Televizní program - paket Skylink

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
00:35 AZ-kvíz SKRYTÉ TITULKYfull HD

Soutěž pro každého
01:05 Toulavá kamera SKRYTÉ TITULKYfull HD

Mozaika z regionů
01:35 Objektiv SKRYTÉ TITULKY

Magazín zahraničních zajímavostí
logo stanice ČT 2 ČT 2
00:55 Derren Brown: Magie a manipulace SKRYTÉ TITULKY

mysli (9/12) Přichází muž s nejrychlejším úsudkem na světě! (Opakování 1.8./ČT2 a 4.8./ČT2)
01:20 Derren Brown: Magie a manipulace SKRYTÉ TITULKY

mysli (10/12) Přichází muž s nejrychlejším úsudkem na světě! (Opakování 2.8./ČT2 a 4.8./ČT2)
01:45 Náš venkov: Cesta na jih SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

Očima Moravských Charvátů bude režisér Petr Minařík hledat Chorvatsko na Moravě (2013)
logo stanice ČT 24 ČT 24
00:35 Události v regionech SKRYTÉ TITULKY

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne pro Moravskoslezský a Olomoucký kraj
01:00 Události, komentáře SKRYTÉ TITULKY

Komentované zpravodajství České televize. Aktéři klíčových událostí odpovídají na aktuální otázky
01:56 Události v regionech SKRYTÉ TITULKY

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji
logo stanice ČT Sport ČT Sport
23:40 Atletika: IAAF Diamond League 2015 Záznamfull HD

žánr: SPORT
Stockholm Záznam třináctého závodu seriálu nejprestižnějších světových atletických mítinků
01:40 Paralympijský magazín SKRYTÉ TITULKY

žánr: SPORT
Reportáže z významných akcí sportu handicapovaných
02:00 Olympijský magazín SKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: SPORT
Týdenní přehled novinek nejen z olympijského světa
logo stanice ČT:D ČT:D
20:00 Závěr vysílání

Dětský kanál ČT:D (Déčko) vysílá denně od 6:00 do 20:00 hodin. Od 20:00 hodin vysílá na frekvencích Déčka stanice věnovaná umění a kultuře ČT art.
06:00 Raníček SKRYTÉ TITULKY

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Běla a malý čaroděj
06:05 Olympiáda Bolka a Lolka SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Polský animovaný seriál
logo stanice Nova Nova
00:40 Máma II (1)

žánr: SERIÁL
(Mom II) Christy chtěla být v mládí psycholožkou, jenže teď si jako matka samoživitelka vydělává na živobytí jako číšnice v restauraci. Především se ale potýká se závislostí na alkoholu. Sice už je pár měsíců střízlivá, ale podle jejích vlastních slov to byla nejhorší doba jejího života. Navíc není jedinou problémovou osobou ve své rodině... Druhá řada amerického sitcomu (2013). Hrají A. Faris, A. Janney, S. Calvano, N. Corddry, M. Jones, F. Stewart, S. Daniels, B. G. Rosenthal a další.
01:05 Doktorka z Dixie II (7) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Hart of Dixie II) Čerstvá absolventka lékařské fakulty, doktorka Zoe Hartová, přijímá nabídku neznámého doktora Harleye Wilkese. Odchází pracovat do malého městečka v Alabamě. Na místě ji ale čeká velké překvapení. Dr. Wilkes je mrtvý a ona zdědila jeho ambulanci... Druhá řada amerického komediálního seriálu (2012). V hlavní roli Rachel Bilson, dále hrají J. King, C. Williams, W. Bethel, S. Porter, T. Matheson, D. DeWitt, R. Phillips a další.
01:45 Novashopping
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
00:40 Bez soucitu STEREO16/9od 18 roků

žánr: FILM
(From Paris with Love) Obyčejný zaměstnanec americké ambasády v Paříži Jonathan Rhys Meyers touží pracovat pro americké tajné služby. Když se mu konečně naskytne příležitost, okamžitě po ní skočí. Po boku zkušeného amerického tajného agenta Johna Travolty neváhá zlikvidovat pařížskou drogovou mafii a zabránit bombovému útoku... Francouzský akční film (2010). Dále hrají K. Smutniak, A. R. Revah, M. Mars, F. Elouardi, Ch. Dahmani a další. Režie P. Morel (84 min)
02:05 Kouřová clona 16/9full HD

žánr: FILM
(Smoke Screen) Britt Shelleyová je úspěšná televizní reportérka, která se proslavila tím, že odhalila žhářství na policejní stanici a především lži, které celý případ provázely. Pět let poté se Britt objeví v posteli s mrtvolou detektiva Jaye. Na události předchozího večera si nemůže vzpomenout... Americký krimi film (2010). Hrají J. Pressly, C. Graham, G. Sanford, B. Mankuma, Z. Santiago, M. Cummins a další. Režie G. Yates (84 min)
03:35 Politická hra (2) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Political Animals) Elaine Hammondová v podání Sigourney Weaver je americká ministryně zahraničí. Tato ambiciózní a schopná dáma s přehledem řeší jak úkoly svého úřadu, tak i svůj soukromý život. Jenže stále má pocit, že může světu nabídnout víc, a tak je rozhodnuta kandidovat na prezidentku... Americký seriál (2012). Dále hrají D. Baker, R. Bart, E. Burstyn, D. Futterman, C. Gugino, S. Stan a další
logo stanice TV Fanda TV Fanda
00:40 Milénium (12)

žánr: SERIÁL
(Millennium) Bývalý agent FBI Lance Henriksen se stěhuje z Washingtonu zpět do rodného Seattlu. Lance má zvláštní schopnost, která mu umožňuje dostat se do myslí vrahů a vidět jejich očima. Ve Washingtonu se připojuje do tajné organizace Milénium, která sdružuje lidi s nadpřirozenými schopnostmi v boji proti zločinu... Americký kriminální seriál (1996). Dále hrají M. Gallagher, B. Tiplady,T. O´Quinn, K. Cloke, P. Outerbridge, N. Malthe a další
01:25 Kriminálka Las Vegas III (23) STEREO

žánr: SERIÁL
(CSI III) Expert William L. Petersen a elitní tým lasvegaské kriminalistické divize trpělivě sbírají důkazy, které jim pomohou řešit závažné případy. Neobejdou se však bez pomoci práce laboratoře a nejnovějších vědeckých analýz... Závěr třetí řady amerického seriálu (2002). Dále hrají M. Helgenberger, G. Dourdan, J. Fox a další.
02:05 Milénium (12)

žánr: SERIÁL
(Millennium) Bývalý agent FBI Lance Henriksen se stěhuje z Washingtonu zpět do rodného Seattlu. Lance má zvláštní schopnost, která mu umožňuje dostat se do myslí vrahů a vidět jejich očima. Ve Washingtonu se připojuje do tajné organizace Milénium, která sdružuje lidi s nadpřirozenými schopnostmi v boji proti zločinu... Americký kriminální seriál (1996). Dále hrají M. Gallagher, B. Tiplady,T. O´Quinn, K. Cloke, P. Outerbridge, N. Malthe a další
logo stanice Smíchov Smíchov
00:35 Dva a půl chlapa V (3, 4) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Two and a Half Men V) Charlie Sheen je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se jeho bratr Alan, který se právě rozvádí, k němu nastěhuje. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... Pátá řada amerického seriálu (2007). Hrají J. Cryer, M. Hinkle, A. T. Jones, M. Lynskey a další.
01:15 Pravidla zasnoubení VI (8)

(Rules of Engagement VI) Na partnerské vztahy s úsměvem! Snoubenci Adam a Jennifer se těší na svatbu a nemohou se dočkat, až budou svoji. Manželé Jeff a Audrey už jsou spolu 12 let, takže o manželství vědí své. A do toho ještě jejich společný singl kamarád Russel. Pojďme s nimi všemi probrat partnerské vztahy skrz naskrz ze všech možných úhlů. Šestá řada amerického komediálního serialu (2012). Hrají: Oliver Hudson, Bianca Kajlich, Megyn Price, David Spade a další. (21 min)
01:40 Správná Susan I (12)

žánr: SERIÁL
(Suddenly Susan I) Susan je zaměstnaná v sanfranciském magazínu The Gate. Její hlavní povahový rys je, že se neustále o někoho stará. Nicméně, když si uvědomí, že si s bohatým snoubencem Kipem nejsou souzeni, a že život je víc než jen být známý jako "ta od Kipa Richmondse", náhle ho u oltáře opustí a teď je z ní najednou JEN Susan. Americký komediální seriál (1996) Hrají: Brooke Shields, Nestor Carbonell, Kathy Griffin, Barbara Barrie a další. (23 min)
logo stanice TELKA TELKA
00:35 Áčko STEREO

Máme doma Sicílii! Zastavení nad tématy, která nestárnou. Uvádí Šárka Kubelková a Petr Mühl (2000)
01:20 Riskuj! STEREO

Napínavá vědomostní soutěž o ceny. Uvádí Jan Rosák. Režie P. Burian (2003)
01:45 Snídaně s Novou STEREO16/9

žánr: ZPRÁVY
Váš náskok po celý den
logo stanice Prima Prima
00:15 Slunečno, místy vraždy III (4) STEREOSKRYTÉ TITULKYod 18 roků

žánr: SERIÁL
Nahá pravda Na břehu jezera je nalezeno nahé tělo mladé ženy, která žila v blízké nudistické komunitě a jako hypoteční specialistka banky ji zastupovala v pozemkovém sporu... Americký kriminální seriál (2012). Hrají M. Passmore, K. Sanchezová, C. Gómez a další (42 min)
01:10 To je vražda, napsala VI (9)

žánr: SERIÁL
Poslední vůle Chcete recept jak psát nejlepší detektivky? No přece připlést se ke skutečné vraždě! To ví i slavná spisovatelka Angela Lansburyová... Americký kriminální seriál (1989) (46 min)
02:00 Wolffův revír VI (10) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Vražedný sport Ve své ordinaci je nalezen zavražděný lékař jednoho berlínského fotbalového družstva. Podezřelých se nabízí celá řada, najít toho správného je úkol pro komisaře Wolffa... Německý kriminální seriál (2002). Hrají J. Heinrich, S. Merting, N. Seiffertová a další. Režie A. Agthe (47 min)
logo stanice Prima COOL Prima COOL
00:30 Kravaťáci III (6) STEREO

žánr: SERIÁL
Tenkrát Případ klientky Avy se Harveymu dále komplikuje, i když se zdálo, že se Harvey nepříjemného státního zástupce Camerona už zbavil. Cameron ale získal nového svědka. Jeho zatvrzelost vůči Harveymu souvisí s jejich minulostí... Americký komediální seriál (2013). Hrají G. Macht, P. J. Adams, R. Hoffman a další (42 min)
01:20 Wilfred II (2) STEREOod 18 roků

žánr: SERIÁL
Vzdávání Ryan tráví hodně času v práci. Přesto si najde chvíli, aby navštívil Jennu a Wilfreda. Je však celý nesvůj z toho, že ho Wilfred ignoruje a Jenna má na ruce zásnubní prsten... Americký komediální seriál (2012). Hrají E. Wood, J. Gann, F. Gubelmannová a další (21 min)
01:45 Street Fighter: Poslední boj STEREOod 18 roků

žánr: FILM
(Street Fighter) Jednotka plukovníka Jean-Claude Van Damma je vyslána, aby osvobodila rukojmí, které zajal generál Raul Julia. Vojákům přitom pomáhá neohrožená novinářka Ming-Na... Americký akční film (1994). Dále hrají D. Chapa, K. Minogue, S. Callow, R. Seth a další. Režie S. E. de Souza (97 min)
logo stanice Prima LOVE Prima LOVE
00:05 Volejte Věštce STEREOPremiéraod 18 roků

(120 min)
02:05 Zhubni, šéfe! (1) STEREO

(Fat Chef) Kuchaři s nadváhou to nemají snadné. Láska k jídlu jim sice přináší úspěch, ale bohužel také zdravotní komplikace. Podaří se jim během čtyř měsíců upravit jídelníček a zbavit se přebytečných kil? Americká reality show (2011) (43 min)
02:50 Po krk v odpadcích III (3) STEREOod 18 roků

Nebezpečné místo Psychický problém chorobného shromažďování věci může postihnout každého. Jsou zde ale odborníci, kteří vědí, jak lidem pomoct a zatočit s odpadky... Americká reality show o chorobných bordelářích (2011) (44 min)
logo stanice Prima ZOOM Prima ZOOM
00:20 Za tučňáky s Nigelem Marvenem (5) STEREO

žánr: DOKUMENT
Antarktické léto Nigel Marven se vydává na výpravu za dalším živočišným druhem, který má v plánu prozkoumat. Tentokrát ho budou zajímat tučňáci na ostrově Jižní Georgie. Ať už patagonští, žlutorozí či oslí... Britský dokumentární seriál (2007) (45 min)
01:20 Dobrodruh na rybách (19) STEREOPremiéra

žánr: DOKUMENT
Kanadský rybář Cyril Chauquet nevydrží chvíli v klidu. Své vášni je ochoten obětovat vše. Vyzkoušejte si spolu s ním rybaření ve všech koutech světa... Kanadský dokumentární seriál (2006) (46 min)
02:10 Barbarská tažení Evropou (4) STEREO

žánr: DOKUMENT
Dědictví Říma Některé barbarské kmeny žijící v Evropě dosáhly mimořádných vojenských úspěchů, až nakonec přispěly k zániku římského impéria. Jaké byly jejich vzestupy a pády? Závěr německého dokumentu (2002) (52 min)
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
00:45 Naše zprávy STEREO
01:20 Svobodný svět STEREOPremiéra

(It's a Free World...) Dávat práci lidem, kteří mají malé šance na uplatnění je velice lidské. Ale nesmí na nich nikdo chtít vydělávat nelegálně... Koprodukční fillm Velká Británie-Itálie-Německo- Španělsko (2007). Hrají K. Wareing, J. Ellis, L. Żurek, J. Siffleet, C. Coughlin a další. Režie K. Loach (92 min)
03:10 Na plac! STEREOaudio description

Šance pro herce z ulice
logo stanice STV 1 STV 1
00:40 Prefíkaná banda VIII (5/6) STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Britský kriminálny seriál o skupine podvodníkov z Londýna, špecializovaných na vysoko sofistikované podvody. Réžia: Alrick Riley, Otto Bathurst, Roger Goldby, Bharat Nalluri Účinkujú: Robert Vaughn, Robert Glenister, Adrian Lester, Jaime Murray, Marc Warren (Veľká Británia 2012)
01:35 Doktor z hôr - Nové osudy I. (5/8) STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 rokůfull HDaudio description

žánr: SERIÁL
Útek Nové epizódy úspešného nemeckého seriálu Doktor z Hôr s novým hlavným hrdinom. Réžia: Axel De Roche Účinkujú: Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Siegried Rauch (Nemecko 2008)
02:20 Podvodníci v akcii IX (7/10) STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků

Spoznajte triky profesionálnych podvodníkov skôr, ako im stihnete naletieť. (Veľká Británia 2012)
logo stanice STV 2 STV 2
00:30 Džezová letná noc na Dvojke STEREOReprízabez omezenífull HD

BJD 2014 AsGuests Quartet (Slovensko) Záznam koncertu As Guests Quartet (Slovensko) zo 40.ročníka BJD 2014. (2014)
01:15 Správy RTVS znakový jazykPremiérabez omezení
06:15 Polícia SKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků

Magazín o práci polície a hľadaní aktívnych foriem jej spolupráce s verejnosťou.
logo stanice Markíza Markíza
00:45 Kobra 11 XV. (8) STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, Nemecko (2010). Hrajú: E. Atalay, T. Beck.
01:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. (23) STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, USA (2011-2012). Hrajú: M. Harmon, M. Weatherly, P. Perretteová, S. Murray.
02:15 Psych, s. r. o. V. (15) STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Detektívny seriál, USA (2010). Hrajú: J. Roday, D. Hill, C. Bernsen, T. Omundson.
logo stanice TV DOMA TV DOMA
23:45 Láska, deti a veľké srdce: Rodinné šťastie STEREODUOPremiéraSlovenskyod 12 rokůfull HDaudio description

žánr: FILM
(Liebe, Babys und Familienglück) Romantický film, Nemecko (2010). Réžia J. Delbridge. Hrajú: M. Krachtová, M. Roll, J. Bremermann, L. Kumi, Ch. Blumhoff.
více informací Dr. Thomas prichádza na sukromnú pôrodnícku kliniku, kde pôsobia profesionálne pôrodné zdravotné sestry. To ešte netuší, že tam stretne Antoniu, svoju bývalú lásku ... V prvo rade ide o bábätká a budúce mamičky ... Príbeh s emotívnym podtónom pre celú rodinu z prostredia pôrodníckej kliniky.
01:40 Kráľovná juhu (31, 32) STEREODUOPremiéraSlovenskyod 15 roků

žánr: SERIÁL
Telenovela, Španielsko-Kolumbia-Mexiko (2011). Hrajú: K. del Castillová, H. Zurita, R. Amaya, I. Sanchez.
03:05 Priatelia STEREOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Sitkom, USA (1995-1996). Hrajú: J. Anistonová, C. Coxová, L. Kudrowová.
logo stanice TV DAJTO TV DAJTO
00:45 Akčná výhra STEREOPremiéraod 12 rokůfull HD
01:45 Najväčšie záhady sveta STEREODUOSlovenskyod 12 roků

Neuveriteľné záhady a kuriozity zo sveta zachytené kamerou.
02:05 Športové noviny STEREO
logo stanice JOJ JOJ
00:40 Modrí templári III. (4) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(Blue Bloods III. - Scorched Earth) Detektív Danny Reagan a Jackie Curatolová riešia prípad nevesty zastrelenej v deň svadby. Nečakane ich však preradia k inému prípadu a musia ochraňovať muža, ktorému sa niekto vyhráža zabitím. Príbehy rodiny newyorských policajtov, ktorí majú spravodlivosť k krvi. Rodina Reaganovcov je už po niekoľko generácií neodmysliteľne spojená s newyorským policajným zborom. Frank Reagan je policajný náčelník, Danny ostrieľaný detektív, Erin asistentka okresného prokurátora a najmladší Jimmy pochôdzkar, ktorý vstúpil do zboru aj napriek tomu, že úspešne absolvoval právo na prestížnej univerzite. Ich príbehy sú previazané tajným vyšetrovaním bratstva „Modrý templár“, nelegálnej skupiny, ktorá pôsobí vo vnútri policajného zboru a je podozrivá zo špinavých, protizákonných praktík a korupcie. Americký rodinný kriminálny seriál (2012). Hrajú: T. Selleck, D. Wahlberg, B. Moynahanová, W. Estes, A. Carlsonová, L. Cariou a ďalší. Réžia: Peter Werner
01:30 Kutyil s.r.o. od 12 roků

žánr: SERIÁL
Tünde prejavuje vážne príznaky tehotenstva - na raňajky jej chutí zajedať tortu uhorkou. Lacko vyšetruje, kto je otcom jej dieťaťa. Sused kňaz vylúči zásah nadprirodzených síl. Do podozrenia sa dostávajú všetci muži v okolí, Gusto si omylom vyslúži úder do oka, Lacko sa obhajuje erektilnou dysfunkciou. Napokon Tünde odchádza do nemocnice na kontrolu a prichádza so šokujúcim vysvetlením svojich diabolských chutí...Menej kutilov, viac susedov... Slovenský komediálny seriál (2009). Hrajú: A. Kraus, V. Ráková, Z. Tlučková, P. Topoľský, M. Szöcsová, M. Šalacha, L. Potměšil, I. Letko a ďalší. Scenár: A. Kraus. Réžia: A. Horečná 03:05
02:10 Prvé oddelenie od 12 roků

žánr: SERIÁL
Gynekológ Martin Leško prechádza po ulici. Dvaja muži pristúpia k nemu a násilne ho vtlačia do pristaveného tmavého auta. Auto okamžite rýchlo vyštartuje preč. Na Prvé Oddelenie prichádza Leškova žena, aby vyšetrovateľom oznámila únos. Čas však od začiatku tlačí a vyšetrovatelia sa musia s únoscami spojiť pomocou internetu. Štvorica detektívov každý deň rieši závažný prípad. Vypočúvanie svedkov a podozrivých, obhliadky miesta činu a dedukcia dvoch zohratých párov kriminalistov vždy vedie k odhaleniu páchateľa. Krátka scéna na začiatku každej epizódy ukáže obeť priamo na mieste činu, najskôr bez súvislostí. Tie odhalia až kriminalisti pomocou svojich vyšetrovacích metód a na základe získaných dôkazov... Slovenský kriminálny seriál (2009). Hrajú: Peter Rúfus, Veronika Paulovičová, Ján Dobrík, Ondřej Daniš a ďalší. Réžia: Albert Vlk
logo stanice JOJ Plus JOJ Plus
23:50 Mafstory X. (8, 9) od 18 roků

žánr: SERIÁL
Debrecín Banka, Žužli mužli Ali Krasňanský vymyslel pre Molnárovcov nový biznis. Po rokoch hrubej výpaľníckej práce si idú vychutnávať sladký a výnosný život privátnych bankárov. Aby novo založená Debrecín Banka fungovala správne, potrebujú vstupný kapitál, a ten im zabezpečí investor Jaroslav Kormorán. Tete Márgit sa stane nepríjemná udalosť. V stodole ju pri bežnej hospodárskej práci zasype vlečka kukuričných šúľkov. Najlepšie príbehy Aliho, Pipiny, Banána, Milanka, Bélu, Prca a tety Márgit. Slovenský komediálny seriál (2011). Hrajú: Peter Batthyány, Peter Sklár, Gabriela Dzuríková, Martin Vanek, Ivan Macho, Igor Adamec. Hostia: Igor Doval, Jana Šutvajová, Vilo Šuška, Ivo Ladižinský. Špeciálny hosť: Jaro Slávik. Réžia: Karol Vosátko
01:50 Ničitelia mýtov IV. (23) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(Mythbusters IV.) Aj vy si myslíte, že keď spadne chlieb na zem natretou stranou, nie je to náhoda? Alebo že vás môže škatuľka s obrúskami položená pod zadným oknom auta pri zrážke zabiť? To sú len dva z mnohých prípadov povier, mýtov predsudkov aj domnelých právd, ktoré sa snaží vyvrátiť či potvrdiť dvojica bývalých hollywoodskych expertov na filmové triky. Páni Jamie Hyneman a Adam Savage spolu s tímom asistentov opakujú pokusy dovtedy, kým sú si istí, že mýtus spoľahlivo vyvrátili alebo nie. A to je väčšinou napínavé, poučné a zábavné, pričom každá z epizód seriálu prináša rozuzlenie až troch alebo viacerých známych alebo menej známych povier a mýtov. Americký komediálny dokumentárny seriál (2003-2014). Účinkujú: J. Hyneman, A. Savage, R. Lee, K. Byronová, T. Belleci, G. Imahara a ďalší. Réžia: A. Dallowová, T. Lentreová, L.G. Williamsová a ďalší
02:40 Kutyil s.r.o. (8) od 12 roků

žánr: SERIÁL
Lajos si poriadne zavaril, keď poskytol rozhovor bulváru a dal sa nafotiť s prsnatou Ibolyou v háklivých pózach. Manželka Tünde ho vyhodí z domu a Lajos je na dne. Dokonca je ohrozené aj televízne vysielanie programu pre domácich majstrov... Šikovný kutil, snaživá manželka a chápavý sused v pôvodnom komediálnom seriáli. Slovenský komediálny seriál (2008). Hrajú A. Kraus, V. Ráková, L. Potměšil, M. Szocsová, B. Bystriansky, P. Šimun a ďalší. Réžia T. Jančo
logo stanice WAU WAU
00:20 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. (2) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(Baywatch IV.) Snívate o kariére záchranára? Alebo o krásnych vyšportovaných záchranárkach, ktoré vás zachránia z rozbúrených morských vĺn a k životu vás preberú dýchaním z úst do úst? Páčia sa vám svalnatí plavčíci v sexi plavkách, ktorí neúnavne strážia bezpečnosť všetkých dovolenkárov na pláži? Ak áno, tak práve vám je určený slávny seriál Pobrežná hliadka - Baywatch. Americký akčný seriál (1981-2001) Hrajú: D. Hasselhoff, P. Andersonová, E. Eleniaková, D. Charvet, J. Jackson, A . Paulová, M. Markham, B. Warlock, N. Eggertová, S. Weatherlyová, P. Stevenson, P. Phelps, W. Malicková, G.J. Barnett, M. McManus a ďalší.
01:00 Súdna sieň SKRYTÉ TITULKYod 12 roků

Pes vo vreci „Psy sa bránia útokom“ spieva sa v slovenskom megahite z osemdesiatych rokov. To isté však neplatí iba pre psy, ale aj pre ľudí. A tí sa vedia brániť ešte urputnejšie než psy. Najmä keď im niekto siaha na majetok, česť a rodinu. Dnešný prípad prináša príbeh ženy, ktorá sa rozhodla žiť osamote a ďaleko od sveta ľudí, ktorí jej kedysi tak veľmi ublížili. No pokoj nenašla ani tam a opäť raz bude musieť bojovať o pokojný život... Súdne prípady zo Slovenska plné emócií, ktoré sú inšpirované skutočnosťou (2011). Účinkujú: J. Penc, I. Gontko, J. Štubniak, Z. Makovská, M. Kajan, P. Obcovič, J. Turis, R. Valkovič a ďalší. Réžia: B. Mišík
01:50 NOVÉ BÝVANIE

Splníme Vaše sny o bývaní.
logo stanice TA3 TA3
01:00 Koniec vysielania
06:00 Ranné správy
06:30 Ranné správy
logo stanice TV Lux TV Lux
00:40 Náboženský program

Vlastná cestaRelácia o duchovných povolaniach
01:10 Publicistika

Doma je doma (Čistota - prameň radosti)Záznam z popoludňajšej publicistiky
02:10 Spravodajstvo

žánr: ZPRÁVY
Správy zo Svätej zemeUdalosti zo Svätej zeme, informácie o živote miestnych kresťanských komunít, spravodajstvo z miest spojených so životom Ježiša Krista
logo stanice Viasat Explore Viasat Explore
23:59 Závěr vysílání
05:00 Z Irska do Sydney: Všemi možnými prostředky (2) Repríza

žánr: DOKUMENT
(Ireland to Sydney: By any Means) Velká Británie, dokumentární série (2008). Dobrodruh Charley Boorman využije své nově nabyté námořní dovednosti a překročí bouřlivý kanál La Manche v plachetním člunu. Na cestě z irského Wicklow do australského Sydney použije herec Charley Boorman 112 možností dopravy, a letadlem cestuje jen v případě absolutní nutnosti. Po dokumentech Long Way Down a Ewan McGregor: Na mašině kolem světa, kde Boorman podnikl velkolepé cesty s hercem Ewanem McGregorem, se Charley nyní vrací a podnikne svou nejodvážnější cestu. Zahrnuje tři kontinenty, 25 zemí a přes 20 000 mil z Irska do Austrálie. Tým sestává pouze z Boormana, režiséra Russe Malkina a kameramana Paula „Mungo“ Mungeama. Navíc se tentokrát necestuje na motorce, ale místními způsoby přepravy, a kde je to možné, i s vyloučením letadel. Více jak 100 různých způsobů přepravy, včetně kontejnerových lodí, dlabaných kanoí, solárních aut nebo slonů.
06:00 Extrémní cesty (3)

žánr: DOKUMENT
(Driven to Extremes) Velká Británie, dokumentární série (2013). Adrien Brody statečně čelí nejdrsnější světové cestě džunglí napříč neuvěřitelným územím malajského deštného pralesa. Tato poutavá série představuje hollywoodské ikony Toma Hardyho (Temný rytíř povstal, Počátek), Henryho Cavilla (Muž z oceli) a Adriena Brodyho (King Kong, Pianista), kteří se vydají na extrémní výlety nejnebezpečnějšími územími na světě. Sáhnou si na dno svých sil i svých strojů a upozorní na problém přípravy, vytrvalosti a výkonu na otevřené cestě. Přidáme se k nim na nejžhavější, nejchladnější a nejdrsnější cestě na světě a podíváme se, jak se vyrovnají s drsným a nemilosrdným prostředím.
logo stanice Viasat History Viasat History
00:50 Vyhlazení: Záhuba evropských židů (4)

žánr: DOKUMENT
(Annihilation - The Destruction of Europe's Jews) Francie, dokumentární série (2014). Zcela poprvé bude v jednom dokumentárním cyklu analyzována a vysvětlena snaha o vymýcení židovské populace ve 20. století. Pořad vysvětluje a odhaluje kořeny genocidy a pokusí se odpovědět, jak byli evropští židé likvidováni a jak byl takový zločin naplánován a řízen, nejprve v Německu a poté po celé Evropě. Vysvětluje fáze tzv. konečného řešení, vyhlášek definujících slovo „žid“, vyvlastnění majetku židovského národa, separaci a fyzickou izolaci obětí, nucené práce, hromadné masakry a plynové komory.
01:45 Velká podzemní válka (4)

žánr: DOKUMENT
(The Great Underground War) Velká Británie, dokumentární série (2013). Col di Lana je hora, která se stala známou spíše jako „krvavá hora“. Zde Italové vybudovali tunel pod rakouskými obrannými liniemi, a pak vyhodili vrchol hory do vzduchu. Zahynulo zde 200 vojáků.
02:35 Dobové vykopávky (9)

žánr: DOKUMENT
(Time Team XIX) Velká Británie, dokumentární série (2011). Time Team se vydává do jižního Walesu, aby prozkoumal římskou legionářskou pevnost Caerleon, jedno z nejslavnějších a nejlépe uchráněných římských míst v Británii.
logo stanice Viasat Nature Viasat Nature
00:30 Harnas: Záchranný tábor pro divoká zvířata (14)

žánr: DOKUMENT
(Harnas - Wildlife Rescue Camp) Rakousko, přírodopisná série (2014). Tým má těžký den, když se snaží zahnat pštrosy a do nové ohrady. Je to výzva, protože pštros běhá rychlostí až 70 km/h.
01:20 Příroda Británie (4)

žánr: DOKUMENT
(The Nature of Britain) Britský přírodopisný seriál (2011). Připojte se k Alanu Titchmarshovi na cestě od pramene řeky k moři, na které vám odhalí úchvatnou krásu sladkovodní Británie. Objevíte skutečné lochneské příšery, jedovatého savce, který sužuje venkov v hrabství Hampshire, a nečekaně romantickou stránku dravé štiky. Uvidíte potápějící se ledňáčky, skákající lososy a zpěvného ptáka, který plave pod vodou. Dozvíte se také, jak pouhá kapka udrží veškerou tuto zázračnou nádheru při životě.
02:15 Psí stráž (9)

žánr: DOKUMENT
(Dog Patrol) Nový Zéland, dokumentární seriál (2012). Psí tým Delta je zavolán, aby pomohl uzavřít večírek, který se vymknul z kontroly a návštěvníka vězení chytí s nelegálními drogami, které chtěl propašovat dovnitř. Jsme zpět v akci, sledujeme skutečné scénáře, které se zaměřují na těžkou práci psů pracujících s různými psími týmy, které pomáhají vymáhat právo. Během zkoumání vztahu mezi věrnými psy a jejich majiteli se podíváme na to, jak odvádí svoji práci. Prozkoumáme svazek, který je mezi každou dvojicí a budeme sledovat unikátní styl práce každého ze psů. Úspěch tvrdé práce těchto psů a výsledky hodin a hodin tréninku, kterým si prošli, vidíme ve sledování násilníků, vyhledávání drog a lokalizaci zvířat nebo rostlin, které by mohly mít na ekosystém Nového Zélandu devastující vliv. To vše za pochvalu od majitelů a hračku, s kterou si můžou hrát!
logo stanice Viasat HD Viasat HD
00:50 Lovci biblických textů (1)

žánr: DOKUMENT
(Bible Hunters) USA, dokument (2013). Prozkoumáme příběhy lidí, kteří cestovali v 19. a 20. století do Egypta, aby našli nejstarší křesťanské texty. Jejich objevy vrhly kontroverzní nové světlo na příběh Bible. V roce 1908 se lovci biblických textů, Charles Freer, Chester Beatty a finančník J. P. Morgan, vydali prozkoumat Blízký východ, kde pátrali po nejstarších záznamech křesťanství. Odkryli řadu raných biblických textů po staletí ztracených, pohřbených v pouštním písku a skrytých ve starověkých klášterech. Odhalili jasné důkazy z prvních století křesťanství, v nichž ještě byla slyšet odezva Ježíšova hlasu. Ale jakmile byly texty sestaveny dohromady a přeloženy, změnily pochopení počátků a vývoje Nového zákona a křesťanství. Lovci biblických textů se vydali hledat doklady, které by potvrdily jejich víru, a odhalili velmi odlišnou pravdu. V této sérii se dozvíme jejich příběh, plný udivujících odhalení a dech beroucích lokací.
01:45 Dobové vykopávky (8)

žánr: DOKUMENT
(Time Team YR XX) Velká Británie, dokumentární série (2013). Time Team zkoumá pole v jižním Oxfordshire, kde farmář doslova vyoral římské pozůstatky.
02:35 Zakázaná historie (5)

žánr: DOKUMENT
(Forbidden History) Velká Británie, dokumentární série (2014). Jamie zkoumá vysoce utajený řád Růže a kříže - rosekruciány. Šlo o záhadný řád, jehož členy byli Leonardo Da Vinci, Sir Isaac Newton a Christopher Wren.
logo stanice Spektrum Spektrum
00:05 Skutečná cena módy od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Clothes To Die For) Nejstrašnější katastrofa v dějinách konfekčního průmyslu připravila o život 1129 dělníků. Film zblízka mapuje tragédii, při které se zhroutila bangladešská továrna na výrobu oděvů, a dává slovo jednak těm, co přežili, jednak příbuzným obětí. Je to neobvyklý příběh, který dobře líčí, nakolik změnil konfekční průmysl Bangladeš a jeho ženské obyvatelstvo, alespoň co se způsobu života týče. Výroba módního zboží v sobě nese morální dilema; na jedné straně pomáhá zvýšit životní úroveň lidí žijících v extrémní chudobě, zato na druhé straně diktuje tvrdé podmínky, které by pro západního člověka byly nepřijatelné. Proč se ti, co si zachránili život, vracejí za prací opět do dílen na výrobu konfekce? Co má jejich životní styl společný s životem jejich předků? Jaká cena není příliš vysoká za celosvětový nadšený obdiv, jemuž se těší známé módní značky? Na tyto otázky se pokouší najít správné odpovědi náš film.
01:15 Zapomenutá planeta 1 (5) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Forgotten Planet) Tento seriál nás zavede na dávno zapomenutá, přízračná místa, kde bylo kdysi velice živo, ale dnes je tu jako po vymření. V šesti dílech můžeme navštívit vyprázdněné město Černobyl, stavby na opuštěném ostrově Hashima, strašidelně působící městečko Bodie a můžeme se také seznámit s historií dočista prázdné německé vesnice Kolmanskop, přenesené na nynější místo z namibijské pouště. Proč odtud lidé zmizeli, proč opustili své domovy? Co se děje s těmito místy, kde dnes nikdo nežije? Na všechny tyto otázky vám odpoví náš televizní cyklus.
02:15 Hitler: Osudová přitažlivost 1 (3) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Hitler Germany's Fatal Attraction) V první polovině 20. století podmínky všemožně nahrávaly tomu, že se mohla v Evropě zrodit nejzrůdnější politická organizace -- nacistická strana. Jak se jí podařilo převzít nad Německem moc? Byl celý národ nacisty dokonale fascinován, nebo se rozplynula naděje na lepší život a nahradilo ji vraždění? Seriál si klade za cíl všechny tyto a podobné otázky zodpovědět. Můžeme v něm sledovat proces vzniku nacistické strany, její nástup k moci a nakonec i její pád.
logo stanice National Geographic National Geographic
00:00 Život v kmeni: Krutí válečníci

žánr: DOKUMENT
Hazen Audel cestuje do samého středu území kmene Samburů v Keni, aby se zde naučil vše, co bude potřebovat k přežití v této nelítostné krajině.
01:00 Vědecky prověřeno (15)

žánr: DOKUMENT
Rozhodně se vyplatí znát fyzikální zákony. Pokud je budete ignorovat, dost možná skončíte obličejem na chodníku.
01:30 Vědecky prověřeno (16)

žánr: DOKUMENT
K headbangingu, vyzvednutí druhých nad hlavu či skoku do koše je nutné přistupovat opatrně. Jinak se ztrapníte či dokonce zraníte.
logo stanice Nat Geo HD Nat Geo HD
00:10 Poslední tajemství třetí říše: Hitlerovy peníze

žánr: DOKUMENT
Zjistíte, že obraz Hitlera jako muže lidu byl pouhou zástěrkou zhýčkaného života v luxusu, financovaného daňovými podvody a pofiderními sponzory.
01:00 Světlo na konci světa: Kouzelná hora

žánr: DOKUMENT
Wade Davis cestuje do Kolumbie navštívit skupinu domorodců zvanou Elder Brother, o kterých se domnívá, že jsou spřízněni s pradávnou civilizací.
01:50 Vteřiny před katastrofou: Norský masakr

žánr: DOKUMENT
22. července 2011 se střelec vydá na teroristický zátah, který zahájí explozí v Oslo a završí ho vraždou desítek mladých lidí.
logo stanice Nat Geo Wild Nat Geo Wild
00:00 Nespoutané Thajsko: Prostředí krásy a neuvěřitelných protikladů

žánr: DOKUMENT
Thajsko oplývá neuvěřitelnou krásou. Je zde přes 50 národních parků, v nichž se vyskytuje nepřeberné množství divokých zvířat.
01:00 Jedinečná zvířata: Sloni, kočky a chobotnice

žánr: DOKUMENT
Mimořádný průvodce od A do Z nabízí zábavná a překvapivá fakta o zvířatech, od nesmírně ohebného plameňáka po hodně ospalého šneka.
02:00 Lovci: Zabij a přežiješ

žánr: DOKUMENT
Namalové z oblasti Jižního Tichomoří čerpají rituální sílu ze sopky, než vyrazí na lov divokých prasat, jimiž se živí a která také prodávají.
logo stanice Discovery Channel Discovery Channel
00:55 Rození obchodníci: směna za lepší: Mexiko a USA (5)

žánr: DOKUMENT
(Wheeler Dealers: Trading Up: Mexico and US) Ve městě Mexiko si Mike přijde na hezký zisk. Poté vyrazí do Kalifornie, kde mu prodej britského klasického vozu přinese dosud největší zisk. Jak svou hotovost investuje?
01:50 Ztraceno a prodáno (4)

žánr: DOKUMENT
(Lost and Sold: Episode 4) Zásilkové společnosti ztratí týdně tisíce balíků. Pokud se o ně nikdo nepřihlásí, jsou otevřeny a jejich obsah je vydražen. Co ukrývají? A na jaký zisk si může kupující přijít?
02:15 Ztraceno a prodáno (3)

žánr: DOKUMENT
(Lost and Sold: Episode 3) Zásilkové společnosti ztratí týdně tisíce balíků. Pokud se o ně nikdo nepřihlásí, jsou otevřeny a jejich obsah je vydražen. Co ukrývají? A na jaký zisk si může kupující přijít?
logo stanice Discovery HD Showcase Discovery HD Showcase
00:45 Co se dělo dál? (7)

žánr: DOKUMENT
(What Happened Next?: Episode 7) Tento dynamický pořad složený z klipů zkoumá vědu skrytou za neuvěřitelnými záběry zkázy natočenými oky kamer a klade v jejich souvislosti divákům otázky.
01:05 Co se dělo dál? (8)

žánr: DOKUMENT
(What Happened Next?: Episode 8) Tento dynamický pořad složený z klipů zkoumá vědu skrytou za neuvěřitelnými záběry zkázy natočenými oky kamer a klade v jejich souvislosti divákům otázky.
01:30 Netvoři z močálu: Grunch

žánr: DOKUMENT
(Swamp Monsters: The Grunch) Elliot Guidry a jeho Organizace pro ochranu proti nadpřirozeným hrozbám ve špatném počasí stopovali smečku Grunchů a najednou zjistili, že už nejsou lovci ale lovnou kořistí.
logo stanice Travel Channel HD Travel Channel HD
00:00 Báječné vyjížďky na motocyklu;Skandinávie - část 2

žánr: DOKUMENT
Henry konečně opouští Norsko, před odjezdem se ale ještě zastaví v Hellu, malé vesničce u Trondheimu. Route 66 byla před časem vyřazena z oficiálního seznamu amerických dálnic, ale zkuste to říci Henry Coleovi! Šest let po jeho předchozí pouti, nakopne Henry znovu svůj stroj a vydává se vstříc novým dobrodružstvím. 90-ti stupňové horko, 100%-tní vlhkost a přívalový déšť je rázem to nejmenší, co jej cestou potkává. Ve skutečnosti Henry na své 4000 kilometrové vyjížďce potkává bojovníky UFO, skutečné pistolníky, výstřední milionáře a jiné děsivé motorkáře. Jde o sílící výmysl nebo doznívající báje? Buďte si jisti, že Henry vám to řekne na rovinu stejně tak, jako čelí realitě na Route 66.;Skandinávie - část 2
01:00 Hotel Impossible;Spaní v práci!

žánr: DOKUMENT
Anthony Melchiorri se v San Franciscu setkává s bezradným majitelem, který musí buď investovat potřebné peníze, nebo skončit.
02:00 Hledáme bydlení Zn. v zahraničí;Torpédový Amsterodam

žánr: DOKUMENT
Bob, jeho manželka Jen a Bobova sbírka bot se stěhují do Amsterdamu.
logo stanice Fishing+Hunting Fishing+Hunting
00:30 Mimo město - můj první lov na feeder
01:00 Kuchyně milovníků ryb
01:30 Závodní lov pod lupou (1)
logo stanice TV Paprika TV Paprika
00:30 Jamie dělá ještě rychlejší minutky 1 (37) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Jamie's 15-Minute Meals) Povzbuzen úspěchem svého předchozího podobného seriálu dělá Jamie minutky nyní ještě rychleji: průměrná doba přípravy je pouhých 15 minut. Vaření rychlých jídel pro všední den tak postoupilo na úroveň o stupínek vyšší. S takovou rychlostí se do jednoho půlhodinového vysílání snadno vejdou dvě jídla - na přípravu každého z nich připadne od á až do zet pouhá čtvrthodina. Jamie se přidržuje svého obvyklého „přízemního“ stylu a ukazuje divákům, že vaří v reálném čase a jaké triky a pomůcky používá, aby se vešel do předepsaného časového limitu. Jeho rady dobře využije každý, kdo v pracovní dny nechce zbytečně ztrácet čas zdlouhavým vařením. Jamie nás v tomto seriálu pohostí britskou klasikou a domácí středomořskou kuchyní, ale kromě toho se náš svérázný mladý kuchař tentokrát nechal inspirovat i asijskými kulinářskými nápady, zejména thajského, indického a čínského původu. Tak může být i vaše rychlé domácí menu obohaceno o exotičtější barvy a chutě. To je inovace, která potěší každého člena rodiny.
01:00 Peter Kuruvita uvádí: Ostrovní kuchyně 1 (9) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Island Feast With Peter Kuruvita) V této nové televizní show cestuje známý a uznávaný mistr kuchař ze Sydney, Peter Kuruvita, po nejúchvatnějších ostrovech a seznamuje se s nejúžasnějšími ostrovními komunitami naší planety. Z Filipín zamíří dolů do Indonézie, pokračuje na Vanuatu a skončí na legendárních Cookových ostrovech. Ostrovní kuchyně v podání šéfa Petera Kuruvity jsou změtí pestrých potravin kořeněných snad ještě pestřejšími zážitky; každý ostrov má své vlastní kulinářské pojetí, jež hodně prozrazuje o charakteru dané exotické kultury, a jednotlivá jídla jsou často spojená s neuvěřitelnými událostmi a historkami. Peter sám také diváky překvapí několika úchvatnými gastronomickými kreacemi kombinujícími tradiční a moderní pracovní metody.
01:30 Ainsley Harriot - jídlo ze stánků 1 (10) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Ainsley Eats The Streets) V každém velkoměstě můžeme poznat četné zajímavosti z lokálních dějin gastronomie, i když většina turistů o ně v zájezdovém shonu naplněném prohlídkami kulturních památek přijde. Přeženou se rychle přes celé město, aby na konci ostrého pochodu mohli obdivovat slavnou katedrálu, ale jakmile jde o jídlo, volí se ve většině případů ta nejschůdnější, nejpohodlnější cesta. Pokud se ovšem začneme o věc zajímat trochu hlouběji, uslyšíme v každém pořádném městě nekonečnou řadu historek o tamější -- mimořádně pozoruhodné a chutné -- kuchyni, která o daném místě a jeho obyvatelích prozradí nejméně tolik, ačkoli někdy možná i více, než největší a nejproslulejší turistické atrakce.
logo stanice Fine Living Fine Living
00:55 Případ pro renovaci 2 (212)

Nicole opravuje podlahy v obou obytných místnostech projektu Harriet a hledá repliky dlaždic, aby mohla začít s obnovou krbu v přízemí.
01:20 Život na Havaji 4 (4)

Zpravodajský důstojník letectva Clint Kinchen a jeho manželka Kallie hledají na Oahu místo, kde by mohli zapustit kořeny se svými dětmi a Clintovou matkou v důchodu.
01:45 Život na Havaji 4 (5)

Beth Cantor má vzrušující práci, díky níž cestuje po celé západní polokouli, ale po nedávné tříměsíční službě na Maui se sem chce Beth přestěhovat natrvalo.
logo stanice Crime&Investigation Crime&Investigation
00:00 Můj strašidelný dům: Slib mlčenlivosti & Záhadný

žánr: DOKUMENT
Nový domov svobodné matky býval kdysi klášterem ukrývajícím strašlivé tajemství. Pár mučí význam data, které se objevuje v jejich novém domově.
01:00 Kriminální příběhy: Vraždy z hecu: Burns a Rafay

žánr: DOKUMENT
Sebastian Burns a Atif Rafay uprchnou přes hranice do Kanady, aby unikli stíhání ve Spojených státech poté, co spáchají tři vraždy.
02:00 Největší britské loupeže: Vyloupení Midland Bank

žánr: DOKUMENT
V roce 2004 naplánovalo osm maskovaných mužů mnohamilionový nájezd na depo letiště Heathrow. Netušili, že Scotland Yard sledoval každý jejich pohyb a čekal na správnou chvíli.
logo stanice Filmbox Filmbox
00:10 Učitel Kung Fu

žánr: FILM
(KUNG-FU INSTRUCTOR, THE) Akční, drama, Hong Kong (1979). Hrají: Feng Ku, Wah Yuen, Lung Ti, Jamie Luk, Dick Wei, režie: Chung Sun.
více informací Město je ovládáno dvěma klany - Zhouy a Mangumy. I uvnitř města existuje hranice, která je rozděluje na dvě poloviny - a tu by členové klanu raději neměli překračovat. Tehdy se šéf Mangumů rozhodne skoncovat se svými protivníky. Mazaně přetáhne na svou stranu slavného mistra šestého Wanga Oyu (Ti Lung), aby je cvičil. Mladý chlapec Ping z klanu Zhouů se chce také učit a tajně špehuje na hodinách. Ale jeho tajemství brzy vyjde najevo a chlapec je dopaden. A instruktor Oyu se musí rozhodnout, na jakou stranu se přidá...
01:15 Muž, který miloval

žánr: FILM
(L'UOMO CHE AMA) Drama, Itálie (2008). Hrají: Kseniya Rappoport, Monica Bellucci, Marisa Paredes, Pierfrancesco Favino, režie: Maria Sole Tognazzi.
více informací Všechny ženy v Robertově životě se postupně prolínají, až se stávají jen jednou ženou a jednou láskou. Na začátku příběhu se Roberto snaží upevnit své pouto k Sáře, která ho však opustí. Roberto je nešťastný, ale po čase si najde novou partnerku, Albu. Ta brzy otěhotní a hledají si společné bydlení. Ale Roberto je čím dál nejistější. Brzy se setkává se sympatickou ženou. Jmenuje se Sara...
01:50 Zuřivost

žánr: FILM
(FUREUR) Drama, Francie (2003). Hrají: Samuel Le Bihan, Nan Yu and Yann Trégouët, režie: Karim Dridi.
více informací Láska a hněv rozvrátí rodinu, když se automechanik a bývalý thai-boxer zamiluje do bohaté čínské snoubenky svého bratra, stále ještě aktivního boxera.
logo stanice Filmbox Plus Filmbox Plus
00:00 Bratrstvo kamenů

žánr: FILM
(STONE COUNCIL, THE) Thriller, Francie (2003). Hrají: Lorenzo Balducci, Monica Bellucci, režie: Guillaume Nicloux.
více informací Laura adoptovala malého chlapce z Mongolska, kterému se po čase začne objevovat jakási jizva. Chlapec se stává terčem pokusů o únos a zabití. Laura zjistí, že patřil ve svém kmeni k vyvoleným jedincům, a když upadne do kómatu, začnou se kolem něj dít podivné věci.
01:35 Tanec s dýkou

žánr: FILM
(STILETTO DANCE) Drama, krimi, USA (2001). Hrají: Eric Roberts, Romano Orzari, Shawn Doyle, režie: Mario Azzopardi.
více informací Tajní detektivové Kit Adrian a Jay Flowers si jako bývalí trestanci získají důvěru ruského imigranta, exkomunistického zločineckého bose Antona Seaberga. Kapitán Rick Sands jim povolí zajít opravdu hodně daleko, třeba i odstranit jiné zločince
03:10 Sahibka

žánr: FILM
(MEMSAHIB) Drama, USA (2006). Hrají: Emily Hamilton, Parvin Dabas, režie: Kruti Majmudar.
více informací Britská učitelka najde roku 1850 lásku u krále idnického Begampuru, ale jejich láska jim není přána dlouho a jejich reinkarnovaní duchové se scházejí v dnešní Indii.
logo stanice Filmbox Family Filmbox Family
23:30 Závěr vysílání
07:00 Měj se dobře

žánr: FILM
(Wishing well) Drama, USA (2009). Hrají: Ernest Borgnine, Jason London, Charles Shaughnessy, Jordan Ladd, Tempestt Bledsoe, Yeardley Smith, Sally Kellerman, Tessie Santiago, režie: David Jackson.
více informací Novinářka, která navštíví studnu tajných přání v Illinois se probudí a zjistí, že zázrakem dostala práci reportérky místních novin.
08:25 Naprostá nejistota 2 (1)

žánr: SERIÁL
(LIMBO 2/15) Rodinný, Dánsko (2012). Hrají: Carmen Hakonsson, Oliver K Nielsen, William Rudbeck Lindhardt, režie: Tilde Harkamp, Christian Gronvall, Poul Berg.
více informací Skvělý seriál zasazený do prostředí střední školy, plný nadsázky a s prvky komedie V Limbu 2 se soustředíme na vztahy a konflikty mezi našimi mladými postavami a učitelským sborem školy. Hlavní zápletka se týká Boyeho, který je také vyprávěčem. Seriál sleduje Boyeho, Aska, Nayu a Louise, jak se snaží udržet své přátelství, a také lásku. Boye stále miluje Louisu, která ho začala přerůstat. Ask a Naya jsou do sebe tajně zamilovaní, ale žádný z nich nemá odvahu to říct. Zatím se lidé kolem nich usilovně snaží vetřít se mezi ně, a když se jim to nedaří, tak je aspoň rozdělit. Boye, Ask a Louise si dávají sraz první den podzimního semestru. Boye je odhodlán dát čtyři přátele zase dohromady.
logo stanice Filmbox Premium Filmbox Premium
23:10 Šéf

žánr: FILM
(CHEF) Komedie, USA (2014). Hrají: Jon Favreau, Robert Downey Jr., Sofia Vergara, Scarlett Johansson, Dustin Hoffman, John Leguizamo, režie: Jon Favreau.
více informací Muž přijde o práci šéfkuchaře, a tak si pořídí pojízdnou prodejnu potravin, aby přece jen využil svůj umělecký potenciál, a nakonec se mu nějak podaří znovu získat i svou odcizenou rodinu.
01:00 Tohle je ráj

žánr: FILM
(WANDERLUST) Komedie, USA (2012). Hrají: Paul Rudd, Jennifer Aniston, Justin Theroux, režie: David Wain.
více informací George (Rudd) a Linda (Aniston) jsou zadlužení a přetížení obyvatelé Manhattanu, kteří se sotva drží na nohou. Poté, co George propustí z finanční firmy a natáčení Lindina depresivního dokumentu je zrušeno, nemohou si již nemohou dovolit svůj předražený „mikro-loft“ (čti: podkrovní byt) ve West Village. Zjistí, že jedinou možností je sbalit se životy a zamířit na jih, kde se nastěhují do rozlehlého sídla Georgova potrhlého bratra Ricka (KEN MARINO, Velcí bratři, Desatero), a jeho neustále přiopilé manželky Marisy (MICHALEA WATKINS z televizních pořadů Nová holka, Saturday Night Live) v Atlantě. Bude to jen na pár měsíců, než se postaví zase na nohy.
02:35 Strom života

žánr: FILM
(TREE OF LIFE) Akční, dobroružný, USA (2011). Hrají: Brad Pitt, Fiona Shaw, Sean Penn, režie: Terrence Malick.
více informací V mystickém světě lidových bájí se několik postav vydá na cestu za nalezením Stromu života, který má údajně přinášet nesmrtelnost, plodnost a další nadpřirozené schopnosti.
logo stanice Filmbox HD Filmbox HD
00:15 Génius

žánr: FILM
(PRODIGY, THE) Drama, USA, Kanada (2008). Hrají: Keir Gilchrist, Kimberly Clark, Chad Cole, Keir Gilchrist, Emily Hirst, Kevin O'Grady, režie: William Fruet.
více informací Úžasný génius, jaký se rodí jednou za několik set let, to je třináctiletý Matthew, který pracuje na přísně tajných vědeckých projektech v Ardmorském institutu, významné univerzitní výzkumné laboratoři. Opravdu neobyčejný chlapec v obyčejném světě. Matt neměl snadný život a vůbec v něm neměl jasno. Vyrovnat se s vlastní genialitou je celoživotní proces a najít své místo v životě je těžké pro každého - natož pro tak výjimečné dítě. Geniální chlapec se dá dohromady se svým strýcem - bývalým profesionálním fotbalistou - a zjišťuje, že život není omezen jeho intelektem, když vyřeší zločinné spiknutí a pomůže jedné dívce v nesnázích.
01:45 Stopař

žánr: FILM
(TRACKER) Akční, dobrodružný, drama, Nový Zéland, Velká Británie (2010). Hrají: Ray Winstone, Temuera Morrison, Gareth Reeves, Mark Mitchinson, Stephen Papps, režie: Ian Sharp.
více informací Tracker je drama zasazené do roku 1903: Arjan (Ray Winstone), jeden z přeživších členů guerilly z Búrských válek, dostane za úkol vystopovat a zajmout Maorského námořníka Kereamu (Temuera Morrison), který byl obviněn z vraždy vojáka. To, co by pro zkušeného stopaře měl být jednoduchý úkol, se změní v napínavou a nebezpečnou hru na kočku a na myš - Kereamovi se opakovaně daří utéct a je znovu polapen, a celou trvá na své nevině. Během mnoha vyhrocených situací se oba dva blíže poznají - a nakonec se naučí jeden druhého respektovat. Jejich nově vzniklé a stále slabé pouto je vystaveno nejtěžší zkoušce tváří v tvář vojenské četě vedené majorem Carlylem (Gareth Reeves).
03:25 Závěr vysílání
logo stanice HBO HBO
00:45 Žhavá láska III. STEREOod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: SERIÁL
(BURNING LOVE III.) komedie USA (2014). Hrají: June Diane Raphaelová, Michael Ian Black, Ryan Hansen, Ken Marino, Leslie Bibbová, režie: Ken Marino.
více informací Celovečerní film natočený na motivy stejnojmenného komediálního seriálu je dokonalou parodií na populární televizní seznamky. Ve ŽHAVÉ LÁSCE III. se bývalí soutěžící z první a druhé série namísto lásky utkají o 900 dolarů.
03:50 Poslední obejmutí: Tři dny smutku STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: DOKUMENT
(ONE LAST HUG: THREE DAYS AT GRIEF CAMP) dokument z produkce HBO USA (2014). režie: Irene Taylor Brodská.
více informací Dokument o táboře pro děti, který je má naučit, jak se vyrovnat se smrtí milovaného člověka. Pod vedením profesionálů si truchlící děti uvědomí, že jsou jejich pocity normální a tím, že o nich budou mluvit, začnou překonávat svůj žal.
04:25 Zrození ďábla STEREOod 18 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: FILM
(DEVIL'S DUE) mysteriózní horor USA (2014). Hrají: Allison Millerová, Zach Gilford, Sam Anderson, Roger Payano, Vanessa Rayová, režie: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett.
více informací Kromě tajemné události, kterou Zach se Samantou zažili během líbánek, se musí novomanželský pár vypořádat s neplánovaným těhotenstvím. Postupem času se začne Samantha chovat divně a Zach si uvědomí, že má co dočinění se zlověstnými silami.
logo stanice HBO2 HBO2
00:00 Temný případ II. (4) STEREOod 15 roků

žánr: FILM
(TRUE DETECTIVE II. EP. 04) kriminální drama z produkce HBO USA (2015). Hrají: Colin Farrell, Vince Vaughn, Rachel McAdamsová, Taylor Kitsch, Kelly Reillyová, režie: Jeremy Podeswa.
více informací Druhá řada oceňovaného dramatu z produkce HBO se točí kolem bizarní vraždy, k níž dojde ve zdevastovaném kalifornském městě prosáklém zločinem a korupcí. V hlavních rolích: Colin Farrell, Vince Vaughn, Rachel McAdamsová a Taylor Kitsch.
01:05 Angelika STEREOod 15 roků

žánr: FILM
(ANGELIQUE (2013)) romantické dobrodružné drama Francie/Belgie (2013). Hrají: Nora Arnezederová, Gérard Lanvin, Tomer Sisley, David Kross, Simon Abkarian, režie: Ariel Zeitoun.
více informací Neuvěřitelný osud překrásné rebelky Angeliky, jíž naplňuje láska k Joffreymu de Peyrac silou bojovat s nespravedlností a příkořím ve století sužovaném mocenskými boji, nerovností a utlačováním.
02:55 Ulička hanby STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(WALK OF SHAME) komedie USA (2014). Hrají: Elizabeth Banksová, James Marsden, Gillian Jacobsová, Sarah Wright Olsenová, Ethan Suplee, režie: Steven Brill.
více informací Vynalézavá reportérka si užije večírek s hezkým cizím klukem. K jejímu překvapení se však ráno probudí v neznámé části Los Angels bez mobilu, auta, občanky a peněz. A za osm hodin ji čeká nejzásadnější pohovor její kariéry!
logo stanice HBO Comedy HBO Comedy
00:10 Honička na playboye STEREOod 15 roků

žánr: FILM
(A THIN LINE BETWEEN LOVE AND HATE) komediální drama USA (1996). Hrají: Martin Lawrence, Lynn Whitfieldová, Regina Kingová, Bobby Brown, Della Reeseová, režie: Martin Lawrence.
více informací Když Darnell, který dosud neslyšel od ženy slůvko "ne", potká okouzlující Brandi, pochopí, že tohle je žena jeho snů. Je ochoten udělat cokoli, aby získal její srdce. Šarm, chtíč a vášeň nakonec zvítězí, ale Darnell dostane tvrdou lekci.
01:55 Špinavý trik STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(AMERICAN HUSTLE) dobové kriminální drama USA (2013). Hrají: Christian Bale, Bradley Cooper, Amy Adamsová, Jeremy Renner, Jennifer Lawrenceová, režie: David O. Russell.
více informací Brilantní podvodník Irving Rosenfeld je společně se svou obdobně vychytralou britskou partnerkou a milenkou Sydney Prosserovou přinucen ke spolupráci s agentem FBI Richiem DiMasem, jenž se zcela vymkl kontrole.
04:10 Vincentův svět III. (19): Princova nevěsta STEREOod 12 roků

žánr: SERIÁL
(ENTOURAGE III. EP. 41: THE PRINCE'S BRIDE) komediální seriál z produkce HBO USA (2007). Hrají: Kevin Connolly, Adrian Grenier, Kevin Dillon, Jerry Ferrara, Jeremy Piven, režie: David Nutter.
více informací Fanynky. Patolízalové. Paparazzi. Drogy. Sex. Chlast. Peníze. Není snadné být slavný! Hrdinou tohoto sarkastického komediálního seriálu z produkce HBO je Vince Chase, mladý sexy filmový herec, jehož hvězdná kariéra je na prudkém vzestupu...
logo stanice Cinemax Cinemax
00:00 Fidelio, Alicina odysea STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(FIDELIO, L'ODYSSEE D'ALICE) drama Francie (2014). Hrají: Ariane Labedová, Melvil Poupaud, Anders Danielsen Lie, Pascal Tagnati, Corneliu Dragomirescu, režie: Lucie Borleteau.
více informací Alice je třicetiletá námořnice, která nechá svého přítele na souši a vydá se na palubě staré nákladní lodi na moře. Tam se však dozví, že je pouhou náhradnicí za muže, jenž zrovna zemřel, a že kapitánem lodi je její první velká láska Gaël.
01:35 Betibu STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 15 roků

žánr: FILM
(BETIBU) kriminální thriller Argentina/Španělsko (2014). Hrají: Mercedes Moránová, Daniel Fanego, Alberto Ammann, José Coronado, Carola Reynová, režie: Miguel Cohan.
více informací Poté, co je bohatý podnikatel nalezen ve svém domě zavražděný, se slavná spisovatelka Betibú rozhodne přestěhovat do jeho sousedství, aby mohla zaznamenávat vyšetřování případu. Brzy však zjistí, že se jedná jen o jednu z dlouhé řady vražd.
03:20 Moje zinková postel STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(MY ZINC BED) drama z produkce HBO USA/VB (2008). Hrají: Uma Thurmanová, Jonathan Pryce, Paddy Considine, Sara Powellová, Veronica Quilliganová, režie: Anthony Page.
více informací Drama z produkce HBO sleduje básníka a vyléčeného alkoholika jménem Paul, dále jednoho miliardáře, jenž se s Paulem spřátelí a dá mu práci, a manželku magnáta závislou na alkoholu, která si zvolila svou vlastní cestu k uzdravení.
logo stanice Film+ Film+
23:50 Lovci myšlenek od 18 roků

žánr: FILM
(Mindhunters) (2004). Režie: Renny Harlin Hrají: Val Kilmer, LL Cool J
více informací Vítejte na oddělení kriminologie FBI. Tým agentů, kteří jsou vycvičení k odhalování profilu zločinců, čeká jejich poslední zkouška. Agenti jsou vysazeni na pustém ostrově, a mají za úkol sestavit psychologický profil vraha. Jde jen o trénink, gumové figury a vymyšleného vraha a proto nesmí mít agenti na ostrově zbraně. Při běžné akci je však jeden z agentů smrtelně raněn a ostatním je jasné, že to nebyla náhoda. Pak najdou rozbité hodinky, které ukazují čas smrti...a pak najdou další hodinky...a vrah je....
01:35 'McBain od 18 roků

žánr: FILM
(McBain) (1991). Režie: James Glickenhaus Hrají: Christopher Walken, Maria Conchita Alonso
více informací Santos, bývalý voják z Vietnamu, se pokusí o převrat v Kolumbii a chce svrhnout zkorumpovaného presidenta. Povstání je neúspěšné a Santos je zabit. Santosova sestra kontaktuje v New Yorku McBaina, kterému Santos ve Vietnamu zachránil život, a požádá ho o pomoc. McBain si ne příliš legální způsobem obstará finanční prostředky a s několika kamarády se vydá pomstít Santose a dovést povstání proti presidentovi k úspěšnému konci...
03:20 Nebezpečná metoda od 15 roků

žánr: FILM
(Dangerous Method, A) (2011). Režie: David Cronenberg Hrají: Michael Fassbender, Keira Knightley
více informací Psychiatr Carl Jung v Curychu v roce 1904, inspirován prací Sigmunda Freuda, vezme do psychoanalýzy mladou pacientku, Sabinu, trpící hysterií. Podobně jako Freud odhalí příčiny v rodině, v chování jejího otce. Nadšen výsledkem kontaktuje Freuda, který ho požádá o léčení psychiatra Otty Grosse, který je podle Freuda nemorální a drogově závislý. Jung fascinován Grossem a jeho argumenty pro odmítnutí monogamie, začne milostný vztah s pacientkou, se Sabinou. To může být fatálně nebezpečné pro oba...
logo stanice Doku CS Doku CS
23:05 Závěr vysílání
12:15 Týden ve filmu 1947: 39 - 45

žánr: DOKUMENT
(Týden ve filmu 1947: 39 - 45) Dokumentární. (Československo - 1947).
více informacíČeskoslovenský filmový týdeník z roku 1947/ 39 - 45 .
13:25 Týden ve filmu 1953: 06 - 10

žánr: DOKUMENT
(Týden ve filmu 1953: 06 - 10) Dokumentární. (Československo - 1953).
více informacíObsah:. Městečko Protimín, na starém zámku byla zřízena dělnická přípravka pro mládež. // Nové bagry pro námořní podnik Navika v Praze. Parta soudruha Mareše staví. Třetí bagr ovládají dělníci z Leninových a Přerovský strojíren. // Péče o úrodu v zimě na JZD. Proplétání rákosu a využívání sněhu na zavlažování. // USA - úpadek divadelní scény. Znetvoření Beethowenovej měsíční sonáty její převedením do Jazzu. Degenerace vkusu a psí móda. // Stadion na Strahově a závody v rychlobruslení. Bruner vs. Doubek, který vyhrává. Borovská vs. Hanzlíková, kt. vyhrává. // Jýrská přehrada roste. Její výstavba. // Výzkumný ústav pro chov skotu Rapotín. Ukazatel dojivosti a kontrola mléka. // Soudruh Jozef Grega je topič. Pracuje na zlepšování spalování. // Budapešť - továrna Matiáša Rákosiho a vyznamenán dělník Imre Muska. // Zlepšení tělovýchovy na školách, gymnázium Elišky Krásnohorské v Praze. Sportovní gymnastika - Marie Janouchová, Jana Schejbalová, Věra Kratochvílová na bradlech, Jitka Žáková.
logo stanice Kino CS Kino CS
22:50 Závěr vysílání
13:30 Dva tygři

žánr: FILM
(Dva tygři) Komedie / krimi. (Československo - 1966). Režie: Pavel Blumenfeld. Hrají: Alena Procházková, Blažena Holišová, Helga Göringová, Ilja Prachař, Jiří Dohnal, Josef Beyvl, Kamila Moučková, Karla Runkehl, Lubomír Lipský st., Věra Ferbasová.
více informacíDobrovolný policejní pomocník je příliš iniciativní, a tak zaviní více zmatků než užitku. Lubomír Lipský svou postavu znatelně karikuje, když se snaží úporného snaživce vést k vyšetřování. Nebožák netuší, co všechno výpověď nepříliš důvěryhodné svědkyně dokáže způsobit...
15:00 Jen o rodinných záležitostech

žánr: FILM
(Jen o rodinných záležitostech) Krimi. (Československo - 1990). Režie: Jiří Svoboda. Hrají: Jiří Bartoška, Karel Roden, Marta Vančurová.
více informacíČeský film scenáristy Václava Šaška a režiséra Jiřího Svobody Jen o rodinných záležitostech byl natočen na motivy románu Jaromíry Kolárově, vydaném v roce 1965. Vypráví - podobně jako starý francouzský film Doznání o obludnosti politických procesů, které byly vedeny začátkem padesátých let. Tragickými hrdiny jsou opět komunisté, věřící neochvějně v ideály své strany. Výsledkem rafinovaně inscenované soudní hry se stane naprosté přiznání jednoho z nich k činům, které mu byly neprávem kladeny za vinu. Název filmu je parafrázi floskule, kterou upozorňovali vězeňští dozorčí manželky odsouzených, o čem smějí hovořit při návštěvách a psát v dopisech.
logo stanice CS Film CS Film
00:00 Závěr vysílání
06:30 CS Mini

CS Mini vysílá denně od 6:30 hodin do 12:00 hodin na programové pozici CS Film.
12:00 Zdravý nemocný vlastimilený Brodský Česky

žánr: DOKUMENT
Dokument (1999). Hrají: Vlastimil Brodský, Ondřej Havelka, režie: Ondřej Havelka.
více informací Střihový dokument o jednom z nestorů českého herectví Vlastimilu Brodském je postaven především na vtipných, sebeironických průpovídkách Brodského, v nichž glosuje svou uměleckou dráhu i životní zákruty. Pro mnohé může být překvapením až morbidní humor, díky němuž se vyrovnává (podle vlastního přiznání už několik desetiletí!) s vědomím blížícího se konce. Pronášené "výšplechty" mohou být dokladem nepředstíraného smíření: stačí si připomenout, jak neodolatelně rozvíjí úvahy o výhodách bydlení v blízkosti hřbitova, jak kouzelně vypráví o zvyku posedávat u topení, aby se tak lépe zvykl na žár krematoria... (87 minut)
logo stanice AMC Channel AMC Channel
00:40 Hříšná Lady

žánr: FILM
(The Wicked Lady) drama UK (1983). Režie: Michael Winner Hrají: Alan Bates, Joan Hickson
více informací Poté, co své sestře odloudí snoubence, začne Barbaru záhy její nový život zámožné paničky nudit. Aby se nějak zabavila, rozhodne se přepadávat auta na dálnici. Tam také potká vyhlášeného lupiče, se kterým se dá dohromady.
02:15 Pověste ho vysoko

žánr: FILM
(Hang 'em High) drama USA (1968). Režie: Ted Post Hrají: Bruce Dern, Ed Begley, Clint Eastwood, Inger Stevens
více informací Skupina lidí místní domobrany chytí Jeda Coopera (Clint Eastwood) a uvěří, že je vinen z krádeže dobytka a vraždy a oběsí ho. Udělají však dvě závažné chyby: chytli nesprávného muže a svou práci nedokončili. Jed vyráží za krvavou pomstou.
04:10 Příběh služebnice

žánr: FILM
(The Handmaid's Tale) sci-fi GER / USA (1990). Režie: Volker Schlondorff Hrají: Natasha Richardson, Robert Duvall, Fay Dunaway, Adian Quinn
více informací Po proběhlém státním převratu je Amerika stále ve válečném stavu a vládne jí represivní náboženský režim.
logo stanice Film Europe Film Europe
23:50 Druhý svět od 15 roků

žánr: FILM
(L'autre monde) Drama, Belgie / Francie (2010). Hrají: Grégoire Leprince-Ringuet, Louise Bourgoin, Melvil Poupaud, Pauline Etienne, Pierre Niney, režie: Gilles Marchand.
více informací Gaspard je šťastný dospívající mladík a život si užívá jak v kruhu svých přátel tak s přítelkyní Marion. Tentokrát si společně užívají léto na jihu Francie, dokud jednoho dne nenajdou ztracený mobil. Majitel je však mrtvý a vedle něj leží téměř v bezvědomí mladá Audrey. Nevinný Gaspard se do tajemné Audrey zamiluje, ale ta ho brzy zláká do nebezpečně návykové videohry Černá díra, která může ohrozit Gaspardův život nejen ve virtuálním, ale i v reálném světě. Vytvořením svého alter ega ve videohře Gaspard poznává záhadný svět plný neomezených možností a pouští se do pátrání po fascinující mladé ženě Sam, která ve virtuálním světě láká oběti a navádí je, aby v reálném životě spáchali sebevraždu. Je tato Sam virtuálním alter egem Audrey z reálného světa? A je Gaspard Samina příští oběť? Gaspardovi se převrátí život naruby a aby zjistil pravdu, bude se muset do této černé díry ponořit ještě hlouběji.
01:40 Zloději od 15 roků

žánr: FILM
(Ladrones) Drama, Španělsko (2007). Hrají: Carlos Kaniowsky, Christian Sampedro, Juan Ballesta, María Valverde, Patrick Bauchau, režie: Jaime Marques.
více informací Mládí strávil opuštěný v sirotčinci a nyní se čerstvě dospělý Alex pokouší začít nový, plnohodnotný život. Problém ale je, že si ze svého dětství odnesl mnohem víc, než by si sám přál. Jeho matka byla patologická kleptomanka, a proto ze svého syna, ještě dřív než zasáhly úřady, v jeho sedmi letech vycvičila perfektního kapsáře. A on vlastně dnes neumí pořádně nic jiného - jen krást. Oproti tomu pohledná studentka Sara strávila dospívání v relativně spořádané společnosti a nikdy jí nic nechybělo, ani komfort, ani rodičovská láska. A možná i proto ji nyní tak láká zakázané ovoce v podobě občasných krádeží jen tak pro radost. Setkání obou mladých lidí v supermarketu, kam si oba přišli pro svůj lup, je pak fatální a navěky změní jejich život. Z Alexe se stane učitel a ze Sáry až příliš pozorná žačka. Tento „profesionální“ vztah ale nemůže vydržet dlouho.
03:30 Druhý svět od 15 roků

žánr: FILM
(L'autre monde) Drama, Belgie / Francie (2010). Hrají: Grégoire Leprince-Ringuet, Louise Bourgoin, Melvil Poupaud, Pauline Etienne, Pierre Niney, režie: Gilles Marchand.
více informací Gaspard je šťastný dospívající mladík a život si užívá jak v kruhu svých přátel tak s přítelkyní Marion. Tentokrát si společně užívají léto na jihu Francie, dokud jednoho dne nenajdou ztracený mobil. Majitel je však mrtvý a vedle něj leží téměř v bezvědomí mladá Audrey. Nevinný Gaspard se do tajemné Audrey zamiluje, ale ta ho brzy zláká do nebezpečně návykové videohry Černá díra, která může ohrozit Gaspardův život nejen ve virtuálním, ale i v reálném světě. Vytvořením svého alter ega ve videohře Gaspard poznává záhadný svět plný neomezených možností a pouští se do pátrání po fascinující mladé ženě Sam, která ve virtuálním světě láká oběti a navádí je, aby v reálném životě spáchali sebevraždu. Je tato Sam virtuálním alter egem Audrey z reálného světa? A je Gaspard Samina příští oběť? Gaspardovi se převrátí život naruby a aby zjistil pravdu, bude se muset do této černé díry ponořit ještě hlouběji.
logo stanice Eurosport Eurosport
00:00 Skoky do vody

žánr: SPORT
Mistrovství světa - týmový závod
01:15 Watts

žánr: SPORT
Magazín sportovních karambolů
01:30 Fotbal

žánr: SPORT
MLS - All Stars Game
logo stanice Eurosport2 Eurosport2
23:30 Fotbal

žánr: SPORT
MLS - All Stars Game
01:00 Snooker

žánr: SPORT
Australian Open - finále
03:00 Cyklistika

žánr: SPORT
Kolem Valonska - 5. etapa
logo stanice Sport 1 Sport 1
00:00 K1 Reprízafull HD

žánr: SPORT
Venum World Series, Split
03:00 Býčí rodeo Repríza

žánr: SPORT
závody Built Ford Tough Series, Las Vegas
04:00 Fotbal Reprízafull HD

žánr: SPORT
Porto - Schalke přátelské klubové utkání
logo stanice Sport 2 Sport 2
22:45 Plochá dráha Reprízafull HD

žánr: SPORT
Velká cena Švédska
01:45 Závody GP2 Reprízafull HD

žánr: SPORT
Hungaroring, Závod 1
03:15 Závody GP2 Reprízafull HD

žánr: SPORT
Hungaroring, Závod 2
logo stanice Nova sport Nova sport
00:00 Videotext
09:00 Ranní Sportovní noviny

žánr: SPORT
Sportovní zpravodajství
09:05 ATP 500 Series - Hamburk Záznam

žánr: SPORT
Záznam vybraného utkání 3. kola tenisového turnaje ATP World Tour 500 (Německo)
logo stanice Sport 5 Sport 5
00:15 Noční vysílání 16/9
08:00 Teleshopping 16/9
08:20 Mad Paint Mag (1) 16/9

žánr: SPORT
Magazín z paintbolového prostředí
logo stanice Golf Channel Golf Channel
00:30 Noční program
07:30 Morning Drive

žánr: SPORT
Téma dne
08:30 Cestování za golfem

žánr: SPORT
Hawai
logo stanice ČT art ČT art
00:10 Pilíře země (7/8) SKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(Pillars of the Earth, The) Stavba velkolepé katedrály jako spojnice dlouholeté války, mocenských pletich, zhrzených vášní i osudových lásek. Výpravná německo-kanadská adaptace světového knižního bestselleru Kena Folletta (2010). Hrají: I. McShane, R. Sewell, M. Macfadyen, E. Redmayne, H. Atwellová a další. Režie Sergio Mimica-Gezzan (54min)
01:05 Portrét

žánr: DOKUMENT
Fenomenální vokalista Bobby McFerrin. Reprezentativní kanadský dokument
01:55 Miranda II (3/6) TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY

žánr: SERIÁL
Jdeme na to Je sice nemožná, ale neodolatelně. Britský komediální seriál, ověnčený řadou cen (2010). Hrají: M. Hartová, P. Hodgeová, S. Hadlandová, S. Phillipsová, J. Holmes, T. Ellis, A. James, A. Scarborough a další. Režie Juliet Mayová (V anglickém znění s titulky)
logo stanice MTV Europe MTV Europe
00:00 Only Hits

Připojte se k nám a podívejte se na ty nejžhavější okamžiky.
04:00 Only Hits

Připojte se k nám a podívejte se na ty nejžhavější okamžiky.
05:00 Náctileté maminky

V pořadu 16 a těhotná čelí nastávající matky Farrah, Maci, Amber a Catelynn výzvám prvních let mateřství
logo stanice Óčko Óčko
00:00 Óčko flirt

proud klipů se vzkazy diváků Óčka
06:00 Ranní fresh

vstávání s muzikou
09:00 Bravo tv lajfka

Martin Harich hraje naživo!
logo stanice iConcerts HD iConcerts HD
23:00 PLAYLIST

VARIOUS
01:00 How To Dress Well - Live At Pitchfork Paris Festival

VARIOUS, How To Dress Well
02:00 30 Seconds To Mars - Sesiones

VARIOUS, 30 Seconds to Mars
logo stanice Retro Music TV Retro Music TV
23:00 revolution

rocková porce retra
04:00 restart

hudební energie na celý den
08:00 replay 80´

budíček v rytmu osmdesátek
logo stanice Brava HDTV Brava HDTV
00:01 Mussorgsky - Khovanshchina

Mussorgsky's loveless and brutal drama of the transformation of Russian society, which led to the rule of Peter the Great within the epic history of Russia, is powerfully modernised through Stein Winge's dramatic and uncompromising production. Performing the version completed by Shostakovich, the outstanding Russian-dominated cast and the orchestra and chorus of the Liceu are led by Michael Boder. Michael Boder, Symphony Orchestra and Chorus of the Gran Teatre del Liceu, Ivan Khovansky: Vladimir Ognovenko, Andrei Khovansky: Vladimir Galouzine, Vasily Golitsyn: Robert Brubaker, Shaklovity: Nikolai Putilin, Dosifei: Vladimir Vaneev, Marfa: Elena Zaremba
03:00 Quasthoff sings Mahler

The German bass-baritone Thomas Quasthoff (1959) is amongst the finest and most celebrated vocalists of his generation. In this beautiful performance with the Sächsische Staatskapelle Dresden under the baton of Zubin Metha Quasthoff sings Gustav Mahler’s touching 'Kindertotenlieder’. These Lieder, set to texts by Friedrich Rückert, deal with the loss of a child. Cruelly and ironically, one of Mahler’s own children died shortly after the composer finished the Lieder. Also on the programme: Anton Webern’s 'Six pieces for large Orchestra’. These six brief, but heavy pieces are textbook examples of musical expressionism. Also on the programme: Richard Strauss’s 'Also sprach Zarathustra’. Zubin Mehta, Sächsische Staatskapelle Dresden, Thomas Quasthoff (bass-baritone)
04:14 Beethoven - Egmont Overture

Goethes play 'Egmont’ undoubtedly appealed to Ludwig van Beethoven - a fight for freedom. It was the great subject of his only opera, Fidelio. 'Egmont’ tells the story of the Spanish occupation of The Netherlands in the Eighty Years’ War and of the trials and tribulations of the people of the Dutch provinces. The Catholic Count of Egmont, loyal to Spain, pleads for tolerance but instead Spanish King Philip II sends the Duke of Alva. The Iron Duke eventually takes Egmont prisoner and beheads him. Beethoven wrote theatre music for the complete play, but the overture is by far the most famous part.Claudio Abbado, Berliner Philharmoniker
logo stanice JimJam JimJam
00:50 Oswald (30)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všechna svá chapadla používá k tomu, aby kamarády uchránil před nebezpečím.
01:05 Kipper (34)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátkem prožívá spoustu dobrodružství, ale i nesnází.
01:15 Kravička Connie (98)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Connie je neposedná malá kravička, která strká svůj zvědavý čumáček úplně všude a která je strůjcem mnoha problémů a každého poplete.
logo stanice duck tv duck tv
00:54 Tvarovanie

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Usmievajúce sa, rozkošné geometrické tvary sa predstavujú prostredníctvom vytvárania najrôznejších obrazcov.
00:58 Dinoland

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Štyria malí dinosauri objavujú svoje úžasné okolie a učia deti ako si navzájom pomáhať.
01:00 Safari

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Spoznávanie prostredia, v ktorom žijú divé zvieratká.
logo stanice Disney Channel Disney Channel
00:30 Violetta

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Violetta je talentovan á dívka, která se vrací do rodného m ěsta, kde najde lásku a objeví své životní poslání v hudbě.
01:15 Randy Ninja

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Kdy ž prvák Randy Cunningham zjistí, že byl vybrán za nejnovějšího Norrisvillského ninju, musí se naučit bojovat proti zlu a zároveň si najít čas na svého nejlepšího přítele Howarda.
01:40 Violetta

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Violetta je talentovan á dívka, která se vrací do rodného m ěsta, kde najde lásku a objeví své životní poslání v hudbě.
logo stanice Minimax Minimax
20:00 Závěr vysílání
06:00 Littlest Pet Shop 2 (23) od 7 roků

(Littlest Pet Shop)
06:30 Lilly čarodějka 1 (9) od 7 roků

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Lilly The Witch) Lili a obrovský hmyz
logo stanice RiK RiK
00:50 Nešikovné zajačiky (3)

(Dumb Bunnies) Stráviť bežný deň s rodinou nešikovných zajačikov je veľmi zaujímavé. Prežijete s nimi všetko- od prebudenia sa v iglu, čo je ich letný domček, až po hľadanie zlodeja, ktorý ukradol plechovku z úpätia príjazdovej cesty. Zajačiky žijú v sladkej nevedomosti a je nespravodlivé ich z niečoho obviňovať. Kanadsko-austrálsky animovaný komediálny seriál (1998).
01:15 Hovoriaca Kniha kúziel (3)

(Ultimate Book of Spells) Traja šikovní študenti školy mágie dostanú jedného dňa zvláštnu hovoriacu knihu kúziel Hokuz. Spolu sa potom musia vydať do stredu Zeme, aby porazili mocného čarodejníka Zarlaka a zachránili svet. Kanadský akčný animovaný seriál (2001).
01:35 Kadilaky a Dinosaury (3) od 7 roků

(Cadillacs and Dinosaurus) V 26. Storočí ľudstvo bojuje o prežitie. Sily prírody sa naplno dostali spod kontroly. Väčšina miest už neexistuje a na Zem sa vrátili obrovské dinosaury. V tejto divokej krajine sa proti všetkému postaví jeden človek - Jack Tenrack. Jeho misiou je zachrániť celé ľudstvo. Zošalel? Možno, ale svoju misiu berie smrteľne vážne. Spolu s posádkou bojovníkov za ekologickú slobodu, ktorých spoznáte pod názvom Mechanici, musia riešiť množstvo vážnych problémov ako aj nástrahy futuristického prostredia, ktoré ohrozuje ľudstvo. Kanadsko-americký animovaný dobrodružný seriál (1993). Dielo Stevena E. de Souzu (tvorcu Flinstonovcov či Judge Dredda).
logo stanice KinoSvět KinoSvět
00:00 Vědmy radí

žánr: DOKUMENT
Věštecká interaktivní show v přímém přenosu. Věštecká interaktivní show v přímém přenosu
03:00 Svět bez komentáře

žánr: DOKUMENT
Projekty financované z vyrovnávacích fondů EU.
06:30 DVD Aréna

žánr: DOKUMENT
Novinky ve světě DVD.
logo stanice Kino Barrandov Kino Barrandov
23:40 Emmanuella 2000 (4) STEREO

žánr: SERIÁL
Emmanuella učitelkou Americký erotický seriál (2000) (82 min)
01:25 Intim s Heidi Janků STEREO

Stačí mít vyvinutý instinkt... Týdeník o lidské intimitě a všem, u čeho se možná trochu začervenáte
02:10 Útěk z Kandaháru STEREO

žánr: FILM
(Kandahar Break) Specialista na odstraňování min v afghánské oblasti ovládané Talibánem rozehraje smrtící hru, jejímž jediným řešením je útěk... Britský válečný film (2009). Hrají S. Dooley, D. Andrews, R. Naz, T. Ul Qulb, H. Sheikh a další. Režie D. Whitney (91 min)
logo stanice Mňam TV Mňam TV
00:45 Perfektní obsluha 2 (7)

Dva světoví šéfkuchaři v jedné kuchyni.
01:30 U mě v kuchyni (14)

U šéfa doma. Maria Elia
02:00 Faktický odborník 3 (3)

Amatéři vaří v restauraci Gordona Ramsayho.
logo stanice Hustler TV Hustler TV
00:30 Dirty Taxi Amateurs
02:00 I Got My Girlfriend On Film
03:30 Double Crossed Lesbians
logo stanice BRAZZERS TV Europe BRAZZERS TV Europe
00:49 Rich Housewives od 18 roků

Ep. 1. With husband away the kept wife will play... Arriving home to find the au pair indulging in a little unexpected dress-up, Michelle Moist's surprise discovery ensures au pair Natalia Forrest fulfills more than her typical duties.
01:16 Home Deco od 18 roků

Such a nice and clean kitchen begs to get messed up a little bit. No problem. We brought in Czech babe Sindy with her boyfriend, and they perverted this kitchen in a second.
01:40 Pussytive Vibrations! od 18 roků

Watch this delicious babe, going crazy with pleasure over the hard vibrations of her favourite dildo. She reaches climax several times in front of the camera. Unbelievable!
logo stanice Leo TV Leo TV
00:00 LEO NIGHT LIVE EXTRA od 18 roků

Show dívek, originální pořady z produkce LEO TV! V této hodině uvidíte Moje první péčko a Sběratelé lolitek
01:00 Sex s LEO TV až do rána! od 18 roků

Výběr pořadů ze světové produkce a z originální produkce LEO TV!
06:00 Závěr vysílání
logo stanice Man-X Man-X
00:00 Roses are red emos in bed

erotic
01:09 Hard pounding

erotic
03:24 Full throttle fucking

erotic
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2015