životních náhod, jindy lidé, kteří činí omyly, páchají hříchy, konají zlé i dobré skutky. Devět příběhů, jeden den v ulici Magnolia v San Femando Valle, na předměstí Los Angeles.
logo stanice HBO Comedy HBO Comedy
20:00 Jak dobýt Ameriku (1) STEREOod 12 roků

žánr: SERIÁL
(HOW TO MAKE IT IN AMERICA EP. 01 - PILOT) komediální seriál z produkce HBO USA (2010). Hrají: Bryan Greenberg, Victor Rasuk, Luis Guzmán, Lake Bellová, Scott Mescudi, režie: Julian Farino.
více informací Komediální seriál HBO vypráví o dvojici mladých podnikavců z Brooklynu Benovi Epsteinovi (Bryan Greenberg) a Camovi Calderonovi (Victor Rasuk), kteří se chtějí prosadit na newyorské módní scéně a využívají k tomu všech možností a kontaktů.
20:30 Muži, ženy a děti STEREOod 15 roků

žánr: FILM
(MEN, WOMEN & CHILDREN) komediální drama USA (2014). Hrají: Adam Sandler, Jennifer Garnerová, Rosemarie DeWittová, Judy Greerová, Dean Norris, režie: Jason Reitman.
více informací Tento film sleduje příběh skupiny středoškoláků a jejich rodičů, kteří se v době internetového věku snaží zorientovat v měnících se vztazích, komunikaci i milostném životě.
22:30 Riskni to s Polly STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(ALONG CAME POLLY) romantická komedie USA (2004). Hrají: Ben Stiller, Jennifer Anistonová, Philip Seymour Hoffman, Debra Messingová, Alec Baldwin, režie: John Hamburg.
více informací Reuben je ten typ chlapíka, který se do ničeho moc nehrne a nerad riskuje. Polly je naopak neodolatelná volnomyšlenkářka, která žije pro vzrušení z každého okamžiku. Když se tito dva lidé setkají, Reubenův svět se obrátí vzhůru nohama.
logo stanice Cinemax Cinemax
20:00 Ten třetí STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(THIRD PERSON) romantické drama VB/USA/Německo/Belg. (2013). Hrají: Liam Neeson, Mila Kunisová, Adrien Brody, Olivia Wildeová, James Franco, režie: Paul Haggis.
více informací Tři propletené příběhy o lásce, vášni, důvěře a zradě, jež se odehrávají v New Yorku, Paříži a Římě. Tři páry, které spolu zdánlivě nemají nic společného, vzájemně pojí hluboké vazby - milenci a odcizení manželé, ztracené a nalezené děti.
22:20 Povolení k pobytu STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků

žánr: FILM
(LEAVE TO REMAIN (2013)) drama VB (2013). Hrají: Toby Jones, Noof Ousellam, Yasmin Mwanzová, Farshid Rokey, Melanie Wilderová, režie: Bruce Goodison.
více informací Tři teenageři za sebou nechávají vše, co doposud znali, a poháněni vidinou lepšího života hledají útočiště ve Velké Británii. Status uprchlíků však ještě nedostali, a tak musejí čelit nemilosrdnému systému, který rozhodne o jejich osudu.
23:50 Wolf Creek 2 STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 18 roků

žánr: FILM
(WOLF CREEK 2) horor Austrálie (2013). Hrají: John Jarratt, Ryan Corr, Shannon Ashlynová, Philippe Klaus, Shane Connor, režie: Greg McLean.
více informací Vrah z australského vnitrozemí Mick Taylor se po čase vrací sužovat další skupinu nic netušících turistů. Skutečná hrůza začíná ve chvíli, kdy se páreček zamilovaných baťůžkářů vydává do kaňonu Wolf Creek, kde je nucen strávit noc ve stanu.
logo stanice Film+ Film+
20:10 Železná lady od 12 roků

žánr: FILM
(The Iron Lady) (2011). Režie: Phyllida Lloyd Hrají: Meryl Streep, Jim Broadbent, Richard E. Grant
více informací Velká Británie byla vždy ovládaná muži z vyšších společenských kruhů. Zvolením Margaret Thatcherové se dostala do vedení země žena, navíc žena pouze ze střední společenské třídy. Margaret Thatcherová začala svou vládu nad zemí bez kompromisů - a to jak v politice, tak i v osobním životě. Vystupováním na mezinárodním politickém kolbišti si vysloužila přezdívku Železná Lady. Meryl Streep je Margaret Thatcher a její herecký výkon je stejně úžasný, jako ve všech filmech, kde se rozhodla hrát.
22:00 Kauza CIA od 15 roků

žánr: FILM
(The Good Shepherd) (2007). Režie: Robert De Niro Hrají: Matt Damon, Angelina Jolie, Robert De Niro
více informací Koncem třicátých let minulého století studuje ctižádostivý Edward Wilson na Yale University a tam vstoupí do tajného spolku Skull and Bones. Jako vlastenec udá oblíbeného profesoru kvůli jeho nacistickým sympatiím. Vláda pak najme Edwarda na několik tajných operací a později ho umístí jako člena CIA v Londýně. Kariéra Edwarda Wilsona stoupá do závratných výšek před a po II. světové válce, během studené války a kubánské krize. Edward musí ale udržovat velice křehkou balanci mezi svou prací, manželkou a synem...
00:15 Bouchači a bouchačky od 15 roků

žánr: FILM
(Double Whammy) (2001). Režie: Tom DiCillo Hrají: Denis Leary, Elizabeth Hurley
více informací Světem a životem zklamaný policejní detektiv se snaží napravit svojí reputaci před kolegy, kamarády a před sebou samým. Naprosto zklamal, když se mu nepodařilo zabránit masakru ve fast-food restauraci.
logo stanice Doku CS Doku CS
20:00 Země česká, domov můj

žánr: DOKUMENT
(Země česká, domov můj) Dokumentární. (Československo - 1986). Režie: Jan Ekl.
více informacíPropagandistický dokument seznamující s realizací závěrů 16.sjezdu KSČ.. Existuje jedno krásné a všeobsáhlé slovo "vlast". Je to slovo modré jako obloha, stříbrné jako hladina vody a zelené jako lesy na svahu hor. A přesně taková je i zem česká, domov náš. Je bohatá na přírodní krásy a lidi, ochotných s radostí pracovat na její zvelebování ...
21:05 Vědomí důstojnosti

žánr: DOKUMENT
(Vědomí důstojnosti) Dokumentární. (Československo - 1978).
více informacíStřihový film o nástupu fašismu a okupaci v letech 1933-45. Šlo o vojenskou okupaci zbylého území Česko-Slovenska, Čech a Moravy vojsky nacistického Německa. V důsledku této vojenské okupace byl zřízen Protektorát Čechy a Morava. Tímto jednáním Hitler poprvé zřetelně porušil své sliby ohledně práva na sebeurčení národů a Mnichovskou dohodu ohledně Sudet, zároveň to byl první krok, kterým realizoval koncepci velkoněmecké říše.
21:25 Zapomenuté výstřely

žánr: DOKUMENT
(Zapomenuté výstřely) Dokumentární. (Československo - 1975). Režie: Jiří Musil.
více informacíDokument k 30. výročí vzniku sboru národní bezpečnosti.. Není lidské žít bez strachu ze smrti. Ale není také lidské umírat mladý. Jestliže je smrt poslední tečkou za naším životem, ptáme se proč nás poráží a zdá byla nutná. Stopy zapomenutých výstřelů vedou do prvních poválečných dnů, kdy se formoval útvar sboru národní bezpečnosti.
logo stanice Kino CS Kino CS
20:00 Tvář za sklem

žánr: FILM
(Tvář za sklem) Drama. (Československo - 1979). Režie: Hynek Bočan. Hrají: Jaromír Hanzlík(Petr), Miroslav Macháček(otec), Josef Bláha(Kadlec), Jaroslava Obermaierová(Anděla).
více informacíOdcizení mezi nejbližšími příbuznými bývá vždy závažnou poruchou rodinného souzení. Otec a syn se nejenže nestýkají, ale dokonce ani jeden druhého nepozná, když se náhodně setkají. Není se čemu divit, když mravně vychýlený otec po dlouhou dobu pobýval ve vězení a jeho syna po smrti matky vychovával někdejší rodinný přítel... Avšak normalizační požadavky si vynutily konvenčně zpracovaný přepis románu z moravského venkova a optimistický, téměř budovatelský výhled do budoucnosti.
21:30 Ukradená bitva

žánr: FILM
(Ukradená bitva) Komedie / komedie / válečný. (Československo / Německo - 1972). Režie: Erwin Stranka. Hrají: Manfred Krug(Käsebier), Herwart Grosse(Friedrich II.), Josef Kemr(Lotrinský), Marie Málková(Katka).
více informacíHlavní postavou příběhu z doby, kdy Prusové obléhali Prahu, je legendární pruský zloděj Käsebier, o kterém se toho napovídá mnohem více, než kolik se skutečně stalo. Král Friedrich II. totiž o něm kdysi zakázal mluvit. Proslýchá se však, že se oba, král i zloděj, narodili ve stejnou chvíli. Ovšem zatímco osud Friedricha byl předem dán jeho původem, Käsebier si svůj osud vybral sám. Byl prý příliš chytrý na to, aby skončil u verpánku jako jeho osm bratrů. Místo toho se stal nejmazanějším zlodějem v celém Prusku. Ale i přes svou lstivost byl jednoho dne polapen a odsouzen na doživotí. Jenže když Friedrich se svou armádou obléhal Prahu, která mu dokázala po osm dlouhých týdnů vzdorovat, rozhodl se poslat pro krále zlodějů Käsebiera, aby mu otevřel nedobytné brány. Což podle pověsti zloděj udělal, ale zcela po svém a navíc tak, že z toho král Friedrich příliš velký užitek neměl. O historicky nedoložených okolnostech jedné bitvy, která se vlastně ani nekonala, pojednává kostýmní komedie (východo)německého režiséra Erwina Stranky.
23:05 Závěr vysílání
logo stanice CS Film CS Film
20:00 Doba měděná

žánr: DOKUMENT
Dokumentární (2010). režie: Ivo Bystřičan.
více informací V africké Namibii se původně státní doly ocitly pod správou zahraničních vlastníků, podporovaných Evropskou investiční bankou. Místo slíbených investic do místního hospodářství však veškeré zisky vyvážejí do zahraničí. Dokument zaznamenával nuzné životní podmínky tamějších lidí, kteří přišli o práci a živí se jako pokoutní kopači v uzavřených dolech. Odevšad plyne tvrdá obžaloba bezohledného kapitalistického podnikání, kdy na osudech postižených lidí nikomu nezáleží. (54 minut)
21:00 Ropáci Česky

žánr: FILM
Krátkometrážní (1988). Hrají: Jiří Němec, Jan Rokyta, Ivo Kašpar, Lubomír Beneš, Čestmír Řanda ml., režie: Jan Svěrák.
více informací Hraná reportáž o tvorech dokonale přizpůsobených životnímu prostřed povrchových dolů v severních Čechách. Zvířátka jako živá, i když loutková. Absolventský film na mezinárodní výbornou (studentský Oscar a jiné ceny). Před Janem Svěrákem se otevíraly skvělé vyhlídky. (21 minut)
21:30 Válka mýtů zbavená (19)

žánr: DOKUMENT
Dokumentární (2013).
více informací 19. díl - Válka prací. Nacistické filmové týdeníky vydávají svá tajemství. Ukazují druhou světovou válku v dosud neviděné podobě, a to jak na bojišti, tak v zázemí. Cyklus tematicky laděných sestřihů svým komentářem doprovodil dr. Zdeněk Zbořil. (10 minut)
logo stanice AMC Channel AMC Channel
19:10 Rozdělený svět

žánr: FILM
(A World Apart 1001) drama UK (1988). Režie: Chris Menges Hrají: Paul Freeman, Barbara Hershey
více informací Píše se rok 1963 a nacházíme se v Jižní Africe. Je to doba, kdy rasistická společnost pronásledovala bělochy, kteří byli proti apartheidu Rodiče třináctileté Molly -- ačkoli jsou nuceni se skrývat a hrozí jim vězení -- se pevně drží svých zásad a bo
21:00 Sayonara

žánr: FILM
(Sayonara) drama USA (1957). Režie: Joshua Logan Hrají: Marlon Brando, Ricardo Montalban
více informací Japonsko se nachází uprostřed korejské války. Major americké armády se zamiluje do nádherné tanečnice slavného japonského souboru, jejich láska je ovšem podrobena zkoušce, když se střetnou předsudky a nedorozumění vycházející z jejich rozdílného kulturníh
23:25 Zastavení na Missouri

žánr: FILM
(The Missouri Breaks) western USA (1976). Režie: Arthur Penn Hrají: Marlon Brando, Jack Nicholson
více informací Marlon Brando a Jack Nicholson rozpálí obrazovku do běla v tomto strhujícím příběhu o zámožném rancherovi z Montany,který si najme nájemného vraha, jenž má za úkol vystopovat tlupu zlodějů koní.
logo stanice Film Europe Film Europe
20:10 Rodinný přítel od 15 roků

žánr: FILM
(L´amico di famiglia) Drama, Francie / Itálie (2006). Hrají: Barbara Valmorin, Giacomo Rizzo, Laura Chiatti, Luigi Angelillo, Marco Giallini, režie: Paolo Sorrentino.
více informací Geremia je starý, ohyzdný, ale bohatý. Jeho vztah k penězům je přímo chorobný. Geremia půjčuje nešťastníkům, kteří to nutně potřebují, a pak krutě, cynicky a s ironickou úlisností vymáhá půjčené peníze i s vysokými úroky. Moc, kterou má nad svými oběťmi, mu ale nepřináší štěstí, po němž prahne. Cítí se osamělý, navíc jeho matka, upoutaná na lůžko, není nikdy spokojená se synovými výsledky. Ještěže je tady Gino, který se stylizuje do kovboje a se kterým Geremia chodí občas na ryby, aniž ho považuje za přítele. Jednoho dne mu Gino přivede jako novou potenciální oběť Saveria, který si chce půjčit, aby mohl vystrojit svatbu své dceři. Ukáže se, že Rosalba je krásná, ale nikoliv sentimentální, a zdá se, že Geremia si s ní bude rozumět jako pravý rodinný přítel. Groteskně stylizovaný film, natočený s velkým důrazem na estetickou stránku, je teprve třetím celovečerním dílem Paola Sorrentina, ale už podruhé v krátkém rozpětí se tomuto neapolskému rodákovi podařilo dostat se do soutěže v Cannes. Postavu lichváře Geremii vytvořil s pozoruhodným smyslem pro autorův záměr Giacomo Rizzo, další rodák z Neapole, který vytvořil řadu filmových a televizních rolí, ale který se věnuje především divadlu.
22:00 Život za zdí od 15 roků

žánr: FILM
(La Zona) Drama, Argentina / Mexiko / Španělsko (2007). Hrají: Alan Chávez, Carlos Bardem, Daniel Giménez Cacho, Daniel Tovar, Mario Zaragoza, režie: Rodrigo Plá.
více informací V Mexico City žijí lidé odděleně podle sociálních skupin. Mezi čtvrtěmi pro bohaté a chudé jsou zdi s kamerovými systémy pomocí kterých se bohatí snaží bránit nájezdům zlodějů ze slumů. Jedné bouřlivé noci strhne vítr billboard, který jednu takovou zeď prorazí. Dírou se protáhnou tři lupiči, kteří při vloupání do domu nešťastnou náhodou zabijí starou ženu. Obyvatelé čtvrti na ně okamžitě začnou pořádat hon. Dva lupiči jsou zastřeleni, ale šestnáctiletému Miguelovi se podaří schovat ve sklepě. Tam jej najde Alejandro a poskytne mu jídlo a další pomoc. Miguel by se rád vrátil do své čtvrti, ale dostat se ven z ostře hlídané zóny není jednoduché.
23:40 Requiem od 15 roků

žánr: FILM
(Requiem) Akční, Francie (2001). Hrají: Jo Prestia, Julie-Anne Roth, Marc Chapiteau, Moussa Maaskri, Patrick Dell'Isola, režie: Hervé Renoh.
více informací Příběh o krvavé pomstě, před níž ani Bůh neochrání. Za zdí ponurého kláštera se šíří strach... Čtyři nebezpeční gangsteři uprchnou z vězení. Ukryjí se na jediném místě, kam je policie nemůže následovat - v cisterciánském klášteře. Mezi upchlíky, připravenými zabíjet na ochranu své konečně nabyté svobody, a bezbrannými mnichy začíná boj o přežití. Ale v téhle smrtící konfrontaci není nic, jak vypadá.
logo stanice Eurosport Eurosport
20:00 Tenis Live

žánr: SPORT
WTA Tour v Linci
22:00 Tenis

žánr: SPORT
WTA Tour v Linci
22:30 Vytrvalostní závody

žánr: SPORT
MS Endurance ve Fuji
logo stanice Eurosport2 Eurosport2
19:30 Basketbal Live

žánr: SPORT
Eurocup - skupiny Nancy - Valencia
21:15 Basketbal Live

žánr: SPORT
Eurocup - skupiny Le Mans - Gran Canaria
22:45 Tenis

žánr: SPORT
WTA Tour v Linci
logo stanice Sport 1 Sport 1
17:00 NFL Reprízafull HD

žánr: SPORT
San Diego Chargers - Pittsburgh Steelers základní část, 5. kolo
20:30 Fotbal LivePremiérafull HD

žánr: SPORT
Turecko - Island EURO 2016, kvalifikace
23:00 Fotbal LivePremiérafull HD

žánr: SPORT
EURO 2016, sestřih kvalifikačních zápasů
logo stanice Sport 2 Sport 2
17:45 Lední hokej LivePremiéra

žánr: SPORT
Ak Bars - Slovan KHL, základní část
20:30 Fotbal LivePremiérafull HD

žánr: SPORT
Itálie - Norsko EURO 2016, kvalifikace
22:45 NFL Reprízafull HD

žánr: SPORT
San Diego Chargers - Pittsburgh Steelers základní část, 5. kolo
logo stanice Nova sport Nova sport
19:05 ATP Masters 1000 - Šanghaj Záznam

žánr: SPORT
Záznam vybraného zápasů 1. kola tenisového turnaje Shanghai Rolex Masters z Číny
21:00 Večerní Sportovní noviny

žánr: SPORT
Sportovní zpravodajství
21:05 ATP 500 Series - Peking Premiéra

žánr: SPORT
Souhrn zajímavostí z tenisového turnaje China Open
logo stanice Sport 5 Sport 5
19:50 Sports Max (12/2015) 16/9

žánr: SPORT
Magazín extrémních sportů
20:40 1000 mil 16/9

žánr: SPORT
na kole cestou necestou 2015
21:00 Pozor vlak (9/2015) 16/9

žánr: SPORT
Železnice z druhé strany
logo stanice Golf Channel Golf Channel
19:30 Surgal Clinic Grand Finale Czech PGA Tour 2015 Kaskáda

žánr: SPORT
Highlights z turnaje Czech PGA Tour
20:30 The Presidents Cup

žánr: SPORT
Highlights z turnaje
21:30 British Masters supported by Sky Sports

žánr: SPORT
Highlights z turnaje European Tour
logo stanice ČT art ČT art
20:20 Psí dostihy

žánr: FILM
Pavel Landovský a Josef Charvát v hlavních rolích tragikomedie o životě českých emigrantů (1983). Režie Bernard Šafařík (91min)
21:55 Divadlo žije! SKRYTÉ TITULKYPremiéraaudio description

Rozhovor s Matoušem Rumlem nejen o roli Charlieho Chaplina, ve které exceluje na jevišti mladoboleslavského divadla. V experimentálním prostoru NoD představila po delší době svoji práci původem česká, ale dnes již spíše holandská tanečnice a performerka Klára Alexová. Utkání týmu plzeňské operety a Viktorky Plzeň komentují Míra Bosák a Jan Smetana. Režie J. Šmíd (opakování 15.10./ČTart)
22:25 Terra musica SKRYTÉ TITULKYPremiéraaudio description

Ostravské dny nové hudby - epicentrum špičkové interpretace soudobé hudby. Účinkují: Ostravská banda, Janáčkova filharmonie Ostrava, Petr Kotík, Pauline Kim Harris, Irvin Venyš, Jan Mikušek, Johanes Kalitzke a další. Režie A. Oľha (opakování 15.10./ČTart a 18.10./ČTart)
logo stanice MTV Europe MTV Europe
20:00 Ex na pláži

A je tu zase Ex na pláži, třetí série úspěšného seriálu stanice MTV! Námluvy jako rafinovaná a napínavá šou, v níž má osm sexy nezadaných strávit prázdniny snů v Mexiku. Prázdniny snů však záhy končí, když na totéž místo jeden za druhým přijíždějí jejich bývalí partneři. A s nimi spousta nenávisti, hádek, slz, dramat a emocí.
21:00 Geordie Shore

The Geordies jsou zpět s překvapujícím obratem v kariéře. Vydávají se na svou první Geordie Shore European Tour!
22:00 Acapulco Shore

Osm zvláštních postav obsazuje Acapulco, aby zde strávily léto plné příběhů, párty, šílenství a divočení v jednom domě.
logo stanice Óčko Óčko
20:00 CZ&SK

české a slovenské klipy
21:00 Simply the best

největší hity všech dob
21:45 Filmshot

svět filmu
logo stanice iConcerts HD iConcerts HD
20:00 Later with Jools Holland 32 (03)

VARIOUS, Phil Campbell, Portishead, Toumani Diabate, The Last Shadow Puppets , Sharon Jones And The Dap-kings, Devotchka
21:00 Laura Pausini - Plays Avo Session

VARIOUS, Laura Pausini
22:00 Counting Crows - August And ()verything After

VARIOUS, Counting Crows
logo stanice Retro Music TV Retro Music TV
20:00 replay 80´

večer v rytmu osmdesátek
21:00 revolution

rocková porce retra
04:00 restart

hudební energie na celý den
logo stanice Brava HDTV Brava HDTV
19:00 Berlin Opera Night 2005

Each year, the traditional Festive Opera Gala combines real musical delight and the joy of charity. The gala, which is organised for the benefit of the German AIDS-Fund, has for years been one of the social highlights on the German agenda. The soloists of the 2005 Gala are Lucia Aliberti, Marcelo Álvarez, Lado Ataneli, Maria Guleghina, Michaela Kaune and Anatoli Kotscherga.Lawrence Foster, Orchestra of the German Opera Berlin, Lucia Aliberti, Marcelo Álvarez, Lado Ataneli, Maria Guleghina, Michaela Kaune, Anatoli Kotscherga
20:31 Beethoven - Piano Sonata No. 21

The music of Ludwig van Beethoven´s Sonata No. 21 ´Waldstein´ (1803) was inspired by the composer’s acquisition of a new instrument, an Erard fortepiano. At the time, Beethoven was already some two years cognizant of his hearing problems, but his ears were still in good enough condition to register the clear tones of his new pianoforte. Dedicated to Beethoven’s friend and benefactor Count Ferdinand von Waldstein, this piece is widely acknowledged as one of his best piano sonatas, as well as being one of the most technically demanding. Owing to the resounding opening chords of the third movement, it is sometimes also called 'Aurora’ or simply 'The Dawn’.Nelson Freire
20:59 Salieri - Prima la musica e poi le parole

In 1786, Antonio Salieri’s opera 'Prima la musica e poi le parole’ was premiered in Vienna. This one-act opera is about the dominance of music over words. On the same day, another opera saw its premiere: Wolfgang Amadeus Mozart’s Singspiel 'Der Schauspieldirektor’ was premiered in Schloss Schönbrunn. That night, the audience preferred Salieri’s opera. 'Prima la musica e poi le parole’ is about Count Opizio, who commissions a composer to complete a new opera within four days. The composer quickly finishes his music, but the libretto isn’t ready yet and doesn’t match the music. The casting of the leading role poses another problem: Eleonora, a true prima donna, is the first one to claim the lead. As audition, she sings an aria by Guiseppe Sarti, which culminates in a parody. Then Tonina applies for the lead. The ladies start arguing about who is best suited for the opening aria. This leads to a duet in which both ladies sing their own aria. The composer and librettist make it possible that both ladies can sing their arias in the opera.Combattimento Consort , Jan Willem de Vriend, Eleonora (Claudia Patacca), Tonina (Ralf Popken), Maestro (Piotr Micinski), Poeta (Robbert Muuse)
logo stanice JimJam JimJam
20:10 Angelína balerína (8)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi Heleny Craigové, sleduje dobrodružství malé myšky, která sní o tom, že se stane primabalerínou.
20:25 Pingu (103)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Malý tučňák Pingu žije na Antarktidě. Miluje legraci a většinu času tráví s kamarádem Robbym a se svou rodinou.
20:30 Pingu (104)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Malý tučňák Pingu žije na Antarktidě. Miluje legraci a většinu času tráví s kamarádem Robbym a se svou rodinou.
logo stanice duck tv duck tv
20:21 Margo & Felix

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Nahliadnite do každodenného života dvoch roztomilých zvieracích bábok. Dvaja kamaráti majú krásny domček so záhradkou, okolo ktorého pracujú ako to robievajú rodičia a hrajú sa ako sa hrávajú naši mali diváci.
20:24 Aj ja chcem vidieť!

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Dvaja kamaráti, pobláznená žirafa Kiteko a hravá vačica Umi pozorujú každodenný život batoliat. Môžu sa od detí veľa naučiť: o každodenných aktivitách, dobrodružných exkurziách a tvorení veľkej zábavy pri hraní.
20:27 Lola a čísla

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Lola, hravé dievčatko, ktoré je neustále v pohybe, je vždy pripravená počítať spolu so svojimi priateľmi číslami 1 až 10. Poďme počítať s nimi!
logo stanice Disney Channel Disney Channel
20:00 Prokletí Spooksvillu

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Nov ý kluk v malém m ěstě, které sužují nadpřirozené události, zjistí, že by mohl mít klíč k odemčení staletí staré kletby.
20:30 Super doktoři

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Kdy ž najdou tajné křídlo nemocnice, určené k léčení superhrdinů, Kaz s Oliverem pochopí, že komiksy popisují skutečné příběhy superhrdinů, kteří mezi námi žijí. Hoši tak dostanou šanci pracovat v nemocnici a zužitkovat svou znalost komiksů. Začnou pomáhat těm, kteří zachraňují svět.
20:55 Phineas a Ferb

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
O letních prázdninách se Phineas a Ferb rozhodnou, že každý nový den bude zajímavější než ten předchozí, a zažijí neskutečná dobrodružství.
logo stanice Minimax Minimax
20:00 Závěr vysílání
06:00 UPOVÍDANÁ MARTA 1 (33) od 7 roků

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Martha Speaks)
06:30 Tom a jeho Three Fu 2 (12) od 7 roků

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Tree Fu Tom) Hlavně nesviť Tom a jeho Three Fu je akční a dobrodružný, kouzelný a interaktivní seriál pro děti vě věku od 3 do 5 let, ve kterém sledujeme život chlapce jménem Tom. Ten má zvláštní schopnost: s pomocí několika čarodějnických gest se dokáže změnit v malého, ale neobyčejně silného superhrdinu, který vzápětí mizí do lesního města. To se nachází v dutině stromu stojícího v koutě zahrady u domu, kde Tom bydlí, a představuje samostatný začarovaný svět. V něm se náš malý hrdina setkává se svými fantastickými kamarády a pokaždé se zaplete do nějakého neuvěřitelného dobrodružství plného napínavých akčních scén. Tyto dobrodružné události dokážou napáchat řadu potíží, které jsou často předzvěstí hrozné katastrofy. Pokud Tom ztratí nad proudem událostí kontrolu, dokáže udělat „kouzlo, jaké svět ještě neviděl“, a tak zachránit situaci, jenom v tom případě, že mu několika jednoduchými pohyby pomohou čarovat i diváci! Tyto fyzicky nepříliš náročné pohyby, které vysloveně zábavným způsobem pomohou dětem, aby se trochu protáhly, vypracovali odborníci specializující se na profesní terapii a fyzikoterapii, a to proto, aby napomohli zdravému vývoji malých diváků, kteří se z hlediska tělesného růstu právě nacházejí v kritickém období.
logo stanice RiK RiK
20:00 Novodobí Robinsoni (16)

(Adventures of Swiss family Robinson) Pridajte sa k rodine Robinsonovcov, ktorá stroskotala na opustenom ostrove. Táto odvážna rodina bude musieť prekonať mnoho prekážok v podobe pirátov, domorodých kmeňov, divých zvierat a prírodných živlov, aby na ostrove mohla prežiť. Novozélandský dobrodružný hraný seriál (1998). Hrajú: Gereth Howells, Kieren Hutchison, Jeffrey Thomas, Dale Corlett, Jed Brophy a ďalší. Réžia: Declan Eames.
20:30 Kritik (10) od 7 roků

(The Critic) 36-ročný filmový kritik Jay Prescott Sherman žije so svojím bláznivým adoptívnym otcom a jeho dobráckym synom Martym v New Yorku a má svoj vlastný televízny program. Kým v súkromnom živote Jay hľadá lásku, šťastie a úspech, v televízii musí hodnotiť úbohé filmy, ktoré sa mu vôbec nepáčia, ba dokonca ich považuje za zdraviu škodlivé a ohrozujúce život divákov. Nazýva ich odpad, pretože smrdia. Popri tom glosuje najnovšie udalosti zo zábavného priemyslu a zo spoločenského života, ktorý sa odohráva na Manhattane. Ak mu po tom všetkom ešte zostnanú nejaké sily, statočne bojuje so svojím tyranským šéfom, mocným mediálnym magnátom Dukeom Phillipsom, sarkastickou maskérkou Doris a austrálskou filmovou hviezdou Jeremym Hawkeom, ktorí sa mu neustále vtierajú do života. Americký animovaný komediálny seriál (1994-1995).
21:05 Dobrodružstvo na opustenom ostrove (6) od 7 roků

(Enid Blyton Secret Series) Keby tri Arnoldove deti nemali nového priateľa Jacka a psíka Princa, prežívali by nudný, priam odporný život so svojim hrozným strýkom a ešte horšou tetou. Práve útek na Jackov tajný ostrov je tým pravým dobrodružstvom. Mike, Peggy aj Laura čoskoro zistia, že na ostrove sa deje všeličo tajuplné. Dej vychádza z najlepších románov spisovateľky Enid Blytonovej, ktorej diela sú medzi tými najmenšími čitateľmi mimoriadne obľúbené. Rodinný dobrodružný anglický hraný seriál (1996) Hrajú: Jeremy Brudenell, Daniel James, Jennyfer Jewellová, Drew Neemia, Tom Pizey, Tineke Van Der Walleová a ďalší.
logo stanice KinoSvět KinoSvět
20:20 Svět záhad II.

žánr: DOKUMENT
4. díl. Seriál řeší tajemství spjatá s vampyrismen, starodávnými proroctvími nebo třeba s kruhy v obilí. Jde o propracované podvody nebo o zprávy shora?
21:25 Magazín záhad speciál

žánr: DOKUMENT
4. díl. O záhadách minulosti, současnosti i budoucnosti s předním českých záhadologem Otomarem Dvořákem.
21:55 5. Dimenze

žánr: DOKUMENT
Blízkost smrti. Co můžete vidět na prahu smrti? Zrychlený průběh svého života? Světlo na konci tunelu? Nepřekonatelný klid s mír? Takto popisují lidé všech století a kultur své zkušenosti . Dokážeme skutečně vidět život po životě? Nebo je to pouze chemická reakce našich mozků? Budeme sledovat jedince, jejichž životy změnila zkušenost blízké smrti. Tento jednohodinový speciál odhalí vědecká fakta o světle na konci tunelu.
logo stanice Kino Barrandov Kino Barrandov
20:15 Návrat osamělého jezdce STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiéra

žánr: FILM
(Lone Rider) Lou Diamond Phillips se v roli válečného vysloužilce vrací do rodného městečka v Texasu a neohroženě bojuje proti bývalému příteli, který okrádá místní farmáře... Americký western (2008). Dále hrají T. Bottoms, S. Keach, V. Spano, T. Maratos, A. Alvarado a další (79 min)
21:55 V údolí Elah STEREO

žánr: FILM
(In the Valley of Elah) Tommy Lee Jones na vlastní pěst pátrá po synovi, který je po návratu z Iráku pohřešován. Někdy je snazší pravdu odhalit, než jí čelit... Americký kriminální film (2007). Dále hrají Ch. Theron, S. Sarandon, J. Franco, J. Brolin a další. Režie P. Haggis (110 min)
00:15 Na vlnách hrůzy STEREO

žánr: FILM
(The Open Door) Jessica zavolá do pořadu Otevřené dveře, protože se marně snaží získat pozornost spolužáka. Ale některé věci, které si přejeme, se splní jinak, než chceme... Americký horor (2008). Hrají C. Munden, R. Doom, D. Booko, G. Wilson, J. Head a další. Režie D. Duhame (90 min)
logo stanice Mňam TV Mňam TV
20:00 Jamieho revoluce ve stravování (3)

Změní Jamie Oliver stravovací návyky obyvatel Los Angeles? Zahoďte nezdravá jídla z fast foodů a pojďte se s Jamiem naučit vařit zdravě a z čerstvých surovin.
21:00 V mysli kuchaře (12)

Jak otevřít restauraci v San Francisku s April Bloomfield.Premiéra
21:30 Annabel Langbein (7)

Dobroty ze zahrádky Annabel Langbein. Premiéra!
logo stanice Hustler TV Hustler TV
03:30 Moms Teens And Dads
05:00 98lb_Lesbian Stepsisters
07:00 18 YO Norwegians
logo stanice BRAZZERS TV Europe BRAZZERS TV Europe
logo stanice Leo TV Leo TV
06:00 Závěr vysílání
22:00 LEO NIGHT LIVE EXTRA od 18 roků

Show dívek, originální pořady z produkce LEO TV! V této hodině uvidíte Ordinace v nadržené zahradě a LEO taxi
23:00 LEO NIGHT LIVE EXTRA od 18 roků

Show dívek, originální pořady z produkce LEO TV! V této hodině uvidíte Sexuální exekutor a Úlety nadržené paničky
logo stanice Man-X Man-X
06:00 NO BROADCAST

erotic
00:00 Innocence lost

erotic
01:47 Fire fighters

erotic
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2015