na den:
[ PREVIEW ] logo Skylink logo freeSAT by UPC Direct logo Digi TV

PARABOLA.CZ > TV PROGRAM > PAKET SKYLINK

ČT 1 ČT 1
 12:30  Sama doma znakový jazykLivefull HD
*

Být doma neznamená samotu. Harmonie vztahů a rodiny

 14:00  Vše o vaření SKRYTÉ TITULKYPremiérafull HD
*

S Bárou Vyskočilovou se o jídle, pití a stolování dozvíte všechno, co vás zajímá. Režie M. Liška

 14:15  Okouzlení II (26/32) SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

(Incantesimo II) Italská rodinná sága podle slavné spisovatelky ženských románů Marii Venturiové (1999). Hrají: A. Nanová, G. Guidelli, V. Corbellini, P. Pitagoraová, G. Pambieri, D. Poggiová a další. Režie Tomaso Sherman a Alessandro Cane (50 min)

ČT 2 ČT 2
 13:05  Vesnicopis SKRYTÉ TITULKY
*

Kouty Doudlebsko, trochu zapomenutá oblast jižních Čech se skvosty renesanční architektury (2012). Do vesnic, které pamatují ještě Petra Voka z Rožmberka, vás zavede Lumír Tuček

 13:30  U455 - Zapomenutá ponorka SKRYTÉ TITULKYfull HD
*žánr: DOKUMENT

Příběh německé válečné ponorky a její posádky, jejíž cesta skončila v Janovském zálivu u italského pobřeží. Vrak objevili potápěči teprve před čtyřmi lety. Francouzský dokument

 14:25  Ženy ve spitfirech DUOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: DOKUMENT

K vítězství Velké Británie nad Třetí říší přispěly i ženy, které dopravovaly nová letadla z továren na bojová letiště. Dokument BBC

ČT 24 ČT 24
 13:05  Studio ČT24
*

Aktuální rozhovory na aktuální témata v ČR i ve světě. Možnost přerušení vysílání v důsledku přímých přenosů z významných akcí

 13:30  Zprávy SKRYTÉ TITULKY
 13:35  Studio ČT24
*

Aktuální rozhovory na aktuální témata v ČR i ve světě. Možnost přerušení vysílání v důsledku přímých přenosů z významných akcí

ČT Sport ČT Sport
 12:50  Olympijský magazín audio description
*

Týdenní přehled novinek z olympijského světa

 13:25  Tenis: Brno Open 2014
*

Reportáž z tenisového turnaje vozíčkářů v Brně

 13:40  Hokejbal: Finále ČP v hokejbalu
*

Sestřih z finálového zápasu Českého poháru hokejbalistů


NOVA NOVA
 12:25  Vražedná čísla III (7) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(Numbers III) Výpadek proudu Část Los Angeles zasáhne výpadek elektrického proudu a navíc je na místě rozvodu nalezen mrtvý muž, jenž podle všeho prováděl běžnou údržbu. Na policii je, aby vyloučila, že se nejedná o teroristický čin... Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2006). Hrají D. Krumholtz, R. Morrow, J. Hirsch, A. Ballard, P. MacNicol, N. Rawat a další.

 13:25  Odložené případy (3) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

(Cold Case) Náš chlapec se vrátil Starý násilník začal po čase opět řádit. Na Lilly Rush je, aby ho našla dřív, než stačí někomu ublížit. Americký kriminální seriál (2003). V hlavní roli Kathryn Morris. Dále hrají T. Barry, J. Finn, J. Ratchford a další.

 14:20  Dr. House IV (5) STEREO16/9SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

(House M. D. IV) Prohlédnutí Dr. Gregory House si k pacientům dovolí cokoliv a má skutečně nevybíravé způsoby. Ale z toho, co si o něm myslí ostatní, si velkou hlavu nedělá. Ví, že díky svému neomylnému instinktu, netradičním diagnostickým metodám a maximálnímu nasazení týmu, vyřeší i ty nejtěžší medicínské případy... Čtvrtá řada amerického seriálu (2007). V hlavní roli Hugh Laurie, dále hrají J. Morrison, O. Epps, L. Edelstein, J. Spencer, R. S. Leonard a další.

NOVA CINEMA NOVA CINEMA
 13:10  Enigma
*žánr: FILM

Britští členové dešifrovacího týmu stojí tváří v tvář nejhorší noční můře. Nacistické ponorky změnily kód a bitva o Atlantik dostává nové rozměry. Situaci musí zachránit brilantní mladý matematik Dougray Scott. Ten ale řeší i svou soukromou záhadu - žena, kterou miluje, znenadání zmizela... Válečný thriller v koprodukci Německa, Nizozemí, USA a Velká Británie (2001). Dále hrají K. Winslet, S. Burrows, J. Northam, T. Hollander a další. Režie M. Apted (114 min)

 15:15  Teleshopping
 15:40  Byl jednou jeden polda SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Ladislav Potměšil jako Major Maisner už ví, jak na to. Vše, co potřebuje znát, pečlivě nastudoval z amerického seriálu. Vypátrat agenta FBI v policejní škole je tak pro něj hračka... Český film (1995). Dále hrají R. Hrušínský ml. , S. Krainová, M. Moravec, J. Synková, P. Martincová, J. Sypal a další. Režie J. Soukup (83 min)

TV FANDA TV FANDA
 13:10  Tuningové války (3) STEREO16/9
*žánr: SERIÁL

(Car Warriors) Dva týmy mechaniků - Allstars a jejich vyzyvatelé soutěží o to, kdo během 72 hodin lépe přestaví stejný model starého auta od motoru až po interiér. Americký seriál (2011)

 14:05  Tajemný střelec STEREO16/9
*žánr: FILM

(Gunfighter's Moon) Lance Henriksen je osamělý a životem unavený pistolník, který marně uniká svojí reputaci. Když se na něho obrátí dávná láska s prosbou o pomoc, neváhá a rozjede se za ní... Americký western (1995) Dále hrají K. Lenz, D. McIlwraith, I. Sergei, N. Deloach, B. Johal a další. Režie L. Ferguson (91 min)

 15:45  Teleshopping
SMÍCHOV SMÍCHOV
 13:00  Krok za krokem II (19, 20)
*žánr: SERIÁL

(Step by Step II) Carol a Frankovi plyne život ve znamení problémů jejich dospívajících dětí, sourozeneckých bitev a manželských potíží, ale především ve znamení vzájemné lásky... Americký seriál (1992). Hrají P. Duffy, S. Somers, S. Keanan, S. Mitchell, B. Call, A. Watson, Ch. Castile, J. Byrne a další.

 13:55  Dva nosáči a video
*žánr: FILM

(Einsteiger, Die) Nerozlučná dvojice kamarádů Mike Krüger a Thomas Gottschalk žije normálním životem až do okamžiku, kdy se jednomu z nich podaří sestrojit úžasný vynález. Jedná se o přístroj, který dokáže oba nosáče přenést do filmových příběhů. Tato filmová pouť jim přináší nejedno bláznivé dobrodružství... Německá komedie (1985). Dále hrají A. Kruse, K. Weinzierl, C. Drews, U. Kier, K. Stiglmeier a další. Režie S. Rothemund (99 min)

 15:45  Správná Susan (17, 18)
*žánr: SERIÁL

(Suddenly Susan I) Susan je zaměstnaná v sanfranciském magazínu The Gate. Její hlavní povahový rys je, že se neustále o někoho stará. Nicméně, když si uvědomí, že si s bohatým snoubencem Kipem nejsou souzeni, a že život je víc než jen být známý jako "ta od Kipa Richmondse", náhle ho u oltáře opustí a teď je z ní najednou JEN Susan. Americký komediální seriál (1996) Hrají: Brooke Shields, Nestor Carbonell, Kathy Griffin, Barbara Barrie a další. (23 min)

PRIMA PRIMA
 11:35  Julie Lescautová IX (3) STEREOSKRYTÉ TITULKYaudio description
*žánr: SERIÁL

Odkvétající krása Sympatická policejní komisařka Julie Lescautová je zpět a řeší další zapeklité případy francouzského podsvětí... Francouzský kriminální seriál (2011). Hrají V. Genestová, G. Gabriel, J. Lauretová a další (86 min)

 13:25  Wolffův revír III (13) SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Obviněný: doktor Fried Wolffovu příteli hrozí, že si u soudu přesedne ze svého místa prokurátora na lavici obžalovaných. Vrchní komisař se snaží zbavit kolegu podezření z vraždy... Německý kriminální seriál (1996). Hrají J. Heinrich, K. Pönitz, G. Wameling, N. Seiffertová a další. Režie R. Liccini (48 min)

 14:30  Doktor z hor: Nové příběhy I (4) STEREOSKRYTÉ TITULKYaudio description
*žánr: SERIÁL

Svatojánská noc Doktor Martin Gruber se po čase vrací z Ameriky do svého rodného města. V prostředí krásných hor na něj čeká spousta pracovních i osobních příběhů... Německý seriál (2008). Hrají H. Sigl, H. Ruprecht, M. Baumgartnerová a další (44 min)

PRIMA COOL PRIMA COOL
 13:10  Dobyvatelé ztracené pravdy V (4) STEREO
*žánr: SERIÁL

Mimozemská invaze a švédská Lochneska Dobrodruh Josh Gates se tentokrát vydá zkoumat mimozemšťany do Kazachstánu. Jeho druhým cílem je švédská jezerní příšera... Americký dobrodružný dokumentární seriál (2012) (42 min)

 14:10  Simpsonovi IX (17) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Líza z rodu Simpsonů Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1997 - 1998) (22 min)

 14:40  Simpsonovi IX (18) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Hrátky s Ralphem Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1997 - 1998) (22 min)

PRIMA LOVE PRIMA LOVE
 12:55  Chůva k pohledání I (22)
*žánr: SERIÁL

Fran Fineová přišla o snoubence i o práci. Náhodou se dostane do domu bohatého vdovce jako chůva jeho tří dětí a všem obrátí život naruby... Americký komediální seriál (1993). Hrají F. Drescherová, Ch. Shaughnessy, D. Davis, L. Laneová a další. Režie L. Shallat (24 min)

 13:30  Jak jsem poznal vaši matku VII (20) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Čas Trilogie Ted, Marshall a Barney se chystají podívat na trilogii Hvězdných válek, jak to mají každé tři roky ve zvyku. Ted při vzpomínání na minulá promítání najednou začne pochybovat, že bude vůbec někdy šťastný... Americký sitcom (2011). Hrají J. Radnor, J. Segel, C. Smuldersová, N. P. Harris, A. Hanniganová a další (21 min)

 13:55  Jak jsem poznal vaši matku VII (21) STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Vyrovnáno Ted si užívá svůj nový byt, ale Barney se ho každou noc snaží s nějakým šíleným plánem vylákat ven. Robin se konečně stává slavnou... Americký sitcom (2011). Hrají J. Radnor, J. Segel, C. Smuldersová, N. P. Harris, A. Hanniganová a další (21 min)

PRIMA ZOOM PRIMA ZOOM
 12:50  Přírodní mikrosvěty (7) STEREO
*žánr: DOKUMENT

Kanadský pobřežní les Probádejte jedinečné odlehlé lokality plné unikátního bohatství vzácných živočichů a rostlin. Navštivte Galapágy, Serengeti nebo Špicberky... Britský dokumentární seriál (2012) (30 min)

 13:20  Přírodní mikrosvěty (8) STEREO
*žánr: DOKUMENT

Velký bariérový útes Probádejte jedinečné odlehlé lokality plné unikátního bohatství vzácných živočichů a rostlin. Navštivte Galapágy, Serengeti nebo Špicberky... Britský dokumentární seriál (2012) (29 min)

 13:55  Vetřelci dávnověku IV (6) STEREO
*žánr: DOKUMENT

Tajemství pyramid Podle některých badatelů dokazují staré legendy, záznamy z kronik a archeologické nálezy, že na naší planetě mnohokrát v minulosti přistáli mimozemšťané. Jsou tyto důkazy přesvědčivé? Byli mimozemšťané předobrazem bohů? Slavný americký kontroverzní dokumentární seriál (2012) (43 min)

STV 1 STV 1
 12:25  Dámsky klub Premiéraod 12 roků
*

Radosti a starosti nielen zo sveta žien. Dámsky klub je denný magazín o ženách pre ženy, ktorý vám ponúka rady, postrehy, námety, odpovede na otázky a problémy, ktoré trápia súčasnú ženu.

 13:55  Mravec Z STEREOReprízabez omezení
*žánr: FILM

Animovaná dobrodružná komédia zo sveta hmyzu, sa môže pochváliť originalitou a vtipom, ktorými si získala publikum aj kritikov. (USA 1998)

 15:20  Rozprávky bratov Grimmovcov: Šípková Ruženka STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízaod 7 roků
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Najznámejšie a najkrajšie rozprávky na svete sú od Bratov Grimmovcov. Nové televízne spracovanie ešte pridalo na ich kráse. Réžia: Oliver Dieckmann Účinkujú: Lotte Flack, François Goeske, Hannelore Elsner, Anna Loos (Nemecko 2009)

STV 2 STV 2
 13:00  Východná, Východná STEREOPremiérabez omezení
*

Záznam 60. ročníka Folklórneho festivalu Východná 2014 - Východná, Východná.

 14:10  Učiteľka na voze MONOReprízabez omezení
*

Portrét choreografky Melánie Nemcovej. (1998)

 14:40  Anjeli strážni STEREOSKRYTÉ TITULKYReprízabez omezení
*

Anjeli strážni Ladislava Chudíka (2004)

TA3 TA3
 13:00  V politike Repríza
 14:00  Správy / Štúdio TA3
 14:30  Portrét Repríza
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
 12:25  Jake a Tlusťoch (93) SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

(Jake and the Fatman) Okresní návladní J. L. McCabe a jeho vyšetřovatel Jake Styles přijdou na stopu každého zločinu. Americký krimi seriál (1987-92). V titulních rolích Joe Penny a William Conrad

 13:30  Columbo (57) SKRYTÉ TITULKY
*žánr: SERIÁL

Peter Falk v roli geniálního detektiva Los Angeleské policie, který vyřeší každý případ. Americký krimi seriál (1968-2003) (93 min)

 15:45  Láska z Fjordu: Cesta naděje STEREOSKRYTÉ TITULKY
*žánr: FILM

(Liebe am Fjord: Gesang des Windes) Když syn Hanny a Kaara potřebuje darovat ledvinu vyplouvá na povrch její letité tajemství... Jedinou nadějí je vypátrat synova biologického otce. Vydávají se na cestu, která může pro jejich rodinu znamenat definitivní konec, ale i nový začátek... Německý romantický film (2010). Hrají J. Speidel, J. G. Kremp, K. Teska, E. Reinke, S. Orléans a další. Režie M. Tiefenbacher (88 min)

MARKÍZA MARKÍZA
 12:05  Za plotom STEREOSlovenskyod 7 roků
*žánr: FILM

(Over the Hedge) Rodinná komédia, USA (2006). Réžia T. Johnson.
Prišla jar a zvieratka sa prebrali zo zimného spánku. Zisťujú, že uprostred ich domova zrazu vyrástla vysoká zelená vec - živý plot. Medvedík čistotný menom RJ sa postaví na čelo zvieratiek ktoré sa rozhodnú svet „ZA PLOTOM“ preskúmať, čo samo o sebe spôsobí radu napínavých a zábavných momentov.

 13:45  Pán Včielka STEREOSKRYTÉ TITULKYPremiéraSlovenskyod 7 roků
*žánr: FILM

(Bee Movie) Rodinná komédia, USA (2007). Réžia S. J. Smith.
Barry B. Benson je včela, ktorá študuje na vysokej škole a jeho osamotený život sa riadi jediným heslom: med je to najdôležitejšie. Jedného dňa sa však rozhodne utiecť a navštíviť vonkajší úľ. Netušil však, že svet tam vonku je až tak nebezpečný. Na poslednú chvíľu je zachránený včelou Vanessou. Ako ich vzťah kvitne, dozvedajú sa, prečo vlastne ľudia potrebujú med a rozhodnú sa ich zažalovať...

 15:35  Madagaskar 2: Útek do Afriky STEREOPremiéraSlovenskyod 12 rokůfull HD
*žánr: FILM

(Madagascar: Escape 2 Africa) Rodinná komédia, USA (2008). Réžia E. Darnell.
Divácky megaúspešné ťaženie zvieratiek z newyorskej ZOO - tučniakov, kráľa lemurov Juliana a hlavne kvarteta zvieratiek Alexa, Martyho, Melmana a Glorie sa vracia v skvelom animovanom filme plnom situačnej komiky, ktorá je mimoriadne príťažlivá pre všetky vekove kategórie divákov. Partia zvieratiek sa chce tentokrát vrátiť z Madagaskaru späť do svojej ZOO pomocou havarovaného lietadla. Nikto ale netuší, že lietadlo havaruje druhý krát a to v Afrike...

TV DOMA TV DOMA
 12:00  Inga Lindströmová: Cesta k tebe STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: FILM

(Inga Lindström: Der Weg zu dir) Romantický film, Nemecko-Rakúsko (2005). Réžia H. Förnbacher. Hrajú: S. Neuová, F. Eitner, H. Janson, Ch. Reinhartová.
Mladá teologička Mia Rosenblomová (Sonsee Neuová) prežíva vo svojom pracovnom i citovom živote zlomové obdobie. Po tom, ako prijme nové pracovné miesto vo výskume, sa na ňu nakontaktuje evanjelický farský úrad a požiada ju o zastupovanie pastora v mestečku Lilieham. Vzápätí zistí, že jej dlhoročný priateľ Markus (Christoph Grunert) neukončil svoju ľúbostnú aféru s Hanou, ako sľúbil, a dokonca si s ňou plánuje budúcnosť. Sklamaná mladá žena opäť prehodnotí ponuku evanjelického úradu a nakoniec dočasné zastupovanie pastora v Lilienhame prijme. Na vidieku sa zoznámi so samotárskym a zdržanlivým Patrickom Eckhamom (Felix Eitner). Mia netuší, že za jeho čudáckym správaním sa ukrýva pocit viny a zlyhania. Pred štyrmi rokmi bol svedkom strašnej tragédie, pri ktorej prišiel o malého synčeka a manželku. Patrick už ani nedúfal, že sa niekedy zamiluje. Ale keď sa do jeho srdca vkradne láska, dostane strach, že opäť zlyhá...

 14:10  Nezvestná (91, 92) STEREOPremiéraSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Telenovela, Čile (2010). Hrajú: C. Siachoqueová, G. Porras, S. Smithová, R. Mateos,V. Poseová.
91: Viviana kričí na Ricarda, že to bol on, kto jej ukradol manžela. Doteraz bol jej priateľ, ktorému verila. Nechápe ako jej to mohol urobiť. Jose Angel sa ju pokúša upokojiť. Napokon ju Santiago odvedie domov. Jose Angel si nie je istý, či chce vo vzťahu s Ricardom pokračovať. Ich vzťah ublížil najviac ľuďom, ktorých milujú. Možno by sa nemali viac stretávať. Danna vyrozprávala Lupite sen, ktorý sa jej zdal. Martiano ich počúva a pýta sa na vysvetlenie. Danna si myslí, že to znamená, že Cecilia vedela o vzťahu medzi Brunom a Elisou. Bruno je z celej situácie už unavený. Hnevá sa na Ceciliu za všetko čo sa stalo. Gislela chce od Cristobala vedieť, či je stále zamilovaný do Danny. Pokúšala sa, aby bol s ňou Cristobal šťastný, no nepodarilo sa jej to. Danna sa stretne s Cristobalom v reštaurácii. Tam jej oznámi, že požiada Giselu, aby sa od neho odsťahovala, lebo ju nemiluje. Nicolas sa od Mariana dozvie, že sa v Isabelinom byte našli kľúče, ktoré spájajú jej vraždu s Elisinou.
92: Nicolas je rozhodnutý pomstiť sa Brunovi za to čo spravil Isabele. Santiago sa pridá k skupine, ktorá chce napadnúť demonštrujúcich homosexuálov na uliciach. Keď tam však zbadá svojho otca, radšej zavolá Cristobalovi a informuje ho o všetkom, čo sa má diať. Jeden z členov gangu však zbadal Santiaga s telefónom v ruke a nariadi, aby ho zabili, lebo ich zradil. V pravom momente prichádza Jose Angel, ktorý zubami nechtami svojho syna chráni. Briceňo informuje Mariana, že na ďalší deň sa uskutoční atentát na Bruna. Eduardo sa vyberie za Cristobalom, aby mu povedal, že Flor identifikovala tašku, ktorú našla polícia. Medzitým sa Bruna pokúsia zabiť. Keď to doma hovorí Cecilii počuje ich Flor, ktorá sa zamkne v kúpelni a rozmýšľa nad smrťou. Viviana Ricarda vyhodila z ich firmy a prisahala, že urobí všetko preto, aby ho spolu s Jose Angelom zničila za to ako jej ublížili. Požiada o pomoc Mariana, ktorému prezradí, že Jose Angel je homosexuál.

 16:00  Pánu učiteľovi z lásky 2 STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: FILM

(To Sir, with Love II) Film, USA (1996). Réžia P. Bogdanovich. Hrajú: S. Poitier, D. J. Travanti, Ch. Payton, D. Eskelsonová.
Po tridsiatich rokoch práce učiteľa v problémovej londýnskej škole sa Mark Thackeray rozhodne odísť do dôchodku, opustiť Londýn a vrátiť sa do Ameriky. Chce sa usadiť v Chicagu, kde sa pokúsi nájsť svoju starú lásku, ktorú stretol kedysi dávno v Guayane a prežiť pokojnú starobu. V blízkosti jeho bytu však stojí stredná škola, ktorá sa veľmi neodlišuje od tej, na ktorej pred tridsiatimi rokmi začínal. Mark Thackeray je stále plný elánu a uvedomí si, že pokojná staroba pre neho nebude taká skvelá, ako sa pôvodne domnieval.
A tak sa po krátkom váhaní rozhodne navštíviť riaditeľa školy, svojho bývalého priateľa, a ponúknuť škole svoje služby i skúsenosť. Vyberie si tú najhoršiu triedu a čoskoro sa ako učiteľ dejepisu ocitne tvárou v tvár študentom, ktorým celkom chýba úcta, zmysel pre disciplínu i záujem o štúdium. Sú medzi nimi mladí kriminálnici a dievčatá, ktoré sa živia ako prostitútky. Sú drzí, zlomyseľní a celkom neovládateľní.

TV DAJTO TV DAJTO
 12:50  Zajtrajšie noviny III. (13) STEREOSKRYTÉ TITULKYSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Seriál, USA (1998-1999). Hrajú: K. Chandler, S. Davisová-Williamsová.

 13:50  Križovatka smrti STEREOSlovenskyod 12 rokůfull HD
*žánr: FILM

(Rush Hour) Akčná komédia, USA (1998). Réžia B. Ratner. Hrajú: J. Chan, Ch. Tucker, T. Wilkinson, P. Baker Hall, M. Rolston.
Policajný detektív v službách FBI pátra po unesenej dcérke čínskeho veľvyslanca. Na pomoc mu prichádza veľvyslancov priateľ, ktorý považuje za svoju povinnosť pomôcť ju zachrániť. Začína sa pátranie pretkané množstvom neuveriteľných naháňačiek, akčných scén s prvkami ázijských bojových umení...

 15:55  Fringe III. (16) STEREOSlovenskyod 12 roků
*žánr: SERIÁL

Seriál, USA-Kanada (2010-2011). Hrajú: A. Torvová, J. Jackson, L. Reddick, B. Brownová, Jasika Nicole, J. Noble.

TV LUX TV LUX
 12:50  Publicistika
*

Doma je doma (DUCHOVNÉ CVIČENIA - Duch Svätý)"Popoludnajšia publicistika "

 13:55  Vata
*

Putovanie kalváriami"Mapovanie kalvárií a krížových ciest na Slovensku "

 14:00  Hudobný program
*

Hudobné pódium"Záznamy z koncertov a festivalov "

JOJ JOJ
 12:05  Krásky od kráv od 7 roků
*žánr: FILM

(Cow Belles) Dokážu sa zmeniť z rozmaznaných boháčok na normálne pracovité dievčatá? Rozmazané bohaté sestry Taylor a Courtney majú skvelý život. Ich otec Reed vlastní úspešné mliekarstvo, vďaka ktorému majú peniaze na svoje márnotratné chúťky. Keď sa raz "postarajú" o nehodu v kuchyni, ich otca prejde trpezlivosť a pošle ich na letnú brigádu do mliekarne. Dúfa, že pochopia hodnotu ťažko zarobených peňazí. Jedného dňa však nastanú problémy a dievčatá sa musia rozhodnúť - vzdať sa sebeckého a márnotratného spôsobu života a zachrániť otcov podnik, alebo kašlať na všetko a nechať mliekareň zbankrotovať? Americká rodinná komédia (2006). Hrajú: A. Michalkaová, A. Michalkaová, J. Coleman, S. McCarthyová, M. Trevino, Ch. Serratos, R. Gabriel, Ch. Gallinger, M. Rhoades a ďalší. Réžia: Francine McDougallová (92 min)

 14:00  Zakázané kráľovstvo od 12 roků
*žánr: FILM

(The Forbidden Kingdom) Dve najväčšie legendy kung-fu filmov - Jet Li a Jackie Chan - sa zišli v akčnom rozprávkovom príbehu zo starovekej Číny. Mladý Jason Tripitikas je milovníkom bojových umení a miluje akčné filmy, kde neohrození kung-fu bojovníci bojujú so zlom. Pravidelnými dodávkami filmov ho zásobuje starý čínsky obchodník Hop, ktorý si chlapca obľúbil. A tak mu jedného dňa rozpovie legendu o starej chrámovej palici, ktorá patrila už jeho starému otcovi, a ten celý život čakal na to, aby ju vrátil pôvodnému majiteľovi. Jasona príbeh očarí. Horšie však je, keď mladiství zločinci pri vykrádaní obchodu starého pána postrelia. Jason z rúk zomierajúceho prevezme palicu a od tej chvíle sa nestačí čudovať... Americko-čínsky dobrodružno-akčný film (2008) Hrajú: J. Li, M. Angarano, J. Chan, Y. Liuová, C. Chou a ďalší. Réžia: R. Minkoff (120 min)

 16:30  12 kôl od 12 roků
*žánr: FILM

(12 Rounds) Detektív Danny Fischer sa pri policajnej akcii v New Orleanse chystá zatknúť nebezpečného zločinca Milesa Jacksona aj s jeho mnohomiliónovým lupom. Jackson sa aj so svojou priateľkou dá na útek, skončí v putách, ale jeho priateľka nešťastnou náhodou príde o život. Miles z jej smrti viní Dannyho a sľúbi mu odplatu. Presne po roku si detektív vypočuje znepokojujúci telefonát od Milesa, v ktorom mu zločinec stručne povedané povie - oko za oko, zub za zub. Miles ušiel z väzenia a prichystal pre Dannyho nebezpečnú hru na dvanásť kôl s takmer nerozlúštiteľnými úlohami a hádankami, ktoré však musí všetky splniť. V opačnom prípade príde jeho priateľka Molly, ktorú Miles uniesol, o život. Danny, ktorému Miles už zničil dom a auto, sa púšťa do zdolávania týchto čudesných dvanástich kôl bez istého výsledku... Americký akčný thriller (2009). Hrajú: J. Cena, A. Gillen, A. Scottová, S. Harris, B. White, G. Menendez, T. Coleová, K. Clements, T. Davis, N. Gomez, B. Decaro a ďalší. Réžia: R. Harlin (150 min)

JOJ PLUS JOJ PLUS
 12:55  Zachráňte myšiaka od 7 roků
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(Hairy Tooth Fairy 1 / Ratón Pérez, El) Keď dieťaťu vypadne zub, má si ho pred spaním dať pod vankúš. Potom v noci, keď všetci zaspia, príde myšiačik Pérez, zúbok si vezme a namiesto neho nechá pod vankúšom mincu. Malá neposedná Lucía je osamelé dievčatko. Otec Santiago je ustavične v zamestnaní, mama Pilar je zase úspešná, ale prepracovaná architektka, a tak nemajú veľa času na svoju dcéru. Keď si Lucía vyrazí mliečny zub, je nešťastná. Mama ju upokojuje a povie jej, aby si dala zúbok pod vankúš. V noci, keď zaspí, vraj príde chlpatý zúbkový myšiačik Pérez, zub si vezme a namiesto neho nechá pod vankúšom mincu. Novinka o zube sa dostane od jednej myšky k druhej, až napokon dorazí k Pérezovi, ktorý so stovkami svojich druhov žije na lodi v prístave. Zbiera zuby, ktoré potom čistí, tvaruje a leští tak, aby sa mohli zmeniť na lesklé okrúhle perly. A tie sa zase dostávajú ku klenotníkovi Morientesovi, ktorý ich vymení za zlato. Čo by bolo inokedy pre Péreza rutinnou a jednoduchou prácou sa však zmení na drámu, pretože ho cestou unesú bezcitní naničhodníci, ktorí sa chcú zmocniť lode a Pérezovho bohatstva... Keď sa ráno Lucía prebudí, nenájde žiadny peniaz. Vycíti, že sa niečo stalo a rozhodne sa vypátrať čo. Na pomoc si vezme svojho kamaráta Ramira. Spoločne Péreza nájdu a oslobodia, ale tým sa ich úloha nekončí. Všetci traja musia nájsť zločincov... Argentínsko-španielska animovaná rodinná komédia (2006). Réžia: Juan Pablo Buscarini

 14:50  Líška a ja od 7 roků
*žánr: FILM

(The Fox and the Child) Pravdivý príbeh o jedinečnom priateľstve dievčatka a líšky sa dohráva počas jedného pôvabného leta v krásnom horskom prostredí. Dievčatko Bertille zazrie v lese líšku a chce sa s ňou spriateliť. Potrvá dlho, kým sa jej to podarí. Líška si na ňu postupne zvyká a prejavuje jej čím ďalej väčšiu dôveru. Bertille je šťastná, keď sa s ňou môže hrať a vyvádzať s jej líšťatami. Trocha sa na líšku hnevá, že ju neposlúcha a nehrá sa podľa jej predstáv. Raz si ju privedie domov, ale líška sa v cudzom prostredí necíti isto a bezpečne, a tak vyskočí von oknom, pričom sa poraní. Bertille odnesie zranenú líšku späť do lesa a aj keď sa zvieratko uzdraví, Bertille svoje sebecké konanie oľutuje a z letného zvieracieho dobrodružstva si odnesie veľké životné ponaučenie. V rovnakej izbe ako Bertille žije po rokoch jej malý syn a mama mu rozpráva svoj pôvabný príbeh s líškou, ktorý tu prežila počas jedného dávneho leta. Francúzsky rodinný dobrodružný film (20007). Hrajú: Bertille Noel-Bruneauová, Isabelle Carréová, Thomas Laliberté, Camille Lambertová, Kate Winsletová (hlas) a ďalší. Réžia: Luc Jacquet

 16:55  Odhalené tajomstvá mágie a kúziel (1, 2/13) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(Breaking the Magician´s Code - Magic´s Biggest Secrets Finally Revealed) Fascinujúci seriál odkrýva tajomstvá trikov a kúziel. Aj vy chcete vedieť, čo sa skrýva za magickými trikmi a ilúziami? „Maskovaný kúzelník“ postupne vysvetlí všetky známe i menej známe kúzla a ilúzie, ktorými nás kúzelníci dokážu stále fascinovať. Koho by nezaujímalo, ako sa dosahuje levitácia, prekrojenie človeka na polovicu alebo prepichnutie boxu s ukrytou asistentkou viacerými mečmi a neublížiť jej? A čo dokonalá ilúzia teleportácie? To všetko a ešte oveľa viac prináša 13-dielny seriál, ktorý odhaľuje kúzelnícke triky, hoci každý kúzelník by mal dodržiavať základné pravidlo - nikdy neodhaliť svoje kúzlo, inak ho kolegovia zavrhnú. Aj preto hlavná postava vystupuje v maske, aby ho nepostihlo odsúdenie od komunity kúzelníkov. Americký dokumentárny seriál (2008). Účinkujú V. Valentino, L. Montano, M. Pileggi, M. Thompson a ďalší.

WAU WAU
 13:10  Súdna sieň SKRYTÉ TITULKYod 12 roků
*

7 rokov nudy Sedem rokov v šťastnom manželstve ubehne ako voda. Ak však jeden z manželov nie je spokojný s tým druhým, sedem rokov môže byť pre neho celá večnosť. Dôvodov, prečo si Denisa našla mladšieho milenca, môže byť hneď niekoľko. Jeden z tých hlavných je nuda. Paradoxom na tomto prípade je, že nie Denisa, ale jej manžel Roman sa rozhodol rozviesť. Súdne prípady zo Slovenska plné emócii, ktoré sú inšpirované skutočnosťou (2010).

 14:10  Najprísnejší rodičia na svete (12) od 12 roků
*

(The World's Strictest Parents I.) Tínedžeri Audrey a Brent, ktorých už ich vlastní rodičia nezvládajú, okúsia iný život v rodine Manningovcov v americkom Oregone, kde vládnu prísne pravidlá. Mannigovci sú farmári, ktorí svoje deti učia, že ak chcú získať niečo luxusné, musia si na to zarobiť. Ich heslom je - bez práce nie sú koláče. Audrey a Brent sa doteraz nestretli s tým, aby dodržiavali pravidlá, fyzicky pracovali a boli zodpovední. Ako to dopadne? Americká verzia úspešného britského televízneho formátu. Keď neposlušných, drzých či záhaľčivých tínedžerov nedokážu zvládnuť ani vlastní rodičia, je potrebné zasiahnuť. Vyšlú ich do iného mesta stráviť niekoľko dní v cudzej rodine, kde panuje prísna disciplína a nulová tolerancia k neposlušnosti či prehreškom. Podarí sa za niekoľko dní „skrotiť“ divokých, spurných a nevychovaných tínedžerov? Americká reality show (2009). Moderátor: Mocean Melvin

 15:00  Veľké upratovanie IX. (17) od 12 roků
*žánr: SERIÁL

(Clean House IX.) Spin-off seriálu Clean House, v ktorom moderátori zostávajú, iba sa zmenila ich úloha. Tentoraz musia nájsť najšpinavší dom v krajine. Premena neporiadnej a zbytočnými vecami preplnenej domácnosti za jeden týždeň je inšpiráciou pre všetkých, ktorým sa zdá, že sa už do svojho domu či bytu nezmestia. Vtipná a šarmantná moderátorka Niecy Nashová so svojím „upratovacím“ štábom týždeň čo týždeň hľadá ten najšpinavší a najneporiadnejší dom, aký sa v USA dá nájsť. A ako zistia, takých domácností existuje neúrekom. Je len samozrejmé, že ich majiteľom podajú pomocnú ruku pri riešení ich problémov s neporiadkom, špinou a nahromadenými zbytočnosťami, ktorými sa doslova musia vo svojom dome či byte brodiť. Ukážu majiteľom, že poriadok a čistota sa musia stať súčasťou ich slovníka, a tak sa kvalita ich života raz navždy zmení. Nazrieme spolu s Niecy do siedmich domov v Atlante, Baltimore, Honolulu, Las Vegas, San Diegu či St. Louis. A najmä uvidíme, ako sa niečo apokalyptické môže zmeniť na čisté, príjemné a dokonalé. Americká reality šou (2010). Účinkujú: N. Nashová, M. Brunetz, T. Suhrová, E. Long a ďalší

SENZI SENZI
 13:00  HRÁME NA ŽELANIE Premiéra
*

Potešte oslávenca alebo milovanú osobu obľúbenou pesničkou. Venujte mu krásnu pieseň z vysielania televízie Senzi. Vaše venovanie radi prečítame, ak nám ho pošlete prostredníctvom www.senzi.sk.

 15:00  ODDYCHOVKA
*

Krídlovka, trombón, tuba a spev. To všetko neodmysliteľne musí znieť, keď hrá dychová hudba. Vypočujte si v oddychovke zmes krásnych piesní v podaní slovenských, ale aj českých dychoviek.

 16:00  OCHUTENÉ MOROM
*

Ochutnajte špeciality talianskeho šéfkuchára a cíťte sa ako na dovolenke, kde počuť šum mora a krásne melódie. Massimo a Oľga Valentová vám pripravia to najlepšie zo stredomorskej kuchyne.

VIASAT EXPLORER VIASAT EXPLORER
 12:50  Pobřežní stráž Aljaška (13)
*žánr: DOKUMENT

(Coast Guard Alaska) Americký dokumentární seriál (2011). Záchranáři závodí s časem,aby zachránili rybáře se smrtelnými zraněními,aby se dostali na místo, kde je muž uvězněn pod nákladním vozem. A teenagera ztraceného v lesích musí najít dřív než bude pozdě.

 13:40  Nejdrsnější kamioňáci světa (5)
*žánr: DOKUMENT

(World's Toughest Trucker) Britský dokumentární seriál (2011). Naši řidiči přepravují 40 tun dřeva po nebezpečných kanadských horských cestách a napětí stoupá. Dva se pohádají a dva zůstanou viset na prudkém srázu ve snaze vypořádat se s odvětvím, ve kterém si nejlepší řidiči mohou vydělat i 100 000 dolarů za sezónu.

 14:25  Drtiči (10)
*žánr: DOKUMENT

(Shred!) Kanada, dokumentární série (2012). Auguieho tlačí termín. Potřebuje opravit monstrózní drtič, jenž se rozbil, než bude příliš pozdě.

VIASAT HISTORY VIASAT HISTORY
 12:50  Příběh elektřiny (3)
*žánr: DOKUMENT

(The Story of Electricity) Britský dokumentární seriál (2011). Elektřina není jen něco, co vytváří teplo a světlo. Propojuje svět prostřednictvím sítí a vysílání. Po staletí lidských experimentů s elektřinou vypráví poslední epizoda o tom, jak nadešel nový věk skutečného pochopení a jak jsme objevili elektrická pole a elektromagnetické vlny. Dnes si život bez elektřiny dokážeme jen stěží představit. Charakterizuje naši éru. Díky stále podrobnějšímu chápání elektřiny se zvyšuje i naše závislost na ní. Dnes se ocitáme na pokraji nového průlomu. Pokud totiž porozumíme tajemství elektrické supravodivosti, mohli bychom znovu změnit svět. Britský profesor Jim Al-Khalili vypráví elektrizující příběh o našem úsilí podmanit si nejzáhadnější sílu přírody - elektřinu. Ještě poměrně nedávno byla elektřina považována za zázrak, dnes je však životní mízou moderního světa a stojí na ní všechny aspekty našeho technologického pokroku. Bez elektřiny bychom byli ztraceni. Seriál líčí úchvatné skoky v představivosti a pozoruhodných experimentech. Sledujte příběh o podivínských géniích, kteří využili elektřinu k osvětlení našich měst či komunikaci přes moře a vzduchem, aby vytvořili moderní průmysl a dovedli nás k digitální revoluci.

 14:00  Druhá světová válka v barvě (1)
*žánr: DOKUMENT

(World War II in Colour) Britský dokumentární seriál (2009). Před bouří. Seriál začíná velkým paradoxem. Jak mohl smír na konci první světové války - „války mající ukončit veškeré válčení“ - vést k ještě většímu konfliktu jen o pár let poté? Odpovědí je příběh s dnes otřesným dozvukem. Tento díl ukazuje, jak Velká hospodářská krize podkopala snahu západních demokracií čelit novému a znepokojujícímu politickému fenoménu - vzestupu militaristických diktátorů v Německu, Itálii, Japonsku a Španělsku. V důsledku toho největší mocnosti ignorovaly varovná znamení a umožnily lidem jako Mussolini a především Hitler, nabrat směr, který svět přivedl ke katastrofě. Tento dokumentární seriál pravděpodobně představuje vůbec nejlepší sbírku vzácných a dosud nezveřejněných záběrů z druhé světové války. Díky využití nejmodernějších technik kolorování je nyní možné nabídnout celistvý pohled na druhou světovou válku v dosud neprezentované podobě. Nejnovější způsob tvorby satelitních map a špičková grafika umožňují vyprávět tento příběh prostřednictvím nejaktuálnějších informací, které starší seriály neměly k dispozici. Během uplynulých pěti až deseti let se díky odtajňování dokumentů, složek a fotografií podařilo odhalit řadu dalších tajemství. Rozluštění šifer a zveřejnění státních listin na obou stranách Atlantiku přineslo velmi hodnotný nový rozměr v chápání největšího světového konfliktu všech dob.

 15:00  Time Team - Dobové vykopávky 12 (8)
*žánr: DOKUMENT

(Time Team YR XII) Britský dokumentární seriál (2009). Time Team přináší mimořádně zajímavé informace o obyvatelích jeskyní Wemyss ve skotském Fife. Tyto legendami opředené jeskyně jsou dnes vážně ohroženy erozí.

VIASAT NATURE VIASAT NATURE
 12:55  Zvířecí pohotovost nonstop (8)
*žánr: DOKUMENT

(Animal 24/7) Velká Británie, dokument (2011). Britové jsou známí jako národ milovníků zvířat, ale podle statistik je to zcela jinak. Každoročně je s tisíci zvířaty, jak v přírodě, tak v domácnostech, špatně nakládáno. Tento dokumentární seriál je věnován lidem, kteří věnují svůj život jejich záchraně a sleduje inspektory RSPCA, kteří bojují proti krutosti. Sleduje práci záchranářů, kteří zachraňují zraněná a nemocná zvířata - a lidi, kteří se často stávají náhradními rodiči osiřelých mláďat. Sledujte týmy specialistů, kteří bojují prosti nelegálnímu obchodu s ohroženými druhy a představí vám úžasný život tuleňů a velryb, vzácných dravců a častých návštěvníků zahrad, jak jsou jezevci a krtci. Kromě toho nás zavede do domovů deseti miliónů majitelů domácích mazlíčků, kteří chovají psy, kočky, králíky, potkany a hady!

 13:45  Příroda Británie (1)
*žánr: DOKUMENT

(The Nature of Britain) Britský přírodopisný seriál (2011). V prvním díle tohoto mimořádného seriálu o britské divoké přírodě projíždí Alan Titchmarsh Britské ostrovy křížem krážem a zjišťuje, čím je tak výjimečný tento ostrovní domov a jeho volně žijící obyvatelé. Od panáčkujících zajíců přes blonďaté ježky, kroužící špačky, střemhlavý let mořských ptáků a zápasící tuleně až po skákající delfíny - bohaté přírodní dědictví Británie nabízí celou řadu zázraků, mimořádnou podívanou a nečekaná překvapení.

 14:40  Přírodní mikrosvěty (13)
*žánr: DOKUMENT

(Nature's Microworlds) Velká Británie, dokumentární seriál (2012). Skotská Vysočina je domovem té nejikoničtější fauny a flóry v Británii, přeměnila se z hustého lesa v době ledové na široký otevřený prostor, který obdělává člověk. Podívejte se, jak Země funguje naprosto novým způsobem, tato fascinující série odkrývá spojení na naší planetě, jedno po druhém. Země je plná světů ve světech, každý z nich obsahuje ekosystém plný života. Tyto mikrosvěty závisí na spleti vztahů a přírodních sil, díky čemuž je každý z nich unikátní. Během cestování po světě tato účasná série zkoumá mikrosvěty, jako ostrovy Galapády, nížiny Serengeti, Svalbard na Arktidě, Amazonský deštný prales a australskou poušť Red Centre, a v každé oblasti objevuje klíč života. Rovněž odhaluje co se může s těmito ekosystémy a naší planetou stát - pokud něco naruší tuto jemnou rovnováhu.

VIASAT HD VIASAT HD
 12:30  Divoká Kolumbie s Nigelem Marvenem (3)
*žánr: DOKUMENT

(Wild Colombia with Nigel Marven) Britský přírodopisný seriál (2011). Nigel Marven navštíví nejvyšší pobřežní horu světa Santa Marii. Je domovem tvorů, kteří jinde na Zemi nemají obdoby.

 13:30  Opičí zloději (1)
*žánr: DOKUMENT

(Monkey Thieves) Britský přírodopisný dokumentární seriál (2011). Po dvouletém boji o to, aby vystoupal na vrchol hierarchie Galtského gangu, strávil Zamir uplynulých 18 měsíců jako král chrámu. A poté, co se nakonec dočkal přijetí ze strany Rani, se také stal otcem. Bipin, Yash a Tito vedou na opačném konci města pohodlný život na své základně na ovocném trhu. Třetí řada seriálu vypráví příběh o „Galtském gangu“, který tvoří makakové obývající nádherný hinduistický chrám na okraji Džajpuru. Tato zábavná tlupa opic žije v luxusu. Věřící jsou totiž přesvědčeni, že zosobňují uctívaného „Opičího boha“, který zahání zlo. Neusínají však na vavřínech, ale aktivně brání svůj vzácný domov před vetřelci a prozkoumávají Džajpur, kde hledají potravu a dobrodružství. Během léta, které patří k nejteplejším vůbec, čeká příslušníky této skupiny množství překážek, protože nová horda vyvolává v ulicích města nevídané zmatky.

 14:00  Harnas: Záchranný tábor pro divoká zvířata, řada 1 (7)
*žánr: DOKUMENT

(Harnas - Wildlife Rescue Camp) Německý přírodopisný dokument (2011). Dělníci ze sousedství přinesli Frikkiemu jednoho z nejzvláštnějších afrických savců: luskouna. Je zraněný a potřebuje lékařskou pomoc, pro veterináře však představuje oříšek. Satelitní data ukazují, že gepard vypuštěný do divočiny se vůbec nehýbe. Pátrací tým se ho vydává hledat. Objeví několik izolovaných chatrčí a farmáře, který šelmu zastřelil, protože se příliš přiblížila k jeho dobytku Harnas je velká farma v jižní Africe, která nabízí útočiště opuštěným divokým zvířatům. Rodina Van der Merweových, která farmu vlastní, přijímá dobrovolníky z celého světa, aby jí pomáhali s provozem zvířecího centra. Setkávají se s exotickými zvířaty a poznávají opravdovou tvář Afriky. Tohle je příběh o zvířatech žijících v táboře Harnas a několika skvělých lidech, kteří dělají vše, co je v jejich silách, aby jim pomohli.

NATIONAL GEOGRAPHIC NATIONAL GEOGRAPHIC
 13:00  Stavby v divočině: Dost drsný
*žánr: DOKUMENT

Napětí se vyostřuje, když Jason požádá kamarády, aby pomohli Pauliemu a Tuffymu předělat přepravní kontejner na rekreační chatu pro chlapy.

 14:00  Jak přežít na Aljašce: Medvědí království
*žánr: DOKUMENT

V deváté etapě soutěže si změří síly člověk s medvědem.

 15:00  Zlato Yukonu: Vytěžené zlato
*žánr: DOKUMENT

Na konci sezony se všichni těžaři snaží kopat ještě hlouběji. Ken riskuje naprosto všechno a nováčkovi Big Alovi končí sezona.

Nat Geo HD Nat Geo HD
 12:30  Záhadné jevy: Bigfoot
*žánr: DOKUMENT

Jaké máme důkazy o existenci stvoření zvaného bigfoot? Tým vědců nám odhalí, které důkazy mají vědecký základ a které jsou jen science finction.

 13:20  UFO v Evropě: neznámé příběhy (6)
*žánr: DOKUMENT

Během studené války zmizí americký pilot, nad Německem zpozorují UFO a řada nevysvětlitelných událostí šokuje sicilskou vesnici.

 14:10  Zkoumání Země: Neznámé ohnivé koule
*žánr: DOKUMENT

Vědci z univerzity Western Ontario zkoumají záhadnou ohnivou kouli zářící na noční obloze. Jaká tajemství v sobě skrývá?

Nat Geo WILD Nat Geo WILD
 13:00  Na udici: lov rybích příšer: Nestvůrná ryba
*žánr: DOKUMENT

Traduje se, že hadohlavec červený se může pohybovat po pevnině. Je zřejmé, že se rozšířil do amerických řek. Zaslouží si svou strašlivou pověst?

 14:00  Aljašské války o ryby: Vítězný kapitán
*žánr: DOKUMENT

V poslední den sezony bojuje kapitán Dino o výhodné místo. Kapitánu Wesovi se rozbije motor a kapitánu Gavinovi se protrhne síť.

 15:00  Na udici: lov rybích příšer: Říční invaze
*žánr: DOKUMENT

Vodní ekolog Zeb Hogan se pokusí přijít na kloub zdánlivě nezastavitelnému rozšíření tolstolobiků v amerických vodních tocích.

Fishing+Hunting Fishing+Hunting
 13:00  TOPMIX TV - 22.díl - jaro s Topmixem
*žánr: DOKUMENT

Západní kanál je na jaře oblíbené rybářské místo i pro Józsefa Pappa. Ryby táhnoucí proti proudu z Balatonu se zde vyskytují v hojném počtu. Loví se ze zlomů, které vznikly při budování kanálu. Uvidíte feederovou techniku a lov s děličkou.

 13:30  Arrow - zpět k feederovému lovu
 14:00  Kurz mistrů (26)
DISCOVERY CHANNEL DISCOVERY CHANNEL
 12:35  Impozantní lodě: Na palubě Queen Mary II
*žánr: DOKUMENT

(Mighty Ships: Inside the Queen Mary II) Největší a nejdražší zábavní loď vyráží na plavbu napříč Atlantikem. Jak zaručí posádka cestujícím prvotřídní zážitek?

 13:30  Nákladní doprava v australském vnitrozemí (9)
*žánr: DOKUMENT

(Outback Truckers: Episode 9) Pokaždé, když usednou za volant, dávají tito ostřílení řidiči kamionů v sázku svou práci i život. Čelí drsným podmínkám i extrémnímu nebezpečí a bojují s mnohými náročnými úkoly.

 14:25  Opravna vraků 2012: Impala Carlose Gusmana z roku 1965
*žánr: DOKUMENT

(Overhaulin' 2012: Carlos Gusman's 1965 Impala) Chip Foose a A-Team rekonstruují ceněný vůz Chevy Impala veterána americké námořní pěchoty, který jej byl donucen prodat, aby se mohl postarat o svou mladou rodinu.

DISCOVERY HD SHOWCASE DISCOVERY HD SHOWCASE
 12:40  Aljaška: překonání poslední hranice: Lov nebo budeš uloven
*žánr: DOKUMENT

(Alaska: Surviving the Last Frontier: Hunt or Be Hunted) Sledujte, jak se daří čtyřem skupinám obyčejných lidí, kteří se vzdali pohodlí a technických vymožeností moderního života, aby si vyzkoušeli, jaké to je žít v aljašské divočině.

 13:30  Svět budoucnosti: Metro budoucnosti
*žánr: DOKUMENT

(Nextworld: Future Metro) Epizoda Metro budoucnosti prozkoumá městskou dopravu zítřka. Podívá se na možnosti prostředků osobní přepravy, auta skládatelná na sebe a automatizované podzemní dálnice.

 14:20  Cafe Racer (1)
*žánr: DOKUMENT

Zdravíme Itálii! Exkluzivní pátrání v prvotřídní italské prodejně s motorkami café racer. Dále se blíže seznámíme se subkulturou cafe racer, která přežila mnohé dekády.

SPEKTRUM SPEKTRUM
 13:10  Anthony Bourdain: Bez předsudků 8 (9) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Anthony Bourdain: No Reservations) Seriál oceněný cenou Emmy! Anthony Bourdain, známý americký mistr kuchař a televizní moderátor, i v sedmé řadě svého seriálu jezdí po světě, aby se podrobněji seznámil s kulinářstvím a tradiční kulturou různých koutů světa. Od Haiti po Kambodžu, od vídeňských vánočních trhů až po amazonské dešťové pralesy, od Bostonu po japonský ostrov Hokkaido, od ukrajinského Ćernobylu po Kurdistán - všude ochutnává místní speciality, rybaří, vaří a jí ve společnosti známých osobností, přičemž se snaží do místních zvyklostí a tradic proniknout i hlouběji..

 14:00  Hledání života ve vesmíru 1 (2) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Finding Life Beyond Earth) Tento ambiciózní dokumentární seriál hledá odpověď na jednu z nejprekérnějších vědeckých otázek: „Jsme ve vesmíru sami?“, přičemž systematicky zkoumá možnosti mimozemského života. Ústřední teze vychází z představy, že člověk je dnes poznání pravdy v tomto ohledu mnohem blíže, než byl kdykoli v minulosti. S patřičným přihlédnutím k této skutečnosti oslňuje tento pořad diváky třpytem záhadných cizích světů a jejich vznešeností. Astrobiologové, kteří v pořadu vystupují, podrobně líčí, jak tyto jevy změnily představy lidstva o Sluneční soustavě. Na počátku se zdálo, že je to obrovský prázdný prostor, ve kterém krouží velké množství pustých planet, které jsou pouhým shlukem kamení, až se dospělo k myšlence, že Sluneční soustava je sítí dynamických životních prostorů pokrytých obřími moři plnými slané vody a protkaných aktivními sopkami a organickými molekulami, jež mohou aktivně podpořit vznik života. Posléze nám seriál podrobně vysvětlí, jak toto změněné pojetí přimělo vědce k tomu, aby začali alespoň teoreticky spekulovat o parametrech takových typů mezihvězdného prostředí, které by umožnily udržení a obživu mimozemského života.

 15:00  Města zázraků 1 (1) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Wonders)

TRAVEL CHANNEL HD TRAVEL CHANNEL HD
 13:00  Hledáme bydlení Zn. v zahraničí
*žánr: DOKUMENT

Nikaragujský ostrov fantazie.

 13:30  Hledáme bydlení Zn. v zahraničí
*žánr: DOKUMENT

Lima má mnoho tváří, Peru.

 14:00  Báječné vyjížďky na motocyklu
*žánr: DOKUMENT

Rusko - část 3. Route 66 byla před časem vyřazena z oficiálního seznamu amerických dálnic, ale zkuste to říci Henry Coleovi! Šest let po jeho předchozí pouti, nakopne Henry znovu svůj stroj a vydává se vstříc novým dobrodružstvím. 90-ti stupňové horko, 100%-tní vlhkost a přívalový déšť je rázem to nejmenší, co jej cestou potkává. Ve skutečnosti Henry na své 4000 kilometrové vyjížďce potkává bojovníky UFO, skutečné pistolníky, výstřední milionáře a jiné děsivé motorkáře. Jde o sílící výmysl nebo doznívající báje? Buďte si jisti, že Henry vám to řekne na rovinu stejně tak, jako čelí realitě na Route 66.

Filmbox Filmbox
 11:50  Lepel
*žánr: FILM

(LEPEL) Rodinný, Nizozemsko (2005). Hrají: Carice van Houten, Peter Van den Begin, režie: Willem van de Sande Bakhuyzen.
Snímek vypráví dojemný příběh sirotka, který beznadějně pátrá po matce. Časem to vypadá, že získal otce a s tátou by přeci mohla přijít i maminka.

 13:25  ABBOTT A COSTTELLO 1 část.
*žánr: FILM

(ABBOTT AND COSTELLO FUNNIEST ROUTINES vol.1) Komedie, USA (1951-1954). Hrají: Bud Abbott, Lou Costello, režie: Jean Yarbrough.
Podívejte se na nejoblíbenější skeče této nejpopulárnější dvojice komiků v historii. Skvěle se nasmějete a kromě Abbotta s Costellem uvidíte např. i hvězdu filmového plátna Erola Flynna.

 14:45  Příběh Donalda Trumpa
*žánr: FILM

(TRUMP UNATHORISED) Drama, zivotopisný, USA (2005). Hrají: Justin Louis, Saul Rubinek, Chris Potter, David Lipper, Richard Portnow, Jennifer Baxter, Katheryn Winnick, Roman Podhora, Aaron Abrams, David Sparrow, Rory O'Shea, Noam Jenkins, režie: John David Coles.
Snímek o životě realitního magnáta, mediálního mogula a televizní hvězdy Donalda Trumpa.

Filmbox Plus Filmbox Plus
 11:55  Strážce pramene
*žánr: FILM

(GUARDIAN OF THE SPRING, THE) Krimi, Austrálie (2004). Hrají: Harald Krassnitzer, Birgit Doll, Johannes Krisch, Franziska Weisz, Hussi Kutlucan, režie: Holger Barthel.
Třináctiletá Maria najde mrtvé tělo ekologického aktivisty Hermanna Wegscheidera, který byl trnem v oku mnoha místním obyvatelům kvůli svému zarytému odporu vůči komerčnímu využití minerálních pramenů nad St. Johannem. Dívka nevěří, že jeho smrt byla nehoda, a uvědomí policii. Barbara Trenkwalder, policejní detektiv z Tyrolska, a Moritz Eisner jsou brzy přesvědčeni, že šlo o vraždu.

 13:20  Ptačí svět
*žánr: FILM

(Travelling birds) Dokument, Francie, Německo, Itálie, Španělsko, Švýcarsko (2001). Hrají: Jacques Perrin, Philippe Labro, režie: Jacques Cluzaud, Michel Debats, Jacques Perrin.
Obdobný tvůrčí tým, který si získal pozornost uměleckým dokumentem o tajemných obyvatelích hmyzí říše MICROCOSMOS (1996), natočil podobně laděný snímek věnovaný ptákům a jejich obdivuhodné schopnosti migrace. Ta je nejen důkazem výjimečné orientační schopnosti a téměř nekonečné životaschopnosti opeřenců, ale i metaforou naděje na návrat. Pro řadu druhů znamená životní nezbytnost podmiňující úspěšnou reprodukci a umožňuje jim přežití v často extrémních podmínkách. Pro člověka se však může stát poetickým obrazem života odhodlaného přetrvat navzdory nepřízni počasí, podnebí i osudovým náhodám. Ve filmu, který ke svým divákům hovoří prostřednictvím poetických obrazů a hudby a především obraznosti samotné přírody, se průvodního slova ujal režisér Jacques Perrin. Snímek získal v roce 2001 Césara za nejlepší střih a nominaci na Césara pro režiséry a autora hudby.

 14:45  GEORGE ET FANCHETTE 1 část.
*žánr: FILM

(GEORGE ET FANCHETTE night 1) Drama, Francie (2010). Hrají: Ariane Ascaride, Ana?s Demoustier, Raphaël Personnaz, Alexis Loret, Denis Podalyd?s, režie: Jean - Daniel Verhaeghe.
Ariane Ascarideová v procítěné roli George Sandové, rebelující spisovatelky, která se postavila za práva a svobodu všech žen...

Filmbox Extra Filmbox Extra
 12:35  Doktor Živago (2)
*žánr: FILM

(DR ZHIVAGO 2) Drama romantický, Velká Británie, Německo, USA (2002). Hrají: Hans Matheson, Keira Knightley, Sam Neill, Alexandra Maria Lara, Bill Paterson, Jeremy Clyde, režie: Giacomo Campiotti.
Román Doktor Živago vynesl svému autorovi Borisi Pasternakovi Nobelovu cenu za literaturu (1958), ale i takový odpor sovětského režimu, že tvůrce toto ocenění raději odmítl. Velkolepá freska zachycuje nejdramatičtější období novodobých dějin Ruska, první polovinu dvacátého století, tedy především první světovou válku a bolševickou revoluci. V těchto těžkých a krvavých časech hledá svou cestu životem titulní hrdina, lékař s duší básníka Jurij Živago. Nezajímá ho politka, pouze lidská individualita. Je povolán k tomu, aby pomáhal raněným a trpícím. Svým profesním posláním si je jistý, avšak o to méně má jasno v citech k ženám. Zatímco k sestřenici Toně jej poutá manželský slib, stvrzený dítětem, ke křehké dívce Laře jej přitahuje porozumění a milostná touha. Jeho cestu navíc kříží všeho schopný právník Viktor Komarovskij, Lařin bývalý milenec, jenž je schopen přežít za každého režimu a jenž se nemíní Lary vzdát... Dvoudílný britsko-americký snímek je již druhou adaptací Pasternakovy předlohy. Poprvé ji zfilmoval režisér David Lean s Omarem Sharifem, Julií Christieovou, Geraldine Chaplinovou a Rodem Steigerem v hlavních rolích. Ve verzi italského režiséra Giacoma Campiottiho uvidíme Hanse Mathesona, Keiru Knightleyovou, Alexandru Marii Laraovou a vynikajícího Sama Neilla. Snímek vznikl v českých (pražských) a slovenských lokalitách.

 14:30  2 blbouni v Paříži
*žánr: FILM

(2ALONE IN PARIS) Komedie, Francie (2008). Hrají: Eric Judor, Ramzy Bedia, Benoît Magimel, Kristin Scott Thomas, režie: Eric Judor, Ramzy Bedia.
V této netradiční francouzské komedii z obyvatelstva města světel zbudou jen dva. Gervais (Eric Judor) je policejní detektiv, který jednoho rána zjistí, že město Paříž bylo záhadně opuštěno a vypadá to, že tu není ani živáčka.

 16:05  Městečko peacock
*žánr: FILM

(PEACOCK) Thriller, USA (2010). Hrají: Cillian Murphy, Ellen Page, Susan Sar,on, režie: Michael Lander.
Vlaková nehoda na venkově Nebrasky postupně odhalí tajemství týkající se zaměstnance městské banky (Murphy).

Filmbox HD Filmbox HD
 10:35  Tess
*žánr: FILM

(TESS) Drama, romantický, Francie, Velká Británie (1979). Hrají: Nastassja Kinski, Peter Firth, Richard Pearson, Suzanna Hamilton, John Barrett, Pascale de Boysson, Arielle Dombasle, režie: Roman Polanski.
Mladá a odhodlaná vesničanka se stává objektem zájmu dvou mužů a nakonec jednomu z nich tragicky podlehne.

 13:20  Novoroční polibek
*žánr: FILM

(KISS AT MIDNIGHT, A) Romantický, USA (2008). Hrají: Faith Ford, Cameron Daddo, Dyan Cannon, Kim Rhodes, Lorna Scott, Hal Linden, Muse Watson, režie: Bradford May.
Říká se, že kovářova kobyla chodí bosa. Znamená to ale, že by děti dohazovače neměly mít matku? Když se ovdovělý otec přestěhuje do nového města a založí tu svou internetovou seznamovací kancelář, rozhodnou se jeho dcery, že si najdou náhradní maminku. Ve firemním počítači vytvoří speciální aplikaci na randění jen pro něj. Ze všech nových uchazeček pak vybírají perfektní ženu a nutí počítač, aby je dal dohromady. Netuší, že žena, kterou vybraly, je majitelkou tradiční seznamovací kanceláře ve městě, která chce dokázat, že počítačové seznamky nefungují.

 14:50  Svazující tajemství
*žánr: FILM

(BOUND BY A SECRET) Drama, USA (2009). Hrají: Lesley Ann Warren, Meredith Baxter, Holt McCallany, Timothy Bottoms, režie: David S. Cass Sr..
Ida Mae vede příjemnou čajovnu na hlavní ulici. Má ctitele Willa, který vlastní obchod s keramikou na stejné ulici. Její dcera Kate s manželem Jimmym prochází ekonomickou krizí a Idina vnučka Lila sní o taneční kariéře. Dlouholetá rodinná přítelkyně Jane je hvězdou televizní show, z níž náhle odejde a vrátí se z New Yorku zpět do rodného městečka. Jane totiž diagnostikovali rakovinu v pokročilém stadiu, a proto chce své poslední dny strávit s lidmi, které má ráda.

Kino CS Kino CS
 12:30  Šílený kankán
*žánr: FILM

(Šílený kankán) Psychologický. (Československo - 1982). Režie: Jaroslav Balík. Hrají: Josef Vinklář, Karel Heřmánek, Ota Sklenčka.
Skončila první světová válka, svět se potýká s hmotnou i duchovní krizí a někdejší elity se ocitají v nouzi. Přesně to postihlo bývalého důstojníka, jenž se v poválečné Vídni setkává se svým někdejším sluhou, jenž se nyní prosadil díky šmelinářským schopnostem. Sociálně akcentovaný snímek, který ilustrativně popisuje ztrátu svědomí i zábran honbě za pochybnou prosperitou, sice vznikal v koprodukci s Rakouskem, avšak nijak se vymyká z linie obvyklých vyprávěnek o prohnilosti kapitalismu.

 14:05  Tři od moře
*žánr: FILM

(Tři od moře) Rodinný. (Československo - 1979). Režie: Jaromír Borek. Hrají: Eva Jeníčková(Olga), Igor Chaun(Petr), Leopold Haverl(kapitán), Josef Langmiler(velvyslanec).
Při návratu z mezinárodního pionýrského tábora Jiřího Dimitrova v bulharském Kranevu zmeškají dva chlapci a jedno děvče z české výpravy vlak, protože se ještě jednou chtějí vykoupat v moři. Na cestě domů zažijí (na rozdíl od těch poslušných) mnoho báječných dobrodružství. Budoucí naděje českého filmu - režisér I. Chaun - ještě v dětské roli.

 15:15  Corpus delicti
*žánr: FILM

(Corpus delicti) Drama. (Československo - 1991). Režie: Irena Pavlásková. Hrají: Jan Němec, Jiřina Bohdalová, Jitka Asterová, Karel Roden, Lenka Holas - Kořínková, Michal Dočolomanský, Milan Šteindler, Milena Dvorská, Petra Lustigová.
Předmětem doličným o mikrobu zla, jenž pomalu pronikl do organismu českého národa, je tento film, pohlížející analytickým okem na život nás všech. Prostřednictvím prolínajících se osudů tří dvojic evokuje tuzemský život před listopadem 1989, zatížený dusivou atmosférou nesvobody, i po listopadu, kdy se relativně nic nezměnilo, protože se nezměnili lidé. Pochmurný závěr naznačuje, že morová epidemie dosud trvá.

Doku CS Doku CS
 12:55  Československo a církve II.
*žánr: DOKUMENT

(Československo a církve II.) Dokumentární. (Československo - 1984).
Střihový dokument ze setkání představitelů různých církví v roce 1988 v Čechách a na Moravě.

 13:30  Momenty XI. mezinárodního filmového festivalu 7
*žánr: DOKUMENT

(Momenty XI. mezinárodního filmového festivalu 7) Dokumentární / dokumentární / umělecký. (Československo - 1958).
Průběh MFF v Karlových Varech 1958.

 13:40  Druhá světová válka - část 2
*žánr: DOKUMENT

(The Second World War - Vol.2) Dokumentární. (). Režie: Clark Green.
Největší tragédie v historii lidstva je líčená ve všech jejich fázích, prostřednictvím původních filmových klipů a překvapivých obrazů. Vývoj samotné války, její završení a následky jsou i v druhé části dokumentu vykreslené přes bitvy, porážky, použité zbraně a rozhodující vítězství. Dokument odhaluje lidské tragédie - od masakrů v koncentračních táborech až k brutálním vraždám atomovými bombami - ale i hrdinské skutky partyzánů, kterým rozhodně nechyběla odvaha.

CS FILM CS FILM
 12:00  Pancho se žení Česky
*žánr: FILM

Komedie (1946). Hrají: Rudolf Hrušínský, Vlasta Matulová, Jindřich Plachta, Saša Rašilov, Josef Pehr, Stanislav Vyskočil, Bohumil Bezouška, Bohumil Machník, Jarmila Kurandová, R. A.Strejka, Jaroslav Seník, J. W.Speerger, Bolek Prchal, Václav Irmanov, Rudolf Deyl ml. aj., režie: Rudolf Hrušínský.
Někde v zemi exotických dobrodružství: dobrodruh Pancho se zahledí do krásné Rosity, která se má na přání rodičů vdát za přihlouplého Pedra. Pancho zosnuje důmyslný plán, jak získat milovanou dívku pro sebe. Druhý a poslední film Rudolfa Hrušínského byl natočen již na sklonku roku 1944 v Lucernafilmu. Po úpravách byl titul vydán v září 1946. Poprvé se na filmovém plátně objevili Robert Vrchota a Jarmila Kurandová. (80 minut)

 13:30  Stalo se...
*žánr: DOKUMENT

Dokument (1947).
Historické filmové týdeníky z let dávno minulých. Premiéra každé úterý v 17:30, reprízy v týdnu... (10 minut)

 14:00  Šance Česky
*žánr: FILM

Drama (1971). Hrají: Josef Abrhám, Jiřina Třebická, Gustav Nezval, Jiří Krampol, David d´Urso, Franco Maiorano, Jana Krupičková aj., režie: Rangel Valčanov.
Vyhlídky na mezinárodní filmovou kariéru mohou být ošidné: herečka, která vystupuje v úspěšné divadelní inscenaci, dostane nabídku od italského režiséra na velkou filmovou roli. Hrdinka se rozhoduje, že opustí dosavadní jistoty, že se vrhne do víru lákavé příležitosti. Jenže nepočítá s tím, že ne každé očekávání se skutečně naplní podle ideálních představ. (86 minut)

TV PAPRIKA TV PAPRIKA
 13:00  Vše o čokoládě 1 (8) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Chocolate Covered) V tomto poutavém seriálu cestuje naše vynikající šéfkuchařka Claire po Itálii, Francii, Americe a Velké Británii, aby ochutnala nejlepší čokoládové zázraky. Diváci se mohou těšit na kolosální záběry a zaučujeme jim, že poznají nejbáječnější čokoládové výrobky nejluxusnějších hotelů, restaurací, čokoládoven a manufaktur na výrobu čokolády. Využijte i vy tuto jedinečnou příležitost k setkání s nejuznávanějšími mistry kuchaři, cukráři a profesionály čokoládového řemesla a nahlédněte do jejich tajuplných kuchyní!

 13:30  Slavní v maléru 2 (22) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Baking With The Stars) Povzbuzeni úspěchem Slavných v maléru na maďarské scéně, se v druhé řadě seriálu odvažujeme už i za hranice a do bláznivé soutěže TV Paprika zapojíme také osobnosti ze světa rumunských, českých a slovenských celebrit. Hra bude nyní ještě napínavější, protože vítězové získají hodnotné dárky, ale neméně nápadité budou i ceny rozdávané pro útěchu těm, kteří nevyhráli. Pravidla soutěže zůstávají stejná: dvojice slavných má dvacet minut na to, aby podle instrukcí moderátora uvařila předváděný pokrm. Maďarské soutěžící vezme „pod svá křídla“ jako zkušený moderátor Róbert Bede, rumunské celebrity dostane na povel šaramantní Antonio Passarelli, zatímco o české a slovenské hosty se postará šikovný mistr kuchař Laci Hornáček. Za každou zemi bude v pořadu zasedat dvoučlenná odborná porota, kterou tvoří gastronomičtí žurnalisté, šéfkuchaři, případně blogeři zabývající se kulinářskými tématy. Ti budou hodnotit výkony soutěžících, rozhodnou o tom, který hlavní chod jim chutná lépe a kdo půjde umývat nádobí.

 14:00  Česko- slovenský mlýnek na recepty 2 (25) od 12 roků
*žánr: DOKUMENT

(Recipe Grinder Cz) Recipe Grinder Cz 02 1025 V nové řadě veleúspěšného seriálu Mlýnek na recepty, zaměřené na české a slovenské chutě, nám vítěz soutěže Absolut Chef, Laci Hornáček, předvede přípravu vynikajících slaných i sladkých receptů české a slovenské kuchyně ve společnosti celebrit.

HBO HBO
 13:00  Kapitál STEREOod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD
*žánr: FILM

(CAPITAL (2012)) drama Francie (2012). Hrají: Gad Elmaleh, Gabriel Byrne, Natacha Régnierová, Céline Salletteová, Liya Kebedeová, režie: Costa Gavras.
Poté, co se zhroutí ředitel francouzské banky Phenix, je na jeho místo dosazen mladý manažer Marc. Marcův nezastavitelný vzestup je však ohrožen násilným pokusem o převzetí ze strany amerických klientů a skandální milostnou aférou.

 14:55  Robot a Frank STEREOod 12 rokůDOLBY DIGITALfull HD
*žánr: FILM

(ROBOT & FRANK) sci-fi krimi komedie USA (2012). Hrají: Frank Langella, James Marsden, Liv Tylerová, Susan Sarandonová, Jeremy Strong, režie: Jake Schreier.
Frank je bývalý zloděj šperků, který miluje knihy. Jeho jediným přítelem je knihovník, dokud mu jeho dospělé děti nedají robotického sluhu, který se o něj má starat. Velmi brzo se tito dva kumpáni rozhodnou zkusit štěstí jako zlodějské duo.

 16:30  Štěňata v akci STEREODOLBY DIGITALfull HD
*žánr: FILM

(SUPER BUDDIES) rodinná sci-fi komedie USA (2013). Hrají: Trey Loney, John Ratzenberger, Michael Teigen, Sam Adler, Jonathan Morgan Heit, režie: Robert Vince.
Pět štěňátek využije své superpsí schopnosti k boji o záchranu planety s tyranem z vesmíru, který dokáže měnit podobu.

HBO2 HBO2
 11:45  66. Emmy Awards (2014) STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY
*žánr: FILM

(66TH PRIMETIME EMMY AWARDS (EDITED VERSION 2014)) předávání cen USA (2014).
Ocenění Primetime Emmy® Award je považováno v televizním světě za velmi prestižní, podobně jako Oscar ve filmovém průmyslu. Emmy oslavuje jedinečné pořady určené pro hlavní vysílací čas a nejlepší počiny každoročně odměňuje.

 13:45  Darebák David: Film STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(HORRID HENRY: THE MOVIE) rodinná komedie VB (2011). Hrají: Theo Stevenson, Anjelica Hustonová, Scarlett Stittová, Parminder Nagrová, Richard E. Grant, režie: Nick Moore.
Malý darebák se v této bláznivé komedii pokouší zachránit školu, kterou nenávidí. Když David už poněkolikáté neodevzdá svůj domácí úkol, nemá ani tušení, že jeho lajdáctví bude mít za následek nečekaný sled událostí.

 15:20  Jack a obři STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(JACK THE GIANT SLAYER) akční dobrodružná fantasy USA (2013). Hrají: Nicholas Hoult, Eleanor Tomlinsonová, Ewan McGregor, Stanley Tucci, Ian McShane, režie: Bryan Singer.
Když mladý farmářský dělník Jack ve svém boji za království a lásku princezny otevře bránu dělící náš svět od říše obrů, vzplane nanovo starodávná válka.

HBO Comedy HBO Comedy
 12:10  Marley a já: Štěněcí léta STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(MARLEY & ME: THE PUPPY YEARS) rodinná komedie USA (2011). Hrají: Travis Turner, Donnelly Rhodes, Merrilyn Gannová, Chelah Horsdalová, Sydney Imbeau, režie: Michael Damian.
Tento snímek navazuje na předchozí úspěšný film Marley a já a zavede nás do doby, kdy byl Marley ještě štěně. Marley, láskyplně přezdívaný také jako “nejhorší pes na světě“, udělá poprask v soutěži se psy z okolí...

 13:35  Celeste a Jesse navždy STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(CELESTE AND JESSE FOREVER) romantické komediální drama USA (2012). Hrají: Rashida Jonesová, Andy Samberg, Ari Graynorová, Chris Messina, Emma Robertsová, režie: Lee Toland Krieger.
Zábavné romantické drama o dvojici, která si zůstane velmi blízká i navzdory rozvodu. Celesta a Jesse prožívají bouřlivé životní změny a zjišťují, že když někoho opravdu milujete, můžete ho klidně nechat jít.

 15:05  Lucky Louie (11): Louie sekl s prací STEREOod 12 roků
*žánr: SERIÁL

(LUCKY LOUIE EP. 11: LOUIE QUITS) komediální seriál z produkce HBO USA (2006). Hrají: Louis C.K., Pamela Adlonová, Mike Hagerty, Laura Kightlingerová, Kelly Gouldová, režie: Andrew D. Weyman.
Sitcom z produkce HBO o mladé manželské dvojici. Louie se stará o dcerku Lucy, zatímco jeho žena Kim pracuje jako ošetřovatelka. V domě bydlí i kamarádi Mike a Tina s kupou dětí, afroamerický pár s dcerou a Kimin problémový bratr Jerry.

CINEMAX CINEMAX
 13:10  Operace E STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(OPERACION E) drama Španělsko/Francie (2012). Hrají: Luis Tosar, Martina Garcíová, Gilberto Ramirez, Sigifredo Vega, Antonio Ferreira, režie: Miguel Courtois Paternina.
Je prosinec roku 2007. Celý svět čeká na osvobození dvou rukojmích Revolučních ozbrojených sil Kolumbie (FARC), Clary Rojas a jejího syna, který se narodil v zajetí. Jenže chlapce před několika lety odložili partyzáni u chudého farmáře...

 15:00  Vůně zelené papáje STEREOTITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKYod 12 roků
*žánr: FILM

(THE SCENT OF GREEN PAPAYA) romantické drama Francie (1993). Hrají: Tran Nu Yen-Kheová, Man San Luová, Thi Loc Truongová, Anh Hoa Nguyenová, Hoa Hoi Vuong, režie: Tran Anh Hung.
V Saigonu v 50. letech se odehrává tento něžný a krásný příběh mladé venkovanky, která se stane služkou v rodině bohatého obchodníka. Film získal cenu Filmového festivalu v Cannes v roce 1993.

 16:40  Rychle a zběsile: Tokijská jízda STEREOod 12 roků
*žánr: FILM

(THE FAST AND THE FURIOUS: TOKYO DRIFT) akční krimi thriller USA/Německo (2006). Hrají: Lucas Black, Bow Wow, Nathalie Kelleyová, Brian Tee, Sung Kang, režie: Justin Lin.
Aby se vyhnul vězení, je americký puberťák Sean odsunut za svým otcem do Japonska, který tam slouží v armádě. Jakmile přijede, objeví nový druh zábavy - nebezpečné pouliční závody v podsvětí Tokya.

FILM+ FILM+
 12:05  Modrý slon od 12 roků
*žánr: FILM

(The Blue Elephant) Animovaný film, Thajsko (2008). Režie: Kompin Kemgumnird Hrají: Carl Reiner, Martin Short, Jeremy Redleaf
Co je důležité pro mladého slona? Budete se divit, ale to samé, co pro lidi: přátelství, láska a odvaha. I když lidé a sloni spolu nemohou mluvit, snaží se porozumět jeden druhému. Ví, že válka je špatná, ale také, že někdy je nutné bránit všemi prostředky rodinu, zemi a svobodu.

 13:30  Záhada sfingy od 12 roků
*žánr: FILM

(Riddles of the Sphinx) Dobrodružný film, Velká Británie - Kanada (2008). Režie: George Mendeluk Hrají: Dina Meyer, Lochlyn Munro, Mackenzie Gray, Donnelly Rhodes, Emily Tennant
Astronom a hledač krypt naleznou řadu starodávných tunelů a nechtěně probudí smrtící sfingu. Než Thomas sfinze podlehne, stačí sdělit své spolupracovnici, že jediný kdo sfingu může zastavit, je jeho syn Robert. Aby sfinga byla zastavena, musí být rozluštěna řada rébusů, a to vše vede k řadě napínavých a děsivých momentů...

 15:10  Láska a čest od 12 roků
*žánr: FILM

(Bushi no ichibun / Love and Honor) Romantické drama, Japonsko (2006). Režie: Jódži Jamada Hrají: Takuja Kimura, Kaori Momoi, Nendži Kobajaši, Ken Ogata, Takaši Sasano, Robert McCollum
Mladý samuraj Shinnoju je ochutnavačem jídla feudálního pána. Sní ale o jiném, více užitečném zaměstnání pro samuraje. Chce otevřít školu kendo, kde bude učit děti všech společenských vrstev zacházet se samurajským mečem. Při poslední ochutnávce dojde ke katastrofě, protože sní jedovatou rybu a oslepne a to znamená, že ztratí postavení a skončí v chudobě. Ale jeho žena, krásná Kayo, přinese obrovskou oběť, aby zachránila jeho čest...

MGM CHANNEL MGM CHANNEL
 12:00  Šumař na střeše od 12 roků
*žánr: FILM

(Fiddler On The Roof) musical USA (1971) Režie: Norman Jewison Hrají: Topol, Molly Picon, Norma Crane, Leonard Frey
V této filmové adaptaci muzikálu na motivy povídek Sholoma Aleiechemase je hlavní postavou mlékař Tevej, židovský rolník za dob carského Ruska, který se sanží uživit rodinu a udržet si židovské tradice navzdory silnému odporu vrchnosti. Skvělé písničky a

 15:00  Člověk ze západu od 12 roků
*žánr: FILM

(Man Of The West) film USA (1958) Režie: Anthony Mann Hrají: Gary Cooper, Julie London, Lee J. Cobb, Arthur O'Connell
Link Jones je muž ze Západu. Bývalý desperát, kterého zformovala jeho kriminální minulost. Po vlakové loupeži uvízne spolu se dvěma dalšími pasažéry. Musí se znovu připojit ke své bývalé zločinecké bandě a pomoci s posledním zločinem.

 16:45  Wanda Nevada od 12 roků
*žánr: FILM

western USA (1979) Režie: Peter Fonda Hrají: Peter Fonda, Brooke Shields, Luke Askew, Ted Markland
Gambler vyhraje v pokeru opuštěnou dívku. Oba se pak vydávají hledat zlato do Grand Canyonu.

Film Europe Film Europe
 12:10  Ponette
*žánr: FILM

(Ponette) Drama, Francie (1996). Hrají: Marie Trintignant(matka), Victorie Thivisol(Ponette), Delphine Schiltz(Delphine), Matiaz Caton(Matiaz), Léopoldine Serre(Ada), režie: Jacques Doillon.
Malá Ponette se zotavuje z autonehody a ze smrti své matky, kterou může jen těžko pochopit. Její rozrušený otec se snaží své dceři podat pomocnou ruku a poskytnout jí útěchu, ale neúspěšně. Brzy poté však odjíždí na služební cestu a svou jedinou dceru opouští a nechává ji v péči své tety a jejích mladých bratranců. Zde, na francouzském venkově, se Ponette potýká se zmatky dospělých i dětí, a zároveň se musí vyrovnat s jejich společným zármutkem a najít způsob, jak uhasit bolest v jejím srdci. Film získal Cenu FIPRESCI a byl nominován na Zlatého lva na Mezinárodním filmovém festivalu v Benátkách 1996. Kromě toho je držitelem mnoha dalších prestižních ocenění, udělovaných mezinárodní filmovou kritikou.

 13:55  Létající Holanďan
*žánr: FILM

(De vliegende Hollander) Komedie / drama / fantasy, Belgie / Německo / Nizozemí (1995). Hrají: Gene Bervoets(Zoon van Netelneck), Gerard Thoolen(Gevangenisdirecteur), René Groothof(Hollander), René Hof(Dwerg), Veerle Dobbelaere(Lotte), režie: Jos Stelling.
Holandské historické drama vypráví o zrodu a přetrvání vlámské legendy. Příběh začíná v 16. století ve Španělskem okupovaných Flandrech. Právě probíhá selská vzpoura a skupina vzbouřenců míří na Nettelneckův statek. Hned nato se objeví Španělé a útok přežije pouze jeden povstalec. Ten se pomiluje s manželkou majitele statku a zmizí. Žena následně porodí syna. O několik let později hoch potká potulného italského zpěváka jménem Campanelli. Ten byl údajně svědkem masakru a hochova početí. Zvědavému klukovi ovšem nabídne smyšlenou historku o tom, že jeho otec žije a je kapitánem bájné lodi. Namluví mu také, že jeho otec umí létat. Chlapec tomu uvěří a když vyroste, vydá se i se svou láskou Lotte otce hledat.

 16:10  Rajská zahrada
*žánr: FILM

(I Giardini dell´Eden) Dobroružný / drama, Itálie (1998). Hrají: Jovanotti(David), Kim Rossi Stuart(Jeoshua), Boris Terral(Jochanan), Kassandra Voyagis(Miriam), Said Taghmaoui(Aziz), režie: Alessandro D´Alatri.
Italské drama Alessandra D' Alatriho, vykreslující dětství, dospívání a ranou dospělost Ježíše Krista, přináší pohled na jeho život od dětství až po setkání s apoštoly a zobrazuje Ježíše jako soucitného člověka. Dospělý Jeoshua je ve filmu konfrontován s událostmi ze svého dosavadního života. Sledujeme jeho cestu do pouště, křest, přijetí do komunity Essenes, jeho život v Galilei, učení jeho otce Josefa (Omar Chenbod), jeho jeshiva studium a v neposlední řadě jeho duchovní růst. Jeoshua se rozhodne obrátit se k Bohu, aby našel odpovědi na své otázky, protože po tom všem, co viděl - otroctví, ukřižování, ukamenování cizoložnice a brutální římské vojáky - nemůže jinak. Odchází z vesnice, avšak vzápětí ho zradí jeho přítel Aziz (Said Taghmaoui) a ocitá se sám v poušti. Sklon ke smyslnosti vhání Jeoshua do rozporu s pravidly komunity Essenes, a tak se připojí ke svému bratranci Jochannanovi (Boris Terral), později známému jako Jan Křtitel, který Jeoshuovo spojení s Bohem přijal. Film kombinuje kostelní zpěvy, vokály a hudbu Středního východu a byl nominován na Zlatého lva na MFF v Benátkách 1998.

Filmbox Family Filmbox Family
 12:30  Úklidová četa
*žánr: FILM

(CLEAN MACHINE, THE) Rodinný, Kanada (1992). Hrají: Vincent Bolduc, Pierre Luc Brillant, Delphine Piperni, režie: Jean Baudry.
Dvanáctiletí Charles a Ben si založí vlastní uklízecí firmu. Když se k nim přidá začínající filmařka Maggie, v podniku dojde k rozmachu. Ale se dvěma „styly řízení“ v ředitelství firmy THE CLEAN MACHINE zjistí, že možná nebude tak jednoduché stát se mazanými obchodníky, jak o tom snili.

 14:00  Poslední templář (1)
*žánr: FILM

(LAST TEMPLAR night 1) Drama thriller dobrodružný, Kanada (2009). Hrají: Mira Sorvino, Scott Foley, Victor Garber, Omar Sharif, Claudia Ferri, Anthony Lemke, režie: Paolo Barzman.
Během výstavy cenných předmětů z Vatikánu se skupině mužů, kteří se tváří jako moderní templáři, zdaří troufalá krádež. Jejich původním cílem bylo získat mechanický dekódovací přístroj, jímž by mohli určit polohu templářského pokladu. Archeoložka Tess Chaykinová spolupracuje s agentem FBI Seanem Daleym a snaží se odhalit celou akci a vypátrat poklad.

 15:25  Válka kulichů
*žánr: FILM

(DOG WHO STOPPED THE WAR, THE) Rodinný, Kanada (1984). Hrají: Cedric Jourde, Marie Pierre A D'Amour, Julien Elie, režie: Andre Melancon.
Pero je možná mocnější než meč, ale koulování bolí! Ve hře na válku mezi dvěma gangy dětí, v níž vítěz vyhraje úchvatný ledový zámek, ale dostanou obě strany životní lekci po ztrátě nevinného života: života jejich milovaného psa. Kanadská klasika.

EUROSPORT EUROSPORT
 13:00  Jezdectví
*žánr: SPORT

World Equestrian Games - drezura

 14:30  Watts
*žánr: SPORT

Magazín sportovních karambolů

 14:45  Tenis
*žánr: SPORT

US Open - 7. den

EUROSPORT2 EUROSPORT2
 13:00  Tenis
*žánr: SPORT

US Open - 7. den

 17:00  Tenis Live
*žánr: SPORT

US Open - 8. den

 03:00  Tenis
*žánr: SPORT

US Open - 8. den

SPORT 1 SPORT 1
 12:00  Fotbal Repríza
*žánr: SPORT

Villarreal - Barcelona La Liga, 2. kolo

 14:00  Fotbal Repríza
*žánr: SPORT

Real Sociedad - Real Madrid La Liga, 2. kolo

 16:00  Fotbal
*žánr: SPORT

La Liga, 2. kolo, nejskvělejší okamžiky, nové

SPORT 2 SPORT 2
 13:00  Poker Repríza
*žánr: SPORT

Největší pokerové turnaje světa 20/20.

 14:00  Lední hokej Reprízafull HD
*žánr: SPORT

Amur - Slovan KHL, nejlepší hry řádné sezóony

 16:15  Lední hokej Reprízafull HD
*žánr: SPORT

Slovan - Dinamo Minsk KHL, nejlepší hry řádné sezóony

NOVA SPORT NOVA SPORT
 13:05  Italian Open Záznam
*žánr: SPORT

Záznam 4. dne golfového turnaje European Tour (Circolo Golf Torino-La Mandria)

 15:00  Sport Expres
*žánr: ZPRÁVY

Sportovní zpravodajství

 15:05  Italian Open Záznam
*žánr: SPORT

Záznam 4. dne golfového turnaje European Tour (Circolo Golf Torino-La Mandria)

SPORT 5 SPORT 5
 13:00  Teleshopping 16/9
 13:20  Hokejový magazín 16/9
*žánr: SPORT

zajímavosti z české hokejové scény - 1. díl

 13:50  Formule 1 History 1970 16/9
SLOVAK SPORT TV SLOVAK SPORT TV
 12:00  Program není k dispozici
*

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.

 15:00  Program není k dispozici
*

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.

 18:00  Program není k dispozici
*

Provozovatel stanice Slovak Sport TV neposkytl svůj programový plán.

Golf Channel Golf Channel
 13:00  Golf Central
*žánr: SPORT

Golfové noviny

 13:30  Italian Open
*žánr: SPORT

Finálové kolo turnaje European Tour

 17:00  Golf Central
*žánr: SPORT

Golfové noviny

MTV EUROPE MTV EUROPE
 13:00  Kamarád taky rád
*

Budou se testovat dávná přátelství. Co se stane, když požádáš nejlepšího kamaráda o pomoc s přípravou rande na slepo, a až po té se dozvíš, že se schůzka týká vás dvou! Přeskočí jiskra, nebo to bude konec vašeho přátelství?

 13:30  Kamarád taky rád
*

Budou se testovat dávná přátelství. Co se stane, když požádáš nejlepšího kamaráda o pomoc s přípravou rande na slepo, a až po té se dozvíš, že se schůzka týká vás dvou! Přeskočí jiskra, nebo to bude konec vašeho přátelství?

 14:00  Only Hits
*

Připojte se k nám a podívejte se na ty nejžhavější okamžiky.

ÓČKO ÓČKO
 12:05  Óčko hity
*

klipy nonstop

 14:00  Óčko news
*

hudba, film, zábava - nikdo a nic nám neuteče

 14:05  Óčko hity
*

klipy nonstop

iConcerts HD iConcerts HD
 13:00  Cocoon - Live At La Coop
*

VARIOUS, Cocoon

 15:00  Von Bondies - Live At South by Southwest
*

VARIOUS, The Von Bondies

 16:00  Rodrigo Y Gabriela - Guitar Center Sessions
*

VARIOUS, Rodrigo Y Gabriela

Brava HDTV Brava HDTV
 13:09  Beethoven - Sonata for cello and piano
*

It is quite a clever strategy: dedicating a piece to a rich and influential person, hoping you will get a reward. In the case of Ludwig van Beethovens 'Sonata for cello and piano in g mino' it even worked out. He dedicated this composition to Friedrich Wilhelm II of Prussia, who was a talented amateur cellist. The composer wrote the piece for the king's teacher, Jean-Pierre Duport, who was also first cellist in Friedrich Wilhelm's orchestra. And his reward? A golden stuff box filled with Louis d'Or, 20 Franc gold coins.Alisa Weilerstein, Jonathan Gilad

 13:31  Shostakovich - Little Polka from the Suite for Variety Orchestra No. 1
*

The 'Suite for Variety Orchestra’ is a collection of short compositions by the Russian composer Dmitri Shostakovich. In this broadcast, Riccardo Chailly and the Berlin Philharmonic perform the suite’s 'Little Polka’ from Berlin’s idyllic Waldbühne in 2011. Riccardo Chailly, Berlin Philharmonic

 13:34  Bach - Partita No. 6 part 2
*

Thanks to his antics at the piano, his unquestionable love for the works of Johann Sebastian Bach, and his unbelievable technique, it is only logical that the young French pianist David Fray has often been compared to pianist Glenn Gould. How true this comparison rings is evident from this concert that features music by J. S. Bach alone. In this broadcast: 'Partita No. 6 in E minor, BWV 830', part 2.David Fray (piano)

JimJam JimJam
 13:05  Příhody Pižly Mžika (29)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Seriál Příhody Pižly Mžika je tou nejlepší kreslenou dětskou podívanou! Chytrý a technicky dokonalý seriál nabízí postavičky v trojrozměrné podobě.

 13:30  Gombby a jeho zelený ostrov (1)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Zelený ostrov je místo, kde se Gombby a ostatní společně učí, jak důležité je mít kamarády a sdílet s nimi všechny nápady, radosti i strasti.

 13:45  Tvary (22)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Bajky, legendy, mýty a pověsti v novém kabátě. Uvidíme kouzla, mluvící zvířátka a dozvíme se spoustu nových věcí v příbězích plných moudrosti.

duck tv duck tv
 13:12  Svet zvierat
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Deti spoznávajú domáce a divé zvieratká, aby sa ich naučili rozlišovať pri návštevách v ZOO alebo na farme.

 13:15  Dinoland
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Štyria malí dinosauri objavujú svoje úžasné okolie a učia deti ako si navzájom pomáhať.

 13:17  Pozorujme zvieratká
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Zvieratká a ich kreslené postavičky z ducktv

Disney Channel Disney Channel
 13:10  Liv a Maddie (1)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Liv a Maddie jsou jednovaje čná dvojčata, která žila čtyři roky odděleně. Nyní, když jsou zase spolu, se musí naučit vypořádat s životem na střední škole, zlobivými bratry a vlastními odlišnostmi.

 13:40  Na parket (53)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

CeCe a Rocky dělají všechno společně - včetně tancování v nejžhavějším televizním pořadu v Chicagu!

 14:05  Pes a jeho blog (1)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

Tento zábavný komediální seriál vyprávěný z pohledu psa sleduje nevlastní sourozence Tylera, Avery a Chloe, kteří se snaží přizpůsobit společnému životu a skutečnosti, že jejich záchranářský pes Stan mluví a píše blogy!

MINIMAX MINIMAX
 13:00  Pet šhopáci 1 (18) od 7 roků
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(Littlest Pet Shop) Copak je v těstě? Jak se stane, že se pomalu dospívající dívenka na život a na smrt skamarádí s drobnými zvířátky? Jak si budou navzájem rozumět? Jak najdou svoje společné zájmy? Na všechny tyto otázky vám poskytne odpověď náš nejnovější seriál!

 13:30  Transformers - Roboti záchranáři 1 (17) od 7 roků
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(Transformers Rescue Bots) The Lost Bell - Ztracený zvon

 14:00  Ella, malé slůňátko 1 (41)
*žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽ

(Ella The Elephant) Ahoj, Ello! Už jsme na tebe moc čekali, vždyť na potkání rozdáváš lásku a pro každého máš aspoň malý žertíček, a tak si jistě brzy najdeš cestičku i k srdci každého našeho malého diváka! Už také velice zvědavě čekáme, až uvidíme, jak pomáháš jiným, a budeme moci den co den sledovat tvoje dobrodružství, která budou jistě nesmírně poučná i pro nás! Tým Minimaxu!

HUSTLER TV HUSTLER TV
 13:00  Slutty Spanish Senoritas (3)
 14:30  Hot Creaming Coeds
 16:00  Swedes Draining Seeds
BRAZZERS TV Europe BRAZZERS TV Europe
 13:00  Barely 18 Deep Throaters: A Ride For My Ride od 18 roků
*

Holly has messed up one too many times and her Pop isn't putting up with it any more. He sells the little slut's car to James to teach her a lesson about partying and acting like a whore. But Holly can't bear to part with her sweet ride, and she's willing to get on her knees and beg James for mercy.

 13:30  Real Women, Real Orgasms od 18 roků
*

Ep. 5. Amber is 39 and works in recruitment. She admits to being very highly sexed, masturbates every day and enjoys watching a lot of porn! This is her first scene and she's been wanting to do it for years!

 14:00  Real Amateurs Caught On Tape: Fuck In The Train Toilet od 18 roků
*

I saw this very sexy blonde woman waiting for the train, and under her jacket I could see her boobs were very big. She was unsure about showing me them, but finally we made a deal. A lot of money, but she was worth it. She was such a beauty. What boobs!

LEO TV LEO TV
 06:00  Závěr vysílání
 22:00  Prasákův gauč od 18 roků
*

Tenhle borec holky nijak nešetří, ani slovem, ani tělem!

 22:35  Přefiknuté modelky od 18 roků
*

Další slečny, které chtěly původně fotit módu a místo toho natočily sex!

Man-X Man-X
 06:00  NO BROADCAST
*

erotic

 00:00  Played
*

erotic

 01:27  C'est la vie
*

erotic

Legenda: bez omezení...bez věkového omezení, od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let, od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let, od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let, od 18 roků...není vhodné pro mládež do 18 let, STEREO...stereo, MONO...mono, DUO...vysílání s duálním zvukem, SURROUND SOUND...Surround sound, DOLBY SURROUND...zvuk v Dolby Surround, DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital, 16/9...obrazový formát 16:9, SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309), TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...titulky v obraze nebo DVB titulky, znakový jazyk...vysílání ve znakové řeči, audio description...audio description (zvukový popis), MHP...MHP (interaktivní aplikace), poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici, černobíle...černobílé vysílání, full HD...pořad v nativním HD rozlišení, Live...přímý přenos, Záznam...záznam, Premiéra...premiéra, Repríza...repríza, Česky...česky, Slovensky...slovensky.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2014

Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-lineDovolená u mořeMediaShow.czBazény Satelity