na den:
[ PREVIEW ] logo Skylink logo freeSAT by UPC Direct logo Digi TV

PARABOLA.CZ > TV PROGRAM > PAKET SKYLINK

ČT 1 ČT 1
 12:00  Zprávy ve 12 SKRYTÉ TITULKY
*žánr: ZPRÁVY

Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě

 12:20  Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), SKRYTÉ TITULKY
*žánr: ZPRÁVY

Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

 12:30  Sama doma znakový jazykLivefull HD
*

Být doma neznamená být bez práce. Tisíc rolí ženy

ČT 2 ČT 2
 12:05  Folklorika SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description
*

Příběh páry Parní stroje a jejich historie mají i v dnešním světě plném plastů a elektroniky svoje nadšené obdivovatele. Připravila J. Matějková

 12:35  Bohové a mýty staré Evropy SKRYTÉ TITULKYfull HD
*žánr: DOKUMENT

Pád Říma a Teutoburský les S Václavem Cílkem na hranici mezi bájemi, historií a minulostí. Nový dokumentární cyklus. Režie K. Kopš

 12:50  Postřehy odjinud SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description
*

Wales očima Petra Voldána Velšské Lidice

ČT 24 ČT 24
 12:00  Zprávy ve 12 SKRYTÉ TITULKY
*

Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě

 12:20  Předpověď počasí, sportovní zprávy SKRYTÉ TITULKY
*

Souhrn meteorologických informací uplynulých 24 hodin a prognóza vývoje počasí na příští dny

 12:30  Zprávy SKRYTÉ TITULKY
ČT Sport ČT Sport
 12:05  Panorama Live
*

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

 12:25  Sportovní zprávy Live
*

Aktuální informace ze světa sportu

 12:50  Motorismus: VIII. Rally Jeseníky Záznam
*

Záznam z automobilové rally, která je součástí Timeseal Mistrovství České republiky ve sprintrally 2014


NOVA NOVA
 12:00  Polední televizní noviny STEREO16/9
*žánr: ZPRÁVY

Sportovní noviny, Počasí

 12:25  Vražedná čísla IV (5) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(Numbers IV) Robin Hood V jedné z bank spustí čtyřikrát za sebou alarm a ochranka se domnívá, že má systém poruchu. Vzápětí však strážný nebere mobil ani vysílačku a FBI se vydává na místo, kde dopadnou zloděje Richarda Fiska. Zvláštní je, že ani jedna schránka nebyla otevřena násilím... Čtvrtá řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají R. Morrow, D. Krumholtz, J. Hirsch, D. Bruno, N. Rawat a další.

 13:20  Odložené případy II (3) STEREO
*žánr: SERIÁL

(Cold Case II) Daniela Zbitá žena předá vyšetřovatelům starý film se záznamem zločinu a tvrdí, že je za něj odpovědný její manžel. Všechny oběti si zaslouží, aby jejich vrazi byli dopadeni a tak se sympatická detektivka Kathryn Morris pouští do vyšetřování 25 let starého případu vraždy mladé dívky... Americký kriminální seriál (2004). Dále hrají T. Barry, J. Finn, J. Ratchford a další.

NOVA CINEMA NOVA CINEMA
 11:55  Život na dluh (4) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(Your Money Or Your Wife) Odbornice na dluhy Cesarina Holm-Kanderová pomáhá zadluženým lidem určit skutečnou výši jejich dluhů a snaží se najít způsob, jak zlepšit či napravit jejich finanční toky... Britský reality seriál (2006)

 12:20  Teleshopping
 12:40  Ten, kdo tě chrání (19) STEREO
*žánr: SERIÁL

(The Guardian) Ani to, že je synem prominentního právníka nezachrání Nicka Fallina před důsledky střetu se zákonem. Kvůli drogám je odsouzen k veřejně prospěšné práci. Stává se z něho ochránce dětí, jimž nepřály šťastné životní okolnosti. Nickovo svědomí se opět po dlouhé době probouzí a on se musí rozhodnout, zda bude bude dál zastupovat obžalovanou mládež, nebo mocné a bohaté klienty... Americký seriál (2001). V hlavní roli Simon Baker, dále hrají D. Coleman, A. Rosenberg, E. Leerhsen, W. Moniz, R. Sbarge, Ch. Malik a další

TV FANDA TV FANDA
 12:00  Manchester City - Chelsea FC
*

Záznam vybraného utkání (Chelsea TV)

 13:50  Teleshopping
 14:05  Mečouni: Život na udici II (5) STEREO16/9
*žánr: DOKUMENT

(Swords: Life on the Line II) Posádky rybářských lodí vyráží na nebezpečný lov mečounů do nehostinných míst Atlantského oceánu. Lov těchto ryb je nesmírně výnosný, ale rybáři se musejí za svou kořistí vydat do jedněch z nejnebezpečnějších lokalit oceánu... Americký dokument (2010)

SMÍCHOV SMÍCHOV
 11:40  Aj múdry schybí (12) STEREO16/9
*

Velmi oblíbená slovenská verze šou Nikdo není dokonalý, která zábavným způsobem sondovala znalosti slovenského národa v různých oblastech. Uvádějí Elena Vacvalová a Oliver Andrásy (2009)

 12:45  Na zdraví! V (24, 25) STEREO
*žánr: SERIÁL

(Cheers V) Útulný bar, ve kterém se mohou jeho hosté nejen zasmát, ale i probrat své problémy. Pátá řada amerického seriálu (1986). Hrají T. Danson, R. Perlman, J. Ratzenberger, G. Wendt a další.

 13:40  Krok za krokem V (8)
*žánr: SERIÁL

(Step by Step V) Carol a Frank se těší ze své společné dcery Lilly, ale kvůli svým dětem už nemají jeden na druhého ani chvilku. Navíc J. T. přijme pomocnici v domácnosti - modelku, která domácí práce nezvládá, Cody si objedná z Ruska rádio, ale místo rádia přijede "nevěsta" Ludmilla a ke všemu rodinu návštíví Frankova matka Helen... Pátá řada amerického seriálu (1995). Hrají P. Duffy, S. Somers, S. Keanan, S. Mitchell, B. Call, A. Watson, Ch. Lakin, Ch. Castile, J. Byrne a další.

PRIMA PRIMA
 11:35  Místo činu: Kolín (16) STEREOPremiéra
*žánr: SERIÁL

Školní sraz Třídní sraz není jen obyčejné setkání. Někomu může změnit další průběh života. Tentokrát se v roli podezřelého z vraždy bývalého spolužáka ocitá sám komisař Ballauf... Německý kriminální seriál (2010). Hrají K. J. Behrendt, D. Bär, G. M. Schmeidová a další (89 min)

 13:30  Wolffův revír IV (8) SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Oběť pěšce Z uzavřeného psychiatrického oddělení uprchne nelítostný masový vrah. Komisař Wolff ho musí dopadnout dřív, než si psychopat najde příští oběť... Německý kriminální seriál (1997). Hrají J. Heinrich, K. Pönitz, G. Wameling, N. Seiffertová, J. Schüttauf a další. Režie B. Stephan (47 min)

 14:30  Doktor z hor: Nové příběhy III (5) STEREOSKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description
*žánr: SERIÁL

Obžalovaný Doktor Martin Gruber se po čase vrací z Ameriky do svého rodného města. V prostředí krásných hor na něj čeká spousta pracovních i osobních příběhů... Německý seriál (2009). Hrají H. Sigl, H. Ruprecht, M. Baumgartnerová a další (44 min)

PRIMA COOL PRIMA COOL
 11:35  Top Gear 2010 STEREOSKRYTÉ TITULKY
*

Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků. Vizuálně působivé představení vozů je doprovázeno odlehčeným komentářem, který zaujme nejen technické nadšence. Závod auta s rychlovlakem, fotbal s auty a mnoho dalších šílených nápadů. A k tomu všemu nesourodá a zároveň skvěle se doplňující trojice vtipných moderátorů. Britský magazín (2009). Moderují J. Clarkson, J. May, R. Hammond a další (52 min)

 12:40  Akta X VII (18) STEREO
*žánr: SERIÁL

Nová značka Mrtvého svědka, který měl vypovídat proti velké tabákové společnosti, podle všeho zabil tabákový brouk, který je ale pro člověka neškodný. Vyšetřování ukáže, že firma prováděla zkoušky nových, méně škodlivých cigaret, ovšem ze čtyř testovacích subjektů jsou tři již po smrti. Když se nakazí i Mulder, má jedinou šanci - testovací subjekt číslo čtyři... Americký mysteriózní seriál (1999). Hrají D. Duchovny, G. Andersonová, M. Pileggi a další (43 min)

 13:40  Jmenuju se Earl IV (21) STEREO
*žánr: SERIÁL

Čarodějnice Bláznivá stará paní, které Earl jako kluk prováděl alotria, ho vláká do svého domu. Dá mu vypít uspávadlo a pak ho drží v řetězech ve sklepě. Postupně tak končí i ostatní přátelé... Americký komediální seriál (2009). Hrají J. Lee, E. Suplee, J. Presslyová, N. Velazquezová, E. Steeples a další (22 min)

PRIMA LOVE PRIMA LOVE
 11:55  Deník zasloužilé matky V (18) STEREO
*žánr: SERIÁL

Blondýna dohlíží na slepou Reba zjišťuje, že být svobodnou matkou je v dnešní době pěkná nádeničina. Musí se totiž starat nejen o svoje tři děti, ale i o zetě, vnučku, bývalého manžela a jeho neurotickou ženu... Americký sitcom (2001 - 2007). Hrají R. McEntireová, S. Howey, S. Pomersová a další (21 min)

 12:25  Roseanne VIII (3) STEREO
*žánr: SERIÁL

Roseanne v odsávači par Radosti a strasti pětičlenné rodiny z nižší společnosti. Každodenní problémy v manželství, s dětmi, penězi nebo otravnými příbuznými pomáhá matce v domácnosti Roseanne řešit její sestra Jackie a další přátelé... Americký komediální seriál (1995-96). Hrají R. Barrová, J. Goodman, L. Metcalfová a další (23 min)

 12:55  Chůva k pohledání III (4)
*žánr: SERIÁL

Fran Fineová v jeden moment přišla o snoubence i o práci. Náhodou se dostane do domu bohatého vdovce jako chůva jeho tří dětí a všem obrátí život naruby... Americký komediální seriál (1995). Hrají F. Drescherová, Ch. Shaughnessy, D. Davis, L. Laneová a další. Režie L. Shallat (24 min)

PRIMA ZOOM PRIMA ZOOM
 11:45  Letecké nehody: Přísně tajné I (1) STEREO
*žánr: DOKUMENT

(Air Crash Confidental) Chyba pilota Hledání příčin leteckých havárií je mnohdy velmi obtížné a trvá dlouho, než se odhalí. Jaké jsou nejčastější důvody pádů letadel a jak se jim dá zabránit? Americký dokumentární seriál (2010) (51 min)

 12:45  Katastrofy na povel (3) STEREO
*žánr: DOKUMENT

Lavina Sebevražedné útoky v prostředcích hromadné dopravy jsou noční můrou měst 21. století. Tým odborníků zjišťuje, jak takovou katastrofu zvládnout a minimalizovat škody především na lidských životech. Podívejte se, jak zvládnout i jiné katastrofy. Cyklóny, tornáda, laviny či zemětřesení... Americký dokumentární seriál (2008) (51 min)

 13:45  Jak malý je vesmír? STEREO
*žánr: DOKUMENT

(How Small Is the Universe?) Zkoumání nejmenších částic ve vesmíru přináší řadu nečekaných objevů a teorií. Některé z nich by v případě potvrzení znamenaly převrat ve fyzikálních zákonech a popřely by vše, co nyní považujeme za samozřejmé... Britský dokument (2012) (52 min)

STV 1 STV 1
 12:00  Správy RTVS STEREOPremiérabez omezení
 12:20  Dámsky klub Premiéraod 12 roků
*

Radosti a starosti nielen zo sveta žien. Dámsky klub je denný magazín o ženách pre ženy, ktorý vám ponúka rady, postrehy, námety, odpovede na otázky a problémy, ktoré trápia súčasnú ženu.

 14:00  Vínne cesty Slovenska STEREOReprízabez omezení
*

Malokarpatská vínna cesta II. (Svätý Jur a Limbach) Cestopis o vínnej turistike, v ktorom si turista, milovník vína aj spotrebiteľ nájde to svoje. (2013)

STV 2 STV 2
 12:05  Živá panoráma STEREOPremiérabez omezení
 12:40  ArtSpektrum Reprízabez omezení
*

Kultúrna panoráma

 12:45  Piesne moje,piesne MONOReprízabez omezení
*

Folklórny program so súborom Zemplín z Michaloviec. (1983)

TA3 TA3
 12:00  Žurnál
 12:30  Ekonomika
 12:45  Biznis Repríza
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
 11:20  Údolí Divokých růží (1/2) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

(Im Tal der wilden Rosen) Německá romantická minisérie (2008), která volně navazuje na předchozí seriál. Hrají M. Herbrechter, I. B. David, J. Rauch, M. Lang, R. Lenz a další. Režie M. Keusch (89 min)

 13:40  Oddělení vražd (9) SKRYTÉ TITULKYPremiéra
*žánr: SERIÁL

(Murder Call) Vyšetřovatelé Tessa a Steve společně čelí násilí, intrikám a nebezpečným myšlenkám zločinců v Sydney. Australský krimi seriál (1997). Hrají L. Bell, P. Mochrie, G. Morrell, G. Linscott, J. Kent a další

 14:40  Pauline a Leonard (124) Premiéra
*žánr: SERIÁL

(Sturm der Liebe) Nové díly německého romantického seriálu (2013-14). Hrají L. Tzschirner, Ch. Feist, D. Adam, N. Warmuth, M. Seefried, M. Heimann a další

MARKÍZA MARKÍZA
 11:50  Bez stopy VII. (22) STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Kriminálny seriál, USA (2008-2009). Hrajú: A. LaPaglia, P. Montgomeryová, E. Close.

 12:50  Kobra 11 X. (5) STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Kriminálny seriál, Nemecko (2005-2006). Hrajú: E. Atalay, R. Steinke.

 13:50  Farma STEREOod 12 rokůfull HD
TV DOMA TV DOMA
 11:20  Feriha (51, 52) STEREOSlovenskyod 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

Romantický seriál, Turecko (2011-2012). Hrajú: H. Kayaová, Ç. Ulusoy, V. Gördümová, M. Çekmez.
Feriha bude musieť čoskoro s pravdou von! Po stretnutí s Aysun Feriha pochopí, že už sa pred pravdou len tak neskryje a čoskoro sa bude musieť Emirovi so všetkým priznať. Emirovi sa nepáčilo, čo videl na lodi a rozhodne sa sám zájsť za Leventom. A tak sa Emir s Leventom stretnú na lodi tvárou v tvár. Haldun sa má stať Unalovým spoločníkom a keďže Sanem si je vedomá nebezpečenstva, hroziaceho z tejto spolupráce, snaží sa to pred Cansu všemožne utajiť. Ferihu čaká v blízkej budúcnosti veľká spoveď, čo je však pre ňu veľmi ťažké, keďže doteraz žila v tieni svojich klamstiev. Mladí zaľúbenci si sami, bez priateľov užívajú spoločné romantické chvíle. Tak, ako po každý rok sa Hande rozhodne usporiadať narodeninovú oslavu pre Emira. Koray má z toho obavy a snaží sa jej to vyhovoriť. Mehmet sa z celej sily znovu snaží získať späť Seher. Popri tom sa Zehra dozvie o tajných zásnubách svojho syna. Zehra má veľké obavy o svoju dcéru a aj o syna a je si vedomá, že nedokáže sledovať každý ich krok. Feriha sa so svojimi klamstvami dostáva na koniec cesty. Na tejto ceste však nie je sama...

 14:00  Skrytá vášeň (35, 36) STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Telenovela, Kolumbia-Španielsko (2003). Hrajú: D. Garcíaová, M. Cimarro, N. Klaussová, M. Brown, P. Reyová, J. A. Baptista.
35 Raquel prichádza a dožaduje sa vysvetlenia prečo ju nechali v štichu. Ruth upokojuje Evu a Jimene srdečne blahoželá. Oscar prichádza na haciendu po svoju manželku. Gabriela sa rozhodne s ním porozprávať a ponúkne mu peniaze, ak pristúpi na rozchod s jej dcérou. Sara presvedčí Gabrielu, aby mu nedovolila zostať v ich dome. Rozprávajú sa s celou rodinou a oznámia, že musí odísť so svojim manželom do jej nového domova. Ruth znovu ponúkne Oscarovi svoju pomoc a podporu, no on je zúfalý. Náklady Rosario sa zvyšujú. Panchita povie Francovi, že on je ten, kto by mal pomôcť. Norma ponúkne svoju pomoc sestre a potom prichádza smutná rozlúčka s celou rodinou. Oscar si nie je celkom istý tým, že so sebou berie Jimenu, no ona áno. Odchádzajú do domu Reyesovcov. Leandro a Ruth sa udobria.
36 Jimena si len ťažko zvyká na zmenu životného štýlu. Quintina indiskrétne spomenie sestru bratov Reyesovcov a Jimena sa na ňu začne vypytovať. Juan si vymyslí nejaký príbeh. Aj on si robí starosti o Franca. Bratia ju požiadajú, aby sa nasťahovala k Rosario, ona to s veľkým poľutovaním prijíma. V bare vypukne roztržka medzi Rosario a Pepitou ohľadne kabáta. Fernando povie Norme veľmi jasne, že ak zostane nebude to kvôli nej alebo jej tehotenstvu, ale kvôli Gabriele. Jimena je veľmi nervózna a chýba jej jej domov. Oscar ju napomína, aby neporovnávala. Pripúšťa, že ju nechce stratiť a že ju miluje. Leandro a Ruth sa znovu udobria. Jimena prijíma novú rolu a pomáha v dome. S Rosario sa skontaktuje nový manažér a ponúkne jej turné. Zatiaľ si Franco nájde prácu na námestí s trhoviskom, kde vypomáha majiteľom obchodov.

 16:00  Ordinácia v ružovej záhrade STEREOod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Rodinný seriál, SR (2007).
Kamila sa teší, no zároveň má strach z prvej oficiálnej návštevy u Petrovej matky. Do ordinácie sa po chorobe vracia usmiaty doktor Slávik, chce ordinovať ako obvykle.
Páleníková a Soňa sa zbližujú na základe prípadu operácie pacientky s malou dcérkou, o ktorú sa po komplikovanom pôrode Páleníková od prvých rokov starala. Má však strach o svojho vlastného syna Filipa.Edita je so svojím onovým partnerom šťastná, aj keď jej ho Michal a Tereza vyhovárajú. Pochopí, že vôbec nie je jednoduché robiť to, čo naozaj sama chce.

TV DAJTO TV DAJTO
 11:20  Aj múdry schybí MONOod 12 roků
*

Zábavná relácia s Elenou Vacvalovou a Oliverom Andrásym.

 12:30  Alf I. MONOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Seriál, USA (1986-1987).

 13:00  Zajtrajšie noviny IV. (12) STEREOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Seriál, USA (1999-2000). Hrajú: K. Chandler, S. Davisová-Williamsová.

TV LUX TV LUX
 12:00  Náboženský program
*

Anjel PánaZáznam z nedeľnej modlitby Svätého Otca s krátkym zamyslením

 12:20  Náboženský program
*

RuženecModlitba bolestného ruženca

 12:55  Dokument
*

Aids, kondómy a Katolícka cirkevAids - ničivá pandémia zasahujúca rozvojové krajiny a krajiny tretieho sveta. Svetové organizácie vidia jednoduché riešenie problému hromadným rozdávaním kondómov. Aký je teda postoj Cirkvi k prevencii a liečbe tejto civilizačnej choroby?

JOJ JOJ
 12:00  NOVINY O 12:00 Live
 13:00  Rodinné záležitosti (11) Zberateľ, Romeo a Júlia z Lúčok od 12 roků
*žánr: SERIÁL

Hugo Sersen má zvláštne hobby. Je zberateľom erotických časopisov. Jeho manželka mu to trpí, pretože ho nedokáže intímne uspokojiť. Kto však Hugovi jeho vášeň nikdy trpieť nebude, je bigotná jehovistka zo susedstva, Magda Šusteková. Susedský spor naberie obrátky hlavne vtedy, keď Magda namiesto Strážnej veže nájde vo svojej schránke neslušný časopis. Romeo a Júlia z Lúčok Dedina Lúčky zažíva vidiecku verziu príbehu Rómea a Júlie. Ondrej Lipa je starostom a jeho sused Zdeno Machaj je zas miestny delikvent a alkoholik. Ich otvorené nepriateľstvo sa skomplikuje, keď sa do seba zamilujú ich deti, Zdenov syn Tono a Ondrejova dcéra Zuzka. Všetky rodinné záležitosti by mali zostať v rodine. Nie vždy sa to však podarí. Reálne príbehy obyčajných ľudí zo slovenských miest a dedín, ktorí sa ocitli v krízovej situácii. Kým sa konflikt medzi ľuďmi dostane až pred súd, to najpikantnejšie sa odohráva priamo u nich doma alebo u susedov. Nepríjemné životné zážitky a príbehy, akými sú napríklad nedoriešený rozvod, boj proti neprispôsobivým susedom či problémy s agresívnymi susedmi, už mnohí diváci istotne dobre poznajú, lebo ich sami prežili na vlastnej koži. Slovenský seriál - scripted reality (2013). Scenár: K. Cibulková, S. Guštafík. Réžia: Samo Jaško

 14:25  Kosti (20) od 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

(Bones I. - The Graft in the Girl) Kto je darcom kostných štepov, ktoré po transplantácii vyvolávajú u pacientov nezvyčajný druh rakoviny? Ak chcete objasniť vraždu, musíte pátrať až do špiku kostí obete. Emily Deschanelová ako brilantná súdna antropologička Dr. Brennanová vládne výnimočnou schopnosťou odhaliť stopy ukryté v kostiach obete. Aj preto pomáha Davidovi Boreanazovi ako agentovi FBI Boothovi vyšetrovať vraždy, pri ktorých sú štandardné metódy na identifikáciu pozostatkov mŕtveho neúčinné. Sledujte napínavú prácu vedcov, ktorým nechýba humor a ľudskosť aj napriek tomu, že pracujú v morbídnom svete plnom krutých a hrôzostrašných zločinov. Americký kriminálny mysteriózny seriál (2006). Hrajú E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová, E. Millegan, T. J. Thyne, J. Adams a ďalší. Réžia S. Bookstaver

JOJ PLUS JOJ PLUS
 11:40  C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. (21) od 12 rokůfull HD
*žánr: SERIÁL

(CSI XII. - Dune and Gloom) Počas pretekov off-road automobilov exploduje jeden z kamiónov a tím CSI nadobudne presvedčenie, že to súvisí s osobnou pomstou... Tím CSI vyšetruje tragickú smrť pretekára kamiónu, ktorého vozidlo explodovalo počas off-road pretekov. Obeť, Jack Breslin, bol na mŕtvy na mieste, ale jeho spolujazdec s člen posádky záhadne zmizol bezprostredne po výbuchu. Po starostlivom preskúmaní dôkazov tím zistí, že bomba bola pôvodne určená inej pretekárke, Kathy Veekovej, ktorá stojí na čele veľkého ropného konglomerátu a často sa jej vyhrážali smrťou. Odkazová správa z Breslinovho mobilu ich zavedie do hotela, kde zatknú Clivea Morrisa, jedného člena Breslinovho tímu. Russell ho vypočúva a čoraz väčšmi je presvedčený, že Clive nestojí za bombovým útokom, pretože trpí paranoickými sklonmi. S Breslinom a tretím členom tímu, agresívnym Lyleom Plattom, sa zoznámili v psychiatrickej liečebni. Vyšetrovatelia sú presvedčení, že práve Lyle chce zabiť Kathy, a tak sa ponáhľajú do jeho prívesu na pretekárskom okruhu, aby ho zastavili. Nájdu ho však ťažko zraneného - niekto ho postrelil... Podarí sa tímu CSI dolapiť skutočného vraha skôr, než odpáli ďalšiu bombu a zavraždí Kathy? Elitná jednotka súdnych vedcov z Las Vegas pod vedením D.K. Russella rieši prípady vrážd na základe perfektného vyšetrenia miesta činu a analýzy nájdených stôp v jednom z najlepších kriminalistických laboratórií na svete. Americko-kanadský kriminálny seriál (2012). Hrajú T. Danson, E. Shueová, J. Foxová, G. Eads, P. Guilfoyle, E. Szmanda, R. D. Hall, E. Harnoisová a ďalší. Réžia: Jeffrey G. Hunt

 13:00  Hoď svišťom II. (6) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

Tehotná! Sandra si myslí, že je tehotná. Ďuro sa ide kvôli jej tehotenstvu okamžite rozvádzať. Mia žiarli na Sandrino tehotenstvo, keď vidí, ako sa Bojo teší na svojho prvého vnuka, a preto sa rozhodne, že chce byť tiež tehotná. Iba Oskar vie, prečo sa môže na vzniknutej panike v penzióne tak dobre zabávať... Rodinný tatranský penzión magicky priťahuje tie najhumornejšie situácie a peripetie. Vedú ho dvaja súrodenci Oskar a Sandra, ktorým ho kúpil ich bohatý otecko, aby aspoň niečo v živote začali robiť. Slovenský komediálny seriál (2012). Hrajú: P. Polnišová, T. Maštalír, M. Hilmerová, J. Vajda, A. Bárta. Réžia: Michal Vajdička

 13:50  Profesionáli II. (4) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

Raper Krčmár Miňo Demovič sa dostane k zadržaným vodičským preukazom, čo sa, samozrejme, rozhodne využiť vo svoj prospech a núka ich majiteľom, že ich za istú sumu môžu dostať späť. Policajné oddelenie sa snaží vylepšiť svoj imidž u mladej generácie, každý z príslušníkov sa usiluje prispieť vlastným dielom a kreativitou. Kapitán Nagy, Skarlet a Šaňo sa dokonca učia rapovať od skúseného rapera Opaka a celá policajná stanica zmení svoj vzhľad okrem Boborovského, ktorému sa to vôbec nepáči. Skarlet dokonca rapuje aj v televízii... Náčelník Maroš Nagy so svojimi mužmi hrdo bojuje so zločinom... Komediálny seriál z policajnej stanice (2009). Hrajú P. Batthyány, J. Kroner, Ľ. Kostelný, H. Krajčiová, L. Latinák, C. Kassai. Hosť: Opak. Réžia: M. Ferencová

WAU WAU
 12:00  Skutočné paničky z Orange County II. (1/10) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(Real Housewives of Orange County II.) Reality show o každodennom živote žien vo veľkomeste v USA, ktorý nie je taký jednoduchý, ako na prvý pohľad vyzerá... Reality šou sleduje život relatívne bohatých a zabezpečených žien v domácnosti z predmestských či mestských domácností niekoľkých amerických miest, ktorý nie je vždy taký ľahký, ako sa na prvý pohľad zdá. Pre mnohých divákov je šou podobenstvom ekonomickej bubliny a krízy, pretože vykresľuje opulentnú konzumnú spoločnosť a jej život nad pomery, ktorý sa v strete s krutou realitou ocitne v hlbokých problémoch. Ako názov naznačuje - základný koncept vychádza z divácky úspešného seriálu Zúfalé manželky. V porovnaní s ním však prináša osudy skutočných žien v domácnosti. Napriek názvu však mnohé z nich nie sú profesionálne manželky, ale postupom času pribúdajú aj slobodné či rozvedené alebo osamelé matky. Mnohé z nich sú ozajstné priateľky, ale nechýba ani animozita hraničiaca s nenávisťou. Seriál sleduje ich problémy - od tých najtriviálnejších, akými sú nákupy, návštevy či klebetenie, až po skutočné závažné, akými sú rozvod, bankrot, nevera, alkoholizmus či zlé rodinné vzťahy. Americká reality šou (2006). Účinkujú: V. Gunvalsonová, T. Barneyová, G. Rossiová, A. Bellinová, H. Thomsonová a ďalší

 13:00  Najprísnejší rodičia na svete II. (6) od 12 roků
*

(The World's Strictest Parents II. - The Sheffiels) Larry a Christy Sheffieldovci žijú v srdci Texasu a vyznávajú staromódne hodnoty. Veria, že stále sú tým najlepším receptom, ako vychovať deti a udržať dobrú rodinu. Svoje deti učia rešpektovať autority, nebáť sa ťažkej práce a robiť veci správne na prvý pokus. Ako to dopadne, keď na týždeň prijmú do svojho domu Chrisa a Danielle, dvoch nezvládnuteľných tínedžerov, ktorí okrem žúrov a večierkov nepoznajú inú činnosť na svete? Zmení týždeň ťažkej práce a prísnych pravidiel životné priority dvoch spurných tínedžerov? Americká verzia úspešného britského televízneho formátu. Keď neposlušných, drzých či záhaľčivých tínedžerov nedokážu zvládnuť ani vlastní rodičia, je potrebné zasiahnuť. Vyšlú ich do iného mesta stráviť niekoľko dní v cudzej rodine, kde panuje prísna disciplína a nulová tolerancia k neposlušnosti či prehreškom. Podarí sa za niekoľko dní „skrotiť“ divokých, spurných a nevychovaných tínedžerov? Americká reality show (2009). Moderátor: Mocean Melvin

 13:55  Súdna sieň SKRYTÉ TITULKYod 12 roků
*

Už žiadne orgie „A čo kebyže vyskúšame v posteli niečo nové?“ Touto vetou sa začal koniec veľkej lásky medzi Karolínou a Vladom. Karolína s manželovým nápadom súhlasila, aj keď jej to nebolo úplne po vôli. Vladovi sa však sexuálne experimenty natoľko zapáčili, že svoju polovičku nútil do čoraz nevšednejších sexuálnych zážitkov. Keď oponovala, že jej to je nepríjemné, manžel ju ignoroval. Nakoniec jej došla trpezlivosť a požiadala o rozvod. Súdne prípady zo Slovenska plné emócii, ktoré sú inšpirované skutočnosťou (2010).

SENZI SENZI
 12:00  SENZI NA OBED Premiéra
*

Najkrajšie melódie k obedu v inštrumentálnom prevedení. Televízia Senzi vám praje dobrú chuť.

 13:00  HRÁME NA ŽELANIE Premiéra
*

Potešte oslávenca alebo milovanú osobu obľúbenou pesničkou. Venujte mu krásnu pieseň z vysielania televízie Senzi. Vaše venovanie radi prečítame, ak nám ho pošlete prostredníctvom www.senzi.sk.

 15:00  ODDYCHOVKA
*

Krídlovka, trombón, tuba a spev. To všetko neodmysliteľne musí znieť, keď hrá dychová hudba. Vypočujte si v oddychovke zmes krásnych piesní v podaní slovenských, ale aj českých dychoviek.

VIASAT EXPLORER VIASAT EXPLORER
 12:00  Arktidou s Brucem Parrym (1)
*žánr: DOKUMENT

(Arctic with Bruce Parry) Británie, dokumentární seriál (2011). Bruce cestuje na Sibiř, aby se setkal s místními obyvateli a pastevci sobů, kteří žijí v divočině Verchojanských hor a zjišťuje jak vítají změny, k nimž dochází v postsovětské Arktidě.

 12:55  Souboj s živly (11)
*žánr: DOKUMENT

(Braving the Elements) Americký dokumentární seriál (2012). Když nepříznivé počasí způsobí výpadek proudu, vše se ponoří do tmy. V tu chvíli přicházejí ke slovu opraváři elektrického vedení. Zimní sněhové bouře, jarní tornáda, letní bouřky - to vše je součástí života elektrikářů z Entergy Arkansas. Jsou první, kdo po bouřlivé klimatické události vyrážejí do terénu a obvykle pracují v nebezpečných podmínkách. Tito muži jsou novodobou kavalerií, která přichází na pomoc, když bouře způsobí ve městech pozdvižení.

 13:20  Souboj s živly (12)
*žánr: DOKUMENT

(Braving the Elements) Americký dokumentární seriál (2012). Když nepříznivé počasí způsobí výpadek proudu, vše se ponoří do tmy. V tu chvíli přicházejí ke slovu opraváři elektrického vedení. Zimní sněhové bouře, jarní tornáda, letní bouřky - to vše je součástí života elektrikářů z Entergy Arkansas. Jsou první, kdo po bouřlivé klimatické události vyrážejí do terénu a obvykle pracují v nebezpečných podmínkách. Tito muži jsou novodobou kavalerií, která přichází na pomoc, když bouře způsobí ve městech pozdvižení.

VIASAT HISTORY VIASAT HISTORY
 12:00  Odkaz Keltů
*žánr: DOKUMENT

(The Celtic Legacy) Španělský dokument (2011). V příběhu, jehož ústředním prvkem je Castro de Baro?a, vylíčíme jedinečnou kulturu „castros“, která pochází z dnešní Galicie, autonomního společenství v severozápadním Španělsku. Vrátíme se zpět do historie, konkrétně do doby kamenné, a srovnáme galicijská sídliště s anglickými, irskými a skotskými, se speciálním zaměřením na Stonehenge. Dolmeny, pohřebiště a stély nám přiblíží vývoj prvních obyvatel Galicie. Pro kulturu castros bylo určující keltské dědictví. Prostřednictvím 3D rekonstrukcí a scén s herci a komparzem postupně odkryjeme, jak tito lidé žili, v jaké věřili bohy a kdo byli jejich nepřátelé.

 13:00  Mise X (2)
*žánr: DOKUMENT

(Mission X) Německo, dokumentární série (2008). V lednu 1769 si nechal James Watt patentovat parní stroj. Prozkoumáme jeho revoluční cestu, ale také návrhy, které v současné době řeší problém energie do budoucna. Tito vizionáři čelili výzvám, intrikám a zradám, bojovali se skeptiky a rivaly, vítězili i prohrávali. Všechno to vzrušení a drama jejich bojů je přivedeno k životu v této dramatické rekonstrukci, kde se střídají rozhovory s odborníky, dokumentární záběry a počítačové triky. Každá epizoda Mise X obsahuje nejnovější objevy ve svém tématu a pomáhá nám o něco více porozumět, jak se svět vyvíjel do dnešní podoby.

 14:00  Středověk (5)
*žánr: DOKUMENT

(The Middle Ages) Italský dokumentární seriál (2008). Epizoda zkoumá hrad jako volitelné sídlo pánů, jeho uspořádání, místnosti a obyvatele, hostiny, lovy, tržiště a slavnostní dny. Jaký byl život vojáka během nekonečných měsíců táboření, při válečném tažení, obraně hradeb a v kobkách, kde hledal poslední útočiště? Tento vzrušující seriál umožňuje znovu zažít středověk jak z historického, tak sociálního pohledu díky zachycení atmosféry středověkého života - od hostin a hudby po bitvy.

VIASAT NATURE VIASAT NATURE
 12:00  Země lvů (7)
*žánr: DOKUMENT

(Lion Country) Británie, dokumentární série (2011). V době, kdy se David připravuje na vypuštění skupiny sedmi lvic, začne Antelope Park ohrožovat požár buše. Podaří se odvrátit hrozbu? Sledujte ochránce přírody Davida Youldona na jeho emočním dobrodružství se lvy v Africe. Před řadou let zanechal náročné práce v turistickém průmyslu v Londýně a začal nový život v Zambii, nikdy se nedíval zpět a nyní pracuje v rámci radikálního programu na ochranu přírody na záchraně lvů. Ale drastické problémy ohrožující budoucnosti tohoto druhu jeho práci ztěžují. Sledujte úzké pouto mezi Davidem a jeho lvy po celou dobu natáčení - poskytuje jedinečný a osobní vhled do jejich povah. Až budou lvi připravení, budou žít na 4000 hektarovém pozemku, kde budou bez kontaktu s lidmi a budou se muset o sebe sami postarat. Podaří se Davidovi potvrdit svoji pozici vůdce, posílit jejich přirozeného instinkty a připravit je na vypuštění?

 12:25  Země lvů (8)
*žánr: DOKUMENT

(Lion Country) Británie, dokumentární série (2011). Lvice Ngamo jsou téměř připravená na vypuštění, ale je třeba dokončit ještě jeden úkol - lvice mají chytit zvěř. Je to závod s časem...

 12:55  Nejlepší přítel psa (9)
*žánr: DOKUMENT

(Dog's Best Friend) Kanada, dokumentární seriál (2013). Osel Tommy začal jednoho dne sledovat velblouda Humphreyho a jeho trpělivost se vyplatila - nyní jsou nerozdělitelní. Možná jste viděli podivné snímky psů přátelících se se želvami, kočkami a ptáky, ale to nejlepší teprve přijde. Tento seriál nabízí skutečné příběhy a události plné záhadných přátelství, navštěvuje některé "staré páry" z celého světa. Podívejte se, kolik psů se přátelí s delfíny, ovcemi a dokonce i orangutany! Jejich přátelství a věrnost činí ze psů ty nejlepší přátele člověka - ale rovněž výborné společníky i pro jiná zvířata.

VIASAT HD VIASAT HD
 11:45  Planeta Evropa (1)
*žánr: DOKUMENT

(Planet Europe) Německo, dokumentární série (2013). Na každé louce existuje miniaturní ekosystém, přírodní svět sám pro sebe, plný housenek, pavouků a plazů. Dech beroucí záběry nám ukazují, jak jsou tyto druhy důležité.

 12:35  Bércoun: Duch lesa
*žánr: DOKUMENT

(Elephant Shrew - Spirit of the Forest) Německý dokument (2007). Délka: 49

 13:30  Opičí zloději (3)
*žánr: DOKUMENT

(Monkey Thieves) Britský přírodopisný dokumentární seriál (2011). V Galtském chrámu Zamir po probuzení zjišťuje, že Rani je pryč. Ve městě mezitím Bipin, Yash a Tito pokračují v pročesávání ulic. Třetí řada seriálu vypráví příběh o „Galtském gangu“, který tvoří makakové obývající nádherný hinduistický chrám na okraji Džajpuru. Tato zábavná tlupa opic žije v luxusu. Věřící jsou totiž přesvědčeni, že zosobňují uctívaného „Opičího boha“, který zahání zlo. Neusínají však na vavřínech, ale aktivně brání svůj vzácný domov před vetřelci a prozkoumávají Džajpur, kde hledají potravu a dobrodružství. Během léta, které patří k nejteplejším vůbec, čeká příslušníky této skupiny množství překážek, protože nová horda vyvolává v ulicích města nevídané zmatky.

NATIONAL GEOGRAPHIC NATIONAL GEOGRAPHIC
 11:45  Páni válek: Výstřel z trombónu
*žánr: DOKUMENT

Sean vystřelí z pušky z americké války za nezávislost, obrovské zbraně, kterou piráti zneškodňovali lodě s poklady, než se je vydali vyrabovat.

 12:15  Renovátorská autodílna (5)
*žánr: DOKUMENT

Válka mezi novým svářečem Davem a zkušeným Jayem pokračuje, když jim David nařídí, aby spolupracovali na hvězdě hororového filmu Auto.

 13:10  Apokalypsa: 1. světová válka: Peklo Premiéra
*žánr: DOKUMENT

Píše se září 1915. Boje dosahují neuvěřitelné úrovně násilí. Dělostřelectvo vytrvale ostřeluje nepřítele.

Nat Geo HD Nat Geo HD
 11:40  Zvířecí kriminálka: Kosatka, která sežrala žraloka
*žánr: DOKUMENT

Tým mořských biologů zkoumá pozoruhodný střet dvou největších dravců oceánu - žraloka bílého a kosatky dravé.

 12:30  Příprava na soudný den: Špatné časy bez konce
*žánr: DOKUMENT

Naskytne se vám možnost zblízka se seznámit s lidmi a rodinami, kteří zacházejí do krajnosti, aby se připravili na konec světa.

 13:20  Megastavby: Recyklace těžkých kovových dílů
*žánr: DOKUMENT

Každý den se rozebírají tisíce vozů k recyklaci. Uvidíte, jak se velké tryskové letadlo demontuje na kusy o velikosti plechovek na pivo.

Nat Geo WILD Nat Geo WILD
 12:00  Ochránce lvů: Mladí útočí
*žánr: DOKUMENT

Finanční potíže rezervace se ještě prohlubují. Kevin se snaží překonat každodenní problémy se zajištěním spokojenosti lvů a hyen.

 13:00  Nespoutaná Namibie
*žánr: DOKUMENT

Podíváte se, jak některá největší zvířata přežívají v té nejvíce nehostinné poušti světa, kde občasné řeky udržují rozmanitost.

 14:00  Divoký Yellowstone: vlčice
*žánr: DOKUMENT

Obšírné vyprávění o vlčici, která se přes všechny překážky stala nesmírně mocnou samicí, jež stanula v čele smečky.

Fishing+Hunting Fishing+Hunting
 12:00  Od sněženek do jelení říje
*žánr: DOKUMENT

Budeme sledovat jak se od března do září mění příroda v honitbě, seznámíme se s jarní a podzimní činností myslivců, budeme pozorovat život divoké zvěře, která zde žije.

 12:30  Lov daňků v Guthu
*žánr: DOKUMENT

Tři nádherní daňci pro hostujícího švýcarského lovce.

 13:00  Akademie přívlače - divocí pstruzi z Topologie
DISCOVERY CHANNEL DISCOVERY CHANNEL
 11:40  Rození obchodníci: Morris Minor Traveller
*žánr: DOKUMENT

(Wheeler Dealers: Morris Minor Traveller) Mikeovi se podaří levně koupit vůz Morris Minor za 2 400 liber. Hodlá ho restaurovat a prodat za 7 000. Nyní je tedy na Eddovi, aby auto rozebral a od základu opravil.

 12:35  Rychle a hlasitě: Šílenství kolem modelu A
*žánr: DOKUMENT

(Fast N' Loud: Model A Madness) Richard a Aaron objeví vysněný hot rod: rzí nedotčený Ford model A z roku 1931. Náklady na renovaci však rostou, a tak se Richard snaží rychle vydělat na dvou snadných projektech.

 13:30  Automobiloví doktoři: Prodej vozu Falcon
*žánr: DOKUMENT

(Rods N' Wheels: Falcon Flip) Sledujte osvědčené restaurátory aut a kamarády Billyho Deriana a Stevea Recka, kteří diagnostikují, opravují a renovují klasické hot rody, kterým už málem odzvonilo.

DISCOVERY HD SHOWCASE DISCOVERY HD SHOWCASE
 11:50  Impozantní letadla: C-17 Globemaster
*žánr: DOKUMENT

(Mighty Planes: C-17 Globemaster) C-17 Globemaster III je nejnovější nákladní letoun transportní skupiny amerického letectva. Zaměřuje se na rychlou přepravu vojsk a může přistát na krátkých ranvejích.

 12:40  Do neznáma s Joshem Bernsteinem: Sloni
*žánr: DOKUMENT

(Into the Unknown with Josh Bernstein: Elephants) Josh Bernstein zkoumá, proč v Africe záhadně vzrostl počet případů, kdy sloni zaútočili na lidi. Proč se z těchto něžných obrů náhle stávají smrtící zabijáci?

 13:30  Statečný nový svět: Technologie
*žánr: DOKUMENT

(Brave New World: Technology) Odborníci zjišťují, jak technologie 21. století utváří naši budoucnost tím, že mění způsob našeho života, komunikace i chápání vesmíru.

SPEKTRUM SPEKTRUM
 11:55  Farma pro mě 1 (6) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Farmer's Life For Me 01, A) V dnešní době se méně než dvě procenta populace věnují profesionálně zemědělství. Avšak v našem uspěchaném světě má zemědělská půda i tak stále silnější a magičtější přitažlivost. Mnoho lidí by docela ochotně vyměnilo běžící pás všedních dnů ve městě za možnost práce na venkově. V tomto televizním seriálu dostane devět párů příležitost splnit si svůj dávný sen o venkovské idyle. Závodí spolu v Suffolku, kde ukáží, kdo lépe rozumí chovu zvířat a obdělávání půdy. Po splnění určitého okruhu úkolů se pár, který bude prohlášen za nejslabší, musí s ostatními rozloučit. Role porotce se ujme suffolkský chovatel vepřů, Jimmy Doherty. Vítěz celé soutěže získá 10 hektarů prvotřídní půdy a po dobu jednoho roku finanční podporu. V sázce je tedy mnoho...

 13:05  Anthony Bourdain: Neznámé končiny 2 (7) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Anthony Bourdain: Parts Unknown) Ale když nějaké místo není vhodné pro mistra kuchaře, co tam ten kuchař dělá, proč se točí kolem prostřených stolů (nebo jindy kolem koberců rozvinutých ve stanech)? Anthony Bourdain Jezdí po velice zajímavých - a navzájem diametrálně odlišných - krajích a cestou jí. Co myslíte, bude i vařit? V Kolumbii, v Maroku, v Kanadě nebo v Peru, případně v Kongu, se na něho jen hrnou exotické zážitky a mnoho toho vyzkouší. A myslíte si, že tyto kouty světa pro něho opravdu nejsou? Uvidíte sami, budete-li sledovat náš seriál.

 14:00  Katastrofa 1 (2) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Catastrophe) Země jako hrouda sněhu Na naši planetu během čtyř a půl miliardy let, jež uplynuly od jejího zrodu, působilo mnoho „otřesných“ vlivů, které na dlouhou dobu změnily její tvářnost a život tvorů obývajících její povrch. Tyto události, které měly globální průběh, můžeme považovat za opravdová kataklyzmata s katastrofickými následky pro všechny živé tvory - většinou také vedly k vyhynutí veškerého pozemského života, spousta živočišných druhů masově vymřela, v důsledku čeho se pak evoluce začala ubírat zcela novým směrem. Výsledky vědeckého bádání dosti přesvědčivě potvrzují, že bez těchto geologických, klimatických a kosmických katastrof by pravděpodobně nevznikl ani člověk.

TRAVEL CHANNEL HD TRAVEL CHANNEL HD
 12:00  Války zavazadel
*žánr: DOKUMENT

Grand Theft Auto.

 12:30  Hledáme bydlení Zn. v zahraničí
*žánr: DOKUMENT

Staré a nové v hrabství Surrey.

 13:00  Hledáme bydlení Zn. v zahraničí
*žánr: DOKUMENT

Směr jih do džungle v Belize.

Filmbox Filmbox
 12:10  Muž, který miloval
*žánr: FILM

(L'UOMO CHE AMA) Drama, Itálie (2008). Hrají: Kseniya Rappoport, Monica Bellucci, Marisa Paredes, Pierfrancesco Favino, režie: Maria Sole Tognazzi.
Všechny ženy v Robertově životě se postupně prolínají, až se stávají jen jednou ženou a jednou láskou. Na začátku příběhu se Roberto snaží upevnit své pouto k Sáře, která ho však opustí. Roberto je nešťastný, ale po čase si najde novou partnerku, Albu. Ta brzy otěhotní a hledají si společné bydlení. Ale Roberto je čím dál nejistější. Brzy se setkává se sympatickou ženou. Jmenuje se Sara...

 13:05  Žabákova dobrodružství - Vítání Nového roku
*žánr: SERIÁL

(WIND IN THE WILLOWS, THE 0401) Animovaný, rodinný, Velká Británie, Austrálie (1988). Hrají: Richard Pearson, Peter Sallis, Michael Hordern, režie: Mark Hall.
Klasický příběh Krtka, Jezevce, Krysy a Pana Žabáka z Žabího hrádku, zasazený do Anglie roku 1908 (tedy do roku, kdy Kenneth Grahame vydal svou stejnojmennou knižní předlohu). Cenami ověnčený seriál sleduje osudy Krtka, který se vydá ze svého podzemního bydliště prozkoumávat svět a skamarádí se s říční Krysou, která mu představí potrhlého šlechtice Pana Žabáka. Všichni se pak společně s Jezevcem utkají s ničemnými lasicemi a čelí hrozbě temného lesa.

 13:25  Žabákova dobrodružství - Cihly a malta
*žánr: SERIÁL

(WIND IN THE WILLOWS, THE 0402) Animovaný, rodinný, Velká Británie, Austrálie (1988). Hrají: Richard Pearson, Peter Sallis, Michael Hordern, režie: Mark Hall.
Klasický příběh Krtka, Jezevce, Krysy a Pana Žabáka z Žabího hrádku, zasazený do Anglie roku 1908 (tedy do roku, kdy Kenneth Grahame vydal svou stejnojmennou knižní předlohu). Cenami ověnčený seriál sleduje osudy Krtka, který se vydá ze svého podzemního bydliště prozkoumávat svět a skamarádí se s říční Krysou, která mu představí potrhlého šlechtice Pana Žabáka. Všichni se pak společně s Jezevcem utkají s ničemnými lasicemi a čelí hrozbě temného lesa.

Filmbox Plus Filmbox Plus
 12:10  Irene zmítaná ve vlnách
*žánr: FILM

(IRENE IN TIME) Romantický, komedie, drama, USA (2009). Hrají: Andrea Marcovicci, Victoria Tennant, Karen Black, David Proval, Zack Norman, Reni Santoni, Adam Davidson, Dato Bachtadze, Joe Manganiello, režie: Henry Jaglom.
Snímek o složitých vztazích mezi otci a dcerami a o jejich potenciálních celoživotních následcích.

 13:40  Otec nebo syn?
*žánr: FILM

(CLOSING THE DEAL) Komedie, romantický, USA (2000). Hrají: James Wilder, Michael Bergin, Brian Burke, režie: Art Altounian.
Samantha Halliday (v podání Kelli Coleman) se stěhuje do Los Angeles rozjet novou firmu a s nadějí, že konečně potká pravou lásku. Po sérii neúspěšných rande pomalu přestává doufat, když v tom jí její excentrická bytná předpoví v tarotu, že potká bohatého staršího muže. Na scénu přichází pohledný a elegantní Ford Williams (Ray Wise), kterého Samantha okouzlí na první pohled. Samantha je o polovinu mladší - a dokonce i Fordova dcera je o dva roky starší než ona. Pak ovšem potká Willa (James Wilder), který je Fordův úplný opak. Samantha se nedokáže rozhodnout - a to přitom ještě netuší, že Ford je Willův otec a že se tak ocitá v hodně zvláštním milostném trojúhelníku...

 15:05  Přátelé jsou rodina
*žánr: FILM

(FRAMILY) Drama, Švédsko (2010). Hrají: Richard Gunn, Jennifer Christopher, Jennifer O'Kain, režie: Joachim Hedén.
V pokusu o provizorní řešení vztahových problémů každého z nich se šest přátel třicátníků rozhodne vytvořit „Kamarádinu“ (Framily). Potom, co Ethan zdědí otcův velký starý dům blízko San Franciska, se do něj všichni přátelé nastěhují a zkoušejí žít novým způsobem. Život v domě je jednoduchý - i není. Jak se míchá přátelství a rodina, každý člen Kamarádiny (Framily) se začne ptát, co to vlastně kromě provizorního řešení chtějí.

Filmbox Extra Filmbox Extra
 11:00  Osmý den
*žánr: FILM

(EIGHT DAY, THE) Akční, drama, Belgie, Francie, Velká Británie (1996). Hrají: Daniel Auteuil, Pascal Duquenne, Miou-Miou, režie: Jaco Van Dormael.
Georges má Downův syndrom a žije v psychiatrické léčebně. Harry je zaměstnaný podnikatel, který dává přednášky mladým začínajícím obchodním zástupcům. Je úspěšný ve své podnikatelské kariéře, ale jeho společenský život je katastrofa - žena ho totiž opustila a vzala s sebou jejich dvě děti. Tento víkend se s ním přijedou jeho děti vlakem setkat, ale Harry, jako vždy v práci, je zapomene vyzvednout. Ani jeho žena, ani děti ho už nikdy nechtějí vidět, a tak jezdí po vesnických silnicích zmučený a rozčílený. Málem přejede George, který utíká z léčebny, jelikož všichni odešli domů se svými rodiči, jen on ne, protože jeho matka je mrtvá. Harry se pokusí George zbavit, ale ten nechce opustit svého nového kamaráda. Nakonec se mezi nimi vytvoří výjimečné přátelství, přátelství, které udělá z Harryho jiného člověka.

 12:55  Šviháci
*žánr: FILM

(SUIT, THE) Rodinný, Rusko (2009). Hrají: Oxana Akinshina, Maxim Matveev, Ekaterina Vilkova, Leonid Yarmolnik, Anton Shagin, Evgeniya Hirivskaya, režie: Valeriy Todorovskiy.
Tři mladí kamarádi z Ruska se v malém přímořském městečku baví řadou menších dobrodružství, z nichž některé se týkají nového obleku.

 14:30  Písečný muž
*žánr: FILM

(SANDMAN, THE) Komedie, fantasy, Švýcarsko (2010). Hrají: FABIAN KRUGER, IRENE BRUGGER, BEAT SCHLATTER, režie: PETER LUISI.
Jednoho krásného rána objeví Benno ve své posteli písek. Zpočátku to ignoruje, ale brzy je nucen si uvědomit, že onen písek padá z něho samotného. Benno se začíná drolit čím dál tím víc, až si uvědomí, že jeho čas mizí doslova jako v přesýpacích hodinách. Nakonec mu nezbude než se obrátit s prosbou o pomoc na Sandru, která vede malou kavárnu pod jeho bytem. Přestože ji Benno nesnáší, začalo se mu o ní každou noc zdát. Nemají snad jeho sny a Sandra něco společného s oním pískem?

Filmbox HD Filmbox HD
 11:50  Dobrou noc a hodně štěstí
*žánr: FILM

(GOOD NIGHT, AND GOOD LUCK) Historický, USA, Velká Británie, Francie (2005). Hrají: Patricia Clarkson, George Clooney, Jeff Daniels, Robert Downey Jr, David Straitharn, režie: George Clooney.
Edward R. Murrow, věhlasná opora CBS News, vedl v přímém přenosu legendárně ostré spory se senátorem Josephem McCarthym. Ty pomohly nechvalně známého politika z poloviny 50. let svrhnout. Scénář z pera Clooneyho a Granta Heslova sleduje pravdivý příběh o tom, jak Murrow (Strathairn) a jeho producent, Fred Friendly (Clooney), pomohli ukončit tyranii černé listiny a protikomunistických slyšení sněmovního výboru pro neamerickou činnost. Zázemí mu zajistil jeho pořad na CBS News „V přímém přenosu“, kde Murrow napadl McCarthyho tvrzení, že stovky lidí otevřeně se hlásících ke komunismu tajně pracují jako sovětští špioni v americké vládě. Tato a další nařčení měla v té době moc zničit životy a kariéry.

 13:20  Na křídlech lásky
*žánr: FILM

(Love takes a wing) Western, USA (2009). Hrají: Sarah Jones, Jordan Bridges, Haylie Duff, Patrick Duffy, Cloris Leachman, Lou Diamond Phillips, Erin Cottrell, režie: Lou Diamond Phillips.
Lékařka shromažďuje veškeré možné zdroje a musí projevit pořádnou kuráž v boji s epidemií, která si bere ty nejnevinnější oběti. Nikdy by si ale nedokázala představit, že bude bojovat sama.

 14:45  Stále a navždy
*žánr: FILM

(ALWAYS AND FOREVER) Romantický, USA (2009). Hrají: Barbara Eden, David Lascher, Dean McDermott, Rena Sofer, Katie Walder, režie: Kevin Connor.
Středoškolský milenecký pár Grace (Rena Soferová) a Michael (Dean McDermott) si během třídního srazu po dvaceti letech uvědomí, že jejich láska stále žije i po tak dlouhé době po odchodu ze školy. Bohužel jejich obnovená láska musí překonat spoustu překážek, jako je Gracin současný přítel Philip (Rob Boltin) a neustále se vměsující Gracina matka (Barbara Edenová).

Kino CS Kino CS
 22:50  Závěr vysílání
 12:55  Happy End
*žánr: FILM

(Happy End) Komedie. (Československo - 1966). Režie: Oldřich Lipský. Hrají: Jaroslava Obermaierová, Vladimír Menšík, Josef Abrhám, Stella Zázvorková.
Komedie Oldřicha Lipského a Miloše Macourka je nezvyklým a odvážným experimentem, vypráví totiž děj pozpátku. Lidé zde chodí pozpátku, koně skáčou přes překážky pozpátku, smrt se stává zrozením a naopak, při jídle vycházejí potraviny lidem z úst na talíř... Jen tak se může stát, že po dopadu se ostří gilotiny zvedne, odsouzencova hlava opět sedí na krku a odsouzenec - řezník Bedřich Frydrych obživne, neboli podle jeho vlastního komentáře "se za poněkud zvláštních okolností narodí".

 14:05  Tajemství velikého vypravěče
*žánr: FILM

(Tajemství velikého vypravěče) Komedie. (Československo - 1971). Režie: Karel Kachyňa. Hrají: Jana Hlaváčová, Milena Dvorská, Slávka Budínová.
Život slavného francouzského spisovatele Alexandra Dumase staršího byl naplněn stejně jako příběhy jeho proslulých historických románů. Scénárista Jaroslav Dietl se neskrýval svým obdivem k tomuto literárnímu velikánovi a vedle filmového scénáře napsal také o Dumasovi třídílnou TV hru (v hlavní roli s Vladimírem Menšíkem). V Kachynově filmu hráli Dumase otce a syna bratří Štěpánkové, a byl to pro mladé herce velmi nesnadný a náročný úkol.

Doku CS Doku CS
 11:35  Týden ve filmu 1950: 35 - 44
*žánr: DOKUMENT

(Týden ve filmu 1950: 35 - 44) Dokumentární. (Československo - 1950).
Československý filmový týdeník z roku 1950, díly: 35. - 45.. Obsah:. Zasedání mezinárodního výboru ochránců míru - Luis Sajan, Montegieu, a atomový fyzik Bernau. / / Pražská Vinohradská Sokolovňa - manifestace lidu za mír. / / Oslava korejského národního svátku v Praze. Zástupce USA Holman mluví o americké agresi. Česká mládež stojí na straně Korejců - poslanec Hejzar. / / Slovenská mládež odpracovala brigádu na přehradě mládeže na počest Korejské mládeže. / / Úderka v dílně. Lhota pracuje nad rámec. / / Obec Kosorín na Vysokomátsku. První sbírání žně. Slavnosti ve vesnici. / / Podplukovník Antonín Sochor zemřel. / / Změny vojenského režimu. / / Plzeňská Škodovka a výrobna ozubených kol. Laštovka a Vyžálek přejdou na tři stroje. / / Král Leopold v Belgii. Belgičané ho vypískali a vyhlásili sázku. Král odstoupil. / / Americké nálety v Koreji, američtí imperialisté vraždí nevinné. Češi jejich přirovnávají ke nacistům. / / Zakončení kongresu mezinárodního svazu studentů. / / Závody Brněnského kraje soutěžily o nejlepšího svářeče, stal se jím soudruh Strejček ze ČKD Blansko. Zhotovil si vlastní přístroj na samočinné vypalování plechů. / / Výročí povstání. Oslava povstání. / / CSR. státní film osvávil 5.výročie podepsání dekretu kdy byly zestátněn. Kopecký mluví o revolučnosti dekretu. Pavlík mluví o vývoji slovenského filmu. / / Kinematografické muzeum na letní otevřelo výstavu Film slouží lidu. / / Nový rok v Strašnická Stalinově škole. / / Belgie, Brusel - Mistrovství Evropy v atletice. Úspěch atletů z Ruska. Zátopek a Reifa ve vedení. Vyhrává Zátopek v novém CSR rekordu.

 12:40  Týden ve filmu 1951: 46 - 52
*žánr: DOKUMENT

(Týden ve filmu 1951: 46 - 52) Dokumentární. (Československo - 1951).
Československý filmový týdeník z roku 1951, díly: 46. - 52.. Obsah:. Vládní prohlášení Antonína Zápotockého na první plenární schúdzi podzimního zasedání vládního shromáždění. // Kadijevka - reportáž ze sovětského banníckeho města a jeho přestavby. // V závodě Tatra Smíchov v Praze splnili plán třetího roku pětiletky. // Pracující pražských závodů se sešli v průmyslovém paláci k oslavě 34. výročí Velké říjnové revoluce. Slavností se zúčastnila i delegace ze SSSR. Proslov Antonína Zápotockého a Pavla Gregorij Krekateva. // Předseda vlády Antonín Zápotocký na staveništi nových hutí Klementa Gottwalda v Kunčicích. // Mukařovský udělil Mezinárodní cena míru tureckému básníkovi nazi Hikmetovi. // Nedělní změna v Stalinových závodech při příležitosti 55. narozenin K. Gottwalda, jejímž cílem bylo nasbírat 20 vagónů železného šrotu jako dar pro první tavbě nových hutí v Kunčicích. // Poslanec Nejvyššího sovětu SSSR Valčeva vyprávěl družstevníkům v Šlapanicích o svém životě a práci. // Štafeta ČSR-SSSR přátelství procházela českým krajem až na Slovensko. // Reportáž z okupovaného Dusseldorfu.

 13:45  Momenty XII. mezinárodního filmového festivalu 4
*žánr: DOKUMENT

(Momenty XII. mezinárodního filmového festivalu 4) Dokumentární / dokumentární / umělecký. (Československo - 1960 - 9 min.).
Průběh MFF v Karlových Varech v roce 1960, den čtvrtý.

CS FILM CS FILM
 12:00  Zkouškové období Česky
*žánr: FILM

Drama (1990). Hrají: Jana Krausová, Yvetta Blanarovičová, Petr Strejček, Eva Lecchiová, Rudolf Kubík, Lucie Bílá, Václav Stulík, Václav Stanislav, Tomáš Malina, Jan Novotný, Michal Dlouhý, Břetislav Slováček aj., režie: Zdeněk Troška.
Podzim 1989: Student Petr Soukup se ničím podstatným neliší od svých spolubydlících z vysokoškolské koleje. Bouří se proti režimnímu konformismu rodičů, prožívá aktivně své lásky i svoji účast na studentské stávce. Autoři dodatečně zapojili do roztočeného filmu reakci na aktuální politický vývoj. Použitá hudba: Ludwig van Beethoven - klavírní koncerty č. 4 a 5 (sóla Jan Panenka, Zdeněk Troška), symfonie č. 7, sonáta pro klavír es moll (hraje Adam Viktora). (91 minut)

 13:35  DVD Aréna
*

Magazín (2014).
Pořad, který představuje nové české i zahraniční filmy uváděné na domácí trh na DVD a blu-ray nosičích. (10 minut)

 13:50  Filmové noviny
*

Filmové zpravodajství (2014).
Filmové noviny přinášejí každý den souhrnné filmové zpravodajství ze světa filmu; aktuality, ocenění, výročí, nové a připravované projekty a mnoho dalšího z domova i ze zahraničí... (5 minut)

TV PAPRIKA TV PAPRIKA
 12:00  Hodný kuchař, zlý kuchař 4 (55) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Good Chef Bad Chef) Televizní moderátoři a členové napůl “zlé“ a napůl “hodné“ kuchařské dvojice, Adrian Richardson a Janella Purcell, reprezentují navzájem naprosto odlišné styly vaření a kulinářské filosofie; jejich soupeření bude hlavním obsahem i nové řady našeho - již dobře známého - seriálu. Ale který z nich je hodný kuchař? Je samozřejmé, že Adrian i Janella ze svého oboru hodně znají a oba dělají svou práci velice dobře. Záleží na vás, který přístup je vám sympatičtější: Janella nabízí zdravou stravu, každé její jídlo je “lék“ a v tomto duchu se nesou i její rady, zatímco Adrianovy pochoutky mají možná výraznější chutě, ale i výrazně vyšší obsah tuku. Oba dva kulinářští odborníci si uvědomují, že klíčovým slovem je střídmost, ovšem to nic nemění na jejich odhodlaném boji za vlastní názory, za vlastní styl a na projevech zanícené lásky k vlastní kuchařské poetice.

 12:30  Jamie dělá ještě rychlejší minutky 1 (16) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Jamie's 15-Minute Meals) Povzbuzen úspěchem svého předchozího podobného seriálu dělá Jamie minutky nyní ještě rychleji: průměrná doba přípravy je pouhých 15 minut. Vaření rychlých jídel pro všední den tak postoupilo na úroveň o stupínek vyšší. S takovou rychlostí se do jednoho půlhodinového vysílání snadno vejdou dvě jídla - na přípravu každého z nich připadne od á až do zet pouhá čtvrthodina. Jamie se přidržuje svého obvyklého „přízemního“ stylu a ukazuje divákům, že vaří v reálném čase a jaké triky a pomůcky používá, aby se vešel do předepsaného časového limitu. Jeho rady dobře využije každý, kdo v pracovní dny nechce zbytečně ztrácet čas zdlouhavým vařením. Jamie nás v tomto seriálu pohostí britskou klasikou a domácí středomořskou kuchyní, ale kromě toho se náš svérázný mladý kuchař tentokrát nechal inspirovat i asijskými kulinářskými nápady, zejména thajského, indického a čínského původu. Tak může být i vaše rychlé domácí menu obohaceno o exotičtější barvy a chutě. To je inovace, která potěší každého člena rodiny.

 13:00  Brunch podle Bobbyho 1 (7) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Brunch @ Bobby's) Brunch podle Bobbyho zve diváky na příjemný koktejl s Bobbym, při kterém mohou ze svého křesla sledovat hostitele, jak se oddává svému největšímu potěšení: přípravě snídaně na vidličku. Lhostejno, jaký styl a jaká chuťová sestava, jakmile zazní kouzelná formulka Brunch podle Bobbyho, je Bobby okamžitě ve svém živlu: pracuje bez vzrušení, chladnokrevně a s přehledem, v jedné ruce s vařečkou a v druhé ruce se sklenicí osvěžujícího drinku. A má to hotové, než řeknete švec! Bobbyho receptář voní příjemnou vůní jihu a mezi jeho nejoblíbenější patří typické pochoutky jižní Francie. Není tedy divu, že gáblíky, které podává, jsou lákavější než cokoli, co jste kdy jedli.

HBO HBO
 10:55  Pátrání po Sugar Manovi STEREOod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD
*žánr: DOKUMENT

(SEARCHING FOR SUGAR MAN) biografický hudební dokument Švédsko/VB (2012). režie: Malik Bendjelloul.
Dva Jihoafričtí milovníci hudby se vydají na misi, která má odhalit osud amerického obskurního rockera sedmdesátých let, jehož debutové album se stalo hitem v jejich rodné zemi. Během svojí cesty odhalí šokující tajemství.

 12:20  Letadla STEREODOLBY DIGITALfull HD
*žánr: FILM

(PLANES (2013)) animovaná rodinná komedie USA (2013). Hrají: Dane Cook, Stacy Keach, Brad Garrett, Teri Hatcherová, Julia Louis-Dreyfusová, režie: Klay Hall.
Práškovací letadlo Prášek sní o tom, že jednou poletí slavný závod. Proč by nemohl? Protože se šíleně bojí výšek. Vystoupá Prášek do vzduchu a splní si tak svůj sen?

 13:55  Mrs. Doubtfire - táta v sukni STEREOod 12 rokůfull HD
*žánr: FILM

(MRS. DOUBTFIRE) rodinná komedie USA (1993). Hrají: Robin Williams, Sally Fieldová, Pierce Brosnan, Harvey Fierstein, Polly Hollidayová, režie: Chris Columbus.
Daniel Hillard (Robin Williams) není jen tak ledajaký otec. Když se dozví, že jeho bývalá žena potřebuje hospodyni, rozhodne se o místo ucházet. Díky paruce, troše make-upu a klasickým šatům v konkurzu na chůvu vyhraje.

HBO2 HBO2
 11:35  Zrodila se hvězda STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(A STAR IS BORN (1976)) hudební drama USA (1976). Hrají: Barbra Streisandová, Kris Kristofferson, Gary Busey, Oliver Clark, Venetta Fieldsová, režie: Frank Pierson.
Barbra Streisand si zahrála zpěvačku, která usiluje o hvězdnou dráhu. Ztrácí tak ale muže, kterého miluje - tomu totiž její hvězdný vzestup brání pokračovat v jeho slušně rozjeté hudební kariéře.

 13:55  Vzpomínky na umělce: Robert de Niro starší STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(REMEMBERING THE ARTIST: ROBERT DE NIRO, SR.) dokument z produkce HBO USA (2014). režie: Perri Peltzová, Geeta Gandbhirová.
Slavný syn nabízí portrét vlastního otce - uznávaného malíře. V intimní zpovědi popisuje Robert DeNiro Jr. kromě dlouho nepovšimnutého malířského talentu i vzájemný vztah otce a syna.

 14:35  Zase doma STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(HOLIDAZE (AKA. HOME AGAIN)) romantické drama USA/Kanada (2013). Hrají: Jennie Garthová, Cameron Mathison, Mary Kay Placeová, Kristin Boothová, Charlie Carrick, režie: Jerry Ciccoritti.
Melody je cílevědomá workoholička. Svým šéfem je vyslána do rodného města s cílem přesvědčit místní k povolení stavby obchodního domu. Pak se Melody opije a probudí v jiné dimenzi - nikdy se neodstěhovala a vzala si nápadníka z dětství.

HBO Comedy HBO Comedy
 10:50  Království lesních strážců STEREO
*žánr: FILM

(EPIC) animovaná rodinná fantasy komedie USA (2013). režie: Chris Wedge.
Dospívající dívka se jako mávnutím kouzelného proutku ocitne v tajuplném světě, kde svádí dobro svůj věčný boj se silami zla. Děvčátko proto musí spojit své síly s partičkou rozverných postaviček, aby se společně pokusili zachránit svět.

 12:30  Filmy a filmové hvězdy VI. (36) STEREO
*žánr: FILM

(FILMS AND STARS VI. (296) EP. 36) filmový magazín Nizozemsko (2014).
V pořadu Filmy a filmové hvězdy uvidíte poslední filmové novinky, největší filmové hvězdy a nejžhavější události ze světa filmu.

 13:00  To je náš hit! STEREO
*žánr: FILM

(THAT THING YOU DO!) hudební komedie USA (1996). Hrají: Tom Everett Scott, Liv Tylerová, Johnathon Schaech, Steve Zahn, Tom Hanks, režie: Tom Hanks.
Jste připraveni na rock n' roll? "The Wonders" jsou zde, aby vás vzali zpět do časů dávno minulých, kdy být slavným mělo mnohem nevinnější význam. Tato pensylvánská kapela prorazila v roce 1964 a užívala si hvězdné mašinérie, dokud to šlo.

CINEMAX CINEMAX
 11:05  Luke a jeho příběh STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků
*žánr: FILM

(THE STORY OF LUKE) komediální drama USA (2012). Hrají: Lou Taylor Pucci, Seth Green, Cary Elwes, Kristin Bauer van Stratenová, Kenneth Welsh, režie: Alonso Mayo.
Luke je mladík trpící autismem, který žije v opatrovnictví prarodičů a svět od něho vůbec nic nečeká. Luke se však rozhodne získat práci i opravdovou lásku. A nehodlá se smířit s odmítnutím.

 12:40  Velitel a čáp STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků
*žánr: FILM

(THE COMMANDER AND THE STORK) komedie Itálie/Švýc./Francie (2012). Hrají: Valerio Mastandrea, Alba Rohrwacherová, Giuseppe Battiston, Luca Zingaretti, Claudia Geriniová, režie: Silvio Soldini.
Instalatér Leo se snaží vypořádat s výchovou svých dvou dospívajících dětí a vytrvale střídá práci a domov. Diana je zasněnou živořící umělkyní, která trpělivě snáší příkoří od svého bytného. Jednoho dne se jejich osudy protnou...

 14:30  Otisky prstů STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(THE MYTH OF FINGERPRINTS) komediální drama USA (1997). Hrají: Blythe Dannerová, James LeGros, Julianne Mooreová, Roy Scheider, Noah Wyle, režie: Bart Freundlich.
Čtyři dospělé děti přijíždějí po třech letech domů oslavit Den díkůvzdání. V průběhu víkendu si děti i rodiče uvědomí, čeho všeho se musí vzdát, aby mohli jít dál svým životem.

FILM+ FILM+
 12:05  Nikdy to nevzdávej! od 12 roků
*žánr: FILM

(Raise Your Voice) Rodinný film, USA (2004). Režie: Sean McNamara Hrají: Hilary Duff, Oliver James, John Corbett, Rebecca De Morney, David Keith
Terri Fletcher je dívka z malého města s úžasným hlasem. Poté co jí osobní tragédie změní život, Terri se přes odpor otce rozhodne strávit léto na hudební akademii v Los Angeles. Z počátku je sice ohromená a zaražená z nového prostředí, ale pevně rozhodnutá nepromarnit jedinečnou příležitost. Brzy poznává nové přátele, výborného učitele a taky první velkou lásku...

 14:00  Emmino štěstí od 12 roků
*žánr: FILM

(Emmas Glück) Komedie, Německo (2006). Režie: Sven Taddicken Hrají: Jürgen Vogel, Jördis Triebel, Nina Petri, Martin Feifel
Když se prodavač aut Max zjistí, že má rakovinu v konečném stádiu, ukradne svému kamarádovi, a zároveň šéfovi, nejen peníze, ale i Ferrari. Chce utéci do Mexika, ale to se mu nepodaří. V prudké zatáčce auto vyletí ze silnice na Emminu farmu a tam zůstane ležet totálně zničené. Farma, dědictví po předcích, je na pokraji bankrotu. Emma Maxe ukryje, byť ne zcela nezištně, najde totiž v autě ukradené peníze. Postupně se mezi chovatelkou prasat a neurotickým vegetariánem a čekatelem na smrt rozvine příběh plný lásky...

 15:50  Surfařská akademie od 12 roků
*žánr: FILM

(Surf School) Akční komedie, USA (2006). Režie: Joel Silverman Hrají: Corey Sevier, Lee Norris, Miko Hughes, Lin Shaye, Ryan Carnes
Laguna Beach High School není jen tak obyčejná škola. Je zde skupina seniorů, naprostých outsiderů v serfování, kteří se rozhodli zúčastnit se největší soutěže v týmovém serfování. Mají ovšem společný problém - nikdo neumí serfovat a proto se musí učit...

MGM CHANNEL MGM CHANNEL
 12:00  Tělem i duší od 12 roků
*žánr: FILM

(Body And Soul (Tv Movie)) drama USA (1999) Režie: Sam Henry Kass Hrají: Rod Steiger, Jennifer Beals, Michael Chiklis, Tahnee Welch
Chudý mladý boxer plný ideálů svádí boj s pokušením, kompromisy a korupcí, a to na své cestě k titulu mistra světa ve velterové váze.

 13:35  Big Screen
*

(Big Screen 2014 W38 1019) magazín DE (2014)

 13:55  Rusové přicházejí! Rusové přicházejí! od 12 roků
*žánr: FILM

(Russians Are Coming, The) komedie USA (1966) Režie: Norman Jewison Hrají: Carl Reiner, Eva Marie Saint, Alan Arkin, Brian Keith
Během Studené války uvízla ruská ponorka u břehů amerického pobřeží. Její kapitán toužil nahlédnout zblízka, jak to v Americe skutečně vypadá. Pod vedením Yurije Rozanova vysílá devět mužů najít člun, který by je odtáhl zpět na moře.

Film Europe Film Europe
 11:45  Western
*žánr: FILM

(Western) Komedie / romantický, Francie (1997). Hrají: Daphné Gaudefroy(Hitch-hiker), Élizabeth Vitali(Marinette), Marie Natheron(Nathalie), Sacha Bourdo(Nino), Sergi López(Paco Cazale), režie: Manuel Poirier.
Francouzská road movie Western je komediálním dramatem režiséra a scénáristy Manuela Poiriera, který vypráví lakonický, ale srdečný příběh půvabného španělského prodejce bot Paca (Sergi López) a ruského smolařského stopaře Nina (Sacha Bourdo) a jejich neobyčejného přátelství. Setkají se na cestě po francouzském venkově, když Paco zastaví své auto a nechá do něj nastoupit skromně vypadajícího Nina, stopujícího na kraji cesty. Jejich vztah se však musí podrobit těžkému začátku, protože Nino rozpoutá řetězec událostí, na základě nichž Paco přichází o své auto i o svou práci. Osamoceného Paca se však ujme místní majitelka obchodu s dárečky a suvenýry Marinette (Élisabeth Vitali). Postupně se do sebe zamilují, avšak jejich cesty se musí rozdělit. V městě však Paco potkává starého známého Nina a bez peněz a bez cíle se vydají na třítýdenní společnou cestu stopem. To se nakonec ukáže jako začátek krásného přátelství, protože najdou společné životní trápení, lásky a pocit, jaké to je být outsiderem. Tato bujará a dojemná komedie získala Velkou cenu poroty na filmovém festivalu v Cannes 1997.

 14:05  Kajman
*žánr: FILM

(Caimano, Il) Komedie / drama, Itálie (2006). Hrají: Silvio Orlando(Bruno Bonomo), Margherita Buy(Paola Bonomo / Aidra), Michele Placido(Silvio Berlusconi / Marco Pulici), Paolo Sorrentino(Marito di Aidra), režie: Nanni Moretti.
Bruno Bonomo (Silvio Orlando) je jedním z mála italských producentů, kteří ještě sázejí na „béčkové“ filmy, už dávno vytlačené jednak Hollywoodem, jednak domácím, takzvaně autorským filmem. Až po krk v dluzích a v manželské krizi se jako spásného stébla chytne scénáře, který mu donesla mladá aspirantka režijní profese. Jmenuje se Kajman. Bruno, doufající, že půjde o běžný politický thriller, postupně zjišťuje, že ve skutečnosti jde o životní příběh Silvia Berlusconiho. Poněvadž už nemůže couvnout, nezbývá mu než hledat někoho, kdo do filmu vloží peníze, a kromě toho musí najít také hlavního představitele, což není snadné. Nicméně zápas se všemi problémy, jež musí řešit, jako by v něm probouzel novou vitalitu a novou víru ve vlastní důstojnost. Nanni Moretti takřka ve všech svých filmech reflektuje politickou realitu své země. Tentokrát se mu podařilo zachytit vzestup i předpoklady pádu zcela konkrétní postavy politické scény Itálie. Nejzajímavější jsou ony momenty, kde autor líčí, jak se lze dostat k politické moci prostřednictvím ovládnutí média komerční televize.

 16:00  Andělský podíl
*žánr: FILM

(Angels´ Share) Komedie / krimi / drama, Velká Británie, Francie, Belgie, Itálie (2012). Hrají: William Ruane(Rhino), Paul Brannigan(Robbie), Siobhan Reilly(Leonie), John Henshaw(Harry), Gary Maitland(Albert), režie: Ken Loach.
Hořkosladká komedie nasáklá skotskou whisky. Robbiemu je něco málo přes dvacet let, nemá práci, se svou přítelkyní Leonie čeká syna, za napadení jiného mladíka je odsouzen k veřejným pracím. A k tomu všemu ho ještě rodina jeho přítelkyně vůbec nemá v lásce. V téhle situaci najde Robbie naději tam, kde by ji nejmíň čekal - ve skotské whisky. Když si Robbie odpracovává svůj trest, seznámí se s partičkou povedených existencí v čele s Rhinem, kleptomankou Mo a neodolatelně tupým Albertem. Vedoucí této pracovní skupiny Harry má vášeň pro whisky, a když celou partu vezme na degustaci tohoto ušlechtilého nápoje, objeví v sobě Robbie talent pro rozpoznávání těch nejjemnějších chutí. A když se navíc dozví, že se chystá aukce náhodně objeveného soudku té nejlepší whisky na světě, vycítí Robbie příležitost, jak zabezpečit sebe a svoji rodinu jednou provždy. Film v roku 2012 získal Cenu poroty na prestížnom MFF v Cannes.

Filmbox Family Filmbox Family
 11:55  Moody family 1/4
*žánr: FILM

(MOODY FAMILY 1/4) Komedie, Austrálie (2014). Hrají: Ian Meadows, Jane Harber, Patrick Brammall, režie: Trent O'Donnell.
Koná se klasický moodyovský Velikonoční víkend, během kterého se celá rodina vypraví do zábavního parku na pobřeží. Zatímco se Terry vydá na výpravu s cílem získat zpět Yvonne, Bridget a Cora se postaví proti tradiční rodinné dovolené, Sean se dostane do konfliktu s místními a Kevin s Maree se omylem ocitnou ve swingers klubu.

 12:25  Bez připojení
*žánr: FILM

(NO NETWORK) Dobrodružný, rodinný, Island (2007). Hrají: Margrét Vilhjálmsdóttir, režie: Ari Kristinsson.
Kalli žije jen s maminkou na předměstí Reykjavíku a utíká do světa imaginárních postav. Veškeré své životní zkušenosti čerpá pouze z filmů a počítačových her. Je závislý na mobilním telefonu a internetu. Když má strávit Vánoce se svým otcem a jeho novou rodinou na drsném severu, rozhodne se raději utéci. Najednou ale musí zapomenout na svůj imaginární svět a postavit se reálným problémům a nebezpečím.

 13:45  Hračka
*žánr: FILM

(Le Jouet) Komedie, Francie (1976). Hrají: Pierre Richard, Michel Bouquet, Jacques François, Daniel Ceccaldi, Charles Gérard, Michel Aumont, Gérard Jugnot, Michel Robin, Yves Barsacq, Bernard Soufflet, Lyne Chardonnet, režie: Francis Veber.
Francois Perrin se ucházel o místo redaktora v prestižním týdeníku, byl přijat na zkušební dobu a dostal za úkol napsat reportáž z obchodního domu. A právě když dorazil na místo, přišel tam nakupovat synek jeho nejvyššího šéfa Eric. Rozmazlený chlapec má doma tolik věcí, že už ho ani nebaví. Nyní mu otec slíbil, že dostane všechno, po čem zatouží. Náhle Erikovu pozornost upoutá člověk, který se chová poněkud popleteně: Francois. Právě tuhle živou hračku chce! Ředitel obchodního domu se ujme vyjednávání. Novinář je vyvedený z míry, nechce ale přijít o čerstvě nabyté zaměstnání. Dá se tedy přemluvit, aby nekazil hru, a zabalený v krabici putuje do sídla tiskového magnáta...

EUROSPORT EUROSPORT
 11:45  Skoky na lyžích
*žánr: SPORT

Letní GP v Hinzenbachu

 13:00  Šipky
*žánr: SPORT

Romanian Open

 14:30  Fotbal
*žánr: SPORT

UEFA Youth League - skupiny PSG - FC Barcelona

EUROSPORT2 EUROSPORT2
 11:45  Šipky
*žánr: SPORT

Romanian Open

 13:15  Fotbal
*žánr: SPORT

UEFA Youth League - skupiny PSG - FC Barcelona

 14:30  Australský fotbal
*žánr: SPORT

AFL - finále Sydney Swans - Hawthorn Hawks

SPORT 1 SPORT 1
 11:00  Plochá dráha Repríza
*žánr: SPORT

Velká cena Skandiávie, Stockholm

 14:00  Býčí rodeo Repríza
*žánr: SPORT

Ford Tough Series, Springfield

 15:00  Fotbal Repríza
*žánr: SPORT

La Liga, 6. kolo, nejskvělejší okamžiky

SPORT 2 SPORT 2
 12:00  Televizní nákupy
 13:00  Fotbal Reprízafull HD
*žánr: SPORT

La Liga, 6. kolo, nejskvělejší okamžiky

 14:00  Goalissimo
*žánr: SPORT

nové

NOVA SPORT NOVA SPORT
 10:30  ATP 500 Series - Peking Live
*žánr: SPORT

Přímý přenos zápasů 3. kola tenisového turnaje China Open (Čína, Peking)

 12:30  IWWF Cable Wakeboard World Champ. 2014 (Men&Women)
*žánr: SPORT

Dokument o extrémních sportech

 12:55  Teleshop
SPORT 5 SPORT 5
 12:05  Formule 1 History 1973 16/9
 13:00  Teleshopping 16/9
 13:20  24H Nürburgring 2002 16/9
*žánr: SPORT

sestřih závodu

SLOVAK SPORT TV SLOVAK SPORT TV
 12:00  Program není k dispozici
*

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.

 15:00  Program není k dispozici
*

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.

 18:00  Program není k dispozici
*

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.

Golf Channel Golf Channel
 11:30  Nature Valley First Tee Open at Pebble Beach
*žánr: SPORT

Highlights z turnaje Champions Tour

 12:30  THE 2014 RYDER CUP
*žánr: SPORT

Closing Ceremony

 13:00  Golf Central
*žánr: SPORT

Golfové noviny

MTV EUROPE MTV EUROPE
 12:00  Nešika
*

V prvních dvou sériích komického seriálu Nešika řeší Jenna Hamilton odvěké otázky teenagerů Kdo jsem a S kým chci být?

 12:30  Nešika
*

V prvních dvou sériích komického seriálu Nešika řeší Jenna Hamilton odvěké otázky teenagerů Kdo jsem a S kým chci být?

 13:00  Nešika
*

V prvních dvou sériích komického seriálu Nešika řeší Jenna Hamilton odvěké otázky teenagerů Kdo jsem a S kým chci být?

ÓČKO ÓČKO
 12:05  Óčko hity
*

klipy nonstop

 13:30  TyTrubko
*

vlog Gr3thy a vtipná videa z netu

 13:35  Óčko hity
*

klipy nonstop

iConcerts HD iConcerts HD
 12:00  Album Chart Show Introduces - Rita Ora
*

VARIOUS, Rita Ora

 13:00  Koko Pop 04 (04)
*

VARIOUS, Demi Lovato, Rizzle Kicks, Maverick Sabre, Emeli Sande

 14:00  Koko Pop 04 (05)
*

VARIOUS, Cover Drive, Sway, Conor Maynard

Brava HDTV Brava HDTV
 12:01  Nobuyuki Tsujii at White Nights
*

Blind since birth, pianist Nobuyuki Tsujii believes that “there are no barriers in the field of music.“ At the age of twelve, he made noted recital debuts at Tokyo’s Suntory Hall. In 2009 Nobuyuki won the Van Cliburn International Piano Competition Gold Medal, his Carnegie Hall debut took place in November 2011. For the first time Nobuyuki Tsujii plays together with Maestro Valery Gergiev, live recorded from the Mariinsky Concert Hall in St. Petersburg. Valery Gergiev, Mariinsky Theatre Symphony Orchestra, Nobuyuki Tsujii (piano)

 13:45  Schumann - Piano Quintet Op. 44
*

In the piano quintet genre, this work by Robert Schumann deserves separate mention. With the exception of a piano quartet, the German composer had not finished a single chamber piece before 1842. During this 'chamber music year' he changed the trend: he composed three string quartets and, finally, decided to complement the string quartet - the typical cast in chamber music - with 'his' instrument, the piano. Consequently, he was one of the first to compose a piano quintet and he inspired composers like Brahms Dvorák and Shostakovich to follow in his footsteps. Renaud Capuçon, Sayaka Shoji, Lars Anders Tomter and Mischa Maisky perform Schumann’s beautiful Piano Quintet.Hélne Grimaud, Renaud Capuçon, Sayaka Shoji, Lars Anders Tomter, Mischa Maisky

 14:15  Debussy - Children's Corner
*

Claude Debussy composed the suite 'Children’s Corner’ for his three year old daughter Claude-Emma, affectionately known as 'Chou-Chou’, dedicating it with the words: ,,To my dear Chou-Chou, with the tender apologies of her father for what is to follow’’. We may conjecture that Debussy wrote these pieces while thinking of his daughter’s journey into adulthood and out of the innocence of childhood. His dedication acquires a somber poignancy in the light of later events: at the age of thirteen, Claude-Emma died of diphtheria the previous year her father had died of cancer. These pieces take as their subject childhood and its imagination, rather than being intended for children to play. The English-language titles reflect Debussy’s fascination with English culture as well as Chou-Chou’s close relation to her British nanny.Nelson Freire

JimJam JimJam
 12:10  Přátelé z rozkvetlého parku (47)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

V těchto svérázných a milých příbězích se každý den odehrává něco neobvyklého! Naše malá zvířátka stále zažívají nějaká nová dobrodružství a veselou zábavu.

 12:20  Noksu (26)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Noksu je zvědavý a rád si povídá. Díky tomu zažívá jedno dobrodružství za druhým. Kamkoli se dostane, tam má spoustu kamarádů.

 12:25  Zvědavé hvězdičky (16)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Zvědavé hvězdičky jsou parta kamarádů, která ráno sletí z oblohy na zem, aby si společně mohla hrát v Timově zahradě.

duck tv duck tv
 12:11  Bobríci
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Poďte sa pozrieť ako žije rodinka bobrov

 12:14  Zoo
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Ako to chodí v zoologickej záhrade?

 12:16  Bábiky - záchranársky tím
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Bell a jej priatelia, Fido klokan a Lilo macík zachránia zúfalých obyvateľov lesa.

Disney Channel Disney Channel
 11:45  Dokonalý Spider-Man (29)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Už je to rok, co se Peter Parker proměnil ve Spider-Mana. Nick Fury ze S.H.I.E.L.D. mu nabídne, aby se vycvičil ve skutečného superhrdinu a stal se Dokonalým Spider-Manem.

 12:15  Phineas a Ferb (23)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

O letních prázdninách se Phineas a Ferb rozhodnou, že každý nový den bude zajímavější než ten předchozí, a zažijí neskutečná dobrodružství.

 12:45  Jessie (49)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Jessie přijíždí do New Yorku, aby si splnila své sny, ale záhy skončí jako chůva. Otec jejích dětských svěřenců je známý filmový režisér a matka bývalá supermodelka, která se vrhla na podnikání.

MINIMAX MINIMAX
 11:55  Franklin a přátelé 2 (1)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(Franklin And Friends) Frenklin a první sníh, Frenklinův požární vozík Franklin je mladý želvák, který si spolu se svými kamarády hledá místo ve světě, přičemž se nejen učí, jak se má přizpůsobit světu, ale také zjišťuje, co od něho svět vlastně chce. Jako většina dětí, i Franklin se toho nejvíce naučí z vlastních chyb. Někdy sice neřekne pravdu nebo zabloudí, případně je bezmocně unášen vírem událostí, ale nakonec obvykle najde vhodné řešení. Z lekcí, které mu život uděluje, si bere ponaučení originálním, takříkajíc svérázně franklinovským způsobem a vždycky se přitom výborně baví.

 12:20  UPOVÍDANÁ MARTA 1 (11) od 7 roků
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(Martha Speaks)

 12:50  Maďarské lidové pohádky 2 (12) od 7 roků
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(Hungarian Folktales) Kamenná polévka Režisér Marcell Jankovics se chopil maďarských lidových pohádek a jejich dobře i méně známých motivů šťastnou rukou. Svérázný styl animovaného seriálu vytváří z folklórních prvků, ze kterých buduje svůj vlastní, nenapodobitelný vizuální svět, přitažlivý jak pro děti, tak pro dospělé. Minimax od nynějška vysílá nový cyklus těchto pohádek!

HUSTLER TV HUSTLER TV
 11:30  Neighborhood Swingers 11
 13:00  Sex Games
 14:30  Lesbian Snatch Supper
BRAZZERS TV Europe BRAZZERS TV Europe
 12:00  I Love To Finger Myself: Lovin' It od 18 roků
*

Lada Love is her captivating self here in this Twistys scene!

 12:30  Tight od 18 roků
*

Ep. 5. If Spandex and Lycra are your thing then you're in for a treat! From the mind of Kendo comes Tight, a beautifully shot, superbly executed series that will have you going weak at the knees!

 13:00  DP My Tight MILF Body: Experiment Gone... Right! od 18 roků
*

Dr Veronica has come up with an experimental potion to make every woman more attractive. When she tests the first batch on two subjects, she finds out that it happens to be a little too powerful and makes them become so sex-driven that they have to fuck Veronica there and then.

LEO TV LEO TV
 06:00  Závěr vysílání
 22:00  FILMOVÁ STŘEDA - NADRŽENÁ MLÁĎATA od 18 roků
*

Studentky si užívají šukání a vy to můžete prožívat s nimi! - 1.část

 23:00  FILMOVÁ STŘEDA - NADRŽENÁ MLÁĎATA od 18 roků
*

Studentky si užívají šukání a vy to můžete prožívat s nimi! - 2.část

Man-X Man-X
 06:00  NO BROADCAST
*

erotic

 00:01  Played
*

erotic

 01:15  Birthday boy
*

erotic

Legenda: bez omezení...bez věkového omezení, od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let, od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let, od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let, od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let, STEREO...stereo, MONO...mono, DUO...vysílání s duálním zvukem, SURROUND SOUND...Surround sound, DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround, DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital, 16/9...obrazový formát 16:9, SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309), TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky, znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči, audio description...audio description (zvukový popis), MHP...MHP (interaktivní aplikace), poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici, černobíle...černobílé vysílání, full HD...pořad v nativním HD rozlišení, Live...přímý přenos, Záznam...záznam, Premiéra...premiéra, Repríza...repríza, Česky...česky, Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2014

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity