Široká nabídka DVB-T antén

Premier League na Eurosportu v Rumunsku další 3 sezóny

| redakce | Tisk

Anglická fotbalová Premier League se bude v Rumunsku nadále vysílat na sportovní televizi Eurosport. Skupina Discovery Networks získala televizní i online vysílací práva pro Eurosport Player pro další tři sezóny od 2016/17.

Eurosport přináší svým divákům v Rumunsku přímé přenosy z fotbalové Premier League již od roku 2013. Rumunsko má proto vlastní lokální verzi panevropského sportovního kanálu Eurosport.

"Budeme i nadále přinášet nevšední zážitky našim rumunským fanouškům z nejvýznamnějších sportovních akcí ve fotbale, tenisu, jízdě na kole, kulečníku, olympijských sportů a motoristického sportu," uvedla Victoria Daview, VP Country Manager CEE, Discovery Networks CEEMEA. "Tato dohoda s Premier League, spolu s tím, že jsme získali exkluzivní multimediální práva na olympijské ry od roku 2018 do roku 2024 a rozšíření naší dohody na World Superbike Championship do roku 2019, potvrzuje náš závazek přinášet to nejlepší pro sportovní fanoušky," dodala.

Eurosport v Rumunsku přinese přímé a exkluzivní přenosy z nejzajímavějších zápasů ze všech hracích dní Premier League. Eurosport rovněž přinese specializované magazíny k Premier League.

Fanoušci v Rumunsku mohou sledovat všechny zápasy na online streamech na Eurosport Playeru, vybrané pak na lineární televizi Eurosport Romania.