na den:
[ PREVIEW ] logo Skylink logo freeSAT by UPC Direct logo Digi TV

PARABOLA.CZ > TV PROGRAM > PAKET SKYLINK

ČT 1 ČT 1
 20:00  Vyprávěj SKRYTÉ TITULKYfull HD
*žánr: SERIÁL

Milena a Zdeněk Františkovy trable. Speciální díl seriálu, který se vrací do prostředí a života zajímavých vedlejších postav. Hrají: N. Divíšková, R. Brzobohatý, M. Pleštilová, M. Doležalová, M. Taclík, J. Brousková, H. Vagnerová, R. Vojtek, A. Kerestešová, V. Freimanová a další. Scénář R. Merkner. Kamera J. Chod a P. Berkovič. Režie B. Arichtev (51 min) (Opakování 22.10./ČT1)

 20:55  Neobyčejné životy SKRYTÉ TITULKYPremiéra
*žánr: DOKUMENT

Jiří Schmitzer Neokázalý, o to víc oblíbený a režiséry obsazovaný herec i písničkář v dokumentu režiséra Viktora Polesného. V těchto dnech slaví významné životní jubileum. Blahopřejeme! (opakování 24.10./ČT1)

 21:49  Losování Šťastných 10 a Šance
*

milion

ČT 2 ČT 2
 20:00  Hitlerovi kameramani DUOSKRYTÉ TITULKYPremiéra
*žánr: DOKUMENT

Propaganda byla vždy jednou z nejúčinnějších zbraní. Francouzský dokument představí muže, kteří za 2. světové války prokázali nejen značnou odvahu, ale i nemalou dávku otrlosti a bezcitnosti při prosazování nacistických ideálů (opakování 26.10./ČT2)

 21:35  Expremiéři SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HD
*

Petr Pithart - Limity vládnutí Zpráva o české politické elitě od studentů FAMU. Režie J. Kratochvíl (opakování 22.10./ČT2)

 22:05  Hadí jed černobíleSKRYTÉ TITULKY
*žánr: FILM

Kolik promile lásky postaví člověka na nohy? Josef Vinklář v jedné ze svých životních rolí ve filmu o boji s démonem alkoholu (1981). Dále hrají: I. Svobodová, F. Krůta, K. Heřmánek, M. Kantorková, J. Hrušínský a další. Scénář I. Charvátová a F. Vláčil. Kamera F. Uldrich. Režie F. Vláčil (84 min)

ČT 24 ČT 24
 20:05  Hyde Park SKRYTÉ TITULKY
*

Naše zprávy a vaše názory. První interaktivní zpravodajství v ČR

 21:00  Zprávy SKRYTÉ TITULKY
 21:03  Ekonomika ČT24 SKRYTÉ TITULKY
*

Hlavní ekonomický pořad zpravodajského programu ČT24. Ekonomické aktuality, erudovaní hosté ve studiu

ČT Sport ČT Sport
 20:15  Téma pro hosty ČT sport znakový jazykaudio description
*

Diskusní pořad Michala Dusíka

 20:40  Svět motorů audio description
*

Nejdůležitější motoristické akce uplynulého týdne

 21:35  Sportovní zprávy Live
*

Aktuální informace ze světa sportu


NOVA NOVA
 19:30  Televizní noviny STEREO16/9audio description
*žánr: ZPRÁVY

Sportovní noviny, Počasí

 20:20  Ordinace v růžové zahradě 2 (523) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYPremiéraaudio description
*žánr: SERIÁL

Už to bude dobrý Jirka riskuje život: chce zachránit Tomáše a Kateřinu. Čeká ho nerovný boj s Rudovského bandou. Nové příběhy nejsledovanějšího českého seriálu (2014). Hrají Z. Adamovská, P. Rychlý, J. Čenský, D. Morávková, R. Fiala, D. Batulková, I. Jirešová, B. Holiček, S. Nováková a další. Režie J. Rezková

 21:40  Víkend STEREO16/9Premiérafull HD
*

Ohnivé srdce Příběhy štěstí, proher a objevů

NOVA CINEMA NOVA CINEMA
 20:00  Legenda o Jiřím a drakovi
*žánr: FILM

(George and the Dragon) Rytíř James Puferoy se znechucený válkou vrací zpět do sídla svého otce, aby pověsil meč na hřebík. Jenže v sousedním království zmizela královská dcera a zkušený válečník se vydá ji hledat. Není ale sám, kdo touží princeznu nalézt... Koprodukční fantasy film (2004). Dále hrají P. Swayze, P. Perabo, M. C. Duncan, B. Treacher a další. Režie T. Reeve (83 min)

 21:50  Nebe a země 16/9
*žánr: FILM

(Heaven and Earth) Vietnamská dívka Le Ly vypráví svůj životní příběh. Její idylické dětství bylo ukončeno v roce 1953 příchodem francouzských vojáků. Po skončení války s Francouzi se však ve vesnici objevují vojáci Vietkongu a spolu s nimi odchází do války s USA i Le Lyini bratřii. Časem z ní vyrůstá půvabná mládá žena a brzy je chycena a obviněna vládními vojáky ze spolupráce s Vietkongem. Je zatčena a ve vězení nelidsky mučena. Nakonec jí její rodina vykoupí z vězení a Le Ly nezbývá nic jiného než utéct do Saigonu... Americké válečné drama Olivera Stonea (1993). Hrají H. S. Ngor, T. L. Jones, J. Chen, H. Thi Le, D. Nguyen a další. Režie O. Stone (136 min)

 00:35  Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII (16) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(Law and Order: Criminal Intent VII) Lahví od šampaňského je k smrti ubita známá moderátorka televizní hudební show, jejíž mrtvolu našel v bytě její syn. Detektivové zprvu podezřívají ze zločinu asistentku zavražděné a jejího povedeného přítele... Sedmá řada amerického krimi seriálu (2007). Hrají V. D´Onofrio, K. Erbe, Ch. Noth, J. Nicholson, C. B. Vance, E. Bogosian, Th. Randle a další.

TV FANDA TV FANDA
 19:30  Star Trek: Nová generace (21) Premiérafull HD
*žánr: SERIÁL

(Star Trek: The Next Generation II) Posádka vesmírné lodi Enterprise-D se pod velením kapitána Jeana-Luca Picarda vydává na svou misi, na níž mnohdy závisí bezpečnost Hvězdné federace planet jakož i celého vesmíru... Druhá řada amerického kultovního scifi seriálu. (1987) Hrají P. Stewart, J. Frakes, L. V. Burton, M. Dorn a další.

 20:20  Kriminálka New York IV (1) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

(CSI: NY IV) Přímo v Soše svobody je nalezena mrtvá členka ochranky tohoto monumentu. Na sochu také kdosi zvenčí vylil velké množství lidské krve. Při ohledání místa činu policisté zjistí, že od sochy je nasměrován zakrvavený dalekohled na střechu dalekého domu... Čtvrtá řada amerického krimi seriálu (2006). V hlavních rolích Gary Sinise a Melina Kanakaredes. Dále hrají C. Giovinazzo, H. Harper, E. Cahill, A. Belknap a další

 21:10  Kriminálka New York IV (2) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

(CSI: NY IV) V newyorském přístavu vyplave z hlubiny mrtvola potápěče. Policisté zjistí, že se jedná o instruktora potápění, který se společně se svým kolegou už tři týdny neobjevil v práci. Brzy je nalezeno i druhé tělo a přímo u mrtvoly pak zlaté falešné mince. O kus dál čeká policii další překvapivý nález... Americký krimi seriál (2007). Hrají G. Sinise, M. Kanakaredes, C. Giovinazzo, H. Harper, E. Cahill, A. Belknap a další

SMÍCHOV SMÍCHOV
 20:00  Přátelé (21) 16/9
*žánr: SERIÁL

(Friends) Sukničkář Joey, pošahaná Phoebe, ukecaný Chandler, pořádkem posedlá Monica, nejistý Ross a naivní Rachel - povedená šestice kamarádů z New Yorku řeší životní trable s humorem sobě vlastním... Americký komediální seriál (1994). Hrají M. LeBlanc, L. Kudrow, M. Perry, C. Cox, D. Schwimmer, J. Aniston a další

 20:25  Přátelé (22) 16/9
*žánr: SERIÁL

(Friends) Sukničkář Joey, pošahaná Phoebe, ukecaný Chandler, pořádkem posedlá Monica, nejistý Ross a naivní Rachel - povedená šestice kamarádů z New Yorku řeší životní trable s humorem sobě vlastním... Americký komediální seriál (1994). Hrají M. LeBlanc, L. Kudrow, M. Perry, C. Cox, D. Schwimmer, J. Aniston a další

 20:50  Dva a půl chlapa II (13) STEREO
*žánr: SERIÁL

(Two and a Half Men II) Charlie Sheen je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se jeho bratr Alan, který se právě rozvádí, k němu nastěhuje. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... Druhá řada amerického seriálu (2004). Dále hrají J. Cryer, M. Hinkle, A. T. Jones, H. Taylor a další.

PRIMA PRIMA
 20:15  Svatby v Benátkách (28) STEREOPremiérafull HD
*žánr: SERIÁL

Falešné ano Každý den je radost! Na VIP svatbě se strhne pěkná mela. Olga se raduje z návratu dětí. Romeo Pivodu opravdu nemusí. Nový seriál televize Prima. Hrají P. Hřebíčková, M. Kraus, A. Bendová, F. Blažek, A. Vránová, L. Potměšil, H. Gregorová, J. Dvořák, M. Pleštilová, P. Kostka, L. Zahradnická, P. Řezníček, Š. Krtička, J. Malá, M. Davídek, L. Benešová, Z. Mahdal, P. R. Vojáčková, A. Neubauerová, J. Král, R. Milerský, L. Něrgešová, V. Husák, J. Pavézka, G. Hybnerová, J. Šenki, P. Matiová, T. Karger, J. Paroubek, G. Bauer, G. Heclová, H. Čermáková, K. Zapletal, D. Kalaš a další. Režie I. Macharáček (58 min)

 21:35  Očima Josefa Klímy STEREOPremiéra
*

Publicistická show

 22:25  Ano, šéfe! STEREO
*

Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich (50 min)

PRIMA COOL PRIMA COOL
 20:15  Liga mistrů UEFA STEREOPremiérafull HD
*

AS Řím - FC Bayern Mnichov Přímý přenos utkání 3. kola Ligy mistrů UEFA

 23:55  Vysaj si STEREOod 18 roků
*žánr: FILM

(Suck) The Winners je rocková kapela, která se už několik let snaží prorazit, ale pořád to nevychází. Zlom nastane v momentě, kdy se z jednoho člena skupiny stane krvelačný upír... Kanadská hororová komedie (2009). Hrají R. Stefaniuk, J. Paréová, P. Anthony, M. Lobel a další. Režie R. Stefaniuk (91 min)

 01:50  Tráva VIII (6) STEREOPremiéraod 18 roků
*žánr: SERIÁL

Alosaurus zničí zámek Nancy se snaží získat normální práci a požádá o pomoc Terryho, který vodí na fotbal syna Kyla. Terry je ochoten Nancy pomoct, ale požaduje pohlídání syna na jednu noc. Nancy na nabídku přistoupí a za další hlídání Kyla získá pracovní místo i pro Silase... Další řada amerického komediálního seriálu (2012). Hrají M. L. Parkerová, H. Parrish, A. Gould a další (28 min)

PRIMA LOVE PRIMA LOVE
 20:15  Castle na zabití VI (14) STEREOPremiéra
*žánr: SERIÁL

Zemřít pro módu Castle a Backettová vyšetřují smrt mladé asistentky obávané šéfredaktorky módního časopisu. V den vraždy byla propuštěná, protože popletla termíny schůzek. Byla do smrti zapletená její šéfová? Americký kriminální seriál (2013). Hrají N. Fillion, S. Katicová, J. Huertas a další (42 min)

 21:20  Sběratelé kostí III (1) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Lebka na předním skle Doktorka Brennanová a agent Booth jsou na stopě kanibala a sériového vraha patřícího k tajemné středověké sektě... Americký kriminální seriál (2007). Hrají E. Deschanelová, M. Conlinová, D. Boreanaz a další. Režie I. Toynton (42 min)

 22:20  Sex ve městě II (15) STEREOSKRYTÉ TITULKYod 18 roků
*žánr: SERIÁL

Nedostatky Úspěšná Sarah Jessica Parkerová používá sebe a nejlepší kamarádky jako pokusné králíky při zkoumání, jaké možnosti mají třicetileté ženy, které si chtějí užít ve městě plném seriózních svobodných mužů, kteří si ovšem myslí, že závazky a povinnosti se týkají jen těch druhých... Úspěšný americký seriál (1998 - 2004). Dále hrají K. Cattrallová, K. Davisová, C. Nixonová a další (26 min)

PRIMA ZOOM PRIMA ZOOM
 20:00  Ztracený svět Alexandra Velikého (4) STEREOPremiéra
*žánr: DOKUMENT

Ai Khamoun - město měsíční dámy Jaký byl svět za časů Alexandra Velikého? A jaký byl před ním? David Adams se vydává objevit dávno ztracený svět... Britsko-australský dokumentární seriál (2012) (47 min)

 21:05  Ztracené poklady Ameriky (4) STEREOPremiéra
*žánr: DOKUMENT

Delaware Mezi soukromými sběrateli v Austinu, Milwaukee či Los Angeles se skrývá mnoho cenných předmětů, které mohou být pokladem minulosti. Pojďte některé z nich najít a prozkoumat... Americký dokumentární seriál (2012) (48 min)

 22:10  Loupež Mony Lisy STEREO
*žánr: DOKUMENT

(Der Raub der Mona Lisa) Mona Lisa je jedním z nejslavnějších obrazů světa. 21. srpna 1911 došlo v pařížském Louvru k nemyslitelnému činu. Neznámému pachateli se ji podařilo ukrást. O dva roky později byl lupič dopaden a obraz vrácen zpět. Podle některých teorií se však nevrátila pravá Mona Lisa, ale její dokonalý padělek... Německý dokument (2009) (44 min)

STV 1 STV 1
 20:10  Počasie STEREOPremiérabez omezení
 20:20  Nikto nie je dokonalý STEREOPremiéraod 12 roků
*

Milan "Junior" Zimnýkoval, Marcel Forgáč a ich hostia v talk show, ktorá vás presvedčí, že nikto nie je dokonalý. Hostia : Silvia a Ernest Šarközi - Vladimír Sendrej.

 21:20  Grand hotel III (6/14) SKRYTÉ TITULKYPremiéraod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Dražba Španielský dobový seriál s kriminálnou zápletkou. Réžia: Carlos Sedes Účinkujú: Adriana Ozores, Amaia Salamanca, Yon González, Eloy Azorín, Martínez Fele (Španielsko 2013)

STV 2 STV 2
 20:00  Azbest -biela smrť STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků
*žánr: DOKUMENT

Investigatívny dokument (Nemecko 2011)

 21:00  Správy a komentáre STEREOPremiérabez omezení
 21:25  Góly - body - sekundy STEREOPremiérabez omezení
TA3 TA3
 19:50  Téma dňa
 20:30  Slovensko DNES
 20:45  Labyrint
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
 20:10  Sejdeme se na Cibulce Premiéra
*

Co na srdci, to na jazyku! Aleš Cibulka a jeho zvídavé otázky na slavné hosty. Režie Jakub Wehrenberg

 21:05  Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X (3) SKRYTÉ TITULKYPremiéra
*žánr: SERIÁL

(Law & Order: Special Victims Unit X) Případy elitní jednotky detektivů, která se zaměřuje na zločiny newyorského podsvětí. Americký krimi seriál (2008). Hrají M. Hargitay, Ch. Meloni, D. Florek, Ice-T, R. Balzer a další

 22:05  Týden v ringu Premiéra
*

Zblízka, tvrdě a na tělo, ale nikdy pod pás. Tak bojuje boxerský šampion Ondřej Pála, tentokrát proti osobnostem aktuálního dění

MARKÍZA MARKÍZA
 20:10  Počasie STEREOPremiéra
 20:30  Búrlivé víno Premiéraod 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

Časom všetko dozrie. Rodinný seriál, SR (2014). Hrajú: E. Horváth ml., N. Pocisková, J. Loj, M. Hilmerová, M. Kramár.
Erik navštívi Tibora. Anna a Zoli chcú dať dokopy Ivana s Vierou. Robo si vypočuje, že sa ho jeho kumpáni chystajú zbaviť. V panike navštívi Ninu a ku všetkému sa prizná.

 21:40  Farma STEREOPremiéraod 12 rokůfull HD
TV DOMA TV DOMA
 19:30  Bez servítky STEREOod 12 roků
*

Čo si navaria, to si aj zjedia...

 20:30  Šiesty zmysel III. (2) STEREOPremiéraSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Kriminálny seriál, USA (2014). Hrajú: P. Montgomeryová, D. Walsh, M. Gaston.
Keď je boxerský šampión v strednej váhe Johnny D'Amato dobitý na smrť, rastú špekulácie, že úmyselne prehral, čo poukazuje na mnoho možných podozrivých, vrátane jeho obchodného manažéra Andreho „AK“ Kade a bývalého trénera Caseyho McGrawa, ktorý Johnnyho poznal od detstva. Keď si Jay spojí Johnnyho s Dafinou Dervishi, manželkou albánskeho zločineckého bossa, vyberajú sa Carrie a Al do ich rodinného sídla. Po tom, ako Dafina poznamená, že ona a jej priatelia založili syndikát, aby mohli financovať Johnnyho boxerskú kariéru, a že má podozrenie, že Johnny mal pomer s jej švagrinou Megi, prichádza jeho rozrušený starší brat Bobby, aby pomstil vraždu.
Keď Webster robí rekonštrukciu rán, ktorými bol zabitý Johnny, Carrie si uvedomuje, že ide o rovnakú kombináciu úderov, ktorú sa naučil od Caseyho. Carrie ďalej objaví, že Johnny mal tajný vzťah s trénerovou vnučkou Annou a že Anna čaká Johnnyho dieťa. Anna prezradí, že potratila v deň, kedy bol Johnny obvinený, že úmyselne prehral, a hovorí, že sa Johnny chystal ukončiť svoju boxerskú kariéru a otvoriť si posilňovňu s Anniným starým otcom. Keď sa však Al a Carrie vyberú vypočuť Caseyho znova, zisťujú, že aj on bol zavraždený. Zatiaľ čo balistické dôkazy poukazujú na rovnakú zbraň, akú mal v držbe jeho osobný strážca, AK priznáva, že sa s Caseym nemali v láske avšak tvrdí, že ho nezabil. Keď však Carrie uvidí fotografiu, pri ktorej si uvedomí, že on je tým mužom, ktorý má pomer s Megi, AK sa rozhodne spolupracovať. Po tom, ako sa v kontajneri neďaleko miesta, kde Johnny zomrel, nájde zakrvavené tričko, Carriene spomienky ju vedú k záveru, že sa Bobby skrýval na mieste činu počas vyšetrovania vraždy jeho brata. Keď Carrie a Al prichádzajú na stavenisko kde Bobby pracuje, Bobby sa ich pokúsi zabiť predtým, než utečie po lešení. Po tom, ako ho zastavia, Carrie ho pristihne, ako vyberá spomedzi nástrojov pištoľ, ktorou bol zavraždený Casey. Bobby sa priznáva, že zabil Johnnyho a Eliot vraví, že treba dokázať súvislosť medzi Bobbym a Caseyho vraždou, aby sa už nikdy nedostal von z väzenia. Ako sa Carrie ujíma výsluchu, Bobby sa priznáva, že zabil Caseyho, pretože ho odmietol ako partnera v jeho novom biznise s Johnnym.

 21:30  Feriha (75, 76) STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiéraSlovenskyod 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

Romantický seriál, Turecko (2011-2012). Hrajú: H. Kayaová, Ç. Ulusoy, V. Gördümová, M. Çekmez.
Dá Emir Ferihe zbohom? Emir v byte Ferihy nahliadne do jej sveta. Všetko však naberie iný rozmer, keď príde domov Mehmet. Napriek všetkým prekážkam a zložitým chvíľam im však bijú srdcia iba jeden pre druhého. Sophia splatí dlh Rizovej rodiny. Ale Emir s Ferihou si to zle vysvetlia a príde k nedorozumeniu. Opätovné zblíženie sa Emira s Ferihou vydesí Cansu a momentálna neprítomnosť Hande jej celú stiuáciu robí ešte ťažšou. Nevbahar sa stretne s Leventom a žiada ho, aby vyhľadal svojho súrodenca a stretol sa s ním. Feriha sa dozvedá pravdu o nešťastnej láske svojej matky a rozhodne sa zájsť za Emirom a presvedčiť ho, aby sa nesťahoval preč z bytovky. Situácia sa vsak vyvinie prekvapujúco inak.

TV DAJTO TV DAJTO
 20:15  Austin Powers 2 STEREOSlovenskyod 15 roků
*žánr: FILM

(Austin Powers: The Spy Who Shaggeed Me) Komédia, USA (1999). Réžia J. Roach. Hrajú: M. Myers, H. Grahamová, E. Hurleyová, M. York, R. Lowe.
Austin Powers (Mike Myers) je módny fotograf a tiež aj agent britských tajných služieb, teraz však na odpočinku. Teraz si užíva medové týždne s milovanou Vanessou (Elizabeth Hurleyová). S hrôzou však zistí, že je v skutočnosti Evilov ženbot (ženský robot), a chce ho zabiť. Austin však unikne. Na Zem sa vracia Dr. Evil (Mike Myers), ktorý sa opäť pokúša získať svetovládu pomocou laserovej zbrane umiestnenej na Mesiaci. Šéf tajnej služby Basil Exposition (Michael York) preto povolá Austina Powersa opäť do služby. Austin v spolupráci s pôvabnou agentkou CIA Felicity (Heather Grahamová) opäť zvíťazí. Evilova zbraň minie svoj cieľ a na Mesiaci príde k explózii.

 22:10  Trávička zelená STEREOSlovenskyod 18 roků
*žánr: FILM

(Pineapple Express) Komédia, USA (2008). Réžia D. G. Green. Hrajú: S. Rogen, J. Franco, D. McBride, K. Corrigan.
Dale (Seth Rogen) je flákač a naničhodník, ktorý pracuje ako poslíček, ale väčšinu pracovnej doby trávi hulením trávy. Saul (James Franco) je jeho dealer a kamoš, ku ktorému občas zájde pre ďalšiu dávku a na kus reči. Lenže jedného dňa sa Dale náhodou stane svedkom vraždy, v ktorej idú podlý drogový boss a skorumpovaná policajtka. A ako asi tušíte, nie je v tej chvíli práve v stave, kedy by mohol situáciu zvládnuť v pokoji, a tak úplne spanikári. Vrahovia si ho samozrejme všimnú a zbesilá naháňačka môže začať ... Pod americkú akčnú komédií je podpísaný producent Judd Apatow, ktorý má na svojom konte ďalší komediálny tituly ako 40 rokov panic, Nabúchaná, Superbad alebo Kopačky. Réžie sa ujal David Gordon Green, scenár napísali Seth Rogen & Evan Goldberg.

 00:25  Big game STEREOPremiéraČeskyod 18 roků
*

Pokrová show.

TV LUX TV LUX
 20:00  Spravodajstvo
*žánr: ZPRÁVY

P Krátke správyAktuálne denné spravodajstvo zo života veriacich z domova i zo sveta

 20:20  Publicistika
*

Saleziánsky magazínČo všetko sa deje v saleziánskych oratóriách

 20:40  Dokument
*

Slovenský ostrov v RímeSlovenský ústav sv. Cyrila a Metoda v Ríme zohral dôležitú úlohu najmä v druhej polovici totality. Dokumentárny film, ktorý vznikol pri príležitosti 50-teho výročia založenia Ústavu

JOJ JOJ
 20:15  Šport Live
 20:25  Najlepšie počasie
 20:30  Panelák XIV. (33) SKRYTÉ TITULKYPremiéraod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Porušenie pravidiel Julkin exmanžel sa domáha stretnutia s deťmi. Dôjde v rodine k fyzickému násiliu? Jakub a Egon porušili pravidlo, v kancelárii preberajú vážne súkromné problémy. K Michalovi prichádza Betka, Baška nie je doma... Miesto, kde to žije. Prvý slovenský denný seriál (2014). Námet a scenár: A. Kraus. Réžia: A. Kraus, V. Csudai, R. Fábian, L. Hanulák, A. Horečná

JOJ PLUS JOJ PLUS
 19:50  Profesionáli (14) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

Narodeniny Na policajnej stanici sa opäť objavuje Skajkina mama a organizuje pre dcéru narodeninové prekvapenie. Policajti pomáhajú, ale celú akciu skomplikuje miestny exhibicionista Peťo. Náčelník Maroš Nagy so svojimi mužmi hrdo bojuje so zločinom. Komediálny seriál z policajnej stanice (2008). Hrajú: P. Batthyány, J. Kroner, Ľ. Kostelný, H. Krajčiová, L. Latinák, C. Kassai a ďalší. Hosť: J. Oľhová. Réžia: M. Libovič

 20:45  C.S.I.: Kriminálka Miami IX. (20, 21) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(CSI: Miami IX. - Paint It Black, G.O.) Študentku Corinne Palmerovú nájdu v kúpeľoch univerzitného areálu dobodanú a utopenú v bazéniku s horúcou vodou. Začína sa vyšetrovanie prípadu poznamenaného závisťou, posadnutosťou a psychózami medzi študentmi. Dokonca ani najlepšia priateľka obete Monica a ich druhá spolubývajúca Alexis nie sú tým, čím sa javia byť. Podozrivý je nielen priateľ obete Jared, ktorý v noci tajne pozoroval dievčatá pri bazénoch, ale aj Monica - obeti požičala notebook s klávesnicou otrávenou táliom, ktoré jej pomaly vnikalo do tela bruškami prstov... David Caruso ako poručík Horatio Caine vedie elitnú jednotku súdnych vedcov z Floridy, ktorá vyšetruje prípady vrážd na základe perfektného vyšetrenia miesta zločinu a analýzy nájdených dôkazov. Ľudia môžu klamať, dôkazy nikdy! Americký kriminálny seriál (2011). Hrajú D. Caruso, E. Procterová, A. Rodriguez, J. Togo, E. La Rueová, R. Linn, O. Miller, Ch. Clemenson a ďalší. Réžia: Gina Lamarová

 22:35  Letecké katastrofy XII. (8) Premiéraod 12 roků
*žánr: SERIÁL

(Mayday XII. - Catastrophe at O´Hare) 25. mája 1979 štartoval z medzinárodného letiska v Chicagu let 191 spoločnosti American Airlines do Los Angeles. Tesne po odpútaní sa od štartovacej dráhy však lietadlu McDonnell Douglas DS-10-10 vypadol z ľavého krídla motor číslo jeden, vážne poškodil krídlo a spôsobil rotáciu celého stroja, ktorý sa vo vzduchu obrátil o 112 stupňov. Krátko nato sa stroj letiaci hore kolesami zrútil na hangár v neďalekom otvorenom poli. Pri havárii zahynulo všetkých 271 ľudí na palube a dvaja ľudia za zemi. Motor sa uvoľnil a vypadol pre poškodený pylón, ktorý ho pútal ku krídlu, a pylón sa poškodil pri chybnej manipulácii počas údržby. Dokumentárne rekonštrukcie, ktoré nám priblížia priebeh najznámejších leteckých nehôd prostredníctvom obrazových a zvukových archívnych materiálov, výpovedí svedkov, pozostalých, leteckých odborníkov a vyšetrovateľov. Kanadský dokumentárny seriál (2013). Hrajú: S. Bogaert, H. Hoover, W. MacDonald, E. Houston a ďalší. Moderátor: Stephen Bogaert. Réžia: James HYslop

WAU WAU
 19:45  Najkrajšie bývanie III. (26/26) od 12 roků
*

(Property Brothers III.) Odborníci pomáhajú mladým párom nájsť si nový dom a premeniť ho na vysnívaný domov snov. Nemáte peniaze nazvyš a chcete si vybudovať útulný domov? Potrebujete kúpiť a zrekonštruovať nehnuteľnosť za výhodnú cenu? Chcete bývať v peknom a lacnom dome? Poradia Vám najlepší televízni odborníci na dizajn a rekonštrukciu interiérov, bratia Jonathan a Drew Scottovci. Reality show o redizajne nehnuteľností je určená všetkým, ktorí uvažujú o kúpe rodinného domu, bytu alebo ho už vlastnia a chceli by si nechať poradiť od najlepších odborníkov - dizajnérov, aké majú možnosti, ak chcú zmeniť či prestavať jeho interiér. Aký potenciál zmien a úprav skrýva ich nehnuteľnosť? A ako bude príbytok vyzerať po prestavbe? Pomôže nám v tom špeciálny počítačový program, ktorý záujemcom ukáže všetky navrhované možnosti pre úpravu a prestavbu „ako v krištáľovej guli“ a môžu si vyberať, ktorá sa im najväčšmi páči. Naši dizajnéri navštívia záujemcov doma, zhodnotia ich príbytok, označia, čo je dobré a čo nie a navrhnú zmeny, z ktorých si klienti môžu vybrať. Kanadská reality show (2010-2011). Moderujú: J. Silver Scott, D. Scott, A. Barrettová. Réžia: S. Cluer, S. Obljubeková, B. Quigley, Ch. Zalamedaová

 20:40  Šéf v utajení III. (7) od 12 roků
*

(Undercover Boss III.) Majiteľ firmy zavíta inkognito medzi svojich zamestnancov a pracuje medzi nimi v utajení ako nový kolega. Zblízka spozná ich skutočný charakter a na vlastné oči zistí, ako jeho spoločnosť funguje a čo by sa v nej mohol zlepšiť. Svetoznámy zábavný televízny formát Šéf v utajení nakrúcajú a vysielajú televízne stanice v mnohých krajinách, ale prvý raz ho v roku 2009 uviedol britský Channel 4. Zavítame do rôznych firiem, kde ich majitelia pracujú v utajení ako radoví zamestnanci, aby zblízka preskúmali a spoznali svojich vlastných podriadených, ktorí si myslia, že medzi nich prišiel nový kolega. Majiteľ sa však zároveň môže presvedčiť na vlastné oči, ako jeho vlastná spoločnosť funguje v praxi a v čom by sa mohla zlepšiť. Na konci programu dôjde k prekvapivému odhaleniu pravej totožnosti nového kolegu medzi zamestnancami. Americká zábavná reality-šou (2012). Účinkujú: M. Keller, J. Nichols, S. Cloobeck a ďalší. Réžia: Anthony Gonzales

 21:30  NÁKUPNÉ MANIAČKY od 12 roků
*žánr: SERIÁL

Nastylovať sa za 4 hodiny a 500 eur dokážu len skutočné nákupné maniačky. Ale len jedna z nich môže byť tá pravá! S komentárom skúseného stylistu sledujeme päť žien počas jedného týždňa a uvidíme, ktorá z nich splní svoje úlohy najlepšie. Denný seriál Nákupné maniačky je súťažná televízna šou, spájajúca ženy rôzneho veku, vzdelania a výzoru, ktoré majú spoločnú vášeň - nakupovanie. Ich úloha znie priam rozprávkovo - v časovom limite 4 hodín musia minúť 500 eur a nakúpiť za ne oblečenie a doplnky, pomocou ktorých vytvoria outfit na zvolenú tému. Hodnotiť sa budú nielen navzájom, ale svoje pozorné a neúprosné oko na ne upriami aj profesionálny stylista. Najvyšší počet bodov potom určí víťazku týždňa, ktorá získa nielen celý svoj nákup, ale aj 500 eur v hotovosti. Slovenská denná reality šou (2014).

ČT:D ČT:D
 20:00  Závěr vysílání
*

Dětský kanál ČT:D (Déčko) vysílá denně od 6:00 do 20:00 hodin. Od 20:00 hodin vysílá na frekvencích Déčka stanice věnovaná umění a kultuře ČT art.

 06:00  Raníček SKRYTÉ TITULKY
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Delfín Filík

 06:05  Harry a jeho dinosauří kamarádi SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Mají stejné báječné nápady, s nimiž každý den rychle utíká. Animovaný seriál

VIASAT EXPLORER VIASAT EXPLORER
 20:10  Laboratoř pro chlapy Jamese Maye (3)
*žánr: DOKUMENT

(James May’s Man Lab) Velká Británie, dokumentární série (2010). James staví kosmickou raketu, na kterou by byla pyšná i NASA, pak se pokusí zprovoznit vynález z předchozího týdne a vyzkouší novou zbraň na obranu proti smrtícímu nepříteli člověka - vose. V této sérii se James May vydává na misi zachránit moderního člověka - před sebou samým. James a jeho tým se ze své laboratoře opět vydávají zkoumat akční výzvy, které pomohou modernímu člověku znovu se naučit některé životně důležité dovednosti, které naši předkové ochraňovali a předávali si, ale nyní jsou v ohrožení a hrozí jim úplné zapomenutí.

 21:05  Temné operace (2)
*žánr: DOKUMENT

(Black Ops) Velká Británie, dokumentární série (2013). Skupina teroristů kontroluje území v irácké části Kurdistánu. Vyslány jsou sem speciální jednotky americké armády, aby za podpory kurdských pešmergů teroristy eliminovali. Temné operace se po neuvěřitelném úspěchu první série vracejí. Tato osmidílná série znovu vypráví neuvěřitelné příběhy elitních světových zvláštních jednotek pomocí akčních rekonstrukcí prokládaných archivními záběry zvláštních sil v akci a rozhovory s mnoha lidmi, kteří se účastnili skutečných misí. Ať jde o jednání s nemilosrdnými nepřáteli nebo fanatickými teroristy, tyto vysoce riskantní strategie vyžadují odborné znalosti jednotek jako SAS, Navy Seals nebo 10. skupina speciálních sil. Od úplného zničení tajného jaderného reaktoru po nebezpečné a destruktivní pátrání po neúprosných válečnících, tato série vždy odhalí zasvěcený příběh některé z nejdramatičtějších událostí nedávné historie.

 21:55  Lovci bomb (5) Repríza
*žánr: DOKUMENT

(Bomb Hunters) Kanada, dokumentární série (2012). Po vítězném lovu na bomby ve starém vraku HMCS Thiepval jede Ray Tremblay do Skalnatých hor, kde se excentrický, ale talentovaný geofyzik Mike Anderson pokusí složit zkoušku do týmu. Skoro celé století byla Kanada celostátním tréninkovým táborem ozbrojených sil z celého světa. Milióny tun bomb, raket, munice, granátů a minometů bylo vypáleno a testováno v pustinách po celé zemi. Jeden z deseti však nevybuchl, jak by měl. Jak rostl počet obyvatel Kanady, lidé pronikli do dříve opuštěných oblastí. Domy, cesty, školy, parky, nemocnice a rekreační centra se staví na tisícovkách tun nevybuchlé munice (UXO). Kanadské ozbrojené síly už dlouho věděly, že je potřeba s tím něco udělat... než někdo další zemře. Série LOVCI BOMB sleduje skutečný dobrodružný život tří týmů při smrtelném úkolu odhalit a zneškodnit pohřbené výbušniny. Tyto prapodivné skupiny, sestavené z ostřílených bývalých bombových techniků, rozličných vědců, ale také zelenáčů - civilistů, riskují každý den své životy a bojují proti zbytkům války, která skončila už před lety...

VIASAT HISTORY VIASAT HISTORY
 20:00  Gándhí - výroba mahátmy
*žánr: DOKUMENT

(Gandhi - The Making Of The Mahatma) Velká Británie, dokumentární série (2009). První kompletní série o životě Gándhího prozkoumá vztahy s jeho ženou, kontroverzní pohledy na rasu i jeho roli na cestě k nezávislosti Indie. V Gándhího stopách šli ve světě Martin Luther King, dalajláma a spousty mírových hnutí. Ačkoliv je nepochybně váženým otcem, Otcem národů, existuje také jeho málo známá stránka. Tato série zmapuje Gándhího reformní začátky, vstup do politiky a jeho kampaň za nezávislost Indie.

 21:00  Temné operace dávnověku (3) Premiéra
*žánr: DOKUMENT

(Ancient Black Ops) Velká Británie, dokumentární série (2014). Sikarioni nebo také zélóti byli militantní židovskou skupinou, která bojovala proti římským vetřelcům v Jeruzalémě. Tito nájemní vrazi však byli posléze obklíčeni v mocné horské pevnosti Masada. Série zkoumá první starověké úkladné vrahy. Od antického Řecka na zmrzlý sever museli vládci vždy mít svou elitní jednotku - muže trénované k dokonalosti, ovládající velké množství ničivých zbraní, muže, kteří dokázali vypátrat nepřátele svého vůdce. Temné operace dávnověku zkoumají tajné operace elitních jednotek a zásahových týmů od dob vikingů a dál. Každá epizoda se věnuje jedné akční misi a odhalí, jak si vybíraly tajné smrtící skupiny své cíle, jak se cvičily a co z nich udělalo nejobávanější zabijáky své doby.

 22:00  Středověcí mrtví (3)
*žánr: DOKUMENT

(Medieval Dead) Britský dokumentární seriál (2012). Azincourt - skrytí mrtví. Když v roce 1415 v bitvě u Azincourtu početnější anglická armáda porazila vyčerpané Francouze, nejméně 7 000 francouzských šlechticů bylo pochováno v masových hrobech. Proč však nikdy nebyli nalezeni? Co by nám řekli středověcí mrtví, kdyby mohli mluvit? Vyprávěli by podivuhodné příběhy o pohanských rituálech, moru a krutém světě, ve kterém obyčejní lidé zápasili o přežití. Několik století poté, co byli pohřbeni, nyní vstávají z hrobů. Seriál odhaluje pravdivé příběhy ze života ve středověku na základě zkoumání kosterních pozůstatků pohřbených pod povrchem země. Středověcí mrtví spojují dramatické rekonstrukce napínavých příběhů s archeologickými postupy a divákům umožňují ponořit se do středověkého světa hlouběji než kdykoliv předtím.

VIASAT NATURE VIASAT NATURE
 20:10  Invaze (4)
*žánr: DOKUMENT

(Infestation) Německo, dokumentární seriál (2013). Dokonce i naše města jsou pod útokem hmyzu, který se objevuje ve stále hojnějším počtu - např. štěnice, švábi, které najdeme na každém rohu.

 21:05  Příroda Británie (3)
*žánr: DOKUMENT

(The Nature of Britain) Britský přírodopisný seriál (2011). Devět z deseti obyvatel Británie žije ve městech, ale přesto v nich stále zbývá spousta místa pro volně žijící zvířata. Připojte se k Alanu Titchmarshovi, který se vypravil do městských ulic, aby zjistil, čím jsou výjimečné. Od jezevců v Brightonu přes lišky z Glasgowa, červené veverky z Dundee, sokoly v Bristolu a londýnské alexandry malé až po vydry z Tyneside - britská města se rychle mění v nový venkov. V osmi epizodách poznáte spolu s Alanem Titchmarshem nejdůležitější oblasti britské přírody. Dozvíte se od něj o překvapivých vztazích mezi krajinou a tvory, kteří ji obývají, a budete spolu s ním objevovat, která zvířata žijí právě zde a proč. Seriál vám připomene bohatství druhů, kterými britská příroda oplývá a na něž mohou být Britové právem hrdí, od panáčkujících zajíců přes lopotící se chrobáky a maličkou myšku drobnou až po velkolepého orla skalního. Známí tvorové se vám předvedou v novém světle a někteří vzácní a skrytě žijící živočichové se ukážou vůbec poprvé.

 22:00  Chůze po Zemi (2)
*žánr: DOKUMENT

(J'ai Marché Sur La Terre) Francie, přírodopisný dokumentární seriál (2012). Sloni jsou ohroženým druhem po celém světě - s výjimkou Zimbabwe, kde je jich přemnožení hrozbou! Způsobí to chaos mezi ostatními druhy - zvířaty a lidmi?

VIASAT HD VIASAT HD
 20:00  Zakázaná historie (2)
*žánr: DOKUMENT

(Forbidden History) Velká Británie, dokumentární série (2013). Skrývá Vatikán úmyslně pravdu o třetím tajemství z Fatimy? Aby odhalil pravdu, jede Jamie do Portugalska, aby se zde setkal s předními odborníky. Vládní orgány nikdy nemají rády, když se objeví nové důkazy zpochybňující dosavadní fakta a pojetí obecně přijímaná po desetiletí a století. Po léta byly neobvyklé historky pohřbívány nebo potlačovány, a stateční lidé, kteří se pokoušeli sdělit pravdu, byli umlčováni nebo odsouzeni, případně obojí. Až dodnes. Průvodce pořadem, Jamie Theakston, se pokusí prozkoumat, zvážit, vyšetřit a provést rozbor toho nejzákladnějšího, co si myslíme, že víme. Jamie a jeho tým odhalí po staletí pohřbené pravdy a mýty týkající se ztraceného pokladu templářů, pokrevní linie Kristovy nebo Šalamounova pokladu.

 21:00  Tajné společnosti (1)
*žánr: DOKUMENT

(Secret Societies) Německo, dokumentární série (2013). Dr. Marian Füssel zkoumá historické kořeny svobodných zednářů a sleduje stopu legendárních templářských rytířů od středověku do současnosti. Jednají ve stínech, jsou výjimečně uzavření a praktikují dávné rituály. Ať jde o svobodné zednáře, rosekruciány, templářské rytíře, ilumináty nebo legendární spolek Lebky a kosti, o všech členech tajných společností se často říká, že mají tajné cíle. Sami si uložili slib mlčení, což jen nahrává rozvoji mýtů a legend. Nejčastějším obviněním těchto společností je, že tajně chtějí vládnout světu. Tento třídílný dokument uvádí historik dr. Marian Füssel a pátrá po stopách, obklopujících historii nejslavnějších tajných společností, a po konspiračních teoriích.

 22:00  Pátrání po ztraceném světě Alexandra Velikého (1) Repríza
*žánr: DOKUMENT

(Alexander's Lost World) Britský dokumentární seriál (2012). Při pátrání po prvních řeckých badatelích Adams prověřuje svoji novou teorii o Jásonovi a argonautech. Jsou historické výpovědi správné? Byly Kaspické a Černé moře kdysi spojena a umožnila tak argonautům plout na Východ? Na palubě repliky lodi Argo se David vydává na epickou cestu, která ho zavede z Řecka přes kus světa do válkou zničeného Afghánistánu.

NATIONAL GEOGRAPHIC NATIONAL GEOGRAPHIC
 20:00  Apokalypsa: 1. světová válka: Vysvobození
*žánr: DOKUMENT

Než se Amerika zapojila do války, zdálo se, že budou spojenci poraženi. Versailleská smlouva však s vítězstvím položila základy katastrofě.

 21:00  Úspěchy 2. světové války: Britské komando
*žánr: DOKUMENT

Členové britského komanda musí na lodi maskované jako německý torpédoborec vplout do deště dělových střel a kulek.

 22:00  Den D - Paříž: obětování: Vylodění
*žánr: DOKUMENT

Vyprávění o Dni D a 100 dnech, které následovaly. Přiblíží je osobní příběhy vojáků, důstojníku, vůdců a civilistů.

Nat Geo HD Nat Geo HD
 20:00  Dálnice vedoucí peklem: Hrdinové dálnic Premiéra
*žánr: DOKUMENT

Nejhorší sněhová bouře uvězní Eddieho v dopravní zácpě, kde obdrží zoufalý telefonát od těhotné manželky - je možné, že začíná rodit.

 20:50  Pohled zevnitř: záchrana na bitevním poli: Návrat domů
*žánr: DOKUMENT

Nasazení bojových záchranářů se chýlí ke konci. Počítají dny, kdy se budou moct znovu setkat se svými rodinami. Jenže nepřátelé mají jiné plány.

 21:40  Honba za UFO: Temná tajemství
*žánr: DOKUMENT

Tým prověřuje tvrzení, že americká vláda používá letoun mimozemšťanů k tajnému sledování obyvatel ve střední Kalifornii.

Nat Geo WILD Nat Geo WILD
 20:00  Dunaj - evropská Amazonka: Lesy, záplavy a mrazy
*žánr: DOKUMENT

Jak Dunaj protéká různými krajinami, mění svou tvář. Život na této velkolepé řece rovněž ovlivňují záplavy a sucha.

 21:00  Divoká Kanada (1)
*žánr: DOKUMENT

ento pořad představuje filmový portrét rozlehlé oblasti na naší planetě - země, kde je neuvěřitelná rozmanitost přírodních lokalit.

 22:00  Nespoutaný Nil: Řeka králů
*žánr: DOKUMENT

V období dešťů je Modrý Nil mnohem silnější než hlavní tok. Budete ho sledovat od etiopské vysočiny do oblasti delty.

Fishing+Hunting Fishing+Hunting
 20:00  Myslivecká horečka - ženy v naháňce
*žánr: DOKUMENT

Stará tradice, lov drobné zvěře, kde honáci jsou ženy myslivců. Přesné zásahy a hezký folklórní zvyk z Füzesgyarmatu.

 20:30  Divoká Afrika (46)
 21:30  Kurz mistrů (27)
DISCOVERY CHANNEL DISCOVERY CHANNEL
 20:00  Načerno pálený alkohol: tajné setkání: Tajné setkání - 1. část
*žánr: DOKUMENT

(Moonshiners Secret Summit Episodes: Secret Summit Part 1) Paliči se sejdou, aby se vyjádřili k tomu, co se doposud přihodilo. Později se k nim přidá producent pořadu Matthew Ostrom, který pohovoří o tom, co je ještě čeká.

 21:00  Tickle: Opilí namol
*žánr: DOKUMENT

(Tickle: Drunk as a Fish) Tickle s hochy souhlasí, že pro dobročinné účely usmaží ryby. K dispozici mají jen holé ruce, důvtip a spoustu načerno pálené kořalky. Jak to asi dopadne?

 21:30  Tickle: Rozmach whisky
*žánr: DOKUMENT

(Tickle: Whiskey Boom) Prodej načerno pálené kořalky jen kvete a Tickle má silné nutkání utratit svou hotovost. Megan s hochy soutěží ve střelbě o to, kdo je šéfem.

DISCOVERY HD SHOWCASE DISCOVERY HD SHOWCASE
 20:10  Ohnivé oslavy: Odpal na střeše
*žánr: DOKUMENT

(Pyros: Blow the Roof Off) Philippe v Mexiku napěchuje střechu katedrály ze 16. stol. výbušninami. Zalíbí se však tato podívaná i divákům? A v Jižní Koreji je náš tým pyrotechniků ohňostroji skutečně oslněn.

 21:00  Obnažená města: Přístavní město - Sydney
*žánr: DOKUMENT

(Strip the City: Harbour City - Sydney) Sydney je prosperující město. Jak inženýři využili skrytého obrysu městského přístavu a proč hluboké rokliny ohrožují budoucnost tohoto města?

 21:50  Impozantní letadla: Omega
*žánr: DOKUMENT

(Mighty Planes: Omega) Prozkoumáte tajemství úžasných letadel, která jsou příklady vynalézavosti moderního leteckého inženýrství, od dopravních letadel po upravené letouny umožňující tankovat za letu.

SPEKTRUM SPEKTRUM
 20:00  Jurské bojiště 1 (12) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Jurassic Fight Club) Víme, že před milióny let ovládali planetu Zemi ještěři nevídaných rozměrů. Dosud ale nikdo přesně nevěděl, jak tato pravěká zvířata žila, jaké boje musela svádět o každodenní dávku potravy a o přežití. S touto nežádoucí nevědomostí však nyní konečně uděláme krátký proces. Na základě nejnovějších výsledků vědeckého bádání totiž budou mít naši diváci možnost strhnout roušku tajemství z nedávno ještě neznámých aspektů dinosauřího života.

 21:00  Vesmír 6 (10) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(The Universe) Naše místo v Mléčné dráze Jak vlastně doopravdy probíhal vznik Sluneční soustavy? Byl dílem několika vteřin, nebo trval stovky milionů let? Co se s čím srazilo a jak? Svou minulost můžeme vidět dnes už docela přesně, vždyť se nám každou chvíli přímo před očima rodí nebo zase zanikají hvězdy - a poslední dobou i planety. Ale je například pravda, že někde ve vesmíru krouží ve formě rudého trpaslíka sesterská hvězda našeho Slunce? A ta je jednou za 26 milionů let odpovědná za to, že je vnitřek Sluneční soustavy bombardován kometami a asteroidy?Dá se dráha této „temné hvězdy“ vypočítat, nebo zůstane její existence navěky pouhou teorii? Jaké následky může vůbec mít rozmístění planet ve Sluneční soustavě? A jakým způsobem se dnes můžeme připravit na budoucí ataky asteroidů a planetek obíhajících v zóně tvořící galaktickou hranici? Nebo jak má vypadat příprava k letu na planetu Mars? Ohledně tohoto tématu známe sice všelijaké představy z mnoha polofantastických filmů - ale ukazuje se, že jsou to většinou nepodložené výmysly nebo omyly. Těmito a mnoha dalšími otázkami se zabývají nejnovější díly našeho seriálu.

 22:00  Příběh o Indii 1 (2) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(The Story Of India)

TRAVEL CHANNEL HD TRAVEL CHANNEL HD
 20:00  Války zavazadel
*žánr: DOKUMENT

Zlatý tiket.

 20:30  Války zavazadel
*žánr: DOKUMENT

Zlá krev.

 21:00  Stavět na Aljašce
*žánr: DOKUMENT

Závod začíná: stavitelé nastavují kurz.

Filmbox Filmbox
 19:20  Všechno co chceš
*žánr: FILM

(ANYTHING YOU WANT) Drama, Španělsko (2010). Hrají: Juan Diego Botto, José Luis Gómez, Najwa Nimri, Ana Wagener, režie: Achero Ma?as.
Nejenže je Leo vyveden z míry svými novými povinnostmi coby osamocený rodič, ale jeho úzkostný pocit ještě umocní, když jeho dcera Dafné, sama zmatená a zoufalá z nepřítomnosti vlastní matky, požádá o matku „náhradní“, aby vůbec mohla usnout. A právě v tento moment se Ma?as rozhodne vést příběh nečekaným směrem, ovšem prozradit zápletku, kterou rozehrává, by bylo nefér vůči divákovi i autorovi. Postačí snad jen říci, že Leovy činy jsou stejně tak překvapivé jako nebezpečné a Leo začíná natolik potlačovat vlastní identitu, až jí skoro ztratí.

 21:00  Zkouška
*žánr: FILM

(EXAM) Thriller, Velká Británie (2009). Hrají: Gemma Chan, Luke Mably, Pollyanna McIntosh, Jimi Mistry, Colin Salmon, režie: Stuart Hazeldine.
Osm talentovaných uchazečů se probojovalo do posledního kola výběrového řízení o místo v záhadné, ale velmi mocné korporaci. Ve zkušební místnosti bez oken dostanou osmdesát minut, aby napsali odpověď na jednu otázku. Když po začátku odpočítávání otočí papíry se zadáním, zjistí, že jsou kompletně prázdné - a s ubývajícím časem tak musí zjistit, co od nich společnosti vlastně požaduje, a jak daleko jsou ochotni zajít kvůli vytouženému místu. „80 minut, 8 kandidátů, 1 odpověď - a žádná otázka.

 22:40  Zlodějka (1)
*žánr: FILM

(FINGERSMITH part 1) Drama, krimi, romantický, Velká Británie (2005). Hrají: Imelda Staunton, Charles Dance, Michelle Dockery, Sally Hawkins, Elaine Cassidy, Rupert Evans, Bronson Webb, Richard Durden, režie: Aisling Walsh.
Susan „Sue Trinder je zlodějka žijící v londýnských slumech spolu s paní Sucksby, která se stará o odložené děti. Jeden bývalý zbohatlík, který všechny peníze prohrál v hazardních hrách, jim představí podvodný plán, jak si vydělat 40 000 liber na bohaté Maud Lilly. Maud je mladá osiřelá šlechtična, která žije se svým strýcem v honosném domě po rodičích. Sue se pokusí dostat do domu coby Maudina vychovatelka, získat si strýcovu náklonnost a následně si ho vzít, aby poté mohla umístit Maud do blázince a převzít správu nad jejími penězi. Vše se ale zvrtne v momentě, kdy se Sue do Maud zamiluje. Zůstává otázka: komu lze vlastně ještě věřit?

Filmbox Plus Filmbox Plus
 19:50  Dům hrůzy
*žánr: FILM

(HOUSE ON HAUNTED HILL) Drama, horor, USA (1959). Hrají: Alan Marshal, Carol Ohmart, Carolyn Craig, Elisha Cook Jr., Howard Hoffman, Julie Mitchum, Leona Anderson, Richard Long, Vincent Price, režie: William Castle.
Pět úplně odlišných lidí je pozváno na večírek do domu, kde straší. Excentrický milionář se svou ženou jim nabízí 10 000 dolarů, pokud stráví noc v domě s vražednou minulostí.

 21:00  Vzpomínky
*žánr: FILM

(DEJA VU) Drama, USA (1997). Hrají: Victoria Foyt, Stephen Dillane, Vanessa Redgrave, režie: Henry Jaglom.
Dana, majitelka obchodu v L.A. a Angličan Sean se setkají a zamilují na první pohled. Sean je ale ženatý a Dana se má vdávat za svého obchodního partnera Alexe...

 22:50  Baadasssss!
*žánr: FILM

(BAADASSSSS!) Drama, zivotopisný, USA (2003). Hrají: Mario Van Peebles, Joy Bryant, Terry Crews, David Alan Grier, Paul Rodriguez, Khalil Kain, Nathan Wetherington, Ossie Davis, Saul Rubinek, Adam West, Nia Long, Vincent Schiavelli, Jazsmin Lewis, Khleo Thomas, Sally Struthers, Tyrone M. Mitchell, režie: Mario Van Peebles.
Kritiky ceněný příběh z dílny Melvina Van Peeblese byl milníkem v dějinách kinematografie a stál u zrodu nového žánru, který dal hlas doposud tiché generaci.

Filmbox Extra Filmbox Extra
 19:40  Hulk vs
*žánr: FILM

(HULK VS (HULK VS.WOLVERINE AND HULK VS THOR)) Animovaný, akční, USA (2009). Hrají: Mark Acheson, Michael AdamthwaitE, Steve Blum, režie: Sam Liu, Frank Paur.
Dva příběhy, v nichž hlavní roli hraje marvelovský antihrdina Neuvěřitelný Hulk, a jeho setkání s Wolverinem z X-menů a bohem známým jako Thor.

 21:00  Naboř a ujeď
*žánr: FILM

(HIT & RUN (2012)) Akční, komedie, thriller, USA (2012). Hrají: Bradley Cooper, Tom Arnold, Kristen Bell, režie: David Palmer, Dax Shepard.
Bývalý řidič u loupežných přepadení ohrozí svojí tajnou identitu coby svědek u soudu, aby pomohl své přítelkyni.

 22:40  Vegas - synové nevady
*žánr: FILM

(VEGAS 21) Akční, krimi, USA (2013). Hrají: Dennis Quaid, Michael Chiklis, Carrie Anne Moss, režie: Michael Chiklis.
Savino a Lamb se rozhodnou, že Gainsleye zničí společně. Na důkaz, že nové partnerství bere vážně, vrátí Lamb Savinovi nahrávky jeho rozhovorů. Savino a Lamb si chtějí Gainsleye podat na aukci dobytka, ale plány jim překazí nenadálá přítomnost Dixona. Lamb je nucen obrátit se o pomoc k Jonesovi. Výměnou za svou svobodu Jones předstírá, že přešel ke druhé straně, aby Gaisleye podvedl. Lamb se rozhodne, že Gainsleye nezabije, ale zatkne, aby dal Dixonovi příklad. Gainsley je předán FBI, i když Savino by ho raději zabil. Jack požádá Miu o ruku a je zdrcený, když u ní najde Tommyho oblečeného jen v ručníku.

Filmbox HD Filmbox HD
 19:20  Návrat vojáka
*žánr: FILM

(RETURN OF SOLDIER, THE) Drama, Velká Británie (1982). Hrají: Julie Christie, Glenda Jackson, Ann-Margret, Alan Bates, Ian Holm, Frank Finlay, Jeremy Kemp, Jack May, Allan Corduner, Edward de Souza, režie: Alan Bridges.
Kitty Baldryová (Julie Chirstie) je povýšená královna společnosti s omezeným pohledem na život. Kittyinou lhostejní zatřese, když se její manžel, kapitán Chris Baldry (Alan Bates), vrátí z fronty první světové války silně otřesený a trpící amnézií. Kitty nepoznává a je rozhodnutý se vrátit k Margaret Greyové (Glenda Jackson), své bývalé milence z dělnické třídy. Kitty zaměstná psychiatra Dr. Gilberta Andersona (Ian Holm), aby pomohl rozluštit city jejího manžela vůči všem ženám v jeho novém dezorientovaném životě, včetně jeho až příliš pečující sestřenice Jenny (Ann-Margret). Nakonec ale dojde ke zjištění, že muž, kterého znávala, je nedosažitelný, stejně mrtvý jako jeho minulost, po které tolik touží.

 21:00  Janet kingová 8
*žánr: FILM

(JANET KING ep.8) Podle skutečné události/příběh ze skutečného života, Austrálie (2013). Hrají: Marta Dusseldorp, Hamish Michael, Akos Armont, režie: Grant Brown.
Po dvanácti měsících na mateřské dovolené se státní žalobkyně Janet King (Marta Dusseldorp) vrací do Oddělení veřejné prokuratory s úkolem vyřešit vraždu vysoce postavené osoby a s ní spojenou konspiraci, která může mít šokující dopad na celý soudní systém - a zároveň ohrozit vše, co je Janet drahé. Janet se pokouší skloubit své soudní případy s mateřstvím - pomáhají jí v tom nynější ředitel prokuratory Tony Gillies (Peter Kowitz) a vycházející hvězda mezi státními zástupci Owen Mitchell (Damian Walsche-Howling). Na základě výnosu, který nařizuje užší spolupráci mezi policií a veřejnou prokuraturou, se k případu dostává vrchní komisař Jack Rizzoli (Vince Colosimo) - a zaměřuje se především na Janetinu snahu zjistit pravdu o šokující vraždě, která ohrožuje samotnou podstatu nezávislé justice.

 22:00  Pokušení
*žánr: FILM

(CHLOE) Drama, thriller, USA, Kanada, Francie (2009). Hrají: Julianne Moore, Liam Neeson, Amanda Seyfried, Max Thieriot, Nina Dobrev, R.H. Thomson, Mishu Vellani, Julie Khaner, Laura DeCarteret, Natalie Lisinska, Tiffany Lyndall-Knight, Meghan Heffern, Arlene Duncan, Kathy Maloney, Rosalba Martinni, režie: Atom Egoyan.
Lékařka si najme prostitutku, aby svedla jejího manžela, kterého podezírá z nevěry. Nečekaný vývoj událostí ale ohrozí celou rodinu.

Kino CS Kino CS
 20:00  Skandál v Gri-Gri baru
*žánr: FILM

(Skandál v Gri-Gri baru) Drama. (Československo - 1978). Režie: Karel Steklý. Hrají: Karel Šebesta, Zdeněk Buchvaldek, Vladimír Menšík, Miloslav Holub.
Z první světové války se domů vrací dva mladí muži, Ríša Racek a Jan Zámostný. Oba jsou si vědomi, že je čeká těžká budoucnost, když zprvu nemohou sehnat žádnou práci. Jan zanedlouho začne pracovat jako elektrikář a Ríša najde práci v sociálně demokratické tiskárně. Tím se dostává k šanci zblízka přihlížet, jak vedení sociální demokracie klame své členy, a jak vstupuje do služeb vládnoucích vrstev. A mladý začínající novinář je postaven před rozhodnutí, zda vše oznámit formou článku svým čtenářům, anebo se má také přizpůsobit korupčnímu prostředí. Režisér Karel Steklý se při realizaci náročného tématu spokojil s jednoduchým plakátovitým přístupem, což vyhovovalo tehdejším normalizačním požadavkům na politický akcent.

 21:25  Poslední mejdan
*žánr: FILM

(Poslední mejdan) Drama. (Československo - 1984). Režie: Miloš Zábranský. Hrají: Tereza Pokorná(Kristýna), Světlana Nálepková(Alena), Michal Nesvadba(Pepík), Roman Skamene(Richard).
Hlavní hrdinou je studentka střední zdravotnické školy, která prochází prvními velkými konflikty jak v mezilidských vztazích, tak zejména ve svém nitru. Náhle musí zvažovat své postoje k událostem, které se týkají jejího soukromí, školy i pracoviště. Zprvu poddajná a přizpůsobivá dívka si pozvolna uvědomuje, jak je důležité se přiklonit ke skutečných hodnotám a nikoli prospěchářství. Tereza Pokorná v hlavní úloze své hrdince vdechla autentickou životnost.

 22:35  Závěr vysílání
Doku CS Doku CS
 20:00  Indiánské léto
*žánr: DOKUMENT

(Indiánské léto) Dokumentární. (Československo - 1968). Režie: Rudolf Krejčík.
Dlouhometrážní film Indiánské léto, který vznikl u příležitosti Světové výstavy v Montrealu 1967, je pohledem Středoevropana na Kanadu - zemi, v níž se pokojně prolíná nejmodernější životní, společenská a technická racionalizace s kouzelnou romantikou nedotčených míst a přírodních krás. Rudolf Krejčík se snažil v kostce přiblížit co nejvíce - od životní úrovně, která se zdá být pohádková, přes přírodní, historické a technické pozoruhodnosti, až po mentalitu a názory krajanů žijících v Kanadě desítky let.

 21:15  Kandidáti
*žánr: DOKUMENT

(Kandidáti) Dokumentární. (Československo - 1962). Režie: Jaroslav Šikl.
Dokument popisující podmínky a průběh přijímání nových členů do KSČ. Přehled předpisů a nařízení jako i společenského a sociálního zázemí, které musely jednotliví kandidáti splňovat, aby se mohli ucházet o členství.

 21:40  Jejich poslání špionáž
*žánr: DOKUMENT

(Jejich poslání špionáž) Dokumentární. (Československo - 1963). Režie: Jaroslav Šikl.
Washington, Londýn, Paříž, Frankfurt nad Mohanem. Vše města, v nichž jsou honosné budovy špionážních centrál západního světa. Z jejich útrob vycházejí školení agenti s cílem škodit socialistickému světu, škodit Československu.. I takto byly v totalitním režimu vnímáno centrály tajných agentur kapitalistických velmocí.. Dokument je přesnou rekonstrukcí několika špionážních akcí proti ČSSR. Jsou v něm použity autentické materiály.

CS FILM CS FILM
 20:00  Šašek a královna Česky
*žánr: FILM

Podobenství (1987). Hrají: Boleslav Polívka, Chantal Poullain, Gustav Nezval, Vladimír Leraus, Nelly Gaierová, Jiřina Steimarová, Nina Bártů, Marie Rosůlková, Lenka Vychodilová, Miroslav Maruška, Lumír Tuček, Jiří Pecha, Vlastimil Brodský, Jiří Kodet, Raoul Schránil aj., režie: Věra Chytilová.
Hradní kastelán se ve svých divokých snech proměňuje v opovrhovaného, ponižovaného šaška, jehož deptá panovačná královna. Režisérka Věra Chytilová si tu pohrává s téměř dokumentárním vylíčením „reality“ a divadelně stylizovanými vizemi, v nichž vládne červená barva. Námět poskytla stejnojmenná divadelní hra Bolka Polívky, jejíž podobu však režisérka často přesahuje, zvláště pak v satirickém vyhrocení, v němž nahlíží naši nedávnou minulost, ztrapnělé poklonkování před mocnými a bohatými tohoto světa. (112 minut)

 22:00  Škaredá dědina Česky
*žánr: FILM

Drama (1975). Hrají: Vilém Pfeiffer, Mária Markovičová, Petr Čepek, Antonín Ženčák, Valerie Kaplanová, Václav Babka, Jana Hlaváčková, Karel Chromík, Marie Málková, Gustav Hrabal aj., režie: Karel Kachyňa.
Vesnice Žitková, 1932. Také na obyvatele moravskoslovenských kopanic dolehly důsledky hospodářské krize. Do chalupy starého Jurici se vrací starší syn s rodinou. Potřebují přežít dobu, kdy ve městě není práce. Mladší bratr nevítá příbuzné s nadšením... Scenáristická úprava přenesla děj předlohy do folkloristicky působivější oblasti. Jilemnického povídka byla na Slovensku natočena pod názvem Bratia (1961, Režie: Andrej Lettrich). (81 minut)

 23:30  Filmové noviny Premiéra
*

Filmové zpravodajství (2014).
Filmové noviny přinášejí každý den souhrnné filmové zpravodajství ze světa filmu; aktuality, ocenění, výročí, nové a připravované projekty a mnoho dalšího z domova i ze zahraničí... (5 minut)

TV PAPRIKA TV PAPRIKA
 20:00  Když má Alex volno 1 (6) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Alex's Day Off) Alex Guarnaschelli, profesionální kuchařka, pracující matka a i v soukromí vášnivá kuchyňská ďáblice, vás zve na jedinečnou cestu po říši gastronomie. Díky svému hravému, poetickému a v neposlední řadě zábavnému stylu snadno dosáhne toho, že se najednou začnete na vaření a jídlo dívat úplně jinýma očima než dříve. Cestou od dezertové party k dobrotám francouzských bister nasbíráte spoustu receptů, které jsou (podobně jako jejich autorka) ve spojení s jednoduchou „přízemní“ realitou, ale přesto jsou na první pohled svérázné a chuťově pestré. Nechte se bez obav inspirovat, rozveselit a přimět k vaření; Alex už si s vámi poradí.

 20:30  James Martin ve Středomoří 1 (7) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(James Martin's Mediterranean) James Martin může ve Středomoří bez omezení holdovat své vášni k čerstvé, chuťově bohaté a barevně pestré stravě. Mistr kuchař v každém dílu vplouvá vždy do jiného přístavu některé země u Středozemního moře. Od Chanie a jiných malebných míst na Krétě až po Apeninský poloostrov s příjemnou ligurskou a toskánskou krajinou, se James setkává s místními kuchaři, farmáři a dalšími užitečnými figurkami, kteří a které pomohou rozhodnout, co by se na daném místě z lokálních surovin dalo uvařit dobrého. Když večer zapadne slunce a James má za sebou denní úsek své pouti, rád přivítá místní obyvatele na své pohostinné lodi, aby pro ně připravil tři typická jídla dané lokality. Šikovně kombinuje své dřívější znalosti s reflexí svých nejnovějších zážitků a všeho, co se při své nevšední plavbě od přístavu k přístavu naučil.

 21:00  Jamie dělá ještě rychlejší minutky 1 (10) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Jamie's 15-Minute Meals) Povzbuzen úspěchem svého předchozího podobného seriálu dělá Jamie minutky nyní ještě rychleji: průměrná doba přípravy je pouhých 15 minut. Vaření rychlých jídel pro všední den tak postoupilo na úroveň o stupínek vyšší. S takovou rychlostí se do jednoho půlhodinového vysílání snadno vejdou dvě jídla - na přípravu každého z nich připadne od á až do zet pouhá čtvrthodina. Jamie se přidržuje svého obvyklého „přízemního“ stylu a ukazuje divákům, že vaří v reálném čase a jaké triky a pomůcky používá, aby se vešel do předepsaného časového limitu. Jeho rady dobře využije každý, kdo v pracovní dny nechce zbytečně ztrácet čas zdlouhavým vařením. Jamie nás v tomto seriálu pohostí britskou klasikou a domácí středomořskou kuchyní, ale kromě toho se náš svérázný mladý kuchař tentokrát nechal inspirovat i asijskými kulinářskými nápady, zejména thajského, indického a čínského původu. Tak může být i vaše rychlé domácí menu obohaceno o exotičtější barvy a chutě. To je inovace, která potěší každého člena rodiny.

HBO HBO
 20:00  Epizody III. (5) STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYPremiéraod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD
*žánr: SERIÁL

(EPISODES III. EP. 05) komediální seriál USA/VB (2014). Hrají: Matt LeBlanc, Tamsin Greigová, Stephen Mangan, John Pankow, Kathleen Rose Perkinsová, režie: Iain B. MacDonald.
Manželé, úspěšné britské tvůrčí komediální duo, jsou najati Hollywoodem, aby pro americký trh napsali novou verzi své show. Oba jsou nadšeni. Brzy jim ale dojde, že s Američany to nebude žádná sranda.

 20:30  Girls III. (3): Ona souhlasí STEREOod 15 rokůDOLBY DIGITALfull HD
*žánr: SERIÁL

(GIRLS III. EP. 03 - SHE SAID OK) komediální seriál z produkce HBO USA (2014). Hrají: Lena Dunhamová, Allison Williamsová, Jemima Kirkeová, Zosia Mametová, Adam Driver, režie: Jesse Peretz.
Nová řada Zlatým glóbem oceněného seriálu od spisovatelky, režisérky a herečky Leny Dunhamové. Seriál se soustředí na partu přátel žijících v New Yorku a zaznamenává úspěchy i pády, které tito dvacátníci zažívají na cestě k dospělosti.

 21:00  Banshee II. (5): Pravda o jednorožcích STEREOPremiéraod 18 rokůDOLBY DIGITALfull HD
*žánr: FILM

(BANSHEE II. EP. 05 - THE TRUTH ABOUT UNICORNS) krimi drama z produkce Cinemaxu USA (2014). Hrají: Antony Starr, Ivana Milicevicová, Ulrich Thomsen, Frankie Faison, Rus Blackwell, režie: Babak Najafi.
Bývalý trestanec a protřelý zloděj Lucas Hood (Antony Starr) na sebe bere identitu šerifa v Banshee v Pensylvánii. Zde pokračuje ve svých zločineckých aktivitách, přestože se ho snaží dostat skupina gangsterů, kterou před lety zradil.

HBO2 HBO2
 20:05  Devět paruk STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(THE GIRL WITH NINE WIGS (AKA. HEUTE BIN ICH BLOND)) komediální drama Německo (2013). Hrají: Lisa Tomaschewská, Karoline Tesková, David Rott, Peter Prager, Maike Bollowová, režie: Marc Rothemund.
Snímek natočený na motivy skutečné události. Jednadvacetiletá Sophie právě nastoupila na vysokou, když u ní lékaři diagnostikovali rakovinu. Její svět se obrátil vzhůru nohama, avšak devět různých paruk se pro Sophii stalo elixírem života.

 22:00  Hranice lásky STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(THE END OF THE AFFAIR) romantické drama VB/USA (1999). Hrají: Ralph Fiennes, Julianne Mooreová, Stephen Rea, Jason Isaacs, James Bolam, režie: Neil Jordan.
Jedné deštivé noci v Londýně roku 1946 má spisovatel Maurice Bendrix příležitost potkat se s Henry Milesem, manželem jeho bývalé milenky, která jejich poměr náhle ukončila před dvěma lety. Je zřejmé, že Maurice rozchod nikdy nepřijal...

 23:40  Ve vlnách STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(DRIFT (2013)) drama Austrálie (2012). Hrají: Myles Pollard, Xavier Samuel, Sam Worthington, Robyn Malcolmová, Lesley-Ann Brandtová, režie: Ben Nott, Morgan O'Neill.
Snímek Drift se odehrává na počátku 70. let v jednom zapadlém městě na nádherném australském pobřeží a vypráví příběh dvou bratrů, kteří stáli u zrodu moderního surfařského průmyslu.

HBO Comedy HBO Comedy
 20:00  Průměrňákovi V. (22): Heckovi soutěží STEREOPremiéraod 12 roků
*žánr: SERIÁL

(THE MIDDLE V. EP. 118 - HECK ON A HARD BODY) komediální seriál USA (2014). Hrají: Patricia Heatonová, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sherová, Atticus Shaffer, režie: Blake T. Evans.
Zapomeňte na sportovce, filmové hvězdy a politiky. Opravdovými hrdiny současného světa jsou rodiče! A Frankie - milující žena a matka, uprostřed země, ze střední třídy, rychle se blížící střednímu věku - ta je přímo superhrdinkou.

 20:25  Dávám tomu rok STEREOod 15 roků
*žánr: FILM

(I GIVE IT A YEAR) romantická komedie VB (2013). Hrají: Rose Byrneová, Anna Farisová, Rafe Spall, Simon Baker, Minnie Driverová, režie: Dan Mazer.
Novomanželé Nat a Josh jsou spolu šťastní navzdory svým rozdílným povahám. Rodina ani přátelé však nejsou přesvědčeni o tom, že jejich manželství vydrží. První výročí se blíží a už mají zaděláno na problémy. Vydrží mladému páru manželství?

 22:00  Machete zabíjí STEREOod 18 roků
*žánr: FILM

(MACHETE KILLS) komediální akční thriller USA/Rusko (2013). Hrají: Danny Trejo, Michelle Rodriguezová, Sofía Vergarová, Amber Heardová, Mel Gibson, režie: Robert Rodriguez.
Akcční thriller vypráví o dobrodružstvích legendárního tajného agenta Macheta (Danny Trejo). Na své poslední misi je Machete pověřen prezidentem Spojených států, aby zastavil šíleného teroristu (Mel Gibson) před rozpoutáním nukleární války.

CINEMAX CINEMAX
 20:15  Rychle a zběsile: Tokijská jízda STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(THE FAST AND THE FURIOUS: TOKYO DRIFT) akční krimi thriller USA/Německo (2006). Hrají: Lucas Black, Bow Wow, Nathalie Kelleyová, Brian Tee, Sung Kang, režie: Justin Lin.
Aby se vyhnul vězení, je americký puberťák Sean odsunut za svým otcem do Japonska, který tam slouží v armádě. Jakmile přijede, objeví nový druh zábavy - nebezpečné pouliční závody v podsvětí Tokya.

 22:00  Knick: Doktoři bez hranic (10) STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 18 roků
*žánr: FILM

(THE KNICK EP. 10 - CRUTCHFIELD) dobové drama z produkce Cinemaxu USA (2014). Hrají: Clive Owen, Andre Holland, Eve Hewsonová, Jeremy Bobb, Juliet Rylanceová, režie: Steven Soderbergh.
Drama odehrávající se v legendární newyorské nemocnici Knickerbocker Hospital, kde na začátku 20. století pokrokoví lékaři a zdravotní sestry posouvali hranice medicíny v době, kdy úmrtnost lámala rekordy a antibiotika neexistovala.

 23:00  Boží stvoření STEREOod 18 roků
*žánr: FILM

(CHILD OF GOD) drama USA (2013). Hrají: Scott Haze, Tim Blake Nelson, Jim Parrack, James Franco, Brian Lally, režie: James Franco.
Děsivý příběh Lestera Ballarda, venkovana z Tennessee, který se na začátku 60. let minulého století rozhodne pro život mimo civilizaci. Veden zločinnými pohnutkami a pudem sebezáchovy se Lester pomalu proměňuje v jeskynního muže.

FILM+ FILM+
 19:55  Atentát na střední od 15 roků
*žánr: FILM

(Assassination of a High School President) Komedie, USA (2008). Režie: Brett Simon Hrají: Mischa Barton, Reece Thompson, Bruce Willis, Michael Rapaport, Kathryn Morris
Na katolické střední škole se populární a velmi krásná dívka spojí se školním reportérem, aby vyšetřili případ ukradených závěrečných testů. Ale když už mají své podezřelé, na povrch vyjde obrovské spiknutí.

 21:35  Hamilton: V zájmu státu od 18 roků
*žánr: FILM

(Hamilton: i nationens interesse) Akční drama, Švédsko (2012). Režie: Kathrine Windfeld Hrají: Mikael Persbrandt, Jason Flemyng, David Dencik, Pernilla August, Ray Fearon
Švéd Jan Guillou je proslavený ve své zemi a jeho knihy jsou přeloženy do mnoha jazyků. Hrdina jeho románů, Carl Hamilton, je agent stejně výkonný jako 007. V tomto filmu se snaží zabránit několika katastrofám: vysoce sofistikované zbraně jsou ukradeny a pašovány do Uzbekistánu, švédský vědec je unesen v Etiopii, chystá se mezinárodní spiknutí, korupce zasáhla nejvyšší patra politiky a navíc se chystá teroristický útok ve Švédsku. Carl Hamilton jde do boje...

 23:30  Turnaj zabijáků od 18 roků
*žánr: FILM

(The Tournament) Akční film, Velká Británie (2009). Režie: Scott Mann Hrají: Robert Carlyle, Kelly Hu, Ving Rhames, Scott Adkins, John Lynch
Zbohatlíci si vymysleli brutální hru: 30 nejlepších nájemných vrahů z celého světa se utká v souboji a poslední, který přežije dostane 10 milionů dolarů a titul nejlepšího nájemního vraha na světě. Boj o život je monitorován a zbohatlíci sázejí na vítěze. Brutální, krvavé, zvrhlé. Konec je zcela neočekávaný...

MGM CHANNEL MGM CHANNEL
 20:00  Aféra Profumo od 12 roků
*žánr: FILM

(Scandal) thriller GBR (1989) Režie: Michael Caton-Jones Hrají: John Hurt, Joanne Whalley-Kilmer, Bridget Fonda, Ian McKellen
Snímek vychází ze skutečného příběhu o sexuálním skandálu, který otřásl Británií konce 50. let. Klientem prostitutky Christine (Joanne Whalley) je vládní ministr, jejích služeb ovšem využívá také sovětský námořní atašé.

 22:00  Král Artuš a jeho družina od 12 roků
*žánr: FILM

(Camelot) dobrodružný film USA (1968) Režie: Joshua Logan Hrají: Vanessa Redgrave, Richard Harris, Franco Nero
Král Arthur žije šťastně se svou ženou Gueneverou v Camelotu. Pak se ale Lancelot stane nejen prvním a nejlepším rytířem u kulatého stolu, ale i královniným milencem.

 00:55  Úplněk v Modré vodě od 15 roků
*žánr: FILM

(Full Moon in Blue Water) drama USA (1988) Režie: Peter Masterson Hrají: Gene Hackman, Teri Garr, Burgess Meredith, Elias Koteas
Po zmizení své manželky je Floyd emocionálně úplně na dně. Je mu zcela lhostejný i bankrot hrozící jeho malé restauraci. Pouze tchán připoutaný na kolečkové křeslo a dobrosrdečná Louise by mu mohli pomoci vrátit se zpět do reality.

Film Europe Film Europe
 20:15  Neboj, jsem v pořádku
*žánr: FILM

(Je vais bien, ne t'en fais pas) Drama, Francie (2006). Hrají: Alissa Maiga(Léa), Mélanie Laurent(Elise Tellier), Kad Merad(Paul Tellier), Isabelle Renauld(Isabelle Tellier), Julien Boisselier(Thomas), režie: Philippe Lioret.
Doposud si devatenáctiletá Lili užívala společně s novými přáteli Leou a Thomasem prázdniny v Barceloně. Po návratu domů ale dívku čeká studená sprcha. Rodiče jí sdělí, že po velmi vyostřené a násilné hádce s jejich patriarchálním otcem opustil Lilin bratr - dvojče Loic domov a odešel neznámo kam. Od té doby nezvedá telefon a nedává o sobě vědět. Tato zpráva dívku, jež je na svého sourozence značně fixovaná, absolutně zdrtí. A stres a emocionální šok, znásobený setrvávající napjatou atmosférou doma, si brzy začne vybírat svou daň. Lili přestane přijímat potravu, nemůže ani spát a po několika dnech ve škole zkolabuje během přednášky a probudí se až na psychiatrii. K životu ji pak přivede až pohlednice od jejího bratra, první z mnoha. A jak přicházejí další a další psaní, tím více v dívce sílí touha po vzpouře a velkých životních změnách. Hlavní roli v pozoruhodném, dvěma Cesary ověnčeném dramatu ztvárnila vynikajícím způsobem půvabná Mélanie Laurentová, která se nyní představí i v novém snímku Quentina Tarantina Hanební pancharti.

 22:00  Pod pískem
*žánr: FILM

(Sous le sable) Drama / mysteriózní, Francie, Itálie (2000). Hrají: Pierre Vernier(Gérard), Charlotte Rampling(Marie Drillon), Bruno Cremer(Jean Drillon), Jacques Nolot(Vincent), Alexandra Stewart(Amanda), režie: François Ozon.
Spokojený manželský pár ve středních letech, Marie a Jean, se jako každý rok vypraví do západní Francie strávit část léta ve svém domě u moře. Jednoho dne se rozhodnou zajít na pláž. Zatímco se Marie opaluje, Jean si jde zaplavat. Žena na dece usne a po probuzení svého manžela marně hledá. On se k ní ale už nikdy nevrátí... Jaký důvod může mít člověk, aby jednoho dne odešel bez vysvětlení, bez náznaku odpovědi na přirozený příval otázek, jenž svým zmizením vyvolá? A byl ten odchod opravdu dobrovolný a konečný? Anebo zasáhla náhoda a Jean skutečně utonul? Anebo se vůbec neutopil a prostě od Marie odešel jinam, žít jiný život s jinou ženou? Mladý francouzský režisér Francois Ozon ve svém snímku nabídl divákům psychologický pohled do nitra zralé ženy, krutě zasažené ztrátou manžela. V hlavní roli britská star francouzského filmu Charlotte Ramplingová.

 23:40  Ned Kelly
*žánr: FILM

(Ned Kelly) Biografický / historický / western, Austrálie / Francie / Velká Británie / USA (2003). Hrají: Geoffrey Rush(Francis Hare), Joel Edgerton(Aaron Sherritt), Naomi Watts(Julie Cook), Heath Ledger(Ned Kelly), Orlando Bloom(Joseph Byrne), režie: Gregor Jordan.
Od producentů filmů Královna Alžběta a Jak na věc přichází pravdivý příběh jednoho z nejznámějších lidí mimo zákon Neda Kellyho. Policie ho pronásledovala, stíhala celá zem a za jeho hlavu byla vypsána největší odměna na světě. Musel se skrývat, zatímco jeho přátelé a rodina byli nespravedlivě uvězněni. Ned se ale brzy se svým gangem stal pověstným. Heath Ledger (Příběh rytíře, Ples příšer), Orlando Bloom (Černý jestřáb sestřelen, Pán prstenů) a oscarový Geoffrey Rush* (Záře, Královna Alžběta, Quills - Perem markýze de Sade), Naomi Watts (Kruh) v dramatickém a vzrušujícím příběhu jedné z nejslavnějších australských legend.

Filmbox Family Filmbox Family
 19:55  Man America
*žánr: FILM

(SOMEBODY’S HERO) Komedie, rodinný, romantický, USA (2011). Hrají: Christopher Gorham, Susan Misner, Arthur J. Nascarella, režie: Darin Beckstead.
Průměrný účetní se pokusí stát superhrdinou jak z akčního filmu.

 21:15  Podzimní úplněk
*žánr: FILM

(ANOTHER HARVEST MOON) Drama, USA (2010). Hrají: Ernest Borgnine, Piper Laurie, Anne Meara, režie: Greg Swartz.
Dojemné drama o čtyřech starých Američanech, kteří se vyrovnávají se životem v domě s pečovatelskou službou. Frank (Ernest Borgnine), Ella (Anne Meara), Alice (Doris Roberts) a June (Piper Laurie) se každí ráno scházejí na partičku karet. Jsou si navzájem už skoro rodinou - nezištně si pomáhají, neustále se hašteří a společně se dělí o názory na život, smrt a všechno mezi tím. Jednoho dne se Frank svěří Elle, že už si nevzpomíná na tvář své ženy a že nechce žít dál jen proto, aby prodělal další mrtvici. Přesvědčí svého syna Jeffreyho (Richard Schiff), aby mu přinesl jeho starou pistoli - prý, aby si připomněl kamarády z druhé světové války. Ale co když má s pistolí docela jiné úmysly?

 22:40  Otec naděje
*žánr: FILM

(FATHER HOPE) Drama, Itálie (2005). režie: Ruggero Deodato.
Bud Spencer je otec Hope. Je to neobvyklý kněz - neadří se mu respektovat pravidla a v mocné hierarchii církve se necítí dobře. To je důvod, proč ho jeho nadřízení pošlou do malého jihoitalského města. Ale Bud se zda okamžitě pustí do práce a snaží se dát morální a duchovní vedení vězňům v místní polepšovně pro mladistvé. Pro tyto zapomenuté děti se jejich pastor stává mentorem, zdrojem inspirace. Je to jejich „Otec Naděje“, ochotný za ně bojovat vší silou a proti všemu očekávání.

EUROSPORT EUROSPORT
 20:00  Watts
*žánr: SPORT

Magazín sportovních karambolů

 21:00  Šipky
*žánr: SPORT

Top of Ghent

 23:00  Motorsport
*žánr: SPORT

GT Academy

EUROSPORT2 EUROSPORT2
 18:45  Basketbal Live
*žánr: SPORT

Eurocup - skupiny Nymburk - Oldenburg

 20:30  Cyklistika Live
*žánr: SPORT

Šestidenní závod v Amsterdamu

 22:45  Fotbal
*žánr: SPORT

Bundesliga - 8. kolo Bayern Mnichov - Werder Brémy

SPORT 1 SPORT 1
 19:00  NFL Repríza
*žánr: SPORT

Pittsburgh Steelers - Houston Texans 7. kolo

 22:30  KHL - nejskvělejší okamžiky Repríza
 22:45  Lední hokej Repríza
*žánr: SPORT

Jokerit - Avangard KHL, základní část

SPORT 2 SPORT 2
 20:00  Lední hokej Repríza
*žánr: SPORT

Yugra - Slovan KHL, základní část

 22:30  NFL Reprízafull HD
*žánr: SPORT

Pittsburgh Steelers - Houston Texans 7. kolo

 02:00  Házená Repríza
*žánr: SPORT

Liga mistrů EHF, 4. kolo

NOVA SPORT NOVA SPORT
 20:05  ATP 500 Series - Basilej Live
*žánr: SPORT

Přímý přenos zápasů 1. kola tenis. turnaje Swiss Indoors Basel (Švýcarsko, Basilej)

 22:00  Večerní Sportovní noviny
*žánr: SPORT

Sportovní zpravodajství

 22:05  FC Bayern Mnichov-Werder Brémy Premiéra
*žánr: SPORT

Záznam vybraného utkání (Bayern TV)

SPORT 5 SPORT 5
 20:10  WRC Magazín 2014 16/9Premiéra
*žánr: SPORT

Španělská rallye - preview 12.soutěže

 20:40  Air Race: Formule 1 nebes 16/9
*žánr: SPORT

nejrychlejší motoristická sportovní série na světě

 21:10  Indoor Skydiving 16/9
*žánr: SPORT

turnaj ve Skydive Areně

SLOVAK SPORT TV SLOVAK SPORT TV
 18:00  Program není k dispozici
*

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.

 21:00  Program není k dispozici
*

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.

 00:00  Program není k dispozici
*

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.

Golf Channel Golf Channel
 19:30  SurGal Clinic Grand Finale Czech PGA Tour 2014
*žánr: SPORT

Highlights z Czech PGA Tour

 20:30  Shriners Hospitals for Children Open
*žánr: SPORT

Highlights z turnaje PGA Tour

 21:30  Volvo World Match Play Championship
*žánr: SPORT

Highlights z turnaje European Tour

MTV EUROPE MTV EUROPE
 20:00  Ideální pár
 21:00  Kruťárny
*

Kruťárny přebírá nejzábavnější amatérská internetová videa a vytváří z nich jednu velkou ostrou, zábavnou a především nekonečnou televizi.

 21:30  Kruťárny
*

Kruťárny přebírá nejzábavnější amatérská internetová videa a vytváří z nich jednu velkou ostrou, zábavnou a především nekonečnou televizi.

ÓČKO ÓČKO
 20:00  CZ & SK
*

české a slovenské klipy

 21:00  Millennium
*

největší hity nového milénia

 21:45  Filmshot
*

filmová jízda s Kryštofem a Denisou

iConcerts HD iConcerts HD
 20:00  Later with Jools Holland 32 (02)
*

VARIOUS, Buddy Guy, Goldfrapp, The Rolling Stones , The Kooks , Yeasayer, Dawn Kinnard, Natty, Glen Hansard, Marketa Irglova, Ed Hardcourt

 21:00  Lionel Richie - Live in Paris
*

VARIOUS, Lionel Richie

 22:00  Usher - London Live Special
*

VARIOUS, Usher

Brava HDTV Brava HDTV
 19:04  An evening with Gabriela Montero
*

Venezuelan-born superstar pianist Gabriela Montero has been called the "queen of improvisation." Her visionary interpretations and unique improvisational gifts have won her a rapidly expanding and devoted following around the world. Ms. Montero, who often invites her audience to participate by asking for a melody for improvisations, will present a recital of classical masterpieces as well as present her artistry through her trademark improvisations.Gabriela Montero (piano)

 20:26  Shostakovich - Violin Sonata
*

As the story goes, Dmitri Shostakovich wanted to present legendary violinist David Oistrakh with a composition for his 60th birthday: his Second Violin Concerto. The composer had however miscalculated and gave his present a year too early, on Oistrakh’s 59th birthday. When the violin virtuoso did finally reach the age of 60, Shostakovich felt obliged to dedicate another composition to him, and this would be his Sonata for Violin and Piano Op. 134. This particular performance is of an adaptation for string ensemble.Gidon Kremer, Kremerata Baltica

 20:58  Bach - Partita No. 6 part 3
*

Thanks to his antics at the piano, his unquestionable love for the works of Johann Sebastian Bach, and his unbelievable technique, it is only logical that the young French pianist David Fray has often been compared to pianist Glenn Gould. How true this comparison rings is evident from this concert that features music by J. S. Bach alone. In this broadcast: 'Partita No. 6 in E minor, BWV 830', part 3.David Fray (piano)

JimJam JimJam
 20:15  Dřeváčci (18)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Hluboko v lesích, tam kde se skrývají tajemní skřítci, žije veselý kmen Mumu. Prožijte s nimi jejich šťastná dobrodružství.

 20:20  Gombby a jeho zelený ostrov (25)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Zelený ostrov je místo, kde se Gombby a ostatní společně učí, jak důležité je mít kamarády a sdílet s nimi všechny nápady, radosti i strasti.

 20:35  Kravička Connie (93)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Connie je neposedná malá kravička, která strká svůj zvědavý čumáček úplně všude a která je strůjcem mnoha problémů a každého poplete.

duck tv duck tv
 20:17  Mimo a Bobo
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Mimo, malá panda a jeho verný priateľ, opička Bobo deťom ukážu svet prostredníctvom ich dobrodužstiev.

 20:20  Zoo
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Ako to chodí v zoologickej záhrade?

 20:22  Myškin domček
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Potom, čo zaspíte, malá myška objavuje hračky v izbičke

Disney Channel Disney Channel
 20:05  Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (10)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Sabrina je nap ůl člověk, napůl čarodějka a žije dvojí život jako obyčejná středoškolačka a čarodějnická učnice. Jakmile se tyto dva světy střetnou, Sabrina se bude muset utkat se svými nepřáteli a zároveň udržet v tajnosti svou čarodějnickou identitu.

 20:30  Violetta (82)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Violetta je talentovan á dívka, která se vrací do rodného m ěsta, kde najde lásku a objeví své životní poslání v hudbě.

 21:25  Austin & Ally (23)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Dvě naprosto rozdílné osobnosti, extrovert, hudebník a zpěvák Austin a skvělá, ale plachá, autorka písní Ally spolu začnou spolupracovat.

MINIMAX MINIMAX
 20:00  Závěr vysílání
 06:00  UPOVÍDANÁ MARTA 1 (31) od 7 roků
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(Martha Speaks)

 06:30  Franklin a přátelé 2 (21)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(Franklin And Friends) Frenklin následuje vůdce, Frenklinův výlet do divočiny Franklin je mladý želvák, který si spolu se svými kamarády hledá místo ve světě, přičemž se nejen učí, jak se má přizpůsobit světu, ale také zjišťuje, co od něho svět vlastně chce. Jako většina dětí, i Franklin se toho nejvíce naučí z vlastních chyb. Někdy sice neřekne pravdu nebo zabloudí, případně je bezmocně unášen vírem událostí, ale nakonec obvykle najde vhodné řešení. Z lekcí, které mu život uděluje, si bere ponaučení originálním, takříkajíc svérázně franklinovským způsobem a vždycky se přitom výborně baví.

HUSTLER TV HUSTLER TV
 19:00  Alt Girl Extreme Sex
 20:30  Girls On Girls Orgasms
 22:00  HUSTLER TV- Addicted To Toys
BRAZZERS TV Europe BRAZZERS TV Europe
 20:00  Cute, Young & So Horny: Sexercise For The Best Workout od 18 roků
*

As a personal trainer it's important to stretch out your client. Stretching out Lexi's sexy legs leads to him getting his hands all over her tight body. He soon has her sucking his cock!

 20:30  Black Dicks & Small White Chicks od 18 roků
*

Ep. 3. Sensi waits for his ghetto sex bitch to come home. Blonde Delilah gets her sexy tits out before puling out Sensi's massive black cock. Sensi squeezes his fat cock into her tight pussy as she rides him hard until he comes over her arse and back.

 21:00  Fucked Or Friction: Massage Parodies: I've Fallen And I Can't Get Up od 18 roků
*

When you really, really need a deep-tissue massage, you might as well visit the best. Brandy Aniston's seeing a massage therapist who's so good at his job, she trusts him no matter what he says. He knows what it takes to go deep and uses his expert hands to really relax the milf's muscles. And once that's done, he's got a special tool to finish the job.

LEO TV LEO TV
 06:00  Závěr vysílání
 22:00  Od kouření k výstřiku od 18 roků
*

České páry si umí sex vychutnat a my vás o tom přesvědčíme!

 22:35  Přepadení na pracovišti od 18 roků
*

Vyzvěte svého partnera či partnerku k nečekané rychlovce!

Man-X Man-X
 06:00  NO BROADCAST
*

erotic

 00:00  Battle fuckers
*

erotic

 01:32  Losing it
*

erotic

Legenda: bez omezení...bez věkového omezení, od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let, od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let, od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let, od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let, STEREO...stereo, MONO...mono, DUO...vysílání s duálním zvukem, SURROUND SOUND...Surround sound, DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround, DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital, 16/9...obrazový formát 16:9, SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309), TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky, znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči, audio description...audio description (zvukový popis), MHP...MHP (interaktivní aplikace), poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici, černobíle...černobílé vysílání, full HD...pořad v nativním HD rozlišení, Live...přímý přenos, Záznam...záznam, Premiéra...premiéra, Repríza...repríza, Česky...česky, Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2014

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity