V březnu odstartuje Motors TV France
| redakce | tisk
V noci ze 17. na 18. března 2009 odstartuje francouzská verze stanice Motors TV. Nová mutace bude šířena prostřednictvím kabelových sítí ve Francii, satelit Astra (19,2°E) a ADSL, včetně zámořských platforem jako je CanalSat Calédonie, CanalSat Réunion a CanalSat Horizons.
V současné době je kanál distribuován v pěti jazycích ve třech verzích přes osm satelitů. Program může přijímat 16 milionu diváků v 54 zemích.
V Evropě fungují dvě verze Motors TV. Britská verze Motors TV UK odstartovala před 7 lety. V ostatních zemích starého kontinentu se distribuuje mezinárodní verze.
Motors TV ve francouzské verzi se objeví na platformě CanalSat (19,2°E), na kmitočtu 12,012 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 3/4, kde nahradí evropskou verzi.
zdroj: CB News