Široká nabídka DVB-T antén

Formule 1 startuje už tento týden exkluzivně na Sport1 a Sport2

| redakce | Tisk

Nová sezona F1 startuje už tento víkend. Sport1 a Sport2 přinášejí tréninky, kvalifikaci i závod u Australského Melbourne v přímém přenosu. Z důvodu 10ti hodinového časového posunu si budou muset diváci přivstat.

Přímý přenos 1. tréninku začíná na Sport1 v pátek již od 6:30, kvalifikace pak v sobotu od 7:00 na Sport1. Hlavní program věnovaný Formuli 1 odstartuje v neděli už v 5:00 ráno, předzávodním studiem a o hodinu později přijde na řadu to hlavní - PRVNÍ závod sezony 2016. Navíc pro diváky, kteří si chtějí ráno přispat, budeme denní F1 velké ceny Austrálie opakovat v odpoledních hodinách a to na Sport1 a Sport2.
Obrázek k textu: Formule 1 startuje už tento týden exkluzivně na Sport1 a Sport2Obrázek k textu: Formule 1 startuje už tento týden exkluzivně na Sport1 a Sport2

Již druhým rokem budou závody vysílat exkluzivně sportovní stanice Sport1 a Sport2, které chystají i pro letošní ročník spoustu novinek. Vysílání Formule 1 bude samozřejmě v HD kvalitě.
Obrázek k textu: Formule 1 startuje už tento týden exkluzivně na Sport1 a Sport2Obrázek k textu: Formule 1 startuje už tento týden exkluzivně na Sport1 a Sport2

Josef Král v moderátorském týmu F1
Jednou z novinek bude zcela jistě posila v moderátorském týmu Formule 1. Zkušený závodník a testovací pilot F1 Josef Král bude v pátečních a sobotních přenosech sekundovat Tomáši Richtrovi s expertním komentářem pro české a slovenské diváky. Při nedělním závodě pak bude komentovat spolu s Štefanem Eiselem přenosy velkých cen pro diváky ze Slovenska. Jana Charouze budou diváci moct vidět a slyšet při nedělním studiu a komentování velké ceny pro české diváky. Josef nahradí v nedělním studiu Štefana Rosinu.

zdroj: AMC