Televizní program - paket Skylink

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
14:00 Soudkyně Amy V SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Judging Amy V) Právo cesty Svobodná matka, vzpurná dcera, chápající soudkyně. Amy Brennemanová v hlavní roli amerického seriálu (2003-04). Dále hrají: T. Dalyová, R. T. Jones, K. Rahm, J. Tucková, M. Giamatti, J. Armenanteová a další. Režie Mel Damski (43 min)
14:45 Bakalářská ohlédnutí černobíleSKRYTÉ TITULKY

Slivovice Marie Rosůlková a Miroslav Donutil v bakalářském příběhu o lakýrnících, natírání špajzu a jedné láhvi slivovice... (1983). Dále hrají: J. Karlík, M. Maděrič a J. Špalek. Kamera P. Šindelář. Scénář a režie J. Vanýsek
15:00 Kojak DUOSKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: SERIÁL
Zemřeš dřív, než si to někdo uvědomí Holá hlava, lízátko a neúnavný smysl pro spravedlnost. Klasický americký kriminální seriál (1973-78). Hrají: T. Savalas, D. Frazer, K. Dobson, G. Savalas a další. Režie Leo Penn (49 min)
logo stanice ČT 2 ČT 2
14:05 Život se sopkami (1/7) DUOSKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: DOKUMENT
Často spektakulární sopečné projevy lidi děsí, ale mnohá zvířata našla způsob jak v okolí vulkánů úspěšně přežít. Francouzský dokumentární cyklus
15:00 Propaganda ve službách studené DUOSKRYTÉ TITULKYPremiérafull HD

žánr: DOKUMENT
války: Slova místo zbraní Je pero opravdu mocnější než meč? Co když se slova musí postavit jaderným zbraním? Závěr kanadského dokumentárního cyklu
15:45 Vesmír: Jak vznikla sluneční SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: SERIÁL
soustava Nejnovější poznatky nám pomáhají stále více odhalovat, jak probíhal vývoj v naší části vesmíru. Americký cyklus
logo stanice ČT 24 ČT 24
14:33 Studio ČT24

Aktuální rozhovory na aktuální témata v ČR i ve světě. Možnost přerušení vysílání v důsledku přímých přenosů z významných akcí
15:00 Zprávy SKRYTÉ TITULKY
15:03 Studio ČT24

Aktuální rozhovory na aktuální témata v ČR i ve světě. Možnost přerušení vysílání v důsledku přímých přenosů z významných akcí
logo stanice ČT Sport ČT Sport
14:10 Magazín SP v akrobatickém lyžování SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: SPORT
Ohlédnutí za děním ve světové sérii akrobatických lyžařů
14:40 Biatlon: SP 2015/16 Kanada Záznamfull HD

žánr: SPORT
Záznam závodu smíšených dvojic z Canmore v Kanadě
15:35 Biatlon: SP 2015/16 Kanada Záznamfull HD

žánr: SPORT
Záznam závodu smíšených štafet z Canmore v Kanadě
logo stanice ČT:D ČT:D
14:35 Tancuj, tancuj SKRYTÉ TITULKY

žánr: DOKUMENT
Elnathan z Izraele. Ať žijí kdekoliv, jsou pořád v jednom kole. Francouzský dokumentární cyklus pro děti
14:45 Rození vítězové SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Sylvie a gymnastika. Francouzský cyklus o mladých sportovcích a jejich splněných snech
15:00 U6 - Úžasný svět techniky SKRYTÉ TITULKY

Aréna mozků, svalů a dovedností. Fyzikální zákony na vlastním těle v akční soutěži
logo stanice Nova Nova
13:40 Odložené případy VII (9) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Cold Case VII) Debatní kroužek Na policisty se obrátí jeden ze studentů prestižní školy. Do ruky se mu náhodou dostaly poznámky legendárního diskutéra, který se měl před léty po prohraném diskusním klání zastřelit. Poznámky naznačují, že mu bylo vyhrožováno zbraní... Americký krimi seriál (2009). V hlavní roli Kathryn Morris. Dále hrají J. Finn, Th. Barry, J. Ratchford, D. Pino, T. Thoms a další.
14:40 Lovci zločinců III (10) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Person of Interest III) Tanec s ďáblem Těžce zraněný Reese se vydává najít uprchlého Simmonse. Zamíří do zařízení, kde je držen Quinn, aby z něj dostal informace o Simmonsovi a jeho možném útěku za každou cenu. Na místě se nečekaně objeví Finch a dopraví Reese, který se zhroutí kvůli svému zranění, do nemocnice... Americký kriminální seriál (2013). Hrají J. Caviezel, T. P. Henson, K. Chapman, M. Emerson, A. Acker, S. Shahi a další.
15:35 Ordinace v růžové zahradě 2 (455) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: SERIÁL
Rodina nade vše David chce rozchod, ale Renata plánuje dítě. Nemocná Magda dokáže smířit rozhádané rodiny. Napětí, romantika a humor v oblíbeném seriálu TV Nova (2013). Hrají R. Fiala, Z. Adamovská, M. Zounar, O. Jirák, J. Čenský, D. Morávková, J. Kanyza, P. Rychlý, M. Kramár a další. Režie M. Pivoňková
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
14:05 Gilmorova děvčata (12) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Gilmore Girls) Lorelai Gilmore měla bouřlivé mládí a dopustila se mnoha chyb. Teď doufá, že její dcera nepůjde v jejích šlépějích. Americký seriál (2000). Hrají L. Graham, A. Bledel, M. McCarthy, K. Agena a další. Režie S. P. Anderson
15:00 Teleshopping
15:20 Griffin a Phoenixová 16/9

žánr: FILM
(Griffin & Phoenix aka Griffin and Phoenix) Henry Griffin trpí nevyléčitelnou nemocí a zbývá mu rok života. Na přednášce o smrti a umírání potká krásnou dívku Sarah Phoenixovou. Nezávazné schůzky se brzy mění ve vážnou známost a dvojice si užívá každou společnou chvilku. Už jim nic nemůže zabránit, aby uskutečnili všechna nesplněná přání a sny... Americké romantické drama (2006). Hrají D. Mulroney, A. Peet, S. Paulson, B. Brown, A. Elliott a další. Režie E. Stone (103 min)
logo stanice TV Fanda TV Fanda
13:50 Kobra 11 XIX (15) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(Alarm für Cobra 11 XIX) Jejich revírem už dávno není jen dálnice. Tempo však mají stále vražedné! Devatenáctá řada německého krimi seriálu (2014). V hlavních rolích Erdogan Atalay a Vinzenz Kiefer. Dále hrají K. Woywood, C. N. Wiese, G. Vollmer, N. Kurvin, D. Wutte a další.
14:45 Teleshopping
15:05 Star Trek: Nová generace (16) full HD

žánr: SERIÁL
(Star Trek: The Next Generation III) Posádka vesmírné lodi Enterprise-D se pod velením kapitána Jeana-Luca Picarda vydává na svou misi, na níž mnohdy závisí bezpečnost Hvězdné federace planet jakož i celého vesmíru... Třetí řada amerického kultovního scifi seriálu. (1990) Hrají P. Stewart, J. Frakes, L. V. Burton, M. Dorn a další.
logo stanice Smíchov Smíchov
14:30 Pravidla zasnoubení VI (6) STEREO16/9full HD

(Rules of Engagement VI) Na partnerské vztahy s úsměvem! Snoubenci Adam a Jennifer se těší na svatbu a nemohou se dočkat, až budou svoji. Manželé Jeff a Audrey už jsou spolu 12 let, takže o manželství vědí své. A do toho ještě jejich společný singl kamarád Russel. Pojďme s nimi všemi probrat partnerské vztahy skrz naskrz ze všech možných úhlů. Šestá řada amerického komediálního serialu (2012). Hrají: Oliver Hudson, Bianca Kajlich, Megyn Price, David Spade a další. (21 min)
14:55 Dva a půl chlapa VI (16) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Two and a Half Men VI) Charlie Sheen je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se jeho bratr Alan, který se právě rozvádí, k němu nastěhuje. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... Šestá řada amerického seriálu (2008). Hrají J. Cryer, M. Hinkle, A. T. Jones a další.
15:15 Dva a půl chlapa VI (17) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Two and a Half Men VI) Charlie Sheen je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se jeho bratr Alan, který se právě rozvádí, k němu nastěhuje. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... Šestá řada amerického seriálu (2008). Hrají J. Cryer, M. Hinkle, A. T. Jones a další.
logo stanice TELKA TELKA
14:20 Politické harašení aneb S politiky stále netančíme STEREO

Večer Zuzany Bubílkové a Miloslava Šimka v divadle Jiřího Grossmanna. Spoluúčinkuje Skupina Lokomotiva. Režie J. Adamec (2001)
15:30 Vabank STEREO

Nepřátel se nelekejte, na velikost nehleďte! Adrenalinový souboj hráčů z Klubu XXL soudcují M. Mayerová a S. Boura. Hudební host pořadu Martin Maxa. Režie Z. Fialová (2002)
16:25 Chcete být milionářem? STEREO

Nejúspěšnější soutěž všech dob o 10 miliónů korun s Vladimírem Čechem. Režie V. Vobrátilek (2002)
logo stanice Prima Prima
14:35 Castle na zabití IV (6) STEREO

žánr: SERIÁL
Démoni V domě s tajuplnou a vražednou historií je zabit muž, který točil pořad o lovení duchů. Beckettová však na duchy nevěří. Až noční návštěva domu jí prozradí, kde se skrývá pravda... Americký kriminální seriál (2011). Hrají N. Fillion, S. Katicová, J. Huertas a další (42 min)
15:35 Rosamunde Pilcher: Láska ve hře STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(Rosamunde Pilcher: Liebe im Spiel) Milionář z Nového Zélandu si po prodělaném infarktu pronajme zámek na anglickém venkově, kde se chce zotavit. Jeho přítelkyně zde začne splétat klubko intrik, v němž rozpoznat pravou lásku nebude zrovna jednoduché... Německý romantický příběh z cyklu televizních filmů podle románů Rosamundy Pilcherové (2003). Hrají K. Wildbolz, K. Weisserová, O. Clemens a další. Režie D. Kehler (90 min)
17:30 Odpolední zprávy STEREOPremiéra
logo stanice Prima COOL Prima COOL
14:25 Simpsonovi XXVI (22) STEREOSKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: SERIÁL
Matleti ze Springfieldu Pomůže digitalizace springfieldské základky ke zvýšení gramotnosti, nebo to bude spíš katastrofa? Americký kultovní animovaný seriál (2015) (21 min)
14:55 Simpsonovi I (1) SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Vánoce u Simpsonových Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1990) (23 min)
15:25 Teorie velkého třesku V (18) STEREO

žánr: SERIÁL
Sheldonova teorie chaosu V Sheldonově životě zavládne kvůli onemocnění jeho holiče naprostý chaos. Za své berou i všechny rituály. Howard odjíždí na výcvik astronautů, což ho přivede na myšlenku, jestli je nebezpečná cesta do vesmíru opravdu ten nejlepší nápad... Americký sitcom (2011). Hrají J. Parsons, J. Galecki, S. Helberg, K. Nayyar, K. Cuocová a další (21 min)
logo stanice Prima LOVE Prima LOVE
14:25 Jak jsem poznal vaši matku III (8) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Zvykání na zlozvyk Ted chodí s dívkou, která mu přijde dokonalá. Vezme ji na večeři s přáteli, ale jim se na ní něco nezdá. Odmítají však Tedovi prozradit, co to je... Americký seriálový hit (2007). Hrají J. Radnor, J. Segel, C. Smuldersová, N. P. Harris, A. Hanniganová a další (21 min)
14:55 Chůva k pohledání I (18)

žánr: SERIÁL
Fran Fineová přišla o snoubence i o práci. Náhodou se dostane do domu bohatého vdovce jako chůva jeho tří dětí a všem obrátí život naruby... Americký komediální seriál (1993). Hrají F. Drescherová, Ch. Shaughnessy, D. Davis, L. Laneová a další. Režie L. Shallat (24 min)
15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV (3) STEREO

žánr: SERIÁL
Hodná holka Jane Rizzoliová a doktorka Islesová vyšetřují vraždu mladé dívky, jejíž tělo se najde zasypané vápnem v kostele během křtu Janina synovce... Americký kriminální seriál (2013). Hrají A. Harmonová, S. Alexanderová, J. Bridges a další (41 min)
logo stanice Prima ZOOM Prima ZOOM
14:30 Tajuplný hrošík STEREO

žánr: DOKUMENT
(Operation Pygmy Hippo) Hrošík liberijský je jedním z nejtajuplnějších zvířat naší planety. Ve volné přírodě ho spatřilo jen málo lidí a téměř nic se o něm neví. Je to obojživelník a předpokládá se, že samotář. Většinu dne asi tráví ponořený ve vodě a aktivní je v noci. Hrošík je ohroženým druhem... Britský dokument (2014) (52 min)
15:35 Austrálie: Po stopách předků (1) STEREO

žánr: DOKUMENT
(First Footprints) Pravěcí nomádi Mnoho lidí si myslí, že Austrálie je velmi mladý kontinent, kde se toho moc nedělo, ale opak je pravdou. Poznejte její pradávnou historii... Francouzsko-australský dokument (2013) (57 min)
16:50 Jak zemřel Tutanchamon (1/2) STEREO

žánr: DOKUMENT
(Ultimate Tutankhamun) Objev hrobky faraona Tutanchamona v roce 1922 byl převratnou událostí v dějinách archeologie. Teprve až dnes nejmodernější technika a vědecké metody umožňují nalézt odpovědi na otázky týkající se příčin jeho smrti a osudu jeho těla... Britský dokument (2013) (52 min)
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
14:20 Soudkyně Barbara STEREO

Skutečné příběhy ze soudních síní. Nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá - soudkyně Barbara rozhoduje, kde je pravda
15:35 Česká tajenka STEREO

Zábavná soutěž plná tajenek pro velké i malé. Pořadem Vás provede Aleš Cibulka
16:10 Popelka STEREO

Čtyři soutěžící se pokusí změnit z popelek v krásné princezny, a to za pouhou hodinu a půl a deset tisíc korun. Vítězkou ale může být jen jedna
logo stanice STV 1 STV 1
14:30 HiSTORY Reprízabez omezení

Nečakané súvislosti dejín
14:45 Recept na život (18/65) STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Poľský romantický, komediálny seriál. Aj napriek tomu, že život nie je jednoduchý, žiť sa dá ... a dokonca s humorom! Réžia: Michal Rogalski Účinkujú: Magdalena Kumorek, Edyta Olszówka, Aleksandra Radwanska, Dorota Kolak, Piotr Adamczyk (Poľsko 2011)
15:30 TV ŠANCA Premiéraod 12 roků

vedomostná súťaž
logo stanice STV 2 STV 2
14:30 Kinorama STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků
15:00 Z albumu Dvojky MONOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení

Život je len dívanie Portrét akademického sochára a maliara Vladimíra Kompánka očami Jána Fajnora. (1989)
15:25 Necelebrity STEREOReprízabez omezení

Milan Pastor Medailóny o skutočných osobnostiach. (2015)
logo stanice Markíza Markíza
14:30 Dva a pol chlapa II. STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Sitkom, USA (2004-2005). Hrajú: Ch. Sheen, J. Cryer, A. T. Jones.
15:00 Mentalista II. (1) STEREODUOPremiéraSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, USA (2009-2010). Hrajú: S. Baker, R. Tunneyová, T. Kang, O. Yeoman, A. Righettiová.
více informací Tím vyšetruje prípad mŕtvej ženy, ktorá bola nájdená v malom byte v Twenty Palm mŕtva. Čoskoro sa ukázalo, že sa ukrývala, lebo bola podozrivá z krádeže jedného miliónu dolárov. Patrik Jane sa ubytuje v tom istom bytovom dome a pokúša sa o žene zistiť čo najviac, je presvedčený, že bola nevinná.
16:00 Rodinné prípady STEREOod 12 rokůfull HD

žánr: FILM
Skutočné príbehy ľudí, ktorým sa život vymkol z rúk.
více informací Séria príbehov Rodinné prípady zobrazuje krízové okamihy bežných ľudí, ktorí musia riešiť zásadné zlomové životné situácie a problémy. Rodinné prípady sa stretli s veľkým úspechom u divákov, ktorí sa vedia so sfilmovanými príbehmi často stotožniť alebo sa z nich poučiť.
logo stanice TV DOMA TV DOMA
13:50 Ordinácia v ružovej záhrade STEREOod 12 roků

žánr: SERIÁL
Rodinný seriál, SR (2007).
více informací Seriál Ordinácia v ružovej záhrade odhaľuje trinástu komnatu medicíny, presnejšie gynekologicko - pôrodnícke oddelenie nemocnice nemenovaného slovenského mesta a súkromnú gynekologickú ambulanciu. Tieto prostredia spája nielen spoločné poslanie, ale aj kolegiálne a priateľské vzťahy hlavných hrdinov. Protagonistami nie sú iba lekári a zdravotné sestry, ale aj ich rodinní príslušníci, partneri, priatelia a hlavne pacientky.
14:50 Nezlomná Valentína (68, 69) STEREODUOPremiéraSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Romantický seriál, Mexiko-Španielsko (2010). Hrajú: Lucero, F. Colunga, G. Spanicová, S. Goyri, J. Andereová.
více informací Epizóda # 068 Jose Miguel a Valentina zoznámia Gabrielu a Horacia, no oni sa už spoznali predtým pri istom nepríjemnom incidente v minulosti. Otec Ventura hovorí Felipemu, že si je istý, že sa pohádal so svojou priateľkou a Felipe mu hovorí, že sa rozišli, pretože Sandra ho iba využila, aby jej expriateľ žiarlil, no otec Ventura mu hovorí, že ak je to tak, prečo má Sandra obavy, pretože jej matka ho nechce vidieť a požiadala jeho, aby sa zaňho prihovoril. Jose Miguel, Valentina, Gabriela a Horacio si užívajú na festivale v meste. Iluminada sa so slzami modlí pred obrázkom panny Márie mysliac si, že sa nikdy nebude môcť vydať po tom, ako ju Rosendu zneužil. Prichádza Timo a prosí ju, aby šla s ním na párty, no ona odmieta, ale jej matka nástojí a ona napokon súhlasí. Pán Federico a pani Leonor sa pohádajú, pretože ona škaredo hovorí o Valentine - hovorí mu, že je Rosendovou milenkou a pán Federico jej hovorí, že hovorí o budúcej manželke jeho syna. Pani Leonor mu hovorí, že ak chce ísť na festival do mesta stretnúť sa s jeho milovanou Isabel, môže ísť, no nech si je istý, že ona sa s ním nikdy nerozvedie. Ivana obviní svoju matku, že má niečo s pánom Federicom, pretože ju ide požiadať o ruku a bude žiadať pani Leonor o rozvod. Pani Isabel jej hovorí, že nedávala pánovi Federicovi žiadnu nádej, pretože pamätá na to, že je ženatý a pretože jej sľúbila, že sa bude držať od neho a splnila to a tiež preto, že nechce zničiť svadbu Valentiny a Joseho Miguela a spôsobiť im problémy.
více informací Epizóda # 069 Felipe ide do Sandrinho domu, no pán Moises mu hovorí, že Sandra ho nechce vidieť. Pán Moises sa pýta Sandry, prečo nechce vidieť Felipeho a ona odpovedá, že Felipe jej neverí a nie je dôvod trpieť jeho bláznivú žiarlivosť, no pán Moises si spomenie, že robievala žiarlivostné scény aj Horaciovi bez akéhokoľvek dôvodu. Počas festivalového tanca prichádzajú niekoľkí muži s bábou s haďou hlavou, ktorá má oblečené veci, ktoré Ivana ukradla Valentine, a ľudia sa na tom smejú. Jose Miguel udrie muža, ktorý nesie bábu. Rosendo prichádza strieľajúc a berie Valentinu preč. Šerif ho zastaví a hovorí mu, že nepôjde nikam, kým nenechá Valentinu živú a zdravú v jej dome. Šerif mu hovorí, že si nemyslí, že Valentina chce, aby ju kamkoľvek zobral, pretože odišla. Gabriela hovorí Josemu Miguelovi, že Rosendo vzal Valentinu smerom k východu, na čo Jose Miguel Rosenda nájde a žiada ho, aby mu povedal, kde je Valentina, no on mu odpovedá, že ju stratil, pretože ho zastavil šerif. Enriqueta s krikom hovorí Moisesovi, že Valentina tancovala v objatí s Josem Miguelom a jej milenec Rosendo prišiel strieľajúc. Jose Miguel nájde Valentinu, ako plače v kostole, a prosí ju o odpustenie za to, že ju neochránil tak, ako mal. Jose Miguel hovorí Valentine, že pôjde do mesta, no ona ho žiada, aby ju vzal so sebou a on odpovedá, že nemôže kvôli nej, ale že by veľmi chcel a že musí vždy pamätať, že ju miluje viac ako kohokoľvek iného. Sandra prichádza tam, kde na ňu čaká Felipe presne v momente, keď ho Gabriela berie nabok a žiada, aby ju odprevadil k taxíku do Los Cascabeles. Sandra s plačom utečie. Horacio ju uvidí a ponúkne jej, že ju vezme domov, no zjaví sa Ivana a keď ich vidí spolu, začne ho bozkávať a berie ho preč. Rosendo zúrivo bije Juventina kým nedosvedčí, že mu Ivana zaplatila, aby robil posmech z Valentiny.
16:45 Indická nevesta (3, 4) STEREODUOPremiéraSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Romantický seriál, India (2013). Hrajú: G. Rode, J. Wingetová, V. Kapoor, S. Doshiová.
více informací 03 Saraswatichandra píše list Kumud, nepovediac to otcovi. Ghuman dostáva potvrdenku o jeho liste, no ukryje ju pred Laxminandanom. Kusum a Kumud hovoria o Saraswatichandrovi. Kusum hovorí Kumud, že dostane muža svojich snov.
více informací 04 Kumud upadne do depresie po tom, ako si prečíta Saraswatichandrov list. Ghuman sa naopak rozhodnutiu Saraswatichandru teší. Vidyachatur žiada Kumud, aby sa pripravila na videohovor so Saraswatichandrom. Laxminandan sa snaží presvedčiť syna, aby súhlasil so sobášom. Podarí sa mu to?
logo stanice TV DAJTO TV DAJTO
14:10 Kobra 11 STEREOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, Nemecko (1998). Hrajú: J. Brandrup, R. Strecker, A. Eggertová.
15:10 Odpadlík V. (11) STEREOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Akčný seriál, USA (1996-1997). V hlavnej úlohe L. Lamas.
16:10 Walker, texaský ranger VI. (13) STEREOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, USA (1997-1998). V hlavnej úlohe Ch. Norris.
logo stanice JOJ JOJ
13:50 Rodinné záležitosti Tehotná v šestnástich, Jeden muž nestačí od 12 roků

žánr: SERIÁL
Petra Zimanová vo veku 16 rokov otehotnie. To, že otehotnela v takom mladom veku, je na dedine od začiatku obrovskou hanbou hlavne pre jej otca Petra, ktorý je organistom v miestnom kostole. A tak Petrini rodičia začínajú vyšetrovať, kto je hlavným adeptom na otcovstvo ich vnuka. Milena má 38 rokov a žije s druhom Otom. Jej vzťah s dospievajúcou dcérou Lindou komplikuje jeden závažný fakt. Je nymfomanka a jeden muž jej nestačí. Milena si postupne prizná, že je závislá na sexe a vie, že s tým niečo musí urobiť. Seriál TV JOJ prináša reálne príbehy obyčajných ľudí zo slovenských miest a dedín. Sú to príbehy ľudí, ktorí sa ocitli v krízovej situácii. Kým sa konflikt medzi ľuďmi dostane až pred súd, to najpikantnejšie sa odohráva priamo u nich doma alebo u susedov. Nepríjemné životné zážitky a príbehy, akými sú napríklad nedoriešený rozvod, boj proti neprispôsobivým susedom či problémy s agresívnymi susedmi, už mnohí diváci istotne dobre poznajú, lebo ich sami prežili na vlastnej koži. Petra Zimanová vo veku 16 rokov otehotnie. To, že otehotnela v takom mladom veku je na dedine od začiatku obrovskou hanbou hlavne pre jej otca Petra, ktorý je miestnym kostolným organistom. Petrini rodičia začínajú vyšetrovať, kto je hlavným adeptom na otcovstvo ich vnuka. Milena má 38 rokov a žije s druhom Otom. Jej vzťah s dospievajúcou dcérou Lindou komplikuje jeden závažný fakt. Je nymfomanka. Milena si postupne prizná, že je závislá na sexe a vie, že s tým niečo musí urobiť. Réžia: Samo Jaško, Scenár: Diana Kizek Kiššová, Lea Vajdová Slovenský seriál (2013)
15:15 Nákupné maniačky Premiéraod 12 roků

žánr: SERIÁL
Nastylovať sa za 2 hodiny a 400 eur dokážu len skutočné nákupné maniačky. Ale len jedna z nich môže byť tá pravá! S komentárom skúseného štylistu sledujeme päť žien počas jedného týždňa a uvidíme, ktorá z nich splní svoje úlohy najlepšie. Denný seriál Nákupné maniačky je súťažná televízna šou, spájajúca ženy rôzneho veku, vzdelania a výzoru, ktoré majú spoločnú vášeň - nakupovanie. Ich úloha znie priam rozprávkovo - v časovom limite 2 hodín musia minúť 400 eur a nakúpiť za ne oblečenie a doplnky, pomocou ktorých vytvoria outfit na zvolenú tému. Hodnotiť sa budú nielen navzájom, ale svoje pozorné a neúprosné oko na ne upriami aj profesionálny štylista. Najvyšší počet bodov potom určí víťazku týždňa, ktorá získa nielen celý svoj nákup, ale aj 500 eur v hotovosti. Novinkou je “víťazka štylistu“, ktorú za svoju favoritku označí štylista. Súťažiaca, ktorej svoje sympatie prejaví konkrétny štylista, získa luxusný autorský šperk z dielne Mariána Hornyaka. Slovenská lifestylová reality šou (2016).
16:30 Top star Premiéraod 12 roků

Najznámejšie osobnosti, najväčšie párty a udalosti, o ktorých sa hovorí.
logo stanice JOJ Plus JOJ Plus
13:55 Faktor strachu III. (29) od 12 roků

(Fear Factor USA III.) Máte dosť odvahy prekonať svoje fóbie? Bojíte sa výšok? Zjete za vysokú odmenu naozaj čokoľvek? Súťažiacim tejto mimoriadne úspešnej adrenalínovej šou odvaha a pevný žalúdok rozhodne nechýbajú! V každom kole sú vystavení extrémnemu fyzickému a psychickému tlaku a musia prekonať svoj vlastný strach. V každej epizóde šesť odvážlivcov plní tri až štyri extrémne úlohy, ktoré si vyžadujú veľa odvahy a pevný žalúdok. Ale nielen to, úlohy sa musia splniť v čo najkratšom čase! Neúspešní súťažiaci sú na konci z ďalších bojov vyradení. Na víťaza čaká zaslúžená odmena vo výške 50 000 dolárov. Americká reality show (2001-2006). Moderátor: Joe Rogan
14:55 Simpsonovci IV. (5, 6) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(The Simpsons IV.) Najslávnejší animovaný seriál pre celú rodinu. Satirická paródia na život americkej strednej vrstvy. Americký komediálny animovaný seriál (1992). Réžia: David Silverman.
15:50 Vytunuj mi fáro II. od 12 roků

žánr: SERIÁL
(Pimp my Ride II.) Majstri vylepšovania áut z Westcoast Custome predvádzajú, ako sa dajú zo starých áut urobiť vysoko kvalitné pimpmobily. Hiphopová superhviezda Xzibit a najslávnejší americkí tuneri sa spoja, aby vybraným šťastným divákom „vytunili káru“. Je jedno, na akej hrdzavej rachotine prídu, títo machri im upravia všetko - od farby a nárazníkov cez plyšové poťahy a farby až po inštaláciu výstrelkov z audio a video sveta... Seriál od tvorcov Brucea Beresford-Redmana a Ricka Hurvitza je určený všetkým, čo majú radi nečakané a priam neuskutočniteľné veci. Dostať do auta biliardový stôl? Pre pimp majstrov je to maličkosť. A ani LCD obrazovka v preihradke na doklady nie je ničím výnimočným. Neveríte? Seriál Pim My Ride o tom presvedčí každého neveriaceho Tomáša. A ako bonus - skvelý humor a gagy Xzibita. Americká reality šou (2004). Hrajú: Xzibit, Mad Mike. Toy Holmes, Arnold Schwarzenegger, Ryan Friedlinghaus a ďalší.
logo stanice WAU WAU
13:50 Zámena manželiek VIII. (6) od 12 roků

(Wife Swap VIII.) Dve ženy z rôznych spoločenských vrstiev si dočasne vymenia miesta v svojich rodinách. Každá z nich bude dva týždne viesť domácnosť tej druhej a zdieľať jej rodinný život. Ako zareagujú na nové prostredie, nové deti, nového partnera a odlišný životný štýl? Ako sa vyrovnajú s mimoriadnymi, veľakrát nepriaznivými okolnosťami, ktoré sprevádzajú komunikáciu so svojráznymi deťmi i partnerom? A keď sa zorientujú v nových pomeroch, dokážu si na ne zvyknúť? Výnimočné situácie v cudzej rodine prinášajú veselé aj strastiplné zážitky a ich protagonistov môžu ovplyvniť na celý ďalší život. Nedajte si ich ujsť ani vy a nazrite spolu s všadeprítomnými kamerami do súkromia cudzích rodín. Britská reality-šou (2006).
14:55 Najlepší dom vyhráva - USA (4)

(May the Best House Win USA I.) Štyria pyšní majitelia nehnuteľností v USA súťažia, kto z nich má najkrajší dom. Každý z nich otvorí dvere ostatným trom súťažiacim, aby si kritickým okom prezreli jeho rodinné sídlo zvonka aj znútra a ohodnotili dizajn interiéru, jednoduchosť, účelnosť, pohodlie a celkový dojem. Po hlasovaní súťažiacich majiteľ najlepšie ohodnoteného domu vyhráva sumu 10.000 dolárov a reportáž o jeho príbytku ako majstrovskom diele bude publikovať aj prestížny americký lifestylový magazín Better Homes and Gardens. Americká súťažná lifestylová reality-šou (2010-2014)
16:00 Agentúra Jasno (6) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(Psych I.) Skúšku rekonštrukcie historickej bitky z roku 1864 jeden z účastníkov neprežije. Skutočne ho pri nácviku zastrelili ostrou guľkou. Nešťastná náhoda? Shawn, ktorý sa na divadlo prizeral s Gusom, si to, samozrejme, nemyslí... Hlavný hrdina seriálu Shawn Spencer je človek s neobyčajnou pozorovacou schopnosťou, bystrým úsudkom a neuveriteľnou pamäťou. Tento talent v ňom po celé detstvo podporoval a rozvíjal jeho otec Henry Spencer, ktorý od neho očakával, že si zvolí povolanie policajta ako on. Tým sa však Shawn nestal, po škole vystriedal niekoľko desiatok zamestnaní, ale v žiadnom z nich nevydržal dosť dlho. Všetko sa zmení, keď raz len na základe televíznej reportáže odhalí a oznámi páchateľa lúpeže, pričom sám sa stane hlavným podozrivým. Vďaka svojmu nenahraditeľnému talentu a neuveriteľnej dávke šťastia sa mu však podarí políciu presvedčiť, že je senzibil. Musí to však dokázať tak, že bude pomáhať pri vyšetrovaní prípadu. Na pomoc si pozve svojho kamaráta Gusa, s ktorým si po nečakane rýchlom a úspešnom vyriešení prípadu založia vlastnú detektívnu agentúru. Americký komediálny kriminálny seriál (2006). Hrajú: James Roday, Dulé Hill, Timothy Omundson, Corbin Bernsen, Maggie Lawsonová, Kirsten Nelsonová, Liam James, Sage Brocklebank a ďalší.
logo stanice TA3 TA3
14:30 Týždeň v kultúre Repríza
15:00 Správy / Štúdio TA3
15:30 Správy
logo stanice TV Lux TV Lux
14:05 Spravodajstvo: Vatikánsky magazín

žánr: ZPRÁVY
Spravodajský súhrn z Vatikánu
14:40 Náboženský program: Z prameňa

Čítania a evanjelium zo dňa
15:00 Náboženský program: Hodina milosrdenstva

Modlitba k Božiemu milosrdenstvu
logo stanice Viasat Explore Viasat Explore
14:35 Kamioňáci (7)

žánr: DOKUMENT
(Cabin Truckers) Kanada, dokumentární série (2014). Tyler a Amy Deckovi se chtějí odstěhovat z města a vychovávat syna obklopeni divokou přírodou a jezery. Svůj dokonalý dům už našli... ale je 115 km daleko v Maple Creek.
14:55 Kamioňáci (1) Repríza

žánr: DOKUMENT
(Cabin Truckers) Kanada, dokumentární série (2014). Sue a Tom jsou majiteli malebného kousku země, ale nemají dost peněz na stavbu domu. Ale vše se změní, když jim Wade a Jaylene najdou dokonalý recyklovaný dům.
15:20 Jak je to vyrobeno? (9)

žánr: DOKUMENT
(Engineered) Velká Británie, dokumentární série (2007). Proč je tak důležité zjemnit čokoládu předtím, než dostane tvar? A proč baterie typu D vydrží o hodně déle než AAA? Po tom pátrá Marshall Brain. Jak je možné, že ohňostroj vybuchne do vodopádu barev a rozličných vzorů? Můžete se opravdu otrávit olovem z tužky číslo dva? A jak je možné, že se tenisový míček při dopadu odrazí svým specifickým způsobem? Série Jak je to vyrobeno? představí zvědavým divákům v rychlém tempu a s mnoha fakty dobrodružství světa designu produktů, výroby a testování. Podíváme se za scény, jak lidé a stroje tvoří některé z nejvíce fascinujících věcí. Každá epizoda série Jak je to vyrobeno? uvádí příběh, který skrývá nějaký známý předmět, včetně výzvy ohledně jeho designu, strojů, jež jej vyrobily až po testování, zda funguje, jak má. Průvodcem této unikátní exkurze bude Marshall Brain, autor bestsellerů a odborník na vysvětlování věcí. Pojďme se podívat za kulisy předmětů každodenní potřeby a zjistit, jak jsou některé z nejzajímavějších věcí vyrobeny.
logo stanice Viasat History Viasat History
14:35 Mistři špióni (6)

žánr: DOKUMENT
(Spymasters) Velká Británie, dokumentární série (2015). Elizabeth Van Lew byla jednou z nejodvážnějších a nejúspěšnějších špionek americké občanské války. Prováděla rozsáhlé zpravodajské operace v hlavním městě Konfederace, ve virginském Richmondu. Série nás provede staletími a představí nejslavnější špióny - muže i ženy, kteří měli skutečnou moc, tahali za neviditelné nitky, vybírali operativce a vymysleli metody, jež tajné služby ve světě používaly. Jsou chladnokrevní, nemilosrdní služebníci připravení udělat cokoliv, co by posloužilo jejich politickým a královským vůdcům. Projdeme se temnými chodbami, zakouřenými místnostmi a podzemními tunely do světa lidí, kteří sledovali a sbírali informace na kohokoliv chtěli. Položili před nás kódy a cifry a vyprávějí nám příběhy neslavných mistrů špiónů všech dob.
15:30 Lovci záhad (5)

žánr: DOKUMENT
(Myth Hunters) Velká Británie, dokumentární série (2013). Mladý archeolog riskuje vše při pátrání po jednom z největších pokladů na světě - proslulé ztracené knihovně Ivana Hrozného. Tato zcela nová sezóna Lovců záhad odhalí další skutečné příběhy skutečných dobrodruhů, kteří věřili, že některé z nejdávnějších legend a mýtů jsou pravdivé. Každá epizoda vypráví příběh fascinujícího objevu - kde bylo pohřbeno tělo krále Artuše, že Montezumovo zlato může být v jeskyni nedaleko Salt Lake City nebo jak se klenoty Heleny Trojské objevily v ruském muzeu. Pro většinu z nás jde o rekvizity z oblasti fantazie a filmů - ale tyto příběhy jsou o lidech, kteří skutečně věřili v pravdivost mýtů a ušli dlouhou cestu, aby sami sobě dokázali pravdu.
16:25 Lovci záhad (4)

žánr: DOKUMENT
(Myth Hunters) Velká Británie, dokumentární série (2013). Tento příběh vypráví o Melu Fisherovi z drůbežářské farmy, který si dal za cíl objevit ztracenou španělskou galeonu plnou pokladů. Riskoval vše při svém hledání - a čelil hrozné osobní tragédii.
logo stanice Viasat Nature Viasat Nature
13:55 Premiere Naděje pro divočinu (12)

žánr: DOKUMENT
(Hope for Wildlife) Kanada, přírodopisná série (2015). Vždy otevřeno. Open House neboli Otevřený dům je větší než jindy - i s více problémy. Hope a Barry sáhnou na dno finančních úspor. Záhadný návštěvník zanechá velký dojem.
14:45 Posedlost divočinou (7)

žánr: DOKUMENT
(Wild Obsession) Kanada, dokumentární série (2012). Kožatky velké. Žena, která strávila celý svůj život vášní pro želvy, cestuje přes celý svět a džunglemi Kostariky, aby se s nimi setkala.
15:35 Divoký Západ s Rayem Mearsem (2)

žánr: DOKUMENT
(Wild West with Ray Mears) Velká Británie, dokumentární seriál (2013). Ray se připojuje k indiánskému kmenu Blackfeet, kteří mu ukazují jízdu na koni bez sedla a rituální lov na buvoly. Zjišťuje, jak přežití jejich předků záviselo na buvolech.
logo stanice Viasat HD Viasat HD
14:30 Zvířecí pohotovost nonstop (7)

žánr: DOKUMENT
(Animal 24/7) Velká Británie, dokument (2010). Ochránci přírody objevily nemovitost, v které jsou drženy desítky sov. Rovněž se setkáváme se psem, jehož ohrožuje jak jeho váha, tak lenivý způsob života. Dostane péči, kterou potřebuje?
15:15 Ryba v nás (2)

žánr: DOKUMENT
(Your Inner Fish) Velká Británie, dokumentární série (2014). Your Inner Reptile. Our reptilian ancestors left their mark on many parts of the human body, including our skin, teeth and ears. Learn which parts of our bodies we’ve inherited from our reptilian ancestors.
16:15 Invaze (4)

žánr: DOKUMENT
(Infestation) Německo, dokumentární seriál (2013). Dokonce i naše města jsou pod útokem hmyzu, který se objevuje ve stále hojnějším počtu - např. štěnice, švábi, které najdeme na každém rohu. Tato série diváky zavede na ohromující cestu do světa hmyzu a zvířat, kde zjistíte jak moc ovlivňují budoucnost lidstva. Seznamte se s obřími účinky, které mají tato stvoření, neúrody a mutace plodin, invaze ještěrů, vodní hmyz a další podobná stvoření na náš svět. Objevil se jeden alarmující údaj: ke všemu zmíněnému došlo v nedávných letech - a mohlo by to zasáhnout každého na Zemi a ve velkém měřítku - již brzy.
logo stanice Spektrum Spektrum
14:30 Velké dějiny 1 (12)

žánr: DOKUMENT
(Big History) Tento cyklus nám historii předvádí ze zcela neobvyklého, nového hlediska -- bourá zeď oddělující od sebe vědu a dějiny. Vědeckofantastickým trikem spojil rozhodující dějinné události s dnešním životem, přičemž podrobuje vědeckému rozboru i zdánlivě jednoduchá témata, jako je například sůl, led a balistika. Vyvozené závěry jsou ve všech případech úchvatné, to vám můžeme zaručit.
15:00 Záhada hmoty - z čeho je tvořena země 1 (3) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Mystery Of Matter) Tento seriál rekonstruuje život a dílo nejvýznamnějších vědeckých badatelů - objevy týkající se kyslíku Priestleyho a Lavoisiera, výzkumy Marie Curie na poli radioaktivity nebo krásy Mendělejevova periodické soustavy prvků - a zároveň se pouští na neobyčejně dobodružnou půdu, protože mapuje historii vědeckých systémů a snaží se objevit a pochopit, z čeho se náš svět vlastně skládá.
16:00 David Attenborough: Afrika 1 (1) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Africa) BBC nám ve svém mimořádně úspěšném seriálu předvádí Afriku tak, jak jsme ji ještě nikdy neviděli. Vydáme se na nádhernou cestu, poznáme pět překrásných afrických regionů a v nich nové příběhy, zvířecí druhy a místa, která pro nás dosud byla naprosto neznámá. Zúčastníme se unikátní expedice, která nás zavede do nejextrémnějších částí tohoto obrovského kontinentu, uvidíme úchvatnou divočinu a její neuvěřitelnou faunu a flóru. Procestujeme Afriku od krásného a poklidného pohoří Altas až po Mys Dobré naděje, od konžských džunglí až po rozbouřený Atlantický oceán. Uvidíme záběry horských hřebenů a zasněžených pustin, jaké nikdo nikdy dříve nenatočil. Celý ten nádherný svět nám seriál předvede zcela novým způsobem, budeme mít pocit, že se s živočišnou a rostlinnou říší Afriky setkáváme tváří v tvář. Neznámá místa a chování jejich zvířecích obyvatel budeme moci sledovat z dosud naprosto nevídaného úhlu pohledu.
logo stanice National Geographic National Geographic
14:00 Jak se staví superauta: Aston Martin Vantage

žánr: DOKUMENT
Afzal Kahn a jeho tým se pokusí přestavět Aston Martin Vantage V8 na speciální závodní auto s kompresorem.
15:00 Vyšetřování leteckých neštěstí: Smrtící vysílání

žánr: DOKUMENT
Srážka soukromého letadla a letu United Express 5925 byla pro vyšetřovatele záhadou, dokud nezjistili, že svou roli sehrál chybějící pilot.
16:00 Vyšetřování leteckých neštěstí: Záhadný oheň

žánr: DOKUMENT
V listopadu 1987 havarovalo nad Indickým oceánem letadlo na lince do Johannesburgu. Viníkem neštěstí byl zřejmě požár v nákladním prostoru.
logo stanice Nat Geo HD Nat Geo HD
14:10 Nezkrocená Amerika: Hory

žánr: DOKUMENT
Naskytne se vám impozantní pohled na jedinečná pohoří Severní a Jižní Ameriky, jejichž divokou krásu odhalí úchvatné záběry ve vysokém rozlišení.
15:00 Skandinávská divočina: Znovuzrození

žánr: DOKUMENT
Drsná arktická zima končí a skandinávská zvěř opouští úkryt. Mláďata začínají prozkoumávat svůj nový domov.
15:50 Zlato Yukonu: Boj s přírodou

žánr: DOKUMENT
Je tady podzim. Zlatokopové v honbě za zlatem bojují se samotnou přírodou, protože produkci ohrožují bobři.
logo stanice Nat Geo Wild Nat Geo Wild
14:04 Tajemná kočka

žánr: DOKUMENT
Christian Baumeister cestuje napříč jihoamerickým Pantanalem, kde pátrá po největší a nejhůře polapitelné velké kočce, jaguárovi.
14:51 Největší zabijáci Afriky: Zabijácká taktika

žánr: DOKUMENT
Pohled na různé strategie a techniky lovu u afrických zvířat. Budete obdivovat jejich nečekaná přepadení, mimořádné smysly i neohroženou sílu.
15:37 Největší zabijáci Austrálie - pobřeží žraloků

žánr: DOKUMENT
Svědci žraločích útoků a ti, kdo je přežili, hovoří o útocích u západoaustralského pobřeží. Vědci představují technologii, která jim má zabránit.
logo stanice Discovery Channel Discovery Channel
14:25 Extrémní sběrači aut: Výstavní americké výkonné vozy (5)

žánr: DOKUMENT
(Extreme Car Hoarders: Pure American Muscle) Chuckovi a Rickovi se podařilo najít hromadu starých aut, která patří Sethovi. Chuck si vyhlédl Dodge Charger z roku 1968, ale dokáže se Seth s autem rozloučit?
15:20 Extrémní sběrači aut: Silniční verze (6)

žánr: DOKUMENT
(Extreme Car Hoarders: Street Legal) Dvojice narazí na skupinu aut, mezi nimiž jsou i VW Bugs a El Camino 1969. Ale bude Richardovi stačit slib, že mu naše duo opraví Camaro Z28s?
16:15 Pátrání po klasických autech 7: Prodej vozu Phoenix (7)

žánr: DOKUMENT
(Chasing Classic Cars: Phoenix Rising) Wayne Carini přivítá diváky ve světě sbírek drahých vozů. Stanete se svědky odhalování skrytých pokladů, které jsou považovány za téměř ztracené.
logo stanice Discovery HD Showcase Discovery HD Showcase
14:15 Nutné k přežití: Panama - část 2

žánr: DOKUMENT
(Ultimate Survival: Panama, Part 2) Bear Grylls se stále snaží přežít v rovníkových vedrech v panamských mangrových bažinách a jihoamerické džungli.
15:00 Musíme milovat kočky (2)

žánr: DOKUMENT
(Must Love Cats: Episode 2) V této epizodě seriálu Musíme milovat kočky se John Fulton zaměřuje na to, jak nejlépe sundat kočku ze stromu a kde nalézt nejlepší zdroj rostlin, po kterých kočky šílí.
15:45 Nejsmrtelnější úlovek: Konec lovu

(Deadliest Catch: Deadline) Vzhledem k tomu, že výkupní cena za kraba královského poklesla, rybáři se snaží sezónu co nejrychleji ukončit. Cestu zpátky do přístavu jim zkomplikuje zuřivá arktická bouře.
logo stanice Travel Channel HD Travel Channel HD
14:30 Hlídací psi;Církev čtyřhranného evangelia

žánr: DOKUMENT
Mike Whiteside, Robert Kulp a tým Black Dog sundávají velká a křehká vitrážová okna z kostela v Salisbury v Severní Karolíně.
15:00 Schováno v kůlnách;Somerset

žánr: DOKUMENT
Henry Cole a Sam Lovegrove pokračují v průzkumu britských stodol a hledají pěkné malé poklady, které by koupili, zrenovovali a prodali za slušnou cenu. V Somersetu objeví motocykly Norton, italské mopedy a francouzské motokáry.
15:30 Schováno v kůlnách;Hertfordshire

žánr: DOKUMENT
Dnes se v pořadu Schováno v kůlnách chlapi podívají do Hertfordshiru, kde objeví staré automobily, skryté traktory a unikátní britská kola z 50. let 20. století. Vše jde jako po másle, dokud nezačne smlouvání. Pak se věci nevyvíjí podle očekávání.
logo stanice Fishing+Hunting Fishing+Hunting
14:30 Myslivecká horečka - Neuvěřitelná Afrika (1)
15:00 Péter Pál Halmi - Lov daňků tu a tam
15:30 Magazín Energofish - Opět v Óhátu
logo stanice TV Paprika TV Paprika
14:20 Ainsley Harriot - jídlo ze stánků 1 (4) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Ainsley Eats The Streets) V každém velkoměstě můžeme poznat četné zajímavosti z lokálních dějin gastronomie, i když většina turistů o ně v zájezdovém shonu naplněném prohlídkami kulturních památek přijde. Přeženou se rychle přes celé město, aby na konci ostrého pochodu mohli obdivovat slavnou katedrálu, ale jakmile jde o jídlo, volí se ve většině případů ta nejschůdnější, nejpohodlnější cesta. Pokud se ovšem začneme o věc zajímat trochu hlouběji, uslyšíme v každém pořádném městě nekonečnou řadu historek o tamější -- mimořádně pozoruhodné a chutné -- kuchyni, která o daném místě a jeho obyvatelích prozradí nejméně tolik, ačkoli někdy možná i více, než největší a nejproslulejší turistické atrakce.
15:15 James Martin: Létající kuchař 1 (7) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(James Martin: The Flying Chef Aka Food Map) Velká Británie je nejen útulným domovem - je také úctyhodnou spižírnou. Kuchařský mistr James Martin se v tomto pořadu snaží odhalit, jak vlastně dokáží britské ostrovy nakrmit své obyvatelstvo, a přistupuje k tomu naprosto individuální a dobře fungující metodou; pohlíží na věc z ptačí perspektivy. James je totiž zároveň i pilotem, a tak se vznese do vzduchu, odkud je lépe vidět, jak ovlivňuje britská krajina a podnebí to, kde, čím a jak jsou využívány zdejší půdy a vody. Všude, od žírných devonských pastvin přes roviny v Lincolnshiru až po hornatá území nebo hluboká waleská údolí, mají pěstované plodiny tolik tváří, kolik jich má půda, která jim dodává živiny, a počasí, s kterým jsou nuceny zápolit. James cestuje křížem krážem Spojeným královstvím a cestou si všímá, jak rozhodují typické vlastnosti jednotlivých regionů o chuti lokálních potravin. Důkladně se z výšky vynadívá na obdělávané plochy, ale potom přistane, aby se setkal s lidmi, kteří na této půdě pracují, a přišel na to, co dodává plodinám pěstovaným v daném regionu jejich charakteristické, neopakovatelné vlastnosti. Nakonec ze surovin pocházejících z dané lokality vaří pod širým nebem chutné pokrmy, jak to umí jen on.
15:50 Grilované pochoutky 1 (7) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Darren Robertson's Charcoal Kitchen) V kuchyni Darrena Robertsona hrají hlavní roli jednak roční doby, jednak nejkvalitnější z nejkvalitnějších surovin. Technická stránka jeho vaření je prostá a okouzlující. Díky tomu všemu dokáže ozvláštnit i vaši kuchyni, třeba už jen tím, že používá jednoduché ohniště nebo rozpálené uhlí. Budete-li sledovat Darrenův pořad, zapomenete na módní zařízení, na indukční sporáky či technické vymoženosti ohřívající vodu. Darren vás překvapí pouze čerstvými potravinami, ohněm a fantazií -- jakož i nádhernými objevy, co všechno lze s pomocí těchto “obyčejných“ věcí vytvořit. V jeho seriálu uvidíte překrásné kouty světa, zajímavé osobnosti a seznámíte se s vynikajícími recepty.
logo stanice Fine Living Fine Living
14:35 Extrémní domy 4 (3)

Úžasná směs domů z celého světa tentokrát představí dům v Utahu napodobující list a ruskou rezidenci, která vypadá jako lodní vrak.
15:25 Levné domy na pláži 2 (12)

Kevin trávil jako dítě léta na ostrově St. Simons. Nyní by chtěl ten samý ráj nabídnout své rodině, a tak hledá dokonalé místo ve své vysněné destinaci.
15:50 Život na ostrově (1)

Matt a Tom se chystají opustit studené a zasněžené Chicago a odjet za sluncem a zábavou do Old Town v Key West na Floridě, kde si chtějí pořídit vysněný dům.
logo stanice Crime&Investigation Crime&Investigation
14:30 Ne-přátelé: Smrtící šikana

žánr: DOKUMENT
Mrazivý seriál odhaluje, co se stane, když se z nejlepších přátel stanou nejhorší nepřátelé. Začínáme příběhem o smrtících důsledcích kyberšikany.
15:00 Případy FBI: Nezákonný

žánr: DOKUMENT
2. října 1987 dostala bostonská policie hlášení ohledně násilí, které skončilo smrtelným zraněním. Místní vyšetřovatelé spustili rozsáhlé pátrání, ale jediné, co měli, byly otisky prstů hlavního podezřelého.
16:00 Exkurze za mřížemi: Okc, Oklahoma

žánr: DOKUMENT
Skupina mladistvých projde šokovou výchovnou terapií, když navštíví nejtěžší vězení v Americe.
logo stanice Filmbox Filmbox
13:25 Zucker

žánr: FILM
(GO FOR ZUCKER) Komedie, Německo (2004). Hrají: Henry Hübchen, Hannelore Elsner, Steffen Groth, Elena Uhlig, Rolf Hoppe, Manfred Möck, Dani Levy, režie: Dani Levy.
více informací Jackie Zucker je bývalá moderátorská hvězda DDR, která ale po revoluci upadla v zapomnění. Světem se protlouká s krédem nový den, nové štěstí a tak není divu, že zkouší štěstí jako hráč poolu. Dcera se s ním nebaví, jeho syn po něm vymáhá dluh, který má vůči bance, kde pracuje a manželka se s ním chce nechat rozvést. Všechno se má změnit, když se dozví o smrti své matky a jejím posledním přání, aby její dva synové (Jackie a Jacob) drželi tradiční židovské období smutku šiva, což znamená sedět 7 dní v domě bez možnosti vyjít ven. Jackiemu se to ani trochu nelíbí, protože kromě toho, že se se svým bratrem nemá v lásce, koná se v té době největší poolový turnaj v jeho životě.
15:00 Zase bude fajn

žánr: FILM
(GET WELL SOON) Komedie, drama, romantický, USA (2001). Hrají: Vincent Gallo, Courteney Cox, Jeffrey Tambor, Tate Donovan, Peter Jacobson, Elina Löwensohn, Reg Rogers, Bruce Altman, Anne Meara, režie: Justin McCarthy.
více informací Odešel za slávou, ale chce ji zpět. Ona jej miluje, ale není si jistá, že mu může věřit. Nyní se oba dva budou muset podívat pravdě do očí.
16:35 Hledá se chůva

žánr: FILM
(Nanny express) Rodinné drama, USA (2008). Hrají: Brennan Elliott, Stacy Keach, Vanessa Marcil, Dean Stockwell, režie: Bradford May.
více informací David Chandler je bohatý, zoufalý vdovec se dvěma dětmi, dospívající Emily a devítiletým Benem, pro něž se marně snaží najít chůvu, která by vydržela alespoň týden. Jeho potomci jsou totiž odhodláni udělat cokoli, aby se každé co nejrychleji zbavili. Už se jim podařilo dohnat k výpovědi víc než deset seriózních žen s pomocí takových triků, jako je vypuštění ochočené krysy, sabotáž trouby pro připálení večeře nebo pračka, plná mýdla, a odpojený odtok. Řada úspěšných likvidací skončí, když se o uvolněném místě dočte studentka Kate Hewittová. Chce se stát učitelkou, a když právě nestuduje, pečuje o nemocného otce a v místním kostele pomáhá jako dobrovolnice dětem, které mají problémy ve škole. Práci potřebuje, a tak je odhodlána odolat všem myslitelným provokacím a vylomeninám, které by na ni chtěly Chandlerovy děti zkoušet. S nesmírnou trpělivostí, laskavostí a pochopením si nejprve získá malého Bena a s ním i překvapeného Davida, který se do ní zamiluje. Přestože sympatie jsou vzájemné, je tu ještě zahořklá Emily, která nehodlá pustit Kate do svého ani otcova života. Místo toho se rozhodne dát otce dohromady se svou učitelkou baletu. Dlouho si totiž neuvědomuje, že Kate přesně rozumí tomu, čím prošla a co prožívá, protože také ztratila matku. Pochopí Emily, jak moc má s Kate společného a že právě ona je šancí na šťastnou rodinu?
logo stanice Filmbox Plus Filmbox Plus
14:10 Sahibka

žánr: FILM
(MEMSAHIB) Drama, USA (2006). Hrají: Emily Hamilton, Parvin Dabas, režie: Kruti Majmudar.
více informací Britská učitelka najde roku 1850 lásku u krále idnického Begampuru, ale jejich láska jim není přána dlouho a jejich reinkarnovaní duchové se scházejí v dnešní Indii.
15:55 Stejně jako syn

žánr: FILM
(JUST LIKE THE SON) Drama, rodinný, USA (2006). Hrají: Mark Webber, Antonio Ortiz, Rosie Perez, Brendan Sexton, Phyllis Somerville, režie: Morgan J. Freeman.
více informací Výmluvný a vášnivý snímek sleduje osudy 20letého Daniela Cartera (Mark Webber), zlodějíčka, který si odpykává veřejné práce na základní škole v Greenwich Village. Zde se skamarádí s osmiletým Boonem (úchvatný Antonio 'A.J.' Ortiz). Když Booneho matka onemocní a Boone je poslán do pěstounské péče, Daniel ho unese - a společně se vydají na cestu - hrazenou z části občasnými drobnými krádežemi, na které se přátelství, odpuštění a dobrodružství vyslovují jedním dechem.
17:10 Stažení

žánr: FILM
(DISENGAGEMENT) Drama, Francie, Izrael, Německo, tálie, (2007). Hrají: Juliette Binoche, Liron Levo, Jeanne Moreau, Dana Ivgy, Hiam Abbass, Amos Gitai, režie: Amos Gitai.
více informací Juliette Binocheová v komorním koprodukčním dramatu reflektujícím dramatické události kolem násilného vyklizení židovských osad v Gaze v roce 2005.Násilné, armádou řízené vyklizení pásma Gazy, k němuž jako k poslední možnosti přikročila izraelská vláda v roce 2005, je jedním z mnoha traumat, které tíží tento stát a s nímž se mnozí jeho obyvatelé dodnes snaží vypořádat. Pokouší se o to i padesátiletý rodák z Haify, světově uznávaný režisér Amos Gitai, který se rozhodl přispět k tomuto tématu koprodukčním dramatem s Juliette Binocheovou a Lironem Levem v hlavních rolích. Oscarová francouzská herečka zde ztělesňuje Anu, ženu s nizozemsko - palestinskými kořeny žijící v Avignonu, které nedávno zemřel otec. Z toho důvodu za ní přijíždí její odcizený adoptivní bratr, vášnivý a impulzivní Uli, kterému pro změnu v žilách koluje krev francouzských Židů. Jeho postoj ohledně Gazy je poměrně jednoznačný a radikální. Ostatně z Francie má namířeno rovnou do Izraele, kde přijal práci právě na sporném území, úzce související s vysídlováním tamějších židovských osad. A přestože Ana s mnoha jeho názory nesouhlasí a jejich vztah se podobá tanci mezi vejci, chápe, že právě nyní nastala její životní šance. V jedné z osad v Gaze totiž před lety zůstala její opuštěná dcera, dnes již dvacetiletá mladá žena, kterou se čerstvě rozvedená Ana konečně může vydat hledat. Na nebezpečné cestě, na níž ji Uli doprovází, je k dosažení svého cíle ochotna obětovat téměř vše.
logo stanice Filmbox Family Filmbox Family
13:55 Křehkost

žánr: FILM
(LA DELICATESSE) Romantický, Francie (2012). Hrají: Audrey Tautou, Francois Damiens and Melanie Bernier, režie: David Foenkinos, Stephane Foenkinos.
více informací O Francouzku, která už tři roky truchlí nad smrtí svého muže, se uchází její švédský kolega.
15:40 Žáby a ropuchy

žánr: FILM
(FROGS & TOADS) Drama, mysteriózní, rodinný, Nizozemsko (2009). Hrají: Nino den Brave, Whitney Franker, Thijs Goedknegt, režie: Simone van Dusseldorp.
více informací Šestiletý Max má důležitý úkol: najít žabí jikry pro svého staršího bratra. Společně se svou kamarádkou Jesse podnikne dobrodružnou cestu přes pole, farmy a lesy, které ho nakonec dovedou do domu jeho prarodičů. Úžasnou cestu malého chlapce přírodou doprovází veselé dětské písničky.
16:50 André úžasný

žánr: FILM
(ANDRE LE MAGNIFIQUE) Komedie, Francie (2000). Hrají: Michel Vuillermoz, Isabelle Candelier, Patrick Ligardes, režie: Emmanuel Silvestre, Thibault Staib.
více informací Obecní zahradník a idiot André (Michel Vuillermoz) se přihlásí jako nápověda v místním divadle, kde má být poprvé po dvaceti letech uvedeno dramatické dílo. Jedná se o příběh o starodávném původu obce z pera Alexise (Patrick Lingardes) v hlavní roli s jeho manželkou Janine (Isabelle Candelierová), která nicméně vždy zcela poplete celý text, a kulisákem v převleku za medvěda. Profesionální herec Jean-Pascal Faix (Jean-Luc Porraz) přijíždí z Paříže, aby se ujal nastudování díla. Poté co se Faix nešťastnou náhodou ocitne v popelnici putující na skládku, přesvědčí všichni Andrého, že by se měl ujmout vedení. Snímek založený na situační komice Vás jistě pobaví.
logo stanice Filmbox Premium Filmbox Premium
12:10 Unaveni sluncem 2: Odpor

žánr: FILM
(BURNT BY THE SUN 2 (EXODUS & FORTRESS)) Drama, Německo, Francie, Rusko (2010). Hrají: Nikita Mikhalkov, Oleg Menshikov, režie: Nikita Mikhalkov.
více informací Výpravný film o 2. světové válce, pokračování „Unaveni sluncem“ (1994). Ďábelský Stalin terorizuje ruský lid, zatímco nacisti se blíží...
14:40 Emma a Daniel

žánr: FILM
(EMMA & DANIEL) Drama, Švédsko, Finsko, (2003). Hrají: Marie Richardson, Anastasios Soulis, režie: Ingela Magner.
více informací EMMA A DANIEL - SETKÁNÍ je dojemné drama pro děti či rodinu, vycházející z knihy uznávaného autora pro děti Matse Walha. Již dříve bylo několik Walhových knih zfilmováno. Dvanáctiletá Emma žije se svým otcem Andersem v rybářské kempu, daleko v Laponsku v severní části Švédska. Život se skládá z rybářských výprav, výprav do lesa a tichého života. Emmin otec však přes inzerát potká ženu, Sáru ze Stockholmu. K Emminu zděšení k nim má přes léto přijet na návštěvu spolu se svým dvanáctiletým synem Danielem. Emmu, která miluje přírodu a stále truchlí po své mrtvé matce, návštěva z města vůbec netěší. A Daniela, počítačového fanatika, už vůbec ne. Nesnese ani představu, že by měl uvíznout s nabručenou Emmou uprostřed ničeho, bez elektřiny a vůbec všeho! V pokusu najít trochu klidu a míru se Emma rozhodne přidat se ke starému rybáři Izákovi na třídenní rybářský výlet nahoru proti proudu řeky, kamsi do divočiny. K jejímu zklamání se Daniel rozhodne jet s nimi. A pak se najednou z toho, co měl být poklidný rybářský výlet, vyloupne nečekané drama a Emma a Daniel se ocitnou jen sami dva a jsou nuceni si vzájemně pomáhat, aby společně nalezli cestu domů.
16:05 Orheimovci

žánr: FILM
(COMPANY ORHEIM) Příběh ze skutečného života, Norsko (2012). Hrají: Vebjorn Enger, Kristoffer joner, Cecilie A Mosli, režie: Arild Andresen.
více informací Třetí část trilogie o Jarlem Kleppovi na motivy úspěšných románů Tore Renbergse (Muž, který miloval Yngveho a Cestuji sám). Film Company Orheim sleduje příběh teenagera Jarleho a jeho rodičů, kteří se navzdory otcovu alkoholismu a násilnému chování stále snaží žít spolu. Jarle nachází únik v hudbě, politickém aktivismu a prvních láskách - stále mu však zbývá vyhrát ještě jednu bitvu na domácí půdě a stát si doma za svým slovem...
logo stanice Filmbox HD Filmbox HD
13:30 Vezmeš si mě?

žánr: FILM
(WILL YOU MERRY ME) Komedie, USA (2008). Hrají: Wendie Malick, Cynthia Stevenson, Tommy Lioutas, Reagan Pasternak, režie: Nisha Ganatra.
více informací Henry požádá Rebeku o ruku. Život se zdá být báječný, dokud se ovšem nerozhodnou seznámit své naprosto rozdílné rodiny.
15:00 Roxaniny ruce

žánr: FILM
(ROXANA'S HANDS) Drama, Francie (2012). Hrají: Sylvie Testud, Loup-Denis Elion, Micky Sébastian, režie: Philippe Setbon.
více informací Roxana Orlac, slavná houslistka, nemůže po hrozné nehodě hýbat rukama. Zdá se, že tím její kariéra virtuózky skončila, dokud jí profesor Christansen nenabídne transplantaci nových rukou. Co jí však neřekne je to, že tyto ruce patřily ženě, která zavraždila své vlastní dítě. Když se začnou dít nevysvětlitelné události, po nichž následuje vražda v Roxanině blízkosti, začne se Rosana zajímat, zda její nové ruce nemohou páchat trestné činy, o kterých ona neví. Policejní kapitán Almeida, který má vyšetřování na starosti, se zamiluje do Roxany, ale ta zůstává hlavní podezřelou. Je možné, aby Roxanu nutily její ruce dělat hrozné věci, kterých si není vůbec vědoma? Nebo se stala obětí nějakého strašlivého spiknutí?
16:40 Alexandr a jeho opravdu hodně špatný a příšerně blbý den

žánr: FILM
(ALEXANDER AND THE TERRIBLE, HORRIBLE, NO GOOD, VERY BAD DAY) Rodinný, komedie, USA (2014). Hrají: Steve Carell, Jennifer Garner, Ed Oxenbould, Dylan Minnette, Kerris Dorsey, režie: Miguel Arteta.
více informací Alexandrův den začne tím, že mu žvýkačka uvízne ve vlasech a jak den postupuje, všechno začíná být horší a horší. Soucitu se dočká od své rodiny a začne přemýšlet, jestli se špatné věci stávají jen jemu, jeho mámě, tátovi, bratrovi a sestře. Všichni prožívají děsný, hrozný a velmi špatný den.
logo stanice HBO HBO
14:25 Knoflíky patří vítězům STEREOod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: FILM
(WAR OF THE BUTTONS (AKA. LA GUERRE DES BOUTONS)) rodinné dobrodružné drama Francie (2011). Hrají: Eric Elmosnino, Mathilde Seignerová, Fred Testot, Alain Chabat, Vincent Bres, režie: Yann Samuell.
více informací Francie roku 1960. Parta venkovských kluků bojuje se svými zapřisáhlými nepřáteli, dětmi ze sousední vesnice. Ve válce cti, která se vede už po generace, je hanba a ponížení tou nejobávanější porážkou a v nelítostné bitvě je povoleno vše.
16:15 Strážci Galaxie STEREOod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: FILM
(GUARDIANS OF THE GALAXY) akční komiksové sci-fi USA/VB (2014). Hrají: Chris Pratt, Zoe Saldanová, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, režie: James Gunn.
více informací Vesmírný dobrodruh Peter Quill se stává středem zájmu nájemných zabijáků poté, co zrádnému padouchovi ukradne tajemnou kouli. Když ale odhalí její skutečnou moc, musí spojit síly se čtveřicí svérázných hrdinů a zachránit osud celé galaxie.
18:15 Projekt minulost STEREOod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: FILM
(PROJECT ALMANAC) sci-fi thriller USA (2014). Hrají: Jonny Weston, Sofia Black-D'Eliová, Sam Lerner, Allen Evangelista, Virginia Gardnerová, režie: Dean Israelite.
více informací Středoškolský student objeví plán stroje na cestování časem, který po sobě zanechal jeho geniální otec. Společně s kamarády ho sestaví a použijí k vyřešení svých problémů i k osobnímu zisku. Změnou minulosti však ohrozí budoucnost světa...
logo stanice HBO2 HBO2
13:30 Jedna za všechny STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(THE OTHER WOMAN (2014)) komedie USA (2014). Hrají: Cameron Diazová, Leslie Mannová, Nikolaj Coster-Waldau, Don Johnson, Kate Uptonová, režie: Nick Cassavetes.
více informací Krátce poté, co Carly zjistí, že je její přítel ženatý, potká jeho podváděnou manželku. A když vyjde najevo, že má Mark ještě jeden milostný poměr, všechny tři ženy spojí síly a začnou spřádat plán, jak se prolhanému záletníkovi pomstít.
15:20 Filmy a filmové hvězdy VIII. (6) STEREO

žánr: FILM
(FILMS AND STARS VIII. (370) EP. 06) filmový magazín Nizozemsko (2016).
více informací Nenechte si ujít nejnovější filmové novinky, zajímavé informace, exkluzivní rozhovory, záběry ze zákulisí, prestižní filmové události, momentky z červeného koberce z celého světa, profily největších hollywoodských hvězd a další.
15:55 Hobit: Bitva pěti armád STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(THE HOBBIT: THE BATTLE OF THE FIVE ARMIES) akční dobrodružná fantasy USA/Nový Zéland (2014). Hrají: Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Orlando Bloom, Cate Blanchettová, režie: Peter Jackson.
více informací Když drak opustí Osamělou horu, nad Jezerním městem se začnou stahovat mračna. Skřetové, trpaslíci, elfové a lidé se připravují na válku. Bilbo se mezitím stane svědkem Thorinova šílenství a Gandalf je vysvobozen z Nekromantova vězení.
logo stanice HBO Comedy HBO Comedy
14:30 Krize (2): Jako na péro STEREOod 15 roků

žánr: SERIÁL
(THE BRINK EP. 02 - HALF-COCKED) komediální seriál z produkce HBO USA (2015). Hrají: Jack Black, Tim Robbins, Pablo Schreiber, Aasif Mandvi, Maribeth Monroe, režie: Tim Robbins.
více informací Jack Black, Tim Robbins a Pablo Schreiber hrají hlavní role v tomto novém, černě humorném seriálu o geopolitické krizi, která přivede planetu na pokraj 3. světové války. Seznamte se s muži a ženami, jež se pokoušejí odvrátit konec světa.
15:00 Návrat na výsluní II. (8): Valerie získává, po čem touží STEREOod 12 roků

žánr: SERIÁL
(THE COMEBACK II. EP. 08 - VALERIE GETS WHAT SHE REALLY WANTS) komediální seriál z produkce HBO USA (2014). Hrají: Lisa Kudrowová, Lance Barber, Robert Michael Morris, Laura Silvermanová, Damian Young, režie: Michael Patrick King.
více informací Valerie Cherishová bývala průkopnicí reality show. Nyní můžeme Valerii opět sledovat, jak dělá to, co umí nejlépe (nebo přinejmenším nejvtipněji), neboť Lisa Kudrowová se vrací na obrazovky HBO v nových epizodách seriálu Návrat na výsluní.
15:55 Cesta do vyšší společnosti STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(THE LEISURE CLASS) komedie USA (2015). Hrají: Ed Weeks, Tom Bell, Bridget Reganová, Brenda Strongová, Bruce Davison, režie: Jason Mann.
více informací V originální komedii ztvárnil Tom Bell divokého, zhýralého Leonarda, který vyhrožuje svému bratrovi tím, že mu překazí plány přiženit se do zámožné rodiny. Režisér Jason Mann snímek natočil na motivy svého stejnojmenného krátkého filmu.
logo stanice Cinemax Cinemax
14:35 Běž, chlapče, běž STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků

žánr: FILM
(LAUF JUNGE LAUF (AKA. RUN BOY RUN)) válečné drama Německo/Franc./Polsko (2013). Hrají: Andrzej Tkacz, Kamil Tkacz, Elisabeth Dudová, Itay Tiran, Zbigniew Zamachowski, režie: Pepe Danquart.
více informací Silný příběh inspirovaný skutečnými událostmi se odehrává během druhé světové války. Vypráví o devítiletém polském chlapci, který uteče z varšavského ghetta. Hledá pomoc u různých lidí, snaží se přežít a neztratit svou židovskou víru.
16:25 Život je snadný, když zavřete oči STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků

žánr: FILM
(LIVING IS EASY WITH EYES CLOSED (AKA. VIVIR ES FACIL CON LOS OJOS CERRADOS)) dobové komediální drama Španělsko (2013). Hrají: Javier Cámara, Natalia de Molinová, Francesc Colomer, Ramon Fontser?, Rogelio Fernández, režie: David Trueba.
více informací Ve Španělsku se píše rok 1966. Učitel angličtiny a obrovský fanoušek Beatles se právě vydává na cestu do Almeríe, kde John Lennon natáčí legendární film Jak jsem vyhrál válku. Na cestě za snem ho doprovázejí dva stopaři...
18:15 Good bye, Lenin! STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(GOOD BYE LENIN!) komediální drama Německo (2003). Hrají: Daniel Brühl, Katrin Sassová, Chulpan Khamatová, Maria Simonová, Florian Lukas, režie: Wolfgang Becker.
více informací Východní Německo roku 1989. Nadšeně socialistická matka mladého Alexe dostane infarkt a upadne do kómatu. Zaspí tak pád Berlínské zdi i vítězství kapitalismu. Po jejím procitnutí musí Alex zabránit sebemenšímu šoku, který by ji mohl zabít.
logo stanice Film+ Film+
13:35 Je tady někdo? od 12 roků

žánr: FILM
(Is Anybody There?) (2008). Režie: John Crowley Hrají: Michael Caine, Bill Milner
více informací Desetiletý Edward je samotář, posedlý duchy a posmrtným životem. Žije v domově důchodců, který patří jeho rodičům a je pohlcen nahráváním obyvatel domova ve snaze zjistit, co se stane, až umřou. Jednoho dne se do domova nastěhuje Clarence, bývalý kouzelník a duchem anarchista. Film vypráví o této nepravděpodobné dvojici - chlapec a stařec - kteří se učí jeden od druhého. Edward poznává život, Clarence se snaží vyrovnat s minulostí...
15:10 Big Screen 1 (24) od 12 roků

žánr: FILM
(Big Screen 2015) (2015). „Big Screen“ vám přináší nejslavnější hvězdy a informuje vás o životě a kariéře nejvýznamnějších hollywoodských ikon.
15:25 Odpor od 15 roků

žánr: FILM
(Defiance) (2008). Režie: Edward Zwick Hrají: Daniel Craig, Liev Schreiber
více informací Tři bratři Bielicki se zapsali do dějin II. světové války jako úžasní hrdinové. Rváči a rebelové utekli do běloruských lesů, když jejich rodina, spolu s dalšími 4000 Židy, byla v roce 1941 zavražděna. V lesích postupně vytvořili partyzánskou skupinu složenou téměř výhradně ze Židů a městečko s nemocnicí, mlýnem, pekárnou, lázněmi, divadlem a synagogou - „Jeruzalém v lesích“. Skupina bojovala s Němci a také se odvážila do vracet se do ghett, založených Němci, a osvobozovat nejvíce ohrožené židovské vězně. Když v roce 1944 vyšli tito hrdinové z lesů, bylo jich více než 1200...
logo stanice Doku CS Doku CS
14:30 Český herec Hugo Haas

žánr: DOKUMENT
(Český herec Hugo Haas) Dokumentární. (Československo - 1989). Režie: Bohuslav Musil.
více informacíHugo Haas (1901-1968) patří k nejpřednějším českým komikům. Stejně jako mnozí kolegové si i on vybudoval stálý typ svých postav, často ušlápnutých a omlouvajících se lidiček, zdánlivě bezbranných vůči světu. Avšak do povědomí diváků se nezapsal jen početnými veselohrami divadelními i filmovými, ale nalezneme i vážnější projekty, najmě přepis Čapkovy Bílé nemoci. Kvůli židovskému původu byl hned na podzim 1938, nedlouho po podepsání mnichovské dohody, propuštěn z Národního divadla a záhy poté emigroval. Nejprve do Francie a odtud do Ameriky. Ani tam nezahálel, natočil několik nízkorozpočtových melodramat. Do vlasti se již nikdy nevrátil, s výjimkou několika krátkodobých pobytů v 60. letech. Střihový snímek využívá nejen ukázek z jeho filmů (Jedenácté přikázání, Poslední muž, Ať žije nebožtík), ale také zařazuje úryvky z reportáží, které o něm po válce vznikly.
14:50 Potomci a předkové III - Čas rozhodnutí

žánr: DOKUMENT
(Potomci a předkové III - Čas rozhodnutí) Dokumentární / politický. (Československo - 1975). Režie: Josef Šuran.
více informacíPolitický vývoj Československa po 2. sv. válce.
16:00 Podoby Josefa Švejka

žánr: DOKUMENT
(Podoby Josefa Švejka) Dokumentární / dokumentární / umělecký. (Československo - 1983). Režie: Bohumil Sobotka.
více informacíPostava Švejka tak, jak ji ztvárnila generace výtvarníků, herců a režisérů. Mezi ty nejvýznamnější filmové adaptace patří:. - Dobrý voják Švejk (1926) - černobílý němý film, režie Karel Lamač, v hlavní roli Karel Noll. - Dobrý voják Švejk (1931), režie Martin Frič, v hlavní roli Saša Rašilov. - Dobrý voják Švejk (1954), barevný loutkový film, režie Jiří Trnka, vypráví Jan Werich. - Dobrý voják Švejk (1956), barevný hraný film, režie Karel Steklý, v hlavní roli Rudolf Hrušínský
logo stanice Kino CS Kino CS
14:25 Rodina z Perneku

žánr: DOKUMENT
(Rodina z Perneku) Dokumentární. (Československo - 1989). Režie: Vítězslav Bojanovský.
více informacíSociologisticky laděný dokumentární portrét, který prostřednictvím ohlédnutí rodiny Kocourkových mapuje osidlování pohraničních oblastí skrz časové období čtyř desetiletí.
14:50 J. V. Andropov

žánr: DOKUMENT
(J. V. Andropov) Dokumentární. (Československo - 1984 - 9 min.).
více informacíStřihový film k úmrtí nejvyššího představitele Sovětského svazu Jurie Vladimíroviče Andropova. Jurij Vladimirovič Andropov byl významný stranický a státní činitel KSSS a SSSR od konce 40. let do své smrti v únoru 1984. Působil ve významných funkcích v komsomolu a stranickém aparátu v Karelo-finské republice a ÚV KSSS. Po Stalinově smrti odešel do diplomatických služeb a působil jako velvyslanec v Maďarsku, kde pracoval i v období protikomunistického povstání v roce 1956. V letech 1957 - 1967 vedl oddělení ÚV KSSS pro dohled nad sovětským blokem. V následujících patnácti letech stál včele všemocné KGB. Na sklonku Brežněvovy éry se stal hlavním ideologem KSSS a po smrti L. I. Brežněva se stal jeho nástupcem. Funkci generálního tajemníka KSSS vykonával nedlouhých 15 měsíců (listopad 1982 - únor 1984).
15:00 Po stopách Golema

žánr: DOKUMENT
(Po stopách Golema) Dokumentární / dokumentární / historický. (Československo - 1962). Režie: Zdeněk Kopáč.
více informacíStará legenda o Golemovi. Kdo to byl Golem, onen mystický silák, kterého dle pověsti zhmotnil slavný rabín Löw jako ochránce pražských Židů?. Existoval vůbec? A pakliže ano, kde on a jeho stvořitel vlastně žili? Lze ona místa najít i po dlouhých staletích?. Pojďme pátrat do uliček pražského židovského města.
logo stanice CS Film CS Film
14:00 Dům na Ořechovce Česky

žánr: FILM
Drama (1959). Hrají: Jiří Vala, Marie Tomášová, Jan Pivec, Marie Brožová, Otýlie Beníšková, Bedřich Prokoš, Zdeněk Dítě, Rudolf Deyl ml., Ladislav Boháč, Eduard Cupák, Otto Šimánek, Květa Fialová aj., režie: Vladislav Delong.
více informací Úředník prokuratury prověřuje žalobu pro ublížení na těle: majitel vily žaluje svého nájemníka - mladého lékaře. V retrospektivě se rozvíjí příběh o netoleranci, která přerostla v otevřené projevy nepřátelství. Dobová moralita, která měla na příběhu všedního dne poukázat na závažnější společenské problémy. (86 minut)
15:30 DVD Aréna

Magazín (2015).
více informací Pořad, který představuje nové české i zahraniční filmy uváděné na domácí trh na DVD a blu-ray nosičích. (10 minut)
16:00 Příběh z periferie Česky

žánr: FILM
Drama (2012). Hrají: Soňa Černá, Martin Čech, Jaromír Sýkora, Petra Libíková, Miroslav Žižka, Ladislav Výmola, Kateřina Čechová, Patrik Palkovič, Pavel Vrága aj., režie: Karel Hřib.
více informací Nezávislý film líčí milostný příběh prodavačky Radky a budoucího vysokoškoláka Honzy, mladých lidí, kteří příliš pozdě zjistí, že jednou přervané pouto už nemusí být nikdy obnoveno. Radka totiž hledala atraktivnější náhradu nejprve v motorkářském prostředí, poté mezi rockovými muzikanty, avšak nic pozitivního nenašla. Scenárista, režisér a současně i kameraman Karel Hřib zasadil svůj příběh do maloměstského prostředí, do hospod a hřmotných koncertů reálné skupiny Praetorian, od níž pocházejí početné písničky, které ve filmu zaznějí. (93 minut)
logo stanice AMC Channel AMC Channel
13:10 Hlédám Suzan

žánr: FILM
(Desperately Seeking Susan) komedie USA (1985). Režie: Susan Seidelman Hrají: Rosanna Arquette, Madonna
více informací V kosmetickém salónu si osmadvacetiletá Roberta v novinách pročítá seznamovací inzeráty. Někdo v nich „zoufale hledá Suzan". Roberta si přeje, aby někdo takhle zoufale hledal i ji, protože život pop boku úspěšného a autoritativního manžela Garyho je poněkud nudný. Zatímco Gary je spokojený, Roberta sní o jiném životě. Suzan je zosobněním krásy, svobodná duše, která žije podle svého instinktu a pro kterou je život jedno velké dobrodružství. Robertu tato výstřední osoba velmi fascinuje, což nakonec vede k tomu, že se za ni začne vydávat.
14:55 Hollywood tančí a zpívá (8)

žánr: SERIÁL
(Hollywood Singing And Dancing 01 1008 - 1960s Part 1) (2009). Třináctidílný seriál, jehož každý díl trvá šedesát minut, mapuje historii hollywoodských muzikálů, a to od prvního zde natočeného hudebního snímku (The Jazz Singer) až po oskarové Chicago a Dreamgirls, přičemž diváky potěší mnoha ukázkami z filmů a exkluzivními rozhovory.
15:55 Červené jako krev

žánr: FILM
(Blood Red) drama UK / US (1989). Režie: Peter Masterson Hrají: Eric Roberts, Giancarlo Gianni
více informací Severní Kalifornie roku 1895. Skupinka italských přistěhovalců, usedlíků ve vinařské oblasti, odmítá prodat svou půdu železničářské společnosti provozované bezohledným továrníkem. Když průmyslníkův nohsled zavraždí jednoho z Italů, vypukne mezi oběma tábory otevřená válka.
logo stanice Film Europe Film Europe
13:15 Joanna od 15 roků

žánr: FILM
(Joanna) Drama, Polsko (2010). Hrají: Halina Labonarska, Kinga Preis, Sara Knothe, Stanislawa Celinska, Urszula Grabowska, režie: Feliks Falk.
více informací Za okupace se mladá žena, jejíž manžel zmizel během války, rozhodne ukrýt malou židovskou dívku. Zaplati za to svou ctí.
15:10 Druhá strana od 15 roků

žánr: FILM
(El otro barrio) Drama, Španělsko (2000). Hrají: Empar Ferrer, Alex Casanovas(Marcelo), Jorge Alcázar(Ramón), Alberto Ferreiro(Aníbal), Pepa Pedroche(Gloria), režie: Salvador Ruiz.
více informací 15letý Ramón Fortuna (Jorge Alcázar) je podezřelý z vraždy a je uvězněný v nápravném zařízení. Má pocit, jakoby se právě probudil ze snu - z dětství, které strávil ve Vallecas v sousedství dělnické třídy v Madridu. Jeho dětství však skončilo. Jeho matka a sestra zasvětily své životy jen jemu a nyní jsou bezmocné i navzdory tomu, že jsou přesvědčené o jeho nevině. Jeho právník Marcelo (Alex Casanovas) - další syn El Barria - se zdráhá vzít případ do vlastních rukou a raději přeruší všechny vztahy ze své tajné minulosti a lásky, které jsou již dávno ztracené. On je však jedinou Ramónovou nadějí.
17:30 35 panáků rumu od 15 roků

žánr: FILM
(35 Rhums) Drama, Francie, Německo (2008). Hrají: Alex Descas, Grégoire Colin, Jean-Christophe Folly, Mati Diop, Nicole Dogue, režie: Claire Denis.
více informací 35 panáků rumu je vyhrazeno výjimečným, jedinečným okamžikům v životě a k jednomu takovému pomalu, láskyplně i trochu melancholicky směřují hrdinové filmu Claire Denisové. Stárnoucí průvodčí vlaků RER Lionel věnoval celý svůj život péči o jedinou dceru Joséphine a ta mu oplácí stejně. Jejich harmonický vztah je založen na vzájemné důvěře a úctě, a přestože se zdá, že vlastně nikoho dalšího nepotřebují, součástí jejich malého soukromého světa jsou i další dva obyvatelé předměstského pařížského činžáku - Lionelova bývalá přítelkyně, taxikářka Gabrielle, a osamělý tulácký Noé, žijící jen s tím, co mu zanechali rodiče - se starým nábytkem a starou kočkou. Nevyslovený pocit pospolitosti, vzájemné péče a jistoty ale dostává první trhliny ve chvíli, kdy jeden z Lionelových kolegů odchází do penze a Lionel je konfrontován s uplývajícím časem a nutností změn, již si dosud odmítal připustit. Nastal čas, aby Jo začala žít svůj život - a Lionel také... Režisérka svou studii o dospívání, stárnutí, nadějích a ztrátách vypráví především prostřednictvím pocitů, pohledů a gest, které vypovídají o jejích postavách, jejich vztazích a malých velkých věcech života.
logo stanice Eurosport Eurosport
14:00 Watts

žánr: SPORT
Magazín sportovních karambolů
15:00 Severská kombinace Live

žánr: SPORT
SP v Trondheimu - běh
16:00 Skoky na lyžích

žánr: SPORT
SP v Oslu - individuální závod mužů
logo stanice Eurosport2 Eurosport2
14:00 Skoky na lyžích

žánr: SPORT
SP v Oslu - individuální závod mužů
15:00 Watts

žánr: SPORT
Magazín sportovních karambolů
15:30 Snooker

žánr: SPORT
German Masters - finále
logo stanice Sport 1 Sport 1
14:30 Lední hokej Reprízafull HD

žánr: SPORT
Slovan - Dinamo Riga KHL, základní část
17:00 KHL - nejskvělejší okamžiky

žánr: SPORT
HD
17:15 Lední hokej LivePremiérafull HD

žánr: SPORT
Kärpät Oulu - Frolunda Gothenburg Hokejová liga mistrů, finále
logo stanice Sport 2 Sport 2
14:00 Fotbal Reprízafull HD

žánr: SPORT
Ajax - Feyenoord Eredivisie, 22. kolo
16:00 Fotbal Reprízafull HD

žánr: SPORT
Eredivisie, 22. kolo, nejskvělejší okamžiky
17:00 Fotbal Reprízafull HD

žánr: SPORT
Serie A, 24. kolo, nejskvělejší okamžiky
logo stanice Nova sport 1 Nova sport 1
13:05 ATP 500 Series - Rotterdam Live

žánr: SPORT
Přímý přenos zápasů 1. kola turnaje ABN AMRO World Tennis Tournament (Nizozemsko)
14:55 NHL akce měsíce

žánr: SPORT
Nejlepší akce z NHL
15:05 ATP 500 Series - Rotterdam Live

žánr: SPORT
Přímý přenos zápasů 1. kola turnaje ABN AMRO World Tennis Tournament (Nizozemsko)
logo stanice Sport 5 Sport 5
14:20 Taekwon-do 16/9

žánr: SPORT
Galavečer k oslavám 60 let vzniku
14:40 Red Bull Dolomitenmann 16/9

žánr: SPORT
soutěž týmů v běhu, paraglidingu,cyklistice a kajaku
15:10 Teleshopping 16/9
logo stanice Golf Channel Golf Channel
13:30 Waste Management Phoenix Open

žánr: SPORT
Finálové kolo turnaje PGA Tour
18:00 Golf Central

žánr: SPORT
Golfové noviny
18:30 The Golf Fix 6/2014

žánr: SPORT
Michael Breed
logo stanice ČT art ČT art
05:59 Závěr vysílání

Kanál ČT art vysílá denně od 20:00 hodin na frekvenci dětské televize ČT:D (Déčko).
20:00 Události v kultuře SKRYTÉ TITULKYLiveaudio description

žánr: ZPRÁVY
Každodenní souhrn nejdůležitějšího a nejzajímavějšího dění v naší i světové kultuře (Opakování 9.2./ČT24 a 9.2./ČTart)
20:18 Nejkrásnější památky světa: Peru - SKRYTÉ TITULKY

Město Cahuachi (Opakování 9.2./ČTart)
logo stanice MTV Europe MTV Europe
14:30 Pimp My Ride

Pořad ukazuje, jak proměnit váš starý hatchback na plně vybavený koráb.
15:00 Pimp My Ride

Pořad ukazuje, jak proměnit váš starý hatchback na plně vybavený koráb.
15:30 Pimp My Ride

Pořad ukazuje, jak proměnit váš starý hatchback na plně vybavený koráb.
logo stanice Óčko Óčko
14:05 Óčko hity

klipy nonstop
15:00 Dotykáč

nové mobilní aplikace Vám předvede Stejk
15:05 Óčko hity

klipy nonstop
logo stanice iConcerts HD iConcerts HD
14:00 Ed Sheeran - Rockness

VARIOUS, Ed Sheeran
15:00 Katie Melua - Live in Dusseldorf

VARIOUS, Katie Melua
16:00 London Live Jukebox - Urban Takeover

VARIOUS, Akon, Lady Sovereign, Kanye West, Dizzee Rascal, Lupe Fiasco, The Game , Jamiroquai, Fergie, N-Dubz
logo stanice Retro Music TV Retro Music TV
14:00 rekreace

odpočinek, co bodne
16:00 repete

2 je víc než 1
17:00 rentgen

rezervováno pro: Frankie Goes To Hollywood
logo stanice Brava HDTV Brava HDTV
14:00 Les Salons de Musique: Opus 10

The philosophy behind 'Les Salons de Musique’ is to bring about original and exclusive meetings between preeminent musicians. These meetings take place in unusual and intimate venues. The musicians share their emotions with each other and with the audience: a recipe for unforgettable moments. Over the past few years, pianist Cédric Tibergien has made a career for himself that spans the globe. He has played at the world’s largest concert stages: New York’s Carnegie Hall, Washington’s Kennedy Center, Vienna’s Musikverein, Paris’ Salle Pleyel and the Théâtre des Champs-Elysées. His performance with Washington’s National Symphony Orchestra under the baton of Christoph Eschenbach led to rave reviews in the American press. Immediately afterwards, the Boston Symphony Orchestra invited him for a subscribers’ series in the 2011/12 season and for a concert at Carnegie Hall. In the following seasons, he performed all Beethoven’s piano concertos with the Orchestre National d’Île-de-France conducted by Enrique Mazzola. He also turned with the symphony orchestras of Melbourne, Perth, Queensland, Adelaide, Tasmania and Auckland. Viola player Antoine Tamestit plays a 1672 Stradivarius, on loan by the Habisreutinger Foundation. Tamestit was born in 1979 and was taught by Jean Sulem at the Parisian Conservatoire national supérieur de musique et de danse. Later, he studied at Yale under Jesse Levine and the Tokyo String Quartet, after which he studied under Tabea Zimmermann in Berlin. Since he won, in succession, the Concours international d'alto Maurice Vieux (Paris, 2000) and the Primrose International Viola Competition (Chicago, 2001), he has found himself in the spotlights internationally. Cedric Tiberghien (piano), Antoine Tamestit (viola)
15:08 Strauss - Terzett & Finale Rosenkavalier

Richard Strauss’ 'Der Rosenkavalier’ was a great success from the first performance onwards, in Dresden in 1911, and has been staged regularly ever since. For this opera, the composer - together with librettist Hugo von Hofmannsthal - came up with an entirely new story. The outcome is a composition full of outstanding music and containing one of the most beautiful libretti ever written. The trio and the finale of the third act is possibly the most impressive and touching part of the opera, beautifully sung in this performance by Magdalena Kozena, Camilla Nylund, Laura Aikin en Dale Duesing.Sir Simon Rattle, Berliner Philharmoniker, Magdalena Kožená (Octavian), Camilla Nylund (Feldmarschallin), Laura Aikin (Sophie), Dale Duesing (Faninal)
15:36 Les Salons de Musique - Opus 21

The philosophy behind 'Les Salons de Musique’ is to bring about original and exclusive meetings between preeminent musicians. These meetings take place in unusual and intimate venues. The musicians share their emotions with each other and with the audience: a recipe for unforgettable moments. In 2014, the annual French music festival 'La Folle Journée’ in Nantes, which puts the spotlight on young talent, took 'America’ as its theme. Both are well-represented in this episode of 'Les Salons de Musique’. The broadcast opens with an extraordinary performance by Barbara Hendricks. Accompanied by her pianist, this 'grande dame’ gives us a taste from her immense repertoire. Later, it’s time for the future classical music stars. The three pianists Laurent Wagschal, Adam Laloum, and Shani Diluka perform a varied programme. Compositions by, among others, Dvorák, Schumann and Barber are played. From time to time, the pianists are accompanied by other young talents such as the violinists Solenne Padassi, Tai Murray, and Mi-Sa Yang, as well as cellist Julien Victor-Laferrire. The latter two are both part of the trio 'Les Esprits’. During the third part of this broadcast, eight members of the Orchestre Symphonique Divertimento play the most beautiful pieces from Leonard Bernstein’s hit musical 'West Side Story’. This is the greatest encore any audience could wish for: who would not leave the concert singing “Tonight, tonight... It all began tonight...“ to himself? Zahia Ziouani, Shani Diluka, Adam Laloum, Solenne Padassi, Laurent Wagschal, Trio Les Esprits, Les Solistes de l’Orchestre Symphonique Divertimento
logo stanice JimJam JimJam
14:35 Doodleboo (6)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dobrou náladu a chuť se bavit a je připraven na cokoli!
14:40 Angelína balerína (10)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi Heleny Craigové, sleduje dobrodružství malé myšky, která sní o tom, že se stane primabalerínou.
14:55 Tomáš a přátelé (23)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Seriál Tomáš a přátelé pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho kamarádi, kteří se společně starají o to, aby vše běželo hladce a bez problémů.
logo stanice duck tv duck tv
14:33 Hop-hop

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Skáčeme dokola s milou zajačou rodinkou.
14:37 Tanec

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Tri úžasné postavičky nás učia tancovať
14:40 Raul

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Dvaja super kamoši - hroších Raul a vtáčik zažívajú neuveriteľné dobrodružstvá
logo stanice Disney Channel Disney Channel
14:35 Tábor v Příšeří

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
McGee, 12-let ý dobrodruh a v ůdčí osobnost, měl strávit úžasné léto v táboře Sunny Smiles, když jeho autobus špatně odbočil a odvezl ho do starého, zanedbaného a strašidelného tábora Lakebottom.
15:05 7T

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
V rozmarn ém sv ětě Jollywoodu spoléhá královna Delightful na 7D, aby udrželi království v perfektním stavu, zatímco zlí ničemové Grim a Hildy Gloomovi plánují, jak královnu svrhnou krádeží kouzelných klenotů v dole 7D.
15:30 Austin & Ally

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Dvě naprosto rozdílné osobnosti, extrovert, hudebník a zpěvák Austin a skvělá, ale plachá, autorka písní Ally spolu začnou spolupracovat.
logo stanice Minimax Minimax
14:00 Lokomotiva Tomáš - příběh hrdiny

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Thomas And Friends: Tale Of The Brave) Thomas má zrovna plno práce při těžbě hlíny, když propukne zuřivá bouře a jílové stěny promočené deštěm ztratí stabilitu. Ve světle blesků ozařujících krajinu se Thomasovi zdá, jako by viděl nahoře na stráni obrovské šlápoty, ale půdní sesuv mu zabrání v tom, aby záhadě přišel jaksepatří na kloub. Bill a Ben naštěstí Thomase ještě včas vyprostí! Naše hrdinná lokomotiva nemůže jet zpátky k ložisku jílu, aby se přesvědčila, co nad svou hlavou skutečně viděla, a tak alespoň vypráví o případu Percymu. Ten si hned vezme do hlavy, že na ostrově určitě řádí příšera. Je z ní tak vyděšený, že si ani netroufá odtáhnout večerní Poštovní vlak. Když se objeví neobvyklá parní lokomotiva se stupňovitým kotlem, Percy hned pojme podezření, že to bude zřejmě ta obávaná příšera. James si z Percyho začne utahovat a snaží se ho ještě více polekat, ale z nové lokomotivy, která se jmenuje Gator, se vyklube opravdový přítel a spojenec, který pomůže Percymu přijít na to, v čem spočívá skutečná odvaha.
15:05 Prasátko Peppa 4 (12)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Peppa Pig) Peppa je milé malé prasátko, které rádo strká do všeho svůj rypáček. Bydlí se svým bratříčkem Georgem, maminkou a tatínkem. Peppa si velice rád hraje, rád se strojí a zbožňuje ráchání v blátě a loužích. Všechny jeho příhody dopadají dobře, tudíž není divu, že končí vždycky veselým smíchem.
15:15 Záhady Alfreda Ježka 1 (39)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(The Mysteries Of Alfred Hedgehog)
logo stanice RiK RiK
14:30 Sherm a jeho mikróby (23)

(Sherm!) Sherm je typický tínedžer, ktorý sa len snaží prežiť dni jeden po druhom. Okrem svojich adolescentných problémov však má ešte jeden obrovský - má... baktérie. Vďaka nevydarenému laboratórnemu experimentu sa baktérie stali jeho živými samozvanými najlepšími priateľmi. Týchto 5 neinfekčných, slizkých a tvrdohlavých baktérií zmení jeho normálny nudný život. Americký animovaný seriál (2005)
14:45 Bobove dobrodružstvá na pláži (23)

(Bob´s Beach) To je život! Len sa celý den potlkať po pláži a cucať lahodné kokosovo-mliečne koktaily. Bob, pravý pes z New Yorku, sa ocitne na práve takom tropickom ostrove. Má to však aj svoju odvrátenú stranu. Ostrov je plný tajomstiev a nezvyčajných priateľov. Caká ho množstvo dobrodružstiev. Spočiatku ho to príliš nebaví. Možno sa vráti prvou lodou späť domov. Alebo nie? Nemecký animovaný seriál (2003)
15:00 Kúzelný svet elfov a víl (15)

(Shadow of the Elves) Majú svoj vlastný svet! Je takmer neviditeľný a je skrytý hlboko vnútri toho nášho. Je to delikátny svet kvetín veľkých ako stromy a hmyzu veľkosti drakov. Svet, kde zúriví elfovia strašia v močiaroch a obývajú tmavé a tajuplné jaskyne. Bez varovania sa pod rúškom zla zakrádajú po celej krajine vedení lordom Kannom, vodcom všetkých elfov. Ten by chcel ovládnuť celý rozprávkový svet a dobyť všetky kúty tejto magickej ríše. Britsko-nemecko-luxemburský animovaný rodinný fantazijný seriál (2004). Réžia: Jeff "Swampy" Marsh
logo stanice KinoSvět KinoSvět
14:35 Severská mystéria

žánr: DOKUMENT
19. část. Případy, kdy rodina požádá při objasňování zločinu nebo při pátrání po zmizelém o asistenci psychotronika či jiné médium, jsou časté. A podle policie se jen pletou pod nohy. Existuje ovšem i případ, kdy vyšetřovatelé o takovouto pomoc vědomě požádali.
15:05 Magazín záhad

žánr: DOKUMENT
21. díl. O záhadách minulosti, současnosti i budoucnosti s předním českých záhadologem Otomarem Dvořákem.
15:20 Teleshopping

Nakupujte z domova.
logo stanice Kino Barrandov Kino Barrandov
13:20 Rychlá hra STEREO

Jednoduché otázky, atraktivní ceny. Hra, ve které můžete rychle vyhrát. Přímý přenos (120 min)
15:45 Chlap na hlídání STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(Un homme au pair) Claire konečně našla dobře placené zaměstnání pro svého bratra. Najala si ho jako chůvu pro devítiletého syna. Francouzská komedie (2013). Hrají A. Duléry, V. Flan, G. Hamon, S. -Ch. Husson, T. Kpomahou a další. Režie L. Dussaux (85 min)
17:35 Columbo SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Zkus mě chytit Peter Falk v roli geniálního detektiva Los Angeleské policie, který vyřeší každý případ. Americký krimi seriál (1968-2003) (70 min)
logo stanice Mňam TV Mňam TV
13:55 Vlasatí motorkáři: asijské dobrodružství (3)

Si King a Dave Myers v Thajsku.
14:55 Annabel Langbein: U mě na zahrádce (9)

Dobroty ze zahrádky Annabel Langbein Annabel Langbein nás zve na Nový Zéland, do svého idylického srubu u jezera. Z ingrediencí od místních pěstitelů a sklizně z vlastní zahrádky připravuje jednoduchá ale vynikající jídla.
15:35 Perfektní obsluha 2 (14)

Dva světoví šéfkuchaři v jedné kuchyni.
logo stanice Hustler TV Hustler TV
14:30 Young Anal Lovers
16:00 Dare 2 Do Stepfamily
17:30 Doctor Does Coeds
logo stanice Prima MAX Prima MAX
13:55 To je vražda, napsala IX (10) Premiéra

žánr: SERIÁL
Vražda v rytmu hudby Chcete recept, jak psát nejlepší detektivky? No přece připlést se ke skutečné vraždě! To ví i slavná spisovatelka Angela Lansburyová... Americký kriminální seriál (1992) (45 min)
14:50 Doktor z hor: Nové příběhy VII (1) STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiérafull HD

žánr: SERIÁL
Návrat domů 1/2 Doktor Martin Gruber žije už nějaký čas zpátky v rodném městě. V prostředí krásných hor na něj čeká spousta pracovních i osobních příběhů... Další řada německého seriálu (2014). Hrají H. Sigl, H. Ruprecht, M. Baumgartnerová a další (44 min)
15:45 Hledáme Ydol STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(American Dreamz) Moderátor úspěšné pěvecké soutěže Hugh Grant chce za každou cenu zaujmout diváky, a tak do dalšího kola pozve ambiciózní blondýnu, židovského učence a Iráčana, o němž netuší, že přijel na sebevražednou misi. Porotcem v soutěži je totiž sám americký prezident... Americká komedie (2006). Dále hrají D. Quaid, M. Mooreová, W. Dafoe, Ch. Klein a další. Režie P. Weitz (103 min)
logo stanice Leo TV Leo TV
06:00 Závěr vysílání
22:00 LEO NIGHT LIVE EXTRA od 18 roků

Show dívek, originální pořady z produkce LEO TV! V této hodině uvidíte Úlety nadržené paničky a Sexuální exekutor
23:00 LEO NIGHT LIVE EXTRA od 18 roků

Show dívek, originální pořady z produkce LEO TV! V této hodině uvidíte Motorkářův šukací plácek a Šukness centrum
logo stanice Man-X Man-X
06:00 NO BROADCAST

erotic
00:00 SCHOLASTIC SCANDALS

erotic
01:24 L experience inedite

erotic
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2016