na den:
[ PREVIEW ] logo Skylink logo freeSAT by UPC Direct logo Digi TV

PARABOLA.CZ > TV PROGRAM > PAKET SKYLINK

ČT 1 ČT 1
 01:15  AZ-kvíz SKRYTÉ TITULKYfull HD
*

Soutěž pro každého

 01:45  Dobré ráno full HD
 04:15  Pod pokličkou SKRYTÉ TITULKY
*

Kdo nepeče vánočku, má Vánoce pro kočku (2007). Co všechno nevíme a víme o tom, co pijeme a jíme

ČT 2 ČT 2
 01:40  Chcete mě? SKRYTÉ TITULKYznakový jazykaudio description
*

Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Marta Kubišová

 02:05  Náš venkov: Už je tady přelidněno SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description
*

Svérázný řezbář z Loštic proměnil betlém v unikátní kroniku svého kraje. Připravil M. Strouhal

 02:35  Z očí do očí SKRYTÉ TITULKY
*

Hostem Antonína Přidala je neuroložka Irena Rektorová (2001)

ČT 24 ČT 24
 01:00  Události, komentáře SKRYTÉ TITULKY
*

Komentované zpravodajství České televize. Aktéři klíčových událostí odpovídají na aktuální otázky

 01:56  Předpověď počasí SKRYTÉ TITULKY
*

Souhrn meteorologických informací

 01:59  Události v regionech SKRYTÉ TITULKY
*

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji

ČT Sport ČT Sport
 01:40  Spurt SKRYTÉ TITULKY
*

Magazín o dění v domácím cyklistickém sportu

 02:10  Branky, body, vteřiny SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description
 02:20  Volejbal: VK Jihostroj České Záznam
*

Budějovice - Precura Antverpy Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů ve volejbalu mužů


NOVA NOVA
 01:25  Novashopping
 01:55  Dva a půl chlapa IV (21) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(Two and a Half Men IV) Charlie Sheen je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se jeho bratr Alan, který se právě rozvádí, k němu nastěhuje. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... Čtvrtá řada amerického seriálu (2006). Hrají J. Cryer, M. Hinkle, A. T. Jones, H. Taylor a další.

 02:15  Áčko
*

Odešel mi za mužem Zastavení nad tématy, která nestárnou. Uvádí P. Mühl (1999)

NOVA CINEMA NOVA CINEMA
 00:25  Scary movie 3 STEREO
*žánr: FILM

Reportérka Anna Faris se snaží rozluštit záhadu smrtící videokazety, jejíž shlédnutí znamená smrt do sedmi dnů. Farmář Charlie Sheen má ale úplně jiné starosti - v jeho kukuřičném poli se to mimozemšťany jen hemží! Další pokračování oblíbených bláznivých parodií. Americká komedie (2003). Dále hrají S. Rex, L. Nielsen, Q. Latifah, P. Anderson a další. Režie D. Zucker (77 min)

 01:45  Nebezpečné hry 4 STEREO16/9od 18 rokůfull HD
*žánr: FILM

(Wild Things: Foursome) Arogantní milionářský synáček Carson se jednoho dne dozví, že jeho otec zemřel při automobilových závodech. Při čtení závěti ho překvapí, že peníze, které zdědil, jsou zablokovány. Menší část může získat, ale musí se oženit nebo studovat. Vymyslí proto plán, jak se k penězům dostat. Jenže netuší, do jak nebezpečné akce se pouští. Stejně jako vyšetřující detektiv Frank Walke, který postupně odhaluje svět machinací, svádění a chamtivosti, a smrt bohatého magnáta považuje za chladnokrevnou vraždu... Americký thriller (2010). Hrají M. Patterson, A. P. Angel, J. Schneider, E. Smith, J. Nickson a další. Režie A. Hurst (89 min)

 03:10  Pan Am (2) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

Světoznámá společnost Pan American World Airways, která startuje s novými velkokapacitními proudovými letadly na linkách do Evropy, nabírá nové atraktivní stevardky. Právě ony spolu s nejlepšími piloty, špičkovým servisem a luxusem mají vytvořit tvář Pan Amu. Jenže za vším tím leskem se skrývá řada milostných afér, špionáže a intrik... Americký seriál (2011). Hrají Ch. Ricci, M. Robbie, M. Mosley, K. Vanasse, M. Vogel, K. Garner, D. Harbour a další.

TV FANDA TV FANDA
 01:35  Městečko South Park XVI (14) STEREO16/9od 18 roků
*žánr: SERIÁL

(South Park XVI) Čtyři výtečníci a bojí se jich půl Colorada! Šestnáctá řada amerického animovaného seriálu pro dospělé (2011)

 01:55  24 hodin VIII (17) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(24 VIII) Od osmi do devíti hodin ráno Jack Bauer se vrací do akce! Tentokrát čelí teroristické skupině, která chce zneškodnit zahraničního prezidenta, který se snaží uzavřít s prezidentkou USA mírovou smlouvu... Osmá řada amerického akčního seriálu (2010) Hrají K. Sutherland, M. L. Rajskub, A. Kapoor, M. Williamson, K. Sackhoff, Ch. Diamantopoulos, J. Boyd a další

 02:40  Závěr vysílání
SMÍCHOV SMÍCHOV
 01:20  HUDEBNÍ BLOK
*

(SMÍCHOV SI HRAJE)

 06:00  HUDEBNÍ BLOK
*

(SMÍCHOV SI HRAJE)

 06:30  Aj múdry schybí (10) STEREO
*

(Aj múdry schybí) Velmi oblíbená slovenská verze šou Nikdo není dokonalý, která zábavným způsobem sondovala znalosti slovenského národa v různých oblastech. Uvádějí Elena Vacvalová a Oliver Andrásy (2007)

PRIMA PRIMA
 01:15  Vraždy v Kitzbühelu VIII (6) STEREOod 18 roků
*žánr: SERIÁL

Plagiátor V Kitzbühelu došlo k další vraždě. Uprostřed lesa byl zastřelen knižní editor. Klaus a Karin se domnívají, že obětí neměl být on, ale známý lovec plagiátů, který jeho tělo objevil... Rakouský krimiseriál (2008). Hrají K. Sprengerová, H. Sigl, H. Marecek a další (44 min)

 02:05  Wolffův revír VII (8) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Pondělní skupina Ve své kanceláři byl zabit psycholog dr. Kant, který se specializoval na muže, jež opustily jejich manželky. To je stopa, které se chytne komisař Wolff... Německý kriminální seriál (2002). Hrají J. Heinrich, S. Merting, N. Seiffertová, Ch. M. Goebel a další. Režie J. Bretzinger (45 min)

 02:50  Alfovy výjimečné Vánoce STEREO
*žánr: SERIÁL

(Alf´s Special Christmas) Tannerovi se rozhodnou strávit Vánoce na chatě, kde je kdysi trávil Willie. Ne všichni jsou z toho nadšení. Obzvlášť Alf má ke všemu připomínky... Americký komediální seriál (1987). Hrají M. Wright, A. Schedeenová, A. Elsonová, B. Gregory a další (49 min)

PRIMA COOL PRIMA COOL
 01:25  Scrubs: Doktůrci IV (18) STEREO
*žánr: SERIÁL

Moji spolubydlící Carla a Turk chtějí, aby se odstěhoval. J. D. jim vyhoví a stane se z něj prakticky bezdomovec... Legendární americký sitcom (2004). Hrají Z. Braff, S. Chalkeová, D. Faison, K. Jenkins a další (21 min)

 01:45  Partička STEREO
*

Improvizační show, kde je zábava tak hustá, že by se dala krájet. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět, jak si konečně dělá někdo srandu ze "Suchoše a Geni", konkrétně tedy jejich kolegové Igor Chmela, Ondřej Sokol a Daniel Dangl. A jak takové trápení bavičů vypadá? Uvidíte v Partičce! (33 min)

 02:20  Star Trek: Vesmírná loď Voyager V (11)
*žánr: SERIÁL

Skrytý obraz Kapitánka Janewayová velí lodi U.S.S. Voyager. Ne však za účelem udržování míru pod záštitou Federace. Její mise je daleko obtížnější... Legendární americký sci-fi seriál (1999). Hrají K. Mulgrewová, R. Beltran, R. Dawsonová a další (46 min)

PRIMA LOVE PRIMA LOVE
 00:10  Volejte Věštce STEREOPremiéraod 18 roků
*

(120 min)

 02:15  Hotel Paradise (78) STEREOod 18 roků
*

Skupina mladých lidí prožívá největší dobrodružství v jejich životě. Prožili několik týdnů v ráji v Dominikánské republice a stále soupeří o vzájemnou přízeň. Sledujte celosvětově úspěšnou show, protože nikdo netuší, co se může stát v ráji (45 min)

 03:00  Nespoutaný anděl (41) STEREO
*žánr: SERIÁL

Mladou Marichuy zachrání před vězením sympatický psycholog Juan Miguel, který se jí snaží pomáhat i po propuštění. Vzájemné sympatie přerůstají v lásku, ale mladý pár bude muset v cestě za štěstím překonat spoustu překážek... Mexická romantická telenovela (2008). Hrají M. Perroniová, W. Levy, E. M. Chachitaová a další (44 min)

PRIMA ZOOM PRIMA ZOOM
 01:05  M.A.S.H.: Skutečný příběh STEREO
*žánr: DOKUMENT

(The Real Mash) Poznejte skutečné životní příběhy lidí, kteří byli inspirací pro kultovní televizní seriál z období korejské války... Kanadský dokument (2010) (48 min)

 01:55  A. C. Clarke: Další záhady světa (9) STEREO
*žánr: DOKUMENT

Kruhy v obilí Existují mimozemšťané a mořské panny? Může se člověk samovznítit? Jak pracují jasnovidci? Rozluštěte záhady z archivu A. C. Clarka, slavného spisovatele a vynálezce telekomunikační družice, který odešel na odpočinek na Srí Lanku, kde luští záhady našeho i jiných světů... Legendární britský mysteriózní seriál (1994) (26 min)

 02:20  A. C. Clarke: Další záhady světa (10) STEREO
*žánr: DOKUMENT

Na pokraji smrti Existují mimozemšťané a mořské panny? Může se člověk samovznítit? Jak pracují jasnovidci? Rozluštěte záhady z archivu A. C. Clarka, slavného spisovatele a vynálezce telekomunikační družice, který odešel na odpočinek na Srí Lanku, kde luští záhady našeho i jiných světů... Legendární britský mysteriózní seriál (1994) (26 min)

STV 1 STV 1
 00:15  Policajt, alebo darebák MONOReprízaod 15 roků
*žánr: FILM

Akčná krimikomédia. Réžia: Georges Lautner Účinkujú: Jean -Paul Belmondo, Jean-Francois Balmer, Claude Brosset (Francúzsko 1979)

 02:00  Dámsky klub STEREOReprízaod 12 roků
*

Radosti a starosti nielen zo sveta žien. Dámsky klub je denný magazín o ženách pre ženy, ktorý vám ponúka rady, postrehy, námety, odpovede na otázky a problémy, ktoré trápia súčasnú ženu.

 03:35  McLeodove dcéry (21/22) STEREOReprízaod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Rodinný seriál. Účinkujú: Bridie Carter, Lisa Chappell, Simmone Mackinnon, Jessica Napier, Rachael Carpani, Aaron Jeffery, Myles Pollard a ďalší (Austrália 2002)

STV 2 STV 2
 01:35  Záznamy z rokovania NR SR STEREOPremiérabez omezení
 07:00  Správy v slovenskom posunkovom jazyku STEREOznakový jazykReprízabez omezení
 07:05  Správy - Hírek Reprízabez omezení
TA3 TA3
 01:00  Koniec vysielania
 06:00  Ranné správy
 06:30  Ranné správy
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
 23:45  Bang Rajan 2 STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: FILM

Barmská vojska mají za úkol získat nadvládu nad územím siamských městských států. Odolává už jen jedna vesnice, den rozhodující bitvy se blíží... Thajský válečný film (2010). Hrají P. Hiranyapluek, Ch. Plengpanich, P. Srichaphan a další. Režie T. Jitnukul (123 min)

 02:20  Bastardi (19, 20)
*žánr: SERIÁL

Každé zlo musí být jednou potrestáno... jen to někdy trvá déle. Závěr českého seriálu (2014). Hrají K. Brožová, T. Magnusek, J. Šťastný, L. Potměšil, J. Šulcová, J. Tříska, J. Přeučil, R. Brzobohatý, M. Dejdar, S. Rašilov, J. Čenský, V. Vydra a další. Režie T. Magnusek

 03:20  Ostříháno STEREOaudio description
*

Čtyři kadeřníci v soutěži na ostří nůžek

MARKÍZA MARKÍZA
 01:40  Dr. House VI. (4) STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Seriál, USA (2009-2010). Hrajú: H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Morrisonová.

 02:30  Správni chlapi I. (8) STEREODUOSlovenskyod 15 roků
*žánr: SERIÁL

Komediálny seriál, USA (2010). Hrajú: M. P. Gosselaar, B. Meyer, M. McDowell.

 03:10  Farma od 12 rokůfull HD
TV DOMA TV DOMA
 01:40  Bez servítky STEREOod 12 roků
*

Čo si navaria, to si aj zjedia...

 02:20  Smotánka STEREOod 12 roků
*

Nevšedný svet kľúčovou dierkou.

 04:20  Ordinácia v ružovej záhrade STEREOod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Rodinný seriál, SR (2008).

TV DAJTO TV DAJTO
 00:35  Sexy výhra STEREOPremiéraod 18 roků
 02:05  Športové noviny STEREO
 02:15  Serpentíny STEREODUOSlovenskyod 15 roků
*žánr: FILM

(Switchback) Thriller, USA (1997). Réžia J. Stuart. Hrajú: D. Quaid, D. Glover, J. Leto, R. L. Ermey, T. Levine, W. Fichtner.
Šerif Buck Olmstead (R. Lee Elmey) má plné ruky práce so svojou volebnou kampaňou. A práve v tomto zhone je informovaný o desivom zločine. V hotelovej izbe boli nájdené dve mŕtvoly, pričom na telách muža a ženy je jasné, že zločinec, ktorý ich zabil, postupuje absolútne pedantne a jeho práca s nožom je priam chirurgická. Krátko nato sa v šerifovej kancelárii objaví agent FBI Frank LaCross (Dennis Quaid), aby obhliadol mŕtvoly a vyriešil prípad. Neskôr sa šerif Buck dozvedá, že agent Frank postupuje na vlastnú päsť a FBI ho žiada o jeho zadržanie. Keď Frank Buckovi prezradí, že hľadaný vrah vnikol do Frankovho domu, zabil opatrovateľku a uniesol jeho malého syna, pridá sa na jeho stranu. Franka totiž FBI odvolala z prípadu, hoci už bol na vrahovej stope a bolo len otázkou času, kedy ho nájde. Navyše vrah nechal Frankovi odkaz: musíš ma zabiť, aby si našiel svojho syna. Frank teda naozaj nemôže zbabelo váhať. Medzitým nekonvenčný afro-američan Bob (Danny Glover) vezme do auta mladého stopára Lane Dixona (Jared Leto) a neskôr mu zachráni život. Ako súvisia tieto dve udalosti? To sa snaží vypátrať zúfalý otec Frank...

TV LUX TV LUX
 01:40  Publicistika
*

Doma je domaZáznam z popoludňajšej publicistiky

 02:40  Náboženský program
*

Z prameňaČítania a evanjelium zo dňa

 03:00  Náboženský program
*

Hodina milosrdenstvaModlitba k Božiemu milosrdenstvu

JOJ JOJ
 00:30  Zločin II. (5, 6) od 15 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

(The Killing II. - Ghosts of the Past, Openings) Detektívi Sarah Lindenová a Stephen Holder sa dozvedia, že otca Alexiho Gifforda zabil Stan Larsen, ktorý ešte stále pracuje ako Janekov bitkár. Chcel sa mu Alexi pomstiť? Chcú ho zatknúť, ale poručík Carlson im dá iba osem hodín na to, aby sa priznal. Alexi popiera akúkoľvek účasť na smrti Rosie. Vyšetrovatelia zistia, že Rosie v správe hlasovej pošty povedala: „Videla som ho znova“. Alexi tvrdí, že Rosie odhalila nejaké rodinné tajomstvo. Mitch Larsenová sa zatiaľ nespojila s nikým z rodiny a jej rodičia majú obavy. Otvorene si kladú otázku, či je Stan schopný postarať sa o chlapcov. Darren Richmond sa rozhodne odstúpiť z kampane na starostu... Kto zabil 17-ročnú Rosie Larsenovú? Rosie mala veľa tajomstiev. A jedno z nich môže odhaliť jej vraha. Detektívi Sarah Lindenová a jej nový kolega Stephen Holder vyšetrujú prípad zavraždenej tínedžerky v Seattli. Odhaľujú pri tom šokujúce tajomstvá podozrivých rodičov, študentov, mládeže ale aj miestnych politikov, ktorých volebná kampaň na funkciu starostu mesta práve vrcholí. Jeden z najlepších kriminálnych seriálov súčasnosti s pozoruhodnou zápletkou, výborným obsadením zaujímavých postáv a skvelo gradujúci k šokujúcemu záveru, vznikol na motívy úspešného dánskeho seriálu Forbrydelsen. Americký kriminálny seriál (2012). Hrajú M. Enosová, J. Kinnaman, B. Campbell, M. Forbesová, B. Sexton, K. Lehmanová, E. Ladin, B. Sexton III., J. A. Almanová, A. Corleyová, C. K. Rennie, L. Garlington, T. Butler, K. Findlayová, L. James a ďalší. Réžia Ed Bianchi

 02:00  Dotyk II. (13) Premiéraod 12 roků
*žánr: SERIÁL

(Touch II. - Fight or Flight) Martin sa snaží zistiť viac o Avramovom únose. Calvin nesúhlasí s postupmi doktora Linusa na klinike výskumu spánku. Do Martinovho auta s deťmi narazí iný voz a jeho posádka deti znova unesie. Martin Bohm počas udalostí 11. septembra 2001 v New Yorku stratí ženu a musí sa sám starať o svojho 11-ročného autistického syna Jakea. Chlapec nielenže za celý svoj život neprehovoril, ale tiež od nikoho neznesie žiadny, ani ten najmenší fyzický dotyk. Jedného dňa však otec zistí, že čísla, ktoré syn neustále píše, skrývajú obrovský význam, ba dokonca môžu predpovedať budúcnosť a zachraňovať životy ľudí. Spoločne pátrajú po geniálnych deťoch, ktorých uniesla zločinná vedecká spoločnosť, aby zneužila ich brilantné myslenie. Americký mysteriózny sci-fi seriál USA (2013). Hrajú: K. Sutherland, D. Mazouz, L. Haas, S. Sharbinová, M. Bellová, G. Ellis, K. David a ďalší. Réžia: Milan Cheylov

 02:45  Kosti X. (8) od 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

(Bones X. - The Puzzler In the Pit) V čerstvo vyhĺbenej jame sa nájdu telesné ostatky slávneho majstra v lúštení krížoviek. Jeffersonský tím vypočúva spoluhráča krížovkárskeho šampióna a hľadá jeho vraha. Keď však členovia tímu zistia, že obeť pred smrťou trpela psychickou chorobou, uvedomia, si, že prípad je oveľa komplikovanejší, než sa spočiatku zdalo. Medzitým internistka Daisy Wicková v najvyššom štádiu tehotenstva vyhľadá útechu u svojej duly Valentiny a chce, aby bol celý Jeffersonský tím prítomný pri jej pôrode v nemocnici. Ak chcete objasniť vraždu, musíte pátrať až do špiku kostí obete. Emily Deschanelová ako brilantná súdna antropologička Dr. Temperence "Bones" Brennanová vládne výnimočnou schopnosťou odhaliť stopy ukryté v kostiach obete. Aj preto pomáha vyšetrovať vraždy, pri ktorých sú štandardné metódy na identifikáciu pozostatkov mŕtveho neúčinné. Sledujte napínavú prácu vedcov, ktorým nechýba humor a ľudskosť aj napriek tomu, že pracujú v morbídnom svete plnom krutých a hrôzostrašných zločinov! Americký kriminálny mysteriózny seriál (2014). Hrajú E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová, T.J. Thyne, T. Taylorová, J. Boyd, C. Gallová a ďalší.

JOJ PLUS JOJ PLUS
 00:50  Ničitelia mýtov (5) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(Mythbusters I.) Môže používanie mobilných telefónov na čerpacích staniciach spôsobiť požiar? Čo sa stane so silikónovými implantátmi vo veľkej nadmorskej výške? Môže CD mechanika v počítači rozkrútiť disk tak rýchlo, že exploduje? Aj vy si myslíte, že keď spadne chlieb na zem natretou stranou, nie je to náhoda? Alebo že vás môže škatuľka s obrúskami položená pod zadným oknom auta pri zrážke zabiť? To sú len dva z mnohých prípadov povier, mýtov predsudkov aj domnelých právd, ktoré sa snaží vyvrátiť či potvrdiť dvojica bývalých hollywoodskych expertov na filmové triky. Páni Jamie Hyneman a Adam Savage spolu s tímom asistentov opakujú pokusy dovtedy, kým sú si istí, že mýtus spoľahlivo vyvrátili alebo nie. A to je väčšinou napínavé, poučné a zábavné, pričom každá z epizód seriálu prináša rozuzlenie až troch alebo viacerých známych alebo menej známych povier a mýtov. Americký komediálny dokumentárny seriál (2003-2014). Účinkujú: J. Hyneman, A. Savage, R. Lee, K. Byronová, T. Belleci, G. Imahara a ďalší. Réžia: A. Dallowová, T. Lentreová, L.G. Williamsová a ďalší

 01:50  Sladký život PLAYMATE V. od 15 roků
*žánr: DOKUMENT

(Girls of the Playboy Mansion V.) Reality show o živote zakladateľa časopisu Playboy - Hugha Hefnera a krásnych žien, ktoré ho obklopujú v jeho vile. Hugha Hefnera asi netreba ani predstavovať - zakladateľ slávneho časopisu Playboy (rok 1953) sa aj vo vysokom veku obklopuje krásnymi mladými ženami, ktoré najmä muži poznajú z obálok jeho časopisu či ako žiaduce playmate girls. Hugh Hefner je známy predovšetkým ako milovník žien, hoci je aj nezištným filantropom. Liberál za celý svoj život prežil kvantum škandálov, sporov s vládou, cirkvami a feministkami, ale nikdy im nepodľahol. Americká dokumentárna reality šou (2005-2010). Účinkujú: Hugh M. Hefner, H. Madisonová, K. Wilkinsonová, B. Marquardtová, J. Baker, S. Burkeová, C. Camdenová, Hank, K. Hefner, M. Leighová, Lindsay, Mondo, S. Underwoodová, A. Waiteová, P. Wilkinsonová a ďalší.

 03:30  100 rokov svedectiev od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(100 Years) Najdôležitejšie osobnosti a udalosti dvadsiateho storočia. Každá zo stovky 10-minútových epizód dokumentárneho seriálu zachytáva najvýznamnejšiu udalosť alebo osobnosť jedného roka dvadsiateho storočia a stodielny seriál tak zmapuje míľniky svetových dejín v celom období rokov 1900 až 1999. Nemecký dokumentárny seriál (1999). Réžia, scenár a komentár: Guido Knopp

WAU WAU
 01:40  Odsúdené (3) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

Evu Kolárovú delil len moment od prepustenia na slobodu. Ale v ženskej väznici bol spáchaný zločin. Obeťou vraždy sa stala policajtka. A hlavnou podozrivou je práve Eva. Bude odsúdená i za zločin, ktorý nespáchala? Ako sa k tomu postaví skutočný vrah? Eva sa bude musieť vyrovnať s návratom do výkonu trestu. Ako veľmi ju poznačí nespravodlivé odsúdenie? Je možné, že stratí vieru, nádej i priateľov. Pochopí, že i keď sa stala obeťou systému, nedáva jej to právo rezignovať na rodinu i pomocnú ruku ľudí, ktorým na nej záleží. Do väzenia prichádzajú i tri nové odsúdené. V base sa postupne mení rozloženie síl. Kto bude nekorunovanou kráľovnou basy? Ako zamieša osudmi ostatných žien? Skutočnosť, že sa vo väzení stala vražda, zmení nepísané pravidlá. Medzi odsúdenými práve tak, ako medzi dozorcami. Nádej sa stráca v každodennej šedi. Tajomstvá, nenávisť i pomsta sa miesia so sympatiami, pochopením i láskou. Slovensko-český dramatický seriál (2009).

 02:35  Kimora - Život na výslní III. (9) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(Kimora - Life in the Fab Lane III.) Ako vyzerá bežný deň Kimory Lee Simmonsovej, bývalej supermodelky a v súčasnosti veľkopodnikateľky a matky? Reality show káblovej spoločnosti Style Network ponúka zasvätený pohľad do života bývalej supermodelky Kimory Lee Simmonsovej a rekapituluje jej cestu k úspechu. Úspešná módna superstar s afroamerickými, kórejskými a japonskými koreňmi dnes vlastní mnohomiliónové módne impérium. Seriál divákom ukáže Kimorin súkromný i profesionálny život, zavedie nás do jej firmy Baby Phat, odhalí jej najväčšie životné lásky a prezradí, aká ťažká bola jej cesta na vrchol, na pozíciu supermodelky legendárneho Karla Lagerfelda. Americká reality show (2007-2011). Hrajú: Kimora Lee Simmonsová, Jerry Avenaim, Odeya Rushová, Aja Bayrová, Kaylee Bryantová, Peyton Listová a ďalší.

 03:20  Veľké upratovanie VI. (18, 19, 20) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(Clean House VI.) Spin-off seriálu Clean House, v ktorom moderátori zostávajú, iba sa zmenila ich úloha. Tentoraz musia nájsť najšpinavší dom v krajine. Premena neporiadnej a zbytočnými vecami preplnenej domácnosti za jeden týždeň je inšpiráciou pre všetkých, ktorým sa zdá, že sa už do svojho domu či bytu nezmestia. Vtipná a šarmantná moderátorka Niecy Nashová so svojím „upratovacím“ štábom týždeň čo týždeň hľadá ten najšpinavší a najneporiadnejší dom, aký sa v USA dá nájsť. A ako zistia, takých domácností existuje neúrekom. Je len samozrejmé, že ich majiteľom podajú pomocnú ruku pri riešení ich problémov s neporiadkom, špinou a nahromadenými zbytočnosťami, ktorými sa doslova musia vo svojom dome či byte brodiť. Ukážu majiteľom, že poriadok a čistota sa musia stať súčasťou ich slovníka, a tak sa kvalita ich života raz navždy zmení. Nazrieme spolu s Niecy do siedmich domov v Atlante, Baltimore, Honolulu, Las Vegas, San Diegu či St. Louis. A najmä uvidíme, ako sa niečo apokalyptické môže zmeniť na čisté, príjemné a dokonalé. Americká reality šou (2006). Účinkujú: N. Nashová, M. Brunetz, T. Suhrová, E. Long a ďalší

ČT:D ČT:D
 20:00  Závěr vysílání
*

Dětský kanál ČT:D (Déčko) vysílá denně od 6:00 do 20:00 hodin. Od 20:00 hodin vysílá na frekvencích Déčka stanice věnovaná umění a kultuře ČT art.

 06:00  Raníček SKRYTÉ TITULKY
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Malý král

 06:05  Harry a jeho dinosauří kamarádi II SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Mají stejné báječné nápady, s nimiž každý den rychle utíká. Animovaný seriál

VIASAT EXPLORER VIASAT EXPLORER
 23:59  Závěr vysílání
 05:00  Poslední auto zůstává (1)
*žánr: DOKUMENT

(Last Car Standing) Kanada, dokumentární série (2013). Pět řidičů se pokusí dostat ze svých aut střední třídy maximum v šanci vyhrát 10 000 dolarů na vylepšení svého automobilu. Musejí však projít čtyřmi těžkými eliminačními koly. Každá epizoda Poslední auto zůstává představí pět různých a zábavu milujících řidičů - každého uvězněného ve vztahu lásky a nenávisti s trapnou sadou kol - kteří dají vše do čtyř brutálních kol soutěže, dokud nezůstane jen jedno auto. Jeden po druhém musí každý vyřazený řidič sledovat, jak jeho milované auto podstoupí konečné ponížení nabodením na masivní Bodec hanby. Ale řidič - a auto - který vydrží namáhavé úkoly soutěže, dostane na konci každé epizody 10 000 dolarů na vylepšení svého automobilu a ocenění nejlepšího auta, nebo možnost vrátit se do velkého finále a soutěžit s ostatními šampiony o 50 000 dolarů na kompletní moderní renovaci vozu a o titul Ultimátní auto, které zůstává!

 06:00  Poslední auto zůstává (7)
*žánr: DOKUMENT

(Last Car Standing) Kanada, dokumentární série (2013). Pět majitelů ubohoučkých 4x4 ze sebe vydají vše ve čtyřech eliminačních kolech, což znamená, že čtyři auta skončí na Bodci hanby.

VIASAT HISTORY VIASAT HISTORY
 01:00  Napoleon (8)
*žánr: DOKUMENT

Francouzský dokumentární seriál (2012). Od invaze Ruska, bitev u Vitebska, Smolenska a Moskvy a následného katastrofálního „ústupu z Ruska“ po návrat do Francie se zbytky „velké armády“.

 02:00  Píseň o Rolandovi
*žánr: DOKUMENT

(778 - La Chanson de Roland) Francouzsko-španělský dokument (2010).

 03:00  Záhady muzeí (8)
*žánr: DOKUMENT

(Mysteries at the Museum) USA, dokumentární série (2010). Don Wildman prozkoumá rukopis a brýle s podivnými dírkami, a odhalí, jak tyto dva artefakty zachránily Theodora Roosevelta před kulkou vraha.

VIASAT NATURE VIASAT NATURE
 01:20  Zoo (4)
*žánr: DOKUMENT

(The Zoo) Nový Zéland, přírodopisný dokument (2012). Zebra Shilo záhadně onemocní a nastane boj o její život. Mezitím darební papouškové sabotují renovaci jejich nového domova - Te Wao Nui.

 01:45  Neuvěřitelná africká příroda (3)
*žánr: DOKUMENT

(The Incredible African Wildlife) Francie, dokument (2012). Zaměříme se na největší, nejhorší a nejsilnější africká zvířata. Může být žába nejsilnějším zvířetem? Kdo má největší kly? Jak velká může být pavoučí síť?

 02:40  Psí stráž (3)
*žánr: DOKUMENT

(Dog Patrol) Nový Zéland, dokumentární seriál (2013). Policejní tým, Junior a Ike, vyhledají zloděje mědi, kteří se snaží skrývat a pes celníků Titan "vyloučí" z letu z Hong Kongu dva Evropany. Tato série se vrací s našimi starými známými: Člen týmu věznice Waikeria Maurice a jeho pes, který dokáže vyčenichat drohy, "Officer Ted"; Liza a její pes Watchman z MPI; pes protidrogového týmu Chad a India, kteří neustále vyhledávají drohy pašované přes hranice, abychom jmenovali některé z nich. Během zkoumání vztahu mezi těmito věrnými psy a jejich majiteli se podíváme na to, jak vykonávají svoji práci, která pomáhá zastavit zločinnost.

VIASAT HD VIASAT HD
 00:55  Další Pompeje: Život a smrt v Herculaneu
*žánr: DOKUMENT

(The Other Pompeii: Life and Death in Herculaneum) Velká Británie, dokument (2013).

 02:00  Zrození, sňatky a smrt ve středověku (3)
*žánr: DOKUMENT

(The Medieval Way of Birth, Marriage and Death) Velká Británie, dokumentární série (2013). Historička Helen Castor odhaluje, že myšlenka na milované zemřelé nejen formovala uctívání lidí ve středověku, ale také samotné budovy středověké církve.

 03:05  Lovci záhad (3)
*žánr: DOKUMENT

(Myth Hunters) Britský dokumentární seriál (2012). Pátrání po pirátském pokladu

NATIONAL GEOGRAPHIC NATIONAL GEOGRAPHIC
 01:00  Jedinečné letiště v Dubaji (6)
*žánr: DOKUMENT

Vedoucí směny Khalil musí pomoct rodině, jež zůstala trčet v terminálu. Vedoucí Nargis musí uvolnit náklad masa uvízlý v pouštním vedru.

 01:50  Demontáž: auta na prodej: Svižná 60. léta
*žánr: DOKUMENT

Dva týmy tentokrát hledají automobilové ikony z 60. let a uvidíme, kdo z nich vydělá více peněz nákupem a prodejem náhradních dílů.

 02:40  Bojová akademie: Superpoldové
*žánr: DOKUMENT

Fyziologové, inženýři a experti na zbraně nám prozradí, jakým způsobem využívají ochránci zákona při záchraně životů nejmodernější techniku.

Nat Geo HD Nat Geo HD
 01:00  Jedinečné letiště v Dubaji (6)
*žánr: DOKUMENT

Vedoucí směny Khalil musí pomoct rodině, jež zůstala trčet v terminálu. Vedoucí Nargis musí uvolnit náklad masa uvízlý v pouštním vedru.

 01:50  Demontáž: auta na prodej: Svižná 60. léta
*žánr: DOKUMENT

Dva týmy tentokrát hledají automobilové ikony z 60. let a uvidíme, kdo z nich vydělá více peněz nákupem a prodejem náhradních dílů.

 02:40  Bojová akademie: Superpoldové
*žánr: DOKUMENT

Fyziologové, inženýři a experti na zbraně nám prozradí, jakým způsobem využívají ochránci zákona při záchraně životů nejmodernější techniku.

Nat Geo WILD Nat Geo WILD
 01:00  Vetřelci: Obrovské vodní krysy
*žánr: DOKUMENT

Mokřiny Spojených států a jejich přirození obyvatelé čelí ohrožení ze strany rychle se množících nutrií, které jsou původně domovem v Argentině.

 02:00  Nejpodivnejší živočichové světa: Mořské příšery
*žánr: DOKUMENT

Uvidíte řadu nevšedních podmořských tvorů, mimo jiné ploštěnce hermafrodity, mistryní převleků chobotnici a rybu, která chodí na suchu.

 03:00  Přistiženi při činu: Zombie ryba
*žánr: DOKUMENT

Mimořádné záběry divoké zvěře pořízené profesionály i turisty, kteří byli ve správné chvíli na správném místě.

Fishing+Hunting Fishing+Hunting
 01:30  Praktiky Tamáse Waltera - jednou nahoře, jednou dole
 02:00  Magazín Energofish - s feederovým prutem na malé Tisze
 02:30  Myslivecká horečka - Radějovská obora
DISCOVERY CHANNEL DISCOVERY CHANNEL
 01:25  Králové aukcí: Stormtrooper z Hvězdných válek/motocykl Mustang
*žánr: DOKUMENT

(Auction Kings: Star Wars Stormtrooper/Mustang Motorcycle) Na aukci se draží motocykl Mustang Pony 1956, fanoušek Hvězdných válek se rozloučí se svým kostýmem vojáka Stormtrooper a Delfino dá do komise sirénu oznamující letecké nálety.

 01:50  Hra o kameny: Velký nález v Himálaji
*žánr: DOKUMENT

(Game of Stones: Himalayan Motherlode) Don Kogen je jedním z nejslavnějších obchodníků s drahokamy. Putuje po světě a hodně riskuje ve snaze nalézt, koupit a prodat drahé kameny a vydělat miliony dolarů.

 02:50  Zlato z džungle: Nouze v rodině
*žánr: DOKUMENT

(Jungle Gold: Family Emergency) Bývalí realitní magnáti na mizině Scott a George zamíří do nebezpečných džunglí Ghany těžit zlato. Najdou nezkušení zlatokopové dost zlata, aby zajistili svým rodinám budoucnost?

DISCOVERY HD SHOWCASE DISCOVERY HD SHOWCASE
 01:06  Temné věci: zvrácené, ale pravdivé (3)
*žánr: DOKUMENT

(Dark Matters: Twisted but True: Episode 3) V roce 1885 Louis Pasteur věřil, že nalezl vakcínu proti vzteklině. Aby to dokázal, musel lhát a riskovat život 9letého dítěte. John Noble popíše tuto událost z lékařské historie.

 01:55  Málem mi to prošlo: Musím sehnat náhradní díly na motorku
*žánr: DOKUMENT

(I Almost Got Away With It: Got to Get Bike Parts) V roce 1991 Marvin Carson vyřešil hádku, kterou měl se soupeřícím gangem tím, že zastřelil jejího vůdce a potom se dal na útěk. Když se vrátil domů, policie už o něm věděla.

 02:44  Muži Yukonu: Zamrzlé peklo
*žánr: DOKUMENT

(Yukon Men: Hell Freezes Over) S bonusovými záběry a diváckými tweety se blíží první zimní bouře, a tak Joey spěchá, aby zazimoval dům i vybavení.

SPEKTRUM SPEKTRUM
 01:30  Oddělení dopravních nehod 5 (3) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Serious Crash Unit) Na novozélandských silnicích přichází ročně o život více než 300 lidí a další stovky jich utrpí v důsledku dopravní nehody těžká zranění. Většina obětí nehod jsou mladí lidé pod 25 let. Speciálně vycvičený tým dopravních policistů - členové jednotky zasahující u dopravních nehod - zjišťuje, za jakých okolností k nehodě došlo a hledají pro ni vysvětlení. Bedlivé „čtení stop“ a laboratorní analýzy přinášejí důkazy svědčící o tom, že většinu nehod nemá na svědomí technická závada, nýbrž lidské selhání...

 02:00  BO 1 (6) od 15 roků
*žánr: DOKUMENT

Bitvy před Kristem (Battles Bc) Filmový seriál založený na počítačové animaci nám předvádí známé postavy starověku žijící před Kristem, jakož i tehdejší slavné bitvy. Cílem tohoto seriálu není tentokrát jen prezentace strohých vědeckých výsledků a archeologických nálezů, ale také ztvárnění našich představ o historických událostech - jak válčil Alexandr Veliký nebo Sparta s Athénami za Peloponéské války, jaký boj sváděl biblický Abrahám nebo třeba takový král David? Jak probíhala bitva na břehu Nilu, které se účastnil i Tutmosis III., nebo - a to především - slavné, ale jen v římských pramenech popsané válečnické činy Hannibalovy?

 02:50  Nejtěžší americké profese 1 (3) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(America's Toughest Jobs) Tento desetidílný televizní seriál je záznamem těžké zkoušky, při které se 13 lidí na čas rozloučí se svým bezpečným a pohodlným pracovištěm, na které jsou zvyklí, aby osobně zjistili, jak se při práci cítí člověk vykonávající některou z nejtěžších profesí na světě. A tak si vyzkoušejí život dřevorubců v Oregonu, na vlastní kůži zažijí, jaké to je, když se hledá ropa v Texasu, loví raci v Beringově moři nebo řídí nákladní auto uhánějící po nebezpečné dálnici na Aljašce. Každý víkend pak výkon soutěžících hodnotí znalec a pošle domů toho, který vykazuje nejhorší výsledky. Snad ani není třeba zdůrazňovat, že se účinkující musí snažit sebrat všechny své síly, aby vydrželi do samého konce, protože vítěze čeká nejen morální ocenění. V sázce je totiž také roční plat představitelů jednotlivých profesí a shrábne jej samozřejmě ten, kdo si po dobu celé soutěže povede nejlépe.

TRAVEL CHANNEL HD TRAVEL CHANNEL HD
 01:30  Hledáme bydlení Zn. v zahraničí
*žánr: DOKUMENT

Nový byt v německém Dortmundu.

 02:00  Monumentální záhady
*žánr: DOKUMENT

Útěk z otroctví & Roh, který udělal velký třesk.

 03:00  Tajemství a legendy hotelů
*žánr: DOKUMENT

Konfederační konspirace & Psycho chirurg.

Filmbox Filmbox
 00:25  Černá ovce
*žánr: FILM

(BLACK SHEEP (2010)) Drama, Itálie (2010). Hrají: Ascanio Celestini, Giorgio Tirabassi, Maya Sansa, režie: Ascanio Celestini.
„Blázinec je útočiště svatých. Svatí jsou pošetilí a ubozí blázni mezi čínskými prostěradly. Svatá je i nemocniční sestra, která doslova září od lampy na nočním stolku. A nejsvatější ze všech svatých je doktor, je otcem všech svatých, je Ježíšem Kristem.“ Takto popisuje Nicola svých 35 let strávených v blázinci na elektrošocích - v jeho zmatené mysli se potkává fantazie s realitou a jejich střet takřka nevyhnutelně vyvolává záblesky božských vnuknutí. Nicola se narodil v šedesátých letech, v „báječných šedesátých“ - a svět, který vidí kolem sebe v nemocnici, není zase tolik odlišný od toho venku

 02:00  Den, kdy jsem se nenarodila
*žánr: FILM

(DAY I WAS NOT BORN) Drama, Německo, Argentina (2010). Hrají: Jessica Schwarz, Michael Gwisdek, Rafael Ferro, Beatriz Spelzini, Carlos Portaluppi, režie: Florian Micoud Cossen.
Během mezipřistání v Buenos Aires na cestě do Chile poznává 31letá Maria ukolébavku. Maria neumí ani slovo španělsky, ale aniž by chápala, co se zpívá, vzpomíná si na španělský text. Je tím tak rozrušená a zmatená, že přeruší svou cestu a toulá se neznámým městem. Při telefonickém hovoru do Německa řekne svému otci Antonovi o svém zážitku a zvláštní fascinaci neznámým městem. O dva dny později se Anton náhle objeví v hotelu, aby se Marii s něčím přiznal: Maria strávila první tři roky svého života na konci sedmdesátých let v Buenos Aires během vojenské diktatury, dokud ji lidé, které vždy považovala za své rodiče, neadoptovali a nepřivezli do Německa. Otec se společně s dcerou vydává hledat její biologické rodiče. Anton dělá vše, co může, aby svou dceru neztratil. Je odhalen jako lhář, ale bojuje až do konce o lásku své dcery - dcery, která ztratila svou starou identitu a sama bojuje za pravdu.

 03:35  Závěr vysílání
Filmbox Plus Filmbox Plus
 00:45  Precious
*žánr: FILM

(PRECIOUS: BASED ON THE NOVEL PUSH BY SAPPHIRE) Drama, USA (2009). Hrají: Gabourey Sidibe, Mo'Nique, Paula Patton, Mariah Carey, Lenny Kravitz, Sherri Shepherd, Daniela Lavender, režie: Lee Daniels.
Claireece Precious Jones si v mládí vytrpěla nepředstavitelné věci - týrala jí matka, otec jí znásilnil a z Claireece tak vyrůstá ubohá, zlostná, tlustá, nevzdělaná a přezíraná bytost. A nemá tak vlastně ani na výběr, než začít poznávat svět na vlastní pěst - a po svém.

 02:30  Spolek nezadaných
*žánr: FILM

(SINGLES WARD, THE) Komedie, drama, USA (2002). Hrají: Will Swenson, Wally Joyner, Robert “Bob-O“ Swenson, Michelle Ainge, & Lincoln Hope, režie: Kurt Hale.
Sólový komediant Jonathan Jordan (Will Swenson) má dokonalý a předvídatelný život, dokud ho jeho žena nečekaně neopustí. Jeho důvěra a přesvědčení o rodinné víře jsou otřeseny a Jonathanova zapojení v církvi i zájmu o ni značně ubude. Ale když se srazí s ředitelkou společenských aktivit kongregace, Cammie Gilesovou, jeho víra je obnovena a Jonathan vzplane novou láskou. SPOLEK NEZADANÝCH vás svým srdečným vtipem a zábavnými postřehy o zvláštnostech randění zaručeně rozesměje.

 04:40  Závěr vysílání
Filmbox Premium Filmbox Premium
 23:55  Na hraně temnoty
*žánr: FILM

(EDGE OF DARKNESS) Krimi, drama, USA, Velká Británie (2010). Hrají: Mel Gibson, Ray Winstone, Danny Huston, Bojana Novakovic, Shawn Roberts., režie: Martin Campbell.
Thomas Craven je detektiv, který strávil roky prací v ulicích Bostonu. Když je jeho vlastní dcera zavražděna před jeho vlastním domem, Craven brzy zjistí, že její smrt je jen jedním střípkem fascinující skládačky plné korupce a spiknutí a je na něm, aby objevil, kdo stojí za tímto zločinem.

 01:50  Bojovníci země
*žánr: FILM

(WARRIORS OF TERRA) Horor, sci-fi, Kanada (2006). Hrají: Andrea Lui, Edward Furlong, Ellen Furey, Erin Berry, režie: Robert Wilson.
Náctiletá Ali si myslí, že její citově odtažitý otec, který pracuje jako vědec, experimentuje na zvířatech v biotechnologickém zařízení, kde hledá lék na rakovinu. Alin nový přítel Chris pracuje v laboratořích jako člen ostrahy, ale prozradí jí, že je spojencem pro plánové přepadení laboratoří aktivisty za práva zvířat, Bojovníky země.

 03:25  Zkuste to přes pejsky
*žánr: FILM

(DOG GONE) Akční, krimi, rodinný, komedie, USA (2003). Hrají: Daphne Zuniga, Zack Ward, Chris Coppola, Eddie Driscoll, Jack Wagner, Todd Bridges, režie: Worth Keeter.
Kyle je policista a jeho partnerem je pes Hunter. Hunter je zabit ve výkonu služby a jeho duše se vrátí v těle zločince jménem Howie. Howie jakožto převtělený Hunter pomůže Kylovi vyřešit podlé spiknutí.

Filmbox HD Filmbox HD
 00:55  Únos a výkupné ii
*žánr: FILM

(KIDNAP & RANSOM II night 2) Krimi, thriller, drama, Velká Británie (2011). Hrají: Trevor Eve, Helen Baxendale, Natasha Little, Amara Karan, Patrick Baladi, John Hannah, Jeremy Crutchley, Kate Tilley, Gregg Chillin, režie: Andy Wilson.
Britský expert na vyjednávání s únosci Dominic King (v podání Trevora Kinga) je povolán do akce, když je v Jižní Africe unesena britská byznysmenka (Emma Fielding)

 02:05  Kukuričné děti - Zjevení
*žánr: FILM

(CHILDREN OF THE CORN IV: THE GATHERING) Horor, USA (1996). Hrají: Naomi Watts, Jamie Renée Smith, Karen Black, William Windom, Stephen Earnhart, Brandon Kleyla, Mark Salling, režie: Greg Spence.
Děti malého městečka jsou pronásledovány nevýslovným zlem, které se skrývá v polích. Přes noc dostanou záchvaty zimnice a křečí. Mladá studentka medicíny musí vyřešit záhadu, která děti nakazila... než jim zlověstný cizinec vezme duši. Začíná závod o čas, který i ty nejotrlejší fanoušky přinutí tajit dech.

 03:30  Závěr vysílání
Kino CS Kino CS
 22:55  Závěr vysílání
 11:45  Atomová katedrála
*žánr: FILM

(Atomová katedrála) Drama. (Československo - 1984). Režie: Jaroslav Balík. Hrají: Bořivoj Navrátil, Ida Rapaičová, Jan Teplý, Jiří Krampol, Josef Vinklář, Pavel Kříž.
Stavba gigantického objektu, jakým je jaderná elektrárna v Dukovanech, si žádá pouze ty nejschopnější odborníky. Takovým je inženýr Hlaváč (Jiří Krampol), který se na projektu podílí od úplného počátku jako stavbyvedoucí. Musí se vypořádat s mnoha problémy, zejména s nedostatkem pracovních sil. Kvůli intrikám podřízených a alibistickému vedení je nespravedlivě sesazen na nižší funkci, čas mu ale dá za pravdu a při slavnostním zahájení provozu elektrárny je už opět hlavním vedoucím. Náročná práce si však vybírá daň nejvyšší, jeho srdce nevydrží zběsilé pracovní tempo.

 13:30  Postavení mimo hru
*žánr: FILM

(Postavení mimo hru) Drama / sportovní / psychologický. (Československo - 1979). Režie: Ivo Novák. Hrají: Juraj Kukura(Jindřich Vacula), Ilja Prachař(ing. Fridrych), Jana Šulcová(Pavla), Hana Čížková(Alena).
Psychologický příběh mladého špičkového sportovce - hokejisty, ukazující i stinné stránky všestranné péče, které se naši vrcholoví sportovci těší. Na jedné straně stojí mimořádně přísnivé životní podmínky, na druhé však lidská závist, vrtkavost přízně publika, pomluvy, úplatkářství a další nešvary, které mohou negativně zapůsobit na méně pevný charakter.

Doku CS Doku CS
 23:10  Závěr vysílání
 12:00  Týden ve filmu 1951: 28 - 33
*žánr: DOKUMENT

(Týden ve filmu 1951: 28 - 33) Dokumentární. (Československo - 1951).
Československý filmový týdeník z roku 1951, díly: 28. - 33.. Obsah:. Sovětský kolchozníci na východním Slovensku - přivítání v Popradě. Rolník Redančik, Besiadka s Komáranskými rolníky. Pšenice v Sabinově. // Alexandrova soubor - Olomouc na stadionu Míru. Šavlový tanec. // Prověrky norem - Objektivy meopta (Přerov, Košíře) a Přesná mechanický v Bratislavě - Porovnání výroby. Zrušení rozdílů norem. // Příprava výkupu obilí - Tomek odhaduje žeň. Výkup a svoz. // Sportovní odpoledne na Strahově - sportovci. Štafeta nový rekord. Zátopek běhal 5 kilomentrov. Fotbalisté porazili maďarské družstvo Čepel. // První velvyslanec korejské lidové demokratické republiky v Praze - Ing-ung Li. Široký ho přivítal. // VI. Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech-hosté: Semjanov ze SSSR, Lukov, Reisman, Konojeva a Sucharejskava. Pablo Neruda pozdravil mír. // Strážci našich hranic - jmenování absolventů. Prohlídku měl Kopřiva. // Záleží na kazdem z nás - diskuse o prověřování norem. Závod v Líšni. // Sovětské kombajny na Lánech JZD - družstvo Hruškách na Moravě zahajuje žeň. // Pro zdraví našich pracujících - Baron Škoda a Žinkovský zámek. Vláda jim sebrala zámek a nechala ho dělníkům.

 13:05  Potomci a předkové I - Čas zrady, čas naděje
*žánr: DOKUMENT

(Potomci a předkové I - Čas zrady, čas naděje) Dokumentární / historický. (Československo - 1972). Režie: Josef Šuran.
První díl střihového dokumentárního cyklu, který obsáhl hlavní proudy v dějinách našeho státu a úlohu KSČ od roku 1938 až po dnešní dobu. Zachycuje hlavní dějinné okamžiky v letech 1938 až 1939, osvobozenecký boj našeho lidu až po vítězství sovětských vojsk u Stalingradu v únoru 1943.

CS FILM CS FILM
 00:00  Konec vysílání
 06:30  CS Mini
*žánr: FILM

CS Mini vysílá denně od 6:30 hodin do 12:00 hodin na programové pozici CS Film.

 12:00  Vojáci svobody 3,4 Česky
*žánr: FILM

Válečný (1977). Hrají: Stefan Gecov, Pohuš Pastorek, Jevgenij Matvejev, Július Pántik, Vladimír Ráž, Ivan Mistrík, Ladislav Chudík, Niklos Benedek, Károly Uljaky, Horst Preusker, Jakov Tripolskij, Ljubomir Kabačiev, Boris Belov, Petr Stefanov aj., režie: Jurij Ozerov.
Jestliže ruská epopej Osvobození zachycovala hrdinství nepřemožitelné a vždy ušlechtilé sovětské armády, nesoucí hlavní břímě bojů proti hitlerovskému Německu, další rozlehlý epos Vojáci svobody rozšířil pohled na odbojové dění ve státech, které budou tvořit součást bolševického bloku. I tentokrát je určující komunistický odboj, k němuž obyvatelstvo celé Evropy obdivně vzhlíží. Druhá část se přesouvá do posledních měsíců války a zachycuje početná protinacistická povstání v okupovaných zemích, mimo jiné též Slovenské národní povstání a krvavou Dukelskou operaci, která je měla podpořit. Největší pozornost si ovšem zaslouží nadšené přivítání Brežněva jako osvoboditele Prahy, když dojatým Pražanům sděluje moudra o přednostech komunismu. (195 minut)

TV PAPRIKA TV PAPRIKA
 01:30  BO 1 (193) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

Ze dne na den (Day By Day) Mimořádně úspěšný seriál „Co si dáme dnes“ od nynějška vystřídá na programu TV Paprika nový pořad vysílaný rovněž každý den s novým obsahem. Krátké dvanáctiminutové epizody budou hospodyňky ze dne na den zásobovat čerstvými nápady, takže jídla předváděná na obrazovce se mohou už za pár hodin objevit na stole rodiny! Dejte si poradit od populárních šéfkuchařů TV Paprika: Tamás Jenei Vás naučí vařit exoticky, Róbert Bede tradičně, Zsolt Serényi moderně a Zoltán Magos podle svěžích středomořských receptů!

 01:45  BO 1 (194) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

Ze dne na den (Day By Day) Mimořádně úspěšný seriál „Co si dáme dnes“ od nynějška vystřídá na programu TV Paprika nový pořad vysílaný rovněž každý den s novým obsahem. Krátké dvanáctiminutové epizody budou hospodyňky ze dne na den zásobovat čerstvými nápady, takže jídla předváděná na obrazovce se mohou už za pár hodin objevit na stole rodiny! Dejte si poradit od populárních šéfkuchařů TV Paprika: Tamás Jenei Vás naučí vařit exoticky, Róbert Bede tradičně, Zsolt Serényi moderně a Zoltán Magos podle svěžích středomořských receptů!

 02:00  Mlýnek na recepty 1 (17) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Recipe Grinder Hu) Róbert Bede a Zsolt Serényi, dva stálí moderátoři našeho nového seriálu nazvaného Mlýnek na recepty, dobře vědí, že diváci, ať už jsou jakéhokoli rodu, určitě ocení pořad, ve kterém bude mít hlavní slovo praktičnost a drobná každodenní kreativita. Mlýnek na recepty vám na obrazovce přípravu jídel, díky kterým vy, vážená divačko, diváku, nebo kdo má u vás v rodině na starosti kuchyňské záležitosti, budete mít značně usnadněnou práci s vymýšlením týdenního menu pro své nejbližší a nejmilovanější. Pro potřeby seriálu jsme si sice recepty rozdělili do čtyř základních kategorií (jídla levná, rychlá, zdravá a chutná), ale zdaleka tím nehodláme tvrdit, že by se nemohlo vyskytnout jídlo, které je rychlé a zároveň chutné, případně zdravé a současně i praktické. Kromě stabilní moderátorské dvojice budou v pořadu pravidelně vystupovat různí hosté - mistři kuchaři, specialisté na maďarskou kuchyni i na gastronomii jiných národů, dále cukráři, somelieři, baroví číšníci a barmani, ale i známé osobnosti, které se proslavily nejen tím, že jsou příšerně slavné...

HBO HBO
 01:20  Až po uši (7) STEREOod 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

(AZ PO USI (AKA. HEAD OVER HEELS) EP. 07) romantická komedie z produkce HBO ČR (2014). Hrají: Aňa Geislerová, Jiří Havelka, Jitka Čvančarová, Anna Polívková, Hynek Čermák, režie: Jan Hřebejk.
Třináctidílný seriál z produkce HBO Europe vypráví o spletitých milostných vztazích v současné středoevropské společnosti. Dějovou osu vyprávění, které natočil režisér Jan Hřebejk, tvoří tři vzájemně propletené milostné trojúhelníky.

 01:55  Nahranej STEREOod 18 rokůfull HD
*žánr: FILM

(TAPED) thriller Nizozemsko (2012). Hrají: Barry Atsma, Susan Visserová, Lorenzo Martelli, Roos Dickmannová, Darío Levy, režie: Diederik Van Rooijen.
Holandský pár Johan a Saar se rozhodnou pro poslední krok k záchraně svého manželství a vydají se dovolenou do Buenos Aires. Čirou náhodou se jim podaří nahrát brutální vraždu, což je promění ve štvance. Budou muset bojovat o život...

 03:20  Vzpomínky na umělce: Robert de Niro starší STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 rokůfull HD
*žánr: DOKUMENT

(REMEMBERING THE ARTIST: ROBERT DE NIRO, SR.) dokument z produkce HBO USA (2014). režie: Perri Peltzová, Geeta Gandbhirová.
Slavný syn nabízí portrét vlastního otce - uznávaného malíře. V intimní zpovědi popisuje Robert DeNiro Jr. kromě dlouho nepovšimnutého malířského talentu i vzájemný vztah otce a syna.

HBO2 HBO2
 00:20  Machete zabíjí STEREOod 18 roků
*žánr: FILM

(MACHETE KILLS) komediální akční thriller USA/Rusko (2013). Hrají: Danny Trejo, Michelle Rodriguezová, Sofía Vergarová, Amber Heardová, Mel Gibson, režie: Robert Rodriguez.
Akcční thriller vypráví o dobrodružstvích legendárního tajného agenta Macheta (Danny Trejo). Na své poslední misi je Machete pověřen prezidentem Spojených států, aby zastavil šíleného teroristu (Mel Gibson) před rozpoutáním nukleární války.

 02:10  Půlnoc v zahradě dobra a zla STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(MIDNIGHT IN THE GARDEN OF GOOD AND EVIL) kriminální komediální drama USA (1997). Hrají: John Cusack, Kevin Spacey, Jack Thompson, Lady Chablis, Alison Eastwoodová, režie: Clint Eastwood.
Když newyorský novinář John Kelso přijede do Savannah v Georgii napsat článek o exkluzivním vánočním večírku, ocitne se společně s jeho pořadatelem Jimem Williamsem uprostřed vraždy Jimova milence Billyho Hansona.

 04:40  Závěr vysílání
HBO Comedy HBO Comedy
 00:15  Síla klamu STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(BAMBOOZLED) komediální drama USA (2000). Hrají: Damon Wayans, Savion Glover, Jada Pinkett Smithová, Tommy Davidson, Michael Rapaport, režie: Spike Lee.
Černošský spisovatel Pierre s titulem z Harvardu je rozčarován z toho, že žádná z televizních stanic nechce zrealizovat jeho scénář o skutečném Afroameričanovi. V rozčílení pak napíše show, která se stane nečekaným hitem...

 02:30  Návaly pod košem STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(THE HOT FLASHES) komedie USA (2013). Hrají: Brooke Shieldsová, Daryl Hannah, Virginia Madsenová, Camryn Manheimová, Wanda Sykesová, režie: Susan Seidelmanová.
Film o basketbalovém týmu nedoceněných žen středního věku, bývalých středoškolských šampiónek, které vyzvou na souboj ty současné. Výhra by jim pomohla získat peníze na prevenci rakoviny prsu a získat zpátky ztracenou chuť do života.

 04:10  Návrat na výsluní (1) STEREOod 12 roků
*žánr: SERIÁL

(THE COMEBACK EP. 01 - PILOT) komediální seriál z produkce HBO USA (2005). Hrají: Lisa Kudrowová, Malin Akermanová, Robert Bagnell, Lance Barber, Robert Michael Morris, režie: Michael Patrick King.
Valerie byla kdysi televizní hvězdou. Ty časy jsou však dávno pryč. Nyní je připravená udělat cokoli, aby se vrátila zpět na obrazovku. V zoufalé snaze o comeback se pustí do reality show, ve které budou kamery sledovat každý její pohyb...

CINEMAX CINEMAX
 00:45  Serenity STEREOod 12 roků
*

(SERENITY) akční sci-fi USA (2005). Hrají: Nathan Fillion, Gina Torresová, Alan Tudyk, Morena Baccarinová, Adam Baldwin, režie: Joss Whedon.
Kapitán Reynolds si se svou vesmírnou lodí Serenity vydělává na živobytí jako nájemný převozník. Když však přibere na palubu dva pasažéry, z nichž se vyklubou pronásledovaní uprchlíci, Serenity se ocitne uprostřed intergalaktické války.

 02:45  Omar STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků
*žánr: FILM

(OMAR) drama Palestina (2013). Hrají: Adam Bakri, Leem Lubanyová, Samer Bisharat, Eyad Hourani, Waleed Zuaiter, režie: Hany Abu-Assad.
Omar je mladý Palestinec, který často přelézá izraelskou bezpečnostní bariéru, aby mohl navštívit svou dívku Nadiu. Poté, co je uvězněn a obviněn z vraždy izraelského vojáka, začne pracovat jako informátor Izraelské tajné služby.

 04:20  Kryptonit! STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků
*žánr: FILM

(KRYPTONITE! (AKA. LA KRYPTONITE NELL BORSA)) komediální drama Itálie (2011). Hrají: Valeria Golinová, Cristiana Capotondi, Luca Zingaretti, Libero De Rienzo, Luigi Catani, režie: Ivan Cotroneo.
Neapol roku 1973. Peppino je citlivý devítiletý chlapec, který žije v dysfunkční a bizarní rodině. Když matka zjistí, že ji podvádí manžel, propadne depresi, uzavře se do sebe a přestane komunikovat...

FILM+ FILM+
 01:15  Přímý kontakt od 18 roků
*žánr: FILM

(Direct Contact) Akční film, USA - Německo (2009). Režie: Danny Lerner Hrají: Dolph Lundgren, Michael Paré
Bývalý příslušník amerických zvláštních jednotek Mike Riggis sedí ve vězení. Má však možnost získat svobodu a peníze výměnou za záchranu Any Galeové - Američanky, která byla unesena na příkaz nelítostného vojenského velitele. Mikovi se ji podaří osvobodit. Hned poté ovšem zjistí, že historka s únosem byla jen trik, jak dostat Anu ven. Náš hrdina i jeho chráněnka se náhle stávají cílem pronásledování bezohledných vládních - polovojenských a zločineckých organizací - všech, kteří ho chtějí zabít a zmocnit se Any. Mike nemá koho požádat o pomoc. Nepřátelé jsou blíž a blíž a on sám musí v akcí nabitém thrilleru s akční hvězdou Dolphem Lundgrenem odhalit pravdu o Aně a přivést ji do bezpečí americké ambasády.

 02:40  Kauza CIA od 12 roků
*žánr: FILM

(The Good Shepherd) Drama, USA (2006). Režie: Robert De Niro Hrají: Matt Damon, Robert De Niro, Angelina Jolie, Joe Pesci, Alec Baldwin
Koncem třicátých let minulého století studuje ctižádostivý Edward Wilson na Yale University a tam vstoupí do tajného spolku Skull and Bones. Jako vlastenec udá oblíbeného profesoru kvůli jeho nacistickým sympatiím. Vláda pak najme Edwarda na několik tajných operací a později ho umístí jako člena CIA v Londýně. Kariéra Edwarda Wilsona stoupá do závratných výšek před a po II. světové válce, během studené války a kubánské krize. Edward musí ale udržovat velice křehkou balanci mezi svou prací, manželkou a synem...

 04:55  Závěr vysílání
AMC CHANNEL AMC CHANNEL
 01:20  BO
*žánr: FILM

Smrtící věž (The Deadly Tower) thriller US (1975). Režie: Jerry Jameson Hrají: Kurt Russell, Ned Beatty, Richard Yniguez, Pernell Roberts
Univerzitní student Charles Whitman trpí velkými bolestmi hlavy, během nichž se u něj projevují násilnické sklony. Jednoho dne zabije svou ženu i matku, nakoupí zbraně a zabarikáduje se nahoře ve věži jedné z univerzitních budov.

 02:55  Chattahoochee
*žánr: FILM

(Chattahoochee) dokument US (1990). Režie: Mick Jackson Hrají: Gary Oldman, Dennis Hopper, Frances McDormand, Pamela Reed
Americký válečný hrdina se pokusí o bizarní sebevraždu a skončí proto v psychiatrické léčebně Chattahoochee. Svůj pobyt uvnitř věnuje odhalování místních děsivých metod při léčbě pacientů.

 04:30  Muž zvaný Sarge
*žánr: FILM

(A Man Called Sarge) komedie US (1990). Režie: Stuart Gillard Hrají: Bobby Dicicco, Gary Kroeger, Gretchen German
Francouzská cizinecká legie nebude po úsměvných činech, jež vykonal seržant Duke Roscoe a jeho nesourodá, rozčepýřená jednotka za druhé světové války, už nikdy to, co bývala. Vynikající parodie na válečný film", nikdo se neubrání slzám smíchu."

Film Europe Film Europe
 23:40  Skutečný život
*žánr: FILM

(Alithini zoi) Drama / fantasy / romantický, Francie / Řecko (2004). Hrají: Marina Kalogirou(Alexandra), Nikos Kouris(Aris Kalligas), Odysseas Papaspilopoulos(Nikos), Thennis Bazaka(Mrs. Kalliga), Yiannis Diamantis(Hristos), režie: Panos Koutras.
Aris Kalligaovi je 27 let. Po odvykací kúře se vrací zpět do Atén, do dekadentního, povrchního světa, který před nedávnem opustil. Jeho matka - éterická, výstřední, manipulativní, velká opora v aténské společnosti - žije s Christosem, svým oddaným zahradníkem, v honosné vile, která odráží jejího ducha. Impozantní, velkolepá, ale temná. Její život je totiž obklopen temnými tajemstvími. Aris se pokouší změnit, porozumět sobě samému a ovládat své sebedestruktivní nátlaky. Znovu se však objevují známé tváře z minulosti: Nikos, jeho někdejší dealer, mladý homosexuál, který ho vášnivě miluje. A Joy, jeho dřívější přítelkyně: bohatá, krásná, závislá na kokainu. Aris se jim snaží vyhýbat. Vášnivě propadne kouzlu Alexandry, návrhářky, jejíž přirozená jednoduchost kontrastuje s úplně vším, co dosud Aris poznal. Ale jeho neurotická a majetnická matka protestuje a přinutí ji, aby ho opustila. S matčinou pomocí se Joy rozhodne vrátit k Arisovi a obnoví svůj vztah přesně tam, kde ho kdysi ukončili. Aris, nadále sužovaný vlastní matkou, někdejšími přáteli, milenkou a záhadnou smrtí otce, se snaží odolat vábivému sebezničujícímu životnímu stylu, který kdysi vedl. Avšak závislost na narkotikách je neudržitelná a minulost je pro všechny neodvratná.

 01:45  Samotář
*žánr: FILM

(Le solitaire) Akční / krimi / drama, Francie (1987). Hrají: Michel Creton(Simon), Jean-Paul Belmondo(Stan Jalard), Jean-Pierre Malo(Charly Schneider), Michel Beaune(Pezzoli), Pierre Vernier(Maurin), režie: Jacques Deray.
Dva stárnoucí policisté, přátelé Stan a Simon, chtějí podat výpověď a odjet na Antily dělat hoteliéry. Zajdou se rozloučit do nočního klubu, tam ale hledaný zločinec Schneider Simona zastřelí a uteče. Smutný Stan doma vyhodí obě připravené výpovědi a zůstane u policie, aby se mohl pomstít. Na to si ale musí počkat celé dva roky, než se objeví zprávy, že Schneider je zpátky ve Francii. Stan zatím vychovává Simonova syna a stal se šéfem protiteroristického oddělení. Když dojde ke krvavému přepadení auta s penězi, je Stan přesvědčený, že je to Schneiderovo dílo. Jeho šéf mu nevěří, Stan ale pátrá dál a používá k tomu jakékoli metody, včetně těch ne příliš legálních. Dopadnout Schneidera ale nebude vůbec jednoduché.

 03:25  Skutečný život
*žánr: FILM

(Alithini zoi) Drama / fantasy / romantický, Francie / Řecko (2004). Hrají: Marina Kalogirou(Alexandra), Nikos Kouris(Aris Kalligas), Odysseas Papaspilopoulos(Nikos), Thennis Bazaka(Mrs. Kalliga), Yiannis Diamantis(Hristos), režie: Panos Koutras.
Aris Kalligaovi je 27 let. Po odvykací kúře se vrací zpět do Atén, do dekadentního, povrchního světa, který před nedávnem opustil. Jeho matka - éterická, výstřední, manipulativní, velká opora v aténské společnosti - žije s Christosem, svým oddaným zahradníkem, v honosné vile, která odráží jejího ducha. Impozantní, velkolepá, ale temná. Její život je totiž obklopen temnými tajemstvími. Aris se pokouší změnit, porozumět sobě samému a ovládat své sebedestruktivní nátlaky. Znovu se však objevují známé tváře z minulosti: Nikos, jeho někdejší dealer, mladý homosexuál, který ho vášnivě miluje. A Joy, jeho dřívější přítelkyně: bohatá, krásná, závislá na kokainu. Aris se jim snaží vyhýbat. Vášnivě propadne kouzlu Alexandry, návrhářky, jejíž přirozená jednoduchost kontrastuje s úplně vším, co dosud Aris poznal. Ale jeho neurotická a majetnická matka protestuje a přinutí ji, aby ho opustila. S matčinou pomocí se Joy rozhodne vrátit k Arisovi a obnoví svůj vztah přesně tam, kde ho kdysi ukončili. Aris, nadále sužovaný vlastní matkou, někdejšími přáteli, milenkou a záhadnou smrtí otce, se snaží odolat vábivému sebezničujícímu životnímu stylu, který kdysi vedl. Avšak závislost na narkotikách je neudržitelná a minulost je pro všechny neodvratná.

Filmbox Family Filmbox Family
 00:25  Závěr vysílání
 07:35  Vánoční hvězda -(13)
*žánr: FILM

(CHRISTMAS STARS 13) Rodinný, (2012). Hrají: Martine Olbye Hjejle, Rasmus Bjerg, Szhirley, režie: Michael Wikke, Steen Rasmussen.
Hlavními postavami filmu Christmas Stars jsou tři děti - Sus, Bob a Tom, který je o něco mladší než ostatní. Děj začíná v momentě, kdy Sus nedobrovolně skončí v Brorfelde, malé vesničce daleko od civilizace, kde její rodiče zdědili mateřskou školku Poinsettia („Poinsettia“ je v dánštině „vánoční hvězda“). Sus se brzy skamarádí se stejně starým Bobem, který je blázen do hvězd a jehož matka beze stopy zmizela před sedmi lety během pozorování hvězd. Bob tráví veškerý svůj čas v Brorfeldské observatoři studiem vesmíru. Posledním členem naší trojky je Tom, malý darebák žijící v přesvědčení, že skřítkové jsou vampýři. Jednoho dne objeví Bob na nebi novou hvězdu - a poté, co o ni projeví nebývalý zájem tři podivní a arogantní astronomové, začnou se dít věci. Ve snímku Christmas Stars uvidíte vedle ústřední trojice celou řadu dalších zajímavých charakterů - mezi nimi i Bobova tátu, bývalou rockovou hvězdu, zuřivě shánějícího peníze pro místní koncertní halu, kde chce uspořádat vánoční muzikál.

 08:05  Angličan (1)
*žánr: FILM

(ENGLISHMANS BOY night 1) Drama, Kanada (2008). Hrají: Bob Hoskins, Nicholas Campbell, Don McKellar, Amy Matysio, Tantoo Cardinal, Rémy Girard, David McNally, Ted Dykstra, Michael Therriault, Jonathon Young, režie: John N. Smith.
Film Englishman's Boy vypráví příběh mladého scenáristy Harryho Vincenta, který se ve dvacatých letech minulého století dostane z prérií přímo do Hollywoodu. Známý šéf filmových studií Damon Ira Chance (Bob Hoskins) jej pověří úkolem vypátrat takřka nepolapitelného herce ze starých westernů Shortyho McAdooa (v podání Nicka Campbella). Chance plánuje natočit velkofilm o divokém západě a právě angažováním McAdooa mu hodlá dodat na hodnověrnosti. Paralelně s hlavní dějovou linií se má filmem prolínat příběh mladého flákače, známého jako Englishman's Boy (Mladej Angličan). V květnu roku 1873 se Englishman's Boy přidává ke skupině lovců, kteří pátrají po zlodějích koní. Jejich pouť vyvrcholí až krvavým střetnutím s indiánským kmenem Assiniboinsů na kopcích Cypress Hills. Harrymu se nakonec podaří nalézt McAdooa a poodhalit roušku příběhu, který se stane východiskem pro Chanceův film - spolu s tím však odkryje i něco z temných ambicí šéfa studia.

EUROSPORT EUROSPORT
 01:30  Závěr vysílání
 08:30  Snooker
*žánr: SPORT

PTC v Lisabonu - finále

 09:45  Skoky na lyžích
*žánr: SPORT

SP v Nižním Tagilu - individuální závod mužů

EUROSPORT2 EUROSPORT2
 01:00  Basketbal
*žánr: SPORT

Eurocup - skupiny Štrasburk - Paříž

 02:00  Basketbal
*žánr: SPORT

Eurocup - skupiny Chimki - Zenit Petrohrad

 03:00  Basketbal
*žánr: SPORT

Magazín Euroligy

SPORT 1 SPORT 1
 01:15  BO Repríza
*žánr: SPORT

KO TV

 01:45  Zlaté okamžiky (1451)
 02:00  Házená Repríza
*žánr: SPORT

Ženy, mistrovství Evropy, Hlavní kolo

SPORT 2 SPORT 2
 01:30  Lední hokej Reprízafull HD
*žánr: SPORT

Slovan - Jokerit KHL, základní část

 04:00  Fotbal Repríza
*žánr: SPORT

Atlético Madrid - Villarreal La Liga, 15. kolo

 06:00  Fotbal Repríza
*žánr: SPORT

PSV - Twente Eredivisie, 16. kolo

NOVA SPORT NOVA SPORT
 01:05  Smackdown (124/2012)
*žánr: SPORT

Nejlepší wrestlingová show světa

 02:05  Minnesota Wild-Boston Bruins Live
*žánr: SPORT

Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přestávkách: NHL News, Borec měsíce)

 04:30  Videotext
SPORT 5 SPORT 5
 23:55  Noční vysílání 16/9
 07:00  Sport 5 Report 16/9
*žánr: SPORT

sportovní zpravodajství

 07:10  Sezóna přezouvání s Alcarem 16/9
*žánr: SPORT

co jste nevěděli o kolech

SLOVAK SPORT TV SLOVAK SPORT TV
 00:00  Program není k dispozici
*

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.

 03:00  Program není k dispozici
*

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.

 06:00  Program není k dispozici
*

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.

Golf Channel Golf Channel
 00:00  Noční program
 08:30  PLAY OFF FedEx Cup - The Barclays 2012
*žánr: SPORT

Finálové kolo turnaje PGA Tour

 14:00  PLAY OFF FedEx Cup- The Barclays 2013
*žánr: SPORT

Finálové kolo turnaje PGA Tour

MTV EUROPE MTV EUROPE
 00:00  Only Hits
*

Připojte se k nám a podívejte se na ty nejžhavější okamžiky.

 04:00  Only Hits
*

Připojte se k nám a podívejte se na ty nejžhavější okamžiky.

 05:00  Nešika
*

Když jsme naposledy viděli Jennu Hamilton, chystala se do prvního ročníku na Palos Hills High School, což bylo dost náročné pro všechny kolem. Ve třetí sérii se Jenna po aférce s Collinem rozejde s Mattym, vydá se na špatnou cestu a začne holdovat trávě.

ÓČKO ÓČKO
 00:00  Óčko flirt
*

proud klipů se vzkazy diváků óčka

 06:00  Ranní fresh
*

vstávání s muzikou

 09:00  Millennium
*

největší hity nového milénia

iConcerts HD iConcerts HD
 00:00  Band Du Lac - Live at Wintershall
*

VARIOUS, Eric Clapton, Ringo Starr, Paul Carrack, Katie Melua, Chris Barber, Roger Taylor, Gary Brooker, The Drifters , Band Du Lac, Andy Fairweather-low

 02:00  PLAYLIST
*

VARIOUS

 03:00  London Live 03 (09)
*

VARIOUS, Athlete, Robin Thicke, The Go! Team , Sugababes

Brava HDTV Brava HDTV
 00:01  Verdi - Stiffelio
*

As in many of his operas, love and betrayal are at the core of Giuseppe Verdi’s 'Stiffelio’ (1850). For once, the story does not end in tears - instead, it is a warm plea for forgiveness. Protestant minister Stiffelio returns from a mission to Count Stankar’s castle, where his wife Lina, Stankar’s daughter, awaits him. When he arrives, he says that he just saw two lovers saying their goodbyes near the castle, and that one of them dropped a bundle of letters. Unwilling to know the identity of the pair, he decides to burn the letters, to Lina’s relief. It was her, whom Stiffelio caught in flagrante with her lover Raffaele. The two try to keep their relation a secret, but in the end, and after many complications, the truth is revealed. When Stiffelio finds out what is brewing, Lina ended her affair with Raffaele, promising him eternal devotion. After struggling briefly with his anger, Stiffelio decides that he still loves his wife: he forgives her.Andrea Battistoni, Parma Teatro Regio Orchestra, Parma Teatro Regio Chorus, Tiziano Mancini (stage director), Guanqun Yu (soprano), Roberto Aronica (tenor), Roberto Frontali (baritone), Antonio Mangione (tenor)

 02:00  Claudio Abbado conducts the Simón Bolívar Youth Orchestra
*

The Simón Bolívar Youth Orchestra of Venezuela was the orchestra in residence at the Lucerne Festival at Easter 2010. Under the baton of their strong supporter Claudio Abbado, the orchestra once again reaches out to the audience on this special evening, spreading its lively enthusiasm at highest musical level, it is both famous and loved for. After a brilliant performance of Prokofiev’s Scythian Suite Op. 20, the ensemble is accompanied by the young and talented Austrian soprano Anna Prohaska. The evening is concluded by a most emotional interpretation of Tchaikovsky’s 'Pathétique’. Claudio Abbado, Simón Bolívar Youth Orchestra, Anna Prohaska (soprano)

 03:50  Mussorgsky - Prelude to Khovanschchina
*

Modest Mussorgsky’s opera Khovanschchina tells the story of the changes in the 17th-Century Russian society that eventually led to the rule of Peter the Great. Mussorgsky died before he could complete the opera. In this introduction (or prelude) the slow rise of the sun is described.Sir Simon Rattle, Berliner Philharmoniker

JimJam JimJam
 01:40  Kravička Connie (96)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Connie je neposedná malá kravička, která strká svůj zvědavý čumáček úplně všude a která je strůjcem mnoha problémů a každého poplete.

 01:50  Hip Hip Hurá (24)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Sledujte příhody hrocha Hip Hipa a jeho kamaráda lasičky Hurá. Pomozte jim řešit hádanky a zakřičte si spolu s nimi Hip-Hip-Hurá.

 02:05  Příhody Pižly Mžika (30)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Seriál Příhody Pižly Mžika je tou nejlepší kreslenou dětskou podívanou! Chytrý a technicky dokonalý seriál nabízí postavičky v trojrozměrné podobě.

duck tv duck tv
 01:41  The World of Animals
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Kids get to know domestic and wild animals in order to recognize them in the zoo or at the farm.

 01:43  The Way We Travel
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

We can watch various vehicles, observe how they operate, see their different parts and hear the noises they make.

 01:45  Listen to This
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Kids can pair various animals and musical intruments to the sounds they make.

Disney Channel Disney Channel
 01:40  Violetta
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Episode 9

 02:25  Randy Cunningham: 9th Grade Ninja
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Dawn of the Driscoll/Night of the Living McFizzles

 02:45  Violetta
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Episode 6

MINIMAX MINIMAX
 20:00  Závěr vysílání
 06:00  Poznáváme přírodu 1 (20) od 7 roků
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(Wild Kratts) VEVERKA VERSUS SOJKA

 06:30  Bibi Blocksberg 1 (12) od 7 roků
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(Bibi Blocksberg) Nová škola Bibi je malá blonďatá holčička s kouzelnými schopnostmi, která má věčně roupy a často si střílí z lidí ve svém okolí, dospělí-nedospělí. Když letí na koštěti, dělá si cestou legraci z pilotů, ztropí ale žertík klidně i třídnímu učiteli nebo starostovi, když se rozhodne chránit zájmy dětít. Bibi má čarodějné vlastnosti, čarodějné koště a zná čarodějné formulky, které vždycky přijdou vhod, když se s přáteli dostane do maléru. Její rodina také není zcela obyčejná - i matku má čarodějku, a tak se stane, že jako dárek k narozeninám společně míchají přípravky na povzbuzení kouzelné síly nebo tatínka promění v papouška. Bibi žije s rodiči a sourozencem na sídlišti v Neustadtu. Má rozsáhlé příbuzenstvo a plno kamarádů, například Maritu, Moniku, Floriána a Tinu, s kterými se můžete teď seznámit i vy.

HUSTLER TV HUSTLER TV
 00:30  Big Phat Apple Bottom Bootys 16
 02:00  Tattooed Temptresses 2
 03:30  Filthy Couples Of London
BRAZZERS TV Europe BRAZZERS TV Europe
 01:40  Dani Daniels Girl Perversions od 18 roků
*

Ep. 2. Award-winning female director Scarlett Revell invites you into her perverted world. Dani Daniels Girl Perversions is a tale of obsession and desire. Witness some of the most depraved lesbian fantasies, all from a woman's perspective.

 02:05  Deadly Women od 18 roků
*

Ep. 3. Perverted nurse Samantha Bentley gives her patient some special treatment. Watch as she rides his cock, stuffing it into all her tight little holes.

 02:30  Fucking On The Moon od 18 roků
*

This week, Mofos delivers Regina Moon direct from Hungary. With her beautiful 34Ds she gives this guy a run for his money. Damn what a hot girl!

LEO TV LEO TV
 01:00  FILMOVÁ STŘEDA - NADRŽENÁ MLÁĎATA od 18 roků
*

Studentky si užívají šukání a vy to můžete prožívat s nimi! - 4.část

 02:00  FILMOVÁ STŘEDA - NADRŽENÁ MLÁĎATA od 18 roků
*

Studentky si užívají šukání a vy to můžete prožívat s nimi! - 5.část

 03:00  Sex s LEO TV až do rána! od 18 roků
*

Výběr pořadů ze světové produkce!

Man-X Man-X
 01:27  La main au feu
*

erotic

 02:50  Mixxxed nuts vol 05 - sweet salty & sticky
*

erotic

 04:15  Control - Young bastards
*

erotic

Legenda: bez omezení...bez věkového omezení, od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let, od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let, od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let, od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let, STEREO...stereo, MONO...mono, DUO...vysílání s duálním zvukem, SURROUND SOUND...Surround sound, DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround, DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital, 16/9...obrazový formát 16:9, SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309), TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky, znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči, audio description...audio description (zvukový popis), MHP...MHP (interaktivní aplikace), poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici, černobíle...černobílé vysílání, full HD...pořad v nativním HD rozlišení, Live...přímý přenos, Záznam...záznam, Premiéra...premiéra, Repríza...repríza, Česky...česky, Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2014

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity