Televizní program - paket Skylink

na den:
logo stanice ČT 1 ČT 1
17:10 Všechnopárty SKRYTÉ TITULKY

Zábavná talk show Karla Šípa, tentokrát na téma "Herci se sametovým hlasem" (2011). Hosté: P. Soukup, P. Rímský a S. Dvořáková. Režie V. Polesný
18:00 Události v regionech SKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: ZPRÁVY
Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí v krajích České republiky
18:25 Míň je víc SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HD

Zábavná vědomostní soutěž, kde vyhrává nejnižší skóre. Moderuje Jan Smetana. Režie P. Hejnal
logo stanice ČT 2 ČT 2
16:20 Nejvýznamnější operace 2. světové DUOSKRYTÉ TITULKY

žánr: DOKUMENT
války: Bitva o Itálii (1/12) Rozsáhlý britský dokumentární cyklus o rozhodujících momentech největšího ozbrojeného konfliktu XX. století
17:20 Exil na Svaté Heleně DUOSKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: DOKUMENT
Obyvatelé ostrova, který svým pobytem proslavil Napoleon Bonaparte, strádali dlouhou dobu stejnou izolací jako on. To by se však naštěstí mělo již brzy změnit... Německo-francouzský dokument
18:15 Na cestě po Kajmanských ostrovech SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description

žánr: DOKUMENT
S Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem do daňového ráje na návštěvu želví farmy, za ochočenými mořskými parybami a nejpevnějšími lany na světě (2011). Režie D. Sís
logo stanice ČT 24 ČT 24
17:00 Zprávy SKRYTÉ TITULKYznakový jazykaudio description
17:30 Zprávy znakový jazykaudio description
17:35 Studio ČT24

Aktuální rozhovory na aktuální témata v ČR i ve světě. Možnost přerušení vysílání v důsledku přímých přenosů z významných akcí
logo stanice ČT Sport ČT Sport
17:00 Letectví: Red Bull Air Race 2015 SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: SPORT
Ohlédnutí za závodem mezinárodního leteckého šampionátu z britského Ascotu
18:00 Sport ve světě

žánr: ZPRÁVY
Nejdůležitější sportovní události uplynulého týdne
18:55 Fotbal: Arsenal World full HD

žánr: SPORT
Magazín o všem, co se děje v Arsenalu a mezi jeho fanoušky
logo stanice ČT:D ČT:D
17:05 Sněžný drak SKRYTÉ TITULKYaudio description

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Velká filmová pohádka o lásce, ve které princezna se svým vyvoleným musí překonat nejednu překážku (2011). Hrají: P. Tenorová, P. Lněnička, S. Rašilov, J. Čvančarová, A. Goldflam, M. Myšička, Z. Slavíková, P. Tomicová, J. Pecha a další. Scénář J. Gardner. Kamera D. Ployhar. Režie E. Sokolovský (90min)
18:40 Zprávičky
18:45 Večerníček

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
O krtkovi
logo stanice Nova Nova
17:00 Odpolední Televizní noviny STEREO16/9

žánr: ZPRÁVY
Sportovní noviny
17:25 Kriminálka Las Vegas XIII STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(CSI XIII) Mrtvá z naší školy Na setkání střední školy dojde k vraždě Davidovy spolužačky. Policisté zjistí, že se jednalo o ženu, která si libovala v pomluvách, dokonce se kvůli nim pohádala a poprala přímo na večírku. Při vyšetřování vyjde najevo, že oběť z ordinace svého manžela ukradla zdravotní dokumentaci jeho pacientů. Nález bomby ve stropě místnosti, ve které byla mrtvá nalezena, odhalí, co se ve skutečnosti stalo... Třináctá řada amerického kriminálního seriálu (2012). Hrají T. Danson, M. Helgenberger, J. Fox, G. Eads, P. Guilfoyle, E. Szmanda, R. D. Hall a další.
18:25 Ulice (2861) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYPremiéraaudio description

žánr: SERIÁL
Možná je to vaše ulice, možná jste to vy. Původní český seriál (2015). Režie S. Sládeček
logo stanice Nova Cinema Nova Cinema
15:55 Matěji, proč tě holky nechtějí?

žánr: FILM
Dospívající zednický učeň Matěj Hůrka žije se svou babičkou ve vesnické chalupě, babička se znovu vdává a nemá čas na Matějovy milostné problémy, ale ty jsou stejně jen dočasné... Česká komedie (1981). Hrají I. Wiesner, D. Kaplanová, Z. Podhůrský, F. Řehák, M. Ježková, V. Král, H. Brejchová, B. Poloczek a další. Režie M. Muchna (78 min)
17:15 Království II (4) STEREO16/9Premiérafull HD

žánr: SERIÁL
(Reign II) František se stal králem Francie a Marie královnou. V zemi však vypukl mor a vzrůstají nepokoje mezi katolíky a protestanty. Francie stojí na počátku občanské války a intriky se stupňují... Druhá řada amerického seriálu (2013). Hrají A. Kane, M. Follows, T. Regbo, T. Coombs, C. Sinden, C. Stasey a další.
18:10 Laskavý dotek II (11) STEREO16/9full HD

žánr: SERIÁL
(The Client List II) Georgiin "masážní" salón se dostává do problémů a jeho vedení je na čas svěřeno půvabné Jennifer Love Hewitt. Jejím úkolem je postarat se o chod salónu, ale v prvé řadě má střežit notes, který obsahuje jména všech klientů. Jennifer si začala budovat vztah s Evanem, po Kylově návratu se však situace komplikuje... Americký seriál (2013). Dále hrají L. Devine, C. Egglesfield, R. Field, A. Lagano, B. Hallisay, C. Shepherd a další.
logo stanice TV Fanda TV Fanda
16:50 Válka skladů II (20, 21)

žánr: DOKUMENT
(Storage Wars II) Aukce opuštěných skladů jsou velkou výzvou pro náhodné dražitele, ale i pro ostřílené borce, kteří se tímto byznysem živí. Základem úspěchu je převálcovat v dražbě konkurenci a mít správný čich na hodnotné předměty. Jenže i tato sranda má svá úskalí. Dražitelé často kupují zajíce v pytli a je jen otázkou štěstí a náhody, zda byla koupě výhodná či naprostý propadák. Americký dokument (2011)
17:45 Arrow I (21) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
Milionářský syn Oliver Queen přežije jako jediný ztroskotání rodinné jachty. Po pěti letech nedobrovolného pobytu na opuštěném ostrově se, považován za mrtvého, vrací do Starling City, kde začíná žít život dvou identit. Ve dne je bohatým dědicem, pod rouškou noci se však vydává bojovat se zločinem a nespravedlností... Americký akční krimi seriál Hrají S. Amell, K. Cassidy, D. Ramsey, W. Holand, P. Blackthorne, C. Donnell a další (2012)
18:35 Kobra 11 XII (4) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKYfull HD

žánr: SERIÁL
(Alarm für Cobra 11 XII) Semir a jeho nový parťák Chris, který dřív pracoval v utajení na případech mezinárodního významu, opět startují na plný plyn. Zločinci na čtyřech kolech nemají před skvělým týmem dálniční policie žádnou šanci! Dvanáctá řada německého krimi seriálu (2008). V hlavních rolích Erdogan Atalay a Gedeon Burkhard. Dále hrají Ch. Schwab, G. Vollmer, D. Huhn a další
logo stanice Smíchov Smíchov
17:05 Mike a Molly IV (14) STEREO16/9

žánr: SERIÁL
(Mike & Molly IV) Mike a Molly se vzali a užívají si radostí i strastí manželského života i když musejí neustále čelit neurotickým členům svých původních rodin. Nejvíc jim ale komplikují život jejich přátelé a matky... Čtvrtá řada amerického komediálního seriálu (2013). Hrají M. McCarthy, B. Gardell, R. Wilson, K. Mixon, N. Nyambi, S. Kurtz a další.
17:25 Plný dům VIII (19) STEREO

žánr: SERIÁL
(Full House VIII) Ovdovělý Danny vychovává své tři dcerky s pomocí švagra Jessieho a kamaráda Joeyho. O zábavné příhody rozhodně není nouze. VIII. řada amerického rodinného seriálu (1994) Hrají: John Stamos, Bob Saget, Dave Coulier, Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin (25 min)
17:50 Plný dům VIII (20) STEREO

žánr: SERIÁL
(Full House VIII) Ovdovělý Danny vychovává své tři dcerky s pomocí švagra Jessieho a kamaráda Joeyho. O zábavné příhody rozhodně není nouze. VIII. řada amerického rodinného seriálu (1994) Hrají: John Stamos, Bob Saget, Dave Coulier, Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin (25 min)
logo stanice TELKA TELKA
16:30 Chcete být milionářem? STEREO

Nejúspěšnější soutěž všech dob o 10 miliónů korun s Vladimírem Čechem. Režie V. Vobrátilek (2003)
17:25 Ulice (989, 990) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál (2008). Hrají H. Maciuchová, R. Hrušínský, T. Brodská, P. Vacek, O. Pavelka, I. Svobodová, A. Jastraban, P. Tomicová, T. Matonoha, V. Svoboda a další. Režie J. Deák
18:15 Rady ptáka Loskutáka STEREO

Dalibor s Adélkou se podívají do belgického pivovaru a Ivan Vodochodský jim pak uvaří něco z piva. Dozvědí se, jaká řezačka na dlaždičky je nejspolehlivější a protože se nezadržitelně blíží podzim, udělají si kytičku v podzimním duchu. Režie J. Dvořák (2003)
logo stanice Prima Prima
15:35 Inga Lindström: Letní romance STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: FILM
(Inga Lindström: Mittsommerliebe) Anna vede zdánlivě perfektní život. Žije v malebném městečku, chodí s pohledným lékárníkem, který ji velmi miluje, a společně vedou prosperující podnik. Přesto není ve vztahu úplně šťastná a Bertilovo neustálé naléhání kvůli svatbě ji vede k tomu, že odejde ucházet se o práci na výletní lodi. Při cestě na přijímací pohovor dojde k malé nehodě, při které se seznámí se šaramantním Robertem... Německý romantický film (2005). Hrají Ch. Beyerhausová, F. Fitz, E. Weisgerberová a další. Režie O. Dommenget (88 min)
17:30 Odpolední zprávy STEREOPremiéra
17:50 Prostřeno! STEREOPremiéra

Nová zábavná porce vašeho oblíbeného pořadu Prostřeno! Tento týden navštívíme Moravskoslezský kraj. Jak si soutěžící poradí s přípravou večeře, kdo se stane nejlepším hostitelem a dostane šanci získat výhru ve výši 50 000 korun? Sledujte své oblíbené Prostřeno! od začátku až do konce (42 min)
logo stanice Prima COOL Prima COOL
16:45 Bořiči mýtů IV (17) STEREO

žánr: SERIÁL
Moderátoři Jamie a Adam se pokoušejí potvrdit nebo vyvrátit nejrůznější mýty, které už řadu let kolují světem... Americký dokumentární seriál (2006) (49 min)
17:50 Hvězdná brána X (15) STEREO

žánr: SERIÁL
Odměna Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotka vyráží na další záchrannou misi... Americký seriál (2006). Hrají B. Browder, M. Shanks, A. Tappingová a další (42 min)
18:50 Simpsonovi II (21) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Drobné kiksy nad komiksy Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1990 - 1991) (22 min)
logo stanice Prima LOVE Prima LOVE
16:25 Diagnóza vražda VII (13) STEREOSKRYTÉ TITULKY

žánr: SERIÁL
Zálesák Ačkoliv je doktor Mark Sloan zaměstnán vedením losangeleské nemocnice, vždy si najde čas, aby pomohl s vyšetřováním záhadných vražd místní policejní stanici. Zde pracuje jako detektiv jeho syn Steve... Americký detektivní seriál (1999). Hrají D. van Dyke, S. Baio, B. van Dyke a další. Režie J. Burditt (44 min)
17:20 Ricardovy recepty X (26) STEREO

Vyzkoušejte další nevšední recepty skvělého kanadského kuchaře... Kanadská kuchařská show (2011) (22 min)
17:55 Vítejte v novém těle (46) STEREOPremiéra

Ryan 1/2 Buďte svědky té největší a nejinspirativnější přeměny v televizi. Odvážní dobrovolníci s těžkou obezitou si pod vedením zkušeného trenéra dali za cíl bezpečně zhubnout o polovinu své tělesné hmotnosti během jednoho roku. Jejich výsledky budete ohromeni... Americká reality show (2013) (46 min)
logo stanice Prima ZOOM Prima ZOOM
16:55 Záhady Severního moře (1/2) STEREO

žánr: DOKUMENT
(Die Nordsee unser Meer) Severní moře je rozlehlá vodní plocha, jejíž vody i pobřeží obývá množství živočichů. Včetně těch, které bychom čekali spíše v teplejších vodách na jihu... Německý dokument (2013) (45 min)
17:55 Šílená zvířata (6) STEREOPremiéra

žánr: DOKUMENT
Nezvyklá setkání Svět přírody je nevyčerpatelnou zásobárnou nejrůznějších kuriozit. Podívejte se na unikátní záběry, které berou dech... Kanadský dokumentární seriál (2014) (43 min)
18:55 Gepardí deníky II (4) STEREOPremiéra

žánr: DOKUMENT
Krok do neznáma Pro ochranu přírody je klíčové vzdělávání. Proto Annie Beckhellingová v roce 1997 založila v Jihoafrické republice gepardí vzdělávací středisko, které je přístupné návštěvníkům... Jihoafrický dokumentární seriál (2011) (24 min)
logo stanice TV Barrandov TV Barrandov
16:15 Popelka Premiéra

Čtyři soutěžící se pokusí změnit z Popelek v krásné princezny a to za pouhé dvě hodiny a deset tisíc korun. Vítězkou ale může být jen jedna
17:20 Soudkyně Barbara Premiéra

Skutečné příběhy ze soudních síní. Nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá - soudkyně Barbara rozhoduje, kde je pravda
18:30 NAŠE ZPRÁVY STEREO

žánr: ZPRÁVY
První televizní zprávy v Česku
logo stanice STV 1 STV 1
16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 rokůfull HD

Talkshow Petra Marcina. Hostia: Eva Urbaníková, Martin Harich a Ivan Svítok.
17:50 Duel STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení

(2014)
18:20 5 proti 5 STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení

Rodinná zábavná súťaž s moderátorom Andrejom Bičanom, v ktorej súťažiaci hľadajú najčastejšie odpovede stovky Slovákov na tie najjednoduchšie otázky. (2014)
logo stanice STV 2 STV 2
17:00 Vašimi očami STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezenífull HD

žánr: DOKUMENT
Grécko Séria dokumentov s netradičnou cestovateľkou - moderátorkou (Francúzsko 2010)
17:30 Záchranári - pomoc v núdzi STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků

žánr: DOKUMENT
Dokumentárna séria o záchranároch v Škótsku (Veľká Británia 2011)
17:50 Záchranári - pomoc v núdzi STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 12 roků

žánr: DOKUMENT
Dokumentárna séria o záchranároch v Škótsku (Veľká Británia 2011)
logo stanice Markíza Markíza
17:00 Prvé Televízne noviny STEREOPremiéra
17:25 Reflex STEREOPremiéraod 12 roků

Ľudia - príbehy - emócie.
18:00 Rodinné prípady STEREOod 12 rokůfull HD

Skutočné príbehy ľudí, ktorým sa život vymkol z rúk.
více informací ZA ZAVRETÝMI DVERAMI Nina a Kamila sú najlepšie kamarátky už od strednej školy. Kamila sa po vysokej vydala za úspešného manažéra Filipa a momentálne je na materskej dovolenke. Nina je stále slobodná. Idylické vzťahy naruší, keď Nina uvidí Filipa s atraktívnou ženou. Kamila jej však neverí a dokonca si myslí, že Nina chce jej manžela pre seba.
logo stanice TV DOMA TV DOMA
16:35 Ženy z rodu Gilmorovcov V. (5) STEREOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Rodinný seriál, USA (2004-2005). Hrajú: L. Grahamová, A. Bledelová.
více informací Lorelai sa cíti trápne kvôli Deanovi a navrhne dvojité rande ona a Luke s Rory a Deanom. No jej plány nabúra Luke, keď sa nevie zmieriť s myšlienkou, že Dean nie je pre Rory dosť dobrý. Emily aj Richard sa cítia osamelo a trošku stratení bez seba, ale ani jeden neurobí ten prvý krok k ich zblíženiu.
17:30 Krok za krokom MONOČeskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Sitkom, USA (1991-1992). Hrajú: P. Duffy, S. Somersová.
18:30 Priatelia STEREOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Sitkom, USA (1996-1997). Hrajú: J. Anistonová, C. Coxová, L. Kudrowová.
logo stanice TV DAJTO TV DAJTO
15:55 Klamár, klamár STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: FILM
(Liar Liar) Komédia, USA (1997). Réžia T. Shadyac. Hrajú: J. Carrey, M. Tierneyová, J. Cooper, A. Haneyová, J. Tillyová.
více informací Fletcher Reede (Jim Carrey) je vynikajúci, mladý, sympatický právnik. Trpí len jedným nedostatkom. Je notorický klamár. Klame rýchlo, presvedčivo, vynaliezavo a hlavne 24 hodín denne. Na jeho neustálom klamaní a zavádzaní ľudí je založená celá jeho kariéra i osobný život.
více informací Keď si však jeho päťročný syn Max, ktorý opäť oslavuje narodeniny bez otecka, vo výnimočnej chvíli pred sfúknutím sviečok praje, aby otec aspoň jeden deň neklamal, je jeho prosba vyslyšaná. Fletcherovi proti jeho vôli vychádzajú z úst len pravdivé slová.
více informací Právnika teda čaká ten najťažší deň jeho života, v ktorom nesmie povedať jediné klamstvo svojim klientom, konkurentom, ani svojej bývalej manželke a synovi. Pravdivé odhalenia a informácie spustia spŕšku gagov a bláznivých situácií.
17:45 NCIS: Los Angeles IV. (15) STEREODUOSlovenskyod 12 roků

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, USA (2012-2013). Hrajú: Ch. O'Donnell, LL Cool J.
18:45 Kobra 11 XVIII. (4) STEREODUOSlovenskyod 12 rokůfull HD

žánr: SERIÁL
Kriminálny seriál, Nemecko (2013). Hrajú: E. Atalay, T. Beck, Ch. Schwabová.
logo stanice JOJ JOJ
17:00 NOVINY O 17:00
17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA Premiéraod 12 roků

Rodinno-zábavná televízna show nielen o varení. Dve súperiace rodiny si navzájom skrížia varešky a bojujú svojimi "naj receptami", ktoré musia uvariť deti za pomoci svojej mamy či otca. Slovenská súťažná kuchárska show (2015).
19:00 KRIMI
logo stanice JOJ Plus JOJ Plus
16:50 Agenti S.H.I.E.L.D. (1, 2/22) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.) Úlohou medzinárodnej organizácie S.H.I.E.L.D je ochrániť Zem pred domácim a mimozemským nebezpečenstvom. Jej agenti preto zostavili špeciálny tím Avengers, ktorý tvoria jedinci s obrovskou silou a nadprirodzenými schopnosťami. Televízny seriál nadväzuje na filmové spracovanie úspešného komiksu Avengers. Po nezabudnuteľnej bitke tímu Avengers v New Yorku si ľudia uvedomili existenciu mimozemských civilizácií a hrozbu nepriateľských síl z vesmíru aj iných dimenzií. Agent Phil Coulson z medzinárodnej organizácie S.H.I.E.L.D - Strategic Homeland Intervention, Enforcement and Logistics Division - vytvorí nový špeciálny tím expertov s nadprirodzenými schopnosťami a obrovskou silou, ktorí sa zaoberajú sledovaním podozrivých tvorov a chránia ľudí pred ich útokmi. Podozrivými sú nadľudia, ktorí získali svoje schopnosti po nevydarených vedeckých pokusoch alebo návštevníci z iných svetov, vesmírov či časových a priestorových dimenzií, ktorí na Zemi spôsobujú paranormálne javy či nevysvetliteľné udalosti a pre pozemšťanov predstavujú jasné nebezpečenstvo. Americký akčný sci-fi seriál (2013-2014). Hrajú: C. Gregg, M.-Na Wenová, B. Dalton, Ch. Bennetová, E. Henstridgeová, I. De Caestecker, B. Paxton, E. Satineová, T. Welliver, R. Belushi, D. Conrad, J. A. Richards, Sh. Luciová a ďalší. Réžia Bobby Roth, Vincent Misiano a ďalší
18:45 Simpsonovci VII. (7, 8) od 12 roků

žánr: SERIÁL
(The Simpsons VII.) Najslávnejší animovaný seriál na svete pre celú vašu rodinu - satirická paródia na životný štýl americkej strednej vrstvy. Pán Burns zavedie v elektrárni povinnú päťminútovú rozcvičku, takže Homer spriada plány, ako sa jej vyhnúť. Jedno riešenie by tu bolo - superobezita! A tak sa napĺňa Homerov celoživotný sen - môcť jesť, čo hrdlo ráči, stať sa postihnutým a pracovať doma...Na scéne sa z ničoho nič objaví Homerova matka. Prečo si Homer 27 rokov myslel, že je mŕtva? Kde celý ten čas bola? Homerova matka teda rozpráva svoj životný príbeh a hľadá pochopenie... Americký animovaný seriál (1995). Réžia: J. Reardon, D. Silverman
19:45 Hoď svišťom II. (6) od 12 roků

žánr: SERIÁL
Tehotná! Sandra si myslí, že je tehotná. Ďuro sa ide kvôli jej tehotenstvu okamžite rozvádzať. Mia žiarli na Sandrino tehotenstvo, keď vidí, ako sa Bojo teší na svojho prvého vnuka, a preto sa rozhodne, že chce byť tiež tehotná. Iba Oskar vie, prečo sa môže na vzniknutej panike v penzióne tak dobre zabávať... Rodinný tatranský penzión magicky priťahuje tie najhumornejšie situácie a peripetie. Vedú ho dvaja súrodenci Oskar a Sandra, ktorým ho kúpil ich bohatý otecko, aby aspoň niečo v živote začali robiť. Slovenský komediálny seriál (2012). Hrajú: P. Polnišová, T. Maštalír, M. Hilmerová, J. Vajda, A. Bárta. Réžia: Michal Vajdička
logo stanice WAU WAU
16:45 Panelák od 12 roků

žánr: SERIÁL
Lucia sa stretáva s Luckinými rodičmi. Angie s Milanom odlietajú za Karolom. Atmosféra medzi psychologičkami je dusná. Miesto, kde to žije. Prvý slovenský denný seriál (2009). Réžia A. Horečná, M. Tutoky, M. Volný
17:55 Súdna sieň SKRYTÉ TITULKYod 12 roků

Lenivá ako voš Vanesa a Peter boli milencami a mali medzi sebou aj pekný partnerský vzťah, ale len do chvíle, kým Vanesa nevybrala Petrovi z účtu 2500 eur. Peter chce svoje peniaze späť a tvrdí, že Vanesa je zlodejka a kradoška, a preto ju žaluje o náhradu škody. Aké skutočnosti vyjdú najavo pred súdom a kde je vlastne pravda? Súdne prípady zo Slovenska plné emócii, ktoré sú inšpirované skutočnosťou (2014). Hrajú: J. Buršáková a ďalší. Réžia: B. Mišík
18:45 Súdna sieň SKRYTÉ TITULKYod 12 roků

Trucpodnik Na súde sa dnes stretnú dvaja mladí manželia, Žaneta a Branislav, aby sa rozviedli. Dôvod na rozvod však zrejme nemajú žiadny. Len mladá mamička je nespokojná a myslí si, že ju manžel zanedbáva. Jej sa takýto život prosto nepáči, takto to už ďalej nechce. Uzná súd Žanetin návrh? Ak ho vyhodnotí ako nedôvodný, zachráni jedno mladé manželstvo a, predovšetkým, život nevinného mladého dieťaťa. Súdne prípady zo Slovenska plné emócii, ktoré sú inšpirované skutočnosťou (2014). Účinkujú: Jaroslav Penc a ďalší. Réžia: Braňo Mišík
logo stanice TA3 TA3
17:00 Správy / Štúdio TA3
18:30 Hlavné správy a šport
19:00 Správy / Štúdio TA3
logo stanice TV Lux TV Lux
17:05 Dokument

Na východ od RímaDokument o arcibiskupovi Cyrilovi Vasiľovi
17:30 Publicistika

P Doma je doma (Žijeme čnosti v spoloČNOSTI)Rozhýbať svet dobrom nie je jednoduché, ale ani nemožné. Na túto veľkú výzvu sa podujali tí najmenší. Deti s eRka si spolu so svojimi vedúcimi celé dva roky vedome napĺňali srdcia čnosťami a raz za mesiac nám prišli o tom vydať krásne svedectvo. Veríme, že končiaci sa cyklus Deti v spoloČNOSTI vám nie je neznámy a že si nenecháte ujsť jeho veľké finále! Moderuje Aneta Lisá
18:30 Detský program

P Rozprávočka:) Krátke príbehy pre deti
logo stanice Viasat Explore Viasat Explore
16:50 Velké prodeje (11)

žánr: DOKUMENT
(Selling Big) Kanada, dokumentární série (2013). Ohromující výhledy se naskýtají Ritchie Bros. v Chilliwacku v Britské Kolumbii. Tato aukce vyzkouší výjezdní tým, když se jim na rampě v proudu aukce zasekne bagr.
17:15 Velké prodeje (12)

žánr: DOKUMENT
(Selling Big) Kanada, dokumentární série (2013). Aukce v Edmontonu zdá se bude největší zářijovou aukcí. Davy na této aukci jistě potěší největší nabídka terénních strojů, od pokladačů potrubí po pásové traktory.
17:40 Sruby od mistrů (10)

žánr: DOKUMENT
(Timber Kings) Kanada, dokumentární série (2014). Jak se blíží zima, spěchá se se stavbou dvou letních dovolenkových domů. Mezitím víkendoví sportovci Beat a Joel staví horskou dráhu pro skoky na kolech - ale odváží se ji sjet?
logo stanice Viasat History Viasat History
16:30 Záhady muzeí (26) Repríza

žánr: DOKUMENT
(Mysteries at the Museum) USA, dokumentární série (2012). Don Wildman znovu představí některé ze svých oblíbených epizod - včetně objevu tajemného kamenného obra a jednoho z nejvíce matoucích lodních vraků.
17:15 Pátrání po ztraceném světě Alexandra Velikého (1) Repríza

žánr: DOKUMENT
(Alexander's Lost World) Britský dokumentární seriál (2012). Při pátrání po prvních řeckých badatelích Adams prověřuje svoji novou teorii o Jásonovi a argonautech. Jsou historické výpovědi správné? Byly Kaspické a Černé moře kdysi spojena a umožnila tak argonautům plout na Východ? Na palubě repliky lodi Argo se David vydává na epickou cestu, která ho zavede z Řecka přes kus světa do válkou zničeného Afghánistánu.
18:10 Napoleon: Ruské tažení (2)

žánr: DOKUMENT
(Napoleon: The Campaign of Russia) Francie, dokumentární série (2014). Napoleon už ztratil polovinu svých vojsk před Moskvou, a konečným neúspěchem se stal přechod přes řeku Berezina, kde se zbytek jeho armády utopil a velký velitel uprchl, a opustil tak své lidi.
logo stanice Viasat Nature Viasat Nature
16:25 Poslední šance uvidět (1)

žánr: DOKUMENT
(Last Chance to See) Velká Británie, dokumentární seriál (2011). Stephen Fry a Mark Carwardine začali své výjimečné dobrodružství v amazonských džunglích, hledáním tamního kapustňáka, ale cesta brzy skončí, protože Stephen se vážně zraní.
17:25 Divoký svět (5)

žánr: DOKUMENT
(Wild World) USA, dokumentární seriál (2011). Rybaření není je o získávání potravy, ale je to také příběh lásky, neboť se setkáváme s manželským párem, který se seznámil díky rybaření. Rovněž se vydáme na pobřeží, kde uvidíme rybaření ze surfu.
17:50 Divoký svět (6)

žánr: DOKUMENT
(Wild World) USA, dokumentární seriál (2011). Seznámíme se s krásou a historií ostrova Sapelo, kde se vyvinula kultura potomků osvobozených otroků a vědci zkoumají v tomto čistém prostředí míru znečištění.
logo stanice Viasat HD Viasat HD
17:00 Invaze (4)

žánr: DOKUMENT
(Infestation) Německo, dokumentární seriál (2013). Dokonce i naše města jsou pod útokem hmyzu, který se objevuje ve stále hojnějším počtu - např. štěnice, švábi, které najdeme na každém rohu. Tato série diváky zavede na ohromující cestu do světa hmyzu a zvířat, kde zjistíte jak moc ovlivňují budoucnost lidstva. Seznamte se s obřími účinky, které mají tato stvoření, neúrody a mutace plodin, invaze ještěrů, vodní hmyz a další podobná stvoření na náš svět. Objevil se jeden alarmující údaj: ke všemu zmíněnému došlo v nedávných letech - a mohlo by to zasáhnout každého na Zemi a ve velkém měřítku - již brzy.
18:00 Z východu na západ: Cesty ze středu Země (1)

žánr: DOKUMENT
(East to West) Britský dokumentární seriál (2011). Sledujte pravdivý příběh o zrození a rozkvětu civilizace na Blízkém a Středním východě a jejím zásadním vlivu na Západ. Mnohé z toho, co se odehrálo na Západě, bylo jen okrajovým projevem skutečné strojovny uměleckého, náboženského a společenského vývoje. Pro rozhodující etapy světových dějin byl klíčovým místem Střední východ - pozoruhodná oblast, která byla po tisíciletí politickým, hospodářským a kulturním centrem světa a mostem mezi asijským, africkým a evropským kontinentem. Základy vědy, spravedlnosti, monoteismu, obchodu, občanských práv a uměleckého vyjádření hledejte na Východě. Tohle je nepokrytá pravda. Zahrnuje rozsáhlé říše, odhaluje knihovny plné rukopisů, hodnotí období dobyvatelských výprav, Turků a renesance, putuje po Hedvábné stezce a pokrývá tři kontinenty.
19:05 Záhady muzeí (9)

žánr: DOKUMENT
(Mysteries at the Museum) USA, dokumentární série (2012). V muzeu Carbon County ve Wyomingu najdeme pár pánských bot z Oxfordu. Jakou roli hrály v jedné z nejhrůznějších historek Divokého západu? V muzeích vystavují země své úchvatné poklady minulosti - často podivné a zvláštní zbytky významných událostí, jež tvořily historii. Za každým artefaktem je další příběh a neodhalené tajemství - příběhy plné skandálů a záhad, vražd a intrik. V každém hodinovém dílu série se podíváme na podmanivé, odhalující a občas šokující události americké minulosti, připomeneme si nejzávažnější události a znovu prozkoumáme, co po nich zůstalo. Podíváme se na nejčastější záhady historie - jak na známé příběhy, tak málo známé epizody, které se nikdy v televizi neobjevily.
logo stanice Spektrum Spektrum
17:00 Divoké Německo 1 (4)

žánr: DOKUMENT
(Wild Germany) Vznešená horstva, malebná údolí řek, mystické lesy a pobřeží nádherné jako ve snu... -- neboť Německo, to není jen průmyslová společnost, ale i kus přírody s vzácnými druhy fauny i flóry, táhnoucí se od Wattova moře na šlesvicko-holštýnském severu až po Berchtesgadenské Alpy. Čtyři díly tohoto seriálu se zaměřují na divokou zvěř obývající německou přírodu -- na vlky, černé čápy, lesní jeleny a šedé tuleně. Jejich prostřednictvím nám jednotlivé epizody přiblíží krásy německé divočiny, plné okouzlujících přírodních darů.
18:00 Supersystémy 1 (1) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Super Systems) New York Odletět někam letadlem? Zavolat si taxíka? Poslat balík na druhou polokouli? Každodenní úkony, které nám možná připadají docela jednoduché, ale přitom je z pozadí zajišťují neuvěřitelně komplexní systémy, složitá technika a tisíce lidí, bez kterých by všechny tyto služby nemohly hladce fungovat. Tento seriál nás seznámí například s fungováním Letiště JFK, UPS, taxislužeb působících na území New Yorku, jakož i s provozem největších zaoceánských lodí.
19:00 Brutální biologie 1 (3) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Brutal Biology) Dr. Gábor Szerényi, vystupující jako hlavní expert v našem novém televizním seriálu o brutální biologii, nabízí divákům zajímavou a vzrušující cestu za objevy. Porovnáním lidských a zvířecích vlastností například vyjde najevo, zdali člověk dokáže napodobit určité pohyby zvířat. Muži i ženy budou muset podstoupit nelehkou zkoušku v roli šoférů a poutavá akční scéna nám názorně předvede, jakou formou činnosti toho lidé víc zvládnou: individuálně, nebo kolektivně. Potom nám ještě pan profesor Szerényi na několika optických klamech objasní vztah mezi lidským zrakem a mozkem, načež přistoupí k detailnímu výkladu brutální biologie rostlin.
logo stanice National Geographic National Geographic
17:00 Zlato Yukonu: Vědět, kdy to zabalit

žánr: DOKUMENT
Končí krátká zlatokopecká sezona na Yukonu. Posádky čelí živlům ve snaze vytěžit poslední zlato.
18:00 Megatovárny: superauta: Ferrari FF

žánr: DOKUMENT
Prozkoumáte továrnu Ferrari, z jejíž dílny pochází průkopnický model FF, neboli první Ferrari s pohonem všech kol a čtyřmi místy k sezení.
19:00 Orbis: nemocnice v oblacích

žánr: DOKUMENT
Cindy Crawfordová vám přiblíží Létající oční chirurgii, mobilní školicí nemocnici pod záštitou charity Orbis International.
logo stanice Nat Geo HD Nat Geo HD
16:40 Vyšetřování leteckých neštěstí: Qantas 32: Létající Titanik

žánr: DOKUMENT
Vyšetřovatelé musí přijít na to, proč vybuchl motor letu č. 32 společnosti Qantas a zda to představuje riziko pro ostatní letouny A380.
17:30 Mega města: Bombaj

žánr: DOKUMENT
Uvidíte analýzu megaprojektu na zlepšení dopravy v Bombaji, jednoho z největších veřejných projektů na světě.
18:20 Ruská divočina: Údolí z prehistorických dob

žánr: DOKUMENT
Vydejte se s námi na cestu majestátními lesy Uralu. V tomto poklidném svatostánku přírody se daří jelenům, pohádkovým bytostem a starým legendám.
logo stanice Nat Geo Wild Nat Geo Wild
17:00 Největší zabijáci: Čelisti a hříchy: Sedm smrtelných hříchů

žánr: DOKUMENT
Uvidíte nejrozhněvanější, nejpyšnější, nejméně střídmé, nejvilnější, nejlakotnější, nejlínější a nejzávistivější zástupce zvířecí říše na souši.
18:00 Největší zabijáci Afriky: Obrovští zabijáci Premiéra

žánr: DOKUMENT
Když na hrochy, slony, buvoly a další velká zvířata neútočí hordy menších predátorů, pouští se jeden do druhého.
19:00 Největší zabijáci: Hadí zuby

žánr: DOKUMENT
Odchyt hadů je více uměním než vědou a v sázce je hodně. Připravte se na blízké setkání s těmito chladnokrevnými zabijáky.
logo stanice Discovery Channel Discovery Channel
17:10 Bitvy o zavazadla (5)

žánr: DOKUMENT
(Baggage Battles: Episode 5) Denně putuje do Newarku 3 200 kontejnerů. Ne všechny dorazí na místo určení. Nezaplatí-li se clo nebo si zboží nikdo nevyžádá, prodá se na aukci. Čeká zde na někoho výhodná koupě?
17:40 Lovci skladovacích jednotek 3 (1)

žánr: DOKUMENT
(Storage Hunters: Episode 1) Manželé Brandon a Lori hodně sázejí na aukcích skladovacích jednotek, kde vládne nejtvrdší konkurence. Skrývají tyto záhadné jednotky výnosné poklady či jen bezcenné krámy?
18:05 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů 5: Nejoblíbenější vozy diváků (5)

žánr: DOKUMENT
(Wheeler Dealers: Top 5: Viewer's Choice) Se zkušeným prodejcem aut Mikem Brewerem a špičkovým automechanikem Eddym Chinou se ohlédnete za vozy, jež jim prošly rukama. Jaká auta považují diváci za nejlepší?
logo stanice Discovery HD Showcase Discovery HD Showcase
16:30 Má pekelná kočka: Bláznivá Daisy

žánr: DOKUMENT
(My Cat from Hell: Crazy Daisy) Steve a Leanne mají kočku Daisy, která se 20krát denně začne vztekat a způsobuje si poranění na ocase a na těle. Dokáže ji Jackson zkrotit?
17:15 Král dortů: Krokodýlí dort

žánr: DOKUMENT
(Cake Boss: Gator Bite) Buddy pracuje na replice Mighty Mikea, aligátora z akvária v New Jersey. Momma se připravuje na dlouhou cestu do Izraele, kde má podstoupit léčbu.
17:35 Král dortů: Vyšperkuj mi dort

žánr: DOKUMENT
(Cake Boss: Pimp My Cake) Buddy má zhotovit dort v podobě vozu s nízkým podvozkem, který skutečně skáče. Pořadatel si přeje dort k propagaci skupiny Coliseum. Buddy s týmem cvičí jógu ve vlastním stylu.
logo stanice Travel Channel HD Travel Channel HD
17:00 Americká bizarní jídla;St. Croix: Noha z býka v ráji

žánr: DOKUMENT
Andrew Zimmern objeví tavící kotel plný překvapení, když navštíví St Croix na Amerických Panenských ostrovech.
18:00 Hledáme bydlení Zn. v zahraničí;Zoufalé hledání Siamu

žánr: DOKUMENT
Novomanželé Brad a Amber se přestěhovali do Thajska, aby zde mohli zachraňovat zvířata bez domova.
18:30 Hledáme bydlení Zn. v zahraničí;Plnou parou na Kypr

žánr: DOKUMENT
Po 25 letech v New Yorku se Thalia stěhuje na Kypr, aby její děti mohly okusit život ve Středomoří.
logo stanice Fishing+Hunting Fishing+Hunting
17:00 Magazín Energofish - Candáti na kamenech
17:30 SBS - Big fish, aneb takto závodí Sziko SBS tým
18:00 Mysliveská horečka - naháňka v srdci Somogyu
logo stanice TV Paprika TV Paprika
17:00 Jamie dělá minutky 1 (39) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Jamie's 30 Minute Meals) Pokud rádi jíte a rádi byste si uvařili něco pořádného i večer, když přijdete konečně domů po dlouhém a perném dni v práci, vřele vám doporučujeme tento Jamieho pořad, který vám ukáže, jak můžete revolučním způsobem změnit svůj přístup k vaření. Co je na Jamieho minutkách zvláštního? No přece to, že za oněch 30 minut, které průměrný člověk potřebuje zhruba k přípravě jediného chodu, uvaří náš svérázný mladý kuchař kompletní večeři nebo oběd. A naučí to i vás, přestože vám nad tím zpočátku bude možná rozum stát! Ale pozor, nejde tu o žádné kompromisy ohledně kvality jídla. Jde o to, abychom si práci dobře zorganizovali a urychlili, abychom věděli, jak, čím a kde ušetřit čas, a naučili se pár vtipných triků, díky kterým budou talíře s lákavými pokrmy na stole dřív, než řekneme švec. Jídlům nic nechybí, nic se jim nedá vytknout, naopak: jsou uvařena nejen dobře, ale i rychle! Jednotlivé části každého Jamieho menu jdou vždycky krásně k sobě a recepty jsou sestaveny tak, že se podle nich postupuje velice snadno. Tento způsob vaření nenechá ani chvilku nevyužitou, a přitom se vám bude ve správně zorganizované kuchyni pracovat příjemně, bez zbytečné únavy. Jakmile Jamieho metodu jednou vyzkoušíte, hned si ji zamilujete a vůbec se vám nezasteskne po starých časech a pořádcích.
17:30 Hodný kuchař, zlý kuchař 4 (41) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Good Chef Bad Chef) Televizní moderátoři a členové napůl “zlé“ a napůl “hodné“ kuchařské dvojice, Adrian Richardson a Janella Purcell, reprezentují navzájem naprosto odlišné styly vaření a kulinářské filosofie; jejich soupeření bude hlavním obsahem i nové řady našeho - již dobře známého - seriálu. Ale který z nich je hodný kuchař? Je samozřejmé, že Adrian i Janella ze svého oboru hodně znají a oba dělají svou práci velice dobře. Záleží na vás, který přístup je vám sympatičtější: Janella nabízí zdravou stravu, každé její jídlo je “lék“ a v tomto duchu se nesou i její rady, zatímco Adrianovy pochoutky mají možná výraznější chutě, ale i výrazně vyšší obsah tuku. Oba dva kulinářští odborníci si uvědomují, že klíčovým slovem je střídmost, ovšem to nic nemění na jejich odhodlaném boji za vlastní názory, za vlastní styl a na projevech zanícené lásky k vlastní kuchařské poetice.
18:00 Annabel Langbein - U mě na zahrádce 1 (6) od 12 roků

žánr: DOKUMENT
(Annabel Langbein Free Range Cook) Doprovoďte i vy Annabelu Langbeinovou, slavnou novozélandskou autorku kuchařek, na její lesní „chalupu“, kde vám ukáže, jak se dají vařit z vlastnoručně vypěstovaných darů přírody a bylinek jídla neznající konzervanty ani umělé přísady do potravin, takže je s klidným svědomím kdykoli můžete předložit kterémukoli z členů rodiny. V novém seriálu na TV Paprika se také o poznání více sblížíte s přírodou, pokud se necháte uchvátit nejen vynikajícími recepty, ale i malebností horské krajiny Nového Zélandu.
logo stanice Fine Living Fine Living
17:05 Život v Karibiku 2 (7)

Matt a Kristy mají před svatbou. Chodili spolu na střední školu a dvanáct let po maturitě se začali scházet a nyní se zasnoubili. Každodenní dřina a drsné zimy je už unavují, a tak se zahleděli na St. Croix.
17:30 Život v Karibiku 2 (8)

Amy, Marc a jejich čtyři děti se považují za vlastence středozápadu. Ale když Marcovi nabídne jeho firma šanci přesunout se do kanceláře v St. Croix, rozhodne se pár do St. Croix přestěhovat.
18:00 Extrémní domy 400 (409)

Podíváme se dovnitř nejextrémnějších domů na světě, od oslňujících přes odvážné až po naprosto bizarní. Tentokrát na dům v Kalifornii pokrytý různými uměleckými motivy.
logo stanice Crime&Investigation Crime&Investigation
17:00 Lovec vrahů: Pod drnem

žánr: DOKUMENT
Detektivové narazí na nespočet podezřelých individuí, když vyšetřují vraždu mladé ženy nalezené v kufru od auta.
18:00 Případy FBI: Vnitřní záležitosti

žánr: DOKUMENT
Miami se v osmdesátých letech zmítalo v kokainových válkách. Když policie objevila tři mrtvá těla, speciální tým začal podezírat skupinu policistů, že je namočená do ilegálního obchodu s drogami.
19:00 Zločiny, které otřásly Británií: Christopher Foster

žánr: DOKUMENT
Neúspěšný podnikatel Christopher Foster zavraždí v srpnu 2008 svoji ženu a dceru a poté zapálí jejich velký dům ve Shropshire.
logo stanice Filmbox Filmbox
15:50 Levá nebo pravá

žánr: FILM
(RIGHT HAND DRIVE) Komedie, drama, USA (2009). Hrají: Nancy Baldwin, Sarah Buckland and Josh Cole, režie: Mark Kalbskopf.
více informací Komický příběh o víře, odpuštění a bláznivých lidech, s nimiž jsme vyrostli.
17:30 Hledá se chůva

žánr: FILM
(Nanny express) Rodinné drama, USA (2008). Hrají: Brennan Elliott, Stacy Keach, Vanessa Marcil, Dean Stockwell, režie: Bradford May.
více informací David Chandler je bohatý, zoufalý vdovec se dvěma dětmi, dospívající Emily a devítiletým Benem, pro něž se marně snaží najít chůvu, která by vydržela alespoň týden. Jeho potomci jsou totiž odhodláni udělat cokoli, aby se každé co nejrychleji zbavili. Už se jim podařilo dohnat k výpovědi víc než deset seriózních žen s pomocí takových triků, jako je vypuštění ochočené krysy, sabotáž trouby pro připálení večeře nebo pračka, plná mýdla, a odpojený odtok. Řada úspěšných likvidací skončí, když se o uvolněném místě dočte studentka Kate Hewittová. Chce se stát učitelkou, a když právě nestuduje, pečuje o nemocného otce a v místním kostele pomáhá jako dobrovolnice dětem, které mají problémy ve škole. Práci potřebuje, a tak je odhodlána odolat všem myslitelným provokacím a vylomeninám, které by na ni chtěly Chandlerovy děti zkoušet. S nesmírnou trpělivostí, laskavostí a pochopením si nejprve získá malého Bena a s ním i překvapeného Davida, který se do ní zamiluje. Přestože sympatie jsou vzájemné, je tu ještě zahořklá Emily, která nehodlá pustit Kate do svého ani otcova života. Místo toho se rozhodne dát otce dohromady se svou učitelkou baletu. Dlouho si totiž neuvědomuje, že Kate přesně rozumí tomu, čím prošla a co prožívá, protože také ztratila matku. Pochopí Emily, jak moc má s Kate společného a že právě ona je šancí na šťastnou rodinu?
19:00 Paříž 36

žánr: FILM
(PARIS 36) Romantický, drama, hudební, Francie, Německo, Česká republika (2008). Hrají: Gérard Jugnot, Clovis Cornillac, Kad Merad, režie: Christophe Barratier.
více informací Pigoil, stárnoucí inspicient pařížského kabaretu Chansonia, je obviněn z vraždy. V jeho dlouhé zpovědi zavítáme až do roku 1935, kdy odhalí nevěru své ženy a místní gangster Galapiat zavře kabaret. Během následujících několika měsíců přijde Pigoil o opatrovnictví svého milovaného syna Jo-Ja a musí si hledat jinou práci. Spolu s několika kamarády se rozhodně znovu rozjet kabaret Chansonia - a dokonce i jindy nevlídný Galapiat je tentokrát plánu nakloněn. Hvězdou jejich show se stane Douce, mladá dívka ze severofrancouzského Lille, po které začne Galapiat toužit. Ona se však zamiluje do Miloua, místního socialisty. V Pigoilově životě, zdá se, začínají být světlé momenty v převaze - ale co si počít s Jo-Jem a jak se to má vlastně s onou vraždou?
logo stanice Filmbox Plus Filmbox Plus
16:30 Sestřenka k nakousnutí

žánr: FILM
(KISSING COUSINS) Komedie, USA (2008). Hrají: Samrat Chakrabarti, Rebecca Hazlewood, Rachael C. Smith, režie: Amyn Kaderali.
více informací Amir je lamač srdcí. Doslova. V Los Angeles ukončuje vztahy nespokojených dvojic a každý den sděluje špatné zprávy nic netušícím lidem ve vztahu. Amir tvrdí, že je jen posel, ale tato práce z něj dělá cynika. Mezi svými přáteli je jediný bez přítelkyně. Toto všechno vypluje na povrch, když ho jeho nedávno zasnoubený kamarád nechce za svědka na svatbě. Amir se vydává na Den díkuvzdání ke své rodině, kde se po letech potkává se sestřenicí, která se s ním rozhodne odjet do Los Angeles. Ze srandy se rozhodnou před Amirovými kamarády předstírat, že spolu chodí, ale vypadá to, že jejich divadlo zachází až příliš daleko.
18:05 Táta

žánr: FILM
(Papa) Komedie, Francie (2005). Hrají: Alain Chabat, Anne Benoît, režie: Maurice Barthélémy.
více informací Louis a jeho táta jsou na cestě domů. Louisův táta býval jedním z nejlepších klaunů, což ale neznamená, že vždy dokáže rozesmát i Louise. Občas je až příšerně potrhlý a dobírá si lidi, kteří si to nezaslouží. A Louisovi to rozhodně vtipné nepřipadá.
19:20 Sahibka

žánr: FILM
(MEMSAHIB) Drama, USA (2006). Hrají: Emily Hamilton, Parvin Dabas, režie: Kruti Majmudar.
více informací Britská učitelka najde roku 1850 lásku u krále idnického Begampuru, ale jejich láska jim není přána dlouho a jejich reinkarnovaní duchové se scházejí v dnešní Indii.
logo stanice Filmbox Family Filmbox Family
17:00 Desperáti (5)

žánr: FILM
(DESPERADOS 5) Rodinný, Velká Británie (2007). Hrají: Ade Adepitan, Cole Edwards, Daren Elliott Holmes, režie: Paul Smith.
více informací Vicky Birdová se na Desperados vykašle, aby mohla jet se svými zdravými kamarády na školní výlet.
17:30 Kara a pán Bůh

žánr: FILM
(KARO) Rodinný, Austria (2006). Hrají: Resi Reiner, Petra Morzé, Markus Gertken, režie: Danielle Proskar.
více informací Když se rodiče osmileté Karo rozešli, byla to pro ni obrovská rána. Od té doby, co se spolu s matkou přestěhovaly do pronájmu, vídá svého milovaného otce pouze o víkendech. Karo se cítí mizerně a vylévá si své srdce v naději, že ji Všemohoucí Bůh vyslyší. Najednou se ozve rozčilený hlas - ten který musí znamenat jediné - hovoří Bůh. Poté, co se Karo tváří v tvář setkává s Bohem, je ohromena zjištěním, že to byl otrhaný starý muž závislý na alkoholu, který přebýval ve stejném domě. Ten se brzy dozvídá o trápení, které Karo má a rozhodne se přijmout roli, kterou mu dívka připsala. Karo si uvědomí, že to, co ho činí božím, není jeho všemohoucnost, ale ochota věnovat jí svůj čas a pomáhat jí s problémy, kterým musí čelit.
19:05 Cyklistův sen

žánr: FILM
(DREAM RIDER) Drama, USA (1993). Hrají: James Earl Jones, Leigh Taylor-Young, Bill Brown, Billy Brown, režie: Bill Brown.
více informací Mladík přišel při nehodě na motocyklu o nohu. Během rehabilitace se pustí do jízdy na kole a stane se prvním jednonohým cyklistou, který na kole překoná Spojené státy. Snímek jej sleduje po celou dobu od prvních rehabilitací až po zakončení jeho historické jízdy v Bostonu a nevynechá krásné ani krušné okamžiky.
logo stanice Filmbox Premium Filmbox Premium
16:45 Bitevní loď

žánr: FILM
(BATTLESHIP) Akční, sci-fi, thriller, USA (2012). Hrají: Alexander Skarsg?rd, Brooklyn Decker and Liam Neeson, režie: Peter Berg.
více informací Snímek Battleship, založený na klasické stolní hře od Hasbro, je příběhem o mezinárodní flotile lodí, která se během námořních cvičení střetne s armádou mimozemských vetřelců. Propukne intenzivní bitva na moři, souši i ve vzduchu. Co vlastně vetřelci, známí jako Regenti (Správci), chtějí?
18:55 Sněhurka a lovec

žánr: FILM
(SNOW WHITE AND THE HUNTSMAN) Akční, drama, fantasy, USA (2012). Hrají: Kristen Stewart, Chris Hemsworth, Charlize Theron, režie: Rupert Sanders.
více informací Ve variaci na klasickou pohádku se lovec, který dostal za úkol odhodit Sněhurku v lese a ponechat ji napospas osudu, stane jejím ochráncem a rádcem ve snaze zneškodnit zlou královnu.
21:00 Bourneův odkaz

žánr: FILM
(THE BOURNE LEGACY) Akční, dobroružný, mysteriózní, USA (2012). Hrají: Jeremy Renner, Scott Glenn, Stacy Keach, režie: Tony Gilroy.
více informací Rozšíření světa z románů Roberta Ludluma se točí okolo nového hrdiny, jehož život je však poznamenán událostmi předchozích tří filmů.
logo stanice Filmbox HD Filmbox HD
16:35 Našli mě naši

žánr: FILM
(Relative strangers) Komedie, USA (2006). Hrají: Danny DeVito, Neve Campbell, Kathy Bates, Ron Livingston, Christine Baranski, Beverly D'Angelo, Michael McKean, Edward Herrmann, Ed Begley Jr., Christa Campbell, Debbi Morgan, Martin Mull, Bob Odenkirk, Pete Schwaba, Tracey Walter, režie: Greg Glienna.
více informací Co se stane, když najdete své biologické rodiče a oni ani zdaleka nesplňují vaše skryté představy? Bláznivá komedie s hvězdným obsazením o tom, co se stane, když přijdou na krátkou návštěvu a zůstanou navždy. Váš život už nikdy nebude jako předtím.
18:05 Svatý Ralph

žánr: FILM
(SAINT RALPH) Drama, Kanada (2004). Hrají: Adam Butcher, Campbell Scott, Jennifer Tilly, režie: Michael McGowan.
více informací Svatý Ralph je zdánlivě neuvěřitelný příběh Ralpha Walkera, žáka 9. třídy, který se v roce 1954 směle pokusil vyhrát Bostonský maratón.
19:40 Ach, ti dospělí!

žánr: FILM
(GROWN UPS) Komedie, Francie, Švédsko (2008). Hrají: Jean-Pierre Darroussin, Ana?s Demoustier, Judith Henry, Lia Boysen, Jacob Eklund, Anastasios Soulis, Björn Gustafsson, režie: Anne Novion.
více informací Albert bere každý rok svou dceru na poznávací výlet po některé z evropských zemí. Na její sedmnácté narozeniny se ji rozhodne vzít do Švédska za vikingskými poklady. Když dorazí do pronajatého domu, zjistí, že jej už obývají Anika a Christine - čímž začne jedno poněkud zvláštní soužití.
logo stanice HBO HBO
16:00 Hvězdy nám nepřály STEREOod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: FILM
(THE FAULT IN OUR STARS) romantické drama USA (2014). Hrají: Shailene Woodleyová, Ansel Elgort, Nat Wolff, Laura Dernová, Sam Trammell, režie: Josh Boone.
více informací Hazel a Gus jsou dva výjimeční teenageři, které spojuje kousavý humor, pohrdání konvencemi a hlavně vzájemná láska. Jejich vztah je o to výjimečnější, že se do sebe zamilovali během skupinových sezení pro pacienty bojující s rakovinou.
18:05 RoboCop STEREOod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD

žánr: FILM
(ROBOCOP (2014)) akční sci-fi USA (2014). Hrají: Joel Kinnaman, Gary Oldman, Michael Keaton, Abbie Cornishová, Jackie Earle Haley, režie: José Padilha.
více informací Policista Alex Murphy dosahuje vynikajících výsledků. Poté, co je zraněn, dostane společnost OmniCorp, světová jednička v robotických technologiích, jedinečnou příležitost - pokusit se spojit robota a špičkového policistu v jednu osobu.
20:00 Najděte mi hrdinu (3) STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 15 rokůfull HD

žánr: FILM
(SHOW ME A HERO EP. 03) drama z produkce HBO USA (2015). Hrají: Oscar Isaac, Catherine Keenerová, Alfred Molina, Winona Ryderová, LaTanya Richardson Jacksonová, režie: Paul Haggis.
více informací Nick Wasicsko se stal starostou v roce 1987, kdy městem Yonkers zmítala krize. Příkaz, jenž mu nařizoval vystavět nízkorozpočtové byty v bílých středostavovských čtvrtích, rozpoutal ve městě "válku" poháněnou rasismem, vraždami a politikou.
logo stanice HBO2 HBO2
15:35 Rio 2 STEREO

žánr: FILM
(RIO 2) animovaná komedie USA (2014). režie: Carlos Saldanha.
více informací Rio 2 je pokračováním příběhu papoušků Blu a Perly, kteří spolu vychovávají tři děti a žijí poklidným městským životem. Alespoň do té doby, než si Perla usmyslí, že je potřeba, aby děti okusily skutečný ptačí život v amazonském pralese.
17:15 Velké trable malého města STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(STATE AND MAIN) komedie USA/Francie (2000). Hrají: Alec Baldwin, Charles Durning, Clark Gregg, Philip Seymour Hoffman, Patti LuPone, režie: David Mamet.
více informací Příjezd hollywoodských filmařů do malého městečka způsobí chaos - obrovský rozpočet rozdmýchá plamínek korupce a pompéznosti. Peníze jdou z ruky do ruky, několik “kariér“ je v ohrožení a ještě před první klapkou tu máme lásku jako trám.
19:00 V tom domě straší! STEREO

žánr: FILM
(MONSTER HOUSE) animovaná hororová komedie USA (2006). režie: Gil Kenan.
více informací Mějte se na pozoru před starou barabiznou na předměstí. Když se k ní příliš přiblížíte, mohlo by se vám stát, že vás pohltí! Tři kamarádi se rozhodnou přijít celé záhadě na kloub.
logo stanice HBO Comedy HBO Comedy
15:45 Turbo STEREO

žánr: FILM
(TURBO) animovaná rodinná komedie USA (2013). režie: David Soren.
více informací Když obyčejný šnek jménem Turbo získá superschopnost - neuvěřitelnou rychlost, jeho život se rozjede na plné obrátky! S pomocí zkušených hlemýždích závodníků se Turbo zúčastní slavného závodu Indy 500 a splní si tak svůj velký sen.
17:20 Před kamerou XII. (31) STEREO

žánr: FILM
(HOLLYWOOD ON SET XII. (603) EP. 31) filmový magazín USA (2015).
více informací Nahlédněte s pořadem Před kamerou každý týden do zákulisí tří největších filmových projektů, vychutnejte si nejlepší akční záběry a sledujte exkluzivní rozhovory s herci a režiséry.
17:50 Miluji tě k smrti od 12 roků

žánr: FILM
(I LOVE YOU TO DEATH (1990)) černá krimi komedie USA (1990). Hrají: Kevin Kline, Tracey Ullmanová, Joan Plowrightová, River Phoenix, William Hurt, režie: Lawrence Kasdan.
více informací Netradiční komedie natočená dle skutečného příběhu ženy, která se pokusila zabít svého manžela. A to rovnou čtyřikrát! Joey je chronický sukničkář, kterému manželka Rosaile přijde na jeho věčné zálety. A rozhodne se ho poslat na onen svět.
logo stanice Cinemax Cinemax
16:10 Napříč vesmírem STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků

žánr: FILM
(ACROSS THE UNIVERSE) dobové muzikálové drama USA (2007). Hrají: Evan Rachel Woodová, Jim Sturgess, Joe Anderson, Dana Fuchsová, Martin Luther McCoy, režie: Julie Taymorová.
více informací Mladík z Liverpoolu přichází za války ve Vietnamu do USA hledat svého otce. Skončí v newyorské čtvrti Greenwich Village, kde se zamiluje do mladé Američanky. Spolu pak prožívají změny, které zasáhly Spojené státy během bouřlivých 60. let.
18:25 Můj soused rocker STEREOod 12 roků

žánr: FILM
(THE BEAT BENEATH MY FEET) komediální drama VB (2014). Hrají: Luke Perry, Lisa Dillonová, Nicholas Galitzine, Verity Pinterová, James Tarpey, režie: John Williams.
více informací Teenager Tom odhalí pravou identitu nového souseda. Zdiskreditovaný rockový bůh, který před lety zmizel, dluží na daních hotové jmění. Chlapec přistoupí na to, že jeho tajemství nevyzradí, má ale podmínku - rocker ho musí učit na kytaru.
20:00 Čas smyslnosti STEREOPremiéraod 12 roků

žánr: FILM
(RESTORATION (1995)) historické drama USA/VB (1995). Hrají: Robert Downey Jr., Sam Neill, David Thewlis, Polly Walkerová, Meg Ryanová, režie: Michael Hoffman.
více informací Mladý lékař Robert Merivel je v 17. století nečekaně přizván ke královskému dvoru. Náhle je z něj úspěšný muž, jehož vzestup však netrvá dlouho. Když mu král nařídí, aby se oženil s jeho nejmladší konkubínou, Merivel se do ní zamiluje...
logo stanice Film+ Film+
16:10 Mongol - Čingischán od 12 roků

žánr: FILM
(Mongol) (2007). Režie: Sergey Bodrov Hrají: Tadanobu Asano, Amadu Mamadakov
více informací Monumentální epos o cestě ke sjednocení mongolských kmenů Čingischánem, největším vojevůdcem konce 12. století, který dobyl Čínu. Jeho otec, chán, tedy vůdce kmene, je zákeřně zavražděn. Jeho syn, Temudžin - pozdější Čingischán - je zrazen vlastními lidmi a vězněn. Podaří se mu uprchnout do stepí a zde postupně shromažďuje bojovníky. Vojenský stratég a vynikající vojevůdce se pomalu rodí. Film je úžasnou historickou freskou zrodu vojenské síly Mongolů, ale i romantickým příběhem lásky, zpracovaný v dokonalých filmových obrazech v autentickém prostředí.
18:20 Čtvrtý anděl od 15 roků

žánr: FILM
(The Fourth Angel) (2001). Režie: John Irvin Hrají: Jeremy Irons, Forest Whitaker
více informací Jack, jeho manželka a dcera se vydají na dovolenou do Indie o které dlouho snili. Cestou unesou teroristé letadlo a řada lidí přijde o život, mezi nimi Jackova manželka a dcera. Nešťastný Jack se vrátí domů a snaží se najít smysl útoku na letadlo, kde ztratil své nejbližší. Když se dozví, že únosci letadla jsou propuštěni a na svobodě, rozhodne se pro pomstu...
20:05 Odsouzení od 12 roků

žánr: FILM
(Conviction) (2010). Režie: Tony Goldwyn Hrají: Hilary Swank, Sam Rockwell
více informací Film podle skutečné události. Bettyn svět se zhroutí, když je její milovaný bratr Kenny zatčen a odsouzen za vraždu na doživotí. Betty je přesvědčena o jeho nevinně a pomocí nejmodernějších kriminálních technologií se snaží prokázat bratrovu nevinnu. Neobyčejné pouto mezi sourozenci je inspirativní pro náš uspěchaný život. Úžasný výkon Hillary Swank jako Betty. Ne pro nic je dvojnásobná držitelka Oscara.
logo stanice Doku CS Doku CS
16:25 Největší přání 2

žánr: DOKUMENT
(Největší přání II.) Dokumentární / biografický. (Československo - 1990). Režie: Jan Špáta.
více informacíVýpovědi a zamyšlení mladých lidí o životních hodnotách v posledním roce totalitního režimu. Nezávislý pohled Jana Špáty do společnosti lidí, kteří se pohybují na hranici dospělosti. Mladí osmnáctiletí lidé mají za úkol odpovědět na prostou, avšak o to obsáhlejší otázku: "Jaké je vaše největší přání?". Poslední záběr filmu je natočen 17. listopadu 1989 na Národní třídě. Odpovědi ukazují celkový posun v názorech a hodnotách. Ideolismus šedesátých let nahradila celková skepse a nevíro ve vlastní možnosti něco změnit.
17:50 Divadlo S+H v Japonsku

žánr: DOKUMENT
(Divadlo S+H v Japonsku) Dokumentární / dokumentární / umělecký. (Československo - 1981). Režie: Helena Třeštíková.
více informacíFilm k 50. výročí divadélka ukazuje záslužnou práci členů souboru doma i v zahraničí.
18:05 Desátá múza

žánr: DOKUMENT
(Desátá múza) Dokumentární. (Československo - 1981).
více informacíStřihový dokument, který přibližuje československý film - jeho úspěchy v historii i současnosti, názory zahraničních i domácích tvůrců. Dokument zároveň přibližuje Karlovy Vary - nejen jako lázeňské město ale hlavně jako místo, kde se každoročně koná jeden z nejvýznamnějších filmových festivalů v Evropě.
logo stanice Kino CS Kino CS
15:50 Lupič legenda

žánr: FILM
(Lupič legenda) Drama / krimi. (Československo - 1972). Režie: Karel Steklý. Hrají: Čestmír Řanda st., Eduard Cupák, Eliška Balzerová, Jaroslav Satoranský, Jiří Holý, Josef Beyvl, Josef Větrovec, Martin Růžek, Vladimír Brabec, Vladimír Menšík.
více informací1905: pražská policie bezvýsledně pátrá po špercích, za jejichž krádež byl odsouzen lupič-anarchista Jindřich Legenda. Propuštěný vážně nemocný Legenda má být nepřetržitě sledován.
17:25 Řeknem si to příští léto

žánr: FILM
(Řeknem si to příští léto) Komedie. (Československo - 1977). Režie: Július Matula. Hrají: Markéta Fišerová, Ondřej Havelka, Pavel Zedníček.
více informacíKarel, mladý muž s neznámou minulostí, ale s vyhraněným žebříčkem hodnot a ideálním morálním kodexem, přichází uprostřed žní do vesnice. Pro obyčejné, přízemní venkovany je Karlův životní styl málo pochopitelný, a tak ho mezi sebe prostě nepřijmou. Léto končí a on odchází se svým poselstvím zase někam jinam. Snad se sem vrátí za rok, aby se pokusil svou podivnou misi opakovat...
18:50 Káťa a krokodýl

žánr: FILM
(Káťa a krokodýl) Rodinný. (Československo - 1965). Režie: Věra Plívová-Šimková. Hrají: Alena Kreuzmannová, Marek Vašut, Václav Trégl.
více informacíUž celovečerní debut Věry Šimkové-Plívové prozrazuje bezpečné zvládání dětských herců, kteří před kamerou působí zcela uvolněně. Příběh zachycuje jeden prázdninový den v hlavním městě: nadšený chovatel si vezme domů všechna zvířátka ze školního koutku živé přírody, avšak nepočítá s tím, že rodiče budou s takovým činem málo nadšení - a ještěže východisko z nouze nabídla podnikavá Káťa, která si zvířata převezme. Jenže ta využijí chvilky nepozornosti a rozutečou se.
logo stanice CS Film CS Film
16:00 Třicet jedna ve stínu Česky

žánr: FILM
Kriminální drama (1965). Hrají: James Booth, Rudolf Hrušínský, Anne Heywood, Jiří Sovák, Stella Zázvorková, Jan Skopeček, Věra Tichánková, Valtr Taub, Anne Todd, Vladimír Menšík, Sir Donald Wolfit, Jiřina Jirásková aj., režie: Jiří Weiss.
více informací Kontroloři při náhlé inventuře zjistí, že v jedné pražské prodejně potravin chybí větší množství drahého alkoholu. Odpovědná za ztrátu je prodavačka Alena, která ví, že do lahví nalil tmavý čaj její milenec, vedoucí prodejny Vorel. Ten ji cynicky požádá, aby vzala vinu na sebe. Nešťastná žena spáchá sebevraždu. Kontrolor dr. Kurka pochopí, že skutečného pachatele nedokáže usvědčit. Působivě natočený dramatický příběh s neobvyklou účastí anglických herců. (79 minut)
17:25 Válka mýtů zbavená (18)

žánr: DOKUMENT
Dokumentární (2013).
více informací 18. díl - Boj s počasím. Nacistické filmové týdeníky vydávají svá tajemství. Ukazují druhou světovou válku v dosud neviděné podobě, a to jak na bojišti, tak v zázemí. Cyklus tematicky laděných sestřihů svým komentářem doprovodil dr. Zdeněk Zbořil. (10 minut)
18:00 Příběh z periferie Česky

žánr: FILM
Drama (2012). Hrají: Soňa Černá, Martin Čech, Jaromír Sýkora, Petra Libíková, Miroslav Žižka, Ladislav Výmola, Kateřina Čechová, Patrik Palkovič, Pavel Vrága aj., režie: Karel Hřib.
více informací Nezávislý film líčí milostný příběh prodavačky Radky a budoucího vysokoškoláka Honzy, mladých lidí, kteří příliš pozdě zjistí, že jednou přervané pouto už nemusí být nikdy obnoveno. Radka totiž hledala atraktivnější náhradu nejprve v motorkářském prostředí, poté mezi rockovými muzikanty, avšak nic pozitivního nenašla. Scenárista, režisér a současně i kameraman Karel Hřib zasadil svůj příběh do maloměstského prostředí, do hospod a hřmotných koncertů reálné skupiny Praetorian, od níž pocházejí početné písničky, které ve filmu zaznějí. (93 minut)
logo stanice AMC Channel AMC Channel
16:25 To je ale bláznivý svět

žánr: FILM
(It's A Mad, Mad, Mad, Mad World) komedie USA (1963). Režie: Stanley Kramer Hrají: Spencer Tracy, Milton Berle, Sid Caesar, Buddy Hackett
více informací Umírající zločinec prozradí automobilistům, kteří mu přispěchali na pomoc, kam ukryl kořist uloupenou před mnoha lety. Mezi všemi těmito ctihodnými občany se brzy rozpoutají šílené závody, protože uloupené peníze chce každý pro sebe.
18:55 Manhattan

žánr: FILM
(Manhattan) komedie USA (1979). Režie: Woody Allen Hrají: Woody Allen, Diane Keaton, Michael Murphy, Mariel Hemingway
více informací Isaac se rozvedl se svou ženou Jill, která po rozvodu žije rovněž s partnerkou a v připravované knize se rozepisuje o intimních detailech jejich manželského života. Isaac zase začal chodit s nádhernou sedmnáctkou, ale brzy se zamiluje do Mary, milenky své
20:30 Záskok

žánr: FILM
(The Favour, The Watch And The Very Big Fish) komedie USA (1992). Režie: Ben Lewin Hrají: Bob Hoskins, Jeff Goldblum, Natasha Richardson, Michel Blanc
více informací Fotograf se od tvorby náboženských snímků dostane až k dabování pornofilmu i do dalších patálií.
logo stanice Film Europe Film Europe
15:35 Paříži, miluji Tě od 15 roků

žánr: FILM
(Paris, je t'aime) Drama, Francie / Německo / Švýcarsko (2006). Hrají: Bruno Podalydés, Elias McConnell, Florence Muller, Leila Bekhti, Marianne Faithfull, režie: Alexander Payne, Alfonso Cuarón, Bruno Podalydés, Christopher Doyle, Daniela Thomas, Emmanuel Benbihy, Ethan Coen, Frédéric Auburtin, Gérard Depardieu, Gurinder Chadha, Gus Van Sant, Isabel C ....
více informací V Paříži, miluji Tě se sešli světoznámí režiséři, mezi něž patří bratři Coenovi, Gus Van Sant, Gurinder Chadha, Wes Craven, Walter Salles, Alexander Payne a Olivier Assayas, aby společně ukázali Paříž způsobem, jaký tu ještě nebyl. Natočen lidmi stejně kosmopolitními jako město samo. Americký turista vidí rasové napětí a paranoidní vize města. Mladá emigrantka pracuje v buržoazním prostředí. Americká hvězdička natáčí film. Muž neví, zda být s manželkou nebo milenkou. Mladík pracuje v tiskárně a touží po jiném muži. Otec se pere se vztahem ke své dceři. Pár se snaží okořenit svůj sexuální život. To je jen pár zážitků, které tvoří PAŘÍŽI, MILUJI TĚ.
17:40 Benátky od 12 roků

žánr: FILM
(Wenecja) Drama, Polsko (2010). Hrají: Agnieszka Grochowska, Grazyna Blecka-Kolska, Julia Kijowska, Magdalena Cielecka, Marcin Walewski, režie: Jan Kolski.
více informací Marek sní o výletu do Benátek. Vypuknutím druhé světové války jsou jeho sny zmařeny, je nucen žít v malé polské vesnici v chátrajícím domě své těty. Když zuřivé bouře zatopí dům, vytváří s pomocí tety v zaplaveném suteréně svou vlastní verzi Benátek s ostrovy, vystupujícími z vody, aby odvrátil svou mysl od drsné reality války. Společně vstoupí do podzemního světa snů, který se zdá být čím dál skutečnější než nadzemný. Režiser Jan Jakub Kolski ve filmu, založeném na románu Włodzimierza Odojewského, mistrovsky kombinuje brutální obrazy války se snami a představy dítětě, jeho úniku do světa fantazie a magie.
19:45 Poslední metro

žánr: FILM
(Dernier Métro, Le) Drama / romantický / válečný, Francie (1980). Hrají: Paulette Dubost(Germaine Fabre), Catherine Deneuve(marion Steiner), Gérard Depardieu(Bernard Granger), Jean Poiret(Jean-Loup Cottins), Andréa Ferréol(Arlette Guillaume), režie: François Truffaut.
více informací Retrofilm z divadelního prostředí se odehrává během německé okupace Francie za 2. světové války. Majitel pařížského divadla Montmartre, Lucas Steiner, musí kvůli židovskému původu zmizet. Vedení divadla po něm přebere jeho manželka a první dáma scény, Marion. V nelehkých časech okupace, války a antisemitských nálad připravuje novou hru podle manželových režijních poznámek. Hra má název Ztracená a Marion v hlavní roli sekunduje nenapravitelný sukničkář Bernard Granger. V kritickém období se divadlo více než kdykoliv předtím stává obrazem života: každý něco předstírá, hraje svou roli a nikdo nemůže nikomu věřit. Navzdory všeobecnému ovzduší ohrožení a nedůvěry se však během zkoušek začne mezi Bernardem a Marion vyvíjet vztah. Film získal 10 Césarů - francouzských národních filmových cen, a byl nominován na Zlatý glóbus a na Oscara za nejlepší cizojazyčný film. V hlavných rolích účinkují ikony francouzského filmu Catherine Denevueová a Gérard Depardieu.
logo stanice Eurosport Eurosport
15:45 Cyklistika Live

žánr: SPORT
Vuelta - 10. etapa
18:00 Tenis Live

žánr: SPORT
US Open
21:00 Tenis Live

žánr: SPORT
Game, Set and Mats
logo stanice Eurosport2 Eurosport2
17:00 Tenis Live

žánr: SPORT
US Open
03:00 Tenis

žánr: SPORT
US Open
06:30 Tenis

žánr: SPORT
US Open Breakfast
logo stanice Sport 1 Sport 1
17:00 Fotbal full HD

žánr: SPORT
Eredivisie, 4. kolo, nejskvělejší okamžiky, nové
18:00 Fotbal full HD

žánr: SPORT
PSV - Feyenoord Eredivisie, 4. kolo, nové
20:00 Fotbal full HD

žánr: SPORT
Napoli - Sampdoria Serie A, 2. kolo, nové
logo stanice Sport 2 Sport 2
16:30 Lední hokej Repríza

žánr: SPORT
Slovan - Metallurg Nk KHL, základní část, Bratislava
19:15 Lední hokej Reprízafull HD

žánr: SPORT
HC Pardubice - Färjestad Karlstad Hokejová liga mistrů, skupina Stage, Pardubice
22:00 Fotbal Reprízafull HD

žánr: SPORT
Roma - Juventus Serie A, 2. kolo
logo stanice Nova sport Nova sport
17:00 Teleshop
17:15 MotoGP-VC Velké Británie (závod Moto3) Záznam

žánr: SPORT
Záznam 12. závodu třídy Moto3 MS silničních motocyklů (Silverstone)
18:00 MotoGP-VC Velké Británie (závod Moto2) Záznam

žánr: SPORT
Záznam 12. závodu třídy Moto2 MS silničních motocyklů (Silverstone)
logo stanice Sport 5 Sport 5
16:45 Perfection - sportovní vrcholy 16/9

žánr: SPORT
nezapomenutelné okamžiky a výkony sportovní historie
17:20 ME v softballu juniorů v Mostě 16/9

žánr: SPORT
ukázky z Mistrovství Evropy ze softballu
17:40 7 pádů Honzy Dědka 16/9

žánr: SPORT
talkshow se zajímavými hosty - Petr Čtvrtníček
logo stanice Golf Channel Golf Channel
15:00 D+D Real Czech Masters

žánr: SPORT
Finálové kolo turnaje European Tour
18:00 Golf Central

žánr: SPORT
Golfové noviny
18:30 The Golf Fix 14/2013

žánr: SPORT
Michael Breed
logo stanice ČT art ČT art
05:59 Závěr vysílání

Kanál ČT art vysílá denně od 20:00 hodin na frekvenci dětské televize ČT:D (Déčko).
20:00 Události v kultuře SKRYTÉ TITULKYLiveaudio description

žánr: ZPRÁVY
Každodenní souhrn nejdůležitějšího a nejzajímavějšího dění v naší i světové kultuře (Opakování 31.8./ČT24 a 31.8./ČTart)
20:20 Cirque du Soleil: Ka ZáznamPremiéra

(Cirque du Soleil Presents Ka) Velkolepá akrobatická odysea za láskou, mstou a spravedlností. Záznam špičkového představení světoznámé zábavní společnosti (2007) (opakování 2.9./ČTart)
logo stanice MTV Europe MTV Europe
17:00 Randy Jackson uvádí - Nejlepší Americká Dance Crew
18:00 MTV VMA 2015 Pre Show

Tudo o que precisas de saber sobre a mais louca cerimónia de prémios de música.
19:00 MTV VMA 2015 Pre Show

Tudo o que precisas de saber sobre a mais louca cerimónia de prémios de música.
logo stanice Óčko Óčko
15:05 Óčko hity

klipy nonstop
19:00 Party Ride Live

reportáž z Óčko párty
19:05 Óčko hity

klipy nonstop
logo stanice iConcerts HD iConcerts HD
17:00 Embrace - Live at the Astoria

VARIOUS, Embrace
19:00 PLAYLIST

VARIOUS
20:00 Later with Jools Holland 22 (02)

VARIOUS, Texas
logo stanice Retro Music TV Retro Music TV
16:30 retrománie

podvečerní porce retra
18:00 reproduktor

nad dopisy diváků...
19:00 retrománie

podvečerní porce retra
logo stanice Brava HDTV Brava HDTV
16:38 Mahler - Symphony No. 1

Jean Paul’s novel 'Titan’, in which an artistically gifted young man, driven by his failure to find his way in society, eventually commits suicide in despair, inspired Gustav Mahler to compose his Symphony No. 1. The work did not come easily to Mahler: he composed it between 1887 and 1888 when he, in his twenties, was working as a conductor at the Oper Leipzig. The first version of the work was considered as a symphonic poem in two parts, as its titles told a specific musical story. This original version premiered in Budapest in 1898, but it did not go down well. Mahler decided to revise his work: he left out the expressionist titles and cut the second part (Blumine). This results in a wonderful symphony, full of musical references. The opening part quotes one of Mahler's earlier compositions (Ging heut' morgens übers Feld from Lieder eines Fahrenden Gesellen), the second movement is an Austrian ländler (a folk dance), and the third part refers to a very well-known melody: 'Brother John'. All in all, this Symphony No. 1 marks an incredible achievement for a composer this young. Fabio Luisi, Sächsische Staatskapelle Dresden
17:38 Beethoven - Symphony No. 7, fourth movement

The year 1812 was a busy year for the well-known but deaf composer Ludwig van Beethoven. At last, Beethoven got the chance to meet that other famous German, Johann Wolfgang von Goethe, but Goethe’s personality proved a disappointed to Beethoven. The composer was carrying on a hectic love life: in 1812 he wrote his famous letter to an anonymous 'Unsterbliche Geliebte’ ('Immortal Beloved’). Moreover, he was getting involved in the life of his younger brother, who was infatuated with a housekeeper. Yet despite his activities, Beethoven found the time to compose several new works, among which his Seventh Symphony. The piece was first performed in 1813, at a concert for the benefit of wounded soldiers; if ever an orchestra was an all-star ensemble, the orchestra that graced the stage that night certainly deserved that name: Louis Spohr was one of the violinists, and among the other orchestra players were Johann Nepomuk Hummel, Giacomo Meyerbeer and Antonio Salieri. In this broadcast: the fourth movement. Claudio Abbado, Berlin Philharmonic
17:47 Fernández - Batuque

Over the last couple of years, Gustavo Dudamel and the musicians of Venezuelan youth orchestra 'Simon Bolivar’ have shaken up the international classical music scene. They are the proof of success of José Antonio Abreu’s system. Abreu started his 'El Sistema’ more than 30 years ago, a youth orchestra network in which street children are taught to play a musical instrument, giving them a chance to a better future. This broadcast shows a performance of Fernandez’’Batuque’. Gustavo Dudamel, Simon Bolivar Youth Orchestra
logo stanice JimJam JimJam
17:09 Kravička Connie (109)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Connie je neposedná malá kravička, která strká svůj zvědavý čumáček úplně všude a která je strůjcem mnoha problémů a každého poplete.
17:19 Kravička Connie (105)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Connie je neposedná malá kravička, která strká svůj zvědavý čumáček úplně všude a která je strůjcem mnoha problémů a každého poplete.
17:28 Kipper (66)

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátkem prožívá spoustu dobrodružství, ale i nesnází.
logo stanice duck tv duck tv
17:12 Monika a Rudy 2

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Monika a Rudy nás zavedú do svety rytmov. V jednotlivých epizódach sa stretávajú s rôznymi zvieratkami. Zvieratká sa rytmicky pohybujú a naši priatelia ich nasledujú. Drž krok s nimi aj ty!
17:15 Veselé kráľovstvo

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Pokračovanie dobrodružstiev roztomilých zajačikov z Veselej lúky, v ktorých sa vám predstaví krásna princezná Sari, statočný princ Nati, starostlivá veverička - kuchárka, nebojácny ježko - rytier a vynaliezavý macko - čarodejník.
17:18 Zack & Ziggy

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Rozprávka Zack & Ziggy vás naučí základnému konceptu veľkosti na dobrodružstvách malého chlapca, bifloška menom Zack a jeho verného kamaráta psíka Ziggyho. Spolu porovnávajú, zoraďujú a tvoria skupiny na základe veľkosti.
logo stanice Disney Channel Disney Channel
16:50 Austin & Ally

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Dvě naprosto rozdílné osobnosti, extrovert, hudebník a zpěvák Austin a skvělá, ale plachá, autorka písní Ally spolu začnou spolupracovat.
17:15 Nakopni to

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Studenti bojových umění na Akademii Bobbyho Wasabiho usilují o záchranu své školy. Setkají se s talentovaným, ale nafoukaným Jackem. Podaří se jim ho přesvědčit, aby jim svými schopnostmi pomohl školu zachránit?
17:40 Nakopni to

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
Studenti bojových umění na Akademii Bobbyho Wasabiho usilují o záchranu své školy. Setkají se s talentovaným, ale nafoukaným Jackem. Podaří se jim ho přesvědčit, aby jim svými schopnostmi pomohl školu zachránit?
logo stanice Minimax Minimax
16:55 Lenin ranč 1 (17) od 7 roků

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(The Ranch) Vodní past V seriálu Lenin ranč budeme sledovat příběhy čtyř přátel, kteří nejen milují koně, ale také je podle potřeby ošetřují a za tím účelem zakládají ranč. Otázka zní, zdali dobrý úmysl postačí, aby všechno klapalo, nebo zdali se budou muset zakladatelé ranče potýkat s překážkami? Dívejte se na náš seriál a uvidíte!
17:25 Martinka 1 (5) od 7 roků

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Martine) Martinka v tomto seriálu pozvolna objevuje svět, a jde tak menším divákům následováníhodným příkladem. Seriál se vyznačuje pečlivě propracovaným vizuálním prostředím a logickými odkazy, a proto se i malé děti cítí v tomto světě jako doma. Tento filmový cyklus už se s úspěchem promítá déle než 50 let, díky čemuž může Martinka dokázat, jak velká síla se skrývá v univerzální pohádkové postavičce, které ani zub času neuškodí.
17:40 Kniha džunglí - safari 1 (22) od 7 roků

žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ
(Jungle Book Safari) Znovu přicházejí již známé postavy z Knihy džunglí - Mauglí, Balú a Baghíra, aby vám na svých veselých dobrodružstvích ukázali, jaké má džungle obyvatele. Budete se výborně bavit a zároveň se vám hlava skoro nepozorovaně naplní novými poznatky. Tak vzhůru do pralesa!
logo stanice RiK RiK
17:00 Hovoriaca Kniha kúziel (9)

(Ultimate Book of Spells) Traja šikovní študenti školy mágie dostanú jedného dňa zvláštnu hovoriacu knihu kúziel Hokuz. Spolu sa potom musia vydať do stredu Zeme, aby porazili mocného čarodejníka Zarlaka a zachránili svet. Kanadský akčný animovaný seriál (2001).
17:30 Kúzelný svet elfov a víl (9)

(Shadow of the Elves) Majú svoj vlastný svet! Je takmer neviditeľný a je skrytý hlboko vnútri toho nášho. Je to delikátny svet kvetín veľkých ako stromy a hmyzu veľkosti drakov. Svet, kde zúriví elfovia strašia v močiaroch a obývajú tmavé a tajuplné jaskyne. Bez varovania sa pod rúškom zla zakrádajú po celej krajine vedení lordom Kannom, vodcom všetkých elfov. Ten by chcel ovládnuť celý rozprávkový svet a dobyť všetky kúty tejto magickej ríše. Britsko-nemecko-luxemburský animovaný rodinný fantazijný seriál (2004). Réžia: Jeff "Swampy" Marsh
18:00 Legenda o Williamovi Tellovi (3) od 7 roků

(Legend of William Tell) Mladý Will žije na farme so svojimi rodičmi. V jeho krajine však temný čarodejník Kreel zvrhne kráľovskú rodinu a na trón dosadí zlomyseľného Xaxa. Biela čarodejnica Kalem požiada Willa o záchranu princeznej Vary. Zároveň musí nájsť krištáľový šíp, ktorým porazí Kreela. Novozélandský dobrodružný hraný seriál (1998) Hrajú: Kieren Hutchison, Andrew Robertt, Peter McKenzie, Ken Blackburn a ďalší. Réžia: Mike Smith, Declan Eames, Geoff Husson a ďalší.
logo stanice KinoSvět KinoSvět
17:10 Teleshopping

Nakupujte z domova.
17:25 Elixír 2

žánr: DOKUMENT
Naučný dokument. Pořad o zdraví a dalších zajímavostech. Tentokrát nám Pavlína Brzáková představí známou zpěvačku čínského původu Feng-yűn Song.
17:50 Buenos Aires

žánr: DOKUMENT
Buenos Aires. Buenos Aires je 10. největší město na zeměkouli. Nachází se na východě země na pobřeží Atlantského oceánu, je to nejdůležitější argentinský přístav, při společném ústí řek Uruguay a Paraná. Samotné město leží na 34. stupni jižní zeměpisné šířky, zhruba na stejné úrovni jako Sydney nebo Kapské město, v nadmořské výšce asi 25 m. Převládá zde mírně vlhké subtropické podnebí. Léta jsou obvykle velmi horká, průměrná teplota se v období od prosince do března pohybuje něco pod 25 °C. Zimy jsou vlhké, teplota neklesá nikterak nízko, v období od června do srpna můžou teploty klesat pod 10 °C. Roční úhrn srážek činí 1 005 mm. Převládajícím typem krajiny v okolí města je pampa. Mezi nejdůležitější místa města patří Plaza de Mayo s budovou Casa Rosada, což je prezidentský palác. Dále zde stojí např. Metropolitní katedrála a budovy zvané Cabildo. Od Plaza de Mayo se v délce 1,5 km táhne třída Avenida de Mayo až k náměstí Plaza del Congreso. Na tomto náměstí se nachází budova Congreso de la Nación (Národní shromáždění) a pomník Dvou kongresů (Monumento a los dos Congresos). Velmi zajímavým místem je hřbitov Cementario de la Recoleta, který připomíná svými hroby miniaturu města. Spousta kulturních míst je postaveno ve čtvrti Palermo, stojí zde botanická a zoologická zahrada, planetárium, dostihová dráha, hřiště na pólo a růžový sad. Nejznámějším symbolem metropole je obelisk nacházející se v ulici Avenida 9 de Julio. Oblíbeným místem turistů jsou čtvrtě San Telmo a La Boca, kde mimo jiné sídlí nejslavnější argentinský fotbalový klub, Boca Juniors.
logo stanice Kino Barrandov Kino Barrandov
15:30 Třicet případů majora Zemana (20)

žánr: SERIÁL
Modrá světla Televizní seriál (1974-79), ve kterém se Jan Zeman postupně vypracoval z civilisty až na náčelníka pražské kriminálky. Hrají V. Brabec, R. Jelínek, J. Holý, S. Matyáš, R. Rázlová, J. Bek a další. Režie J. Sequens
17:30 Vražedné pobřeží (21, 22) SKRYTÉ TITULKYPremiéra

žánr: SERIÁL
(Tropical Heat) Soukromý detektiv Nick Slaughter likviduje zločin na pobřeží... Kanadský kriminální seriál (1991-1993). Hrají R. Stewart, C. Dunn, I. Tracey, P. Armendáriz Jr. , A. Nashman a další
19:45 Česká tajenka STEREO

Zábavná soutěž plná tajenek pro velké i malé. Pořadem Vás provede Aleš Cibulka
logo stanice Mňam TV Mňam TV
17:00 Hostina génia Hestona 2 (1)

Neuvěřitelné recepty Hestona Blumenthala.
18:00 Sametové léto (4)

Sezónní poradna Valentina Warnera.
18:15 U mě v kuchyni (21)

U šéfa doma. Paul Merrett
logo stanice Hustler TV Hustler TV
16:00 Eighteen And Creampied
17:30 Over 30 Moms Crammed
19:00 First-Time New Teens
logo stanice BRAZZERS TV Europe BRAZZERS TV Europe
17:08 Anything For You od 18 roků

It's late at night and Katie shows her lover how she has mastered the art of love making perfectly.
17:24 My Roommate Is A Stripper od 18 roků

Scott gives Dylan and Halie a tour of a vacant apartment. Dylan and Halie decide to take the apartment and move in immediately. The two girls tell Scott that they're strippers, which gives Scott some ideas. The girls start practising lap dancing and pole dancing right away, unaware that Scott is watching them. They eventually do catch him though, and cut a deal: they'll help him a bust a nut for a month's rent.
17:46 The Initiation Of Ava Dalush od 18 roků

Ep. 5. Naughty twosome Ava Dalush and Laela Pryce caress each other's toned bodies before a horny stud joins in on the fun. This is one threesome you won't forget!
logo stanice Leo TV Leo TV
06:00 Závěr vysílání
22:00 LEO NIGHT LIVE EXTRA od 18 roků

Show dívek, originální pořady z produkce LEO TV! V této hodině uvidíte LEO taxi a Sexuální exekutor
23:00 LEO NIGHT LIVE EXTRA od 18 roků

Show dívek, originální pořady z produkce LEO TV! V této hodině uvidíte 100 % nemravné masáže a Úlety nadržené paničky
logo stanice Man-X Man-X
06:00 NO BROADCAST

erotic
00:00 Raw school fantasies

erotic
01:53 Big country

erotic
Legenda:bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let,STEREO...stereo,MONO...mono,DUO...vysílání s duálním zvukem,SURROUND SOUND...Surround sound,DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround,DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,16/9...obrazový formát 16:9,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky,znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis),MHP...MHP (interaktivní aplikace),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,černobíle...černobílé vysílání,full HD...pořad v nativním HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,Česky...česky,Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2015