Televizní program - paket Skylink

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
08:45 Sázka pro dva SKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
Oldřich Kaiser a Marta Vančurová v komedii o jedné nezvyklé nabídce k sňatku (1978). Dále hrají: M. Vašinka, J. Jurištová, I. Prachař, J. Dítětová, J. Klem, F. Kovářík a další. Scénář J. Bednář a K. Štorkán. Kamera A. Navara. Režie F. Laurin (57 min)
09:45 Gejzír SKRYTÉ TITULKYfull HD

Geniální nápady, odvážné experimenty a inspirativní příběhy s Ivetou Toušlovou a Jiřím Rejmanem
10:15 Všechnopárty SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

Zábavná talk show Karla Šípa. Režie V. Polesný
logo stanice ČT 2 ČT 2
09:00 Náš venkov: A kdo je tady flákač? SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

Lokální obchodování jako způsob pro obnovu rozpadlých vazeb (2014). Režie T. Reichová
09:25 Ta naša kapela

S Ivanou Slabákovou tentokrát zavítáme do malebného prostředí Hostýnských vrchů do městečka Fryšták, kde se dozvíme, jak se staví a kácí máj. Hrát a zpívat bude dechová kapela Fryštácká Javořina s kapelníkem Martinem Šidlíkem (2010). Režie P. Ryšavý
09:55 Folklorika SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

Skryté tajemství klobásy Jeden z nejrozšířenějších řeznických výrobků je neodmyslitelnou součástí lokálního folkloru podobně jako nářečí, kroj či lidové písně a zvyky (2013). Připravili T. Netočný a K. Řezníčková
logo stanice ČT 24 ČT 24
07:00 Studio 6 víkend

Zpravodajský náskok do nového dne. Ranní infoservis ČT
10:34 Politické spektrum SKRYTÉ TITULKY

I malé politické strany řeší velké politické problémy
11:00 Zprávy SKRYTÉ TITULKY
logo stanice ČT Sport ČT Sport
09:05 Svět motorů: Karel Havel SKRYTÉ TITULKY

žánr: SPORT
autokrosová legenda Medailon evropské autokrosové legendy
09:35 Svět motorů: Aktuální motorsport SKRYTÉ TITULKY

žánr: SPORT
Aktuality z domácího a světového motoristického sportu
09:50 Jezdectví: Český skokový pohár SKRYTÉ TITULKYZáznam

žánr: SPORT
2015 Záznam z Velké ceny Ostravy
logo stanice ČT:D ČT:D
09:00 Tamtam

Pravidelný přehled nejzajímavějších víkendových akcí. Moderují Michaela Maurerová a Marek Němec
09:20 Superbrácha SKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
Buller nikdy nebyl velký bratr, jakého si Anton představoval. Až záhadný předmět z vesmíru způsobil zázrak. Dánský film (2009). Hrají: L. Clorius, V. K. Palshoj, A. Stovelaeková, A. Reimar a další. Režie Birger Larsen (91min)
10:50 Bob a Bobek na cestách SKRYTÉ TITULKY
logo stanice Nova Nova
09:00 Koření STEREO16/9Premiérafull HD

Všechny vůně světa Planeta je místo, kde se dějí věci, o kterých se vám ani nezdá. Pojďte se dívat...
09:55 UPGRADE Premiéra

Extrémní testy a technologie pod lupou. Do světa elektronických novinek a vychytávek s Tomášem Měcháčkem.
10:35 Volejte Novu STEREO16/9Premiérafull HD

O TV Nova
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
08:40 Blázni a poloblázni STEREO

žánr: FILM
(Mixed Nuts) Jsou vánoce a to je čas, kdy mají linky důvěry nejvíc práce! Nešťastníkům, kteří sem volají se snaží pomáhat ti, kteří by ale ze všeho nejvíc potřebovali pomoci sami sobě... Americká komedie (1994). Hrají S. Martin, M. Kahn, R. Klein, A. LaPaglia, J. Lewis a další. Režie N. Ephron (93 min)
10:25 Teleshopping
10:45 Beze stopy IV (7) STEREO

žánr: SERIÁL
(Without a Trace IV) Policisté pátrají po muži, který se ztratil poté, co těžce nesl smrt své dcery. Když procházejí jeho věcmi, narazí na složku s dětskou pornografií... Americký krimi seriál (2005). Hrají E. Close, M. Jean-Baptiste, A. LaPaglia, P. Montgomery, E. Murciano a další.
logo stanice TV Fanda TV Fanda
08:45 MotoGP - VC Francie (závod Moto3)

Záznam 5. závodu třídy Moto3 MS silničních motocyklů (Le Mans)
09:45 MotoGP - VC Francie (závod Moto2)

Záznam 5. závodu třídy Moto2 MS silničních motocyklů (Le Mans)
10:45 MotoGP - VC Francie (závod MotoGP)

Záznam 5. závodu třídy MotoGP MS silničních motocyklů (Le Mans)
logo stanice Smíchov Smíchov
09:00 Želvy Ninja IX (7)

žánr: SERIÁL
(Teenage Mutant Ninja Turtles IX) Želvy Ninja - kdo by je neznal? Ovládají bojová umění a zachraňují celý svět! Devátá řada amerického animovaného seriálu (1995)
09:25 Spongebob v kalhotách (64) STEREO

žánr: SERIÁL
(Spongebob Squarepants) Námořnická a někdy nesmyslná dobrodružství Spongeboba, nevyléčitelně optimistické, bezstarostné a mluvící mořské houby a jejích přátel, kteří žijí na dně oceánu. Americký animovaný seriál (1999 - 2002)
09:50 Štěně jménem Scooby Doo (10)

žánr: SERIÁL
(Pup Named Scooby-Doo, A I) Scooby-Doo byl také štěně - a pěkně mazané! Americký animovaný seriál (1988). Hrají: Casey Kasem, Kellie Martin, Scott Menville, Tress MacNeille, June Foray a další. (22 min)
logo stanice TELKA TELKA
08:55 Maxi Clever STEREO

Maxi zábava, maxi laboratoř a maxi pokusy, o kterých nikdo neví, jak dopadnou. Maxi porci chytré zábavy servíruje "šílený" vědec Milan Šteindler. Moderuje Tereza Kostková. Účinkují S. Rašilov, V. Hybnerová, A. Jastraban a L. Krbová. Režie M. Čech (2006)
10:25 Teleshopping
10:50 On je žena! (7) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Zlaté prachy Nedaří se vám život? Začněte žít jiný. S Ivanou Chýlkovou v rodinném seriálu TV Nova (2004). Dále hrají H. Vagnerová, J. Bohdalová, J. Kretschmerová, M. Stropnický, J. Kraus, N. Konvalinková, P. Zedníček, L. Benešová, P. Řezníček a další. Režie V. Vorlíček
logo stanice Prima Prima
08:40 Autosalon STEREOPremiérafull HD

Světové novinky, nelítostné testy, koncepty budoucnosti v tradičním motoristickém magazínu (50 min)
09:50 Autosalon Extra
10:15 Rozmarné jaro: Chuť do života STEREOPremiérafull HD

žánr: FILM
(Frühlingsgefühle) Katja se kamarádí s Markem, ale láska to z její strany není. Ta ji potká v okamžiku, kdy se má postarat o rodinu lékaře Julese. Jeho manželka Susana je již 4 roky upoutaná na lůžko, ale nesnese u sebe nikoho cizího. Katje se i přes citové vzplanutí k Julesovi podaří dát Susaně novou chuť do života... Německý romantický film (2013). Hrají S. Thomallová, C. Genzkowá, M. Grinth a další. Režie T. Jauch (88 min)
logo stanice Prima COOL Prima COOL
08:45 Kurýr II (6) STEREOfull HD

žánr: SERIÁL
Bodyguard Frank má vozit světoznámou zpěvačku na části jejího evropského turné. Původně se zdá, že ji má ochránit před dotěrnými fanoušky a paparazzi. Ukáže se ale, že zpěvačce někdo usiluje o život... Francouzsko-kanadsko-německý akční seriál natáčený v ČR (2014). Hrají Ch. Vance, V. Placidová a další (46 min)
09:50 Kravaťáci III (6) STEREO

žánr: SERIÁL
Tenkrát Případ klientky Avy se Harveymu dále komplikuje, i když se zdálo, že se Harvey nepříjemného státního zástupce Camerona už zbavil. Cameron ale získal nového svědka. Jeho zatvrzelost vůči Harveymu souvisí s jejich minulostí... Americký komediální seriál (2013). Hrají G. Macht, P. J. Adams, R. Hoffman a další (42 min)
10:45 Doteky osudu II (13) STEREO

žánr: SERIÁL
Bojuj nebo uteč Martin se snaží zjistit více o Avramově únosu. Calvin nesouhlasí s postupy doktora Linuse na spánkové klinice a na Martina a děti se řítí nevyhnutelné... Americký mysteriózní seriál (2013). Hrají K. Sutherland, D. Mazouz, D. Glover a další (43 min)
logo stanice Prima LOVE Prima LOVE
08:40 Česko vaří s Pohlreichem STEREOPremiéra

Zábavná kuchařská a velkolepá show se Zdeňkem Pohlreichem zve celý národ, aby si pod jeho vedením připravil tříchodové menu během jediné hodiny. V této jedinečné show máte možnost Zdeňka poznat ve zcela nové roli showmana. Uvařte si nejlepší večeři svého života. Těšte se i na hvězdného hosta pořadu Aleše Hámu a Jitku Schneiderovou a pořad plný zábavy (67 min)
10:10 Doktorka Emily (13) STEREO

žánr: SERIÁL
Emily a velký skok Emily a Micah si domlouvají první rande. Emily má trochu obavy, aby vztah se šéfem nepoškodil její kariéru. Will vidí, že se mezi nimi něco děje, a přiznává, že se mu líbilo mít Emilyinu lásku jen pro sebe. Tato situace ho trochu zaskočí, ale konečně si uvědomí, že Emily je ta jediná, o kterou stojí... Závěr amerického seriálu (2013). Hrají M. Gummerová, J. Coleman, M. Harrisonová a další (41 min)
11:10 Posel ztracených duší II (20) STEREO

žánr: SERIÁL
Mladá Melinda Gordonová má zvláštní schopnost. Dokáže se spojit s nespokojenými dušemi, které bloudí mezi nebem a zemí, a odevzdat za ně vzkaz jejich blízkým... Americký fantastický seriál (2006). Hrají J. Love Hewittová, D. Conrad, A. Tygrová a další (43 min)
logo stanice Prima ZOOM Prima ZOOM
08:30 Dobrodruh na rybách (10) STEREO

žánr: DOKUMENT
Kanadský rybář Cyril Chauquet nevydrží chvíli v klidu. Své vášni je ochoten obětovat vše. Vyzkoušejte si spolu s ním rybaření ve všech koutech světa... Kanadský dokumentární seriál (2006) (46 min)
09:35 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem I (8) STEREO

žánr: DOKUMENT
Existuje Stvořitel? Vydejte se spolu s populárním hercem na cestu za největšími záhadami vesmíru. Prostřednictvím nejnovějších poznatků NASA, soukromých laboratoří, akademiků i vesmírných sond poodhalíme záhady kolem existence černých děr, kolonizování planet, teorie strun i mnoho dalších. Hranice poznání se otvírají... Americký dokumentární seriál (2010) (45 min)
10:35 Tajemství vesmíru I (2) STEREO

žánr: DOKUMENT
Mars: Rudá planeta Vydejte se do světa planet, komet, hvězd, souhvězdí a galaxií! Na cestě od středu sluneční soustavy až k okrajům vesmíru nahlédneme do jeho nejskrytějších tajemství... Americký dokumentární seriál (2007) (43 min)
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
08:20 Rychlá hra STEREO

Jednoduché otázky, atraktivní ceny. Hra, ve které můžete rychle vyhrát. Přímý přenos (60 min)
09:25 Drtivá porážka III (2) STEREO

(Wipe Out III) Každý musí zvládnout sérii překážek a nástrah. Vyhraje ten, kdo je nejlepší. O vítězi rozhodne závěrečná nejtěžší disciplína. Americká game show (2009)
10:25 Údolí stínů STEREOPremiéra

žánr: FILM
(La Valle delle ombre) Strašidelnější příběh vyhrává. Děti vyprávěním tajemných příběhů dávají ožít dávným záhadám údolí. Dobrodružný film v koprodukci Itálie-Maďarsko-Švýcarsko (2009). Hrají J. -F. Balmer, T. Celio, A. Osvárt, M. Töröcsik a další. Režie M. Györik (84 min)
logo stanice STV 1 STV 1
09:10 Trpaslíci STEREOPremiérabez omezení

Zábavný program pre deti. Účinkujú: Lenka Libjaková , Martin Kollár, Ondrej Lenárth, Natália Kajzerová, Ivo Bis, Peter Lupták, Martina Slobodová a ďaľší Réžia: Lukáš Kodoň , Námet a kreatívny producent: Ján Uličiansky, Producent: Vlado Bednár Pôvodný formát RTVS
09:45 Daj si čas SKRYTÉ TITULKYPremiérabez omezení

Zábavno-súťažná relácia pre deti s Juniorom, v ktorej nepôjde len o znalosti z histórie, ale aj o zručnosť, fantáziu a pohotovosť súťažiacich.
10:10 Muž s poslaním (1/16) STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků

žánr: SERIÁL
Americký seriál z lekárskeho prostredia. Účinkujú: Patrick Wilson, Jennifer Ehle, Margo Martindale, Pablo Schreiber, Rachelle Lefevre (USA 2012)
logo stanice STV 2 STV 2
08:55 Skryté kráľovstvá zvierat STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 7 rokůaudio description

žánr: DOKUMENT
Mestské džungle Dokumentárna séria (Čína, Francúzsko, Veľká Británia 2014)
09:50 Halali SKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení

Magazín pre priateľov poľovníctva a prírody
10:05 Tempo Reprízabez omezení

Tempo Magazín o doprave.
logo stanice Markíza Markíza
07:40 Splnený sen STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: FILM
(Dreamer) Rodinný film, USA (2005). Réžia J. Gatins. Hrajú: K. Russell, D. Fanningová, K. Kristofferson, E. Shuová, F. Rodríguez.
více informací Malé dievčatko Cale sa chce dostať bližšie k svojmu otcovi, ktorý je úplne pohltený životom na svojej konskej farme, kde trénuje dostihové kone. Všetko sa zmení keď sa počas dostihov ťažko zraní ich najlepší kôň. Ben ho nedovolí nechať utratiť aj napriek tomu, že jeho vyhliadky nie sú najlepšie. O zranené zviera sa začne starať aj malá Cale a boj o otcovu priazeň aj o život koňa Sonadora sa začína.
09:50 Krok za krokom VI. (18, 19) MONOČeskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Sitkom, USA (1996-1997). Hrajú: P. Duffy, S. Somersová.
10:45 On je fakt božský! STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: FILM
(Angus, Thongs and Perfect Snogging) Romantická komédia, USA-Nemecko (2008). Réžia G. Chadhová. Hrajú: G. Groomová, A. Davies, K. Taylorová, A. Johnson, K. Nixonová.
více informací Pred dovŕšením pätnástich narodenín upúta dospievajúcu Georgiu nový chlapec v škole '- Robbie, člen kapely Stiffa Dylansa. Nanešťastie si už Robbie dohodol rande s Georginou úhlavnou nepriateľkou perfektnou Lindsay. A tak Georgii nezostáva nič iné len vymylieť plán ako ho získať a osláviť tie najlepšie narodeniny v živote.
logo stanice TV DOMA TV DOMA
09:10 Veštiareň STEREOod 12 roků

Problémy s láskou, vzťahmi, v práci vám pomôžu vyriešiť naši renomovaní veštci.
10:10 Sultán (43, 45) STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Romantický seriál, Turecko (2011-2012). Hrajú: H. Ergenç, M. Uzerli, N. Çehre, O. Yalabik.
více informací 43 Hurrem príde za Sulejmanom s dýkou v ruke, vyhráža sa mu, že sa zabije. Je lepšie byť mŕtva ako sa deliť o jeho lásku s inými ženami. Sumbul čaká pred sultánovou izbou s novým dievčaťom pripraveným stráviť s ním noc. Hurrem sa vráti späť do svojej izby so zakrvavenými rukami. Nigar a Guknihal si myslia, že zabila jedno z ruských dievčat a začnú panikáriť. Hurrem povie Gulnihal, aby začala baliť jej veci.
více informací 44 Mahidevran je spokojná, že Hurrem pošlú preč kvôli jej správaniu. matka Sulejmana si ale až taká istá nie je. Sulejman zúri, no je si istý, že Hurrem o samovražde rozprávala so všetkou vážnosťou. Sulejman pozval známeho benátskeho obchodníka. Spolu s Ibrahimom sú nadšení, že tento šikovný, mladý obchodník pozvanie prijal, navyše je to syn vládcu Benátok.
více informací 45 Gulash stojí pred izbou Hurrem s krvavým nožom v ruke. Je v šoku a nemôže rozprávať. Esma vojde dnu do izby a na Hurreminej posteli nájde mŕtveho chlapca. Vybehne von a kričí o pomoc. Mahidevran obviňuje Gulash z vraždy. Gulash sa obhajuje, že je nevinná, ale nikto jej neverí. Mahidevran zo zlosti Gulash napadne a zraní ju, musia ju odviesť na ošetrenie.
14:05 Mama, smiem spať s netvorom? STEREOSlovenskyod 12 roků

žánr: FILM
(Mother, May I Sleep with Danger?) Thriller, USA (1996). Réžia J. Montesi. Hrajú: T. Spellingová, I. Sergei, L. Banesová.
více informací Laurel (Tori Spellingová) sa zaľúbi do Kevina (Ivan Sergei), chlapca svojich snov, ktorý je pre ňu ochotný a schopný urobiť čokoľvek. Je absolútne obetavý a oddaný, ale na druhej strane to hraničí s tým, že ju nedokáže ani na chvíľu nechať samú, vždy musí byť v jej blízkosti. Laurel je tým spočiatku očarená, navyše má pocit, že konečne si môže žiť svoj vlastný život a nikto jej ho už nebude riadiť, ibaže postupne zisťuje, že je to práve Kevin, ktorý jej dýcha na krk a správa sa nadmieru majetnícky. Keď sa chce totiž zabaviť so spolužiakmi alebo mať chvíľku len pre seba, Kevin reaguje agresívne až násilnícky. Keď ju chce napokon „uväzniť“ v prenajatej chate ďalej od civilizovaného sveta, Laurel začína nadobúdať presvedčenie, že Kevin nie je chlapec pre ňu. To isté si myslí aj jej matka Jessica (Lisa Banesová), ktorej sa čosi nepozdáva a sama začína pátrať po tom, kto ten Kevin vlastne je. Keď napokon zistí jeho skutočnú totožnosť, Kevin už prenasleduje Laurel ako posadnutý a uniknúť mu nebude také ľahké...
logo stanice TV DAJTO TV DAJTO
07:30 Akčná výhra STEREOPremiéraod 12 roků
09:20 112 STEREOod 12 roků

Skutočné príbehy záchranárov z linky 112.
10:10 Komančovia útočia STEREODUOPremiéraSlovenskyod 12 roků

žánr: FILM
(The Conquest of Cochise) Dobrodružný film, USA (1953). Réžia W. Castle. Hrajú: J. Hodiak, R. Stack, J. Page, R. Alaniz, F. Bonanova.
logo stanice JOJ JOJ
08:25 Barbie Mariposa a Kvetinová princezná

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Barbie Mariposa and the Fairy Princess) Mariposa a jej chlpatý kamarát Zee sa vracajú! V magickom dobrodružnom príbehu má Mariposa v roli vyslankyne kráľovstva Flutterfield za úlohu vyjednať mier s krištáľovými vílami z kráľovstva Shimmervale. Na miestneho kráľa Mariposa príliš dobrý dojem neurobila, ale s jeho plachou dcérou Cataniou, si ihneď padnú do oka. Kvôli jednému malému nedorozumeniu však Mariposu z kráľovstva vykážu. Keď na ceste domov Mariposa narazí na temnú vílu, ktorá sa chystá zničiť celé kráľovstvo Shimmervale, rýchlo sa ponáhľa naspäť, aby pomohla zachrániť rozprávkový svet princeznej Catanie. Nakoniec obe dievčatá zistia, že priateľstvo najlepšie získa ten, kto je sám priateľský. Americký animovaný film (2013). Réžia: William Lau (90 min)
10:10 Chyťte to dievča od 7 roků

žánr: FILM
(Catch That Kid) Sú perfektne zohratá lupičská trojka, až na to, že sú to iba deti. Pripravte sa na vzrušujúce dobrodružstvo s troma deťmi na supertajnej misii! Maddy Phillipsová je dvanásťročné dievča, ktorého otec Tom sa pri horolezeckom výstupe na Mt. Evereste vážne poranil a jeho jedinou nádejou je operácia za 250-tisíc dolárov. Také peniaze rodina, samozrejme, nemá, a tak sa Maddy spoločne so svojimi dvoma kamarátmi Gusom a Austinom rozhodne vylúpiť banku. Trojica má absolútne spoľahlivý plán, ale jedno nedocenili - ešte nemajú vek na šoférovanie auta. A navyše - Maddyina matka Molly pracuje v banke ako šéfka ochrany... Americko-nemecká dobrodružno-akčná komédia (2004) Hrajú: K. Stewartová, C. Bleu, M. Thieriot, J. Bealsová a ďalší. Réžia: B. Freundlich (120 min)
12:15 Zabudnutý ostrov od 7 roků

žánr: FILM
(Nim's Island) Staň sa hrdinom vlastného príbehu! Dobrodružný príbeh z exotického prostredia pre deti aj dospelých. Veríte, že na Zemi existuje zabudnutý ostrov, kde môže malé dievčatko bezstarostne žiť len so svojím oteckom a cvičenými zvieracími kamarátmi? Jedenásťročná Nim žije sama so svojím otcom Jackom na opustenom ostrove kdesi uprostred Pacifiku. Jack je vedec a skúma pobrežný planktón, Nim sa baví vymýšľaním dobrodružných výprav po ostrove v sprievode svojich zvieracích kamarátov tuleňa, leguána, korytnačky a papagája. S obľubou číta knihy o Alexovi Roverovi, najväčšom dobrodruhovi všetkých čias, ktoré len podporujú jej dobrodružného ducha. Jedného dňa Jack musí odísť pracovať na druhý ostrov a Nim si vyvzdoruje, že zostane doma sama. Onedlho však príde búrka a po Jackovi sa zľahne zem. Nim sa preto rozhodne, že napíše Alexovi, aby ju prišiel zachrániť. Lenže Alex je v skutočnosti osamelá štyridsiatnička Alexandra, spisovateľka, ktorá síce predala milióny dobrodružných knižiek, ale nikdy neopustila svoj dom. Odmietnuť pomoc malému dievčaťu a svojej oddanej čitateľke však nemôže. Alexandra za Nim precestuje polovicu zemegule, ale ľutovať nebude, pretože na zabudnutom osamelom ostrove ju za odmenu čaká najväčšie dobrodružstvo jej života. Americká rodinná dobrodružná komédia (2008). Hrajú A. Breslinová, J. Fosterová, G. Butler, Ch. Baker, A. Simcoe, M. Griffin a ďalší. Réžia M. Levin, J. Flackettová (120 min)
logo stanice JOJ Plus JOJ Plus
09:00 Simpsonovci XV. (6, 7) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(The Simpsons XV.) Najslávnejší animovaný seriál pre celú rodinu. Satirická paródia na život americkej strednej vrstvy. Americký komediálny animovaný seriál (2003).
09:55 Ničitelia mýtov V. od 12 roků

žánr: SERIÁL
(Mythbusters V.) Aj vy si myslíte, že keď spadne chlieb na zem natretou stranou, nie je to náhoda? Alebo že vás môže škatuľka s obrúskami položená pod zadným oknom auta pri zrážke zabiť? To sú len dva z mnohých prípadov povier, mýtov predsudkov aj domnelých právd, ktoré sa snaží vyvrátiť či potvrdiť dvojica bývalých hollywoodskych expertov na filmové triky. Páni Jamie Hyneman a Adam Savage spolu s tímom asistentov opakujú pokusy dovtedy, kým sú si istí, že mýtus spoľahlivo vyvrátili alebo nie. A to je väčšinou napínavé, poučné a zábavné, pričom každá z epizód seriálu prináša rozuzlenie až troch alebo viacerých známych alebo menej známych povier a mýtov. Americký komediálny dokumentárny seriál (2003-2014). Účinkujú: J. Hyneman, A. Savage, R. Lee, K. Byronová, T. Belleci, G. Imahara a ďalší. Réžia: A. Dallowová, T. Lentreová, L.G. Williamsová a ďalší
11:00 Na potulkách svetom II. (3) Premiéraod 12 roků

žánr: SERIÁL
(Uber Guide II.) Filmový sprievodca luxusom súčasného sveta. Vitajte v najvychytenejších dovolenkových, kulinárskych či adrenalínových destináciách, kde solventní klienti nájdu dostatok zábavy, oddychu a extrémneho prepychu. Aké sú najsexi pláže sveta? Brazílska Ipanema v Riu de Janeiro stále vedie pred rajskými plážami od Fidži po Bahamy. Kde v Európe či Anglicku môžete bývať na stredovekom zámku, ktorý je zároveň luxusným hotelom? Dáme vám desať tipov, to najlepšie nájdete medzi Škótskom a Talianskom, Španielskom a Českou republikou. V ktorých reštauráciách majú najdrahšie menu na svete? Spoznáme najluxusnejšie reštaurácie v Londýne, New Yorku a Las Vegas, kde hamburger stojí 5.000 dolárov a môžete ho zapiť najdrahšou fľašou vína na svete. Kde sa môžu bohatí muži dostatočne vyšantiť ako malé deti a naplniť svoje dobrodružné fantázie? Športové hry, preteky, jazdy smrti na horských dráhach... Ak vám nestačí bohata ponuka adrenalínu medzi Kaliforniou a Britániou, Ohiom a Nemeckom, môžete sa dať ešte vystreliť do vesmíru. Kanadský dokumentárny seriál (2009). Scenár a produkcia: Stan Feingold, Mark Miller
logo stanice WAU WAU
08:55 Hľadá sa dom pre milionárov - New York II. (4)

(Million Dollar Listing NY II.) Prehliadka najdrahších nehnuteľností New Yorku! Realitní makléri Fredrik Eklund, Ryan Serhant a Luis D. Ortiz zastupujú predajcov nehnuteľností v New York City. Americká reality šou, (2012) Účinkujú: T. Eriksson, R. Serhant, L. D. Ortiz, M. Lorber, M. Weisbeckerová a ďalší
09:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. (20) SKRYTÉ TITULKYod 12 roků

žánr: SERIÁL
(CSI XI.) Zločinec Nate Haskell je stále na úteku a chystá sa uniesť a mučiť bývalú manželku svojho úhlavného nepriateľa, doktora Langstona! Medzitým drží svoju „nevestu“ - fanatickú obdivovateľku Vivian ako rukojemníčku a žiada od jej rodičov výkupné. Jej otec, ktorý s ňou udržiaval incestný vzťah, spácha samovraždu a kriminalisti objavia v stodole na starej farme ďalšie telá početných Haskellových obetí... Elitná jednotka súdnych vedcov z Las Vegas rieši prípady vrážd na základe perfektného vyšetrenia miesta činu a analýzy nájdených stôp pod prístrojmi jedného z najlepších laboratórií na svete. Americko-kanadský kriminálny seriál (2011). Hrajú L. Fishburne, M. Helgenbergerová, G. Eads, J. Foxová, P. Guilfoyle, E. Szmanda, R. D. Hall, W. Langham a ďalší. Réžia: Frank Waldeck
10:35 Dom snov V. (1, 2/33) od 12 roků

(Extreme Makeover Home Edition V.) Ty a jeho tím tentoraz zamiera až na Havaj, aby pomohli rodine Akanovcov, ktorá pri povodni v roku 2004 prišla o svoj dom. Mama Akanová pred desiatimi rokmi sama žila ako slobodná matka s troma deťmi zo sociálnych dávok, ale neváhala a otvorila rodinné vzdelávacie centrum, neziskovú organizáciu podporujúcu havajskú komunitu. Teraz však ona spolu s manželom, ktorého si vzala len nedávno, potrebuje pomoc. Ty so svojím tímom im nepomôže iba v rekonštrukcii vlastného obydlia, ale urobia ďalší dobrý skutok - vybuduje im nové komunitné centrum, ktoré vyzdobia deti a nájdu v ňom aj nové počítače. Miesto si v ňom nájdu aj rodičia s postihnutými deťmi... Šéf tímu návrhárov, architektov a štylistov vyberie rodinu, ktorá sa už po siedmich dňoch môže radovať z kompletnej rekonštrukcie domu. Tvorcovia zvyčajne vytipujú rodinu, ktorá obnovu svojho príbytku už skutočne potrebuje ako soľ a ktorá prežila zaujímavý, pohnutý, často však smutný či nešťastný životný príbeh. Vybrané rodiny sú svojou účasťou v televíznej šou v podstate odmeňované. Keď tím odborníkov dorazí na miesto, odošle rodinku na sedemdňovú luxusnú dovolenku a práce na jej dome sa začínajú. Odborníci vytvoria architektonický návrh a interiérový návrh domu vrátane riešenia pre záhradu a okolité pozemky. Potom prizvú stavbyvedúceho so stovkou šikovných pracantov. Remeselnícke a stavebné práce, ktoré by za normálnych okolností trvali aj celý polrok, robotníci jednoducho stihnú vykonať za sedem dní! Americká reality show (2003-2011). Účinkujú: P. DiMeo, M. Moloney, T. Hutsonová, P. Hemmisová, P. Sharp, E. Sanders, E. Ancker, Xzibit, M. Matlinová, T. McQueenová, E. Xol a ďalší. Moderátor: Ty Pennington. Réžia: Glen GT Taylor, Patrick Higgins
logo stanice TA3 TA3
09:00 Správy
09:30 Šport + Repríza
10:00 Správy
logo stanice TV Lux TV Lux
09:05 Náboženský program

Effeta (Jn 15, 26-27; 16, 12-15)S hosťom budeme otvárať nedeľné evanjelium a zároveň otvárať naše vnútro na lepšie pochopenie
09:30 Spravodajstvo

žánr: ZPRÁVY
Vatikánsky magazínSpravodajský súhrn z Vatikánu
10:00 Spravodajstvo

žánr: ZPRÁVY
Spravodajský súhrnSúhrn najdôležitejších udalostí zo života Cirkvi z domova i zo sveta
logo stanice Viasat Explore Viasat Explore
08:30 Auta ze záhrobí (19)

žánr: DOKUMENT
(Graveyard Carz) Americký dokumentární seriál (2012). Vrak Cudy 440-6 z roku 1971 je na kusy a klient si přestává být jistý, zda provést renovaci. Existuje pro ubohou zapomenutou Cudu naděje?
09:15 Lovit v pekle (9) Repríza

žánr: DOKUMENT
(Catching Hell) USA, dokumentární série (2013). Konflikt mezi dvěma potápěči prozkouší kapitánovy usmiřovací schopnosti. Tři potápěči jsou ohroženi agresivními žraloky. Potápěč omdlí na dně oceánu. Dva kapitáni se dohadují nad ukradeným majetkem. Ve světě nebezpečných zaměstnání není nebezpečnějšího a extrémnějšího, než adrenalinový svět komerčního rybolovu s oštěpem. Stovky metrů v hlubinách Mexického zálivu, při lovu ryb kaniců a chňapalů, jež se prodávají za milióny dolarů, se nachází nejsmrtelnější prostředí s lidožravými žraloky, rizikem paralýzy, kesonové nemoci a možné smrti při každém ponoru. Nejchutnější ryby planety je nutno ulovit ručně oštěpem. Každý může nalovit až za 1 500 dolarů, přičemž bojuje ještě s konkurenty, stresem a rivalitou. Série Lovit v pekle přináší vzrušení, krásu mořských hlubin, neobyčejné výzvy, naděje a obavy mužů na každé lodi i jejich rodin doma, neuvěřitelný risk i odměny za toto nikdy dříve neviděné zaměstnání.
10:05 Jak to funguje (1)

žánr: DOKUMENT
(How It Works) Velká Británie, dokumentární série (2008). Zblízka se podíváme na design a výrobu cyklistických helem. Pak je čas podívat se na výrobu slavných zapalovačů Zippo z dvaadvaceti samostatných částí. V této sérii uvidíme atraktivní záběry mnoha fascinujících a překvapivých procesů, zblízka přibližujících práci nejen běžných domácích spotřebičů. Od koleček a motorků švýcarských hodinek k ocelovým nosníkům mrakodrapů. Od tiskařského lisu k montáži obřích lopatek větrných turbín. Každý program nabízí nějakou zajímavost.
logo stanice Viasat History Viasat History
08:50 Domov georgiánské éry (3)

žánr: DOKUMENT
(At Home with the Georgians) Velká Británie, dokumentární série (2010). Za využití různých zdrojů historička Amanda Vickery odkryje, jak byl domov 18. století neustále pod hrozbou ze strany zlodějů, požárů, rozvodu, chudoby, nemoci, stáří a smrti. V této napínavé rekonstrukci Amanda Vickery sleduje příběh unikátního spojení Britů a jejich domovů, a zajímá ji, jestli zaujatost lidí z georgiánské éry výzdobou pomohla přehodnotit role mužů a žen v britské společnosti. Postavy ze všech vrstev společnosti, od mužů a žen ve velkých sídlech až po služebníky, kteří vlastnili jen uzamykatelnou skříňku, jsou přivedeny k životu odkrýváním artefaktů, dopisů a deníků z tehdejší doby, kdy se zrodilo moderní pojetí domova.
09:55 Lovci záhad (13) Repríza

žánr: DOKUMENT
(Myth Hunters) Velká Británie, dokumentární série (2014). Historička Janice Bennett se snaží dokázat, že svatý kalich z Valencie - relikvie vystavovaná v katedrále po více než 500 let - je původním pohárem Krista použitým při Poslední večeři. Lovci záhad se vracejí a nabídnou další skutečné příběhy opravdových dobrodruhů, kteří věřili, že některé přetrvávající historické mýty a legendy jsou skutečností, nikoliv fikcí. Jde o skutečné příběhy dobyvatelů legendárních artefaktů: ztracené divy civilizace Inků, podivné lodi záhadně se objevující v poušti, rouška, kterou si Ježíš utřel tvář, a snad dokonce opravdové místo, kde se nachází svatý grál. Pro většinu z nás jde o rekvizity z filmů a fantazie - avšak tihle lidé skutečně věřili, že mýty jsou pravdivé a udělali vše pro to, aby sami sobě dokázali, že mají pravdu.
10:50 Odhalené monumenty (3)

žánr: DOKUMENT
(Monuments Revealed) Francie, dokumentární série (2014). Koloseum. Koloseum bylo trvalou ikonou věčného města poslední dva tisíce let. Za pomoci leteckých záběrů zdokumentujeme jeho celistvost a vychutnáme si jeho výjimečnou architekturu. Monumenty jsou to jediné, co zbyde po civilizacích dlouho poté, co zaniknou. Jde o výjimečné příklady architektury, nejpokročilejší vyjádření technické dovednosti té doby a místa. Majestátnost a harmonie monumentů je působivá. Vzdorují času jako ozvěny přehnaných lidských ambicí: přístup k věčnosti díky dokonalosti a kráse. Avšak jsou také plny zpráv a symbolů. Tyto obrovské kamenné kolosy jsou rovněž plodem duchovních, filozofických a estetických projektů, fyzickou manifestací škol myšlení. Cílem této série je ukázat divákům nejen krásu a historii těchto monumentů, ale také jejich hluboký filozofický smysl.
logo stanice Viasat Nature Viasat Nature
09:10 Pohotovost pro divoká zvířata, řada 1 (5)

žánr: DOKUMENT
(Wild Animal E.R.) Britský přírodovědný dokument (2008). Les tentokrát zachraňuje dvě kavky, které uvízly v komíně. Veterinární tým zkoumá zvláštní okolnosti obestírající smrt skupiny žab. Jedna ze sester poskytne ve zbrusu novém nemocničním bazéně hydroterapii ježkovi. A několik dobrovolníků dostane školení, jak krmit houf malých osiřelých králíků. Dokumentární seriál umožňuje divákům nahlédnout do zákulisí veterinární kliniky Tiggywinkles. Tiggywinkles leží na jihovýchodě Británie a je největším zařízením svého druhu na světě. Unikátní je i v tom, že se specializuje na rehabilitaci britských původních druhů divokých zvířat. Ačkoli nyní každoročně přijme kolem 10 000 zvířecích pacientů, o které se stará přes 40 zaměstnanců a dobrovolníků, Tiggywinkles začínala velmi skromně. Ve svých počátcích klinika působila v malém zahradním přístřešku, nyní je však britským střediskem péče o divoká zvířata. Klinika razí politiku nikdy se k žádnému churavému tvorovi neobrátit zády. Jejím hlavním cílem je navrátit všem zraněným zvířatům zdraví a vypustit je zpět do přírody. „Každé zvíře, které projde dveřmi Tiggywinkles, umírá,“ říká spoluzakladatel Les Stocker, „a naším úkolem je dát těmto úžasným tvorům druhou šanci na život.“ Seriál Pohotovost pro divoká zvířata se natáčel dnem i nocí v průběhu několika týdnů a sleduje oddané veterináře a dobrovolníky při péči o rozmanitou paletu britské zvířeny.
09:35 Pohotovost pro divoká zvířata, řada 1 (6)

žánr: DOKUMENT
(Wild Animal E.R.) Britský přírodovědný dokument (2008). Dnes se činovníci seriálu Pohotovost pro divoká zvířata pokusí chytit daňka, který zjevně utrpěl vážné zranění. Les a Kate představí osiřelé house jeho nové rodině. Liška postižená svrabem absolvuje léčbu a čtyři nejroztomilejší pacienti v Tiggywinkles poznají svoji novou náhradní mámu.
10:00 Paul O´Grady - Pro lásku psů (8)

žánr: DOKUMENT
(Paul O’Grady For the Love of Dogs) Velká Británie, přírodopisný dokument (2014). Paul se skamarádí s roztomilým štěnětem Tulipem, ale bude mít jeho pobyt v domově šťastný konec, nebo zůstane Paulovi jen zlomené srdce? Paul O’Grady jde za svým srdcem - přímo zpět do domova pro psy a kočky v Battersea! Těší se na přivítání s nejnovějšími obyvateli a setkání s ještě více psy. Paul podá pomocnou ruku všem, od šťastných štěňat po psy, kteří mají štěstí, že přežili, a příležitostně způsobí zmatek se svými milovanými psími společníky.
logo stanice Viasat HD Viasat HD
09:10 Paul O´Grady - Pro lásku psů (4)

žánr: DOKUMENT
(Paul O’Grady For the Love of Dogs) Velká Británie, dokumentární seriál (2013). Do centra se dostává mladá fenka, Twinkle, která byla týrána a Paul trpělivě čeká, až jí vrátí zdravá váha, aby ji bylo možné umístit do nového domova.
09:40 Zvířecí pohotovost (3)

žánr: DOKUMENT
(Animal Emergency) Singapur, dokumentární série (2014). Dr. Minerva vyšetřuje endoskopicky plameňáka, jehož peří se důsledkem diety zbarvilo bíle. Fascinující série, která odhaluje každodenní události, jež se přihodí na mnoha zaneprázdněných veterinárních klinikách, starajících se o zvířata malá i velká. 24 hodin denně jsou specialisté ve službě a setkají se s řadou zajímavých případů - některé z nich jsou rutinní, ale najdou se i takové, jež jsou otázkou života a smrti. Podíváme se do klinik, pečujících o malá i velká zvířata, a uvidíme vzestupy a pády při péči o singapurské zvířecí mazlíčky.
10:05 Zvířecí pohotovost (4)

žánr: DOKUMENT
(Animal Emergency) Singapur, dokumentární série (2014). Kavalír King Charles španěl sežere jedovaté rostliny a poškodí si játra, a tak dr. Ly doporučí unikátní léčbu injekcí kmenových buněk, aby vyrostla nová játra.
logo stanice Spektrum Spektrum
08:50 Safari v divočině 1 (3) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Wildlife Safaris) Safari je svahilské slovo arabského původu, jehož prvotním významem je cestování. Dlouho se používalo jako označení loveckých výprav, zatímco dnes už jím bývají hlavně míněny výlety na čistě pozorovatelské “lovy beze zbraní“. Náš seriál nabízí televizním divákům naprosto unikátní cestu kolem světa: safari, při kterém navštívíme nejzvláštnější biosféry naší planety -- od dešťových pralesů přes travnaté stepi a pouště až po nepřístupné himalájské hory.
10:00 Divoká zvářata, divoký život 1 (1)

žánr: DOKUMENT
(Life Stories) Filmování divoké zvěře v jejím přirozeném prostředí je přesně tou oblastí dokumentaristického umění, která před jeho provozovatele staví dosud snad nejzávažnější výzvy. Narození mláďat, boj o přežití, komunikace, milostný život, shánění potravy -- to všechno jsou základní součásti zvířecího chování. Náš seriál je postupně zachycuje všechny. Poznáme chování několika celkem neznámých druhů, ale i několika takových, na jejichž blízkost jsme si již zvykli. A přesto pro nás budou mít ty známější největší překvapení!
10:55 Věda kolem nás 1 (1) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(The Science Of Everyday Living) Jak uklízet, aby to opravdu stálo za to? V čem vlastně spočívá moderní vaření? A jaký způsob zahradničení zaručuje úspěch? Takovéto a mnohé podobné otázky řeší náš seriál, skládající se ze sedmiminutových epizod. Místo starých známých odpovědí nám však poskytne řadu nových nápadů, které nám do značné míry ulehčí domácí práce a další náplň všedních dnů.
logo stanice National Geographic National Geographic
09:10 Nejnebezpečnější zvířata světa: Kostarika

žánr: DOKUMENT
Představíme vám nejrozmanitější ekosystémy naší planety, od pouští jihozápadu USA po zalesněná pohoří Kostariky s bujnou vegetací.
10:00 Nejnebezpečnější zvířata světa: Asie a Tichomoří

žánr: DOKUMENT
Velcí a silní predátoři se plíží zasněženou sibiřskou krajinou a stráží tropické vody Tichomoří. Uvidíte, jak loví a zabíjejí.
10:50 Nejnebezpečnější zvířata světa: Amazonie

žánr: DOKUMENT
Navštivte s námi amazonské džungle, kde můžete spatřit smrtelně nebezpečná stvoření, která ve vlhkých pralesích bojují o přežití.
logo stanice Nat Geo HD Nat Geo HD
09:00 Divoká Kanada: Ledové pomezí

žánr: DOKUMENT
Tyto rozlehlé a zdánlivě pusté krajiny plné kamení, ledu a sněhu představují náročné podmínky pro život. Navzdory nim se zde ale vyskytuje život.
10:00 Divoká Kanada: Divoký západ

žánr: DOKUMENT
Nejdeštivější oblastí Kanady s nejrozmanitější faunou a florou je pobřežní deštný prales mírného pásu vysoko ve Skalistých horách.
11:00 Divoká Kanada: Střed země

žánr: DOKUMENT
Jedná se o obrovskou divočinu plnou extrémů, od prérie po rozsáhlý subarktický les. Táhne se téměř od jednoho pobřeží ke druhému.
logo stanice Nat Geo Wild Nat Geo Wild
09:00 Divoká Kanada: Ledové pomezí

žánr: DOKUMENT
Tyto rozlehlé a zdánlivě pusté krajiny plné kamení, ledu a sněhu představují náročné podmínky pro život. Navzdory nim se zde ale vyskytuje život.
10:00 Divoká Kanada: Divoký západ

žánr: DOKUMENT
Nejdeštivější oblastí Kanady s nejrozmanitější faunou a florou je pobřežní deštný prales mírného pásu vysoko ve Skalistých horách.
11:00 Divoká Kanada: Střed země

žánr: DOKUMENT
Jedná se o obrovskou divočinu plnou extrémů, od prérie po rozsáhlý subarktický les. Táhne se téměř od jednoho pobřeží ke druhému.
logo stanice Discovery Channel Discovery Channel
09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): V Texasu je všechno větší (Díl 13)

žánr: DOKUMENT
(Auction Hunters: Everything’s Bigger in Texas) Allen a Ton navštíví největší aukci obsahu skladovacích jednotek v severním Texasu. Mohou si vybrat z více než 800 kontejnerů. Naleznou ale něco cenného?
09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Podivíni z Dallasu (Díl 14)

žánr: DOKUMENT
(Auction Hunters: The Dallas Mavericks) Ton a Allen zkoumají obsah dvou skladovacích jednotek, které získali v Dallasu. Objeví v nich tryskový motor pro řízenou střelu a ručně zhotovené sedlo.
09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Naftová rypadla (Díl 15)

žánr: DOKUMENT
(Auction Hunters: Diesel Digs) V jednom skladu v areálu průmyslového parku v Los Angeles objeví hoši těžké stroje, mimo jiné např. čelní nakladač Bobcat z roku 1981. Podaří se jim je ale prodat se ziskem?
logo stanice Discovery HD Showcase Discovery HD Showcase
09:00 Říční příšery: úkryt obrů (1)

žánr: DOKUMENT
(River Monsters: Lair of Giants: Episode 1) Jeremy Wade zkoumá Essequibo, nejdelší řeku Guyany. Jeremy, který je vybaven pouze starými deníky a prutem, vyráží zjistit, zda se tu stále vyskytují příšery minulosti.
09:45 Rozhodující bitva: Tanec na náměstí

žánr: DOKUMENT
(Ultimate Cake Off: Square Dancing) Tři dekoratéři během devítihodinové soutěže vytvoří 1,5 metru vysoké dorty. Vítěz svůj dort bude moci vystavit na 58. ročníku Národního tance na náměstí a vyhrát 10 000 dolarů.
10:30 Rozhodující bitva: Piráti

žánr: DOKUMENT
(Ultimate Cake Off: Pirates) Tři mistři dekoratéři dortů soutěží o to, který z nich bude moci vystavit svůj 1,5 metru vysoký dort na prodejní výstavě s pirátskou tematikou na pláži a vyhrát 10 000 dolarů.
logo stanice Travel Channel HD Travel Channel HD
09:00 Letiště 24/7 : Miami

žánr: DOKUMENT
Pes na ranveji.
09:30 Letiště 24/7 : Miami

žánr: DOKUMENT
Skrýš na milión dolarů.
10:00 Piha Rescue

žánr: DOKUMENT
Ústí řeky Raglan.
logo stanice Fishing+Hunting Fishing+Hunting
09:00 Rande s muškami - kousavá zvířata
09:30 Kapří generace - živá krmná směs
10:00 Rande s muškami - candátí den
logo stanice TV Paprika TV Paprika
09:00 Šetřete s Jamiem 1 (5) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Save With Jamie) Jamie Oliver opět přichází na televizní obrazovky, tentokrát v nové gastronomické show, plné optimismu, invence a superužitečné pomoci. Chce inspirovat lidi na celé naší planetě, aby zjistili, že mohou jíst lépe, a přitom ještě uspořit podstatnou část týdenní sumy, kterou obvykle na jídlo vynakládají. Jamie přichází, aby dokázal, že je možné se královsky najíst, aniž bychom byli nuceni vyloupit před vařením banku. Vášnivě věří tomu - a tato jeho víra se nikoli bezdůvodně brzy přenese i na diváky - že existuje dostatečně velké množství nápaditých triků, které značně rozšiřují prostor pro naši představivost a snižují kuchyňské náklady... přičemž vzhled i chuť připravovaného pokrmu budou i nadále fantastické. Dynamický pořad magazínového typu nás hned strhne pestrým děním v Jamieho „experimentální a studijní“ kuchyni, z níž vycházejí jedno po druhém jídla, která jsou neuvěřitelné dobrá, ačkoli právě s nimi nejvíc ušetříme. Kromě samotných jídel nám však tato kuchyně nabídne i řešení a strategie, s jejichž použitím se sníží náklady, aniž by se současně snížila přitažlivost našich kuchyňských kreací; ba naopak... Vždyť jak říká Jamie, „kdo by se nechtěl lépe najíst za méně peněz?“
10:00 Rychlovky na můj způsobPepin 1 (7) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(More Fast Food My Way With Jacques Pepin) Jacques Pepin, jeden z nejrespektovanějších mistrů kuchařů a odborných učitelů naší doby se vrací na televizní obrazovky s nejchutnějšími pokrmy, které si sám doma připravuje. Teď ho můžete napodobit i vy. Jako statný a činorodý sedmdesátník zúročuje nyní Jacques své znalosti a celoživotní zkušenosti a zhušťuje je do lákavých, moderních a rychlých receptů zahrnujících širokou škálu kulinářských žánrů - od jednoduchých snacků až po elegantní obědy. Jacques používá všechny právě dostupné čerstvé potraviny, jakož i denní nabídku supermarketů, a vaří nikterak složitými, snadno osvojitelnými technikami; zároveň nám dokazuje, že svoje zdravá a chutná jídla dokáže připravit a dopravit na stůl podstatně rychleji, než kuchaři kteréhokoli „rychlého občerstvení“ v nejbližším okolí! Každý díl tohoto seriálu je zahájen vždy superrychlým, superjednoduchým minutovým receptem. Během jedné své show uvaří Jacques nejméně 4 jídla, neboť jak plotna, tak mozkovna mu velice rychle zapaluje...
10:30 Italská města, italské chutě 1 (1) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Gino's Italian Escape) Pro Italy je nejdůležitější věcí v životě jídlo. Chtěl bych vám ukázat, jak formovaly ingredience našich nejchutnějších pokrmů celou mou zemi - žádá nás o slovo Gino D’Acampo, který ve svém novém seriáu -- v jehož rámci křížem krážem procestuje svou milovanou vlast -- spojuje prvky životního stylu, cestování a gastronomických pořadů. V tomto seriálu náš kuchařský mistr odhaluje nejskrytější jihoitalská tajemství, tajemství regionu, ve kterém vyrostl a který je známý energickými obyvateli milujícími život, mimořádně chutnými jídly a úctyhodnou kulturou. Prostě vším tím, co si Gino odnesl do života jako dědictví předků, které ho dodnes nepřetržitě inspiruje. Gino cestuje po různých koutech své vlasti, od nádherného pobřeží Amalfi po přelidněný Řím, navštíví i dosud poměrně málo známé regiony Puglia a Basilicata, setká se s tamějšími obyvateli a nakupuje nejlepší potraviny, které jsou v místě k mání. To vše proto, aby nakonec s rodinou a přáteli uspořádal oslavu u bohatě prostřeného stolu plného vybraných lahůdek.
logo stanice Fine Living Fine Living
08:30 Pokoje za milión dolarů (102)

Exkluzivní přístup do deseti nejdražších pokojů na světě nám dnes nabídne bazén uprostřed obývacího pokoje za dva milióny dolarů a domácí kino za šest miliónů dolarů.
09:25 Supermoderní kuchyně (110)

Bratranci John a Anthony renovují dům Riche a Shane Svorecových. Rich zadal opravu podlah své firmě Brunelleschi Construction, a tak se bratranci pustí do pořádné kuchyně.
09:50 Za málo peněz luxusní bydlení 2 (2)

Sabrina Soto zajistí pro Quartinovy vysněný obývací pokoj za jejich rozpočet.
logo stanice Crime&Investigation Crime&Investigation
09:00 Vražedné manželky: Klub lhářů

žánr: DOKUMENT
Dva příběhy o intrikujících ženách neschopných říci pravdu.
10:00 Lovec vrahů: Devoy

žánr: DOKUMENT
Poručík Joe Kenda udělá při vyšetřování vraždy kontroverzní rozhodnutí. Jeho volba popudí jeho kolegy, ukáže se, že měl správné tušení?
11:00 Lovec vrahů: Do vzduchu

žánr: DOKUMENT
Detektiv Kenda vyzkouší své umění výslechu, když vyšetřuje záhadné zmizení 24leté ženy.
logo stanice Filmbox Filmbox
08:45 Královna a já

žánr: FILM
(HER MAJESTY) Rodinný, Nový Zéland (2001). Hrají: Alison Routledge, Stuart Devenie, Vicky Haughton, Katrina Hobbs, Jamie Dunne, režie: Mark J. Gordon.
více informací Film z Nového Zélandu v režii Marka J. Gordona se odehrává v 50. letech minulého století. Jeho hrdinkou je třináctiletá Elizabeth Wakefieldová (Sally Andrews), která dychtivě očekává návštěvu britské královny, jež má přijet do novozélandského města Cambridge. Ještě předtím však dívenka musí projít těžkostmi dospívání, postavit se rasismu bílých proti původním obyvatelům země Maorům, vyrovnat se s rodiči a bratrem, pochopit, že ne každé přátelství je věrné, prožít závan první lásky a porozumět skutečné moudrosti, kterou rozdává Hira Mata, její skutečná přítelkyně.
10:25 Agentura: I možné je nemožné

žánr: FILM
(LILI DAVID) Komedie, Francie (2012). Hrají: Julie-Anne Roth, Mathieu Delarive, Salvatore Adamo, režie: Christophe Barraud.
více informací 32letá Lili David je svobodná matka dospívajícího syna. Její vlastní matka je aktivní cyklistka přezdívaná Ma Dalton. Ale v Lilině životě je všechno špatně: žádná práce, žádné peníze. Sophie, macecha jejího syna, nabízí Lili práci v luxusní společnosti poskytující „životní služby“. Je to magická práce, která se skládá z plnění všech potřeb a tužeb: najít soukromý tryskáč k okamžitému použití, zorganizovat svatbu pro pár středního věku, najít Michaela Jacksona pro oslavu narozenin, pomoci finančnímu magnátovi shromáždit jeho dlouho ztracenou rodinu pár dní před jeho soudem, ... Seznam požadavků je nekonečný, příznak stále mocnějšího víru naší konzumní společnosti. Stejně jako novodobá víla plnící přání ze sebe Lili David vydává to nejlepší a zdá se, že vše dobře drží v rukou ... všechno, tedy až na Marca, stydlivého ex-milence, který prošel proměnou v playboye, a teď se v jejím životě po 5 letech objeví ... jako její kolega!
12:00 Obří ještěr Hyla

žánr: FILM
(GIANT GILA MONSTER, THE) Horor, sci-fi, USA (1959). Hrají: Don Sullivan, Don Sullivan, Lisa Simone, režie: Ray Kellogg.
více informací Obrovský ještěr terorizuje texaský venkov - a zastavit se ho snaží hrdinský mladík.
logo stanice Filmbox Plus Filmbox Plus
08:10 Vincent chce k moři

žánr: FILM
(Vincent Wants To The Sea) Drama, Německo (2010). Hrají: Florian David Fitz, Karoline Herfurth, Heino Ferch, režie: Ralf Huettner.
více informací Vincent trpí Tourettovým syndromem. Když mu zemře matka, chce splnit její poslední přání ještě jednou vidět moře. S jejím popelem v plechovce od bonbónů utíká z ústavu a v autě ukradeném řediteli ústavu vyráží do Itálie. Doprovází ho jedna mladá anorektička a mladík trpící obsesivně kompulzivní poruchou. Na pronásledovatele není třeba dlouho čekat: Ředitel ústavu a Vincentův otec udělají všechno možné, aby uprchlíky zastavili. Divoké dobrodružství začíná.
09:45 Dohazovač

žánr: FILM
(MATCHMAKER, THE) Drama, Izrael (2010). Hrají: Adir Miller, Maya Dagan, Tuval Shafir, režie: Avi Nesher.
více informací Arik, dospívající kluk z Haify, získá v roce 1968 práci u dohazovače Yankela Bridea. Yankele je podivín, který přežil holokaust a svou živnost provozuje v kanceláři v zadní části kina, které promítá jen zamilované filmy a patří rodině sedmi rumunských trpaslíků. Yankele zde seznámí Arika s novým světem povstalým na ruinách toho starého. Jak se tak postupně učí pronikat do tajemství lidského srdce, zamiluje se Arik do Tamary, sestřenice svého kamaráda Beniho. Tamara se právě vrátila z Ameriky a nemluví o ničem jiném než o ženských právech, volné lásce a rock and rollu. Během jednoho klíčového léta se tak Arikův život od základů promění. Zatím poslední snímek Aviho Neshera míchá komedii s dramatem v příběhu o dospívání, jaký jen tak neuvidíte.
11:40 Olsnův gang uklízí

žánr: FILM
(OLSEN GANG GETS POLISHED) Animovaný, komedie, Dánsko (2010). Hrají: Nicolaj Kopernikus,, režie: Jorgen Lerdam.
více informací Olsenově bandě byl svěřen úkol přímo od předsedy vlády - mají ukrást brk Hanse Christiana Andersena z Dánského muzea. Jenže předsedův poradce, starý nepřítel Olsenovy bandy, chystá léčku - brk má být ve skutečnosti součástí nekalého obchodu s Čínou. Najednou se tak ocitá v ohrožení 30 milionů korun, Egonova čest i národní poklad a Olsenova banda vymyslí blbovzdorný záchranný plán, který zahrnuje zubařskou vrtačku, sklenici medu, láhev švestkového bio džusu i hromadu mrtvých krys. Celovečerní snímek bude dostupný i jako 3D animovaný film a ve stereoskopickém 3D.
logo stanice Filmbox Family Filmbox Family
08:40 Ředitel společnosti

žánr: FILM
(CHAIRMAN OF THE BOARD) Komedie, sportovn, USA (1998). Hrají: Courtney Thorne - Smith, Larry Miller, Raquel Welch, Jack Warden, Jack Plotnick, M. Emmet Walsh, Glenn Shadix, Jack McGee, Taylor Negron, Rance Howard, režie: Alex Zamm.
více informací Vášnivý surfař a vynálezce šílených a všemi odmítaných přístrojů Edison (Scott 'Carrot Top' Thompson) trpí se svými dvěma přáteli v děsném podnájmu a život tráví hledáním stále nového zaměstnání, než jednoho dne spraví auto milionáři Armandu McMillanovi. Ten si oblíbí Edisonova tvůrčího ducha natolik, že mu po své smrti odkáže svou továrnu. Tam Edison vnese nový vítr a nastartuje ekonomický růst, svým vystupování si získá i zaměstnance a členy správní rady. Až na jednoho - McMillanův synovec se nehodlá smířit s tím, že mu strýc odkázal jen svůj surf a hodlá Edisona poslat ke dnu
10:15 Kůň pro Winky

žánr: FILM
(WINKY'S HORSE) Drama, rodinný, Belgie, Nizozemsko (2005). Hrají: Ebbie Tam, Jan Decleir, režie: Mischa Kamp.
více informací Winky Wong je rozkošná čínská holčička, která se s maminkou stěhuje do Holandska, kde má její tatínek restauraci. Ve škole se malá Winky dozví o svatém Mikuláši, starém muži s mohutným plnovousem, který v den svých narozenin jezdí na bílém koni a rozdává hodným dětem dárky. Winky miluje koně - a sní o tom, že dostane od svatého Mikuláše jednoho dostane. Její přání se jí však v onen den, navzdory úpěnlivé snaze, nesplní - a plná zklamání se vyřítí ze třídy ke svému kolu na školním dvorku. A co nevidí! U jejího kola stojí krásný bílý kůň! Winky se podaří na něj nasednout a ujíždí s ním k domovu - se svatým Mikulášem, který se snaží dohonit svého koně stůj co stůj.
12:00 Naprostá nejistota 2 (6)

žánr: SERIÁL
(LIMBO 2/6) Rodinný, Dánsko (2012). Hrají: Carmen Hakonsson, Oliver K Nielsen, William Rudbeck Lindhardt, režie: Tilde Harkamp, Christian Gronvall, Poul Berg.
více informací Skvělý seriál zasazený do prostředí střední školy, plný nadsázky a s prvky komedie V Limbu 2 se soustředíme na vztahy a konflikty mezi našimi mladými postavami a učitelským sborem školy. Hlavní zápletka se týká Boyeho, který je také vyprávěčem. Seriál sleduje Boyeho, Aska, Nayu a Louise, jak se snaží udržet své přátelství, a také lásku. Boye stále miluje Louisu, která ho začala přerůstat. Ask a Naya jsou do sebe tajně zamilovaní, ale žádný z nich nemá odvahu to říct. Zatím se lidé kolem nich usilovně snaží vetřít se mezi ně, a když se jim to nedaří, tak je aspoň rozdělit. Boye, Ask a Louise si dávají sraz první den podzimního semestru. Boye je odhodlán dát čtyři přátele zase dohromady.
logo stanice Filmbox Premium Filmbox Premium
08:20 Klíče od domu

žánr: FILM
(KEYS TO THE HOUSE) Drama, rodinný, Itálie (2004). Hrají: Kim Rossi Stuart, Charlotte Rampling, Pierfrancesco Favino, režie: Gianni Amelio.
více informací Mladý otec poprvé potká svého hendikepovaného syna a pokusí se s teenagerem navázat vztah.
10:10 Kai a Gerda (1)

žánr: FILM
(Snow queen night 1) Rodinný fantasy film, Kanada, USA, VB (2002). Hrají: Bridget Fonda, Chelsea Hobbs, Jeremy Guilbaut, Robert Wisden, Rachel Hayward, Daniel Gillies, Sage Brocklebank, Dan Payne, režie: David Wu.
více informací Každý rok se ujme vlády nad tímto světem. Její polibky jsou ale příliš ledové a zmrazí každou vášeň. Na tomto světě ale stále panuje více lásky než nenávisti. Káj se ocitne v zajetí ledu a Gerda se ho vydá hledat. Láska v jejím srdci by dokázala rozehřát každého. Neví, co je strach, protože v jejím srdci hoří plamen odhodlání. A na tento plamen Ledová královna hned tak nezapomene. Dvoudílná minisérie je moderní adaptací klasixké pohádky Hanse Christiana Andersena.
11:35 Kai a Gerda (2)

žánr: FILM
(Snow queen night 2) Rodinný fantasy film, Kanada, USA, VB (2002). Hrají: Bridget Fonda, Chelsea Hobbs, Jeremy Guilbaut, Robert Wisden, Rachel Hayward, Daniel Gillies, Sage Brocklebank, Dan Payne, režie: David Wu.
více informací Každý rok se ujme vlády nad tímto světem. Její polibky jsou ale příliš ledové a zmrazí každou vášeň. Na tomto světě ale stále panuje více lásky než nenávisti. Káj se ocitne v zajetí ledu a Gerda se ho vydá hledat. Láska v jejím srdci by dokázala rozehřát každého. Neví, co je strach, protože v jejím srdci hoří plamen odhodlání. A na tento plamen Ledová královna hned tak nezapomene. Dvoudílná minisérie je moderní adaptací klasixké pohádky Hanse Christiana Andersena.
logo stanice Filmbox HD Filmbox HD
09:05 Návrat

žánr: FILM
(REGRESSA) Komedie, romantický, Mexiko, Španělsko (2010). Hrají: Jaime Camil, Blanca Soto, režie: Alejandro González Padilla.
více informací Z obav o vztah s manželem workoholikem se žena zůčastní skupinové terapie s cílem nahlédnout do minulého života. Objeví, že v minulém životě byla princeznou. Terapeutovi se však nepodaří přivést ji zpět do toho současného - a její manžel se tak musí pokusit znovu získat srdce své „princezny“.
10:45 Strojvůdce

žánr: FILM
(TRAIN MASTER) Rodinný, USA (2008). Hrají: Jonathan Hall, Michael Biesanz, Mercedes Rose, režie: Phil Bransom.
více informací 62letý Jeremiah Wilson je opravdovým pánem Západní Willametteské železnice - nedýchá a nežije pro nic jiného. Nevyhnutelně pak dojde ke konfliktu mezi ním a Brettem Bannerem, 32letým dědicem Newyorské Východní dráhy, který se rozhodně přemluvit svého otce ke koupi Willametteské železnice. Jeremiah je Brettem vyhozen z práce dva roky před důchodem a stane se z něj nenávistný a depresivní dědeček. Brettův devítiletý syn Justin zjistí, že Jeremiahův vnuk Thomas umí řídit lokomotivu - a ukradne mu jeho oblíbenou dinosauří hračku a požaduje výkupné. Justinovi, Thomasovi a třem dalším dětem se náhodou podaří zprovoznit starý vyřazený vlak - a tím, jako ho uvedou do pohybu, zároveň spustí nečekaný řetězec událostí.
12:15 Modlitby za Bobbyho

žánr: FILM
(PRAYERS FOR BOBBY) Drama, USA (2009). Hrají: Sigourney Weaver, Henry Czerny, Ryan Kelley, Austin Nichols, Carly Schroeder, režie: Russell Mulcahy.
více informací Příběh Mary Griffith natočený podle skutečné události ukazuje silně nábožensky založenou americkou rodinu, která žije v dokonalosti do té doby, než se Bobby Griffith svěří svému staršímu bratrovi, že je gay. Matka (Sigourney Weaver) posedlá vším, co říká bible, Bobbymu život nijak neulehčí. Bobby je vyloučen z rodiny a odstěhuje se ke své sestřenici do Portlandu. Nezvládá neustálé obviňování od své matky a spáchá sebevraždu. Bobbyho matka si po pár měsících od jeho smrti začíná uvědomovat, že je víc rodin, které mají stejný problém, jako měla ona, a začne navštěvovat náboženské spolky konzultující tyto dramatické životní příběhy. PRAYERS FOR BOBBY je příběhem o vině a odpuštění.
logo stanice HBO HBO
08:20 Divočáci STEREOposlední uvedeníod 12 rokůfull HD

žánr: FILM
(WILD HOGS) dobrodružná komedie USA (2007). Hrají: Tim Allen, John Travolta, Martin Lawrence, William H. Macy, Ray Liotta, režie: Walt Becker.
více informací Jsou čtyři, je jim kolem čtyřiceti a připadají si jako praví motorkáři, když se vydají na osvobozující jízdu. Idylka rychle skončí poté, co narazí na gang skutečně drsných motorkářů. Praví drsňáci totiž tyhle rádoby bikery přímo nesnáší.
10:05 Hvězdy nám nepřály STEREOod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: FILM
(THE FAULT IN OUR STARS) romantické drama USA (2014). Hrají: Shailene Woodleyová, Ansel Elgort, Nat Wolff, Laura Dernová, Sam Trammell, režie: Josh Boone.
více informací Hazel a Gus jsou dva výjimeční teenageři, které spojuje kousavý humor, pohrdání konvencemi a hlavně vzájemná láska. Jejich vztah je o to výjimečnější, že se do sebe zamilovali během skupinových sezení pro pacienty bojující s rakovinou.
12:10 Až po uši (7) STEREOod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
(AZ PO USI (AKA. HEAD OVER HEELS) EP. 07) romantická komedie z produkce HBO ČR (2014). Hrají: Aňa Geislerová, Jiří Havelka, Jitka Čvančarová, Anna Polívková, Hynek Čermák, režie: Jan Hřebejk.
více informací Třináctidílný seriál z produkce HBO Europe vypráví o spletitých milostných vztazích v současné středoevropské společnosti. Dějovou osu vyprávění, které natočil režisér Jan Hřebejk, tvoří tři vzájemně propletené milostné trojúhelníky.
logo stanice HBO2 HBO2
07:55 Dobrodružství Hucka Finna STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(THE ADVENTURES OF HUCK FINN (AKA. DIE ABENTEUER DES HUCK FINN)) dobrodružná rodinná komedie Německo (2012). Hrají: Leon Seidel, Louis Hofmann, Jacky Ido, August Diehl, Henry Hübchen, režie: Hermine Huntgeburthová.
více informací Huck Finn našel společně s kamarádem Tomem Sawyerem poklad, díky němuž se z něho stal boháč. Kvůli tomu teď však na sobě musí strpět obuv i naškrobené košile. Neprahne však po ničem jiném, než boty zout a nespoutaně utíkat podél řeky...
09:40 StreetDance 2 STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(STREETDANCE 2) romantické taneční drama VB/Německo (2012). Hrají: Sofia Boutellová, Falk Hentschel, Tom Conti, George Sampson, Deborah Rosanová, režie: Max Giwa, Dania Pasquiniová.
více informací Když je jeden z nejlepších tanečníků streetdance ponížen a vypískán z pódia americkou taneční skupinou zvanou Neporazitelní, vyráží se svým nejlepším kámošem Eddiem do světa hledat ty největší talenty pro novou taneční skupinu...
11:05 Štěňata v akci STEREO

žánr: FILM
(SUPER BUDDIES) rodinná sci-fi komedie USA (2013). Hrají: Trey Loney, John Ratzenberger, Michael Teigen, Sam Adler, Jonathan Morgan Heit, režie: Robert Vince.
více informací Pět štěňátek využije své superpsí schopnosti k boji o záchranu planety s tyranem z vesmíru, který dokáže měnit podobu.
logo stanice HBO Comedy HBO Comedy
09:00 Každá smůla jednou končí STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(FRESHLY SQUEEZED (AKA. FRISCH GEPRESST)) romantická komedie Německo (2012). Hrají: Diana Amftová, Tom Wlaschiha, Alexander Beyer, Jule Ronstedtová, Sylvester Groth, režie: Christine Hartmannová.
více informací Andrea žije sama a nechce děti. Touží však najít toho pravého. Znenadání otěhotní. Ale kdo je otec? Možná je to drsňácký Gregor, se kterým strávila jedinou noc, anebo dobrák Chris...
10:35 Mike Tyson: Naprostá pravda STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků

(MIKE TYSON: UNDISPUTED TRUTH) komediální show z produkce HBO USA (2013). Hrají: Mike Tyson, režie: Spike Lee.
více informací Surový, upřímný, talentovaný a plný osobitého humoru, to je “Železný Mike“, který zde vypráví o svém neklidném mládí, nezapomenutelné boxerské kariéře, klíčových lidech v jeho životě, čase stráveném za mřížemi, rodině a nových začátcích.
12:05 Croodsovi STEREO

žánr: FILM
(THE CROODS) animovaná rodinná komedie USA (2013). režie: Chris Sanders, Kirk DeMicco.
více informací Croodsovi, první moderní pravěká rodina, se poté, co je zničena jejich jeskyně, vydávají na cestu. Přes generační propast a posuvy půdy objevují neuvěřitelný svět plný úžasných tvorů a vyráží vstříc budoucnosti, o které se jim ani nesnilo.
logo stanice Cinemax Cinemax
08:00 Taková jsem byla STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(CAPTURING MARY) drama z produkce HBO VB (2007). Hrají: Maggie Smithová, David Walliams, Danny Lee Wynter, Ruth Wilsonová, Gemma Artertonová, režie: Stephen Poliakoff.
více informací Mary Gilbertová kdysi bývala slavnou spisovatelkou a ve svém paláci hostila londýnskou smetánku. Jako stará žena se vrací do míst, kde prožila krásné i bolestné chvíle, a vypráví svůj příběh mladičkému Joeovi.
09:45 Nůž ve vodě STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků

žánr: FILM
(KNIFE IN THE WATER) psychologické drama Polsko (1962). Hrají: Leon Niemczyk, Jolanta Umecká, Zygmunt Malanowicz, režie: Roman Polanski.
více informací Poté, co se mladý stopař připojí k manželskému páru, který si vyrazil na víkend plachtit, oba muži rozehrají psychologickou hru, v níž soupeří o ženinu pozornost. Když bouře zažene posádku do podpalubí, napětí vyústí v násilí.
11:20 Nejlepší hollywoodští režiséři V. (5): Adam Shankman STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků

žánr: DOKUMENT
(HOLLYWOOD'S BEST FILM DIRECTORS V. EP. 70 - ADAM SHANKMAN) dokument Francie (2014).
více informací Půlhodinový pořad, jež nabízí osobité seznámení s kreativním myšlením nejlepších hollywoodských režisérů, pronikavý pohled do jejich životů, kdo je ovlivnil, zmiňuje jejich prvotní snímky a popisuje cestu k světově úspěšným filmovým hitům.
logo stanice Film+ Film+
09:00 Teleshopping
12:05 Poslední plavky od 12 roků

žánr: FILM
(Poslední plavky) Komedie, Česko (2007). Režie: Michal Krajnák Hrají: Rudolf Hrušínský ml., Magdalena Sidonová, Pavel Šimčík, Jiří Lábus, Josef Rosen, Lubomír Lipský st.
více informacíČeská komedie z venkovského prostředí, kde rybaření hraje svou roli, s postavičkami „obyčejných“ lidí, kterými se český film tak proslavil. Jarda, bývalý obchodník s tuzexovými bony, je na existenčním dně, pronajímá svůj byt a léto tráví v opuštěném bufetu, kde se to zákazníky, až na pár, vůbec nehemží. Kamarádí s dvěma traktoristy, kteří bufet navštěvují, ale je na válečné noze s rybářem Vrtílkem, také jedním z mála návštěvníků. Když obrovský sumec sežere Vrtílkova psa, Jarda se rozhodne zvýšit tržbu bufetu, pozve rybáře z celé republiky a těší se na turistický ruch. Objeví se doslovně dva....
13:50 Nebezpečná metoda od 15 roků

žánr: FILM
(A Dangerous Method) Životopisný film, Velká Británie - Německo - Kanada - Švýcarsko (2011). Režie: David Cronenberg Hrají: Viggo Mortensen, Michael Fassbender, Keira Knightley, Vincent Cassel, Sarah Gadon
více informacíPsychiatr Carl Jung v Curychu v roce 1904, inspirován prací Sigmunda Freuda, vezme do psychoanalýzy mladou pacientku, Sabinu, trpící hysterií. Podobně jako Freud odhalí příčiny v rodině, v chování jejího otce. Nadšen výsledkem kontaktuje Freuda, který ho požádá o léčení psychiatra Otty Grosse, který je podle Freuda nemorální a drogově závislý. Jung fascinován Grossem a jeho argumenty pro odmítnutí monogamie, začne milostný vztah s pacientkou, se Sabinou. To může být fatálně nebezpečné pro oba...
logo stanice Doku CS Doku CS
00:55 Závěr vysílání
12:55 Týden ve filmu 1947: 7 - 16

žánr: DOKUMENT
(Týden ve filmu 1947: 7 - 16) Dokumentární. (Československo - 1947).
více informacíČeskoslovenský filmový týdeník z roku 1947/7,8,10,11,12,13,14,15,16.
14:00 Týden ve filmu 1952: 49 - 52

žánr: DOKUMENT
(Týden ve filmu 1952: 49 - 52) Dokumentární. (Československo - 1952).
více informacíObsah:. Zvýšení denního výkonu stavbařů jako dar k prezidentovým narozeninám. // Malíř Otakar Kubín se vrátil z Francie do rodných voskovic při Brně. Výstava jeho nových děl v Praze. // Výzva lidu k šetření a Nezneužívání léčiv. // Hokejový zápas v Praze mezi Sparta ČKD Sokolovo - ATK. // V Brémské radnici se sešli obránci míru ve volbě delegáta na mírový kongres národů ve Vídni. // Protesty proti Adenauerovej politice. // Mírové shromáždění čs. matek v Praze, kde se jednalo o přípravě na vídeňský mírový kongres. // V ČKD Dukla v Karlíně splnili čtvrtý rok pětiletky o pět týdnů v předstihu. // Otevření družstevních škol práce na venkově. // Otevření čínské knihovny v orientálním ústavu v Praze. // Sovětští sportovci v Praze v rámci měsíce ČSSR-SSSR přátelství. // Příspěvek věnovaný různým závazkům, které si dělníci, družstevníci, výtvarníci a továrny stanovily při příležitosti narozenin J.V. Stalina. // Zahájení kongresu za mír národů v koncertní budově ve Vídni. // Výlov vánočních kaprů v Třeboňsku. // Příprava vánočního cukroví ve vesnici pod Beskydami. // Výstava Dítě a hračka o potřebě výběru hraček pro děti. // Velká cena Prahy v basketbalu mezi ženskými družstvy Praha-Budapešť.
logo stanice Kino CS Kino CS
23:05 Závěr vysílání
12:30 Družina černého pera

žánr: FILM
(Družina černého pera) Rodinný. (Československo - 1973). Režie: Jaromír Dvořáček, Ota Koval, Zdeněk Sirový. Hrají: Filip Renč, František Srb, Jaroslava Tichá, Ladislav Mrkvička, Zdeněk Dřevojánek.
více informacíSprávný třídní pohled pronikal i do příběhů o dětech. Družina černého pera se odehrává v plzeňské dělnické čtvrti a vypráví o nebývale uvědomělé dětské partě, která hledá způsob, jak účinně protestovat proti běsnění první světové války a utlačovatelské státní moci... Dnes má tento ploch a schematický film význam jen jako dobový doklad politických tlaků, které neušetřily ani dětské filmy. Po těžkém úrazu režiséra Kovala při dopravní nehodě dotočil film Jaromír Dvořáček, dokončovací práce provedl Zdeněk Sirový.
13:45 A pátý jezdec je strach

žánr: FILM
(A pátý jezdec je strach) Drama. (Československo - 1964). Režie: Zbyněk Brynych. Hrají: Eva Svobodová, Helena Růžičková, Zdenka Procházková.
více informacíRežisér se vrátil do doby nacistické okupace, ukazuje obludnost systému, který dokázal z rasových důvodů postavit miliony lidí mimo zákon a odsoudit je k smrti. Do doby, kdy začaly první transporty a kdy se mezi pražským židovským obyvatelstvem začala šířit bezmezná hrůza. Hlavní postava příběhu - židovský lékař, docent Braun nachází ve své bídě a ponížení dosti sil vzdorovat nepříteli nejnebezpečnějšímu: Strachu.
logo stanice CS Film CS Film
06:30 CS Mini

CS Mini vysílá denně od 6:30 hodin do 12:00 hodin na programové pozici CS Film.
12:00 Babičky dobíjejte přesně! Česky

žánr: FILM
Sci-fi komedie (1983). Hrají: Libuše Havelková, Jana Dítětová, Jarmila Smejkalová, Daniela Kolářová, Jiří Lábus, Katka Urbancová, Petr Frolík, Antonín Hardt, Marie Málková, Michal Ryneš, Dana Balounová aj., režie: Ladislav Rychman.
více informací Komedie na sci-fi téma: Spousta rodin, jež se potýkají se zoufalým nedostatkem času, vidí v nejnovějších robotech s podobou milých babiček přímo ideální řešení nepříjemné situace. Elektronickou babičku totiž mohou naprogramovat na domácí práce, nákupy, výchovu dětí či na další užitečné činnosti a tím ušetřit hodně drahocenného času i peněz. Mnoho přehnané péče a oddanosti může ale i škodit... (82 minut)
13:30 DVD Aréna

Magazín (2015).
více informací Pořad, který představuje nové české i zahraniční filmy uváděné na domácí trh na DVD a blu-ray nosičích. (10 minut)
logo stanice AMC Channel AMC Channel
08:00 Bogie

žánr: FILM
(Bogie) drama USA (1980). Režie: Vincent Sherman Hrají: Kevin O'Connor, Kathryn Harrold
více informací Životní příběh Humphreyho Bogarta od těžkých začátků neúspěšného herce až po obrovský úspěch na velkém plátně. I přes jeho slávu byl Bogieho osobní život velice nestálý a vyústil ve tři neúspěšná manželství i veřejně propíraný vztah s Lauren Bacall.
09:35 Danny Rose z Broadwaye

žánr: FILM
(Broadway Danny Rose) komedie USA (1984). Režie: Woody Allen Hrají: Nick Apollo Forte, Woody Allen, Mia Farrow, Sandy Baron
více informací Ubohý a nepříliš úspěšný divadelní agent, jehož klienti by se lépe uplatnili v cirkusové manéži než na jevišti, se rozhodne, že svému starému a tlustému příteli, který si navíc rád přihne, umožní návrat na prkna, která znamenají svět.
11:00 Večeře s April

žánr: FILM
(Pieces Of April) komedie USA (2003). Režie: Peter Hedges Hrají: Katie Holmes, Patricia Clarkson
více informací Mladá, tvrdohlavá žena (Katie Holmes), jejíž vztah s rodiči není úplně přátelský, musí ve chvíli, kdy se dozvídá, že její matka (Patricia Clarkson) umírá na rakovinu, podstoupit tvrdou zkoušku vzájemných vztahů.
logo stanice Film Europe Film Europe
08:40 Europolis od 15 roků

žánr: FILM
(Europolis) Drama, Francie, Rumunsko (2010). Hrají: Dorin Andone(Ovidiu), Adriana Trandafir(Magdalena), Áron Dimény(Nae), Elena Popa(Maria), Joseph Otteno(Ata), režie: Cornel Gheorghita.
více informací Nae žije v malé vesnici na východě Rumunska. Náhle mu přijde telegram, že jeho dlouho pohřešovaný strýc Luca zemřel. Ten telegram odeslal Lucův vykonavatel závěti, požadujíce, aby Nae a jeho matka přijeli do Francie k přečtení poslední vůle. Jedním z posledních přání zesnulého bylo být pohřben na hřbitově v jeho rodném městě Sulina, v Rumunsku, ležícím na pobřeží Černého moře, na druhé straně kontinentu. Rumunská tradice vyžaduje, aby se duše vrátila tak, kde její život započal, během čtyřiceti dní smutku. Lucova duše se rozhodne využít Naa, aby se mohla vrátit na místo svého posledního odpočinku.
10:40 Hej, kočko! od 15 roků

žánr: FILM
(Comme t'y es belle!) Komedie / romantický, Belgie / Francie / Lucembursko / Velká Británie (2006). Hrají: Aure Atika(Léa), Géraldine Nakache(Nina), Michéle Laroque(Isa), Thierry Neuvic(Michel), Valérie Benguigui(Alice), režie: Lisa Azuelos.
více informací Francouzská romantická komedie o čtyřech židovských ženách, balancujících mezi láskou, sexem, novými vztahy, prací a rodičovstvím. Isa (Michele Laroque) se rozvede se svým manželem, a při své práci a vedení salónu krásy se musí starat o své tři děti. Má jen málo volného času, avšak i navzdory tomu se snaží vyčlenit jistý prostor ve svém životě i pro britského obchodníka, který oprášil její fantazii. Alice (Valerie Benguigui), žijící v několikaletém manželství s Gillesem (Alexandre Astier), který nenávidí osobní starostlivost a nadevšechno miluje golf, závidí své sestře Ise status svobodné ženy. Aliciny obavy z jejího manželství se zintenzivní, když se spřátelí se sympatickým a okouzlujícím rozvedeným otcem. Nedávno rozvedená Lea (Aure Atika) se zase věnuje rozmazlování svého těla, když se právě nestará o své dítě. A Nine (Geraldine Nakache), která se nikdy nevdala a hledá muže, aby se konečně usadila, chybí sebedůvěra, i navzdory tomu, že je mladá a krásna. Hej, kočko! je druhým celovečerním filmem režisérky Lisy Azuelos a ve Francii zaznamenal velký divácký úspěch.
12:20 Mezi zdmi od 12 roků

žánr: FILM
(Entre les murs) Drama, Francie (2008). Hrají: Agame Malembo-Emene, Arthur Fogel, Boubacar Toure, Burak Özyilmaz, François Bégaudeau, režie: Laurent Cantet.
více informací Žáci střední školy v jedné z problematických pařížských čtvrtí vedou dialogy s učitelem prosazujícím neobvyklé výchovné metody. Film byl natočen dle autobiografického románu Francoise Bégaudeaua, který si také společně se skutečnými učiteli a žáky ve filmu zahrál.
logo stanice Eurosport Eurosport
08:30 Fotbal

žánr: SPORT
ME do 17 let - finále
09:30 Cyklistika

žánr: SPORT
Giro d'Italia - Giro Today
11:00 Kanoistika Live

žánr: SPORT
SP v Německu - sprint
logo stanice Eurosport2 Eurosport2
08:30 Australský fotbal Live

žánr: SPORT
AFL - 8. kolo Gold Coast Sns - Collingwood FC
11:15 Cyklistika

žánr: SPORT
Giro d'Italia - Giro Today
12:45 Tenis

žánr: SPORT
ATP Tour v Ženevě - semifinále
logo stanice Sport 1 Sport 1
08:00 Televizní nákupy
10:00 BO

žánr: SPORT
KO TV nové
10:30 EHF, Liga mistrů, finále 4, předběžné informace Reprízafull HD
logo stanice Sport 2 Sport 2
08:30 Závody GP2 Reprízafull HD

žánr: SPORT
Monaco, Závod 1
10:00 Televizní nákupy
12:00 Box Reprízafull HD

žánr: SPORT
Ao Takahiro - Raymundo Beltrán Světový šampionát WBO v lehké váze, Las Vegas
logo stanice Nova sport Nova sport
09:05 Tampa Bay Lightning-New York Rangers Záznam

žánr: SPORT
Záznam hokejového utkání play-off NHL
11:00 Sport Expres

žánr: ZPRÁVY
Sportovní zpravodajství
11:05 Teleshop
logo stanice Sport 5 Sport 5
08:20 Sports Max (20/2015) 16/9

žánr: SPORT
Magazín extrémních sportů
09:15 Sport 5 Report 16/9

žánr: SPORT
sportovní zpravodajství
09:25 Fotbal 5 News (10/2015) 16/9

žánr: SPORT
Zajímavosti ze světa fotbalu
logo stanice Golf Channel Golf Channel
09:00 The Golf Fix 7/2015

žánr: SPORT
Učte se od nejlepších
10:00 Hant Trophy 2015 Skalica

žánr: SPORT
Highlights z turnaje Czech PGA Tour
11:00 BMW PGA Championship

žánr: SPORT
2. kolo turnaje European Tour
logo stanice ČT art ČT art
05:59 Závěr vysílání

Kanál ČT art vysílá denně od 20:00 hodin na frekvenci dětské televize ČT:D (Déčko).
20:00 Události v kultuře SKRYTÉ TITULKYLiveaudio description

žánr: ZPRÁVY
Každodenní souhrn nejdůležitějšího a nejzajímavějšího dění v naší i světové kultuře (Opakování 23.5./ČT24 a 23.5./ČTart)
20:18 Echo Pražského jara 2015
logo stanice MTV Europe MTV Europe
08:30 Příšerný rande

Když si singles myslí, že se na dalším rande se nic nemůže stát - Příšerný rande se vrací! Důvěřiví singles opět končí na nejhorší schůzkách naslepo jejich života, to vše v režii pomstychtivého kamaráda.
10:00 Euro Top Chart

Euro Top Chart - váš týdenní přehled nejžhavějších evropských singlů je zde! Kdo právě letí a kdo už ne? Zůstaňte s námi a dozvíte se.
12:00 The Ride

Jízda je nový hudebně laděný seriál, v němž dnešní nejsledovanější umělci odhalují rozhodující momenty své kariéry, které z nich udělaly hvězdy a proměnily jejich životy. Příběhy vrcholí tím nejdůležitějším okamžikem, který změnil všechno. Není nic silnějšího, než když umělci vypovídají pravdu sami o sobě. Jízda nabízí dnešním nejtalentovanějším performerům přímé spojení s fanoušky, kterým mohou vypovědět svůj příběh tak, jak to před tím ještě nikdo neslyšel
logo stanice Óčko Óčko
09:05 Óčko hity

klipy nonstop
10:00 TOP 30

žebříček třiceti nej hitů
12:00 Simply the best

největší hity všech dob
logo stanice iConcerts HD iConcerts HD
08:00 The Shadows - Final Tour

VARIOUS, The Shadow
11:00 Cover Drive - 360 Sessions

VARIOUS, Cover Drive
12:00 Later with Jools Holland 32 (05)

VARIOUS, Jools Holland, James, Liam Finn, The Gutter Twins , Operator Please, Pentangle, Danny Glover, Mable John, Melody Gardot, The Equals
logo stanice Retro Music TV Retro Music TV
09:00 replay 90´

začněte den v 90´s
10:00 refresh

dopolední porce retra
12:00 rekreace

odpočinek, co bodne
logo stanice Brava HDTV Brava HDTV
08:57 Mahler - Symphony No. 1 part 1

Jean Paul’s novel 'Titan’, in which an artistically gifted young man, driven by his failure to find his way in society, eventually commits suicide in despair, inspired Gustav Mahler to compose his Symphony No. 1. The work did not come easily to Mahler: he composed it between 1887 and 1888 when he, in his twenties, was working as a conductor at the Oper Leipzig. The first version of the work was considered as a symphonic poem in two parts, as its titles told a specific musical story. This original version premiered in Budapest in 1898, but it did not go down well. Mahler decided to revise his work: he left out the expressionist titles and cut the second part (Blumine). This results in a wonderful symphony, full of musical references. The opening part quotes one of Mahler's earlier compositions (Ging heut' morgens übers Feld from Lieder eines Fahrenden Gesellen), the second movement is an Austrian ländler (a folk dance), and the third part refers to a very well-known melody: 'Brother John'. All in all, this Symphony No. 1 marks an incredible achievement for a composer this young. During this broadcast, the first movement.Fabio Luisi, Sächsische Staatskapelle Dresden
09:12 Bach - Sonata No. 3 BWV 1016

Johann Sebastian Bach’s Sonata for Violin and Harpsichord No. 3 BWV 1016 belongs to a group of sonatas composed before 1975, probably during the composer’s tenure as Kapellmeister at Köthen. He presumably wrote these sonata’s for Prince Leopold, later adapting them for his own purposes in Leipzig. This would explain why the sonatas, which are sophisticated enough to challenge the most experienced of musicians, are at the same time perfectly playable for amateurs. The several pieces were meant to be a set just like the Brandenburg concertos. This third sonata follows a typical 'Italian’ pattern: slow - fast - slow - fast. Frank Peter Zimmermann (violin), Enrico Pace (piano)
09:28 Shchedrin - Romantic Offering

He is one of the world’s greatest cellists, and she is one of the world’s finest pianists: Mischa Maisky and Martha Argerich. In this extraordinary concert with the Lucerne Symphony Orchestra led by the Estonian conductor Neeme Järvi, the two perform the world premiere of Rodion Shchedrin’s 'Romantic Offering’, a double concerto for piano and cello.Neeme Järvi, Lucerne Symphony Orchestra, Martha Argerich (piano), Mischa Maisky (cello)
logo stanice JimJam JimJam
09:06 Snupínci (3)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Snupínci je milý a současně poučný seriál pro děti, který získal mnoho ocenění, a který rozvíjí jazykové znalosti a dovednosti.
09:30 Zvědavé hvězdičky (23)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Zvědavé hvězdičky jsou parta kamarádů, která ráno sletí z oblohy na zem, aby si společně mohla hrát v Timově zahradě.
09:45 Angelína balerína (23)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi Heleny Craigové, sleduje dobrodružství malé myšky, která sní o tom, že se stane primabalerínou.
logo stanice duck tv duck tv
09:03 Veselé kráľovstvo

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Pokračovanie dobrodružstiev roztomilých zajačikov z Veselej lúky, v ktorých sa vám predstaví krásna princezná Sari, statočný princ Nati, starostlivá veverička - kuchárka, nebojácny ježko - rytier a vynal
09:14 Zack & Ziggy

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Rozprávka Zack & Ziggy vás naučí základnému konceptu veľkosti na dobrodružstvách malého chlapca, bifloška menom Zack a jeho verného kamaráta psíka Ziggyho. Spolu porovnávajú, zoraďujú a tvoria skupiny na
09:17 Margo & Felix

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Nahliadnite do každodenného života dvoch roztomilých zvieracích bábok. Dvaja kamaráti majú krásny domček so záhradkou, okolo ktorého pracujú ako to robievajú rodičia a hrajú sa ako sa hrávajú naši mali d
logo stanice Disney Channel Disney Channel
07:50 Jeden průšvih za druhým

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Tech whiz Monica (Laura Marano), wants to be prom queen. When the big day dawns her hair’s a mess, things go from bad to worse, and she ends up helping to chase a jewel thief.
09:30 Super doktoři

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Kdy ž najdou tajné křídlo nemocnice, určené k léčení superhrdinů, Kaz s Oliverem pochopí, že komiksy popisují skutečné příběhy superhrdinů, kteří mezi námi žijí. Hoši tak dostanou šanci pracovat v nemocnici a zužitkovat svou znalost komiksů. Začnou pomáhat těm, kteří zachraňují svět.
10:00 Pes a jeho blog

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Tento zábavný komediální seriál vyprávěný z pohledu psa sleduje nevlastní sourozence Tylera, Avery a Chloe, kteří se snaží přizpůsobit společnému životu a skutečnosti, že jejich záchranářský pes Stan mluví a píše blogy!
logo stanice Minimax Minimax
09:05 Bílé autíčko Rolli 1 (34)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Olly The Little White Van) příhoda v hrbolkově
09:15 Ella, malé slůňátko 1 (16)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Ella The Elephant) Ahoj, Ello! Už jsme na tebe moc čekali, vždyť na potkání rozdáváš lásku a pro každého máš aspoň malý žertíček, a tak si jistě brzy najdeš cestičku i k srdci každého našeho malého diváka! Už také velice zvědavě čekáme, až uvidíme, jak pomáháš jiným, a budeme moci den co den sledovat tvoje dobrodružství, která budou jistě nesmírně poučná i pro nás! Tým Minimaxu!
09:30 Lassie a kamarádi 1 (15) od 7 roků

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Lassie And Friends) Kdo by neměl rád generacemi oblíbenou kolii Lassie, která k nám nyní přichází jako protagonistka veselého a vtipného animovaného seriálu. Lassie je nejen chytrá a věrná, ale také je za všech okolností a s nasazením všech sil připravena ochránit Zoe, svou desetiletou velitelku. To přitom vůbec není lehký úkol, protože touha Zoe po dobrodružstvích je stejně veliká jako rozsáhlý národní park Grand Mountain, na jehož území obě naše hrdinky žijí. Zoe je chápavá a šikovná holčička s dobrým srdcem, a Lassie, protože rozumí dění v lidské duši i beze slov, je pro Zoe dokonalou kamarádkou.
logo stanice RiK RiK
09:05 Maxík (13)

(Scruff) Malé šteniatko menom Scruff sa náhodou stratilo rodine turistov a musí stráviť samotné dlhú noc v hlbokom lese. Našťastie ho objaví Peter, farmársky chlapec a zoberie ho k tete a strýkovi na farmu. Tam šteniatko nájde novú rodinu, množstvo kamarátov, medzi nimi aj fenku Sandru a psíka Trikiho. Scruff je stále ešte veľmi nedôverčivý, ale rýchlo si zvyká na nové prostredie. V lese a na farme prežíva množstvo zaujímavých dobrodružstiev. Rodinný animovaný španielsky seriál (2002) Rikove dobrodružstvá
09:30 Novodobí Robinsoni (23)

(Adventures of Swiss family Robinson) Pridajte sa k rodine Robinsonovcov, ktorá stroskotala na opustenom ostrove. Táto odvážna rodina bude musieť prekonať mnoho prekážok v podobe pirátov, domorodých kmeňov, divých zvierat a prírodných živlov, aby na ostrove mohla prežiť. Novozélandský dobrodružný hraný seriál (1998). Hrajú: Gereth Howells, Kieren Hutchison, Jeffrey Thomas, Dale Corlett, Jed Brophy a ďalší. Réžia: Declan Eames
10:00 Princezná Starla a jazdci (13)

(Starla and the Jewel Raiders) Princezná Starla má na starosti obranu magického kráľovstva Avalon pred kúzelníčkou Lady Kale, ktorá ovláda rôzne zlé kúzla. Starla a jej pomocníci však poznajú tajomstvá ukryté vo vzťahoch s niektorými zvieratami. Práve takouto cestou sa vedia postaviť zlu, nájsť klenoty a ovládať kráľovskú mágiu. Ide o hudobnú rozprávku, ktorá ponúka nevšedné a nezabudnuteľné dobrodružstvá. Americký animovaný seriál (1995)
logo stanice KinoSvět KinoSvět
08:35 Paranormal

žánr: DOKUMENT
10. část.
09:40 Severská mystéria

žánr: DOKUMENT
7. část. Podle toho, co tvrdí skeptici platí, že UFO se objevuje jen ve vzdálených venkovských oblastech a že svědci nejsou schopni rozpoznat planetu Venuši a kosmickou loď. Opak je pravdou. Mezi svědky patři doktoři, astronomové, piloti i policisté a UFO lze zhahlédnout rovněž nad velkými městy.
10:05 Stopy, fakta, tajemství

žánr: DOKUMENT
Obětovaní lidé. Mohla se - ještě před zahájením druhé světové války - najít síla, která by ještě bylo schopná odvrátit holocaust a zničení několika milionů Židů? Byla vůbec šance, aby civilizovaný svět změnil jednotným postojem směr dalšího vývoje? Věřte nebo ne, ale tahle šance opravdu byla. V roce 1938. Rozhodující a zároveň marný boj o záchranu evropských Židů se odehrál v lázních Evian, ležících na břehu ženevského jezera. Proč se záchrana nepodařila? A proč se dnes o tomhle všem takřka vůbec nemluví? Kdo ví, možná i proto, že tehdy došlo k fatálnímu selhání svědomí tehdejšího světa...
logo stanice Kino Barrandov Kino Barrandov
08:00 Dva světy

žánr: FILM
(Les Deux mondes) Francouzský obchodník cestuje časem a o mnoho století zpět osvobodí utlačovaný kmen... Francouzsko-belgická komedie (2007). Hrají B. Poelvoorde, N. Lindinger, P. Elso, C. Mouchet, A. Jover a další. Režie D. Cohen (105 min)
10:35 Válka krásek

žánr: FILM
(La Guerre des Miss) Na přípravě každoroční vesnické soutěže o nejkrásnější dívku se podílí slavný rodák, herec z Paříže... Francouzská komedie (2008). Hrají B. Poelvoorde, O. Bonamy, J. Mathou, Ch. Charmetant, B. Michel a další. Režie P. Leconte (89 min)
12:50 Červené růže (13) STEREOPremiéra

žánr: SERIÁL
(Rote Rosen) Německý romantický seriál (2011). Hrají S. Valencia, T. Nindel, S. Steidle, B. Würz a další
logo stanice Mňam TV Mňam TV
09:00 Domácí kuchyně
09:15 Perfektní obsluha 2 (1)

Dva světoví šéfkuchaři v jedné kuchyni.
10:00 Perfektní obsluha 2 (2)

Dva světoví šéfkuchaři v jedné kuchyni.
logo stanice Hustler TV Hustler TV
08:30 Euro Teen Anal Fetish
10:00 MILFs Illustrated 2
11:30 Filthy Couples Of London
logo stanice BRAZZERS TV Europe BRAZZERS TV Europe
09:00 Exotic Asian Sluts: Asian Anal Invasion od 18 roků

The exotic Nicoline shows off her Asian assets and gets herself hot and wet. It's not long before a cock comes along to fulfil all her desires as well as fill all her holes.
09:23 A Private Party od 18 roků

Ep. 4. Her sexual desires well and truly awakened, Alexis Brill continues her quest to find her elusive friend Lola Taylor, exploring the house room by room. Opening a door reveals a sexy blonde woman, Sarka, and her male partner, Totti, who invite Alexis to share their bodies in an explosive threesome.
09:50 Perky Petite Teens: The Teat And The Fun od 18 roků

Mia Malkova stars in this super hot, fuck-hungry scene!
logo stanice Leo TV Leo TV
06:00 Závěr vysílání
22:00 LEO NIGHT LIVE EXTRA od 18 roků

Show dívek, originální pořady z produkce LEO TV! V této hodině uvidíte 100 % nemravné masáže a Stříkací příhody hodinového manžela
23:00 LEO NIGHT LIVE EXTRA od 18 roků

Show dívek, originální pořady z produkce LEO TV! V této hodině uvidíte Přefiknuté modelky a PPP /První perverzní přijímačky/
logo stanice Man-X Man-X
06:00 NO BROADCAST

erotic
00:00 Sexy men in uniform

erotic
01:35 Roses are red emos in bed

erotic
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2015