Televizní program - paket Skylink

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
14:15 O zlatém pokladu SKRYTÉ TITULKY

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Pohádka z rudolfínské doby o chamtivosti, kouzlech a lásce (1994). Hrají: P. Kostka, M. Kubec, M. Kuklová, H. Maciuchová, M. Reifová a další. Scénář I. Pavlová. Kamera M. Dostál. Režie V. Janečková (75 min)
15:30 Robinsonka SKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: FILM
Miroslava Šafránková v hlavní roli příběhu dospívající dívky, jejíž život změní náhlá smrt maminky. Filmová adaptace oblíbeného románu Marie Majerové (1974). Dále hrají: P. Kostka, J. Obermaierová, V. Dlouhý, M. Horáková a další. Scénář O. Hofman. Kamera J. Pávek. Režie K. Kachyňa (76 min)
16:50 Komici na jedničku SKRYTÉ TITULKY

Jiřina Bohdalová Petr Nárožný ve společnosti královny české komedie (2012). Dále účinkují: S. Stašová, O. Vetchý, M. Ciccotti a V. Staš. Režie A. Činčerová
logo stanice ČT 2 ČT 2
14:20 Neobyčejné ženy: Indira Gándhíová DUOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Hrdá dcera obrovské země. Portrét z cyklu BBC
15:10 Starověký Řím: Vzestup a pád SKRYTÉ TITULKY

žánr: DOKUMENT
impéria (5/6) Konstantin Veliký Nejvlivnější císař. Dokument z cyklu BBC
16:05 Na cestě po jižní Jamajce SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: DOKUMENT
S Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem na pouť k posvátnému stromu, na návštěvu vyhlášené kávové plantáže a do rodiště nejrychlejšího muže planety (2011). Režie J. Počtová
logo stanice ČT 24 ČT 24
14:32 Náš Karel IV. SKRYTÉ TITULKY

Středověk a gotika kolem nás. Po stopách nejvýznamnějšího českého panovníka
15:00 Zprávy SKRYTÉ TITULKY
15:05 Stopy, fakta, tajemství SKRYTÉ TITULKY

Bomba pro TGM Kdo chystal vraždu prezidenta Masaryka? Reportér Stanislav Motl pátrá v dokumentárním cyklu České televize po záhadách a neznámých historických souvislostech (2012). Režie J. Fedurco
logo stanice ČT Sport ČT Sport
13:00 Atletika: IAAF Diamond League 2016 Záznamfull HD

žánr: SPORT
Londýn Záznam závodu seriálu nejprestižnějších světových atletických mítinků
15:05 Cyklistika: Tour de France 2016 full HD

žánr: SPORT
Sestřih z průběhu 20. etapy nejslavnějšího cyklistického etapového závodu
16:00 Cyklistika: Tour de France 2016 Livefull HD

žánr: SPORT
Přímý přenos závěrečné 21. etapy nejslavnějšího cyklistického etapového závodu
logo stanice ČT:D ČT:D
14:15 O zlatém pokladu SKRYTÉ TITULKY

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Pohádka z rudolfínské doby o chamtivosti, kouzlech a lásce (1994). Hrají: P. Kostka, M. Kubec, M. Kuklová, H. Maciuchová, M. Reifová a další. Scénář I. Pavlová. Kamera M. Dostál. Režie V. Janečková (75min)
15:30 Nová dobrodružství Luckyho Luka SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(40/52) Statečný kovboj umí tasit kolty rychleji, než jeho vlastní stín. Francouzský animovaný seriál
15:55 Lovci draků SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Mazaný Gwizdo a odvážný Lian-ču se ve svém řemesle opravdu vyznají! Francouzsko-německý animovaný seriál
logo stanice Nova Nova
13:10 Dokonalý gentleman STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: FILM
(Distinguished Gentleman) Floridský kongresman zemřel a šikovný zlodějíček Eddie Murphy toho využije. Připíše se na listinu a zázračně vyhraje volby do Kongresu... Americká komedie (1992). Dále hrají L. Smith, Sh. L. Ralph, J. D. Baker, V. Rowell a další. Režie J. Lynn (108 min)
15:35 Vratné lahve STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: FILM
Učitel Zdeněk Svěrák nezvládá krizové situace se vzpurnými žáky a počítačům rozumí jako koza petrželi. Proto raději vypoví službu, ale s pozicí důchodce se rozhodně nehodlá smířit. Navzdory nesouhlasu ženy Daniely Kolářové přijímá brigádnické místo ve výkupu lahví menšího supermarketu, kde ponořen do chlapských snů a tužeb nemíní zestárnout... Česká komedie (2007). Dále hrají T. Vilhelmová, J. Macháček, M. Táborský, A. Vránová, N. Boudová, J. Budař a další. Režie J. Svěrák (98 min)
17:45 Láska z pasáže SKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
Lukáš Vaculík má za sebou maturitu, ale živí se jako čistič oken a lehce vydělané peníze ho přivedou na scestí. Český film (1984). Dále hrají T. Kulíšková, M. Vašut, V. Dlouhý, O. Vetchý, V. Jandák a další. Režie J. Soukup (73 min)
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
14:00 Pravá blondýnka 3 STEREO16/9full HD

žánr: FILM
(Legally Blondes) Blonďatá dvojčata, Izzabelle a Annabelle Woodsovy, opouštějí po smrti matky rodnou Anglii a stěhují se spolu s otcem do slunné Kalifornie, do domu své slavné sestřenice, blonďaté právničky Elle Woodsové. Izzy a Annie se těší na slunce, moře i na novou střední školu, ne všichni spolužáci je však přivítají s otevřenou náručí. Půvabné blondýnky se ovšem jen tak nevzdají... Romantická komedie USA (82 min). Hrají: Milly Rosso, Becky Rosso, Christopher Cousins, Brittany Curran a další. Režie: S. S. Holland (2009)
15:55 Nesvatbovi STEREO

žánr: FILM
(Wedding Crashers) Dva nerozluční kamarádi Owen Wilson a Vince Vaughn mají neobvyklého koníčka. Vetřou se na cizí svatbu, pochutnají si, zamotají hlavu některé z vdavekchtivých dívek a zmizí. Jenže pak se jeden z nich skutečně zamiluje a pravidla jednorázového anonymního "balení" poruší... Americká komedie (2005). Dále hrají Ch. Walken, R. Canada, B. Cooper, I. Fisher, H. Gibson, J. Seymour a další. Režie D. Dobkin (109 min)
18:15 Policie Battle Creek (10) STEREO16/9Premiérafull HD

žánr: SERIÁL
(Battle Creek I) Poněkud drsný venkovský detektiv je nucen začít na svých případech spolupracovat s agentem FBI, hezounem s vybraným chováním. Detektiv z nuceného partnerství není nikterak nadšený, musí však uznat, že jejich spolupráce, která je založena na rozdílných metodách, a hlavně rozdílném přístupu k vyšetřovaným, nese úspěchy. Jen kdyby ho kolega tolik nerozčiloval. Americký kriminální seriál (2015) Hrají: Dean Winters, Josh Duhamel, Aubrey Dollar, Rick Gonzalez, Damon Herriman, Liza Lapira, Janet McTeer, Kal Penn, Dustin Ybarra a další. (40 min)
logo stanice TV Fanda TV Fanda
14:20 Ripleyho věřte nevěřte (4) STEREO

žánr: DOKUMENT
(Ripley's Believe It or Not I) Neuvěřitelní lidé s neuvěřitelnými schopnostmi. Neskutečné zajímavosti a rekordy všeho druhu. Nevěříte? Věřte! Americký dokument (2000)
15:25 Teleshopping
15:40 Velká přestřelka 16/9full HD

žánr: FILM
(La resa dei conti) Slavný lovec uprchlých zločinců Corbett dostane od bohatého železničního magnáta úkol. Má chytit uprchlého Mexikána Cuchilla, který má na krku vraždu a znásilnění mladé dívky. Corbett se vydává na lov, ale postupně přichází na to, že v celém případu něco nehraje a nic není takové, jak se zprvu zdá. Corbett se musí rozhodnout, zda dá přednost penězům, či spravedlnosti. Italsko španělský western (1966). Hrají L. V. Cleef, T. Milian, N. Navarro, W. Barnes a další. Režie S. Sollima (86 min)
logo stanice Smíchov Smíchov
14:40 Dva a půl chlapa XI (2) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Two and a Half Men XI) Život Waldena a Alana naruší příjezd Jenny, která prohlašuje, že je Charlesova nemanželská dcera. Ubytuje se v domě na pláži, a protože je to lesbička a alkoholička, o zábavu s ní není nouze a Walden nestačí hasit jeden průšvih za druhým... Jedenáctá řada amerického seriálu s Ashtonem Kutscherem (2013). Dále hrají J. Cryer, C. Ferrell, A. Tamblyn, H. Taylor a další.
15:05 Dva a půl chlapa XI (3) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Two and a Half Men XI) Život Waldena a Alana naruší příjezd Jenny, která prohlašuje, že je Charlesova nemanželská dcera. Ubytuje se v domě na pláži, a protože je to lesbička a alkoholička, o zábavu s ní není nouze a Walden nestačí hasit jeden průšvih za druhým... Jedenáctá řada amerického seriálu s Ashtonem Kutscherem (2013). Dále hrají J. Cryer, C. Ferrell, A. Tamblyn, H. Taylor a další.
15:35 Tři kluci a nemluvně IV (22) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(Baby Daddy IV) Z Bena se ze dne na den stane táta, když před svým vchodem objeví odložené malé dítě, které tam nechala jeho bývalá přítelkyně. Ben se rozhodne holčičku vychovávat. Pomocnou ruku mu podá jeho máma, bratr Danny, nejlepší kamarád Tucker a jeho dobrá kamarádka Riley, která je do Bena v skrytu duše zamilovaná. Čtvrtá řada komediálního seriálu USA (2012) Hrají: Tahj Mowry, Melissa Peterman, Jean-Luc Bilodeau, Derek Theler, Alec Medlock, Tuc Watkins, Lance Barber a další (22 min)
logo stanice TELKA TELKA
14:35 Scénky na scénu STEREO

Velká soutěž o nejlepší scénku. Dnešní téma: Láska a manželství. Uvádějí Tereza Bebarová a Lumír Olšovský. Účinkují R. Genzer, M. Suchánek, J. Boušková, P. Trávníček, P. Rychlý, J. Mrázek, L. Plačková a další (2005).
15:40 Čundrcountryshow

Bláznivá hudebně zábavná show Ivana Mládka se soutěží o Zlatého bobra. Účinkují I. Pešák, L. Šindelářová, J. Wimmer, KTO. Rangers, Greenhorns a další. Režie J. Pecha (1994)
16:40 Babicovy dobroty STEREO16/9

S Jirkou Babicou a jeho hosty budete vařit dobroty, které znáte a navíc se dozvíte skvělé nápady, které vás ještě nenapadly... (2011)
logo stanice Prima Prima
13:15 Vraždy v Midsomeru VI STEREOSKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: SERIÁL
Smrt a sny Detektiv Tom Barnaby vyšetřuje násilnou smrt neoblíbeného a věčně zadluženého Martina Wroatha. Než stačí odhalit pachatele, přibudou v případu další vraždy... Britský kriminální seriál (2003). Hrají J. Nettles, D. Casey, J. Wymarková, L. Howardová a další. Režie P. Smith (99 min)
15:25 Přístav (26) STEREOSKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: SERIÁL
Líbej mě! Tereza odjíždí ze Zátoky. Roman to bez ní nemůže vydržet a jede za ní do Prahy. Vyspí se spolu. Pepa chce koupit dům, Krupice chce koupi oddálit a ujede na týden k moři. Frnkne tak před Pepou i před Skálou. Dá mu SIMku do mobilu, aby si mohli aspoň psát. Johana shání textaře, aby se Petr nevrátil ke spolupráci s Alicí. Komediální seriál, kde rádi zakotvíte (2015). Hrají M. Dejdar, F. Blažek, V. Hybnerová, M. Zounar, J. Schneiderová, P. Čtvrtníček, K. Kaira Hrachovcová, P. Řezníček, O. Želenská, N. Lichý, L. Potměšil, H. Gregorová a další. Režie J. Rezková (60 min)
16:50 Rozpal to, šéfe! STEREOfull HD

Zdeněk Pohlreich opět na svém statku! Rozpálí gril, rozvášní chuťové buňky, uvaří pro vás i své přátele. Jednoduše, s nápadem i vtipem, prostě nejlíp (37 min)
logo stanice Prima COOL Prima COOL
14:45 Simpsonovi XVI (15) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Futu-drama Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (2004 - 2005) (21 min)
15:15 Simpsonovi XVI (16) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Kdo se bojí pokrývače? Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (2004 - 2005) (21 min)
15:45 Simpsonovi XVI (17) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Požírač srdcí Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (2004 - 2005) (21 min)
logo stanice Prima LOVE Prima LOVE
14:15 Chůva k pohledání II (18)

žánr: SERIÁL
Fran Fineová přišla o snoubence i o práci. Náhodou se dostane do domu bohatého vdovce jako chůva jeho tří dětí a všem obrátí život naruby... Americký komediální seriál (1994). Hrají F. Drescherová, Ch. Shaughnessy, D. Davis, L. Laneová a další. Režie L. Shallat (24 min)
14:50 Tajemné vraždy STEREOfull HD

žánr: FILM
(Trigger Point) Studentka Callie se přidá k aktivistické skupině, která bojuje proti výstavbě mrakodrapu. Brzy zjistí, že jejich počínání má smrtelné následky... Kanadský film (2014). Hrají J. Hinsonová, Y. Gellman, A. Goulem a další. Režie P. Gagnon (82 min)
16:45 Ve službách FBI IV (2) STEREOfull HD

žánr: SERIÁL
Nejhledanější Když Peter odhalí pravou totožnost Nealova ostrovního ochránce, začne spřádat riskantní plán na Nealův návrat do New Yorku... Americký kriminální seriál (2012). Hrají M. Bomer, T. DeKay, W. Garson a další (41 min)
logo stanice Prima ZOOM Prima ZOOM
14:45 24 hodin v divočině (1) STEREOfull HD

žánr: DOKUMENT
(Wild 24) Africká savana Sledujte jeden den života vybraných zvířat. Uvidíte, jak v africké savaně svádí boje býložravci a masožravci, nebo se s námi vypravíte do nehostinných polárních oblastí, kde je pro zvířata dostatek potravy otázkou přežití... Americký dokumentární seriál (2015) (48 min)
15:50 Nejdůležitější bitvy (3) STEREOfull HD

žánr: DOKUMENT
Arabsko-izraelský konflikt Nejdůležitější bitvy v boji o Tichomoří, korejské válce a arabsko-izraelském konfliktu ve zcela novém světle. Špičkoví vojenští odborníci zanalyzují taktiku a vítězné postupy i ukáží přelomové okamžiky, které rozhodly o vítězi... Americký dokument (2008) (45 min)
16:55 Vzdušné souboje: Kdo s koho (1) STEREO

žánr: DOKUMENT
(Showdown: Air Combat) F-86 Sabre versus MiG-15 V květnu 1951 se v jihokorejském vzdušném prostoru střetly letouny MiG-15, pilotované zkušenými ruskými piloty, s americkými stíhacími letouny F-86 Sabre. Síly obou letek byly vyrovnané, co tedy způsobilo vítězství jedné strany a porážku druhé? Historický válečný dokument USA (2006) (45 min)
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
13:20 Doktor z hor (15, 16) SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Der Bergdoktor) Příběhy venkovského lékaře z tyrolského Sonnensteinu. Oblíbený německý seriál (1992-1997). Hrají G. Lippert, H. Krassnitzer, A. Zagaria, E. Fuchs, M. Guggenberger a další
15:25 Inga Lindström: Divocí koně STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(Inga Lindström: Wilde Pferde aus Hillesund) Když manžel přivedl jejich restauraci ke krachu, zhroutilo se jí i manželství. Lena se přestěhovala s dcerou na venkov, kde si obě zvykají na nové prostředí... Německý romantický film (2011). Hrají S. Gärtner, R. Seeliger, L. Brill, M. Rosen, J. Löw, E. Wood a další. Režie M. Gies (89 min)
17:30 Babica vs. Sapík STEREO

Dnes vaříme z hovězího masa Když dva dělají jedno, není to vždycky totéž. Stejná sada základních surovin a zcela odlišná jídla. Veřejností milovaný kuchař Jirka Babica se vrací, ale nebude to mít vůbec jednoduché, na záda mu bude dýchat uznávaný nestor české gastronomie, kuchař Jaroslav Sapík
logo stanice STV 1 STV 1
13:05 Agatha Christie : Poirot STEREOReprízaod 12 roků

Vražda na golfovom ihrisku Kultová postava Poirot z pera Agathy Christie opäť ožíva. (Veľká Británia 1996)
14:50 Zlatá klasika: Katka MONOčernobíleReprízaod 12 rokůfull HD

Veselohra o mladom dievčati, ktoré prišlo pracovať do továrne. Réžia: Ján Kadár Účinkujú: Božena Obrová, Július Pántik, František Dibarbora (1949)
16:30 Nikto nie je dokonalý STEREOReprízaod 12 rokůfull HD

Milan "Junior" Zimnýkoval, Marcel Forgáč a ich hostia v talk show, ktorá má na všetko odpoveď. Hostia : Vera Wisterová - Vlado Voštinár. (2015)
logo stanice STV 2 STV 2
14:00 Ktosi je za dverami MONOReprízaod 12 roků

Zábavný program s Milanom Lasicom , Júliusom Satinským a ich hosťom Milanom Kňažkom. Účinkujú: Milan Lasica, Július Satinský, Milan Kňažko (1980)
14:55 Parkúr - Grand Prix ZáznamPremiérabez omezení
15:55 Chuťovky z "Tourovky" STEREOReprízabez omezenífull HD

Cyklus krátkych reportáží (Austrália, Francúzsko 2014)
logo stanice Markíza Markíza
13:20 Rýchlo a zbesilo STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: FILM
(The Fast and the Furious) Akčný film, USA-Nemecko (2001). Réžia R. Cohen. Hrajú: V. Diesel, P. Walker, M. Rodriguezová, J. Brewsterová.
více informací Los Angeles je terorizované gangom lupičov, ktorí v luxusných autách prepadávajú a okrádajú kamióny. Po ich stope sa vydáva mladý a nekonvenčný policajt Brian O'Connor. Vyšetrovanie v utajení ho zavedie až k charizmatickému opravárovi áut - Dominicovi Torettovi, drsnému mužovi, ktorý patrí k najlepším jazdcom ilegálnych pretekov na nočných uliciach. Počas jedného z riskantných závodov ho Brian zachráni pred políciou a medzi oboma mužmi vznikne puto priateľstva a dôvery. Brian sa navyše zamiluje do Dominikovej sestry Mie. Jeho nadriadený však na neho tlačí - zločincov treba stoj čo stoj chytiť...
15:30 Vo štvorici po Slovensku STEREOod 12 rokůfull HD

Od Tatier k Dunaju R. Jakab, J. Kemka, L. Latinák a M. Miezga cestujú naprieč Slovenskom.
více informací Najznámejšia cestovateľská štvorica sa vracia späť na televízne obrazovky a vydáva sa na nové potulky Slovenskom! Veľké letné dobrodružstvo absolvujú tento raz skvelí herci, zabávači a najmä kamaráti Robo Jakab, Juraj Kemka, Lukáš Latinák a Marián Miezga na „pekelných“ strojoch. Vlak vymenia za, aj keď niekedy naozaj svojské, motorky, na ktorých prebrázdia mnohé zaujímavé zákutia našej krajiny od Tatier k Dunaju. „Chalaňi“ budú musieť prekonávať rôzne nástrahy, čakajú na nich vtipné úlohy, prekvapenia aj novinky, ktoré spravia z putovania po Slovensku tú najlepšiu „road show“.
16:35 Ohnivý kuře STEREOČeskyod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Seriál, ČR (2016). Hrajú: J. Prachař, J. Dolanský, S. Leichtová, S. Babčáková, M. Suchánek.
více informací 4. Kamoš: Mika a Buráka prekvapujúco navštívi kamarát Dave. Má vraj pre nich super kšeft. Lenže bol to práve Dave, kto chalanov dostal do väzenia. Burák je preto ostražitý. Nevedia sa Mikom zhodnúť na tom, či je táto ponuka naozaj taká super, alebo ich opäť dostane do problému. Chalani musia ísť do práce a Dave sa vydá do Grandu, kde sa hrá na boháča. Objedná si drahú izbu a fľašu šampanského. Na večer dohodne pre kamarátov luxusnú párty. Renáte sa zdá byť podozrivý a chce, aby ju presvedčil, že peniaze naozaj má. Ukáže jej plnú peňaženku, čo ju upokojí. Žúr skutočne stál za to, Mike a Burák sa na druhý deň zobudia s poriadnou opicou a volá im Dave, že zdrhol do Prahy bez zaplatenia. Účet v hoteli je 25 tisíc korún. Keďže chalani nechcú, aby Renáta volala políciu, dohodnú sa s ňou, že dlh odpracujú. Nastávajú tak pre nich krušné chvíle... 5. Divoká jazda: Do podniku U Slepiček privezú Jardov obľúbený pivovar. Pre samé starosti a radosti okolo pivovaru však Jarda zabudne na úlohy od Manku. Mike sa nechá dobrovoľne zviesť Soňou v kuchyni hotela Grand, ale veľmi ochotne tiež vyhovie prosbe Trébla, aby pomohol Kláre s rozbitým autom. Nájde riešenie v podobe mopedu od Lia a odváža Kláru aj so svadobnou tortou. Soni sa to vôbec nepáči. Ani to sa však nezaobíde bez problémov v podobe polície. Aj v tejto situácii si Mike poradí. Jeho riešenie má nádych erotiky. Do Grandu prichádza na pozvanie Juniora nový šéfkuchár Robert. Správa sa samoľúbo a suverénne, ale vlastne milo. Medzi štyrmi očami však Juniora požiada, aby sa chalanov zbavil.
logo stanice TV DOMA TV DOMA
14:10 Kráska a zviera I. (21, 22) STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Seriál, USA (2012-2013). Hrajú: K. Kreuková, J. Ryan, N. Lisandrellová.
více informací 21/22 '- Rande Catherine (Kristin Kreuk) a Vincent (Jay Ryan) trpia stále viac a viac tým, že nemôžu ako iné, normálne páry jednoducho ísť niekam na rande - do kina, do divadla, na koncert alebo hoc aj len na večeru - a užívať si jeden druhého. Zrazu to však vyzerá tak, že možno obaja predsa len dostanú šancu všetko zmeniť! Gabe (Sendhil Ramamurthy), ktorého Catherine ukrýva a chráni v luxusnom hoteli pred pomstou mafiánskej rodiny Bustamonteovcov, bol totiž podobne geneticky pozmenený ako Vincent a sužujú ho i podobné výbuchy agresivity '- dokáže ich však pomocou špeciálnych liekov dostať pod kontrolu! Má to ale jeden, nie nepodstatný háčik '- postupne sa voči ich účinkov stáva imúnny, takže mu zaberajú stále menej a menej... Nečudo, že počas ďalšieho záchvatu zúrivosti, besniaci Gabe z bezpečného hotelového útočiska ujde!
více informací 22/22 '- Niet cesty späť Lieky, ktoré Vincent (Jay Ryan) dostal od Gabea (Sendhil Ramamurthy), nepochybne účinkujú. A to ešte lepšie, než si vôbec dokázal predstaviť! Jeho zvieracie ja totiž potláčajú nielen dočasne - s najväčšou pravdepodobnosťou dokážu jeho zmutované gény nadobro vypnúť! Pre Vincenta a Catherine (Kristin Kreuk) by to znamenalo koniec trápenia a šancu môcť bez obáv a strachu začať plánovať spoločnú budúcnosť, ako každý iný pár. J.T. (Austin Basis) má ale stále vážne pochybnosti o liekoch i mladom prokurátorovi... No a potom sa v jedinej sekunde obráti Catherinin život hore nohami! Zavolá jej totiž jej otec (Rob Stewart), pretože jej chce povedať niečo veľmi, veľmi dôležité. No osobne, atak si dohodnú stretnutie '- cestou naň ho však, priamo pred jej očami, zrazí a vážne zraní auto! A zrejme nie nešťastnou náhodou...
16:00 Leto v Marrákeši STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 roků

žánr: FILM
(Ein Sommer in Marrakesch) Romantický film, Nemecko (2010). Réžia G. Weinreuter. Hrajú: J. Speidelová, P. Sattmann, W. Tarasjanz, L. Helmová, M. Moinzadeh.
více informací Na svadbe dcéry v exotickom a nekonečne romantickom letovisku čaká Tinu nejedno prekvapenie '- a tiež novú lásku!
18:00 Vysnívané šťastie STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: FILM
(A Wish Come True) Romantická komédia, USA (2015). Réžia M. Rosman. Hrajú: M. Parková, B. Hollingsworth, A. Lemke, A. Shipley, D. Cain.
více informací Lindsay sa v tridsiatke začnú plniť sny z detstva...
logo stanice TV DAJTO TV DAJTO
13:50 Vtipné videá STEREOod 12 rokůfull HD

Skrytá kamera.
více informací Užite si poriadnu dávku zábavy s celosvetovo najdlhšie vysielanou a divácky najobľúbenejšou reláciou plnou tých najvtipnejších gagov. Nič netušiaci ľudia sa dostávajú do bláznivých situácií zachytených skrytou kamerou, ktoré na nich nastražili naslovovzatí experti na gagy. Táto šou už viac než 15 rokov zabáva milióny ľudí všetkých vekových skupín, kultúr a národností. Pridajte sa k nim aj vy, veď smiech je ten najlepší liek!
15:25 To najlepšie z Top Gear STEREODUOSlovenskyod 12 roků

Kultová show zo sveta rýchlych kolies.
více informací Kultová motoristická šou z produkcie britskej BBC, ktorú pravidelne sleduje tristo miliónov divákov. Vizuálne pôsobivé predstavenie automobilov je sprevádzané odľahčeným komentárom, ktorý zaujme nielen technických nadšencov. Preteky auta s rýchlovlakom, futbal s autami a mnoho ďalších šialených nápadov. A k tomu všetkému nesúrodá a zároveň skvele sa dopĺňajúca trojica vtipných moderátorov.
17:50 Nehanební penzisti STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůaudio description

Kanadské žartíky seniorov uťahujúcich si z teenagerov.
více informací Sú síce starí, no vedia však, ako si užiť život. A keď pri tom niekoho napália, vôbec to nevadí. Pôvodná americká televízna show so skrytou kamerou a Betty White s jej partiou dôchodcov, ktorí si uťahujú zo všetkých skôr narodených.
logo stanice JOJ JOJ
13:45 Útok na Spojené štáty od 12 roků

žánr: FILM
(Red Dawn) Skupina mladých Američanov bráni svoju krajinu pred útokom severokórejských vojakov a snaží sa ukoristiť ich novú tajnú zbraň, ktorou zaútočili na Spojené štáty. Príbeh sa inšpiroval filmom Červený úsvit z roku 1984 s Patrickom Swayzem v hlavnej úlohe. Počas jedného pokojného dňa zasiahne malé americké mestečko v štáte Washington absolútne nečakaná severokórejská vojenská invázia. Akcia agresora sa odohrá tak bleskurýchlo, že obyvatelia nemajú čas zistiť, čo sa vlastne odohráva. Pozorujú len surrealistické obrazy vojenského výsadku nepriateľa, ako ozbrojení vojaci na padákoch klesajú z oblohy na ich mesto. Nevedia, že je to okamžitá odveta za americkú inváziu v Severnej Kórei, ktorá sa odohráva v tom istom čase. Bez varovania sa tak Američania stanú zajatcami a väzňami nepriateľa vo vlastnej krajine. Malej skupinke študentov - patriotov sa však podarí zachrániť pred internáciou. Rozhodnú sa, že si svoju slobodu nedajú len tak vziať a okupačným jednotkám sa odvážne postavia na odpor. Ukryjú sa v okolitých lesoch, trénujú a pripravujú sa na partizánsku vojnu. Ich cieľom je získať novú tajnú zbraň, ktorou Severná Kórea zaútočila na Spojené štáty, oslobodiť svoje mesto a získať späť slobodu. Americký akčný thriller (2012). Hrajú: Chris Hemsworth, Josh Hutcherson, Josh Peck, Adrianne Palicki, Isabel Lucasová, Jeffrey Dean Morgan, Brett Cullen, Connor Cruise, Edwin Hodge, Alyssa Diazová, Julian Alcaraz a ďalší. Réžia: Dan Bradley(120min.)
15:45 Príbehy na dobrú noc od 7 rokůfull HD

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Bedtime Stories) Život hotelového údržbára sa navždy zmení vo chvíli, keď začnú ožívať príbehy, ktoré rozpráva deťom na dobrú noc. Nevinný príbeh vyrozprávaný večer pred spaním sa na druhý deň premení na skutočné úžasné dobrodružstvo! Adam Sandler ako hotelový údržbár Skeeter Bronson rozpráva deťom svojej sestry fantastické príbehy na dobrú noc, ktoré si neter so synovcom dopĺňajú a vylepšujú vlastnými nápadmi. Divoký západ, staroveký Rím, stredovek či dobývanie vesmíru - fantázii sa medze nekladú. Nevinný príbeh vyrozprávaný večer pred spaním sa však na druhý deň nečakane premení na skutočné úžasné dobrodružstvo - a navyše so Skeeterom v hlavnej úlohe! Keď príbehy začnú ožívať v skutočnom svete, Skeeter na vlastnej koži pozná, že detská fantázia dokáže byť nielen vynaliezavá, ale aj pekne uletená a plná zlomyseľností. Mužov život sa začne uberať šialeným smerom, pretože v rozprávkach je možné naozaj všetko... Americká rodinná fantazijná komédia (2008). Hrajú A. Sandler, K. Russellová, G. Pearce, R. Brand, R. Griffiths, T. Palmerová, L. Lawlessová, C. Coxová, J. M. Heit a ďalší. Réžia A. Shankman (122 min)
17:50 Nové bývanie

Spolu s realitnými maklérmi a moderátorom Vladom Voštinárom ponúkneme účastníkom relácie tri možnosti na nové bývanie. Záujemcovia si postupne prehliadnu vytipované byty či domy, zhodnotia všetky klady a zápory a následne si vyberú tú možnosť, ktorá im najviac vyhovuje. V relácii sa dozvieme aj mnohé užitočné informácie a rady, ktoré by sme si nemali dať ujsť. V každej epizóde nám odborník poradí rôzne zaujímavosti ohľadom bývania, napríklad, čo je dôležité skontrolovať pri kupovaní staršieho rodinného domu alebo bytu, aké sú najčastejšie chyby v elektroinštaláciách, ako sa popasovať s problémovými strechami. Moderuje: Vlado Voštinár. Slovenská lifestylová reality-šou (2015)
logo stanice JOJ Plus JOJ Plus
14:30 Doktor Strange od 12 roků

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Doctor Strange - Marvel) Doktor Stephen Strange je špičkový neurochirurg, ale len do chvíle, keď si počas jednej čudesnej noci pri autohavárii vážne zraní obe ruky. To vylučuje ďalšiu prácu chirurga. Lekár neustále hľadá spôsob liečby svojich zmrzačených rúk, ale bezvýsledne. Keď je už na konci svojich síl, dozvie sa od neznámeho muža, že spásu môže nájsť v Tibete. Lekár tu objavuje svoje doposiaľ nepoznané a skryté magické vlohy a zistí, že jeho osudom je zachrániť svet. Do našej dimenzie sa totiž chystá vtrhnúť mocná nepriateľská entita, aby ju zničila. No kým sa doktor Strange pripraví na rozhodujúci boj, musí sa vyrovnať so svojou vlastnou minulosťou. Americký animovaný akčný fantazijný film (2007). Réžia: Patrick Archibald, Jay Oliva, Dick Sebast, Frank Paur
16:10 Megapresuny II. (19, 20, 21) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(Massive Moves II.) Sťahovanie vo veľkom! Ako presťahujete obrovský dom, kostol či chatu po súši, po rieke alebo po mori do vzdialenosti stoviek alebo tisícov kilometrov? Sťahovanie gigantických a superťažkých objektov je nesmierne komplikované... Zdedili ste dom v horách, ale tam sa vám nepáči a potrebujete ho presťahovať dolu k rieke? Máte veľkú rodinu a namiesto prístavby domu chcete kúpiť druhý, lenže ten, ktorý sa vám páči, je vzdialený sto kilometrov? Alebo túžite po nádhernom hausbóte, lenže ten, ktorý je na predaj, kotví na na inej rieke v inom štáte? Nevadí, prichádzajú odborníci na sťahovanie domov, ktorí Vám splnia každé želanie. Posádky ťažkých damperov naložia domy, chaty, hausbóty, kostoly a iné stavby aj so základmi a prepravujú ich cez hory, mestá, rieky, ba dokonca aj cez more. Ich najväčším nepriateľom je čas. V stávke je veľa. Preprava obrovských a ťažkých objektov predstavuje pre sťahovákov neustály súboj s ohromnými prekážkami a problémami. Pre nervóznych majiteľov domov ich práca prináša novú šancu na život v ich milovaných objektoch na inom mieste. Jediným problémom je, aby sa tieto stavby dostali na nové miesto včas, nezničené, neporušené a hlavne v jednom kuse. Sťahovanie gigantických a superťažkých objektov je nesmierne komplikované, problematické, rizikové a riskantné. Ako presťahujete obrovský dom, kostol, chatu po súši, po rieke alebo po mori do vzdialenosti stoviek alebo tisícov kilometrov? Všetky možnosti, ako môžeme hýbať veľkými a ťažkými štruktúrami, nám najprv ukáže počítačová grafika. Podľa zvolenej metódy sa potom projekt realizuje a my môžeme už len s údivom sledovať nesmierne náročnú a zodpovednú prácu tímu dopravcov ťažkotonážnych objektov v praxi. Americký dokumentárny seriál (2011). Účinkujú: Stan Robak a ďalší. Réžia: Peter Gauvain, Gwyn Williamsová a ďalší
17:40 Policajt v Afrike od 12 roků

žánr: FILM
(Piedone l´africano) Bud Spencer ako komisár Rizzo sa vyberie do ďalekej Afriky za kolegom, ktorý ho požiadal o schôdzku. Muža však vzápätí postrelia a Rizzo musí dostať jeho vraha. Komisár Piedone Rizzo sa tentoraz musí vybrať až do ďalekej Afriky. Chce sa s ním stretnúť policajný dôstojník, ktorý má preňho odkaz, aby Rizzo pomohol vyriešiť prípad obchodu s drogami a s juhoafrickými drahokamami. Od prvého okamihu, keď Rizzo vystúpi z lietadla, čelí najatým zabijakom, ktorí nevynechajú jedinú príležitosť, aby ho zabili. Napriek všetkým nástrahám sa Rizzovi podarí všetkých protivníkov s prehľadom svojich obrovských pästí a dôvtipu zlikvidovať. Zo zreteľa však v žiadnom prípade nestráca stopu, ktorá ho dovedie až k odhadcovi drahých kameňov Spirosovi a jeho zločinnému šéfovi. Keď sa mu podarí s výdatnou pomocou verného kolegu Caputa a Boda zlikvidovať gang, ktorý pašoval drogy a diamanty, vracia sa do Neapola aj s Caputom. Netuší, že ako čierny pasažier sa s nimi vezie aj malý Bodo... Talianska kriminálna komédia (1977). Hrajú B. Spencer, E. Cannavale, B. W. Pochat, J. Stewardson, C. Trichard a ďalší. Réžia S. Steno. (120 min)
logo stanice WAU WAU
13:55 Mama, ožeň ma! od 12 roků

V štvrtej časti netradičnej zoznamky budeme svedkami toho, ako sa Tomova babka nahnevala kvôli vareniu. Uvidíme tiež obrovskú scénu u Mira, tajne nakrútené zvádzanie a obrovskú žiarlivosť u Michala a veľkú hádku a zlomené srdce u Miška. Slovenská reality show - zoznamka (2011).
15:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja - celebritná výzva od 12 roků

Rodinno-zábavná televízna show nielen o varení. Pozrite sa, ako to v kuchyni bude variť našim obľúbeným celebritám! Slovenská súťažná kuchárska show (2016).
16:50 Stav ohrozenia (7, 8) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(Crisis) Špeciálni agenti Susie Dunnová a Marcus Finley chcú zistiť bližšie informácie o únoscoch, a tak sa rozhodnú, že sami nastúpia na novú misiu, ktorou zločinci poverili rodičov unesených detí. Riaditeľ CIA Gabe Widener medzitým pokračuje v príprave plánu na likvidáciu svojho bývalého spoločníka Francisa Gibsona... Ballardova stredná škola. Miesto, kam chodia deti najmocnejších ľudí vo Washingtone, či už ide o rôznych riaditeľov, senátorov, diplomatov a dokonca sem chodí aj prezidentov syn. Dnes majú deti radosť, pretože sa neučia. Idú totiž na exkurziu. Lenže keď ich autobus padne do pasce únoscov, je odrazu z ich výletu medzinárodná kríza. Teraz, keď sú najmocnejší ľudia Zeme na kolenách a vydaní na milosť a nemilosť pomstychtivého génia, na povrch vyplávala jediná otázka. Ako ďaleko ste ochotní zájsť, aby sa vaše dieťa vrátilo živé a zdravé? Navyše, ak patríte medzi najmocnejších ľudí na svete? Americký akčný seriálový thriller (2014). Hrajú: D. Mulroney, R. Taylorová, L. Gross, J. Lafferty, G. Andersonová, M. Martini, M. Beach, S. L. Jonesová, H. Sageová, M. Schneider, J. Erenberg, A. S. Miller, J.D. Turnerová, R. Hallett a ďalší. Réžia: Steven DePaul
logo stanice TA3 TA3
14:30 13. komnata Repríza
15:00 Správy / Štúdio TA3
15:30 Týždeň vo filme Repríza
logo stanice TV Lux TV Lux
14:40 Náboženský program: Misie milosrdenstva (Ježiš v Cirkvi) Premiéra

Záznam z homílii Misie milosrdenstva, ktoré sa konali v katedrále sv. Martina v Bratislave
15:00 Náboženský program: Hodina milosrdenstva

Modlitba k Božiemu milosrdenstvu
15:30 Náboženský program: Ruženec z Lúrd

Záznam modlitby posvätného ruženca
logo stanice Viasat Explore Viasat Explore
14:35 Kovbojové chladných vod (6)

žánr: DOKUMENT
(Cold Water Cowboys) Kanada, dokument (2014). Svatá makrelo! Je začátek sezóny makrel a kapitáni Conway, Tiller a Gillett soupeří o kus akce. Kapitán Spence má novou loď, která mu připraví pár nepříjemných překvapení. 2014
15:25 Tohle nikdy doma nedělejte! (13) Repríza

žánr: DOKUMENT
(Never Ever Do This At Home) Kanada, dokumentární série (2012). Wilson a Sousa zkoušejí vymyslet rychlejší způsob, jak vymalovat byt, a při svém posledním pokusu sezóny se poučí, proč ale skutečně nikdy nezapalovat jiskru, pokud v domě cítíte unikat plyn. Tato show si nebere servítky a míchá vědu, nebezpečí a komedii při ztřeštěných pokusech našich k smíchu nekvalifikovaných průvodců pořadem Teddyho Wilsona a Norma Sousy, kteří zkoušejí hranice toho, co dům vydrží. V každé epizodě Wilson a Sousa provozují nebezpečné pokusy s mícháním, zapalováním, zaplavováním, výbuchy a dalšími pohromami na budovách staré farmy, aby tak vyzkoušeli řadu přesvědčivých i nestálých pokusů - s často legračními výsledky. Jejich divoké zkoušky odhalí během jejich bláznění základy fyziky a chemie i neskutečné důsledky, když jejich zájem překročí hranice opatrnosti. A to je přesně ten důvod, proč tohle diváci nikdy doma nemají dělat!
15:50 Tohle nikdy doma nedělejte! (1) Repríza

žánr: DOKUMENT
(Never Ever Do This At Home) Kanada, dokumentární série (2013). Průvodci pořadem Teddy Wilson a Norm Sousa zkoušejí novou možnost, jak přestěhovat vanu do horní koupelny, vyrábějí mobilní vířivku za pomoci dodávky a vymalují dům kanónem.
logo stanice Viasat History Viasat History
14:00 Ponurý dům (5) Repríza

žánr: DOKUMENT
(Bleak House) USA/Velká Británie, dramatická série (2005). John Jarndyce se trápí tím, jak udržet své city k Esther na uzdě a Tulkinghorn má konečně neprůstřelný důkaz o vině lady Dedlockové, takže jí může dát hrozivé ultimátum... Ponurý dům Charlese Dickense je plný postav a příběhů, a také vášnivou obžalobou právního systému, která je krutě aktuální dnes, stejně jako byla uprostřed 19. století. U nejvyššího soudního dvoru probíhá nekonečná pře Jarndyce vs. Jarndyce a stává se středobodem sítě vztahů na všech úrovních společnosti. Hlavními hrdiny příběhu jsou lady Dedlocková, která střeží temné tajemství, a nemilosrdný právník Tulkinghorn, který by je chtěl odkrýt. Bohatý John Jarndyce, který bojuje s vlastní minulostí, a jeho dva svěřenci Richard a Ada jsou podobně jako lady Dedlocková ovlivněni tímto neslavným případem, díky němuž jeden z nich bude neuvěřitelně bohatý, pokud se spor podaří dotáhnout k rozsudku. Esther Summerson je dívka bez minulosti, kterou Jarndyce vzal pod svá ochranná křídla jako kamarádku pro Adu, a jejíž vazby na lady Dedlockovou mohou přinést zkázu jim oběma.
15:00 Jak se stavěla starověká města (1)

žánr: DOKUMENT
(Building the Ancient City) Velká Británie, dokumentární série (2015). Profesor Andrew Wallace-Hadrill nás vezme na cestu napříč úchvatnými místy v Řecku a Itálii, aby zjistil, jak před 2 500 lety daly Atény vzniknout myšlence měst svobodných občanů. První město pro více jak milión lidí bylo postaveno před více než 2 000 lety. Bez jakýchkoliv moderních vymožeností a dnešních potřeb, jak fungovalo? Profesor Andrew Wallace Hadrill zkoumá zbytky těchto dávných metropolí a vysvětluje, jak města mohla fungovat bez výhod moderních technologií. Jak se dal vyhřívat římský dům a co jeho obyvatelé jedli? Jak v Aténách žili bez elektřiny, plynu, železnice nebo turbín? A jaké ponaučení si můžeme vzít od těchto dávných civilizací?
16:05 Lovci záhad (11) Repríza

žánr: DOKUMENT
(Myth Hunters) Velká Británie, dokumentární série (2013). Německý dobrodruh Heinrich Schliemann věnoval celý život nalezení mytického města Trója, aby dokázal, že příběhy o Heleně, Achillovi a Agamemnonovi jsou skutečné, a ne jen pohádkou.
logo stanice Viasat Nature Viasat Nature
14:05 Krokodýlí muž: Dokument (2)

žánr: DOKUMENT
(Croc Man: The Series) Velká Británie, přírodopisný dokument (2011). Shauna dělí 3 týdny od rozhodujícího dne otevření jeho nového Croc Centre. Dal výpověď v práci, prodal svůj dům, ale hotovost dochází a je třeba, aby si Shaunovo centrum začalo vydělávat samo na sebe. Krokodýlí muž, Shaun Foggett, chce otevřít první krokodýlí zoo ve Velké Británii. Mnoho let tento nadšenec shromažďoval co nejvíc druhů, vytvořil jim prostory na své zahradě a spřátelil se se zástupci rady Oxfordshire. V prosinci 2010 přeměnil prázdný průmyslový komplex v blízkosti Witney na místo, kam přestěhoval své krokodýly, k čemuž mu dala rada povolení. Aby mohl tento projekt zafinancovat, musel prodat svůj dům a do komplexu se pěstoval společně se svojí rodnou a bratrem. Jde o velký závazek pro celou rodinu, která Shaunovým plánům podřídila vše. Aby projekt mohl fungovat, využili pomoci své rodiny a přátel. Doprovázíme Shauna na cestách po světě, kde kupuje další krokodýly a snaží se dokázat, že je tím správným člověkem, který by mohl otevřít krokodýlí zoo. Shaun má bezpochyby obrovské nadšení, je tvrdohlavý a neústupný, ale bude to stačit k tomu, aby jeho sen ožil?
14:50 Krokodýlí muž: Dokument (3)

žánr: DOKUMENT
(Croc Man: The Series) Velká Británie, přírodopisný dokument (2011). Poté, co Shaun utratil své úspory na výstavbu zoo, den otevření je tu. Půjde o splněný sen nebo o strašlivou noční můru?
15:40 Chůze po Zemi (1)

žánr: DOKUMENT
(J'ai Marché Sur La Terre) Francie, přírodopisný dokumentární seriál (2012). Mathieu cestuje do chilských hor, kde se setkává s glaciology, kteří studují nádherné ledovce a od indiánů kmene Kallawayas dostane tajemný lék na výškovou nemoc. Připojte se k Mathieuovi Vidardovi na jeho úžasné cestě přes mnoho kontinentů, na nichž studuje vznešenost a zlomyslnost přírody a lidské interakce. Od Zimbabwe po Peru, zjistěte, jak mladí vědci provádí významnou práci pro zachování nádherné krajiny, řady stvoření a různých druhů rostlin. Jak inteligentní šimpanz ví, která potravina poslouží jako lék na nemoc? Dokážou peruánští domorodci žít v nadmořské výšce 4500 metrů, v Andách, žít v souladu s přírodou? Proč aligátoři na Floridě podporují růst bujné vegetace? Mathieu se snaží najít odpověď na všechny tyto a další otázky...
logo stanice Viasat HD Viasat HD
14:30 Velká záchrana tučňáků (2)

žánr: DOKUMENT
(The Great Penguin Rescue) JAR, dokumentární seriál (2013). Michaela se snaží vypořádat s divokými, ale roztomilými tučňáky. Práce s novými mláďaty tučňáků, které se snaží zachránit, je namáhavá.
15:00 Korálový trojúhelník (1)

žánr: DOKUMENT
(The Coral Triangle) Německo, dokumentární seriál (2013). Hluboké tajemství. Cestujeme do Ohňového kruhu, potápěči se vydávají na okraj vulkanické kotliny Korálového trojúhelníku, aby prozkoumali síly, které tuto oblast utvářely. Tento seriál zaměřující se na centrální Indočínu odkrývá některá z tajemství oblasti, kterou vědci nazývají Korálový trojúhelník. Objevují druhy, které věda ještě nepoznala, komunikují s různými místními lidmi a zažívají přírodní události, které jsou úžasné neboť jsou jedinečné. V dokumentu se objeví někteří z předních odborníků na oblast a společně s nimi poznáváme Korálový trojúhelník jako místo nesrovnatelné mořské různorodosti, krásy a biologického významu. Je to místo, které si právem zasloužilo název Amazonka oceánů.
15:50 Sirotčinec pro nosorožce (2)

žánr: DOKUMENT
(The Rhino Orphanage) Jižní Afrika, dokumentární série (2014). Nyani. Výchova nedonošeného mláděte se bude s příchodem Nyani řešit v sirotčinci poprvé. Ošetřovatelé brzy zjistí, jak to bude těžké, když mládě skončí v nemocnici, kde bojuje o život. Vedena svými celoživotními zkušenostmi, kdy vychovala přes dvě stě nosorožčích sirotků, staví Karen Trendler experimentální sirotčinec, jaký ve světě nenajdeme. Je vytvořen exkluzivně pro oběti současné brutální situace v oblasti pytláctví, a tak sirotci, předtím odsouzení k smrti, mohou nyní dospívat v sirotčinci. Pod vedením Karen začne tým citlivě přetvářet zničené životy nosorožců, kteří byli svědky zmasakrování svých matek. Veterináři, pečovatelé a náhradní matky, které zpočátku spí pro jistotu vedle traumatizovaných mladých, poskytují životně důležitou, praktickou podporu. Když skončí jejich úsilí, musí tým počkat a teprve uvidí, jestli se nosorožčí sirotci mohou úspěšně integrovat do své nové rodiny.
logo stanice Spektrum Spektrum
14:00 Vesmír 6 (8) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(The Universe) Velikosti, vzdálenosti, rychlost Jak vlastně doopravdy probíhal vznik Sluneční soustavy? Byl dílem několika vteřin, nebo trval stovky milionů let? Co se s čím srazilo a jak? Svou minulost můžeme vidět dnes už docela přesně, vždyť se nám každou chvíli přímo před očima rodí nebo zase zanikají hvězdy - a poslední dobou i planety. Ale je například pravda, že někde ve vesmíru krouží ve formě rudého trpaslíka sesterská hvězda našeho Slunce? A ta je jednou za 26 milionů let odpovědná za to, že je vnitřek Sluneční soustavy bombardován kometami a asteroidy?Dá se dráha této „temné hvězdy“ vypočítat, nebo zůstane její existence navěky pouhou teorii? Jaké následky může vůbec mít rozmístění planet ve Sluneční soustavě? A jakým způsobem se dnes můžeme připravit na budoucí ataky asteroidů a planetek obíhajících v zóně tvořící galaktickou hranici? Nebo jak má vypadat příprava k letu na planetu Mars? Ohledně tohoto tématu známe sice všelijaké představy z mnoha polofantastických filmů - ale ukazuje se, že jsou to většinou nepodložené výmysly nebo omyly. Těmito a mnoha dalšími otázkami se zabývají nejnovější díly našeho seriálu.
14:50 Šokující příběh elektřiny 1 (3) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Shock And Awe: The Story Of Electricity) Pamatujete si ještě, kdo je to Jim Al-Khalilira? Můžete ho znát z televize jako moderátora několika dokumentárních snímků o univerzu a jeho uspořádání. Teď nás bude opět provázet, a to pořadem, který diváky Spektra seznámí s dějinami elektrické energie. Vysvětlí nám, jak se stala z někdejší “magické síly“ každodenní nepostradatelná rekvizita, životodárný živel moderního světa. Profesorův strhující styl je zárukou, že se toho člověk zábavnou formou spoustu naučí. Nebylo by moudré nechat si ho ujít!
16:00 ČÍNA: Zakázané město 1 (2) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(China's Forbidden City) Ikonickou stavbou čínské Říše středu a jednou z největších turistických atrakcí moderní Číny je Zakázané město v Pekingu, sídlo dvou mocných dynastií, 24 císařů, domov tisíců eunuchů, konkubín a úředníků. Kdysi to byl skutečný střed světa, symbol říšské moci, grandiózních vítězství a ponižujících abdikací. Kolik všelijakých tajemství se asi skrývá v minulosti tohoto největšího palácového komplexu na světě? Jak byl postaven a jak vypadal provoz tohoto centrálního bodu politického univerza? Jak se v palácích za neproniknutelnými zdmi doopravdy žilo? Jak o ně čínští vládci přišli a kdo je odpovědný za jejich pozdější bídný stav?
logo stanice National Geographic National Geographic
14:30 Vědecky prověřeno: Triky na lyžích

žánr: DOKUMENT
Vědečtí odborníci vám představí, jak a proč se dobrodružství proměňují v neštěstí.
15:00 Vědecky prověřeno (14)

žánr: DOKUMENT
Podíváte se, jak běh ze svahu, snaha o vzdušný kopanec a odpálení rakety v lahvi může vést k naprosté katastrofě.
15:30 Mozek v akci: Super smysly

žánr: DOKUMENT
Jestli si myslíte, že máte jen pět smyslů, tak jste na omylu! Seznamte se se smysly, které vám pomáhají s orientací a mnoha dalšími věcmi.
logo stanice Nat Geo HD Nat Geo HD
14:10 Rodinné zbraně: Zloději kanonu

žánr: DOKUMENT
Paul riskuje 30 000 dolarů a zkušebně vystřelí z kanonu ze 17. století. Vydrží tato starodávná zbraň? Christian uzavře drahý obchod.
15:00 Dálnice vedoucí peklem: Hrdinové dálnic

žánr: DOKUMENT
Nejhorší sněhová bouře uvězní Eddieho v dopravní zácpě, kde obdrží zoufalý telefonát od těhotné manželky - je možné, že začíná rodit.
15:50 Hawking a věda budoucnosti: Bezprostřední nebezpečí

žánr: DOKUMENT
Odborníci zkoumají, jak vědci usilují o naše přežití bojem proti nejnebezpečnějším chorobám.
logo stanice Nat Geo Wild Nat Geo Wild
14:04 Největší zabijáci: Zvířecí nindža bojovníci

žánr: DOKUMENT
Sledujte zvířata, která využívají své lstivosti, od kradmých koček po trpělivé tuleně, obrovské stonožky a klokany praktikující kickbox.
14:51 Nejpodivnější živočichové světa: Skoro jako lidé

žánr: DOKUMENT
Podobnosti v chování zvířat a lidí jsou zřetelné třeba u věrných holubích manželů, delfínů gangsterů i včel v průšvihu kvůli opilosti při práci.
15:37 Nejpodivnější živočichové světa: Podivné bitvy

žánr: DOKUMENT
Uvidíte včely, jež provádějí zákeřný převrat v úlu, žirafy využívající svých tvrdých lebek i čelisti obávaného tasmánského ďábla medvědovitého.
logo stanice Discovery Channel Discovery Channel
14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu: Na rybách (7)

žánr: DOKUMENT
(Dallas Car Sharks: Gone Fishin’) JD odhalí několik problémů u staré rybářské lodi. Tommy důvěřuje kamarádovi, že zrenovuje dva nákladní vozy, a Ash důkladně opravuje motor Impaly z roku 1966.
14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu: Divokost v krvi (4)

žánr: DOKUMENT
(Dallas Car Sharks: Born to be Wild) Martha hodně vsadí na starý Harley. Ash vše utratí za Mercedes roadster 380SL z roku 1984 a JD si domů odveze překrásný klasický vůz.
15:20 Naftové bratrstvo: Na mizině během Sema (6)

žánr: DOKUMENT
(Diesel Brothers: Busting at the Sema) Sledujte příběhy Heavyho D, Diesel Davea a jejich týmu z DieselSellerz. Jejich úžasná auta a neuvěřitelné trucky jsou jako z naftových legend.
logo stanice Discovery HD Showcase Discovery HD Showcase
14:15 Dvojí přežití: Zelené peklo

žánr: DOKUMENT
(Dual Survival: The Green Hell) Joe a Cody jsou vysazeni na břehu řeky Amazonky, kde je obklopuje neproniknutelný deštný prales. Předvedou vám, jak zůstat naživu v takto drsných podmínkách.
15:00 Dvojí přežití: Potíže v ráji

žánr: DOKUMENT
(Dual Survival: Trouble in Paradise) Naši muži ztracení na neobydleném havajském ostrově mají rozličné priority. Cody hledá tekutiny a nástroje k zažehnutí ohně a Joe loví agresivní divoká prasata.
15:45 Dvojí přežití: Na jídelníčku

žánr: DOKUMENT
(Dual Survival: On the Menu) Joe a Cody předvádějí, jak se dostat z jihoafrické buše, vyhnout se při tom hladovým lvům, zuřivým hrochům či nebezpečnému setkání s plíživými pytláky.
logo stanice Travel Channel HD Travel Channel HD
14:30 Život na jezeře;Dokonalá pevnost

žánr: DOKUMENT
Hermanovi stavějí pevnost z místních stromů, se strážní věží, patrovými postelemi na spaní a s padacím mostem.
15:00 Hlídací psi;Ghent Row

žánr: DOKUMENT
Mike Whiteside, Robert Kulp a restaurátorský tým Black Dog se vypořádávají s celým blokem viktoriánských domů v Norfolku ve Virginii. Mike vyrábí umyvadlo do koupelny z truhly amerického námořnictva.
15:30 Hlídací psi;Jezero Smith Mountain

žánr: DOKUMENT
Mike Whiteside, Robert Kulp a tým Black Dog restaurují dřevo z chaty v oblasti Smith Mountain Lake. Mike vyrábí postel s nebesy, která se bude prodávat v obchodě.
logo stanice Fishing+Hunting Fishing+Hunting
14:30 Myslivecká horečka - Lov srnců v Békési (2)
15:00 Stín divočáka
15:30 Rande s muškami - Gacka (1)
logo stanice TV Paprika TV Paprika
14:30 Vaříme zdravě 1 (4) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Be Aware Of The Chefs) Existuje pořekadlo, že všechno, co je v životě dobré, je buď zakázané, nebo nezdravé, nebo se po tom tloustne. My vás ale přesvědčíme, že to dnes už neplatí! V novém seriálu z vlastní produkční dílny TV Paprika vám předvedeme, jak může jídlo výborně chutnat -- a přitom být zdravé. „Světojedlík“ András Jókuti najde a navštíví osm restaurací, každou v jiné části země, jejichž kuchyně je vyhlášená svou vysokou úrovní. Seznámí se s místními pěstiteli a chovateli, ochutná potraviny typické pro daný region a s jejich použitím ve spolupráci s šéfkuchařem dané restaurace sestaví zdravé denní menu.
15:00 Recepty pro radost od našich babiček 2 (2) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Sweet Grannies 02 Cz) Mistr kuchař stanice TV Paprika navštěvuje babičky a venkovské tetičky, které se proslavily výbornými moučníky a cukrovím a které se s námi rády podělí i o své tajné recepty. Společné pečení vynikajícího domácího cukroví reprezentujícího nejkrásnější kraje tří zemí.
15:30 Vše o čokoládě 1 (8) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Chocolate Covered) V tomto poutavém seriálu cestuje naše vynikající šéfkuchařka Claire po Itálii, Francii, Americe a Velké Británii, aby ochutnala nejlepší čokoládové zázraky. Diváci se mohou těšit na kolosální záběry a zaučujeme jim, že poznají nejbáječnější čokoládové výrobky nejluxusnějších hotelů, restaurací, čokoládoven a manufaktur na výrobu čokolády. Využijte i vy tuto jedinečnou příležitost k setkání s nejuznávanějšími mistry kuchaři, cukráři a profesionály čokoládového řemesla a nahlédněte do jejich tajuplných kuchyní!
logo stanice Fine Living Fine Living
14:35 Malé domy, velké bydlení 2 (9)

Bridget a Billy opouštějí svůj drahý pronájem v Denveru, aby si postavili malý dům za malý rozpočet a převezli jej po silnici zpět do Portlandu. Mají všechno, co vyžaduje přesun takového domu po silnici?
15:00 Malé domy, velké bydlení 2 (10)

Osobní trenéři Mike a Jasmine chtějí dům, jenž bude vyhovovat jejich životnímu fitness stylu. Získají fitness hnízdečko s 30,5 m čtverečnými, lezeckou stěnou a skladem na závaží.
15:25 Renovační firma Fixer Upper 3 (6)

Sterling a Casey zdědili ranč na 2 000 akrech půdy, s domem, který byl deset let opuštěný. Doufají, že jim Chip a Joanna pomohou obnovit dům do dřívější slávy.
logo stanice Crime&Investigation Crime&Investigation
14:00 Noční můra v předměstí: Nejkrutější rána

žánr: DOKUMENT
Geeta Aulakhová odešla 16. listopadu 2009 z práce a jela vyzvednout děti k opatrovnici na předměstí Londýna. Když jen pár metrů před cílem zahnula za roh, stala se tragédie...
15:00 Zrůda v mé rodině: John Wayne Gacy

žánr: DOKUMENT
Zrůda v mé rodině je nový dokumentární seriál, který se noří do světa nechvalně známých sériových vrahů, vyprávěný z originálního a nevšedního pohledu, kdy příbuzní vraha kontaktují příbuzné obětí prostřednictvím Melissy Mooreové.
16:00 Zločiny, které otřásly Austrálií: Peter Dupas

žánr: DOKUMENT
Dupas má za sebou třicetiletou kriminální historii. Po každém propuštění z vězení byly jeho útoky na ženy čím dál násilnější. Poté, co byl v roce 2000 usvědčen ze tří vražd, odpykává si nyní tři doživotní tresty.
logo stanice Filmbox Filmbox
13:35 Man America

žánr: FILM
(SOMEBODY’S HERO) Komedie, rodinný, romantický, USA (2011). Hrají: Christopher Gorham, Susan Misner, Arthur J. Nascarella, režie: Darin Beckstead.
více informací Průměrný účetní se pokusí stát superhrdinou jak z akčního filmu.
14:55 Mumu

žánr: FILM
(Mumu) Drama, Francie (2010). Hrají: Sylvie Testud, Balthazar Dejean de la Bâtie, Jean-François Balmer, Héléna Noguerra, Dominique Pinon, Valentin Ferey, Prune Lichtle, Michel Galabru, Antoine de Caunes, režie: Joël Séria.
více informací Příběh o záchraně jednoho rošťáka v době bezprostředně po skončení 2. světové války. Píše se rok 1947. Jedenáctiletý Roger, nemilované a problémové dítě, je poslán do internátní školy, kde panují pravidla nejprotivnější učitelky v kraji přezdívané Mumu. Protože chlapec je na nejlepší cestě do polepšovny, kam by jej nejraději poslal i jeho otec, malá vesnická škola je jeho poslední šancí. Ostražitost učitelky Mumu však přinese své ovoce. Vždyť pod slupkou přísnosti skrývá Mumu velké srdce.
16:30 Zucker

žánr: FILM
(GO FOR ZUCKER) Komedie, Německo (2004). Hrají: Henry Hübchen, Hannelore Elsner, Steffen Groth, Elena Uhlig, Rolf Hoppe, Manfred Möck, Dani Levy, režie: Dani Levy.
více informací Jackie Zucker je bývalá moderátorská hvězda DDR, která ale po revoluci upadla v zapomnění. Světem se protlouká s krédem nový den, nové štěstí a tak není divu, že zkouší štěstí jako hráč poolu. Dcera se s ním nebaví, jeho syn po něm vymáhá dluh, který má vůči bance, kde pracuje a manželka se s ním chce nechat rozvést. Všechno se má změnit, když se dozví o smrti své matky a jejím posledním přání, aby její dva synové (Jackie a Jacob) drželi tradiční židovské období smutku šiva, což znamená sedět 7 dní v domě bez možnosti vyjít ven. Jackiemu se to ani trochu nelíbí, protože kromě toho, že se se svým bratrem nemá v lásce, koná se v té době největší poolový turnaj v jeho životě.
logo stanice Filmbox Plus Filmbox Plus
14:20 Tělo

žánr: FILM
(CIALO) Komedie, Polsko (2003). Hrají: Bronislaw Wroclawski, Emilia Krakowska, Dariusz Toczek, Robert Wieckiewicz, Piotr Adamczyk, režie: Tomasz Konecki, Andrzej Saramonowicz.
více informací Skupina tří přátel žije společně až do chvíle, než jeden z nich zemře kvůli svým ilegálním kšeftům. Zbývající dva ztratí jeho tělo a tak se musí vydat jej hledat. Tělo zatím putuje z ruky do ruky, protože kdokoliv se k němu dostane, ten se snaží se ho zase rychle zbavit, pokud možno bez asistence policie. Čeká Vás napětí a dostatečná dávka humoru od začátku do konce.
15:55 Národní vánoční strom

žánr: FILM
(NATIONAL TREE) Rodinný, Kanada (2009). Hrají: Andrew McCarthy, Evan Williams, Kari Matchett, Paula Brancati, režie: Graeme Campbell.
více informací Když je Rockův smrk vyhlášen národním stromem, neváhá spolu se svým nepříliš nadšeným otcem vyrazit na vzrušující cestu přes celou Ameriku.
17:20 Večerní Slunce

žánr: FILM
(THAT EVENING SUN) Drama, USA (2009). Hrají: Hal Holbrook, Ray McKinnon and Walton Goggins, režie: Scott Teems.
více informací Stárnoucí farmář z Tennessee se vrací na svou usedlost, kde musí čelit rodinné zradě, návratu starého nepřítele a ztrátě vlastní farmy.
logo stanice Filmbox Family Filmbox Family
14:25 Lucy se opravdu zbláznila

žánr: FILM
(LUCY REALLY LOST EPISODES) Klasická komedie, USA (1956-1961). Hrají: Moe Howard, Larry Fine, Curly Howard, Curly Joe DeRita, Desi Arnaz, režie: Legend Films.
více informací Legendární Lucille Ball, jak jste ji dosud nikdy neviděli! Zasmějte se s Lucy a Desi při těchto velmi vzácných televizních vystoupeních, krásně restaurovaných a v barvě! Mezi nimi je i vystoupení herců z I Love Lucy v Bob Hope Show a ztracený pilotní díl Lucy. Sbírku pokladů od první dámy komedie, tu rozhodně musíte mít! Obsahuje:
15:25 Vodní bomba pro kocoura

žánr: FILM
(WATERBOMB FOR THE FAT TOMCAT) Rodinný, Estonsko, Lativa (2004). Hrají: Baiba Broka, Undine Viksne, Zane Leimane, režie: Varis Brasla.
více informací Osmiletá Martha a čtyřletá Linda potřebují na nějakou dobu tetu, když rodiče obou holčiček odjedou na nějakou dobu za prací. Když se Martha poprvé naživo setká se svou tetou Unou, začne pomalu odhalovat tajemství umění kompromisu. Stále je přesvědčená, že lidské činy by měly odpovídat jejich slovům - jenže nová „taktika“ odhalí Martě spoustu skvělých nových věcí.
16:40 Emma a Daniel

žánr: FILM
(EMMA & DANIEL) Drama, Švédsko, Finsko, (2003). Hrají: Marie Richardson, Anastasios Soulis, režie: Ingela Magner.
více informací EMMA A DANIEL - SETKÁNÍ je dojemné drama pro děti či rodinu, vycházející z knihy uznávaného autora pro děti Matse Walha. Již dříve bylo několik Walhových knih zfilmováno. Dvanáctiletá Emma žije se svým otcem Andersem v rybářské kempu, daleko v Laponsku v severní části Švédska. Život se skládá z rybářských výprav, výprav do lesa a tichého života. Emmin otec však přes inzerát potká ženu, Sáru ze Stockholmu. K Emminu zděšení k nim má přes léto přijet na návštěvu spolu se svým dvanáctiletým synem Danielem. Emmu, která miluje přírodu a stále truchlí po své mrtvé matce, návštěva z města vůbec netěší. A Daniela, počítačového fanatika, už vůbec ne. Nesnese ani představu, že by měl uvíznout s nabručenou Emmou uprostřed ničeho, bez elektřiny a vůbec všeho! V pokusu najít trochu klidu a míru se Emma rozhodne přidat se ke starému rybáři Izákovi na třídenní rybářský výlet nahoru proti proudu řeky, kamsi do divočiny. K jejímu zklamání se Daniel rozhodne jet s nimi. A pak se najednou z toho, co měl být poklidný rybářský výlet, vyloupne nečekané drama a Emma a Daniel se ocitnou jen sami dva a jsou nuceni si vzájemně pomáhat, aby společně nalezli cestu domů.
logo stanice Filmbox Premium Filmbox Premium
13:50 Neuvěřitelná cesta Kapitána Drake

žánr: FILM
(IMMORTAL VOYAGE OF CAPTAIN DRAKE, THE) Dobroružný, fantasy, Bulharsko, USA (2009). Hrají: Adrian Paul, Temuera Morrison, Wes Ramsey, režie: David Flores.
více informací Píše se rok 1952, pět let po vítězství Anglie nad španělskou armádou. Napětí stále roste, hlavně mezi „královniným pirátem“ sirem Francisem Drakem a jeho celoživotním nepřítelem kapitánem Donem Sandovatem. Setkání s tajuplným syrským sultánem však odhalí, že oba muži i se svými posádkami jsou zapojeni do odvážného závodu s časem. Pustili se do zoufalého pátrání po exotických zemích a na každém kroku čelí nebezpečným překážkám a mnoha nebezpečím.
15:20 Pýcha a předsudek

žánr: FILM
(PRIDE AND PREJUDICE) Drama, romantický, Francie, Velká Británie, USA (2005). Hrají: Keira Knightley, Talulah Riley, Rosamund Pike, režie: Joe Wright.
více informací Vzduchem létají jiskry, když oduševnělá Elizabeth Bennet potká svobodného, bohatého a namyšleného pana Darcyho. Pan Darcy se snaží zabránit svým citům - zamilovat se do dívky nižší třídy než je on. Zvládnou přemoci svou pýchu a předsudek?
17:25 Prázdniny pana Beana

žánr: FILM
(MR. BEAN'S HOLIDAY) Komedie, rodinný, Velká Británie, Francie, Německo (2007). Hrají: Rowan Atkinson, Steve Pemberton, Lily Atkinson, režie: Steve Bendelack.
více informací Mr. Bean vyhraje výlet do Cannes, kde nevědomky oddělí malého chlapce od jeho otce, a musí pak napomoci jejich opětovnému shledání. Cestou objeví Francii, cyklistiku a mimo jiné i pravou lásku.
logo stanice Filmbox Extra HD Filmbox Extra HD
14:30 Pomalej Moe

žánr: FILM
(SLOW MOE) Fantasy, drama, USA (2010). Hrají: Scotty Leavenworth, Amanda Michalka, Marc John Jefferies, režie: Timothy J. Nelson.
více informací Marvin „Moe“ Mobley se chce stát vynikajícím hráčem baseballu, ale ať se snaží sebevíc, vůbec se nezlepšuje. Najde ale tajemné brýle, které z něj kouzlem udělají nejlepšího hráče, jaký kdy v městečku byl.
16:00 Poslední věta

žánr: FILM
(LAST SENTENCE, THE) Životní příběh, Švédsko (2012). Hrají: Jesper Christensen, Ulla Skoog, Pernilla August, režie: Jan Troell.
více informací Torgny Segerstedt byl jedním z předních švédských novinářů ve 20. století. Snažil se bojovat proti Hitlerovi a nacistickému režimu až do své smrti v roce 1945. Jeho život se v těchto bouřlivých časech stane ještě chaotičtějším, když se, ač sám ženatý, zamiluje do ženy svého přítele. Snímek Poslední věta v sobě kombinuje psychologické drama s milostným příběhem a portrétem politické situace ve Švédsku během druhé světové války - jde o dechberoucí i poetický příběh muže, který se nenechal umlčet.
18:05 Výhled odsud

žánr: FILM
(VIEW FROM HERE, A) Drama, USA (2009). Hrají: Laura Leighton, Peter Jason, David Lee Smith, režie: Stephen Bridgewater.
více informací Když dostane šéfredaktorka prestižního časopisu pro ženy Kelly Grantová padáka, vrací se domů. Ranč, kde vyrůstala, nachází v hrozném stavu. Kelly, která se stále snaží najít společnou řeč s matkou, se rozhoduje rodný ranč zachránit - a musí tedy především vyřešit záhadu kolem podivného sucha, které tamní kraj vytrvale sužuje.
logo stanice HBO HBO
14:05 Bhópál: Modlitba za déšť STEREOod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: FILM
(BHOPAL: A PRAYER FOR RAIN) drama VB/Indie (2014). Hrají: Martin Sheen, Mischa Bartonová, Kal Penn, Raajpal Yadav, Tannishtha Chatterjeeová, režie: Ravi Kumar.
více informací Mozaika příběhů lidí z Indie a USA, jejichž těžká životní rozhodnutí vedla v roce 1984 k největší průmyslové katastrofě v dějinách, která si během několika hodin vyžádala deset tisíc životů. Film je natočen na motivy skutečných událostí.
15:45 Divoká dvojka STEREOod 15 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: FILM
(HOT PURSUIT (2015)) akční komedie USA (2015). Hrají: Reese Witherspoonová, Sofía Vergarová, Matthew Del Negro, Michael Mosley, Robert Kazinsky, režie: Anne Fletcherová.
více informací Vzorná a upjatá policistka (Reese Witherspoonová) se snaží ochránit přitažlivou a společenskou vdovu (Sofía Vergarová) po mafiánském kápovi, zatímco s ní prchá napříč celým Texasem před zkorumpovanými strážci zákona a najatými zabijáky.
17:10 Kluk ze zrcadla STEREOod 12 rokůfull HD

žánr: FILM
(THE BOY IN THE MIRROR (AKA. O MENINO NO ESPELHO)) rodinné dobrodružné drama Brazílie (2014). Hrají: Lino Facioli, Mateus Solano, Regiane Alvesová, Ricardo Blat, Gisele Fróesová, režie: Guilherme Fiúza Zenha.
více informací Které dítě nikdy nesnilo o tom, že má dvojníka? Někoho, kdo by všechny otravné věci dělal za něj? Nebojácnému chlapci Fernandovi se tenhle sen vyplní, když jeho odraz prostoupí zrcadlem do skutečného světa.
logo stanice HBO2 HBO2
13:45 Dovolená za trest STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(BLENDED) romantická komedie USA (2014). Hrají: Adam Sandler, Drew Barrymoreová, Kevin Nealon, Terry Crews, Wendi McLendon-Coveyová, režie: Frank Coraci.
více informací Po katastrofální schůzce naslepo se dva svobodní rodiče dokáží shodnout na jediné věci: už se nikdy nechtějí vidět. Jenže pak si nezávisle na sobě objednají rodinnou dovolenou a celý týden se musí dělit o luxusní apartmá na africkém safari.
15:40 Životní šance STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(BOYCHOIR) drama USA (2014). Hrají: Dustin Hoffman, Garrett Wareing, Kathy Batesová, Eddie Izzard, Josh Lucas, režie: François Girard.
více informací Problémový jedenáctiletý sirotek skončí po smrti své svobodné matky v elitní hudební škole National Boychoir Academy. Vůbec sem nezapadne, záhy se navíc ocitne v bitvě vůlí s náročným sbormistrem, který rozpozná chlapcův mimořádný talent.
17:20 Mission: Impossible - Národ grázlů STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(MISSION: IMPOSSIBLE - ROGUE NATION) akční thriller USA (2015). Hrají: Tom Cruise, Jeremy Renner, Simon Pegg, Rebecca Fergusonová, Ving Rhames, režie: Christopher McQuarrie.
více informací V pátém dílu populární akční série nechá CIA zavřít tajnou vládní službu IMF a agent Ethan Hunt (Tom Cruise) a jeho tým závodí s časem, aby odvrátili rostoucí hrozbu, kterou pro celý svět představuje Syndikát - vražedná síť zběhlých agentů.
logo stanice HBO3 HBO3
14:05 Impérium - Mafie v Atlantic City (2): Věž ze slonoviny STEREOod 15 roků

žánr: FILM
(BOARDWALK EMPIRE EP. 02 - THE IVORY TOWER) drama z produkce HBO USA (2010). Hrají: Steve Buscemi, Michael Pitt, Kelly MacDonaldová, Michael Shannon, Dabney Coleman, režie: Timothy Van Patten.
více informací Píší se 20. léta a v USA vládne prohibice - doba jako stvořená pro Nuckyho Thompsona (Steve Buscemi) z Atlantic City. Tento napůl politik a napůl gangster totiž ovládá veškerý ilegální obchod s alkoholem a kšeftuje i s mafiánskou smetánkou.
14:55 Impérium - Mafie v Atlantic City (3): Odjezd STEREOod 15 roků

žánr: FILM
(BOARDWALK EMPIRE EP. 03 - BROADWAY LIMITED) drama z produkce HBO USA (2010). Hrají: Steve Buscemi, Michael Pitt, Kelly MacDonaldová, Michael Shannon, Dabney Coleman, režie: Timothy Van Patten.
více informací Píší se 20. léta a v USA vládne prohibice - doba jako stvořená pro Nuckyho Thompsona (Steve Buscemi) z Atlantic City. Tento napůl politik a napůl gangster totiž ovládá veškerý ilegální obchod s alkoholem a kšeftuje i s mafiánskou smetánkou.
15:45 Impérium - Mafie v Atlantic City (4): Anastázie STEREOod 15 roků

žánr: FILM
(BOARDWALK EMPIRE EP. 04 - ANASTASIA) drama z produkce HBO USA (2010). Hrají: Steve Buscemi, Michael Pitt, Kelly MacDonaldová, Michael Shannon, Dabney Coleman, režie: Jeremy Podeswa.
více informací Píší se 20. léta a v USA vládne prohibice - doba jako stvořená pro Nuckyho Thompsona (Steve Buscemi) z Atlantic City. Tento napůl politik a napůl gangster totiž ovládá veškerý ilegální obchod s alkoholem a kšeftuje i s mafiánskou smetánkou.
logo stanice Cinemax Cinemax
14:30 Rozhovor STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(THE CONVERSATION) psychologický krimi thriller USA (1974). Hrají: Gene Hackman, John Cazale, Allen Garfield, Frederic Forrest, Cindy Williamsová, režie: Francis Ford Coppola.
více informací Harry (Gene Hackman) je expert na odposlechy. Sledovat ostatní a vkrádat se do jejich životů je jeho každodenní práce. Když se však jedna z nahrávek stane vodítkem k nalezení vraha, Harry se postupně zaplétá do labyrintu tajemství a vražd.
16:25 Oficiální verze STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků

žánr: FILM
(THE OFFICIAL STORY (AKA. LA HISTORIA OFICIAL)) dobové drama Argentina (1985). Hrají: Norma Aleandrová, Héctor Alterio, Chela Ruizová, Chunchuna Villafaneová, Hugo Arana, režie: Luis Puenzo.
více informací Argentina roku 1983. Pět let po příchodu její adoptivní dcery si začne Alicia pokládat řadu otázek. Odkud přesně děvčátko pochází? Bylo ukradeno politickému vězni? A je jeho skutečná matka naživu?
18:15 Co by kdyby STEREOod 15 roků

žánr: FILM
(THIS IS WHERE I LEAVE YOU) komedie USA (2014). Hrají: Jason Bateman, Tina Feyová, Jane Fondová, Adam Driver, Rose Byrneová, režie: Shawn Levy.
více informací Po smrti otce se čtyři dospělí sourozenci ve složitých životních situacích vrací do domu svého dětství, aby tu strávili týden spolu s přehnaně starostlivou matkou a nesourodou změtí drahých poloviček, bývalých partnerů i promarněných lásek.
logo stanice Film+ Film+
13:55 Ďáblova pouta 1 (2) od 15 roků

žánr: SERIÁL
(Devil's Mistress, The Aka The Devil's Whore) (2008). Režie: Marc Munden Hrají: Andrea Riseborough, Dominic West
více informací Jsme v 17. století, v době anglické občanské války. Náš dvojdílný seriál vypráví příběh aristokratky Angeliky Fanshow, která se uprostřed zuřivého konfliktu vypuknuvšího mezi royalisty a parlamentaristy nenechá vést politickou loajalitou, nýbrž se raději řídí svými city.
15:35 Kevin ze severu od 12 roků

žánr: FILM
(Kevin Of The North) (2000). Režie: Bob Spiers Hrají: Skeet Ulrich, Natasha Henstridge, Leslie Nielsen
více informací Kevin Manley, znuděný agent cestovní kanceláře se jednoho dne doví, že je jediným dědicem svého dědečka z Aljašky. Je tady malý problém. K tomu, aby mu dědictví bylo přisouzeno musí se Kevin nejdřív zúčastnit psích závodů napříč Aljaškou. Je Kevin dostatečně odvážný, šikovný a vytrvalý? Jedným ze soupeřů Kevina na závodech je krásná Bonnie. Kevin se do ní zamiluje. Vše se komplikuje když si Bonnie začne myslet, že Kevin je vnukem muže, který zabil jejího dědečka a také má zdědit půdu, která ukrývá velké bohatství.
17:20 Krokodýl Dundee v Los Angeles od 12 roků

žánr: FILM
(Crocodile Dundee III) (2001). Režie: Simon Wincer Hrají: Paul Hogan, Linda Kozlowski, Jere Burns
více informací Mick Dundee (Paul Hogan) žije poklidným životem na australské farmě se svou milovanou Sue (Linda Kozlowski) a synem, který se jmenuje Mickey. K úplnému a ničím nerušenému štěstí mu chybí jen lovy na krokodýly (ty jsou zakázané) a zápasy s nejrůznějšími zvířaty, na které byl dříve zvyklý. Situace se však rázem změní v tom okamžiku, kdy Sue dostane od amerického vydavatelství svého otce nabídku, která se prostě nedá odmítnout. Ambiciózní žena přijme nabízenou vedoucí funkci a celá rodina se přestěhuje do Los Angeles. Zatímco se manželka ze všech sil soustředí na nové úkoly, Mick a jeho syn jdou v prostředí, které je pro ně neobvyklé, z jednoho maléru do druhého. A jak se tak motají v ulicích velkoměsta, zapletou se náhodou do nebezpečných pašeráckých machinací, které navíc mají souvislost se smrtí právě toho člověka, po němž Sue zdědila pracovní místo.
logo stanice Doku CS Doku CS
14:40 Zpráva z Chabařovicka

žánr: DOKUMENT
(Zpráva z Chabařovicka) Dokumentární. (Československo - 1989). Režie: Pravoslav Flak.
více informacíTřicet, padesát, sedmdesát metrů pod úrovní vozovky silničního provozu v Chabařovicích se bude v budoucnu nacházet dno velkého lomu. Století budované základy lidského sídla budou převrácené, zhodnoceny a odsunuty na skládky. Radikální řez změní krajinu k nepoznání podobně jako tomu bylo u desítek sídel na severu Čech. Strategická surovina - hnědé uhlí oživí generátory, odežene tmu, dá teplo do lidských příbytků... . Vzpomínky rodáků z Chabařovic a okolí na začátky hornictví v kraji, prvorepublikové události a protektorát.
15:40 Momenty XIII. mezinárodního filmového festivalu 2

žánr: DOKUMENT
(Momenty XIII. mezinárodního filmového festivalu 2) Dokumentární / dokumentární / umělecký. (Československo - 1962).
více informacíPrůběh MFF v Karlových Varech v roce 1962 - den druhý.
15:50 Dějiny fotbalu

žánr: DOKUMENT
(The History of Soccer) Dokumentární. (Itálie - 2007). Režie: Ferruccio Valerio.
více informacíTragédie a vítězství, radost a smutek v každém okamžiku. Dokument Dějiny fotbalu nabízí exkluzivně záběry z různých Světových pohárů ve fotbale, z událostí a napínavých zápasů, které se staly legendami. Sledujeme mistrovské kousky nejslavnějších fotbalových hvězd všech dob od prvního Světového poháru v roce 1930, přes Mistrovství světa ve fotbale v Mexiku 1970 až do současnosti. Originální a ještě nepublikované archivní záběry nám odkrývají celou historii oblíbeného sportu - fotbalu.
logo stanice Kino CS Kino CS
14:30 Týden ve filmu 1950: 45 - 53

žánr: DOKUMENT
(Týden ve filmu 1950: 45 - 53) Dokumentární. (Československo - 1950).
více informacíČeskoslovenský filmový týdeník z roku 1950, díly: 35. - 45.. Obsah:. Továrna Sokolovo v Praze - pracovníci Miller, Beranovský, Bartoš, Chlubna, Vejvoda. Zápotocký dojel na Sokolovsku oslavu dodržování pětiletky. / / Atleti SSSR v Praze v přátelském utkání s ČSR. Kaňák a Zátopek kapitáni mužstev. Atleti - Gokieli a Šolochovová. Hitlová a Modraková. Zátopek vyhrává běh na 5 kilomentrov. Kazancev a Švajgr za ním. Štafetu vyhrává Rusko. / / Zahájení činnosti Sovětského institutu. Slavnostního otevření se záčastnili - Jón, velvyslanec Silin, rektor Karlovy univerzity Grekov, Nejedlý měl projev. / / Na oslavu výročí listopadové revoluce otevírá Kopecký výstavu o SSSR. / / Na oslavu výročí si pozvali dělníci ČKD továrně Stalingrad představitelů SND. / / Zasedání na počest akademika Borise Dimitrijeva Grekova. / / Dílen Pražské techniky. Vaněk a Zerzáň se studenty z dělnické třídy. / / Tělovýchova na univerzitách. / / Korea - města vybombardovány USA a nábor do socialistické armády. / / Čína, město Taira a dělníci. První ženská železniční brigáda. / /
15:15 Můj přítel d'Artagnan

žánr: FILM
(Můj přítel d'Artagnan) Rodinný. (Československo - 1989). Režie: Radovan Urban. Hrají: Jiří Lábus, Jiří Wohanka, Jozef Kroner, Karel Engel, Linda Rybová, Marie Logojdová, Oldřich Navrátil, Sylvia Turbová, Věra Vlčková, Vítězslav Jandák.
více informacíHlavním hrdinou dětského filmu scenáristy Alexandra a režiséra Radovana Urbana Můj přítel d'Artagnan je třináctiletý Milda Malý, syn redaktora závodního časopisu a rádoby úspěšného prozaika. Reálný děj filmu se odehrává v několika prázdninových dnech jež Milda tráví s rodiči v chalupářské osadě v Josefově Dole v Jizerských horách. V souzvuku se svým věkem a dobou (děj se odehrává na začátku šedesátých let) se Milda vžívá do romantické postavy d'Artagnana a lidi ze svého okolí transponuje do dalších románových postav. V jejich čele přirozeně stojí pani Bonacieuxová - Mildova dětská láska Veruna.. Scenárista Alexandr Lukeš říká, že předobrazem námětu bylo jeho vlastní dětství. Podle dramaturga filmu Mílana Pávka by snímek měl být více než pouhým "kaleidoskopem vzpomínek dnešních čtyřicátniků na dětství otců dnešních dětí". Ve filmu je použito úryvků ze sovětského TV filmu Jungvalda-Chilkoviče D'Artagnan a tři mušketýři.
16:45 Jarní vody

žánr: FILM
(Jarní vody) Romantický. (Československo - 1968). Režie: Václav Krška. Hrají: Alžbeta Štrkulová, Květa Fialová, Vít Olmer.
více informacíPodle stejnojmenné Turgeněvovy novely natočil Václav Krška vzpomínání stárnoucího ruského šlechtice Sanina, jenž si vybavuje nenaplněnou lásku, již v mládí zažil. Výrazné je nostalgické ladění, které provází příliš pozdní prozření. Hrdina se totiž při zahraničních cestách zamiloval do prosté dívky, avšak opustil ji kvůli krákodobému milostnému vzplanutí k sobecké krásce z vyšší společnosti. Režisér věrohodně vyřešil i potíže s odpovídajícím časoprostorovým zakotvením.
logo stanice CS Film CS Film
14:00 Kačenka a strašidla Česky

žánr: FILM
Rodinný (1992). Hrají: Helena Vitovská, Jiřina Bohdalová, Jan Jiráň, Svatopluk Beneš, Jiří Krytinář, Jana Pehrová-Krausová, Jiří Žák, Vlastimil Bedrna, Carmen Mayerová aj., režie: Jindřich Polák.
více informací Pohádková komedie o Domu hrůzy a nezaměstnaných strašidlech. Malá Kačenka se při krátkodobém pobytu v nemocnici seznámí s dědou Swobodou, který jí vypráví pohádky o strašidlech. Po nějaké době ji překvapí darem. Přenechá jí Dům hrůzy ve vídeňském Prátru, plný strašidelných figurín. Kouzelné hodiny, jež dovedou oživit tři z nich, Kačenku poslouchají, protože holčička na rozdíl od dědy ve strašidla věří. Strašidla - dr. Caligari, Elvíra a Berta se s Kačenkou skamarádí. Rodiče Kačenky usilují o to, aby atrakce byla přestěhována do Čech, chtějí Dům hrůzy postavit k babičce na zahradu. Strašidla jim v tom ochotně pomáhají... (84 minut)
15:30 František Nebojsa

žánr: FILM
Animovaný (1983). Hrají: Jan Werich, režie: Vladimír Merta.
více informací Animovaná pohádka Jana Wericha pro dospělé, o Františku Huťáskovi, který se neuměl bát a i když prožil noc ve strašidelném hostinci, bát se nenaučil. Humorná pohádka, kterou s kouzlem sobě vlastním vypráví Jan Werich. Animovaný snímek natočil Vladimír Merta v roce 1984, výtvarníkem byl R. Štorkán. (16 minut)
16:00 Katapult Česky

žánr: FILM
Komedie (1983). Hrají: Jiří Bartoška, Kateřina Macháčková, Oldřich Vlach, Jiřina Jirásková, Barbora Štěpánková, Johana Tesařová-Dvořáková, Zdeněk Ornest,Dana Homolová, Jakub Šolín, Kateřina Urbancová, Pavel Stach, Adriana Wachsmanová, Jarmila Urbišová aj., režie: Jaromil Jireš.
více informací Problematika stereotypu všedního dne je téma, jímž se Vladimír Páral zabývá prakticky ve všech svých románech. V novele Katapult je ústředním motivem. Mladý třiatřicetiletý inženýr Jacek Jošt má hezkou ženu a malou dcerku. Těžce však nese, že všechno je denně k uzoufání stejné. Nikterak vzrušující práce a rodina, kde se denně opakují stále stejné scény a jsou vyslovovány stále tytéž věty. Proto se nemůže nikdo divit, že začarovaný kruh chce protrhnout za každou cenu. Na scénu vstupuje pět žen, vybraných počítačem na základě inzerátu... (88 minut)
logo stanice AMC Channel AMC Channel
14:05 Červené jako krev

žánr: FILM
(Blood Red) drama UK / US (1989). Režie: Peter Masterson Hrají: Eric Roberts, Giancarlo Gianni
více informací Severní Kalifornie roku 1895. Skupinka italských přistěhovalců, usedlíků ve vinařské oblasti, odmítá prodat svou půdu železničářské společnosti provozované bezohledným továrníkem. Když průmyslníkův nohsled zavraždí jednoho z Italů, vypukne mezi oběma tábory otevřená válka.
15:35 Výlet

žánr: FILM
(The Couch Trip) komedie USA (1988). Režie: Michael Ritchie Hrají: Dan Akroyd, Donna Dixon
více informací Psychiatrický pacient, kterého poslali do vězení za počítačové podvody, se dostane do psychiatrického ústavu pro muže, kde převezme výnosnou praxi psychiatra, který stojí před nervovým zhroucením.
17:10 Vzdálený most

žánr: FILM
(A Bridge Too Far) akční film UK / USA (1977). Režie: Richard Attenborough Hrají: Sean Connery, Ryan O'Neal
více informací Sir Richard Attenborough režíruje S. Conneryho, G. Hackmana, A. Hopkinse a R. Redforda v této úchvatné a zároveň kontroverzní podívané o odvážné vojenské operaci z druhé světové války.
logo stanice Film Europe Film Europe
14:35 Symetrie lásky od 12 roků

žánr: FILM
(Symmetry of Love, The) Komedie, Španělsko / Velká Británie (2010). Hrají: Alix Regan(Jane), Giles Alderson(Kyle), Catherine Kenyon(Alex), Jemma Powell(Elizabeth), Matthew Butler(Richard), režie: Aitor Gaizka.
více informací Mladá novinářka Alex náhodně vstoupí do života přitažlivého právníka Kylea, který netuší, že jeho bývalá manželka Elizabeth se po dlouhé době vrátila z Paříže. A navíc, po smrti svého staršího druhého manžela i velmi bohatá. Elizabeth rozbíhá svou kariéru psycholožky a má nového pacienta, Richarda. Richard platí za své sezení s Elizabeth penězi, které si vydělal prodejem čokolády během reklamních akcí v supermarketu. Mezitím však čeká na vydání svých knih. A jedna z jeho knih vypráví příběh o jeho bývalé přítelkyni Alex. Symetrie lásky je svěží a vtipná mozaika příběhů o mezilidských vztazích, touze, závisti, zvědavosti, ale především o lásce, kterou všichni neustále hledáme.
16:05 Philippe Noiret od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Phillippe Noiret Gentleman Entertainer) Dokumentární, Francie (2009). Hrají: Philippe Noiret, režie: Antoine Meaux.
více informací Philippe Noiret byl jedním z nejtalentovanějších a nejpopulárnějších herců naší doby. Se zkušenostmi z účinkování v Théâtre Jean Vilar National Populaire věnoval většinu své kariéry kinu a zahrál si ve více než 120 filmech. Jeho smrt v listopadu 2006 vyvolala silnou emocionální odezvu u jeho publika. Avšak hrdina filmu Bio ráj (Cinema Paradisio, 1988) byl zároveň mužem s legendární rozvahou, který budoval svou identitu po dlouhou dobu. Slovy jeho manželky Monique Chaumetové, stejně jako jeho nejbližších přátel Jeana Rocheforta anebo Bertranda Taverniera, tento film zkoumá Noiretovu výstřednost, jeho styl, který kombinuje požitkářství a rytířství.
17:05 Bloudění od 15 roků

žánr: FILM
(Errance) Drama, Francie (2003). Hrají: Benoît Magimel(Jacques), Frécon Philippe(Alain), Goven Yann(Johnny), Laetitie Casta(Lou), Matteo Tardito(César), režie: Damien Odoul.
více informací Francouzský film Errance je o neschopnosti dospělých přijmout odpovědnost, která přichází s přibývajícími lety. Vypráví příběh o Jacquesovi, válečném veteránovi z války v Alžírsku, věčném sukničkářovi, závislém na hazardu, který se o svou oddanou manželku Lou vůbec nestará. Raději svůj čas věnuje hazardu, pití a honění za sukněmi. Navzdory Jacquesovým neduhům a radám jejich přátel, Lou statečně stojí při její mužovi, i když se Jacquesovi nepodaří najít práci a má milostný románek, zatímco Lou má náročný porod v nemocnici. Manželský pár se neustále snaží začít znovu a přestěhujou se na jih, aby konečně našli společné štěstí. Je však pro ně velmi těžké jít dál přes všechny trhliny jejich vztahu.
logo stanice Eurosport Eurosport
14:30 Cyklistika Live

žánr: SPORT
La Course by Le Tour
16:00 Cyklistika Live

žánr: SPORT
Tour de France - 21. etapa
19:55 Zprávy

žánr: SPORT
Sportovní zpravodajství
logo stanice Eurosport2 Eurosport2
14:00 Motokros Live

žánr: SPORT
MS v Lokti - 1. závod MXGP
15:00 Skoky na lyžích

žánr: SPORT
Letní GP ve Wisle - individuální závod
16:00 Atletika Live

žánr: SPORT
MS juniorů
logo stanice Sport 1 Sport 1
12:00 NFL Reprízafull HD

žánr: SPORT
New York Giants - New England Patriots Nejlepší střetnutí 2015/2016
15:30 Box Reprízafull HD

žánr: SPORT
Terence Crawford - Viktor Postol O titul WBO v lehké welterové váze, Las Vegas
18:30 Fotbal Reprízafull HD

žánr: SPORT
Chelsea - WAC Mezinárodní přátelský zápas klubů
logo stanice Sport 2 Sport 2
14:00 Formule 1 LivePremiérafull HD

žánr: SPORT
Velká cena Maďarska, závody
16:15 Závody GP3 Reprízafull HD

žánr: SPORT
Maďarsko, Závod 2
17:15 Závody GP2 Reprízafull HD

žánr: SPORT
Maďarsko, Závod 2
logo stanice Nova sport 1 Nova sport 1
13:00 SBV Vitesse- FC Porto Záznam

žánr: SPORT
Záznam přátelského fotbalového utkání - příprava na novou sezónu
14:50 RunTour - Liberec

žánr: SPORT
Běžecký seriál Česká pojišťovna Mizuno RunTour
15:00 Element (302)

žánr: SPORT
To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů
logo stanice Sport 5 Sport 5
14:40 Teleshopping 16/9
15:00 XVI. mezinárodní jízda Saši Kolowrata 16/9

žánr: SPORT
jízda historických vozidel vyrobených do roku 1980
15:20 GPD Rally Cup 2016 16/9

žánr: SPORT
automobilová soutěžní exhibice - Kopřivnice III
logo stanice Golf Channel Golf Channel
14:00 RBC Canadian Open

žánr: SPORT
3. kolo turnaje PGA Tour
19:00 RBC Canadian Open

žánr: SPORT
Finálové kolo turnaje PGA Tour
00:00 RBC Canadian Open

žánr: SPORT
1. kolo turnaje PGA Tour
logo stanice ČT art ČT art
05:59 Závěr vysílání

Kanál ČT art vysílá denně od 20:00 hodin na frekvenci dětské televize ČT:D (Déčko).
20:00 Události v kultuře SKRYTÉ TITULKYLiveaudio description

žánr: ZPRÁVY
Každodenní souhrn nejdůležitějšího a nejzajímavějšího dění v naší i světové kultuře (Opakování 24.7./ČT24 a 24.7./ČTart)
20:20 Svou káru táhnem dál: Trempové

trempům Na koncertě Trampské Porty v Ústí nad Labem při oslavě trampingu v Čechách (1998). Režie R. Vodrážka (Opakování 28.7./ČTart)
logo stanice MTV Europe MTV Europe
13:00 Nabourané páry

MTV vyzvala čtyři páry aby se vydaly na soutěžní cestu po Evropě. Během ní se ukáže, jak pevné jsou jejich vztahy. Některé páry nebezpečnou jízdu plnou každodenních výzev vydrží, ale vztahy jiných se rozpadnou. Za žádnou cenu však nikdo z nich nechce získat titul za NABOŘENÝ VZTAH.
15:00 Kruťárny

Kruťárny přebírá nejzábavnější amatérská internetová videa a vytváří z nich jednu velkou ostrou, zábavnou a především nekonečnou televizi.
15:30 Kruťárny

Kruťárny přebírá nejzábavnější amatérská internetová videa a vytváří z nich jednu velkou ostrou, zábavnou a především nekonečnou televizi.
logo stanice Óčko Óčko
14:10 Óčko hity

klipy nonstop
16:00 YouCover

porovnej originál a předělávku hitu
16:10 Óčko hity

klipy nonstop
logo stanice iConcerts HD iConcerts HD
14:00 Decades Rock Live - The Pretenders and Friends

VARIOUS, Kings of Leon, Shirley Manson, The Pretenders , Iggy Pop, Incubus
16:00 Alphabeat - 360 Sessions

VARIOUS, Alphabeat
17:00 Foxes - London Live Special

VARIOUS, Foxes
logo stanice Retro Music TV Retro Music TV
12:00 rekreace

odpočinek, co bodne
15:00 repete

2 je víc než 1
16:00 rentgen

rezervováno pro: Stevie Wonder
logo stanice Brava HDTV Brava HDTV
14:03 Strauss - Der Rosenkavalier

'Der Rosenkavalier’ is Richard Strauss’s most popular opera, and perhaps one of the greatest comic operas since Mozart’s. The work premiered just three years before the start of World War I. It traces the artistic heritage of the Austrian-Hungarian empire from the days of Mozart, in which the story is set, to the morbid distraction of the Viennese Art Nouveau. Musically, the work is a far cry from Strauss’ earlier efforts like 'Salome’ and 'Elektra’: he leaves behind the hair-raising expressionism of said works, and he embraces tonality and melody like he never did before. Fabio Luisi, Sächsische Staatskapelle Dresden, Anne Schwanewilms (The Marschallin), Kurt Rydl (Baron Ochs), Hans-Joachim Ketelsen (Faninal), Anke Vondung (Octavian), Maki Mori (Sophie), Sabine Brohm (Marianne), Oliver Ringelhahn (Valzacchi), Elisabeth Wilke (Annina), Jürgen Commichau (A police inspector)
17:41 Dvorák - Symphony No. 4, part II

It is noteworthy that Antonín Dvorák’s symphonies were all written within in a brief timespan. He composed his Symphony No. 4 between January and March 1874. Dvorak’s Czech colleague Bedrich Smetana, keen to conduct the piece’s premiere, had the honour to do so, in Prague. Unfortunately, the symphony was not a commercial success; Dvorák found it prudent to make several modifications. He conducted this rewritten version himself in 1892, but it was only in 1912, after the composer’s death, that the sheet music was published. Dvorák was inspired to write this symphony after Richard Wagner visited Prague to see his 'Tannhäuser’ performed: echoes of this opera can be heard in Dvorák’s Symphony No. 4. Today’s broadcast is part of a series of all nine Dvorák Symphonies, which were performed by the Czech Philharmonic under the baton of the Czech conductor Jirí Belohlávek in 2014. Belohlávek won the Czech National Conducting Competition in 1970. After this, he served as guest conductor of the Czech Philharmonic for twJirí Belohlávek, Czech Philharmonic
17:53 Granda - La flor de la canela

Star tenor Juan Diego Flórez sings Granda's 'La flor de la canela', accompanied by Gustavo Dudamel and the LA Philharmonic.Gustavo Dudamel, Los Angeles Philharmonic Orchestra, Juan Diego Flórez (tenor)
logo stanice JimJam JimJam
14:37 Joe a Jack (30)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Zažijte spoustu dobrodružství se dvěma neposednými kamarády.
14:47 Teď to víš (8)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Poučný seriál nejen pro ty nejmenší.
14:54 Teď to víš (9)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Poučný seriál nejen pro ty nejmenší.
logo stanice duck tv duck tv
14:43 Aj ja chcem vidieť!

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Dvaja kamaráti, pobláznená žirafa Kiteko a hravá vačica Umi pozorujú každodenný život batoliat. Môžu sa od detí veľa naučiť: o každodenných aktivitách, dobrodružných exkurziách a tvorení veľkej zábavy pri hraní.
14:46 Lola a čísla

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Lola, hravé dievčatko, ktoré je neustále v pohybe, je vždy pripravená počítať spolu so svojimi priateľmi číslami 1 až 10. Poďme počítať s nimi!
14:49 DuckSchool - škola hrou

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
V lesnej škôlke sa roztomilé zvieratká - maličkí obyvatelia lesa - učia základy angličtiny od ich pani učiteľky, víly Slniečko.
logo stanice Disney Channel Disney Channel
14:30 Mako Mermaids

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Dosp ívající mo řské panny Lyla, Nixie a Sirena, které hlídají ostrov Mako, nedokáží zabránit 16letému Zacovi, aby nespadl do posvátného Měsíčního jezírka a stal se mořským mužem. Mořské panny se musí odvážit na pevninu a zbavit Zaca jeho nových schopností, jinak budou navždy vykázány z ostrova.
15:00 Riley ve velkém světě

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Riley Matthewsov á se pokouší najít své místo na st řední škole. Její nejlepší kamarádka Maya je sebevědomější, její otec ji učí dějepis, a má celkově složitý život. S pomocí přátel a rodiny Riley zjistí, jak se ve zmateném světě zorientovat.
15:30 Na parket!

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
CeCe a Rocky dělají všechno společně - včetně tancování v nejžhavějším televizním pořadu v Chicagu!
logo stanice Minimax Minimax
14:00 V říši víl a kouzel od 7 roků

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Faeries) Nellie a George jsou sourozenci, které rodiče kvůli stěhování pošlou na venkov. Zatímco objevují tamější les, George záhadně zmizí. Víla jménem Broom Nellie pomáhá, aby se mohla se svým bratrem znovu setkat. George se totiž nedopatřením dostal do říše víl, a protože ochutnal jejich jídlo, musí se podřídit vílím zákonům, které praví, že v takových případech už říši víl nikdy nesmí opustit. George se může zachránit jediným způsobem - tak, že splní tři úkoly... Podívejme se, jestli se mu to podaří.
15:20 Pomocníčkové 2 (31)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(The Fixies) Každý osmiletý kluk má tajného kamaráda. Jinak na tom není ani Tom Thomas, u něhož v pokoji bydlí celá rodina dobrých kamarádů! Jak se k němu vejdou? Moc místa nezabírají, protože Tomovi kamarádi jsou miniaturní šroubky. Ale když je Tom požádá, pomohou mu vyřešit každý problém. Jenom on je může vidět v jejich prav podobě, protože jakmile se k pokoji, který Tom se svými přáteli obývá, přiblíží někdo cizí - rodinka se zase promění ve šroubky a zmizí před nepovolanými zraky. V čem Tomovi pomáhají a jak vlastně může vzniknout přátelství mezi klukem a někým, kdo vypadá jako malinký šroubekt? To se dozvíte, když budete sledovat náš pořad!
15:30 Super 4 1 (1) od 7 roků

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Super 4) Můžeme být svědky příhod čtyř odvážlivců a samozvaných hrdinů. Konkrétně je to princ Alexander, chrabrý rytíř, který poznává svět, aby v něm mohl napravovat nespravedlnost; technický génius Gene, který se dokáže nadchnout jen pro vědu a objevy; Ruby Rede, pirátská dcerka, která je schopná překonat jakoukoli překážku, aby dokázala, že i dívka může mít šéfovské schopnosti; nakonec pak víla Twinkle, která se teprve musí naučit používat svou sílu a/nebo magii, kterou jejím prostřednictvím ovládá. Tým superhrdinů, ochránců, kterým jde o to, aby se město Technopolis a král Kenric nedostali do moci zlých sil. Bude k tomu jejich superhrdinství stačit?
logo stanice RiK RiK
14:45 Bobove dobrodružstvá na pláži (33)

(Bob´s Beach) To je život! Len sa celý den potlkať po pláži a cucať lahodné kokosovo-mliečne koktaily. Bob, pravý pes z New Yorku, sa ocitne na práve takom tropickom ostrove. Má to však aj svoju odvrátenú stranu. Ostrov je plný tajomstiev a nezvyčajných priateľov. Caká ho množstvo dobrodružstiev. Spočiatku ho to príliš nebaví. Možno sa vráti prvou lodou späť domov. Alebo nie? Nemecký animovaný seriál (2003)
15:00 Kúzelný svet elfov a víl (25)

(Shadow of the Elves) Majú svoj vlastný svet! Je takmer neviditeľný a je skrytý hlboko vnútri toho nášho. Je to delikátny svet kvetín veľkých ako stromy a hmyzu veľkosti drakov. Svet, kde zúriví elfovia strašia v močiaroch a obývajú tmavé a tajuplné jaskyne. Bez varovania sa pod rúškom zla zakrádajú po celej krajine vedení lordom Kannom, vodcom všetkých elfov. Ten by chcel ovládnuť celý rozprávkový svet a dobyť všetky kúty tejto magickej ríše. Nemecký animovaný rodinný seriál (2003).
15:25 Sam a Max

(Sam & Max) Sam a Max dostávajú príkazy od tajomného komisára, ktorého nikdy nevideli. Pri plnení svojich úloh sa dostanú na odľahlé a exotické miesta, napríklad na Mesiac, na horu Olymp či do stredu Zeme. Kanadský animovaný dobrodružný seriál (1997).
logo stanice KinoSvět KinoSvět
14:00 Hitlerův vzestup

žánr: DOKUMENT
Válečný dokument. Po vypuknutí velké hospodářské krize koncem dvacátých let se v těžce postiženém Německu začalo dařit extremistům a Hitlerova NSDAP se vypracovala na nejsilnější politickou stranu země. A začal vzestup jednoho z největších masových vrahů v historii...
15:15 Bojovná dáma

žánr: DOKUMENT
2. část. Dokument o bitevní letadlové lodi USS Yorktown (CV-10)
15:45 Bitva u Štěrbohol

žánr: DOKUMENT
Dokumentární film. Tajemství bitvy: Bitva u Štěrbohol se odehrála 6. května 1757 a šlo o druhé velké střetnutí sedmileté války na evropském kontinentu...
logo stanice Kino Barrandov Kino Barrandov
14:45 Zákon a pořádek IV (9, 10)

žánr: SERIÁL
(Law & Order IV) Získat spravedlnost pro oběti a jejich rodiny... Elitní detektivové a právníci řeší závažné zločiny v New Yorku. Americký krimi seriál (1993). Hrají Ch. Noth, S. Hill, M. Moriarty, J. Orbach, L. Hendrix, S. E. Merkerson, J. Hennessy a další
16:50 Tchyně STEREO

Máte dluhy? Nezvládáte svoje děti? Štve Vás manžel? Je Vaše rodina prostě v troskách? Pak se obraťte na jedinečnou tchyni Moniku Štikovou, která Vaše problémy vyřeší za pár dnů
18:20 Kriminálka Istanbul (4) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Mordkommission Istanbul) Smrt galeristy Se smyslem pro spravedlnost, vždy okouzlující komisař Mehmet Özakin bojuje proti zločinu v turecké metropoli. Německý krimi seriál (2008-2010). Hrají E. Sander, O. Ortega Sánchez, I. Üner, E. Alkan, T. Dogan a další (88 min)
logo stanice Mňam TV Mňam TV
13:55 Perfektní obsluha 2

Dva světoví šéfkuchaři v jedné kuchyni. Seriálem provázejí vždy dva superkuchaři. V tandemu připravují zábavným způsobem to nejzajímavější ze světové kuchyně.
15:00 Holky v kuchyni

Nejen v kuchyni s Haylie Duff Pořadem provází herečka, bloggerka o jídle a autorka úspěšné kuchařky v jedné osobě Haylie Duff. Do každé epizody si pozve přatele nebo členy své rodiny a společně budou zkoušet nové recepty a vylepšovat ty klasické.
15:50 Hostiny génia Hestona

Neuvěřitelné recepty Hestona Blumenthala. Nositel Řádu britského impéria a především známý anglický kuchař, který má ve své sbírce tři Michellinské hvězdy. Heston Blumenthal, ten který vždy hledá dokonalé postupy při přípravě nejrůznějších pokrmů
logo stanice Hustler TV Hustler TV
14:30 Women Seeking Women (119)
16:00 DD Pervs At Work
17:30 Grandma Seduction
logo stanice Prima MAX Prima MAX
13:50 Doktor z hor: Nové příběhy VIII (16) STEREOSKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: SERIÁL
Mrtví a živí 2/2 Doktor Martin Gruber žije už nějaký čas zpátky v rodném městě. V prostředí krásných hor na něj čeká spousta pracovních i osobních příběhů... Další řada německého seriálu (2014). Hrají H. Sigl, H. Ruprecht, M. Baumgartnerová a další (44 min)
14:50 Indiana Jones a Poslední křížová výprava STEREOPremiérafull HD

žánr: FILM
(Indiana Jones and the Last Crusade) Dobrodruh a archeolog Indiana Jones se musí utkat s nacisty, aby jim zabránil v nalezení Svatého grálu, Kristovy číše, která má nadpřirozené schopnosti... Americký dobrodružný film (1984). Hrají H. Ford, K. Capshawová, A. Puri a další. Režie S. Spielberg (122 min)
17:40 Když vaří táta STEREOPremiéra

Chcete vidět, jak to vypadá v kuchyni, když vaří táta? Nechte se inspirovat naším novým kuchařským pořadem! Uvádí M. Polačko (37 min)
logo stanice Leo TV Leo TV
06:00 Závěr vysílání
22:00 VEČER ČESKÉHO SEXU - Sexuální exekutor od 18 roků

Náš výběrčí erotických dluhů je opět v akci a je jasné, čím mu dívky splácejí!
23:25 VEČER ČESKÉHO SEXU - To nejlepší z minulého týdne od 18 roků

Dvě premiéry týdne a dva oblíbené pořady z produkce LEO TV
logo stanice Man-X Man-X
06:00 NO BROADCAST

erotic
00:00 T is for Twink

erotic
01:11 Pumping at the water work

erotic
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2016