Quantcast

Schalke Cup 2014 na SPORT 5

| redakce | tisk

Na začátku srpna hostí supermoderní Veltins aréna v Gelsenkirchenu velice atraktivní fotbalový turnaj - Schalke Cup 2014. Kromě domácího týmu Schalke 04, se ho zúčastní i tradiční klub anglické Premier League Newcastle United FC, také zástupce nejvyšší španělské soutěže a předloňský čtvrtfinalista Ligy mistrů Malaga CF.

Kvarteto celků, které budou bojovat o celkový triumf, pak doplní známý londýnský klub West Ham United FC.

▲ Schalke Cup 2014 na SPORT 5

Turnaj proběhne o víkendu 2. a 3. 8. 2014. Hrát se bude těsně před stratem nejlepších evropských ligových soutěží. Týmy by tedy měly nastoupit v nejsilnějších sestavách a s novými posilami.

Všechny čtyři duely budou moct diváci sledovat v přímých přenosech na SPORT 5. Zápasy se budou hrát klasicky na 2 x 45 minut. V případě, že utkání po 90. minutách skončí nerozhodně, okamžitě bude následovat atraktivní penaltový rozstřel. Za výhru v normální hrací době vítěz získá 3 body, za vítězství po penaltách 2 body. Tým s nejvyšším počtem získaných bodů se stane celkovým vítězem turnaje.

PROGRAM: 2. SRPNA
Malaga CF - Newcastle United FC 15:30 /živě na SPORT 5 od 15:25/
Schalke 04 - West Ham United FC 17:45 /živě na SPORT 5 od 17:40/