Televizní program - paket Skylink

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
20:00 Vyprávěj SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

žánr: SERIÁL
Nehoda Nečekané sbohem a české graffiti. Oblíbený seriál o tom, že v každé době toužíme po štěstí. Hrají: R. Vojtek, A. Kerestešová, V. Freimanová, S. Skopal, H. Vagnerová, J. Nosek, L. Šteflová, J. Bernášková, A. Stanková, L. Štěpánková, M. Hádek, Z. Adamovská, Z. Žák, O. Veselý, M. Kraus, J. Štěpnička, R. Jašków a další. Scénář R. Merkner. Kamera M. Schinabek. Režie: B. Arichtev, M. Dolenský a J. Steiger-Antošová (52 min) (Opakování 1.4./ČT1)
20:55 Hříšní lidé města brněnského SKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: FILM
Záhadné zmizení Lily Košvancové Brněnská detektivní pátračka řeší kriminální případy z podsvětí i policejních kruhů. Tentokrát se vše točí kolem aféry s únosem v takzvané lepší brněnské společnosti (1997). Hrají: M. Labuda, K. Hrachovcová, Z. Herfortová, A. Rašilov, L. Lakomý, E. Pardus, J. Grygar a další. Kamera J. Víšek. Scénář a režie J. Sequens (75 min)
22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a

Euromiliony
logo stanice ČT 2 ČT 2
20:00 Vzestup a pád NSDAP (4/10) SKRYTÉ TITULKYPremiéra

žánr: DOKUMENT
U moci Leden 1933. Adolf Hitler byl zvolen kancléřem. Nyní se mohl věnovat svým skutečným záměrům a zbavit vlast odvěkých nepřátel. Britský dokumentární cyklus (opakování 7.4./ČT2)
20:55 Letecké katastrofy VII.: 28 DUOSKRYTÉ TITULKYPremiéra

žánr: DOKUMENT
osudných sekund 21. února 2008. Ve výšce více než 4000 metrů nad mořem se vyšetřovatelé snaží zjistit příčinu havárie letu Santa Barbara Airlines. Cyklus kanadských dokumentárních rekonstrukcí (opakování 2.4./ČT2 a 3.4./ČT2)
21:45 Moje soukromá válka: Bojovnice z SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HDaudio description

žánr: DOKUMENT
ghetta Žaneta hledá únik před nástrahami ghetta. Nový dokumentární cyklus České televize o lidech, kteří by rádi zavedli lepší společenská pravidla. Připravily M. Pilařová a M. Nešlehová (opakování 1.4./ČT2 a 2.4./ČT2)
logo stanice ČT 24 ČT 24
20:00 Fokus Václava Moravce SKRYTÉ TITULKY

Čím víc na sebe prozrazujeme, tím míň toho o sobě víme. Jak se žije v síti? Ovlivňují nové technologie lidské myšlení? Hrozí nám digitální demence? Další díl měsíčníku Fokus Václava Moravce, tentokrát na téma V síti
22:00 Události, komentáře SKRYTÉ TITULKY

Komentované zpravodajství České televize. Aktéři klíčových událostí odpovídají na aktuální otázky
22:56 Předpověď počasí SKRYTÉ TITULKY

Souhrn meteorologických informací
logo stanice ČT Sport ČT Sport
17:00 Buly - hokej živě Live

Přímý přenos semifinálového utkání Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy v ledním hokeji
20:15 Fotbal: Slovensko - Česko Livefull HD

Přímý přenos přípravného fotbalového utkání ze Žiliny
22:35 Sportovní zprávy Live

Aktuální informace ze světa sportu
logo stanice ČT:D ČT:D
20:00 Závěr vysílání

Dětský kanál ČT:D (Déčko) vysílá denně od 6:00 do 20:00 hodin. Od 20:00 hodin vysílá na frekvencích Déčka stanice věnovaná umění a kultuře ČT art.
06:00 Raníček SKRYTÉ TITULKY

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Pohádky ze šípkového keře
06:05 Medvídek Rudík

žánr: SERIÁL
Britský animovaný seriál, kde je samá zábava a kamarádů záplava
logo stanice Nova Nova
19:30 Televizní noviny STEREO16/9audio description

žánr: ZPRÁVY
Sportovní noviny, Počasí
20:20 Ordinace v růžové zahradě 2 (563) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYPremiéraaudio description

žánr: SERIÁL
Hrdinové nekradou Zdena stráví noc se Strnadem. Hejduk připraví pro budoucího zetě těžkou zkoušku. Nové příběhy nejsledovanějšího českého seriálu(2015). Hrají Z. Adamovská, P. Rychlý, J. Čenský, D. Morávková, R. Fiala, L. Hejlík, M. Zounar, K. Cibulková, I. Jirešová a další. Režie J. Rezková
21:30 Víkend STEREO16/9Premiérafull HD

Hranice nemožného Příběhy štěstí, proher a objevů
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
20:00 Coach Carter 16/9

žánr: FILM
Bývalý špičkový basketbalista Samuel L. Jackson se ujme zanedbaného školního týmu v malém městě, protože tam sám začínal. Když zjistí, že jeho svěřenci mají špatný prospěch ve škole, rozhodne se jednat. Jenže narazí na odpor hráčů, rodičů i celé společnosti... Americko-německý film (2005). Dále hrají R. Brown, R. Gonzalez, R. Ri'chard a další. Režie Th. Carter (129 min)
22:35 Oko dravce STEREO16/9

žánr: FILM
(Eagle Eye) Stačí jedno zazvonění telefonu a život dvou zcela neznámých lidí se změní v nekonečnou noční můru. Svobodná matka Michelle Monaghan a drzý výrostek Shia LaBeouf, spojení jen hlasem v telefonu, brzy pochopí, že moc nad jejich osudem převzal někdo jiný. Sleduje každý jejich krok a dokáže je přimět i k těm nejšílenějším akcím... Americko-německý akční film (2008). Dále hrají M. Chiklis, R. Dawson, E. Embry, B. B. Thornton a další. Režie D. J. Caruso (111 min)
00:40 Zachraň mě II (8) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Rescue Me II) Teroristické útoky na Světové obchodní centrum navždy změnily osudy lidí z 62. newyorské požární jednotky, kteří tehdy přišli o mnoho kolegů a přátel. Příběhy novodobých hrdinů riskujících život pro záchranu ostatních v druhé řadě americkém seriálu (2005) Hrají D. Leary, M. Lombardi, J. McCaffrey, J. McGee, S. Pasquale, A. Roth a další
logo stanice TV Fanda TV Fanda
19:55 Zničeno ve vteřině II STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
(Destroyed in Seconds II) Stačí vteřina a náš život se může od základů změnit... Druhá řada amerického dokumentárního seriálu (2009)
20:20 Kriminálka Miami III (11) STEREO

žánr: SERIÁL
(CSI: Miami III) Neznámý pachatel unese auto s mladými manželi. Následně manželku zastřelí a muže zraní. Policie rychle vyloučí loupežné přepadení a dokonce zákeřného vraha najde, ale i jeho někdo zastřelí... Tým kriminalistů z Miami pod vedením Davida Carusa je často postaven před zdánlivě neřešitelný úkol. Americký seriál (2004). Dále hrají K. Alexander, R. Cochrane, E. Procter, A. Rodriguez a další.
21:10 Mistři aukcí II (3, 4) STEREO16/9

žánr: DOKUMENT
(Auction Hunters II) Dvojice rázných chlápků obráží napříč USA veřejné aukce, ve kterých se často draží velmi hodnotné předměty. Cestou k úspěchu není jen aukci vyhrát, ale především mít ten správný nos na dražené položky. Mnohdy totiž není zprvu patrné, co všechno se v kontejnerech skrývá... Druhá řada amerického dokumentu (2011)
logo stanice Smíchov Smíchov
20:00 Přátelé IX (7) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Friends IX) Sukničkář Joey, pošahaná Phoebe, ukecaný Chandler, pořádkem posedlá Monica, nejistý Ross a naivní Rachel - povedená šestice kamarádů z New Yorku řeší životní trable s humorem sobě vlastním... Devátá řada amerického komediálního seriálu (2002). Hrají M. LeBlanc, L. Kudrow, M. Perry, C. Cox, D. Schwimmer, J. Aniston a další
20:25 Joey II (7) STEREO

žánr: SERIÁL
Seriál Joey je volným pokračováním seriálu Přátelé. Joey se stále snaží prorazit ve světě filmu a televizních seriálů a proto se stěhuje do Los Angeles. Nový byt, nová sousedka Alex a pořád kouzelně naivní, neschopný, praštěný a svádějící Matt LeBlanc. Americký seriál (2005) Hrají: Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo a další. (30 min)
20:50 2 $ocky (23) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(2 Broke Girls) Dvě švorc holky se rozhodly dobýt Manhattan. Jejich zbraní jsou cukrové košíčky, jejich kouzlo je vražedné... Americký sitkom (2011). Hrají K. Dennings, B. Behrs, J. Kite, M. Moy, G. Morris a další
logo stanice TELKA TELKA
20:00 Chcete být milionářem? STEREO

Nejúspěšnější soutěž všech dob o 10 miliónů korun s Vladimírem Čechem. Režie V. Vobrátilek (2002)
20:50 Rychlý prachy

K mimořádným výkonům hecuje a okamžitou výhrou pokouší Petr Rychlý. Dále účinkují P. Muk, L. Pospíšil, M. Klimková a M. Limberková. Režie J. Soukup (1998)
21:45 Ordinace v růžové zahradě 2 (244) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Hezký den, miláčku Sbohem Kamenice! Anna Fryntová odchází. Lea zapře vlastní rodinu. Napětí, romantika a humor v oblíbeném seriálu TV Nova (2011). Hrají M. Kuklová, Z. Adamovská, J. Štastný, J. Kanyza, D. Morávková, J. Čenský, K. Kornová, B. Cristovao, B. Štěpánová a další. Režie P. Zahrádka
logo stanice Prima Prima
19:55 VIP zprávy STEREO16/9Premiéra
20:15 Svatby v Benátkách (54) Premiéra

Poslední manželská večeře Krejzová se rozhodne, že chce vymalovat. Po dobu malování se nastěhuje ke Karlovi, chce tak utužit jejich vztah. Filip maluje, protože nedorazili malíři. Kony zjistí, že Kamila má dceru. Davidovi právník poradí, aby kvůli skryté kameře nepodávali žádnou žalobu (2015). Hrají P. Hřebíčková, O. Veselý, A. Vránová, P. Kostka, J. Dvořák, P. Řezníček, A. Bendová, M. Kraus, L. Zahradnická, L. Potměšil, H. Gregorová, V. Křesadlová, B. Klepl, F. Blažek, A. Gondíková, K. Brožová a další. Režie J. Novák (58 min)
21:35 Očima Josefa Klímy STEREOPremiéra

Publicistická show
logo stanice Prima COOL Prima COOL
19:50 Simpsonovi VII (2) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Radioaktivní muž Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1995 - 1996) (22 min)
20:15 Top Gear: Nejhorší auto všech dob (2) STEREOSKRYTÉ TITULKYfull HD

Jeremy Clarkson a James May se pustili do hledání nejhoršího vozu všech dob. Předvedou vám své favority a také důvody, proč se při výběru nejnepovedenějšího auta dostali tak vysoko... Britský motoristický magazín (2012). Moderují J. Clarkson, J. May, R. Hammond (35 min)
21:10 Teorie velkého třesku VI (4) STEREO

žánr: SERIÁL
Minimalizace dopadu návratu Howard se konečně vrací z pobytu na vesmírné stanici. Nečeká ho však takové přivítání, jaké si představoval. Bernadette je nemocná a Rajesh má nového kamaráda... Americký sitcom (2012). Hrají J. Parsons, J. Galecki, S. Helberg, K. Nayyar, K. Cuocová a další (21 min)
logo stanice Prima LOVE Prima LOVE
19:50 Jak jsem poznal vaši matku I (4) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Košile se vrací Ted najde v šatníku košili, která se mu nikdy nelíbila. Tentokrát ho ale zaujme. Uvědomí si, že to tak mohlo být i s jeho známostmi. Co když se špatně díval a propásl tu pravou? Americký seriálový hit (2005). Hrají J. Radnor, J. Segel, C. Smuldersová, N. P. Harris, A. Hanniganová a další (22 min)
20:15 Sběratelé kostí IX (14) STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiéra

žánr: SERIÁL
Šachista ve žlabu V prasečím korytě je objevena mrtvola. Kůstka s Hodginsem mají zjistit, o koho se jedná a jak byl zabit. Ukáže se, že šlo o úspěšného šachistu, který vydělával nemalé peníze... Další řada oblíbeného amerického kriminálního seriálu (2013). Hrají E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová a další (42 min)
21:20 Castle na zabití III (14) STEREOPremiéra

žánr: SERIÁL
Smolné štěstí Castle s Beckettovou pátrají po vrahovi muže, kterému výhra v loterii přinesla spíše smůlu než štěstí... Americký kriminální seriál (2011). Hrají N. Fillion, S. Katicová, J. Huertas a další (42 min)
logo stanice Prima ZOOM Prima ZOOM
20:00 Ztracená království: Afrika II (3) STEREOPremiéra

žánr: DOKUMENT
Berberské království v Maroku Historik Gus Casely-Hayford míří do dalších míst Afriky s cílem zjistit více o ztracených královstvích, která tu dříve byla. Poznejte spolu s ním království Ašante, Zulu, Bunyoro či marocké Berbery... Britský dokumentární seriál (2011) (59 min)
21:15 Vlasy, které změnily dějiny STEREOPremiéra

žánr: DOKUMENT
(Hair That Changed History) Genetičtí vědci rekonstruují obraz pravěkého člověka podle chomáče vlasů, který byl nalezen v Grónsku. Díky novým technologiím zjistí převratné informace, které vedou ke změně pohledu na dosud známou historii lidstva... Britský dokument (2010) (51 min)
22:25 Šílení střelci (4) STEREO

žánr: DOKUMENT
Andrew Cunanan Řádění některých vrahů šokovalo svět. Poznejte pozadí vybraných případů. Proč střílel Anders Breivik, kdo vraždil na Kolumbijské střední škole nebo kdo je zodpovědný za smrt pěti prostitutek v Anglii? Britský dokumentární seriál (2014) (45 min)
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
19:05 Žaneta Show Premiéra

Témata, o kterých se bojíte mluvit, s těmi, kteří se nebojí říct nahlas a otevřeně svoji pravdu. Konfrontační pořad plný emocí, jaký tady ještě nebyl
20:10 Sejdeme se na Cibulce Premiéra

Co na srdci, to na jazyku! Aleš Cibulka a jeho zvídavé otázky na slavné hosty. Režie Jakub Wehrenberg
21:25 Barrandovská Sedmička STEREOPremiéra

žánr: FILM
Na Barrandově se narodil český film, Sedmička zase zná osudy našich slavných. Barrandovská Sedmička - každé úterý z legendárního místa o českých celebritách a jejich životech
logo stanice STV 1 STV 1
19:50 Góly - body - sekundy STEREOPremiérabez omezení
20:10 Počasie STEREOPremiérabez omezení
20:20 Nikto nie je dokonalý STEREOPremiéraod 12 roků

Milan "Junior" Zimnýkoval, Marcel Forgáč a ich hostia v talk show, ktorá vás presvedčí, že nikto nie je dokonalý.
logo stanice STV 2 STV 2
20:00 Žiarivky: Úsporné a nebezpečné STEREOReprízaod 12 roků

žánr: DOKUMENT
Dokument, investigatívny (Nemecko 2011)
21:00 Správy a komentáre STEREOPremiérabez omezení
21:25 Góly - body - sekundy STEREOPremiérabez omezení
logo stanice Markíza Markíza
20:00 Športové noviny STEREOPremiéra
20:20 Počasie STEREOPremiéra
20:30 Búrlivé víno STEREOPremiéraod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Rodinný seriál, SR (2015). Hrajú: N. Pocisková, J. Loj, M. Hilmerová, V. Kobielsky.
více informací Kramer vymenuje Michala za primára neurochirurgie. Erik je zásadne proti, ale Kramer dá Erikovi ultimátum buď príjme Michala, alebo sa s riaditeľskou stoličkou môže rozlúčiť. Inge príde za Vavrom do väzenia a ponúkne mu pomoc. Michal pochopí, že Naďa vypočula to, čo nemala a vyhráža sa jej.
logo stanice TV DOMA TV DOMA
18:30 Bez servítky STEREOod 12 roků

Čo si navaria, to si aj zjedia...
20:30 Mentalista IV. (6) STEREODUOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, USA (2011-2012). Hrajú: S. Baker, R. Tunneyová, T. Kang, O. Yeoman, A. Righettiová.
21:30 Zakázaná láska (65, 66) STEREODUOSKRYTÉ TITULKYPremiéraSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Romantický seriál, Turecko (2008-2010). Hrajú: B. Saatová, K. Tatlitug, N. Çehreová, S. Yöntem.
více informací Bihter sa chce dostať z momentálnej ošemetnej situácie, a tak navrhne Behlülovi, aby všetko opustili a odišli spolu preč. Behlülova odpoveď ju však dostane do úzkych. Behlül vidí, že Bihter len blafuje a súhlasí s ich odchodom. Bihter je presvedčená o správnosti svojho rozhodnutia a cíti, že návrat späť už nebude možný. Obaja zaľúbenci sú rozhodnutí opustiť všetko doterajšie a byť spolu. Madmazel s Bülentom sa vracajú z farmy domov. Návrat madmazel využíva Bihter ako zámienku, aby mala dôvod k rozchodu s Adnanom. Firdevs sa nečakane vracia domov z dovolenky, čo celú rodinu prekvapí. Tieto nečakané príchody členov rodiny domov len sťažujú Bihterine a Behlülove plány. Firdevs chce dať Bihter špeciálny darček, ktorým chce ukončiť a uzavrieť všetky doterajšie spory medzi nimi. Okamžite si všimne napätie v domácnosti, spôsobené nezhodami v manželstve svojej dcéry. Nezhody medzi Bihter a Adnanom vyvrcholia hádkou. Adnan už nemieni znášať vrtochy a neustále bezdôvodné žiarlivostné scény svojej manželky. Ešte pred tým, ako sa Bihter rozhodne odísť z domu, napíše Adnanovi list, kde mu vysvetľuje dôvody svojho odchodu. Bihter s Behlülom sú už unavení zo života medzi snom a bolestivou realitou. Ich rozhodnutie odísť a nájsť tak spôsob, ako bez strachu a obáv prežívať svoju vzájomnú lásku, ich zaslepených privádza na cestu, z ktorej už niet návratu späť....
logo stanice TV DAJTO TV DAJTO
19:45 Kredenc STEREOod 12 roků

Nová zábavná šou. Účinkujú: P. Polnišová, Z. Šebová, M. Kubovčík, S. Malachovský a ďalší.
20:15 Slovensko - česká republika STEREOPremiérafull HD

Priateľský zápas vo futbale medzi Slovenskom a Českou republikou. Priamy prenos.
22:35 Rafael Nadal: Hra šampiónov Premiéraod 18 rokůfull HD

Futbalisti Ronaldo a Shevchenko, bývalý lyžiar Alberto Tomba, tenista Rafael Nadal a další si zmerajú svoje sily v pokri.
logo stanice JOJ JOJ
19:30 Noviny TV Joj
20:15 Šport
20:25 Najlepšie počasie
logo stanice JOJ Plus JOJ Plus
19:45 Hoď svišťom II. (9) od 12 roků

žánr: SERIÁL
Zlomené srdce Mia si našla iného muža - mladšieho, bohatšieho a navyše najväčšieho Bojovho konkurenta, známeho podnikateľa Nikitu. Jej milovaný Prasko sa z toho zrúti a stráca chuť žiť. Sandra sa nedokáže pozerať na zničeného otca a presvedčí preto Ďura-mamu, aby sa spolu vybrali za Nikitom a priviedli tatovu Miu naspäť - rýchlo však zistia, že Miine nadšenie z nového vzťahu nemôže trvať večne... Rodinný tatranský penzión magicky priťahuje tie najhumornejšie situácie a peripetie. Vedú ho dvaja súrodenci Oskar a Sandra, ktorým ho kúpil ich bohatý otecko, aby aspoň niečo v živote začali robiť. Slovenský komediálny seriál (2012). Hrajú: P. Polnišová, T. Maštalír, M. Hilmerová, J. Vajda, A. Bárta. Réžia: M. Vajdička
20:30 Akty X: Chcem uveriť od 15 roků

žánr: FILM
(The X-Files I Want to Believe) Pravda je tam vnútri. Agenti FBI Mulder a Scullyová vyrážajú za ďalším prípadom, vyšetrovanie ktorého nás zavedie do sveta paranormálnych javov. Keď v Západnej Virgínii unesú agentku Bannanovú, vyšetrovateľom sa prihlási ako pomocník pedofilný kňaz s paranormálnymi schopnosťami, otec Joseph Crissman. FBI požiada prostredníctvom Dr. Dany Scullyovej, pracujúcej teraz v nemocnici, o pomoc Foxa Muldera. Skúsený bývalý agent, ktorý sa stiahol do ústrania po krivom obvinení, má zistiť, či Crissman svoje schopnosti len nepredstiera. Mulder a Scullyová sa v okamihoch pochybností navzájom podporujú a napokon privedú niekdajších kolegov na stopu východoeurópskeho gangu, ktorý unáša mladé ženy, aby na nich robil experimenty s prenosom kmeňových buniek. Americko-kanadský mysteriózny thriller (2008). Hrajú D. Duchovny, G. Andersonová, A. Peetová, B. Connolly, M. Pileggi, A. Xzibit Joiner, C. K. Rennie, A. Godley, F. Woodcock a ďalší. Réžia Chris Carter (121 min)
22:40 Jedinečné letisko v Dubaji (5) Premiéraod 12 roků

žánr: SERIÁL
(Ultimate Airport Dubai) Pred 55 rokmi bolo medzinárodné letisko v Dubaji maličkou bodkou uprostred pieskov rozľahlej púšte. Dnes je modernou mekkou medzinárodnej leteckej dopravy a tretím najrušnejším letiskom sveta. Jeho Terminál 3 je najväčšou stavbou sveta s plochou 359-tich futbalových ihrísk. Ročne tu musia zvládnuť 344.000 letov, 66 miliónov pasažierov a 2 milióny ton nákladu. Nazrite do zákulisia jedného z najrušnejších letísk na svete - Medzinárodného letiska v Dubaji. Až 90 tisíc zamestnancov tu pracuje na tom, aby rýchlo a bezpečne prepravili každý deň v priemere 182 tisíc pasažierov do tých najrôznejších destinácií. Je to dokonale fungujúci mechanizmus, no keďže nič nie je dokonalé, aj tu sa občas vyskytnú rôzne chyby a zlyhania. Zamestnanci preto musia často čeliť stresovým situáciám, napríklad pri zachytávaní pašerákov. Šokujúce aj nevysvetliteľné či dokonca neuveriteľné udalosti sú tu takmer bežnou samozrejmosťou. Americký dokumentárny seriál (2013).
logo stanice WAU WAU
19:30 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať (7) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(Buying and Selling I.) Bratia Drew a Jonathan Scottovci sa vo svete realít pohybujú ako ryby vo vode. Poznáme ich zo seriálu Najkrajše bývanie, kde ako odborníci na dizajn a rekonštrukciu interiérov pomáhali mladým párom nájsť si nový dom a premeniť ho na vysnívaný domov snov za výhodnú cenu. V novom seriáli dnes pomáhají svojim klientom predať ich súčasný dom a nájsť si vyhovujúce nové bývanie. Kým Jonathan pracuje na rekonštrukci rodinného domu, v ktorom majitelia bývali doteraz, Drew hľadá pre nich nový - a čo najdokonalejší - domov ich snov. V závere Drew už len dozerá na predaj obnoveného domu a priebeh kúpy nového príbytku. Americká reality-šou (2012-2014). Účinkujú: Drew Scott, Jonathan Silver Scott a ďalší. Réžia: Sharon Lewisová, Mary Frymireová
20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami (9) od 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
(CSI: Miami I. -) Muža, ktorý v amoku strieľal do ľudí, sa podarilo identifikovať, ale stihnú ho dopadnúť skôr, než udrie znova? David Caruso ako poručík Horatio Caine vedie elitnú jednotku súdnych znalcov z Floridy, ktorá vyšetruje prípady vrážd na základe perfektného vyšetrenia miesta zločinu a analýzy nájdených dôkazov. Americký kriminálny seriál (2002). Hrajú D. Caruso, E. Procterová, A. Rodriguez, R. Cochrane, K. Alexanderová, J. Togo, E. La Rueová, R. Linn, B. Blissová a ďalší. Réžia Daniel Attias.
21:25 Kosti V. (12) od 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
(Bones V.) Jeffersonské laboratórium uzavrú a platí výnimočný režim pre utajené vyšetrovanie. Doktorka Brennanová a jej forenzný tím musia určiť príčinu smrti neidentifikovaných, ale prísne tajných pozostatkov. Počas skúmania začnú mať tím podozrenie, že vyšetrujú jeden z najslávnejších atentátov na prezidenta v histórii krajiny... Agent Booth sa pokúša vniknúť do laboratória, aby zistil dôvody tajného vyšetrovania. Ak chcete objasniť vraždu, musíte pátrať až do špiku kostí obete. Emily Deschanelová ako brilantná súdna antropologička Dr. Temperence "Bones" Brennanová vládne výnimočnou schopnosťou odhaliť stopy ukryté v kostiach obete. Aj preto pomáha vyšetrovať vraždy, pri ktorých sú štandardné metódy na identifikáciu pozostatkov mŕtveho neúčinné. Sledujte napínavú prácu vedcov, ktorým nechýba humor a ľudskosť aj napriek tomu, že pracujú v morbídnom svete plnom krutých a hrôzostrašných zločinov! Americký kriminálny mysteriózny seriál (2009). Hrajú E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová, E. Millegan, T. J. Thyne, J. Adams, T. Taylorová a ďalší. Réžia: Emile Levisetti
logo stanice TA3 TA3
19:50 Téma dňa
20:30 Slovensko DNES
20:45 Labyrint
logo stanice TV Lux TV Lux
20:00 Spravodajstvo

žánr: ZPRÁVY
P Krátke správyAktuálne denné spravodajstvo zo života veriacich z domova i zo sveta
20:20 Publicistika

P Gréckokatolícky magazínMagazín o Gréckokatolíckej cirkvi na Slovensku
20:40 Dokument

Arménsko - Nebeský kútik12 Až keď uvidíme život, aký žijú ľudia v Arménsku, uvedomíme si, akí sme v našich geografických šírkach šťastní
logo stanice Viasat Explorer Viasat Explorer
19:40 Dekonstrukce (10)

žánr: DOKUMENT
(Deconstruction) USA, dokumentární série (2009). Průměrná domácnost obsahuje více než 180 kilogramů mědi. Ale odkud se všechna vzala? Podíváme se do největšího otevřeného dolu na měď na světě, abychom viděli, jak se kov doluje ze skály.
20:10 PREMIERE Překlenout propast (3)

žánr: DOKUMENT
(Bridge the Gap) USA, dokumentární série (2014). V této epizodě se Chris vydává na expedici do Ugandy, aby lépe pochopit, jak fair trade pěstování vanilky zlepšuje život místních zemědělců. Cestovatel Chris Bashinelli nás zve na introspektivní dobrodružnou cestu napříč kontinenty. Bashinelli prozkoumá svět od Ugandy po Haiti, aby objevil, jaké to je být na den někým jiným. Chris je ochoten udělat cokoliv, aby navázal lidské spojení. Hraje, chodí na večírky a pracuje bok po boku s místními, aby lépe porozuměl jejich způsobu života z první ruky. Je jedno, jestli musí v indiánské rezervaci strčit ruku krávě hluboko do zadku, nebo musí křičet jako 12letá dívka při útěku před jedovatými včelami v Ugandě, vždy divákům nabídne hluboký vhled do světa, jenž by nikdy neviděli.
21:20 Město katastrof (2) od 15 roků

žánr: DOKUMENT
(Storm City) Velká Británie, dokumentární série (2012). Tři obří tryskové motory vytvoří proudění větrů, které se ženou rychlostí 483 km/h městem katastrof. Jde o nejvyšší kdy zaznamenanou rychlost větru na Zemi. Tato velmi ambiciózní série nám představí přírodní katastrofy ve zcela novém světle. Za pomoci moderních technologií a vědy se setkáme s řízenými škodami těchto přírodních pohrom - od vražedných zemětřesení po ohromné záplavy. Ve speciálně postaveném městě s mnoha vodě, větru a tlaku odolnými kamerami se rozpoutá boží dopuštění. Některé demolice se uskuteční na největším a nejsilnějším jevišti na světě: obří simulátor hurikánu v Miami, velká a otřásající se deska simulující zemětřesení v San Diegu, nádrž na rozsáhlou záplavu, nebo dokonce spuštění skutečné laviny ve Skalnatých horách. Tašky a dlaždice padají, sklo se sype z oken, a my jsme svědky zhroucení budov v jediném okamžiku. Během těchto pokusů uslyšíme svědectví lidí, kteří přežili skutečné přírodní katastrofy, což přispívá dalším pohledem k pochopení těchto živlů a boje člověka s nimi.
logo stanice Viasat History Viasat History
19:05 Tajemství v prachu (4)

žánr: DOKUMENT
(Secrets in the Dust) Německo, dokumentární série (2008). Zjistíte, zda byla sofistikovaná civilizace podél řeky Indu mírumilovná, nebo jestli ji ovládaly kruté války. Příběh archeologie je stejně tak dramatický jako velké civilizace a konflikty, které pomáhá odhalovat. Tato série připomene velké pokroky v našem pochopení lidské historie - skrze práci mužů a žen, kteří mnohé riskovali v nejtěžších podmínkách navzdory prudkému odporu a konkurenci, aby změnili náš pohled na minulost - a ve výsledku také pochopení naší současnosti.
20:05 PREMIERE Lovci záhad (12)

žánr: DOKUMENT
(Myth Hunters) Velká Británie, dokumentární série (2014). Jedna rodina po celé své generace chodí hledat poklad ukrytý ve Skalistých horách a řídí se zašifrovanou mapou... Ve chvíli, kdy se zdá, že jsou pokladu na dosah, udeří prokletí Hory pokladů. Lovci záhad se vracejí a nabídnou další skutečné příběhy opravdových dobrodruhů, kteří věřili, že některé přetrvávající historické mýty a legendy jsou skutečností, nikoliv fikcí. Jde o skutečné příběhy dobyvatelů legendárních artefaktů: ztracené divy civilizace Inků, podivné lodi záhadně se objevující v poušti, rouška, kterou si Ježíš utřel tvář, a snad dokonce opravdové místo, kde se nachází svatý grál. Pro většinu z nás jde o rekvizity z filmů a fantazie - avšak tihle lidé skutečně věřili, že mýty jsou pravdivé a udělali vše pro to, aby sami sobě dokázali, že mají pravdu.
21:00 Temné charisma Adolfa Hitlera (1)

žánr: DOKUMENT
(The Dark Charisma of Adolf Hitler) Velká Británie, dokumentární série (2012). Laurence Rees nám představí, jak se formovaly vztahy Adolfa Hitlera s milióny německých lidí a jak je charismaticky zaujal. Jde o proces, který nemá obdoby. Adolf Hitler byl jednoznačně nejpodivnějším vůdcem, který kdy žil. Zanechal za sebou zkázu, jaká nemá v historii obdoby. Přesto je v příběhu o Hitlerovi skryt jistý paradox. Když měl tak nenávistnou a násilnou povahu, proč ho podporovaly milióny lidí, a to až ke zničení své země? V těchto třech filmech prozkoumáme Hitlerovy vztahy s lidmi během 2. světové války s pomocí svědectví lidí, kteří u toho byli, doplněných archivními záběry a dramatizacemi.
logo stanice Viasat Nature Viasat Nature
19:10 Premiere Posedlost divočinou (3)

žánr: DOKUMENT
(Wild Obsession) Kanada, dokumentární série (2012). Velryby. Úspěšný manažer Collin Sood cestuje do Britské Kolumbie na vzrušující setkání s velrybami. Brzy je otestována jeho trpělivost při pátrání v rozlehlých vodách po nepolapitelné kosatce dravé. V této podmanivé sérii budeme sledovat několik statečných jedinců, kteří se setkají s některými nepolapitelnými zvířaty světa. V každé epizodě jim bude společníkem odborník v oboru, a dvojice pak pocestuje do vzdálených území, aby na místě přirozeného výskytu zvíře alespoň na chvíli zahlédli. Bude to nejen fyzicky, ale i psychicky náročné. Oba musejí spolupracovat a zjistit a pochopit, že utajení tvorové budou součástí stejné cesty jako samotné pozorování.
20:05 Napadeni zvířaty (1) od 18 roků

žánr: DOKUMENT
(Savaged) Velká Británie, dokumentární série (2010). Derek Mitchell si znovu připomene svůj příběh, kdy se jako čtrnáctiletý vydal lovit ryby harpunou se svým otcem na Bahamách a přežil hrozný útok žraloka. Jen málo lidí má zkušenosti se zničujícími fyzickými a psychickými dopady napadení divokými zvířaty. V této poutavé sérii nám podobné případy blíže představí odborník na predátory Dave Salmoni, který se setká se s lidmi, kteří podobné útoky přežili, a vyslechne si jejich drsné příběhy z první ruky. Aby jim pomohl vyrovnat se s jejich traumatem, snaží se vysvětlit, proč divoká zvířata útočí na člověka a jaké jsou nejlepší způsoby se tomu vyhnout. Žraloci bělaví, hroši nebo medvědi grizzly - mnoho zvířat je divočejších, než jste si mohli myslet.
21:10 Divoké evropské řeky: Labe (2)

žánr: DOKUMENT
(Europe's Wild River: the Elbe) Německo, dokumentární série (2013). Hodnocení: TBC
logo stanice Viasat HD Viasat HD
20:00 Hradní tajnosti (3)

žánr: DOKUMENT
(Secrets of the Castle) Velká Británie, dokumentární série (2014). Ruth, Peter a Tom vstupují do barevného světa středověkého interiérového designu. Peter a Tom nahodí vnitřní zdi strážní věže vápennou omítkou, a prosvětlí tak toto místo z temných kamenných zdí. Tým, který stojí za sériemi Viktoriánská farma a Eduardovská farma - historička Ruth Goodman a archeologové Peter Ginn a Tom Pinfold -, se vydají na svou snad nejambicióznější cestu do minulosti, když se pokusí ve Francii postavit skutečný středověký hrad. Stavba probíhá už od roku 1997 a nyní je ideální čas pro naše tři neohrožené dobrodruhy historie, aby v této nádherné stavbě pomohli znovu vytvořit autentický středověký hradní život uvnitř rostoucích zdí.
21:00 Stalinova smrt - konec jedné epochy

(Stalin’s Death - The End of an Era) Německo, dokument (2013). Josef Stalin zemřel 5. března 1953. Jakmile se ta zpráva objevila v novinách, více než 1,5 miliónů truchlících z celé země prošlo ulicemi Moskvy, aby vzdalo poslední čest. Stalinova smrt byla významným podnětem a okamžitě spustila vražednou válku o moc v Kremlu. K překvapení mnohých to byl Nikita Chruščov, kdo nakonec triumfoval v bitvě o následnictví po Stalinovi. V tomto dokumentu budou neuvěřitelný příběh Stalinových posledních dní vůbec poprvé vyprávět Stalinův dvojník, důstojníci tajné služby, Chruščovův syn a další.
22:00 Záhady muzeí (6)

žánr: DOKUMENT
(Mysteries at the Museum) USA, dokumentární série (2012). Tato epizoda zkoumá poštovní schránku americké poštovní služby propojenou s největšími případy špionáže za studené války, a také antický trakař, určený pro převážení obětí hrůzostrašných zločinů.
logo stanice Spektrum Spektrum
20:00 Neviditelné okamžiky 1 (1) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Invisible Universe) Značná část přírodních procesů probíhá tak rychle, že je pouhým lidským okem prakticky neviditelná. Dnes už však jsou k dispozici prostředky, s jejichž pomocí můžeme zpomalit čas. Náš seriál obsahuje záběry zhotovené nejmodernějšími slow motion kamerami, které našemu zraku odhalí, co všechno se může stát během jediného zlomku vteřiny. Neuvěřitelně rychlý tok událostí v extrémním zpomalení.
21:00 Supersystémy 1 (7) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Super Systems) Metro budoucnosti Odletět někam letadlem? Zavolat si taxíka? Poslat balík na druhou polokouli? Každodenní úkony, které nám možná připadají docela jednoduché, ale přitom je z pozadí zajišťují neuvěřitelně komplexní systémy, složitá technika a tisíce lidí, bez kterých by všechny tyto služby nemohly hladce fungovat. Tento seriál nás seznámí například s fungováním Letiště JFK, UPS, taxislužeb působících na území New Yorku, jakož i s provozem největších zaoceánských lodí.
22:00 BO 4 (1) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
Objevy starověku (Ancient Discoveries) Nové díly našeho seriálu „Objevy starověku“ nabízejí tentokrát trochu zvláštní přístup: nepředkládají nám pouze stroje, které skutečně byly realizovány, ale i konstrukce a řešení, u nichž možnost existence nelze vyloučit. Všechno, co bylo za starověku teoreticky vynalezeno. Zabrousíme i na pole organizačních řešení. Zajímá nás například, jak vypadaly starověké speciální jednotky nebo tajné služby? Podívejme se na válečný stroj nemožné konstrukce... Ale především se budeme zajímat o členy starověkých komand a rozličné rituály spojené se smrtí.
logo stanice National Geographic National Geographic
20:00 Vyšetřování leteckých neštěstí: Zčistajasna

žánr: DOKUMENT
Let č. 201 odstartuje na hodinový let do Kolumbie. Při přeletu nad nejodlehlejší džunglí světa však náhle zmizí z radarů.
21:00 Po okupaci Premiéra

žánr: DOKUMENT
Uvidíte nemilosrdný, avšak podmanivý pohled na příběh, který všichni známe. Tentokrát se představí z nové perspektivy, z pohledu nacistů.
23:00 Nacistické megastavby: Letci kamikadze

žánr: DOKUMENT
V roce 1944 se Amerika přiblížila k Japonsku. To se uchýlilo k zoufalé nové strategii: zabijácká letadla a supertorpéda naváděná živými piloty.
logo stanice Nat Geo HD Nat Geo HD
20:00 Jak přežít na Aljašce: Mrazivé riziko

žánr: DOKUMENT
Během 32. dne 40denní výpravy čelí naši zálesáci doposud největší překážce: řece Nizina.
20:50 Zlato Yukonu: Prokletí Moose Creek Premiéra

žánr: DOKUMENT
Když se Kenovi a Guillaumeovi rozbije rýžovací žlab, začnou se domnívat, že je oblast Moose Creek prokletá. Karl požádá o pomoc otce.
21:40 Vyšetřování leteckých neštěstí: Problém je ve mně

žánr: DOKUMENT
43 lidí přišlo o život a vyšetřovatelé se snaží zjistit, co se stalo s letem č. 1771 společnosti PSA poté, co piloti nahlásili střelbu v kabině.
logo stanice Nat Geo Wild Nat Geo Wild
20:00 Přehled jedinečných tvorů: Útočníci

žánr: DOKUMENT
Uvidíte graf, který slučuje pravděpodobnost útoku se silou zbraní a počtem zraněných lidí a určuje tak nejnebezpečnější zvířata.
21:00 Divoká Kanada: Divoký západ

žánr: DOKUMENT
Nejdeštivější oblastí Kanady s nejrozmanitější faunou a florou je pobřežní deštný prales mírného pásu vysoko ve Skalistých horách.
22:00 Divoká Kanada: Ledové pomezí

žánr: DOKUMENT
Tyto rozlehlé a zdánlivě pusté krajiny plné kamení, ledu a sněhu představují náročné podmínky pro život. Navzdory nim se zde ale vyskytuje život.
logo stanice Discovery Channel Discovery Channel
20:00 Lidé z aljašských lesů (Series 2) (8)

žánr: DOKUMENT
(Alaskan Bush People: Episode 8) Vyrazíte do aljašské divočiny za rodinou Brownových, kteří mají sedm dětí a žijí odříznuti v divočině, kde se spoléhají jeden na druhého, aby přežili.
21:00 Na pokraji Aljašky (Series 1) (6)

žánr: DOKUMENT
(Edge of Alaska: Episode 6) V aljašské divočině se ukrývá nejdrsnější americké město: McCarthy. 42 duší, které zde statečně žijí, musí čelit přírodním živlům, aby nepřišly o svůj průkopnický styl života.
22:00 Aljaška: poslední hranice (Series 4): S velkou vervou (Díl 5)

žánr: DOKUMENT
(Alaska: The Last Frontier: Loaded for Bear) Atz Lee a Jane vyrazí na riskantní lov medvěda černého. Místo něho však stanou tváří v tvář grizzlymu. Otto a Eivin přivedou do stáda nové býky.
logo stanice Discovery HD Showcase Discovery HD Showcase
19:45 Potápění za zlatem - pod ledem: K jedinému cíli

žánr: DOKUMENT
(Gold Divers: Under the Ice: Leads to an End) Sledujte tři houževnaté týmy potápěčů pod ledem, kteří pokračují ve shromažďování co největšího množství zlata z mrazivých hlubin Beringova moře.
20:30 Dvojí přežití: Na pánev

žánr: DOKUMENT
(Dual Survival: Into the Frying Pan) V mexické chihuahuanské poušti se Joe snaží dostat z opuštěné důlní šachty. K večeři si dá naše duo chřestýše západního.
21:15 Muž, žena a divočina: Zpráva v lahvi

žánr: DOKUMENT
(Man, Woman, Wild: Message in a Bottle) Mykel a Ruth ztroskotají na opuštěném ostrově. Podaří se jim nalézt čerstvou pitnou vodu? Co přinese nález skutečné zprávy v lahvi?
logo stanice Travel Channel HD Travel Channel HD
20:00 Mistr afrického grilování Braai

žánr: DOKUMENT
Velká ryba.
21:00 Vyznavači pálivého
22:00 Lovci diamantů

žánr: DOKUMENT
Opály - Etiopie.
logo stanice Fishing+Hunting Fishing+Hunting
20:00 Myslivecká horečka - myslivecká kynologie

žánr: DOKUMENT
Uvidíte na vlastní oči, jak se z úplného začátečníka stane skutečný lovec.
20:30 Dudi bait - když za sebe mluví výsledky
21:00 Kurz mistrů - první parma Premiéra
logo stanice TV Paprika TV Paprika
20:00 Vaříme s Nickem Stellinem 1 (5) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Cooking With Nick Stellino) Už jste někdy uvažovali nad tím, podle čeho se pozná dokonalý sýr provolone? Jak se má skutečně odborně krájet dužinatá kalifornská paprika? A které listy rukkoly jsou vhodné na použití pro salát, aby měl přesně tu míru pikantnosti, kterou má mít? Sledujte Nicka Stellina! Ve svém třináctidílném seriálu vám poradí, jak dosáhnout doma v kuchyni oné kvality, která je typická pro nejvyhlášenější restaurace!
20:30 Jamie vaří doma 1 (5) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Jamie At Home) Jamie Oliver vaří ve své venkovské kuchyni jednak podle klasických postupů, jednak podle receptů, které sám vymyslel. Mladý kuchař, proslavený svým neučesaným stylem, používá k přípravě lákavých jídel biozeleninu vypěstovanou ve vlastní zahradě a maso mu poskytují zčásti zvířata, která na své venkovské usedlosti chová, zčásti zvěř ulovená v okolí. Je přece všeobecně známo, že Jamie přísahá na dvě věci - na co nejjednodušší recepty a stoprocentně kvalitní suroviny.
21:00 James Martin - doma v kuchyni 1 (15)

žánr: DOKUMENT
(James Martin Home Comforts) James Martin se ve vlastní kuchyni podělí s diváky o své recepty, vysloveně domácího charakteru, a o všelijaké tajné metody a praktiky, kterými žádná správná hospodyňka nikdy nepohrdne. Pokrmy domácí kuchyně se obvykle nevyznačují elegantním vzhledem, bylo by zpozdilé čekat od nich nějakou pastvu pro oči, ale jednou věcí si buďme jisti: dokud má vařečku v ruce James, najíme se velice chutně.
logo stanice Fine Living Fine Living
19:45 Dokonalé svatební šaty (8)
20:10 Platinové svatby (502)
20:35 Nápadité proměny (103)
logo stanice Crime&Investigation Crime&Investigation
06:00 Po prvních 48 hodinách: John Doe

žánr: DOKUMENT
V Lousville v Kentucky je zabit muž. Oběť nemá žádný průkaz a stop je pomálu, rozlousknout případ pomůže až neočekávaný tip. Pokud ale chtějí žalobci usvědčit vraha, musí donutit jeho tři vystrašené spoluobžalované, aby svědčili proti němu.
07:00 Případy FBI: Vnitřní záležitosti

žánr: DOKUMENT
Miami se v osmdesátých letech zmítalo v kokainových válkách. Když policie objevila tři mrtvá těla, speciální tým začal podezírat skupinu policistů, že je namočená do ilegálního obchodu s drogami.
logo stanice Filmbox Filmbox
19:15 Válka v hotelu royal palace

žánr: FILM
(ROYAL PALACE'S WAR) Komedie, historický, Francie (2012). Hrají: Michel Leeb, Daniel Russo, Dominique Pinon, režie: Claude Michel Rome.
více informací Od září 1940 do srpna 1944 bylo množství luxusních hotelů zabráno Němci, kteří je využívali coby svá velitelství - čímž zároveň umožnili hotelovému personálu mít výborný přehled o všech svých aktivitách a tajemstvích. Přesně takový byl i případ hotelu Royal Palace patřícím Maximovi a Solange Verdierovým, kde si zřídila velitelství německá kontrarozvědka Abwehr. Kromě ní se do hotelu protlačil i Maximův dotěrný bratr François, který dostal od Němců za úkol zde znovu postavit orchestr, kterým se před válkou proslavil. Ve stejnou dobu začne německým agentům pořádně zatápět domácí hnutí odporu vedené tajemným „D'Artagnanem“. Je jím doopravdy Maxim, pokojný šéf hotelu Royal Palace? A je slizký François opravdu proradným kolaborantem, jak se každému zdá? Tyto a další otázky odstartují řetězovou reakci výbušných událostí poté, co v hotelu nalezne úkryt židovská rodina a přidá se k ostatním zaměstnancům, aniž by věděla, jak to v hotelu doopravdy chodí...
21:00 Temná mysl

žánr: FILM
(DARK MIND) Napětí, drama, thriller, USA (2006). Hrají: Christopher Masterson, Lyndsy Fonseca and David DeLuise, režie: Nicholas Peterson.
více informací Nejdříve ceněný, poté jen využívaný a nakonec odkopnutý - mladý vynálezce Paul Hadley (Christopher Masterson) se záhy naučí, že jediný, komu může věřit, je on sám. Jeho revoluční nápady se začnou objevovat v odborném tisku, magazínech a dokonce i obchodech, ovšem vydávaná za díla jiných vynálezců.
22:25 Smrtíci stezka

žánr: FILM
(DEADFALL TRAIL) Thriller, USA (2009). Hrají: Rosalie Michaels, Shane Dean and Richard Anderson, režie: Roze.
více informací Houževnatý a strohý Julian a jeho pohodovější kamarád John jsou dva staří táborníci, kteří se rozhodnou, že podniknou expedici do hloubi arizonské divočiny a vezmou si s sebou jen to nejnutnější. Nalepí se na ně nesnesitelný potížista a nemožný zelenáč Paul. Ale když se John vážně zraní, výprava se hroutí, a pod takovým tlakem Julian degeneruje v dravého tvora, který se řídí jen základními instinkty.
logo stanice Filmbox Plus Filmbox Plus
19:35 Detektiv slyde

žánr: FILM
(ROCK SLYDE) Komedie, USA (2009). Hrají: Patrick Warburton, Andy Dick, Rena Sofer, režie: Chris Dowling.
více informací Rock Slyde je soukromý detektiv. Je spíše Frank Drebin než Philip Marlowe, ale rozhodně před nikým neustoupí. Doba se změnila, on však nikoli. Rock, ačkoliv občas trochu zmatený, stále odvádí dobrou práci - a to i v době, kdy jde vše těžko. Věci se však změní, když do Rockovy kanceláře přichází opilá femme fatale Sara Lee s jasným úkolem: někdo jí pronásleduje a ona potřebuje zjistit kdo. Rezervuje si tak pro sebe veškerý Slydeův čas - ale bohatě ho za to odmění.
21:00 Na vlnách hrůzy

žánr: FILM
(OPEN DOOR) Horor, USA (2008). Hrají: Catherine Munden, Sarah Christine Smith, Ryan Doom, režie: Doc Duhame.
více informací Pirátská rozhlasová stanice plní nejtajnější přání svých posluchačů. Ale pár náctiletých zjistí, že je lepší být opatrný na to, co si člověk přeje.
22:35 Noc oživlých mrtvol

žánr: FILM
(NIGHT OF THE LIVING DEAD) Horos, sci-fi, USA (1968). Hrají: A.C. McDonald, Charles Craig, Duane Jones, Frank Doak, George Kosana, Judith O'Dea, Judith Ridley, Karl Hardman, Keith Wayne, Kyra Schon, Marilyn Eastman, Mark Ricci, Samuel R. Solito, režie: George A. Romero.
více informací Skupina lidí se schová na farmě před krvežíznivými zombiemi.
logo stanice Filmbox Family Filmbox Family
18:50 Malá Angel

žánr: FILM
(LITTLE ANGEL) Rodinný, Turkmenistán (1992). Hrají: Vladimir Frank, Tatyana Shraiber, Aleksandr Shraiber, režie: Uzmaan Saparov.
více informací Šestiletý Georg žije v německé vesničce u Kaspicského moře v Turkmenistánu. Druhá světová válka zuří daleko odsud - ale v roce 1941 se její běsnění dotkne i izolované komunity. Jednoho dne se objeví ruští vojáci se zprávou, že etničtí Němci budou deportováni do koncentračních táborů. Georgovi se jedinému podaří utéct - a společnost na cestě mu dělá jen andělíček z dětské ukolébavky.
20:10 Láska a jiné trable

žánr: FILM
(LOVE & OTHER TROUBLES) Komedie, romantický, Finsko (2012). Hrají: Emilie de Ravin, Ville Virtanen, režie: Samuli Valkama.
více informací Pětadvacetiletý a depresemi sužovaný Ville je bývalou dětskou hvězdou, která se už pár let úspěšně vyhýbá svému sukničkářskému rockerskému otci. Vše se však změní, když se k němu táta nastěhuje - a oba se zamilují do stejné učitelky tance.
21:40 Nenapravitelná

žánr: FILM
(AUGUSTA, GONE) Podle skutečné události, USA (2006). Hrají: Mika Boorem, Sharon Lawrence, Tamara Hope, režie: Tim Matheson.
více informací Martha je podnikatelka a rozvedená matka dvou dětí - Augusty a Jacka. Když se však poddajná Augusta dostane do puberty ...
logo stanice Filmbox Premium Filmbox Premium
19:25 Když láska nestačí: Lois Wilson

žánr: FILM
(WHEN LOVE IS NOT ENOUGH: THE LOIS WILSON STORY) Biografický, Kanada, USA (2010). Hrají: Winona Ryder, Barry Pepper, John Bourgeois, režie: John Kent Harrison.
více informací Epický snímek o oddanosti, spáse a naději pokrývá období více než třiceti let a je založen na skutečném příběhu vytrvalé, ale problémové lásky dvou zakladatelů Anonymních alkoholiků - Louisy Wilson a jejího manžela - alkoholika Billa Wilsona.
21:00 Vzájemná objetí

žánr: FILM
(PERSONAL EFFECTS) Drama, USA, Německo (2009). Hrají: Michelle Pfeiffer, Ashton Kutcher and Kathy Bates, režie: David Hollander.
více informací Walter, čtyřiadvacetiletý zápasník soupeřící o místo v národním týmu, se dozví o brutální smrti své sestry. Walter se vrací domů, aby pomáhal své matce - během toho stále posiluje, vezme mizerně placené místo v jedné firmě a účastní se procesu s údajným vrahem. Spřátelí se s Lindou, jejíž manžel byl také zavražděn a která sama vychovává dospívajícího syna Claye. Clay je hluchý - a Walter se ho snaží nadchnout pro wrestling. Doprovází také Lindu do práce a pak ji zase potká u soudu. Společně čekají na verdikty. Walterova matka prodá věci po své dceři do bazaru. Clay najde pistoli po svém tátovi. Co všechno může způsobit bolest ze ztráty bližních, když se dostane na povrch?
22:50 Zavražděný

žánr: FILM
(MURDERED) Krimi, Francie (2012). Hrají: Marie Vincent, Patricia Kaas, Serge Hazanavicius, režie: Thierry Binisti.
více informací Cathy se připravuje od časného rána. Chystá se slavit 20. narozeniny své dcery Evy. Našla pro ni skvělý dárek, i když pro ni trochu drahý: auto. Tak ji aspoň dcera bude pravidelně navštěvovat. Vždyť Eva nastupuje do prvního ročníku lékařské fakulty. Cathy se s Richardem rozvedla, ale při téhle příležitosti zakopala válečnou sekyru a pozvala ho na oslavu.
logo stanice Filmbox HD Filmbox HD
19:20 Návrat Vojáka

žánr: FILM
(RETURN OF SOLDIER, THE) Drama, Velká Británie (1982). Hrají: Julie Christie, Glenda Jackson, Ann-Margret, Alan Bates, Ian Holm, Frank Finlay, Jeremy Kemp, Jack May, Allan Corduner, Edward de Souza, režie: Alan Bridges.
více informací Kitty Baldryová (Julie Chirstie) je povýšená královna společnosti s omezeným pohledem na život. Kittyinou lhostejní zatřese, když se její manžel, kapitán Chris Baldry (Alan Bates), vrátí z fronty první světové války silně otřesený a trpící amnézií. Kitty nepoznává a je rozhodnutý se vrátit k Margaret Greyové (Glenda Jackson), své bývalé milence z dělnické třídy. Kitty zaměstná psychiatra Dr. Gilberta Andersona (Ian Holm), aby pomohl rozluštit city jejího manžela vůči všem ženám v jeho novém dezorientovaném životě, včetně jeho až příliš pečující sestřenice Jenny (Ann-Margret). Nakonec ale dojde ke zjištění, že muž, kterého znávala, je nedosažitelný, stejně mrtvý jako jeho minulost, po které tolik touží.
21:00 Facka (5)

žánr: SERIÁL
(SLAP, THE) Mysteriózní, Austrálie (2011). Hrají: Jonathan LaPaglia, Sophie Okonedo, Alex Dimitriades, režie: Jessica Hobbs.
více informací Facka je odvážný a provokativní dramatický seriál, který provádí forenzní šetření mravů a morálky současné střední třídy. Seriál Facka, natočený podle bestseleru Christose Tsiolkase, sleduje, jak drtivé následky přinesl skupině příbuzných a přátel jeden jediný incident.
21:55 Beze Me: Sest tvárí Boba Dylana

žánr: FILM
(I'M NOT THERE) Hudební, biografický, USA, Německo (2007). Hrají: Richard Gere, Cate Blanchett, Julianne Moore, Christian Bale, Charlotte Gainsbourg, Heath Ledger, režie: Todd Haynes.
více informací Nekonvenční biografický snímek o Bobu Dylanovi, kde sedm postav představuje různé fáze jeho života a tvorby. Hvězdné herecké obsazení mělo za úkol přesvědčivě ztvárnit Dylana během jeho životních etap. Film Beze mě je první projektem podobného rozsahu, který představuje Boba Dylana coby jednu z největších popkulturních ikon.
logo stanice HBO HBO
20:00 Girls IV. (5): Okupace STEREOPremiéraod 15 rokůDOLBY DIGITAL

žánr: SERIÁL
(GIRLS IV. EP. 05 - SIT-IN) komediální seriál z produkce HBO USA (2015). Hrají: Lena Dunhamová, Jemima Kirkeová, Allison Williamsová, Adam Driver, Zosia Mametová, režie: Richard Shepard.
více informací Nová řada Zlatým glóbem oceněného seriálu od spisovatelky, režisérky a herečky Leny Dunhamové. Seriál se soustředí na partu kamarádek žijících v New Yorku a zaznamenává úspěchy i pády, které tyto dvacátnice zažívají na cestě k dospělosti.
20:30 Hledání II. (5) STEREOPremiéraod 15 rokůDOLBY DIGITAL

žánr: FILM
(LOOKING II. EP. 05 - LOOKING FOR TRUTH) komediální drama z produkce HBO USA (2015). Hrají: Jonathan Groff, Frankie J. Alvarez, Murray Bartlett, Lauren Weedmanová, Russell Tovey, režie: Andrew Haigh.
více informací Toto komediální drama z produkce HBO sleduje život tří kamarádů třicátníků ze San Francisca, kteří objevují vzrušující a někdy až ohromující možnosti dostupné nové generaci homosexuálů.
21:00 Knick: Doktoři bez hranic (2): Pán s botama z Paříže STEREOPremiéraod 18 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: FILM
(THE KNICK EP. 02 - MR. PARIS SHOES) dobové drama z produkce Cinemaxu USA (2014). Hrají: Clive Owen, Andre Holland, Eve Hewsonová, Jeremy Bobb, Juliet Rylanceová, režie: Steven Soderbergh.
více informací Drama odehrávající se v legendární newyorské nemocnici Knickerbocker Hospital, kde na začátku 20. století pokrokoví lékaři a zdravotní sestry posouvali hranice medicíny v době, kdy úmrtnost lámala rekordy a antibiotika neexistovala.
logo stanice HBO2 HBO2
19:55 Dům života STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(LIFE AS A HOUSE) drama USA (2001). Hrají: Kevin Kline, Kristin Scott Thomasová, Hayden Christensen, Jena Maloneová, Mary Steenburgenová, režie: Irwin Winkler.
více informací Georgovi byla diagnostikována rakovina, na níž neexistuje žádný lék. Rozhodne se udělat to, co si přeje již delší dobu. Postavit dům a věnovat se synovi...
22:00 Poslední záchrana STEREOod 15 roků

žánr: FILM
(LAST CALL (2012)) komedie USA (2012). Hrají: Travis Van Winkle, Ryan Hansen, Tara Reidová, Diora Bairdová, Christopher Lloyd, režie: Greg Garthe.
více informací Bratranci Danny a Phil jsou poněkud nemožní jedinci, kteří jsou nuceni provozovat rodinnou hospodu, čímž mají uchránit svého šíleného strýčka Petea před vězením a finanční nouzí. Chlapci udělají cokoliv, jen aby podnik udrželi nad vodou.
23:25 Před půlnocí STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(BEFORE MIDNIGHT) romantické komediální drama USA (2013). Hrají: Ethan Hawke, Julie Delpyová, Seamus Davey-Fitzpatrick, Jennifer Priorová, Charlotte Priorová, režie: Richard Linklater.
více informací Jesse a Celine se poprvé potkali před úsvitem jako dvacetiletí, podruhé, když jim bylo třicet. Teď je jim něco přes čtyřicet a před půlnocí zhodnotí nejen minulost, ale i současnost a budoucnost. Obzvlášť tu, která se týká rodiny a lásky.
logo stanice HBO Comedy HBO Comedy
20:00 Silicon Valley (7): Test v praxi STEREOod 12 roků

žánr: SERIÁL
(SILICON VALLEY EP. 07 - PROOF OF CONCEPT) komediální seriál z produkce HBO USA (2014). Hrají: Thomas Middleditch, Josh Brener, T.J. Miller, Zach Woods, Kumail Nanjiani, režie: Mike Judge.
více informací Silicon Valley je ovládané novodobou zlatou horečkou světa špičkových technologií. A ti nejnadanější jedinci se svým úspěchem často nedokáží správně naložit. Mike Judge (Maléry pana Šikuly) přináší na HBO svůj neuctivý způsob humoru.
20:30 Pařba na třetí STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(THE HANGOVER PART III) komedie USA (2013). Hrají: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Ken Jeong, režie: Todd Phillips.
více informací Vlčí smečka" má dojem, že bez pomoci odborníka Alan nezvládne přenést se přes otcovu smrt. Na cestě do nemocnice se všechno zvrtne - Doug se stane obětí únosu...
22:10 Špióni z lásky STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(LOVE PUNCH) romantická krimi komedie Francie (2013). Hrají: Pierce Brosnan, Emma Thompsonová, Timothy Spall, Celia Imrie, Tuppence Middletonová, režie: Joel Hopkins.
více informací Řízený odkup Richardovi firmy byl od začátku jasný podvod. Proto se Richard společně se svou manželkou rozhodnou sledovat jejich makléře. Dají dohromady plán, jak ukrást desetimilionový šperk z krku finančníkovi snoubenky.
logo stanice Cinemax Cinemax
18:40 Einstein a Eddington STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(EINSTEIN AND EDDINGTON) drama z produkce HBO VB/USA (2008). Hrají: David Tennant, Andy Serkis, Jim Broadbent, Rebecca Hallová, Jodhi Mayová, režie: Philip Martin.
více informací Drama z produkce BBC a HBO vypráví o přátelství a spolupráci německého fyzika Alberta Einsteina a anglického astronoma Arthura S. Eddingtona za první světové války, která vedla k uznání Einsteinovy teorie relativity.
20:15 Něco, co stvořil Bůh STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(SOMETHING THE LORD MADE) biografické drama z produkce HBO USA (2004). Hrají: Alan Rickman, Mos Def, Kyra Sedgwicková, Gabrielle Unionová, Charles S. Dutton, režie: Joseph Sargent.
více informací Baltimore roku 1940. Doktor bílé pleti a černý laboratorní technik vytvořili impozantní tým, jemuž se podařilo objevit zcela nové metody léčby dětí se srdeční vadou. Jejich spolupráce se však vlivem společenských tlaků ocitá v ohrožení.
22:00 Banshee III. (8) STEREOod 18 roků

žánr: FILM
(BANSHEE III. EP. 08 - ALL THE WISDOM I GOT LEFT) krimi drama z produkce Cinemaxu USA (2015). Hrají: Antony Starr, Ivana Milicevicová, Ulrich Thomsen, Frankie Faison, Hoon Lee, režie: Greg Yaitanes.
více informací Lucas Hood (Antony Star) je bývalý vězeň, který se vydává za šerifa ve venkovském městečku Banshee v amišské oblasti. Zde pokračuje v kriminálních aktivitách spolu se svou bývalou láskou a zločineckou partnerkou Carrie (Ivana Milicevicová).
logo stanice Film+ Film+
19:55 Králičí nora od 12 roků

žánr: FILM
(Rabbit Hole) Drama (2010 - 88 min.) Režie: John Cameron Mitchell, David Lindsay-Abaire Hrají: Nicole Kidman, Aaron Eckhart, Dianne Wiest, Sandra Oh, Jon Tenney
více informacíFilm, za který byla Nicole Kidman nominovaná na Oscara, pojednává o tragické události v rodině, jejíž syn byl zabit při autonehodě. Beccy a Howie, kdysi šťastní rodiče malého chlapce, se snaží s tragédií vyrovnat. Jejich dítě srazil a zabil student Jason, kterého Beccy kontaktuje a Jason jí seznámí se svojí teorií kvantové nesmrtelnosti. Jedná se o souběžný vesmír do kterého vede králičí nora. Ukáže se, že kvantová nesmrtelnost není teorií, ale způsob, jak se vyrovnat se smutkem, smrtí dítěte, nebo sebevraždou blízkých...
21:35 Tmavomodrý svět od 12 roků

žánr: FILM
(Tmavomodrý svět) Válečný film, Česká Republika (2001). Režie: Jan Svěrák Hrají: Ondřej Vetchý, Kryštof Hádek, Tara Fitzgerald, Charles Dance, Oldřich Kaiser
více informacíVálečné drama z II. světové války o českých letcích útočících z Anglie na Německo, o hrdinství, přátelství, lásce. Hrdinské skutky českých pilotů v RAF je skutečnost, kterou chtěli komunisté vymazat a na kterou se nesmí zapomenout. František (Ondřej Vetchý) po okupaci Československa Němci utekl do Anglie a stal se pilotem RAF. Film o kamarádství, které bylo nutné k přežití. O jeho setkání s Angličankou a jejich lásce, o zklamání po návratu do vlasti a o následovném utrpení v komunistických věznicích. Film vyznamenaný řadou cen musíte vidět. (foto copyrights: © archiv Biograf Jan Svěrák)
23:35 Žena v černém od 15 roků

žánr: FILM
(The Woman in Black) Horor, Velká Británie - Kanada - Švédsko (2012). Režie: James Watkins Hrají: Daniel Radcliffe, Ciarán Hinds, Janet McTeer, Liz White, Roger Allam
více informacíPrávník Arthur Kipps odcestuje do vzdálené vesnice, aby vyřídil pozůstalost majitele rezidence Eel Marsh House. Pracuje sám ve starém sídle a postupně zjišťuje, že ve vesnici u sídla záhadně umírají děti. Pomstychtivá žena v černém začne ohrožovat i jeho rodinu. Kipps je nucen nalézt způsob, jak vraždám zamezit...
logo stanice Doku CS Doku CS
20:00 Předvoj života

žánr: DOKUMENT
(Předvoj života) Dokumentární. (Československo - 1980). Režie: Miroslav Prokop.
více informacíČSSR - zem, jejíž velký a úspěšný rozvoj je názorným příkladem síly a přednosti socialistického společenského zřízení. I těmito frázemi byla deklarována úspěšnost socialismu ve společném státě Čechů a Čechů u příležitosti 60. výročí založení KSČ.. Dokument o 60-leté historii KSČ s portréty jejích nejvýznamnějších představitelů.
20:40 Expo 86

žánr: DOKUMENT
(Expo 86) Dokumentární. (Československo - 1987).
více informacíDokument o naší účasti na Expo 1986 v Kanadě ve Vancouveru. Nosný motiv celé výstavy se nesl v duchu motta: "Doprava a komunikace: Svět v pohybu - Svět v kontaktu".
21:00 Památník národního písemnictví

žánr: DOKUMENT
(Památník národního písemnictví) Dokumentární. (Československo - 1955). Režie: Hugo Huška.
více informacíKrátký dokumentární film představuje sbírku dokumentů Památníku národního písemnictví umístěné v Strahovském klášteře v Praze. Dokument od nejstarších písemností až po ty nejmladší, za pomoci originálních ilustrací a citací z děl, rekonstruují vývoj literatury a knižní kultury v Česku.
logo stanice Kino CS Kino CS
20:00 Revue na zakázku

žánr: FILM
(Revue na zakázku) Komedie. (Československo - 1982). Režie: Zdeněk Podskalský. Hrají: Oldřich Kaiser(asistent choreografie), Jiří Lábus(asistent režiséra), Vladimír Šmeral(režisér), Helena Vondráčková(Šeherezáda).
více informacíV propadlišti dějin zapomenutý film Zdeňka Podskalského, jednoho z mistrů české totalitní komedie (Světáci, 1969, Kulový blesk, 1978, Trhák, 1980), bývá přehlížen coby na první pohled pochybné dílo. Jeho výroba byla podmíněna koprodukční smlouvou spřátelených komunistických kinematografií, která zavazovala českou stranu k natočení snímku v prostorách sportovního areálu Medeo v Kazachstánu. Na projekt se dále nabalily dobové popové hvězdy Helenka Vondráčková a Karel Černoch a hlavní role převzalo bavičské duo Kaiser a Lábus.. Ve výsledku jde vpravdě o geniální dílo a opomenutý skvost náležející do absurdních zákoutí světové kinematografie. Namísto poslušné svazácky lobotomizované poplatnosti film doslova vyrazí dech neskrývanou drzostí a anarchistickým výsměchem všemu od Kazachstánu a socialistické vzájemnosti až po filmové vyprávění a projekt samotný. Snová logika a radikálně všemohoucí postavy vypravěčů spřádají fantasmagorický příběh, v němž prvky totalitní zábavy a povinné folklorní exkurze po Kazachstánu záměrně odhalují svou dementní strojenost a nabývají role nonsensového gagu.
21:20 Slečna Golem

žánr: FILM
(Slečna Golem) Komedie. (Československo - 1972). Režie: Jaroslav Balík. Hrají: Jan Tříska, Jana Brejchová, Martin Růžek.
více informacíDávno před tím, než na veřejnost pronikly zvěsti o klonování, vymyslel Jaroslav Balík něco podobného právě v tomo filmu natočeném v roce 1972. Mladý vynálezce náhodou objeví způsob výroby umělých bytostí. Jde spíše o něco jako klonování než o oživení hliněné figury, takže už samotný název je záměrne matoucí, protože Dlouho trvá, že vyjde najevo, že zlá a bezcitná dvojnice, k nerozeznání podobná půvabné dívce, je umělá bytost. Nakonec však spravedlnost a láska přece jen zvítězí... Poplatnost normalizační době se projevuje v tom, že za všechny špatnosti mohou bestiální imperialisté, sledující jedině zisk. Titulní dvojroli si zahrála Jana Brejchová.
22:55 Závěr vysílání
logo stanice CS Film CS Film
20:00 Vražda ing. Čerta Česky

žánr: FILM
Komedie (1970). Hrají: Jiřina Bohdalová, Vladimír Menšík, Ljuba Hermanová, Helena Růžičková, Jana Hana Duffková, Olga Jungová, Jindřiška Gabriela Preissová, Angelo Michajlov, Jan Němec aj., režie: Ester Krumbachová.
více informací ,,Lepší sněžný muž než žádný muž". Výtvarně kultivovaná ilustrace k vyprávění jedné dámy o zkušenostech, které nabyla v milostném poměru se samotným pekelníkem. Spoluautorka mnoha závažných a významných kinematografických projektů ze 60. let realizovala jako svou jedinou samostatnou práci ,,jen" nezávaznou hříčku. (72 minut)
21:20 Válka nejen ve válce 4. dil

žánr: DOKUMENT
Dokumentární (2012).
více informací Válečné týdeníky v Protektorátu a jejich pohrobci: České filmové archivy vydávají jedno z nejhrozivějších a zároveň nejvíce fascinujících tajemství: nacistické filmové týdeníky. Ty odhalují nejenom umění propagandy, ale také způsob, jak se s ním vypořádala česká kinematografie. Ukázky z původních a nijak nesestříhaných materiálů doplnil svým komentářem Zdeněk Zbořil, přední český politolog a znalec extremismu. (15 minut)
21:50 Filmové noviny Premiéra

Filmové zpravodajství (2015).
více informací Filmové noviny přinášejí každý den souhrnné filmové zpravodajství ze světa filmu; aktuality, ocenění, výročí, nové a připravované projekty a mnoho dalšího z domova i ze zahraničí... (5 minut)
logo stanice AMC Channel AMC Channel
18:55 Všem se daří dobře

žánr: FILM
(Stanno Tutti Bene) komedie FR / IT / US (1991). Režie: Giuseppe Tornatore Hrají: Marcello Mastroianni, Valeria Cavalli, Norma Martelli
více informací Matteo je vdovec, který se rozhodne, že zajede na návštěvu ke svým dospělým dětem, které žijí na různých místech Itálie. Namlouvá si, že všichni se mají dobře", ačkoli pravda je jiná: každé jeho dítě se potýká s vážnými problémy."
21:00 Marat / Sade

žánr: FILM
(Marat/sade) drama GB (1967). Režie: Peter Brook Hrají: Patrick Magee, Clifford Rose
více informací Divadlo v divadle - představení hrají chovanci jednoho francouzského ústavu choromyslných, a to v režii nejslavnějšího pacienta, markýze de Sade.
22:50 Zrazený

žánr: FILM
(Betrayed) drama JP / US (1988). Režie: Constantin Costa-Gavras Hrají: Debra Winger, Tom Berenger, John Heard, Betsy Blair
více informací Ve strhujícím a provokativním příběhu o agentce FBI, kterou pátrání zavede do zdánlivě klidného městečka, které skrývá cosi děsivého, ztvárnili hlavní role Debra Winger a Tom Berenger.
logo stanice Film Europe Film Europe
19:50 Linie násilí

žánr: FILM
(End of Violence, The) Drama / thriller, Francie, Německo, USA (1997). Hrají: Gabriel Byrne(Ray Bering), Traci Lind(Cat), Rosalind Chao(Claire), Bill Pullman(Mike Max), Andie MacDowell(Paige), režie: Wim Wenders.
více informací Tvůrce existenciálních filmových esejů, uznávaný německý režisér Wim Wenders (Alice ve městech, Stav věcí, Paříž, Texas), se opět pokusil spojit něco ze své vážněji zaměřené poetiky s divácky vděčným filmovým žánrem. Zároveň se rozhodl natočit film o násilí bez jeho přímého zobrazení. Spolu se scenáristou Nicholasem Kleinem si pro tuto příležitost vybral i vhodné hrdiny: v příběhu se sbíhají osudy tří mužů: vědce, ambiciozního detektiva a producenta akčních filmů. Bohatý producent Mike Max řídí své impérium pomocí telefonů a počítače a nebere vážně sdělení manželky Paige, že ho opouští. Ještě týž den se producenta zmocní dva najatí zabijáci, vše se ale vyvíjí jinak, než podle jejich plánu. Akci zabijáků zachytil na monitoru vědec Ray Bering, který pro FBI dokončuje projekt sledování dění v celém městě pomocí stovek kamer. Jeho realizace má znamenat zásadní obrat boje se zločinem: konec násilí. Projekt má ale přinejmenším dva háčky: je snadno zneužitelný a nelegitimní...
22:00 Zloději

žánr: FILM
(Ladrones) Drama, Španělsko (2007). Hrají: Carlos Kaniowsky, Christian Sampedro, Juan Ballesta, María Valverde, Patrick Bauchau, režie: Jaime Marques.
více informací Mládí strávil opuštěný v sirotčinci a nyní se čerstvě dospělý Alex pokouší začít nový, plnohodnotný život. Problém ale je, že si ze svého dětství odnesl mnohem víc, než by si sám přál. Jeho matka byla patologická kleptomanka, a proto ze svého syna, ještě dřív než zasáhly úřady, v jeho sedmi letech vycvičila perfektního kapsáře. A on vlastně dnes neumí pořádně nic jiného - jen krást. Oproti tomu pohledná studentka Sara strávila dospívání v relativně spořádané společnosti a nikdy jí nic nechybělo, ani komfort, ani rodičovská láska. A možná i proto ji nyní tak láká zakázané ovoce v podobě občasných krádeží jen tak pro radost. Setkání obou mladých lidí v supermarketu, kam si oba přišli pro svůj lup, je pak fatální a navěky změní jejich život. Z Alexe se stane učitel a ze Sáry až příliš pozorná žačka. Tento „profesionální“ vztah ale nemůže vydržet dlouho.
23:50 Pokušení svatého Toníka

žánr: FILM
(Püha Tonu kiusamine) Drama / fantasy / mysteriózní, Estonsko / Finsko / Švédsko (2009). Hrají: Denis Lavant(Dionysos Korzybski), Taavi Eelmaa(Tonu), Ravshana Kurkova(Nadezhda), Tiina Tauraite, Sten Ljunggren, režie: Veiko Ounpuu.
více informací Tony, manažer prožívající krizi středního věku, vede tichý a poklidný život. Jednoho dne se však jeho existence uprostřed materialisticky vyprázdněného dekadentního světa začíná rozpadat. Po sérii několika bizarních okolností, během nichž přijde o práci, je svědkem manželčiny nevěry a potká dívku, která je brzy unesena, se Tony začíná postupně vzdalovat realitě. A útěk do lesa je jen začátek cesty k objevení vlastní morálky a dobra, a začátek halucinogenní poutě, během níž se Tony stále více vzdaluje skutečným osobám a nenávratně se noří do surreálného světa symbolů a alegorií. Obrazově fascinující černobílá úvaha o skutečné podstatě dobra je stejně intelektuálně stimulující jako hravě úsměvná a peklo, do kterého ústí, je nevyhnutelné.
logo stanice Eurosport Eurosport
18:30 Fotbal Live

žánr: SPORT
Přátelské utkání do 20 let Německo - Česká republika
20:30 Box

žánr: SPORT
Mathisová vs. Castillová - zápas WBO ve střední váze
22:30 Sports Insiders

žánr: SPORT
Magazín
logo stanice Eurosport2 Eurosport2
20:00 Basketbal Live

žánr: SPORT
Eurocup - semifinále
21:45 Krasobruslení

žánr: SPORT
Mistrovství světa - gala exhibice
23:00 Snooker

žánr: SPORT
China Open
logo stanice Sport 1 Sport 1
19:30 Fotbal Reprízafull HD

žánr: SPORT
EURO 2016, sestřih kvalifikačních zápasů
20:30 Fotbal LivePremiérafull HD

žánr: SPORT
Izrael - Belgium EURO 2016, kvalifikace
22:45 KHL - nejskvělejší okamžiky

žánr: SPORT
HD
logo stanice Sport 2 Sport 2
19:00 Fotbal Reprízafull HD

žánr: SPORT
Portugalsko - Srbsko EURO 2016, kvalifikace
21:00 Formule 1 Repríza

žánr: SPORT
Legendy Formule 1: John Watson
22:00 Poker Reprízafull HD

žánr: SPORT
World Poker Tour XII, 10/34.
logo stanice Nova sport Nova sport
19:05 ATP World Tour Masters 1000-Miami Live

žánr: SPORT
Přímý přenos zápasů 4. kola tenisového turnaje Miami Open presented by Itaú z USA
20:40 Nizozemsko-Španělsko Live

žánr: SPORT
Přímý přenos přátelského fotbalového utkání (v přestávce: Večerní Sportovní noviny)
23:00 Večerní Sportovní noviny

žánr: SPORT
Sportovní zpravodajství
logo stanice Sport 5 Sport 5
20:00 Malé sporty 16/9

žánr: SPORT
Ženské vodní polo a lední hokej
20:20 Perfection - sportovní vrcholy 16/9

žánr: SPORT
nezapomenutelné okamžiky a výkony sportovní historie
20:55 Badminton revue (1) 16/9

žánr: SPORT
magazín z badmintonového prostředí
logo stanice Golf Channel Golf Channel
19:30 The Investec Cup

žánr: SPORT
Highlights z turnaje Sunshine Tour
20:30 Valero Texas Open

žánr: SPORT
Highlights z turnaje PGA Tour
21:30 Trophee Hassan II

žánr: SPORT
Highlights z turnaje European Tour
logo stanice ČT art ČT art
20:00 Události v kultuře Live

žánr: ZPRÁVY
Každodenní souhrn nejdůležitějšího a nejzajímavějšího dění v naší i světové kultuře (Opakování 31.3./ČT24)
20:20 Johnny Cash: Live at Montreux 1994

Nejslavnější písničky krále country (Opakování 4.4./ČTart)
21:15 Ivan Theimer - Cesta světla SKRYTÉ TITULKYPremiéra

Jeho pomníky, monumenty, kašny, reliéfy či obelisky zdobí Elysejský palác, náměstí v Olomouci i řadu evropských měst. Tvorbu sochaře českého původu zachytil Theodor Mojžíš (opakování 2.4./ČTart)
logo stanice MTV Europe MTV Europe
20:00 Ex na pláži

Ex na pláži je zpět! Osmi nažhaveným mladým lidem pomalu končí jejich vysněné prázdniny, když jeden za druhým přijíždejí jejich bývalí partneři. A s nimi nenávist, hádky, slzy, drama a emoce.
21:00 Napálené celebrity

Seriál, který se stal popkulturním fenoménem, je zpět a přináší bezbrannou a humornou stránku největších Holywoodských celebrit tak, jak to umí jen MTV.
21:30 Napálené celebrity

Seriál, který se stal popkulturním fenoménem, je zpět a přináší bezbrannou a humornou stránku největších Holywoodských celebrit tak, jak to umí jen MTV.
logo stanice Óčko Óčko
20:00 CZ&SK

české a slovenské klipy
21:00 Millennium

největší hity nového milénia
21:45 Filmshot

filmová jízda s Kryštofem a Denisou
logo stanice iConcerts HD iConcerts HD
20:00 Later with Jools Holland 32 (02)

VARIOUS, Buddy Guy, Goldfrapp, The Rolling Stones , The Kooks , Yeasayer, Dawn Kinnard, Natty, Glen Hansard, Marketa Irglova, Ed Hardcourt
21:00 Madness - Live at Vielles Charrues

VARIOUS, Madness
22:00 The Hives - Live from Las Vegas

VARIOUS, The Hives
logo stanice Brava HDTV Brava HDTV
19:58 Truls Mrk plays Chopin and Dvorák

The Norwegian cellist Truls Mrk was the first Scandinavian ever to win the Moscow Tchaikovsky competition, a triumph that marked the start of his musical career. In this film, we visit Truls Mrk at his Scandinavian holiday home, from where we accompany him on his boat out at sea and on his walks along the coast. The focal points of the story are Antonin Dvorak’s Cello Concerto with the Bamberg Symphony Orchestra, as well as Mrk’s Chopin interpretations.Truls Mrk, Bamberg Symphony Orchestra
20:42 Kreisler - Caprice Viennois

From an authentic Viennese coffee house, The Philharmonics bring an ode to Vienna. In this informal setting, these members of the Wiener Philharmoniker perform a selection of the finest Viennese waltzes, marches, and other dances. During this broadcast, the 'Caprice Viennois’ (1934) from the Austrian violist and composer Fritz Kreisler.The Philharmonics
20:57 Lucerne Festival 2004

,,Nobody understood it. I wish I could conduct the first performance - 50 years after I'm gone.’’ Gustav Mahler wrote his 'Symphony No. 5' in the summers of 1901 and 1902, a period of change in the composer's life. As director of the Wiener Staatsoper and conductor of the Wiener Philharmoniker, he had one of the most-wanted positions in the music business, while he also met his wife Alma Mahler, who was soon pregnant with their first child, in 1902. Mahler's health gave less cause for celebration: a hemorrhage would have killed him in 1901, had his doctor not prevented it. Keeping this in mind, it comes as no surprise that Mahler's approach to composition changed. His work premiered in 1904, but the audience was not ready for a composition this impressive. Different from his Symphonies 'No. 2' and '3', Mahler's 'Symphony No. 5' is a completely instrumental work (with the famous fourth movement, the Adagietto, as the highlight), and, moreover, it lacks the philosophical or religious themes of his earlier Symphonies. Mahler would keep wrestling with the instrumentation of the piece until his death in 1911. This magnificent work is broadcasted in combination with Ludwig van Beethoven's 'Piano Concerto No. 4'.Claudio Abbado, Lucerne Festival Orchestra, Maurizio Pollini (piano)
logo stanice JimJam JimJam
19:40 Barney a jeho přátelé (8)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Hlavními hrdiny seriálu je milý a přátelský tyranosaurus Barney a další dinosauří postavičky: Baby Bop, BJ and Riff. Dívejte se a zažijte s nimi spoustu zábavy.
20:10 Dřeváčci (19)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Hluboko v lesích, tam kde se skrývají tajemní skřítci, žije veselý kmen Mumu. Prožijte s nimi jejich šťastná dobrodružství.
20:15 Dřeváčci (20)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Hluboko v lesích, tam kde se skrývají tajemní skřítci, žije veselý kmen Mumu. Prožijte s nimi jejich šťastná dobrodružství.
logo stanice duck tv duck tv
20:00 Vehicles

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Cars, boats, balloons and UFOs coming alive.
20:06 The Forester

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Follow the hardworking forester who watches over the environment and the animals living in the forest.
20:11 Ristorante

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
This is how a restaurant works - from food preparation, baking, cooking, serving to dishwashing.
logo stanice Disney Channel Disney Channel
19:40 Nakopni to

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Studenti bojových umění na Akademii Bobbyho Wasabiho usilují o záchranu své školy. Setkají se s talentovaným, ale nafoukaným Jackem. Podaří se jim ho přesvědčit, aby jim svými schopnostmi pomohl školu zachránit?
20:05 To já ne

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Jednovaje čná dvojčata Lindy a Logan Watsonovi spolu se svými přáteli tvoří partu už od dětství a stokrát lépe jim jde vyvolávat potíže, než se z nich pak vymotat. Každá epizoda začíná tak, že se snaží dostat z nějaké skutečně podivné situace.
20:30 Violetta

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Violetta je talentovan á dívka, která se vrací do rodného m ěsta, kde najde lásku a objeví své životní poslání v hudbě.
logo stanice Minimax Minimax
20:00 Závěr vysílání
06:00 Mia a já 1 (19) od 7 roků

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Mia And Me)
06:30 Lassie a kamarádi 1 (19) od 7 roků

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Lassie And Friends) Kdo by neměl rád generacemi oblíbenou kolii Lassie, která k nám nyní přichází jako protagonistka veselého a vtipného animovaného seriálu. Lassie je nejen chytrá a věrná, ale také je za všech okolností a s nasazením všech sil připravena ochránit Zoe, svou desetiletou velitelku. To přitom vůbec není lehký úkol, protože touha Zoe po dobrodružstvích je stejně veliká jako rozsáhlý národní park Grand Mountain, na jehož území obě naše hrdinky žijí. Zoe je chápavá a šikovná holčička s dobrým srdcem, a Lassie, protože rozumí dění v lidské duši i beze slov, je pro Zoe dokonalou kamarádkou.
logo stanice Hustler TV Hustler TV
19:00 Pink Velvet Lesbos 3
20:30 My Baby's Got Bush
22:00 HUSTLER TV- Who's Nailin Palin (2)
logo stanice BRAZZERS TV Europe BRAZZERS TV Europe
20:00 Amateur Euros Cream: Taxi Service od 18 roků

Mia's bro couldn't pick her up from the airport today, so I jumped at the chance to do it. When I got to the airport she didn't seem too happy about her bro bailing on her, but I had something in mind to cheer her up: my dick.
20:30 Festival Girls od 18 roků

Ep. 5. As the sun sets, Cayenne Klein turns the heat back up as she sneaks into Victor's tent.
21:00 Watch Me Play 4 You: Things I Would Do od 18 roků

On this lazy afternoon with nothing better to do, Vanessa decides to show us her superb body and apt masturbation skills on her couch. This chick is totally 100% sexy and has one of the best pussies out there.
logo stanice Leo TV Leo TV
06:00 Závěr vysílání
22:00 LEO NIGHT LIVE EXTRA od 18 roků

Show dívek, originální pořady z produkce LEO TV! V této hodině uvidíte LEO taxi a Sexuální exekutor
23:00 LEO NIGHT LIVE EXTRA od 18 roků

Show dívek, originální pořady z produkce LEO TV! V této hodině uvidíte Přefiknuté modelky a 100 % nemravné masáže
logo stanice Man-X Man-X
06:00 NO BROADCAST

erotic
00:00 Fuck me profondement

erotic
01:25 Drilled

erotic
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2015