na den:
[ PREVIEW ] logo Skylink logo freeSAT by UPC Direct logo Digi TV

PARABOLA.CZ > TV PROGRAM > PAKET SKYLINK

ČT 1 ČT 1
 15:20  Poslední leč Alfonse Karáska SKRYTÉ TITULKY
*žánr: FILM

Miloš Kopecký v roli nestárnoucího svůdníka, českého Casanovy, v malé hudební komedii (1987). Dále hrají: J. Langmajer, J. Jirásková, M. Pleštilová, J. Paulová, L. Geprtová, P. Nárožný, B. Poloczek a další. Scénář G. Oplustil a Z. Podskalský. Kamera A. Daňhel. Režie Z. Podskalský (55 min)

 16:15  AZ-kvíz SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HD
*

Soutěž pro každého

 16:45  Malá farma: Velikonoční pivo SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HDaudio description
*

Nad Malou farmou se tyčí nedostavěný gotický klášter. A pod ním kdysi stával pivovar. Vašek se rozhodl alespoň na chvíli obnovit dávnou tradici a uvařit Kuklovské velikonoční pivo. Režie R. Šprongl

ČT 2 ČT 2
 15:20  Dobrodružství vědy a techniky SKRYTÉ TITULKYPremiéra
*žánr: DOKUMENT

Nemocné srdce Nové nebo tradiční metody při léčení kardiovaskulárních potíží?

 16:05  Věda na vlastní kůži DUOSKRYTÉ TITULKYPremiéra
*žánr: DOKUMENT

Odolá dům ze slámy ohni? Můžeme změřit IQ psa? Zmokneme v dešti víc při chůzi nebo běhu? Další otázky, na něž naše trio vědců a pokusných králíků hledá odpověď. Francouzský dokumentární cyklus

 17:00  Velkopáteční bohoslužba L
*

Českobratrské církve evangelické Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Praze na Vinohradech se na Velký pátek schází k liturgické slavnosti, při které si připomene smysl velikonoční oběti Ježíše Krista. Bohoslužbě předsedá farářka Ester Čašková

ČT 24 ČT 24
 16:00  Zprávy v 16 znakový jazyk
*

Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě

 16:30  Zprávy SKRYTÉ TITULKY
 16:35  Studio ČT24
*

Aktuální rozhovory na aktuální témata v ČR i ve světě. Možnost přerušení vysílání v důsledku přímých přenosů z významných akcí

ČT Sport ČT Sport
 15:55  Basketbal: Mattoni NBL Live
*

Přímý přenos čtvrtfinálového utkání basketbalové Mattoni NBL

 18:00  Buly - hokej živě Live
*

Přímý přenos druhého finálového utkání Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy v ledním hokeji

 21:10  Motorismus: MS freestyle motokros SKRYTÉ TITULKYZáznamfull HD
*

2014 Polsko Záznam z úvodního podniku světového šampionátu z polského Gdaňska


NOVA NOVA
 15:20  Ordinace v růžové zahradě 2 (10) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYaudio description
*žánr: SERIÁL

Potíže doma Pavla se snaží zapomenout na Hakena, Marek i Tereza jí ho však stále připomínají a sama se s ním setká dřív, než čekala. Oskar chce napravit svůj mravní poklesek a snaží se, ale větší úspěch má u Martiny Adam Suk. Další příběhy oblíbených hrdinů populárního seriálu TV Nova (2008). Hrají P. Rychlý, J. Šťastný, B. Munzarová, M. Bahul, J. Pejchal, M. Trnavský, A. Polívková, A. Gondíková, M. Písařík, M. Zoubková, K. Nováková a další. Režie J. Věrčák

 16:30  Krok za krokem IV (16)
*žánr: SERIÁL

(Step by Step IV) Zdá se, že "válka" mezi sourozenci se pomalu mění v křehké příměří, ale i tak musí Carol a Frank řešit množství problémů, které jim život přináší. Navíc je zde Cody, který je přeochoten podat vždy pomocnou ruku... Čtvrtá řada amerického seriálu (1994). Hrají P. Duffy, S. Somers, S. Keanan, S. Mitchell, B. Call, A. Watson, Ch. Castile, J. Byrne a další.

 17:00  Odpolední Televizní noviny STEREO16/9
*žánr: ZPRÁVY

Sportovní noviny, Počasí

NOVA CINEMA NOVA CINEMA
 15:25  Námořní vyšetřovací služba (19) STEREO
*žánr: SERIÁL

(Navy NCIS) Vyšetřovatelé NCIS tentokrát musí vyřešit vraždu svého kolegy. Někdo ho zastřelil a poté doslova vykuchal. Gibbs a jeho tým zjistí, že jejich kolega rozkryl podivné okolnosti tři roky starého případu zpronevěry dvaceti milionů dolarů... Americký krimi seriál (2003). Hrají M. Harmon, M. Watherly, P. Perrette, D. McCallum a další

 16:15  A pak přišla láska STEREO16/9
*žánr: FILM

(And Then Came Love) Úspěšná novinářka a svobodná matka Vanessa Williams má všechno, co si nezávislá žena může přát. Přesto začíná poslední dobou pochybovat o tom, že rozhodnutí otěhotnět prostřednictvím anonymního dárce spermatu bylo správné... Americká romantická komedie (2007). Dále hrají K. Daniels, M. Boatman, J. Gumbs, E. Kitt a další. Režie R. Schenkman (91 min)

 18:10  Amazing Race: O milion kolem světa XIII (11) STEREO
*

(The Amazing Race XIII) Akční reality show, ve které několik různorodých dvojic závodí po celém světě. Nejlepší a hlavně nejrychlejší tým vyhraje jeden milion dolarů! Americká reality show (2008)

TV FANDA TV FANDA
 15:55  Tescoma s chutí STEREO16/9
*

Tipy na víkend s Ivanem Vodochodským. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově

 16:05  Rady ptáka Loskutáka STEREO
*

Sourozenci Gondíkovi vám přinášejí skvělé rady, tipy a nápady pro váš byt, dům i zahradu. Režie O. Švarcová (2007)

 17:05  Nováci (15)
*žánr: SERIÁL

Ota Jirák vás vítá v kruhu rodinném, kde vládne pohoda jako řemen. Český sitcom (1995). Dále hrají J. Janěková, J. Ježková, F. Rajmont a P. Nanque

SMÍCHOV SMÍCHOV
 16:00  2 $ocky (14) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(2 Broke Girls) Dvě švorc holky se rozhodly dobýt Manhattan. Jejich zbraní jsou cukrové košíčky, jejich kouzlo je vražedné... Americký sitkom (2011). Hrají K. Dennings, B. Behrs, J. Kite, M. Moy, G. Morris a další

 16:25  Fresh Prince (17)
*žánr: SERIÁL

(Fresh Prince of Bel Air I) Chudý mladík Will se nastěhuje ke svým bohatým příbuzným, kteří žijí v jedné z nejdražších čtvrtí Los Angeles. Působí jako rušivý element ve snobské rodině, kde jsou snad všichni slušní a nedělají nic zajímavého. Prostě si jdou podle svého denního programu a žijí onen "spořádaný a klidný život". A to má právě přistěhovalec Will změnit a taky se mu to daří. Americký sitkoml (1990) Hrají: Will Smith, James Avery, Alfonso Ribeiro a další (20 min)

 16:50  Na zdraví! (1, 2) STEREO
*žánr: SERIÁL

(Cheers VIII) Útulný bar, ve kterém se mohou jeho hosté nejen zasmát, ale i probrat své problémy. Osmá řada amerického seriálu (1989). Hrají T. Danson, R. Perlman, J. Ratzenberger, G. Wendt a další.

PRIMA PRIMA
 15:25  Castle na zabití II (24) STEREO
*žánr: SERIÁL

Smrtelná hra V Central Parku je zastřelen muž. Když detektiv Beckettová se spisovatelem Castlem zjistí, že má falešné dokumenty i jméno, myslí si, že to byl špion. Jenže nic není, jak se zdá... Americký kriminální seriál (2010). Hrají N. Fillion, S. Katicová, J. Huertas a další (42 min)

 16:20  Komisař Rex III (6) SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Vrah panenek Šikovný opravář hraček umí hodné rozbité panenky spravit a ty neposlušné zabít... Německý kriminální seriál (1996). Hrají T. Moretti, W. Bachofner, H. Weixelbraun, G. Zemann a další. Režie O. Hirschbiegel (48 min)

 17:30  Odpolední zprávy STEREOPremiéra
PRIMA COOL PRIMA COOL
 15:10  Bořiči mýtů V (32) STEREOPremiéra
*žánr: SERIÁL

Moderátoři Jamie a Adam se pokoušejí potvrdit nebo vyvrátit nejrůznější mýty, které už řadu let kolují světem... Americký dokumentární seriál (2008) (50 min)

 16:15  Skladiště 13 II (3) STEREO
*žánr: SERIÁL

Záhadná zjevení Pete a Myka vyšetřují sérii nevysvětlitelných zjevení, k nimž dochází v jednom městě. Za bílého dne se tam na ulici i uvnitř domů zjevují lidé ze zcela rozdílných epoch... Americký sci-fi seriál (2010). Hrají E. McClintock, J. Kellyová a další (42 min)

 17:10  Jmenuju se Earl III (22) STEREO
*žánr: SERIÁL

Earlovy ženy 2/2 Earl se ve snaze vyčistit karmu a narovnat vztah s Billie vydává odčinit nejhorší prohřešek vůči ženám. Billie dojde trpělivost a dá mu vybrat - buď ona, nebo seznam... Americký komediální seriál (2008). Hrají J. Lee, E. Suplee, J. Presslyová, N. Velazquezová, E. Steeples a další (21 min)

PRIMA LOVE PRIMA LOVE
 15:25  Odpadlík I (20) SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Ztracená Bývalý policista Lorenzo Lamas se stane psancem. Přesto stále bojuje na straně práva a spravedlnosti... Americký akční seriál (1992). Dále hrají B. Richmond, K. Kinmontová a další (42 min)

 16:20  Můj přítel Monk III (2) STEREOPremiéra
*žánr: SERIÁL

Pan Monk a bezpečný úkryt Nesnáší nepořádek, nesnáší špínu, trpí fobiemi a působí spíš jako blázen. Ale bývalému policejnímu detektivovi Adrianu Monkovi zůstala schopnost geniální dedukce a logiky, s jejichž pomocí vyřeší každý zapeklitý případ. Tentokrát řeší vraždu hudebního producenta. Na místě činu byl nalezen šimpanz s pistolí v ruce. Všichni si nejdřív myslí, že zvíře skutečně zmáčklo spoušť... Americký kriminální seriál (2004). Hrají T. Shalhoub, J. Gray-Stanford, T. Levine a další (42 min)

 17:25  S Nigellou ve vánoční kuchyni (2) STEREOPremiéra
*

Vánoční dopolední svačina Známá britská kuchařka Nigella Lawsonová předvede, co nejlepšího připravit na Vánoce a jak je prožít bez shonu a nervozity. Ochutnejte její sváteční dobroty... Britská kuchařská show (2007) (29 min)

PRIMA ZOOM PRIMA ZOOM
 15:55  Ztracené světy (9) STEREO
*žánr: DOKUMENT

Tajuplná města atomové bomby Poznejte světy dávno ztracené i ty, které existovaly jen ve fantazii. Projděte se starověkým Egyptem, Skotskem Williama Wallace, Jeruzalémem v dobách Ježíše Krista či Hitlerovým imaginárním superměstem... Britský dokumentární seriál (2006) (44 min)

 16:55  Tajemství světových muzeí II (3) STEREO
*žánr: DOKUMENT

Mexické národní muzeum Vypravte se s tvůrci do nejznámějších muzeí a galerií světa a poznejte, jaké poklady a tajemství ukrývají... Kanadský dokumentární seriál (2012) (43 min)

 17:55  Utajená pravda (5) STEREOPremiéra
*žánr: DOKUMENT

Lochneská příšera Velké mýty stále žijí. Poznejte nejznámější z nich. Mocné civilizace pohlcené mořem, tajemné bytosti z jiných planet či obávané jezerní příšery... Americký dokumentární seriál (2011) (45 min)

STV 1 STV 1
 15:50  Galoše šťastia MONOReprízaod 12 roků
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Rozprávka. Podľa Hansa Christiana Andersena... Réžia: Juraj Herz Účinkujú: Jana Brejchová, Miroslav Donutil, Andrej Hryc, Zora Kolínska, Karol Čálik (1986)

 17:25  Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 1/4 Reprízaod 12 roků
*žánr: FILM

Dráma. Svoj život zasvätil službe Bohu... Réžia: Giacomo Battiato Účinkujú: Piotr Adamczyk, Olgierd Lukaszewicz, Malgosia Bela (Taliansko 2005)

 19:00  Správy RTVS STEREOPremiérabez omezení
STV 2 STV 2
 15:55  Veľmi starí obaja MONOReprízaod 12 roků
*

Televízna adaptácia poviedky poľského autora K.Brandysa. Réžia: Zlatica Buzgovičová Účinkujú: Marta Bieliková-Černická, Július Pántik, Jan Zachar, Marek Ťapák, Elena Petrovická (1995)

 17:00  Vzkriesenie STEREOReprízaod 7 roků
*žánr: DOKUMENT

Dokumentárny film o pohnutých osudoch Gréckokatolíckej cirkvi na Slovensku v kontexte symboliky liturgického slávenia veľkonočných sviatkov byzantského obradu. (2010)

 18:00  Televíkend Premiérabez omezení
TA3 TA3
 16:00  Žurnál
 16:30  Ekonomika
 16:45  Biznis Repríza
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
 15:45  Beethoven 4 STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: FILM

(Beethoven´s 4th) Rodina nemůže uvěřit, že by jejich pes byl tak poslušný. Netuší, že došlo k záměně a pravý Beethoven řádí v jiné domácnosti... Americká komedie (2001). Hrají J. Reinhold, J. Sweeney, J. Pichler, M. Gallo, K. Krish, M. McCoy a další Režie D. M. Evans (90 min)

 17:45  Kašpárku, vař! Premiéra
*

Radek Kašpárek je v kuchyni guru a Lucka zatím umí jen vajíčka na tvrdo. On v kuchyni tančí a ona v tom zatím plave

 18:30  Naše zprávy STEREO
MARKÍZA MARKÍZA
 14:55  Spy Kids 4 STEREOPremiéraSlovenskyod 12 roků
*žánr: FILM

(Spy Kids 4: All the Time in the World) Akčná komédia, USA (2011). Réžia R. Rodriguez. Hrajú: J. Alba, J. McHale, A. Vegová, D. Sabara, R. Blanchardová, M. Cook. Marissa Cortez Wilsonová má všetko po čom túži - úspešného a sympatického manžela, nádherné bábätko a dve úžasné nevlastné deti. Lenže nič nie je tak ružové, ako sa zdá. Jej malá dcéra si robí čo chce, dvojčatá Rebecca a Cecil ju neznášajú a manžel ani nezistil, že doma žije so špiónkou.

 16:45  Kráska z Manhattanu STEREOPremiéraSlovenskyod 12 roků
*žánr: FILM

(Maid in Manhattan) Romantická komédia, USA (2002). Réžia W. Wang. Hrajú: J. Lopezová, R. Fiennes, T. Posey, N. Richardsonová, S. Tucci. Marisa (Jennifer Lopezová), slobodná matka žijúca v New York City, upratuje v prvotriednom manhattanskom hoteli. Riadením osudu a omylom stretne pohľadného Christophera Marshalla (Ralph Fiennes), dediča bohatej a v politicky veľmi vplyvnej rodiny, ktorý sa domnieva, že Marisa je hosťom hotela. Obaja sa do seba zaľúbia a prežijú kúzelnú noc. Keď vysvitne, kto vlastne Marisa je, začnú si uvedomovať rozdielne svety, v ktorých žijú.

 19:00  Televízne noviny STEREOPremiéra
TV DOMA TV DOMA
 15:55  Keď budeš moja (147, 148) STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Telenovela, Mexiko-Španielsko (2001-2002). Hrajú: S. Navarrová, S. Basaňez, A. Michelová. 147 Paloma povie Daniele, že chce vidieť Diega. Daniela hovorí s Marianom. Povie mu, že ak naozaj miluje Palomu, tak nech obetuje svoje šťastie v prospech jej. Diego sa dozvie o sneti na kávovníkoch a odkladá svoje rokovanie s bankou, počas ktorého chcel požiadať o pôžičku. Miguel hovorí s Constanzou, povie jej, že všetci traja pôjdu na Bahamy. Berenicina mŕtvola je v márnici, jej totožnosť zostáva neznáma. Barbara a Angela tlačia na Fabiana, chcú obviniť Diega a Palomu z fiktívnych vývozov. Diego požiada Palomu o ruku... 148 Soledad sa rozhodne zostať v Mexiku. Diana cíti zodpovednosť za to, čo sa deje Diegovi. Ines nesúhlasí s manželstvom Diega a Palomy. Angela povie Juanovi Franciscovi, že sa bude musieť ospravedlniť Fabianovi za to, že ho nepodporoval. Jeremy zistí, že Miguel sa zhováral s pracovníkmi Rady o haciende, ktorá bola napadnutá sneťou. Fabian dá Maldonadovi pokyn pre prípravu dokumentov, ktoré obvinia z fiktívnych vývozov Diega a Palomu. Miguelove kreditné karty sú nepoužiteľné. Fabian navštívi Ines s cieľom presvedčiť ju o tom, ako veľmi sa v ňom mýli. Marcia je prekvapená, keď Jimene, jej matke, zavolá Eugenia, ktorá mala s Fabianom syna. Soledad presvedčí Palomu, aby Diego a Mariano zostali na chvíľu sami a vydiskutovali si vzájomné nezhody...

 18:00  Priatelia STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Sitkom, USA (1999-2000). Hrajú: J. Anistonová, C. Coxová, L. Kudrowová.

 19:00  Bez servítky STEREOod 12 roků
*

Čo si navaria, to si aj zjedia...

TV DAJTO TV DAJTO
 16:00  Crazy tv STEREOod 12 rokůfull HD
*

Skrytá kamera.

 16:55  Kobra 11 STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Kriminálny seriál, Nemecko (1998). Hrajú: J. Brandrup, R. Strecker, A. Eggertová.

 17:55  Walker, texaský ranger VI. (2) STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Kriminálny seriál, USA (1997-1998). V hlavnej úlohe Ch. Norris.

TV LUX TV LUX
 15:30  Ruženec z Lúrd: Bolestný ruženec
*

Záznam modlitby ruženca z Lúrd.

 16:05  Univerzita tretieho veku: "Autor: Ján Buc
 16:45  Katechéza
*

K hlbšiemu prežívaniu viery patrí aj poznanie kresťanských právd a morálky. Aj my chceme prispieť tým, že sa vám pokúsime objasniť niektoré dôležité otázky.

JOJ JOJ
 14:05  Múmia od 12 roků
*žánr: FILM

(The Mummy) Skupina dobrodruhov neúmyselne oživí skazonosnú múmiu veľkňaza Imhotepa. Dvadsiate roky 20. storočia boli zlatou érou dobrodruhov a Egypt ich zasľúbenou zemou. Za tajomstvom zmiznutého mesta Hamunaptry, pokladom faraónov a Knihou mŕtvych sa vydáva Brendan Fraser ako dobrodruh Rick, Rachel Weiszová ako krásna egyptologička Evelyn a John Hannah ako jej výstredný brat Jonathan... Americký akčný film (1999). Hrajú: B. Fraser, R. Weiszová, J. Hannah, A. Vosloo, K. J. O'Connor, O. Fehr, J. Hyde, B. Fox, E. Avari, S. Dunham, C. Johnson, T. Watkins, O. Djalili, A. Ipalé, P. Velasquezová, M. Afifi, B. Bargeld a ďalší. Réžia: Stephen Sommers (121 min)

 16:45  Hľadá sa Nemo od 7 rokůfull HD
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(Finding Nemo) Napriek zákazu svojho otca Nemo hneď prvý deň v škole opúšťa bezpečie korálového útesu a vydáva sa do hlbokej vody, aby kamarátom dokázal svoju odvahu. Nanešťastie ho odchytí športový potápač a Nemo skončí v akváriu v prístavnej zubnej ordinácii v Sydney. Jeho nešťastný otec s pomocou modrej korálovej rybky Dory, trpiacej stratou krátkodobej pamäti, vypláva na jeho záchranu. Cestou čelia mnohým nebezpečenstvám a stretajú najrozličnejších obyvateľov morských hlbín. Medzitým Nemo spolu s ostatnými obyvateľmi akvária - pračudesnou partiou morských tvorov - pripravuje plán úteku späť do mora... Americká animovaná komédia (2003). Réžia: A. Stanton, L. Unkrich (100 min)

 19:00  Veľké Noviny TV Joj Live
JOJ PLUS JOJ PLUS
 16:00  Druhá šanca od 12 roků
*žánr: FILM

(Doc West 1) Hazardný hráč Doc West mal šťastie v pokrovej hre, ale jeho výhru ukradli banditi. Doc to však nemieni nechať tak, až sa dostane do mestečka Holysand. Tu sa presadí ako lekár, aj keď je vskutočnosti profesionálny hráč. Chce pokračovať v ceste, aby našiel lupičov, ale nešváry medzi susedmi, priateľstvo s miestnym šerifom a nález časti jeho označených peňazí, ktoré ukradli v banke v Santa Fér, ho donúti zmeniť plány. Doc sa musí rozhodnúť, či zostane na strane poriadnych občanov, alebo sa pridá ku kriminálnikom... Taliansky western (2009). Hrajú: T. Hill, P. Sorvino, B. Southerland, A. Taylor, C. Careyová, M. Alberti, L. Huffman, G. Biasetti, D. Chavezová a ďalší. Réžia: G. Base, T. Hill (208 min)

 18:25  Druhá šanca 2 od 12 roků
*žánr: FILM

(Doc West 2) Hazardný hráč Doc West mal šťastie v pokrovej hre, ale jeho výhru ukradli banditi. Doc to však nemieni nechať tak, až sa dostane do mestečka Holysand. Tu sa presadí ako lekár, aj keď je vskutočnosti profesionálny hráč. Chce pokračovať v ceste, aby našiel lupičov, ale nešváry medzi susedmi, priateľstvo s miestnym šerifom a nález časti jeho označených peňazí, ktoré ukradli v banke v Santa Fér, ho donúti zmeniť plány. Doc sa musí rozhodnúť, či zostane na strane poriadnych občanov, alebo sa pridá ku kriminálnikom... Taliansky western (2009). Hrajú: T. Hill a ďalší. Réžia: G. Base, T. Hill (208 min)

 20:00  Vytunuj mi fáro II.
WAU WAU
 15:45  Kto prežije XIX. (7) Premiéra
*

(Survivor XIX. - Samoa) V tvrdej súťaži stroskotanci doslova bojujú o prežitie, vodu, jedlo a nástroje, ktoré im uľahčia život. A v neposlednom rade aj o vysokú výhru! V 19. sérii populárnej súťažnej reality-šou 20 súťažiacich strávi 39 dní v divočine súostrovia Samoa v Polynézii na juhu Tichého oceánu, v raji s bielymi pieskovými plážami, bujným zeleným pralesom a vysokými vodopádmi. Štát Samoa leží v západnej časti súostrovia, na juhu od rovníka zhruba v polovici cesty medzi Novým Zélandom a Havajom. Skladá sa z dvoch hlavných ostrovov - Upolu a Savai´i, ktoré zaberajú plochu 99 percent štátu Samoa, zvyšok tvorí osem malých ostrovčekov. Nakrúcalo sa od 11.06.2009 do 19.07.2009 na juhozápade menšieho ostrova Upolu. V súťaži, ktorá je vo svojej podstate veľkým sociálnym a psychologickým experimentom odkrývajúcim podstatu ľudských charakterov vo vypätých životných situáciách, súťažiaci súperia nielen o malé odmeny, ale predovšetkým o veľkú hlavnú výhru v hotovosti. V súťaži platí systém postupného vyraďovania, kde súťažiaci hlasujú proti ostatným členom kmeňa, až kým nezostane posledný súťažiaci, ktorý okrem výhry získa aj titul Posledný stroskotanec. Na súostroví Samoa sú súťažiaci rozdelení do dvoch kmeňov. Žltý kmeň Foa Foa, ktorého názov je odvodený od samojského slova s významom "fúkanie do mušle", vyzve fialový kmeň Galu, čo v preklade znamená "morská vlna" alebo "byť hrubý" či "rozbiť sa o útes". Americká súťažná reality-šou (2009). Účinkujú: N. Whiteová, R. Hantz, M. Trimming, B. Clouser, Sh. Waterová a ďalší. Moderátor: Jeff Probst

 16:35  Extrémne premeny nevesty III. (2, 3)
*žánr: FILM

(Bulging Brides III.) Svadobný pochod, vchádza nevesta a... prečo je taká tučná? Po mesiacoch stresujúceho plánovania a prekračovania nákladov je skutočným testom nevestiných nervov prechádzka uličkou v svadobných šatách. Vie, že všetky oči sú na ňu uprené, skúmajú každý centimeter jej tela a nemilosrdne odhalia každý kaz. Žiadna žena netúži po tom, aby si na jej výzore „zmlsli“ klebetné jazyky. Preto sa každá nevesta usiluje pred svadbou zhodiť nejaký ten kilogram, zoštíhliť svoj driek. A ako na to? Poradia v tom tréner fitness Tommy Europe a výživová špecialistka Nadeen Bomanová. Obaja si pozorne obzrú nevestu a zistia, kde nesedia svadobné šaty a čo treba urobiť, aby sa svadobný deň nepremenil na hororovú moru. Podarí sa im to? Majú na to ani nie dva mesiace a často sa zdá, že ide o nesplniteľnú úlohu. Kanadská reality show (2010). Hrajú: T. Europe, N. Bomanová, J. Okadaová

 17:20  Dom snov III. (25) od 12 roků
*

(Extreme Makeover Home Edition III.) Rodina, ktorá to naozaj veľmi potrebuje, sa dočká prekvapujúco rýchlej rekonštrukcie svojho príbytku. Pokým sa však tím návrhárov dokáže aspoň chvíľu nehádať, čo nebýva zvykom... Šéf tímu návrhárov, architektov a štylistov vyberie rodinu, ktorá sa už po siedmich dňoch môže radovať z kompletnej rekonštrukcie domu. Tvorcovia zvyčajne vytipujú rodinu, ktorá obnovu svojho príbytku už skutočne potrebuje ako soľ a ktorá prežila zaujímavý, pohnutý, často však smutný či nešťastný životný príbeh. Vybrané rodiny sú svojou účasťou v televíznej šou v podstate odmeňované. Keď tím odborníkov dorazí na miesto, odošle rodinku na sedemdňovú luxusnú dovolenku a práce na jej dome sa začínajú. Odborníci vytvoria architektonický návrh a interiérový návrh domu vrátane riešenia pre záhradu a okolité pozemky. Potom prizvú stavbyvedúceho so stovkou šikovných pracantov. Remeselnícke a stavebné práce, ktoré by za normálnych okolností trvali aj celý polrok, robotníci jednoducho stihnú vykonať za sedem dní! Americká reality show (2003-2011). Účinkujú: P. DiMeo, M. Moloney, T. Hutsonová, P. Hemmisová, P. Sharp, E. Sanders, E. Ancker, Xzibit, M. Matlinová, T. McQueenová, E. Xol a ďalší. Moderátor: Ty Pennington. Réžia: Glen GT Taylor, Patrick Higgins

SENZI SENZI
 16:00  OCHUTENÉ MOROM
*

Ochutnajte špeciality talianskeho šéfkuchára a cíťte sa ako na dovolenke, kde počuť šum mora a krásne melódie. Massimo a Oľga Valentová vám pripravia to najlepšie zo stredomorskej kuchyne.

 17:00  SENZI ŠLÁGRE Premiéra
*

Výber najznámejších evergreenov od tých najlepších slovenských spevákov.

 18:00  ODDYCHOVKA
*

Krídlovka, trombón, tuba a spev. To všetko neodmysliteľne musí znieť, keď hrá dychová hudba. Vypočujte si v oddychovke zmes krásnych piesní v podaní slovenských, ale aj českých dychoviek.

VIASAT EXPLORER VIASAT EXPLORER
 15:55  Pobřežní stráž Florida (9) od 15 roků
*žánr: DOKUMENT

(Coast Guard Florida) USA, dokument (2013). Taktické týmy pobřežní stráže zkoušejí své nováčky na hranici fyzických možností, zatímco v Miami Beach pobřežní stráž zkouší zachránit muže, který se snaží udržet na hladině.

 16:45  Mistři s motorovou pilou (1)
*žánr: DOKUMENT

(Saw Dogs) Americký dokumentární seriál (2012). Plastiku letícího orla pro působivé golfové hřiště málem zničí nováček manipulující s vysokozdvižným vozíkem.

 17:10  Mistři s motorovou pilou (2)
*žánr: DOKUMENT

(Saw Dogs) Americký dokumentární seriál (2012). Řezbáři se pokoušejí sladit své individuální styly při tvorbě velkolepého baru pro exkluzivní horské vinařství.

VIASAT HISTORY VIASAT HISTORY
 15:00  Tudorovská farma (5)
*žánr: DOKUMENT

(Tudor Farm) Velká Británie, dokumentární série (2013). Tato epizoda se zaměří na téma pohostinnosti v tudorovské Anglii. Protože stát chudým nedával žádnou podporu, bylo na klášterech, aby zajistily potřebným péči.

 16:10  Time Team - Dobové vykopávky 11 (20)
*žánr: DOKUMENT

(Time Team YR XI) Britský dokumentární seriál (2005). Anglie se spoléhala na schopnosti svých kovářů staletí před průmyslovou revolucí. Tony Robinson a Time Team se vydávají na místo, které je dnes poklidným venkovským údolím ve Staffordshirském hrabství, aby po těchto dovednostech pátrali. Zdá se, že v údolí působilo po staletí množství vysokých pecí a kovářů. Tým ví, že v alžbětinské době se zde tavil kov. Jak hluboko do minulosti však tento příběh sahá? Mají tři dny na to, aby zjistili, zda se dokáží vrátit o 300 let zpátky do temného období středověké Anglie.

 17:00  Počasí, které změnilo svět (9)
*žánr: DOKUMENT

(Weather that Changed the World) USA, dokumentární série (2013). Existuje mnoho teorií, snažících se vysvětlit konec mayské civilizace. Podle vědeckého důkazu se na tom mohlo podílet 200 let dlouhého a zhoubného období sucha.

VIASAT NATURE VIASAT NATURE
 15:45  Harnas: Záchranný tábor pro divoká zvířata, řada 1 (25)
*žánr: DOKUMENT

(Harnas - Wildlife Rescue Camp) Německý přírodopisný dokument (2011). Zraněná hyena musí podstoupit operaci, ale její zranění se ukáže jako příliš vážné, než aby ji bylo možné zachránit. Dva karakaly, Romea a Julii, je třeba nakrmit. Do parku dorazí stádo antilop skákavých, které mají posloužit jako kořist pro divoká zvířata vypuštěná ve výběhu Lifeline.

 16:10  Harnas: Záchranný tábor pro divoká zvířata, řada 1 (26)
*žánr: DOKUMENT

(Harnas - Wildlife Rescue Camp) Německý přírodopisný dokument (2011). Ve výběhu Lifeline se pět mladých lvů chystá objevit své lovecké instinkty. Šesti paviánům, kteří žijí za domem Van der Merweových, je dovoleno vyběhnout ven - nemohou se dočkat, až všechno prozkoumají. V Harnasu dojde ke šťastné události - narodí se čtyři levhartí mláďata. A veškerou zodpovědnost převezme Marieta.

 16:35  Velká záchrana tučňáků (5)
*žánr: DOKUMENT

(The Great Penguin Rescue) JAR, dokumentární seriál (2013). Je čas, aby Michaela čelila své Achillově patě: krmení tučňáků pomocí trubičky. Je to náročný úkol, který může ptáky vystresovat, a co je horší, zabít je, je-li prováděn špatně. Podaří se jí to?

VIASAT HD VIASAT HD
 16:00  Strážce divočiny
*žánr: DOKUMENT

(Keeper of the Wilderness) Slovenský přírodopisný film (2010). Není to tak dávno, co se po celé Evropě prostírala nespoutaná příroda. Dnes takových míst zbývá jen několik. Patří k nim záhadná Tichá dolina ve Vysokých Tatrách na Slovensku. Odlehlé soutěsky a čarovné lesy jsou domovem asi čtyřiceti medvědů, kteří zde žijí volně a bez jakéhokoliv konfliktu s člověkem. Dva mladí filmaři se nechali inspirovat těmito skvostnými tvory, nazývanými strážci divočiny, a zachytili jejich život. Ukazují při tom pomíjívý svět nezkrocené divočiny, v němž je člověk pouhým pozorovatelem.

 17:00  Galapágy (2)
*žánr: DOKUMENT

(Galapagos) Velká Británie, dokument (2012). Jak mohly vést genetické změny vést k tak zvláštnímu chování, které vidíme u plazů, kteří mohou plavat v oceánu, ptáků, kteří nemohou létat a sedmikrásek velikosti stromů?Galapágy jsou magickým rájem. V rozlehlém Tichém oceánu existuje ráj, kterému se žádné jiné místo na světě nevyrovná. Na těchto kouzelných sopečných ostrovech se život vyvíjel v izolaci od zbytku světa. Výsledkem je biologická různorodost plná kouzel a objevů. Dvěstě let poté, co Charles Darwin vstoupil na břehy Galapág, cestuje na toto tajemné místo Sir David Attenborough. Právě díky zdejší flóře a fauně Darwin formuloval svoje převratné teorie o evoluci. Současní vědci pokračují při zkoumání evoluční historie Galapág v průlomových objevech. Díky jedinečnému přístupu změní Sir David Attenborough způsob, jakým na Galapágy nahlížíme. Galapágy, inspirace Darwinovy teorie, jsou živou laboratoří - geologický dopravníkový pás, který umožnil zrod a viděl smrt mnoha druhů rostlin a zvířat. Dokument vytvořený v novém, průkopnickém, vizuálním stylu v kominaci s osvěžující kinematografií, zkoumá velkolepou řadu živočišných a rostlinných druhů a představuje různé charaktery ostrovů.

 18:00  Po stopách Haydna (1)
*žánr: DOKUMENT

(In Search of Haydn) Britský dokument (2011). Haydn (1732 - 1809) patřil k nejvýznamnějším hudebním inovátorům. Mozart a Beethoven k němu obdivně vzhlíželi jako k Papa Haydnovi a přesto je dnes v koncertních síních často upozaděn ve prospěch svých mladších současníků. Cílem tohoto pořadu je prostřednictvím rozhovorů z nejvěhlasnějšími žijícími interprety Haydnovy hudby učinit spravedlnosti zadost a vrhnout světlo na jeho zapomenutou genialitu a dílo.

NATIONAL GEOGRAPHIC NATIONAL GEOGRAPHIC
 16:00  Hrdinové 2. světové války: Bitva v Ardenách
*žánr: DOKUMENT

Uvidíte, jak se nedostatečně vyzbrojená americká pěchota v Ardenách postavila síle německé armády za jedné z nejtužších zim.

 17:00  Největší ruští drsňáci: Kovbojové
*žánr: DOKUMENT

Vinnie pracuje po boku amerických i ruských kovbojů a snaží si vysloužit své ostruhy v ruském stylu. Udrží krok s největšími ruskými tvrďáky?

 18:00  Hitlerova ztracená bitevní loď
*žánr: DOKUMENT

Pozoruhodný příběh lodi Admiral Graf Spee, jež byla důležitou součástí Hitlerovy námořní flotily a kterou roku 1939 úmyslně potopil její kapitán.

Nat Geo HD Nat Geo HD
 15:50  Ruská divočina: Kamčatka
*žánr: DOKUMENT

Krajinu Kamčatského poloostrova tvarují sopky, které jsou stále aktivní. Štědré Kurilské jezero nabízí dostatek potravy pro orly i medvědy.

 16:40  Demontáž: auta na prodej: Terénní vozy na odpis
*žánr: DOKUMENT

Dva týmy vyrazí hledat oblíbená terénní auta, jež rozeberou na náhradní díly a prodají. Přinese Land Rover 90 větší zisk než Mitsubishi Pajero?

 17:30  Megatovárny: Audi
*žánr: DOKUMENT

V Německu se dozvíme, jak inspiroval svět závodních automobilů automobilové inženýry při vytváření designu silničního vozu Audi R8.

Nat Geo WILD Nat Geo WILD
 16:00  Americká puma
*žánr: DOKUMENT

V nelítostné oblasti severních Skalistých hor se výzkumníci spolu s Boonem Smithem vydávají po stopě mazané mladé samice.

 17:00  Útok krokodýla v Africe
*žánr: DOKUMENT

V konžském pralese hodlají američtí kajakáři Ben a Chris vystopovat a chytit obrovského krokodýla nilského, který jim zabil kamaráda a průvodce.

 18:00  Honba za nosorožci Premiéra
*žánr: DOKUMENT

Billy Bush pověsí zábavní zpravodajství na hřebík a vydá se do džungle pomoct s bojem proti nelegálnímu odchytu nosorožců.

Fishing+Hunting Fishing+Hunting
 15:50  Žádná trefa - žádný úlovek (26)
*žánr: DOKUMENT

(No down no feather) Jasným cílem lovu je být chytřejší než lovená zvěř, ať už je to jelen lesní, nebo tetřev obecný. To vyžaduje značnou dovednost a zkušenost, zbytek je na technice a ovládání zbraně.

 16:15  VII. MOHOSZ - Národní šampionát v muškaření - Vaskeresztes, 2012
*žánr: DOKUMENT

(VII. MOHOSZ Műlegyező OB Vaskeresztes, 2012) Podívejte se na záznam toho nejlepšího, co přinesla celostátní muškařská soutěž organizovaná Maďarským rybářským svazem. Napínavá soutěž z krásného prostředí bude lahůdkou nejen pro milovníky muškaření.

 17:00  Charitativní kapři (2)
*žánr: DOKUMENT

(Crapi caritabili) Potřební lidé mohou vždy počítat s rybáři. Nadšenci pro lov kaprů uspořádali v Rumunsku charitativní sérii soutěží na pomoc dětem v nouzi.

DISCOVERY CHANNEL DISCOVERY CHANNEL
 15:50  Králové aukcí: Masážní pás/obrovská starožitná výkladní skříň
*žánr: DOKUMENT

(Auction Kings: Massage-A-Belt/Oversized Haberdashery) Na aukci přivezou sto let starou výkladní skříň, tým si vyzkouší masážní pás a Paul doufá ve výhodný prodej starožitného olejového barelu značky Gulf.

 16:15  Nejnebezpečnější úlovek: Slabé články
*žánr: DOKUMENT

(Deadliest Catch: Weak Links) Beringovo moře odhalí slabé stránky každé posádky. Kapitáni zvažují, který pomocník má dostatečné zkušenosti. Na lodi Time Bandit se loučí se členem posádky.

 17:10  Bitvy o zavazadla (4)
*žánr: DOKUMENT

(Baggage Battles: Episode 4) Kamiony v Americe každoročně přepraví zboží v hodnotě 671 miliard dolarů. Když se zboží nedoručí nebo se ztratí, stane se nevyžádaným nákladem. Získá náš tým některé z palet?

DISCOVERY HD SHOWCASE DISCOVERY HD SHOWCASE
 16:00  Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existuje božská částice?
*žánr: DOKUMENT

(Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There a God Particle?) Oscarový herec Morgan Freeman vám přiblíží příběh o tom, jak vědci pátrali po částici, která by vysvětlila vznik hmoty ve vesmíru.

 16:50  Nebezpečný vesmír: Srážka s asteroidem
*žánr: DOKUMENT

(Bad Universe: Asteroid Apocalypse) Před 65 miliony lety narazil do Země asteroid větší než Mount Everest a zcela vyhubil dinosaury. Čeká nás stejný osud? Phil Plait se snaží tuto otázku zodpovědět.

 17:40  Vynálezy, které otřásly světem (5)
*žánr: DOKUMENT

(Inventions that Shook the World: Episode 5) Jak proudový motor změnil cestování; kdo vynalezl mikrovlnku; co bylo inspirací pro figurínu na testování dopravních nehod a kdo vynalezl kalkulačku? Sledujte velké nápady 40. let.

SPEKTRUM SPEKTRUM
 16:00  Vášnivý jedlík - Proti všem! 1 (7) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Man Vs. Food Nation) Fanoušci a následovníci hodlají zlomit starší rekordy svého legendárního mistra. Výzdoba „scény“ může divákům seriálu o velkém americkém jedlíkovi připadat známá: opět se na ně z obrazovky smějí nejlákavější sousta a jídla gigantických rozměrů.

 16:30  Vášnivý jedlík - Proti všem! 1 (8) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Man Vs. Food Nation) Fanoušci a následovníci hodlají zlomit starší rekordy svého legendárního mistra. Výzdoba „scény“ může divákům seriálu o velkém americkém jedlíkovi připadat známá: opět se na ně z obrazovky smějí nejlákavější sousta a jídla gigantických rozměrů.

 17:00  Vášnivý jedlík - Proti všem! 1 (9) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Man Vs. Food Nation) Fanoušci a následovníci hodlají zlomit starší rekordy svého legendárního mistra. Výzdoba „scény“ může divákům seriálu o velkém americkém jedlíkovi připadat známá: opět se na ně z obrazovky smějí nejlákavější sousta a jídla gigantických rozměrů.

TRAVEL CHANNEL HD TRAVEL CHANNEL HD
 16:00  Odhalená nejtemnější tajemství Ameriky
*žánr: DOKUMENT

Dopadení Whiteyho Bulgera, Město v ohni, Americké Stonehenge.

 17:00  Odhalená nejtemnější tajemství Ameriky
*žánr: DOKUMENT

Bunkr na letišti Denver, Centrum dat NSA, Záhada bílých písků.

 18:00  Americká bizarní jídla
*žánr: DOKUMENT

Louisville: Bourbon a ovesná kaše.

Filmbox Filmbox
 15:50  Sugar Creek Gang (4)
*žánr: FILM

(Sugar creek gang 4, (secret hideout)) Rodinný, USA (2005). Hrají: Levi Bonilla, Kody Brown, Luke Garmon, režie: Owen Smith.
Gang závodí přes močály a ocitne se tak v dříve neobjeveném teritoriu, což ho zavede přímo do centra záhady. Na motivy knížek Paula Hutchense vznikly snímky popisující dobrodružství Billa Collinse a ostatních obyvatelů Sugar Creek.

 17:05  Bláznivý šaman
*žánr: FILM

(Mr. Bones) Komedie, JAR (2001). Hrají: Leon Schuster, David Ramsey, Faizon Love, režie: Gray Hofmeyr.
Malý kluk se u afrického kmene naučí šamanskému umění čtení z kostí a vyslouží si jméno Mr.Bones. Když náčelník nemůže mít dlouho mužského potomka, vyčte z kostí, že má syna z dávného vztahu. Mr. Bones se ho vydá do města najít. Najde amerického golfaře Vinceho, který jim může být. Jeho příchod Vinceovi přinese štěstí ve hře. Má šanci vyhrát turnaj, ale Bones ho unese do vesnice, kde se musí ukázat, kdo doopravdy je. Jeho smolařský agent Pudbedder jde po Vinceových stopách, ale na konci bláznivého dobrodružství je všechno úplně jinak a všichni se dočkají obrovského překvapení

 18:45  Hlídka (16)
*žánr: FILM

(THE GUARD SERIA 2. EP.3) Drama, Kanada (2008). Hrají: Steve Bacic, Jeremy Guilbaut, Claudette Mink, režie: Ernie Barbarash.
Carly si prošla peklem - vyrostla na lodi pod dohledem svého hrubého otce a po mnoha útrapách se z ní nakonec stala námořní záchranářka. I navzdory hrozným kolegům a vlastní nejistotě vytrvá a stane se ve své drsné profesi nepostradatelným a spolehlivým parťákem.

Filmbox Plus Filmbox Plus
 15:05  Dohazovač
*žánr: FILM

(MATCHMAKER, THE) Drama, Izrael (2010). Hrají: Adir Miller, Maya Dagan, Tuval Shafir, režie: Avi Nesher.
Arik, dospívající kluk z Haify, získá v roce 1968 práci u dohazovače Yankela Bridea. Yankele je podivín, který přežil holokaust a svou živnost provozuje v kanceláři v zadní části kina, které promítá jen zamilované filmy a patří rodině sedmi rumunských trpaslíků. Yankele zde seznámí Arika s novým světem povstalým na ruinách toho starého. Jak se tak postupně učí pronikat do tajemství lidského srdce, zamiluje se Arik do Tamary, sestřenice svého kamaráda Beniho. Tamara se právě vrátila z Ameriky a nemluví o ničem jiném než o ženských právech, volné lásce a rock and rollu. Během jednoho klíčového léta se tak Arikův život od základů promění. Zatím poslední snímek Aviho Neshera míchá komedii s dramatem v příběhu o dospívání, jaký jen tak neuvidíte.

 17:00  Dívka s pomeranči
*žánr: FILM

(ORANGE GIRL) Drama, Norsko, Německo, Španělsko (2009). Hrají: Mikkel Bratt Silset, Harald Rosenstr?m, Annie Dahr Nygaard, režie: Eva Dahr.
The Orange Girl je film o dvou mladých mužích a jejich rozdílných cestách za láskou. Jan Olav je jako zasažen bleskem, když poprvé spatří Orange Girl (Oranžovou dívku) - a je si jist, že našel lásku svého života. Jeho poblouznění nezná hranic - točí se s ním celý svět a země se mu ztrácí pod nohama. Jakoby na ničem jiném nezáleželo. Georgovi je láska doslova naservírována na stříbrném podnose v Norských horách - ale on sám neví, jak s vlastními pocity naložit. Mezi těmito dvěma příběhy uběhlo dvacet let - a Georg se dozvídá příběh svého otce Jan Olava a jeho výpravy za Orange Girl (Oranžovou dívkou) z dopisu, který dostane o svých šestnáctých narozeninách. Díky němu si uvědomí, že nemůže svou lásku nechat proklouznout mezi prsty. Dopis tak spojuje oba příběhy o tom, nakolik mohou náhodná setkání změnit naše životy...

 18:15  Cesta
*žánr: FILM

(TRAIL, THE) Dobrodružný, drama, Francie (2005). Hrají: Eriq Ebouaney, Julian Sands, Robert Hobbs, režie: Eric Valli.
Po smrti své matky se čtrnáctiletá Grace rozhodne vrátit se do Afriky, aby našla Garyho, svého otce - geologa, kterého od rozvodu rodičů vídala jen zřídla. Vztah mezi těmito dvěma hypersenzitivními lidmi se ukáže být ještě složitějším poté, co je záchranná mise rozdělí ještě jednou. Garyho letadlo ztroskotá kvůli silnému větru uprostřed pouště a Gary je zajat gangem, který zde pátrá po diamantech... Grace se vydá po otci pátrat s bývalým průvodcem své rodiny Kadjirem - a aniž by tušila, jaké nebezpečí na ně čeká, rozhodne se najít cestu, která jí dělí od jejího otce.

Filmbox Extra Filmbox Extra
 15:35  Proroctví
*žánr: FILM

(KNOWING) Thriller, USA (2008). Hrají: Adrienne Pickering, Nicolas Cage, Rose Byrne, režie: Alex Proyas.
Učitel (Cage) otevře časovou kapsli, který byla zahrabána na základní škole jeho syna.

 17:35  Paradox (4)
*žánr: SERIÁL

(PARADOX 1/4) Sci-fi, krimi, drama, thriller, Velká Británie (2009). Hrají: Tamzin Outhwaite, Michael Socha, Emun Elliott, Sam Hazeldine, režie: Simon Cellan Jones, Omar Madha.
Od tvůrců seriálu Afterlife a Persuasion přichází vysokooktanový investigativní dramatický seriál, který sleduje tým detektivů bojujících o čas, aby zabránili zločinu a změnili budoucnost. Z vesmíru je vyslána série záhadných obrázků. Zdá se, že ukazují výbuch, významný incident, při němž mnozí zemřou. Snímky ale překvapivě rovněž naznačují, že se neštěstí ještě ani nestalo, že se odehraje za 18 hodin. Jak do sebe začínají kousky skládačky zapadat a snímky se stávají skutečností, je jasné, že tohle je řetěz událostí, které asi nikdo nemohl předpovědět ani naplánovat. Fotky nebyly zakódovaným varováním ani komplikovanou výhružkou, ale opravdovým náhledem do budoucnosti. Tým musí zasáhnout do běhu osudu. Ale mají opravdu právo na to měnit budoucnost, hrát si na Boha? A co když jejich účast ve skutečnosti napomáhá způsobit ony tragédie, jimž se pokoušejí zabránit?

 18:30  Paradox (5)
*žánr: SERIÁL

(PARADOX 1/5) Sci-fi, krimi, drama, thriller, Velká Británie (2009). Hrají: Tamzin Outhwaite, Michael Socha, Emun Elliott, Sam Hazeldine, režie: Simon Cellan Jones, Omar Madha.
Od tvůrců seriálu Afterlife a Persuasion přichází vysokooktanový investigativní dramatický seriál, který sleduje tým detektivů bojujících o čas, aby zabránili zločinu a změnili budoucnost. Z vesmíru je vyslána série záhadných obrázků. Zdá se, že ukazují výbuch, významný incident, při němž mnozí zemřou. Snímky ale překvapivě rovněž naznačují, že se neštěstí ještě ani nestalo, že se odehraje za 18 hodin. Jak do sebe začínají kousky skládačky zapadat a snímky se stávají skutečností, je jasné, že tohle je řetěz událostí, které asi nikdo nemohl předpovědět ani naplánovat. Fotky nebyly zakódovaným varováním ani komplikovanou výhružkou, ale opravdovým náhledem do budoucnosti. Tým musí zasáhnout do běhu osudu. Ale mají opravdu právo na to měnit budoucnost, hrát si na Boha? A co když jejich účast ve skutečnosti napomáhá způsobit ony tragédie, jimž se pokoušejí zabránit?

Filmbox HD Filmbox HD
 15:40  Život je krásný
*žánr: FILM

(Life is beautiful) Válečný, Thajsko (1997). Hrají: Roberto Benigni, Nicoletta Braschi, Giorgio Cantarini, Giustino Durano, Marisa Paredes, Horst Buchholz, Verena Buratti, Gina Rovere, Andrea Tidona, Omero Antonutti, Richard Sammel, režie: Roberto Benigni.
Píše se rok 1939. Italský číšník Guido Orefice, překypující energií a hýřící bláznivými nápady, přichází z venkova do velkého města. Na první pohled se tu zamiluje do půvabné učitelky Dory. Ona už sice nápadníka má, on ale udělá vše, aby ji zachránil od svatby s nemilovaným byrokratem. Získá si její lásku a vezmou se. Narodí se jim syn Giosué. Po pěti letech šťastného manželství je Guido kvůli svému židovskému původu odvlečený spolu se synem do koncentračního tábora. Aby před malým chlapcem zatajil šokující okolnosti a uchránil ho před hrůzami nacizmu, předstírá, že všechno okolo je jen hra, připravená k synovým narozeninám. Hra, na konci které na oba čeká velká odměna...

 17:35  Smím prosit?
*žánr: FILM

(Shall we dance) Romantický, USA (2004). Hrají: Richard Gere, Jennifer Lopez, Susan Sarandon, Lisa Ann Walter, Stanley Tucci, Bobby Cannavale, Omar Benson Miller, Richard Jenkins, Nick Cannon, Tamara Hope, Mya, Stark Sands, David Sparrow, Quancetia Hamilton, Anita Gillette, Kim Kindrick, režie: Peter Chelsom.
Přepracovaný chicagský účetní (Gere) je unavený každodenní rutinou, jíž jeho život podlehl. Jednoho dne však spatří krásnou učitelku tance (Lopez) a rozhodne se, že začne chodit na její hodiny tance, aby ji lépe poznal. Jak radost z tance začne procházet jeho životem, pozná, že by to mohl být klíč k záchraně jeho problémového manželství. Své taneční pokroky nakonec uplatní v taneční soutěži na Chicago Crystal Ball Dance Competition. Myslíte, že vyhraje?

 19:20  Pan Batignole
*žánr: FILM

(MONSIEUR BATIGNOLE) Komedie, drama, Francie (2002). Hrají: Gérard Jugnot, Jules Sitruk, Jean-Paul Rouve, Ticky Holgado, Sam Karmann, Jean-Marie Winling, Eric Civanyan, Michel Scourneau, režie: Gérard Jugnot.
Píše se rok 1942 - v okupované Paříži žije apolitický hokynář Edmond Batignole se svou ženou a dcerou v malém bytě v domě, kde má zároveň i svůj obchod. Jeho budoucí zeť Pierre-Jean Lamour je nacistický kolaborant

Kino CS Kino CS
 14:20  Putování Jana Amose
*žánr: FILM

(Putování Jana Amose) Drama. (Československo - 1983). Režie: Otakar Vávra. Hrají: Jana Březinová, Ladislav Chudík, Marta Vančurová.
Věnováno učiteli národů Janu Amosi Komenskému. Národní umělec Otakar Vávra dokončil ve Filmovém studiu Barrandov dvoudílný film Putování Jana Ámose. Scénář k němu napsal společně s národním umělcem Milošem V. Kratochvílem, s nímž již spolupracoval například na husitské trilogii. Dílo zachycuje životní osudy velkého českého humanisty, "učitele národů" Jana Ámose Komenského, ale není pokusem o jeho životopis. Spíše nám v dramatickém tvaru přiblíží osobnost tohoto myslitele, který svými poznatky přesáhl hranice své doby. Film zaznamenává i konflikty, jimiž Komenský pro své názory musel procházet. Tvůrci akcentují touhu Jana Ámose Komenského po harmonickém životě člověka, jejímuž naplnění obětoval nejvíce sil, třebas byl pronásledován pro své nábožensko-politické názory a prožil i nemalé osobní tragédie.

 16:55  Když v ráji pršelo
*žánr: FILM

(Když v ráji pršelo) Romantický. (Československo - 1987). Režie: Magdalena Pivoňková. Hrají: Jan Hraběta, Jiřina Jirásková, Miloslav Štibich, Pavel Nový, Stanislav Zindulka, Věra Bublíková, Zdeněk Podhůrský.
Mladá pražská rodina Kadlecových se přestěhuje z Prahy do opuštěného šumavského mlýna, jenže úmysl vybudovat tam nový domov i příjemný penzion s výletní restaurací naráží na naprostou nezkušenost. Stejně nezkušená jako hrdinové se však zdá i být režisérka Magdalena Pivoňková, jejíž inscenační jistota občas pokulhává.

 18:20  Žebrácká opera
*žánr: FILM

(Žebrácká opera) Komedie. (Československo - 1991). Režie: Jiří Menzel, Menahem Golan. Hrají: Barbora Leichnerová, Jana Břežková, Jana Švandová, Jeremy Irons, Jiří Lír, Jiří Zahajský, Josef Abrhám, Libuše Šafránková, Ljuba Krbová, Mahulena Bočanová, Marián Labuda, Miloslav Štibich, Nina Divíšková, Oldřich Vízner, Oldřich Vlach, Ondřej Vetchý, Pavel Zedníček, Petr Brukner, Rudolf Hrušinský, Veronika Freimanová.
Podsvětí ovládají dvě konkurenční zlodějské organizace - jedna vedená Peachumem a druhá vedená Mackeathem. Peachum vybídne svou dceru Polly, aby navázala důvěrnější kontakt s Mackeathem, doufá, že by mu pak mohla donášet potřebné informace o dění v protivníkově táboře. Jenže v totéž doufá i Mackeath. Přes Polly chce sledovat Peachumovu organizaci. Polly se ale do Mackeatha skutečně zamiluje, a tak Peachumovi nezbývá, než se Mackeathovi dostat na kobylku jinak - ve spolupráci s velitelem městské policie Lockithem, s nímž ostatně spolupracuje už dlouho. To ovšem není první překvapující zjištění, vztahy mezi podsvětím a policií jsou daleko komplikovanější... Film je přepisem stejnojmenné divadelní hry Václava Havla, jež byla inspirována klasickou anglickou hrou Johna Gaye z roku 1728. Režisér Jiří Menzel inscenoval Havlovu hru i na divadelních prknech.

Doku CS Doku CS
 15:55  Krása a body
*žánr: DOKUMENT

(Krása a body) Dokumentární / dokumentární / sportovní. (Československo - 1962). Režie: Josef Kořán.
Dokument približuje průběh, statistiky a pohled do zákulisí MS ve sportovní gymnastice v Praze.

 16:30  Momenty XV. mezinárodního filmového festivalu 4
*žánr: DOKUMENT

(Momenty XV. mezinárodního filmového festivalu 4) Dokumentární / dokumentární / umělecký. (Československo - 1964).
Průběh MFF v Karlových Varech v roce 1964. Rozhovory, zajímavosti, hvězdy, filmy, fakta.

 16:40  Československo v roce XXX
*žánr: DOKUMENT

(Československo v roce XXX) Dokumentární. (Československo - 1975). Režie: Jiří Šust.
Snímek k 30. výročí ukončení 2. světové války s ohledem na vnitřní hospodársky progres ČSR za tyto uplynulé tři desetiletí.. Dokumentární film zachycuje krásy Československa, její četné a slavné historické památky a dává je do obrazového i významového kontrastu s moderní, urbanistickou výstavbou měst v polovině 70. let minulého století. Propagandisticky vyzdvihuje pokrok země, která po celou dobu od ukončení války nezůstala svým směrováním nic dlužna těm, kteří v boji o obranu země zahynuli.

CS FILM CS FILM
 16:00  Tri razy svitá rano Slovensky
*žánr: FILM

Povídkové drama (1961). Hrají: Návrat - Dezider Janda, Gizela Chmelková, Slavomír Záhradník; Fako - Josef Kemr, Mária Bachletová; Morena - Jozef Budský, Frída Bachletová, Eugen Balogh, František Papp, Viera Zachejová, Viera Baumanová, Emil Horváth st. aj., režie: Jozef Medveď.
Povídkový film o problémech při združstevňovaní slovenské vesnice - o mladém muži, který si nerozumí s otcem v názorech na organizaci zemědělské práce (Návrat), o milovníkovi koní, který se pokouší zachránit své koně před společným ustájením (Fako) a o „posledním gazdovi" ve vesnici (Morena). (84 minut)

 17:30  DVD Aréna
*

Magazín (2014).
Pořad, který představuje nové české i zahraniční filmy uváděné na domácí trh na DVD a blu-ray nosičích. (10 minut)

 18:00  Cesta hlubokým lesem Česky
*žánr: FILM

Drama (1963). Hrají: Mojmír Fašung, Jan Kačer, Ilja Prachař, Jaroslav Moučka, Marie Drahokoupilová, Václav Lohniský, Jiří Kostka, Václav Všelicha, Marie Štrampachová, Otto Lackovič aj., režie: Štěpán Skalský.
Dva bývalí přátelé (v únoru 1948 přesvědčení milicionáři) mají rozdílný názor na násilnou kolektivizační agitaci v malé horské vesnici. První výrazná scenáristická práce Jaroslava Dietla je vážně míněným pokusem o polemický pohled na 50. léta a již prozrazuje autorskou osobitost budoucího populárního televizního tvůrce. Herec a režisér Jan Kačer se ve své druhé velké filmové roli představuje jako dogmatický okresní funkcionář. (95 minut)

TV PAPRIKA TV PAPRIKA
 16:00  Annabel Langbein - U mě na zahrádce 2 (3) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Annabel Langbein: The Free Range Cook) Doprovoďte i vy Annabelu Langbeinovou, slavnou novozélandskou autorku kuchařek, na její lesní „chalupu“, kde vám ukáže, jak se dají vařit z vlastnoručně vypěstovaných darů přírody a bylinek jídla neznající konzervanty ani umělé přísady do potravin, takže je s klidným svědomím kdykoli můžete předložit kterémukoli z členů rodiny. V novém seriálu na TV Paprika se také o poznání více sblížíte s přírodou, pokud se necháte uchvátit nejen vynikajícími recepty, ale i malebností horské krajiny Nového Zélandu.

 16:30  Labužníkem každý den 3 (14) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Everyday Gourmet) Ať už půjde o ty nejjednodušší pokrmy, nebo o sofistikovanější recepty a techniky, Justin chce diváky celou svou činností přesvědčit, že stojí za to, aby ze svých kuchyňských možností doma vytěžili maximum. Oblíbená soutěžící první řady australské kuchařské soutěže, Justine Schofield, nám ve své samostatné televizní show nabízí snadno uskutečnitelné nápady, tipy, triky a užitečné rady, abychom získali patřičné kuchařské sebevědomí a otáčeli se v kuchyni s profesionální zdatností. Justine razí zásadu, že když jde o vaření, každá dávka samozřejmosti a sebejistoty má ohromný význam, a proto - kromě prezentace receptů a samotného vaření - věnuje většinu času tomu, aby posílila naše sebevědomí a ukázala nám, že do kuchyně není třeba vstupovat se strachem. O totéž se snaží její stálí i speciální hosté, mezi kterými najdeme mistry kuchaře, gastronomické experty i účastníky kuchařských soutěží!

 17:00  Sladké babičky 1 (10) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Sweet Grannies) Mladý kuchař Feri Keresztúri, známí už i z Castingu se rozhodl, že po vaření se naučí i péct. A že od koho? No přece od toho, na koho koláče se pamatujeme i po dlouhých letech. TV Paprika vyhledala ty babičky a tetičky z vesnic, které jsou slavné za jejich vynikající koláče a které se s radostí podělili s námi o své tajné recepty. Pohádkové domácí zákusky z nejkrásnějších krajů Maďarska, s Ferim Keresztúrim.

HBO HBO
 14:35  Na dno nás nedostanete STEREOod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD
*žánr: FILM

(WON'T BACK DOWN) drama USA (2012). Hrají: Maggie Gyllenhaalová, Viola Davisová, Oscar Isaac, Holly Hunterová, Rosie Perezová, režie: Daniel Barnz.
Dvě odhodlané matky, z nichž jedna je učitelka, hledají způsob, jak vylepšit upadající školu, kterou navštěvují jejich děti. Tváří v tvář mocné a zakořeněné byrokracii, riskují vše, aby se jejich dětem dostalo dobrého vzdělání.

 16:35  Filmy a filmové hvězdy VI. (16) STEREOPremiérafull HD
*žánr: FILM

(FILMS AND STARS VI. (276) EP. 16) filmový magazín Nizozemsko (2014).
V pořadu Filmy a filmové hvězdy uvidíte poslední filmové novinky, největší filmové hvězdy a nejžhavější události ze světa filmu.

 17:00  Jasnozřivý STEREOod 12 rokůfull HD
*žánr: FILM

(SECOND SIGHT (1989)) detektivní sci-fi komedie USA (1989). Hrají: John Larroquette, Bronson Pinchot, Bess Armstrongová, Stuart Pankin, John Schuck, režie: Joel Zwick.
Soukromý vyšetřovatel a senzibil společně vedou detektivní agenturu. Když dostanou za úkol vyřešit únos kardinála z Bostonu, v případu nastane bizarní zvrat a dosud normální spolupráce se změní v amok.

HBO2 HBO2
 14:45  Profesor v ringu STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(HERE COMES THE BOOM) akční komedie USA (2012). Hrají: Kevin James, Salma Hayeková, Henry Winkler, Greg Germann, Joe Rogan, režie: Frank Coraci.
Středoškolský učitel Scott Voss riskuje své zdraví i život jako bojovník smíšených bojových umění ve snaze zachránit školní hudební program před zrušením. Během své mise v sobě Scott objeví odvahu i odhodlání a tím inspiruje své studenty.

 16:30  Frankenweenie: Domácí mazlíček STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(FRANKENWEENIE (2012)) animovaná hororová komedie USA (2012). režie: Tim Burton.
Ve filmu Tima Burtona Frankenweenie: Domácí mazlíček, provede chlapec Viktor vědecký experiment ve snaze přivést svého milovaného psa Sparkyho zpět k životu. Musí však čelit nečekaným, někdy až děsivým důsledkům.

 17:55  Vychovávat Hope IV. (11): Delilah se vrací STEREOod 12 roků
*žánr: SERIÁL

(RAISING HOPE IV. EP. 11 - HEY THERE, DELILAH) komediální seriál USA (2014). Hrají: Lucas Neff, Martha Plimptonová, Garret Dillahunt, Shannon Woodwardová, Cloris Leachmanová, režie: Jeffrey Walker.
Vychovávat Hope je úspěšný komediální seriál držitele ceny Emmy® Grega Garcii, jež sleduje rodinu Chanceových a jejich komická dobrodružství, která zažívají při výchově rozkošné holčičky jménem Hope.

HBO Comedy HBO Comedy
 14:55  Scooby-Doo: Šapitó! STEREO
*žánr: FILM

(BIG TOP SCOOBY-DOO!) animovaný rodinný film USA (2012). režie: Ben Jones.
Scooby-Doo a jeho přátelé vyrazí na dovolenou do Atlantic City, kde se však ocitnou přímo uprostřed záhadného dění v cirkuse sužovaném vlkodlaky. Převléknou se za cirkusáky, aby přišli oné záhadě na kloub.

 16:15  To je náš hit! STEREO
*žánr: FILM

(THAT THING YOU DO!) hudební komedie USA (1996). Hrají: Tom Everett Scott, Liv Tylerová, Johnathon Schaech, Steve Zahn, Tom Hanks, režie: Tom Hanks.
Jste připraveni na rock n' roll? "The Wonders" jsou zde, aby vás vzali zpět do časů dávno minulých, kdy být slavným mělo mnohem nevinnější význam. Tato pensylvánská kapela prorazila v roce 1964 a užívala si hvězdné mašinérie, dokud to šlo.

 18:00  Terapie online II. (4): Sestra v akci STEREOod 12 roků
*žánr: SERIÁL

(WEB THERAPY II. EP. 04 - SISTER ACT) komediální seriál USA (2012). Hrají: Lisa Kudrowová, režie: Don Roos.
Fiona Walliceová je webová terapeutka a se svými pacienty nemá žádnou trpělivost. V tomto improvizovaném komediálním seriálu plném hvězd se v hlavní roli představuje Lisa Kudrowová.

CINEMAX CINEMAX
 15:35  Nebeské dny STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků
*žánr: FILM

(DAYS OF HEAVEN) dobové romantické drama USA (1978). Hrají: Richard Gere, Brooke Adamsová, Sam Shepard, Linda Manzová, Robert Wilke, režie: Terrence Malick.
Kritiky velmi oceňovaný film Nebeské dny je dojemným příběhem dvou mužů zamilovaných do stejné ženy. Richard Gere, uprchlík z chudinské čtvrti v Chicagu stojí v lásce k Abby proti plachému a bohatému Texasanovi.

 17:10  Věž, část 1. STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(DER TURM (AKA. THE TOWER), PART 1) dobové drama Německo (2012). Hrají: Jan Josef Liefers, Sebastian Urzendowsky, Claudia Michelsenová, Nadja Uhlová, Götz Schubert, režie: Christian Schwochow.
Film byl natočen na motivy stejnojmenného, cenami ověnčeného románu z pera Uwe Tellkamp. Příběh vypráví o posledních sedmi letech v NDR, před pádem zdi, v buržoazním prostředí jedné vilové čtvrti v Drážďanech.

 18:40  Věž, část 2. STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(DER TURM (AKA. THE TOWER), PART 2) dobové drama Německo (2012). Hrají: Jan Josef Liefers, Sebastian Urzendowsky, Claudia Michelsenová, Nadja Uhlová, Götz Schubert, režie: Christian Schwochow.
Film byl natočen na motivy stejnojmenného, cenami ověnčeného románu z pera Uwe Tellkamp. Příběh vypráví o posledních sedmi letech v NDR, před pádem zdi, v buržoazním prostředí jedné vilové čtvrti v Drážďanech.

FILM+ FILM+
 15:40  Nikdy to nevzdávej! od 12 roků
*žánr: FILM

(Raise Your Voice) Rodinný film, USA (2004). Režie: Sean McNamara Hrají: Hilary Duff, Oliver James, John Corbett, Rebecca De Morney, David Keith
Terri Fletcher je dívka z malého města s úžasným hlasem. Poté co jí osobní tragédie změní život, Terri se přes odpor otce rozhodne strávit léto na hudební akademii v Los Angeles. Z počátku je sice ohromená a zaražená z nového prostředí, ale pevně rozhodnutá nepromarnit jedinečnou příležitost. Brzy poznává nové přátele, výborného učitele a taky první velkou lásku...

 17:35  Tamara Drewe od 12 roků
*žánr: FILM

(Tamara Drewe) Komedie, Velká Británie (2010). Režie: Stephen Frears Hrají: Gemma Arterton, Roger Allam, Bill Camp, Dominic Cooper, Luke Evans
Tamara se vrací do Ewedownu, aby ho ovládla! Opustila ho jako ošklivka, ale vyrostla - s malou pomocí plastické chirurgie - v úžasnou krasavici. Současný anglický venkov, kam se Tamara vrátila, je plný snobů, bohatých víkendových hostů, spisovatelů, rockových hvězd, ale i pasoucí se zvěře. Místní obyvatelé se trápí žárlivostí, milostnými aférami, závistí a ambicemi, ale Tamara jim bude všem vládnout: svým sex appealem...

 19:30  Plnou parou vzad! od 12 roků
*žánr: FILM

(Boat Trip) Komedie, USA - Německo (2002). Režie: Mort Nathan Hrají: Cuba Gooding Jr., Roger Moore, Horatio Sanz, Roselyn Sanchez, Vivica A. Fox
Jerry je smutný po rozchodu s přítelkyní a Nick mu proto navrhne seznamovací výlet na lodi. K jejich překvapení není loď plná žen žádoucích seznámení, ale je plná gayů. Jerry se dvoří učitelce tance, která si myslí, že je gay a proto proti dvoření nic nemá. Kapitán zachrání 12 trosečníků, samé švédské krásky. Plavba není bez neuvěřitelně komických a nečekaných překvapení...

MGM CHANNEL MGM CHANNEL
 15:35  Spaghetti Western Orchestr od 12 roků
*žánr: FILM

(Spaghetti Western Orchestra) (2012) Režie: Denis Blais Hrají: Boris Conley, Jess Ciampa, Graeme Leak
Pět muzikantů míří do města! Jsou po zuby ozbrojeni hudebními nástroji a zahrají spoustu známých písní od Ennia Morriconeho. Písní z filmů, díky kterým se Clint Eastwood stal hvězdou filmového plátna.

 16:10  Architektovo břicho od 12 roků
*žánr: FILM

(Belly Of An Architect) drama ITA (1990) Režie: Peter Greenaway Hrají: Brian Dennehy, Chloe Webb, Lambert Wilson
Význačný americký architekt dostává i se svou mladou a atraktivní manželkou pozvání do Říma, aby zde vystavil své architektonické dílo. Jeho zdravotní problémy a naprosté oddání se práci však příliš netěší jeho ženu. Výsledkem je milostný vztah s mladým I

 18:05  Vikingové od 12 roků
*žánr: FILM

(Vikings, The) akční film USA (1958) Režie: Richard Fleischer Hrají: Kirk Douglas, Tony Curtis, Janet Leigh
Einar a Eric jsou vikingští nevlastní bratři, jeden velký válečník, druhý pak bývalý otrok, kteří neznají svou pravou identitu. Když se trůn Northumbrie uvolní, začnou bojovat proti sobě - nejde jim však pouze o trůn, ale také o ruku princezny Morgany.

Film Europe Film Europe
 15:15  Monstrum
*žánr: FILM

(Il mostro) Komedie / krimi / mysteriózní, Francie / Itálie (1994). Hrají: Dominique Lavanant(Jolanda Taccone), Jean-Claude Brialy(Roccarotta), Michel Blanc(Paride Taccone), Nicoletta Braschi(Jessica Rossetti), Roberto Benigni(Loris), režie: Roberto Benigni.
Ve filmu Monstrum hraje Roberto Benigni nešťastného krajinářského zahradníka, opraváře obchodních výloh a především velkého smolaře, který musí očistit své jméno, protože je hlavním podezřelým ze série vražd sexuálního devianta. A zábava může začít. Tzv. „gumová“ tvář Roberta Benigniho, nejoblíbenějšího italského komika, zde září jako Loris, malý podvodník, jehož každodenní činností jsou drobné krádeže v místním supermarketu a snaha zabránit, aby nikdo nekoupil byt, ve kterém nelegálně bydlí. Loris má však nešťastný zlozvyk, že ho stále někdo přistihuje v těch nejvíce kompromitujících situacích. Jako podezřelý z toho, že je neřestný násilník, začne ho svádět smyslná policistka Jessica (Nicoletta Braschi) v přestrojení, aby vyvolala jeho sexuální touhy a přichytila ho tak při páchaní údajného trestného činu. Ale věci nikdy nejdou podle plánu. Bláznivá komedie o nesprávné identifikaci jak z Benigniho hitu, Johny Stecchino. Monstrum nabízí Benigniho nejlepší napodobování obyčejného nevinného muže, jakého ztvárňovali Charlie Chaplin či Buster Keaton. Ať už jde o spadnutí cigarety do nohavic, anebo o pokus zkrocení nezvladatelné motorové pily, Benigniho ruce, nohy i vlasy jsou stejně energicky nabité. I navzdory již udělené cenzuře papeže, Benigni opět tlačí na hranu nemorálních scén, s manželkou, která většinu času filmu agresivně útočí svou pánví a hrudníkem na chudáka Lorise. Navíc se říká, že Benigniho Monstrum představuje skvělý úvod do komiky, jejíž vtipy přispěly k pádu tehdejšího italského premiéra.

 17:15  Příběh filmu: Odysea 3/15
*žánr: DOKUMENT

(The Story of Film: An Odyssey 3/15) Dokumentární, Velká Británie (2011). Hrají: George O´Brien, Mark Cousins, Ingrid Bergman, Simone Mareuil, Werner Krauss, režie: Mark Cousins.
Třetí část zůstává ve zlatém období světové kinematografie, a to ve dvacátých letech 20. století. Navštívíme Paříž, Berlín, Moskvu, Šanghaj a Tokio a seznámíme se s filmaři, kteří posouvali hranice filmového média. Představí se nám německý expresionismus, sovětská montážní škola, francouzský impresionismus a surrealismus, ale i méně reflektovaná čínská a japonská kinematografie. Navíc se seznámíme s životním příběhem Ruan Lingyuové, kdysi velké, ale v současnosti už zapomenuté filmové hvězdy němé éry.

 18:25  Pina
*žánr: DOKUMENT

(Pina) Dokumentární, Francie / Německo / Velká Británie (2011). Hrají: Andrey Berezin(Himself), Malou Airaudo(Herself), Pina Bausch(Herself), Rainer Behr(Himself), Regina Advento(Herself), režie: Wim Wenders.
Nejnovější film Wima Wenderse PINA je vůbec první evropský hraný 3D film. Wenders snímek natočil jako poctu německé choreografce Pině Bausch, která zásadním způsobem ovlivnila tanec a divadlo poslední třetiny dvacátého století. Film měl být společným projektem Wenderse a Bauschové, ale díky její nenadálé smrti vznikl in memoriam a zachycuje její klíčová díla a vzpomínky nejbližších spolupracovníků. Film je strhující cestou do světa gest a emocí, do krajiny duše zobrazené tělem.

Filmbox Family Filmbox Family
 14:10  Special Ed
*žánr: FILM

(Saving lives) Drama, USA (2005). Hrají: Greg Germann, D. W. Moffett, Connie Britton, Trevor Wright, Christopher Neame, Bill Cobbs, Jason Earles, Rachel Specter, Alexis Krause, režie: Jeffrey Phelps.
Dr. David Edwards je specialistou na rakovinu, který žije svou prací. Jeho jediným přítelem a zároveň pacientem je 73tiletý Lou Rosen. V jeho věku je ale šance na uzdravení malá. Každý si však zaslouží svou šanci. Alespoň tak si to David myslel, dokud do jeho ordinace nevstoupil Sonny Collins. Papírově měl být Sonny ideálním případem pro Davidovo zkoumání. Čtyřicátník s neoperovatelným nádorem. Ale jeho spis neříkal nic o jeho postoji a povaze surového hrubiána. Odmítne jej lékař, který proslul tím, že i tomu nejbeznadějnějšímu případu dává šanci? Občas nemá uzdravování nic společného s medicínou.

 16:05  Strašák jménem manželství
*žánr: FILM

(You did what) Komedie, USA (2006). Hrají: Ian Gomez, Edward Kerr, Jason Winston George, A. J. Buckley, Susan Ruttan, režie: Jeff Morris.
Komediální drama scenáristy a režiséra Jeffa Morrise vypráví o manželské fobii Charlieho Portera (Ed Kerr), jehož dosud bezproblémový vztah s přítelkyní (Kathy Wagnerová) se začíná hroutit. Charlieho bratr (A. J. Buckley) totiž požádal o ruku dívku svých snů (Kelly Overtonová), kterou zná sotva 24 hodin. Nabízí se tudíž otázka, proč Charlie a Ashley také neplánují svatbu. A než se Charlie vzpamatuje, Ashley ho začne hnát do chomoutu. Jenže mladý muž se svatby bojí jako čert kříže. A to ještě není zdaleka všechno, co ho čeká.

 17:30  Summerovi (15)
*žánr: FILM

(SUMMERS, THE 15/20) Rodinný, drama, Dánsko (2007). Hrají: Lars Ranthe, Marie Louise Wille, Cecilie Bocker Rosling, režie: Carsten Myllerup, Kathrine Windfeld, Kasper Gaards?e, Mikkel Serup.
Uprostřed hektického všedního dne Annu nečekaně navštíví její starší bratr, který ji zanechal vzkaz a žádost. Najednou je toho na Annu víc, než může zvládnout, což vede Adama k praktickému rozhodnutí. Zatímco Christian má stále menší kontakt s realitou, Sophia se setkává se starým známým a uzavře nové přátelství. L?rke dělá nové plány do budoucna, což přiměje Jakoba, aby se spojil s Mille, která právě zahajuje velký nový projekt.

EUROSPORT EUROSPORT
 15:00  Snooker
*žánr: SPORT

World Open - finále

 16:30  Watts
*žánr: SPORT

Magazín sportovních karambolů

 17:00  Plochá dráha
*žánr: SPORT

ME v Polsku

EUROSPORT2 EUROSPORT2
 16:00  Snooker
*žánr: SPORT

Ronnie O'Sullivan Show

 16:30  Pozemní hokej Live
*žánr: SPORT

EHL - play off

 18:00  Watts
*žánr: SPORT

Magazín sportovních karambolů

SPORT 1 SPORT 1
 14:00  Lední hokej LivePremiéra
*žánr: SPORT

KHL, playoff, Finále, hra 1

 16:30  Býčí rodeo
*žánr: SPORT

závody Built Ford Tough Series, Arlington, nové

 17:30  Lední hokej Repríza
*žánr: SPORT

KHL, playoff, Finále, hra 1

SPORT 2 SPORT 2
 14:00  Lední hokej LivePremiérafull HD
*žánr: SPORT

KHL, playoff, Finále, hra 1

 16:30  Fotbal. Německý pohár, Semifinále, Sestřih Reprízafull HD
 17:00  Fotbal Reprízafull HD
*žánr: SPORT

Eredivisie, 31. kolo, nejskvělejší okamžiky

NOVA SPORT NOVA SPORT
 14:30  ATP World Tour Masters 1000-Monte Carlo Live
*žánr: SPORT

Přímý přenos 3. čtvrtfinále tenisového turnaje Monte-Carlo Rolex Masters z Monaka

 16:20  Sport Expres
*žánr: ZPRÁVY

Sportovní zpravodajství

 16:30  ATP World Tour Masters 1000-Monte Carlo Přímý přenos 4. čtvrtfinále tenisového turnaje Monte-Carlo Rolex Masters z Monaka
*žánr: SPORT

Živě

SPORT 5 SPORT 5
 15:55  Jachtou na Maltu 16/9
*žánr: SPORT

cestopisný dokument

 16:15  DTM history 1995 16/9
*žánr: SPORT

Nürburgring - 9. závod

 17:05  DTM history 1995 16/9
*žánr: SPORT

Singen - 10. závod

SLOVAK SPORT TV SLOVAK SPORT TV
 15:00  Program není k dispozici
*

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.

 18:00  Program není k dispozici
*

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.

 21:00  Program není k dispozici
*

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.

Golf Channel Golf Channel
 14:00  RBC Heritage
*žánr: SPORT

1. kolo turnaje PGA Tour

 17:00  Maybank Malaysian Open
*žánr: SPORT

2. kolo turnaje European Tour

 21:00  RBC Heritage
*žánr: SPORT

2. kolo turnaje PGA Tour

MTV EUROPE MTV EUROPE
 16:00  Generation Cryo
 17:00  Pink: Storytellers
*

Exclusive live performance show, in which the world's biggest stars perform their biggest selling tracks and tell the secrets and anecdotes behind the songs. This episode it's Pink.

 18:00  World Stage
*

It's your chance to see the worlds greatest artist's live on stage and all from the comfort of your own living room, it's MTV World Stage!

ÓČKO ÓČKO
 16:00  TyTrubko
*

to nejlepší z netu, vlog Gr3thy

 16:05  ShowREC
*

to nej z celého týdne s MatYESem

 16:30  Maxim chart
*

exotické hity, které neznáte, uvádí: Maxim Mededa

iConcerts HD iConcerts HD
 16:00  Laura Mvula - Live at Hype Hotel
*

VARIOUS, Laura Mvula

 17:00  Pixie Lott - London Live Special
*

VARIOUS, Pixie Lott

 18:00  CS - Live at the Islington Academy
*

VARIOUS, CSS

Brava HDTV Brava HDTV
 15:29  Mozart - Piano concerto No. 22
*

Wolfgang Amadeus Mozart must have had the great success of his first concert series of 1785 in mind when he organized his second towards the end of that year. During these lucrative concerts for the people of Vienna, Mozarts own works were performed, and often he would take centre stage playing the piano as well. With this aim in mind Mozart wrote his Piano Concerto No. 22, but it probably had its first performance during a benefit for widows and orphans of deceased musicians.Daniel Barenboim, Berliner Philharmoniker

 16:07  Schumann - Overture Genoveva
*

Between 1844 and 1856 Robert Schumann lived in Dresden, where he composed a third of his complete output. For the 200th anniversary of the Romantic composer, in 2010, Daniel Harding conducted a festive programme performed at the beautiful Frauenkirche. In this broadcast: Schumann’s Overture Genoveva.Daniel Harding, Staatskapelle Dresden

 16:15  Revueltas - Sensemayá
*

All of the compositions Mexican Silvestre Revueltas wrote in the short span of his life were full of energy and humor. He was a close friend of Carlos Chávez, another great Mexican name in music, and it was Chávez that in 1929 convinced him to come back to Mexico. Revueltas had studied in Chicago and stuck around since. When back in Mexico, he worked as assistant-conductor of the Orquesta Sinfónico de México, as a teacher and as a solo violinist. He wrote a lot of music for Mexican films and was an active supporter of the labour movement. In 1940, Revueltas died, officially from lung cancer but it was a public secret that he had drunk himself to death. In this broadcast you can listen to 'Sensemaya’, one of his best known pieces.Gustavo Dudamel, Berliner Philharmoniker

JimJam JimJam
 15:55  Barney a jeho přátelé (7)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Hlavními hrdiny seriálu je milý a přátelský tyranosaurus Barney a další dinosauří postavičky: Baby Bop, BJ and Riff. Dívejte se a zažijte s nimi spoustu zábavy.

 16:25  Pingu (113)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Malý tučňák Pingu žije na Antarktidě. Miluje legraci a většinu času tráví s kamarádem Robbym a se svou rodinou.

 16:30  Tiny Planets (2)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Bing a Bong jsou dva chlupatí mimozemšťané, kteří odletí na své kouzelné pohovce na šest velmi odlišných planet, které objevují a zkoumají.

duck tv duck tv
 16:03  Podmorské dobrodružstvá
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Zábavné dobrodružstvá rybičiek a morských živočíchov v hlbokých vodách oceánu.

 16:06  Moje hračky - moji priatelia
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Pozrite si príbehy malého macka a jeho hračiek

 16:08  Pomáhame v Afrike
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Naši priatelia vždy vedia kto potrebuje pomocnú ruku

Disney Channel Disney Channel
 15:40  SUPER DOKTOŘI (2)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

After stumbling upon a secret wing of a hospital dedicated to treating superheroes, Kaz and Oliver learn that comic books are real life stories of superheroes living among us. Now the boys have a chance to put their knowledge of comics to good use in the best after-school job ever - helping to save the people who save the world.

 16:10  (1)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Animovan é um ělecké dílo oceněné Oscarem vypráví pohádku Hanse Christiana Andersena o mořské víle, která se zamiluje do lidského prince, a tak uzavře dohodu se zlou Ursulou, aby se mohla stát člověkem.

 18:05  Violetta (50)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Episode 50: Violetta thinks Leon invited her to the meeting, not realising Ludmila forged the letter to her. Can she prove Ludmila is guilty? She suggests an unusual way of deciding who’s lying.

MINIMAX MINIMAX
 16:00  Poznáváme přírodu 1 (7) od 7 roků
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(Wild Kratts) polární medvědi netančí

 16:25  Maďarské lidové pohádky 2 (37) od 7 roků
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(Hungarian Folktales) Režisér Marcell Jankovics se chopil maďarských lidových pohádek a jejich dobře i méně známých motivů šťastnou rukou. Svérázný styl animovaného seriálu vytváří z folklórních prvků, ze kterých buduje svůj vlastní, nenapodobitelný vizuální svět, přitažlivý jak pro děti, tak pro dospělé. Minimax od nynějška vysílá nový cyklus těchto pohádek!

 16:35  Můj malý Pony: Přátelství je magické 2 (13) od 7 roků
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(My Little Pony: Friendship Is Magic) Srdcehřejivý večer Equestria je kouzelné království obývané výhradně malými barevnými poníky. Zářivý soumrak - mladý snaživý jednorožec, kterého zajímá jen zdokonalování vlastních magických schopností. Jednoho dne ale dostane velice důležitý úkol od své učitelky princezny Celestie: „Přestaň už ležet v těch svých knihách a najdi si konečně nějaké přátele!“

HUSTLER TV HUSTLER TV
 16:00  Housewives Cheat 4 Big Meat
 17:30  Sexy Redheads Face Down Butt Up
 19:00  Big Boobies And Round Bootys
BRAZZERS TV Europe BRAZZERS TV Europe
 16:00  Bathroom Fuck od 18 roků
*

Valentina is a kinky brunette who loves to show her bubble butt and play around with her tits. She knows how to tease with her nice movements. But the best part comes when she has a cock to play with.

 16:25  Deadly Women od 18 roků
*

Ep. 3. Perverted nurse Samantha Bentley gives her patient some special treatment. Watch as she rides his cock, stuffing it into all her tight little holes.

 16:55  Sex Parade od 18 roků
*

Ep. 3. Gorgeous women doing nasty things is just the tip of the iceberg in this fuck-filthy series that has to be seen to be believed!

LEO TV LEO TV
 06:00  Závěr vysílání
 22:00  LEO NIGHT LIVE SHOW od 18 roků
*

LEO GLAMOUR - Nahé české dívky v živém vysílání!

 22:20  Moje první péčko 3 od 18 roků
*

Vychutnej si holky, které se poprvé nechaly přemluvit k sexu před kamerou!

Man-X Man-X
 06:00  NO BROADCAST
*

erotic

 00:00  Battle fuckers
*

erotic

 01:32  Pension complete
*

erotic

Legenda: bez omezení...bez věkového omezení, od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let, od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let, od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let, od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let, STEREO...stereo, MONO...mono, DUO...vysílání s duálním zvukem, SURROUND SOUND...Surround sound, DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround, DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital, 16/9...obrazový formát 16:9, SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309), TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky, znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči, audio description...audio description (zvukový popis), MHP...MHP (interaktivní aplikace), poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici, černobíle...černobílé vysílání, full HD...pořad v nativním HD rozlišení, Live...přímý přenos, Záznam...záznam, Premiéra...premiéra, Repríza...repríza, Česky...česky, Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2014

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity